12 důvodů, proč sekačka Husqvarna má špatný nebo nerovnoměrný řez. Husqvarna Lawn Mower balíček

Jak vyrovnat palubu sekačky Husqvarna Lawn

Dnes se chystáme dát tento balíček zpět do mé sekačky Husqvarna 2246ls. Důvod, proč jsem to loni na podzim sundal, byl ten, že tato držák vyšla z paluby.

důvodů, proč, sekačka, husqvarna, špatný

Jeho svar selhal, takže mám svářeče, ale nejsem moc dobrý svářeč, takže jsem to nakonec vedl do obchodu, abych to udělal profesionálně. Nyní je na tom slušná korálek, na druhé straně je také korálek a na to si trochu nasadili barvy, aby zakryli holý kov.

Jak vyrovnat palubu sekačky Husqvarna Lawn

Krok 1: Přerušení pásu

Takže první věc, kterou tady budu dělat, než jsem dal palubu zpět pod sekačku, je to, že se sem chystám přesměrovat pás. Možná budete moci vidět, že na přední straně paluby je směrovací schéma. Takže to jen budeme následovat, jak by měl pás projít kladky.

Krok 2: Uvolnění šroubů

Další věc je, že si vezmu tento šroubovák Torx T30 a uvolním šrouby, které tyto plastové pláště drží dolů, jen aby bylo trochu snazší dostat tam pásy.

A jak vidíte, nemuseli jsme to vzít celou cestu. Musím to jen natolik uvolnit, abych to zvedl a poskytl nějaký prostor pro pás, aby se sklouzl dolů za kladku. Na obou stranách to bude totéž.

Krok 3: Dokončení

Teď dokončím směrování pásu. Bude to obejít tento napínací kladka a jsou zde jen několik kovových karet. Budou se muset dočasně přesunout z cesty, aby to dostali na palubu.

Tento pás se kolem této kladky jen trochu ovine. Teď máme trochu zvratu a mělo by být dobré jít.

Krok 4: Přeinstalování jara

Dále se chystám přeinstalovat letos na jaře, které spojuje palubu napínadla a poskytuje napětí na kladky na vodiči. Nejprve si vezměte tento konec jara a zavěste jej kolem této díry, která je v ruce na vodiči. Pak to orientujte tak, že háček je trochu směřující nahoru a tělo jara je většinou pod paží.

Krok 5: Natažení jara

To, co byste měli udělat dál, je natáhnout pružinu a zavěsit druhý konec kolem této díry na okraji této držáku. Zde to vypadá trochu vtipně, ale jakmile je to napjaté a pás je na svém místě, to se narovne a bude v pořádku. Takže to, co teď udělám, je ujistit se.

Krok 6: Odstranění špendlíku

Pojďme se podrobně podívat pod levou stranu stroje, která by byla stranou vlevo, pokud na něm sedíte. První věc je vytažení toho špendlíka z cesty. Dále vyvlékněte tuto držák a vzdejte se otočného bodu. Musel jsem tam posouvat palubu trochu dopředu, abych všechno zarovnal.

Nyní nadále vložte kolík zpět a znovu nainstalujte tyč s tímto posuvným koncem. Ale předtím, než to uděláte, vytáhněte tento bezpečnostní špendlík z cesty. Pak se ujistěte, že úroveň výšky paluby je až dolů, takže paluba bude na své nejnižší poloze.

Krok 7: Nastavení podložky

Vezměte ohnutý konec tyče a projděte ji skrz díru, která je v páce připojená k ovládání výšky paluby. Pak tuto podložku vytáhneme z cesty, trochu zvedneme palubu a dostaneme takový druh na špendlíku.

Přivedu pračku zpět a poté znovu nainstaluji bezpečnost. Takže teď jsme na pravé straně stroje a dívali se na zadní stranu paluby, je tu další bezpečnostní kolík, který je třeba odstranit.

Nyní tuto podložku vytáhneme a odložíme stranou. Dále mám tento prut, který nevidíte druhý konec, protože kola v cestě. Ale to je na stroji přišroubováno s ořechovou maticí. Takže jsem to neodstranil, když jsem sundal palubu. Jen jsem to nechal viset tam, bylo to trochu z cesty. Takže tato další věc je trochu složitá, ale pokusíme se to otočit.

Krok 8: Nastavení bezpečnostního kolíku

Vytáhneme tento bezpečnostní špendlík ven a stejně jako na druhé straně přivedeme tuto držák. Dejte to na místě, přejděte na ten špendlík a pak vložte bezpečnostní špendlík zpět. Podívejte se pod přední část stroje na přední straně paluby a my zde znovu nainstalujeme.

Znovu vytáhněte bezpečnostní špendlík z té tyče a potom lovíte ohýbaný konec této díry, která je v držáku. Dále to otočíme tak, aby jeho ohýbá část byla trochu tváří v tvář pravé straně stroje. A my to dáme skrz díru, která je v přední části paluby za předním kolem.

Krok 9: Kontrola paluby

Zde na konci této tyče posunu bezpečnostní kolík a to by to mělo udělat. Nyní se namontujte na hlavní řemenici motoru. Než to smyčím kolem kladky, budu zkontrolovat a ujistit se, že je pás stále směrován tak, jak má být na palubě. A také se ujistěte, že se to neotočilo nebo nic podobného.

Závěr

Doufám, že můžete tyto průvodce snadno sledovat o tom, jak vyrovnat palubu sekačky Husqvarna Lawn. Zpočátku to může být trochu obtížné, ale jen udržet klid a dělat věci krok za krokem. Pokud máte nějaké nové nápady pro tento druh sekačky, zanechte prosím komentář.

důvody sekačka Husqvarna má špatný nebo nerovnoměrný řez

Všimli jste si, že vaše sekačka Husqvarna vám v poslední době dává špatným řezem. Vaše sekačka by mohla skalpování na dvorku a ponechat nesestříhané proužky trávy, řezání nerovnoměrného nebo ponechání trávy s hnědými špičkami.

Kterýkoli z těchto problémů může být frustrující vidět poté, co jste do své sekačky na trávu investovali značné množství peněz, ale na váš problém je oprava oprava.

Sekačka na trávu Husqvarna může dát špatné nebo nerovnoměrné řez, když jsou čepele sekačky nošeny, poškozeny nebo nainstalovány nesprávně; Tlaky pneumatiky jsou nerovnoměrné; Paluba není na úrovni ani ucpaná; Komponenty paluby jsou poškozeny; Rychlost motoru je příliš nízká nebo rychlost země je příliš rychlá.

Budu se podělit o to, co hledat při identifikaci příčiny vašeho nerovnoměrného řezu, abyste se mohli vrátit k pěkně vypadajícímu trávníku.

