Dewalt vs. Black and Decker Hedge Trimmer. Dewalt Electric Hedge Trimmer

Dewalt vs. Black and Decker Hedge Trimmer

Pokaždé, když si chcete získat nejlepší zastřihovač živých plotů, pak na mysl přicházejí značky jako Black Decker a Dewalt.

Je to proto, že tyto značky jsou dobré z hlediska výroby vysoce kvalitních a spolehlivých ořízků a dalších elektrických nářadí.

Zaměříme se na Dewalt DCHT820B a Black Decker LHT2240CFF TRIGMERS za účelem této příručky.

Tito dva se líbí pro své působivé funkce vzhledem k tomu, že jsou cenově dostupné. Nyní nemusíte tolik utratit, abyste získali spolehlivého zastřihovače živých plotů, když jsou tyto dva k dispozici.

Níže se o nich dozvíte více, abyste mohli učinit informované rozhodnutí o tom, který z nich je mezi nimi lepší.

Co hledat

Oboustranné vs. jednoslovené živé oříznutí

Jedna věc, která je běžná mezi zastřihovači zajišťovačů, by měl být design čepelí. Můžete je přimět, aby byly oboustranné nebo jednostranné. Musíte tedy pochopit, kde jsou obě možnosti skvělé a jak je můžete použít.

Dvoustranný zastřihovač živých plotů by byl ideální pro tvarování vašich živých plotů rychleji a efektivněji. Takový zastřihovač se také doporučuje pro živé ploty, které jdou nahoru k vaší hrudi, pokud jde o výšku.

Dvoustranné živé oříznutí budou mít také nastavitelnou zadní rukojeť pro zvýšení flexibility operátora. S takovou ergonomií byste měli skončit ořezáváním živých plotů mnohem rychleji a snadno.

Druhou možností by byl jednostranný zastřihovač živých plotů. Takový zastřihovač by byl ideální pro oříznutí přímých částí živého plotu. Nejlepší na tom je, že takový zastřihovač může mít delší čepel, aniž by byl nutně příliš těžký.

Mít delší čepel znamená, že můžete oříznout větší plochu v jednom zametání. Většina lidí by chtěla, pokud by se potřebovali vypořádat s velkými živými ploty, které by mohly trvat více času na oříznutí.

Kapacita baterie

Vzhledem k tomu, že tato příručka se týká ořezávačů živých plotů napájených z baterií, bylo by ideální, kdybyste si mohli získat nejlepší kapacitu baterie.

Podívejte se na hodnocení baterie, kterou se chystáte získat. Z hodnocení baterie je možné skončit s lepším zastřihovačem živých plotů, který zvládne různé ořezávací aplikace.

Pro většinu jednotek může baterie vydržet až 45 minut nepřetržitého ořezávání. To je pěkná výdrž baterie, která by vás měla přimět při ořezávání velkých živých plotů.

Většina lidí by zvážila získání více baterií při nákupu zastřihovačů živých plotů. To jim umožňuje nepřetržitě pracovat na projektu jednoduše přepnutím na plně nabitou baterii.

Pokud skončíte s nejlepším zastřihovačem živých plotů, pak se také hodí váha. Chcete skončit s lehkým zastřihovačem živých plotů, pokud doufáte, že budete mít skvělý čas.

Pro ty, kteří by mohli mít dlouhou oříznutí nebo řezání ve výšce, pak by bylo nejlepší získat lehký zastřihovač živých plotů. Získání těžšího zastřihovače znamená, že se snadno unavíte.

Stojí za zmínku, že některé modely mohou být o něco těžší, protože by mohly mít více energie, než potřebujete. To znamená, že můžete udělat trochu kompromisu, abyste skončili s lepším zastřihovačem živých plotů.

Komfortní funkce

Další věcí, kterou je třeba mít na paměti.

Při pohledu na pohodlí musíte zvážit faktory, jako jsou vibrace, držadla a celková rovnováha zastřihovače živého plotu.

Doporučuje se hledat zastřihovač, který je dodáván se dvěma držadly. Dvě držadla vám umožňují mít lepší kontrolu nad zařízkem živého plotu, zatímco se zároveň cítí pohodlně.

