8 Principy broušení bez centra. Broušení bez středu

Principy broušení bez centra

Ve světě obrábění jsou nástroje otáčení, jako jsou soustruhy a mlýny, honosné hvězdy. Ve skutečnosti obrábějí pro většinu lidí. Schopnost provádět přesné broušení kromě obrábění je však definitivní výhodou.

Jak funguje broušení Centerless?

Centerless broušení je jedním z několika zpracovatelských procesů, které používají abrazivní řezání k odstranění materiálu z části (obrobku). Proces zahrnuje, že část je podporována na čepeli obrobku, která sedí mezi dvěma rotujícími válci:

 • Regulační kolo, které řídí rychlost a rychlost přívodního výkonu (pro broušení v krmení) nebo lineární cestování (pro broušení skrz krmení)
 • Větší brusné brusné kolo

Krása broušení bez centra je taková, že obrobek je držen na místě tlakem rotujících kol. Není nutné žádné příslušenství, takže nastavení je jednoduché a časy obratu jsou rychlé. A protože obrobek je pevně podporován, během broušení nedochází k vychýlení.

Ale navzdory těmto a dalším výhodám má broušení bez centra méně odborníků než obrábění. A ačkoli mlýnek na centrum je téměř století, mnoho lidí bojuje se základy procesu a jak to funguje.

Co jiného je užitečné vědět o tomto poněkud tajemném procesu? Pojďme se podívat na 8 základních principů mletí bez centra. věci je užitečné (a doufáme, zajímavé) vědět o tomto zralém a přesto poněkud neznámém procesu.

Centerless broušení vyzvedne, kde obrábění odchází.

Nevýhodou broušení bez centra je, na rozdíl od obrábění nemůžete mít na obrobcích tolik více os. Existuje však mnoho částí, kde proces bez centra řeší omezení obrábění, pokud jde o rozměry, materiály a povrchové úpravy.

Proto bychom rádi říkali, že tam, kde končí obrábění, začíná proces broušení bez středu. Například, pokud máte část, která je mimo kolo z otáčeného stroje a průměr části je příliš malý nebo jeho střed je nemožné namontovat, můžete dosáhnout zaokrouhlování pomocí technik mletí bez středu.

Během procesu bez centra není žádný axiální tah na obrobky. To znamená, že může být použit k rozdrcení dlouhých kusů křehkých materiálů a částí, které by jinak mohly být zkresleny.

Proces broušení bez středu je klamně jednoduchý, ale přesný.

Vzhledem k tomu, že dluží velkou část své funkce některým základním principům fyziky, nemají středové brusky mnoho pohyblivých částí. Díky tomu je středové broušení relativně jednoduchý proces, který je ideální pro dokončení vnějšího průměru malých válcových kovových částí, které vyžadují těsnou toleranci.

Broušení bez centra je prakticky nepřetržité, protože ve srovnání s broušením mezi středy je doba načítání malá. Takže dlouhé délky mohou být nepřetržitě uzemněny. I velké množství malých částí lze automaticky uzemnit pomocí různých příloh.

Kromě toho mohou bezpodmínečné brusky provádět důsledně při vysokých rychlostech. Díky tomu je tento proces skvělou volbou pro aplikace s vysokým objemem v leteckém, automobilovém, vojenském, lékařském a dalším průmyslu.

Metody broušení se liší v tom, jak jsou části krmeny strojem.

Primární rozdíl mezi dvěma nejčastěji používanými metodami mletí je v tom, jak jsou obrobky napájeny strojem.

Broušení skrze krmení se obvykle používá pro díly s konzistentní kulatou skvrnou po celé délce součásti. V této metodě cestuje obrobek podél zbytkového čepele mezi dvěma koly.

Poháněná mírným úhlem naneseným na regulační kolo vzhledem k brusnému kola, metoda skrz krmení v podstatě „stiskne“ obrobku přes broušení a na druhé straně na druhé straně.

Broušení in-feed-také nazývané broušení-používá se k mletí válcových částí s zářezy nebo složitými tvary, jako jsou ozubené hřídele. Zde musí být čepel pro obrobku obrobný.

S metodou v krmení se regulační kolo otáčí součástí jedné rychlosti a zároveň jej tlačí směrem k broušení, která se otáčí rychlejší rychlostí. Čím větší je rozdíl v rychlostech, tím rychlejší je rychlost odstranění.

Výběr brusného kola je kritický.

Dalším klíčovým faktorem při broušení bez středu je volba broušení. Musí být vhodný pro obě kov, ze kterého jsou díly vyrobeny, tak pro povrch, kterého chcete dosáhnout.

Kromě toho, že jsou k dispozici v různých průměrech a šířkách/tloušťkách, přicházejí bezdrátová kola v různých typech zrna a velikosti štěrků, často používají superabrazivní materiály, jako je polykrystalický diamant a kubický nitrid borů.

Supebrazivní a křemíkový karbidové materiály jsou výhodou, když jste bezprostřední kovy, z několika důvodů, z několika důvodů:

 • Kola jsou odolná a udržují svou ostrost déle.
 • Mají vysokou tepelnou vodivost, udržují svůj tvar při vysokých kontaktních teplotách a vysokých rychlostech rotace.
 • Pro kresický cyklus je zapotřebí méně času.
 • Životnost kol je mnohem delší než životnost kol vyrobených z materiálů, jako jsou abrasidy oxidu hliníku.

Úhly ovlivňují úspěch při broušení bez centra.

Úhly, ve kterých se s broušeními bez středu kontaktují část, jsou rozhodující pro dosažení správné zaokrouhlování a tolerance.

Obecně jsou centra regulačních a broušení kol nastavena ve stejné výšce na stroji a střed obrobku se nachází výše. Pokud je však obrobku nastaveno příliš vysoko, může vykazovat chatování. Pokud je obrobek nastaven příliš nízký, může být mimo kolo.

Cílem je udržet část (1) v kontaktu s regulačním kolem a (2) otáčení pomalejší rychlostí, zatímco rychlejší, větší abrazivní brusné kolo aplikuje sílu, která vytváří přesnou kulatost součásti. Použití správných úhlů kol pomáhá zajistit, aby se používal celý povrch brusného kola.

Pokud je úhel regulačního kola příliš akutní, může způsobit, že obrobku jde příliš daleko do broušené zóny. To může mít za následek nerovnoměrné opotřebení a sníženou životnost kol. Pokud je regulační kolo příliš blízko k paralelu s broušením, může způsobit, že se díly zastaví mezi koly-nebo nejhorším scénářem.

Úhel čepele obrobku je také kritický. Například při broušení 4 “(101.6 mm) Široké superabrazivní kolo bude zbytek čepel obecně dobře fungovat při 30 °.