Tento příspěvek může zahrnovat přidružené odkazy. Nákupy provedené prostřednictvím těchto odkazů pro nás mohou poskytnout provizi, bez dalších nákladů. Jako spolupracovník Amazon vyděláváme z kvalifikačních nákupů.

Před diagnostikou, opravou nebo provozem postupujte podle všech bezpečnostních pokynů uvedených v příručce provozovatele zařízení. Pokud nemáte dovednosti nebo znalosti, nebo nejste ve stavu, abyste mohli opravit bezpečně provádět dovednosti nebo znalosti.

Důvody, proč vaše sekačka na trávu Husqvarna má špatný nebo nerovnoměrný řez

Příčina nerovnoměrného řezu Řešení pro nerovnoměrné řez
Nošená sekačka Naostřte čepel nebo ji nahraďte novou čepelí
Nízký tlak v pneumatice Zkontrolujte tlaky pneumatik a přiveďte je na správnou úroveň
Ohnutá nebo poškozená sekačka Vyměňte sekačku
Nesprávně nainstalovaná čepel sekačky Vyjměte a nainstalujte s bodem plachty čepele nahoru
Ucpaná sekačka Seškrábněte palubu
Unlevered sekačka Vyrovnejte palubu ze strany na stranu dopředu
Poškození vřetena nebo opotřebované ložisko Vyměňte poškozené vřeteno nebo bydlení
Špatný pás nebo kladky Vyměňte opotřebované pásy a kladky
Rychlost motoru je příliš nízká Spusťte sekačku na plný škrticí klapku
Rychlost země je příliš rychlá Sečtete správným rychlostí pro vaše podmínky sečení
Nepřekrývající se cestu sečení Upravte dráhy sečení
Poškozená skořápka sekačky Opravte nebo vyměňte shell paluby sekačky

HUSQVARNA MOWER BLADE se nosí nebo nudná

Nosící sekačky mohou způsobit, že vaše sekačka nechává proužky neřezané trávy. Extrémně opotřebované čepele ztenčí na plachtách čepele a je třeba je nahradit novými lopatkami Husqvarna, jakmile dosáhnou tohoto bodu. Upřímně řečeno, ve skutečnosti by měli být nahrazeni dobře před dosažením tohoto bodu.

Pokud často nekontrolujete stav nožích sekačky, možná jste neviděli, jak se vaše čepele docela opotřebované. Dobrým ukazatelem tupých sekaček je řez, který získáte.

Vaše tráva může zhnědnout den nebo dva po sekání trávníku a vypadat docela nezdravě. To by mohlo být znamení, že vaše čepele sekačky jsou špatné.

Podívejte se na tipy svých trávníků. Pokud zhnědla, protože je vaše nudné sekačky zbijí, uvidíte v nich hnědé tipy s malými řezy nebo slzami. To je to, co se stane, když vaše trávníky nedostanou přesný řez s ostrou čepelí.

Odstraňte a vyměňte své lopatky Husqvarna. Pokud jsou vaše čepele stále v dobrém stavu, můžete jen ušetřit trochu peněz a zaostřit své čepele sekačky. Píšu o různých metodách, jak si naostřit své čepele sekačky v „Zkontrolujte, zaostřují a změňte čepele sekačky“.

Doporučuji také nechat vaši čepel profesionálně naostřit, pokud se o to nechcete pokusit sami. To je to, co dělám, protože od profesionála dostávám mnohem lepší výhodu, než jsem schopen dosáhnout.

Nízký tlak ve vaší pneumatice Husqvarna

Příčinou pro palubu sekačky, která není na úrovni sezení, není vždy problém nalezený v balíčku sekačky. Když je jeden z vašich tlaků pneumatik nižší než druhý, paluba sedí nerovnoměrně. Zkontrolujte tlaky pneumatik a ujistěte se, že jsou nastaveny na specifikace výrobce.

Levé a pravé pneumatiky na sekačce Husqvarna musí mít stejné tlaky pneumatiky. Před posouzením, zda jsou vaše čepele ohnuté, zkontrolujte tlaky pneumatik nebo se sedí na úrovni.

Pokud nejdříve nekontrolujete své pneumatiky, můžete skončit výměnou čepelí nebo provést úpravy na palubu, které jste nepotřebovali.

HUSQVARNA MOWER BLADE je ohnutá

Čepel sekačky, která ovlivnila tvrdý objekt. Někdy je docela patrné, že máte ohýbanou čepel. Už jsem je viděl ohýbat v úhlu 90 stupňů.

Jindy může být vaše čepel sekačky tak mírně ohnutá, že může být obtížné si všimnout ohybu. Dokonce i nejmenší ohyby ve vaší čepele sekačky mohou způsobit špatný řez a poslat vibraci přes sekačku na trávu.

Jednou z následujících metod můžete zkontrolovat ohyb ve své sekačské čepeli:

Metoda 1: Odstraňte každou čepel sekačky a položte ji na novou čepel sekačky, abyste zkontrolovali ohyb. To bude vyžadovat, abyste měli po ruce novou čepel sekačky, kterou možná nemáte.

Pokud nemáte čepel, která by odpovídala čepelům sekačky, nebo si prostě nechcete vzít čas na odstranění nožů sekačky v tuto chvíli, použijte další metodu.

Metoda 2: Najděte místo na úrovni ploché úrovně pro zaparkování vaší sekačky Husqvarna. Opět se ujistěte, že jsou vaše boty zapalovací svíčky odpojené před prací na palubě sekačky.

Jakmile jste si jisti, že není pravděpodobné, že vaše sekačka může začít, uchopte konec čepele a změřte ze země na konec čepele. Zaznamenejte měření.

Dále roztočte čepel o 180 stupňů a změřte opačnou stranu čepele od země na konec čepele. Porovnejte obě měření. Pokud zjistíte, že měření jsou větší než rozdíl 1/8 ”, musíte vyměnit čepel sekačky.

Pokračujte v používání stejné metody k měření jakýchkoli dalších čepelí, které vaše Husqvarna může mít na sekačce.

Nepokoušejte se narovnat ohnuté čepel. Narovnání čepele ohrožuje integritu kovu, což zmenší.

důvodů, proč, sekačka, husqvarna, špatný

Používání kompromitované sekačky na vaší Husqvarna, zatímco se otáčí velmi vysokými rychlostmi, mohou vystavit ostatním lidem nebo předmětům riziko, že budou zasaženi létajícím kusem kovu, pokud se rozbije.

Lopatky sekačky Husqvarna jsou nainstalovány nesprávně

Plachta sekačky musí být při správném instalaci namířena nahoru k palubě. Zkontrolujte čepel sekačky, protože mnoho z nich je vyraženo, aby se ukázala, která strana sekačky čepelí směrem nahoru a která boční plocha dolů.