Čepele s dvojitou akcí jsou to, co potřebujete při hledání oříznutí živých plotů s menším počtem vibrací. Stejně jako by mohly být o něco těžší, zjistíte, že budou stále dobré, pokud jde o pohodlí a celkové ořezávání.

Jak se zastřihovač živých plotů cítí v ruce. To je místo, kde nyní přichází rovnováha. Musíte se podívat na nejlepší model se správnou rovnováhou. S dobrou rovnováhou byste si měli nakonec užívat celkové pohodlí a menší únavy z používání zastřihovače živých plotů.

Úroveň hluku

Hladina hluku je důležitá pro každého, kdo doufá, že po delší dobu použije živé zastřihovač. Většina zastřihovačů elektrických živých plotů by produkovala hladinu hluku kolem 90dba. To je stejné jako motorka asi 25 stop odtud.

dewalt, black, decker, hedge, trimmer

Benzínový oříznutí by byl mírně hlasitější při 97 až 103 dBA. Takže každý, kdo se chystá na oříznutí živých plotů s nízkým šumem, by se měl rozhodnout pro elektrickou verzi.

Doporučujeme také, abyste si získali ochranu sluchu bez ohledu na zaříznutí živého plotu, který si koupíte. Stejně jako úroveň hluku může být zvládnutelná, není to stejné pro všechny lidi.

Rotující hlava

Mnoho výrobců se nyní rozhodne zahrnout do svých ořízků o živých plotech více funkcí a jedním z nich by byl rotující nadpis.

Rotující hlava umožňuje operátorovi držet zastřihovač v normální poloze, ať už svisle nebo vodorovně stříháte.

Myšlenka za designem je snížit únavu a stále přispívat k větší bezpečnosti.

Bezpečnostní funkce

Než si dokážete vymyslet, co je nejlepším zastřihovačem živých plotů, bylo by hezké se podívat na bezpečnostní prvky, které má model jako první.

Nejběžnější by bylo použití stráže ruky. To zajišťuje, že operátor je chráněn před létajícími troskami, když oříznete živé ploty.

Duální přepínač je další bezpečnostní funkce, která vyžaduje, aby obě ruce stiskli tlačítko, než se zastřihovač spustí. To pomůže zabránit náhodnému spuštění.

Automatická brzda pomůže okamžitě zastavit čepele v případě nehody. To je důležité pro snížení šancí na více zranění.

Pojďme porovnat

Dewalt DCHT820B Hedge Trimmer

Celková zpětná vazba o zastřihovači o zaříznutí Dewalt DCH820B byla pozitivní. Proto byste byli fascinováni, kdybyste se dozvěděli více o tomto zastřihovači o živém plochu. Pochází z Dewaltu, očekáváme, že bude mít některé z nejlepších funkcí zastřihovač hedge, které byste chtěli.

Podívejme se na jeho nejlepší funkce níže.

Vysoce výstupní motor

Jedna věc, která vyniká o této jednotce, by měla být její vysoce výkonná motor. Je to proto, že motor je navržen tak, aby zvládl tvrdá zatížení bez velkého problému.

Protože se jedná o mocný motor, pravděpodobně se ocitnete v různých větvích se spoustou. Dokonce i zavedené živé ploty budou snadné oříznout.

Přesto je motor s vysokým výstupem schopný dodat působivou řeznou rychlost 2800 SPM. S tímto druhem rychlosti je snazší skončit čistými a přesnými řezy. Každý, kdo udržuje živé ploty, by chtěl takový výkon.

Kromě poskytování vysoké rychlosti provozu má motor také pevnou sestavu. To znamená, že se nikdy nemusíte starat o to, že se to při pravidelném používání rozpadne.

Řezací kapacita

Pokud jde o řeznou kapacitu, najdeme zastřihovač živých plotů pro větve až do tloušťky až ¾ palce. Pro tuto řeznou kapacitu ji snadno najdeme mezi špičkovými zastřihovači živých plotů s velkou řeznou kapacitou.

Nejde jen o tloušťku, ale také délka čepele je skvělá pro více řezacího výkonu.

Jednotka je dodávána s délkou čepele 22 palců, což je považováno za skvělou volbu pro ty, kteří se chtějí rychleji snížit.

