Beheading Mexico. Kartelská řetězová pila

Beheading Mexico

Dekapitace. Znásilnění. Vražda. Hromadná korupce. Národní chaos a ničení. Pokud pouze američtí nelegální uživatelé drog věděli náklady na jejich lásku k vysoké úrovni.

Beheading Mexico

Dekapitace. Znásilnění. Vražda. Hromadná korupce. Národní chaos a ničení. Pokud pouze američtí nelegální uživatelé drog věděli náklady na jejich lásku k vysoké úrovni.

Představ si. Sedíte na autobuse, posloucháte hudbu a ospale zíráte na mexickou krajinu. Najednou se autobus zastaví a následuje spoustu křiků a některých náhodných výstřelů. O několik vteřin později, gangsteři ovládající zbraň na palubě autobusu a požadují, aby cestující vystoupili.

Vyděšení cestovatelé jsou rozděleni do skupin. Starší lidé jsou okamžitě popravováni, zastřeleni do hlavy v plném pohledu na diváky. Dále jsou vybrané ženy z náručí svých dětí a jeden druhého a táhli kopání a křičeli za autobusem. Každý zná jejich osud. Staré jsou pryč, ženy a děti jsou mrtvé nebo ochrnuté šokem. Pozornost se obrací k zdatným mužům.

Muži jsou hnáni do skupiny a obklopeni úšklebkem, smějí se členové kartelu. Každý muž dostane zbraň: rezavý starý nůž, mačeta, rámečkové kladivo; Nešťastné jsou předány hůl nebo skálu. Nyní jsou ozbrojeni, zmatení muži jsou řečeno, aby bojovali. Ne příšery z kartelu. jeden jiný.

Jejich ruce se třese strachem. Váhají zabít nevinného muže, někoho, s kým si povídali jen o minutu dříve. Ale muži si rychle uvědomí, že jediným způsobem, jak přežít, je zabít. Brzy tito normální muži. huspands a otcové, zemědělci, zedníky a dělníci z továrny. bezohledně bezohledné gladiátory. Nekvalifikovaný při vraždě, jejich paže divoce flail. Kousky lidského masa muška, prach zčervená a krvácení se začnou zhroutit. O třicet minut později zbývá jen hrstka krve nasáklých, vyčerpaných mužů. Oběti jsou nyní vítězové.

Zločinci, členové nejsmrtelnějšího kartelu Mexika, Los Zetas, Whoop a Holler a Sing Mexican Folk Songs, když hromadí mrtvoly v příkopu vedle silnice. Jsou nadšení. Byli trochu bohatší, nasytili své touhy a nyní ukradli některé nové rekruty. V nadcházejících dnech bude každému zajatci udělen misi: Infiltrujte nepřátelské kartelové území, zavraždí členy soupeře. Bez ohledu na úkol, každý splní stejný konec: Smrt.

Tierra de Horror

Výše uvedený scénář není smyšlený. Stalo se to a bylo vyprávěno u.S. Úřady v loňském roce od obchodníka s drogami. Tak obtížné, jak by to mohlo být představit se, takové strašlivé činy se pravidelně vyskytují. Ne v Afghánistánu, nebo v Iráku nebo v Zimbabwe, ale přímo přes americkou jižní hranici, v národě zbožňovaném Američany za levné pivo a lákavé plážové letoviska. Toto je ošklivá strana Mexika: extrémní barbarství, únos, znásilnění, mučení, hluboce zakořeněná korupce a úplné rozpady civilizace.

Je to Mexiko, většina Američanů zřídka vidí a jen zřídka přemýšlí. i když to Amerika způsobuje!

Během posledních šesti let bylo při násilí souvisejícím s drogami v Mexiku zabito více než 47 000 lidí. V roce 2006 bylo 2 119 vražd souvisejících s kartely. V roce 2010 to bylo 15 273. Očekává se, že celkem z roku 2011 přidá se někde kolem 17 000. Mezi krevními látkami kartelu a vojenskými bitvami kartelu a kartely-mexickými vojenskými bitvami říká: „Některé části Mexika lze důvěryhodně popsat jako válečnou zónu“ (5. března).

