9 nejlepších jezdeckých sekaček z roku 2023 recenzí. Travník Cub Cadet

Nejlepší jezdecké sekačky na trávu z roku 2023 [recenze]

Staromódní sekačky na trávu jsou skvělé pro malé městské a příměstské trávníky-ale neřezají hořčici pro venkovské a exurbanské majitele domů. Sekačky na jízdu jsou standardem pro udržení velkých trávníků krásných a uklizených.

Jezdící sekačky přicházejí ve všech tvarech a velikostech: sekačky s komerčními stupni, kompaktní vzory zadních motorů, high-tech elektrické modely a další. Nalezení správného přizpůsobení vám může být potíže.

Proto jsme zkontrolovali více než dva desítky sekaček na jízdě a dnes jsme našli Top 9. Podívali jsme se na sílu, šířku řezacího balíčku, váhu, speciální rysy sekaček na koni, abychom přišli s naším hodnocením. Zahrnovali jsme také užitečný průvodce nákupem a dotazy, aby váš nákupní zážitek byl hračkou.

Jízdní sekačky se pohybují v nákladech od méně než 2 000 až 4 000 nebo více. Abychom usnadnili výběr, uvezli jsme obecnou cenu (kolísání) pro každou sekačku na koni na našem seznamu:

 • „Levné“. méně než 2 000
 • „Mírný“. 2 000 až 4 000
 • „Drahé“. nad 4 000

Zde jsou tipy na trávníku pro 10 nejlepších jezdeckých sekaček na trávu:

nejlepších, jezdeckých, sekaček, roku

0 nejlepších jezdeckých sekaček. recenze

1. Celkově nejlepší: Husqvarna yth18542
Vítězové kategorie
2. Nejlepší elektrická jezdecká sekačka: Ryobi RY48111
3. Nejlepší sekačka s nulovým obratem: Cub Cadet Ultima Zt1
4. Většina třesů za vaši babku: John Deere S120
Běžci-up
5. Cub Cadet XT1
6. Troy-Bilt Pony
7. Ryobi 42palcová sekačka
8. Husqvarna Z254
9. Toro 42palcový časový list

Celkově nejlepší: Husqvarna yth18542

Jezdící sekačka Husqvarna Yth18542 je navržena tak, aby byla kompaktní a odolná a zároveň poskytovala dostatek energie pro snížení jakéhokoli středního až velkého velikosti trávníku.

Tato sekačka, která je navržena s ohledem na manévrovatelnost, má těsný okruh otočení 16 palců. Jeden nožní pedál ovládá hydrostatický hnací ústrojí pro hladké přechody mezi dopředu a vzad.

18.5-koňský motor je vyroben Briggsem Strattonem, nejspolehlivějším americkým malým výrobcem motoru. YTH18542 může dosáhnout nejvyšší rychlosti 7.4 mph, což z něj činí jeden z nejrychlejších sekaček ve stylu traktoru na trhu.

Navzdory své kompaktní velikosti Husqvarna zabalil do tohoto stroje spoustu funkcí. 42palcová paluba využívá indukci vzduchu, aby zabránila vaše trávy pod sekačkou a zajistila pokaždé čistý řez. Kola duálních anti-skalp chrání váš trávník před sekací palubou při průchodu nerovnoměrným terénem.

Husqvarna nabízí tříletou záruku na nárazník na nové sekačky.

Vystřihovací sáček a mulčování se prodávají samostatně za účelem zvýšení užitečnosti tohoto trávníku traktoru. YTH18542 je také kompatibilní s celou řadou příslušenství Husqvarny.

Specifikace

Zdroj energie: 18.5 HP Briggs Stratton Intek Enginetransmise: Hydrostatická převodovka provozovaná nohou Rychlost: 7.4 mphdeck šířka: 42 inchescutting výška: 6 pozic, 1.Rozsah 5 až 4 palců: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Kompaktní pro skladování a manévrovatelnosti použitá odolná konstrukce oceli sdružená Briggs Stratton Engine finanční hydrostatická převodovka s 3letou zárukou ✗ Připevnění prodávané samostatně✗ Žádný palivový rozchod

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka: Ryobi RY48111

Nová generace sekaček Ryobi je vylepšení původního RY48110, nejmodernější baterie 100 zesilovačů, která umožňuje až 2.5 hodin nepřetržitého sečení na jednom náboji.

38palcová řezací paluba se vejde do těsných míst a vytvořit přesné řezy kolem zahradních postelí a krajinných prvků. Tři samostatné beztastní motory napájejí kola a dvě čepele a dodávají řezací sílu srovnatelné s plynovou sekačkou. Ryobi RY48111 má nejvyšší rychlost 8 mph, což z něj činí nejrychlejší sekačku na tomto seznamu.

RY48111 je také nejtišší jezdecká sekačka na trhu, nikdy nepřesahuje 70 decibelů. Co to znamená: můžete sekat jasně a brzy, aniž byste narušili sousedy.

Další věci, které se nám na této jezdecké sekačce líbily:

 • Aktivní tempomat poskytuje konzistenci na dlouhých úsecích trávníku.
 • Schopnost mulčování: Tato sekačka je vybavena schopností mulčování, s volitelným sběrným vakem prodávaným samostatně.
 • Skvělé funkce: RY48111 má LED světlomety, držák poháru a port nabíjecí USB.
 • Baterie se nabíjí přes noc standardním vývodem 120 V. Tato sekačka je nejúčinnější volbou pro yardy do 2.5 akrů.

Specifikace

Zdroj napájení: 100 AH Battery, 3 bezmastně bezmastně Motorstransmision: NonEtop Rychlost: 8 mphdeck šířka: 38 inciscutting výška: 12 pozic, 1.5 až 4.Řada 5 palců: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Nízká údržba-Žádný plyn, filtry, pásy nebo zapalovací svíčky použité emise nulové ✗ může řezat pouze 2.5 akrů denně

Nejlepší sekačka s nulovým obratem: Cub Cadet Ultima Zt1

Špičková sekačka pro rezidenční trhy, série ultimy Cub Cadet dělá krátkou práci největších trávníků. Tento stroj, řízený motorem Kohler 22 koňských sil, může dosáhnout rychlosti 7 vpřed 7.5 mph.

Plně nastavitelné sedadlo do závodního stylu poskytuje konečné pohodlí při provozování ZT1. Ovládání lišty je také nastavitelné ve třech rozměrech, aby bylo zajištěno přesné manévrování. Duální světlomety LED vám pomohou snížit podmínky nízkých osvětlení a pogumovaná podlaha kokpitu snižuje vibrace.

20palcová zadní kola a 11palcová přední kola nabízejí dostatek trakce k řešení jemných kopců a jsou navrženy tak, aby chránily váš trávník při otočení. A 3.Plahový benzín 5-galon vám umožní trávit více času sečením a méně času doplňováním doplňování.

Kadet Cub nabízí tříletou neomezenou hodinovou záruku a doživotní záruku na rám. ZT1 také přichází v 50palcové verzi pro větší účinnost a pokrytí. Cub Cadet také nedávno vydal ultima ZT1 56V Max60 Electric Zero Turn.

