Bearless Mini Angle Grinder, 20V, 115 mm bez notu bez. Breatheres Angle Grinder

Bearless Mini Angle Grinder, 20V, 115 mm bez notu bez

Broušení úhlu jsou jedním z nejvšestrannějších elektrických nástrojů. Žádný nástroj nemůže nahradit tuto kompaktní, robustní jednotku pro broušení, broušení, vyhlazovací hrany a dokonce i řezání kovu, keramiky a zdiva. Jsou tedy základem každého dílny kvůli jejich obrovským aplikacím. Ronix vyrobil lehkou a ergonomicky navrženou bezdrátovou mlýn.

Ronix 8901 Mini Angle Grinder, s vysoce výkonným bezkartáčovým motorem a 20V/4 ah lithium-iontový zdroj napájení, je členem dlouhodobé řady Ronix. Všichni nově vydaní členové série RONIX Trvalé série používají ve své struktuře motorového. Díky méně složité metodě vinutí s nejnižším fyzickým rozhraním a třením, motory vybavené touto technologií fungují s mnohem méně slyšitelným elektrickým šumem, vyšší rychlostí a vyšší účinností.

Motor bez kartáčovače poskytuje rychlost bez zatížení 8500 ot / min a díky systému přímého proudění vzduchu pro chlazení motoru má vysokou kapacitu přetížení.

Mini úhlový mlýnek Ronix 8901 je poskytován bez baterie nebo nabíječky. Pro tuto mlýnek na mini úhlu však můžete také použít baterii svých dalších produktů řady Ronix 89.

Pojďme se seznámit s ronixem 8901 bezdrátovou mini úhel mlýnek, perfektním nástrojem s dlouhou životností a vhodnou silou pro průmyslové aktivity. Kompaktní, dobíjecí mlýnka s úhlem s beztasátovým motorem vyrobeným tak, aby byl vaším společníkem během rušné pracovní doby.

Dozvíte se o Ronixu 8901 beztaskovkou bezdrátovou mlýnku mini úhlu!

Chcete.li mít lepší zážitek při používání nástroje, musíte se dozvědět více o jeho funkcích a vlastnostech. Přečtěte si tedy podrobný popis ronix 8901 Mini Angle Grinder.

Motor a mechanismus:

Vysoce výkonný bezkartáčový motor Power This Mini Angle Grinder. Jak napovídá jejich název, bezkartáčové motory používají v jejich vnitřní struktuře elektronickou desku namísto páru uhlíkových kartáčů. Absence uhlíkového kartáče snižuje opotřebení motoru a zajišťuje čtyřikrát déle životnost.

Motor této mini-úhlové brusky má rychlost bez zatížení až 8500 ot / min, otáčí se řezacím kola o průměru 115 mm s plnou výkonem, pokrývá širokou škálu aplikací a poskytuje vynikající výkon.

Motor má elektronický systém omezovače pro ochranu nástroje před přetížením proudem.

Řezací kolo:

Řezací kolo Ronix 8901 Mini Angle Grinder má maximální průměr kola 118 mm. Ronix poskytl strážce kol pro ochranu a bezpečnost uživatele během operací. Řezací kolo je také připevněno k vřetenu M14 na úhlové brusky. Maximální tloušťka kola je také 6 mm. Řezací kolo má systém nastavení bez nástrojů pro ochrannou kapuci.

Tělo:

Ronix se vždy pokusil dosáhnout rovnováhy mezi pohodlím při manipulaci a funkčnosti. Díky svému ergonomicky navrženému a štíhlému tělu je tento nástroj nejvhodnější pro zpracování řezacích a broušení v těsných prostorech a zvyšování pracovního výkonu pracovního výkonu. Ronix 8901 Mini Angle Grinder zaručuje vynikající výkon a značný výkon; Přesto to váží pouze 1.65 kg. Obječný rest z gumového nástroje chrání nástroj před poškrábáním.

Pomocná 2-poloha, anti-šoky a ergonomická postranní rukojeť jsou postaveny tak, aby poskytovaly celodenní pohodlí operátora, nízkou únavu a další kontrolu v různých rozsazích pohybu obsluhy.

