Bench brusky. Bench Grinder Tool

Bench brusky

Pro broušení rukou, oostřování a drsného tvarování je mráčka lavičky užitečným doplňkem jakéhokoli stroje nebo dílny, soukromého nebo komerčního. Na rozdíl od ručně držených brusky, stojí pohodlně připravené na lavici pro hands-free k broušení při pohybu spínače. Jednoduše položte položku pro broušení v příslušném úhlu k kola a udržujte ji v pohybu, aby se zabránilo přehřátí. Tam, kde je přehřátí obavy, je mlýnek na lavičku ochlazenou vodou přínosem s vodovodem pro sběr chladicí kapaliny pod kolečkem. Abrazivní broušená kola mohou být nahrazena koly drátěných štětců nebo leštění kol pro čištění, leštění a odhazování jakéhokoli kovového objektu. Mezi další možnosti kol patří japonské vodní disky a kožená kola. Nástroje.com nosit bench brusci, průmyslové bench brusky a také dvojité brusky, které mají dvě abrazivní kola. Na skladě také stroje na pevnině, které mají stojany mlýnky na lavičce, které lze přišroubovat na podlahu nebo namontovat na gumových nohou. Do této kategorie jsou také zahrnuty ostření systémů, nástroje pro stopu kamenů a ořezávátko. Mezi prodané značky a podporované značky lavičky patří Tormek, Lishall, Makita, Metabo, White International, Kincrome a Abbott Ashby. K dispozici je více přípravků a příloh pro použití s ​​jakoukoli mlýnč a nástroje.com skladovat dobrý výběr včetně nůžky, nože a sekery přípravků, malých držáků nože a dlouhého tenkého nože. K dispozici je také přípravek na hranicí a drážkový přípravek s otočnými řezačkami. Pro všeobecné použití se hodí příloha s více nástroji a je zde specializovaná lavička. Kamenné srovnávače jsou k dispozici pro udržení úpravy štěrku kol mlýnek na lavičce, což je pomáhá, aby je vydržela ještě déle. S širokým výběrem nástrojů, přípravků a příloh, nástrojů.com zajišťuje, že získáte perfektní mlýnek na lavičku pro své kutilství nebo profesionální práci.

Stát se nástroji.com VIP

Nejnovější zprávy, vydání produktu a exkluzivní nabídky

Copyright © 2023 Nástroje.com Pty Ltd ABN: 98 602 925 315

Všeobecné obchodní podmínky

Vítejte v nástrojích.com, pokud budete pokračovat v procházení a používání tohoto webu, souhlasíte s tím, že dodržujete a budete vázáni následujícími podmínkami použití, které spolu s našimi zásadami ochrany osobních údajů řídí nástroje.Vztah COM s vámi ve vztahu k této webové stránce. Pokud nesouhlasíte s jakoukoli částí těchto smluvních podmínek, nepoužívejte náš web.

Termín ‘nástroje.com ‚nebo „nás“ nebo „my“ odkazuje na majitele webové stránky, jehož registrovaná kancelář je 134 Wellingon PDE, East Melbourne. Naše ABN je 98 602 925 315. Termín „vy“ odkazuje na uživatele nebo diváka našeho webu.

Použití této webové stránky podléhají následujícím podmínkám použití:

 • Obsah stránek této webové stránky je pouze pro vaše obecné informace a používání pouze. Je předmětem změny bez předchozího upozornění.
 • Ani my ani žádné třetí strany neposkytují žádnou záruku ani záruku ohledně přesnosti, včasnosti, výkonu, úplnosti nebo vhodnosti informací a materiálů nalezených nebo nabízených na tomto webu pro jakýkoli konkrétní účel. Berete na vědomí, že takové informace a materiály mohou obsahovat nepřesnosti nebo chyby a výslovně vylučujeme odpovědnost za jakékoli takové nepřesnosti nebo chyby v plném rozsahu povoleném zákonem.
 • Vaše použití jakýchkoli informací nebo materiálů na této webové stránce je zcela na vaše vlastní riziko, za které nebudeme odpovědní. Je vaší vlastní odpovědností zajistit, aby jakékoli produkty, služby nebo informace dostupné na tomto webu splnily vaše specifické požadavky.
 • Tento web obsahuje materiál, který je ve vlastnictví nebo licencován nám. Tento materiál zahrnuje, ale není omezen na design, rozvržení, vzhled, vzhled a grafika. Reprodukce je zakázána jiná než v souladu s oznámením o autorských právech, která je součástí těchto podmínek.
 • Všechny ochranné známky reprodukované na tomto webu, které nejsou vlastnictvím nebo licencovány operátorovi, jsou na webových stránkách uznány.
 • Neoprávněné použití této webové stránky může vyvolat nárok na škody a/nebo být trestním trestným činem.
 • Čas od času může tento web také obsahovat odkazy na jiné webové stránky. Tyto odkazy jsou poskytovány pro vaše pohodlí a poskytují další informace. Neznamenají, že webové stránky podporujeme. Nemáme žádnou odpovědnost za obsah propojených webových stránek.
 • Vaše použití této webové stránky a jakýkoli spor vyplývající z takového použití webové stránky podléhají zákonům Austrálie.

Zásady ochrany osobních údajů

nástroje.com se zavazuje dodržovat osvědčené postupy při ochraně vašeho osobního soukromí. Doufáme, že následující prohlášení jasně nastiňuje, jak shromažďujeme, používáme a chráníme osobní údaje, které nám poskytujete.

Shromažďování vašich informací

Shromažďujeme pouze informace o vás s vaším souhlasem. Když procházíte náš web, uděláte to anonymně. Bez vašeho souhlasu neshromažďujeme informace o vás nebo vaší e.mailové adrese. Nepoužíváme cookies ke shromažďování informací o tom, jak používáte náš web.

