6 kroků k přípravě trávníku na zimu v Idahu. Léčba trávníku na zimu

Kroky k přípravě trávníku na zimu v Idahu

Palčáky? Šek. Škrabka ledu čelního skla? Šek. Hromadné zásoby horkého kakaa? Šek.

Přineste zimu! Počkejte. zimovali jste si trávník?

Zima může na vašem trávníku vybírat daň, od vousatých myší a volech po icky podobu po pluhu, které vyklouznou váš pěkně zelený koberec.

Jak připravit trávník na zimu v Idahu?

Sekačka nízko zimního trávníku

Čím kratší je trávník na zimu, tím méně je pro myši a voly, aby se vrhla, tunely a poškození způsobily poškození.

Kratší střih pomáhá odradit, že i sakrá sněhová plíseň, šedá houba, která se může dostat do zimy.

Zaměřte se na výšku asi dva palce. ne příliš vysoký na to, aby pozval hlodavce a sněhovou plíseň, ale ne příliš krátký na to, aby byl nastresován chladem.

Provzdušňovat trávník

Je pravděpodobné, že pokud jste se s námi vůbec přilepili, víte, že velké výhody provzdušňování trávníku.

přípravě, trávníku, zimu, idahu

Ty drobná jádra půdy, která provzdušňuje, pomáhají rozbít zhutněnou půdu, což umožňuje vodě, vzduchu a jiným živinám dosáhnout kořenů, aby váš trávník dýchal snadněji přijít na jaře.

Sledujte to s pěkným nasazením na podzim. Všechny tyto díry jsou ideální pro skvělý osivo až půdní kontakt.

Pád je vlastně jednou z nejlepších časů pro provzdušňování a dohlížení, s chladnými teplotami vzduchu a stále teplou půdou.

Tip Pro: Nepřehrazujte malá jádra půdy, která zůstala. Nechte je, aby se rozpadli v zimě. Přidají do půdy živiny.

Připravte si trávník na zimu v Idahu: Vyčistěte

Čím je váš trávník míří do zimy, tím lépe.

Vyhodit všechny své listy, vyčistit jakékoli trosky. Jinak vydáváte uvítací rohož pro hlodavce, kteří hledají hlavní nemovitost pro zimní bydlení.

Myši a voly milují tunel při pozvání trávníků a způsobují poškození, které uvidíte na jaře.

Stranou hlodavci, (prosím) tráva potřebuje sluneční světlo, aby se dařilo. Pokud necháte ten nepořádek zvlněných listů, výstřižky trávy a zahradních zbytků na trávníku, vaše pěkná zelená tráva oslabí a možná dokonce zemře.

Zbavte se trávníkových plevelů

Hladové trvalkové plevele soutěží o živiny se zbytkem trávníku, takže je odtamtud před dlouhou zimou dopředu.

Spousta plevelů klíčí na podzim, přežije zimu a aktivně roste na jaře, včetně bodláku, pampelišky a jetele.

To znamená, že jediný způsob, jak těmto otravným útočníkům zabránit, je aplikovat preemergentní podzim v rámci přípravy trávníku na zimu.

Navíc to nyní pomůže snížit vaše plevele příští jaro snížit plevele.

Nevynechávejte pád hnojivy

Je snadné zapomenout na hnojení, ale tato konečná podpora je důležitější, než si myslíte. Je to klíčová součást přípravy trávníku Idaho na zimu.

Poslední ošetření hnojiv na podzim zahrnuje důležité granulární hnojivo s pomalým uvolňováním, které krmí váš hladový trávník na zimu a pomáhá mu vyskočit, připraven na jaro zapůsobit, na jaře.

přípravě, trávníku, zimu, idahu

Střílet na Halloweenské načasování po posledním sečení.

Vsaďte svou příjezdovou cestu, aby se zabránilo poškození zimních trávníků

Pokud používáte službu sněhového pluhu, umístěte sněhové sázky k označení, kde končí chodník a trávník začíná.

