23 Domácí pila plánuje snížit protokoly na řezivo. Band Saw Homemade

Alexova domácí kapela

Projekt trval nějakou dobu, začal jsem minulý rok a od té doby a dál, pracuji na své domácí pásmové pile. Nedávno jsem dokončil pásmovou pivu ve věku 16 let a je to skvělý doplněk k dílně. Je to opravdu obohacující pomocí stroje, který jste postavili sami. Našel jsem design na Woodgears a přestože obvykle nedodržuji plány, byly to opravdu komplexní.

Diskuse

Výborně Alex! To mi dává představu o připojení šlapky k něčemu takovému jen pro zábavu. Teď jsem zašel příliš daleko.

Velmi pěkně hotovo a nebudete se muset starat o to, kde získat náhradní díly! Mírně mimo téma, ale užil jsem si vaši volbu hudby pro video.

Dobré pro tebe! Líbí se mi, že vaše převzetí přijímá takový projekt ve vašem věku. Mám přítele, který postavil vlastní kapelu a on ji stále používá o 40 let později. DD

Ta věc je úžasná. V minulosti jsem viděl několik kopání po síti a vždy jsem se přemýšlel, co by skutečně byli schopni. Skvělá videa ukazující procesy.

Toto první video jsem viděl po prvních videích z Woodgears.CA. Zajímalo by mě, jak obtížné je vyrobit bez pásmové pily nebo velkého soustruhu, aby kola byla pravdou? Pokud jsou plány v císařských jednotkách, mohu zvážit nákup a budování svého vlastního za předpokladu, že mohu najít značný motor za rozumnou cenu. Pěkná práce, Alexi.

Ahoj, také jsem vyrobil tuto kapelu (viz můj web, ve francouzštině). Není to příliš těžké vyrobit a nevyžaduje, aby to udělala bandava. Plány jsou metrické, Matthias (Autor) vysvětluje proč, ale všechny šrouby a šrouby jsou císařské Poháněl jsem důl s 500 W motorem a funguje to dobře ! Doporučuji všem, aby si jeden vytvořili !!

Dobře, Alexi, je to velký úspěch, aby se stroj tak dobře, tak dobře a o to působivější v tak mladém věku. Gratulujeme!!

Jsem velice ohromen! Děkuji za sdílení. Chápu, jak obtížné je natočit plánování a budování pokroku projektu. Inspirovali jste mě, abych to udělal právě v mém současném projektu. Steve

Výborně Alex. Měli byste být velmi hrdí na svůj úspěch. Děkujeme za sdílení vaší stavby s naší malou dřevozpracující komunitou. Pokračujte v dobré práci a těším se, až vás v budoucnu sleduji.

Alexi, naprosto úžasné. O tom je „dřevozpracující“. Mám velmi starou dřevozpracující knihu s podobnými plány a vždycky by bylo zábavné postavit jednu. Slovo bezpečnostní rady však. Když řezáte takový protokol zobrazený ve videu, musíte ho horké přilepit na „L“ ve tvaru Scraficial JIG, takže se na vás nebude valit. Řezání takového kulatého předmětu na pile po kapele může být nesmírně nebezpečné. [Vím z osobní zkušenosti]. Čepel může vázat a převrátit protokol a zatáhnout ruku do čepele. Měl jsem štěstí, ale naučil jsem se lekci i v mém zralém věku 59 let. Jste inspirací pro zpracování dřeva!

Díky Gary za tip, nechci už riskovat. Také díky všem ostatním, vaše комментари и мнения владелццев a zpětná vazba byla opravdu skvělá!

Alex, to je úžasný nápad a úžasná práce. Nikdy bych si nemyslel, abych vytvořil pásmovou pilu. Chápu pocit používání nástroje, který jsem vytvořil. Když se ohlédnete zpět pod projekty workshopu, najdete tabulku mého routeru mého Brada. Používám to téměř na každém projektu, který dělám. Na vedlejší poznámku bych rád představil váš projekt na mém webu. V srpnu vás také dostane do provozu od dárkové karty od společnosti Rockler. Opět úžasná práce!!

Díky, opravdu si to vážím. Láska se objevuje na vašem webu, jen abyste věděli, že plány na to pocházejí z Woodgears.CA.Navrhl Matthias Wandel, který posazuje úvěr.

Úžasná práce, Alexi. Byl jsem zaneprázdněn dostat se do potíží ve věku 16 let. Kéž bych tehdy udělal něco podobného!

Inzerenti

Copyright © 2006-2023 The Wood Whisperer Inc. Whissperer Wood Whisperer, The Wood Whisperer Guild, TWW a TWW Guild jsou ochranné známky Wood Whisperer Inc. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá přidružené odkazy. Vzhledem k tomu prosím předpokládejte, že jakékoli odkazy, které vás vedou k produktům nebo službám. Na webu jsou však miliony produktů a služeb a tyto produkty nebo služby propaguji pouze, které bych osobně používal. Whisperer Wood Whisperer se řídí marketingovými standardy úst a drží integritu v nejvyšší úctě. Měl by mi být někdy kompenzován psát, udělám plné zveřejnění. Vždy dávám čestné názory, zjištění a zkušenosti s produkty. Názory a názory vyjádřené na tomto blogu jsou čistě naše vlastní. Jakýkoli nárok na produkt, statistika, citát nebo jiné zastoupení o produktu nebo službě by měly být ověřeny u výrobce, poskytovatele nebo dotyčné strany. Veškerý obsah na šeptání dřeva je chráněn autorskými právy a nemusí být přetištěn v plné podobě bez mého písemného souhlasu.