Přepínače:

Přepínač zapnutí/vypnutí a uzamykací kolík jsou ovládací klíče této mlýnky s mini úhlem, které jsou anti-dust klíče se schopností zabránit prachu v zadání nástroje.

Zamykací kolík je navržen na těle převodovky a umožňuje uživateli snadno vyměnit řezací kolo udržováním pevného hřídele, zabráněním v pohybu a jeho udržováním v nejstabilnější poloze. Proces blokování hřídele je tento klíč rychle proveden a v důsledku toho také ovlivňuje měnící se rychlost obrazovky.

Systém přímého proudění vzduchu:

Vysoké teploty mohou způsobit trvalé poškození baterie a bezdrátových nástrojů během nepřetržitých úkolů. Ronix vyvinul inovativní chladicí systém pro svou brusičku s mini úhlem, který nasměruje dostatečný proud vzduchu přes motor a co nejvíce ho ochlazuje. Tento přímý systém proudění vzduchu také vede ke spolehlivému výkonu a odvádí prach pryč od vitálních komponent.

Systém soft-start:

Grinder Ronix Angle má technologii soft-start, která krok za krokem přivádí stroj na plnou rychlost. I když náhodně stisknete tlačítko Start, funkce anti-restartu brání spuštění nástroje.

Převodovka:

Převodovka Ronix 8901 umožňuje těžkopádnou aplikaci a delší životnost.

Baterie:

Ronix 8901 neobsahuje žádnou baterii nebo nabíječku. Nejvýznamnější výhodou trvalé řady Ronix 89 je však to, že baterie 20V/4AH je kompatibilní se všemi jejími členy. Takže můžete spustit všech 89 nástrojů pouze s jednou baterií. Tato baterie má indikátor nabíjení a může vás informovat o stavu baterie, než dojde uprostřed operace.

Příslušenství a balení:

Ronix 8901 Breatherless bezdrátová mlýnka mini úhlu je dodávána v barevné krabici Ronix. Tento nástroj je poskytován bez baterie a nabíječky.

-Vysoce výkonný motor bez kartáčovače dodává až 8500 bez zatížení rychlosti v RPM.Lehká hmotnost, ergonomická mlýnka s mini úhlem vhodný pro přesné aplikace.Systém měkkého startu, který zajišťuje bezpečnost provozu.Funkce anti-Restart zabraňuje náhodnému spuštění.Systém přímého proudění vzduchu, který ochladí motor pro spolehlivější výkon a vyšší schopnosti přetížení.Speciální tenký design těla pro ideální manipulaci a vyšší pracovní výkon.Elektronický omezovač proudu pro ochranu přetížení.2 pozice anti-shock ergonomická boční rukojeť, která podporuje snadnou práci a perfektní ovládání stroje v různých řadě pohybů operátora

Hikoki G18Dbal/W4 18V bezdrátový úhel mlýnky (pádlo přepínač). Holá jednotka

G18DBAL/W4 Angle Grinder z Hikoki má další generaci bezkartáčového motoru vyvinutého z potřeb uživatelů a původní technologie Hikoki. Motor je vybaven velkými FET a vysoce odolnými elektronickými obvody a také vylepšený odolnost proti prachu a vodě. Motor bez údržby má až o 50% delší běh na poplatek a je kompatibilní se všemi bateriemi Hikoki 18V (není dodáno). Je dodáván v kartonové kartonu a je dodáván s boční rukojetí a 115 mm disk.

Až 50% prodloužená doba běhu na baterii pro více práce s menšími prostoji

Vysoká trvanlivost nástroje pomocí motoru s nízkým třením, který produkuje méně tepla

Zvýšená síla a výkon

Díky zlepšené elektrické účinnosti a přenosu energie

 • Nadproudová ochrana
 • Nejmenší obvod přilnavosti těla, nejlehčí ve své třídě
 • Nejlepší ve výkonu třídy na poplatek. Až o 50% vyšší
 • Výkonný bezkartáčový motor. Točivý moment až o 60% vyšší
 • Funkce automatického režimu snižuje hluk a vibrace při provozu bez zatížení
 • Konstrukce odolná proti prachu a vodě, která pozoruhodně zvyšuje trvanlivost
 • Elektronické ovládání. Systém ochrany zpětného rázu, ochrana protistartu a měkký start
 • Pázový spínač
 • Kapacita: Wheel Dia: 115 mm
 • Hole Dia: 22.2 mm
 • Vřetenovské vlákno: M14 x 2
 • Napětí: 18V
 • Žádná rychlost zatížení: 9000/min. Automatické režim: 5500/min
 • Celková délka: 326 mm

