ATV sekačka s motorem 16hp zpětného rázu V-Twin a Y travní čepele. Sekačka Flail pro ATV

ATV sekačka s motorem 16hp zpětného rázu V-Twin a y „travní čepele

Naše sekačka ATV Flail je navržena tak, aby ji rozřezala vegetace na malé kousky pro rychlejší rozklad. Je poháněn 16hp nebo 18hp dvojčaty Briggs a Stratton Engine, které mají 2letou záruku. Výška řezání je nastavitelná, od 20 mm do 200 mm. Sekačka Flail je standardně vybavena travními lopatkami. K dispozici jsou volitelné spěchové čepele, které vám umožňují snížit světlé nebo mírné spěchy nebo v oblastech vegetace hustší než tráva. Pokud máte velmi těžké spěchy nebo potřebujete snížit materiál, jako je Bracken nebo Heather.

Použitím 3-D analýzy konečných prvků na palubě jsme byli schopni navrhnout sekačku pro maximální sílu a minimální hmotnost, což usnadňuje odtažení a snížení odsazení pneumatik na povrchu země. Flotační pneumatiky jsou namontovány jako standard, aby poskytovaly další stabilitu v obtížných a mokrých podmínkách. Pokud pracujete v oblasti, kde jste omezeni na prostor, všestranná poloha boku a zadního kola je ideální. Pozice více vleků je také užitečná v těžko dosažitelných oblastech, což vám umožňuje táhnout sekačku přímo za sebou, offset nebo poloviční offset. Sekačka ATV Flail může být použita za jakýmkoli vozidlem vybaveným 50mm tažnou koulí díky nastavitelné výšce závěsů tažení. Kůři zbytků jsou připraveny k poskytování maximální ochrany uživatelů.

Možnosti produktu 4 jsou k dispozici možnosti motoru. To vše jsou motory V-Twin Commercial Briggs Stratton a nesou 2 roky záruku. Můžete si vybrat mezi 16hp zpětným rázem, 16hp elektrický start (se zálohováním zpětného rázu), 18hp zpětný zálohování, 18hp elektrický start (se zálohováním zpětného rázu). Travní lopatky jsou standardně vybaveny volitelnými dostupnými lopatkami.

Mezi hlavní funkce patří

 • Návrh paluby pomocí 3-D analýzy konečných prvků na palubě jsme byli schopni navrhnout sekačku pro maximální pevnost a minimální hmotnost, což usnadňuje odtažení a snížení odsazení pneumatik na povrchu země.
 • Nastavitelná výška řezu sekačka Quad-X Flail se může pochlubit nekonečnou výškou řezu nastavitelné, od 20 mm do 200 mm, aby vyhovovala různým typům a výškám vegetace.
 • Nastavitelné offset funkce ADFUSTABLE OFFET DrawBar pro umístění vašeho stroje tak, aby vyhovoval jakékoli konkrétní práci, na které pracujete, jako je udržování polních hranic.
 • Vysokorychlostní sekačka Rotothe Quad-X Flail byla navržena s vysokorychlostním rotorem, který rozdrtil zarostlou vegetaci a rozřezal ji na malé kousky pro rychlejší rozklad.
 • Návrh čepele, sekačka Quad-X Flail je vybavena speciálně navrženými trávníky pro řezání zarostlých oblastí trávy a plevelů, jako jsou kopřivy, doky a bodláky.
 • Umístění kola Quad-X Flail sekačka má jako standardní umístění bočních a zadních kol bez potřebných doplňků. Což je ideální pro práci v omezených úzkých oblastech nebo pro řezání a udržování hranic pole atd.
 • Další funkce Advoctovatelná výška odtahování. vhodné pro použití s ​​jakýmkoli vozidlem, ať už jde o ATV, UTV, Jeep nebo malý traktor. Strážce debris pro maximální ochranu jezdce Auto Drive pro těžší vegetaci, jako jsou spěch!Flotační pneumatiky sekačka je standardní s velkými flotačními pneumatikami, aby byl stroj vhodný pro použití ve všech oblastech vaší farmy i na měkkých / mokrých polích.