Používáme soubory cookie na našem webu, abychom vám poskytli nejdůležitější zkušenosti tím. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním všech cookies.

domácí pila plánuje snížit protokoly na řezivo

Domácí pila vám poskytne schopnost snížit protokoly na řezivo levně a efektivně. Pokud máte jeden z těchto levných přenosných pilan, budete mít snadno nakrájejte pokapené stromy na použitelné řezivo pro všechny vaše projekty práce na dřevo.

Domácí pila není obtížná nebo drahá na stavbu a navíc si už nebudete muset kupovat řezivo. Vystřihněte délku a šířku řeziva potřebné pro vaše projekty pracujícího na dřevo na vašem vlastním dvorku s domácí pilou s kapelou.

Podívejte se na naše kolo nahoru 23 plánů zdarma pro budování pily pro kutily, vyberte ten, který je pravý pro vaše potřeby frézování, poté jej zaneprázdněn budováním a dokončením všech projektů pracujících na dřevo, o kterých jste snili.

Tento domácí pásmová pila je navržena tak, aby zvládla velké protokoly, takže pokud to myslíte vážně při mletí velké velikosti lumbers, doporučil jsem vám tento domácí pila. Tento kutilový mlýn na kutily dokáže zvládnout přihlášení až do 16 stop a snížit jej na libovolné velikosti, které potřebujete.

Vytvořte tuto domácí pásmovou pilu z ocelové trubice a 8 palcového betonového bloku. Díky tomu bude pila stabilní, úroveň a schopná zvládnout velké protokoly. Délka pásma je dlouhá 20 stop a postavená z čtvercových ocelových trubek. Motor, který pohání pásmovou pilu, je motorem Twin V, který je dostatečně výkonný, který je dostatečně výkonný, aby protlačil SawBlade i ty nejtěžší z tvrdého dřeva. Podívejte se na toto video na YouTube, kde najdete podrobné pokyny pro stavbu domácí pásmové pily.

Zde je další skvělý nápad pro recyklaci staré položky do něčeho zcela nového a prospěšného. Mnoho z nás má v garáži starou vzpínací sadu, kterou nikdo nepoužil v letech, a může to být znovu užitečné, když je přeměněna na komponentu pily.

domácí, pila, plánuje, snížit, protokoly, řezivo

Chcete-li vytvořit tento domácí pila, znovu nařídit dva staré typy automobilů, 2 × 2 kovový čtvercový kov, 2 × 4 kovový kov a devět koňských oje do funkčního kutilského pily, který vezme staré mrtvé protokol a mlýn do čerstvého nového řeziva. Použijte čerstvě frézované řezivo k přestavbě nebo vytvoření jakéhokoli typu projektu dřeva, který si přeje vaše srdce.

Podívejte se na toto video na YouTube a zjistěte, jak můžete recyklovat motocyklová kola a úhel železa do domácího řeziva

Použijte tyto plány pily pro kutily, které lze snadno sledovat a pila lze postavit velmi rychle. Myslím, že průmyslový plynový motor je dostatečně výkonný, aby snížil velké protokoly na velikost, kterou potřebujete.

Ideální pro usedlost můžete za méně než jeden den postavit pilu od nuly. Při budování tohoto pily se používají části z různých recyklovaných položek. Všechno řezivo, které Mill vám umožní rozšířit vaši usedlost, aniž byste utratili spoustu peněz.

Pokud se vám líbí zpracování dřeva nebo máte spoustu stavebních projektů, které je třeba dokončit, bude pro vás tento dvorkový pilu pro vás velkým přínosem.

Tato domácí pila je stacionární, takže je připravena vidět řezivo kdykoli. Je to velké a dobře schopné vzít velké protokoly a vidět je do desek pro stavbu. Frézování vlastního řeziva je mnohem levnější než nákupní desky a můžete jej mlat podle svých přesných specifikací.

Mill the Lumber pomocí tohoto kutilského pásmového mlýna pro stavbu domu nebo konferenčního stolku nebo něco mezi tím. Je to ideální pro mletí veškerého řeziva, které budete muset postavit vše potřebné pro usedlost. Navrhoval bych tento kutilský pila na ty řemeslníky, kteří staví řemeslný nábytek z pokácených stromů.

Sledujte tyto plány zdarma a tento víkend si vytvořte na dvorku pilu.

Podívejte se na toto instruktážní video, které vám ukáže, jak vytvořit cenově dostupný a efektivní pila na homemde od nuly.

Pokud bylo řezivo dostupnější, můžete pro svou usedlost postavit mnohem více předmětů. Frézované řezivo může být cenově dostupné s tímto mlýnem pásmové pily, které můžete postavit na dvorku.

domácí, pila, plánuje, snížit, protokoly, řezivo

Tento plán pily pro kutily Band je velmi podrobný a ukáže vám každý krok procesu stavebního procesu pro kapelu Sawmill. Hotová pila zvládne dlouhé a silné protokoly, takže budete moci mlývat řezivo pro použití při stavbě nového domu na vaší usedlosti. Tráže a příhradové koutky pro novou konstrukci domů musí být často na délku 12-15 stop a tento mlýn na pásmo dokáže zvládnout protokoly potřebné k vytvoření dlouhých kusů frézovaného řeziva.

Sledujte tyto bezplatné plány a vytvořte si jeden z těchto užitečných pilů pro sebe.