Informace shromážděné pro statistické účely

Když se podíváte na nástroje.com Web, můžeme zaznamenat následující informace pro statistické účely:. Vaše adresa ISP. Název domény nejvyšší úrovně (například.com.Gov.AU.UK atd.). Stránky, ke kterým přistupovalo, a stahovaly se dokumenty. Předchozí web, který jste navštívili. typ prohlížeče, který používáte

Používání vašich osobních údajů

Pokud není nutné udělat jinak zákonem, shromažďujeme vaše informace pouze proto, abychom vám poskytli informace a služby, které požadujete. Další informace vám v budoucnu zašleme pouze v případě, že je výslovně požadováno. Poskytneme vám příležitost odhlásit se z jakékoli budoucí elektronické komunikace.

Zveřejnění osobních údajů

Nebudeme zveřejňovat vaše osobní údaje žádnému jednotlivci, společnosti nebo organizaci (s výjimkou zákona, pokud je to vyžadováno zákonem). Nesdílíme informace o e.mailu ani se nezabýváme jinými podniky nebo organizacemi.

Přístup k vašim osobním údajům

Věříme, že máte právo vědět o tom, jaké informační organizace o vás mají. Pokud si přejete získat přístup ke kopii osobních údajů o tom, že jste drželi nástroje.com, prosím, kontaktujte nás na contact@Tools.com

nástroje.com poskytuje odkazy na webové stránky mimo tento web. Tyto propojené weby nejsou pod kontrolou nástrojů.com, a nejsme zodpovědní za chování společností nebo organizací propojených s naším webem. Před zveřejněním osobních údajů na jakémkoli jiném webu vám doporučujeme prozkoumat podmínky těchto webových stránek.

Pokud máte nějaké konkrétní, neobvyklé nebo citlivé dotazy týkající se záležitostí ochrany osobních údajů, pošlete e.mail našemu úředníkovi ochrany osobních údajů na Contact@Tools.com

Bezpečnostní měřič mlýnek na bench

Odiz Patentovaný USA vyrobil bezpečnostní měřič mlýnek na bench pomůže udržet vaši společnost v souladu s OSHA Sekce 1910.215.

Náš praktický design a nízké náklady z toho musí mít pro každý mlýnek v každém obchodě.

Popis

Odiz Patentovaný USA vyrobil bezpečnostní měřič mlýnek na bench pomůže udržet vaši společnost v souladu s OSHA Sekce 1910.215. Náš praktický design a nízké náklady z toho musí mít pro každý mlýnek v každém obchodě.

Pokyny:

Před spuštěním mlýnky na lavičku by měl být použit bezpečnostní měřič mlýnek bez Go Ench, aby se potvrdila správná mezera na OSHA 29CRF1910.215 (a) (4). Jedním z konec „bez bezpečnostního rozchodu“ je jedna osm palec, která otestuje mezeru spodního nástroje mlýnek na lavičce. Druhým koncem „bezpečnostního měřidla bez komory“ je čtvrtina palce, která otestuje mezeru nejvyššího nastavitelného strážce jazyka mlýnek lavičky. Pokud měřidlo do mezery vklouzne, jdete! Pokud se měřidlo zapadá do mezery, pak jste ne-go a mlýnek by měl být upraven před použitím.

Důrazně doporučujeme také připoutání potřebných nástrojů pro přizpůsobení také mlýnku.

Kterákoli z těchto prvotřídních benchů může pomoci diyerům naostřit čepele a zdokonalovat nože, hlavy sekery a sekáče rychle a snadno.

Autor: Glenda Taylor | Aktualizováno 16. února 2023 13:28

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Mnoho projektů pro domácnost a kutilství vyžaduje nástroje nebo stroje, ať už je to sečení trávníku nebo sekáčení nějakého dřeva. V určitém okamžiku musí diyers tyto čepele zaostřit nebo odstranit rzi a korozi z ocelového nástroje. To je místo, kde svítí mlýnek na lavičku.

Na rozdíl od samostatného mlýnku na podstavci je mlýnek na lavičce obvykle namontován na robustním pracovním stole a může tyto úkoly řešit rychlejší a snadnější než staromódní break a spoustu manuální práce. Broušení nebo stolní brusky nebo stolní brusky obvykle mají dvě brusná kola, často s různými krupicemi, aby rychle naostřily čepele a odstranily rzi. Na mnoha bruskách mohou být kola vyměněna buď za kovová kola (požehnání při čištění kovových konektorů a zapalovacích svíček) nebo pro leští kola, která jsou určena k tomu, aby na kovové nebo plastové povrchy určily jemný lesk.

Bench brusky jsou přímé elektrické nářadí a všechny fungují téměř stejným způsobem. Nejlepší mlýnky na lavičce jsou vysoce kvalitní, snadno se používají a chrání oči před jiskry a jemné kovové střepy při práci (uživatelé by však měli vždy nosit ochranu očí). Následující bench brusky by byly dobrým doplňkem jakéhokoli dílny.