Pokud pracujete v hustší vegetaci, můžete upgradovat své čepele na ozubené lopatky.

Dodatečné informace

 • Šířka řezání 1.3M/4ft 3.
 • Nekonečná výška řezání z 20. 200 mm.
 • Heavy Duty podvozek.
 • Umístění bočního a zadního kola.
 • Nastavitelná výška závěsu. vyhovuje jakémukoli vozidlu.
 • Nastavitelné posunné tahy.
 • Více poloh vleku pro oblast těžko dosažitelné
 • 3-D konečná analýza na palubě.
 • Flotační pneumatiky
 • Krádice pro maximální ochranu jezdce.
 • Briggs Stratton V-Twin Commercial Engine. 2 roky záruka. 16hp nebo 18 hp, zpětný zákon nebo elektrický start.
 • Travní čepele nebo volitelné zubní lopatky.

Demonstrace videa

Dodací lhůta na této položce se odhaduje na 3 týdny.

Možnost pronájmu nákupu

Chcete rozšířit náklady na platbu za tuto položku.

 • Chcete nabídnout stávající službu svým zákazníkům a potřebujete rozšířit náklady?
 • Je třeba vyměnit základní vybavení pro udržení správy vaší půdy bez ztráty času a peněz?
 • Můžete nabídnout novou službu ke zvýšení příjmů a nemůžete si dovolit koupit strojní zařízení / produkty předem?

Položka, na kterou se díváte, by vás stála cca.

Doba pronájmu 2 roky 3 roky 4 roky 5 let
Náklady za měsíc s výjimkou DPH 233 £ 171 £ 144 GBP 125 liber

Zavolejte členovi našeho leasingového týmu ještě dnes a diskutujte.

ATV-120 ATV-150 FLAIL MOWER. Motor Briggsstratton 15 HP

Sekačka Flail, sekačka ATV se čtyřtaktním briggsstrattonovým motorem pro háček na přívěs automobilu. Silná sekačka bez hřídele !

Soupravy ATV Bowell v souladu se všemi bezpečnostními předpisy a je testována po směrnici o stroji 2006/42/ES.

15 HP Briggsstratton Engine Car Trailer Hook až 40 cm výška travního. 150 cm pracovní šířka není nutná traktor

Doprava zdarma ✓

4měsíční záruka na továrnu

Sekačka ATV-Flail Bowell je výkonná stroj, který lze pracovat s prakticky jakýmkoli vozidlem se standardním háčkem o přívěsu 50 mm. Sekačka je poháněna silným 420 ccm 4-tatebním palivovým motorem s 15 hp / 11 kW při 3600 ot / min. Už nepotřebujete traktor s podporou hřídele PTO, protože nyní můžete používat profesionální sekačku s vlastním vozidlem, jako je auto, SUV, pickup nebo Quad / ATV / UTV nebo trávník. Pro snadný provoz dochází k nouzovému odbitému přepínači a ovládání nastavení škrticí klapky ATV. Podívejte se také na novou velkou zadní bránu zadní služby, kterou jsme přidali do verze našich sekaček ATV 2019, která vám poskytuje snadný a rychlý přístup k většině obsluhovatelných částí.

Systém pohonu 3 pásů bowell s odstředivou spojkou vyrobenou

Nově vyvinutá sekačka ATV-FLAIL provedla klíčová vylepšení designu. Zavedení systému pohonu bohoslužby s vysokou přesnou spojkou s vysokou přesností vede k hnacímu systému, který má prakticky 100% přenos napájení s prakticky 0% proklouznutím pásu v průběhu let. Skluz pásu na pásových systémech je hlavním problémem vedoucím k selhání pásu. Systém napětí bohoslužeb napětí to eradikuje, což nejen šetří peníze a prostoje, ale také znamená, že náš nový výkonný motor o 15 hp může být opět namontován, bez proklouznutí pásu. Již není potřeba otevřít kryt opasku, aby se zkontroloval napětí pásu. K dispozici je malé zkušební okno, kde můžete zkontrolovat napětí a stav pásu během několika sekund. Napětí pásu se provádí zvednutím celé platformy motoru dobře přístupným mechanismem, aniž by bylo nutné otevírat kryt opasku.