Pluhy mohou poškodit váš trávník a vyjmout hlavy sprinklerů, což způsobí poškození, které musíte na jaře opravit.

přípravě, trávníku, zimu, idahu

Je váš trávník připraven na nového nejlepšího přítele?

Příprava na zimu znamená shromažďování receptů na polévku, nákup nové lopaty a pokusu si zapamatovat si, kde jste uložili své boty.

To je hodně vzrušení. Nenechte se tak chytit v zábavě, že zapomenete připravit svůj trávník Idaho na zimu.

Vyberte si Idaho Falls nebo Boise Professional Lawn Care Service, která svazky nejpotřebnější léčby vašeho dvora do jednoho pohodlného plánu bez sebe.

Hnojení, kontrola plevelů, kontrola grubu. Hotovo.

Mám pár minut? To je vše, co potřebujete začít.

Pak nakopněte a relaxujte na svém zdravém, prosperujícím dvoře.

Jak a proč vaše tráva zemřela po zimě

Kelly Burke je profesionální manažerka trávníku, který je akreditován v oblasti péče o organickou půdu a licencovaným aplikátorem pesticidů.

Kathleen Miller je vysoce uznávaným mistrem zahradníkem a zahradníkem s více než 30 lety zkušeností v oblasti organického zahradnictví, zemědělství a krajinného designu. Založila Gaia’s Farm and Gardens, pracující udržitelnou farmu pro permacultury a píše pro Gaia Grows, sloupec místních novin.

Když se chladné počasí konečně skončí a listy ve vašem dvoře začnou klíčit nové zelené listy, může být frustrující, pokud vaše tráva nepovažuje. Existuje mnoho důvodů, proč může tráva vypadat mrtvá po zimě a často se to děje v několika záplatách (spíše než ovlivňující celý trávník). To se běžně nazývá zimní zabíjení: odkazuje na jakékoli závažné poškození nebo smrt utrpěnou trávníky trávníku během zimních měsíců.

Primárními známkami zimního zabíjení jsou záplaty trávníku, které zůstávají hnědé nebo holé poté, co se tráva na jaře normálně vrací ke zdravému zelenému růstu. Z velké části budou turfgrasses, o které se dobře postarají, odolné a silné, ale zimní počasí může být neodpustitelné i pro nejzdravější trávníky. Mrtvé skvrny, které utrpěly zimní zabití, mohou trvat měsíce, než se znovu vyplní samy o sobě, a některé příčiny mohou dokonce vyžadovat, abyste reseed nebo resedovali trávník.

Pokud váš trávník zažil mrtvou trávu po skončení zimy, najděte zde tipy a léčbu z různých podmínek.

Studená desesikace

Většina trav může přežít téměř jakýkoli teplotní rozsah, pokud jsou pokryty sněhem, protože sníh působí jako izolátor. Odkryté trávy ve velmi chladných podmínkách se však budou i nadále projevit (ztratit vlhkost a kyslík) dobře poté, co je země zmrazena pevná látka. Zmrazené kořeny nemohou nahradit vlhkost vysánou chladem, suchým větrem a rostliny mohou trpět smrt buněk a možná dokonce i smrt rostlinných korun.

Léčba

Počkejte trpělivě, když vegetační období začne zjistit, zda se trávy vracejí ke zdraví. Pokud je poškození menší, mohou se jednotlivé trávy rostlin zotavit nebo se mohou vyplnit okolní trávy. S rozsáhlým poškozením budete pravděpodobně muset opětovné opětovné nebo resed mrtvé oblasti, abyste obnovili trávník do jednomyslně zdravého zeleného prostoru.

Sněhová forma

Když těžký sníh padá přes zemi, která ještě není chladná, mohou vlhké podmínky podporovat různé plísňové choroby kolektivně známé jako Snow Mold. Když se na jaře roztaví sníh, můžete si všimnout fuzzy nebo křupavých skvrn (růžové nebo šedé barvy) přikrývající části vašeho dvora. Sněhová plíseň obvykle zemře, když slunce a vánek vyschne trávník, ale pokud je trávník infikován po dlouhou dobu, tráva může zemřít. ale ve většině případů se trávy postupně zotaví samy.