 • Nejlepší celkově: Dewalt DW758 8palcová bench mlýnek
 • Nejlepší třesk pro Buck: Wen BG4260 2.1-amph 6-palcový mlýnek
 • Upgrade výběr: Jet IBG-8 8-palcový průmyslový mlýnek
 • Nejlepší pro začátečníky: Dewalt DW756 6-palcová bench mlýnek
 • Nejlepší pro diyers: Wen BG625V 6-palcová variabilní rychlost lavičky
 • Nejlepší pro mechaniku: Jet JBG-8B 8palcový bench mlýnek
 • Nejlepší pro krajiny: Nástroje SunEx 5002A 8palcová mlýnka se světlem
 • Nejlepší proměnná rychlost: Delta 6-palcová mlýnek na rychlost rychlosti
 • Nejlepší pro ostření: Rikon 80-805 8-palcová nízkorychlostní lavička
 • Nejlepší s drátěným kola: Jet JBG-6W 6-palcový obchod s drátěným kolečkem
 • Zvažte také: Wen BG4282 4.8-ampérová mlýnek na jedno rychlostní lavička

Jak jsme si vybrali nejlepší mlýnky na lavičce

Solidní mlýnek na lavici může být základním kamenem (hříčka, která není určena) dílny. Když jsme se rozhodli kurátorem seznamu nejlepších modelů, chtěli jsme zajistit, aby benchů, které jsme navrhli, byly na práci. Museli jsme vyzvat všechny naše zkušenosti jako diyers a profesionály, aby přišli s nejdůležitějšími faktory, které je třeba zvážit při výběru mlýnku na lavičce.

Jakmile jsme věděli, co hledat při nakupování jednoho z těchto brusky, provedli jsme rozsáhlý výzkum, abychom zakončili modely, které by mohly splňovat naše kritéria. Poté jsme porovnali velikost, schopnost, materiály a hodnotu každého modelu, abychom zajistili, že jsou hodni. Některé produkty neudělaly řez, ale ty, které udělaly, byly uděleny ceny na základě jejich silných stránek.

Naše nejlepší tipy

Nejlepší mlýnek na lavičce běží hladce, má nastavitelný nástroj, aby získal ten pravý úhel a je bezpečný pro provoz. Následující možnosti jsou skvělé pro kutilství i profesionály a všechny zahrnují nastavitelné oční stráže, odpočinek nástrojů a zatčení jisker.

Dewalt DW758 8palcový mlýn

Tato odolná mlýnka na lavičku Dewalt je dodávána s mlecími koly o průměru 8 palců, takže uživatelé mohou naostřit spoustu čepelí, než bude muset vyměnit kolo. Dewalt DW758 přichází se standardními položkami, jako jsou štíty Clear Eye přes obě kola, aby chránily oči uživatelů, aniž by to bránilo jejich pohledu.

DW758 má nastavitelný, těžký hliníkový nástroj, který umožňuje uživatelům umístit položku, kterou ostření v optimálním úhlu. Základnou je však litina, která poskytuje trvanlivost a stabilitu při práci s tímto modelem. Kola mlýnků se otáčí při 3 600 revolucích za minutu (otáček za minutu) pro rychlé tvarování kovových čepelí. Neexistují však žádné zvonky a píšťalky, jako jsou pracovní světla nebo proměnné rychlosti.

Specifikace produktu

 • Velká 8-palcová kola poskytují těžkopádné ostření po delší dobu, než je nutná náhrada
 • Odolný list-hliníkový nástroj Rests je stabilní, což umožňuje konzistentní základnu a nastavitelnost
 • Litinová základna je těžká a odolná a poskytuje dlouhodobou stabilitu při broušení

Získejte Dewalt DW758 Bench Grinder na Amazon, Home Depot nebo ACME Tools.

Wen BG4260 2.1-amph 6-palcový mlýnek

Cenově dostupná cenová bodu BG4260 Wen BG4260 6palcová lavička znamená, že uživatelé mohou zaostřit hodně čepelí, aniž by utratili spoustu peněz. Nakupující mohou ušetřit peníze na mlýn.

Wen Grinder přichází s 36-grit a 60-git broušení kol, která se točí při 3 450 ot / min. 36-grit kolo je nejlepší pro přetvoření hran, zatímco 60-grit kolo je hones. Je vybaven průhlednými očima, které chrání oči uživatele při broušení, a snadno se přizpůsobí broušením větších předmětů. Každé kolo je také dodáváno s nastavitelným nástrojem, který pomáhá uklidnit nástroj, který uživatel brousí nebo ostření. najděte konzistentní výsledky. Bohužel nejsou k dispozici žádné informace o hodnocení výkonu motoru a tento základní model nemá žádné zvony a píšťalky, které by se mohly chlubit.

Specifikace produktu

 • Cenově dostupná cena; Umožňuje uživatelům ušetřit peníze na morcovce i na ostřelovacích lopatkách
 • Nízká cena ve srovnání s jinými modely; Zahrnuje štíty na ochranu očí a nastavitelný nástroj
 • Zahrnuje 2 brusné brusky: 35 drsných čepelí a hrany 60 Grit Hones

Získejte mlýnek na lavičce BG4260 v Amazonu, Home Depot, Lowe’s nebo Wen.

Jet IBG-8 8-palcový průmyslový mlýnek

Lidé, kteří by mohli mít trochu více peněz na utracení a dávat přednost produktu špičkovému. Tento model má těžký motor 1 koňské síly, který umožňuje uživatelům nepřetržitě a opakovaně brousit tvrdé materiály, jako je nerezová ocel. Motor produkuje 3 600 ot / min, což poskytuje rychlost obecného použití z nástroje s jednou rychlostí.

Tento model obsahuje veškerou konstrukci litinů, což umožňuje, aby byla odolná a trvalá i stabilní během broušení. Existuje prachový port namontovaný na zadní straně, který se mohou uživatelé připojit k systému sběru prachu nebo nakupovat, aby se snížily nepořádky. Má také základy, včetně nastavitelného nástroje, nastavitelných štítů na ochranu očí, 36-gritového kola a 60-gritového kola. Jedinou skutečnou stížností, která stojí za registraci, je to, že tento model nezahrnuje variabilní rychlosti, protože 3 600 ot / min může být příliš rychlé pro jemné ostření.