Postupujte podle pokynů k tomuto videu na YouTube a vytvořte jednoduchý domácí pila z řeziva. Je postaven ze dřeva ve stavebnictví a může být postaven v jednom odpoledni. Design je jednoduchý, ale pila je velmi robustní a bude trvat roky řezání řeziva. Skvělé pro použití na usedlosti pro snížení pokácených stromů na řezivo, které lze použít k konstrukci jakéhokoli typu potřebné dřevěné struktury.

Postavte stodolu pro zvíře, skladovací kůlnu pro nástroje, umyvadlo, outhouse nebo jakýkoli jiný typ domu, který je potřebný k pohodlí na usedlosti s řezivem frézovaným na tomto jednoduchém diy pily.

Tento velký mlýn na pásmo dokáže zvládnout protokoly až do 17 stop a nakrájet je na použitelné řezivo. Protokoly, které jsou protokolu a mají silný průměr. Velké stromy lze s touto domácí pilou frézovat do požadované velikosti.

Podívejte se na toto video na YouTube pro úplné a snadno sledovatelné pokyny.

Jednoduchý domácí pásmová pila, jako je tento, lze postavit za méně než 1 000. Pokud máte velký projekt pro kutily, který bude vyžadovat hodně frézovaného řeziva, tento mlýn s pásmovou pivou vám ušetří přes 1 000 na prvním projektu pro kutily, který jej používáte.

Toto je také domácí přenosná pila, kterou se s sebou snadno vezme na staveniště. Zapojte jej k závěsu přívěsu na zadní straně traktoru nebo kamionu a zatáhněte jej tam, kde jsou lokality lokalizovány. Přenositelnost dělá z tohoto domácího mlýna Bandsaw Mill velmi cenným nástrojem pro usedlost.

Pošta plotu, zvířecí pera a out-buildings vždy musí být konstruována na usedlosti a tento kutilový mlýn může jít tam, kde je to potřeba. Transformujte tyto padlé stromy na cenné řezivo s pomocí této cenově dostupné kutilové pásmové pily.

Pila nepřišla z nezdravého dvora, ale většina částí, které ji postavily, to udělala. Malá kreativita a výlet na trh s nezdravým dvorem a blechami může pomoci vytvořit tento efektivní, výkonný, kutilský pilu pro téměř nic.

Budování tohoto pilu s nezdravým dvorem se vyplatí dvakrát-jednou, když shromáždíte všechny komponenty budov zdarma a znovu, když můžete zdarma mlat z protokolů a dokončit projekty pracujícího dřeva zdarma.

Toto je projekt pro kutily, který stále dává a stojí za to stavět. Můžete dokonce získat třetí prospěch z tohoto pilu s nezdravým dvorem, pokud prodáte některé z frézovaných řeziv nebo účtujete ostatní lidi za mletí jejich protokolů.

Při sledování těchto plánů pily nebude stát příliš mnoho na vybudování pily. Malá investice peněz a času vám nyní ušetří tunu peněz v budoucnu. Řezivo, které již bylo frézováno, je velmi drahé a pokud si užíváte projekty pracujících na dřevo, potřebujete hodně dřeva.

S tímto domácím pilem Mill si vlastní řezivo podle svých přesných specifikací. Použijte mrtvé stromy na vašem majetku, abyste pomohli vytvořit tento pila a ušetřit ještě více peněz.

Tyto bezplatné plány vám poskytují písemné a obrazové pokyny, takže proces budovy bude velmi snadný. Budování kutilské pily za méně než 800 je skvělá investice.

U starých automobilových kol není příliš mnoho, ale toto video vám ukáže úhledný nápad, jak je recyklovat.

Stará automobilová kola lze použít jako nedílnou součást domácí pily. Kolo umožňuje pásmové pivě jít nahoru a dolů, aby mlýnovala protokoly do požadované velikosti řeziva. Mill the Lumber, který potřebujete postavit dům, přední verandu, teplý kryt pro hospodářská zvířata nebo pro stavbu nového nábytku s tímto kutilovým pilem

Plány zdarma na tomto videu vám ukážou všechny podrobnosti pro recyklaci starých kol automobilů do nového pila.

Pokud jste podrobně orientovaní a potřebujete extrémně podrobné pokyny pro něco budování, pak jsou pro vás perfektní plány zdarma.

Pečlivě podrobné plány pro tuto domácí pásmovou pivu vám ukážou vše, co potřebujete vědět o komponentách a procesu stavby. Z podrobných písemných pokynů a fotografií nebylo nic vynecháno a navíc je velmi snadno sledovatelné.

Tato pásmová pila byla postavena z částí nezdravého dvora, takže komponenty, které používáte pro proces budovy. Tyto podrobné plány jsou přizpůsobitelné jakýmkoli částem, které máte po ruce nebo najdete na nezdravém dvoře. To je jedna z velkých věcí o projektu budovy pro kutily, můžete se přizpůsobit a upravit podle potřeby tak, aby vyhovovaly vašim vlastním specifikacím.

Přesuňte to tam, kde je to potřeba. tento přenosný pila je připravena jít, když jste, a dokáže zvládnout protokoly, které potřebujete řezat.

Snadno se sestavitelné, komponenty jsou lehké a snadno se pohybují. Přenosná pila je robustní a vyrobená z kovu, takže bude trvat roky a zvládnout všechny vaše potřeby frézování. Tato pila je jednoduchá, ale výkonná a toto video na YouTube vám ukáže všechny podrobnosti o sestavení pily dohromady.

Pokud chcete písemné plány, výrobce tohoto videa na YouTube vám je na požádání pošle na vyžádání. Snížte protokoly na řezivo a buďte zaneprázdněni dřevozpracujícími projekty kolem usedlosti s tímto silným přenosným pilem.

