6 z nejlepších dewaltových tabulek zaznamenává důkladné srovnání. Dewalt Table SAW rozměry

Z nejlepších dewaltových stolních pily [důkladné srovnání]

Všechny pily dewaltových stolů vypadají podobně a zdá se, že cena je jediná věc, která je jiná.

Existují a málo klíčových rozdílů Mezi různými stolními pilami a všimnete si, co to je, pokud projdete každou z nich, individuálně.

Udělal jsem to jen a zjistil jsem, že jsou zcela odlišní, ale ne tak odlišné, pokud jde o „funkce“.

Mají další rozdíly, jako je trhací kapacita, velikost tabulky, cena a několik dalších prvků, které je nutí vyniknout od sebe.

Pojďme se podívat na to, jaké jsou některé z těchto rozdílů, jak se hromadí a který dewalt stůl viděl, že je nejlepší je nejlepší.

Cena legendy umístěná na dně stolu

300301. 400401. 500501. 600601 a vyšší

Dewalt DWE7499GD. Největší a nejvíce bohatý model bohatý. (Nejlepší dostupný)

Dewalt DWE7499GD je jedním z nejlepších modelů v sestavě a má jeden z největších tabulek a roztrhací kapacity dostupné ze všech ostatních stolních pila.

Toto je také jedna z nejdražších pilach o poměrně velkou marži, která stojí kolem 800 cen, ale stojí za to, pokud chcete větší stolní pilu se všemi přenositelnostmi, které jsou dodávány s pilou na pracovišti.

Tento model má Dewalt’s Guard detekuje systém, který je v podstatě přepínač bypassu, který je třeba zapnout, pokud strážce, jak se odstranil před zahájením pily. Je to tedy v podstatě vestavěná bezpečnostní funkce, která se někteří lidé mohou líbit a jiní se nemusí líbit.

Základem stolu je to opravdu přenosné a je další klíčovou funkcí, díky kterému DWE7499GD vyniká nad některými dalšími konkurenty.

Nevýhody

Co vyniklo nad ostatními modely

Klíčovým prvkem, který opravdu vynikl v DWE7499GD nad všemi ostatními modely v sestavě, byla skutečnost, že měla největší trhací kapacitu.

Jste schopni roztrhnout desky až do 32 1/2 palce na pravé straně čepele a stejně působivé 24 palců na levé straně čepele.

Má také schopnost přijmout čepel Dado až tři čtvrtiny palec široké. Pokud chcete použít čepel Dado, budete si muset koupit příslušnou krku.

Co jsem si všiml, že se mi nelíbí.

Hlavní věc, kterou jsem si všiml, a jsem si jistý, že si také všimne většina ostatních lidí, je skutečnost, že tato tabulka byla kolem 800, pravděpodobně dražší než většina lidí je ochotna zaplatit za stolní pilu.

Dalším aspektem, který jsem si všiml, bylo, že i po rozbití pily je poměrně velký a zabírá velké množství prostoru. Uvědomuji si, že se jedná o dvojitou čepel, ale je to hlavní pád pro někoho, kdo bude zvažovat celkovou stopu pro účely skladování a přepravy.

Kromě těchto dvou věcí to byl jeden z nejlepších modelů a je to pravděpodobně jedna z nejlepších dostupných dewaltových stolních pila.

Některé speciální funkce na DWE7499GD:

DWE7499GD přichází s válcovacím stojanem, díky kterému je toto velmi přenosnou jednotku, ale také umožňuje pilu mít větší stůl.

Systém detekce strážce je také speciální prvek integrovaný do DWE7499GD, který je bezpečnostním prvkem, který vám neumožňuje napájení pily, pokud není stráž čepele neporušená. Sínou můžete použít bez strážce čepele, místo toho používat nůž na jezvu, ale musíte to převrátit přes obtok, abyste tak učinili.

Když je plot plně rozšířen napravo od čepele, existuje podpora dvou poloh materiálu, která se hodí k podpůrnému materiálu, když provádíte tyto širší roztržení, a je také užitečné pro užší trhliny.

Dewalt Dwe7480. Upgradovaná, cenově dostupná a kompaktní stolní pila

Dewalt DWE7480 je přenosnější typ stolní pily a pravděpodobně bych ji seskupil v kategorii, že je typ pracovního místa.

To nepřichází se stojanem, ale můžete si koupit, a to buď v soupravě, nebo samostatně, pokud ho opravdu chcete. Doporučil bych se podívat na některé stánky s náhradními díly, které se pohybují v ceně od 70 až do 150.

Na DWE7480 nic zvláštního, jen základní tabulka, která má všechny základní funkce, které byste očekávali. To mělo zhruba asi 650 recenzí v té době, což je fenomenální a skutečnost, že jsem měl celkové hodnocení asi 4.5 z celkem pět znamená, že funguje dobře a dělá slušnou práci.

DWE7480 byl v té době kolem 370, bez ohledu na to, kde jste si ji koupili a je to opravdu docela slušný obchod. Bylo to srovnatelné v ceně s DW745, ale má o něco více trhací kapacity a běží na asi 1000 ot / min vyšší.

Nevýhody

Co vyniklo nad ostatními modely

Hlavním důvodem, proč DWE7480 vynikl nad ostatními modely, byla cena. V té době to bylo zhruba asi 370 a je rozhodně cena za typ tabulky na základní úrovni.

DW745 bylo kolem 300, ale DWE7480 měl přidanou trhací kapacitu asi 4 palce na pravou stranu čepele. Tabulka byla také o něco větší než DW745 a také fungovala při přibližně 4800 otáčkách za RPM, zatímco DW745 byla kolem 3 850.

Tato tabulka byla jedním z nejlevnějších modelů v sestavě, ale měla několik dalších funkcí než DW745, což z něj bylo trochu upgrade o asi 70 dalších.

Co jsem si všiml, že se mi nelíbí.

Na DWE7480 nebylo moc, co se mi opravdu nelíbilo, ale jedna věc, kterou jsem si všiml, je skutečnost, že nepřijme Dado Blade.

Blade Dado bude pravděpodobně používat více dřevařů, ale stále by mít kapacitu čepele Dado by tento nástroj učinil mnohem lepší a mnohem všestrannější.