Informace od výrobce

Nejlepší ve výkonu třídy1 na poplatek

Dosaženo vysokou účinností bezkartáčového motoru a vysoké kapacity 5.0ah baterie

 • 1: Od listopadu 2014. Mezi 14.4V/18V bezdrátové mletí disků vyrobených předními výrobci nástrojů. (Zkoumáno společností Koki Holdings.)
 • 2: Hodnoty v grafu jsou pro účely reference. Mohou se lišit podle materiálu, který má být řezán a provozní podmínky.

Výkonný motor

Pro snadné řezné operace.

Ochrana nadměrného proudu zabraňuje vyhoření sledováním proudu v baterii a motoru. Hodnoty v grafu se mohou lišit podle stavu nabití a provozních podmínek baterie.

Nejmenší obvod přilnavosti těla a nejlehčí ve své třídě

Lehké a kompaktní tělo s štíhlým přilnavostí a malým krytem převodovky pro snadnou manipulaci a efektivní provoz.

Od listopadu 2014. Mezi 14.4V/18V bezdrátové diskové mletky s beztaskačními motory vyrobenými předními výrobci nástrojů. (Zkoumáno společností Koki Holdings.)

Funkce automatického režimu

Pro snížení hluku a vibrací při provozu bez zatížení

Při zapnutém režimu automatického režimu se rychlost automaticky posune mezi vysokou a nízkou rychlostí v závislosti na zatížení. Což umožňuje efektivnější provoz.

Nejvhodnější pro konstrukce interiéru v oblastech citlivých na hluk. Úspora energie baterie pro delší běh.

Konstrukce odolná proti prachu

Pozoruhodně zvyšuje odolnostírresin potažený potahováním desek obvodů, elektronické části jsou chráněny před prachem a vodou.Poznámka: Tato řada produktů je navržena tak, aby byla odolná vůči prachu a vodě. Není však zaručeno, že nezklame.Nepoužívejte ani neopouštějte výrobky v prostředí s nadměrným množstvím prachu, ve vodě nebo pod deštěm.

Filtry síťových filtrů se síťovým filtrem Filtry významně zlepšují odolnost proti prachu. Udrží jeho údržbu odnímatelný filtr.

Systém ochrany zpětného rázu

Monitoruje náhlý pokles rychlosti otáčení motoru a rychle zastaví motor, aby chránil reakční sílu (zpětný ráz).

Varování V závislosti na provozních podmínkách nemusí systém ochrany zpětného rázu fungovat ani poskytovat určený výkon. Ujistěte se, že je obrobek umístěn a správně podporován a že hlavní jednotka je během operace pevně držena. Navíc si pečlivě přečtěte v návodu.

Ochrana protistartu

Zabraňuje spuštění energetického nástroje, když je baterie vložena s přepínačem, který se vyhýbá, pro vyhýbání se nehodám.

Jemný začátek

Umožňuje pohodlnou provoz snížením reakční síly na spuštění.

Funkce
Kapacita baterie 5h
Pozoruhodné funkce Li
Elektrické specifikace
Napeti baterky 18V
Technické specifikace
Kapacita (díra dia.) 22.2 mm
Kapacita (kola dia.) 115 mm
Žádná rychlost zatížení (automatické režim) 5 500/min
Žádná rychlost zatížení (režim přenosu) 9000/min
Vřeteno M14 x 2
Fyzické specifikace
Celková délka 326 mm
Hmotnost 2.4kg

Makita DGA900Z bezdrátová mlýnka bez kartáčovače s pálem spínače Twin 18V LXT 230 mm/9 „(pouze tělo)

Nejdůležitější: Makita DGA900Z je 230 mm bezdrátový úhel mlýnky poháněné 2x 18V LXT lithium-iontové baterie (prodávané samostatně), což dává ekvivalentní sílu 36 voltového stroje. Přichází s. Přečtěte si více

Platba splátky je k dispozici prostřednictvím Billase (klikněte na podrobnosti).