Tato pila je malá a přenosná na rozdíl od těch předchozích, které jsem s vámi sdílel. Skvělé pro budování nábytku a další malé projekty pracujícího s dřevem.

Pokud uvažujete o vydělávání peněz na výrobu ručně vyráběných dřevěných předmětů, bude to pro vás perfektní pila na kutily. Pila není příliš velká, přesto je dostatečně výkonná na to, aby naříznula protokoly z tvrdého dřeva do řeziva.

Mill the Lumber potřeboval k vytvoření oblíbených dřevěných předmětů, jako jsou značky, ptačí domy, řemeslný nábytek a další. Vydělávejte peníze z domova vytvořením jedinečných kusů dřeva z řeziva z této malé kapely pily

Rám pily je konstruován z kusů šrotu řeziva přilepených dohromady. Díky tomu je rám extra robustní a zároveň udržuje náklady na stavbu. Motor pro pilu je rychlý a snadno odstranitelný, když je čas přemístit pilu.

Dýchejte nový život do té staré sekačky na trávu pomocí vytvoření nové pily. Chcete.li sestavit tento kutilský pilu, vše, co potřebujete. K tomuto kutilství existuje mnoho dalších komponet, ale tyto bezplatné plány vám ukážou všechny podrobnosti o budově krok za krokem.

Přemýšlejte o všech věcech, které byste mohli postavit, pokud máte nekonečnou nabídku volného frézovaného řeziva. Nyní vytáhněte tu starou sekačku na trávu a postupujte podle těchto pokynů, abyste si vytvořili domácí pilu, poté neexistuje žádný limit toho, co můžete postavit, aby vaše usedlost byla pohodlnější a atraktivní. Pomůže také planetě tím, že se stará sekačka na trávu mimo skládku udrží.

Když máte obří stromy, které se mají nakrájet na obří desky dřeva, existuje pouze jeden typ pily, který zvládne úkol. obří pásová pila

Tato domácí pila má kapacitu širokého řezu 76 palců a dlouhou délku 12 stop. Je to nutností pro mletí velkých stromů k vytvoření velkých desek dřeva, které budou použity k vytvoření jednoho z laskavých kusů nábytku.

Rustikální nábytek na statku, jako velký stůl na statku, posuvné vnitřní stodoly, dřevěné lavičky a mnoho dalších předmětů, které vyžadují velké desky dřeva. Pokud máte dostatečně velký mlýn, můžete vzít svou domovskou budovu a tvorbu dřeva na novou úroveň.

Tyto stavební plány zdarma jsou podrobné a snadno sledovatelné, takže si můžete postavit domácí pilu, jako je tento.

S těmito podrobnými plány můžete postavit pilu z dřeva. Je to kutilská řetězová pila, ale rám je postaven ze dřeva. Je to stejně robustní a efektivní jako rám vyrobený z kovu, ale je mnohem levnější stavět.

Jedná se o skvělé řešení pro kutily pro usnadnění práce s zpracováním dřeva, aniž byste utratili spoustu peněz za vybavení. Pila lze přizpůsobit tak, aby vyhovovalo vašim potřebám, abyste mohli efektivně přeměnit pokapené stromy na použitelné syrové řezivo.

Frézování vlastního řeziva vám poskytne vysoce kvalitní materiál za zlomek toho, co byste za něj museli zaplatit ve společnosti Drumpe Supply Company. Můžete dokonce použít domácí pilu k vydělávání peněz frézováním řeziva pro jiné lidi.

Postavte svou rodinu usedlost s řezivem frézovaným na vlastní pilu. Pomocí padlých stromů z vašeho majetku vytvořte domácí vybavení pro vaši usedlost. Přístavby, příspěvky a stodoly plotu budou všechny levné, když se stavíte, když sklízíte stromy z vašeho majetku a najdete je na vlastní kutilství, jako je tento.

Podívejte se na video a získejte podrobné stavební plány a další cenné informace pro budování této dřevěné pily.

Tento domácí pásmová pila má dřevěný rám a zvládne velké stromy. Ideální pro stavbu na dvorku, takže můžete mlývat řezivo, které bude použity k vytvoření jedinečných nábytkových kusů.

Tyto bezplatné plány jsou na videu, takže je snadno sledovatelné a podle potřeby sledují a znovu a znovu sledují. Tento mlýn na pásmo je levný a nebírá na zahradě mnoho prostoru. Ideální pro fórovi nebo řemeslníka, který chce snížit náklady na surovinu potřebnou pro stavbu. Mít pilu na dvorku vám ušetří spoustu peněz a vy budete moci mlat řeziva podle vašich specifikací. Pokud chcete, můžete postavit to, co chcete.

Domácí pila, jako je tento, lze postavit za zlomek nákladů na nákup jednoho. Můžete ušetřit čas a peníze tím, že máte na zahradě svůj vlastní pila. Můžete jej také použít k vydělávání peněz.

Jak byste chtěli postavit protokol domů a vybavit jej ručně vyráběným nábytkem? Můžete to udělat plus postavit všechny přístavby a oplocení, které budete potřebovat s tímto levným domácím pilem

Tyto bezplatné plány vám ukážou, jak vybudovat silnou, robustní a efektivní pilu za méně než 1 000. To je dobrá investice, když uvažujete o všech věcech, které budete moci stavět z řeziva, které vám mlýn s pilastí.