Pokud na čepeli nemůžete najít nic, jen si pamatujte, „Sail Up“. Udělat chybu a umístění čepelí sekačky vzhůru nohama poškodí nejen váš dvůr, ale může to způsobit poškození vřeten a vřetenových pouzdrů.

Když jsou čepele připevněny plachtami směřujícími k zemi, mohou plachty zasáhnout zem a porazit trávu. Dopad plachet zasažených na zem je to, co může způsobit poškození vašich vřetenových pouzder.

Vyvažte své lopatky Husqvarna

Listy sekačky Husqvarna musí být vyvážené, takže obdržíte řez na úrovni, snížit vibrace ve sekaně a zabránit poškození vřetena.

Vaše čepele jsou vyvážené, když mají stejnou váhu na každé straně sekačky. Když je čepel na jedné straně těžší, musíte si oholit kov z čepele, dokud není každá strana stejná váha.

Nejlepší způsob, jak zkontrolovat stejnou hmotnost, je použití čepele vyvažovače.

Někteří lidé se rozhodnou použít metodu, kde položíte hřebík na zeď a zavěsíte z ní čepel. I když tato metoda může fungovat, není to vždy nejpřesnější.

Paluba sekačky Husqvarna je připojena trávou

Je těžké vyhnout se shromažďování trávy a trosek pod palubou sekačky. Existuje několik věcí, které můžete udělat pro minimalizaci nahromadění. Neřezávejte trávník ve vlhkých podmínkách, když se mokrý trávník drží na palubě a ponechává shlukování trávy na dvoře.

Někteří majitelé Husqvarna se rozhodnou použít sprej na palubu určený pro sekačky, aby zabránila lepení trávy. Ačkoli tento produkt pomáhá, nezabrání tomu všemu, aby se drželo, takže si stále budete muset pevně seškrábat.

Tráva, která se připojuje pod palubou, neumožňuje pohyb vzduchu a dobré sání pod palubou. Čepele mohou také bít trosky do paluby, které každý prochází.

Dobrý střih vašeho Husqvarna se spoléhá na rychlost vašich čepelí a vytváří pohyb vzduchu. Tento pohyb vzduchu v palubě vytváří sání, které táhne vaši trávu vysokou, aby čepele mohly projít a vytvořit pěkně vypadající řez.

Udržujte svou sekačku čistým prováděním pravidelného čištění. Seškrábněte palubu pomocí škrabky nebo drátěného kartáče, abyste odstranili veškerou trávu a nečistoty přilepené ke dnu paluby.

Paluba sekačky Husqvarna není úroveň

Když vaše sekačka nesedí na úrovni, určitě budete mít nerovnoměrný řez. Nyní byste již měli zkontrolovat tlaky pneumatik, abyste se ujistili, že nemáte nízkou pneumatiku, která vyhodí úroveň paluby.

Pokud jste to neudělali, zkontrolujte tlak pneumatiky před kontrolou úrovně paluby.

Chcete-li zkontrolovat úroveň paluby, budete muset zaparkovat svou Husqvarna na plochém povrchu. Změřte od země k palubě na každém rohu sekačky. Zaznamenejte měření. Porovnejte měření ze strany na stranu a dopředu.

Budete se chtít ujistit, že paluba má správné rozteče, kde přední část paluby sedí o něco nižší než zadní část paluby.

Protože specifikace a postupy nastavení úrovně sekačky se mohou lišit podle typu paluby, naleznete v příručce vašeho vlastníka další pokyny.

Husqvarna Blade vřetena je ohnutá

Špatné vřeteno nebo ložisko v pouzdru vřetena může být příčinou vaší špatné sekačky. Chcete.li zkontrolovat problémy ve svém ubytování vřetena, musíte si dát dobrý pár pracovních rukavic a chytit každou stranu čepele sekačky.

Pevně ​​uchopit každou stranu, houpat čepel nahoru a dolů. To, co hledáte, je jakýkoli pohyb nebo klepání. Pokud najdete některou z těchto přítomných podmínek, budete muset rozebrat své vřetenové bydlení, protože to je s největší pravděpodobností indikací selhání ložiska.

Pás paluby špatné sekačky nebo kladky na vaší husqvarně

Dalšími položkami, které chcete zkontrolovat na palubě sekačky, jsou kladky a pás. Otočte každou kladku na palubě, abyste se ujistili, že se pohybuje hladce a narazíte na žádný odpor.

Poslouchejte také hluk ložiska, když otočíte kladky. Pokud uslyšíte hluk nebo se setkáte s odporem, musíte vyměnit kladky, protože ložiska selhávají.

Budete muset zkontrolovat pás paluby, pokud jde o známky nošení, včetně proskleného vzhledu, praskání nebo roztřepení. Pás, který ukazuje známky nošení, se může otočit sekačům na jejich nejvyšší rychlosti. Vyměňte opotřebovaný pás.

Vaše rychlost motoru Husqvarna je příliš nízká nebo rychlost země je příliš rychlá

Vaše sekačka potřebuje rychlost motoru, aby bylo možné snižovat co nejlépe. Spusťte sekačku na plný škrticí klapku, aby se vaše čepele rychle otáčely. Kromě spuštění sekačky na plný škrticí klapku musíte také posoudit rychlost země sekačky.

Upravte rychlost země na vaše podmínky. Například, pokud sekáte silnou, vysokou nebo mokrou trávou, budete muset zpomalit rychlost země, abyste na motor příliš nezačlenili zatížení.

Pohybující se příliš rychle po celém trávníku může také způsobit, že se vám nezískalo dobrý řez, protože vaše sekačka může tlačit přes nějakou trávu místo toho, aby ji postavila vysoká.

Nesprávná překrývající se cesta s vaší Husqvarna

Můžete být typem člověka, který se snaží uskutečnit své sečení za kratší dobu tím. Ne každý si užívá trávení tolik času se svou sekačkou, jak mohou.

Pokud si všimnete malých proužků trávy, jakmile skončíte sečením, ujistěte se, že se správně překrýváte své řezy, abyste si nechyběli řezání žádných částí trávníku.

Shell paluby sekačky Husqvarna je poškozena

Shell paluby se může vylepšit spuštěním sekačky do objektů, jako jsou stromy, skály a další tvrdé povrchy. Shell paluby je vytvořena tak, aby vytvořila sání, které vám poskytne dobrý řez. Pokud by paluba byla poškozena, mohl by být váš řez také ohrožen.

Budete se muset pokusit opravit svůj balíček Husqvarna nebo ji možná budete muset úplně vyměnit. Pokud vyměníte skořápku, budete muset přesunout komponenty ze starého balíčku na novou palubu Shell.