Léčba

Pokud váš trávník má stále trosky z předchozího roku, přehrajte to a zlepšit cirkulaci vzduchu na trávu. Chcete-li zabránit sněhové plísni, ujistěte se, že se vám pravidelně de-ticáta nebo trávníku věnuje trávu a nechte ji zaschnout. Někteří odborníci doporučují oplodnění trávníku v pozdní sezóně, protože neabsorbované živiny mohou podporovat plísně, když jsou pokryty sněhem, zatímco země je stále teplá.

Zmrazení koruny

Koruny trávníku mohou být zabita, pokud je teplé, po vlhkém počasí následuje náhlé zmrazení. To je běžný důvod, že některá tráva vypadá po zimě mrtvá a stává se to nejvíce na konci chladného období nebo na začátku jara-zejména když se neočekávaný mráz objevuje v teplém podnebí vysazeném v teplé sezóně trávy. Koruny rostlin absorbují vodu, takže když najednou zamrznou, může je rychlá expanze zabít.

Léčba

Rozsáhlé poškození vyžaduje opětovné opětovné nebo reseding. Neexistuje mnoho způsobů, jak zabránit zamrznutí korun. Pokud žijete v hraniční klimatické zóně a váš trávník často utrpěl zamrznutí koruny.

Zábavný fakt

Každoroční provzdušňování na podzim otevře kořenovou zónu vašeho trávníku a podporuje nový růst. V kombinaci s dohledem může provzdušnit provzdušňování.

Voles

Velmi identifikovatelný typ zimního zabíjení je způsoben voly. mají malobojové hlodavci, kteří na trávníku nechávají úzké, meandrující pásy mrtvé trávy. Mrtvé stezky označují oblasti, kde voly úplně snědli zdola.

Léčba

Vole Trails se obvykle znovu vyplní, protože okolní trávy vysílají nové kořeny a výhonky. S rozsáhlým poškozením budete možná muset opětovně. Chcete.li zabránit volesu, ujistěte se, že odstraníte mrtvou trávu a padlé listy na podzim, protože tento materiál nabízí hlodavci úkrytu pro jejich zimní dobrodružství. Voles lze uvěznit a najat stejným způsobem jako myši, i když to je obtížné dělat se sněhovou pokrývkou.

Jak zabránit zimnímu zabíjení

Pokud jde o užívání čerstvého zeleného trávníku každé jaro, jeden z nejdůležitějších faktorů přichází na udržení zdravé trávy před začátkem zimy. Oplodnit dvůr na začátku jara, kdy trávy začínají aktivně růst nebo po posledním mrazu (v závislosti na vašem regionu). Doporučuje se také oplodnit podruhé na podzim, ale uvědomte si, že oplodnění příliš pozdě může způsobit sněhovou plíseň, pokud žijete v oblasti, která zažívá těžkou sněhovou pokrývku na začátku zimy. Pokud je vaše tráva náchylná k zimnímu zabití, je také užitečné provzdušnit trávník během vegetačního období, aby se zabránilo zhutnění půdy, než se začne chladné počasí.

Smrk používá pouze vysoce kvalitní zdroje, včetně recenzovaných studií, k podpoře skutečností v našich článcích. Přečtěte si náš redakční proces, abyste se dozvěděli více o tom, jak kontrolujeme fakticky a udržujte náš obsah přesný, spolehlivý a důvěryhodný.

  • Winterkill of Turfgrasses. Pennsylvania State University Extension, 2018
  • Menken, J. Jak zvládnout poškození volech na trávnících, stromech a keřech. University of Minnesota Extension, 2019

Zimní zabití: Váš průvodce nejběžnějšími formami poškození zimního trávníku

Prvním viníkem na našem seznamu je malý hlodavec s velkou chutí k jídlu. Během zimy, voles může naprosto zpustošit trávník. Pod krytem sněhu je nemožné je najít, když žvýkají vaši trávu a kořeny. Když se sníh nakonec roztaví, uvidíte příznaky napadení vole. Tito hladoví hlodavci vytvářejí tenké, rozlehlé sítě žvýkacích dráh v trávě. Vypadají jako malé cesty mrtvé trávy.

