7 nejlepších komerčních sekaček. Cenově dostupné sekačky

Nejlepší sekačky s nulovým otočením z roku 2023

Vezměte si nejlepší sekačku s nulovým otočení.

Pohodlný způsob, jak řezat trávu.

Nejlepší rozpočtová sekačka pro velké příměstské yardy.

Perfektní sekačka na základní úrovni.

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů. Další informace

U velkých dvorů s těsnými rohy a překážkami nic nepřekoná sekačku na trávu s nulovým otočením. Tyto agilní sekačky jsou silné stroje na údržbu trávníku určené pro manévrovatelnost. Unikátní řízení páky umožňuje úplné 360 stupňové řezání, což znamená. Dnešní sekačky na trávu s nulovým otočením jsou palivově efektivní a pohodlné, s možnostmi a funkcemi, které lze řešit téměř při každé velikosti dvoře. Sekačky na rezidenční nulové otočení jsou ideální pro předměstí. Větší komerční modely jsou skvělé pro pole, golfová hřiště a kopce. Nejlepší sekačky na trávu s nulovým obratem probíhají doslovné kruhy kolem konkurence.

 • Nejlepší celkově: Husqvarna Mz61 61 in. 27 HP Briggs Stratton Hydrostatic Zero Turn Section
 • Nejlepší pro první účasti: Ariens Apex Zero-Turn Meghter
 • Nejlepší pro pohodlí: Craftsman Z5200 20-HP V-Twin Dual Hydrostatic 42-In Nulo-Turn Lawn sekačka
 • Nejlepší pro profesionály: Swisher BS Zero-Turn Rider
 • Nejlepší rozpočet: Husqvarna Z242f nulová otočná jezdecká sekačka

Jak jsme si vybrali nejlepší sekačky

Dříve jsme hledali nejvyšší sekačky, nejlepší jezdecké sekačky a několik skvělých bezdrátových sekaček na trávu. Tato zkušenost nám poskytla velmi důležité základní znalosti, což nám umožnilo mít trochu více nuance při nalezení vynikajících sekaček. Použili jsme osobní testování, výzkum, doporučení, recenze a dojmy uživatele, abychom našli nejlepší sekačky pro nulové otočení pro všechny druhy yardů a uživatelů.

Nejlepší sekačky na nulu: Recenze doporučení

Která sekačka je pro vás nejlepší, záleží na vašem typu trávníku. Kterýkoli z těchto sekaček bude fungovat zázraky na plochém trávníku. Ale pokud máte kopce nebo velké oblasti na pokrytí, budete potřebovat specializovanější nástroj na dvoře. Hledejte velikost a funkce, které fungují pro váš dvůr a váš rozpočet.

Nejlepší celkově: Husqvarna Mz61 61 in. 27 HP Briggs Stratton Hydrostatic Zero Turn Section

Proč to provedl řez: Tato sekačka snadno přechází ze sečení vašeho vlastního dvora na komerční trávníku.

 • Nejlepší řezací balíček ve své třídě
 • Volitelná sada pro mulčování a přístavba baggeru
 • Pohodlné manipulace

Velké yardy potřebují velkou sílu a sekačka 27hp Husqvarna překročí hranici mezi obytnými a komerčními sekačkami na trávu. Široká 61palcová řezací paluba rychle pohlcuje velkou plochu trávy. Zvládne to skvěle, dokonce i na malých svazích, díky svému komerčnímu hydraulickému systému. Ale buďte opatrní. v této sekačce je více oomph, než si myslíte. Pokud nevěnujete pozornost, tato mocná jízdní sekačka se od vás dostane. Nejprve cvičte v pěkném širokém otevřeném oblasti, takže získáte pocit ovládacích prvků, rychlosti a řízení. High-back sedadlo s opěrkami, pěnovými rukojeti a tlumiči vibrací vám umožňují pohodlně celý den sekat pohodlně. Pokud máte dvůr větší než tři akry a chcete silný stroj na řezání trávníku, je sekačka Husqvarna na koni mocná volba.

Nejlepší pro první účasti: Ariens Apex Zero-Turn Meghter

Proč to provedl střih: Vyškrtněte vaši hru sečení bez křivky učení s touto snadno použitelnou sekačkou s nulovým otočením.

Pokud chcete vyměnit tradiční trávník nebo push sekačku, sekačka na trávu Ariens Zero-Turn je fantastický upgrade. Motor řady 23 hp Kohler 7000 je silný a konzistentní. Skvělá pro yardy menší než tři akry, jezdecká sekačka Ariens má ve svém robustním rámu 48palcovou řezací palubu. Je to sekačka na rezidenční nulové otočení, která je stejně odolná jako některá komerční sekačky. Přesto to není přemožený, předražený, příliš komplikovaný nástroj trávníku. Pokud jste ve světě sekaček s nulovým obratem nováčkem, je to perfektní stroj, který vám poskytne pohodlné a sebevědomé manipulace.

Nejlepší pro pohodlí: Craftsman Z5200 20-HP V-Twin Dual Hydrostatic 42-In Nulo-Turn Lawn sekačka

Proč to provedl řez: Tato sekačka má vestavěné funkce, aby pohodlně sekala celý trávník.

nejlepších, komerčních, sekaček, dostupné, sekačky
 • Motor: 20 hp Kohler 7 000 dvouválcových motorů
 • Řezací balíček: 42 ″
 • Hmotnost: 600 liber.

Jezdící sekačky prošly dlouhou cestou, pokud jde o pohodlí, a jezdecká sekačka s nulovým otočení. Sídlo s vysokým obalům vám poskytuje tolik potřebnou podporu, zejména pokud řezáte velké oblasti. A motor 20 hp a 42palcová řezací paluba vám dává dostatek energie k tomu. Řezání velkých yardů může trvat čas a to může vybírat daň na zádech, takže nikdy přehlédnete ergonomii. Položka gumové nohy této sekačky pomáhá snižovat vibrace, které mohou způsobit bolest nohou a nohou. Řídicí tyče se cítí skvěle, aniž by byly příliš citlivé. Toto není jen solidní sekačka na trávu s nulovým otočením, je to pohodlný venkovní trůn.

Nejlepší pro profesionály: Swisher BS Zero Turn Rider

Proč to provedl střih: Tato sekačka na trávu s nulovým otočením pro profesionální stupeň je snem krajináře díky jeho bezpečnosti, trvanlivosti a síle.

Toto není jízdní sekačka pro každého, ale traktor Swisher Zero Onder je jedním z nejlepších komerčních sekaček, které můžete získat. Pokud zahajujete podnikání v péči o trávník nebo potřebujete vybavit posádku údržby trávníku, jedná se o solidní investici. Sekačka Swisher má motoru 24 hodin Briggs Stratton. Traktor s nulovým otočením dokáže zvládnout sklony a nábřeží. Je to spolehlivé. Je to bezpečné. A tak velký, jak to je, zvládne to skvěle. Vždy se cítíte pod kontrolou monstrum 855 liber. Špatná zpráva? Není to levné. S cenovou značkou stoupající kolem 10 000 a dalších 3 000 pro řezací palubu to není typický kus trávníku. Jedná se o komerční sekačku na trávu s dostatečnou výkonem pro sekání celé sousedství, díky své 8-galonové palivové kapacitě.

