8 Nejlepší sekačky na trávu s nulovým otočením z 2023 recenzí. Husqvarna nula otočení 54 palců

Nejlepší sekačky na trávu s nulovým otočením z roku 2023 [recenze]

Sekačky s nulovým otočením jsou dnes nejúčinnějším stylem sekačky na trávu-jsou rychlé a manévrovatelné, dělají krátkou práci velkých trávníků a důvěřují jim stejně jako profesionály i majitelé domů. Ale jaká je nejlepší sekačka na trávu s nulovým otočením?

Zkontrolovali jsme více než dva desítky sekaček na nulové otočení, abychom přišli s našimi osmi nejlepšími tipy na základě síly, velikosti řezacího paluby, výšky paluby, speciálních funkcí a ceny. Zahrnovali jsme také praktický průvodce kupujícími a dotazy, které vám pomohou usnadnit vaše nakupování.

Nejprve však je sekačka na trávu s nulovým otočením? Pomocí hydraulických přenosu dodává motor sekačky na trávu s nulovým otočení. To umožňuje operátorovi roztočit stroj na desetník, nebo zastavit kolo, aby vytvořil bezproblémový otočení U.

Sekačky s nulovým otočením nejsou levné. Ve srovnání s jinými sekačkami na trávu, nulové tahy obecně padají na vyšší konec nákladového spektra.Pokud plánujete investovat do vysoce kvalitní sekačky s nulovým otočením, je důležité si vybrat ten pravý.

Kvůli sekačům s nulovým otočením kolísají s prodejem a dostupností, poskytli jsme obecnou představu o ceně.

 • „Levné“. pod 3 500
 • „Mírný“-3 500-4 000
 • „Drahé“. 4 000 a více

Pokud je k dispozici, také jsme uvedli několik možností nákupu, abychom usnadnili porovnání cen.

Top 8 sekaček na nulu-recenze

1. Cub Cadet Ultima Zt1
2. Husqvarna Z254
3. Ryobi 42palcová sekačka
4. Toro 42palcový časový list
5. John Deere Ztrak Z375r
6. Ariens Ikon XD-52
7. Ego Power Z6
8. Troy-Bilt Mustang

Cub Cadet Ultima Zt1

Špičková sekačka na nulové otočení pro rezidenční trhy, série ultimy Cub Cadet dělá krátkou práci největších trávníků. Tento stroj, řízený motorem Kohler 22 koňských sil, může dosáhnout rychlosti 7 vpřed 7.5 mph.

ZT1 poskytuje maximální pohodlí s plně nastavitelným sedadlem ve stylu závodního. Ovládání lišty na klíně je také nastavitelné, aby byla zajištěna přesná manévrovatelnost. Duální světlomety LED vám pomohou snížit podmínky nízkých osvětlení a pogumovaná podlaha kokpitu snižuje vibrace.

20palcová zadní kola a 11palcová přední kola nabízejí dostatek trakce k řešení jemných kopců a jsou navrženy tak, aby chránily váš trávník při otočení. A 3.Plahový benzín 5-galon vám umožní trávit více času sečením a méně času doplňováním doplňování.

Kadet Cub nabízí tříletou neomezenou hodinovou záruku a doživotní záruku na rám. ZT1 také přichází v 50palcové verzi pro větší účinnost a pokrytí. Cub Cadet také nedávno vydal Ultima ZT1 56V Max 60 Electric Zero Turn.

Specifikace

Zdroj energie: 22 HP 725cc Kohler 7000 Series Twin-Calinder Enginetop Rychlost: 7.5 mphtransmission: HydrostaticDeck Šířka: 42 inciscutting výška: 15 pozic, 1 až 4.5 palců rozsah: levný

Klady

✓ Výkonný 22hp motoru plně nastavitelný sedadlo a ovládací prvky, nejlepší záruka ve své třídě

Nevýhody

✗ Žádný měřič plynu✗ prodává se samostatně

nejlepší, sekačky, trávu, nulovým

Husqvarna rz54i 54 palcová nula zatáčka na trávu

Zatímco Husqvarna RZ54i není navržen pro profesionální krajinář, nabízí některé z nejlepších výkonů ve své třídě. S cenou pouliční ceny do 2700 je to jedna z nejlepších hodnot, které najdete mezi ZTR sekačkami!

Husqvarna má dlouhou historii, která je bohatá na tradici. První rostlina Husqvarna byla založena v roce 1689 jako slévárna zbraně. V průběhu staletí produkoval Husqvarna celou řadu různých produktů, včetně šicích strojů, kol, motocyklů a kuchyňského vybavení. Když společnost Electrolux získala Husqvarna v roce 1978, venkovní produktová řada se skládala hlavně z řetězových pilovačů. V 80. letech operace se silně rozšířila prostřednictvím akvizic. V následujících letech postupně poskytoval konzistentní organický růst vedoucí pozice Husqvarna na globálním trhu. Skočili jsme na šanci zkontrolovat sekačku Husqvarna RZ54i 54-palcové nulové otočení.

Pozadí

Kdysi dávno, jako dítě na konci 70. let. začátkem 80. let, jsem snil o tom, že bude mít kolotorové kolo Husqvarna 500 CR. Vrčení, které jejich dvoutaktní motory vydávaly, bylo na rozdíl od jiných 2-úderů toho dne. Japonské 2-údery této éry byly velmi vysoce zakořeněné a vy jste museli být v horním RPM rozsahu, abyste vytvořili jakoukoli koňskou sílu (v „power-pásmu“), s velmi malým až žádným točivým momentem na nízkých koncích. Naopak, husky kola měla průměrné nízké zavrčení, když jste se váleli na škrticí klapce, přičemž síla se objevila mnohem dříve v rozsahu RPM. Nejsem si jistý, že vyhráli nějaké „tituly“, ale chlapec zněl ošklivě.

Nejsem si jistý, že malý výňatek měl pro tento článek nějaký význam, kromě poukazující na to, že Husqvarna je po desetiletí kolem produktů pro spalovací stroj a také měl pozornost této recenzenta. Byl jsem docela nadšený, že jsem si tuto sekačku zkontroloval, i když se jedná o čtyřtaktní motor, vyrobený Briggsem a Strattonem, s příliš zavrčováním a žádnou skutečnou „energetickou kapelou“.

Husqvarna RZ54I Testování a použití

Sekačka Husqvarna RZ54i byla dodána na přívěsu na krásné, deštivé floridské jarní odpoledne. Snížil jsem rampu, skočil do sedadla, připraven zasáhnout klíč a zpět ji dolůklíč klíč co žádný klíč?! Ne, ne na tomto modelu. Husqvarna nyní vydala několik nových modelů se svým novým SmartSwitchem. Místo typického klíče, který se má zatáčet, máte nyní řadu tlačítek, které můžete tlačit v předem stanovené sekvenci, než můžete použít tlačítko pro spuštění sekačky.

nejlepší, sekačky, trávu, nulovým

Po rychlém přečtení dodané brožury SmartSwitch jsem dodal správnou sekvenci a Vroooom je naživu. Motor vystřelil k životu téměř okamžitě po stisknutí tlačítka. Popadněte tyčinky s nulovou otočením, vytáhněte je zpět a zpět sekačku dolů po přívěsech. Ten krásný, poněkud nadměrně nadcházející trávník Bahia-Grass, aby byl v rychlém sledu omezen. Přesuňte škrticí klapku nahoru k plnému králičí, zapojte čepele a odešel jsem, asi pás a půl když sekačka došla plyn. Hanba na mě, za to, že jsem nekontroloval vitality, než jsem to poprvé začal. Po plnění tanku jsem byl znovu pryč na první plavbě nové Husqvarna RZ 54i.

Bezpečnost především

Rychle jsem shromáždil, že technologie SmartSwitch není ani tak odrazující krádež, jako to bylo pro bezpečnost. Některé dítě (jako moje děti) nemůže jen skočit na sekačku, zasáhnout klíč a mít velmi nebezpečné čepele, které se rotují pod nohama. Přiznejme si to, kde si většina z nás udržuje naše klíče pro naše jezdecké sekačky??… V zapalování!! Husqvarna si uvědomil tuto odpovědnost a udělal docela dobrý krok k obcházení jakýchkoli neúmyslných neštěstí. Kromě zabezpečení „bez klíče“ a zpětné vazby operátora na bezpečnostních systémech nabízí SmartSwitch také stav nabití baterie a provoz světlometů a provoz světlometů.

Spolu s SmartSwitch jsou další bezpečnostní spouštěče, ke kterým se musí stát ve správné sekvenci nebo neprat. Vím, že to bylo docela kýčovité, ale zůstaňte se mnou. Husqvarna rz54i začíná (i se správnou sekvencí tlačítek), pokud je nastavena parkovací brzda a čepele jsou uvolněny (nejsou zapojeny). Jakmile je sekačka spuštěna, musíte nejprve uvolnit parkovací brzdu a poté zatáhnout tyčinky (škrticí klapku/řízení se šíří široký, aby nabídli snadné vstupy a výstup vozidla), pak můžete přesunout hole a dozadu Pohybujte se dopředu nebo vzad. Pokud přinesete tyčinky před uvolněním brzdy, sekačka se vypne atd. Trvalo to trochu zvyknout si na sekvenci, ale po několika letech a mimo sekačku je velmi snadné si to pamatovat a dává to dobrý smysl.

Tráva, tady přijdu

Plyn kontrola, olej šek, sklo ledové sladké doby v šikovném držáku poháru šek, inteligentní sekvence si pamatoval kontrola, všechny motory jdou!! Nyní je čas na skutečnou zábavu. Rychlé uvolnění parkovací brzdy zatáhněte tyčinky; ach ano, potřebuji nastavit výšku paluby. Husqvarna nazývá jejich výšku výšky paluby „výtah světelného paluby peří“ a jsou přímo na penězích. Popadněte rukojeť, stiskněte tlačítko uvolnění a můžete snadno zvednout nebo snížit palubu; Zahrnuto také je špendlík pro nastavení vaší oblíbené výšky paluby (nebo tak váš syn, dosud nesnižuje palubu, aby skalpings váš krásný trávník) odhoďte rukojeť paluby dolů na kolík a uvolněte tlačítko zámku. S tímto kolíkem na místě se nemusíte ani dívat dolů, abyste zjistili, které nastavení vybrat.

Takže běh motoru Husqvarna rz54i, váš balíček je nastaven, váš čaj je perfektní s dobrým testovacím douškem; Nyní se pojďme otočit ty čepele. Tento další krok je tak jednoduchý, přesto mě dělá závratným jako školačka (možná to není nejlepší volba slov, ale půjdu s tím). Bodem je, že musíme tyto čepele zapojit do úžasné síly 24 koní zuřících, abychom vyšli z toho V-Twin poháněného Briggs Stratton. Jistě, Husqvarna mohl umístit další obyčejnou páku (jako na většině traktorů trávníku), aby se zapojil/uvolnil čepele, ale ne, „vezmeme zapojení elektrické spojky za 500 Alex“.

Správně, to velké červené tlačítko, které se vytáhne a tlačí dovnitř. Víte, typ tlačítka, na které se díváte a pomyslíte si: co to je? Používá to vzduchové brzdy jako na velkém autobusu nebo školním autobusu? Zapálí rakety a vypustí mě do vnějšího prostoru? Je to tlačítko Purge pro oxid dusný? Pokračujte punk, vytáhněte to veškerá ta síla na dosah ruky nyní nastavila špičky čepele na Whirr 18 500 fpm. Je to rychlé??… Nevím, ale určitě to zní. Nyní, opravdu, stačí zatlačit tyčinky dopředu a my řezáme jako šampion. Nejprve se zdá, že se zdá, že se trochu vytáhne doleva.

Rychlé několik zvratů nastavení řízení řízení na levé tyči. Abych vám nastavil obrázek, mám před domem asi 2 hektary otevřené pastviny. Než jsem to věděl, udělal jsem několik kol na pastvině. Čas se podívat na oříznutí. Řez je velmi pravdivý a zdálo se, že se zvlnění v mém ne-rovném. Dokonce i přes silnější skvrny zůstala síla silná, bez šepotu z kulky 24 hp. Každé kolo kolem nadále nabízí řezání úrovně, bez kroku mezi řezy.

Uklidit

Takže jste skončili s trávníkem, jen jedete Husqvarna rz54i do své dílny, ošklivý a špinavý? Sakra ne!! Musíte to hadikovat. Je snadné odpálit prach, nečistoty a trávu na vnější straně, ale jaká bolest je odstranit upevněné shluky trávy pod palubou. Ne teď ne, Husqvarna také myslel na čištění. Na palubě je rychlé připojení k připnutí na hadici a zapněte tlak pod palubou, nyní vyčištěno. Kromě toho barva potažená práškem zvyšuje odolnost vůči fit-n-finish a umožňuje špíně jen s malým úsilím omyt.

Po několika použitích

Vím, že říkáš: Jistě, při prvním výletu to skvěle snižuje, ale co na ní má pár hodin co tehdy?! Jsem tak rád, že jste se zeptal. Nyní je na RZ 54i poměrně několik hodin a mnoho škrtů na trávníku jsou historie (včetně mého bratra, sousedů a dalších příbuzných, které jsem nevěděl, že mám). Musím být upřímný, když říkám, že já (stejně jako několik dalších, kteří si tento stroj půjčili) neměly žádné problémy. Řez zůstal pravdivý a úroveň, motor silný a řízení také zůstalo pravdivé.

Čepele musí být ještě naostřeny, ale pravděpodobně jsou splatné (Bahia je mučení jakékoli sekačky). Účinnost této sekačky a motoru se zdá být docela dobrá. Z mého pole o rozloze 2-akrů mohu získat několik řezů na jednom 3 ½ galonovém tanku benzínu.

Závěr

Dovolte mi nastavit rekord přímo sem; Husqvarna rz54i není sekačkou, kterou si koupí krajiná společnost, aby sekala jedenáct-dospívající (to znamená hodně) trávníků každý den. Toto není sekačka a Husqvarna to netvrdil ani nakládal. Zároveň vidím, že každý profesionál (jako ti z nás, kteří navštíví PTR), si koupí RZ 54i, aby snížil svůj vlastní trávník, a byl velmi potěšen a hrdý. Toto je skvělá sekačka za peníze (dobrá hodnota). Lze jej zakoupit v několika vašich oblíbených obchodech s krabicí za „pouliční cenu“ méně než 2 700.

Nevím o žádné jiné sekačce s nulovým otočením, s funkcemi a funkčnostmi, které byly dříve vidět na modelech trávníku profesionálního průmyslu. Výkon této sekačky je působivý, od výkonu motoru, po snadné použití, až po řezání, až po čištění a dokonce i palivovou účinnost. Existuje několik změn, které bych mohl provést, kdybych byl výrobcem, ale měly by být považovány za jen můj 02 (stojí to méně než to). Udělal bych podlahovou desku (nožní pánev, jak to nazývají) o něco déle; Jsem 6´3 “a všechny nohy, takže tyčinky jsou těsně před tím, než mi při posunu plně zasáhly kolena (rychlost plné králičí).

Druhým by bylo napájení této věci tímto motokrosovým motorem Husqvarna 500 CR Jistě, na dvoře by byly běhy a bermy od zadních kol neustále házejí dobrý kohoutový ocas (to je slang pro špínu hozenou za nečistoty za špíny hodenou za nečistoty za špíny za špíny za špíny za špíny za špíny za nečistoty za špína za nečistoty.Pike z knobby pneumatiky jde rychleji než země pod jako tvar kohoucího ocasního peří), ale koho to zajímá? Budete mluvit o městě, se všemi sousedy seřazenými podél plotu a sledujete, jak unášíte rohy a kolečkou po rovině. Mám husí bumpy, jen o tom přemýšlím. Dobře, zpět do reality. Toto je opravdu dobrá sekačka, s velkým výrobcem a zárukou za ní. Nechápu, jak se s tímto nákupem může pokazit jakýkoli majitel domu; Ať už se jedná o profesionální živnostník, lékař, právník, CPA nebo jakoukoli jinou zkratku.

HUSQVARNA RZ54I Klíčové funkce

 • SmartSwitch
 • Systém řízení nulového otočení
 • Endurance V-Twin Engine
 • Robustní rám a kolečka
 • Odnímatelná nožní pánev
 • Pohodlné řízení
 • Připojení hadice vody
 • Vyztužená řezací paluba z oceli
 • LIGHT LIGHT DECKET
 • Hodinový metr s Minder Service
 • Pohodlný provoz
 • Nastavitelné sledování

Specifikace Husqvarna rz54i

 • Výrobce motoru: Briggs Stratton
 • Síla: 24 HP
 • Přemístění válců: 724 cc
 • Válce: 2
 • Objem palivové nádrže (s rezervou): 3.5 gal. (Benzín)
 • Kapacita oleje: 64 FL OZ
 • Typ přenosu: hydrostatický
 • Přemístění čerpadla: 10 cc
 • Čerpadla chlazená ventilátory: Zahrnutá
 • Rychlost vpřed: Min-Max 0-6.5 mph
 • Rychlost reverzní: min-max 0-3.5 mph
 • Šíření řezání: 54 palců
 • Typ řezání paluby: vyraženo, posíleno
 • Metody řezání: Shromažďování/mulč/boční vyhazování
 • Materiál řezání paluby: ocel
 • Tloušťka paluby: 12
 • Výška řezu: Min-Max (přibližné) 1.5. 4 palce
 • Kroky řezání výšky: 6
 • Angažovanost čepele: elektrická spojka
 • Blades: 3
 • Rychlost špičky čepele: 18500 FPM
 • Anti-Scalp Wheels: 4
 • Řezací balíček potažených práškem:
 • Produktivita: 2.8 akrů/h
 • Záruka majitelů domů: 3 roky omezená
 • Komerční záruka: N/A
nejlepší, sekačky, trávu, nulovým

Husqvarna RZ5424 (54 „) 24hp Kohler Zero Turn Lawn Mewer (2012 model)

Popis výrobku

24HP/725cc Kohler Courage OHV Twin válcový motor hladký výkon, tišší provoz a vynikající trvanlivost plně tlakový mazací systém s rotačním olejovým filtrem na 2 až 2 až 2 až 2.8 akrů za hodinu při rychlostech až 6.5 mph 3.5 galonová palivová nádrž s oknem hladiny paliva

Hydro.Gear EZT Hydrostatic Transmission Vennting Ochlazený 10cc čerpadla a motory kol na každém pohonu

Z horní spodní části paluby je nakreslena 54palcová vysoce výkonná podává vzduch sekačka vzduchem, což zdokonaluje ověřovanou ocel 12-měřicí listy s 3 sekačkami a mastnými pečivami elektrická spojka napadení 4 anti-scalp kola

Robustní design a konstrukce 1.5 „x 2“ ocelová trubice rámu těžkých koleček na předních kolech

Pohodlná operace sytič, škrticí klapka a zapalování na jednom místě pro snadný přístup k pohodlnému skluzu sedadla s jarním zavěšením

nejlepší, sekačky, trávu, nulovým

Odnímatelná pánev nohou umožňuje snadný přístup k palubním pásům, kladkám a vřetena

Modelové číslo:UPC:VýrobceVyrobeno v USAZnačka motoruPočáteční systémVčetně baterieHP/CCVelikost palivové nádržeCyklyVálceOlejový filtrZáruka spotřebitelůSystémRychlostiŘídit kolaMaximální rychlostMaximální zpětná rychlostTyp přenosuVelikost pneumatiky přední pneumatikyVelikost pneumatik zadního pneumatikyTyp pneumatikyMožnosti řezáníMateriálKonstrukceMateriál vřetenaČepelePoziceVýška řezáníSystém zvedání palubyAngažovanostPaluba jednotkyTyp sedadlaZadní pytelMulcher KitSvětlometyHodinový metrPaže odpočíváStráž motoruPřední nárazníkTažné zařízeníHmotnostRozměryZáruka spotřebitelů
Modelka
966 65 93-01
705788551842
Husqvarna
Ano
Motor
Kohler odvaha
START KEY 12 VELK
Zahrnuta
24 HP/725 CC
3.5 galonů
4-cyklus
2 válce
Ano
3 roky
Řídit
Hydro-gear w/čerpadlo kola motoru
Proměnná
Zadní kola
6.5 mph
3.5 mph
Hydrostatický
Kola
11 palců, otočný
18 x 9.5
Pneumatická kola
Paluba
3-in-1 (boční vybíjení/taška/mulč)
12-měřidlo
Vyraženo
Hliník
3 čepele
6 pozic
1.5-4.0 palců
Ruční ruční provoz
PTO Electric
Pás
Příslušenství
Střední záda s pružinami sedadel
Prodáno samostatně
Prodáno samostatně
Ne
Zahrnuta
Prodáno samostatně
Ne
Ne
Zahrnuta
Přehled
640.0 liber. (290.30 kilogramů)
75.0L x 57.0 UP/67.5 Downw x 40.0H (190.50 x 144.78 x 101.60 cm)
3 roky

Nejlepší sekačky s nulovým otočením z roku 2023

Tito dosahují vzácného činu, aby se zábava sečení trávníku.

Autor: Roy Berendsohn: 1. března 2023

Pokud jde o práci na zahradě, sekačky Zero Turn jsou nemožné. Dělají zábavu sečení trávníku. To dosahují tím, že dávají bezprecedentní rychlost, kontrolu a manévrovatelnost k likvidaci osoby sekání trávníku. Takzvaná funkce „nulové turn“ těchto sekaček přeměňuje stroj na trávu na něco podobného jízdě pobavovacím parku. Nasměrujete stroj se dvěma pákami. levá páka ovládá levé kolo, pravý páku pravého kola. S tímto nastavením řízení můžete přiblížit krajinu, která seřící přímky, křivky nebo otočit sekačku do rohu a ven z rohu. Co se nelíbí?

Přečtěte si dále, abyste pochopili, jak tyto agilní trávníky fungují, jak je chodíme na jejich testování, a vidíme některé kandidáty, které jsme nedávno testovali, stejně jako někteří, které jsme neměli, ale že si myslíme, že vypadají zvlášť slibně.

Jak fungují sekačky

Jezdící sekačka s nulovým otočením se skládá z operátorové platformy, rámu a kol, motoru (nebo bateriové banky), přenosu (nebo motorů) a dvojice ovládacích pák běžně známých jako lap tyčinky. V plynových sekačkách motor pohání systém řemenice. Jedna skupina kladků řídí čepele, jiná skupina pohání pár převodů. jeden na každém zadním kolečku. Když přesunete klínovou lištu dopředu nebo zpět, nasměrujete přenos, aby šel rychleji, pomaleji nebo dokonce otočil opačnou cestu. Když se jedno hnací kolo otočí ve směru hodinových ručiček a druhý proti směru hodinových ručiček, sekačka se otáčí. Když se kola otáčí různými rychlostmi, sekačka se otočí v oblouku ve tvaru oblouku. Když jsou bary v neutrální poloze, sekačka se zastaví. Kromě parkovací brzdy neexistuje žádný jiný mechanismus brzdění. Posílení sekačky s nulovým otočením s baterií fungují stejným způsobem, ale mají samostatné motory, které řídí zadní kola a jeden pro každou čepel uvnitř sekačky.

Pokud jde o přenos, většina sekaček má hydrogear EZT-známý a nákladově efektivní transsaxle s reputací pro trvanlivost.

Některé sekačky používají palubu vyraženou z jednoho kusu oceli, jiné používají palubu vyrobenou z více kusů a svařovány dohromady. Vyrobená paluba může být postavena z silnější oceli za nižší cenu, než by bylo možné postavit jinak. Jakmile mluvíte o lisování kovu tak silného jako 10 rozchodů (asi 1–8 palce tlustý), náklady na razítko takové paluby by zvýšily cenu sekačky nad rámec toho, co většina lidí je ochotna zaplatit. Paluby v sekačkách se pohybují od 42 do 52 palců, což je typická velikost v této třídě produktu. Když jsou tyto sekačky poháněny těmito motory a hydrogeary. Všimněte si však, že tento snížení kvality klesá strmě, pokud udržíte tuto rychlost ve velmi silné trávě nebo na nerovném terénu.

Pokud jde o elektrické sekačky, představují přední hranu technologie v této kategorii. Jedná se o pozoruhodné a drahé sekačky poháněné velkými napěťovými lithium-iontovými bateriemi. Pokud máte zájem o snížení hluku sečení a zjednodušení rutiny údržby odstraněním plynu a oleje, stojí za to se podívat.

Výběr sekačky s nulovým otočením

Každý by si chtěl vybrat největší možnou sekačku s nulovým otočení. Realita se obvykle připojuje, protože tyto stroje jsou drahé a široká škála možností, které jsou dnes dostupné, rychle zvyšují náklady. Zhruba řečeno, začnete někde v rozsahu sekačky s 42palcovou palubou v blízkosti 3200 až 3500 a pohybujte se v přírůstcích 1000 až 1500, dokud nedosáhnete základního komerčního vybavení, které stojí 7000 až 8000.

Opět, když mluvíme o aproximaci, sekačka s 42palcovou palubou sníží o dvou akrových šarží (která bere v úvahu, že dům, příjezdová cesta, přístavby a různé funkce krajiny zabírají část tohoto prostoru). Použijte sekačku s větším palubou, abyste nakrájeli cokoli na dva akry. Ale tady je námitka. Tato sekačka ZTR na základní úrovni (řekněme 3200, řekněme) s 42palcovou palubou se bude opotřebovat rychleji a bude potřebovat více údržby než sekačka s 50palcovou palubou, těžším rámem, větším motorem a vyšší kvalitou a tlustší palubou s robustnější vřetena čepele, stojí 4500.

V nejjednodušších možných podmínkách můžete snížit menší oblast s větší sekačkou a očekávat větší dlouhověkost ze stroje (nemluvě o hezčím zážitku sečení) nebo můžete snížit větší oblast s menším strojem a setkat se s větší údržbou a a Zkušenosti se sečením, které bude, můžeme říci, trochu robustnější.

Při výběru sekačky je však ještě další faktory, které je třeba zvážit. Větší sekačky zabírají více místa v garáži nebo přístavbě. A sekačka s palubou 50 palců nebo dokonce 60 palců, jak by to mohlo být při provádění práce rychleji, nemusí se hodit skrz bránu plotu a může být obtížnější manévrovat na těsných místech bez tvorby Skalp značky na trávníku z mnoha otáčení z těsné čtvrtiny.

Při nakupování sekačky pečlivě zvažte všechny tyto faktory: váš rozpočet, údržba a to, zda tuto práci provedete sami, rychlost a čas sečení, manévrovatelnost a oříznutí v těsných oblastech, což je důležitost, kterou kladete na své pohodlí při sekání, snížení kvality, dlouhověkost, skladování a přístup k krajině.

Jak vybíráme a testujeme

Existuje jen jeden způsob, jak vyzkoušet sekačku, a to je oříznout trávu. Ale také děláme víc než sekat.

Zvedneme a snižujeme palubu a upravíme sedadlo. Podíváme se na přístup servisního bodu (vzduchový filtr, zapalovací svíčka a olejový filtr) a jak snadné je odstranit palubu. S každou sekačkou sekáme přibližně akr, zvažujeme kvalitu řezu a mulčování při běhu do kopce, přes umyvadlo a podél po bok. (Na postranních kopcích budeme sekat povrchy, které se objeví až přibližně 20 stupňů; výrobci obecně doporučují, aby nebyli strmější než 10 stupňů, ale rádi jsme důkladně.) Vyhodnocujeme výkon a rychlost ve srovnání s kvalitou snížení. zkoumáme, zda sekačka dodává slušnou sečení při plné rychlosti. Při sečení ve vlhkých podmínkách se podíváme na to, zda pneumatiky sekačky hromadí trávu a jak účinně vypouští vlhké výstřižky. Nakonec testujeme manévrovatelnost (tyto stroje jsou obecně velmi hbité) a jak snadno se zastaví, když ustoupíte z ovládacích pák.