Nová sekačka ATV-Flail Bowell je volitelně dostupná s startem elektrického klíče (baterie je zahrnuta a během provozu se nabije) a startovacím startérem a lze ji použít všude, kde je potřeba sekačka FLAIL pro pole, pastviny, louky nebo podrost. Pracovní šířka je 1200 mm / 1500 mm. Pokud vlastníte traktor s hřídelem PTO, můžete také použít sekačky Bowell Flail pro traktory, které jsou také nabízeny v tomto online obchodě.

Flexibilní nastavení kol

Výška sečení může být upravena z 20 mm do 70 mm. Typ losování je plně nastavitelný a má 3 bodovou funkci offsetu, která minimalizuje pozemní trampování. Funkce extrémně variabilního offsetu také umožňuje jezdit blíže ke stěnám a ploty a můžete snadno sekat pod keři nebo solárními panely. Ve směru jízdy doprava nabízí sekačka ATV ATV ATV 140 cm (ATV-120) nebo 175 cm (ATV-150) od středu odtahování vozidla. Ve směru jízdy na levé sekačce ATV Flail nabízí kompenzaci 175 cm (ATV-120) nebo 205 cm (ATV-150) ze středu odtahování. Jedná se o hodnoty ofsetu, které jsou obvykle dosaženy pouze traktory a jejich hydraulickými bočními sekačkami.

Sekačka ATV-FLAIL se obvykle používá s koly namontovanými na každou stranu, takže i menší ATV může snadno vytáhnout sekačku 223 kg / 263 kg výřezkem drsným terénem. U speciálních aplikací, jako je sečení poblíž plotů, stěn nebo budov, mohou být kola také namontována na zadní straně sekačky pomocí dodávané držáku zadních kol.

Pod masivním 4mm ocelovým pouzdrem leží laserově vyvážený rotorový hřídel s 28 nebo 32 kovanými a galvanizovanými Flail Hammers, každá s hmotností 320 g. Hřídel rotoru se otočí až do 3200 ot / min a materiál odřízne na minimum, aby se mohl rychle hnout. Sekačka ATV-Flail Bowell je ideálním strojem pro sečení polí jakéhokoli druhu, ale může být také použita pro podrost, malé keře a pracovní místa v obtížném terénu. Těžký válec v zadní části sekačky zaručuje hladký výkon i z drsných důvodů. Vzhledem k velkým a širokým pneumatikám může být sekačka na bohoslužby také použita na měkkém povrchu.

My z traktoru bowell pevně věříme, že na trhu nenajdete lepší hodnotu za peníze na trh, neváhejte a porovnáte naši s ostatními dostupnými na trhu a jsme si jisti, že souhlasíte.

NEBEZPEČÍ Z dopravních logistických důvodů se do našich mulchersů flailu nalijí žádné provozní tekutiny. Ani mazací body neobsahují žádné maziva! Před uvedením do provozu naleznete v příslušných informacích v německých pokynech.

ATV TOWBABLE FLAIL MOWER V-TWIN 25HP Engine

Poznámka: Na webových stránkách pro Evropu, Ostrovské ostrovy, Isle of Man nebo Ireland nepřijímáme objednávky na web pro Evropu. Pokud si přejete zadat objednávku na jedno z těchto míst, zavolejte nám na 44 (0) 1228 712121 a prodiskutujte možnosti přepravy

Popis

Fantasticky drsná a přenosná tažená sekačka, s velmi schopným benzínovým motorem 25HP V-Twin.

Ideální pro čtyřkolka, 4×4 a UTV.

Rychlá nastavení snadné výšky a otočení tažného závěsu umožňuje skvělé sledování nad nerovnoměrným terénem.

3 nastavení posunu polohy; Centrum. Střední offset. Úplné offset

Vhodné pro různé pracovní místa v pastvinách, jako je údržba výběhu, parků a skvělé pro řešení zarostlých oblastí.

Snadný přístupový mazivo a jednoduchý systém napínání pásů zajišťuje údržbu bezproblémů.

Pro váš celkový klid nyní nabízíme tříletou záruku napříč všemi stroji.

