Bosch 18SG-5E malý úhel brusky betonu sušení 4, 4-1/2.5…

Raizi 7 palcový turbo segment úhel brusky betonu

Kola betonových šálků segmentu raizi jsou ideální pro tvarování a leštění betonových povrchů a podlah, design turbo segmentu má rychlé hladké broušení. Kolo Diamond Cup vytvořené s průmyslovým diamantem nejvyššího stupně pro maximální výkon řezání a život nadřazeného života.

7 palcové kolo betonového broušení pohárku se hodí k různým drobným brusky úhlu s 5/8-11 nebo m 14 závitový altán. Vhodné pro podmínky suchého nebo mokrého řezu.

Raizi nabízí betonové šálkové kolo s přizpůsobeným segmentem, jako jsou šipka, radiální, ventilátor, dvojitý řádek, L, t, c atd.

Specifikace:

 • Průměr: 7 palců
 • Téma: M14, 5/8 „-11
 • Bond: Soft. Střední, tvrdé
 • Grit: #16, #30, #50/60, #100/120

Přepravní návratnost

Podesíme váš balík podle metod expresního doručení.

1.UPS 、 FedEx 、 dhl 、 ems 、 aramex.atd

Pokud je hodnota balíčku více než 40, použijeme tyto expresní metody ve výchozím nastavení.

 • Asi 5-7 dní dodání v závislosti na zemi nebo regionu příjezdu.
 • Náklady na přepravu jsou založeny na výše uvedené stránce fakturace.

2.E-Packet/SF-EXPRESS

Toto je výchozí metoda doručení balíčků do 40 let.

 • Asi 15-17 denní časy v závislosti na zemi nebo regionu příjezdu.
 • Tento express presscurly podporuje pouze tucet zemí a regionů. Pokud vaše země nebo region nejsou v rozsahu dodávek, změníme ji na anotherexpress.

Také si můžete vybrat následující rychlejší expres, kontaktujte nás a vyplňte diferenciální kompenzaci.

Celková doba dodání se počítá od doby, kdy je vaše objednávka zadána do doby, kdy vám bude dodána. Celková dodací lhůta je rozdělena na dobu zpracování a doba přepravy.

Čas zpracování: (Do 48 hodin) Čas potřebný k přípravě položek na odeslání z našeho skladu. To zahrnuje přípravu vašich položek, provádění kontrol kvality a balení pro odeslání.

Doba přepravy: (závisí na metodě přepravy a vzdálenosti) Čas, kde se vaše položka (body) cestuje z našeho skladu do cíle.

Oversea Warehouse

Máme sklady v USA, Španělsku, Rusku, Polsku, Velké Británii, Austrálii. Některé produkty jsou k dispozici ve skladu Oversea. Pokud chcete vědět o poloze přepravy, kontaktujte nás.

Sklady Španělska a Polska mohou být dodávány do zemí EU, americké sklady mohou být dodávány do Spojených států, britské sklady mohou být dodány do Spojeného království, ruské sklady mohou být odeslány do Ruska a Austrálie může být odeslána do Austrálie a Austrálie může být odeslána do Austrálie.

Produkt můžete vrátit až 14 dní po obdržení objednávky. Ujistěte se, že produkty nejsou používány nebo poškozeny (pouze pro USA).

 • Náklady na přepravu se počítá na základě ceny oficiálních webových stránek expresního doručení, nikoli individuální ceny.
 • Výše uvedená dodací lhůta je referenční dodací doba na webových stránkách Express Official, naleznete na skutečné dodací lhůtě.
 • Obchodní dny nezahrnují neděli a žádné svátky.
 • Nejsme zodpovědní za selhání nebo zpoždění při dodání vyplývající z jakékoli síly vyšší události, jako je přírodní katastrofa, špatné počasí, válka, celní záležitosti a jakákoli jiná událost mimo naši přímou kontrolu.

Způsob platby

Přijímáme kreditní kartu, paypal a bankovní vklad.