Specifikace

Zdroj energie: 22 hp, 725 cc Kohler 7000 Series Twin-Calinder Enginetransmission: Dual Hydrostatic TransmissionStop Rychlost: 7.Šířka 5 mphdeck: 42 Inchescutting Výška: 15 pozic, 1 až 4.Řada 5 palců: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Výkonný 22 HP Engine✓ Plně nastavitelná sedadla a ovládací prvky, nejlepší záruka ve své třídě ✗ Žádný měřič plynu✗ prodává se samostatně

Většina třesů za vaši babku: John Deere S120

Pokud máte na svém pozemku silnou trávu nebo těžký štětec, 22-koňský výkon John Deere S120 přináší těžkopádnou sílu za dostupnou cenu.

Motor s vysokým torque činí S120 skvělým pro řezání silné trávy a tažení těžkých zatížení. John Deere vyrábí širokou škálu doplňků vleku a na přední straně, jako jsou rozmetače a sněhové pluhy. Tento malý traktor trávníku dělá práci dražších modelů s lehkostí.

S120 má velká 22palcová zadní kola a poloměr otáčení 18 palců. Sedadlo s vysokým zad je plně nastavitelné, včetně bederní podpory.

Series 100 zahrnuje také levný S100 a vysoce uznávaný S180. Celá řada je v souladu s emisními standardy Carb California a je podpořena dvouletou zárukou nárazníku Johna Deera.

Specifikace

Zdroj energie: 22 HP V-Twin Enginetransmision: Hydrostatictop rychlost: 5.Šířka 5 mphdeck: 42 Inchescutting Výška: 13 pozic, 1 až 4 palce rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Vysoká koňská síla Engine použito v Kalifornii, snadno čitelný plynový rozchod ✗ Slow✗ Veškeré příslušenství prodávané samostatně

Běžci-up

Cub Cadet XT1

XT1 je nejoblíbenějším traktorem Cub Cadet. Tento stroj je poháněn motorem Kohler s 18 koňskými silami, je navržen s ohledem na pohodlí. Je vybaven širokým dnem, sedadlem s vysokým obsahem podpory s nastavitelnou podporou zády a ergonomickým antivibračním volantem.

Hladká hydrostatická převodovka, responzivní řízení a tempomat usnadňují operaci XT1. Proprietární barva chrání traktor před korozí. Systém promývání paluby s rychlým připojením vám umožňuje zapojit běžnou zahradní hadici pro snadné čištění.

Tento kadet mláďat má dlouhodobé LED světlometů a je podporován tříletou zárukou pohonných jednotek a pětiletou zárukou na podvozek/nápravu.

Specifikace

Zdroj energie: 18 HP Kohler 5400 Series Single Cylinder Enginetransmission: Hydrostatictop Rychlost: 5.Šířka 5 mphdeck: 42 inciscutting výška: 5 pozic, 1 až 4 palce rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Nejlepší záruka ve své třídě sloužící s Kalifornií ✗ Slow✗ Veškeré příslušenství prodávané samostatně

Troy-Bilt Pony

Pokud hledáte možnost rozpočtu, ale přesto chcete sekačku ve stylu traktoru, je vaše nejlepší sázka poníka. Ačkoli poník není nejsilnější sekačkou na trhu, má všechny funkce, které potřebujete k udržení střední až velké velikosti trávníku úhledně zamořené.

Postaveno na spolehlivém 15.5-koňský motor Briggs Stratton, tento traktor zabalení na Troy-Bilt může snadno řešit pravidelné úlohy sečení. 7-rychlostní ruční převodovka „Shift-On-The-Go“ je navržena tak, aby se hladce přesunula z jednoho rychlostního stupně na druhé.

 • Automatické světlomety, které se přizpůsobují podmínkám nízké viditelnosti
 • Držitel poháru, který vám pomůže zůstat hydratovaný v horkých letních dnech
 • 2letá omezená záruka

Specifikace

Zdroj energie: 15.5 HP Briggs Briggs Stratton Enginetransmise: 7stupňová rychlost manuální desky: 5.Šířka 5 mphdeck: 42 Inchescutting Výška: 5 pozic, 1.25 až 3.Rozsah 75 palců: levný

Klady Nevýhody
✓ Spolehlivý Briggs Stratton Engine✓ Comflabliant procent dostupné ✗ nízký výkonový výstup✗ manuální převodovka✗ málo možností výšky řezu

Ryobi 42palcová sekačka

Ryobiho mistrovství elektrické energie nekončí na sekačkách zadních motorů. Ryobi se vydal na navrhování sekačky s nulovou otočením, která si může držet vlastní proti své konkurenci plynu.

Tato sekačka s nulovým obratem, poháněna čtyřmi samostatnými motory, jeden pro každé hnací kolo a jeden na čepel, distribuuje přesně správné množství energie na komponenty, které je nejvíce potřebují. 75 ampérová baterie může trvat až 2.5 hodin neustálého sečení, krátké práce na yardech až do 3 akrů.

Nejvyšší rychlost a rychlé, responzivní zatáčky vám umožní sekat dál a rychleji než jiné elektrické sekačky. Baterie se nabíjí přes noc ze standardního 120-voltového výstupu. Digitální měřič sleduje úroveň baterie a hodiny používání. Tato sekačka s nulovým otočením má silné LED světlometů, dva držitele poháru a port USB nabíjecího port.

Tato sekačka Ryobi nevytváří dostatek energie na řešení hustého kartáče nebo divokého růstu, ale je dokonale schopná zacházet s standardními trávami. Tato sekačka je dodávána se schopností mulčování a pytlovací systém se prodává samostatně.

Specifikace

Zdroj napájení: 75 AH Battery, 4 bezmastně bezmatorová motorista: Nontop Rychlost: 7 mphdeck Šířka: 42 Inchescutting výška: 12 pozic, 1.5 až 4.Rozsah 5 palců: drahý

Klady Nevýhody
✓ nízká údržba-Žádné plyn, filtry, pásy nebo zapalovací svíčky použitá ✗ Úzká paluba sečení může běžet pouze pro 2.5 hodin denně

Husqvarna Z254

Tato sekačka Husqvarna Zero-Turn je připravena na těžkou práci s motorem o výkonu 26 koňských sil a 54palcovou řezací palubou. S nejsilnějším motorem na tomto seznamu dělá Z254 krátkou práci trávníků a polí.

Přestože Husqvarna Z254 stojí více než výše uvedený kadet mláďat, zákazníci s masivními yardy nebo hustými, divoké oblasti růstu mohou těžit z přidané síly.

Díky svému zaměření na řezací sílu je Husqvarna Z254 o něco pomalejší než jiné modely nulového obratu na trhu. Má úpravu výšky paluby s jednou pákou se šesti pozicemi. Z254 používá indukční systém vzduchu Husqvarna, aby udržel trávu vzpřímeně pro čistší řez. Tato sekačka s nulovým otočením je také vybavena systémem „Ready Start“ pro snadný provoz.

Specifikace

Zdroj energie: 26 HP Kohler Enginetransmission: Hydrostatictop Rychlost: 6.Šířka 5 mphdeck: 54 Internascutting Výška: 6 pozic, 1.Rozsah 5 až 4 palců: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Výkonný 26 HP Engine✓ Široký řezací paluba easy start ✗ Žádné měřidlo plynu✗ sedadlo není nastavitelné

Toro 42palcový časový list

Poslední položka na našem seznamu, série Toro TimeCutter má systém „inteligentní rychlost“, který automaticky upravuje citlivost na lapky na vaše provozní tempo. Jak je to v pohodě? Má tři režimy provozu, které přesměrují napájení motoru:

 • Mow režim je zaměřen na rychlost a doplňuje 7 mph.
 • Režim vleku se zaměřuje na točivý moment kol s nejvyšší rychlostí 5.5 mph.
 • Režim Trim nasměruje napájení na řezací palubu a snižuje nejvyšší rychlost na 4 mph na pluh tlustým štětcem.