To je ideální pro každého, kdo začíná usedlost. Nejprve postavte pilu, pak můžete mlat ve všech řezivech potřebných k vybudování téměř všeho ostatního potřebného na usedlosti. Po dokončení vaší usedlosti použijte pilu pro frézování řeziva pro ostatní lidi, abyste mohli generovat příjem.

Počáteční investice ve výši 1 000 se může proměnit v mnoho 1 000 dolarů za ušetřené a vydělané příjmy.

Postavte domácí pilu ze zachráněných materiálů, abyste mohli ušetřit peníze, mít stabilní dodávku řeziva a udržet použitelné předměty mimo skládku.

Všechny podrobnosti, které potřebujete vědět o tom, jak vytvořit domácí pilu ze šrotu kovu najdete na tomto videu YouTube. Plynový motor o výkonu 13 koňských sil zvládne protokoly průměrné velikosti, ale přidání většího motoru do pily by bylo snadné udělat. Větší motor by vám umožnil mlývat větší protokoly.

Tento kutilský pila zahrnuje bezpečnostní prvky, které pomáhají udržet uživatele v bezpečí při frézování řeziva.

Pokud plánujete frézování velkých protokolů do velkých kousků řeziva, je tento domácí pila pro vás tenhle. Tento kutilský pilu je schopný frézovat desky 32 palců širokých a 16 stop.

Pro stavbu domů a stodol na usedlosti jsou potřebné velké desky a navíc jsou žádány o odvětví komerčního bydlení. Pokud dokážete mlat velké desky, můžete vydělat peníze s domácí pilem.

Podívejte se na toto video na YouTube pro podrobné pokyny, jak vytvořit domácí pilu s velkou frézovací kapacitou.

Pokud potřebujete pilu, kterou lze podle potřeby pohybovat kolem nemovitosti.

Pásová pila je postavena z částí šrotu a nařízne celý protokol do desek, kterou chcete požadovanou velikost. Pila je také přenosná, takže jej můžete přesunout na místo, kde jsou protokoly místo toho, aby tahaly protokoly do pily.

Tento přenosný pila, postaveno z šrotu kovových a recyklovaných částí. Podívejte se na toto video na YouTube a začněte tento víkend budovat pilu s kutily.

Pokud vaše projekty pracujícího s dřevem budou vyžadovat více než jeden domácí pila, musíte sledovat toto video na YouTube.

Různé projekty zpracování dřeva mohou potřebovat různé velikosti frézovaného řeziva a tyto levné přenosné pily vám umožní frézovat řezivo podle požadovaných specifikací. Vezměte si spolu s vámi pilu, aby bylo možné řezané protokoly frézovat na místě, aby se snížil počet, kolikrát je třeba přesunout protokoly.

Mít více než jeden domácí pila je pohodlné a cenově dostupné, když se jedná o pilu s kutily. Toto video na YouTube vám ukáže několik různých druhů pila, které můžete vytvořit a poskytovat praktické rady pro budování a používání každého z nich.

Zde jsem připravil tazatele, který se běžně ptal.

Časté časté

Co je to pila?

Pila je stroj používaný pro řezání protokolů na řezivo. Stroj bude obsahovat nějaký typ čepele a motoru pily a je poháněn plynem, elektřinou nebo jinou formou pohonných hmot.

Jak funguje pila?

Pila používá pásmovou pilu k snížení protokolů na velikost. Bandsaw je kruhový řetězec malých čepelí, který je běžen motorem. Na rám pily je umístěn protokol a posunul se dopředu pásmovou pilou, aby odřízl jednu desku z protokolu. Pohybující se rám je také provozován motorem.

Protokol je přesunut zpět do výchozího bodu a opakovaně se pohybuje přes pásmovou pilu, dokud není nakrájena na požadovanou tloušťku a délku.

Co mohu udělat z pily?

Přeměnou protokoly na řezivo můžete použít hotové řezivo pro jakýkoli typ projektu budování. Stavět domy, nábytek, domácí výzdoba, ploty nebo stodoly. Řezadlo můžete použít k vytvoření uměleckých děl nebo funkčních kusů pro každodenní použití.

Cokoli potřebujete řezivo, domácí pila vám umožní transformovat hrubé protokoly na hladké desky pro váš projekt.

Jaké jsou různé typy pila?

Existují dva různé typy pily, ale všichni dělají totéž. nakrájejte protokoly na řezivo.

Existují pásmové pily a kruhové pily. Různé řezy řeziva lze provést s jedním z těchto typů pily.

Řezy řeziva se nazývají čtvrtina řezaných, roztržených řezaných nebo prostých řezů. Řez je určen podle toho, jak je protokol umístěn a řezán na pile. Jeden typ řezu není lepší než ten druhý, je to jen otázka toho, jak plánujete použít hotový kus dřeva.

K dispozici je také stacionární pila a přenosná pila. Stacionární typ zůstává na jednom místě a protokoly jsou přivedeny na pilu. Přenosný typ lze použít na stejném místě nebo odebírat tam, kde jsou protokoly, což je ideální, když někdo snižuje velký trakt stromů.

Můžete vydělat peníze s pilastí?

Ano, můžete si s pilou udělat dobrý příjem. Rozhlédněte se kolem všech věcí, které jsou vytvořeny ze dřeva. Od nejmenší tužky po největší budovu je dřevo nezbytné pro každodenní život.

Cena řeziva v posledních letech prudce vzrostla a každý, kdo má domácí pilu.

Odhaduje se, že pila, která je funkční na plný úvazek, může generovat příjem jeden milion dolarů ročně. Dokonce i provozování domácího řeziva na částečný úvazek může generovat dostatek příjmů, aby poskytl dobré živobytí pro vaši rodinu.