Specifikace produktu

 • 8palcová kola a motor 1 koňské síly umožňují uživatelům nepřetržitě brousit tvrdým materiálem
 • Litinová konstrukce je odolná a stabilní během broušení
 • Prachové porty namontované na zadní straně mohou připojit mlýnek na systém sběru prachu a minimalizovat nepořádky
 • Na rozdíl od jiných benchů na lavičce tento model nenabízí žádné variabilní rychlosti
 • 3 600 ot / min je pro některá použití příliš velká, jako je ostření nožů, dláta a letadla

Získejte mlýnek na lavičku IBG-8 na Amazonu, Home Depot nebo Ace Tool.

Dewalt DW756 6palcová mlýnka na lavičce

Dewalt DW756 může být nejvyšší možností pro ty nové v broušení nebo kutilství. Nejen, že je tato mlýnek na lavičce cenově dostupná, ale má také téměř vše, co by nový řemeslník potřeboval, včetně litinového konstrukce pro dlouhodobou trvanlivost a dvě kamenné krupice: 36 a 60.

Tento model je vybaven motorem o výkonu, který točí jeho 6palcová kola při 3 450 ot / min. Protože nástroj má jednu rychlost, noví uživatelé se mohou zaměřit na to, co dělají, a ne nastavení brusky. Nástroj spočívá v přesnosti obrobeno z hliníku, takže v průběhu času zůstanou ploché a stabilní, ale uživatelé mohou upravit úhly, kdykoli je to potřeba. Shield oční štít je také výhodou pro nové uživatele, protože si mohou zvyknout na práci na své mlýn. Bez vestavěného pracovního světla se však uživatelé mohou rozhodnout zakoupit dodatečné obchodové světlo pro své brusky.

Specifikace produktu

 • Odolná, dlouhotrvající litinová konstrukce; jediný mlýnek, který začátečník bude na chvíli potřebovat
 • Design s jednou rychlostí umožňuje uživatelům soustředit se na jejich práci a nikoli na nastavení brusky
 • Oko-dole oční štít je mimořádně ochrannou bariérou mezi obrobením a brýlemi uživatele

Získejte dewalt dw756 bench mlýnek na Amazon, Home Depot nebo Tractor Supply Co.

Wen BG625V 6palcová mlýnka na bench s proměnnou rychlostí

DIYers mají potřeby. Mají rádi funkce, ale bemoanové ceny nad vrcholem a Wen’s BG625V Bench Grinder je potěší na obou frontách. Nabízí funkce, jako jsou nastavitelné rychlosti a poloha nástroje, jakož i na palubě osvětlení pro kvalitní hotový výsledek.

Motor modelu se točí rychlostí mezi 2 000 a 3 400 ot / min, což umožňuje diyerům upravit jej podle rozsahu projektů, které by mohli řešit. Má také základy, jako je odklonací ochrana očí a nastavitelný nástroj, ale nástroj spočívá, že také mají drážkované držáky nástrojů pro vysoce kvalitní výsledky (pomáhají podél palubního osvětlení). Dvě kola, která přicházejí s tímto modelem, jsou 36 zrno a 80 Grit, z nichž druhá je jemnější než většina brusky, takže je vhodnější pro velmi ostré nástroje. Jednou z oblastí, kde nedosáhne, je to, že o koňské síle motoru nejsou k dispozici žádné informace, takže 2.Variabilní motor 5-amph nemusí být vhodný pro těžkopádné práce.

bench, brusky, grinder, tool

Specifikace produktu

 • Nastavitelné rychlosti umožňují diyerům vylepšit rychlostní základnu projektem
 • Zpočinek nástroje je vybaven drážkovaným designem, který drží obrobku bezpečně pro opakovatelné výsledky
 • Kolo 80 grit je jemnější než u většiny ostatních benchů na lavičce; vhodnější pro velmi ostré nástroje

Získejte mlýnek na lavičce Wen BG625V v Amazonu, Home Depot nebo Wen.

Jet JBG-8B 8palcový bench mlýnek

Ať už jde o čištění montáže před svařováním nebo pečlivě zkrácení délky šroubu, bude lavička JBG-8B doma v obchodě s mechanikem doma v obchodě. Tento model obsahuje motor síly o ½ koně, který se točí při 3 450 ot / min. Může brousit držáky nebo karty s těžkými kovy, ale v případě potřeby také vyčistit konec výfukové trubky.

Tento model je dodáván se dvěma brusnými koly, včetně 36-gritového kola pro těžké broušení a 60-gritového kola pro jemné doladění. Je také vybavena těžkoprávnou konstrukcí litinů, což jí umožňuje odolat přísnostem mechanického obchodu. A i když to může být v případě potřeby přišroubováno, má také pod ním gumové držáky, které zabraňují sklouznutí, pokud uživatel dává přednost tomu, aby ho vezme na lavičku. Kdybychom mohli změnit jednu věc, raději bychom upřednostňovali, aby přišel s drátěným kolem pro čištění vláken na těžko-replace hardwaru, ale uživatel si může jeden zakoupit sám.

Specifikace produktu

 • Motor ½ koňské síly může řešit projekty těžkých i lehkých
 • Konstrukce litinového železa těžkoprávy vydrží přísnost mechanického obchodu
 • Funkce gumových nohou znamená, že uživatelé ji nemusí přišroubovat na svůj pracovní stůl

Získejte mlýnek na lavičku JBG-8B v Amazon nebo ACME Tools.