Další věci, které se nám na časovém linii Toro líbí:

 • Držitel poháru a podsadací úložiště v kabině.
 • Pneumatiky, které chrání motor a operátor před bahnem a trosky.
 • Tlumiče snižující šoky, které udržují volantské tyče, když narazíte na hrboly.

Toro nabízí tříletou, neomezenou hodinovou rezidenční záruku. Časový ústrojí je v souladu s normami emisí v Kalifornii. Majitelé větších yardů by si měli prohlédnout jejich 23hp 50-palcovou verzi a 23hp 54-palcový model.

Specifikace

Zdroj energie: 18 HP Kawasaki V-Twin Enginetransmission: Hydrostatictop Rychlost: 7 mphdeck šířka: 42 inciscutting výška: 1.5 až 4.Řada 5 palců: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Více provozních režimů použito ✗ Nízká napájení motoru✗ Žádný měřidlo plynu

Průvodce kupujícími: jezdící sekačky na trávu

Nákup sekačky je velké rozhodnutí. S tolika dostupnými možnostmi může výběr toho správného cítit ohromující. Tento průvodce kupujícím vás projde typy sekaček na trhu a nastíní důležité faktory, které je třeba zvážit. Vysvětlíme také, jak jsme přišli s našimi hodnoceními.

Druhy sekačky na trávu

Jezdící sekačky na trávu nejsou stejné. Zatímco většina sekaček na benzínu běží na benzínu, několik elektrických sekaček v posledních letech zasáhlo trh. Ať už plyn nebo elektrické sekačky mají tendenci přicházet ve třech obecných tvarech těla.

Zadní stroj

Jezdící sekačky zadního motoru jsou nejkompaktnější a nejdražší model. Motor (nebo elektrický motor) je namontován za operačním sedadlem. To dává sekačům zadního motoru velkou viditelnost, ale může ovlivnit poloměr jejich tahu. S menšími řezacími palubami se sekačky zadního motoru vejdou do bran a jsou skvělé pro střední trávníky.

Traktor trávníku

Standardní jezdecká sekačka na trávu po více než století, trávník má motor namontovaný vpředu, který pohání kola a řezací palubu. Traktory trávníku obvykle mají řezání paluby kolem 42 palců, i když traktory s vyššími koňmi mohou být větší. Nedávné modely mohou mít automatické nebo hydrostatické převodovky, i když mnoho z nich je manuální.

Nula otočení

Sekačka s nulovým otočením existuje již od šedesátých let a za posledních 20 let vzrostla na význam na výtečnost. Tyto high-tech stroje používají hydraulický systém k nezávisle ovládání obou napájených kol, což jim umožňuje otáčet na desetníku.

Sekačky s nulovým otočením jsou obvykle ovládány pákami přes klín operátora a mohou být bez praxe složité pro manévrování. Jejich tvar umožňuje nulové obraty na sportovní širší paluby. Nulové otoky jsou obvykle o něco dražší, ale jsou nejlepší volbou pro velké yardy.

Elektrický

S fosilními palivami na poklesu a rostoucí ceny plynu může být ten pravý čas investovat do jezdecké sekačky poháněné baterií. Nové pokroky v zelené technologii vedly k některým skutečně působivým ekologickým sekačům na trávu od několika výrobců. S bateriemi, které trvají až tři hodiny na jednom nabití, mohou elektrické sekačky dodávat podobné výkony pro plynové modely.

Co hledat v jezdecké sekačce na trávu

Jezdecké sekačky jsou komplikované stroje a je důležité zvážit různé specifikace při jejich porovnání. Podívali jsme se na několik detailů a funkcí, abychom určili užitečnost a efektivitu nákladů pro našich 9 nejlepších tipů.

Napájení

Důležitý stat pro jakýkoli nástroj, síla motoru sekačky na trávu určí vaši nejvyšší rychlost a točivý moment čepele. Plynové motory této velikosti obvykle měří z hlediska výkonu (HP), zatímco velké baterie měří aperage za hodinu použití (AH).

Pokud plánujete snížit tlustý kartáč nebo divoký růst. Nízko-střední výkon je obvykle adekvátní pro standardní trávníky trávy.

Šířka řezání

Širší stroj zvyšuje vaše pokrytí při každém průchodu přes dvorek. Širší stroje jsou efektivnější, ale vyžadují více energie, a proto jsou dražší.

Výška paluby

Nastavitelné paluby jsou standardní v moderních sekačkách trávníku. Většina z nich může stříhat trávu mezi přibližně 1.5 palců a asi 4 palce, s několika přírůstky mezi. Tato funkce je obvykle spíše přednost než nutnost.

Speciální funkce

Výrobci rádi přidávají komfortní a užitečné funkce do svých jezdeckých sekaček na trávu, aby vynikli. Funkce, jako jsou držáky pohárů, USB nabíječky a kola proti vibraci. Některé modely zahrnují mulčování sady nebo listové sáčky, zatímco jiní výrobci je prodávají jako samostatné přílohy.

Cena

Nejdůležitějším faktorem při výběru správné sekačky je váš rozpočet. Jezdící sekačky jsou velkým nákupem a doporučujeme vám nakupovat několik různých dodavatelů a místních prodejců, abyste našli nejlepší řešení. Kvantifikujeme výše uvedené funkce a porovnáme je s náklady, abychom vám pomohli získat nejlepší hodnotu.

Časté časté o jízdě sekačky na trávníku

Náš výzkum ukazuje, že nejlepší jezdecká sekačka je Husqvarna Yth18542. Vybrali jsme si to jako naši nejlepší jezdeckou sekačku pro její spolehlivost a užitečnost vzhledem k ceně. Další standouty: Zjistili jsme také, že nejlepší sekačkou je kadet Cub Ultima Zt1 a nejlepší sekačkou je elektrická Ryobi Ry48111.

Hydrostatické hnací úlohy se spoléhají na hydraulickou tekutinu při přenosu energie z motoru na čepel nebo kola. Protože nejsou zapojeny žádné převodovky, napájení se může hladce zvyšovat a snižovat podél hnacího ústroje bez nutnosti manuálního posunu.

To zvyšuje účinnost motoru a umožňuje proudění energie odlišně do každé části stroje. Sekačky s nulovým otočením používají tuto metodu k dodávání energie na obou kolech nezávisle.

Jezdící sekačky na trávu jsou velká investice. Přestože některé sekačky na trávu s rozpočtem budou stát pod 2 000, většina modelů rezidenčního využití je cena mezi 2 000 a 4 000. Plánujte utratit asi 3 000 za novou sekačku na jízdě nebo nakupovat kolem místních prodejců pro diskontované na předběžných strojích.

Kdy zavolat na trávník péče pro

Jízdní sekačky jsou statnou investicí a ve vaší garáži zabírají prostor. Pokud byste raději měli péči o trávník, udržujte svou trávu zelenou a zdravou, můžeme pomoci. Pronásledová láska na trávu mohou dát vašemu dvoru profesionální manikúru za dostupné ceny. Zavolejte na číslo 800-706-4117, abyste zjistili, jak může profesionální posádka péče o trávník ukázat váš dvůr nějakou lásku trávníku.

Lawn Love se účastní programu Amazon Services LLC Associates a dalších affiliate maloobchodníků. Láska na trávu může získat příjmy z produktů propagovaných v tomto článku.