Naštěstí je poškození volech často obráceno samo o sobě, když se tráva šíří do postižené oblasti. Na konci podzimu můžete odradit voly od výroby jídla z trávníku sečením trávníku kratší než obvykle. Je také dobré odstranit jakékoli výstřižky z trávy a zbytky trávníku, než přijde sníh. To eliminuje jejich stanoviště a ztěžuje jim skrýt predátory.

přípravě, trávníku, zimu, idahu

Sněhová forma

Další běžnou příčinou zimního zabití je Sněhová forma. Forma Snow je trávníková houba, která roste a šíří se na mokrou, matovanou trávu pod sněhem. Nebudete moci vidět plný rozsah poškození, dokud se na jaře neroztaví sníh. Mezi příznaky sněhové formy patří malé skvrny trávníku nasáklého vodou pokryté růžovou, šedou nebo bílou plísní. Rozsah výhledu poškození a zotavení závisí na tom, který typ sněhové formy ovlivňuje trávník. Dva typy jsou plísně šedá sněhová plíseň a růžová sněhová plíseň, přičemž růžová sněhová plíseň byla ničivější z nich.

Pokud jde o kontrolu sněhových plísní, prevence je nejlepší sázka. Na konci podzimu, shrnutím listů a jakýchkoli zbytků trávníku, než začne letět sníh. Vyvarujte se používání hnojiv, která jsou na konci podzimu těžká v dusíku, protože přebytek dusíku bude krmit houbu. Pokračujte v sečení trávníku, dokud tráva nepřestane růst a na konci podzimu ji udrží krátkou. Nakonec investujte do padající provzdušňovací služby, abyste uvolnili zhutněnou půdu, snížili doškovou střechu a povzbudili lepší cirkulaci vzduchu.

Zimní vysychání

Jednou z nejhorších příčin zimního zabíjení je zimní vysychání. K tomuto strašlivému poškození trávníku v zimním trávníku dochází, když je tráva vystavena suchému, mrazivému zimnímu větru po delší dobu. Zimní větry vytáhnou vlhkost z travních non a způsobují, že vyschnou. Se zmrazenou půdou není tráva schopna doplnit vlhkost, která se ztratí, což vede ke smrti trávy.

Zimní vysychání je obtížné zabránit. Možnost je používat čelní sklo pro ochranu exponovaných oblastí trávy. Nakonec možná budete muset posoudit škodu na konci sezóny a sestavit plán na obnovení mrtvé trávy.

Hydratace koruny

Toto je nejhorší forma poškození zimního trávníku a jedna z hlavních příčin zimního zabíjení. Hydratace koruny může naprosto způsobit zmatek na trávníku a zabít velké řásy trávy. K tomuto typu poškození zimního trávníku dochází, když teploty kolísají z teplého na mrznutí, obvykle na konci zimy. Když se teploty zahřívají, tráva se začíná probudit a začít brát do vody. Když teploty rychle klesnou zpět na zamrznutí vody zamrzne v koruně, krystalizuje a praskne. To způsobuje smrt koruny a trávy.

Bohužel nelze zabránit hydrataci koruny. Jediným způsobem, jak snížit pravděpodobnost hydratace koruny nebo jakékoli jiné formy zimního zabití, je řádné péči o trávník po celý rok. Udržujte trávník zdravý a během zimy bude odolnější.

Vlastní personalizovaná péče o trávník může pomoci

Zimní zabíjení je pro trávníky ničivým problémem po celém Michiganu. Ať už jde o poškození trávníku z volech, sněhových plísní, zimního vysychání nebo hydratace koruny, výsledky jsou stejné: poškozený, nezdravý trávník. Naštěstí může vlastní personalizovaná péče o trávník pomoci udržet trávník zdravý po celý rok a budovat jeho odpor k poškození zimního trávníku. Investujte do ročního programu péče o trávník, abyste pomohli chránit váš trávník. Program péče o trávník dokonce dělá skvělý dárek na dovolenou !