Váš trávník je nerovnoměrný

Když je váš trávník nerovnoměrný a hrbolatý, vaše sekačka může skallit váš trávník a nechat vám nerovnoměrný řez. Buď se s tím budete muset vypořádat, nebo můžete získat trávník a zkusit to dokonce i to.

Sekání příkopů se širokým formátem sečení může také poskytnout špatný řez nebo schodišťový typ typu kroku, protože není schopen sledovat nerovnoměrné křivky. Nejlepší je v těchto oblastech použít sekačku s menší palubou formátu.

Stále máte problémy s sekačkou Husqvarna Lawn sekačkou?

Pokud stále máte problémy s sekačkou, podívejte se na můj průvodce o běžných problémech, které se majitelé setkají s jejich sekačkami na trávu.

Sestavil jsem graf, abych identifikoval příčiny a řešení problémů, včetně zahájení, kouření, řezání, vibrace, umírání a dalších.

Pokud se necítíte pohodlně odstraňováním problémů a provádění oprav na sekačce na trávu, je nejlepší kontaktovat místní obchodní prodejnu Husqvarna nebo opravnu sekačky na trávu o pomoc.

Musíte zůstat v bezpečí a provádět pouze opravy, které jste mechanicky schopni provést, abyste se vyhnuli zranění nebo dalšímu poškození sekačky.

Poháněné venku se účastní několika affiliate programů sdílením odkazů na produkty a weby, o kterých si myslíme, že budete mít prospěch. Když provádíte nákupy prostřednictvím těchto odkazů, můžeme získat malou provizi.

nejčastější problémy s jezdeckými sekačkami Husqvarna

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Pokud jde o udržování rozsáhlých trávníků, jezdící sekačky Husqvarna na koni je vždy na vrcholu seznamu. Ale navzdory jejich spolehlivosti budou existovat problémy, které jsou povinny zastavit vaše řezné operace.

Pokud nejste dobře obeznámeni s problémy s řešením sekačky Husqvarna, nechte naše odborníky diskutovat o možných řešeních, která můžete zvážit pro nepřetržitý zážitek z sečení.

Problém č. 1: Sekačka nezačne

Když Husqvarna na koni sekačky odmítnou založit motory, přirozené problémy s údržbou jsou často viníkem. Ale zatím není třeba panikařit. Vše, co musíte udělat, je zkontrolovat určité komponenty k vyřešení tohoto problému.

Nejprve musíte zkontrolovat, zda je ovládání volnoběhu v možnosti „angažovaného“ a spojka připevnění musí být uvolněna, jak zkontrolujete sekačku na trávu Toro, která nezačne spuštěna. Před pokusem o spuštění jezdecké sekačky byste měli udržovat kontrolní páku v neutrální poloze.

Nedostatek/špatný olej

Naši odborníci na péči o trávník vám také doporučují zkontrolovat, zda má sekačka dostatek úrovní palivové nádrže. Někdy mají problémy, jako jsou tyto, triviální příčiny. Pokud jste si mysleli, že hladina oleje je problémem, dalším krokem je naplnit tento nádrž čerstvým palivem. Je také důležité si uvědomit, že používání starého nebo zatuchlého plynu může poškodit váš palivový systém a sekakový motor.

Vadné zapalovací svíčky

Kromě toho se tento problém často vyskytuje, když sekačky Husqvarna pracují se špinavými nebo vadnými zapalovacími svíčkami. Možná to nevíte, ale zapálení paliva do motoru je zodpovědná zapalovací svíčka. Volné dráty zapalovací svíčky mohou mít za následek špatné spojení a nakonec vést k zahájení sekačky. To také způsobí, že vaše sekačka předává a zvrátí se, jakmile ji prochází přes trávník.

Než se rozhodnete vyměnit starou zapalovací svíčku, zkontrolujte, zda jsou nějaké konektory vadné. To můžete udělat pomocí testeru zapalovací svíčky. Ukáže vám, zda zapalovací svíčky opravdu potřebují nové náhrady nebo ne.

Špinavý palivový filtr

Pokud má vaše sekačka Husqvarna ucpaný palivový filtr, omezí to tok v palivových vedeních a zablokuje sekačku před zahájením spuštění sekačky. Bohužel nejlepším řešením je získat nový palivový filtr pro vaši sekačku.

Podobně jako je, špinavý vzduchový filtr by také mohl bránit startu vaší sekačky. Když je ve vzduchovém filtru nečistoty a zbytky trávy, omezí to proudění vzduchu uvnitř jednotky. Pokud zjistíte, že vzduchový filtr je nepoškozený, vyřazení a čištění je nejrychlejším řešením. Nahrazení vzduchového filtru je však váš nejlepší výstřel, pokud je ve špatném stavu.

Kromě palivového filtru nezačne sekačka Husqvarna vadným plynovým uzávěrem. S ucpaným otvorem bude tok v palivovém potrubí omezen. Když ověříte, že se jedná o problém, získejte kus drátu, abyste vyčistili ventilu z ucpávek. Pokud to nefungovalo, nahrazení je další nejlepší možností.

Špinavé/ucpané díly

Dalšími příčinami, které mohou vyžadovat čištění a výměnu, jsou vadné palivové čerpadlo, ucpané palivové potrubí, nečistý karburátor a zlomený zpětný ráz. Pro rozbitý spínač zapalování nebo sekačky. Možná je budete muset nejprve vyzkoušet, než je nahradíte, abyste je nahradili. Pokud vaše sekačka Husqvarna trpí vadným systémem nabíjení, který způsobí tento problém, je čas ji vzít do autorizované opravny.

Vydání č. 2: Sekačka se zastaví/umírá při sečení

Jedním z běžných problémů s jezdeckými sekačkami Husqvarna je jejich náhlá ztráta energie. Pokud se zeptáte našeho týmu péče o trávník, problém pramení z různých důvodů, jako je špatný plyn v palivové nádrži, připojený vzduchový filtr, rozbité chladicí kolíky, špinavé karburátory a ucpané palivové vedení.

Pokud zatuchlý plyn seděl v sekačkách na sekačkách Husqvarna na koni, musí být palivová nádrž vypuštěna. Stabilizátor lze také použít k čištění palivového systému. Mezitím mohou problémy s plynovými linkami a chladicími ploutvemi také vyžadovat, abyste uvnitř sekačky vyčistili nečistoty, motorový olej a palivo a palivo, které blokují proudění vzduchu.

Stejný scénář platí pro vzduchové filtry a karburátory. Přestože čištění těchto komponent může pomoci zajistit, aby vaše sekačka Husqvarna fungovala, nezapomeňte, že poškozené mohou potřebovat okamžité náhrady, nebo to nakonec způsobí další poškození vnitřního motoru.