Bankovní vklad:

Příjemce: Raizi Tool Co.,Ltd.Číslo účtu.: OSA82753293118324 Receiving Bank: Bank of Communications Co.,Ltd offshore bankovní jednotky. Commcn3xobuaddress: ne. 188, Yincheng Zhong Road, Šanghaj, Čína

Pokud si vyberete bankovní zálohu, informujte nás po zaplacení, zařídíme přepravu co nejdříve.

Zabezpečení plateb

JCB MasterCard Paypal Visa

Vaše platební údaje jsou zpracovávány bezpečně. Neukládáme údaje o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Odhadované doručení

Zásady vrácení peněz

Raizi začal vyrábět diamantové nástroje v roce 2007. V roce 2010 začala Raizi vyvíjet novou produktovou řadu o diamantových nástrojích pro leštěný beton. Máme plnou důvěru v naše produkty. Pokud s nákupem nejste zcela spokojeni, nabízíme zásadu bezproblémového návratu a výměny. Zkontrolujte prosím naše pokyny pro návratnost a výměny produktů. Všechny výnosy a výměny musí být před zpracováním schváleny. Před odesláním jakýchkoli položek nás prosím kontaktujte. Tel: 86-546-8312770 Fax: 86-546-8312775 Pokyny 1.Produkty s poškozením může být deformace během dodávání vrácena a vyměněna před podepsáním. 2.Naše politika posledních 30 dní. Pokud od podpisu uplynulo 30 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz nebo výměny. 3.Všechny vlastní produkty jsou osvobozeny od návratu. (PROSÍM KONTAKTUJTE nás pro dostupné možnosti.) 4.Pokud produkty nejsou v původním stavu, jsou poškozeny, změněny kočky nebo chybějící části z důvodů, které nejsou kvůli naší chybě, nemůžeme vám nabídnout návrat nebo výměnu. 5.Prodejné položky nelze vrátit pouze k pravidelným cenovým položkám, které nelze vrátit. 6.K dokončení návratu potřebujeme nebo dokazujeme nákup. Položky musí být nevyužité a ve stejném stavu, jak jste je obdrželi. Vrácení vrácení vrácení a zkontrolováno, zašleme vám e.mail, abychom vám oznámili, že jsme obdrželi vaši vrácenou položku. Také vás upozorníme na schválení nebo odmítnutí vrácení peněz. Pokud jste schváleni, bude vaše vrácení peněz zpracováno a kredit bude automaticky použit na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby, do určité částky dnů. Pokud jste ještě neobdrželi vrácení peněz, nejprve zkontrolujte svůj bankovní účet. Poté kontaktujte svou společnost pro kreditní karty, může to nějakou dobu trvat, než bude vaše vrácení peněz oficiálně zveřejněno. Dále kontaktujte svou banku. Často je určitá doba zpracování před zveřejněním vrácení peněz. Pokud jste to všechno udělali a ještě jste nedostali vrácení peněz, kontaktujte nás na faye@igloxx.com. Přeprava pro vrácení produktu, měli byste svůj produkt poslat na ne.231, Dong 3 Road, Dongying, Shandong, Čína。 Budete zodpovědní za úhradu za své vlastní náklady na přepravu FIR Vrácení vaší položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte vrácení peněz, náklady na vrácení budou odečteny z vašeho vrácení peněz. V závislosti na tom, kde žijete, může se čas potřebovat, aby se váš výměnný produkt dosáhl, může se lišit. Pokud přepravujete položku nad 75 let, měli byste zvážit použití sledovatelné přepravní služby nebo nákupu pojištění přepravy. Nezaručujeme, že obdržíme vaši vrácenou položku.

Nedávno shlédnutý

Online obchod Raizi byl založen společností Raizi Tool Co.,Ltd, který našel v roce 2006. Abychom mohli našim zákazníkům nabídnout lepší služby, byl založen internetový obchod Raizi. Online obchod Raizi nabízí všechny diamantové nástroje, které dodávají Raizi

Přihlaste se k odběru informování o uvedení produktu na trh, speciální nabídky a zprávy.