Nástroje SunEx 5002A 8palcová mlýnka na lavičce se světlem

Pro zaostření zahradní kůlny plnou těch nástrojů, které udržují krajinu, která vypadá nejlépe, včetně ústředníků, talířů, pily a os všech velikostí, podívejte se na 8-palcovou mlýnku na 5002A 8 palců z nástrojů SunEx Tools. Tato mlýnek na lavičce má motor o výkonu ¾ koňské síly, který se točí při 3 450 ot / min, což jí dává pevnou všestrannou rychlost broušení (ideální pro různé terénní čepele). Jednoduchý design a 8palcová kola způsobují, že přinášejí lopaty, čepele sekačky na trávu a sekery zpět do tvaru špičky vánek.

Tato mlýnka je dodávána se dvěma očními štíty a nastavitelným nástrojem spočívá k dosažení správného úhlu na kovových nástrojích a čepelích. Dodává se se dvěma broušenými koly: 36 Grit a 60 Grit. 36-grit kolo je nejlepší pro přetvoření čepelí, které se vydaly bití, zatímco 60-grit kolo je nejlepší pro přivedení této ostré hrany. Největší nevýhodou je, že nástroj odpočívá a není kované, obsazeno nebo laser řezáno jako mnoho jiných v tomto cenovém bodě.

Specifikace produktu

 • 8palcová kola a jednoduchý design způsobují, že ostření velkých trávníků a zahradních nástrojů
 • Nástroj je nastavitelný a mají drážky, které přesně drží nástroje na místě
 • ¾ Horsewer síťový motor zvládne těžkopádné broušení; univerzální rychlost funguje pro většinu zahradních nástrojů

Získejte mlýnek na lavičku SunEx na Amazonu nebo Home Depot.

Delta 6-palcová variabilní rychlostní mlýnek

Různé kovy vyžadují nastavitelné rychlosti pro nejlepší výsledky broušení a 6palcový mlýnek na lavici delta může být nástrojem pro tuto práci. Má na přední straně číselník, který uživatelům umožňuje upravit rychlost motoru mezi 2 000 a 3 400 ot / min, což jim umožňuje vytočit správnou rychlost projektu.

Tato mlýnek na lavici Delta přichází se dvěma 6-palcovými broušení. Zahrnuje oční štíty pro bezpečnost a nastavitelný nástroj na podporu. Nástroj spočívá v oblasti také drážky, což uživatelům umožňuje získat přesný úhel na jejich čepelích, sekáčkách nebo jiných nástrojích při ochraně jejich zrak. Dokonce má zásobník chladicí kapaliny, že uživatelé mohou uhodit horké upevňovací prvky pro rychlé chlazení. O koňské síle motoru však nejsou k dispozici žádné informace.

Specifikace produktu

 • Velikost: 6 palců
 • Rychlost: Proměnná, mezi 2 000 a 3 400 ot / min
 • Koňská síla: nespecifikována
 • Umožňuje uživatelům vytočit správnou rychlost pro svůj projekt
 • Opočítají drážkované nástroje Povolte, aby uživatele držel nástroj ve stejné poloze pro konzistentní ostření
 • Vestavěný chladicí zásobník umožňuje uživatelům rychle upustit malé čepele, upevňovací prvky nebo jiné předměty

Získejte mlýnek na lavici Delta v Home Depot, Lowe’s nebo ACME Tools.

Rikon 80-805 8palcový nízkorychlostní mlýnek

Lidé, kteří hledají lavičku, postavenou speciálně pro ostření, budou chtít zvážit model 80-805 od Rikon. Tento mlýnek na lavičku s nízkou nebo pomalou rychlostí je vybaven motorem o výkonu o ½ koně, který se točí při 1 750 ot / min, což pomáhá vyhnout se přehřátí čepelí, jako jsou nože a sekáče, během ostření.

8palcový mlýnek na kola je dodáván se dvěma koly s vyšší než typickými krupicemi: 60 a 120, které jsou vyrobeny z oxidu bílého hliníku. Tato kombinace umožňuje jemnější přístup k ostření, přičemž 60 Grit přetváří čepel a 120 drsné kolo honí ostré hrany. Tento model má těžkou litinovou základnu a gumové nohy. Výsledkem je snížená vibrace pro bezpečnější a kontrolovanější ostření. Jen mějte na paměti, že tato mráčka je navržena pro ostření nožů, dláta a podobných nástrojů, nemusí nutně těžkopádné práce, jako jsou čepele se mořem a těžce poškozené osy.

Specifikace produktu

 • Běží při nižších rychlostech, aby se zabránilo přehřátí nožů, dláta a jiných podobných nástrojů
 • Kola oxidu hliníku se zaostřují v 60 a 120 krupicích; Hrubší krupice obvykle zanechávají matné hrany
 • Robustní základna a gumové nohy snižují vibrace a pohyb, čímž se ostření bezpečnější a přesnější
 • Navrženo pro zaostření nožů a dláta; není určeno pro těžkopádné ostření, například pro lopatky sekačky na trávu

Získejte mlýnek Rikon Bench na Amazon, ACME Tools nebo Rockler.

Jet JBG-6W 6-palcový obchod s drátem

Jedním z nejlepších použití pro mlýnek na lavičku je použití s ​​drátěným kotoučem. Toto kombo způsobuje čištění nečistot, koroze a dalších nežádoucích látek z hardwaru a částí hračka, a to je to, co nabízí mlýnek na obchod JBG-6W. Tato mlýnek na lavici používá 6palcová kola a je dodávána s mletým kotoučem o 36 grit na jedné straně a drátěným kola na druhé.

Tento model má motor síly o ½ koně, který se točí při 3 450 ot / min. Má litinovou konstrukci a předběžnou základnu pro stabilitu a trvale ji namontuje na lavičku. Pokud má obchod systém sběru prachů, má litinový strážce každého kola v zádech prachový port, který udržuje nepořádek na minimu. Je však důležité si uvědomit, že pro opravdu efektivní ostření uživatelé budou chtít koupit 60-grit kolo, aby si vyměnili drátěný kartáč, protože tento model nepřichází s jedním.