Nejlepší rozpočet: Husqvarna Z242f nulová otočná jezdecká sekačka

Proč to provedl řez: Nejlevnější sekačka na našem seznamu obsahuje vysoce kvalitní mechaniku pro dobře upravené trávníky.

Rezidenční sekačky na trávu s nulovým otočením jsou obvykle ve stejném ekonomickém parku. Můžete očekávat, že utratíte 3 000 až 5 000 za spolehlivou jízdní sekačku. Tato Husqvarna je jedním z nejlevnějších sekaček na nulové otočení, vznášející se kolem spodního konce tohoto spektra a je skvělou sekačkou za peníze. Sekačky Husqvarna jsou známé svou kvalitou, takže i s nízkou cenou jezdecká sekačka je důvěryhodná a spolehlivý stroj. Tato sekačka s nulovým otočením má širokou 42palcovou řezací palubu a 18hp motor, který ji uprostřed není příliš slabý a není přemožen. Pokud máte akr půdy na sekání, není třeba utrácet peníze za zvláštní velikost a sílu, kterou nikdy nebudete potřebovat.

Co je třeba zvážit při nakupování nejlepších sekaček

Jsou všechny sekačky s pákou řídí stejnou? Vůbec ne. Velikost, hmotnost, koňská síla a zdroj paliva jsou jen několik věcí, které je třeba hledat při nakupování sekačky s nulovým otočením. Před otevřením peněženky pochopte, jak tyto sekačky fungují, kolik stojí a kolik mohou dosáhnout.

Dva typy sekaček s nulovým otočením: komerční a rezidenční

Po celá léta byly sekačky na trávu s nulovým otočením pouze jako vybavení komerčního dvora. Terénní společnosti a pozemní štáby, které potřebovaly zkrotit a udržovat velké plochy trávy, používaly velké průmyslové sekačky trávníku. Nedávno však sekačky na trávu s nulovým otočením s nulovým obratem dali příměstským majitelům domů sílu a obratnost pákového řízení řízení.

Velkým rozdílem mezi komerčními a rezidenčními sekačkami s nulovým obratem je síla (a cena). Komerční modely jsou navrženy pro velké oblasti a neustálé používání. Jsou těžší, mají širší řezací paluby a zabalí více koňských sil. Rezidenční sekačky na trávu s nulovým otočení. Tyto nástroje na trávu jsou méně silné, takže kopce mohou být náročné. Stále však poskytují neuvěřitelnou manévrovatelnost a manipulaci za mnohem dostupnější cenu.

Jaká velikost sekačky s nulovým otočením potřebuji pro svou velikost dvora?

U loděnic menších než tři akry je sekačka na rezidenční nulové otočení efektivním a uživatelsky přívětivým způsobem jít. Pokud je váš trávník větší, nebo plánujete používání sekačky každý den, může být komerční sekačka nejlepší volbou.

Kolik koňských sil potřebujete?

Nejlepší sekačky s nulovým otočením nabízejí 10 hp a 25 hp. Ale 10 hp je dobré pouze pro yardy menší než půl akru. A tyto sekačky nedokážou zvládnout sklony. U bytových trávníků až do tří akrů je 20 hp až 25 hp perfektní. Kromě toho mají sekačky s nulovým otočení. To znamená, že jakákoli sekačka na trávu s nulovým otočením nabízející 25 hp nebo více může být přemožena a předražená pro typický příměstský dvůr.

Plyn vs. Elektrické sekačky na trávu

Ano, na trhu jsou elektrické sekačky s nulovým otočením z baterie. A dělají docela dobrou práci, zejména pro yardy menší než akr. Počáteční sekačky s baterií jsou více než jen hlučné, rozzlobené golfové vozíky. Mají skutečnou řezací sílu a technologie se jen zlepšuje.

Elektrické sekačky na koni stojí přibližně stejné jako modely poháněné plynem. Neochraňujete peníze, ale při provádění péče o dvorek šetříte planetu. Elektrické sekačky jsou šetrnější k životnímu prostředí, protože nevyzařují žádné výfukové plyny. Ale potřebují baterie a to je největší nevýhoda. Baterie na i nejúčinnější elektrické sekačce může rychle zemřít a doba dobíjení se sníst vaši sobotu. Pokud vám nevadí omezená výdrž baterie, nebo plánujete zásoby záložních baterií, jsou elektrické sekačky stejně dobré jako sekačky poháněné plynem.

Sekačky poháněné plynem budou silnější, ale ne moc. Plynové sekačky jsou také srdečnější stroje, které jsou lepší pro jízdu po hrubém terénu a (mírných) kopcích. Elektrické sekačky nejsou dobré pro komerční využití, kde koňská síla a opakované použití jsou velkým problémem. U plochých trávníků však není větší než akr, nepřehlédněte elektrické stroje jako vaše nejlepší sekačka s nulovým otočením.

Jakou řezací balíček velikosti potřebujete?

Na řezání jsou umístěny čepele. Ale větší není vždy lepší. Jezdící sekačky s nulovým otočením začínají řezacími palubami měřícími 32 palců a mohou jít až 61 palců. Extra velikost je opravdu dobrá, pouze pokud stříháte více než tři akry trávy. Zatímco sekačky s nulovým otočením jsou vyrobeny pro těsné zatáčky a přesné manipulaci, velká sekačka je stále velká sekačka a bude těžkopádná na malých yardech.

Pokud má váš dvůr mnoho překážek, jako jsou stromy a přístřešky, ujistěte se, že sekačka na trávu je dostatečně malá, aby se vešla mezi těsný prostor. Pro příměstské domy s asi akrem půdy se rozhodněte pro menší sekačku s řezací palubou mezi 32 a 40 palci.

Pochopte řízení a zastavení

Rozlišovacím rysem jakékoli sekačky s nulovým otočením je řízení páky. Neexistuje žádný volant a nejezdíte sekačku s nulovým otočením jako auto. Místo toho obě páky ovládají otočný bod sekačky. Vytáhněte pravou páku zpět a zatlačte levou páku dopředu, aby se ostře napravilo.

Vzhledem k otočnému řízení je obvykle nejlepší sekat trávník ve vzoru Y místo toho, aby se drastické zatáčky mohly kopat kolo do trávníku a vytvořit Divots. A dejte si pozor: většina sekaček na nulové otočení nemá brzdy. Držíte páky volantu v neutrální poloze, abyste brzdili.