Problém č. 3: Sekační čepele se nezúčastní

Pokud se listy motorových pásů a jezdeckých sekaček odmítnou zapojit uprostřed řezných operací, může to znamenat poškození. Můžete být v pokušení nahradit své motorové pásy hned, ale náš tým říká. Možná to nevíte, ale poškozené motorové pásy mohou výrazně ovlivnit výkon vašich sekaček.

Nahrazení poškozeného pásu je neomylný. Pokud však hnací pás není správně namontován, nemůžete očekávat zapojení. Z naší rozsáhlé zkušenosti s manipulací se sekačkou na trávu Husqvarna byl tento problém většinou pozorován v modelu Z242F.

Pokud chcete vědět, jak namontovat hnací pás ve své sekačce Husqvarna Správně doporučujeme přečíst si příručku pro servisní servis.

Problém č. 4: sekačka kouření

Když z vašich sekaček Husqvarna Zero-Turn vyjde kouř jako Husqvarna Z242F sekačka na trávu. Existuje mnoho faktorů, které je třeba zvážit. Obecně by tento výskyt mohl znamenat, že přebytek oleje popálí [1] o něco více než vzduch tekoucí uvnitř motoru. Pokud si nejste vědomi, vaše sekačka spotřebovává více plynu kvůli kompresi motoru.

Pokud chcete zastavit nadměrnou spotřebu paliva, musí být vůle a načasování ventilu nastaveny podle toho, pokud má sekačka na kompresním tlaku nízké úrovně. Příliš mnoho oleje by mohlo vést k nahromadění tlaku motoru a ztrátě vakua klikové skříně, což způsobí vnitřní poškození a vadnou sestavu dýchání motoru.

Dalšími důvody, které mohou vést ke ztrátě kliky motoru, jsou nesprávně usazené měrky, trubice nebo poškozený kryt ventilu. Výměna jakýchkoli poškozených komponent může obnovit tlak na vakuové skříně a vyřešit problém s kouřením jezdecké sekačky.

Doporučujeme posoudit celkový stav vašich sekaček Husqvarna na koni, než se rozhodnete tento problém vyřešit sami. V některých případech by zapalovací svíčka s nízkou kvalitou mohlo bránit motoru a mít za následek kouření. Ale pokud máte pochybnosti, je vždy nejlepší přivést jednotku do autorizované opravny nebo techniky.

Problém č. 5: Slabá hydrostatická převodovka

Není to tajemství, že většina jezdeckých sekaček Husqvarna běží s hydrostatickou převodovkou. S touto funkcí můžete mít problémy s touto funkcí při provozování sekačky s nízkou hladinou oleje nebo starým plynem, což způsobuje, že vaše sekačka na koni správně nezatahuje. Pokud tomu tak je, naši odborníci vás vyzývají, abyste dodržovali doporučení Husqvarny, abyste měli více intervalů změny paliva, aby byl hydraulický systém silný.

Kromě toho možná budete chtít zkontrolovat, zda je pás paluby v dobrém stavu. Uživatelé nováčků na trávu, jako byste to nevěděli, ale palubní pás je zodpovědný za to, aby čerpadlo efektivně fungovalo. Pokud uvidíte nějaké známky poškození, je dobré získat novou komponentu pásu paluby. Stejná rada platí pro opotřebované napínací kladky.

Problém č. 6: Nepůjde rovně ani neřídí správným směrem

Sekačky Husqvarna Zero-Turn jsou známé svou velkou manévrovatelnost. Můžete narazit do tohoto problému, když tlak pneumatiky není vyvážený. Nezapomeňte, že všechny sekačky se musí dodržovat specifikace tlaku výrobce.

Špatné tlumiče by také mohly být důvodem, proč je řezací balíček řízením špatným směrem, takže je nejlepší je nahradit, pokud si s nimi všimnete něčeho špatného. Je zásadní kontrolovat komponenty, jako jsou pouzdra, ozubená kola a podložky. Protože pokud jsou to opotřebované, vaše sekačka na trávu Husqvarna bude i nadále zažít problémy s řízením.

Problém č. 7: Sekačka se nebude pohybovat vpřed ani se obrátit

Pokud můžete dostat svou sekačku Husqvarna na koni, ale odmítá se pohybovat nebo zvrátit, může být váš hnací pás a napínač opotřebován nebo poškozen. Když vidíte, že pás padá, nejlepší, co můžete udělat, je utažení jeho sevření na kladky.

Budou však existovat případy, kdy je příliš poškozený a může potřebovat výměnu. Toto řešení můžete také zvážit pro opotřebované kladky. Kromě toho by výměna pramenů a klíčů nápravy mohla také vyřešit tyto problémy s plodnou sekačkou Husqvarna.

Problém č. 8: Sekačka třese nebo vibrace

Pokud používáte jezdeckou sekačku Husqvarna. Věděli byste, že sečení skály, víček kanalizací a další velké materiály vede k vadným dílům a škodám, které nakonec způsobují vibrace. Pozorování tohoto problému v balíčku sekačky může být rušivé, takže doporučujeme utahovat volné šrouby motoru. Pokud si všimnete, že některé z nich chybí, může to být důvod pro třepání.

Zkontrolujte, zda jsou čepele sekačky správně namontovány a zda nemá žádné poškození. Je to složité, ale nevyvážené čepele by mohly vaši sekačku při provozu vibrovat. Trosky v sekačce a vřeteno by také mohly tento problém způsobit, takže nezapomeňte důkladně vyčistit jednotku. Vyměňte jakoukoli poškozenou součást, zejména pásy, čepele a ložiska.

Problém č. 9: nerovnoměrné řezání

Možná vás to překvapí, ale některé sekačky by někdy vytvořily nerovnoměrné řezy. Když se tento konkrétní problém stane, měli byste posoudit situaci položením otázek jako, je rychlost motoru příliš pomalá?

Ohnuté vřeteny, ložiska a čepele by měly být na náhradě, aby se zabránilo dalším potížím. Musíte také zajistit, aby byly pneumatiky vyrovnány a pokud jsou čepele správně nainstalovány.

Problém č. 10: Únik plynu

Při používání sekačky Husqvarna je zacházení s únikem oleje naléhavou záležitostí. Je těžké si to okamžitě všimnout, ale pokud to cítíte z místa úložiště, může to být obrovská indikace.

Někdy vše, co trvá, je nahrazení plynového uzávěru, aby se zabránilo úniku paliva. Problém však může nastat z poškozených součástí, jako jsou palivová čerpadla, palivové filtry, palivová nádrž, uzavírací ventily, karburátor a mnoho dalších, které získává přívod paliva. To nejlepší, co můžete udělat, je to všechno zkontrolovat, vypustit přebytečný olej z nádrže sekačky a nahradit cokoli prasklinami nebo úniky.