Zavolejte nám na čísle (800) 570-3313 nebo požádejte o nabídku zde. Podívejte se na náš komplexní blog a naučte se nejlepší tipy a triky v péči o trávník, péči o stromy a keř, kontrolu škůdců a další. Sledujte nás a držte krok s našimi nejnovějšími nabídkami a novinkami.

Winterkill: Jak opravit zimní poškození trávníku

I když jste letos v zimě zůstali toasty ve svém teplém domě, váš trávník neměl takovou pohodlnou volbu. Bylo to v chladu, možná se poškozuje. Ať už byla vaše zima mírná nebo polární vířená, jarní přístup a tání sněhové pokrývky vám dávají šanci zjistit, zda potřebujete provést opravy trávníku.

Zde jsou 3 kroky, které odborníci říkají, že byste měli podniknout:

Krok 1: Posoudit

Nejprve se zhluboka nadechněte. Pokud váš trávník prošel v zimních podmínkách ve vašem klimatu dříve, a pokud to bylo zdravé jít do zimy, je pravděpodobné, že to potřebuje jen trochu TLC. Právě to prošlo stresujícím obdobím, ale pravděpodobně to potřebuje jen nějakou lehkou omlazující péči. zahradnický ekvivalent horkého kakaa po dni na sjezdovkách.

Lidé v severních podnebí obecně pěstují rostliny v chladné sezóně a každý rok se zabývají poškozením zimy. Na jihu, jak byste očekávali, dominují trávy v teplé sezóně a zimní poškození je mírné na neexistenci. V přechodové zóně mezi tím jsou vysazeny oba typy trav. Lidé přechodné zóny si dejte pozor: Pokud jste zasadili trávník v teplé sezóně a měli jste silnou zimu, mohli byste mít více práce na rukou.

Níže jsou hlavní typy trav a jejich tolerance na chladu.

Porovnejte toleranci chladu různých typů trávy

Když se sníh a led pustili, dostaňte se tam a podívejte se. Blízký pohled. Pravděpodobně si myslíte o trávníku jako jediné entitě, ale pamatujte, že trávník je složen z tisíců jednotlivých čepelí trávy. Ve spodní části každé trávy, těsně nad zemí, je koruna rostliny. Z koruny vycházejí všechny čepele trávy.

Pravděpodobně uvidíte hnědé skvrny, ale to je v pořádku. Sestupte a pečlivě zkontrolujte, zda je koruna stále bělavá barva. Pokud ano, tráva se zotaví.

„Majitel domu bude opravdu muset určit: je to hnědé, protože je to spící.“? Nebo je to hnědé, protože je mrtvý?“Řekl pedagog University of Illinois Extension Richard Hentschel. „Pokud je koruna naživu, dojde k zotavení, jako by to bylo každé jaro,“

Navrhuje intenzivně třít malou oblast trávníku. Pokud koruny trávy rostlin zůstanou s nejméně trochou zeleného růstu přítomného poté, co jste zvedli hnědé kousky, jste dobří. Pokud skončíte s holým zemí, „je pravděpodobné, že je mrtvý,“ řekl Hentschel. „Pro ty travní rostliny nedochází k zotavení.“.“

Ale pokud koruna také zhnědla a vyschla, pravděpodobně zemřela travní rostlina. Máte „Winterkill.“

Co je Winterkill? Podle papíru DR. Kevin Frank, odborník na turfgrass Michigan State University se specialitou na zranění zimních tráv, „Winterkill je obecný termín, který se během zimy používá k definování ztráty trávníku během zimy. Winterkill může být způsoben kombinací faktorů včetně hydratace koruny, vysychání, nízkých teplot, ledových plátů a plísní sněhu.“

Krok 2: Identifikujte svého vinníka

Pojďme se podívat na každý možný zdroj Winterkill:

Hydratace koruny

Řekněme, že jste měli několik teplých, pozdních zimních dnů. Vaše tráva si myslí: „Ahh, teplo. Jaro musí být tady. Čas nasáknout vodu, abych mohl začít růst.„Špatný tah.