Recenze

Kontaktní informace

Pracovní doba: 8.30:00. 5.00pm

Přihlášení k našemu zpravodaji

Pro poskytnutí nejlepších zážitků používáme technologie, jako jsou soubory cookie. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovat data, jako je chování procházení nebo jedinečné ID na tomto webu. Souhlas nebo stažení souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité funkce a funkce.

Technické úložiště nebo přístup je přísně nezbytné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby výslovně požadované předplatitelem nebo uživatelem, nebo pro jediný účel provádění přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.

Technické úložiště nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nepožaduje předplatitel nebo uživatel.

Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolné dodržování předpisů ze strany poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany, informace uložené nebo načteny pouze za tímto účelem nelze obvykle použít k identifikaci vás.

K vytvoření uživatelských profilů k odesílání reklamy nebo ke sledování uživatele na webu nebo na několika webových stránkách je nutné technické úložiště nebo přístup pro podobné marketingové účely pro vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo ke sledování uživatele na webu nebo na několika webových stránkách.

Domácí zahradní plocha

Kombinujte spolehlivost skutečného motoru Briggs a Stratton s nejtěžšími inženýrskými specifikacemi a zasek. Navržena pro australské podmínky tato sekačka bude jíst trávou na drsném terénu a krajině.

Paddock trávník sekačka slasher

 • Vhodné pro použití s ​​čtyřmi koly, čtyřmi koly, ATV, traktory, obslužnými programy
 • Originální briggs a Stratton 4 zdvihový benzínový motor se startem s elektrickým klíčem a zálohováním zpětné zálohy
 • Výstavba kvality profesionálního obchodu s těžkým provozem
 • Spolehlivý a jednoduchý startový start
 • Extra těžká čepele kladiva
 • Nastavitelný design kola umožňuje sečení linky plotu

Aplikace sekačky Flail

Sekačky ve stylu Flail se obecně používají k udržení robustních oblastí, kde není vyžadován leštěný čistý povrch. Čepele nebo flails jsou velmi odolné a dokážou zvládnout silnou dlouhou trávu, tyčinky, kůra a trosky. Ideální pro řezání trávy a mulčování na farmách, výměrách, golfových hřištích, parcích, silničních stranách, vlastnostech, koňských a skotských čelních.

Jak vypadá buben Flail?

Odtah paddocku za sekačky Flail má rotující buben se sérií 28 čepelí Flail. Buben natahuje délku sekačky. Tento design ve srovnání s vaší standardní sekací sekací s rotujícími horizontálními lopatkami je mnohem robustnější a může řešit robustní vegetaci.

Provoz sekačky

Tato sekačka je poháněna vlastním benzínovým motorem, nikoliv hřídelem PTO jako mnoho jiných sekaček Flail, což znamená, že implementujete jednoduše pomocí vozidla podle vašeho výběru. Následující jsou velmi oblíbené pro tažení sekaček; Quad Bikes, Four Wheelers, Ride On Mewers, Tractors, Utes, 4WD a ATVS.

Velká 2 vrstva kol kombinovaná s smyky na obou stranách zabraňují poškození sekačky, když kola spadnou do otvorů nebo kolejí, boční smyčky jsou také nastavitelné na výšku spolu s válcem.

Linie sekacího plotu s lehkostí, protože návrh výběhu umožňuje umístěné kola v zadní části sekačky, což znamená, že řezací čepele mohou běžet blíže k plotu. Levné jednotky knock off nezískají tuto funkci.

Pro úpravu výšky sečení existují jednoduché úchyty seřizovače výšky. Tento systém je rychlý a spolehlivý.

Při připojení k vozidlu lze výšku a offset také změnit tak, aby vyhovovalo. Tráva je vypouštěna ze zadní části sekačky a zadní válec poskytuje čistý povrch ve srovnání s jinými lomítky. Začlenění chráničů ocelových kamenů na přední straně dále chrání řidiče a obklopuje před poškozením létajícími úlomky. Čepele jsou svisle namontovány a otáčí se ve svislé rovině, což znamená, že existuje mnohem více kontaktních bodů, které dávají velkou odolnost a jemnější řez a jemnější řez. Trávníky budou lépe reagovat na střih sekačky Flail a přesčas se zlepšují, když se výstřižky vrátí jako jemný mulč.