Často Koupeno Společně

Makita DGA900Z je 230 mm bezdrátový úhel mlýnek poháněnou 2x 18V LXT lithium-iontovými bateriemi (prodávané samostatně), což dává ekvivalentní sílu 36 voltového stroje. Dodává se s bezhrubým motorem, aktivní technologií snímání zpětné vazby (AFT) a technologií automatického točivého momentu (ADT). To zlepšuje bezpečnost a efektivitu, když je tento úhel mlýnek v provozu.

Prodává se pouze jako tělo, tato mlýnka na úhlu je dodávána bez baterií, nabíječky nebo broušení. Být součástí řady Makita Twin 18 Volt LXT, tento nástroj se hodí do vaší aktuální sady Makita 18 Volt a uteče dva BL1830, BL1840, BL1850 nebo BL1860 LITHIUM-ION Batteries.

 • Bezkartáčový motor
 • Elektronický omezovač proudu
 • Jemný začátek
 • Funkce anti-Restart
 • Elektrická brzda
 • Aktivní technologie snímání zpětné vazby (AFT): Vypne nástroj pro ochranu uživatele, pokud se rychlost otáčení náhle zpomalí
 • Technologie automatického točivého momentu (ADT): Automaticky mění rychlost řezu podle podmínek zatížení pro optimální provoz
 • Jemný začátek
 • Ergonomicky navržená rukojeť s měkkou přilnavostí
 • Stráž baterie
 • Velká spínací páka s funkcí uzamčení
 • Indikátory baterie pro nadměrné propuštění a ochranu přehřátí

SPECIFIKACE:

Zobrazit 360 stupňů:

Možnosti doručení jsou k dispozici v závislosti na vaší poloze a preferenci na základě dostupných způsobů dopravy. Můžete využít následující služby (kliknutím sem zobrazíte úplné podrobnosti):

Doručovací jezdec v rámci GMA (Grab/Lalamove/Ostatní). Ve stejný den doručení pro položky na skladě (mezní hodnota 12nn)

Air nebo Sea Cargo (Apcargo/Jades Cargo/Other). Odhadované dodávky 1-3 týdny závisí na cíli

Regionální autobus (Victory/Florida/Bataan/Genesis/Other). Odhadované dodávky 2-5 dní závisí na cíli

4.Celonárodní kurýrní služba (LBC/JRS/JT/Ostatní). Odhadované dodávky 3-7 dní závisí na cíli

Regionální flotila v rámci GMA (Lalamove/Transportify/Other). Dodávka dalšího dne (položky na skladě)

Osobní vyzvednutí (návštěva obchodu) Potvrďte dostupnost zásob před návštěvou.

BÝT V KONTAKTU

2/FLR Arranque Building 1388 cm Recto Ave. Roh t. Alonzo st. Sta. Cruz, Manila (nad rtuťovou drogou/západní spotřebiče)

info@gigatools.ph

0917 5877077 (volání) 0917 5877077 (Viber) (02) 79177186

Nová mlýnka Milwaukee M18

Milwaukee uvádí na trh novou mlýnku na úhlu M18 bezdrátového úhlu, model 2686.

Nový nástroj je popsán jako mezní mlýnek, má bezhrubě motor, 4-1/2 ″ a 5 ″ kompatibilitu kol, elektronickou spojkou pro ochranu před zpětným zákonem a bezstarostným strážcem bez nástrojů bez nástrojů.

M18 bez kartáčovače má pádl spínače a pracuje na 11 000 ot / min.

Úhel mlýnky je popsán jako plně kompatibilní s nejběžnějším příslušenstvím mlýnů na trhu. Má vřeteno 5/8-11 a pracuje s koly 4-1/2 ″ z krabice.

Milwaukee dodává mlýnek s strážcem typu 27 a připevňování přílohy typu 1 strážce. Říká se, že to eliminuje potřebu další výměny stráže.

Stráže typu 27 jsou standardní a zjistil jsem, že je téměř nemožné najít stráže typu 1 pro brusky, pokud již nejsou zahrnuty do nástroje.

Nejlepší je mít obou strážců typu 27 a typu 1 a nevadí mi výměna, která by měla být provedena, když se měníte z broušení na mezní disk.

Klinejte strážce typu 1, který upravuje strážce typu 27 pro přidanou ochranu.