Protože trávníky nemohou sledovat povětrnostní kanál, neviděli zprávu, že jejich cestou vystřelila tvrdá zmrazení pozdní zimy. Když dorazila zmrazení pozdního zimy, voda, kterou vzali, ztuhla do krystalů uvnitř korun rostlin, prasklo je a vedla k zániku jeho rostliny.

Je tu málo, co lze udělat po skutečnosti, s výjimkou toho, jak je to rozšířené, takže víte, jak velká je opravná práce. Mezi běžné spotřebitelské krajiny je roční bluegrass obzvláště náchylný k problémům s hydratací koruny.

„Tento jev souvisí s náhlou změnou počasí, když po velmi horkém počasí dojde k náhlému mrazu,“ řekl Bryan Stoddard, ředitel Home Waresinsiders.com v New Jersey. „Toto je nejčastější výskyt na konci zimy nebo brzy na jaře, zejména když se objeví ranní mráz.“.“

Zimní vysychání

Kde je hydratace koruny příliš mnoho vody, zimní vysychání je příliš málo. Pokud jste měli chladnou, suchou zimu, koruny travních kalhot mohou ztratit více vody, než získají, a zemřít a zemřít.

Podle University of Nebraska-Lincoln’s Turf and Soil Specialist and Asistent Assistent Bill Kreuser, trávníky převážně Kentucky Bluegrass, Fescues nebo Buffalograss jsou tolerantnější vůči stresu zimního vysychání stresu.

Pokud stále probíhá studená a suchá zima, majitelé domů mohou chránit své trávníky tím, že se odkrytými oblastmi Topdressingu a udržet provoz na nich na minimu.

Sněhová forma

Sněhová plíseň je jméno dané různé formy, které existují pod sněhem nebo mokrými listy. Mohou způsobit narůžovělý nebo šedivý odstín na trávník a mohou se vydat na web podobný vzhled. Snohová plíseň zemře přirozeně, ale pokud se jedná o přetrvávající problém, mohou to bodové aplikace fungicidu zabránit v návratu.

Pokud máte sněhovou formu, váš trávník nemusí být jedinou věcí, která vyžaduje léčbu. Možná taky. Sněhová plíseň „uvolňuje své spory v podstatě, když se sníh tání a existuje vysoký vlhký stav, spóry plísní a houby, na které mohou mít lidé alergie,“ Dr. Marty Trott, ucho, nos, specialista na krk ve ST. Johns Medical Center v Jackson Hole, Wyoming, řekl tazateli.

Ledové listy

Protože trávy v chladné sezoně jsou přizpůsobeny zimě a spící, trvá to zdlouhavé období chladu, aby ledové pláty zabily. James Beard, pozdní agronom, který psal učebnice, které jsou průmyslovým standardem Turfgrass, experimentoval na dvou běžných odrůdách majitele domácího majitele, Kentucky Bluegrass a plíživý bentgrass. Každý přežil 150 dní pod ledovým pokrývkem. Beard dospěl k závěru, že byli konečně provedeni nahromadění toxických plynů pod ledem.

Voles

Vones jsou malí hlodavci, kteří mohou na trávníku hodně poškodit. Severoamerická vole se pohybuje od Aljašky přes severní u.S. a dál na jih podél pobřeží Atlantiku. Jak se voly schovávají před mnoha predátory, rádi se vrhnou stezky těsně pod sněhem. Když se ten sníh roztaví, překvapení! Majitel domu najde v trávníku řadu nevzhledných kolejí nebo „přistávacích drah“.

Voles zanechávají také hodně exkrementů. Ale protože voly jedí pouze čepele trávy, a ne korunu rostliny, trávy se obvykle zotavují.