Hlavní fotografický kredit: Fotografie Shutterstock s překrytím textu

Nejlepší jezdecké sekačky na trávu z roku 2023 [recenze]

Staromódní sekačky na trávu jsou skvělé pro malé městské a příměstské trávníky-ale neřezají hořčici pro venkovské a exurbanské majitele domů. Sekačky na jízdu jsou standardem pro udržení velkých trávníků krásných a uklizených.

Jezdící sekačky přicházejí ve všech tvarech a velikostech: sekačky s komerčními stupni, kompaktní vzory zadních motorů, high-tech elektrické modely a další. Nalezení správného přizpůsobení vám může být potíže.

Proto jsme zkontrolovali více než dva desítky sekaček na jízdě a dnes jsme našli Top 9. Podívali jsme se na sílu, šířku řezacího balíčku, váhu, speciální rysy sekaček na koni, abychom přišli s naším hodnocením. Zahrnovali jsme také užitečný průvodce nákupem a dotazy, aby váš nákupní zážitek byl hračkou.

Jízdní sekačky se pohybují v nákladech od méně než 2 000 až 4 000 nebo více. Abychom usnadnili výběr, uvezli jsme obecnou cenu (kolísání) pro každou sekačku na koni na našem seznamu:

 • „Levné“. méně než 2 000
 • „Mírný“. 2 000 až 4 000
 • „Drahé“. nad 4 000

Zde jsou tipy na trávníku pro 10 nejlepších jezdeckých sekaček na trávu:

0 nejlepších jezdeckých sekaček. recenze

1. Celkově nejlepší: Husqvarna yth18542
Vítězové kategorie
2. Nejlepší elektrická jezdecká sekačka: Ryobi RY48111
3. Nejlepší sekačka s nulovým obratem: Cub Cadet Ultima Zt1
4. Většina třesů za vaši babku: John Deere S120
Běžci-up
5. Cub Cadet XT1
6. Troy-Bilt Pony
7. Ryobi 42palcová sekačka
8. Husqvarna Z254
9. Toro 42palcový časový list

Celkově nejlepší: Husqvarna yth18542

Jezdící sekačka Husqvarna Yth18542 je navržena tak, aby byla kompaktní a odolná a zároveň poskytovala dostatek energie pro snížení jakéhokoli středního až velkého velikosti trávníku.

Tato sekačka, která je navržena s ohledem na manévrovatelnost, má těsný okruh otočení 16 palců. Jeden nožní pedál ovládá hydrostatický hnací ústrojí pro hladké přechody mezi dopředu a vzad.

18.5-koňský motor je vyroben Briggsem Strattonem, nejspolehlivějším americkým malým výrobcem motoru. YTH18542 může dosáhnout nejvyšší rychlosti 7.4 mph, což z něj činí jeden z nejrychlejších sekaček ve stylu traktoru na trhu.

Navzdory své kompaktní velikosti Husqvarna zabalil do tohoto stroje spoustu funkcí. 42palcová paluba využívá indukci vzduchu, aby zabránila vaše trávy pod sekačkou a zajistila pokaždé čistý řez. Kola duálních anti-skalp chrání váš trávník před sekací palubou při průchodu nerovnoměrným terénem.

Husqvarna nabízí tříletou záruku na nárazník na nové sekačky.

Vystřihovací sáček a mulčování se prodávají samostatně za účelem zvýšení užitečnosti tohoto trávníku traktoru. YTH18542 je také kompatibilní s celou řadou příslušenství Husqvarny.

Specifikace

Zdroj energie: 18.5 HP Briggs Stratton Intek Enginetransmise: Hydrostatická převodovka provozovaná nohou Rychlost: 7.4 mphdeck šířka: 42 inchescutting výška: 6 pozic, 1.Rozsah 5 až 4 palců: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Kompaktní pro skladování a manévrovatelnosti použitá odolná konstrukce oceli sdružená Briggs Stratton Engine finanční hydrostatická převodovka s 3letou zárukou ✗ Připevnění prodávané samostatně✗ Žádný palivový rozchod

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka: Ryobi RY48111

Nová generace sekaček Ryobi je vylepšení původního RY48110, nejmodernější baterie 100 zesilovačů, která umožňuje až 2.5 hodin nepřetržitého sečení na jednom náboji.

38palcová řezací paluba se vejde do těsných míst a vytvořit přesné řezy kolem zahradních postelí a krajinných prvků. Tři samostatné beztastní motory napájejí kola a dvě čepele a dodávají řezací sílu srovnatelné s plynovou sekačkou. Ryobi RY48111 má nejvyšší rychlost 8 mph, což z něj činí nejrychlejší sekačku na tomto seznamu.

RY48111 je také nejtišší jezdecká sekačka na trhu, nikdy nepřesahuje 70 decibelů. Co to znamená: můžete sekat jasně a brzy, aniž byste narušili sousedy.

Další věci, které se nám na této jezdecké sekačce líbily:

 • Aktivní tempomat poskytuje konzistenci na dlouhých úsecích trávníku.
 • Schopnost mulčování: Tato sekačka je vybavena schopností mulčování, s volitelným sběrným vakem prodávaným samostatně.
 • Skvělé funkce: RY48111 má LED světlomety, držák poháru a port nabíjecí USB.
 • Baterie se nabíjí přes noc standardním vývodem 120 V. Tato sekačka je nejúčinnější volbou pro yardy do 2.5 akrů.

Specifikace

Zdroj napájení: 100 AH Battery, 3 bezmastně bezmastně Motorstransmision: NonEtop Rychlost: 8 mphdeck šířka: 38 inciscutting výška: 12 pozic, 1.5 až 4.Řada 5 palců: Mírný

nejlepších, jezdeckých, sekaček, roku
Klady Nevýhody
✓ Nízká údržba-Žádný plyn, filtry, pásy nebo zapalovací svíčky použité emise nulové ✗ může řezat pouze 2.5 akrů denně

Nejlepší sekačka s nulovým obratem: Cub Cadet Ultima Zt1

Špičková sekačka pro rezidenční trhy, série ultimy Cub Cadet dělá krátkou práci největších trávníků. Tento stroj, řízený motorem Kohler 22 koňských sil, může dosáhnout rychlosti 7 vpřed 7.5 mph.

Plně nastavitelné sedadlo do závodního stylu poskytuje konečné pohodlí při provozování ZT1. Ovládání lišty je také nastavitelné ve třech rozměrech, aby bylo zajištěno přesné manévrování. Duální světlomety LED vám pomohou snížit podmínky nízkých osvětlení a pogumovaná podlaha kokpitu snižuje vibrace.

20palcová zadní kola a 11palcová přední kola nabízejí dostatek trakce k řešení jemných kopců a jsou navrženy tak, aby chránily váš trávník při otočení. A 3.Plahový benzín 5-galon vám umožní trávit více času sečením a méně času doplňováním doplňování.

Kadet Cub nabízí tříletou neomezenou hodinovou záruku a doživotní záruku na rám. ZT1 také přichází v 50palcové verzi pro větší účinnost a pokrytí. Cub Cadet také nedávno vydal ultima ZT1 56V Max60 Electric Zero Turn.