Bosch 18SG-5E malý úhel mlýnek na betonové připevnění 4 „, 4-1/2“.5 „4, 4-1/2 a.5 palců

Objednávky, které jsou zadávány pomocí tohoto účtu, budou zpracovány prostřednictvím společnosti Scott Electric Supply (společnost Scott Electric Affiliated Company).

V současné době nakupujete jako host. Signsin jako zákaznický účet Scott Electric nebo Scott Electric Supply pro zobrazení úplné ceny a dostupnost.

Dostupnost pobočky: Široká dostupnost společnosti:

Bosch 18SG-5E malý úhel mlýnek na betonové připevnění 4 „, 4-1/2“.5 „4, 4-1/2 a.5 palců

Také známý jako: ,

DOPRAVA ZDARMA

Tato položka musí být objednána do 20:00 EST pro další den Tato položka nemusí být k dispozici pro doručení následujícího dne

Přepravní adresa, kterou jste vybrali. Jinak můžete svou objednávku vyzvednout na.

Scott Electric nabízí bezplatnou standardní pozemní přepravu u všech prodaných položek online v sousedních Spojených státech, pokud není uvedeno jinak.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Naše oddělení zákaznických služeb je k dispozici M-F 8:00. 17:00 EST, abyste odpověděli na vaše otázky.

Poznámka: Vaše objednávka bude zpracována prostřednictvím společnosti Scott Electric Supply (společnost Scott Electric Affiliated Company).

Scott Electric je velkoobchodní elektrický distributor. Pokud s námi nemáte účet, obraťte se na naše úvěrové oddělení a otevřete účet, abyste získali přístup k místním cenám a dostupnosti celého našeho online inventáře.

Jak řezat beton: 6 způsobů pro jakoukoli úroveň dovedností

Zatímco řezání betonu se může zpočátku zdát obtížné, správné nástroje a techniky z něj mohou učinit vánek. Od betonové desky po dlaždice, bloky po desky a stěny až po chodník, zde je návod, jak řezat beton.

Metoda 1: Kladivo a sekáč

Řezání betonu nevyžaduje vždy použití těžkých nástrojů. Pro řezání malých kusů betonu, jako je betonový dlažbu, bude kladivo a dlát fungovat dobře.

Protože většina lidí již vlastní kladivo a sekáč, je to jeden z nákladově nejefektivnějších způsobů, jak řezat beton. Jen si uvědomte, že tato metoda neopustí dokonale čisté hrany.

 • Krok 1: Změřte z okrajů, kde byste chtěli být váš řez. Označte tyto body křídou a poté je připojte a vytvořte pokyny.
 • Krok 2: Umístěte dlát na horní část pokynu. Pomocí kladiva jemně klepněte na sekáč a vytvořte bodovací linky v betonu.
 • Krok 3: Skóre po celé horní části betonu se sekáčem.
 • Krok 4: Po bodování položte dlát na horní část betonu do středu bloku.
 • Krok 5: Několikrát silně zasáhl dlát. Beton by se měl rozdělit podél skórovaných linií.

Nejlepší pro: metoda kladiva a sekáče funguje nejlépe pro řezání betonových dlaždic nebo menších kusů betonu.

Metoda 2: Bodovací nůž

Bodovací nůž je také nákladově efektivní volbou. Je to obvykle mladší 10 let a je vyrobeno pro snížení desek podpůrných cementu.

Bodovací nože nebudou efektivně snižovat větší nebo silnější kousky betonu. Pokud tedy váš projekt vyžaduje řezání betonu větší než betonovou desku pro podporu, rozhodněte se pro různé nástroje pro řezání betonu.

Zde je návod, jak řezat betonové desky pomocí bodovacího nože.

