Dewalt DWS780 12 ″ Dual Bevel Compound Mitre SAW Review. Dewalt DWS780 MITER SAW

Dewalt DWS780 305mm MITER SIL STAND. Balíček

Dewalt DWS780 nabízí vynikající řeznou výkonnost v malých profilech i ve velké konstrukci trámů. Je vybaven vynikajícím ovládáním prachu a vychýlení od řezné oblasti. Elektronické řízení rychlosti umožňuje upravit řeznou rychlost při řezání materiálů než dřevo. Příkladem vestavěné těžké trvanlivosti DWS780 jsou dvojčata lineárních vodorovných kolejnic s bronzovým průvodcem keřů. Ty poskytují maximální přesnost při řezání materiálů až do plné šířky 345 mm. Akční zámek vačky usnadňuje a snadněji nastavení pokoje. To vám umožní rychle upravit úhly mezi 0 °. 60 ° vlevo a 0 °. 50 ° vpravo. Nastavení zkosení rychlého uvolnění poskytuje přesné a jednoduché nastavení úhlů zkosení až do 49 ° doleva nebo doprava. Inovativní zastavení drážkování umožňuje nastavení hloubky řezání pro drážkování nebo opakování. Indikátor řezu linie XPS poskytuje rychlé přesné zarovnání čepele a zároveň osvětluje obrobku. Velký duální posuvný plot poskytuje maximální podporu dřevu v jakémkoli úhlu nebo kombinaci úhlů, což poskytuje maximální stabilitu a přesnost.

Dodává se s vysokou kvalitou 60 zubní čepele, klíčkem čepele, prachovým sáčkem a materiálovou svorkou.

MITER DE7023 SAW Legstand

Lehká konstrukce hliníku poskytuje přenositelnost v místě práce a kolem něj a pojme všechny pily s pokovovou pokovou. 1.7m paprsek se rozšiřuje na podporu až 3.9m pro použití s ​​velkými obrobky a může podporovat až 182 kg poskytující maximální flexibilitu a kapacitu. Pracovní zastávky lze přeměnit na zastávky pro opakující se řezání na délku. Integrální skládací nohy se vyhýbají zbytečné sestavě a integrovaná úchytka poskytuje snadnou přepravu.

Klíčové funkce

 • Vynikající řezací výkon 345 mm šířka řezu
 • Elektronická kontrola rychlosti pro řezací materiály jiné než dřevo
 • Twin Twin Lineární vodorovné kolejnice s bronzovým průvodcem křoví keře
 • Akční zámek vačky pro rychlé pokosové nastavení 0 °- 60 ° L nebo 0 °- 50 ° R
 • Nastavení zkosení rychlého uvolnění poskytuje přesné úhly zkosení až do 49 ° L nebo r
 • Grooving zastávka pro drážkování nebo opakování
 • Indikátor řezu linie XPS pro přesné zarovnání čepele
 • Dodává se s 60 zubními čepele, klíčkem, prachovým sáčkem a materiálovou svorkou.

Registrace vyžadována do čtyř týdnů od nákupu

Produkt musí být zaregistrován původním uživatelem produktu DeWalt do 4 týdnů od nákupu na webu DeWalt (DeWalt produktu uživatele kontaktní údaje, číslo katalogu nástrojů, sériové číslo a datový kód). Z registrace jsou vyloučeny sady obsahující řadu nástrojů, ale musí být registrovány jednotlivé nástroje ze souprav.

Úplné podmínky klikněte sem.

Abyste mohli uplatnit nárok, budete muset předložit důkaz o nákupu nám nebo oprávněnému opravnému agentovi DeWalt a produkt musí zobrazit značku CE.

Některé produkty jsou vyloučeny ze 3leté záruky. Na webových stránkách DeWalt je k dispozici podrobné shrnutí individuálních záruk produktu.

Rozsah úhlu zkosení

Průměr čepele

Blade RPM

Velikost otvoru

Sběr prachu

Max Bevel Cut @ 45 ° W x h

Maximální složené řez @ 45 ° W x h

Max Crosscut @ 0 ° W x H

Max Mitter Cut @ 45 ° W x h

Rozsah úhlu pokojového úhlu

Motorská síla

Váha nett

Celkově l x w x h

Hodnocení

Úroveň zvukové energie LWA [nejistota k]

Hladina zvukového tlaku LPA [nejistota k]

Napětí

49 °. 0. 49 °
305 mm
1 900. 3 800 ot / min
30 mm
Dodaný prachový taška
345 mm x 44 mm nebo 268 mm x 63 mm
212 mm x 76 mm
345 mm x 76 mm nebo 303 mm x 110 mm
244 mm x 76 mm nebo 211 mm x 112 mm
60 °. 0. 50 °
1675 W
24.8 kg
470 mm x 770 mm x 396 mm
Obchod/profesionál
100 dB (a) [3.0 db]
93 dB (a) [3.0 db]
230 v

Možnosti doručení

Náklady na doručení se počítá během procesu pokladny.