Specifikace

Zdroj energie: 22 hp, 725 cc Kohler 7000 Series Twin-Calinder Enginetransmission: Dual Hydrostatic TransmissionStop Rychlost: 7.Šířka 5 mphdeck: 42 Inchescutting Výška: 15 pozic, 1 až 4.Řada 5 palců: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Výkonný 22 HP Engine✓ Plně nastavitelná sedadla a ovládací prvky, nejlepší záruka ve své třídě ✗ Žádný měřič plynu✗ prodává se samostatně

Většina třesů za vaši babku: John Deere S120

Pokud máte na svém pozemku silnou trávu nebo těžký štětec, 22-koňský výkon John Deere S120 přináší těžkopádnou sílu za dostupnou cenu.

Motor s vysokým torque činí S120 skvělým pro řezání silné trávy a tažení těžkých zatížení. John Deere vyrábí širokou škálu doplňků vleku a na přední straně, jako jsou rozmetače a sněhové pluhy. Tento malý traktor trávníku dělá práci dražších modelů s lehkostí.

S120 má velká 22palcová zadní kola a poloměr otáčení 18 palců. Sedadlo s vysokým zad je plně nastavitelné, včetně bederní podpory.

Series 100 zahrnuje také levný S100 a vysoce uznávaný S180. Celá řada je v souladu s emisními standardy Carb California a je podpořena dvouletou zárukou nárazníku Johna Deera.

Specifikace

Zdroj energie: 22 HP V-Twin Enginetransmision: Hydrostatictop rychlost: 5.Šířka 5 mphdeck: 42 Inchescutting Výška: 13 pozic, 1 až 4 palce rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Vysoká koňská síla Engine použito v Kalifornii, snadno čitelný plynový rozchod ✗ Slow✗ Veškeré příslušenství prodávané samostatně

Běžci-up

Cub Cadet XT1

XT1 je nejoblíbenějším traktorem Cub Cadet. Tento stroj je poháněn motorem Kohler s 18 koňskými silami, je navržen s ohledem na pohodlí. Je vybaven širokým dnem, sedadlem s vysokým obsahem podpory s nastavitelnou podporou zády a ergonomickým antivibračním volantem.

Hladká hydrostatická převodovka, responzivní řízení a tempomat usnadňují operaci XT1. Proprietární barva chrání traktor před korozí. Systém promývání paluby s rychlým připojením vám umožňuje zapojit běžnou zahradní hadici pro snadné čištění.

Tento kadet mláďat má dlouhodobé LED světlometů a je podporován tříletou zárukou pohonných jednotek a pětiletou zárukou na podvozek/nápravu.

Specifikace

Zdroj energie: 18 HP Kohler 5400 Series Single Cylinder Enginetransmission: Hydrostatictop Rychlost: 5.Šířka 5 mphdeck: 42 inciscutting výška: 5 pozic, 1 až 4 palce rozsah: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Nejlepší záruka ve své třídě sloužící s Kalifornií ✗ Slow✗ Veškeré příslušenství prodávané samostatně

Troy-Bilt Pony

Pokud hledáte možnost rozpočtu, ale přesto chcete sekačku ve stylu traktoru, je vaše nejlepší sázka poníka. Ačkoli poník není nejsilnější sekačkou na trhu, má všechny funkce, které potřebujete k udržení střední až velké velikosti trávníku úhledně zamořené.

Postaveno na spolehlivém 15.5-koňský motor Briggs Stratton, tento traktor zabalení na Troy-Bilt může snadno řešit pravidelné úlohy sečení. 7-rychlostní ruční převodovka „Shift-On-The-Go“ je navržena tak, aby se hladce přesunula z jednoho rychlostního stupně na druhé.

 • Automatické světlomety, které se přizpůsobují podmínkám nízké viditelnosti
 • Držitel poháru, který vám pomůže zůstat hydratovaný v horkých letních dnech
 • 2letá omezená záruka
nejlepších, jezdeckých, sekaček, roku

Specifikace

Zdroj energie: 15.5 HP Briggs Briggs Stratton Enginetransmise: 7stupňová rychlost manuální desky: 5.Šířka 5 mphdeck: 42 Inchescutting Výška: 5 pozic, 1.25 až 3.Rozsah 75 palců: levný

Klady Nevýhody
✓ Spolehlivý Briggs Stratton Engine✓ Comflabliant procent dostupné ✗ nízký výkonový výstup✗ manuální převodovka✗ málo možností výšky řezu

Ryobi 42palcová sekačka

Ryobiho mistrovství elektrické energie nekončí na sekačkách zadních motorů. Ryobi se vydal na navrhování sekačky s nulovou otočením, která si může držet vlastní proti své konkurenci plynu.

Tato sekačka s nulovým obratem, poháněna čtyřmi samostatnými motory, jeden pro každé hnací kolo a jeden na čepel, distribuuje přesně správné množství energie na komponenty, které je nejvíce potřebují. 75 ampérová baterie může trvat až 2.5 hodin neustálého sečení, krátké práce na yardech až do 3 akrů.

Nejvyšší rychlost a rychlé, responzivní zatáčky vám umožní sekat dál a rychleji než jiné elektrické sekačky. Baterie se nabíjí přes noc ze standardního 120-voltového výstupu. Digitální měřič sleduje úroveň baterie a hodiny používání. Tato sekačka s nulovým otočením má silné LED světlometů, dva držitele poháru a port USB nabíjecího port.

Tato sekačka Ryobi nevytváří dostatek energie na řešení hustého kartáče nebo divokého růstu, ale je dokonale schopná zacházet s standardními trávami. Tato sekačka je dodávána se schopností mulčování a pytlovací systém se prodává samostatně.

Specifikace

Zdroj napájení: 75 AH Battery, 4 bezmastně bezmatorová motorista: Nontop Rychlost: 7 mphdeck Šířka: 42 Inchescutting výška: 12 pozic, 1.5 až 4.Rozsah 5 palců: drahý

Klady Nevýhody
✓ nízká údržba-Žádné plyn, filtry, pásy nebo zapalovací svíčky použitá ✗ Úzká paluba sečení může běžet pouze pro 2.5 hodin denně

Husqvarna Z254

Tato sekačka Husqvarna Zero-Turn je připravena na těžkou práci s motorem o výkonu 26 koňských sil a 54palcovou řezací palubou. S nejsilnějším motorem na tomto seznamu dělá Z254 krátkou práci trávníků a polí.

Přestože Husqvarna Z254 stojí více než výše uvedený kadet mláďat, zákazníci s masivními yardy nebo hustými, divoké oblasti růstu mohou těžit z přidané síly.

Díky svému zaměření na řezací sílu je Husqvarna Z254 o něco pomalejší než jiné modely nulového obratu na trhu. Má úpravu výšky paluby s jednou pákou se šesti pozicemi. Z254 používá indukční systém vzduchu Husqvarna, aby udržel trávu vzpřímeně pro čistší řez. Tato sekačka s nulovým otočením je také vybavena systémem „Ready Start“ pro snadný provoz.

Specifikace

Zdroj energie: 26 HP Kohler Enginetransmission: Hydrostatictop Rychlost: 6.Šířka 5 mphdeck: 54 Internascutting Výška: 6 pozic, 1.Rozsah 5 až 4 palců: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Výkonný 26 HP Engine✓ Široký řezací paluba easy start ✗ Žádné měřidlo plynu✗ sedadlo není nastavitelné

Toro 42palcový časový list

Poslední položka na našem seznamu, série Toro TimeCutter má systém „inteligentní rychlost“, který automaticky upravuje citlivost na lapky na vaše provozní tempo. Jak je to v pohodě? Má tři režimy provozu, které přesměrují napájení motoru:

 • Mow režim je zaměřen na rychlost a doplňuje 7 mph.
 • Režim vleku se zaměřuje na točivý moment kol s nejvyšší rychlostí 5.5 mph.
 • Režim Trim nasměruje napájení na řezací palubu a snižuje nejvyšší rychlost na 4 mph na pluh tlustým štětcem.