Problém č. 11: Baterie náhle umírá nebo rychle vypouští

Pokud jste někdy přemýšleli, proč by sekačka začala hladce, aby náhle přestala fungovat, mohlo by to být ze špinavé zapalovací svíčky. Jak víte, zapalovací svíčky zapálí motor, takže to může být potíže, pokud to poruchy. Řešením pro toto může být buď čištění nebo výměna zástrček.

Náhlé vypnutí motoru by mohlo také pramenit ze systému špatného nabíjení nebo problém se samotnou baterií. Pokud je to druhé, můžete jej snadno nahradit. Pokud se však jedná o nabíjecí systém, možná budete muset být opraven profesionálním technikem.

Jak vyrovnat palubu trávníku Husqvarna, krok za krokem

Kvalita řezání a efektivitu jezdecké trávy ovlivňuje více faktorů. Jedním z těchto faktorů je správná úroveň balíčku sekačky. Můžete si vyrovnat palubu své jízdy na trávu úpravou jeho výšky. Adekvátně vyrovnaná paluba je nezbytná, protože nerovnoměrná sekačka způsobuje, že řezací čepele stříhá trávu sečením příliš blízko k zemi, zejména na nízké straně, což poškozuje trávu. Nerovnoměrná paluba sekačky má za následek „šlápnutí“, termín používaný pro trávník, který vypadá, že tráva byla vyříznuta v úhlu. Nastavení balíčku na trávu Husqvarna zajišťuje, že její paluba je vpředu dopředu a dozadu na stranu.

Paluba sekačky Husqvarna by měla být obecně nižší vpředu než vzadu, aby byly nejlepší výsledky. V tomto blogovém příspěvku vám poskytneme průvodce krok za krokem, jak upravit nebo vyrovnat řezací palubu vaší jezdecké sekačky Husqvarna. Postup není příliš komplikovaný a uživatel jej může snadno provést doma.

Jak vyrovnat palubu trávníku Husqvarna, krok za krokem:

 • Krok 1: Začněte přesměrováním pásu podle směrovacího diagramu na palubě sekačky.
 • Krok 2: Přeinstalujte pružinu spojující paže na volno. Natahujte pružinu a spojte ji na pružinu na okraji držáku.
 • Krok 3: Odstraňte špendlík Cotter na levé straně paluby sekačky a spusťte palubu.
 • Krok 4: Upravte podložku páky pro ovládání výšky a zvedněte výšku paluby.
 • Krok 5: Upravte bezpečnostní kolík a ujistěte se, že je pás správně směrován a není zkroucen.

Jak upravit výšku paluby Husqvarna:

 • Krok 1: Shromážděte potřebné nástroje: měřič tlaku vzduchu, vzduchový kompresor nebo čerpadlo pneumatiky, měřicí pásku, dvě nastavitelné klíče a pár pracovních rukavic.
 • Krok 2: Odstraňte čepele
 • Krok 3: Změřte tlak vzduchu ve všech pneumatikách a upravte tlak každé pneumatiky, aby byl roven standardnímu tlaku v pneumatice pro jezdeckou sekačku Husqvarna.
 • Krok 4: Změřte vzdálenost čepele od země pro obě čepele pomocí měřicí pásky.
 • Krok 5: Upravte vzdálenost čepele na úroveň výšky paluby ze strany na stranu a vpředu.
 • Krok 6: Upravte palubu otočením džemu na přední straně, abyste získali požadované vyrovnání paluby.
 • Krok 7: Utáhněte matici džemu a dokončete postup.
 • 1 Postup vyrovnávání paluby sekačky HUSQVARNA Jízda HUSQVARNA:
 • 1.1 Krok 1: Přerušte pás:
 • 1.2 Krok 2: Přeinstalujte a natáhněte pružinu:
 • 1.3 Krok 3: Odstraňte kolík a spusťte palubu:
 • 1.4 Krok 4: Upravte pračku:
 • 1.5 Krok 5: Upravte bezpečnostní kolík a zajistěte, aby byl pás správně směrován:
 • 2.1 Krok 1: Shromážděte potřebné nástroje:
 • 2.2
 • 2.3 Krok 2: Odstraňte čepele:
 • 2.4 Krok 3: Upravte tlak v pneumatikách:
 • 2.5 Krok 4: Změřte vzdálenost čepele od země:
 • 2.6 Krok 5: Upravte vzdálenost čepele:
 • 2.7 Krok 6: Upravte palubu sekačky na koni otočením matice zaseknutí:
 • 2.8 Krok 7: Utáhněte matici zaseknutí:

Postup vyrovnávání paluby sekačky Husqvarna Riding Mower:

Krok 1: Přerušte pás:

Začněte nalezením směrovacího diagramu na přední straně paluby sekačky Husqvarna. Poté použijte šroubovák Torx T30 a uvolněte držáky plastových šroubů. Uvolnění šroubu poskytne dostatek prostoru pro sklouznutí pásu dolů za kladku. Totéž opakujte pro druhou stranu paluby.

Vyhledejte kovové karty kolem kladky na vodiči. Dočasně odstraňte kovové karty a dokončete směrování pásu.

Krok 2: Přeinstalujte a natáhněte pružinu:

Tento krok zahrnuje přeinstalaci jara, která spojuje paže na volno. Tato napínací rameno je tu, aby poskytla nezbytné napětí na kladku napětí. Umístěte pružinu na díru v paži na volnoběžním.

Natáhněte řetězec a připojte jej ke konci jara na okraji držáku. Držáky na obou stranách by měly viset dopředu.

Krok 3: Odstraňte špendlík a spusťte palubu:

Najděte kotterový špendlík na levé straně paluby sekačky Husqvarna. Vyjměte tento špendlík a přiveďte držáky na obou stranách paluby. S tímto hotovým provedením paluby mírně posuňte. Odjměte bezpečnost a znovu nainstalujte kotterský kolík poté, co máte palubu mírně dopředu.

V tomto okamžiku byste se měli ujistit, že paluba sekačky Husqvarna se všude klesá stejně. Ujistěte se také, že se sekačka sníží na nejnižší výšku.

Krok 4: Upravte pračku:

Existuje páka, která je spojena s ovladačem výšky paluby. Ohýbený konec prutu pracuje s touto pákou.

Odstraňte podložku a zvedněte palubu sekačky. Naneste naneste kolík na špendlík, který vidíte zde, což výrazně usnadní nastavení výšky paluby. Přeinstalujte podložku v předchozí poloze a znovu nainstalujte bezpečnostní bolest.

Krok 5: Upravte bezpečnostní kolík a ujistěte se, že je pás správně směrován:

Odstraňte bezpečnostní kolík a také přiveďte držák na druhou stranu paluby. Budete muset otočit ohnutý konec, abyste získali perfektní stránku sekačky Husqvarna. Chcete.li to provést, vyjměte bezpečnostní kolík z tyče a posuňte ohnutý konec otvorem v držáku.