Závěr

Toto je náš seznam domácích plánů pila. Je zřejmé, že by vám to pomohlo snáze provést vaše úkoly na zpracování dřeva, aniž by bylo nutné koupit drahé řezivo z trhu.

O Farhan Ahsanovi

Jmenuji se Farhan Ahsan, jsem web nadšenec, spisovatel a blogger. Vždy se snažím být vášnivý ze své práce. Svou práci jsem začal začátkem roku 2007 tím, že jsem se zapojil do detailu čtení a výměnou informací s ostatními. Od té doby se věci a časy změnily, ale jedna věc zůstává stejná a to je moje vášeň pro pomoc a vzdělávání lidí, budování úspěšného blogu a doručování kvalitního obsahu čtenářům. Vždycky rád píšu o zahradnictví, udržitelném životě, živém mřížce a chovu usedlostí.

DIY Band Saw Circle Cirction Cutting Jig

Existuje mnoho různých způsobů, jak snížit kruh ve dřevě. Jednou z nejjednodušších metod je s pilou. Úzká čepel je dokonale vhodná pro navigační křivky, ale pokusit se následovat liniovou ruku může být složité!

Ale s tímto jednoduchým přípravkem pro řezání kruhu pásma pila můžete provést opakovatelné řezy v jakémkoli průměru pouhým přesunutím pivotového kolíku! Pokaždé dostanete perfektní kruhy, bez kolísavých okrajů a nedokonalostí řezání rukou.

Nejlepší ze všeho je, že tento přípravek můžete vyrobit jen se šrotovým dřevem, který už pravděpodobně máte ležet kolem dílny! Šlehal jsem svou verzi za méně než hodinu a nechal jsem v několika minutách vyříznout kruh o průměru 12 „!

Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy pro vaše pohodlí. Nákupy provedené prostřednictvím těchto odkazů mi mohou vydělat malou provizi bez dalších nákladů. Další informace naleznete na mé stránce mé zveřejnění.

Jak vytvořit bandovskou kruhovou přípravu

Vystřihněte platformu a připojte zadní zastávku

Velikost vaší platformy bude záviset na velikosti vašeho stolu s pásma a také na tom, jak velký kruh chcete udělat. Vyřízněte platformu tak, aby se vešly do šířky tabulky pásmové pily, a pokud chcete, aby byl poloměr vašeho kruhu, plus 3 palce.

Moje pásmová pila Rikon je docela malá a pro stojan na rostlinu na nohou vlasů potřeboval kruh o průměru 12 „, který plánuji udělat. Překonal jsem se kolem svého úložiště dřeva v šrotu a vykopal kus melaminu, který byl asi 12 „x 18“ a šrot 1×2 topolu, který byl asi 12 „dlouhý. Melamin je výhodnější, protože úhledný povrch umožní kruhu hladce otáčet se menším třením.

1×2 je připevněn k zadní části plošiny s lepidlem na dřevo a nehty Brad. Horní hrana by měla být spláchnutá na jedné straně a vyčnívat ¾ „na druhé straně.

Vystřihněte slot pro nulovou vůli

Slot s nulovou vůlí zabrání roztržení na spodní straně kruhu a poskytne vám čistší řez. Čepel se vklouzne do slotu a zastaví se, když zadní část platformy zasáhne hranu tabulky pily.

Změřte 3 palce z jednoho okraje platformy a označte čáru s čtvercem.

Nastavte plot své kapely na 3 palce a ujistěte se, že čepel se seznámí.

Zapněte kapelu a zatlačte platformu podél plotu, dokud zastavení nenarazí na stůl. Pak můžete vypnout pilu a odstranit platformu.

Vyvrtejte otvory pro pivotní kolíky

Nyní, když víte, kde bude čepel, můžete označit otočné body za svůj kruh. Nalepejte kartu měřicí pásky do slotu a nakreslete značku v intervalech jednoho palec (nebo jakoukoli dimenzi, kterou chcete použít).

Pro tyto díry je preferován bit Brad Point Drill, protože se nebude bloudit po hladkém povrchu a vytváří nepřesná měření. Vrták by měl být stejný průměr jako váš přímý špendlík. Použijte malířskou pásku k označení polovičního bodu police, abyste se příliš nevrhli.

Vyvrtejte díru v každém otočném bodě na plošině a zastavte se, když se vlajka pásky odtáhne piliny. Pro tento krok byste mohli také použít vrták s hloubkovou zastávkou.

Označte každou díru průměrem kruhu, který vytvoří. Nezapomeňte, že špendlík bude ve středu kruhu, takže 1 „z čepele vytvoří 2“ kruh. Vyzkoušejte přizpůsobení, abyste se ujistili, že špendlík sedí a přímo do otvorů.

Připojte běžec

Běžec bude sedět ve štěrbině na stole pásma a zabrání se otočení přípravku spolu s kruhem. Použil jsem třmeny k měření vnitřku slotu, ale pravidelná měřicí páska by to udělala. Ujistěte se také měřit hloubku slotu.

Vyřízněte pásek dřeva na stejné rozměry jako slot. Použil jsem ¼ „MDF, protože to byla perfektní tloušťka a byl jsem ve spěchu, ale tvrdé dřevo je mnohem lepší volbou. Běžec by měl hladce sklouznout v drážce bez jakéhokoli pohybu na straně.

Naneste několik lepidla na horní část běžeckého lepidla a sprartujte urychlovač lepidla na spodní stranu kruhu Bandsaw Circle Jig.