 • Krok 1: Změřte z okrajů, kde byste chtěli být váš řez. Označte tyto body křídou a poté připojte značky a vytvořte pokyny.
 • Krok 2: Umístěte úroveň, pravítko nebo jiný přímý okraj vedle pokynu. To pomůže vést bodovací nůž v dokonale přímce podél průvodce.
 • Krok 3: Pomocí přímého okraje spusťte bodovací nůž podél pokynu. Opakujte tuto akci asi pět až desetkrát.
 • Krok 4: Po skóre betonové desky zatlačte dolů na jednu stranu, abyste zachytili desku podél skórované linky. Pokud nemůžete desku zachytit, spusťte bodovací nůž několikrát přes průvodce.

Nejlepší pro: Bodování nožů funguje nejlépe pro řezání betonové desky.

Metoda 3: kruhová pila

Použití kruhové pily je jedním z nejpopulárnějších způsobů řezání betonu. Mohou být použity na malých nebo velkých kusech betonu, což z nich činí vysoce univerzální. To zahrnuje projekty jako betonové bloky, dlaždice a stěny. U betonových desek použijte kruhovou pilu k odříznutí prvního palec dolů a poté zakončete kladivem.

Při řezání betonu s kruhovou pilou je nejlepší použít diamantovou čepel s mokrou pilou. Diamantové čepele poskytují potřebnou sílu pro procházce betonem a mokré pily pomáhají zabránit rozprostření nebezpečného cementového prachu vzduchem.

Zde je návod, jak řezat beton s kruhovou pilou.

 • Krok 1: Připravte pracovní prostor tak, aby obsahoval nebezpečný cementový prach v oblasti. K zakrytí dveří nebo větracích otvorů použijte plastové listy nebo látky. Zavřete libovolná okna.
 • Krok 2: Použijte křídu k označení, kde byste chtěli snížit cement.
 • Krok 3: Přijměte všechna nezbytná bezpečnostní opatření, včetně nošení ochrany sluchu, rukavic a respirátoru.
 • Krok 4: Pokud používáte suchou pilu, použijte zahradní hadici pro spuštění vody přes pracovní oblast. Voda pomůže zabránit šíření nebezpečného cementového prachu.
 • Krok 5: Když je pila vypnuta, nastavte hloubku čepele. To by nemělo být více než hloubka každého diamantového zubu, obvykle mezi 2 ½ až 6 ½ palce.
 • Krok 6: Zapněte pilu a odřízněte podél průvodce křídou. Pokud je beton silnější než hloubka vaší čepele, bude to trvat několik průchodů s pilou úplně proříznout.

Nejlepší pro: kruhové pily fungují nejlépe pro řezání betonových dlaždic, desek, bloků a stěn. Tato metoda je také skvělá pro vytvoření řezu průvodce v betonové desce.

Metoda 4: Angle Grinder

Zatímco brusky úhlu tradičně hladké a polské kovové.

Proces použití úhlové brusky pro řezání betonu je velmi podobný použití kruhové pily. Největší rozdíly jsou, že kruhové pily mají tendenci se rychleji stříhat a vytvářet rovnější linie. Pokud vše, co máte po ruce, je úhel mlýnek, určitě to udělá trik.

Stejně jako kruhové pily je nejlepší použít úhlové brusky s diamantovou čepelí a mokrou bruskou. Pokud nemáte mokrý mlýnek, najdete konverzní sady online.

Zde je návod, jak řezat beton s úhlovým brusky.

 • Krok 1: Připravte pracovní prostor zakrýváním dveří nebo vzduchových otvorů plastovými listy a uzavřením libovolných oken.
 • Krok 2: Označte pokyny k cementu pomocí křídy.
 • Krok 3: Noste rukavice, ochranu sluchu a respirátor při přijímání všech nezbytných bezpečnostních opatření.
 • Krok 4: Pokud používáte suchou mlýnek, použijte zahradní hadici pro spuštění vody přes pracovní oblast, abyste zabránili šíření nebezpečného cementového prachu.
 • Krok 5: Zapněte mlýnku na úhel a ořízněte se podél pokynu. Beton, který je silnější než vaše hloubka čepele, bude vyžadovat úplné proříznutí cementu.