Jak opravit trávník poté, co ho voly poškodí? Směďte exkrementy a opětovné opětovné. Extrémní opatření obvykle nejsou nákladově efektivní: Podle úřadu University of Massachusetts-Amherst Extension může Prime Vole Country podpořit asi 300 z nich na akr.

Jak učinit váš trávník méně pozváním na voly? Posuňte dřevo a další zdroje krytu od trávníku a dejte svému trávníku kratší řez těsně před zimou.

Krok 3: Opravte poškození zimy

Oprava poškození zimy bude záviset na tom, jak rozsáhlé je poškození a vaše místní počasí a půdní podmínky.

Zde je co dělat, pokud si myslíte, že jednáte s Winterkill:

Posoudit: Je tráva opravdu mrtvá?

Nejprve chcete zjistit, zda jsou tyto hnědé sekce mrtvé nebo jen spící. Opatrně vykopněte několik jednotlivých travních rostlin, přiveďte je dovnitř a zjistěte, jestli se z zelené. Pokud ano, jen to bylo hibernace a přirozený regenerační cyklus vašeho trávníku se o věci postará.

Ale podstatné Winterkill vyžaduje kolo nápravných opatření.

Vyzkoušejte svou půdu

Otestujte svou půdu, pokud jste to v poslední době neučinili. Existují soupravy pro testování domácích půdy, některé soupravy pošty a profesionální služby testování půdy. Pros může mít různé úrovně služeb. platíte více, testují více věcí.

Než však narazíte na svou kreditní kartu. Některé z těchto vládních agentur poskytují levné nebo dokonce bezplatné testování půdy.

Na minimálně bude vaše testovací souprava testovat hladinu pH vaší půdy, aby vám pomohla vědět, zda je vaše půda kyselá nebo alkalická. Obecně platí, že Turfgrass má rád půdu, která je trochu na kyselé straně.

Použijte změny půdy, jak naznačuje váš test půdy.

Provzdušnit

Myslíme na zhutnění půdy jako na něco, co se děje za teplého počasí, ale váš trávník může trpět zhutněním během zimy. Provzdušněte si trávník, nejlépe s jádrem provzdušňovače, aby se půda uvolnila, pokud je problém zhutnění.

Zvažte preemergentní herbicid

Preemergentní herbicidy pomůže vašemu trávníku tím, že zabrání klíčení semen loni na podzim.

Ale pre opravdu znamená pre. Chcete získat semena plevelů, než vyklíčí. Kouzelné číslo je 55, podle úřadu University of Missouri Extension. Pokud je horní palec vaší půdy 55 stupňů po dobu pěti po sobě jdoucích dnů, to je kdy se přihlásit. Pečlivě sledujte pokyny k označení.

„Bohužel se zdá, že zotavení z Winterkill sleduje společné přísloví o pomalém a stabilním vítězství v závodě,“ říká Frank Michigan State Frank.

Udělejte tyto kroky a váš trávník půjde z hnědé na zelenou za spoustu času pro vaše aktivity teplého počasí.

Kdy zavolat na trávník péče pro

Pokud si nejste jisti, jak pomoci svému trávníku jít znovu z Brown na zelenou po zimě, může LawnStarter Pro Blízko vás znovu zdravou.

Daniel Ray

Daniel Ray je Lawnstarter.Bývalý editor Com. Je oceněným spisovatelem a editorem, který byl dříve šéfredaktorem webových stránek osobních financí Bankrate.com a creditcards.com, ale s 30 lety zahradnických zkušeností je dobře kvalifikovaný, aby pomohl spotřebitelům růst jiného druhu zelené.

Dvůr pracuje kliknutím na tlačítko.

Jak je vidět ve Forbes, CNBC a USA Today, Lawnstarter usnadňuje naplánování služeb s místním profesionálem na péči o trávník.

Užijte si svůj krásný trávník.

Chceš krásný trávník?

Získejte snadno srozumitelné, akční tipy na dvoře, které vám poskytnou nejzelenější trávu na bloku.