Posuňte čepel do štěrbiny přípravku, aniž by se platforma dotkla tabulky pily pásma. Když se lepidlo dotkne akcelerátoru, okamžitě se spojí, takže se ujistěte, že se dvě poloviny oddělí, dokud nebudete všechno zarovnat!

Když je čepel na konci slotu a zadní zastávka je proti stolu, opatrně spusťte platformu dolů na lepenou nahoru.

Opatrně vytáhněte přípravek zpět a zkontrolujte, zda je běžec čtvercový k okraji. Můj byl poprvé trochu křivý, tak jsem to předběhl, převrátil ho a zkusil to znovu.

Jakmile je to na správném místě, můžete jej pevněji připojit s Brad Nails.

Vyvrtejte otvor pro kolíky pro dřevěný kruh

Z našeho butcherblockového deformace jsem zůstal úzký pruh javoru, který ležel kolem obchodu, který byl ideální pro malý dřevěný kruh. Řezal jsem to na polovinu a přilepil jsem obě poloviny dohromady, abych vytvořil čtverec přibližně 12 „x 12“.

Chcete.li najít centrum, nakreslete diagonální linie z rohu do rohu. Kde se setkávají, vyvrtejte díru se stejným vrtacím bitkem, jaký jste použili pro body Bandsaw Circle Jig Pivot. Nezapomeňte to udělat na spodní straně, kde nebude díra vidět.

Umístěte kolík police do otvoru do přípravku, který odpovídá průměru, který chcete řezat. Poté položte dřevo na špendlík na otvor uprostřed.

Vystřihněte kruh na kapele

Posuňte kruhový řezací přípravek se dřevem nahoře na tabulku pily s běžcem ve slotu. Udržujte řez rovně, dokud zastávka pod plošinou zasáhne okraj stolu.

Pomalu otočte desku na špendlíku do čepele. Tento tvrdý javor byl pro moji malou pilul kapely téměř příliš mnoho, ale pokud jsem udržoval pomalé tempo a nevynutil dřevo, příliš se to nezachytilo.

Pokračujte v otáčení dřeva na čepu, dokud neřežete úplný kruh. Byl jsem docela ohromen tím, jak čisté to vyšlo!

S trochou broušení jsem byl schopen dostat všechny značky čepele a spálit z okraje pro perfektní kruh! Jen se ujistěte, že nebudete brdit příliš dlouho na jednom místě, nebo dostanete ploché místo.

Nyní mám dokonale kruhový vrchol pro svůj rostlinný stojan!

Přál bych si, abych měl tuto kapelu SAW Circle Cutting Jig zpět, když jsem udělal všechny ty tečky pro stůl mého syna Lego! Saw díra byla taková bolest, kterou bylo možné použít (doslova byl kov opravdu horký!) a řezy nebyly zdaleka tak čisté.

K čemu budete používat svůj kruhový přípravek? Rád bych slyšel o vašem projektu v комментарии и мнения в už níže!

Podívejte se na tyto další dřevozpracující přípravky!

Domácí pásmo pila čepelí, vložení a pneumatiky

Zveřejněno před 7 lety v pátek 11. prosince 2015 od James S.

= Multi-Author adsense = přeskočit kvůli [standardnímu reklamnímu slotu 1] prázdné pro [ID uživatele 4].

Domácí pásmo pila čepelí, vložení a pneumatiky na levné

Cheapos Bandsaw nebyla pro 20 špatná

Koupil jsem si opravdu levnou pásma od přítele přítele na 20. Je to malý 10 ″ od značky, o které jsem neslyšel, v podivném designu 3 kol kol. Celkově je to opravdu docela drsná pásmová pila. ne moc moc a to se neřeže rovně. To znamená, že to bylo jen 20, a umožňuje mi to udělat nějaké hrubé řezání křivek před směrováním. Za peníze, které jsem utratil, jsem s tím velmi spokojený.

Rozhodně to však potřebovalo vyladění. Jak jsem to dostal, fungovalo to dobře, ale čepel by se potulovala všude. Mezi nadbytečnou hrou v čepeli a také s opotřebovanou gumou na pneumatikách, čepel tendenci s pravidelností spadnout z kol. Neměl jsem však v úmyslu potopit do této pásmové pivy mnoho peněz, takže jsem přišel s některými opravami na levné.

Improvizovaný průvodce čepelí

Průvodce horní čepelí byly v pořádku

domácí, pila, plánuje, snížit, protokoly, řezivo

Průvodce horní čepelí byly ve skutečnosti v polovině slušného tvaru, s trochou vylepšení. Dokázal jsem je upravit dostatečně blízko k čepeli, aby to fungovalo.

Hádejte, že to už nebude fungovat

Smírné však měli obrovskou mezeru. Také po pokusu o jeho zpřísnění se příručky čepele jednoduše rozbily ve dvou, jak je znázorněno. Jsem si jistý, že to byla docela levná část, a 20 let opotřebení nepomohlo žádné. To upevnilo mé rozhodnutí jít dopředu a provést vlastní náhradu.

Před instalací zářez dolního příručky a testování

Rozhodl jsem se to opravit pomocí šrotu kusu plastu UMHW. Existuje spousta možností pro tento kus. cokoli, na co se může zadní část čepele otřena, aniž by to ublížilo. Nastavení zásob použilo ložisko válce. Líbilo se mi jednání s plastu, protože je snadné řezat, levné a nevyžaduje žádná pohyblivá ložiska. Vyřízl jsem s vysokou velikostí plastu a provedl jsem ho částečně přes pásmovou pilu, abych vytvořil kerf. Pak jsem to otočil, abych ověřil, že Kerf byl správnou hloubkou, jak je na obrázku.