Samotná tabulka byla na menším konci, ve srovnání s některými dalšími stolními pilami v sestavě, která měří zhruba 22 „x 19“.

Jakékoli speciální funkce pro DWE7480?

DWE7480 měl podporu dvou poloh materiálu, stejně jako většina ostatních dewaltových stolních pilů a přichází se hodí, když se ty větší trhliny napravo od čepele a pro tenčí trhliny, blíže k čepu.

Kromě toho nebylo nic, co by vyniklo nad ostatními nástroji v sestavě.

Dewalt DWE7490X. Nejlepší stolní stolek střední řady

Dewalt DWE7490X je jedním z dražších modelů, blíží se k rozsahu 500 v ceně a přichází se stojanem, který je zobrazen na obrázku vpravo.

Stojan je docela základní (typ nůžky) a je slušný pro účely, kterému slouží.

Nárůst ceny také vede k podstatnější trhací kapacitě nad DW745 a DW745. Hmotnost byla slušná, především kvůli stánku, se kterým přichází, asi 58 liber.

DWE7490X je také kompatibilní s čepelí Dado až do 13/16 „na šířku, ale bude třeba zakoupit samostatnou krční desku. Celkově to není špatný obchod za to, co dostanete. Toto je skvělý nástroj střední řady, který vyrovnává náklady a funkčnost a je považován za „střed silnice“ ve srovnání s ostatními pilami v seznamu.

Nevýhody

Co vyniklo nad ostatními modely

Jednou z skvělých funkcí, které vyniklo, je spínač napájení, který používá tlačítko k jeho zapnutí a „spínač facku“, který můžete klepnout na koleno nebo ruku, což je mnohem snazší vypnout.

Cena nebyla „skvělá“, ale vytvořila to dobrou rovnováhu mezi celkovými specifikacemi pily a hodnoty, obecně řečeno. Samotná kapacita roztržení je docela působivá a stojí za to peníze navíc.

Velikost tabulky byla také obrovským bonusem, která měla větší rozměry stolu nabízené Dewaltem a sdíleno se dvěma pily na vyšších tabulkách (DWE7499GD a DWE7491R).

Co jsem si všiml, že se mi nelíbí.

Stojan se mi vůbec nelíbil, ve skutečnosti jsem tento stojan použil sám a myslel jsem si, že je příliš vysoký na šíření na nohou, takže je trochu těžký (můj názor).

Viděl jsem pouze DWE7490X, který přichází se stojanem, v soupravě asi 500. Měl bych rád, že jsem měl možnost koupit samotný nástroj a koupit mnohem lepší stojan na dalších 80, místo toho, který je poskytnut.

Soupravy, doplňky, speciální funkce atd.

Přepínač napájení na DWE7490X byl opravdu jednou z nejlepších funkcí, které opravdu vyniklo. Díky tomu je otočení pily mnohem jednodušší a bezpečnější a vypínač je mnohem pohodlnější a bezpečnější.

Musel bych říci, že další speciální funkcí je velikost stolu, spousta pracovního prostoru (22 „x 26.25 „).

Dewalt Dwe7491rs. Nejlepší stolní pilu pro peníze

Dewalt DWE7491RS je druhým nejlepším modelem, který překonal pouze DWE7499GD, ale je mnohem méně v ceně, o 250!

Specifikace jsou také téměř totožné, DWE7491RS má o něco menší kapacitu roztržení na levé straně čepele (22 „vs 24“), ale ne obrovský obchod a nestojí za 250!

Hmotnost je trochu o 90 liber, ale stoják se sklopí dolů a vy jste ji schopni, takže velký bonus. Tabulka je jedním z větších stylů s rozměry 26.25 „x 22“ a má masivní trhací kapacitu asi 32-1/2 „(pravá strana čepele).

Celkově je to jedna z nejlepších pil a za cenu je pravděpodobně nejlepší dewalt stoly pro peníze!

Nevýhody

Co vyniklo nad ostatními modely

Cena je to, co pro mě opravdu vyniklo, pokud jde o DWE7491RS. V té době to bylo zhruba 550 a mělo druhou nejlepší trhací kapacitu ze všech pila.

Druhou věcí, která opravdu vynikla, byl stánek a jediná další vida, která to má, byl DWE7499GD. Stojan lze koupit samostatně za asi 160, ale přišel s ním, takže pokud jste si koupili stojan, pak by pila byla kolem 400 řady, hodně, hodně!

Co jsem si všiml, že se mi nelíbí.

Vzhledem k tomu, že přichází s prémiovým stojanem, stůl viděl sám plus hmotnost stojanu znamená, že váží téměř 100 liber., Což není příliš špatné, ale někteří lidé mohou bojovat s tak těžkým nástrojem.

DWE7491RS je poměrně velké a nemusí být tak „kompaktní“, jak by někteří lidé chtěli. Toto je jeden z větších modelů DeWalt, takže slouží svému účelu, ale nezapadá do kompaktní kategorie jako některé jiné modely.

Soupravy, doplňky, speciální funkce atd.

Zvláštní funkcí, která stojí za zmínku jako první, je cena. Už jsem to uvedl dvakrát, ale získat 2. nejlepší model (s tenkými marží) za přibližně 550 je docela dohoda.

Stojan je také jednou z těch funkcí, které vyniká a usnadňují život život. Díky tomu je mnohem přenosnější a poskytuje velmi působivý pracovní stánek, který je super silný a nebude se pohybovat.

Poslední věcí, kterou stojí za zmínku, je mechanismus rychlého uvolnění, který uvolní nůž a/nebo stráž čepele, což z něj činí hladký, rychlý a bezbolestný proces.

Dewalt DW 745. Nejlépe cenově dostupná a nejvyšší hodnocená dewalt stolní pila.

DW745 je nejlépe hodnocená a nejoblíbenější stolní pila v sestavě Dewalt a má více než 1 500 recenzí online!

Kromě toho, že je model s nejvyšším hodnocením, je to také nejdostupnější model, který přichází kolem 300.

Toto je téměř polovina ceny některých dalších modelů, na které jsme se podívali, a má stejné rysy.

Celková trhací kapacita je mnohem menší než první 3 modely, ale je stále slušná, má 12 „(vlevo) a 20“ (vpravo) trhací kapacitu a IUT váží přibližně 45 liber., který je spojen pouze s bezdrátovým modelem (DCS7485B).