Grinder má také dvoupolodovou boční rukojeť a vestavěnou obrazovku prachu.

Měří 12.25 ″ dlouhý a váží 4.6 liber (pouze pro nástroj).

Milwaukee říká, že mlýnek může vytvořit až 80 řezů v 1/2 ″ výztuže, když je spárován s baterií M18 XC 5AH.

Grinder je kompatibilní s 5 ″ bezdrátovými úhlovými mlýnky a prachové kryty, které nejsou zahrnuty.

 • Bezkartáčový motor
 • 4-1/2 ″/5 ″ příslušenství
 • Zahrnuty 4-1/2 ″ stráž, 5 ″ prodáno samostatně
 • 5/8-11 Arbor
 • 11 000 ot / min
 • 2-poloha pomocná rukojeť
 • Pázový spínač
 • Nastavení strážce bez nástrojů
 • 12.25 ″ délka
 • Váží 4.6 liber

V této době existuje pouze možnost pouze pro nástroj (2686-20).

Cena: 149 (pouze pro nástroj) ETA: duben 2023

Ve srovnání s mlýnami paliva Milwaukee M18

Možná jste si všimli, že nový bezdrátový „mezní mlýnek“ je beztastní nástroj M18.

Asi před 10 lety byly ve věku kartáčovaných motorů a baterií s nižší kapacitou popisovány bezdrátové úhlové brusky. Když jsem se na to zeptal manažera značky, jasně říkali, že to bylo proto, že síla a běh ještě nebyly na šňupání.

Milwaukee doporučuje nový nástroj M18 bez kartáčovství, 2686, pro řezné a lehké broušení aplikací.

M18 M18 PALIVA GRINDER, 2880, se doporučuje pro řezání a těžké broušení aplikací. Ve srovnání s novým 2686 je 2880 a další v jeho rodině vybavena odnímatelnou obrazovkou prachu, antivibrační rukojetí a brzdou kola Rapidstop.

Poznámka: M18 palivová mlýnka je k dispozici v několika stylech-2880 má pádl spínače, 2881 má posuvný spínač, 2882 má pádl a jeden klíč a 2883 má přepínač s jedním klíčem a jeden klíč.

Pro řezání, broušení a těžký materiál se doporučuje brzdit mlýnek na variabilní rychlost paliva M18, 2888.

V zásadě se zdá, že 2686 je nový „dobrý“ mlýnek, kde 2880 a jeho rodina jsou „lepší“ a 2888 je „nejlepší.“

Anti-vibrační rukojeť a brzda kol mohou být důvodem k vystoupení z nového 2686 na jeden z palivových modelů M18.

M18 Fuel 2880 je 199 v ACME Tools a M18 Fuel 2888 je 249 v ACME Tools. To dává možnosti „dobré, lepší a nejlepší“ pouze na 149, 199 a 249.

2686 je upgrade ve srovnání s M18 2680 kartáčovaným motorem (129 v Home Depot), s ohledem na rychlost (11k ot / min vs 9k ot / min), hmotnost (4.6 liber vs 5.9 liber) a nepochybně účinnost (kvůli kartáčovanému vs kartáčovanému).

24 комментарии и мнения

Doufáme, že to není úplné zklamání výkonu, jako je prakticky každé bezdrátové úhlové brusky, kterou jsem vyzkoušel. Totéž s zemními brusky.

Už nějakou dobu jsem nebyl zapojen do profesionálního používání brusky. Před deseti až 12 lety jsme stále používali gridovače kabelových úhel v přestavovacím průmyslu, stejně jako naše subdodavatelé dlaždic a zednáři. V našem obchodě s výrobou kovů. to byla většinou pneumatika jako Dotco. Vzpomínám si na pole, kteří polní, kteří znevažovali bezdrátové mlýnky úhlu Makita, které jsme vyzkoušeli-dokonce i pro úlohy doteku-ale to bylo před beztastorem. Stejně jako s broušením výroby-broušení průmyslového měřítka nemusí být stále nejlepší aplikací pro bezdrátové nástroje-bezhrubé nebo jinak. Ale pro zobrazené aplikace. několik škrtů výztuže nebo dlaždice. může být vhodný bezdrátový.

Oh určitě je to užitečné ve specializovaných aplikacích. Například zastřešení například proříznutí pro krok blikající na komínu nebo cihlové zdi by bylo užitečné například aby se zabránilo přetažení prodlužovacího kabelu na střechu a mít nové nebezpečí zachycení/výlet/pád, se kterým se má vypořádat.

Vyzkoušeli jste dewalt flexvolt mlýnku? S více než 2300 jednotkovými watty by neměli zklamat na energetickém oddělení. 2300 wattů je více než to, co může poskytnout některých 15 amp 120 voltových mlýnek. Nyní, pokud jde o jiné faktory, jako je běh.

Jediným způsobem, jak by to mohl číst spíše jako reklama, je, pokud jste zahrnuli číslo dílu. Vtipy stranou, motor a baterie se rok co rok zlepšuje. I když jste nyní zklamáni představením, může se to zlepšit.

Broušení 15a 120 V bude snadno vrcholit přes 2300 W. A dodávat práci 10 flexvolt 9ah baterií za hodinu. U věcí, jako je broušení těžkého potrubí nebo broušení betonu, je šňůra stále nejlepší volbou. Určitě používám svůj M18 pro řezání výztuže celý den. Pár baterií by pro mě udělal celý dům.

Dewalt 60V 6 nebo 7 palcové brusky /20V brusky a s 9 amfními bateriemi spolu s několika rychlými nabíječkami mohou vykonávat spoustu práce se spoustou energie. Milwaukee M18 vyžaduje více správy tepla na bateriích a drž se dál od mlýnku 9 palců od Milwaukee. Někdy je vyžadován šňůra. Záleží na tom, jaké jsou jedinečné požadavky.

Po dobu více než 30 minut broušení budete stále chtít šňůru. Musel jsem brousit potrubní plot, abych odstranil horní vrstvu smutzu a použil můj mlýnek na flexvolt, který má dostatek energie, ale musel jsem mít pět 6-9ah baterií v neustálém rotaci nabíjení, abych neustále fungoval.

Zdá se, že je to slušné. zejména proto, že nabídky slev M18 (v 10 až 15% slevu) jsou běžné. Nedávno jsem nadal dva speciální nástroje Metabo založené na jejich bezdrátové brusky. a oba byli v rozmezí 400 jako holé nástroje. Metabo bezdrátový mlýnek, na kterém jsou tyto nástroje základnou, prodává asi 230 na Amazon https: // Bakersgas.com/produkty/metabo-600192850 https: // bakersgas.com/produkty/metabo-600154850

Vánoční čas, přemýšlel jsem o tom, že jsem získal bezdrátovou brusku, který doplní můj šňůra Hitachi (dobře vyrobená. cena 40 s případem před 7 lety). Nemohl jsem racionalizovat 200 pro mlýnek a nechtěl jsem si tu kartáčovanou, i když by to pravděpodobně bylo v pořádku. Nechci, aby kupující litovali. Prodej 199 pro 2 baterie a nabíječku došlo k prodeji 199 a získejte nástroj zdarma. A na potvrzení říká: „Může vrátit buď sadu baterií nebo nástroj zdarma a získat zpět 99. Vrátil soupravu neotevřené baterie a získal 2880-20 za 100. Pravděpodobně bych si tento nový koupil, kdyby byl k dispozici za cenu 149. Mimochodem, prosím, neříkej mé přítelkyni, ale myslím, že jsem zamilovaný do své tratě M18. Nastavte to včera poprvé. Vyskočil pro stopy Milwaukee (spíše než cenově dostupnější Powertec), protože se při provádění zkosených řezů zamkne do základny. Pravděpodobně bych byl spokojený s Makitou nebo Festool, ale na platformě červené baterie jsem to dostal a je to lepší, než se očekávalo. Jsem závislý na počasí, nemám obchod a nemůžu se dočkat, až se vyčistí (a záda se uvolní), abych s tím mohl trénovat. Nevím proč, ale tento nástroj mě nutí chtít stavět věci kvůli potěšení z manipulace s takovým dobře vyváženým (pro mě) nástroj. Navíc je to mnohem bezpečnější než většina ostatních řezacích nástrojů.

Vypadá to jako skvělá cena. Pokud jde o užitečnost, je bezdrátový úhel mlýnky (pro mě) pravděpodobně jednou z nejvhodnějších bezdrátových možností, protože se zdá, že více než polovina věcí, které potřebuji řezat nebo brousit, není v dosahu výstupu. Měl jsem 2880 již pár let a je to jeden z těch, kteří se často nevyužívají, ale je to šetření života, když to potřebujete.

11 000 ot / min na 4.5/5 ″ mlýnek je super vysoká. Většina 4.5/5 ″ brusky jsou v rozmezí 7000 až 9000 ot/min. Nemohu si pomoct, ale přemýšlím, jestli 11k otártek na tomto zlém chlapci znamená jen to, že to vážně chybí v točivém momentu.

11K RPM je standardem pro kabelové/vzduch 4 1/2 ″ úhlové brusky. Je to také to, co jsou hodnoceny 4 1/2 ″ disky. Jsem výrobce, takže jsem nepoužil bezdrátové, které by mohly být pomalejší.

Jo, bezdrátový 4.5/5 ″ brusky jsou téměř všechny pomalejší. Pamatuji si, když vyšel mlýnek bezdrátového flex 5 ″ a byl jsem ohromen jeho nárokovaným 10 000 ot / min. Byl jsem příliš zvyklý vidět čísla jako 8500 ot / min pro třídu velikosti.

„Odříznutí nástroje“ se cítí jako retro termín. Jako předtím, než jsme měli „bezdrátové úhlové brusky“, jsme museli udělat s „odříznutým nástroji“ ve tvaru úhlu-tak určené, protože byly příliš ohromující pro skutečné použití jako brusky. V této souvislosti, použití tohoto jména na tento nový nástroj, mě okamžitě přimělo myslet si, že to musí být trochu slabé (E.G. pojmenovali to mezní nástroj, takže bych příliš neočekával). Zdá se však, že by to však mohlo být nespravedlivé. Můj starý kartáčovaný kabel Porter bezdrátový „Angle Grinder“ je velmi drsný a otočí se pouze při 8500 ot / min. Zatímco RPM se nezdá být dostatek dat pro vyhodnocení toho, jak by se nástroje porovnávaly, vsadím se, že nový bezmastný M18 by můj počítač dupal a udělal poměrně slušný dojem z rozpočtového kabelového modelu. Předpokládám, že Milwaukee používá toto jméno k náladě očekávání a odlišení od modelu „paliva“, ale zdá se mi to divné.

Nedokážu si představit svět, kde bude po celý den plně bezdrátový obchod, ani podlahový finišer. Baterie by měly být těžké pro téměř konstantní používání. Ale pro dalších 60% malých pracovních míst rozhodně stojí za to. Ale čekal bych, až bude palivo na prodej, pokud chcete M18. Broušení a kruhové pily a další rotující nástroje s čepelemi kontaktujícími velkou povrchovou plochu …….Ve výrobním prostředí používejte hodně energie. Jsem velkým fanouškem M12….Baterie však neměly dostatečnou kapacitu pro osvětlení, ani síla pro spuštění ani malých 5/8 kruhových pila.

Moje frustrace s bateriemi M18 ve spojení s jejich OPE. je, že se zdá, že se rychle přehřívají a vystřihnou. Automatické vystřihnutí je dobrá věc v tom, že vás zachrání před jinými potenciálně horšími důsledky. Ale myslím, že Milwaukee musí na tomto problému tvrději pracovat. Jinak je jejich vytrvalá pozice nepohybovat se nahoru na napětí je nakonec provést.

Zajímalo by mě, jaký je desetiletý plán Milwaukee přesně, protože Milwaukee, navzdory nejlepšímu úsilí jejich marketingového oddělení, nemůže přepisovat zákony fyziky. Jak jste řekl, 18 voltů je trochu nízké, zejména s vyšším napětím, jednotlivou baterií, kapesními elektrickými nářadími dostupnými od téměř každé značky nástrojů kromě Milwaukee. Volty = méně zesilovačů pro ekvivalentní příkon. Méně ampérů = méně tepla. Doba. Jak přesně Milwaukee plánuje zůstat relevantní v kapesních nástrojích s vysokou poptávkou, jako jsou sekačky na trávu, je pro mě otevřenou otázkou. MX palivo vypadá jako případné „řešení“, myslím. M18X2 také vypadá jako „řešení“. Myslím, že buňky lithia také kupují M18 více času, protože buňky pouzdra mohou obecně vypouštět více zesilovačů než válcových hovorů bez zahřívání tolik. Všechno, co bylo řečeno, se divím, jaký bude výhled 10-15 let na M18. Ne, že by to opravdu záleželo, ale je to zajímavá otázka, alespoň pro mě.

Mohli by argumentovat, že baterie MX by fungovala pro sekačky a možná Earthův šneky, protože některé nástroje by mohly dokonce těžit z nějaké zvláštní váhy. Ale je to příliš těžké IMO pro zastřihovač, dmychadlo listů nebo oříznutí živých plotů.

Milwaukee zdaleka není coun do rohu. 18V je stále sladkým místem pro většinu kapesního bezdrátového elektrického nářadí. Nástroje předstihly technologii baterií a technologie baterií nyní dohánějí li-ion pouzdro. A jak jste již zmínil, M18 X2 je vždy možnost pro více nástrojů pro hladovění výkonu.

Byl jsem certifikovaným svářečem a výrobcem za posledních 7 let a já absolutně miluji své Milwaukee bezdrátové brusky. Mám dva ze 4 1/2 ”/5” palivového brzdění broušení. Jeden z nich je nedávný a druhý, který jsem měl už 5 let. Rozhodně předběhne vaši nabíječku, pokud broušíte nezastavitelnou. Udržuji své 50 makita úhlové mlýnky, které jsem dostal na svařovací školu pro ty vzácné případy. Je mnohem širší být schopen vykopat prodlužovací kabel pracující na velkých částech, které dělám. Grinder M12 Die je také docela úžasný, ale zastavuje to příliš snadné s čímkoli větším než 2 ”diskem.

Řezací nástroje, jako jsou ty zlé malé vzduchové brusky, jsou 11k. Brouky jsou 7-9k. Měli byste opotřebení a připojení problémů s broušením kol Nevadí to drátěné kartáče při 11k. Jako příklad v sestavě Dewalts Corded Sestava má nejlevnější „mlýnek“ na polici vyšší rychlost a je to lehké, ale vážně podhodnocené. Snadno bych to postavil proti jakémukoli bezdrátovému mlýnku M18 Milwaukee pro jakýkoli úkol broušení. Po několikrát by to mohlo vyhrát soutěž o řez. Mnohem větší/těžší „brusci“ pro zkosení oceli a zploštění svarům snadno dají M18, aby hanba v točivém momentu, tak běhu, pokud máte čas na nastavení šňůry, lavičky atd. Když jsem si koupil svůj první mlýnek na M18, byl jsem zpočátku skeptický, ale nadějný, protože jsem právě před rokem odešel do důchodu TGE Compressor TG.To bylo před 5 nebo 6 lety. Nepochopte jen 20 000 malých křičících kovových kovových řezacích vzduchového nástroje a očekávejte stejný výkon. Také neberejte s vysokým točivým momentem a exodus f podobný točivý moment, nikdy nevadí čas běhu. Je to dost blízko. Bezdrátové brusky jsou určeny pro malé zaměstnání a místy, které šňůry nemohou nebo by trvaly mnohem déle nastavení. Pokud vaše představa o pracovním webu upustí od tažení za Bobcat Diesel Welder a Air Compressor a strávit hodinu nastavením vašeho svařovacího webu, bezdrátové brusky nejsou pro vás. Pokud se někdo zmínil, že oříznete blikající na střeše nebo v nějaké tmavé díře v nějaké průmyslové rostlině, kde ji potřebujete po dobu 10 minut, jako je vystřihnutí otvoru v plechu nebo zpracování mola, které dělá výztuž, skutečnost, že to není Nejsilnější mlýnek nebude záležet na tom, na kterém jsem ji koupil, a jednoduše se ji pokusil použít v práci. Čím více jsem to použil, tím více se mi to líbilo. Mám kabelovou mlýnku. Pokud to práce vyžaduje, vykopem to. Nejsem však svářeč stavebnictví, takže to často nevykopávám. To je s mlýny „těžkého broušení“. Mám podezření, že tento bude specializovanější (pouze řezání výztuže).