Pokud jste nikdy nepoužili sekačku s nulovým otočením, dejte si nějaký čas na trénink. Nejlepší sekačky s nulovým otočením jsou intuitivní a rychle vyzvednete mechanismus řízení. Ale poprvé používání tohoto kusu yardového vybavení by nemělo být podél okraje milované květinové zahrady. Zatímco často vidíte profesionální posádky trávníků, které se na těchto sekačkách zapínají, je nejlepší jít pomalu. Stroj má více vyzvednutí, než můžete předvídat, a je snadné přehrát a špatně se obrátit.

Časté časté

Otázka: Kolik stojí sekačky na trávu?

Ceny za sekačky na trávu s nulovým otočením. Komerční sekačky na trávu s nulovým otočením však mohou jít na 10 000. Uvědomte si své velikosti dvora a sny krajináře. Možná budete chtít odvrátit od drahých sekaček s nulovým otočení.

Otázka: Jak často byste měli sekat trávník?

Záleží na tom, jak rychle vaše tráva roste a jak vysoko chcete, aby vaše tráva byla. Sekání jednou týdně během vegetačního období. typicky pozdě na jaře a začátkem léta. se doporučuje udržet zdravý trávník. Po zbytek roku se můžete utéct se sečením každý druhý týden.

Otázka: Jak mohu ovládat sekačku s nulovým otočením?

Chcete-li ovládat sekačku s nulovým otočením, použijete páky volantu. Tyto páky obvykle spočívají na klíně. V neutrální poloze stojí sekačka. Posuňte obě páky dopředu a sekačka se pohybuje vpřed v přímé linii. Zatlačte obě páky zpět a sekačka cestuje opačně v přímé linii. Skutečná zábava začíná, když tlačíte jednu páku a vytáhnete druhou, čímž se vytvoříte otočný bod. Sekačky s nulovým otočením jsou navrženy tak, aby provedly ostré zatáčky a otočily se 360 ​​stupňů. To usnadňuje řízení překážek. Je to velmi odlišné než použití volantu. Dejte si čas (a prostor) na trénink a dostanete se na to.

Poslední myšlenky na nejlepší jezdecké sekačky

Jezdící sekačka s nulovým otočením je ideální pro navigaci kolem ostrých křivek, překážek a terénních lůžek. Jsou také nejlepším typem jízdní sekačky pro rychlé pokrytí velkých oblastí. Rezidenční sekačky s nulovým otočením vám poskytují téměř veškerou sílu komerčních monstra, ale za zvládnutelnější velikost a cenu. Tyto svižné sekačky jsou perfektním nástrojem pro trávníky mezi jedním a třemi akry. Najděte pohodlné sedadlo, adekvátně velký řezací balíček a značku známou pro kvalitu. Objevte dnešní nejlepší sekačky na trávu s nulovým otočením, abyste efektivně a efektivně udržovali svůj dvůr.

Nejlepší komerční sekačky

Sekačky na nulové zatáčky jsou velkou investicí pro komerční krajiny a většina odborníků je začala začlenit do seznamu potřebných zařízení. Tyto výkonné stroje nechávají konvenční sekačky ve stylu traktoru téměř ve všech směrech. Pokud ho nemáte, přečtěte si více a dozvíte se více o tom, co je činí tak užitečnými. Projdeme také našich sedmi nejlepších tipů pro nejlepší sekačky na nulové otočení dostupné v roce 2022.

Scag Turf Tiger II je špičkový sekačka na trávu. Je to nová a vylepšená verze předchozího modelu „Turf Tiger“. Tyto sekačky jsou absolutní tanky. Jsou postaveny nesmírně tvrdé a drží se za nejtěžších podmínek. Díky tomu je náš výběr pro nejlepší komerční sekačku na trhu.

Tyto sekačky mají konkurenční specifikace… motorový, pohonnými systémy a sedadlo zavěšení jsou všechny podobné ostatním v tomto odvětví. Kde tato sekačka vyniká, je rychlost plus paluba. Pravděpodobně to dává nejlepší řez v oboru.

Sekačka je jiná než kvalita řezu zvíře a postavená tak, aby vydržela. Má jednoduchý a přímý design. Tato sekačka vás nebude odfouknout tunou zvonů a píšťal.

ISX3300 je nahrazením nové generace Ferris IS3200. Hlavním rozdílem je přední zavěšení. Je to stejně pohodlné, ne.li pohodlnější. Kliknutím na tlačítko Úplné kontroly níže porovnejte dva sekačky.

S nedávnými aktualizacemi je Ferris ISX3300 rozhodně blízko k tomu, že je nejlepší sekačkou na trh s nulovou zatáčkou.

S řezanou rychlostí až 7.2 hektary za hodinu a rychlost pozemních 12 mph, Ferris ISX3300 je skutečným zvířetem stroje. Vyberte si mezi motory s 37. 40 koňskými silami. Bez ohledu na to, co jste si vybrali, můžete si být jisti, že si budou moci převzít i ty nejnáročnější práce. Tato sekačka s nulovou otočením byla speciálně navržena s ohledem na spolehlivost a houževnatost komerční krajináře. Má výtah na palubu provozovaného nohou, takže výšku řezu lze snadno upravit, aniž by se musela dostat dolů.

Jeho silná, vyrobená řezací paluba a velké 26 ”pohonné pneumatiky nabízejí zvýšenou produktivitu ve všech podmínkách sečení a dávají mu větší trak. Jeho výkonný hydro-gear ZT-5400 Transaxles a nastavitelné zadní zavěšení cívky-over-šoku zajistit.

S tolika modely a funkcemi, z nichž si můžete vybrat, Pack Exmark Lazer Z Série docela úder. Vyberte si pět různých možností motoru, včetně možností s možností elektronického vstřikování paliva pro přidanou energii a účinnost. Vyberte si mezi 52 ”, 60” a 72 ”řezné šířky na 10-měřidkové plovoucí nerezové palubě z nerezové oceli. Unikátní design sezení Exmark nabízí bezkonkurenční pohodlí a praktický 12-voltový adaptér, aby vaše zařízení byla nabitá.

Tato sekačka také umožňuje instalaci bez nástrojů na palubu a vodní pásy, díky čemuž je údržba. Začlenění patentované červené technologie zajišťuje plynulou komunikaci mezi klíčovými funkcemi a udržování sekačky hladce běží déle. Určitě najdete sekačku s nulovou otočením, která vyhovuje vašim potřebám do série Exmark Lazer Z.

Toro 6000 je další skvělá sekačka s nulovým otočením s motorem 31HORSEPOWER KAWASAKI, který se stopuje těsně za tím, že Ferris IS3200. Silný a odolný, je navržen pro maximální pohodlí. Série Toro 6000 se zaměřuje na snížení únavy operátora a zahrnuje luxusní sedadlo zavěšení s 3D izolátorovými úchyty, aby lépe absorbovala hrboly a vibrace.

Jeho výkonná paluba je vyrobena z vysoce pevného oceli s vysokou pevností, která je schopna odolat i nejtěžší práci. Patentovaná přepážka seřizování umožňuje uživateli doladit palubu sezónním a změnám životního prostředí pro větší účinnost.

S ohledem na bezpečnost operátora zahrnuje Toro 6000 systém ochrany proti převrácení, jedinečný rys, který není vidět v mnoha jiných sekačkách s nulovým otočením. Spolu s bezpečnostním pásem pomáhá udržovat provozovatel v bezpečí v případě náhodného převrácení.

Série Super Z od Hustlera přichází ve čtyřech velikostech: 54 ”, 60”, 66 ”a 70”, vše obsahuje Hustlerovu exkluzivní palubu VX4. Hustler je známý svou těžkopádnou hydraulikou schopnou dodávat více energie a točivého momentu než mnoho jiných strojů tam venku. S rychlostí země až 14 mil za hodinu je Super Z nejrychlejší ze sekaček, na které jsme se zde podívali.

Dodává se s řízením SloachTrak a 24 ”pohonné pneumatiky pro pohodlnou a neuvěřitelně citlivou a hladkou jízdu. Celkově je Super Z skvělá sekačka s různými možnostmi velikosti. Rozhodně je třeba držet na vrcholu svého seznamu.

The Graly Pro Turn 600 je nová sekačka na vážně sestavu a náhrada za pro Turn 400. Největším rozdílem je platforma zavěšení místo klasického sedadla letecké jízdy.

Tato výkonná sekačka má silný rám, inteligentní ovládací prvky a hladkou jízdu spolu se silným motorem a jedinečným systémem pohodlí sezení. Jeho exteriér je vyroben z 7-měřicí nerezové oceli pro maximální pevnost a je chráněn omezenou doživotní zárukou. Jeho exkluzivní systém konstantního napětí pásu zajišťuje, že správné napětí pásu je vždy udržováno a zaručuje konstantní rychlost špičky čepele a konzistentní kvalitu řezání.

Budu upřímný, jízda pro turn 600 není špatná, ale opravdu si nemyslím. Jízda je mírně trapná, protože úchyty se nepohybují s platformou. Myslím, že Toro’s Myride je ještě o něco lepší, pokud jde o pohodlí a kvalitu jízdy.

Tento výkonný stroj je dodáván v 61 ”a 72” řezných šířkách a hrst modelů motoru. Stejně jako jiné modely přichází s výtahem na palubu provozovaného nohou, aby se podle potřeby usnadnilo úpravu výšky řezu podle potřeby. Má přístupnou podlahovou pánev, která se rychle otevírá pro jednoduché čištění nebo servis. Jeho hladké ovládací prvky a integrovaná dvojí převodovka způsobují hladkou jízdu s bezkonkurenční trvanlivostí.

Vytáhněte za sebou malý přívěs za sebe sadou přívěsů nebo použijte profesionální sadu striptérky na trávu, aby nechal vzory přes krajinu. Snapper Pro S200xt nabízí silný a odolný stroj za skvělou cenu.

Wright Zxt byl propuštěn v roce 2021. Je to největší sekačka, kterou mají ve své sestavě. Je to neuvěřitelně dobře postavená sekačka, která má spoustu funkcí, jako je platforma zavěšení. Tato sekačka bude určitě v závodě za nejlepší komerční nulové zatáčky. Pokud máte ve své oblasti prodejce Wright, měli byste tuto sekačku určitě předvést, pokud dostanete šanci.

 • Šířka řezu: 52 ″, 61 ″ a 72 ″
 • Motor: 40 HP Vanguard EFI s olejovým strážcem
 • Hnací systém: 16cc hydro-gear čerpadla a 18 Cu. v. Hydro-Gear Motors
 • Palivová kapacita: 13 galonů
 • Pozastavení: Pozastavení platformy a sedadlo zavěšení
 • Záruka:

2021 Nová sekačka: Bad Boy Renegade

Tento nováček na pole s nulovým otočením kombinoval to nejlepší ze všech předchozích modelů Bad Boy, aby poskytoval bezkonkurenční sílu, pohodlí a řezání kvality. Používá novou pevnickou páteř železniční kolejnice a nezávislé kolejnice pro odpružení iBeam pro maximální houževnatost. Vyberte si mezi šířkou řezání 61 nebo 72 “. Jeho komora přední paluby přesune trávu do perfektní polohy pro hladký a krásný střih. Jeho vřetena tažného železa jsou 60% silnější než hliníkové a poskytují delší životnost celému systému.

Kombinace robustních částí, tvrdého designu a inteligentní estetiky dělá z Bad Boy Renegade nejlepší novou sekačku z roku 2021.

Exmark Stand Stand on Mower Review

Exmark vyrábí vlny v odvětví komerčních sekaček už nějakou dobu, ale s nedávnými přírůstky zvedli bar ještě vyšší. Přinesení sekačky na nulové zatáčky v řadě Staris je velmi vítaným doplňkem. Možná posílit množství myšlení, designu a futuristického přístupu, který byl čtený.

Ferris FB3000 vs Scag Windstorm Review

Pokud chcete vážnou energii z listového dmychadla, přišli jste na správné místo. Projdeme některé z klíčových rysů dvou z nejhlubších vyrobených listů. Hurikán Ferris FB3000 a větrné bouře Scag. To jsou oba úžasné stroje s elitní vynalézavostí. Jdeme číst.

Nejlepší recenze sekačky na nulo

Pokud jste majitelem domu, který hledá nejlepší sekačku na nulo. Sekačka s nulovou otočením může být pro každého majitele domu velkou investicí, takže je důležité, abyste si pro svou situaci vybrali nejlepší sekačku. V tomto článku porovnáme rezidenční sekačky, nulové zatáčky a čtení.

odpovědí na „7 nejlepších komerčních sekaček pro nulové zatáčky“

Ahoj. Musel bych říct, že #7 je moje ruce #1. Pokud hledáte to nejlepší, vážně si zasloužíte trofej prvního místa! Udělal jsem vlastní studium 3 roky, než jsem si koupil svou vážnou sekačku ProTurn. ničeho nelituji. Podívejte se sami, proč jsou sekačky vážně pro otočení opravdu nejlepší, ne můj názor, jen prosté inženýrství! Děkuji!

Nejlepší recenze sekačky na trávu 2023

Už vás nebaví strávit nejlepší část vaší soboty chůzí za trávníku sekačkou? Nejste sami a náš tým spojil naše doporučení pro nejlepší jezdeckou sekačku na trávu v roce 2023. Ať už jste majitel domu nebo komerční profesionál, nebo jste na honbě za sekačkou na trávníku nebo sekačku s nulovým otočením, máme vás zakryté. Přemýšlení o přechodu na napájení baterie? Máme také myšlenky na elektrické jízdní trávníky.

Vzhledem k sekačkám procházky? Podívejte se na naši hlavní stránku sekačky na trávu.

 • Nejlepší komerční jezdecká sekačka (najděte prodejce)
 • Nejlepší obytná sekačka na trávu (koupit za přívod traktoru)
 • Nejlepší jezdecká sekačka na trávu s nulovým otočením (koupit v ACME Tools)
 • Nejlepší traktor trávníku (koupit za přívod traktoru)
 • Nejlepší spotřebitelská elektrická jezdecká sekačka (k dispozici v Lowes nebo Home Depot)
 • Nejlepší jezdecká sekačka pro malé trávníky (koupit v Lowes)
 • Nejlepší jezdecká sekačka pro střední trávníky
 • Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti
 • Nejlepší jezdecká sekačka na trávu pro kopce
 • Nejlepší jezdecká sekačka na trávu za peníze (koupit za traktoru)
 • Co hledáme v nejlepší jezdecké sekačce
 • Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Nejlepší komerční sekačka na trávníku

Hustler Hyperdrive Series Zero Turn Lawn Mowers

Profesionální posádky péče o trávníky, které se zaměřují na obytné trávníky (laskavě známé posádky „Mow and Blow“), musí každý den zasáhnout spoustu trávníků během sečení a jsou tvrdé na svém vybavení. Exmark, Hustler a Scag všichni se často objevují v rozhovorech o nejlepší komerční sekačce a naší nejlepší volbou je série Hustler Hyperdrive.

Zatímco řada Super Z je pravděpodobně populárnější, řada HyperDrive přidává do přenosového systému další trvanlivost, udržuje své prostoje na minimum.

Velikost paluby se pohybuje od 60 do 72 palců a od Kawasaki a Vanguard jsou možnosti motoru 35 až 40 hp. Pro ty z vás, kteří se rádi sekají rychlostí, můžete na tomto modelu spustit až 16 mph. Bez ohledu na to, jaký je váš styl sečení, Hustler má na hydraulický systém 3 000 hodin záruku a 5letou/1200 hodin na plnou sekačku.

Cena: Kontaktujte místního prodejce

Nejlepší obytná sekačka na trávu

Toro TimeCutter Series Zero-Turn Lawn sekačky

Pro rezidenční použití doporučujeme Toro’s TimeCutter jako nejlepší rezidenční sekačku na trávu z různých důvodů. To se scvrkává na to, že získáte vynikající rovnováhu s výkonem, pohodlí a spolehlivostí ceny.

Řádek v současné době zahrnuje 17 modelů (včetně možností přátelských k CARB). Velikosti paluby začínají na 34 palcích pro malé trávníky a běží až 60 palců pro ty z vás, kteří mají výměru, aby udržovali. Modely na základní úrovni jsou pro většinu lidí vynikající hodnotou, ale pokud je pohodlí vysokou prioritou, vstupte na modely MyDrive, abyste získali upgradované pozastavení a snadnější jízdu.

Nejlepší sekačka na trávu

Cub Cadet Ultima Ztx6 Series Zero-Turn trávník sekačka

Zatímco Toro vydělává náš výběr jako nejlepší celkovou jezdeckou sekačku pro použití v rezidenčním používání, série ultima Ztx6 Creme de la Creme pro ty z vás s větším rozpočtem. ZTX6, která si vydělává na našem výběru jako nejlepší rezidenční sekačka na trávu, je na vrcholu rezidenčních fokusů Cub Cadet Ultima.

Tyto sekačky překlenují mezeru mezi potřebami obytných a profesionálů, což vám dává jízdu a výkon, který se cítí profesionálnější a zároveň udržuje celkovou cenu od prémiových profesionálních sekaček. ZTX6 je dodáván s komerčním motorem Kawasaki o 25 hodin a velikosti 54 nebo 60 palců. Pokud dáváte přednost volantu před lapičkou, nyní existuje možnost ZTXS6, která vás zakrývá.

Cena: 8999.00. 9299.00 (10299.00 pro 60 palcový ZTXS6)

Nejlepší traktor trávníku

Cub Cadet XT1 Enduro Fab Series trávník

Traktory trávníku Cub Cadet jsou velmi populární a neustále vydělávají vysoké hodnocení od majitelů. Pokud mezi nimi hledáte nejlepší traktor trávníku, doporučujeme řadu XT1 Enduro Fab série. Jsou o něco dražší než ostatní v linii XT1, ale upgradují z ocelového paluby s 13 měřidlem na 11-měřidlo vyrobenou ocel, což zlepšuje dlouhodobou trvanlivost.

Tyto sekačky jsou k dispozici s palubou 50 nebo 54 palců, jsou vhodné pro pokrytí větších trávníků než traktory trávníku v rozsahu 30-48 palců. Díky motoru Kohler 24HP mají lepší celkový výkon než většina jeho konkurence také. I když se neobrátí tak pevně jako otočení nuly, mají poloměr otáčení 16 palců, který jim dává přísnější zatáčku než ostatní.

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka na trávu

Zkuste to, jak můžeme, nemohli jsme vybrat jen jednu elektrickou sekačku na trávu jako nejlepší. Máme však tři, které vynikají od ostatních.

Commercial: Greenworks Commercial 82V Optimusz Series Zero-Turn Lawn sekačky

Greenworks byl jedním z prvních, kdo tlačil na komerční elektrický trh se sekačkami na trávu a v průběhu let se toho hodně naučil. Vyvrcholením této zkušenosti a nejlepší z dnešní technologie se sejdou v Greenworks Optimusz Zero Turn a získává naše doporučení jako nejlepší elektrická komerční sekačka na trávu.

Řádek zahrnuje jak modely, tak i nestabilní modely a dokonce jsme se museli podívat na operační prototyp plně autonomní verze. Zaměřením na modely jízdy je 48-60 palcové velikosti paluby s bateriovými bateriemi 18 kWh nebo 24 kWh. Na sekačce 60 palců může větší baterie běžet až 8 hodin na poplatek.

Nejvyšší rychlost je působivá a dosahuje až 16 mph s čepelemi zapnutými. Zabezpečení je již na palubě díky kombinaci připojení 4G a GPS. Pokud to všechno zní skvěle, ale stále si nejste jisti, že to dokáže vydržet, mějte na paměti, že Greenworks tyto sekačky podporuje 5letou/2 000 hodin záruky.

Rezidenční: Ego 56V EGO-STEER NULOR-OCNICKÁ SEKLOR

Ego usnadňuje přechod z plynu na energii baterie a na trh s nulovým otočením s 56 V sekačkou na trávu. Vezme to klínové tyčinky a vyměňuje je za volant, což způsobí mnohem přístupnější sekačku, pokud nejste zvyklí na tradiční řízení ZT. Kromě toho designérský tým přesunul obrazovku ovládacích prvků/informací na volant, kde je snadné sledovat, když se seká.

Sekačka sportuje 42palcový balíček s řeznými rychlostmi mezi 4 a 8 mph a odpovídá síle plynového motoru 22 hp. Pro zdroj energie Ego používá stejné 556V baterie, které napájí své další sekačky a ruční nástroje. S plnou zátěží šesti 12.0ah baterie, očekávejte, že na poplatek sníží téměř čtyři akry. Se čtyřmi bateriemi, které přicházejí s sekačkou, je dostatek šťávy na pokrytí 2.5 akrů.

Cena: 5999.00 se čtyřmi 12.0ah baterie a nabočenou nabíječku (naplánované na spuštění května 2023)

Residential: Ryobi 80V Idrive Series Zero Turn Lawn sekačky

Ryobi’s Idrive Zero-Turn Lawn sekačky rozbijí formu lapových tyčí, ale ne s volantem. Používá ovládací prvky joysticku, díky čemuž se cítíte trochu spíš jako stíhací pilot na trávu (samozřejmě bez raket). I když to určitě porušuje normu, naše posádka se dokázala rychle přizpůsobit řízení.

Existují tři velikosti paluby pokrývající 30 až 54 palců a primárně používají pro napájení baterie ve stylu 80 V kufru. Tyto sekačky mají také sloty pro použití baterií Ryobi 40V, pokud potřebujete prodloužit běh za to, co nabízejí balíčky 80V.

Výkon se pohybuje od 28hp. 42hp plynu ekvivalentu s runtime pokrývající 1. 4 hektary, v závislosti na tom, s jakým modelem jdete. Navíc, tato sekačka používá systém Crosscut Stocked Blade, aby vám poskytl lepší kvalitu řezu, než byste dostali s jednotlivými čepele.

Cena: 5999.00. 7999.00 Připraven k sekání

Podívejte se na náš úplný seznam nejlepších doporučení sekačky na trávu!

Nejlepší jezdecká sekačka pro malé trávníky

John Deere S130 trávník

Traktory trávníku jsou skvělé pro malé a střední trávníky a traktor trávníku John Deere S130 je naším výběrem jako nejlepší jezdecká sekačka pro malé trávníky. S100 přichází za nižší cenu, ale podle našeho názoru to přesune nahoru k S130.

Oba mají 42palcový sekací balíček, ale S130 má výrazně silnější 22hp V-Twin Engine a má velmi snadný systém výměny oleje John Deere. S130 také upgraduje s tempomatem a elektronickým systémem PTO. Celkově vyrovnává snadné vlastnictví a výkon dobře a přitom udržuje bezpečné vzdálenosti od ceny sekaček s nulovým otočením.

Nejlepší sekačka na trávu pro střední trávníky 1 akr až 5 akrů

Husqvarna xcite Zero-Turn Lawn sekačky

Nejlepší jezdecká sekačka pro trávníky střední velikosti je Husqvarna Xcite. K dispozici jsou dva modely s 54palcovou palubou 10 měřid, který má skvělou velikost pro tyto vlastnosti 1-5-akrů.

Co je vzrušující na XCITE, je kombinace inovativních funkcí a designu, který se cítí více pro, i když tito cíloví uživatelé rezidencí. Počínaje nahoře jsou ovládací prvky pro začátečníky/zastavení a zásnubní čepel na koncích lišty, kde se s nimi snadno dostanete pomocí palců. Pak je tu systém pozastavení. 4 barové odkazy a 10 nastavení nastavení vám umožňují přizpůsobit nastavení na základě vaší velikosti, hmotnosti a preferencí pro vytočení v pohodlné jízdě.

V závislosti na modelu získáte buď 24hp nebo 26hp kohler motor s nejvyšší rychlostí 7 nebo 9 mph. Na konci obchodního konce Husqvarna staví lopatky, které mohou jít až na 5 let, aniž by se musely naostřit. Husqvarna zacílil na pocity s pohodlím a snadným vlastnictvím majitelů domů touží po Xcite a přibili ho.

Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti

Exmark Lazer Z Series Deisel Zero Turn Lawn sekačky

Pokud jde o údržbu velkých ploch, kde potřebujete čistší řez, než za sebou keřští prase, existuje několik možností velké paluby. Vedení balení ve velikosti a s robustním profesionálním životopisem “, Exmark Lazer Z Deisel je naším výběrem jako nejlepší jezdecká sekačka pro velké nemovitosti.

Když řekneme velké, myslíme to. Line nafta Lazer Z zahrnuje možnosti 60, 72 a 96 palců spolu s monstrózním modelem 144 palců. Získejte to. hodnotíte, zda je to nejvyšší rychlost sekačky až do 11.5 akrů za hodinu! Pokud jde o produktivitu, bude to těžké porazit.

Tyto sekačky však nejsou levné. Začínají na více než 27 000 a model 144 palců je přes 35 000.

Cena: Počínaje 27 099.00

Nejlepší jezdecká sekačka na trávu pro kopce

Cub Cadet Pro Z 972 Nulo-Turn trávník sekačka

Pokud máte kopce, potřebujete efektivně sílu i trakci. Podle názoru našeho týmu je nejlepší jezdecká sekačka pro kopce Cub Cadet Pro Z 972 Series SD/SDL modely. To, co tyto sekačky odlišuje.

Čtyři zadní kola pomáhají zabránit sklouznutí zpětného konce, dokonce i za mokrých podmínek. Volant usnadňuje správu na svazích a existuje možnost pro otočné sedadlo, které vás udržuje na těchto kopcích vzpřímeně. V rámci balíčku můžete v rámci komerční sekačky CAPET Cadet komerční sestavu.

nejlepších, komerčních, sekaček, dostupné, sekačky

Nejlepší jezdecká sekačka za peníze za peníze

Toro TimeCutter 42-palcový sekačka na trávu

Jaká je nejlepší jezdecká sekačka za peníze? Za to se vracíme do série Toro TimeCutter. Konkrétně je to 42palcový 75746. To není nejméně drahé 42 palců v řadě a není to ani nejdražší. Upgradem z verze základní úrovně (3299) se přesunete z 15.5 HP Briggs Stratton Engine na mnohem silnější 22hp Kohler Engine. Až do odolnějších 10-měřicích ocelových paluby.

Pokud je váš trávník 2 akry nebo méně, tento model nabízí nejlepší rovnováhu s výkonem, trvanlivostí, pohodlí a cenou. Ale co když máte více než 2 akry? Držte se Toro TimeCutter a posuňte se nahoru ve velikosti paluby, aby odpovídal vašemu trávníku.

Co hledáme v nejlepší jezdecké sekačce

Traktor trávníku nebo nula zatáčka?

Když si vyberete nejlepší sekačku na trávníku na trávníku, první věc, kterou je třeba rozhodnout, je, jaký styl chcete.

Traktory na trávu mají několik výhod. Mají tendenci být menší celkovou velikostí, jsou levnější a snadno se používají se svými systémy řízení volantu/pedálu. Nevýhody jsou, že mají tendenci být pomalejší a nedosahují větší velikosti paluby. Rovněž nejsou tak efektivní ve vašem vzorci sečení, protože vyžadují větší poloměr otáčení.

Sekačky na trávu s nulovým otočením usnadňují efektivní sekání přímky. I když jsou dražší, větší a mohou nějakou dobu trvat, než si zvyknete na ovládací prvky barů, můžete získat větší velikosti paluby, mají vyšší rychlosti a jsou lepší pro velké vlastnosti. Pokud je pro vás pohodlí vysokou prioritou, najdete lepší možnosti s traktory ZTS a trávníků.

Plyn nebo baterie?

Nyní, když jezdící sekačky na trávu s baterií jsou v bodě, kde skutečně mohou nahradit plyn, konverzace se posune od pouhé síly a běhu.

Plynové sekačky bývají levnější a obvykle můžete najít někoho, kdo je obsluhuje/opravit v přiměřené jízdě od vašeho domova. Kompromisem je hluk, emise, správa paliva a oleje a požadovanější údržba.

Sekačky na baterii mají systém spuštění tlačítka, který je připraven, když jste, za předpokladu, že jste nabili baterie. Jsou pozoruhodně tiché ve srovnání s plynem, nemají emise a vaše HOA najednou nepřepsá pravidla, aby je odstranila. Údržba se primárně scvrkává, aby vyhodila palubu a možná oplachovala pod palubou. Primárními nevýhody v této fázi je to, že nemáte tak široký výběr jako plyn, jsou dražší, baterie musí nahrazovat každé 3. 5 let a téměř tolik servisních center v blízkosti.

Trvanlivost a spolehlivost

Když stoupáte v ceně od na základní úrovni sekačky na trávník po střední a špičkové modely, dochází k významným změnám. Výkonnější motor je pouze jeho součástí. Konstrukce motoru a jeho kvalita se obvykle zlepšuje, když se pohybujete nahoru po linii, což vám dává spolehlivější motor, který můžete jít spolu s vyšším výkonem více koňských sil.

Vidíte také sílu sestavy. Něco z toho je tloušťka kovu nebo přechod z razítka do vyrobené oceli na palubě. Přicházejí do hry i další komponenty, s vylepšením vyšší kvality a elektroniky se zlepšují.

Obecně řečeno, pokud se díváte na model základní úrovně, zjistěte, zda váš rozpočet má prostor pro přesun nahoru do středu nebo dokonce na špičce linky. Trvanlivost a spolehlivost, kterou získáte, stojí za to z dlouhodobého hlediska.

Velikost paluby

Velikost paluby, kterou potřebujete, závisí na majetku, který seká. 42palcová jezdecká sekačka je dobrým výchozím bodem pro trávníky až do akru nebo kde je třeba stlačit úzkou bránou. Pokud máte více než akr, pokračujte a podívejte se na modely až 60 palců.

Realisticky jde o nalezení správné rovnováhy mezi tím, kolik trávníku musíte snížit, kolik úložného prostoru máte k dispozici a jaký je váš rozpočet.

Rychlost

Rychlost je primárně starostí o profesionální posádky trávníku, které se potřebují přesunout z jedné nemovitosti na další rychle nebo na kampusech s významnou cestovní vzdáleností mezi obchodem a kde sekání. Obvykle chtějí sekačku s nejvyšší rychlostí po 10 mph.

Dokonce i majitelé domů mohou zefektivnit své sečení práce s určitou slušnou rychlostí špičkových. 7 mph nebo více je pro tyto modely dobrým měřítkem. Pokud máte sklon brát své sečení nedbale, 5. 6 mph je v pořádku.

Pohodlí

Čím větší je váš trávník, tím více času musíte strávit na sedadle řidiče vaší jezdecké sekačky a do hry přichází větší pohodlí. Sekačky na základní úrovni vás odrazí kolem více než modelů střední a špičkové a špičkové modely. Hledejte sedadlo se spoustou odpružení, nastavitelným knoflíkem napětí a dostatek cestování, abyste mohli sedět, aniž byste museli vyrazit nahoru.

Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Někdy se podívejte na stránku „recenze“ a nemůžete zjistit, zda skutečně něco testovali, nebo zda jen „doporučují“ nejlepší prodejce Amazon? To jsme my. Nebudeme nic doporučit, pokud bychom to sami sami nepoužili, a je nám jedno, kdo je primárním prodejcem. Je to všechno o tom, jak vám dát legitimní doporučení a náš čestný názor na každý produkt.

Od roku 2008 jsme v podnikání zahrnují nástroje, psaní recenzí a podávání zpráv o průmyslových zprávách ve stavebnictví a péči o trávník. Naši pro recenzenti pracují v obchodech a mají dovednosti a zkušenosti, aby věděli, zda nástroje mohou dobře fungovat v terénu.

Každý rok přinášíme a kontrolujeme více než 350 jednotlivých produktů. Náš tým položí naše ruce na stovky dalších nástrojů na mediálních akcích a veletrzích po celý rok.

Recenze pro nástroje pro nástroje konzultují s inovátory v technologii a navrhování nástrojů, aby získali širší pochopení toho, kam se tyto produkty hodí a jak fungují.

Pracujeme s více než dvěma desítkami profesionálních dodavatelů po celých Spojených státech, kteří pro nás kontrolují produkty na reálných pracovních stránkách. Rozsáhle s nimi konzultujeme o testovacích metodách, kategoriích a praktických aplikacích.

Naše web letos poskytne více než 500 kusů nového obsahu pro naše čtenáře. To zahrnuje objektivní hodnocení jednotlivých nástrojů a produktů.

Konečným výsledkem jsou informace, kterým můžete důvěřovat kvůli redakčnímu, vědeckému a skutečnému odborné zkušenosti.

Jak koupit nejlepší sekačku za nulové otočení za peníze. recenze srovnání

Pokud je jedna věc, na kterou jsou Američané hrdí, jsou to jejich trávníky. Mít velký, krásný trávník plný zdravé, dobře upravené trávy je asi tak velkou část amerického snu jako plot bílého hůlky. Vlastnit nejlepší sekačku za nulové zatáčky za peníze je nejrychlejší způsob, jak splnit tento sen.

Pro ty z nás, kteří stále používají push sekačky nebo staré neohrabané jezdce, musí být sečení trávníku jedním z nejmenších, nudnějších prací kolem domu. Je špinavý, je zpocený a pokud máte alergie, může se v sobotu proměnit v nejhorší den v týdnu.

Sekačky na nulovou otočení dělají rychlou práci na vašem trávníku a umožňují vám vrátit se k převzetí důležitých úkolů dne.