Jedná se o skvělou tabulku na základní úrovni, která může vzít na většinu věcí, které na to hodíte a je za rozumnou cenu.

Nevýhody

Co vyniklo nad ostatními modely

Hlavní věc, která vynikla, byla cena a získat slušnou stolní pilu pro přibližně 300 je zdaleka, hlavní výhoda DW745.

Druhou věcí, která opravdu vynikla, byl počet pozitivních recenzí online, které jsem našel pro DW745. Byl to nejlépe hodnocený model a dokonce měl celkové hodnocení 4.5 z celkem 5 možných! To je docela vzácné s velkým počtem takových recenzí.

To byl také jeden z nejlehčích modelů, který má splnit DCS7485B, což je bezdrátový model. Mít kabelovou stolní pilu odpovídat hmotnosti bezdrátové.

Co jsem si všiml, že se mi nelíbí.

Nelíbilo se mi, že DW745 nepřišel se stojanem, ale za cenu jsem s ním mohl získat špičkový stojan a stále utratit méně než 500.

Maximální roztrhaná kapacita pro tuto pilu je asi 20 „a já bych byl osvětlen, kdybych to viděl na 24“, abych ubytoval standard 4 ‚x 8‘ překližky nebo OSB. Při 24 „bych mohl snížit překližku dolů do středu.

UT enim ad minim veniam, quis noStrud Cvičení ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo důsledky.

Soupravy, doplňky, speciální funkce atd.

Lorem Ipsum Dolor Sit AMET, ENSECTETUR Adipisicing Elit, Sed do eiusmod dočasný incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Duis aute irure dolor in reperehenderit in Voluptate Vellit Esse Cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Kromě toho, že sint occaecat Cupidatat non Proident, Sunt in Culpa Qui Officia deserunt mollit id est laboraum.

UT enim ad minim veniam, quis noStrud Cvičení ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo důsledky.

Dewalt DCS7485B. Bezdrátový model může vyvolat váš zájem!

Dewalt DCS7485B byl jediným bezdrátovým modelem, který Dewalt dělá a je užitečný z mnoha důvodů po ruce.

DCS7485B používá baterii Dewalt Flexvolt 60V, která dává nástroji mnohem více (velmi potřebné) napájení a může použít 6.) Ah nebo 9.0ah baterie, pro další časy běhu.

Toto je přenosný model (samozřejmě), takže tabulka je nejmenší ze všech modelů, přicházející s tabulkou 19 „x 19“. Místo 10 „čepele používá 8-1/4″ ten, který upustí maximální hloubku řezu dolů (2-1/2 “ @ 90 ° a 1-3/4″ @ 45 °).

DCS7485B nepřijme čepel Dado a má slušnou kapacitu roztržení pro bezdrátový model, má 12 „max. kapacita vlevo od čepele a 24 „max. kapacita na pravé straně čepele.

Nevýhody

Co vyniklo nad ostatními modely

Zjevnou funkcí, která vynikla, byla skutečnost, že to byl bezdrátový model a jediný model, který Dewalt v současné době dělá.

24 „RIP kapacita byla obrovským překvapením pro přenosný model a dává hodně smysl. 24 „RIP kapacita vám umožní vytrhnout kus překližky nebo OSB na polovinu, takže velmi užitečná šířka roztržení pro většinu aplikací.

DCS7485B byl jedním z nejlehčích dostupných modelů, vážící kolem 45 liber. Jediným dalším modelem, který měl stejnou hmotnost, byl DW745, který má menší trhací kapacitu (maximum 20 „).

Co jsem si všiml, že se mi nelíbí.

Vím, že DCS7485B je bezorská, přenosná stolní pila, ale jsem zvědavý, proč používá čepel 8-1/4 „místo 10“ čepele.

Druhou částí této rovnice (použitá velikost čepele) je, že by bylo mnohem těžší najít čepel 8-1/4 „přes 10“. 10 „čepelí je široce dostupné a snadné najít téměř kdekoli.

Druhou stranou bezdrátového nástroje je skutečnost, že musíte mít baterii (nebo dvě) nabité a připravené, pokud ji často používáte. Pokud na místě není k dispozici žádná energie, pak byste museli mít nabité pár baterií a připravených k odjezdu.

DCS7485B také přichází v soupravě.

DCS7485B, který jsem uvedl, je pouze pro samotnou pilu a nezahrnuje baterii nebo nabíječku. Jen jsem to chtěl udělat, abych porovnal specifikace s některými dalšími modely.

DCS7485B je k dispozici v soupravě, která přichází s pilou, nabíječkou a baterií. Tím se zvedne cenu až do 000000, což je rozdíl asi 000000 oproti samotnému holému nástroji, ale pro některé lidi stojí za investici.

Dewalt má několik různých nástrojů, které používají své baterie Flexvolt, takže by to byla investice, ale stojí za to získat více nástrojů Dewalt.

Rozdíly mezi různými pily dewalt tabulky:

Vzhledem k tomu, že rysy byly mezi různými pilami docela podobné, všiml jsem si, že skutečné rozdíly byly místo toho ve 4 dalších „hlavních“ oblastech a ty byly:

Velikost tabulky: Velikosti tabulky byly jednou věcí, která se lišila mezi různými stolními pilami Dewalt, a to mělo smysl, protože větší stolní pily měly mnohem větší velikost stolu a ty menší měly menší (samozřejmě).

Stodovky: Dva stolní pily Dewalt (DWE7499GD DWE7491RS) měly vestavěný stojan, který se můžete převrátit, takže je opravdu pohodlné a snadné nastavit. Jednalo se také o dva největší modely, takže skutečně potřebovali vyhrazený systém stojanu, aby byl efektivní (podle mého názoru).

Přenosné stolní pily (styl Jobsite) (DWE7480 DW745) byly menší a kompaktnější a byly opravdu vyrobeny, aby jen seděli na vrcholu pracovní plochy (země, platforma Sawhorse atd.) učinit z nich nejvíce přenosnější modely a zaměřené na lidi, kteří chtějí přenositelnost jako jeden z jejich hlavních určujících faktorů.