Snadné návraty

Zavázali jsme se prodávat vysoce kvalitní produkty, ale také víme, že jsou chvíle, kdy si musíte vyměnit nebo vrátit položku.

Dewalt DWS780 12 ″ Dual Bevel Compound Mitre SAW Review

Tento příspěvek je sponzorován Home Depot. Byl jsem kompenzován za svůj čas a poskytnuto produktem. Všechny nápady a názory jsou moje vlastní. Tento příspěvek obsahuje některé přidružené odkazy pro vaše pohodlí. Kliknutím sem si přečtěte mé úplné zveřejnění zásady.

Budu upřímný, chtěl jsem si prohlédnout jednu z těchto pilach Dewalt Mitre Sings od té doby, co jsem v roce 2013 obkládal dům své sestry a stavitel ho používal k provedení všech pěkných prací na oříznutí. Možná, že pila seděla na jeho podstavci (stojanu) zářící na slunci, ale od té doby to bylo na mém seznamu přání. Netřeba dodávat, že jsem pro tuto pilu měl vysoká očekávání a nezklamalo to.

Recenze nástroje: Dewalt DWS780 12 ″ s dvojitým zkoseným posuvným sloučeninou

Mimo krabici

Co dostaneš:

 • MITER DWS780 SAW 12 ″ SAW BLADE 60T (již nainstalováno)
 • Klíč čepele
 • Prachový sáček
 • Vypínač materiálu
 • Návod k použití

Dewalt Mitter Saw je plně sestavena a připravená k práci přímo z krabice. Jediná věc, kterou musíte udělat, je zapojit pilu a vytáhnout zámek dolů. Trochu zatlačte na rukojeť a vytáhněte špendlík a hlava se objeví.

První věc, kterou jsem si všiml, je, že tlačení na rukojeť je opravdu snadné. Motor je namontován přímo nad závěsem a má pohon pásu na čepel. Také tato pila je docela těžká, ne tak špatná, ale nechtěl bych ji hodně házet. (Budu to stavět pro mobilní pokosovou pilovou stanici pro můj obchod).

Přesnost

Opravdu, jediná věc, kterou potřebuji, aby moje pokosová viděla, je rozřezat rovně, je to, že se toho tolik zeptá? Ne pro tuto pilu, všechno je nastavitelné. Použil jsem čtverec a držel ho na plotu a čepeli, udělal jsem to na každé straně a úhel pokoje byl jen nepatrně ven. Vyřízl jsem maximální šířku a zkontroloval čtverec, bylo to asi 1/32 ″.

Klíč zahrnutý čepel má také hvězdnou hlavu, která uvolňuje nastavovací šrouby na měřítku pokosové stupnice/detent. Uvolnil jsem 4 šrouby a mírně jsem je upravil, dokud se neřízl čtverec.

Jakmile byl rozvodný úhel na druhou a s pilou v detentárním slotu 0 deg, upravil jsem ukazatel červeného pokosu tak, aby byl správný na 0 deg. Také jsem zkontroloval úhel zkosení a byla to pravda. V případě potřeby jej lze také upravit. Je tak hezké mít pilu, že víte, že se rozřízne v úhlu, který očekáváte. Kudos k tobě dewalt.

Úkon

Mitrová pila DWS780 Dewalt je jednoduchá používána, vytáhněte spoušť a nechte čepel dostat se do plné rychlosti a hladce nižší, aby řezala desku. Nejširší deska, kterou jsem mohl čistě snížit při 90 ° C, je 13 3/4 ″, je to bez „speciálního nastavení“, aby se získala 16 ″ křížová řez. Při řezání širších kusů vytáhne pilu k vám, spusťte pilu dolů směrem k desce a pomalu zatlačte pilu, aby se střih. Kolejnice běží na této pile opravdu hladce.

MITER ANGLE

Změna úhlu pokožky je jednoduchá, zatlačte dolů na tlačítko na předním rukojeti. Úhel pokosy může na pravé straně stoupat až 60 stupňů a 50 stupňů vlevo, to je docela velkorysé. Měřítko pokoje má pohodlné detenty (zářezy) pro běžné úhly. Malá úroveň na boku tlačítka obchází detenty. Jakmile je rozpuštěná pila otočena k úhlu, na který jej chcete nastavit, jednoduše stiskněte rukojeť dolů a zamkněte ji.

Úhel zkosení

Nastavení úhlu zkosení je také snadné, jednoduše uvolněte knoflík zkosení a otočte se k požadovanému úhlu a utáhněte knoflík.

Úhel zkosení se automaticky zastaví na 45 °, ale existuje malá páka, kterou můžete vytáhnout, abyste mohli pokračovat v otáčení hlavy na 49 °.

Pokud potřebujete úhel zkosení, aby šel opačným směrem, je tu další knoflík, který se vytáhne a projde 0 deg a bude se střídat.

Skvělé funkce

Cutline LED světlo

Tato pokosová pila je plná praktických funkcí. První je můj oblíbený, Cutline LED pracovní světlo. Na horní části pily je spínač, který zapne světlo, které na vaši desku vrhne stín čepele, takže přesně můžete vidět, kde bude řezat. Tato funkce funguje skvěle na přímých a úhlu a usnadňuje vidět, kde bude řez provedeno. (Nezapamatování se vypnout světlo může být problém).

Hloubka se zastaví

Další užitečnou funkcí je zastávka hloubky, která bude ovládat, jak daleko bude řezaná čepel. Malý palcový šroub lze upravit pro požadovanou hloubku řezu a spočívá proti zastavení hloubky. Otočte hloubku zastavte se z cesty, abyste se vrátili k normálnímu řezání.

Řezací kapacita

Řezací kapacita je docela působivá:

Kromě toho je schopen řezat lišty základní desky držené svisle 0.8 ″ tlustý o 6 3/4 ″ vysoký na 45 ° vpravo nebo v levém pokoji.

Zkosený úhel se zastaví

Tato pila má také vestavěné úhlové zastávky (západky) pro snadné a opakovatelné úhlu úhlu zkosení na pravé i levé straně zkosení.

Vysoké ploty

Vysoký systém dvojitého plotu je velmi pohodlný a snadno použitelný. Knoflík uvolní šroub a horní plot se sklouzne doleva a doprava.

Zatím se mi opravdu líbí používání Dewalt DWS780, fungovalo to jako šampion na některých docela komplikovaných úhlech. Ale vždy existuje několik věcí, které nejsou dokonalé.

Není to tak skvělé funkce

Čepel pily, která je zahrnuta, není nejlepší pro jemné zpracování dřeva, zbrusu nová to vytrhne dřevo na řezu. Je to naprosto v pořádku pro všeobecné zakázky, ale budu upgradovat na jemnější nože na zuby.

Pracovní stůl je malý, ne že to byl problém.

Sběr prachu

Sběr prachu na této pile je mnohem menší než hvězdná. Můžete vidět, jak zaprášená je kolem pily na mých obrázcích, a to je jen z několika řezů. Prach má vstoupit do malého portu, cestovat po dlouhé trubici do malé sběrné sáčky. Musím se pohrávat s nastavením vakua a zjistit, jestli to dokážu lépe pracovat.

Těchto několik ne tak velkých funkcí je ve srovnání s velkými funkcemi, které pila má, velmi malé.

Kdo z tohoto nástroje bude mít prospěch

Síť Dewalt DWS780 je dostatečně jednoduchá na to, aby fungovala, že počáteční diy’er nebude mít problém s použitím, ale má dostatek doplňkových funkcí a pohodlí, aby ji profil miloval. Pro ty, kteří používají pilu pro řezání obložení, formování a jemného zpracování dřeva, bych uvažoval o upgradu čepele na 80t nebo 100t.

souhrn

Existuje důvod, proč Dewalt DWS780 12 ″ duální zkosení Posunkovací pokosová pila je nejlépe hodnocena v pilách MITER. Je snadné se používat a napájecí kůň. Schopnosti řezání jsou působivé, 13 3/4 ″ široký křížový řez, 50-60 ° MITER Úhlu a až 49 stupňů úhlu úhlu. Zahrnuje tolik pohodlných funkcí, jako je kořené LED světlo, hloubková zastávka, zastávky úhlu zkosení, detenty úhlu pokosového úhlu, vysoké ploty a snadné úpravy přesnosti. Pokud je na seznamu přání nástroje MITER, nemůžete se pokazit nákup Dewalt DWS780.

„Beru na vědomí, že Home Depot se mnou spolupracuje, aby se účastnil programu pro kontrolu nástrojů. V rámci programu dostávám kompenzaci ve formě produktů a služeb za účelem propagace Home Depot. Všechny vyjádřené názory a zkušenosti jsou moje vlastní slova. Můj příspěvek je v souladu s etickým kódem Word of Mouth Marketing Association (WOMMA) a platných pokynů Federální obchodní komise.“

Příbuzný

Pozor: Jakýkoli projekt do-it-yourself zahrnuje nějaké riziko nějakého druhu. Vaše nástroje, materiály a dovednosti se budou lišit, stejně jako podmínky na vašem pracovním místě. Hertoolbelt LLC nepřebírá žádnou odpovědnost ani odpovědnost za škody nebo ztráty utrpěné nebo vzniklé v průběhu vašeho projektu nebo při použití položky, kterou vytvoříte. Vždy postupujte podle pokynů výrobce při používání nástrojů, zkontrolujte a sledujte místní stavební předpisy a sledujte všechna běžně přijímaná bezpečnostní opatření.

Комментарии и мнения

Skvělý článek, jedna věc, kterou bych přidal, je vytvořit nulovou odbavovací vložku pro vaši pokosovou pilu. To pomáhá snížit roztržení a pokud jste jako já a hlavně používejte vaši pilu primárně bez úhlu, vložka bude chvíli trvat. Je však snadné tak, pokud potřebujete úhlový řez a mezera se zvětšuje, je snadné ji nahradit.

Zanechte odpověď Zrušit odpověď

Tento web používá Akismet ke snížení spamu. Zjistěte, jak se zpracovávají data komentáře.

Dewalt DWS780 MITER SAW

Dewalt 12 „DWS780, DWS782, DWS779, DHS780 DHS790 EZ-Speedy Zero Clearance Left and Right Fence

Kupte si 2 nebo více produktů s nižšími náklady na přepravu

Přesné přizpůsobení pro model Dewalt # DWS780, DWS782, DWS779, DHS780 DHS790

Pokud se chcete zvýšit bezpečnost a přesnost svých řezů, pak náš plot nulové vůle je pro vás perfektním produktem. Žádné další malé kousky se zasekňují do vašeho standardního plotu a vázají čepel.

 • Zvýšit podporu řezání produktů.
 • Snižte štípání.
 • Snižte zpětný ráz.
 • Snížená vazba lopatky řezání malých částí.
 • Vyrobeno z lehké stabilní tepelné ošetřené desky 6061-T6.
 • Obal vinylového ochranného filmu.
dewalt, dws780, dual, bevel, compound, mitre

Také jsme na vnitřní okraje hliníkového plotu dali úlevu. To vám umožní změnit úhel vaší pily a zároveň budete moci přesně připojit měření pásky na okraj plotu. Umožňuje vám nastavit řez pokos tak rychle a přesně jako 90 stupňů.

Dva kousky hliníku jsou dodávány s přírubou šroubů s plochou hlavou.

dewalt, dws780, dual, bevel, compound, mitre

Pro větší přesnost, efektivitu a bezpečnost doporučujeme spárovat náš plot nulové vůle s naší vložkou s nulovou clearance.

Vezměte prosím na vědomí, že tyto ploty byly navrženy tak, aby umožnily podporu materiálu nulového odběru na nejvyšší vertikální řezné kapacitě, která je dosažena v tom, co se běžně označuje jako „režim kotlety“, proto nemůžete tuto konkrétní pilu ovládat bez zasažení plotů. Pokud si přejete schopnost používat v režimu snímku, stačí vysunout ploty z cesty, abyste nezasáhli, nebo si můžete vybrat podlézatou verzi, která bude mít vůle potřebné k použití vaší pily na snímku režim. Máte.li jakékoli dotazy nebo obavy, neváhejte nás kontaktovat!

Dewalt 12 „(DWS780, DWS782, DWS779, DHS780 DHS790) Vložka na nulovou clearance

Koupit 2 nebo více nižších nákladů na přepravu

Přesné přizpůsobení pro model Dewalt # DWS779, DWS782, DWS780, DHS780 DHS790

Vyrobeno z polyethylenu s vysokou hustotou. Což usnadňuje počáteční řez a ještě odolnější pro každodenní komerční použití.

 • Zvýšit podporu řezání produktů.
 • Snižte štípání
 • Snižte zpětný ráz
 • Snížená vazba lopatky řezání malých částí.
 • Rychlé měření požadovaného řezu. Jednoduše zavěďte své páskové měření do vložky a snadno získejte počáteční nastavení se zastávkou.

Pro vyšší úroveň přesnosti, efektivity a bezpečnosti doporučujeme spárovat naši plastovou vložku s nulovou clearance s naší nulovou vůli plotu.

EZ Speedy Fence System 5 ‚. Dewalt nízký doleva nebo doprava

1 847 623-7029

Dodací lhůta (na vyžádání vyrobena na objednávku)

Zahrnuje jeden rychlý plot EZ, jeden EZ rychlý převrácení a jeden ez rychlý stůl plotu nebo dva sestavy válců.

S podporou 5 stop materiálu lze každý rychlý plot EZ sestavit v levé nebo pravé konfiguraci podle potřeby. Lze použít pro různé aplikace: Vrtací lis, frézovací stroj, kotleta pila, miter pila, radiální pila, punčový lis, pásová pila.

Vyrobeno pro DW723, DWX723 a DWX724 Dewalt Mitre Saw Stand, náš Ez rychlý plot sklouzne přímo do T-tracku a rychle se zamkne dolů do stánku s naším patentem, čekajícími rychlými úchyty Ez.

Ez rychlý plot má několik bodů nastavení pro nastavení výšky, hloubky, boční polohy a úhlu rychlého plotu EZ.

Jakmile jsou body nastavení nastaveny na tabulku pily, jsou uzamčeny, takže můžete snadno odstranit rychlý plot EZ ze stojanu Dewalt, vložit vše do svého vozidla a vydat se na pracovní místo, aniž byste ztratili polohu.

EZ rychlý překlopení s kalibrovaným ciferníkem

Zakupte 2 nebo více ušetřit na přepravě

Zvyšte svou produktivitu s přepracovanou rychlou převrácenou zastávkou EZ! Nastaveno pro ty řemeslníky, kteří si přejí posunout jejich materiál na další úroveň tolerance a přesnosti. Každý řádek na číselníku je kalibrován tak, aby upravil řezy /- 0.0052 „. Představovat nastavitelnou rychlou rukojeť hliníku, který lze umístit tak, aby při používání nezasahoval do ničeho. Jednoduše zvedněte a přemístěte.

 • Lze sestavit na levou nebo pravou stranu. spláchnutí stolem, nízkým nebo vysokým umístěním.
 • Američanský design překročil požadavky na komerční výrobu
 • Jasná povrchová úprava zinku pro odolnost proti korozi
 • Rozměr stop desky 1/4 „tlustý 2-3/4“ široký 2-5/8 „vysoký
 • Flip-Away Action a rychlé nastavení rychlosti
 • Vícepozice Černý prášek na hliníkovou zamykací rukojeť.
 • Přesné indexování pro přesnost
 • 1 řádek (1/12 otočení) se rovná 0.0052 „
 • Snadná, opakovatelnost s řezy
 • Jeden plný tah = 1/16 „

Nákup jednoho znamená, že obdržíte množství jednoho!

Koupit více času a ušetřit čas!

Více flip-stop vám ušetří čas tím, že nemusíte rozbít nastavení. Nastavte více zastávek na různé rozměry, které budete muset řezat.

EZ rychlý duální klip

Znovu jsme vyvinuli průměrnou schránku! EZ rychlý duální klip!

Tento design schránky se zrodil z nutnosti mít schránku, která se hodí do T-tractu na naší mobilní pokosové pilové základně. Udělali jsme to o krok dále a vytvořili jsme schránku, která má dva různé geometricky ohnuté konce. Jeden pro vložení a jeden pro hákování. Duální klip má také dva klipy, takže můžete využít obě strany.

Háčky ke všemu a na opačné straně vám umožňují vložit do našeho systému rychlého plotu EZ nebo jakéhokoli typu rozpěstového železničního systému. Můžete dokonce nastavit tablet na duální klip. Může dokonce fungovat jako robustní psaní. Vezměte si s sebou z Jobsite na Jobsite.

Podívejte se na naše produktové video níže!

Nový stojan Dewalt DWX724 vyvrtaný pro sadu nápravy a rukojeti

Představujeme nový stojan pro předběžnou pokosovou pilu

1 Nový stojan Dewalt DWX724 Vrtovaný pro sadu nápravy, Kickstand a Handle. Příslušenství není zahrnuto.

produkty

Kontaktujte US847-623-7029CustomfabricatingsOlutions@gmail.com

Zásady zpracování objednávek: Obdržíte e-mailové oznámení „Potvrzení objednávky“ s číslem objednávky z „dm-noreply@propagace.Weebly.com „Ale v závislosti na nastavení e.mailu mohou tyto e.maily skončit ve složkách spamu nebo nevyžádaných. Pokud jste od nás neobdrželi žádnou korespondenci, zkontrolujte prosím své složky spamu a nevyžádané pošty. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně pořadí, které jste zadali, můžete nám zavolat nebo e.mailem. Pokud nás kontaktujete s jakýmikoli dotazy týkajícími se objednávky, připravte si číslo objednávky.

Udělejte si velkou poptávku v tuto chvíli náš čas zpracování může trvat až 3 až 4 týdny. Vážíme si vaší trpělivosti.Pokud jste si zakoupili urychlenou dopravu, zavolejte nám nebo nám pošlete e.mail po objednávce.

​​Zrušení objednávky PolLEDOVÝ: (Položky na skladě) Pokud z jakéhokoli důvodu chcete zrušit objednávku s námi, budete muset Zavolejte nám nebo okamžitě pošlete e.mail. Nemůžeme zrušit objednávku, která již byla odeslána. Pokud si přejete zrušit objednávku, která již byla odeslána, kontaktujte nás a vysvětlete. Stále je možné objednávku zrušit, ale vrácení, které poskytujeme. ​ Zásady zrušení objednávky: ( Vlastní položky ) Pokud z jakéhokoli důvodu chcete zrušit objednávku s námi, budete nám muset okamžitě zavolat nebo poslat e.mail. Za zrušené objednávky může být použita poplatek za zrušení 30%.

Politika přepravy: Všechny objednávky jsou dodávány s požadovaným podpisem Abychom bojovali proti příležitostnému zloději verandě a ztraceným balíčkům, rozhodli jsme se posílat náš produkt pouze s podpisem požadovaným přepravou, takže na to prosím naplánujte. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Pokud jste se rozhodli vzdát požadovaného podpisu, dejte nám prosím vědět v „Poznámky k objednávce“ Než zadáte objednávku. Tím, že se vzdal požadovaného podpisu, jste přijali odpovědnost za bezpečné doručení vašeho balíčku.Obdržíte oznámení o přepravě s číslem sledování balíčku, ale v závislosti na nastavení e.mailu někdy naše e.maily skončí ve složkách spamu nebo nevyžádaných. Pokud jste od nás neobdrželi žádnou korespondenci, zkontrolujte prosím své složky spamu a nevyžádané pošty. Pouze poštovné USPS lze odeslat do PO Box.

Zásady návratu: Možné výnosy NY budou zváženy případ od případu. Pokud je vrácení schváleno, budou všechny poplatky za přepravu na náklady kupujícího a mohou podléhat poplatku za doplnění doplňování (až 20% nákladů na položku). Aby bylo možné zvážit výnosy, musí být prodávající okamžitě informován a položka musí být vrácena v původním stavu (žádné úpravy nebo poškození). Kromě toho musí být veškeré výnosy odeslány a při přepravě do našeho umístění do tří pracovních dnů od původního doručení.

DWS779 vs DWS780. Klíčové rozdíly mezi dvěma pokovovými pilami

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Když jste na trhu s novou pokosovou pilou, je docela snadné se zmást svými podobnostmi. Dva modely, které jsou často zmatené, jsou DWS780 a DWS779. Bohužel si nemůžete dovolit plýtvat penězi na menší z nich.

V tomto přehledu tedy naši odborníci porovnávají DeWalt DWS779 vs DWS780, abyste věděli, které z těchto dvou pilach Dewalt Mitre je nejlepší pro nákup.

DWS779 nebo DWS780?

Tento 15 AMP motorový produkt má ve své technologii pro křížové světelné systémy XPS vynikající vodící systém. Kromě tohoto systému polohování křížového řezu XPS váží téměř o 20 liber méně než jeho protějšek.

Pokud jde o ceny, DWS779 se svým 15 AMP motorem trumfne svůj protějšek. Stojí to asi o sto dolarů méně, takže je mnohem dostupnější.

Tento 15 AMP motorový produkt má ve své technologii pro křížové světelné systémy XPS vynikající vodící systém. Kromě tohoto systému polohování křížového řezu XPS váží téměř o 20 liber méně než jeho protějšek.

Pokud jde o ceny, DWS779 se svým 15 AMP motorem trumfne svůj protějšek. Stojí to asi o sto dolarů méně, takže je mnohem dostupnější.

Funkce DWS779 a DWS780

Velikost a hmotnost

Velikost nástroje ovlivňuje, jak dobře můžete tento nástroj manévrovat při proříznutí různých materiálů. Na druhé straně hmotnost ovlivňuje, jak dlouho můžete svůj nástroj pohodlně používat. Kromě obecné velikosti nástroje by bylo nejlepší, kdybyste byli také opatrní, abyste si všimli rozdílu velikosti čepele karbidu.

Naštěstí není mnoho rozdílů, pokud jde o velikost čepele MITER SAW. Oba jsou dvanáct palců. Některé další nástroje v tomto odvětví nabízejí menší nebo dokonce větší velikosti čepele, aby vyhovovaly různým účelům. Ale Dewalt DWS779 vs. Model 12 palců DWS780 je právě správným uspokojením široké škály potřeb.

Oba stroje jsou vyrobeny z nerezové oceli a hliníku s motory 3800 ot / min. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma pilami však přichází v jejich váze. DWS779 váží jen kolem 70 liber, což může být docela těžké. Při použití k práci by se mohlo stát břemenem.

To staví model DWS779 do nevýhody proti modelu DeWalt DWS780. Ten druhý váží pouze 56 liber, což má přibližně stejnou váhu jako malá balíč sena. I když to není úplně přenosné, další posuvné pokosové pily mohou vážit až 28 liber.

Ale pokud bychom si museli vybrat mezi přenášením nástroje 70 liber a 56 liber, pravděpodobně si vybereme ten 56 liber, protože jeho rozdíl 14 liber je jednoduše pohodlnější.

DWS779 a DWS780: Řezací systém

Když si děláte vlastní pokosové projekty, které viděly dřevo. Chcete, aby váš řez byl co nejpřesnější. Bohužel nemůžete přesně dosáhnout řezu přesnosti, kterou potřebujete, nakreslete čáru na dřevo tužkou.

Budete potřebovat systém zarovnání řezání, aby vaše dřevozpracující projekty byly sofistikovanější. Před systémem XPS Light / XPS s LED světlem začaly společnosti přidávat laserové světelné paprsky do svých pila.

Jedna taková společnost je DeWalt a doručili tento laserový průvodce s Dewalt DWS779. I když to zvládne, funguje poměrně dobře, je těžké popřít zjevné nevýhody tohoto řezacího systému ve srovnání se systémem XPS, systém křížení zarovnání s LED světlem.

Jedním z hlavních problémů je, že laserové světelné paprsky fungují v noci mnohem lépe, na rozdíl od systému XPS. Pokud ji používáte ve velmi osvětlené oblasti, linie řezu laserového paprsku DWS779 se pravděpodobně ztratí v okolním (LED) světle.

S veškerým hlukem a prachem létajícím kolem, vaše smysly by se mohly být příliš ohromené, aby se správně sledovaly slabý laserový světlý paprsek pro přesnost. Ve srovnání se systémem XPS byste nakonec mohli získat zhruba řezané dřevo. Kromě toho není laserová dioda přímo svázána s řezacím klíčem. Takže, můžete být pryč až o jednu osminu palce, když jste řezali, na rozdíl od systému XPS.

Naši odborníci zjistili, že žádný z nich není velkým problémem s modely 780. Tento model používá velmi jasný systém XPS Light/XPS k odhození stínové linie, zatímco jste řezali. Tento systém umístění čepele kontrastuje tmavé versus jasné LED světlo pro vodicí linii bez nastavení.

Porovnání rozdílu mezi Dewalt DWS779 vs. DWS780 a jejich řezací systémy, 780 se ujímá vedení se svým XPS Light/Bright LED světlo a nastavení bez listy polohování čepele.

dewalt, dws780, dual, bevel, compound, mitre

Detent Detent Detent

Detent Detent Detent je mechanické zařízení na pile. Je navržen tak, aby zamkl pohyb stroje doleva nebo doprava, dokud jej uživatel uvolní. Účelem zadržovací desky pokosové desky je zamknout a zajistit, že můžete provést čistý, vysoce kvalitní a přesný úhel řezů bez potíží.

780 je v této oblasti plně vybaveno, protože zahrnuje také karbidovou čepel, klíč, prachový sáček, super efektivní systém sběru prachu a svorku materiálu, která přichází s 3letou omezenou zárukou. Má zámek vačky, který je dodáván v odolné detecké ploše z nerezové pokosy. Dvě pokosové pily také přicházejí se zámkem kolejnice. Pomáhá vám usnadnit a snadné svislé řezání.