Konstrukce sekačky Paddock

Při navrhování a konstrukci těchto sekaček se musí postavit k neustálému používání v drsném prostředí. Motor Briggs a Stratton 4 DEET poskytuje úžasnou spolehlivost s omezenou údržbou. BS mají fantastickou síť prodejců, která pokrývá zemi a celosvětová záruka nabízí kus mysli. Rám sekačky a konstrukce je těžká ocel, laserová řezaná přesnost, což ve srovnání s napodobeniny vytváří celkovou jednotku kvality. Ocelové práce jsou připraveny a zakončeny tvrdým práškovým kabátem, aby vaše sekačka vypadala skvěle.

Jednotky jsou vybaveny vysoce kvalitními ložiskami a jakékoli oblasti opotřebení se snadno udržují s mazacími bradavkami. Pneumatiky jsou odolné proti propíchnutí 2 vrstvy a ve srovnání s ostatními nabízejí prodlouženou životnost. Jednotky přicházejí vybavené těžkými řezáky kladivami navržených pro dlouhodobé použití s ​​omezeným opotřebením.

Propojení sekačky

Sekačka je dodávána s hitterem vlečné koule 50 mm (2 „) a vejde se do standardních tažných koulí. Vzhledem k hmotnosti jednotky nenavrhujeme úpravu na hitteru Clevis Pin. Tato sekačka může být odtažena řadou zařízení, jako jsou čtyřkolky, ATV a dokonce i nástroje. Lišta tažného tahu je schopna se otočit nahoru a dolů. Mnoho zákazníků použilo s Toyota LandCruiser Utes a podobnými výškovými vozidly.

Konfigurace sekačky

Originální výpadek 13hp paddock za sekačkou lze nakonfigurovat s koly vedle sebe (takto je sekačka původně nastavena) nebo s koly končícími zezadu. Změna mezi těmito dvěma nastaveními trvá přibližně 20 minut. S kolami končícími zezadu a odstraněnými bočními stránkami umožňuje uživateli sekat mnohem blíže objektům, přístřeškům, nádrži, sloupům, plotům atd.

Kola končící zezadu. Kola na boku. Odnímatelné boční stráže.

SSPTBFM04. Extra těžký model 23HP

Evropský design, tento model odtahu za Flail je mnohem větší a vhodný pro extrémní povinnost.

Tento model je dodáván s výkonným 23hp komerčním motorem s 23hp Loncin 4-STEGE. Je postaven s širším řezem a s dalším napájením motoru může houpat těžší cla flail Blades. Jacking šrouby umožňují přesné nastavení výšky a velká palivová nádrž je tato jednotka vhodná pro řezání větších výběhů. Všimněte si, že tento model nelze nakonfigurovat s koly sledovanými za sebou.

Sekačka Flail SPTBFM03 SPTBFM04
Šířka řezání 1150 mm 1530 mm
Napájení 13hp briggs a benzínový benzín 4 tah 23hp benzín Loncin 4 mrtvice
Palivová nádrž 6.6 l 24 l
Start Duální elektrická zatáčka se zálohou Elektrický start
Typ závěsu Vyhovuje 50mm tažné kouli Vyhovuje 50mm tažné kouli
Kola 2 Ply pneumatická 16 „x 6.5 „x 8“ kola Extra těžká povinnost
Konfigurace kola Inline nebo zadní držák Pouze inline
Konstrukce Těžká nemoc, prášková ocel potažená Extra těžká povinnost
Čepele 28 x těžkými kladivovými lopatkami (vyměnitelné) 24 x extrémní duty kladivové čepele
Nastavení Výška manuálního řezu, výška smykového válce a výška závěsů Výška manuálního řezu a výška závěsu
Výška sekání 23 mm. 60 mm nastavitelná výška řezu 20. 60 mm
Hmotnost ~ 260 kg ~ 330 kg
Rozměry 1.8m x 1.7m x 1m 2.1m x 2.5m x 1.1m
Zahrnuje Volitelné posun, kamenné klapky Kamenné řetězy
Záruka 12 měsíců 12 měsíců

Poznámka: Motory jsou uloženy a transportovány pouze s dostatečným množstvím oleje, aby byla jednotka promazána, a před zahájením bude nutné přidat olej. Pro snadnou přepravu bude nutné sestavit tažný závěs a výšku při příjezdu.