Specifikace produktu

 • Drátěný štětec umožňuje uživatelům čistit špinavé, zkorodované díly a hardware; mnohem jednodušší než ruční čištění
 • Dodává se s 36-gritským kolem, které dokáže přetvořit čepele, odstranit dychty a hranolky z okrajů
 • Litinová konstrukce, včetně stráží kol, které mají také vestavěné porty pro sběr prachu

Získejte mlýnek na lavičku Jet JBG-6W na Amazonu, Home Depot nebo Northern Tool Equipment.

Wen BG4282 4.8-ampérová mlýnek na jedno rychlostní lavička

Lidé, kteří mají rádi vestavěné funkce. Tento 8palcový mlýnek má motor, který produkuje 3 450 ot / min rychlosti mletí a zahrnuje 36-grit kolo a 60-gritové kolo pro ostření a honění ostré hrany. Je to také relativně dostupné, což uživatelům umožňuje získat velkou, schopnou mlýnek na 8 palců bez rozbití banky.

Wen BG4282 Bench Grinder má také nějaké triky na rukávu. Jsou vestavěny dvě LED pracovní světla, z nichž každá se schovává pod oční stráže, které na obou stranách jednotky poskytují dostatek světla bez přemístění standardního pracovního světla. Má také vestavěný chladicí podnos pod tlačítkem napájení pro chlazení čerstvě zemních předmětů, když pocházejí z mlýnku. Stejně jako u všech benchů Wen Bench však neexistují žádné informace o tom, jak silný je motor.

Specifikace produktu

 • Cenově dostupná cena za 8palcový mlýnek na lavičce s inteligentními funkcemi
 • Oční stráže mají vestavěná LED pracovní světla, která umožňují uživatelům osvětlit jejich obrobku
 • Vestavěný chladicí zásobník zabraňuje přehřátí nebo deformaci předmětů po mletí
bench, brusky, grinder, tool

Získejte mlýnek na lavičku BG4282 na Amazonu, Home Depot, Lowe’s nebo Wen.

Co zvážit při výběru nejlepšího mlýnku na lavičce

Nakupující nenajdou na průměrném mlýnku na lavičce mnoho zvonků a píšťalek. jen dvě kola, která se točí rychlými rychlostmi. I když je možné změnit kolo na mlýnku na lavičce, není to vždy nejúspěšnější úkol, protože může být obtížné získat vyvážení nového kola, což je nutnost zabránit kolísání. Pro nejlepší výsledky je obvykle lepší zakoupit mlýnek na lavičku s požadovaným typem kol již nainstalovaných na nástroji. Obě kola na mlýnku na lavičce se obvykle liší: jedna může být hrubá štěrko. Nejlepší mlýnek na lavičce bude záviset na typu broušení, čištění nebo leštění uživatele, který má v úmyslu udělat.

Populární typy benchů

Ačkoli bench brusci mohou být prospěšné pro každého, kdo chce zaostřit čepel nebo rozdrtit rez od ocelové položky, nacházejí se nejčastěji v workshopech automatické mechaniky, kutilství a klasických dřevozpracujících řemeslníků, kteří používají spoustu ručních nářadí.

Automobilový průmysl

Automobilové dělníci, včetně pracovníků a mechaniků automobilu, používají benchly pravidelně k odstraňování rzi z ořechů a šroubů, jakož i pro polské ocelové a chromové motor a části těla na vysoký lesk. Bench Grinder určený pro automobilový průmysl obvykle obsahuje nejrychlejší rychlosti točení. až 3 450 ot / min. Schopnost čistit a polské automatické díly na mlýnku na lavičce šetří nesmírné množství času na čištění a leštění rukou.

Zpracování dřeva

Dřevopracovníci a řemeslníci závisí na ostrých ručních nářadích, jako jsou letadla a sekáče, pro vytváření dobře padnoucí rybinových kloubů a vyhlazování drsného dřeva, ale ostření těchto kovových nástrojů je ruční. Bench Grinder způsobuje rychlou práci na udržování ostrých nářadí, ale brusky určené pro pracovníky s dřevami mají pomalejší rychlosti roztočení než ty, které se uvádějí na trh pro automobilové pracovníky. Tvržená ocel v ručních nářadích může být poškozena vysokým teplem, které je výsledkem rychle se rozvíjejících broušení kol, takže pro každého, kdo chce zaostřit temperované nástroje, hledejte mlýnek pomalejším (1 725 ot / min).

Proměnná rychlost

DIYers, kteří se fušují do opravné práce na dřevo a automobilu nebo auto-tělo se obvykle spoléhají na broušení laviček s proměnlivou rychlostí. Tyto brusky jim umožňují provozovat nástroj nejvyšší rychlostí, když potřebují čistit šrouby aut a snížit je při ostření sekátorů a jiných ručních nástrojů pro zpracování dřeva. Broušení s proměnnou rychlostí obvykle běží o 65 až 125 více než jejich protějšky stejné značky, které mají jednotlivé rychlosti, ale výběr mlýnky s proměnnou rychlostí je levnější než nákup dvou samostatných benchů, aby se získaly vysoké i nízké rychlosti.

Přenosný

Standardní mlýnky na lavičce jsou těžké, váží až 50 liber a obecně se provádějí, když jsou namontovány na pracovní stůl, aby je zabránily v pohybu. Ti, kteří s sebou potřebují mlýnek na různé pracovní stránky.