Vyzkoušejte montáž bloku před vrtáním

Nejprve jsem se pokoušel udělat něco, co se připojí k původnímu držáku příručky dolní čepele, což je ocelový kus vpravo od čepele. Dělat to však se dřevem a mít to být dostatečně silné bylo obtížné. Místo toho jsem jen prorazil dvě díry přes zadní část pouzdra na kapelu. Držením plastového bloku a sledováním obrysu, kde jsem to chtěl, bylo velmi snadné umístit otvory do středu místa, kam by blok šel. Udělal jsem je trochu nadměrně velikosti, takže jsem měl nějakou kroutící místnost, abych se správně přizpůsobil plastovému bloku.

Blok nainstalován se dvěma šrouby

Přední pohled na instalovaný blok

V tu chvíli jsem do bloku jednoduše vložil několik malých pilotních otvorů a šrouby propustil. A tady to máte, snadný peasy dolní vodicí blok, který se hodí pěkně a blízko čepele.

Vytvoření vložky s nulovou

Měření vnější velikosti umístění vložky

Dalším krokem bylo řešit úplný nedostatek vložky. Mít vložku s nulovým zabezpečováním pomáhá udržovat malé kousky stáje, kterou by se pásová pila tato velikost zvykla poměrně často, a také udržovat čepel stabilní a zabránit putování. Použil jsem své třmeny k měření hloubky rabbetu v poloze vložení a také průměr.

Počáteční blok před králíkem

Počáteční blok mimo stůl

domácí, pila, plánuje, snížit, protokoly, řezivo

S Blade Out jsem nařízl nějaký dub šrotu, aby se vešel do polohy vložení. Řezal jsem blok mírně příliš velký a pak jsem se přitulil na správnou velikost. V tomto okamžiku je před králíkem bloku záměrně příliš tlustá.

Nastavení bloku Rabbet

Když jsem věděl přesnou tloušťku bloku pomocí třmenů a hloubky tabletu Rabbet pomocí mého praktického hloubkového rozchodu, dokázal jsem nastavit tabulku routeru na blok Rabbeta. Na Amazonu je na obrázku hloubkového měřidla pouze asi 10 a mnohokrát se to hodí.

Blokujte po králi. trochu se žvýkal

Blok hotový, sedící se spláchnutím

Směrovač popadl a trochu vykopal kus, lehce ho žvýkal, ale nebylo to viditelné shora, takže jsem ho nechal jít. Po králík se kus seděl dokonale propláchnout do stolu.

Hotový kus po slottingu

Jakmile to bylo hotovo, vložil jsem čepel zpět a pečlivě nakrmil vložku skrz pilu, abych prořízl kerf pro čepel. To zajistilo, že Kerf přesně odpovídal čepeli. Použil bych nějaký způsob, jak se s malými kusy nebo upínanou malou šroubem drží kus, zejména na větší pásmové pivě. A s tím jezdiná čepel jezdila mnohem lépe.

Výměna opotřebovaných pneumatik

Pneumatiky byly prasklé a suché hniloby

Posledním krokem bylo něco udělat s pneumatikami na koly pásma. Všichni byli popraskané a suché, ale náhradní sada pneumatik urethanu byla 30 online. Opravdu jsem nemohl ospravedlnit více utrácení za pneumatiky než já na celé pásmové pivě.

Trocha Googling mi ukázala, že mnoho lidí na stejné lodi použilo obyčejnou uchopení jako improvizovanou levnou náhradu. Netrvalo by to tak dlouho jako skutečná pneumatika, ale je to 1/10 cena, takže jsem byl prodán.

Začněte s polovičním proužkem dolů

Tady je tedy ta část, která byla pro mě kontraintuitivní: Když zabalíte pneumatiku, začnete položením poloviční délky (nebo dvou) kolem kola dolů uprostřed. Účelem toho je zvednout [i] centrum [i] [/i] pneumatiky, takže je tvarována jako malá písmena „n“. Mysleli byste si, že to chcete ploché nebo dokonce se zvednutými hranami, aby drželi čepel do středu, ale nefunguje to tak. Jak se kolo otáčí, čepel se přirozeně přitahuje k nejvyššímu bodu. Tím, že vytvoříte nejvyšší bod ve středu a nechte jej na svah po stranách, zajistíte, že pneumatika zůstane během operace soustředěna. Fyzika je elegantní.

Hrozný obrázek, ale slibuji, že centrum je vyšší než vnější strany

Snažil jsem se a většinou to nedokázal dostat na kameru, ale centrum je vychováno jen trochu z outsides. Tyto náhradní pneumatiky budou potřebovat výměnu mnohem dříve než gumové, ale opravdu nemůžete porazit cenu.

Zabalit

A to je vše. Celý postup trval jen hodinu nebo dvě a pravděpodobně to stálo méně než 3, vzhledem k tomu, že všechno kromě přilnavosti byl šrot, který jsem měl v obchodě. Pásová pila je stále levná, ale v obchodě je to použitelný nástroj, zejména s investovaným pouze 23.

Osobně plánuji získat skutečnou 14 ″ pásmovou pivu od renomovaného výrobce, v tomto okamžiku to pravděpodobně proměním na disk/pás brusky. Přesto, pokud máte staré 9 nebo 10 ″ pásmové pivy, možná budete moci nechat to znovu levněji, než si myslíte.