Násilí existuje v každém rohu Mexika a provozuje škálu sadistických. Oběti vraždy, které jsou jednou nebo dvakrát zastřeleny a rychle zemřou, jsou považovány za štěstí. Mezi oblíbené formy vraždy mezi kartely patří dekapitace (po kterých jsou hlavy obětí často ve veřejných prostorách jako varování), znetvoření a rozebrání (včetně oříznutí hrudníku oběti a vytržení jeho srdce) a pohřbíváním oběť živá hlava první.

Některé kartely zabíjejí tolik obětí, že mají oddělení věnované odstranění mrtvoly. Pro kartel Tijuany bylo jednání s mrtvými těly prací Santiago Meza López, dokud nebyl v roce 2009 zatčen. Známý jako „The Stewmaker“, López byl známý důkladností, s jakou vykonával svou práci. Naplnil by 55-galonový buben vodou, vyhodil do dvou pytlů žíravé sody, přivedl jej k varu nad otevřeným ohněm a poté jeden po druhém vyhodil do mrtvých těl. Během osmi hodin zůstaly jediné zbytky zubů a kostí. Tímto způsobem zlikvidoval stovky těl.

Oběti těchto hororových příběhů zahrnují místní, státní a federální vládní zaměstnanci, policisté donucovací orgány, nespolupracující podnikatelé a informátoři a svědky. nemluvě o obchodnících s drogami a soupeři kartelů. Kromě úmyslného zabíjení byly tisíce nevinných Mexičanů ve městech a městech po celé zemi chyceny v křížové palbě, zraněny a zabity. Kartely jsou nebojácné a nemají ohled na autoritu. Začnou bitvy o zbraních za denního světla v centru města nebo v sousedstvích plné starších a dětí. Násilí související s drogami je tak běžné, mnoho škol má cvičení, ve kterých se děti učí, aby se ponořily na podlahu, aby se vyhýbaly létajícím kuličkám.

Násilí je o to horší kvůli zbraním kartelů: tuny vysoce výkonného AK.47S, AR.15s a.50 pušek ráže. Často dokonce i nejmenší gangster má přístup k útočným puškám, high-tech dalekohledů, infračervených brýlech, granátech, granátových odpalovacích zařízení. Podle statistik zveřejněných u u.S. a mexické vlády, 80 až 90 procent zbraní používaných mexickými drogovými kartely pocházejí z U.S. Poskytnutí zbraní kartelů je raketa s více miliony dolarů a u.S. Obyvatelé nakupují nejmodernější zbraně a prodávají je kartelům, které je pašují do Mexika.

Mexiko neúspěšný stav

Toto je vážná situace, která přináší Mexičany zničení, utrpení a smrt všude. a možná i samotný národ. Podle definice musí být úspěšná suverénní vláda schopna udržovat kontrolu nad svým územím a zachovat obecný mír ve státech a městech a městech. V Mexiku jsou obrovské kousky území v podstatě kontrolovány drogovými kartely, zatímco bezpočet místních a federálních vládních oddělení buď infiltrováno členy kartelu, nebo jsou na výplatní listině jednoho nebo více kartelů. V některých regionech a městech mexické orgány postrádají věrnou pracovní sílu, soudní kontrolu nebo jednoduše odvahu spravovat spravedlnost a dodržovat právní stát.