Průvodce sekačkou UTV a ATV.

Sekačka UTV nebo ATV může vstříknout nějakou zábavu do fušky, která je těsněji spojena s drudgery. Ať už potřebujete srazit pole plné pásů vysokých plevelů nebo oříznout pěstěný trávník, dělat to s vaším oblíbeným čtyřkolkou se na to budete těšit.

Tato příručka vám snad poskytne několik informací o různých typech a stylech sekaček pro ATV a UTVS. Podívejme se.

Hrubé řezané sekačky

Hrubé řezané sekačky jsou pro vyšší trávu, kartáč, stonky atd. Kosmetika není tak důležitá jako schopnost srazit urážlivý materiál. Sekačky pro hrubé řezání bývají těžší povinností a mají větší moc. Existuje několik typů, takže se podívejme na další podrobnosti.

Cep

Odtáhněte se za sekačku v akci.

Flailské sekačky jsou navrženy tak, aby zvládly silnější listy a drsnější terén. Mají několik řezacích čepelí namontovaných na vodorovné tyči nebo válci. Odstředivá síla z rotujícího válce způsobí, že čepele vysunou a poskytují řeznou akci.

Tento design umožňuje bližší řezání na zem s menším rizikem poškození čepelí. Každá jednotlivá čepel má svůj vlastní pivot, takže může „kopnout“, pokud zasáhne zem nebo jinou překážku.

Různé čepele mohou být namontovány pro různé potřeby řezání. Cokoli od těžších lopatek pro drsnější nebo silnější listy, po čepele, které mohou dát střih sekačky na blízko.

Přední držák. Sekačky typu Flail ATV mohou být namontovány pro styl tlačení. Mnoho z nich má možnosti, jak se připojit k přednímu navijáku, aby mohly být v případě potřeby zvýšeny.

Několik sekaček na čelním nasedlení má možnost kompenzovat sekačku tak, aby sedí mimo šířku trati ATV. To umožňuje bližší ořezávání okrajů, ale může to ztěžovat řídit čtyřkolku.

Další profesionálové na přední hoře jsou schopni vidět, co budete řezat. Můžete také získat čistší řez, protože kola ATV nebo UTV nebudou rozmazávat trávu nebo plevel, než budou řezány, jako by to bylo tahem za sekanou stylovou sekačkou.

Nevýhody pro sekačky na přední hoře jsou, že jsou obvykle užší pro lepší manipulaci. Širší sekačky na přední hoře mají tendenci nepříznivě ovlivňovat otáčení ATV.

Tahat za horou. Nejjednodušší a nejoblíbenější způsob použití sekačky Flail. Většina může být vytažena přímo za UTV nebo ATV s možnostmi kompenzovat sekačku na obou stranách.

Vytáhnutí zádola může být širší, aniž by způsobilo problémy s manipulací. Jsou upřednostňováni pro větší listy nebo vegetaci, která může nechat větší a tužší stonky. Tyto stonky mohou způsobit propíchnutí pneumatik, pokud je po řezání spustíte, jak by se stalo u sekačky na přední hoře.

Řezání čepelí na sekačce typu Flail.

Shredder

Skartová sekačky ve stylu Shredder jsou založeny na sekačce Flail. Jsou zamýšleny mít více mulčování akce. Mnoho z nich přichází s více a jiným stylem čepelí.

Pro úplné řezání lze přidat další stacionární řezací lištu. Většina z nich má nějaké klapky přidané do paluby, aby udržel řezaný materiál v sekaně déle, aby podpořil další skartovací akci.

Stejně jako sekačky Flail, přicházejí vpředu a táhnou se za styly. Tah pozadu je zdaleka nejoblíbenější pro styl Shredder.

Rotační čepel

Drsná řezaná rotační sekačka v práci.