Ale se šířkou kola 6 “(152.4 mm) nebo 8 ”(203.2 mm), stejný úhel může vytvářet příliš velký tlak směrem k broušení a způsobit chatování. V tomto případě změna úhlu na 20 ° nebo 25 ° sníží tlak a vyloučí chatování na straně.

Udržování věcí v pohodě je povinné při broušení bez centra.

Chladicí kapalina se používá při broušení bez středu, aby nejen udržovala broušený kolo chladný, ale také odstranil teplo z zóny, kde obrobku kontaktuje broušení.

Broušení bez centra vyžaduje použití správně tlakové chladicí kapaliny k překonání vzduchové bariéry vytvořené mezi broušením a obrobkem během broušení. To umožňuje proudění chladiva v prostoru mezi nimi.

Krok chladicí kapaliny při mletí bez středu je rozhodující pro zabránění návratu tepla do obrobku nebo do broušení. V opačném případě může být obtížné udržet tolerance pro kulatost a přímost a tepelné poškození může dokonce způsobit, že broušení puchýř a praskne.

Můžete naučit „starý“ proces nové triky.

Přestože je Centerless broušení již dlouhou dobu, dnešní stroje jsou vybaveny novějšími funkcemi, které zvyšují výkon.

Pro zvýšení účinnosti a produktivity procesu, programovatelným ovládacím prvkům CNC je ještě snazší nastavit a změnit zařízení z jedné úlohy na druhou. Další novější technologie umožňují:

 • Produkovat dříve nemožné tvary půdy, rozměry a tolerance
 • Zkrátit doby nastavení
 • Zrychlit načítání a vykládání pro zkrácení doby cyklu

Například nejnovější generace gripovacích strojů bez centra odstraňte regulační kolo a nahraďte jej stacionárními dráty, které mají možnost režimu pouzdra. Tato možnost umožňuje složitě mleté ​​tvary a exotické rozměrové rysy tím, že provádí podobně jako vodicí pouzdra na švýcarských automatických soustruzích.

Kromě toho pokroky v softwarových ovládacích prvcích, motorech přímého pohonu a robotické nakládání/vykládání obrobků umožňují jednoduchému konceptu broušení bez centra, aby byly složité části, které byly dříve nemyslitelné.

Zkušenost je součástí sady dovedností Centerless.

Proces bez centra se obvykle neučí. Spíše je to dovednost, která se často získává z let práce v části průmyslu, která poskytuje zákazníkům středové mletí.

Chcete.li získat nejlepší výsledky, budete chtít partnera, který:

 • Zvažuje natolik, že bude broušení bez centra, aby vytvořila odbornost, navzdory své poptávce
 • Nadále rostl s průmyslem místo toho, aby se spoléhal na původní stroje před desítkami let

Například od počátečního řezání kovů rozšiřuje naše řezné schopnosti s broušením bez center pro výrobu dílů ze skla k kovovému pečení. než o 50 let později, stále provádíme bez centra broušení prakticky každý den a i nadále zůstáváme krok od průmyslových trendů a poptávky zákazníků pomocí nejnovější generace vybavení.

Proč zvažovat použití mletí bez centra?

V pravých rukou je mletí bez centra schopné produkovat „obrobený povrch“, který proces, jako je otáčení, jednoduše se nemůže shodovat. jak jako hodnota RA, tak také na určitých kovech, které je téměř nemožné obrátit se s řezným nástrojem.

I když je možné otáčení, nikdy by to nevytvořilo přesné odstranění materiálu a výsledné povrchové povrchové úpravy, které může broušení dosáhnout.

Téměř 100 let po svém založení není bezstarostné broušení stále tak běžné jako jiné metody výroby kovů. Přesto jsou jedinečné vlastnosti země (VS. otočené) Dokončete kombinované s inovacemi a variacemi dostupnými s mletí bez centra umožňují produkovat kovové části, které jsou pro jejich aplikace nenahraditelné.

Jak si vyberete proces přesného broušení? Další informace najdete zde.

6 věcí, které byste měli vědět o trubici Titanium

Zjistěte, proč je charakteristika titanové trubice z něj dobrá volba pro zdravotnické prostředky a další aplikace, které vyžadují odolnost vůči síle, lehké hmotnosti a korozi.

Centerless Broušení: ne magie!

Dosažení konzistentních a kvalitních výsledků z procesu broušení bez centra vyžaduje pochopení základních základů. Většina problémů s aplikací spojené s broušením bez centra pochází z nedorozumění základů. Tento článek vysvětluje, proč proces bez centra funguje a jak jej ve vašem obchodě nejefektivněji používat. #Základy

Přečtěte si dále

Nastavení středové linie obrobku na středové linie broušení a regulačních kol nebude produkovat zaokrouhlení. V tomto nastavení vytvoří jakékoli vysoké místo diametrálně protilehlé nízké místo. V průběhu času bude obrobku vypadat jako přehnaný tvar zobrazený na dně.

Výše uvedený výkres ilustruje, jak lze diamantový blok nastavit, aby se získal skutečný kontakt na linii na regulačním kolečku. Výkres zpravo ilustruje rychlou kontrolu, aby se zjistilo, zda je nastavení ThruFeed správné. Linie opotřebení na pracovní sklíčce by měla být rovnoběžná s horní částí okraje čepele.

Thrufeed broušení se obecně aplikuje na kontinuální, objemové výrobní aplikace. Kola jsou oblečená tak, že obrobku je projížděno řezací zónou, přes obličej brusného kola. K dokončení obrobku často stačí jeden průchod.

Aby bylo možné proces broušení bez středu pro vytváření zaoblené akce na obrobku, musí být umístěn nad středovou linií kol. V tomto nastavení již vysoké skvrny nevytvářejí diametrálně protilehlé nízké skvrny. Místo toho jsou vysoká místa na mleté ​​a postupné zaoblení obrobku probíhá.

Je to dobrá sázka, že broušení je proces zpracování kovů nejvíce spojený s „černým uměním“ a „kouřem a zrcadlem.„Hodně z této mytologie je udržována obecným nedostatkem porozumění základních základě, díky nimž jsou mletí úspěšným.

Z procesů broušení je Centerless určitě mezi nejméně pochopenými ze základní perspektivy. Na povrchu to opravdu má tendenci vzdorovat hodně z toho, co si myslíme, že víme o řezání kovu.

Obsah

Nejviditelnější je zjevný nedostatek pracovních míst. Část jen leží mezi regulačním a broušením, zdánlivě volně odchod z řezací zóny podle libosti. Přesto to není. obvykle.

Jak tedy pracuje s broušením bez centra a jaké jsou základní komponenty, které je třeba pochopit k dosažení úspěšného zpracování součástí, důsledně a předvídatelně? Navštívili jsme Cinetic Landis Brinding Corp.Milford, Ohio, Technické centrum, kde se zabývá vývojem a službou aplikací v řadě Landis Cincinnati linků bezstarostných strojů na centrum bez. Mluvili jsme s Gregem Paynem, manažerem nabídky a návrhů společnosti, o základech broušení Centerless, proč proces funguje a jak porozumění, který se promítá do úspěšného zpracování součástí.

Co je bez centra broušení?

Broušení bez centra je proces broušení OD. Liší se od ostatních válcových procesů v tom, že obrobku není mechanicky omezeno. Na tradičních strojích OD se práce drží mezi středy nebo upínány a otočeno proti rychlejšímu točení broušení externím motorem, který se obvykle nachází v pracovní hlavě.

Na rozdíl od broušení typu centra nebo typu Chucker, díly vyrobené pomocí procesu bez středu nevyžadují středové otvory, ovladače ani příslušenství. Místo toho je obrobek podporován na vlastním vnějším průměru pracovním ocladeem umístěným mezi vysokorychlostním broušením a pomalejším regulačním kolem rychlosti s menším průměrem.

Je to vztah mezi těmito třemi základními komponenty. grinding Wheel, Regulation Wheel and Workblade., což dělá rozdíl mezi úspěšnou aplikací pro broušení bez center a tím, který dává bolesti hlavy a špatné části.

Proč Centerless Works

Při válcovém broušení je porozumění procesu relativně jednoduché. Obrobka, podporovaná centry nebo sklíčivem, se otáčí proti brusnému kola, které je přiváděno v předepsané vzdálenosti radiálně (ponoření broušení) nebo se axiálně prochází přes obrobku a vytvoří požadovanou dimenzi OD.

Na mlýnku na bez centra neexistují žádná střediska, takže by se zdálo, že neexistuje prostředky k ovládání velikosti obrobku nebo zaokrouhlování. Naopak je však pravdivý.

Broušení bez centra, pokud je správně nastaveno, dosáhne zaoblení, povrchové úpravy a rozměrových tolerance, které patří mezi nejlepší dostupné při zpracování kovu. Over, tento proces je schopen zlepšit kulatost mezery mimo kola.

Vytváření kulaté z mimozemských podmínek je nárokem na slávu procesu broušení bez centra. Dělá to na základě vztahu mezi broušením, regulačním kolem a pracovním tlakem.

Snaha z pohledu operátora, z pohledu operátora, má mlýnek na střed na levé straně broušení, uprostřed regulačního kola na pravé straně. Pro většinu aplikací je středová linie brusného kola a regulačního kola ve stejné rovině, ve stejných výškách nad postelí stroje.

Broušení bezstarostného středu je analogické broušení na stroji typu středu. Práce je umístěna na čepeli a regulační kolo se pohybuje do naprogramovaného krmiva, aby začala mletí. Práce se v tomto typu broušení bez středu nepohybuje axiálně.

Aby se dosáhlo zaokrouhlení akce, musí být pracovní sklíčko nastaveno tak, aby byla středová linie obrobku nad středovou linií broušení a regulace kol. Toto je kritický vztah pro úspěšné bezprostřední broušení.

Pokud obrobek spočívá na ploché pracovní sklíčce, která je ve středu s regulačními a broušenými koly, kontaktní body tvoří tři strany čtverce. Vzhledem k tomu, že část je v tomto nastavení zemí, jakékoli vysoké místo na obrobku mírně posune práci na čepeli, což umožní broušení řezat přímo naproti nízkému bodovému bodu. V průběhu času toto nastavení vytvoří na obrobku tři laloky, které mohou být rozměrně přesné, ale daleko od kola.

Nastavení úhlové pracovní sklíčky tak, aby se sklonila k regulačnímu kola a podporuje čelní linii obrobku nad středovou linií regulačních a broušených kol, je tím, jak je operace bez centra schopna generovat kulatost. V tomto nastavení Pokud je vysoké místo v kontaktu buď s čepelí nebo regulačním kolem, nevytváří přímo opačný nízký spot kvůli úhlu vytvořeným mezi středovými liniemi kol a obrobku.

Místo mletí tvaru laloku v obrobku je vysoká skvrna postupně snižována působením brusného kola. Takže spíše než vytvoření nízkého místa na okraji práce rovnající se vysokému místu, broušení generuje poměrně menší nízké místo při jeho kontaktu s obrobkem.

Chcete.li lépe vizualizovat tuto zaokrouhlovací akci, představte si obrobku s několika vysokými místy. Nyní si představte, že část je zemí pouze s jedinou rotací. Když je část odstraněna, ukázala by se pouze vysoká místa.

Úhel pracovního oclade pomáhá udržovat obrobku v kontaktu s a pod kontrolou pomalejšího rotujícího regulačního kola, aby odolával jakékoli tendenci „roztočit se“ na rychlost brusného kola. V některých případech může spin-up vzít obrobku od 850 ot / min do téměř 60 000 ot / min v mrknutí oka. To není něco, co se chcete stát.

Nastavovací klíče

Aby byla zahájena operace broušení bez centra, musí být nastavena výška pracovního bloku. Tím bude ovládat středovou linii obrobku, výšku nad středovou linií obou kol, která určuje zaokrouhlení akce středové operace.

„Jedna z nejběžnějších chyb nastavení, které vidíme,“ říká MR. Payne, „je nesprávné měření výšky obrobku. Toto je kritická dimenze a neměla by být uhodlána.“

Pravidlo pro nastavení správné výšky pro obrobku, která má průměr až 1 palec, má mít jednu polovinu průměru obrobku nad středovou linií broušení a regulace kol. Takže pro obrobku o průměru 1 palce by měla být výška půl palce nad středovou linií kola. „Toto je primární výchozí bod pro většinu nastavení broušení Centerless,“ říká MR. Payne.

Většina mletých strojů bez centra dává vzdálenost od horní části dolního skluzu k středové linii broušení a regulaci kola jako jedno ze specifikací. Například na Cincinnati’s De Model Centerless Groundders je tato vzdálenost 9.875 palců. pan. Payne poukazuje na to, že toto měření se liší mezi výrobci a modely strojů.

S touto známou dimenzí je dalším krokem k získání správné výpočtu výšky čepele přidání výšky obrobku nad středem do vzdálenosti mezi skluzavkou a středovou linií kola. Pro obrobku o průměru 1 palce na modelu Cincinnati DE musí být výška centra obrobku 10.375 palců měřeno od spodního snímku.

„Existuje mnoho způsobů, jak dosáhnout tohoto měření,“ říká MR. Payne. „Nakonec však strojník musí skončit s polovinou obrobku nad středovou linií kol, spočívající jednu třetinu cesty dolů od horní části úhlové pracovní blokády a proti regulačnímu kola. To poskytne dobrou akci a stabilní podmínky broušení.“

Úhly mletí bezstarostného úhlů. Pro většinu bezstarostných broušených aplikací se zdá, že horní úhel čepele 30 stupňů poskytuje nejlepší výsledky. „Základním pravidlem je strmější úhel čepele, tím rychlejší je zaokrouhlená akce,“ říká MR. Payne. „Existují však limity. Pro větší průměr a delší práci je nejlepší úhel mělčího čepele. Výběr 30 stupňů je dobrým obecným výchozím bodem pro úhel horní čepele.“

Také nastavení regulačního kola pomalého, asi 30 ot / min, je bodem zahájit optimalizaci procesu broušení bez centra. Je zřejmé, že tato regulační rychlost otáčení kol závisí na průměru pracovního průměru a požadované rychlosti odstraňování zásob. Ale 30 ot / min je dobré místo pro začátek.

Druhy broušení bez centra

Stejně jako válcové broušení typu středového typu, které může použít k broušení obrobku, má také ponoření ponoření nebo traverzní pohyby, má také různé způsoby, jak tuto práci dokončit. Dvě nejběžnější techniky broušení bez centra Arie.

Nastavení pro infied je méně komplikované z nich. Přestože je výška obrobku důležitá, správné profily pracovníchlaků a profilů kol jsou nutností získat požadovaný krokový vztah hotového obrobku.

Obrobku je umístěno mezi kola a začíná broušení. Po vystříknutí je hotová část odstraněna a další jde dovnitř. Broušení bezstarostného středu je analogické k ponoření broušení na středovém stroji, protože obrobku je statický v axiálním směru. rfor nepřetržité, výrobní typ bez středu bez broušení, metoda ThruFeed je velmi účinná. Thrufeed broušení je dosaženo předáním obrobku mezi broušením a regulačním kolem. V zásadě je surovina na jedné straně broušené zóny a dokončené obrobky vycházejí.

Práce je poháněna axiálně mezi koly sklonem regulačního kola vzhledem k broušení. Protože všechny body, které mají být uzemněny na obrobku, kontaktují všechny body na kolech, je tato metoda broušení bez center nejlépe aplikována na rovné válcové části bez ramen nebo jiných funkcí rušení.

Při broušení je regulační kolo nakloněno a vytváří úhel krmiva vzhledem k mletí. Tento úhel krmiva umožňuje regulačnímu kola provádět dvojí účel otočení obrobku proti brusnému kola a řízení obrobku přes obličej brusného kola.

Regulační kolo může být otočeno vzhledem k broušení. Abychom však vykonávali svou práci a použili plnou šířku brusného kola, musí být kontakt mezi obrobením, broušením a regulačním kolami. Proto musí být regulační kolo přemířeno s diamantovým blokem umístěným na upevnění Truing. Diamantový blok je zařízení, které upravuje diamantový kontakt vzhledem k výšce obrobku nad broušením a regulací středové čáry kol.

„Rychlá kontrola, abyste zjistili, zda nastavení Thrufeed běží správně,“ říká MR. Payne, „je podívat se na linii opotřebení přes horní část práce. Tato čára by měla být rovnoběžná s horní částí čepele. Pokud běží do kopce, zepředu dozadu je příliš mnoho diamantového bloku offsetu. Je to opak, pokud linka běží z kopce.“

Je pro vás broušení Centerless?

Tradičně se broušení bez centra nachází v obchodech zapojených do běhů s vysokým objemem. To je stále důležitý segment pro tuto technologii.

Výhody broušení bez centra, jako je rychlé zaoblení a přesnost, však stále častěji nacházejí aplikace v obchodech, které běží relativně kratší velikosti pracovních míst. Povolením pro toto je použití technologie CNC a servomotoru na mlecí stroj bez centra. S elektromechanickým ovládáním snímků, komody a upevňovacích opatření je nastavení stroje bez centra mnohem méně skličujícího a časově náročného cvičení. Schopnost programovat a regulovat obrysy kol pomocí CNC aktivovaných ustanovení o truingu eliminuje potřebu profilových vaček, které trvá čas na výrobu a obvykle jsou méně přesné. Broušení bez centra je úspěšně aplikováno na výrobu dílů od podkožních jehel po bowlingové koule. Zásady procesu zůstávají stejné bez ohledu na obrobku. Stejně jako většina procesů zpracování kovů není broušení bez centra magie, pokud pochopíte základy.

Rozdíl mezi mlýnkem a válcovou mlýnem

Broušený stroj, jako typ zařízení pro zpracování průmyslového energie, je charakterizován použitím brusného kola k řezání nebo odstranění žetonů z kovového povrchu. Lze jej také definovat jako proces řezání kovu z povrchu obrobku pomocí rotujícího brusného kola.

Existuje mnoho typů brusných strojů, včetně válcových brusných strojů, vnitřních brusných strojů, středových brusných strojů a povrchových brusných strojů atd. Zde se zaměříme na rozdíly mezi válcovými brusnými stroji a středovými brusnými stroji.

Cylindrical Broušení stroje

Vnější válcová mlýnka je mlýnka používaná k utváření vnější strany objektu. Válcové brusky mohou strojit různé tvary. Objekt však musí mít centrální osu rotace. To zahrnuje, ale není omezeno na, tvary, jako jsou válce, elipsy, vačky nebo klikové hřídele.

Válcové brusné stroje jsou speciální formou brusného stroje používaného pro stroj válců, prutů a dalších podobných obrobků. Válce jsou umístěny mezi dvěma středy a otáčí se v jednom směru, zatímco broušení nebo kola jsou blízko sebe a otáčí se opačným směrem.

Jaký je proces broušení bez centra?

Broušení bez centra je proces odstraňování materiálu z vnějšího průměru obrobku pomocí brusného kola. Ve své nejjednodušší formě se mletí bez středu sestává ze základny stroje, broušení, regulace kola a pracovní vložky.

Broušení bez centra má krátkou dobu načítání, bez rozpětí pro vychylování a umožňuje velké množství broušení. Centerless broušení kol mají delší životnost. Obrobku je pevně podporováno regulačním kolem, které tlačí obrobek proti brusnému zrna na kole, umožňuje broušení křehkých materiálů a deformovaných částí.

Rozdíl mezi středovým brusným strojem a válcovým brusným strojem

Princip broušení: Při broušení na vnější válcové brusky se používá k mletí vnějších válců, vnějších kuželů a koncových ploch ramen hřídele. Při broušení mlýnkem bez středu jsou dvě broušená kola, vodicí kolo a broušení. Vodicí kolo řídí válcový obrobku, aby se otáčel po úhlu a broušení působí jako mlýnek pro obrobku.

Metoda zpracování: Obrobka válcové brusky musí být vystředěna během zpracování, soustředěna se středem hlavy a ocasu nebo sevřená středem sklíčidla atd. Centerless Groundders se spoléhají na externí rotaci pro zpracování. Protože je nelze soustředit, jejich kulatost závisí na zaokrouhlování samotného obrobku. Přesnost obrábění do kruhu proto není tak dobrá jako přesnost válcových brusných strojů. Proto jsou obrobky s vysokými požadavky na kulatou. Nejlepší je nejprve zpracovat kruh s externí mlýn.

Přesnost obrábění: Centerless Groundders a válcové brusky by neměly být souzeny libovolně, pokud jsou přesnější než dva typy brusky. Oba typy brusných strojů jsou velmi přesné, v závislosti na původu a přesnosti výroby brusky. Broušení bez centra se používá hlavně pro dávkové hřídele. Produkt je zpracován broušením kol a představen pro mačkání a broušení. Část se otáčí bez pevného středu rotace, zatímco válcové broušení vyžaduje, aby byla část fixována pomocí vyhazovacího kolíku, aby se mohla otáčet kolem osy pro mletí.

Charakteristiky broušeného stroje: ložisko vřetena broušení válcového brusného stroje přijímá ložisko dynamického tlaku kuželového oleje a vřeteno broušení má stále vysokou tuhost ložiska při nízké rychlosti. Hlavními rysy mletých strojů bez středu jsou dobrá všestrannost, vysoká modularita, vysoká přesnost a rigidita a vysoká účinnost středových mletí strojů.

Hlavní rozdíl mezi středovým a válcovým brusným stroji spočívá v tom, že brusné stroje bez středu nevyžadují příslušenství, vložky pouze pro podporu obrobku a další vodicí kola pro řízení obrobku pro broušení, ale válcové broušení nevyžaduje vložky a používá střediska a příslušenství a příslušenství a příslušenství používá centra a příslušenství. Pro upínání obrobku pro broušení jsou válcové brusné stroje vybaveny pouze broušenými koly a bez vodicích kol.

Soustřežnost obrobku: Brousové stroje bez středu a válcové brusné stroje brouší externí válce. Cylindrické brusné stroje mohou zaručit soustřednost obrobku, zatímco středové brusné stroje nemohou za normálních okolností zaručit požadavky na soustředění obrobku za normálních okolností.

Struktura brusného stroje: Válcové brusné stroje se skládají z postele a stolu, držáku na broušení, vřeteníku, broušení, podélného krmiva, příčného kola ručního kola, převrácení a další komponenty a další komponenty. Broušení bez středu jsou složeny hlavně z hlavního těla, držáku broušení, vodicího kola, vřeteníku, struktury vřetenových jednotek, automatického montážního systému vřetenové tyče atd.

Použití broušení: válcové brusné stroje se používají hlavně pro přesné mletí koncových obličejů, vnějších kruhů a zužujících se povrchů částí dávkové hřídele. Je vhodný pro vojenské, letecké a obecné semináře s přesným obráběním s malými dávkovými a vysokými požadavky na přesnost. Zpracování dílů hřídele. Hlavní aplikační rozsah středového mroukacího stroje: Pro leštící válcové povrchy různých prstenů, hřídelí a dílů typu trubice. Pro různé kroky se kužely, mleté ​​stroje bez středu používají hlavně pro mletí skrz otvory různých válcových částí a prstencových částí, jakož i zúčtované části pro broušení ponoření atd.

Tento článek popisuje podobnosti a rozdíly mezi středové brusné stroje a válcovými brusnými stroji. Centerless brusky a válcové brusky, které jsou také brusné stroje, oba používají broušená kola pro mletí, ale existují také hlavní rozdíly ve zpracování různých typů obrobků. Zatímco jsou vhodné pro hromadnou výrobu, válcové broušení je vhodné pro vysoce přesné zpracování s jedním kusem.

principy, broušení, centra, středu

Společnosti a dodavatelé nejvyšších středů v USA

Broušení bez centra je proces obrábění používaný k odstranění materiálu z obrobku pomocí abrazivního řezání. Při broušení bez středu se obrobí koná mezi dvěma koly, která se otáčí stejným směrem při různých rychlostech.

Tři formy broušení bez centra jsou:

Broušení bez centra je obvykle preferováno před ostatními broušeními pro operace, kde musí být mnoho částí zpracováno v krátké době. Používá se v mnoha průmyslových odvětvích kvůli jeho těsným tolerancím, vynikajícím povrchu, snadné automatizaci a nižších dobách cyklu.

Tato příručka má za cíl poskytnout přehled o špičkovém bezvýznamných společnostech a dodavatelích Centerless na Thomasovi a také do nejlepších dodavatelů broušení v USA podle příjmů.

Nejlepší dodavatelé Centerless broušení na Thomasovi

Tabulka 1 níže uvádí špičkové dodavatelé bezstarostných broušení služeb na ThomasNet.com. Zahrnuty do informací, najdete podrobnosti o poloze každé společnosti, založený rok, počet zaměstnanců a stručné shrnutí činností.

Tabulka 1: Nejlepší doporučení dodavatelé Centerless Brinding on Thomas

Společnost Umístění Rok založený Ne. zaměstnanců
Acro-spec brousing co., Vč. Riverside, CA 1972 10-49
H. H. Arnold, co., Vč. Rockland, MA 1920 10-49
D s drátem, inc. Elk Grove Village, IL 1963 10-49
INSACO, INC. Quakertown, PA 1947 50-99
Vlastní produkce broušení LLC Menomonee Falls, WI 1985 10-49
McGuire Brinding Inc. Paso Robles, CA 2006 10-49
Schaffner Machine Company Saint Louis, MO 1940 10-49
Longbar Brinding, Inc. Santa Fe Springs, CA 1967 10-49
Bracalente Manufacturing Co., Vč. Trumbauersville, PA 1950 200-499
Lee’s Grounding, Inc. Strongsville, oh 1958 10-49

Nejvýznamnější dodavatelé Centerless Broušení na Thomasovi. souhrnné souhrny

Acro-spec brousing co., Vč. Specializuje se na krmení, krmné a cam-out přes krmení bez krmiva. Po více než 40 let se společnost zpracovávala z titanu, nerezové oceli, mosazi, hliníku a plastových materiálů a délek až do 14 ft. a 0.05 až 4 v. dia.

H. H. Arnold, co., Vč. Slouží leteckým, lékařským a elektromechanickým trhům více než 60 let, specializující se na mletí bez centra. Společnost přijímá prototyp, nízkoobjemové a vysoce objemové přikrývky pro broušení částí složených z kovů, polymeru a kompozitních materiálů.

D s drátem, inc. Kombinuje středové broušení s rovností jejich baru, aby držela konzistentní tolerance tak blízko jako 0.0002 in. Společnost pracuje na barech zkontrolovaných na povrchové úpravě, kulatost a velikost, broušení částí od 0.004 až 0.312 in. dia.

Nachází se v Quakertown, PA, INSACO, INC. byl přesný mletý procesor dílů vyrobených z keramiky, safíru, oxidu hliníku, nitridu, křemíku, skla a křemene. Společnost poskytuje automatizované broušení bez centra s vysokou přesností a těsným tolerance.

Custom Production Grounding LLC je společnost s dokončovacím servisem, která poskytuje širokou škálu služeb, včetně přesného tvrdého otáčení, běhu od prototypů po vysokou produkci a honění. Společnost má své sídlo v Menomonee Falls, WI, a podává OEM, jídlo, zahradu, těžbu, stavebnictví a dopravní průmysl, mimo jiné. Bylo založeno v roce 1985.

McGuire Brinding Inc. je společnost s dokončovací službou, která dodává letecké, obranné a lékařské sektory s přesnými broušeními, včetně OD, Centerless a Surface Broušení, stejně jako otáčení CNC, frézování, řezání a honingové služby. Společnost má své sídlo v Paso Robles, CA, a je v podnikání od roku 2006.

principy, broušení, centra, středu

Precision Broušení je specialita společnosti Schaffner Machine Company. Od jednoduchého čištění grind po zlepšení cíle až po držení přísného průměru tolerance. Společnost zpracovává části až do 36 palců. na délku, 0.1 až 1.5 in. vnější průměr a tolerance průměru až do /-0.0002 in. a pracuje s ocelí, mosaznou, hliníkem a plastovými materiály.

Společnost s certifikací ISO, Longbar Brinding, Inc., Dodává bezstarostné broušení do několika obchodních segmentů, které slouží leteckým, zubním, elektronickým a lékařským průmyslu od roku 1967. Společnost rozdrtí části na vysokou toleranci 0.001 in. a zpracovává délky až 40 ft.

V Bracalente Manufacturing Co., Vč., Služby broušení bez centra se provádějí na povrchu dílů, aby bylo dosaženo hotových efektů. Cylindrické a povrchové broušení poskytuje také společnost, podává letecký průmysl, automobilový průmysl, zemědělství, obranu, ropa a plyn, lékařská a další průmyslová odvětví.

Po dobu 50 let, Lee’s Grounding, Inc. se specializuje na broušení úzce tolerance, intenzivně na malých částech. Společnost může dodávat vysoce objemové části i prototypy prostřednictvím krmeného a skrz krmení CNC a konvenčními středovými mlýnami. Programovatelný diamantový dresink brusky umožňuje přesné mletí komplikovaných částí a snižuje požadavky na nástroje.

Nejlepší dodavatelé středových broušených služeb v USA podle příjmů

Tabulka 2 níže uvádí nejvyšší dodavatele grindingových služeb Centerless v USA.com. Kromě příjmů najdete podrobnosti o poloze každé společnosti, založený rok a stručné shrnutí činností.

Tabulka 2: Nejvyšší dodavatelé bezstarostných služeb v USA v USA podle příjmů

Společnost Umístění Rok založený Roční příjmy
Produktivita, vč. Cedar Rapids, ia 1968 250 mil. a přes
Hi-Precision Grounding Corp. Santa Ana, CA 1971 250 mil. a přes
Scot Industries East Troy, WI 1951 250 mil. a přes
Specially Steel Supply, Inc. Pinehurst, TX 2002 250 mil. a přes
Troy Manufacturing Co., Vč. Burton, oh 1952 250 mil. a přes
Ashley Ward, Inc. Mason, oh 1984 250 mil. a přes
Smyth County Machine Welding, Inc. Atkins, VA 1978 250 mil. a přes
Electro-Coatsings, Inc. Houston, TX 1947 250 mil. a přes
Komponenty přesné prsteny Jamestown, NY 1945 250 mil. a přes
Poco Graphite, Inc. Decatur, TX 1968 250 mil. a přes

Nejvyšší dodavatelé bezstarostných služeb v USA v USA podle příjmů. shrnutí v souhrnu

Produktivita, vč. je vlastní výrobní společnost, která poskytuje širokou škálu obráběcích strojů, jako je zařízení pro švýcarské otáčení, více úkolů, frézování a broušení. Nabízí také elektrické vypouštěcí stroje, příslušenství, nástroje a další související produkty. Společnost má své sídlo v Cedar Rapids, IA, a byla založena v roce 1968.

Hi-Precision Grounding Corp. je společnost s dokončovacím servisním servisem, která poskytuje bezstarostné broušení, stejně jako lapování a dokončená výroba součástí. Společnost má své sídlo v Santa Ana v Kalifornii a funguje od svého založení v roce 1971.

Scot Industries poskytuje širokou škálu služeb, včetně trepanningu, hoření, honění, lyžíní, narovnání, nudné a tepelného ošetření hluboké díry a tepelného ošetření. Společnost má své sídlo nacházející se ve East Troy, WI a je v podnikání od roku 1951.

Specially Steel Supply, Inc. je distributor, který poskytuje různé typy nerezové oceli, stejně jako služby včetně broušení bez centra, řezání vodních trysek, tepelného ošetření, válcování, honění, svařování a trepanningu. Společnost má své sídlo v Pinehurst, TX, a je v podnikání od roku 2002.

Troy Manufacturing Co., Vč. je vlastní výrobní společnost, která poskytuje přesné obrobené díly a komponenty pro různé průmyslové odvětví, včetně leteckého, mořského, lékařského a automobilového průmyslu. Nabízí také obrovskou škálu služeb, jako je otáčení CNC, obrábění s více vřeteny, ošetření tepla, procházení, vrtání zbraní a broušení. Společnost se nachází v Burtonu, OH, a byla založena v roce 1952.

Nachází se v Masonu, OH, Ashley Ward, Inc. je poskytovatel broušení, který dokáže zpracovávat díly vyrobené z hliníku, mosazi, bronzu, uhlíkové oceli a různých stupňů horké a studené válcované oceli. Je poskytován profil a prostřednictvím typu krmiva bezprostředního.

Smyth County Machine Welding, Inc. je vlastní výrobní firma, která nabízí různé služby, včetně obrábění CNC, broušení, klepání, otáčení, vertikálního vodorovného frézování, řezání plazmy, pily pásma, svařování a nudné. Společnost má své sídlo v Atkins ve VA a podnikají od roku 1978.

Electro-Coatsings, Inc. je společnost s dokončením služeb, která poskytuje širokou škálu služeb, včetně broušení vlákna CNC, broušení povrchu, lapování, honění, válcového broušení CNC, narovnání baru a lapování. Společnost má své sídlo v Houstonu v TX a v podnikání je od roku 1947.

Komponenty Precision Components je vlastní výrobní společnost, která poskytuje přesné komponenty a nástroje, jakož i služby, včetně designového inženýrství, CNC obrábění, broušení, frézování, otáčení, EDM, tepelného ošetření, reverzního inženýrství a laserového značení a laserového značení a značení laseru a značení laseru a laserového značení. Společnost má sídlo v Jamestownu v New Yorku a v podnikání je od roku 1945.

Poco Graphite, Inc. je výrobní firma, která dodává sektory biomedicínské, skleněné, obecné průmyslové a elektrické vypouštěcí obráběcí odvětví, s širokou škálou služeb, včetně frézování, vrtání multispindu, vysokorychlostní obrábění, otočení a broušení disku a disk broušení. Společnost se nachází v Decatur, TX a je v podnikání od roku 1968.

Top Centerless Grounding Companies a Dodavatelé v USA. Summary

Nyní, když jsme vám poskytli podrobnosti o nejvyšších představených společnostech a dodavatelích Centerless pro broušení a dodavatele Thomase, jakož i na nejvyšší dodavateli broušení v USA v USA, doufáme. Pokud máte zájem o více o dodavatelích s broušením Centerless, můžete zkontrolovat naši stránku pro objevování dodavatelů, kde máme informace o dodavatelích 710 Centerless Grounding.

Prameny

 • https: // www.Crunchbase.com/Organization/Ring-Precision-Components
 • https: // www.Sturdygrinding.com/portfolio/co-je-centerless-grinding-_ae9.html
 • https: // www.Crunchbase.com/Organization/Specialty-Steel-Supply

Jiné bezprostřední mleté ​​články

 • Jak vybrat broušené média pro vaši aplikaci
 • Typy kol
 • Přehled broušení bez centra
 • Moderní obráběcí nástroje
 • Procesy mikrodringu
 • Obráběcí zdroje. Průvodce domácí automatizací
 • Průvodce po jednoduchých strojích
 • Nejlepší dodavatelé služeb EDM v USA
 • Top u.S. Dodavatelé služeb obrábění
 • Informace o průmyslu pro provozovatele strojů a programátory
 • Historie průmyslové revoluce: člověka pro obrábění
 • Obráběcí: Průvodce nákupem
 • Typy šroubových strojů
 • O přesném obrábění. Krátký průvodce
 • Co je obrábění? Průvodce různými typy obráběcích operací
 • Typy formovacích strojů. Průvodce nákupem Thomasnet
 • Typy visingů obrábění. Průvodce nákupem Thomasnet

Ostatní nejvyšší dodavatelé

 • Výrobci a dodavatelé nejvyšších štafet v USA a globálně
 • Nejlepší integrované výrobci obvodů a dodavatelé v USA a na mezinárodní úrovni
 • Top CNC obráběcí služby v USA
 • Top Machine Vision Software Companies v USA a na mezinárodní úrovni
 • Top USA a Mezinárodní výrobci a společnosti RFID Systems
 • Nejlepší dodavatelé a výrobci senzorů pohybu v USA a na mezinárodní úrovni
 • Nejlepší softwarové společnosti pro analýzu konečných prvků (FEA) v USA a na mezinárodní úrovni
 • Nejlepší dodavatelé a výrobci elektrických jističů v USA a globálně
 • Nejlepší společnosti automatizace procesů v USA a na mezinárodní úrovni
 • Nejlepší výrobci a dodavatelé koaxiálního kabelu v USA
 • Nejlepší biosenzorské společnosti v USA a na mezinárodní úrovni
 • Top 3D tiskové služby společnosti v USA
 • Nejlepší výrobci RFID antény USA a na mezinárodní úrovni
 • Nejlepší výrobci termočlánků v USA. Příjmy, umístění a typem produktu
 • Nejlepší dodavatelé integrovaných návrhových služeb obvodů v USA a globálně
 • Společnosti nejlepších průmyslových automatizací v USA a globálně
 • Poskytovatelé špičkových cloudových služeb a USA a po celém světě
 • Nejlepší výrobci a dodavatelé baterie v USA a globálně
 • Dodavatelé a výrobci a výrobci bezstavby v USA a po celém světě
 • Nejlepší dodavatelé a výrobci rezistorů v USA a po celém světě

Hledáte upgrade a automatizaci vašich výrobních systémů pomocí stroje bez centra? Naučte se, jak fungují válcové dokončovací stroje! S bezkonkurenční přesností a nepřetržitým automatizací jsou tyto stroje vynikající možnosti manuálního válcového broušení. Zvláště pokud potřebujete zpracovat mnoho částí najednou, válcový povrchový stroj může automatizovat výsledky prostřednictvím jednoho ze tří broušených procesů.

Díky dlouholetým zkušenostem poskytující vysoce kvalitní řešení válcových dokončení vám náš tým série Randbright vám může pomoci naučit se vše, co potřebujete vědět o středu bez uskupení!

Co je válcové úpravy?

Cylindrické dokončení je proces, který odstraňuje materiál z obrobku prostřednictvím abrazivního řezání nebo broušení. Ve většině případů je část kulatá a musí být uzemněna do konkrétního úhlu plochých.

Válcový povrchový stroj se skládá ze dvou rotačních broušených kol, která se pohybují při předem nastavených rychlostech, aby držely obrobku ve středu. Broušení vlevo aplikuje sílu dolů na plošinu a drží obrobek na místě, zatímco kolo vpravo je regulační kolo. Pohybuje se v reakci na různé tlaky aplikované na kus a otočí materiál pro broušení. Obvykle se vyrábí z gumových materiálů, aby se zajistilo, že obrobku je stabilní. Broušení se pohybuje rychleji než regulační kolo a odstraňuje materiál, aby vytvořil hladkou a přesnou grind.

Automatizovaný válcový dokončovací stroj znamená, že systém je autonomní a vyžaduje minimální manuální pomoc. Jakmile máte vše nastaveno, z úhlů a velikosti brusky, stroj funguje nezávisle bez vstupu pracovníků, aby dokončil úplný výrobní běh.

Automatické válcové povrchové úpravy je důležitým výrobním procesem pro desítky průmyslových odvětví, včetně:

 • Válečný
 • Lékařský
 • Průmyslový
 • Aerospace
 • Automobilový průmysl
 • Motorsport
 • Výroba elektřiny
 • Informační technologie
 • Zemědělské a trvalé

V každém odvětví může válcové broušení brousit množství aplikací, například:

 • Kolíky
 • Koule
 • Hřídele
 • Písty
 • Jehly
 • Ložiska
 • Válce
 • Vačky

Jakékoli odvětví, které vyžaduje válci a přesnost povrchu válcového povrchu, se může spolehnout na válcový povrchový stroj.

Proces válcového dokončení

Základními komponenty válcového povrchového stroje jsou broušení a regulační kola a pracovní čepel pro rest. Aby držel obrobek na místě, broušení tlačí materiál do regulačního kola a podporuje čepel, které se pohybují pomalejšími rychlostmi. Regulační složka určuje, jak rychle se materiál pohybuje, a proto rychlost broušení.

S jakýmkoli kusem materiálu, se kterým pracujete, měl by kontaktovat všechny tři komponenty najednou. To vytváří konzistentní proces při vysokých rychlostech, takže automatické válcové broušení ideální pro aplikace s vysokým objemem. Zde je způsob, jak fungují tři hlavní pracovní části:

 • Abrazivní brusné kolo broudí materiál a zároveň odstraňuje otřepy a nedokonalosti.
 • Regulační kolo řídí rychlost obrobku a působí jako nárazník.
 • Pracovní čepel podporuje obrobku, protože broušení komponenty odstraňuje materiál.

Broušení je pravděpodobně nejdůležitější součástí systému, protože musí podporovat typ materiálu a povrchovou úpravu vašeho obrobku. Válcová broušení kola jsou k dispozici v různých šířkách, průměrech, typech zrna a velikosti štěrků. Například mohou mít super abrazivní materiály, jako je polykrystalický diamant pro práci s tvrdými kovy. Super abrazivní broušení kola jsou odolnější a zůstávají ostřejší déle. Produkují menší tepelnou vodivost navzdory vysokých rychlostech a teplotách, což má za následek menší dobu mletí a mají delší životnost než kola vyrobená z oxidu hliníku.

Regulační kolo řídí rychlost otáčení kusu a působí jako nárazník, aby byl materiál bezpečný pro přesnost. Otáčí se stejným směrem jako broušení, ale při pomalejší rychlosti. Pracovní čepel je také podpůrnou součástí, která udržuje materiál stabilní.

Existují také tři různé typy válcových procesů broušení, včetně:

 • Přes krmené válcové broušení: Obrobku se živí středem kol, protože regulační kolo protahuje materiál bez samostatného nástroje pro krmení, takže je ideální pro válcové tvary.
 • COND FEED Cylindrical Broušení: Obrobku se přivádí do systému, dokud nezasáhne konec. Po procesu broušení se dostane namířená opačný konec, takže je tato metoda skvělá pro zúžené materiály.
 • Cylindrické broušení in-feed: Obrobku je do systému ručně přidáno a pohybuje se pro komplexní broušení pro neobvykle tvarované materiály. Tato metoda se také nazývá Plunge Broušení.

Cylindrické povrchové úpravy drží obrobku mezi dvěma rotačními koly pohybujícími se různými rychlostmi, aby se odstranila přesná množství materiálu. Tento proces eliminuje komplikace, které se často nacházejí u jiných strojů, jako jsou soustruhy a mlýny, pokud jde o velikost, materiály a povrchové úpravy.

Výhody automatizovaného válcového úpravy

Výhody začlenění automatizovaného válcového broušení do vašeho výrobního procesu zahrnují:

 • Delší životnost
 • Rychlejší čas načítání
 • Žádné resetování zařízení
 • Lepší s křehkými materiály
 • Přísnější tolerance a žádné výchylky
 • Plynulejší povrchové úpravy a rovnější linie
 • Vyšší míra výroby pro velké objemy

Proces nakládání a vykládky je automatický, zvyšuje váš výstup a účinnost a vede k nepřetržitému toku broušení. Protože nemusíte resetovat každou část ručně, může automatizovaný stroj vytlačit požadavky na vysoký objem s přesností a rychlostí. Nemusíte také resetovat celý stroj, protože operace válcového broušení může dokončit úplný běh, aby vám ušetřil čas a náklady na práci. Až budete mít vše nastaveno, nebudete muset zasáhnout, dokud další projekt vyžaduje různé specifikace.

principy, broušení, centra, středu

Tyto automatizované systémy jsou také výhodné při udržování těsných dimenzionálních tolerance. Vzhledem k tomu, že kola podporují obrobku, nedochází k vychylování materiálu, což vám umožní pracovat s těžšími kousky.

Konečně, automatické válcové brusky mají široký rozsah zpracování, který jim umožňuje pracovat na válcových a lichých tvarech a také méně odolné materiály. Protože regulační a broušená kola nevyvolávají na materiál žádný další tlak, je stroj vhodný pro práci s křehkým, měkkým a jemným materiálem nízkým napětím.

Důležité úvahy o provozních válcových dokončovacích strojích

Pochopení požadavků na výrobu vašeho projektu je nejkritičtějším zvážením při provozu mlýnku na bez centra. Například vše závisí na úhlech. Úhel každého kola určuje požadovanou zaoblení a toleranci vašeho materiálu. Práce se správnými úhly také zajišťuje, že se používá celá povrchová plocha broušení. Pokud jde o regulační kola a čepel na rest, jsou také kritické pro přesné válcové dokončení.

Mezi další aspekty, na které je třeba myslet:

 • S čím je mletí materiálu, se kterým pracujete?
 • Dáváte pozor na hladinu chladicí kapaliny stroje?
 • Jak se oblékáš brusné kolo?

Chladicí kapalina je základní tekutina pro udržení teploty systému a zároveň brání zkreslení a dalším poškození. Tekutina je také prospěšná následujícími způsoby:

 • Snižuje tření mezi koly a materiálem
 • Odplaví kovové hranolky
 • Čistí čepele a příručky čepele
 • Namazat systém

Opět je brusné kolo jedním z nejdůležitějších úvah. Klíčovým faktorem je broušení, protože musí být vhodný pro kovové části a jejich povrchové úpravy. Budete chtít určit, jak musí být abrazivní kolo, včetně jeho velikosti štěrku, typu obilí a šířky. Dalším hlediskem je obvaz kol. K dispozici jsou nástroje rotačního a stacionárního oblékání, které pomáhají vyrobit kolo kolem plochého povrchu. Chcete také vytvořit správný tvar do krmiva, abyste mohli protáhnout materiál.

Zatímco automatizované válcové povrchové úpravy je jednoduchý proces, vyžaduje přesnost k vytvoření přesných částí. Vyvarujte se práce s použitými a opotřebovanými stroji, protože jsou méně přesné a vyžadují více údržby.

Vyberte si naše Randbright Cylindrical Finish Machines

Jako výrobce válcového povrchového stroje poskytuje řada Randbright jednoduchá, efektivní a efektivní řešení pro vaši výrobní linku. Naše stroje Randbright jsou příkladem toho, jak postupujeme s technologií, takže můžete obdržet nejúčinnější stroje. S našimi brusnými stroji můžete zvýšit rychlost výroby a eliminovat potřebu ručního grindingu.

Kontaktujte reprezentativní zástupce Timesavers online a dozvědět se o našich válcových dokončovacích strojích nebo si prohlédněte naše produkty Randbright. Jsou perfektním upgradem na kvalitnější povrchové úpravy! S několika různými válcovými cílovými stroji na výběr, máme dokončovací řešení, která potřebujete!