Vezměte mexický spravedlnost. Je to tak z ruky, že i když je člen kartelu skutečně zatčen, přiveden před soudcem, který není na výplatní listině kartelu, odsouzen soudcem, který se nebojí odplatky a uvězněn, stále nemá důvod k tomu stop. Proč? Protože jak Pedro Arellani, odborník na mexické věznice, vysvětlil: „Úřady již věznice neovládají. drogoví pánové ano.“

Loni v únoru se vězni ve státní vězení v Apodaca nepokojili a osvobodili se. Ukázalo se, že vzpoura byla iniciována členy los Zetas Cartel. Během melee vězni Zetas zabili více než 40 členů konkurenčního kartelu, než unikli. Když úřady vyšetřovaly přestávku na vězení, zjistily, že vězeňské stráže byly zakoupeny drogovým kartelem. Ve vězení z roku 2009 zachytily bezpečnostní kamery 53 vězňů patřících Los Zetasovi doslova procházejícím z vězení, když stráže stáli a sledovali a sledovali.

V červenci 2010 bylo zjištěno, že strážci ve vězení v Durangu umožnili členům kartelu dočasně opustit vězení, aby mohli vykonávat hitová místa zadaná jejich zaměstnavateli. Po vraždě své oběti se vězni vrátili do svatyně své cely. Pro členy kartelu jsou věznice v Mexiku spíš jako hotely než vězení. Pokud by skončili ve vězení, mohou členové kartelu, zejména vůdci s vysokým postavením, nosit návrhářské oblečení, vzhledem k přístupu k mobilním telefonům a internetu a užívat si výhody, jako je dobré jídlo, alkohol, televizory s plochou obrazovkou a pravidelné návštěvy Z manželek, přítelkyň a prostitutek.

Ted Galen Carpenter navrhuje, že „notoricky zkorumpovaný vězeňský systém Mexika… je nyní naprosto mimo kontrolu. Zdá se, že jakýkoli drogový kartel v jakémkoli daném regionu vykonává mnohem více moci než mexická vláda v těchto institucích “(národní zájem, 5. března; zdůraznění přidal po celou dobu). Pokud patříte do kartelu, hrozba vězení není ani sebemenší motivací k vzdání se trestné činnosti.

Mexické vězení nejsou trestem, jsou to svatyně.

Jak říkáte národ, ve kterém drogové kartely infiltrovaly soudní systém a provozovaly věznice, samotné instituce vytvořené k potlačení trestné činnosti?

Přichází do Amériky

Pokud žijete v Americe, je tu šance, že jste slyšeli něco o mexických drogových válkách. Ale to, o čem jste pravděpodobně neslyšeli, je skutečnost, že mexické kartely. včetně Los Zetas, které unesly autobus nevinných Mexičanů. jsou ve Spojených státech hluboce zakořeněny.

Není to vaše chyba, pokud nevíte. U.S. Vládní a mainstreamová média o tomto problému úžasně mlčela. Toto je úhel tohoto příběhu možná stejně významného jako samotné násilí a infiltrace kartelu.

V roce 2008 u.S. Oddělení spravedlnosti varovalo, že „mexické DTO [organizace obchodování s drogami] jsou nejvíce všudypřítomnou organizační hrozbou pro Spojené státy. Jsou aktivní v každé oblasti země a ovládají nezákonný obchod s drogami v každé oblasti….“

Dnes mexické drogové kartely zavedly oporu v každém u.S. Stát. Jsou aktivní ve více než tisíc amerických městech.

V rozhovoru pro místní stanici CNN v Atlantě z roku 2009 William Newell, zvláštní agent odpovědný za pobočku Phoenixu Úřadu pro alkohol, tabák, střelné zbraně a výbušniny (ATF), vysvětlil konečnou ambici kartelů. Toto varování, od oficiálního umístěného na předních liniích drogové války, by mělo být hluboce znepokojeno u.S. vláda a vytvořila hlavní národní zprávy. Cíl kartelů, Newell varoval: „je přijít do Spojených států a převzít ho.“

Proč o tom neříká Američané Bílý dům a média?