Nejlepší pro: úhlové brusky nejlépe fungují pro řezání betonových dlaždic, deska, bloků a stěn, pokud nemáte kruhovou pilu po ruce.

Metoda 5: Sína

U větších projektů-jako je řezání betonových desek-ušetříte čas a energii pomocí pily. Dobrým pravidlem je používání pily na procházky pro projekty, které vyžadují snížení hloubky sedmi palců nebo více.

Tyto pily silně vytvářejí rovné, hluboké řezy s malým úsilím. Jako vždy je nejlepší použít diamantovou čepel s mokrou pilou.

 • Krok 1: Přečtěte si bezpečnostní příručku zařízení. Postupujte podle všech nezbytných bezpečnostních opatření.
 • Krok 2: Nainstalujte čepel nasunutím na hřídele Arbor, zapusťte se proti desce alkoholu. Vyměňte čepici Arbor a utáhněte hardware.
 • Krok 3: Připojte zahradní hadici. v případě potřeby. k dodání mokré pily.
 • Krok 4: Zapněte motor. Pro bezpečnost je nejlepší udržet čepel výše (nedotýkat se) betonu při napájení pily.
 • Krok 5: Spusťte pilu na beton. Vytvořte počáteční řez v bezpečné, mělké hloubce.
 • Krok 6: Použijte řezání kroků a vytvořte hluboké řezy. To znamená udělat řadu mělkých řezů na stejném místě a pokaždé se zmenšit hlouběji. Nikdy neřešte maximální hloubku pily pro chůzi v jednom průchodu.

Nejlepší pro: Procházka pily fungují nejlépe pro řezání betonových desek.

Metoda 6: Trencher

Trenchers jsou nejlepší pro průmyslové projekty, jako je proříznutí úseků betonového chodníku.

Při výběru příkopu se rozhodněte pro příkop kol přes řetězový výkop. Výkopky kol jsou vhodnější pro proříznutí tvrdého terénu, jako je skalnatá půda nebo beton. Pokud jej již nevlastníte, můžete si vždy pronajmout výkop.

 • Krok 1: Získejte všechna nezbytná povolení ke konstrukci.
 • Krok 2: Připravte pracoviště, včetně jasného označení, kde dojde k zákopu.
 • Krok 3: Přečtěte si příručku výrobce a přijměte nezbytná bezpečnostní opatření.
 • Krok 4: Nastavte ovládání hloubky a rychlosti.
 • Krok 5: Spusťte motor, zapněte kolo, uvolněte bezpečnost a začněte řezat.

Nejlepší pro: Trenchers fungují nejlépe pro projekty průmyslové velikosti, jako je řezání betonového chodníku.

Bezpečnostní opatření při řezání betonu

Prach emitovaný z řezání betonu obsahuje škodlivé částice oxidu křemičitého. Bez správných bezpečnostních opatření může opakovaná expozice tomuto prachu oxidu křemičitého vést k rakovině plic nebo jiným onemocněním.

Proto je tak důležité učinit bezpečnost při řezání betonu. To zahrnuje:

 • Nosit respirátor
 • Použití ochrany sluchu
 • Nosit rukavice
 • Používání zásuvky GFI
 • Použití mokré pily nebo smáčení webu

Práce, kde jsou zaměstnanci vystaveni prachu oxidu křemičitého, musí dodržovat všechna bezpečnostní opatření OSHA, včetně nošení respirátorů se správným faktorem APF.

Cutton Cutting FAQ

Mít další otázky týkající se řezání betonu? Zde jsou odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek.

Můžete se řezat beton?