Vyhledejte pás, který má být namontován na hlavní řemeni. Ujistěte se, že pás na palubě je správně nasměrován a není na žádném místě zkroucen.

Krok za krokem Postup nastavení výšky paluby Husqvarna Riding Mower:

Krok 1: Shromážděte potřebné nástroje:

K úpravě výšky sekačky Husqvarna budete potřebovat následující nástroje:

 • Měřič tlaku vzduchu pro pneumatiky
 • Čerpadlo nebo vzduchový kompresor
 • Měřicí páska
 • Nastavitelné klíče
 • Pár pracovních rukavic

Krok 2: Odstraňte čepele:

Zaparkujte svou sekačku Husqvarna na plochém a hladkém povrchu, nechte motor vychladnout a odstranit kabely zapalovací svíčky. Nyní odstraňte čepele. Nastavte sekačku na nejnižší polohu. Možná budete muset mírně zvednout sekačku, abyste odhalili čepele. K vyvážení sekačky použijte kousky dřeva. Při zvednutí sekačky se ujistěte, že nádrž na plyn je utěsněna.

Krok 3: Upravte tlak v pneumatikách:

Tlak v pneumatikách přímo ovlivňuje úroveň řezacího balíčku. K měření tlaku vzduchu ve všech pneumatikách použijte měřič tlaku vzduchu. Pokud je tlak vzduchu z pneumatiky Husqvarna nižší, než by měl být (konzultujte uživatelskou příručku pro standardní tlak pneumatiky), vzduch čerpacího vzduchu v pneumatice pomocí vzduchového kola nebo kompresoru vzduchu nebo vzduchového kompresoru. Zajistěte, aby tlak vzduchu každé pneumatiky byl na standardní úrovni.

Krok 4: Změřte vzdálenost čepele od země:

Výška čepele měřená ze země může být použita jako přímý míra úrovně paluby. Vzdálenost čepele od země by neměla být větší nebo menší než standardní výška čepele a vzdálenost obou dna čepelí od země by měla být stejná.

Chraňte prosím ruku rukavicemi pro tento krok. Nastavte každou čepel do zcela vodorovné polohy a změřte vzdálenost každé čepele od povrchu země pomocí měřicí pásky. Pokud vzdálenost mezi oběma spodními částmi od povrchu země není stejná, je třeba ji upravit.

Krok 5: Upravte vzdálenost čepele:

Na každé straně sekačky Husqvarna je nastavitelná matice nastavení likvinu. Použijte nastavitelný klíč k otáčení výtahu ořechů ve směru hodinových ručiček nebo proti směru hodinových ručiček, abyste získali ostré nastavení. Otočení matice ve směru hodinových ručiček zvedne palubu sekačky, zatímco otočení proti směru hodinových ručiček sníží palubu.

Otočením výtahu ořechů orovnejte obě strany paluby, dokud obě spodní části čepele nejsou ve stejné vzdálenosti od povrchu země. S tímto hotovým provedením byl paluba vyrovnána ze strany na stranu.

Musíme se také ujistit, že balíček sekačky je vpředu dopředu dozadu. Za tímto účelem otočte jednu ze dvou čepelí o 90 stupňů a změřte vzdálenost od přední spodní špičky této čepele k povrchu země. Poté změřte vzdálenost od spodního spodního vrcholu čepele k povrchu země. Přední vzdálenost by měla být o 1/8 palce až 1/2 palce menší než zadní vzdálenost pro jezdec Husqvarna na koni trávu.

Krok 6: Upravte palubu sekačky na koni otočením matice zaseknutí:

Jděte na přední stranu svého jezdeckého trávníku Husqvarna. Povolte matici džemu umístěné na nastavení předního odkazu na palubu sekačky pomocí nastavitelného zásuvného klíče. Pokračujte v otáčení matice zaseknutí proti směru hodinových ručiček, dokud nedosáhnete vnitřního nastavovacího matice paluby. Nastavovací matice je obvykle umístěna na přední straně paluby mezi dvěma předními koly. Úroveň paluby můžete upravit otáčením vnitřního nastavovacího matice. S nastavitelným klíčem otočte matici ve směru hodinových ručiček a zvedněte přední část sekačky. Otočení stejné matice proti směru hodinových ručiček sníží přední část vaší sekačky. Pokračujte tedy upravujte úroveň paluby vpředu, dokud nedosáhnete správné nebo žádané nastavení zadní paluby (přední část paluby by měla být o 1/8 palce až 0,2 palce nižší než zadní část paluby).

Krok 7: Utáhněte matici zaseknutí:

Jakmile jsou úpravy dopředu úspěšně dokončeny, podržte přední matici pro nastavení pomocí jednoho ze dvou nastavitelných klíčů. Použijte druhý nastavitelný klíč k utažení matice džemu otočením ve směru hodinových ručiček.

S utaženou ořechem džemu je nastavení úrovně kompletní a vaše sekačka Husqvarna je připravena jít. Přeinstalujte zapalovací svíčku a spusťte sekačku pro zkušební běh.

Závěrečné poznámky:

Postupem času může být vaše paluba trávy Husqvarna nerovnoměrná, což ovlivňuje kvalitu řezání trávy a zdraví trávy. Abychom získali nejlepší výsledky z vašeho stroje, musí být balíček vyrovnán. Vyrovnání paluby není obtížné a můžete jej dosáhnout podle postupu uvedeného v tomto blogovém příspěvku. Při práci na sekačky nezapomeňte dodržovat nezbytná bezpečnostní opatření.

Sekačka Husqvarna umírá, když se Blades zapojil. vyřešen!

Když se mi to poprvé stalo, připravoval jsem svůj dvůr na rodinné shromáždění, čas nebyl na mé straně a včera jsem potřeboval provedený dvůr. Našel jsem rychlou opravu mého problému a v tomto příspěvku to sdílím.

důvodů, proč, sekačka, husqvarna, špatný

Sekačka Husqvarna na koni obvykle umírá, když jsou čepele angažovány, protože krabička na trávu není plně uzavřena. Mezi další možné příčiny patří:

To je seznam všech nejpravděpodobnějších důvodů, proč motor zemře, když aplikujete tlačítko nebo páku čepele. Nyní se podívejme, jak můžeme rychle zjistit, co se děje a jak to opravit.

Travní box nemusí být plně uzavřen

Jak již víte, vaše sekačka je navržena s několika vestavěnými bezpečnostními prvky. K komponentám sekačky jsou připojeny různé senzory, které předávají svou polohu na hlavní ovládací panel.