Další věci, které se nám na časovém linii Toro líbí:

 • Držitel poháru a podsadací úložiště v kabině.
 • Pneumatiky, které chrání motor a operátor před bahnem a trosky.
 • Tlumiče snižující šoky, které udržují volantské tyče, když narazíte na hrboly.

Toro nabízí tříletou, neomezenou hodinovou rezidenční záruku. Časový ústrojí je v souladu s normami emisí v Kalifornii. Majitelé větších yardů by si měli prohlédnout jejich 23hp 50-palcovou verzi a 23hp 54-palcový model.

Specifikace

Zdroj energie: 18 HP Kawasaki V-Twin Enginetransmission: Hydrostatictop Rychlost: 7 mphdeck šířka: 42 inciscutting výška: 1.5 až 4.Řada 5 palců: Mírný

Klady Nevýhody
✓ Více provozních režimů použito ✗ Nízká napájení motoru✗ Žádný měřidlo plynu

Průvodce kupujícími: jezdící sekačky na trávu

Nákup sekačky je velké rozhodnutí. S tolika dostupnými možnostmi může výběr toho správného cítit ohromující. Tento průvodce kupujícím vás projde typy sekaček na trhu a nastíní důležité faktory, které je třeba zvážit. Vysvětlíme také, jak jsme přišli s našimi hodnoceními.

Druhy sekačky na trávu

Jezdící sekačky na trávu nejsou stejné. Zatímco většina sekaček na benzínu běží na benzínu, několik elektrických sekaček v posledních letech zasáhlo trh. Ať už plyn nebo elektrické sekačky mají tendenci přicházet ve třech obecných tvarech těla.

Zadní stroj

Jezdící sekačky zadního motoru jsou nejkompaktnější a nejdražší model. Motor (nebo elektrický motor) je namontován za operačním sedadlem. To dává sekačům zadního motoru velkou viditelnost, ale může ovlivnit poloměr jejich tahu. S menšími řezacími palubami se sekačky zadního motoru vejdou do bran a jsou skvělé pro střední trávníky.

Traktor trávníku

Standardní jezdecká sekačka na trávu po více než století, trávník má motor namontovaný vpředu, který pohání kola a řezací palubu. Traktory trávníku obvykle mají řezání paluby kolem 42 palců, i když traktory s vyššími koňmi mohou být větší. Nedávné modely mohou mít automatické nebo hydrostatické převodovky, i když mnoho z nich je manuální.

Nula otočení

Sekačka s nulovým otočením existuje již od šedesátých let a za posledních 20 let vzrostla na význam na výtečnost. Tyto high-tech stroje používají hydraulický systém k nezávisle ovládání obou napájených kol, což jim umožňuje otáčet na desetníku.

Sekačky s nulovým otočením jsou obvykle ovládány pákami přes klín operátora a mohou být bez praxe složité pro manévrování. Jejich tvar umožňuje nulové obraty na sportovní širší paluby. Nulové otoky jsou obvykle o něco dražší, ale jsou nejlepší volbou pro velké yardy.

Elektrický

S fosilními palivami na poklesu a rostoucí ceny plynu může být ten pravý čas investovat do jezdecké sekačky poháněné baterií. Nové pokroky v zelené technologii vedly k některým skutečně působivým ekologickým sekačům na trávu od několika výrobců. S bateriemi, které trvají až tři hodiny na jednom nabití, mohou elektrické sekačky dodávat podobné výkony pro plynové modely.

Co hledat v jezdecké sekačce na trávu

Jezdecké sekačky jsou komplikované stroje a je důležité zvážit různé specifikace při jejich porovnání. Podívali jsme se na několik detailů a funkcí, abychom určili užitečnost a efektivitu nákladů pro našich 9 nejlepších tipů.

Napájení

Důležitý stat pro jakýkoli nástroj, síla motoru sekačky na trávu určí vaši nejvyšší rychlost a točivý moment čepele. Plynové motory této velikosti obvykle měří z hlediska výkonu (HP), zatímco velké baterie měří aperage za hodinu použití (AH).

Pokud plánujete snížit tlustý kartáč nebo divoký růst. Nízko-střední výkon je obvykle adekvátní pro standardní trávníky trávy.

Šířka řezání

Širší stroj zvyšuje vaše pokrytí při každém průchodu přes dvorek. Širší stroje jsou efektivnější, ale vyžadují více energie, a proto jsou dražší.

Výška paluby

Nastavitelné paluby jsou standardní v moderních sekačkách trávníku. Většina z nich může stříhat trávu mezi přibližně 1.5 palců a asi 4 palce, s několika přírůstky mezi. Tato funkce je obvykle spíše přednost než nutnost.

Speciální funkce

Výrobci rádi přidávají komfortní a užitečné funkce do svých jezdeckých sekaček na trávu, aby vynikli. Funkce, jako jsou držáky pohárů, USB nabíječky a kola proti vibraci. Některé modely zahrnují mulčování sady nebo listové sáčky, zatímco jiní výrobci je prodávají jako samostatné přílohy.

Cena

Nejdůležitějším faktorem při výběru správné sekačky je váš rozpočet. Jezdící sekačky jsou velkým nákupem a doporučujeme vám nakupovat několik různých dodavatelů a místních prodejců, abyste našli nejlepší řešení. Kvantifikujeme výše uvedené funkce a porovnáme je s náklady, abychom vám pomohli získat nejlepší hodnotu.

Časté časté o jízdě sekačky na trávníku

Náš výzkum ukazuje, že nejlepší jezdecká sekačka je Husqvarna Yth18542. Vybrali jsme si to jako naši nejlepší jezdeckou sekačku pro její spolehlivost a užitečnost vzhledem k ceně. Další standouty: Zjistili jsme také, že nejlepší sekačkou je kadet Cub Ultima Zt1 a nejlepší sekačkou je elektrická Ryobi Ry48111.

Hydrostatické hnací úlohy se spoléhají na hydraulickou tekutinu při přenosu energie z motoru na čepel nebo kola. Protože nejsou zapojeny žádné převodovky, napájení se může hladce zvyšovat a snižovat podél hnacího ústroje bez nutnosti manuálního posunu.

To zvyšuje účinnost motoru a umožňuje proudění energie odlišně do každé části stroje. Sekačky s nulovým otočením používají tuto metodu k dodávání energie na obou kolech nezávisle.

Jezdící sekačky na trávu jsou velká investice. Přestože některé sekačky na trávu s rozpočtem budou stát pod 2 000, většina modelů rezidenčního využití je cena mezi 2 000 a 4 000. Plánujte utratit asi 3 000 za novou sekačku na jízdě nebo nakupovat kolem místních prodejců pro diskontované na předběžných strojích.

Kdy zavolat na trávník péče pro

Jízdní sekačky jsou statnou investicí a ve vaší garáži zabírají prostor. Pokud byste raději měli péči o trávník, udržujte svou trávu zelenou a zdravou, můžeme pomoci. Pronásledová láska na trávu mohou dát vašemu dvoru profesionální manikúru za dostupné ceny. Zavolejte na číslo 800-706-4117, abyste zjistili, jak může profesionální posádka péče o trávník ukázat váš dvůr nějakou lásku trávníku.