Ano. Můžete si vyříznout betonovou desku, dlaždice, bloky, stěny a dokonce i desky. Potřebné nástroje a techniky se budou lišit v závislosti na projektu. Kruhová pila však obvykle stačí pro většinu projektů, kde je hloubka menší než sedm palců.

Můžete řezat beton s úhlový mlýnek?

Ano, můžete řezat beton pomocí mlýnku na úhel. Technika je velmi podobná technice použití kruhové pily. Jen se ujistěte, že použijte diamantovou čepel a mokrou brusku. Pokud nemáte mokrý mlýnek, najdete konverzní sady online.

Jak naříznete beton, aniž byste ho rozbili?

Abyste zabránili zlomení betonu, použijte řezání kroků. Vždy pohybujte pilu pomalu a nikdy se otočte rohy nebo změnu pokyny bez zastavení a přemístění pily.

Křezání kroků používá řadu mělkých řezů na stejném místě k vytvoření hlubších řezů. Začněte bezpečným, mělkým řezem. Pomalu pohybujte pilou, kde byste chtěli řezat. Potom zastavte pilu, přemístěte ji na začátku řezu a znovu spusťte pilu přes řez, tentokrát trochu hlouběji. Opakujte, dokud nedosáhnete požadované hloubky.

Zda vaše práce vyžaduje pronájem výkopu nebo jednoduchého sekáče a kladiva, nemusí být řezání betonu obtížné. Jen se ujistěte, že z vašeho projektu správně zlikvidujte jakýkoli přebytečný beton.

Získejte nejnovější z blogu Think Big doručeného do vaší doručené pošty.

Broušení betonu a kolik může mlýnek odstranit?

Většina lidí hledá, co je konkrétní broušení? Další důležitou otázkou pro všechny nováčky je, kolik odstraní betonová bruska?

Pojďme hlouběji do podrobností. Broušení betonu je mechanický proces úpravy povrchu pomocí speciálního vybavení, jako je Husqvarna nebo HTC, kombinovaný s abrazivními diamantovými nástroji. Připevnění kovových segmentů zaručuje odstranění nerovnosti na drsných betonových površích a odhalí hladký povrch. Kromě toho existují broušení diamantových nástrojů, které pomáhají zrychlit proces.

Už jste se někdy snažili odstranit staré třpytky nebo lepidla, hydroizolační membrány nebo epoxidové povlaky z betonového povrchu? Je to trochu výzva, většina dodavatelů oživení, aplikátorů podlahy tekutin a dokonce i vodotěsy mají. Hlavním cílem je zjednodušit metody odstraňování materiálů z konkrétních povrchů. Příprava na opětovné použití povlaku, membrány nebo lepidla tedy bude příjemná.

Proč je to nejlepší metoda betonové přípravy podlahy?

Za prvé, betonové mechanické ošetření lze provést buď suché nebo mokré. Nejlepší způsob, jak zajistit vytrvalost podlah před instalací tvrdého dřeva nebo dlaždic.

Je také důležité, když bude beton vyleštěn nebo potažen epoxidem, jak se ukáže kvalita povrchu.

Jaké jsou výhody betonového mechanického ošetření?

 • Přestavění betonových povrchů. Odstraňuje všechny nesrovnalosti a nedokonalosti, což má za následek použitelný a hladký povrch.
 • Odstraňte nečistoty, barvu nebo třpyt. Nejlepší způsob, jak se zbavit různých zbytků, které zůstaly na betonu.
 • Instalace podlah (povlaky, koberce nebo dlaždice). Dodavatel může snadno nainstalovat jakoukoli podlahu na hladký povrch. Prep Floor Prep je klíčem k dlouhověkosti nové možnosti krytí.

Kolik odstraní betonová mlýnka?

Pojďme zjistit, kolik odstraní betonová mlýnka? Ve skutečnosti může betonová mlýnka odstranit tolik konkrétních, jak si přejete, ale jeho omezení jsou:

 • tvrdost betonu;
 • typ diamantového nástroje;
 • množství času, který strávíte na podlaze.