Standardní nůžkový stojan byl zahrnut do DWE7490X a je docela základní v designu, ale není zdaleka tak stabilní jako vestavěné modely. Ty však lze zakoupit samostatně, což z něj dělá možnost pro ty z vás, kteří chtějí, aby stánek šel s vaším stolním pilou.

Cena: Cena byla větší seperátor než cokoli jiného a cena se pohybovala od asi 300, až do 800. Většina modelů v seznamu byla blíže k 300. 500 řady však.

RIP kapacita: Kapacita RIP byla přímo ovlivněna cenou (obecně) a čím více peněz byla stolní pila, tím větší je kapacita RIP na obou stranách čepele. To dává smysl a velikost stolu pila byla také závislá na ceně, která také korelovala s kapacitou roztržení.

Dewalt’s Rack and Pinion Slide System:

Jedním z největších důvodů, proč lidé mají rádi Dewalt’s Table Piws.

Můžete uvolnit mechanismus (pomocí sloupce) a přesunout celý plot rukou (pro rychlejší úpravy) nebo použít knoflík pro jemnější úpravy.

Znaky pro pilou RIP, které jsou integrovány do tabulky, jsou také velmi přesné (jak popisuje většina uživatelů) a mohou být také upraveny šrouby, pokud to někdy musí být.

Vestavěné stojany, nůžkové stojany, žádný stojan:

Dalším velkým určujícím faktorem pro různé stolní pily Dewalt byly stánky, které byly zahrnuty nebo nezahrnuty. Pokud jde o stojany na stolní pily, byly tři možnosti a ty byly:

 • Vestavěné stojany: Dvě z dewaltových stolních pilů vestavěly stojany, díky nimž byla celá jednotka velmi přenosná a umožnila celkově větší stolní pilu. Ty způsobily, že cena vystřelila o 200 a více, ale byly zdaleka, nejlepší stánky dostupné v sestavě Dewalt.
 • Standardní stojan: Standardní stojan „typu nůžku“ nebyl nic nového a je to docela typický stojan. Je to základní stojan, který lze zakoupit také samostatně za přibližně 80, samostatně, samostatně.
 • Žádný stánek: Modely, které přišly bez stánku. Ve spodní části pily použili trubkový kovový rám s plastovými vložkami, které umožnily určitému druhu umístění nástroje na zemi nebo na pracovní ploše (Sawhorse Table).

Pokud máte zájem, jsou k dispozici stojany.

Bylo k dispozici několik různých stojanů, které byly k dispozici, pokud jste chtěli přidat jeden z výše uvedených modelů, který s jedním nepřišel.

Našel jsem dva různé styly, z nichž oba jsou valivé typy stojanů a stojí za to se odhlásit, zejména pokud je pro vás mít stolní pilu. Našel jsem tyto dva online a měl jsem zhruba asi 150 cen, v té době.

Dewalt DW745 vs. Dewalt DWE7485 Tabulka

Tabulka pila je pohodlný a užitečný nástroj, který poskytuje nezbytnou podporu v projektech profesionálních stavebni a domácí workshopy. Tento typ nástrojů pro řezání se stal jedním z nejpopulárnějších, protože kombinují vysokou energii a efektivitu rovnající se stacionárním průmyslovým pilám, stejně jako kompaktnost, přenositelnost a prospěšná cena.

Společnost Dewalt je uznávaným americkým výrobcem různých vysoce kvalitních nástrojů. Jeho seznam zboží zahrnuje elektrické nástroje a ruční nástroje pro různé výrobní účely; Pily však byly prvními nástroji, které vytvořil.

V tomto DW745 vs. Recenze DWE7485, vzali jsme dva nejprodávanější modely dewaltu, abychom si vybrali své hlavní vlastnosti, klady a nevýhody, podobnosti a rozdíly. Doufáme, že tento článek bude užitečný pro všechny, kteří si chtějí koupit jednu z těchto pily, nebo jen hledá spolehlivou položku.

Hlavní rozdíly mezi modely

Důkladné srovnání tváří v tvář ukazuje, že dewalt DW745 a Dewalt DWE7485 Tabulky jsou podobné ve většině významných charakteristik, jako jsou motory, plotové systémy, rychlý zkosený zámek atd. Uživatelé by však měli také věnovat pozornost rozdílům mezi nástroji, které ovlivňují výkon:

 • Obě stolní pily používají karbidové čepele stejné série a se stejným počtem zubů. Ale průměry prvků jsou odlišné. DW745 je dodáván s 10palcovou čepelí, zatímco DWE7485 používá disk 8 ¼ palce.
 • Na levé straně čepele mají obě pily 12palcovou kapacitu roztržení. Správná část tabulky však obsahuje jiný roztržení. Dewalt DW745 má 20 palců a Dewalt DWE7485 nabízí až 24 ½ palce.
 • První pila poskytuje až 3850 rotací za minutu. Druhý model má sílu dát 5800 ot / min.
 • Obě stolní pily jsou kompatibilní s vakuami pro okamžitý sběr prachu. DW745 má jeden sací port pro prachový sáček nebo VAC. DWE7485 obsahuje dva porty různých velikostí. přes strážce čepele a pod pracovní deskou.
 • Navzdory podobným soupravům nabízí Dewalt DWE7485 lepší sadu, protože přichází se dvěma klíči pro změnu čepele. Dewalt DW745 nezahrnuje žádné.
 • Poslední rozdíl mezi modely spočívá v hmotnosti. První tabulka SAW váží 45 liber, zatímco druhá položka je stejně těžká jako 53.4 libry. Jak vidíte, rozdíl není tak významný, ale stále stojí za zmínku.

Dewalt DW745 Table SAW

Dewalt DW745 je nástroj, který může potěšit zkušené mistry, majitele malých rodinných produkcí a fanoušků řemesel. Promyšlené stolní a teleskopické plotové kolejnice poskytují pohodlné zpracování obrobku jakékoli velikosti, včetně objemných položek s vysokou šířkou až 610 mm. Získáte velkou 20palcovou roztržskou kapacitu doprava a 12palcová kapacita roztržení doleva.

Paralelní plot pomáhá dosáhnout synchronického pohybu a přesných měření a řezů. Plot je nastaven kola a je stanoven mechanismem zámku.

Pohodlí stolu není omezeno plotem. K dispozici je rychlý zkosený zámek s velkým měřítkem. Kvůli tomu můžete vidět dřevo a nastavit úhel čepele od 0 do 45 stupňů. Čepel je zvednuta a potopena na téměř 3 1/2 palce za kola pod stolem a vedle zapnutí/vypnutí.

Souprava také zahrnuje nůž bez řezu, jednu push tyčinku a jeden rozchod.

Upřímně řečeno, rozchod není tak užitečný, protože se do značné míry nehodí a neustále se pohybuje.

Každopádně zde také vidíme modulární strážce Site-Pro. Používá se pro úpravu bezstarostných komponent pro strážce bez nástrojů. Pila má průhlednou stráž čepele, která zajišťuje, že vaše práce bude v bezpečí. Over, bezpečnost nezasahuje do provozu, takže stráž dává bezplatnou viditelnost a komplexní kontrolu nad procesem. Výměna čepele trvá pár minut, je stejně bezpečná.

Operace je založena na 10-palcové, 24-zubní karbidové čepel, která je provozována výkonným motorem s vysokým torque 15 ampérů. Pila se otáčí rychlostí 3850 ot / min, ale vysoký výkon a velké zatížení nemůže nástroj poškodit. Masters může pracovat s nejtěžšími druhy dřeva jakéhokoli státu, protože Dewalt DW745 používá systém ochrany přetížení. Poskytuje vysoký výkon, i když pracuje na tvrdém, mokrém, zmrazeném dřevě.

Pila je přenosná, protože váží pouze 45 liber. Být dostatečně lehký pro přepravu, není příliš lehký a nestabilní pro použití. Tady vidíme kovovou rolovací klec, já.E., Ocelový rám, který chrání pilu před pády na boku.

Nástroj bude trvat roky. Stůl obsazení zvyšuje přesnost řezání, současně odolává škrábancům a dalším poškozením. Tabulka pila také zahrnuje port sběru prachu, který umožňuje bezpečné připojení k vakuu a ne časově náročné čištění pracovní desky.

Doporučujeme tedy koupit Dewalt DW745? Absolutně. Toto je jedna z nejlepších stolních pil prezentovaných na trhu. Kombinuje vysoký výkon, bezpečnost, přesnost řezání, přenositelnost a přiměřenou cenu pro takový energetický nástroj.

 • Kompaktní a lehký
 • výkonný motor se systémem ochrany proti zatížení
 • 20 palců roztržení kapacity
 • Systém stojanů a pastorkových plotů, paralelní plot, přední a zadní plotový zámek
 • Rychlý zkosený zámek pro hladkou čepel 0-45 stupňů úhlu úhlu
 • Nastavitelná hloubka čepele
 • Transparentní stráž čepele
 • Port pro sběr prachu pro vakuum
 • Modulární hlídání stránek
 • měřič pokosy je zbytečný, protože hraje příliš mnoho
 • Významná část prachu stále zůstává pod jednotkou
 • nezahrnuje stojan

Dewalt Dwe7485 Tabulka

Dewalt DWE7485 je další přenosná stolní pila mimořádné kvality a výkonu. Tato pila je velmi blízkým modelem předchozího DW745, ale s několika základními změnami. Nástroj tedy používá stejný motor s vysokým torque 15 ampérů. Tentokrát produkuje 5800 ot / min a také má protipřízdní ochranu.

Má teleskopický stojan a systém plotu pastového plotu. Pohyb a nastavení paralelních kolejnic jsou stejně pohodlné jako obvykle. Každopádně, roztrhaná kapacita, kterou máte v DWE7485 napravo, je 24 ½ palce, takže největší a nejširší obrobky a listy už nejsou problémem. Vlevo je kapacita RIP také 12 palců. Plot můžete také vložit do několika pozic pro všestranné použití.

Pila také používá rychlý zkosený zámek ke změně úhlu čepele z 0 na 45 stupňů. K dispozici je také nastavení hloubky hladké čepele. Výrobce také navrhl dva porty sběru prachu s menšími a většími body extrakce prachu, takže můžete připojit vakuum a eliminovat prach najednou.

Stolní pila obsahuje 8-¼ palce 24-zubní čepel. Vaše vyhledávače jsou bezpečné, protože čepel je pokryta průhledným pouzdrem pro plastové stráže. Bezpečnostní systém také zahrnuje tlačítko napájení. Má speciální omezovač, takže pilu nelze náhodně zapnout, například dětmi.

Položka poskytuje modulární systém strážce a na palubě úložiště. Uživatel tak může mít potřebné podpůrné nástroje v kontaktu. Souprava zahrnuje praktickou push hůl a non-thru cut riving nože a také měřidlo. DWE7485 vzal v úvahu nevýhody DW745 a pokusil se vylepšit rozchod. Nyní je kov a má zvláštní opravu, ale stále hraje trochu.

Hmotnost stolního pila je 53.4 libry. Rychle se promění v kompaktní modul, který může přenášet jedna osoba. Klec kovové role poskytuje trvanlivost a stabilní pevné postavení.

Dewalt DWE7485 obsahuje několik vylepšení a zároveň zachraňuje všechny prospěšné vlastnosti předchozí tabulky DW745.

 • Kompaktní a lehký
 • 15 amp motor se systémem ochrany proti zatížení
 • Až 5800 ot / min
 • Kapacita roztržení 24 ½ palce
 • Systém stojanů a pastorkových plotů, paralelní plot, přední a zadní plotový zámek
 • Rychlý zkosený zámek pro snadnou úhel úhlu 0-45 stupňů
 • Téměř 3 1/2 palce pro upravení hloubky čepele
 • Transparentní stráž čepele
 • Dva porty sběru prachu
 • na úložišti na palubě
 • měřič pokosového rozchodu hraje při použití
 • Horní port prachů není příliš efektivní
 • nezahrnuje stojan

Motor a rotace za minutu

Dewalt DW745

Nástroj používá silný motor 1850 W, který má také 15 zesilovačů a vysoký točivý moment. Motor poskytuje vynikající sílu, aby Master dokázal i nejtěžší dřevo za všech podmínek. DW745 je propuštěn a potřebuje 120 V.

Aby se zabránilo přetížení a problémy s motorem během nejnáročnějších prací, inženýři zahrnovali systém ochrany přetížení. Pila se otáčí rychlostí 3850 ot / min. Taková rychlost také přispívá k efektivitě řezání.

Dewalt Dwe7485

Dewalt DWE7485 přichází se stejným 15 ampérem s vysokým točivým momentem a ochranou před přetížením.

Tentokrát však poskytuje vyšší rotační výkon, který dosahuje 5800 ot / min. Pila se může snadněji a rychleji vyrovnat s tvrdšími úlohami.

Motor také vyžaduje 110-120V.

Nastavení čepele a pozice

Dewalt DW745

DW745 používá 10palcovou karbidovou čepel s 24 zuby. Čepel poskytuje snadnou náhradu. Jednou z hlavních výhod Dewaltu je jeho všestranné řezání. Lze si vybrat nejvhodnější polohu čepele a změnit ji, jak si přeje.

Tabulka tak má rychlý zkosený zámek, kde můžete upravit úhel čepele. Otočením kola nastavíte úhel od 0 do 45 stupňů. Kromě toho můžete také změnit hloubku čepele. Maximální hloubka a výška jsou 3 ½ palce.

Dewalt DWE7485 nabízí 8-¼ palce vyměnitelnou čepel, která má buď 24 zubů. Zde pila používá stejnou úpravu polohy čepele.

Kolo vám umožňuje hladce a rychle změnit úhel čepele. Rychlý zkosený zámek nabízí výběr úhlu 0-45 stupňů. Čepel lze také upravit na různé hloubky řezání. Můžete jej zvednout a nízké do 3 ½ palce.

Plotový systém

Bezpečnostní systémy

Dewalt DW745

 • Prvním a primárním bezpečnostním prvkem stolní pily je stráž plastové čepele. Tento prvek pokrývá rotující disk a zabrání vám zranění. Kromě toho je strážce transparentní, takže můžete ovládat všechny své akce. Oblast čepele přichází s modulárním strážcem, který chrání vaše ruce a prsty. Aby se zabránilo jakékoli možnosti náhodného zapnutí nástroje, má pila bezpečnost na tlačítku, což vyžaduje úmyslné odemknutí tlačítka.

Dewalt Dwe7485

 • Dewalt DWE7485 nabízí podobná bezpečnostní opatření. Nejprve máme stejnou průhlednou stráž plastové čepele pro bezpečnou práci a jasný přehled. Za druhé, existuje také systém modulárního strážce. A konečně, tlačítko napájení obsahuje systém zabezpečeného tlačení s anti-Accidental Starts. Máte také tlačítko STOP pro okamžité přerušení práce.

Příslušenství

Dewalt DW745

Kromě stolní pily zahrnuje souprava také:

 • 10palcová 24-zubní série 30 karbidová čepel;
 • měření pokoje pro měření;
 • push hůl;
 • A 2.2 mm tlustý živý nůž;
 • a vestavěná stráž čepele.
 • Nezapomeňte, že pila bohužel nezahrnuje stojan.

Dewalt Dwe7485

Dewalt Dwe7485 přichází s:

 • 8 ¼ palcová 24-zubní série 30 karbidová čepel;
 • rozchod kovového pokosu;
 • push hůl;
 • nůž na řezání netru;
 • dvě klíče změny čepele;
 • stráž čepele.
 • Sada tabulky SAW také nemá volný stojan.

Dewalt přenosná tabulka na pracovišti SAW DWE7491

Dewalt dělá stolní pily, protože si pamatuji. Téměř deset let po svém počátečním spuštění je DWE7491 stále jednou z nejlepších přenosných tablečných pila na trhu. Bližší se podívali na to, proč tolik profesionálů stále používá tuto stolní pilu jako svou možnost go-to.

Dewalt přenosná tabulka pracoviště SAW Design

Abychom zjistili, proč je pila tak populární, musíme začít tím, že se podíváme na celkový design. Dewalt vytvořil první přenosný stůl, viděl náš tým používaný se systémem plotu s stojanem a pinionem a my jsme se okamžitě zamilovali do jeho schopnosti rychle a přesně nastavit naše škrty na plot na plot. Má také otočný plot, který pojme úzké řezy. Od té doby je to funkce, která se zasekla, včetně DWE7491.

Pak je tu velikost stolu. S kapacitou roztržení na pravé straně 32 1/2 palce je zde prostor pro toto listové zboží. V kombinaci s 24 palci kapacity roztržení na levé straně je to velkorysá velikost stolu.

Samozřejmě je to také solidní umělec. Za motorem 15-amp je 4800 ot / min a jeho přesnost je vynikající s správnou kalibrací. Chink v brnění je, že rozřezaná kapacita 90 ° je 3 1/8 palce se svou 10palcovou čepelí, takže je to jen plaché, co potřebujete, pokud se snažíte roztrhnout 4x materiál.

Další funkce

 • 2 1/2-palcový prachový port
 • Zahrnuje 24t čepel
 • Kapacita DADO 3/4 palce
 • Úložiště na palubě a příslušenství

Dewalt DWE7491 Přenosná tabulka pracoviště Cena pila

Co to všechno zabalí pěkným, úhledným lukem, je to, že DWE7491 je cenově dostupný. S dobře postaveným válcovacím stojanem běží 529.

Existují i ​​další přenosné stolní pily, které můžete získat s větší energií, větší stůl, trochu lepší přesnost nebo možná trochu větší stabilita. Budete za to muset zaplatit více nebo vzdát se funkcí, jako je plot stojanu a pinionu, abyste to získali. Pokud jde o celý balíček, opravdu se nám líbí, co Dewalt nabízí za cenu.

Specifikace

 • Model: Dewalt DWE7491
 • Zdroj energie: 120V AC
 • Motor: 15-amp
 • Průměr čepele: 10 palců
 • Rychlost bez zatížení: 4800 ot / min
 • Zkosení kapacity: 47 °
 • Záruka: 3 roky
 • Cena: pouze 399 nástrojů, 529 se stojanem

Podívejte se na celou sestavu stolu Dewalta zde.

Buzz nástrojů

Procházejte všechny značky »

Procházejte všechny kategorie »

Dewalt 10 ″ Tabulka na místě zaměstnání s válečkovým stojanem DWE7491RS

Dewalt DWE7491RS Tabulka

Výrobce: Dewalt Model Číslo: DWE7491RS Cena: 579 Zdroj napájení: 120V Velikost motoru: 15 Amp Hmotnost: 90 liber

Dewalt’s nedávné vydání tří nových stolních pily na místě zaměstnání je omezeno na všechny nové DWE7491RS. Tato 10 ″ tabulka pracovních míst s válcovým stojanem je jejich prémiová nabídka. Nedávno jsme také zkontrolovali DWE7480 a DWE7490X, které byly propuštěny s touto pilou. DWE7491RS je velmi podobný DWE7490X s výjimkou toho, že má větší roztrženou kapacitu a mnohem hezčí stojan.

Výkonné, přenosné inovativní funkce

Dewalt DWE7491RS je velmi dobrá stolní stolní stránky. Dokonce bych zašel tak daleko, že bych řekl, že si myslím, že je to nejlepší celková možnost mobilního stánku na pracovišti. Toto je docela odvážné prohlášení, když jsem byl velkým fanouškem pila Bosch po celá léta. Moje hodnocení je založeno na kombinaci výkonu, sestavení kvality, kapacity řezu a efektivního mobilního řešení.

 • Napájení.Nový dewalt 10 ″ stolní pily na místě zaměstnání obsahují výkonný 15 AMP motoru se zvýšenou rychlostí (oproti předchozím modelům) 4 800 ot / min. Zdá se, že vyšší rychlost čepele se mírně zlepšila kvalita trhlin. Celkově má ​​tato pila dostatek energie pro všechny aplikace, které jsem testoval (řezání 3/4 ″ překližky, 2x rámovací materiál a 1x Maple).
 • Výkon. DWE7491RS funguje velmi dobře. Klíčem k této přesnosti pily a celkovému výkonu jsou kolejnice stojanu a pastoce. Plot se snadno upravuje a zůstává paralelně s čepelí. Unikátní design plotu jede na kolejnicích na přední i zadní části pily, což eliminuje možnost driftu plotu. Tato pila také přichází s měřicí pokoje pro křížové řezání. Měřič pokosového měřiče není tak skvělý, ale práci to dělá.
 • Mobilní stojan. Toto je jeden z lepších mobilních porostů, které jsem kdy použil. Je snadné nastavit, velmi silné, a mám rád, že ukládá ve vertikální poloze v kompaktní konfiguraci. Tento stojan stojí za dalších 100 nad DWE7490X, který má nůžkový stojan.
 • Funkce. DWE7491RS je plná funkcí, které jsou často vidět na dražších pilách v obchodě.
 • On.Off Switch. Tato pila obsahuje velmi pěkný zapnutý/vypnuto s bezpečnostní pákou/krytem. Bezpečnostní kryt musí být před zapnutím pily zvednut. Chcete.li vypnout pilu, má nárazy, což usnadňuje vypnutí.
 • Flip Over Fence. Toto je velmi cool funkce, protože poskytuje dvě užitečné výhody. Při roztržení úzkých kusů umožňuje převrácení plotu uživatele provést řez, aniž by zasahoval do stráže čepele. Bez této funkce by strážce musel být odstraněn. Při roztržení širokých desek může být otok přes plot uzamčen do nižší polohy, aby podporoval pracovní kus.
 • Úložiště příslušenství. Dewalt jasně vyvinul úsilí, aby bylo snadné a pohodlné ukládat příslušenství včetně strážce Blade. Jeden z mých mazlíčků na pracovišti se ptá posádky, kde se věnují strážci. Obvykle se to odstraní pro nějaké křížové řezání nebo dado a pak se nikdy nevrátí na pilu. Mít vyhrazenou polohu úložiště pro strážce způsobuje, že se to mnohem méně pravděpodobně stane. K dispozici je místo pro uložení klíče, strážce, nůžku, rozchodutového rozchodu a nože proti kabině.

Sběr prachu

DWE7491RS má dva prachové porty pro sběr prachu. Jeden port je umístěn pod stolem a jeden je umístěn nad strážcem čepele.

V zadní části pily je prachový port 2-1/2 ″, který se připojuje k oblasti těsně pod čepelí (typické umístění na stolní pile)). Připojeno k vakuu na pracovišti je velmi efektivní a shromažďuje asi 80% prachu v závislosti na řezání materiálu.

Pila má také menší prachový port 1-1/4 ″ v horní části stráže čepele, aby byl shromažďován jakýkoli prach nad vrcholem stolu. Nejprve jsem byl z této myšlenky velmi nadšený, ale brzy jsem zjistil.

Prvním problémem, který jsem měl, bylo pokusit se vybavit nějaký druh „y“ a hadice, aby odložil můj hlavní prachový port a připojil se k hornímu (2-1/2 ″ až 1-1/4 ″ „y“, nejsou tak, že to není běžný). Pokud pak menší hadice nahoře nespadne na stranu, narušuje to dřevo, které se snažíte řezat. Po rozhovoru s produktovým manažerem to zní, jako by se tento detail vyvinul v Evropě a zjistil, že je to tady. V podstatě jsem opustil horní port a jen použil ten spodní. Skvělý nápad, ale potřebuje nějaký vážný přepracování a/nebo příslušenství, aby usnadnil připojení.

Cut (RIPPING) kapacita DWE7491RS

Dewalt DWE7491RS vede průmysl pro snížení kapacity na stole na pracovišti. Tato pila nabízí působivou kapacitu RIP 32-1/2 ″ napravo od čepele. Zvýšená kapacita RIP určitě vyvíjí tlak na ostatní výrobce, aby zvýšili jejich kapacitu.

Jedinečný systém plotu stojanů a pastorků zahrnuje převrácení přes plot, který slouží dvě funkce. Jednou z těchto funkcí je, že vytváří podporu pro široké materiály, když je pila nastavena na roztržení materiálu širšího než stolu pila. Flip Fence vám umožňuje snížit širší materiál, ale pila zůstává velmi kompaktní, když je uložena.

DWE7491RS Mobile Roller Stand

Stojan válce, který přichází s DWE7491RS, je velmi efektivní a snadno použitelný. Jedním z mých největších obav při nákupu stolu na pracovišti je mobilita a snadnost nastavení pro jednu osobu. Vážení 90 liber, pily, jako jsou tyto, mohou být pro jednu osobu vážným nebezpečím zvedání. Takže mít mobilní řešení, které umožňuje jedinému pracovníkovi nastavit tuto pilu, je pro mě a mnoho dalších uživatelů velmi důležitým problémem.

Tento stojan je jedním z nejjednodušších stojanů, které jsem použil. Chcete.li složit, jednoduše postavte pilu na konci. Potom se 4 nohy sklopí dolů uvolněním snadno použitelných pák. Nastavení pily trvá méně než minutu a nejsou nutné žádné nástroje. Velká kola a pohodlná rukojeť výšky usnadňují válcování pily a stání.

Celkový dojem | Dewalt Dwe7491rs

Dewalt DWE7491RS je nejlepší stolk na pracovišti, jakou jsem kdy použil. Říkám, že z velké části proto, že pila má na trhu velkou energii, největší kapacitu roztržení a nejlepší mobilní stojan, který jsem použil. DWE7491R jsou také velmi přesné a velmi dobře postavené.

S touto pilou mám jen dva drobné obavy, ale jsou tak malé, že tato pila stále získává 5hvězdičkový hodnocení. Dewalt by mohl zvýšit hru ve sbírce prachu, pokud by uživatelům nabídli efektivní způsob používání prachového portu na strážce Blade Guard. Možná nabízejí balíček splitter a hadice příslušenství. Mým dalším zájmem jsou plastové části na plotu, kde se připojuje ke stolu. Mám podezření, že tyto části by se mohly zlomit, když jsou zima, pokud odstraníte plot a hodíte jej do přívěsu nebo zadní části kamionu. Ve srovnání se zbytkem pily jsou opět menší (jídlo k promyšlení na další design).

Pokud jste na trhu s novou tabulkou pracovních míst, podle mého názoru je to ten, kdo vlastní!

Todd Fratzel

Todd Fratzel je editorem Tool Box Buzz a prezidentem Front Steps Media, LLC, webové mediální společnosti zaměřené na domácí zlepšování a stavebnictví.Je také hlavním inženýrem pro United Construction Corp., Nachází se v Newportu, NH. Ve své funkci v United dohlíží na divizi obytných a komerčních budov spolu se všemi projekty na budování designu.Je také editorem zlepšení výstavby domů.

46 комментарии и мнения

Mark. Žádné argumenty s kvalitou měřidla pokosy, ale realita je tak málo lidí, kteří na pracovišti používají měřidlo pokosy.

Dennis. Není to opravdu nutné, protože to není leštěná vrchní horní část jako kabinet. Má odolný povrch nahoře.

Mohlo by to také mít prospěch s out-feed podporovacím prodlužovacím příslušenství Dado Plate. Právě jsem vystoupil z telefonu s Dewaltem, že tyto položky nemají k dispozici. Možná si jen koupím Bosch 4100 kvůli nedostatku těchto položek.

souhlasím. Jsem roztrhán mezi 4100 a tímto dewaltem, ale naklonil se k dewaltu. Bosch má dostupnou stranu a podporu zadní, což ztěžuje rozhodování, které chci víc. Také se mi líbí stojan na 4100, který se při nastavení vs snadněji pohybuje. Dewalt je po této skutečnosti obtížný. Možná to trochu počkám, abych viděl, co přijde hnízda.

Ahoj Todd, skvělá recenze. Během několika měsíců určitě dostávám tuto stolní pilu. Vědíte, co je výška od stolní části pily, když jsou stánek a stůl otevřené a připravené k použití? Vyrábím malý rolivý pracovní stůl a chci jej také použít jako stůl outfeed. Takže bych chtěl, aby pracovní stůl byl stejný výška. Vysoce ceněné. Andrew

Nedávno jsem si jednu z nich koupil a poslal ho hned zpátky. Stůl nebyl ani vzdáleně plochý, zjevně se prohýbal do středu a s několika viditelnými depresemi na povrchu. Nevím, proč kombinují některé skvělé funkce s takovým nezdravým stolem (a nějaký nekvalitní hardware na stojanu).

souhlasím. Právě jsem si jednu koupil a vrací se to. Nevím, jak to funguje jako pila. Vím, že se stůl dorazil ukloněn. cca. 1/16. ”na jedné straně a ~ 1/32.” na druhé straně. Stroj je tedy zcela zbytečný, s výjimkou drahé kotvy lodí. Smyslem nákupu 600 stolního pila bylo získat lepší řez než moje verze 99. to není nikde tak dobré jako moje levná pila. Teď to mám boxovat (samo o sobě nesmírně obtížný úkol, protože jak pevně je zabalen), nějakým způsobem vyzvedněte 110 lb 4 ‚x 3‘ x 3 ‚box (se slabým kartonem, který slzy, pokud používáte zahrnuté držadla) Na vlastní pěst, abych to vložil do mého vozidla, jedete do nejbližšího obchodu (hodinová zpáteční cesta), nějak získejte 110 lb 4 ‚x 3‘ x 3 ‚box z vozidla, napadněte do obchodu, počkejte ve frontě na Vraťte to a pak pravděpodobně počkejte, až mi bude odeslána další (místní obchod nemá žádný z nich na skladě). „Shromážděné v Americe“ zřejmě znamená ‚vytvářet díly ve stejné nekvalitní čínské mikinu jako stroje, které se vyrábějí v Číně, dodávají do USA, nedělejte QC na uvedených částech, sestavujte v USA, odesílejte bez QC na hotovém produkt‘. Mám tři další nástroje Dewalt. Po zakoupení této extrémně drahé kotvy lodí nebude čtvrtý. Vracím se k mé daleko, daleko nadřazené 99 stolní pile.

Včera mám můj. Nastavit to. Řezy velmi rychle. Mým znepokojivým je, když jsem svisle dal rovnou hranu proti plotu, dotkne se pouze plotu nahoře a dole. Je tam asi 0.025 ″ mezera uprostřed. Je to starost o přesnost? Myslím, že bych mohl přidat tenký kousek tvrdého dřeva do obličeje plotu, aby byl více plochý a kolmý. Také nenajdu úpravu pro kolmou plotu tváří ke stolu. Nějaké nápady?

Ed, nedělal bych si starosti o střed plotu, protože materiál by měl zasáhnout spodní hranu. Dovolte mi, abych se podíval na úpravu plotu skvělá otázka naše byla na místě mimo krabici.