Lawn Love se účastní programu Amazon Services LLC Associates a dalších affiliate maloobchodníků. Láska na trávu může získat příjmy z produktů propagovaných v tomto článku.

Hlavní fotografický kredit: Fotografie Shutterstock s překrytím textu

CAB CADET TRAKTOR

Když pomyslím na kadet Cub, myslím na svého dědečka. Můj dědeček měl pěkný majetek a on by se o něj postaral se svým traktorem kadetů Cub. Měl také přívěs, který použil. Vyrostl jako farmář a nakonec se usadil na menší část země, ale jeho země byla jeho práce. Měl velkou zahradu a venku strávil mnoho hodin. Takže pro něj byl traktor jeho hlavním nástrojem. Teď, když to bylo tehdy hezké, není to nic ve srovnání s novými traktory kadetů Cub, které dnes procházíme.

Funkce traktoru kadetů Cub

Kadet Cub, Model XT1 LT42 je 42 ″ razítka 13 rozchodu, která obsahuje design s dvojitou Blade. Traktor je perfektním řešením asi 1.5 plochých akrů pozemku. Vzhledem k tomu, že má 3-galonový tank, nemusíte se starat o vyplnění neustále.

Jednou z skvělých funkcí je systém Intellipower, který vytváří konzistentní výkon sečení. Když sekačka zasáhne těžší mokrou trávu, kopne napájení, aby se traktor nezachytil. Pokud to nevyžaduje, vyžaduje to méně z motoru nabízejícího lepší správu paliva.

Cub Cadet podporuje tento traktor s tříletou zárukou bez hodiny, která zahrnuje hnací ústrojí a pětiletou podvozku a přední nápravu.

Normálně bych začal s motorem, ale pohodlí je důležité. Zatímco sedadlo je přes zadní kolo, nabízí poměrně hladkou jízdu ve srovnání s většinou traktorů.

nejlepších, jezdeckých, sekaček, roku

Kadet Cub má jednoválcový motor 547 ccm, který je vybaven EFI, což znamená lepší palivovou účinnost, menší údržbu a snadnější start.

Zatímco volant je pohodlný, stojí za zmínku, že traktor má poloměr otočení 16 ″, který je pro traktor extrémně malý. To znamená, že je snazší chodit kolem stromů nebo na konci vašeho majetku.

Traktor je vybaven hydrostatickou převodovkou trávníku TORQ, což znamená, že není posun. Jen deprimujte pedál a jste pryč.

Jak je uvedeno výše, Intellipower je zabudován do traktoru. Pro upravení systému je na předním panelu číselník, který jasně ukazuje, kde jej nastavit pro úkol, který máte po ruce.

Traktor, stejně jako většina, má klíčové zapalování.

Traktor nabízí 12 různých řezacích pozic, aby uživatel mohl snadno přizpůsobit výšku podle svých představ.

Cub Cadet Tractor Impressions

Pro mě mám malý dvůr a používám procházku. S Danovým dvorem však používám širokou škálu různých traktorů, které jsme v průběhu let testovali. To, co mi vyniklo, byla síla a pohodlí. I když je o tomto traktoru hodně milovat, tyto dvě položky jsou pro mě důležité v traktoru.

Vzali jsme tento traktor skrz nějakou vysokou trávu a dokonce ani škytav. Nejenže traktor jezdil po trávě, ale zanechal čistý střih. Byl jsem ohromen troskami. Zatímco to zanechalo nějaké výstřižky na velmi vysoké trávě, odvedl úžasnou práci při jejich mulčování. Takže pro náš pravidelný střih, který je vaše normální tráva, to vedlo k mulčování a řezání výjimečně dobře.

Jedno klepání, které vždy mám proti traktorům, je jízda. Sedadlo je vždy umístěno přímo nad zadní kola, takže se cítíte každý malý náraz. Teď neříkám, že jsem necítil rány, protože je to stále traktor se sedadlem nad koly. Hrboly však nebyly násilné, jak jsme viděli u jiných jízdních traktorů. Zasáhli jsme nějaké rány dobré velikosti a nemělo to pocit, že by naše páteř vjela do naší pánve. Takže ano, jízda vynikla a já to na chvíli vidím používat to, aniž bych mě blázen bolestí.

Cub Cadet Tractor zabalit

Sečteno a podtrženo, toto je skvělý traktor za cenu. Se zkušeností Cub vím, že se jedná o traktor, který vydrží dlouho. Zatímco traktor obsahuje nějakou skvělou technologii, vrací se k síle a jízdě, kterou tento traktor zasáhne domů na obou. Všechno ostatní je jen bonus. Pokud se chcete upgradovat na nový traktor nebo získáváte větší pozemek a potřebujete jízdní traktor, vřele doporučuji prohlédnout kadet Cub XT1 LT42 s Intellipower.

CUB CADET XT1 ST54 TRACTOR

Sekačka na koni trávu vytáhne dřinu z řezání trávníku, ale ne všechny sekačky jsou vytvořeny rovnocenné. Existují malé sekačky pro trávníky s nízkým akrem, elektrické sekačky pro snadný provoz a velké sekačky, jako je traktor trávníku Cub XT1 ST54, pro řezání akrů a akrů trávy. S širokou 54palcovou sekací palubou a působivým motorem o výkonu 24 koňských sil je XT1 ST54 jedním z rychlejších a větších traktorů trávníku na trhu. Je to také plné výhodných a bezpečnostních prvků. Uvedli jsme tento kadet Cub do testu a pomocí ho řezali náš dvou akrový dvůr a vytáhli kartáč.

Design: hodně se mi líbí

Jen velmi málo detailů bylo přehlíženo, když Cub Cadet navrhl sekačku na trávníku XT1 ST54. Začněme s jádrovými komponenty: ST54 má výkol výkonu Kohler V-Twin Engine a robustní vyrobenou 54palcovou palubu vyrobenou z 11-měřidkové oceli, což znamená, že zvládne dopady z hornin, kořenů a dalších rizik s minimálním poškozením. Má také samoobslužný elektrický systém, který bude nabíjet baterii, když je sekačka v provozu. Pokud pravidelně provozujete sekačku, budete napájet elektrický spuštění motoru

Kolem okrajů paluby se může pochlubit třemi čepelemi a čtyřmi anti-scuffů. Jedna páka může zvednout nebo snížit palubu na 12 různých pozic mezi 1 a 4 palci. Neexistuje žádná páka PTO, která by se zapojila na řezací čepele, protože kadet mláďata má elektrický PTO, který se zabývá push/tahem malého žlutého knoflíku na konzole.

Jen velmi málo detailů bylo přehlíženo, když Cub Cadet navrhl sekačku na trávníku XT1 ST54.

Kadet mláďat má elektrický start tlačítka s elektronickým vstřikováním paliva, takže není třeba usadit. Stačí stisknout tlačítko a motor vystřelí přímo. Stiskněte jej znovu a motor vypne. K dispozici je také nastavení tlačítka, tempomat, který udržuje vaši rychlost nad úrovním terénem. Mám velkou plochu k sekání a chci rovnoměrně řezat? Stiskněte tlačítko, posaďte se a plavbu.

Nejenže můžete automaticky zapojit hydrostatickou převodovku a hnací ústrojí, ale můžete ji také v případě potřeby uvolnit. Pokud potřebujete přesunout sekačku bez napájení motoru, lze k odpojení převodovky použít jednoduchý převodovka.