Způsob, jakým tyto kartely převezmou „je velmi násilné,“ řekl Newell. „Vidíme známky mučení a brutálně zbitů po celém u.“.S., nejen podél jihozápadní hranice.„V srpnu 2008 bylo objeveno pět těl v bytě v bohatém sousedství v Birminghamu v Alabamě. Oběti byly mučeny před zavražděním členy kartelu. Zvláštní agent pro vymáhání drog Gregory Borland propracoval a řekl novinářům, že násilí bylo na „úrovni, kterou jsme nikdy předtím neviděli.“

„Lidé se cítí lépe, když říkají, že to ve skutečnosti není součástí mého světa,“ řekl Borland. „[O] ne z mých prací je říct:„ Ne, je to součást vašeho světa.““

Počet úmrtí souvisejících s kartely uvnitř Ameriky není vysoký-přesto. Nejedná se však o krizi čísel. jde o přítomnost výjimečně násilných drogových kartelů v Americe a jejich cíl „převzít ji.„Nezavírají lidi z mostů nebo dekapitují Američany stovkami, ale všechny největší mexické kartely. Sinaloa Federation, Los Zetas, La Familia Michoacana, kartel Perského zálivu, Kartel Juarez, Tijuana. Hlavní města, od Phoenixu do New Yorku, Boise po Anchorage.

Velká města jako Dallas, Chicago, Denver, Detroit, Miami, New York, El Paso, Houston, Los Angeles, Phoenix, San Antonio a San Diego jsou drogové centra. Kartely přepravují hromadné množství kokainu, marihuany a meth do skladů v těchto městech, kde se znovu zpracovávají, znovu zabalí a odesílají drogy na menší trhy. „Stejní lidé, kteří se válí hlavami v ulicích Ciudad Juarez, působí v Atlantě,“ varoval Jack Killorin, vedoucí úřadu národní politiky kontroly drog. V Americe „jsou prostě lépe chováni.“

V kartelu dává Sylvia Longmire nahlédnutí do této krize: „[F] nebo [Američané] žijící v nebo v blízkosti slušné metropolitní oblasti, šance jsou docela vysoké, že jejich rodné město je zamořeno s drogami, které je řízeno jedním z nich jedním z Mexické kartely.„Pokud žijete v americkém městě slušné velikosti, je pravděpodobné, že sdílíte silnice a obchody a restaurace s Los Zetas a dalšími kartely!

V mnoha městech se kartely spojily s místními gangy a zločineckými organizacemi. Gangy poskytují kartely skladování a přepravu a kartely dodávají gangům velkoobchodní zásobu drog. To jsou smrtící vztahy. V rozhovoru s Lou Dobbs, odborník na zpravodajství Stratfor Fred Burton varoval: „Pouliční násilí v Los Angeles, Portlandu, Chicagu, New Yorku nebo Washingtonu, D.C., lze přímo přičíst násilí, které se odehrává v Mexiku. To znamená, že kartely pracují s zločineckými gangy uvnitř Spojených států a provádějí tyto násilné vraždy a zločiny na ulicích Ameriky.“

To je docela nadpis: „Mexické drogové kartely působící na amerických ulicích.“

Tak proč jsme to neviděli z Bílého domu nebo New York Times nebo Fox News?

Zatím má násilí související s kartelem tendenci být horší v regionech a městech poblíž jižní hranice. Některé oblasti u.S. území podél hranice jsou vlastně kontrolovány kartely. V těchto oblastech jsou ozbrojenci kartelu umístěni na kopcích a hřebenech, monitorují hranici s high-tech dalekohledem a střílí mrtvé všechny nelegální, kteří se odváží překročit na U.S. půda bez schválení kartelu.

Je tato americká strategie pro řešení nelegálního přistěhovalectví. přiměření kontroly hranic k drogovým kartelům?

To také vyvolává otázku americké suverenity. Může být národ, který postoupí kontrolu nad hranicí a územím na vnější moc?

Právě teď je to v nejlepším zájmu kartelů působících v U.S. ležet nízko. S tolika penězi v sázce se snaží vyhnout se místním a federálním úřadům a uchýlit se k násilí pouze tehdy, pokud je to naprosto nutné. Ale jak dlouho můžeme očekávat, že to tak zůstane?