 • Rychlý vzhled: sekačka na horní nulové zatáčce
 • Nejlepší funkce sekačky s nulovou zatáčkou
 • Sekačka na dobytí jakéhokoli terénu
 • Sekání na kopcích
 • BAP BAR VS. Volant
 • Výkon a rychlost motoru
 • Kvalitnější péče o trávník
 • Jak vybrat
 • Troy-Bilt Mustang 54
 • Husqvarna Z254 54 in. 26 HP Kohler Hydrostatická sekačka na zatáčku
 • Poulan Pro P54ZX
 • Husqvarna Mz61
 • Z-BEAST 62ZBBM15
 • Troy-Bilt 25hp 725cc Twin válcový přenos 54-palcový pivot nulový sekačka
 • Husqvarna 967323903 V-Twin 724
 • Ariens Zoom 34
 • Poulan Pro P46ZX

Rychlý vzhled: sekačka na horní nulové zatáčce

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Během několika posledních let získávají na trávníku nula obrat popularitu mezi rezidenčními rodinami, které dychtí využít svých funkcí. Nulové otočení trávníků jsou schopni rychle proříznout překážky a jejich obrovské paluby dělají rychlou práci i těch největších trávníků.

Podívejte se na toto video na YouTube ukazující základní ovládací prvky těchto populárních strojů na péči o trávník.

Tato příručka právě teď porovná některé z nejlepších sekaček na trh. Kromě toho vám ukáže sekačky pro ty z nás s kopcovitým terénem, ​​specifickými obavami v rezidencích a dokonce diskutují o nejlepších sekačkách přátelských k rozpočtu venku.

Nejlepší funkce sekačky s nulovou zatáčkou

Sekačka na dobytí jakéhokoli terénu

Proč se tedy mají sekačky na trávu s nulem tak populární? Hlavním důvodem je jejich schopnost otočit o 180 stupňů po kapce klobouku, díky čemuž je práce na trávníku výrazně rychlejší a efektivnější než tradiční jezdecká sekačka na trávu.

To znamená, že bez ohledu na terén, sekačka na trávu s nulovou otočením zrychlí, efektivněji a bude vypadat mnohem profesionálnější.

Uživatelé obytných obytných, přestože mají relativně menší yardy, mohou stále těžit z funkcí úspory času sekačky na trávu. Ti, kteří mají kopcovité yardy, mohou mít těžký čas s jezdeckými sekačkami, ale mnoho modelů nulových otočení tuto překážku zvládne s lehkostí.

Běžná mylná představa o sekačkách s nulovým otočením je, že jsou příliš drahé pro použití v rezidencích a jsou ve skutečnosti určeny pro komerční použití. Existuje mnoho kvalitních sekaček na nulové otočení, které jdou méně než 3 000, což z tohoto vozidla činí dosažitelný nástroj pro mnoho rodin.

Sekání na kopcích

Jedním z hlavních rysů nulových otočných trávníků je jejich pohon zadních kol. Přední kola jsou kolečka a funkce pro klouzání kolem nulového zatáčky. To může způsobit, že se sekačka unáší ve směru na kopec bez upraveného řízení od operátora.

Naštěstí tam jsou některé sekačky na nulové otočení, že protože jsou vpředu těžší, jsou lepší pro sečení pro kopcovitý terén. Ačkoli žádná sekačka nebo sekačka s nulovou otočením není vhodná pro sečení kopce strmějšího než 15 stupňů, použití nulového otočení k řešení vašeho kopcovitého dvora může přinést některé skvělé výsledky, pokud získáte správný model.

BAP BAR VS. Volant

Nulové sekačky fungují s lapovým lištem jako řízení řízení namísto tradičního volantu. Řídíte to tím, že tlačíte na jednu stranu a netlačíte další, jako byste otočili nákupní košík. I když si to vyžaduje, aby si zvykli, tento intuitivní způsob řízení je mnohem přesnější a rychlejší.

Na trhu jsou některé sekačky na nulové otočení, které jsou řízeny tradičním volantem a nohou pedály. Jsou to trochu těžší přední a jako takové mohou být vhodnější pro kopcovitý terén. Všechno jde na preferenci se všemi produkty, je nezbytné, abyste si vyzkoušeli některé z těchto různých sekaček, abyste získali pocit, co je pro vás nejlepší.

Výkon a rychlost motoru

Tam, kde se sekačky nulových otáček opravdu liší od tradičních jezdeckých sekaček na trávu, je rychlost, při které se pohybují. Sekačka na trávníku traktoru se obvykle vychází při rychlosti sečení 3-4 mil za hodinu. Na druhé straně sekačka s nulovým otočením může snížit rychlostí 5-8 mph, s komerčními modely tlačí rychlosti až 14 mph.

Tyto sekačky jsou schopny snížit tyto rychlosti bez ohrožení kvality. Dělají to proto, protože z velké části jsou vybaveny motory s dvojčaty, které poskytují napájení pouze zadních kol.

Kvalitnější péče o trávník

Zero Turn sekačky nejen usnadňují práci a zrychlí to také lepší kvalitu. Protože tyto sekačky mají nekonečnou schopnost manévrovat přes váš dvorek, budete moci na svém dvoře v žádném okamžiku snížit rovné a atraktivní limované vzory. Dokonale se otočí kolem všech stromů, ptačí koupele nebo balvanů, které mohou být v cestě kusem dortu.

Existuje rozmanitý výběr sekaček na nulové otočení. Pro ty z nás s obrovskými polními yardy mohou mít sekačky s nulovým otočení!), což usnadňuje dříve vyčerpávající fušku. Pro ty z nás s složitějšími detaily v našich dvorech, jako jsou rostliny, umění atd., Existují modely s menšími palubami a lepší manipulací, které je třeba zvážit.

Síčky trávníků s traktorem mají širší poloměr otáčení, což vyžaduje, abyste zakryli své stopy a sekali po oblastech, které jste již zasáhli. Nejen, že tento plýtvání je, ale způsobuje, že střih trávníku vypadá chaotický, nerovnoměrný a asymetrický. S řezem z sekačky s nulovou otočením se váš trávník určitě bude zdát čistější, zdravější a atraktivní.

nejlepších, komerčních, sekaček, dostupné, sekačky

Jak vybrat

Výběr perfektní sekačky pro nulovou otočení pro vaši situaci se může cítit tvrdě, ale tento průvodce by vám měl pomoci. V závislosti na velikosti vašeho dvora, složení vašeho dvora a množství peněz ve vašem rozpočtu můžete nejvíce těžit z libovolného počtu těchto sekaček na nulové zatáčky.

Naštěstí tato příručka navrhne nejlepší modely pro sekačky na obytné otočení, sekačky pro kopcovitý terén a nejlepší sekačky za nulové otočení za peníze.

Přečtěte si naše srovnání níže a získejte lepší pocit, pro který je pro vás nejlepší produkt.

Sekačky na obytné nulové zatáčky

Ti, kteří hledají sekačku s nulovou otočením pro jejich obytnou nemovitost, mají odlišné potřeby než ostatní spotřebitelé. Existují sekačky, které jsou navrženy pro tento druh zákazníka, s funkcemi od menší velikosti paluby až po větší kontrolu uživatelů. Zde jsou tři sekačky na rezidenční nulové otočení, které jsou skvělými nákupy pro ty, kteří hledají efektivnější rutinu péče o trávník.