Zajímavá věc na mechanismu pila na plechovku vačky pro uzamčení vačky je, že má tlačítko MITER pro uzamčení vačky, které se snadno používá. Díky tomu je rukojeť výrazně snazší, nastavení úhlů doleva nebo doprava, kdykoli to musíte udělat.

Na druhé straně má Dewalt DWS779 dvojitou vodorovnou kolejnici. Tento mechanismus se může pochlubit vynikajícím upínacím systémem. Nejpůsobivější věcí na tom je jeho lineární kuličková ložiska a 10 pozitivních zastávek. Dělají rozřeženiny DWS779 Síny velmi přesně a efektivně.

Nyní se tyto dva systémy ve srovnání s sebou velmi liší. Jejich rozdíly je však přesně neznamenají nižší než ostatní. Pracují různými způsoby, ale stále pomáhají zaručit přesné úhly a zároveň řezat, protože oba mají 10 pozitivních zastávek na 0, 22.5 stupňů, 33.9 stupňů, 45 stupňů a 49 stupňů. V tomto segmentu obou modelů DWS žádný nepřevyšuje druhého.

Řezací kapacita DWS779 a DWS780

Řezací kapacita pila na stolní pokos je částečně závislá na velikosti lopatky na pilo. Například 10-palcová čepel se může otáčet velmi rychle, protože je obecně lehčí a rychlejší v rychlosti než jeho větší protějšky. Ale to by nutně nebylo schopno odpovídat kapacitě větších lopatek, kde váš pokos viděl kovy kovy řezů. I když by to mohlo být ostré, stěží by to bylo provedeno na pracovišti.

12 palců průměru čepele je obecně schopnější než menší protějšky. Exkluzivní design zadního plotu 780 se sníží na 2 x 14 rozměrové řezivo při 90 stupních. A 779 je zadní plot rozřezán až 2 × 14 rozměrový řezivo při 90 stupních a 2 x 12 při 45 stupních. Spolu s velikostí karbidové čepele jsou zuby na palec (TPI) také nezbytné při měření řezné kapacity. S pomocí systému s dvojím zkosení, obě pokovová kapacita 60 stupňů doprava a 50 stupňů doleva.

Jeho vysoký posuvný plot podporuje, vynikající design zadního plotu a pronásledovaný deska s zámkem vačky zajišťují bez námahy produkce přesného a přesného designu řezů.

Ať už se však díváte na velikost čepele nebo na TPI, není žádný rozdíl ve srovnání mezi Dewalt DWS779 vs. DWS780. Oba mají průměr lopatky 12 palců a 60 stupňů na pravé TPI, což z tohoto segmentu dělá další kravatu.

Chtějí znát rozdíl mezi řeznou kapacitou pokosové pily a stolní pily? Zde si můžete prohlédnout naše srovnání pily a stolní pily.

Bezpečnost a zabezpečení

Nemůžeme přeceňovat důležitost vaší bezpečnosti, zatímco používáte elektrické nástroje, jako jsou modely DeWalt 780 a 779. Náš tým to opakuje kvůli potenciálu k velkým nehodám na místě práce.

(Když už mluvíme o bezpečnosti, uvědomte si Dewalt MIter viděl vzpomínku? Pokud ne, zkontrolujte důležité body zde!)

Naštěstí žádná z těchto neignoruje bezpečnostní opatření nebo faktory nehod [1]. Model DWS může být správně připevněn k vašemu posuvnému pokojovému stojanu. Tímto způsobem máte mnohem nižší riziko, že se zraníte při hladkém duálním zkosení.

Oba výrobky mají také stojan na pokosovou pilu a přicházejí s strážmi čepely. Krážiče jsou průhledné plastové kryty pro obou čepelí. Jak si dokážete představit, jeho primární funkcí je chránit rotující kotoučovou čepel. Měli byste udržovat stráž pily, ať už ji používáte nebo ne.

Strážce pomáhá zabránit přímým nehodám při řezání. Ale kromě toho to také pomáhá zabránit tomu, aby částice létaly po místnosti.

Transparentní navržený tak, aby vám pomohl dosáhnout správné kontroly nad procesem řezání. Umožňuje také pohodlnou viditelnost. Protože tyto dva produkty mají podobné bezpečnostní mechanismy, uvazují se zde také.

Chcete.li znát svá práva jako operátor MITER SAW, můžete si zkontrolovat naši stránku na zranění MITER LOUNTION LEGALS A CIVICE LIVIGHT.