Sekačky na rotační styl jsou konvenčnějším typem s čepelemi namontovanými na palubě, které jsou namontovány vodorovně a otáčí se rovnoběžně se zemí.

Ti, kteří jsou určeni pro hrubé řezání, mají tendenci mít náhradní díly od tloušťky paluby a pokračují v vřetenech, které drží čepele, a samotné čepele.

Motory jsou obvykle silnější pro zvládnutí zvýšeného zatížení tlustšího a hrubšího materiálu.

Zastřihovač

Sekačka zastřihovače na zadní straně.

Trimmer sekačky pracují na stejném principu jako oříznutí trávníku. Všechno je jen mnohem těžší povinnost pro hrubé oříznutí, které se očekává.

Místo jednoho kusu řezací linie používají sekačky ATV zastřihovače větší řezací linii s jednotlivými kusy, které jsou vloženy do hlavy zastřihovače.

Většina modelů je zatažena za stylem s posunem na jednu stranu. Obvykle mají kývavou akci, která jim umožňuje kontaktovat objekty, jako jsou stromy nebo příspěvky, a „kop“, aby zastřihovač udržel blízko objektu.

Dokončit sekačky. Sekačky na trávu

Rotační čepel

Rotová povrchová sekačka s nastavitelnou kola na palubu výšku.

Sekačka na rotační čepel, neboli sekačka na trávu ATV, je navržena pro přesnější řezání než sekačka drsného řezu. Hlavním rozdílem jsou mnohem jemnější metody přizpůsobení pro přesné udržování výšek trávy.

Téměř všechny povrchové sekačky ATV jsou tah ve stylu paluby s nějakou funkcí proti šlapování a výškou paluby.

Role

Typ navijáků ATV sekačky namontované ve stylu gangu.

Navijáky jsou založeny na manuální sekačce klasického stylu. Používají několik horizontálních zakřivených čepelí namontovaných přímo na kolech, aby poskytli rotující řez.

Sekačka navijáků je určena k ořezávání jemné trávy, aby se vytvořila pěstěný vzhled. Jsou to jediný typ sekačky, která nepotřebuje palubní motor.

Vzhledem k tomu, že sekačky navijáků mají tendenci být menší, většina souprav pro ATV použije několik sekaček gangů namontovaných dohromady pro další pokrytí.

Typy montáže pro sekačky ATV

Přední držák

Sekačka typu Flail zobrazená s předním držákem offsetu.

Ačkoli to není tak populární jako tah za modely, sekačky na přední hoře nebo tlaky jsou nabízeny několika výrobci. Většina z nich má svůj vlastní podpůrný rámec, který se připojuje k rámu ATV. Sekačka je poté připevněna k tomuto rámu podpory.

Sekačky stylu Flail jsou nejčastěji vidět typ předního držáku. Existují sekačky typu paluby předních hor, ale jejich větší velikost má několik dalších nevýhod.

 • Lepší viditelnost toho, co sekačka bude řezat.
 • Může být připojena k navijáku, aby se sekačka mohla zvednout, aby se zabránilo překážkám, pro přepravu do jiné pracovní oblasti a usnadnit manévrování.
 • Při použití s ​​flailskou sekačkou, mnohem méně celkové délky než tažení za styly.
 • Snadnější přepravu ATV sekačkou namontovanou na místě.
 • Přidána hmotnost podpůrného rámce.
 • Nepříznivý účinek na řízení a manipulaci v některých situacích.
 • Omezuje velikost sekačky, kterou lze použít.
 • Sekačka nelze kompenzovat na stranu, pokud jde o odtah.

Tahat za

Vytáhněte za sekačkou s tahem upravenou pro boční posun.

Tah za stylem UTV a ATV sekačky jsou v podstatě to, co říká jméno. Většina z nich má tah typu přívěsu připojený k sekačce a závěs, který se připojuje k čtyřkolce.