Přemýšlejte o smrtící směs ve stovkách u.S. Města: rostoucí nezaměstnanost, zejména mezi mládeží; násilí gangů a organizovaný zločin; rasové napětí; rostoucí ceny potravin; Politická nepřátelská a ideologická divize. Nyní přidejte k tomuto smíchu některé z nejzávažnějších organizací na planetě.

Je to další strašlivá krize, která čeká na explodu.

Pravděpodobně to bude v pořádku, pokud jsou kartely uvnitř u.S. jsou ponechány na jejich obchodu. Co se však stane, když se chtějí rozšířit, nebo se gangy dostanou do testy, nebo se na své území tlačí jiný kartel. nebo se státní nebo federální úřady rozhodnou zakročit? V Mexiku se násilí začalo zintenzivnit v roce 2006, kdy se prezident Felipe Calderón rozhodl konfrontovat kartely. Během posledních šesti let Calderón zaměstnával desítky tisíc vojáků k boji proti kartelům. Ale místo řešení problému Calderónův chvályhodný pokus o spravedlnost vyústil v chaos, více vražd, více únosů a více hromadných hrobů.

Představte si anarchii a násilí, pokud u.S. Vláda se rozhodla převzít kartely.

Pak si znovu představte nevyhnutelné násilí, pokud Amerika nadále postoupí svou jižní hranici, vnitřní města a listová čtvrti k mexickým drogovým pánům.

Američané jsou vysoko, Mexičané umírají

Seznamte se s Billym. Je to americký vysokoškolský student, který se rád spojuje se svými kamarády a kouří trochu plevele, nebo příležitostně si odfrkne trochu kokainu. Billy nejde „přes palubu.„Nikdy neprodává drogy, ani ukradne auta, ani okrádá seniory, aby podporoval jeho koníček. V jeho mysli. a mysli mnoha Američanů. je jeho užívání drog jednoduché, levné zábavné a většinou neškodné.

Pravda je, že Billy je nevědomý, sobecký blázen, jehož činy zabíjejí lidi. Ani Billy, ani miliony Američanů, jako je on, nepřemýšlejí chudým mexickým farmářům, kteří se donutili pěstovat marihuanu nebo mák plodiny. Nebo barbarské kartely, které mu dodávají tento drogy. Nebo trosky, které tyto kartely způsobují v Mexiku: zhroucené podniky, opuštěná města a města, nespočet matek, které se bojí nechat své děti hrát na předkladně. Nebo desítky tisíc, které byly zabity, uneseny nebo zraněny při násilí souvisejícím s drogami. Nebo Brave u.S. Hraniční agenti bojují s drogovými kartely.

Billy Američan je posedlý svým vlastním uspokojení.

Tato krize existuje, protože v U jsou desítky milionů Billys.S. Asi 119 milionů Američanů použilo nezákonnou látku alespoň jednou. To je 47 procent Američanů nad 13 let. Ve svém národním průzkumu v roce 2010 o užívání a zdraví drog, U.S. Ministerstvo zdravotnictví a lidských služeb zjistilo, že zhruba 22 milionů Američanů starších 12 let bylo pravidelnými uživateli drog, což znamená, že v předchozím měsíci spotřebovali nezákonnou drogu.

Téměř 9 procent Američanů pravidelně užívá nezákonné drogy.

Studie zjistila, že 17 milionů lidí zneužívá marihuanu, což je nárůst asi 7 procent od roku 2007. Průzkum také zjistil, že užívání drog mezi dospívajícími a studenty vysoké školy roste. Asi 22 procent 18 až 25letých let užívá drogy, spolu s 10 procenty 12 až 17 let. Ať už se jedná o lidé jako Billy, kteří se chtějí dostat vysoko, jen občas nebo tvrdé narkomany smyk, kteří touží po své každodenní opravě, americká chuť k drogám, jako je marihuana, kokain a meth, je téměř mimo představivost.

Pro mexické drogové kartely je to jedna kolosální příležitost.

V roce 2006 odhadovalo Národní středisko pro drogové zpravodajství, že kartely trvají od amerických zákazníků od 8 do 35 miliard ročně od 8 do 35 miliard ročně. S miliardami dolarů na drapáky není nic, co by tyto kartely neudělaly: převzít prvotřídní zemědělské regiony; import masivní zbrojnice vysoce výkonných u.S. zbraně; Battle Rival Cartels; Válka proti mexické armádě; úplatek nebo vražda tisíce zaměstnanců mexické vlády; Zničit celá města a města; nárokovat části mezinárodní hranice; Dokonce založil tábor přímo uvnitř každého hlavního amerického města. Jsou připraveni zničit suverénní národ 112 milionů lidí.

Američané se mohou dostat vysoko !

Ukončení drogové války

Může být snadné podívat se na obchod s drogami v Mexiku a jeho důsledky a být naprosto ohromen a odrazován. Dnes mnoho odborníků obecně souhlasí se Sylvia Longmireovou, odborníkem na toto téma, který věří, že mexická drogová válka „nelze vyhrát.„Je to„ musí být považováno za konflikt, který lze spravovat pouze, “píše.

Pragmatický. Srozumitelný. Beznadějný.

Ona a ostatní obhajují strategii, která se bude zabývat pouze účinky problému a nikdy se neřeší příčinu. Je pravda, že řešení příčiny mexických drogových válek. přehnané americké chuti k nezákonným drogám. je MT. Everest-velikost výzva. Ale je to jediné trvalé řešení.

Amerika se po celá léta pokusila vyléčit svou závislost na nezákonných drogách. Hodil na problém miliardy dolarů. Vytvořilo to nejrůznější nové agentury, aby odradilo užívání drog. Vyškolila malou armádu lékařů, zdravotních sester a poradců, aby se specializovala na zneužívání drog. Vytvořil nespočet protidrogových reklam a rozdával miliony brožur ve školách a univerzitách.

Američané přesto stále milují své drogy.

Proč? Za prvé, každý pokus o zastavení užívání drog je podkopán kulturou, která okouzlí drogy. Vláda se může věnovat všemu, co chce, ale poselství pocházející ze skutečných úřadů v americkém životě. HOLLYWOODY Hvězdy, TV osobnosti, ikony popové hudby. je to, že rekreační užívání drog je horké a hip. Užívání drog na středních školách a vysokých školách roste, protože mnoho rodičů a učitelů a profesorů-mezi bývalými hippies a uživateli rekreačních drog-přijímá a přijímá to jako obřad průchodu pro teenagera a vysokoškolského studenta.

Vláda může na problém hodit biliony dolarů, ale americká touha po drogách nebude nikdy uhasit, pokud její kultura považuje užívání drog trendy a sofistikované!

A co je nejdůležitější, americké kulturní přijetí nezákonných drog je funkcí jeho celkového odmítnutí absolutního práva a morálky.

Zákony a hodnoty, které kdysi vytvořily základ americké spravedlnosti a morálky. jsou zakořeněné v Bibli a přijato většinou Američanů. jsou nyní považovány za irelevantní a passé. V moderní Americe neexistuje absolutní autorita na morálku, žádný široce přijímaný soubor zákonů, který by řídil lidské chování. Předpokládá se, že žádná osoba, vláda ani vyšší bytost má pravomoc definovat správné a špatné v lidském chování. Moderní Amerika je amorální, vládní nenávistná společnost.

Pokud jde o morálku, správně a špatně, Američané věří, že každý jednotlivec má nezcizitelné právo vytvořit si vlastní názor. Může definovat správné a špatné. Self-ostery, omezení, morální vzpřímenost, integrita, zákonnost-hodnoty, které by zabránily užívání drog-byly odsunuty stranou nebo zničeny. Tyto v zásadě byly křesťanské ctnosti nahrazeny „hodnotami“ nové věku pro permisivitu, toleranci a okamžité sebeurmatifikace.

Pro většinu Američanů není rekreační užívání drog jednoduše morálně nebo duchovně špatné.

Americká chuť k drogám je výsledkem duchovní nemoci. Tato nemoc je podrobně popsána v první kapitole Izaiáše, mimo mnoho dalších proroctví. Bůh přirovnává Izrael (prorocký termín pro Ameriku) k volu nebo osli. „Slyš, ó nebe, a dej ucho, ó Země: pro mluvil Pán. Synové jsem choval a vychoval, ale oni se vzbouřili proti mně. Ox zná svého majitele a zadek jeho pánového postýlky; Izrael však neví, můj lid nerozumí “(Izaiáš 1: 2-3; revidovaná standardní verze). Moderní Amerika je hloupější než vůl, který alespoň ví, že se musí spoléhat na svého pána pro výživu a ochranu.

Byla v době, kdy Amerika rozpoznala existenci Boha a přijala mnoho principů a zákonů uvedených v Bibli. V důsledku toho mnozí měli v životě účel a určitou jasnost. Většina lidí nepotřebovala nezákonné drogy! Měli morální kompas, který je odvrátil od takové činnosti.

Ten čas skončil. Amerika odmítla Boží zákony a morálku, která kdysi podpořila americkou kulturu, rodiny a instituce. Výsledek tohoto odmítnutí Boha a jeho zákona je zřejmý. „Ah hříšný národ, lidé naloženi nepravostí.“. potomci zločinců, synů, kteří se zabývají zkorumpovaně! Opustili Pána, pohrdali svatým Izraelem, jsou naprosto odcizeni. … Celá hlava je nemocná. A celé srdce slabé. Od podrážky nohy dokonce i po hlavu, není v něm žádná spolehlivost. ale modřiny a vředy a krvácení rány “(verše 4-6; RSV).

Americký vyhnanství od Boha to nechalo morálně a duchovně nemocné!

Moderní Amerika postrádá vedení a výživu od nejvyšší autority, bezcílně hledá štěstí tím. Protože jsi mě opustil, Bůh pokračuje v Izaiášovi: „Vaše země leží pusté, vaše města jsou spálena ohněm; Ve vaší přítomnosti mimozemšťané pohlcují vaši zemi; Je to pusté, jak svrženo mimozemšťany “(verš 7). „Mimozemšťané“ znamená cizinci cizince.

Bůh varoval před 2 500 lety, že cizinci. jako mexické drogové kartely. by se v Americe kořistili, pokud ho to opustilo!

Když sledujete, jak se v Izaiášovi 1 prorokuje, nezapomeňte, proč se to děje. Nejdůležitější součástí Izaiáše 1 jsou verše 2 a 3, které vysvětlují, proč je Amerika nemocná a trpí těmito hroznými mory. Důvod, proč je tento národ morálně, duchovně a dokonce fyzicky nemocný, je to, že je odříznut od Boha!

Pro ty, kteří jsou ochotni tuto realitu přijmout, je lék jednoduchý. Bůh to dává v Joel 2: „Proto také nyní pracujte Pána, otočte se mi z celého srdce a půstem a s pláčem a smutkem: a nechte své srdce, ne vaše oděvy a otočte se a otočte se a otočte a otočte se a otočte Pánu svému Bohu: protože je laskavý a milosrdný, pomalý k hněvu a velké laskavosti a pokání ho ze zla “(verše 12-13).

A je to! To je řešení americké drogové závislosti a mexických drogových válek. Takto můžeme zastavit kolaps Mexika, jak můžeme vymýtit kartely z amerických měst, jak můžeme zastavit mučení, znásilnění, sťatou, hromadnou vraždu. Takto můžeme zajistit, že autobusy lidí již nejsou terorizovány sadistickými zločinci.

Pokud bychom se obrátili pouze k Bohu, k jeho zákonům a pravdě, k jeho čistému, zdravému, šťastnému životnímu stylu-a od prchavých momentů Euforie vyvolaných drogami-pak by chaos a anarchie a násilí skončilo. V Mexiku, ve Spojených státech. a po celém světě!