Materiál kola

Typ materiálu, ze kterého jsou kola vyrobena, určí nejlepší použití nástroje. Většina kol mlýnek, s výjimkou drátěných a vyrovnávacích kol, přichází v jednom ze dvou krutostí: 36 štěrků pro agresivní broušení a 60 štěrků pro jemnější broušení. Kromě toho jsou vyrobeny z následujících materiálů:

 • Karbid Silicon: Toto je jedno z nejběžnějších broušených kol nalezených na mletí lavičce a je vhodné pro řadu broušení. Zvažte však, že tento typ brusného kola má tendenci se velmi rychle zahřívat, což může zničit temperament vysoce kvalitních nástrojů pro zpracování dřeva, jako jsou sekáče nebo ruční letadla.
 • Oxid hlinitý: Tato běžně nalezená kola se nehřívají tak rychle jako kola karbidu křemíku a jsou navržena pro broušení tvrdých kovů, jako je uhlíková ocel a ocel z slitiny, které se nacházejí v ručních nářadích.
 • Drátěná kola: Vyrobená z ocelových i mosazných štětin, drátěných kol jsou navržena tak, aby rychle vyčistila tuk a gunk z automatických ventilů a kování. Mlýnek v obchodě s mechanikem bude pravděpodobně mít alespoň jedno drátěné kolo.
 • Keramický oxid hliníku: Toto abrazivní kolo se používá hlavně pro mletí materiálu z tvrdých slitin a oceli. Pokud by někdo chtěl rozdrtit polovinu hlavy sekery (z nějakého důvodu), je to kolo, které by chtěli.
 • Bušící kola: Vyrobená z různých tlustých, kartáčovaných tkanin, leštění kol jsou navrženy tak, aby leštěly oceli a kovové předměty do vysokého lesku. Pracovníci auto-těla je často používají při obnově automobilu k dosažení vysokých heslech na hubcaps a dalších chromových automobilových funkcích.

Typ a velikost kola

Bench brusky jsou označeny velikostí jejich kol, která jsou běžně buď v průměru 6 palců nebo 8 palců. Oba typy brusky fungují podobně, s několika úvahami.

 • 6palcová mlýnka: Tyto menší bručkové brusky jsou často o něco levnější, v rozmezí od 65 do 175, v závislosti na značce a jakémkoli volitelném příslušenství, které mohou mít. Přicházejí s výběrem nízkých nebo vysokých rychlostí a jsou vhodné pro různé účely broušení, jako jsou ostření nožů, čepelí a nástrojů. Mohou vážit kdekoli od 10 do 25 liber nebo více a mohou být přišroubovány do pracovního stolu nebo použity jako přenosný nástroj.
 • 8palcový mlýnek: Navrženo s ohledem na profesionální mechanik nebo dřevař, tyto větší 8palcové bench brusky často mají silnější motory, ale obvykle se točí tak rychle jako menší 6palcové modely. Jsou nuceny postavit se k častému používání v profesionálním dílně a pohybují se od přibližně 100 do 500 nebo více, v závislosti na značce a kvalitě. Rozšiřují se hmotnost, obvykle mezi 20 až 50 liber, a obvykle jsou přišroubovány na pracovní stůl, aby jim zabránilo v pohybu.

Bezpečnostní funkce

Všechny elektrické nářadí představují míru rizika. včetně broušení. Broušení železa vytváří jiskry a vysílá střepy létání kovu, takže je nezbytné nosit bezpečnostní brýle při provozu mlýnku na lavičce. Naštěstí brusky obvykle zahrnují některé bezpečnostní prvky, které pomáhají snížit riziko. i když úplně nevylučují riziko.

 • Oční stráže: To jsou standardní na většině benchů v podobě čirých akrylových štítů, které se rozprostírají přímo přes mrouka. Postupem času se mohou tito stráže zašpinit nebo poškrábat, ale když k tomu dojde, lze je vyměnit.
 • Sparkové zatčení: Tyto malé ocelové desky, které se nacházejí mezi koly a očními strážci, mají za cíl zabránit jiskrám v létání po celé dílně. Stále však budou existovat jiskry, takže není špatný nápad udržovat hořlaviny pár metrů od mlýnku na lavičce, zatímco se používá. Obecně však zatvitelé jisker zabrání jiskrámům velmi daleko.

Příslušenství

Společné příslušenství pro mlýnek na bench je navrženo tak, aby usnadnilo použití nástroje a zahrnovalo:

 • Nástroj spočívá na tom, že uživatel může přivést nůž nebo čepel, aby ho držel stabilní při broušení. Toto příslušenství přichází standardně na téměř všech brudlích.
 • LED světla, která osvětlují pracovní oblast, aby lépe viděli úkol po ruce.
 • Gumové nohy (na přenosných modelech), aby je zabránily jejich sklouznutí přes pracovní stůl během operace.
 • Vodní zásobník poblíž dna mlýnku na ponoření dláta nebo jiných kovových předmětů, aby se ochladil.

Tipy, jak namontovat mlýnek na lavičku

Pokud má kutilství na svém pracovním stole místo, bude s největší pravděpodobností chtít namontovat novou mlýnek na lavičku, aby ji udržoval stabilní při ostření nebo vyhlazování nástrojů a dílů. Bench brusky jsou samy o sobě docela těžké, ale jejich přišroubování do pracovního stolu pomocí poskytnutých otvorů ve své základně je optimální.

 • Umístěte mlýnek, kam půjde na pracovní stůl, a poté použijte tužku k vytvoření značek na pracovním stole ve všech čtyřech základních dírách.
 • Použijte vrták k vrtání skrz značky tužky.
 • Připojte mlýnku vložením šroubů přes jeho základní otvory a otvory vyvrtané v pracovním stole a poté pomocí ořechů pevně zajistěte šrouby.