 • Širší rozsah velikostí než přední držák. Běžné šířky dostupné od 40 do 66 palců široké paluby.
 • rozsah levého nebo pravého posunu nastavením tahu.
 • Není nutný žádný navíc podpůrný rámec.
 • Může provádět stejné funkce jako sekačky.
 • Rychleji se připojit a oddělit než jiné typy sekaček.
 • Může sekat nerovnoměrným terénem s přidáním rotujícího závěsu.
 • Větší celková délka může ztěžovat manévrování v těsných prostorech.
 • Většina modelů nelze zrušit, což ztěžuje přepravu nebo obcházení překážek.
 • Řídicí kabely a kabeláž jsou delší a obvykle musí být namontovány do zadní části ATV nebo UTV.

Břicho nebo středová držák

Sekačky ATV v břiše jsou nejkompaktnější systémy.

Tradičnější držák břicha trávníku na trávníku je pro ATV relativně vzácný. Na rozdíl od sekaček typu Flail nebo paluby, které mají motory namontované přímo na sekačce, vyžaduje držák břicha zadního držák motoru.

Samostatný podpůrný rám namontuje motor v zadní části ATV a rozprostírá se do středu stroje, aby poskytoval úchytu pro sekačku.

 • Funguje podobně jako konvenční sekačka na trávník.
 • Nejkompaktnější ze všech systémů pro sekačky ATV.
 • Snadnější transport se sekačkou namontovanou na místě.
 • Hmotnost motoru, sekačky a montážního rámu se přidává přímo do ATV.
 • Velikost sekačky Omezená základnou kola ATV.
 • Nelze kompenzovat na stranu.
 • Lze zvednout omezenou kosmickou sekačku.
 • Komplexní montážní systém.
 • Těžší přístup k údržbě.

Možnosti sekačky UTV a ATV

Velikost paluby. Šířka paluby pro většinu sekaček ATV se pohybuje od 40 do 66 palců. Šířka se bude lišit podle počtu čepelí a napájení motoru.

Počet čepelí. Počet použitých lopatek obvykle závisí na šířce paluby. Menší šířka paluby mnozí používají pouze jednu čepel, zatímco širší paluby používají až 3 čepele v konfiguraci ofsetu nebo inline.

Nastavení výšky. Mluvíme zde o výšce sečení paluby. Možnosti nastavení zahrnují nastavení výšky na kolečkových kolech, manuální šroubový konektor, který může nastavit výšku paluby, a některé větší modely mají volitelný elektricky ovládaný lineární ovladač.

Konfigurace offsetu čepele s těžkými vřeteny a svislými podpěrami paluby.

Velikost motoru. Velikost motoru a hodnocení výkonu se obvykle pohybují od menších motorů s přibližně 19 hp po větší modely s asi 27hp. Dokončené sekačky mohou používat o něco méně výkonné motory, protože obecně řezují lehčí materiál.

Vytáhněte start. Tradiční startér ve stylu tahové šňůry. Na většině menších motorů přichází standardně.

Elektrický start. Potřebné na větších motorech, které může být obtížné začít ručně. Můžete také jen chtít elektrický začátek pro další pohodlí.

Zapojení do řízení. Na většině sekaček UTV a ATV se používají tři hlavní typy zapojení jednotky. Použitý typ závisí poněkud na velikosti sekačky, napájení motoru a typu použití.

  Manuální páka. Standard na většině menších sekačů. Pracuje přesunutím páky, která zapojuje řemeni. Podobně jako většina trávníků pracuje.

Manuální páka jednotky Drive Engagement Posouvá řemenicí volnoběhu proti hnacímu pásu, který otočí šachtu čepele na sekačce.

 • Anti-Scalping Wheels nebo Roller. Brání palubě v kontaktu a kopání dovnitř nebo umožnění, aby čepele zasáhly zem.
 • Rotující závěs. Umožňuje sekačce volně se pohybovat po nerovném terénu. Užitečné pro sekání sjezdovek tím, že sekačům působí ve strmějších úhlech.
 • Flotační kola. Kola paluby přidala, aby poskytovala větší podporu pro palubu, aby se „vznášela“ přes nerovnoměrnou půdu, aniž by se kopala.

Paluba sekačky s anti-šlapacími kolečky a středovými válci.

Doufáme, že náš průvodce pro nejpopulárnější sekačky UTV a ATV byl užitečný. Pokud máte nějaké dotazy nebo комментари и мнения.