Malá planetární betonová mlýnka se základními broušeními odstraní kolem 1/16 “betonu v 1-2 průchodech v normální situaci. Možná budete moci odstranit více. 1/8 ‚, pokud použijte těžší betonovou brusku a agresivnější nástroje PCD. Ve skutečnosti bude úhel mlýnky s kola poháru dělat nejlepší práci.

Bude snazší brousit v případě měkkého betonu, zejména pokud používáte vysoce agresivní nástroje PCD pro odstranění betonové vrstvy, jako je lepidlo, černá žvýkačka nebo jiné nedokonalosti.

A konečně, čím větší tlak vyvíjíte na mlýnek, tím více opotřebení na diamantové nástroje. Pokud potřebujete rychleji odstranit silnější vrstvu betonu, možná budete potřebovat extrémně měkkou podložku broušení vazby.

Konečně, betonové broušení je často považováno za dokončovací nebo refiningový postup. Ale pokud máte silnou vrstvu, kterou můžete odstranit, dodavatelé navrhují úplné demo a znovu zavěsí desku.

Jak dlouho trvá broušení?

Lidé se také ptají, jak dlouho trvá broušení? Ve skutečnosti je čas betonového broušení závisí na několika faktorech:

 • Jak velký je projekt?
 • Zda je oblast docela otevřená, nebo se skládá z mnoha malých míst?
 • Jaký druh cíle očekáváte. leštění nebo utěsnění?
 • Kolik expozice agregátu chcete vidět?
 • Jaký druh lesku si přejete?

Kolik stojí broušení betonu?

Ve skutečnosti se dodavatelé betonu broušení obvykle účtují kolem 0.75-2 na čtvereční stopu na broušení světla. Díky tomu je podlaha připravena k instalaci nové podlahové krytiny. Over, podívejte se na rozsahy pro různé typy lepidel nebo odstraňování tmelu:

 • Tenká vrstva epoxidové barvy, lepidla VCT nebo tmel: 1 až 1.2 na čtvereční stopu.
 • Silné povlaky 1/8-1/4 ”: 1.3 až 1.5 na čtvereční stopu.
 • Black Heavy Mastic (vícevrstvá): 1.5 až 2 na čtvereční stopu.
 • Zkontrolujte naši kalkulačku betonu. Můžete zjistit, kolik betonu potřebujete?

Chcete vědět, kolik odstraní betonová mlýnka? Zde jsou odpovědi, spolu s dalšími běžně kladenými otázkami.

Krása výběru plného agregátu vystavení leštěného betonu pro váš prostor. ať už rezidenční nebo komerční. Je to, že máte skutečně jedinečnou podlahu. Žádné dvě betonové podlahy nejsou stejné, protože to všechno přichází na konkrétní kvalitu, techniku ​​a agregované množství.

Většina lidí však neví, jak dosáhnout tohoto lesklého a rafinovaného stylu. Agregovaná expozice se také pohybuje od minimální expozice do otevřeného kamene v závislosti na hloubce hornin uvnitř betonu a broušení.

Dodavatelé broušení betonu poblíž mě

Za prvé, vaší nejlepší možností zjistit náklady na přípravu podlahy ve vaší oblasti je kontaktovat dodavatele. Za druhé, požádejte bezplatný odhad a zjistěte nejlepší konkurenceschopnou cenu od vašich konkrétních dodavatelů poblíž mě. A konečně, pokud se dostáváte do hry s rekonstrukcí podlahy, najímání profesionálu s největší pravděpodobností pomůže vyhnout se ztrátě času a peněz na vašich prvních několika pracovních místech.

V důsledku toho jsme se v tomto článku dozvěděli, co je pozemní beton? Jaká je také nejlepší metoda přípravy? A kolik odstraní betonová mlýnka? Neváhejte a položte otázku našeho specialisty.

Použitím této stránky souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů