7 Nejlepší jedlíci plevelů s baterií: Průvodce nákupem (2023). Tráva baterie

Nejlepší jedlíci plevelů poháněných baterií: Průvodce nákupem (2023)

Nejlepší jedlíci plevelů na baterii mají několik společných věcí. Za vteřinu vás vyplním, ale dovolte mi, abych vám řekl, že „nejlepší“ je vysoce subjektivní. Nejlepší jedlík plevelů pro někoho, kdo žije v Townhome, bude vypadat a cítit se výrazně odlišně od někoho, kdo žije na farmě.

Naštěstí jsme se dostali do rukou a testovali jsme v našich životech desítky jedlíků plevelů.

Takže dnes jsme sestavili všechny nejběžnější otázky, které získáme o jedlících plevelů a vydali jsme několik doporučení.

Ale než se posuneme kupředu, je tu jedna super jednoduchá věc, kterou chceme objasnit.

Plevel jedlíci, plevele, zastřihovače strun. jsou to všechno totéž. Věřte tomu nebo ne, lidé se nás ptají na rozdíl mezi těmito třemi!

Nejlepší jedlíci plevelů poháněných baterií: podle kategorie

Jak jsme již zmínili, nejlepší jedlík plevelů na baterii pro vás nemusí být pro mě nejlepší. Z každé kategorie tedy poskytneme to nejlepší, aby vám to opravdu zúžilo. Naštěstí mají nejlepší jedlíci plevelů výše uvedené věci společné. takže si udržujte ty jako North Star.

Nejlepší jedlík plevelů s baterií pro velké yardy

Pokud jde o velké dvory, potřebujete jedlík, který má nejen široký řezací řádek, ale vážnou energii baterie. V zásadě chcete být schopni stříhat tlustou trávu bez dojdou baterie.

Jedním z nejlepších jedlíků plevelů na baterii, které vlastní můj soused, je pro 80V 16 palcový řetězec od Greenworks.

Doporučuji nepoužívat řetězec jedlík plevelů, který s ním přichází. Vyvinuli jsme řetězec nejlepších plevelů na světě testováním desítek různých řetězců a přijetím nejlepších prvků každého z nich. Vytvořili jsme zelenou.095 ″, Triangle ve tvaru řetězce plevelů, který je extrémně silný, viditelný a odolný.

V podstatě je to sen s vysněným plevelem. Má obrovský řezací vzorník na 16 palců. Pro informaci jsou ty pro menší yardy jako 10 palců. Chcete.li to uvést do perspektivy, je to téměř noha a půl řezací síly. Nejen, že to dělá dobré pro jídlo plevelů, ale má také schopnost dělat nějakou pěknou hlubokou lemovací práci, pokud jste zapomněli na svůj Edger.

Proč se nám líbí Greenworks 80V Pro 16 palcový plevel Eater

Lepší otázka je, co se vám nelíbí? Podívejte se na několik datových bodů zde:

 • Kartáčový motor (odolnější, běh chladiče, tišší)
 • Motor a rukojeť jsou přílohy schopné pro další nástroje Greenworks 80V
 • Rovná, dlouhá šachta (prosím žádné vtipy)
 • Skvělé čtyřleté rozkazy na samotný nástroj a baterii

Ding, ding, ding, ding, ding! Toto je nejlepší plevel pro velké yardy a pravděpodobně také spousta dalších.

Nejlepší baterie poháněná plevele a kombo

Pokud jde o čištění vašeho dvora a chcete jít na další kilometr, musíte mít Edger. Jistě, jedlíci plevelů s velkými řezacími řádek mohou udělat nějaké lehké lemování, ale nic vám ve skutečnosti dá nejpřísnější hranice jako Edger.

Proto je skvělé získat jedlík plevelů, který vám umožní změnit přílohy. Tuta lidí to teď má. Ve skutečnosti jsme napsali celou dlouhou formu formuláře o nejlepších bateriových poháněných plevelech a soupravách Edger a my jsme měli jasného vítěze.

Jo, má dlouhé jméno a strmější cenovku, ale stojí za to.

Proto jsme milovali Ego Power MHC1502 Trimmer a Edger

 • Nejedná se o dva v jednom, je to opravdu 8 v 1-tato věc má tolik dalších připoutání, že může dělat téměř všechno kromě sekačky.
 • Ego používá pouze jednu třídu baterie. 56V. Jakmile to budete mít, můžete si koupit některou z jejich jiných nástrojů „pouze“ verze “-což znamená bez baterie. To znamená úspory Yuge.
 • Bez kartáčovských, rovných, yada-yada-yada, už znáte můj shpiel. To kontroluje všechny políčka.

Tato kombinace Edger a Trimmer je sladká. Pokud se chystáte získat a zejména pokud již máte ego baterii, pak je to pro vás ta jedno.

Nejlepší bateriový komerční komerční plevel

To je vlastně těžké. Neexistuje mnoho komerčních zastřihovačů řetězců napájených baterií, protože mnoho profesionálů stále používá plyn.

Jak již bylo řečeno, rozhodně existují jedlíci plevelů z baterií s dostatečným energií, aby udrželi krok s komerčními.

Naším oblíbeným zde je značka, kterou pravděpodobně poznáte. Makita. Milujeme Makitu a psali jsme rozsáhle o sekačkách Makita, Makita Blowers a další.

Zde je to, co milujeme na Makita Xru15pt1 36V String Trimmer

Dobře, tento plevel jedlík je tank. Dodává se se čtyřmi bateriemi, ale používá dva najednou. Pokud máte existující baterie 18V Makita, můžete ušetřit peníze za baterie nebo ukládat hodně a musíte se nabíjet pouze po 20 trávnících.

 • Super dlouhá rovná šachta (přes 6 stop. dlouho)
 • Minimální stráž, která je skvělá pro viditelnost, ale ujistěte se, že nosíte ochranu očí
 • 15 palcové řezání řasy a masivní RPM 6 500 (opravdu rychlé)
 • Bezkartáčový motor

V zásadě chcete nejsilnější jedlík, který můžete získat, který má stále výkon komerčního. Makita xru15pt1 36v to absolutně má.

Nejlepší bateriový poháněný plevel jedlík s nástavci

Proč koupit plevel jedlík sám? Téměř každá velká značka vyrábí hlavu energie nebo multi-tool nebo jiné jméno pro pěkný kapesní motor s přílohou.

Začali jsme s Ryobi Multi-Tool, ale legitimně jsem spálil dvěma dmychadly za šest měsíců. Tak jsem to poslal přímo do koše.

Zvedl jsem jednu z hlav Ego Power a nikdy jsem se neohlédl. K dnešnímu dni vlastníme zastřihovač strun, Edger a přílohu Snow Flower.

Proč se nám líbí Ego Power Power Head

Nejprve jste tu pro jedlíky plevelů, takže pokud máte zájem o plevel Eater, můžete si uchopit plevel poháněný baterií MHC1502, který jsme zmínili výše. Má obrovský řezací řádek, bezkartáčový motor a všechny zvonky a píšťalky.

 • Pole pila
 • Edger
 • Plotostřih
 • Blower
 • Lopata na sníh
 • Štětce
 • Kultivátor/Tiller
 • Gumová koště

Je docela šílené, kolik příloh se vejde na jednu hlavu power power hlavy Dang Ego. Pokud jste na trhu s těžkou a přílohou schopnou baterií poháněnou plevel jedlí.

Můžete to chytit na Lowe’s, Ace Hardware nebo na Amazonu. Pokud to popadnete online, doporučuji Amazon. Pokud na to chcete dát ruce, navrhuji zastavit Loweovy nebo eso, abyste na to dostali tlapky.

STIHL’s Battery napájená jedlíci plevelů

STIHL má pověst pro vytváření některých z nejlepších zařízení poháněných plynem na planetě. Vedou trh řetězové pily s řetězovou pilou STIHL MS 251 C a také jejich zastřihovačem řetězce poháněného plynem, Stihl FS 56 RC Weed Eater.

Stihl nedávno spustil velkou řadu baterií poháněných plevelů, řetězových pilach a listových dmychadel.

K našemu překvapení jsme nebyli nadšeni jejich rysy nebo výkonem.

Proč nemilujeme Stihlův novou řadu poháněných baterií

 • Žádný bezkartáčový motor. jak by to mohli udělat? Jsou to vedoucí trhu! Je to opravdu docela smutné.
 • Obecně malý řezací řádek
 • Drahý

Myslím, že se ve srovnání s jejich komerčními zastřihovači plynu snaží jít o více bydliště, ale člověk jsme byli zklamaní. Naše oblíbená STIHL baterie poháněná plevele byla FSA 90 R. pravděpodobně nejbližší ekvivalent plynu FS 56 RC.

STIHL FSA 90 R má skvělé specifikace a vlastnosti, ale žádný bezkartáčový motor. Je to nejvíce „tolerovanější“ skupiny. Napsali jsme úplnou recenzi STIHL FSA 90 R zde, pokud máte zájem dozvědět se více.

Stihl má smlouvu s hardwarem ACE jako primární místo pro jejich vyzvednutí.

Nejlevnější baterie poháněná plevele jedlík

Ach, chlapče. shromažďování na rozpočet. Levné jedlíci s plevelem na baterii jsou skvělí, pokud máte menší dvůr, měšťan nebo tenkou peněženku.

Upřímně řečeno, některé z nich jsou opravdu pohodlné. Například jsme zařadili tunu černošských a deckerských strunných ořízků a také Worx Weed Eaters.

Oba jsou přátelské k rozpočtu, ale také malé, lehké a velmi snadno použitelné.

Nejlepší rozpočtová baterie poháněná jedlíci plevelů

Náš oblíbený rozpočet na baterii poháněný Weed Eater musí být Black and Decker 20V Max String zastřihovač.

Je to určitě na menší straně, s řezacím řádem 12 palců, ale ne tak malé jako někteří ostatní.

Moje nejoblíbenější část o tomto zastřihovači je, že na něm lze také použít baterii 20V na výkonu a spoustu dalších produktů Black and Decker. Moji rodiče mají energetický vrták 20V, takže dostali tento za krádež a uložení ceny baterie.

Má také toto malé kolo nahoře, které vám umožní udělat nějaké lehké lemování v přímé linii. V Cool!

Nejlepší bateriový poháněný plevel jedlík pro ženu

Sexista! Ženy mohou používat všechny jedlíky plevelů stejně dobře jako muže! A pravděpodobně lepší!

Dobře. víme, že tak cool vaše trysky. Ale tuto otázku dostaneme hodně a nemá to nic společného s schopností. Nejde o to být žena, ale mnoho žen se táhne ven a žádá o zastřihovače, které jsou velmi snadno použitelné, lehké a skladovatelné. Také minimální údržba a snadná výměna linky zastřihovače.

Pomohli jsme tedy najít to, co hledají, a vždy dospěli ke stejnému závěru. The Worx GT Revolution 3.0.

Proč milujeme revoluci Worx GT pro ženy

Tento jedlík plevelů přichází za něco přes pět liber. Rozbije se (viz obrázek níže) pro snadné skladování a dokonce má teleskopický hřídel. Pokud tedy hledáte nejflexibilnější a intuitivnější nástroj trávníku na planetě. musí to být ono.

Má slušný rozřezaný řádek 12 palců, je kompatibilní s bateriemi Worx 20V a 40V a má opravdu snadné vyměnit linii oříznutí.

Moje soused pro svobodnou matku na ulici to používá ve svém trávníku a měl o tom úžasné věci. Jo, a její dvůr vypadá neuvěřitelně.

Tento je k dispozici na Amazonu za něco přes 100. včetně baterie a nabíječky.

Závěrečné myšlenky na baterii poháněné plevele

Lidi, jak jsme zmínili na začátku tohoto článku. jedlíci plevelů jsou velmi variabilní v závislosti na tom, co hledáte. Doufáme, že to byl bystrý článek. Pokud máte nějaké další otázky nebo byste se chtěli připojit k našemu seznamu adresátů. neváhejte a podívejte se na naši kontaktní stránku.

Proč jsme zahájili recenzi trávníku

Důvod, proč jsme tento web založili na prvním místě, byl ten, že jsme měli tolik problémů pokusu najít rozumné, pochopitelné a čestné recenze pro vybavení trávníku. A není to levné! Po hodinách a hodinách výzkumu, zkoušení produktů a jejich návratu a pokazování našich dvorů. zahájili jsme tento web.

Jako lidé, kteří se museli učit tvrdě, chceme, abyste přesně věděli, na co se přihlásíte, než si zakoupíte kus vybavení. Proto jsme odhodláni poskytovat čestné a snadno pochopitelné recenze, které něco znamenají.

Co hledat v baterii napájeném plevele

Bezretové jedlíci s plevelem přicházejí ve všech tvarech a velikostech. Nejsou to velmi komplikované kousky vybavení, ale mají několik nuancí. Vidím to:

 • Cítit. samozřejmě je to subjektivní, ale pocit je pro mě všechno. V minulosti jsem měl jedlíky plevelů, kde je rukojeť pryč na stranu, takže jsem točivý moment ramen a zpět. Pokud je to možné, získejte co nejvíce nastavitelných kusů, aby se toto přizpůsobitelné. Nezdá se, že byste dlouho používali jedlík plevelů, ale práce je přesná práce, která vyžaduje stabilní ruku a zaostření.
 • Motor. Breatherless Motors jsou zde králem. Jsou déle trvající a odolnější. Pravidelné kartáčované motory jsou také v pořádku. Klíčovým rozdílem je to, že beztastní motory používají místo tření magnety k napájení motoru. To znamená méně tepla, větší trvanlivost a delší životnost. Kartáčové motory budou tuto práci stále dělat, ale mají tendenci mít kratší život. Breatherless Motors jsou relativně nové, takže pokud jste měli v den zpět elektrický nástroj, bylo to pravděpodobně kartáčované.
 • Výměnné baterie. Získejte nástroj Dang, který má baterie, které můžete použít s jinými bateriemi. No tak lidé. ušetřit peníze tím! Nemusíte kupovat nové sady baterií. Existuje spousta nástrojových společností, které mají baterie, které pracují s tunou různých nástrojů. Některé z těchto společností však mají spoustu různých typů baterií. Buď opatrný!
 • Zakřivené vs rovné hřídel. vždycky, vždy, vždy dávám přednost rovným šachtám. Jsou mnohem snazší používat a ovládat a jsou mnohem delší než zakřivené hřídele. Zakřivené hřídele jsou dobré pro vyčištění malého kusu země, které nejsou schopny být sekány. Ale pokud chcete skutečně udělat nějaké dobré oříznutí a hrany, je rovná šachta mnohem lepší. Zakřivené šachty je obtížné manévrovat a vytvářet přímku pro hrana.

Jak okamžitě vylepšit jedlík s plevelem na baterii

Upgradujte svou stravovací hru s plevelem s řetězem Ultimate Grasskicker Weed Eater! Zatímco Edgers Weed a trávník jsou skvělé nástroje, není to úplné bez pravého řetězce. Naše speciálně vytvořená linka je navržena tak, aby zvýšila výkon vašeho jedlíka a poskytl vám bezchybné okraje kolem vašeho dvora a zahrady.

Neuspokojte se s pododstarovacím řetězcem, který se snadno rozbije a zanechává otrhané hrany. Náš tým prozkoumal trh a kombinoval nejlepší barvy, tvary, tloušťky a materiály, aby vytvořil vynikající linii, která se prořezává čistěji a vydrží déle.

S Grasskickerem můžete být hrdí na svůj dokonale pěstěný trávník a udělat trvalý dojem na své přátele a rodinu. A kdo ví, vaši závistiví sousedé by mohli začít snižovat častěji! Nečekejte, zvýšete hru s plevelem s trávníkem plevele jedlík dnes! Kliknutím na odkaz nyní zakoupíte.

Nejlepší oříznutí řetězců

Fter dva měsíce lemování trávníků, ořezávání trávy a vytrvalé destrukce plevelů na deseti akrovém sadu jsme vybrali BlackDecker-LST136W jako nejlepšího zastřihovače pro domácí trávník průměrné velikosti. Ideální pro hrana trávníku a dokonce i pro řezání trávy v nerovném terénu, oceněná 13palcová zastřihovač BlackDecker je lehká a snadno použitelná, ale stále má spoustu energie. Pro větší polní úlohy se nám líbí ego-Power 1502-SF.

Fter dva měsíce lemování trávníků, ořezávání trávy a vytrvalé destrukce plevelů na deseti akrovém sadu jsme vybrali BlackDecker-LST136W jako nejlepšího zastřihovače pro domácí trávník průměrné velikosti. Ideální pro hrana trávníku a dokonce i pro řezání trávy v nerovném terénu, oceněná 13palcová zastřihovač BlackDecker je lehká a snadno použitelná, ale stále má spoustu energie. Pro větší polní úlohy se nám líbí ego-Power 1502-SF.

řetězové oříznutí, které jsme testovali

Schopnost šířky BrandPriceCutting# of StringStestted Run (Minutes)

Nejlepší celkově: BlackDecker. LST136W

BlackDecker. LST136W je kompaktní, lehký, ale výkonný zastřihovač, který bude ideálně vhodný pro většinu potřeb domácího a oříznutí.

Hmotnost je zde velká úvaha: Líbilo se nám, jak snadné bylo nést tento zastřihovač kolem. Skutečnost, že může být zhroucen na menší velikost pro skladování, je skvělý bonus. Ostatní nástroje se skládají nebo se rozpadají, ale to způsobuje nepravidelný balíček.

Žádná z vymožeností by nebyla užitečným kompromisem, pokud by tento zastřihovač nemohl držet krok s řeznými úkoly, ale BlackDecker se podařilo zasáhnout sladké místo pro efektivitu a sílu. Motor se zabýval silnou, zarostlou trávou, která zapadla i velký zastřihovač Ryobi, a podařilo se mu také lépe nakrájet těžké stonky (jako na obrázku fíku).

Pokud jednáte s domácími pracemi, jako jsou oříznutí okrajů trávníku a řezání plevelů kolem květinových záhonů, tento zastřihovač dělá úžasnou práci vzhledem k tomu, jak je to světlo.

Nejlepší celkově: BlackDecker. LST136W

To je vše zastřihovač, který většina lidí bude potřebovat v lehkém a vysoce výkonném balíčku. Ideální pro městské trávníky a zahrady, také to vyřízne některé větší modely, pokud je vezmete na záda 40.

Ještě lepší je, že existuje snadno použitelný rychlostní číselník, který bude měnit množství šťávy, kterou motor používá: pokud jen oříznete trochu trávy nebo lehkých plevelů, můžete jej odmítnout a získat ještě delší běh z baterie. Všechny naše testy jsme spustili s napájením, které se rozběhly do plného.

Určitě existují úlohy, na které je tento zastřihovač příliš malý, ale motor a baterie nejsou ve skutečnosti omezujícím faktorem. Pokud pracujete kolem ostrých kamenů nebo tvrdých rostlin, jako jsou vinná réva, pak 0.Linie ořezávání 065 palců rychle zmizí.

S neočekávanými přestávkami na lince a někdy bylo frustrující, že musel čekat na automatický systém krmiva BlackDecker, aby vyplatil více řádků. Několikrát jsme to dokonce obešli otevřením cívky a po ztrátě velkého kusu struny jsme odvraceli několik zatáček ručně. Větší stroje s 0.Linie 080 palců nebude při jednání s tvrdým materiálem příliš déle, ale po přerušení jsou navrženy tak.

Pravděpodobně největším zklamáním tohoto stroje je délka šachty a obtížnost připojení standardního držáku na ramenní popruh. Pokud jste mnohem vyšší než šest stop, můžete být naštvaní tím, jak daleko musíte natáhnout paže, abyste dosáhli země s optimálním úhlem řezání.

Přidání ramenního popruhu pomáhá, protože vaše paže již nese veškerou váhu. Vzhledem k tomu, že hřídel tohoto nástroje je příliš silná pro „univerzální“ držák popruhů, museli jsme improvizovat bod připojení; Není to hezké, ale funguje to. Pokud máte kratší postavu, hřídel nastavitelné délky je velmi snadné nastavit přesně na správnou délku pro dobré držení těla a snadnou práci.

Klíčové s sebou:

 • BlackDecker. LST136W je nejlehčí zastřihovač, který jsme testovali, a úhledně se zhroutí pro snadné skladování.
 • Úspory na váze vás nestojí, pokud jde o řeznou sílu.
 • 33 minut pracovní doby se blíží průměru, ale je zde funkce šikovného výkonu, která ušetří napájení.

Nejlepší pro těžkou práci: Ego-Power 1502-SF

Pokud se posmíváte po termínu „lehký“ a hledáte zastřihovač napájeného baterií, který nahradí model plynu, je napájena ST1502-SF Ego, aby vyhovovala vašim potřebám.

S bateriovým systémem „Power“, který čerpá příkon dostupný pro jeho motor, používá Ego’s Trimmer také komerční třídu 0.Linie 095 palce, která bude lépe snížit těžší materiál než kterýkoli z ostatních elektrických ořízků, které jsme testovali.

Pro těžší práci: Ego. Power 1502-SF

Pro zarostlé trávy a velké plevele: 15palcový zastřihovač Ego je tichý a výkonný. Jeho linie komerční třídy účinně prořízla hustý růst lépe než kterákoli z ostatních elektrik, kterou jsme testovali.

Dostupná energie přichází za cenu: s pouhých 36 minut běhu navzdory masivním 2.5 amphodinová baterie, tento stroj je jen stěží životaschopný pro velká úlohy na výměře. (Tento zastřihovač běží při vyšším napětí než ostatní, takže baterie má více buněk uvnitř.) Je to dost těžké, aby se vaše ramena a záda bolala prvních pár týdnů, které ji používáte. To znamená, že je to lehčí než zastřihovač Ryobi 15 ”nebo plynový model a ramenní popruh je stejně dobrý nápad.

Naštěstí nabíječka baterií dostala stejné ošetření jako zbytek stroje, s integrovaným chladicím ventilátorem a hovězího zdroje napájení. Nabíječka spolehlivě doplňovala 2.5 ah baterie za méně než 45 minut. To je působivé i ve srovnání se systémem nabíjení Greenworks, který musel pouze doplnit 2.0 ah a trval hodinu.

O Ego Trimmer nemáme opravdu nic špatného a bylo to mnohem silnější než konkurenční model Ryobi, ale zjistili jsme, že pro práci na trávníku ve městě to bylo trochu nadměrné.

Většinu úloh můžete určitě dělat, který tento zastřihovač udělá s BlackDecker, a náš nejlepší výběr má průvodce a otáčící se hlavu pro snadné úlohy. Uchopení ruky ega vám umožní držet zastřihovač do boku, abyste mohli dělat okraje, ale necítí se jako účelové řešení tak, jak to dělá naše nejlepší výběr.

Klíčové s sebou:

 • The Ego-Power 1502-SF má 15palcovou řezací hlavu s řezaným řetězcem komerční třídy a 36minutový běh.
 • Ego upustilo rukavici a uvedla na vědomí výrobce nástrojů poháněných benzínem. Stále existují profesionálové, kteří nemají možnost čekat na nabíjení baterie každou půl hodiny, ale pro nás ostatní je to nejlepší velký zastřihovač, který si můžete koupit.

Další produkty, které jsme testovali

Greenworks-2101602 G-MAX

Greenworks vydal zastřihovač 2101602 v rámci svého systému G-Max, a přestože to neznamená nejvyšší třídu, je to velmi schopný stroj.

Největší překážkou tohoto zastřihovače je hmotnost a ergonomie. Zatímco nástroj BlackDecker váží na velmi štíhlé 6.8 liber, Greenworks Manage pouze 7.8, s menší baterií a s poklesem řezacího výkonu.

Výkon tohoto zastřihovače je pro většinu situací přijatelný: linka dosahuje průměru 12 palců ve srovnání s 13 palci BlackDecker, ale Greenworks má dvě čáry, které se točí ve stejnou dobu jako velké 15palcové zastřihovače.

Cítili jsme, že jsou na poměrně stejném základě, pokud jde o řeznou energii, pokud vytočíte zpět ovládací kolo BlackDecker na 85 % výkon, což zhruba odpovídá jakýmkoli rozdílům v běhu, také.

Pokud si nemyslíte, že budete někdy chtít snížit něco těžšího než tráva, Greenworks vám ušetří nějaké peníze a účtuje se trochu rychleji, ale opravdu se nám líbila možnost narazit na moc jen pomocí systému Blackdecker’s System.

Jeden případ, kdy bychom doporučili tento zastřihovač nad BlackDecker, je, pokud jste mnohem vyšší než šest stop. Delší dosah zastřihovače Greenworks je trochu snazší najít vyváženou pozici rukojeti a namontování „univerzálního“ ramenního popruhu není tak složité.

Ryobi. RY40220

Řada Ryobi získala nejvyšší místo v Roundup Consumer Reports ‚a Wirecutter se to líbilo natolik, aby jí poskytl výběr z běhu.

Ryobi. RY40220 Trimmer vám dává tunu možností. Pokud první věc, kterou hledáte, je systém nástrojů, který vám umožní provést ořezávání živých plotů, roto-naklápění a foukání listů jedinou baterií a motorickým modulem, pak by se stálo za to zvážit.

Bohužel, Ryobiho trávníkové nástroje nejsou kompatibilní s jejich bezdrátovými obchodními nástroji. Systém 40-voltů Ryobi nenabízí téměř stejnou sílu jako systém 56 V ego, ani to není výrazně levnější.

Celkově byl tento zastřihovač docela zklamáním. Je to hlasité: Ne zdaleka tak hlasité jako plynový motor dvou cyklů, ale mnohem hlasitější než kterýkoli z ostatních elektrických ořízků, které jsme testovali. Je to také těžké, asi jednu libru plachý plynový zastřihovač a o dvě libry více než ego (navzdory této větší baterii).

V silné, vysoké trávě nebo proti tvrdým plevelům se zdálo, že Ryobi prostě neměl dostatek energie, aby udržel krok. Nejhorší scénář pro tento konkrétní nástroj se zdá být silná tráva: shluky vysokého šarlatánu, které BlackDeckerův lehký zastřihovač bzučící skrz snadno se zdálo, že je příliš mnoho pro Ryobiův motor nebo pohonné systém.

Na vinicích a hustých stonkách, jako jsou fíkové sazenice na obrázku výše, by se motor natolik zpomalil, aby se řezací řetězec začal namísto řezání zabalit, a my jsme se museli pohybovat mnohem pomaleji a úmyslněji, abychom efektivněji řezali plevele s tímto zastřihovačem.

Tyto situace s tvrdým snižováním nejsou pro žádné šlapače plevelů skvělé, protože tvrdé stonky a vinné révy se také začnou nosit a rozbíjet linii zastřihovače. Raději bychom upřednostňovali rychleji, pokud to znamená, že se můžeme dostat přes příležitostné skvrny těžkých plevelů, aniž bychom zašpinili dolů.

Systém Ryobiho hrbolaty funguje dobře, s mírně konzistentnějším opětovným načtením než ego, takže to není úplné selhání jako vážný nástroj. Bez větší síly proříznout tvrdá místa se však zdokonalení zdá být trochu plýtvání.

Ryobi také čelil určité kritice při recenzích zákazníků o prodávajících bateriích, které prodávají. Někteří uživatelé hlásí, že jejich baterie již po několika měsících nebudou nabíjet. V recenzích zákazníků Home Depot existují určitá nerealistická očekávání: Neočekává se, že bezdrátové nástroje trávníku by se neměly pobíhat déle než 30 pracovních minut. Pokud však nepodbíráte, je však vážným problémem.

Ještě jsme neměli žádné problémy s naší baterií Ryobi a neviděli jsme problém uvedený v jiných hlavních recenzích, ale budeme aktualizovat, pokud náš kope kbelík.

Jak jsme vybrali

Nejprve jsme se podívali na recenze a zpětnou vazbu od zákazníků pro nejprodávanější oříznutí na trhu. Pokryli jsme také špičkové oříznutí z publikací, jako jsou spotřebitelské zprávy a Wirecutter.

Zkontrolovali jsme oříznutí poháněné baterií, protože, přiznejme si to, benzínové motory se dvěma odtahováními jsou hlučné, páchnoucí a drahé. Trimmery plynu získávají místo na nákladních vozech profesionálů s nejvyšší silou a dlouhými časy, ale většina majitelů domů bude spokojená s čistým, tichou a jednoduchou energií baterie.

Zatímco jsme se rozhodli testovat oříznutí poháněné baterie, pro srovnání jsme také použili další nástroje vedle naší testovací sestavy. Do našich testů jsme zahrnuli plynový STIHL-FS 70 r, abychom zjistili, jak se elektrické oříznutí porovnávají s průmyslovým standardem, který již dělá těžkou práci pro krajiny a rančery. Také jsme zakoupili a použili zastřihovač a trencher plug-in, BlackDecker-LE750.

Vybrali jsme sadu nejlépe hodnocených zastřihovačů ve dvou kategoriích velikosti: Trimmers s 15palcovými řezacími hlavami a také kompaktní stroje 12 až 13 palců. Koupili jsme od značek s dobrou reputací pro krytí záruky, které jsou k dispozici u hlavních maloobchodníků. (Pro srovnání, mnoho značek komerčních tříd, jako je STIHL, je k dispozici pouze prostřednictvím sítě prodejců.)

Při výběru zastřihovače z ega jsme v té době vybrali nejlépe cenově dostupný balíček, 1502-s. Čísla modelu Ego jsou složenou z modelu zastřihovače, velikosti baterie a dalších funkcí. Tato sada obsahuje 2.5 AH baterie a 1500 zastřihovač se skládacím „Split-Shaftem“ pro skladování. Tato recenze má tabulku, která vysvětluje rozdíly v příslušenství a funkcích soupravy.

Existuje nový model, který nahradil.S, nazývá se.SF, s hlavou „rychlého opětovného načtení“ kromě rozdělené hřídele. Všechno ostatní o soupravě je stejné, takže jsme v této recenzi aktualizovali odkazy, abychom místo toho poukázali na tuto soupravu.

Jak jsme testovali

Kromě testování na použití na trávu ve městě jsme poslali tuto sestavu Trimmers na avokádový sad v jižní Kalifornii. Ořízkové oříznutí dorazily do deseti akrového háje právě včas, aby začaly pracovat na čištění všech plevelů, které se objevily po podzimní aplikaci hnojiva. Naši testeři řezali plevele od pozemských pampelionů a krabích trav až po impozantní čtyřmístné koně Thistles.

Orchard již používá výběr zastřihovačů poháněných plynem, většinou modely STIHL střední velikosti, jako jsou FS 70 R. Zahrnovali jsme přímé srovnání s STIHL, kde to dává smysl, ale jako kontext spíše než jako doporučení nákupu: Věříme, že většina domácích uživatelů bude šťastnější s bezdrátovým elektrickým zastřihovačem.

Hmotnost

Jak je uvedeno v naší sekci o funkcích, žádný z těchto zastřihovačů nebyl dodán s ramenním popruhem, ale ve skutečnosti by měly být. Každý model jsme testovali bez popruhu na několik týdnů, než jsme si objednali obecný popruh z Amazonu.

Tato oříznutí jsou ve srovnání s plynové motory, které profesionální krajináře používají celé hodiny najednou, poměrně lehké, ale to neznamená, že jsou snadné na vašich ramenou a zpět. Pokud plánujete pouze rychlé oříznutí, BlackDecker-LST136W není příliš špatný bez ramenního popruhu; Pro jakýkoli jiný účel získejte popruh.

Řezací schopnost

To byla jedna z složitějších hodnot, které bylo možné vyzkoušet. Každý z těchto ořezávačů bude snadno řezat trávu, ale horní hranice řezné kapacity je obtížnější definovat.

Měřili jsme největší stonky plevelů, které by mohl každý zastřihovač čistě řezat. Snažili jsme se zastřihovače v mimořádně hustých travních. Dokonce jsme se potyčili s některými materiály, jako jsou sazenice a vinné révy, které jsou prostě příliš tvrdé na to, aby se efektivně řezaly s řetězcovými oříznutími.

Hodnocení příkonu je zde hodnota odvozená z nominální kapacity a napětí každého bateriového systému děleno tím, jak dlouho oříznutí běží před vypnutím. Mezi bateriemi se stejnou kapacitou a napětím, kratší běh znamená, že motor tahá více příkonu.

Výše uvedený graf hodnotí každý nástroj na stupnici pěti na základě toho, jak účinně se sníží, ale všimněte si, že menší oříznutí používají tenkou linii, která rychle zmizí, pokud řezáte tvrdý dřevěný materiál.

Mezi zastřihovači stejné velikosti existuje mnoho podobností, ale každý výrobce zaujal svůj vlastní přístup k nalezení rovnováhy energie, výdrže baterie a hmotnosti.

Ego zastřihovač má působivou sílu a trhá skrz všechny nejtěžší plevele. Ostatní zastřihovače přestaly řezat zelené listové plevele, když se stonky zvětšily než 0.45 palců, i když zastřihovač Ryobi často selhal na něčem větším než 0.35 palců.

Trimmery plynu pravděpodobně mají dostatek energie pro proříznutí velmi silného materiálu, ale oříznutí se obvykle začne opotřebovat, než dosáhnete limitu napájení motoru.

Pokrok na čáru

Různé systémy používané k uvolňování více řezacího řetězce mají své silné stránky a selhání, ale zařadili jsme je zde na základě toho, jak snadno a rychle jsme se mohli vrátit k řezání plnou rychlostí po skále nebo vinné révě na našem zastřihovači na našem zastřihovači.

Systémy automatického krmení jsou v pořádku pro obecné použití, ale pro řezání v poli, kde řetězec někdy jde rychle, jsme upřednostňovali systém, jako je hrbol, který dává určitou kontrolu nad tím, kolik linie je krmen a kdy.

Testy baterie

Načasovali jsme, jak dlouho bude každý zastřihovač běžet za stejných podmínek, s motorem neustále běží a stříháme v husté trávě a plevelech.

Jak můžete vidět z grafů, čas běhu velmi úzce snižuje s velikostí baterie a množstvím energie, kterou zastřihovač vkládá do řezání. Čím více práce nástroj otáčí linií zastřihovače, tím kratší výdrž baterie.

Také jsme načasovali, jak dlouho trvá dobití baterií s zahrnutými nabíječkami; To bude pro některé kupující důležitější detail než jiné.

Nejpřekvapivějším výsledkem je systém Ryobi; Krátký průběh na vysokokapacitní baterii znamená, že jeho motorem čerpá spoustu wattů. Skutečnost, že tento zastřihovač také utrpěl špatný řezací výkonnost, naznačuje neefektivnost systému hnacího hřídele, která umožňuje přechod na jiné typy nástrojů. (Určitě je to nejúžasnější zastřihovač a další hluk není nikdy indikátorem efektivního systému elektrického pohonu.)

Jak již bylo uvedeno výše, používáme nominální inzerované hodnocení energie pro 2-cyklový motor STIHL (0.9 kilowattů), které se zdá být přesné. Má mnohem více napájení než bateriové systémy a každá výplň 11.5 oz tank vám dá asi 34 minut běhu.

Kdo potřebuje zastřihovač strun?

Zatímco na trávu je pro zdraví vašeho trávníku v podstatě nezbytná, zastřihovače smyčcové a listové dmychadla jsou o něco více luxusem. Udržujete trávu na správné délce, co zbývá dělat?

Ořízkové řetězce jsou skvělé s trávou a plevelem na všech místech, kde sekačka nemůže pomoci. Má váš trávník roh, kde se vaše sekačka nehodí? Smíchejte to řetězcem zastřihovače. Za vaše odpadky klíčí? Ozdobný zastřihovač se o ně postará také. Chcete čistou hranu mezi trávou a příjezdovou cestou? Dobrý zastřihovač strun usnadní lemování.

Pokud nevlastníte dům v poušti nebo polární oblasti, kde nic neroste, zastřihovač strun může pravděpodobně usnadnit vašemu dřinu.

Protože řetězec, který provádí řezání, je flexibilní, můžete se rozřezat přímo na strom nebo sezečník nebo příspěvek a nebojte se o nic poškození. Řetězec prořízne pouze měkký vláknitý materiál, jako jsou zelené rostliny, sotva zanechá značku na velkých stromech, betonu nebo kovu. Stále byste měli být opatrní, abyste nezasáhli mladé stromy a květinové záhony, samozřejmě, ale je mnohem snazší se bezpečně přiblížit, než je sekačkou.

Oříznutí strun jsou ještě populárnější na výměrách a farmách, kde svahy a skalnaté záplaty znemožňují sečení. Dokonce i v suchém podnebí, kde jsou travní terénní úpravy a sekačky vzácné, mohou se ozdobné struny postarat o plevele, které se objevují.

Pokud máte trávník, který vaše sekačka dokonale pokrývá, a nevadí vám, že vaše plevele vytáhnete ručně, možná nebudete potřebovat oříznutí strun. Pokud však máte větší dvůr, existují téměř jistě oblasti, které může zastřihovač strun pomoci.

Jak se zkrátit trávník

Zatímco tráva ořízne trávu, která vstává ve vzduchu, nedělá nic s trávou, která leží plochá nebo se ohýbá a šíří se na váš chodník nebo příjezdovou cestu. Vystřihovač může tyto listy řezat v přesné linii podél okraje trávníku.

Ohramování trávníku pomocí zastřihovače strun je rychlé a snadné. Nejprve otočte zastřihovače tak, aby se namísto rovnoběžného se zemí rozřezal nahoru a dolů. Většina z nich má rotující šachtu nebo rukojeť s více polohou, takže nemusíte zkroutit horní část těla, zatímco v této poloze držíte spoušť.

Projděte hlavu zastřihovače dolů po okraji trávníku. Mnoho ořízků má nějaký průvodce nebo jiný indikátor, který vám pomůže sledovat, kde zasáhne řezací řetězec. Rychle točící se řetězec prořízne přes čepele trávy, které přecházejí na váš chodník a zanechají čistou hranu. Průvodce je obvykle nastaven tak, abyste vykopali úzký příkop do nečistot podél okraje; Pokud chcete jen střihnout trávu, budete muset zvednout oříznutí několik centimetrů a držet ho stabilní, když ji chodíte podél linie.

Pro okraj a zákop: BlackDecker. LE750

Toto je vyrana pro lidi, kteří chtějí rovné, čisté a dobře definované hrany. Nebude sekat v rozích jako zastřihovač strun, ale prořízne malé zákopy, aby se spustily dráty pro projekty osvětlení na zahradě.

nejlepší, jedlíci, plevelů, baterií, průvodce, nákupem

Edgers jako BlackDecker. LE750 jsou postaveny pouze pro lemování a zákop. Takový nástroj používá spíše pevnou kovovou čepel než flexibilní řetězec, a to má několik důsledků. Pro jednoho je celý nástroj mnohem zastrašující a nemůže nakrájet plevele nebo sekat složitá místa kolem stromů. Edger může dělat úlohy, jako je příkop, které nejsou možné u plevele, a kola a průvodce vám pomohou snížit velmi rovný a dokonce i okraj. Přemýšlejte o tom jako o kruhové pile pro váš sod.

Dokonce i pro hrana dáváme přednost zastřihovačům řetězců před vyhrazenými Edgers, protože se snadněji používají na zakřivených okrajích nebo nerovnoměrných zemích. Je stále složité sledovat křivku dokonale, ale pokud ztratíte stopu se zastřihovačem strun.

Nejlepší oříznutí usnadňují přepínání mezi horizontálním řezným a lemovacím úlohou a náš nejlepší výběr, BlackDecker, není výjimkou. Jednoduše držíte tlačítko na hřídeli a otočte řezací hlavu, abyste rychle a snadno přešli od ořezávání trávy k lemování.

Typy ořezávačů

Benzín

Toto je typ řetězového zastřihovače, který jste viděli pracovat vedle vozovek. Plynové motory s dvěma cykly mají veškerou energii, o kterou byste mohli požádat, a mohou běžet šest hodin na galonu benzínu. Jsou však hlasité a vyžadují další údržbu. Je zde také potíže s mícháním, skladováním a vyplňováním směsi oleje-gasoliny vyžadované dvěma tahovými motory.

Nesnažíme se odradit nikoho, kdo potřebuje zastřihovač plynu od nákupu jednoho: Naši testovací partneři se stále spoléhají na několik spolehlivých a výkonných plynových zastřihovačů, které vidí celodenní použití a dobře se chovají. Pro dvork průměrné velikosti je však benzín nadměrný.

Plug-in Electric

Nezkoušeli jsme žádné zastřihovače. Mají skvělý poměr váhy s cenou, ale šňůra je frustrující s ním pracovat. Specializovaný Edger/Trencher, který jsme testovali, je model plug-in a má velkou sílu, ale pokud děláte něco jiného než rovné, pomalé čáry blízko vašeho domu, šňůra nestojí za to.

Elektrika napájená z baterie

Bezdrátové elektrické ořezávání je rozhodně nejpříjemnějším zážitkem ze všech. Tato oříznutí jsou mnohem tišší než benzínový zastřihovač a můžete se rychle a efektivně pohybovat kolem svého dvora.

Velkou nevýhodou bezdrátové elektriky je kapacita: baterie vytvářejí bolestivý kompromis mezi napájením, během a hmotností. Technologie baterií na bázi lithia se každý rok zlepšuje, takže současná generace nástrojů je obecně považována za užitečný kompromis, pokud děláte malé práce.

Výdrž baterie je pro většinu modelů asi půl hodiny, dostatečně dlouho na to, aby dokončila ořezávání kolem domu a malého trávníku, aniž by se muselo zastavit za poplatek.

Důležité funkce, které je třeba zvážit

Napájení

Ve světě bezdrátových nástrojů nemusí výrobci povinen uvádět na svých nástrojích uvedení specifické specifikace energie tak, jak jsou s nástroji, které zapojíte do zdi. Tvůrci vám vyprávějí o napětí baterie, ale to je jen polovina elektrického příběhu (Volts X Amps = Watts).

Bez hodnocení aktuálního nakresleného motorem musíme dělat hádání nebo extrapolace založené na jiných číslech, jako je run-time a velikost baterie. Benzínové motory mají nominální hodnocení Watt Power (protože Watts a koňská síla jsou dva různé způsoby měření energie, práce s rychlostí) a výrobci, jako je Stihl, nám říkají, co od jejich motorů očekávat.

Udělali jsme odhad pro příkon používaný každým z bezdrátových nástrojů. Všechna tato čísla jsou pro dostupné napájení ze systému baterie a nezohledňují žádný odpad z neefektivnosti pracovních strojů. Naše skóre testu „řezací síly“ dává lepší představu o tom, co každý stroj může s touto silou skutečně udělat.

Rovnováha mezi mocí a hlukem

Mnoho odborníků se spoléhá na dvoutidežní plynové zastřihovače pro celodenní terénní úpravy a mohou být pro vaši práci tím správným nástrojem. To znamená, že hluk benzínového motoru se dvěma odtahováním vyžaduje ochranu sluchu a pravděpodobně naruší vaši rodinu nebo sousedy, pokud chcete ráno pracovat na zahradě. Někteří elektrické oříznutí dělají o něco více hluku než jiní, ale žádný z nich se nepřibližuje hlasitosti dvoumokového motoru.

Velikost baterie

Baterie se obvykle prodávají s kapacitou uvedenou v ampériu, doslova počet hodin, kdy baterie bude moci do motoru poslat jednu ampéru elektrického proudu. Jak je uvedeno výše, tyto nástroje neuvádějí, kolik zesilovačů čerpají z baterie, takže jsme udělali špinavou práci s testy pracovní doby v reálném světě.

Šířka řezání a velikost řádku

Výhody řezání širšího řádku jsou účinnost i síla. Například rozdíl mezi 13 palci a 15 palců se nemusí zdát jako hodně, ale pokud máte k útoku velké plevecké záplaty, další řezání s každým průchodem se může určitě v průběhu času přidat v průběhu času.

Větší výhodou širšího řádku je řezací síla. Delší řetězec znamená, že pro stejnou rychlost motoru se špička řezací linky pohybuje rychleji a pohybuje se při (pro náš příklad) 16 000 stop za minutu místo pouhých 14 000.

Rozdíl mezi 13palcovou řezací hlavou a 15palcovou hlavou je asi 15 procent v oblasti řezání i rychlosti struny, ale je jich víc. Když přidáte skutečnost, že větší hlava může vzít řádek, který má 0.Průměr 080 ”místo hubeného 0.065 ”řetězec V typickém menším stroji, další hmotnost způsobuje další 23 % nárůst síly, která jde do sekání plevelů. (Některé velké oříznutí mohou načíst 0.095 ”nebo 0.1 ”řádek pro ještě více energie a 0.095 ”je typický průměr pro komerční práci, kde se očekávají tvrdé plevele.)

Extra síla znamená, že z baterie je zapotřebí více elektřiny, takže pokud se více zajímáte o čas běhu.

Jsme si jisti, že se jedná o chybu v designu Ryobi s 40220: Motor prostě nemůže čerpat dostatek proudu z baterie 40V, aby získal Big 0.Řetězec 08 ”jede dostatečně rychle. Náš nejlepší výběr z BlackDecker používá 0.065 ”řetězec, ale o něco novější LST540 má problémy s jeho těžší řetězcem stejně jako Ryobi.

Pokud dokonce uvažujete o spuštění zastřihovače po dobu více než jednoho nabití baterie (asi půl hodiny) za den, je pravděpodobné, že se za to vyplatí další šířka a síla většího zastřihovače s vysokopěťovou baterií (a můžete zvážit plyn ). Pokud většinou hrajete a držíte krok se zahradními plevele.

Systém krmiva pro řetězec

Existuje několik způsobů, jak získat více řezné čáry, když skály, tyčinky a betonové opotřebení nebo rozbití struny:

Automatické krmivo: Populární u menších ořízků je tato funkce zahrnuta na našem nejlepším výběru BlackDecker a také na Greenworks Trimmer.

Tento systém se snaží udržet vaši linii na správné délce tím, že vypustí malé množství (obvykle asi ¼ palce) pokaždé, když zastavíte a restartujete oříznutí. Linka nikdy není příliš dlouhá, protože malá čepel naseká na jakoukoli přebytečnou linii, když se točí.

To je užitečné, ale může plýtvat linií, pokud je mechanismus příliš velkorysý a může být frustrující pracovat, pokud je cívka lakomá. (Pokud například spálíte spoustu řetězec, která se uklízí kolem ostrostů z cihel, například.)

Někteří novější oříznutí používají hybridní manuální/automatický systém, který vyplatí více řádek, když stisknete tlačítko, když běží zastřihovač, ale to nebylo k dispozici na nejvyšších testovaných ořízkách, které jsme testovali. Manuální krmivo: Tato funkce umožňuje zastavit stroj, vyzvednout hlavu zastřihovače a stisknutím tlačítka vytáhnout další řetězec. To vyžaduje čas, ale můžete se velmi přiblížit k maximální povolené délce (určené délkou otřesenou čepelí namontovanou na stráži), abyste snížili zbytečnou linii.

Vystřihovač z Greenworks je jediný, který jsme testovali, který má pro automatický systém manuální požití pro jeho automatický systém. FAMPE-FEED: To vám umožní používat pružinový spojkový systém, který uvolní více řádků, když „narazíte“ na spodní část zastřihovačů na tvrdé zemi, když běží. Toto je systém používaný na ozdoby 15 palců, které jsme testovali, z Ryobi a Ego.

To si zvykne, ale pokud pracujete kolem skály, tyčinek a betonu, které rychle opotřebovávají linii zastřihovače, je to velmi rychlý způsob, jak se vrátit zpět do práce. Většina zastřihovačů komerčních tříd používá takový systém.

Fixní čára: Tento typ hlavy zastřihovače je někdy možnost, ale s tímto stylem jsme si nevybrali žádné modely. Spíše než cívka, která se živí linií, jak je používána, hlava s pevným linií drží jen jeden kus, který začíná přesně ve správné délce a musí být ručně vyměněn, když se opotřebovává.

Ramenní popruh

Žádný z testovaných modelů nepřišel sdruženo s popruhem a každý z nich jsme testovali bez jednoho, ale pokud budete provozovat zastřihovač déle než deset minut v době, kdy si dlužíte, abyste používali podpůrný systém nějakého druhu.

Základní příslušenství: Arnold. Universal Trimmer popruh

Univerzální ořízkový popruh z Arnoldu je základní, ale je to obrovská úleva přesunout hmotnost zastřihovače na vaše základní svaly.

Popruhy s náhradními díly jsou hojné a levné; Testovali jsme popruh Arnold Universal Trimmer. Funguje to perfektně na všech modelech s výjimkou našeho nejlepšího výběru: držák zahrnutý v tomto popruhu se docela neupevňuje kolem tlustšího hřídele na nástroji BlackDecker. Samotný popruh se však může spojit na různých částech rukojeti a neměli jsme žádné problémy s jeho používáním; BlackDecker je také zastřihovač, který je dostatečně lehký, aby nepotřeboval podpůrný popruh tak špatně jako ostatní.

Držák upevňovací konzoly ramenního popruhu by měl sedět přímo v bodě vyvážení zastřihovače. Poté, co upravíte délku popruhu, abyste získali zastřihovač v perfektní výšce, můžete téměř pracovat s jednou rukou.

K dispozici jsou více komplikovanějších systémů popruhů a postroje, které pomáhají vyvážit těžký komerční zastřihovač. Zastřihovač se otřene o kyčle, pokud jej podporujete popruhem, takže postroje s těžkými postroji zahrnují nějaký štít, který odrazí modřiny a skvrny trávy.

Sečteno a podtrženo

Oříznutí trávy a plevelů kolem trávníku je ještě jeden krok v rutině sečení, který může skutečně změnit rozdíl mezi trávníkem, který je pouze řezaný, a trávníkem, který vypadá pečlivě udržován.

BlackDecker’s. LST136W je nástroj navržený s ohledem na péči o domácí trávník a má správnou sadu funkcí a výkonu pro vynikání v městském prostředí. Zasáhnutí dobrého rovnováhy v síle, hmotnosti, nákladech a kapacitě baterie je to jednorázový zastřihovač, který dokáže udržet krok s potřebami péče o trávník.

Top Pick: BlackDecker. LST136W

Za méně než sedm liber a s dostatečnou kapacitou baterie, abyste se dostali přes týdenní oříznutí, je to skvělý nástroj pro městskou péči o trávník.

Daniel je kanadský farmářský chlapec, který vyrostl jako blbeček s titulem literatury a příliš mnoho koníčků na to, aby se spočítal. V roce 2013 emigroval z Kanady do Kalifornie a nyní píše pro vaše nejlepší kopy na plný úvazek. Daniel zůstává neaplikovatelný o kanadském pravopisu, sériových čárkach a zničení drahých cestovních hrnků.

Testoval jsem tento nový zastřihovač baterií STIHL po dobu jednoho měsíce a nemyslím si, že se chci vrátit do plynu.

Autor: Mark Wolfe | Publikováno 2. května 2023 13:09

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

nejlepší, jedlíci, plevelů, baterií, průvodce, nákupem

Nástroje pro trávník a zahradu poháněné baterií prošly v posledních několika desetiletích dlouhou cestu. Inženýři na tomto problému pracovali po dlouhou dobu, ale síla a běh byl kritickými omezeními. Od počátku dvacátých let 20. století umožňovaly hluboké cyklování lithium-iontových baterií, vysoce účinné beztasární motory a další technický vývoj možné vytvořit spolehlivé vybavení napájené baterií, které nestojí paži a nohu. Tyto nástroje váží méně, vibrují méně, vydávají méně hluku a fungují stejně tvrdě jako jejich předchůdci pohánění plynu a každá velká značka venkovního výkonu, která prospívala v éře benzínu. Nedostanou se mnohem větší nebo lepší než STIHL.

STIHL byl po generace globálním powerhouse v pro-třídě Power Equipment. Vytvořil silnou a trvalou pověst kvality tím, že na trhu vytvořila některé z nejtěžších řetězových pilovačů, ořízků, řezaček štětců, živé nůžky a dmychadla listů, přičemž od začátku byla zabudována opravna. Ale to bylo během věku benzínu. Otázkou je, že nové zařízení STIHL napájené z baterií přenese pochodně do budoucnosti?

Nedávno jsem měl možnost vyzkoušet různé nástroje pro trávník a krajinu napájené z baterií STIHL, včetně nového zastřihovače STIHL FSA 60 R String. Testoval jsem spoustu dalších zastřihovačů baterií, včetně některých, kteří běží déle na poplatku a některé, které nabízejí trochu více točivého momentu, ale pokud jde o celkovou schopnost a uživatelskou zkušenost, tento soutěží s nejlepšími umělci. Podívejte se na následující recenzi a dozvíte se více o nástroji a proč jej doporučuji.

STIHL FSA 60 R Battery Trimmer: Na první pohled

Hodnocení: 9.1/10

KLADY

 • Váží méně než 10 liber s nainstalovanou baterií, ale snadno se síly pomocí tvrdých plevelů
 • Nabízí 25 minut doby oříznutí na náboj, dost na oříznutí 5 000 lineárních nohou nebo více
 • Vyvážený design minimalizuje únavu operátora během prodlouženého používání
 • Mezi funkce pohodlí patří snadná hlava s cívkou, nárazová stráž, spouštěč s proměnnou rychlostí a zavěšená smyčka pro skladování

NEVÝHODY

 • Relativně úzký 13.8palcový řezací řádek není ideální pro sečení širokých oblastí
 • Nabití baterie trvá déle než 2 hodiny; 6: 1 Čas nabíjení do poměru běhu

Získejte zastřihovač baterie STIHL FSA 60 R na adrese:

Co je to zastřihovač baterií STIHL FSA 60 R?

STIHL nedávno představil FSA 60 R jako nejvýkonnějšího zastřihovače ve svém systému AK systému s ohledem na majitele domů navržených s majiteli domů. Jeden, který jsem testoval, zahrnoval zastřihovač, baterie AK 20 a nabíječka AL 101, ale zastřihovač je také k dispozici jako holý nástroj. Díky efektivnímu bezkartáčovému motoru a tvrdému, lehkému polymernímu materiálu používanému pro kryt motoru a deflektoru úlomků váží zastřihovač v pohodlném 9.8 liber s nainstalovanou baterií, ale nabízí spoustu ořezávacího výkonu. AK 20 36-VOLT (V) 3.9 amp-hodinová (AH) lithium-iontová baterie dává jí asi 25 minut běhu za poplatek a nabije se ve 2.5 hodin.

STICHL FSA 60 R SPECIS

 • Celková délka: 66.1 palce
 • Provozní hmotnost: 9.8 liber
 • Průměr řezání: 13.8 palců
 • Průměr čáry:.095 palce (standardní) nebo.080 palců
 • Specifikace baterie: 36V 3.9ah
 • Runtime: 25 minut
 • Doba nabíjení: 150 minut

Několik standout funkcí na tomto zastřihovači baterie STIHL zahrnuje spouštěcí škrticí klapku s proměnnou rychlostí, spouštěcí blokování palce, řezací hlavu EasySpool, nárazový stráž, západka pro udržení baterie a zavěšená smyčka. Blokování spouště a baterie působí jako bezpečnostní prvky a zajišťuje, že zastřihovač není náhodně aktivován. Náraz chrání kmeny stromů, ploty a další jemné povrchy před hlavou pro těsné oříznutí bez poškození. Systém EASYSPOOL pro rychlé zatížení umožňuje uživateli znovu načíst linii oříznutí během několika sekund. Když se zastřihovač nepoužívá, zavěšená smyčka usnadňuje úložiště.

Zákazníci, kteří nakupují zastřihovač baterií STIHL, se mohou setkat s podobným Stihl FSA 57, který byl o něco déle. Zatímco oba oříznutí pracují na systému 36V AK baterie, liší se několika klíčovými způsoby. FSA 57 je menší, lehčí zastřihovač baterie navržený pro nejmenší městské yardy. Měří 59 palců dlouhé, váží 7.7 liber s nainstalovanou baterií AK 10, vyřízne 11palcový řádek a běží až 25 minut na náboj. Pro příměstské množství průměrné velikosti mezi čtvrt a půl akrem je větší a silnější FSA 60 r lepší volbou.

Jak dobře funguje Stihl FSA 60 R?

Od začátku je zřejmé, že FSA 60 r pochází ze společnosti, která zná oříznutí strun. Tam, kde se zdá, že někteří výrobci začínají zastřihovačem plynu a jednoduše nahradí motor elektrickým motorem, je tento design rafinovanější. Bod vyvážení předních a zachování je umístěn na sladkém místě před dopředným držadlem, takže řezací hlava přirozeně zůstává na úrovni země, ale operátor při ořezávání nevynakládá zvláštní energii při ořezávání. Rovnováha je nesmírně důležitá u těžších ořízků poháněných plynem, které Stihl dělá, a bylo hezké zažít tu úroveň detailů zde.

S ohledem na to, že tento lehký stroj byl nabitý těžkým.095palcová linka Trimmer, byl jsem poněkud ohromen jejím výkonem. Vystřihovače baterií jsou často vybaveny tenčí linií, aby se ušetřila výdrž baterie nebo aby se vyrovnal točivým momentem. Tento zastřihovač se čistě a agresivně nakrájel skrz vše na své cestě-šílenství, plevele a dokonce i tenké sazenice stromu plevelů. Ještě překvapivější byl nedostatek vibrací projíždějících úchyty. Nebylo to přesně hladké máslové, ale vibrace byly znatelně méně než konkurenti, které jsem testoval, a po oříznutí jsem neměl sebemenší brnění v rukou.

Pokud jde o funkce pohodlí a pohodlí, prostě fungovaly. Variabilní spoušť se hladce zrychlil a umožnil mi používat menší sílu při ořezávání trávy a více energie pro hrubé plevele. Líbil se mi výsuvný nárazník, protože jsem ho mohl prodloužit nebo zasunout podle potřeby pro daný úkol a při rozšíření to fungovalo tak, jak bylo inzerováno. Spouštěcí blokování odvedl svou práci a při provozu nezpůsobil žádné nepříjemnosti. Totéž pro zadržovač baterie, která nutí uživatele, aby zdvojnásobil kliknutí na baterii na místě pro provoz.

Ořízl jsem FSA 60 R jeho kroky na můj majetek. Můj dvůr je kombinací průměrné (plevelické) trávníku trávy, rozptýlené s upravenými postelemi, přírodními oblastmi a zeleninovou zahradou. Použil jsem zastřihovač baterie ve všech oblastech, abych zjistil, jak dobře by to zvládlo jemnou trávou, hrubé plevele, nějaký hustý růst a občas několik tenkých stromů, které vylíhnou na okrajích přírodních oblastí. V každém případě zastřihovač splnil úkol agresivně, ale s pohodlně rafinovaným pocitem. Kombinace mírně rovnováhy hmotnosti vpřed, lehké konstrukce, nízké vibrace a překvapivého množství řezné energie způsobila, že FSA 60 R baterie zastřihovače potěšením.

Stojí STIHL FSA 60 r?

Asi 300 je STIHL FSA 60 r jedním z dražších zastřihovačů baterií na trhu. LIGHT-DUTY BATERTER TRIMERS stojí něco přes 100, ale nemohou oříznout nic tvrdšího než tráva a běží jen asi 15 minut na poplatek. Cenově dostupné cenově dostupné zastřihovače tvrdí až hodinu výdrže baterie a možná širší řezací dráhy a obvykle jde asi 200. Podle mých zkušeností pracují ty, jak jsou inzerovány, ale kupující obchodují s provoz a/nebo trvanlivost za levnější cenu.

Konkurenti v rozsahu 300 nabízejí mnohem lepší uživatelský zážitek. Stroje na této cenové hladině poskytují dostatek energie pro všechny druhy ořezávání, pohodlný design, čistý řez s menšími vibracemi a celkově méně frustrace, pokud jde o to, aby byla práce prováděna rutinně. Tento zastřihovač dobře zapadá mezi jeho vrstevníky na této úrovni, takže to považuji za spravedlivou cenu.

Je to zastřihovač baterií STIHL, pro vás?

Pokud je váš standard hodnoty získávat co nejlevněji točivý moment a běh, pak Stihl FSA 60 R nebude skvělý. Místo toho se podívejte na ego 56V bezdrátový zastřihovač nebo zastřihovač řetězců Greenworks 80V; Každá z nich také nabízí 45 minut běhu, ve srovnání s 25 minutami pro STIHL. Pokud však dáváte přednost placení o něco více za kvalitní nástroje, které vydrží dlouho a poskytne vám uspokojivý pracovní zážitek, pak jste na správné cestě s tímto zaříznutím baterií STIHL.

S jeho 25minutovým během je zastřihovač řetězce FSA 60 R ideálním výběrem pro většinu středně velké krajiny mezi čtvrtinou a půl akrem. Nabízí pohodlí nadřízeného operátora, dostatek energie k vyčištění tvrdých míst, bezpečnostních prvků k ochraně před náhodným spuštěním a je postaven tak, aby vydržel. Možná budu muset jeden získat pro svůj tříčtvrtinu-akrový yard a investovat do druhé baterie.

Kde koupit STIHL FSA 60 R Battery Trimmer

Získejte zastřihovač baterie STIHL FSA 60 R na adrese:

Seznamte se s testerem

Mark Wolfe je spisovatel a produktový tester s rozsáhlým zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Po více než 20 let poseká, lemoval, vysadil, prořekl, kultivoval, zavlažoval a zrekonstruoval krásnou krajinu. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějším venkovním energetickém vybavení, ručních nářadích, produktech péče o trávník a dalším venkovním žijícím zboží.

Worx WG184 40V Power Share Shareless Trimmer and Edger Review

Potřebujete pomoc s plevelem a hraním trávníku, ale nejste připraveni pracovat s robustním plynovým vybavením trávníku?

Lehký, bezdrátový Worx WG184 Power Share 2-in-1 40V Trimmer/Edger by mohl vyřešit vaše problémy.

Tento model je ovládán baterií, váží 8.6 liber a bude běžet 20 až 30 minut, než to budete muset dobít.

Má variabilní škrticí klapku, kterou může průměrný dospělý pracovat jednou rukou na spouště a inovativním systémem podávání cívky velení, takže je snadné nakrmit více linie stisknutím tlačítka.

Je snadné se používat a nákladově efektivní, pokud se držíte typu úkolů, které tento kus zařízení Worx Power Share Equipment byl navržen tak.

Jak to všechno mohu říci? Prováděl jsem pokus o tento bezdrátový elektrický model na svém majetku.

Odkazujeme na prodejce, aby vám pomohli najít relevantní produkty. Pokud si koupíte z jednoho z našich odkazů, můžeme si vydělat provizi.

A i když jsem ženatý s chlapem s profesionálním péčí o trávník a položil jsem ho desítky otázek týkajících se ovače plevelů, použil jsem tento konkrétní zastřihovač/Edger sám.

Podařilo se mi to sestavit bez hodně ADO, používat pouze šroubovák hlavy Philips, nabijte baterie s přiloženou nabíječkou, vložte je a do práce.

Tento model jsem použil k dokončení úkolů, jako je oříznutí plevelů pod naším trnním růžovým keřem a lemování neuspořádané trávy podél chodníku na našem bočním dvoře.

Nemohl jsem být více spokojen s nezávislostí, kterou jsem získal prostřednictvím tohoto nástroje ovládaného baterií.

Těším se na sdílení více výhod Worx WG184, které jsou k dispozici na Amazonu, spolu s několika potenciálními nevýhodami, které budete také chtít zvážit, než se usadíte na modelu pro svou vlastní domácnost.

Výhody vysoce výkonného zastřihovače a Edger

Začnu tím, že vám řeknu, proč obecně upřednostňuji bezdrátový elektrický zastřihovač/Edgers, a pak se pohybuji, abych dal své názory na Worx WG184 konkrétně.

Lidem, kteří se snaží dokončit konkrétní typ práce na trávníku ovládaném plevelem ovládaným baterií. Pokud chcete jen krájet plevele, které zasahují do okrajů vašeho trávníku nebo chodníků, je tento typ vybavení vhodnou volbou.

Eliminuje potřebu dlouhých prodlužovacích kabelů, které jsou vyžadovány pro modely plug-in, a můžete se také vydávat s hlukem a výpary spojenými s oříznutími poháněnými plynem, také.

Existují však určité situace, kdy Trimmer/Edgers opravdu nepřekročí váš pokrok vůbec, i když jsou poháněny benzínem nebo připojeny k šňůrám. Takže než půjdeme dále, chci vysvětlit pár věcí o jedlících plevelů.

Jsou to oříznutí, ne křoví. Záměrem je použít je pro opakující se nebo těžko dosažitelné práce s plevelem.

Mezi několik příkladů toho, čeho může WG184 dosáhnout Jaro, když hrozí, že převezme celý dvorek.

Je mi líto, jestli to vaše bubliny praskne, ale to je vše, lidi. Rychle zničíte zastřihovače tím, že se pokusíte použít ho pro tvrdé práce, jako je čištění štětce z grulley nebo řezání peelingu z čtvrt akru, který už roky nebyl plen.

Neměli byste také používat tyto typy nástrojů k řezání trnitých hůlek, větví suchých stromů, celé trávníky, které jsou na konci sezóny.

Jak mi můj manžel předal na základě desetiletí zkušeností, mohl by nástroj jako WG184 přežít jednu z těchto úloh, ale nátlak by prošel nabití baterie opravdu rychle a využil cívku po cívce linky Weed Eater Line.

Trimmer/Edgers jsou postaveni pro udržení okrajů trávníku uklizeného a plevelských prostor, kde byste trávili hodiny na rukou a kolenou a vrátili se, abyste to udělali příští týden, pokud jste nepoužívali jedlík plevelů.

Nejsou pro vyčištění pozemků. vaše nebo váš soused.

Nyní, když je to mimo cestu, pojďme mluvit o klíčových funkcích, které tento model odlišují od konkurence.

Klíčové funkce

Chci začít tím, že zmíním, že Worx má dobrou věc s linií power sdílení.

Tuto sbírku více než 75 modelů trávníku a elektrického nářadí může být napájeno stejnými bateriemi Worx, ať už 20, 40- nebo 80-volt.

Tato přidaná hodnota vám může poskytnout větší rozsah pro používání libovolného počtu nástrojů delší před návratem do domu k dobití. Rovněž vám umožňuje koupit tento nebo jiné modely bez pramene pro nové baterie, pokud je již používáte k napájení jiného vybavení.

Stejně jako většina lithium.iontových baterií můžete očekávat, že dva, kteří přicházejí s WG184.

Náhradní baterie si můžete koupit přímo od výrobce nebo přes Amazon.

Další užitečnou funkcí je duální nabíječka, kterou můžete při nákupu nebo zakoupit samostatně.

Má funkci k dispozici pro nabíjení jedné baterie, ale je nejlepší nabitý najednou, protože napájení vypne, pokud se sběží buď buď. působí společně jako jednotka v tomto zastřihovači.

Pokud plánujete nabíjet baterie venku, všimněte si, že tato nabíječka pracuje pouze při teplotách mezi 32 a 110 ° F. Okamžitě se zastaví a po tomto rozsahu překročí nebo klesne teplota červeně.

Indikátory Světla na nabíječce Flash Green při nabíjení probíhá, odpočívejte na zelené, když baterie dosáhnou 100 procent, nebo červené blesky, což naznačuje, že jedna nebo obě baterie jsou vadné.

Vzhledem k tomu, že dvě 20 V baterie, které pracují v tandemu, aby dodávaly 40 voltů energie, je tento konkrétní plevel ve srovnání s jinými menšími elektrickými bezdrátovými verzemi, které jsou dnes dostupné, v některých případech dvakrát tolik tolik.

To se promítá do delších sezení mezi dobíjením a také zvýšeným výkonem ve větších oblastech nebo při řešení vyšších plevelů.

WG184 běží po dobu 20 až 30 minut na jeden náboj, který výrobce považuje.

Je docela snadné být také v bezpečí s tímto modelem.

Je vybaven dvoustupňovým startem, takže tlačítko „uzamknout“ zabrání spuštění nástroje, pokud nejprve stisknete tlačítko uzamčení a poté spustíte spoušť, který spustí akci.

13palcový bezpečnostní stráž se spojuje poblíž obchodního konce zastřihovače a zabraňuje odletu trosek na zranění operátora. Zakrývá také čepel, která udržuje řetězec plevelů do určité délky.

Pokud to bude příliš dlouho, čepel odřízne konec před začátkem linky.

Další praktická funkce je zahrnutá cívka kopolymerní nylonové pryskyřice a syntetického řetězce plevelů a je považována.

Cívka je již navinutá a po otevření komory jednoduše kliknete na místo.

Tvar cívky je navržen tak, aby minimalizoval tah, aby WG184 mohl efektivněji provést řezy, což také podporuje delší životnost baterie během provozu.

Náhradní cívky si můžete zakoupit s 20 stopami linky v Home Depot nebo se dvěma baleními cívek celkem 40 stop linky od Amazonu.

Systém příkazové cívky s tlačítkem pro tlačítko je další inovativní kousek technologie, kterou uvidíte na WG184. Tato vlastnictví je jednou z oblíbených mého manžela.

Umožňuje vám nakrmit více řádků pouze stisknutím tlačítka.

Děláte to, když stroj běží, dokud neslyšíte vinlivý zvuk, který označuje, že se linka vyřízne na správnou délku.

WG184 bezpečně zastaví sekačku, když je krmivo zapojeno, a poté se restartuje, jakmile je linka nakrájena na místo pro další oříznutí nebo hrana.

Při sestavení a plně naloženém bateriemi váží WG184 8.6 liber a je 65.77 palců dlouhý o 13.75 palců široký a 9 palců vysoký v krytu.

I když to není tak lehké jako některé z ostatních energetických elektrických nástrojů vyráběných společností Worx, většina uživatelů to bude schopna snadno zvednout. Zjistil jsem, že jsem začal být unavený tím, že jsem držel zastřihovač pouze ke konci své první 20minutové plevele a já jsem nemohl zvednout více než 40 liber na cestách.

Popisovač D-Grip je další ergonomický rys tohoto modelu. Můžete jej použít k umístění zastřihovače, abyste jej mohli držet dostatečně dlouho na dokončení úkolu po ruce.

Hlava otočné hlavy vám umožňuje oříznout a okraje na nerovném terénu, jako byste mohli najít vedle určitých příjezdových cest. Chcete.li změnit úhel hlavy, položili jste nohu na strážce bezpečnosti a vytáhli nahoru nebo dolů na hřídel, abyste položili hlavu do požadovaného úhlu.

WG184 také zahrnuje sadu odnímatelných kol Edger. Snadno se přikrátí na hlavní tyč zastřihovače, což umožňuje stát vzpřímeně a rozřezat rovnou hranu, zatímco zastřihnete pevným povrchem vedle vegetace, kterou ořízneš.

Za poslední jsem nechal nejzábavnější funkci. Tento Edger obsahuje škrticí klapku s proměnnou rychlostí.

Stisknutím spoušť můžete zvýšit rychlost, když jste čelili drsnější záplatě, a poté ji uvolnit po kousku, aby zpomalil a zachoval napájení baterie.

To je zábavná aktivita a možná se ocitnete v tom, že se oddáváte zbytečným otáčením prvních párkrát, kdy používáte WG184. Vím, že jsem to udělal!

Výhody a nevýhody

Mezi mé peníze patří hlavní výhody WG184 jeho ergonomické vlastnosti, relativně dlouhodobé baterie, jeho bezpečnostní prvky a technologie, která vám umožňuje krmit více řádků pomocí pouze tlačítka.

nejlepší, jedlíci, plevelů, baterií, průvodce, nákupem

Rovněž si vážím bezpečnostních prvků, včetně dvoustupňového startéru a bezpečnostního strážce. A oceňuji dvouletou záruku, kterou lze prodloužit na tři roky registrací online do 30 dnů od nákupu.

Jediné dvě potenciální nevýhody, které jsem našel, nejsou velký problém. První se týká toho, kde je motor umístěn.

Mít jej nainstalován na konci zastřihovače, který dosáhne vegetace, místo poblíž rukojeti, je jen o něco těžší ovládat pohyb, který používáte k přejetí zastřihovače sem a tam.

Kdyby to byl velký, těžký, plynový zastřihovač a Edger, bylo by nemožné manévrovat, kdyby byl motor tak blízko k zemi. Ale protože tento model váží méně než devět liber, není to problém.

Také tento rozsáhlý 13palcový bezpečnostní strážce zvyšuje dosah WG184, což mu umožňuje snížit kruh 13 palců, aniž by do vzduchu hodil zbytky.

Ale to také může ztěžovat vidět, co se snažíte snížit, protože pokrývá tolik oblasti.

Opět jsem ochoten žít s zakrývaným pohledem pro bezpečnost, ale může to být nevýhoda, pokud si nepamatujete nejprve pečlivě zjistit, kde stříháte a kolik síly budete potřebovat z toho báječného škrticí klapky dopředu aktivace nástroje.

brejle

Než dosáhnete závěrů o WG184, potřebujete rekapitulaci? Zde je shrnutí specifikací pro tento produkt:

 • Rozměry: 65.77 palců (l) o 13.Sestaveno 75 palců (W) o 9 palců (H) plus bezpečnostní stráž o průměru 13 palců
 • Zahrnuty příslušenství: cívka 20 stop plevelů Eater Line, Edger Wheels, 2 20V Maxlithium Powershare Batteries (volitelné), nabíječka (volitelné)
 • Bezpečnostní funkce: 13palcový bezpečnostní stráž, 2-stupňový start
 • Trammer/Edger Hmotnost s nainstalovanými bateriemi: 8.6 liber
 • Celková hmotnost produktu s nabíječkou baterie: 10.7 liber
 • Typ napájení baterie: lithium ion
 • Hodiny zesilovače baterie: 2.0 ah
 • Životnost baterie: 20-30 minut, v závislosti na použití
 • Doba dobít: asi hodinu
 • Typ motoru: Elektrický motor
 • Úroveň energie: 40V
 • Záruka výrobce: 3 roky s online registrací do 30 dnů
 • Průměr řezání: 13 palců
 • Průměr čáry: 0.08 palců
 • Typ hřídele: Opraven
 • Typ hlavy pro terén: Otočení 90 stupňů
 • Schopnost lemování: Otočná hřídel s volitelným průvodcem kola
 • Typ napájení: bezdrátový
 • Typ startu: Elektrika
 • Rychlost: Variabilní škrticí klapku

Extra oomph z baterie napájeného zastřihovače/edger

Jako někdo, kdo si důkladně rád pomáhá s yardovou prací, ale který nedokáže zvedat těžké vybavení nebo bojovat s plynovými výpary, opravdu si vážím toho, že tento WG184 používám malé úlohy bez velkého potíže.

Pomáhá mi být jistě nezávislejší, ale je také potěšitelné sledovat, jak to dělá čistý řez podél otrhaných okrajů poblíž našich procházek a příjezdové cesty nebo pod knock.out keři, kde sekačka nemůže dosáhnout.

A nemusím čekat na pomoc s menšími hranami a ořezáváním prací, což eliminuje společný zdroj frustrace.

Moje oblíbená funkce je snadnost, s jakou původně sestavíte Edger pouze pomocí svých rukou a šroubováku Phillips Head. Jeden šroub? Mám to!

Rovněž si vážím snadného zapojení automatického krmiva na systém cívky.

Můj manžel bude ve svém podnikání v péči o trávník stále používat větší plynové modely, ale také miluje, že tento lehčí, ekologičtější plevel, který je třeba použít pro menší pracovní místa v našem domě.

A překvapil mě tím, že jsem si všiml, jak krásné je oříznout okraje trávníku bez obvyklého rozruchu z plynového motoru. „Můžeme dokonce konverzovat, když pracujeme,“ dodal.

Hum elektrického motoru zní jako jeden z našich ohřívačů prostoru a dokonce i whinging řetězce, když to víří o krájení vegetace, je přijatelná.

A když jsem zmínil tento model na volání zoomu s mými šesti dospělými sourozenci, všichni jsme se shodli, že zaměnitelné baterie sdílení výkonu byly jen praktickým dotykem, který může skromná rodina, jako je ta naše.

Pokud byste chtěli získat uklizené výsledky na okrajích trávníku, chodníků nebo zahrad, bez těžkých zvedacích nebo plynových výparů, určitě bych doporučil Worx WG184 pro průměrného dospělého, který vykonává svou vlastní práci na zahradě.

Tento model si můžete zakoupit přes Amazon a s dopravou zdarma od Walmartu.

Vyberte si z nástroje pouze nebo se dvěma 20 V baterie a nabíječkou.

Pokud uvažujete o investování do jiných nářadí a vybavení pro ruce trávníku a zahrady, nebo si jen chcete prohlédnout možnosti, může zahradní cesta poskytnout odborné rady, aby se vaše rozhodnutí řídila.

nejlepší, jedlíci, plevelů, baterií, průvodce, nákupem

Máme informace o spotřebitele a recenze ručních nástrojů a vybavení, které řídí rozsah od mimořádného pobytu po kvalitu dodavatele-a možnosti pokrytí, které jsou ovládány baterií nebo plynem, nebo které utíkají elektrické šňůry nebo staré staré lidské svaly Napájení.

Chcete.li se dozvědět více o našich oblíbených položkách, podívejte se na tyto zahradnické vybavení a recenze dále:

Fotografie Rose Kennedy © Zeptejte se odborníků, LLC. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. Další podrobnosti naleznete v našich TOS. Fotografie produktu prostřednictvím Home Depot a Worx. Uncredited Photos: Shutterstock. Testovací model poskytovaný výrobcem.