Kadet mláďata podporuje celou řadu volitelných příloh pro sečení pro mulčování, orbu sněhu a další. Rychlý adaptér pro mytí na palubě vám umožňuje připojit zahradní hadici pro čištění. Pokud v noci seká, kadet mláďat má LED světlomet, který dodává stabilní a jasný paprsek světla. Nebudou rozjasnit a tlumené s výstupem motoru, jako jsou tradiční žárovky.

Výkon: Rychlý a efektivní

Většina lidí si koupí jezdeckou sekačku na trávu, aby řezala trávu, a XT1 ST54 v této oblasti vyniká. Zjistili jsme, že jeho sečení paluby prořízne plný vzorník, což nám umožňuje provést méně průchodů po trávníku. Motor Kohler 24 hp začíná a běží bez závěsu a poskytuje dostatek sečení energie. Cub Cadet se rozřezává na planoucích 5.5 mil za hodinu vpřed a působivé 3.2 km za hodinu naopak, což znamená, že bychom mohli rychle a efektivně snížit i velké plochy.

Pokud máte menší nebo pomalejší sekačku na trávu, budete ohromeni tím, jak rychle se Cub Cadet Mows. Snižovalo to náš čas sečení o třetinu. Je to také vysoce manévrovatelné, s poloměrem otočení 16 palců, díky kterému jsme si mysleli, že jsme řídili sekačku. Tato manipulace znamená, že můžete snadno řešit trávníky, které mají překážky.

Pokud máte menší nebo pomalejší sekačku na trávu, budete ohromeni tím, jak rychle se Cub Cadet Mows. Snižovalo to náš čas sečení o třetinu.

Náš dvůr má trochu všeho, od přímých plochých sekcí po kopce a spoustu překážek a neměli jsme problém s jeho odstraněním štětců a mírně sečení a mírně mírně na mírné sklony. Boční výtok zahodí řezanou trávu v blízkosti traktoru, takže není jen žádný prach. Naneštěstí sekačka neposílá s pytlem, ale jeden si můžete koupit jako volitelné příslušenství.

Přesto se tento kadet mláďat prodává jako jezdecká sekačka a ne jako zahradní traktor, takže neočekávejte, že bude schopen vytáhnout těžké náklady nebo sekat na strmých kopcích. Když jsme se pokusili vytáhnout železniční kravatu ze staré zahradní postele, sekačka bojovala a kola se otočila více než jednou. Zažili jsme podobný skluz na strmém travnatém kopci. Ale celkově jsme zjistili, že plovoucí paluba se snadno přesune z výšky do výšky, a pomohlo to ST54 přinést rovnoměrný řez na nerovném terénu.

Paluba plovoucího stylu byla snadno přesunuta z výšky do výšky a pomohlo to ST54 přinést rovnoměrný řez na nerovném terénu.

Plynový počet najetých kilometrů: prostorný tank trvá celé hodiny

S motorem o 24 hp a třemi řezacími čepelemi je kadet Cub XT1 ST54 výkonnou sekačkou na trávu. To se potýká s rychlejším palivem než menší sekačka, zejména při vysokých rychlostech, ale nádrž na tři galony pomáhá kompenzovat spotřebu. Dokázali jsme sekat několik hodin bez doplňování. Boční plyn namontovaná a průhledná nádoba usnadnila kontrolu hladiny paliva, protože jsme podle potřeby sevali a doplňovali plyn.

Dokázali jsme sekat několik hodin bez doplňování.

Úroveň hluku: doporučená ochrana ucha

Hladina hluku ze ST54 je na stejné úrovni. Je dost hlasité, že neslyšíte své okolí a musíte zastavit sekačku, aby s někým mluvili. Při používání traktoru trávníku Cub Cadet Cadet Lawn Tractor doporučujeme použít nějakou formu ochrany sluchu.

Bezpečnost: Více úrovní ochrany

Cub Cadet XT1 ST54 má širokou škálu bezpečnostních prvků, které vás chrání v případě nehody. Sedadlo má senzor, který detekuje, když na něm někdo sedí a zabrání sekačce, pokud je neobsazená. Sekačka se také vypne, pokud jezdec vyjde ze sedadla, aniž by zapojil parkovací brzdu. Další užitečnou funkcí je čepelí brzdová spojka, která vypne čepel, ale udržuje motor v provozu, takže můžete bezpečně vyprázdnit pytel trávy, aniž byste museli vypnout motor.

ST54 může řídit a sekat opačně, ale má bezpečnostní prvky, které vám zabrání omylem vracet zpět. Když jedete dozadu, musíte na konzole stisknout opačné tlačítko a stisknout opačný pedál na jezdecké sekačce. Sekání naopak vyžaduje další krok. Nejprve musíte otočit klíč do režimu zpětné opatrnosti, než začnete opačný tlačítko a zpětný pedál.

Pohodlí: Mohlo by to být lepší

Sekání vyžaduje čas a budete sedět celé hodiny na sedadle, takže je lepší být pohodlné. Sedadlo v Cub Cadet XT1 ST54 má ergonomicky tvarovaný plastový rám s polstrováním a vysokou záda, která poskytuje zvláštní podporu. Sedadlo má prameny, které dělají slušnou práci kompenzaci hrbolaté jízdy jezdecké sekačky.

Na tomto modelu kadetů Cub Cub, což je zklamáním, nejsou žádné opěrky, což je zklamáním. Pokud chcete tuto další úroveň pohodlí, budete muset upgradovat na modely XT2 nebo XT3. Vedle sedadla v dosahu je držák na pohár a držák pro malé nástroje.

Sedadlo má prameny, které dělají slušnou práci kompenzaci hrbolaté jízdy jezdecké sekačky.

Údržba: Rychlá a snadná

Údržba je vánek díky mobilní aplikaci Cub Connect s podporou Bluetooth, která poskytuje připomenutí a umožňuje nám zaznamenávat jakoukoli práci, kterou jsme provedli na jezdecké sekačce. Bylo snadné provádět základní údržbu, jako je změna oleje, sami; olejová měrka je přístupná pod kapotou.

Dokonce i odtok oleje je přímo na otevřeném. Stačí připojit odtokovou trubici, která je součástí sekačky, odemkněte si odtokovou zátku a nechte ji odtékat. Jakmile je olej zcela odstraněn, dokázali jsme otočit zástrčku a doplňovat čistým olejem. Trvá to 15 minut vrcholů.

Patentovaný systém promývání paluby SmartJet značky pomáhá zmírnit nahromadění výstřižků na trávu a dalších zbytků. Pokud náhodou poškodíte čepele, jsou vyměnitelné. Stačí se ujistit, že si koupíte 54palcové čepele. Je těžší je najít a o něco dražší než běžná velikost 42 palců.

Cena: Získejte, za co zaplatíte

S cenovou značkou necelých 3 000 je Cub Cadet XT1 ST54 drahý, ale dostanete to, za co zaplatíte. Traktor na trávu má širokou sečení, výkonný motor, tři čepele pro řezání a spoustu pohodlných funkcí, díky nimž je sečení příjemné.

Konečný verdikt

Hodná investice.

Travní traktor Cub Cadet XT1 ST54 rovnoměrně a seká rychle, čímž se krátká práce většiny trávníků pro domácnost provádí. Sedadlo by mohlo použít některé loketní opěrky a naopak může být snazší se zapojit, ale celkově je tato sekačka hodnou investicí pro lidi s většími trávníky.

Sdílejte tuto položku