Časté časté

Vaše potřeby broušení nejsou totožné s nikým jiným, takže mlýnek, který si vyberete, by měl odrážet typ materiálů a položek, které budete brousit. Níže jsou uvedeny některé odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se benchů na lavičce.

Q. Jaká je dobrá rychlost pro mlýnek na lavičku?

Dobrá rychlost do-vše pro mlýnek na lavici je mezi 3 000 a 3 600 ot / min. Většina modelů bez variabilních rychlostí běží při přibližně 3 450 ot / min pro flexibilitu a obecnou užitečnost.

Q. Jaká je mlýnek na lavici nejlepší velikosti?

Většina profesionálů by souhlasila s tím, že nejlepší velikost mlýnky na lavici je 8 palců. Tyto modely jsou dostatečně malé, aby se pohybovaly, kola zůstávají během používání relativně chladná a motory jsou postaveny tak, aby odolaly hodně práce. Pro uživatele pro kutilství nebo na částečný úvazek však bude model 6 palců pravděpodobně dostupnější a stejně tak schopen dokončit práci.

Q. Měl bych dostat 6palcový nebo 8palcový mlýnek na lavičce?

Pokud jste kutilkou a nováčkem na bench broušení, zvažte 6palcový model, který by vám měl poskytnout dostatečnou sílu broušení, naostření a čištění široké škály lopatek a nástrojů. Větší 8palcové brusky jsou navrženy pro použití profesionály.

Q. Potřebuji mlýnek na lavičku s proměnnou rychlostí?

Pokud potřebujete naostřit nástroje pro zpracování dřeva, ale také pracujete na autech, mráčka s variabilní rychlostí vám umožní použít nižší rychlost pro ostření nástrojů pro zpracování dřeva a vyšší rychlost pro mleté ​​konce šroubu nebo čištění rzi od automatických částí.

Q. Jaká je nejlepší štěrk pro ostření nožů na lavičce?

Kolo 4 000 až 6 000 grit je nejlepší pro ostření nožů na hranu ostrý.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.

Nejlepší mlýnky na lavičce. recenze a průvodce

Dobrá mlýnek na lavici je životně důležitá. Jsou to všestranné nástroje, které lze použít pro různé úkoly, jako jsou ostření čepelí, mletí kovu a odstranění materiálu z obrobku.

Na trhu existuje mnoho různých typů a velikostí mlýnek na lavičce, takže může být obtížné rozhodnout, který z nich je pro váš obchod pravý. Naštěstí na Penn Tool Co., Používali jsme, revidovali a prodávali bench brusky téměř 6 desetiletí!

V tomto článku naši odborníci na stroj diskutují o různých typech dostupných benchů a jejich společná použití. Nejlepší ze všeho je, že doporučujeme jeden konkrétní model, o kterém se domníváme, že je nejlepší volbou pro většinu strojů, níže.

Použití pro benchů

Ve strojích se v strojích existuje mnoho různých použití. Mohou být použity k zaostření nástrojů, odstranění rzi z kovových kusů a polských povrchů.

Bench brusky se také běžně používají k mletí svarů, aby vytvořily hladký povrch. Nejběžnějším využitím pro mráčka jsou nástroje pro ostření.

Při oostřování sekáče nebo jiných řezacích nástrojů je důležité použít konzistentní úhel a tlak k zajištění čistého a ostrého okraje. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je použití přípravku nebo průvodce, který se připojuje k mlýnku na lavici a drží nástroj ve správném úhlu.

Bench brusky odstraňují rzi z kovových kusů

To lze provést pomocí připevnění kartáče na brusky. Drátěný kartáč rychle odstraní rez a ponechá hladký povrch za sebou.

Brenci Grunders lze také použít k polským povrchům. To se často provádí pomocí připevnění.

Levná kola přicházejí v různých velikostech a tvarech, takže je důležité vybrat si ten, který je vhodný pro daný úkol. Bušící kola lze použít k odstranění škrábanců z kovových povrchů nebo k leštění dřeva na vysoký lesk.

Nejlepší nástroje pro brusky

Bez ohledu na to, co je aplikace, jsou bench grinders nezbytným nástrojem pro jakýkoli obchod s stroji. Pochopením různých typů bruslí a jejich běžných použití si můžete pro své potřeby vybrat ten pravý.

Mlýnek na pásový mlýnek na lavičku

Například tento mlýnek na pásové pás Palmgren má 8 ″ disk a pás široký 2 palce. Díky tomu je všestrannou volbou pro broušení, broušení a dokončovací operace.

Broušení disků jsou nejběžnějším typem mlýnky na lavičce. Obvykle se používají pro obecné broušení, jako jsou tvarování nebo ostření kovových předmětů.

Broušení pásů jsou méně běžné, ale nabízejí více všestrannosti. Jak název napovídá, používají místo disku pás. Tento design lze použít pro úkoly, jako je deburing, leštění a odstranění zásob.

Jaký je nejlepší mlýnek na lavici?

Nejlepší mlýnek na lavici pro strojní obchody je tento přesný mlýnek na karbid s průměrem kola 6 ″. Tento model obsahuje výkonný motor ½ koně a dvě kola křemíkového karbidu, která zvládnou i ty nejnáročnější broušení úkolů.

Stroje na stroji vyrobené z karbidu a vysokorychlostní oceli rychle a snadno. Vřeteno běží hladce a tiše, což z něj činí skvělou volbu pro obchody, které potřebují brousit velké množství materiálu.

Tato mlýn. Je to skvělý nástroj pro každou strojní obchod, který musí provádět přesné broušení.

Najděte nejlepší mlýnek na lavici pro svůj obchod v Penn Tool Co.

Chcete.li najít nejlepší mlýnek na lavičku pro svůj workshop, obraťte se na náš tým.