Pouze pokud je dodržován postup nastavení, ovládací panel umožní motoru začít nebo zůstat v provozu. Travní taška je jednou ze komponent, která je monitorována ovládacím panelem, a jeho senzor žije v zadní části sekačky mezi sekačkou a travní taškou.

Jak se zavírá taška/krabička. To říká ovládacím panelu motoru, že krabice je uzavřena a je bezpečné zapojit čepele. Zkontrolujte, zda se políčko plně uzavírá, vyčistěte jakoukoli trávu, která by ji mohla zaseknout.

Otevřená krabice. Tato tráva není zcela uzavřena a způsobí, že se motor vypne, když zapojíte páku nebo tlačítko čepele.

Trávská krabice nesprávně zarovnala

K tomu často dochází, když se náhodou obrátíte do něčeho a taška na travní taška se ohýbají z tvaru. To, jak jste pravděpodobně uhodli, způsobí, že rám travního sáčku již netlačí na senzor Gasbag Sensor.

Oprava zde je narovnat paže tak, aby taška na trávu se vešly přímo. To může být únavná práce, ale stojí za to udělat, protože špatně zarovnaná travní taška bude v Jacksie pravou bolestí. Budete mít travní a shlukování. hrozné!

Rychlá oprava. Pokud se vaše travní box nebude správně uzavřít, odstranění kabeláže ze zadní části senzoru a jejich spojování dohromady obchází senzor.

Zapojení senzorů je přístupné zpoza trávy na zadním kolečku.

K skoku senzoru použijte kus drátu, pojistka auta funguje nejlépe.

Uvolněný senzor travního sáčku

Vím, že už se chystáte na to, co dělá senzor travní tašky a kde žije, nyní se podívejme na kabeláž. To není vůbec technické, takže zůstaňte se mnou tady. V zadní části senzoru doufejme, že najdete konektor zapojení, v závislosti na modelu to může být jeden blok nebo dva tlakové konektory.

Zkontrolujte, zda jsou plně propojeny, někdy se mohou uvolnit nebo může být zapojeno kabeláž. Odstraňte konektor a zkontrolujte korozi, jak víte, zabrání odeslání správného signálu na ovládací panel. Pokud jsou terminály kabeláže špinavé, zkuste je čistit elektrickým kontaktním čističem a použijte malé množství silikonového tuku, což zabraňuje vstoupit vlhkost.

Pokud jsou terminály zapojení zkorodovány, musíme je vyměnit. V obchodě Auto Parts si můžete koupit praktickou soupravu pro opravu kabelů, bude mít vše, co potřebujete, nové konektory push-on, truhláře a pásku, nebo pokud chcete jít po trase Pak, pak si koupit pájecí železo.

Senzor tašky na trávu vadný

To není příliš běžné, senzory Husqvarna jsou dobře vyrobeny a mají tendenci jít na dálku, nikdy méně, budeme muset zkontrolovat její funkci a výstup. K tomu použijeme voltmetr. Nejprve můžeme vyzkoušet senzor tašky na trávu, nejprve odstranit konektor bloku a pokud používáte voltmetr, nastavte jej na kontinuitu, je to symbol.

S testovacím vedením na každém ze svorků senzoru stiskněte ručně zavřený senzor, žádná změna ve čtení nenaznačuje vadný senzor. Výměna senzoru je jednoduchá dvouminutová úloha, uvolnění starého tlaku v plastových křídlech a vytlačení senzoru ze strany kabeláže.

Senzor travního sáčku-senzor tašky Husqvarna Grass je čtyřkolíky, i když někteří sekačky budou používat pouze dva z nich. Stejný senzor je namontován na jiné komponenty, které využívají čtyři kolíky.

Testování senzoru. Nastavte voltmetr na ohmy a při stisknutí senzoru zkontrolujte kontinuitu. Měřič by měl číst blízko nulových ohmů, pokud jej nevyměňuje.

Podívejte se na bezpečnostní senzory Husqvarna (také známé jako přepínače interlock) na odkazu Amazon níže.

Špatný plyn způsobuje špatný běh

Zatuchlý plyn je běžným problémem pro všechny malé motory, problém s zatuchlým plynem. je méně hořlavý než čerstvý. I když se zdá, že vaše sekačka běží dobře, zastaralý plyn pravděpodobně způsobí, že bude váhat a zastavit, když další požadavky, jako je spuštění čepelí nebo stoupání na strmý kopec, jsou umístěny na motor.

Oprava je zde dostatečně jednoduchá, vypusťte starý plyn a naplňte jej čerstvým, použijte stabilizátor plynu, pokud se chystáte ukládat plyn buď do sekačky, nebo v plynu, více než měsíc. Podívejte se na „Průvodce odstraňováním problémů s karburátorem“ (interní odkaz).

Špinavý karburátor

Motor na trávu je velmi jednoduchý a odpouštějící. Karburátor, který je na něj přišroubován, není ani jedna z těchto věcí. Je to jemně vyladěná souprava, jakákoli mírná změna ve vzduchu/palivovém vyvážení způsobí, že motor sekačka bude špatně běžet. Karburátor má dvě úlohy, smíchejte plyn k vzduchu v poměru 14.7: 1 a dodávejte správné množství tohoto smíšeného plynu do motoru pro jakoukoli danou poptávku po zatížení motoru.

Nečistoty v kterékoli z těchto komponent způsobí hladovění paliva, což zase způsobí, že sekačka nezačne, postrádá energii nebo zastavení, když je motor naložen.

Běžné příčiny hladovění paliva jsou:

 • Outlet plynové nádrže zablokována
 • Plynový filtr zablokoval
 • Vadný plynový ventil
 • Plynové vedení zablokované
 • Špinavý ventil jehly
 • Nečistota palivové mísy
 • Palivo zablokované
 • Selhané palivové čerpadlo

Podívejte se na kompletní průvodce „Odstraňování problémů s karburátorem“ nebo se podívejte na video „Cleaning Cleaning Video“. Videa jsou sekačky na procházce, ale proces čištění karburátoru traktoru je identické. (Interní odkazy).

Čištění sacharidů. Čištění karburátoru a čerstvého plynu ho nechají běžet sladké.

Související otázky

Sekačka John Deere zemře, když jsou angažovány čepele? Vaše tráva není plně uzavřena, bezpečnostní senzor zavírá motor.

Co způsobuje, že se 4 tah motoru upadne? Špatná zástrčka je běžnou příčinou zpětného opětovny, ale další možné příčiny zahrnují:

Hej, jsem John, a jsem kvalifikovaný servisní technik s červenou pečetí s více než dvaceti pěti lety.

Pracoval jsem na všech typech mechanického vybavení, od automobilů po travní stroje, a tento web je místo, kde sdílím hacky, tipy a zasvěcené know-how.

A nejlepší část. je to zdarma!