Kompaktní a lehký

Stejně jako mnoho lidí by chtělo zastřihovač živých plotů s větší čepelí, někdy to musí být také v pravé délce. Proto je tento živý oříznutí navržen tak, aby byl kompaktní a stále je schopen zvládnout více řezné kapacity.

Má rozměry 38.66 x 9.42 x 7.87 palců. To znamená, že pokud jde o jeho uložení.

Hmotnost na druhé straně je 6.6 liber. Tento druh váhy je dost dobrý na to, aby byl kategorizován jako lehký. Mnoho lidí se s tím bude bavit na dlouhém sezení.

Budovat kvalita

Dewalt je známý tím, že vytváří některé z nejlepších elektrických nástrojů, takže můžete očekávat, že tento bude mít také nejlepší kvalitu sestavení. Při pohledu na různé části je pro nás všechny pocit solidní a robustní. Je to jistý způsob, jak vědět, že kvalita sestavy je ještě lepší.

Baterie a nabíječka

Baterie Max Max Lithium-iontu je považována za skvělou volbu pro váš zastřihovač živých plotů. Je to proto, že vám může poskytnout dostatek energie pro zvládnutí vašich potřeb ořezávání.

Životnost baterie se bude lišit v závislosti na po ruce. Mnoho z nich však považuje za dostačující zpracovat obecné ořezávací aplikace, se kterými by se mohli muset vypořádat.

Nabíječka je stále dobrá, pokud jde o zajištění toho, aby se baterie mohla dobít mnohem rychleji.

Chcete.li udržet práci tekoucí bez škytavek, získejte si dvě baterie. Když se jeden nabíjí, můžete i nadále pracovat na oříznutí vašeho živého plotu.

Black Decker LHT2240CFF bezdrátový zastřihovač

Black Decker je dobrý v výrobě vysoce kvalitních ořízků živých plotů, které dokážou vyhovět vašim potřebám. Kromě vysoké kvality jsou oříznutí také cenově dostupné. O tom je bezdrátový zastřihovač LHT2240CFF.

Kromě toho, že je v dostupném rozsahu, má model také mnoho dalších funkcí, na které se podíváme níže.

Dual Action Blades

Není pochyb o tom, že čepele s dvojitým akcím je lepší než jedno akční čepel. Je to proto, že konstrukce duální akce sníží při práci vibrace čepele.

S menšími vibracemi, které můžete zažít, budete pohodlní, kdykoli oříznutí. Už žádné starosti o extrémní únavu a nepohodlí.

Schopnosti ořezávání

Při pohledu na jeho ořezávací schopnosti zjistíme, že právě teď je mezi nahoře. Je to proto, že dokáže řezat větve až ¾ palce v tloušťce. Výsledkem je, že je perfektní zvládnout širokou škálu ořezávacích úkolů.

Stále na ořezávacích schopnostech budete také milovat její 22palcovou délku čepele. Taková délka čepele je působivá pro řezání dalších větví na jednom průchodu.

Mít dlouhou délku čepele má také lepší dosah ve srovnání s některými modely, které by mohly být kratší. Mít lepší dosah znamená celkově rychlejší oříznutí.

Design zvládnutí

V rámci toho, aby byl zastřihovač živého plotu, pokud jde o použitelnost, zjistíme, že má pomocnou rukojeť zabalení. Takový typ rukojeti je ideální pro to, aby vám pomohl manévrovat zastřihovač živých plotů.

Nyní je možné používat zastřihovač živých plotů svisle nebo vodorovně s tímto typem rukojeti. Výsledkem je, že vyniká jako všestranný zastřihovač živých plotů, na které se můžete neustále spolehnout.

Pokud jde o ergonomii, zastřihovač živých plotů přichází s měkkou rukojetí a tvarovanou rukojetí. Cílem je udržet si zastřihovač živých plotů v ruce a poskytnout vám lepší kontrolu nad nástrojem.

Přesto má spoušť plné délky. To umožňuje snadné provoz bez ohledu na to, jak držíte oříznutí živých plotů.

Výkon baterie

Mít 40V bateriový systém z něj činí jednu z nejlepších možností pro mnohé, aby se právě teď dostali. Je to proto, že vědí, že by to bylo schopno zvládnout různé ořezávací aplikace, které by mohli mít na mysli.

Její kapacita baterie je také o tom, že má více času oříznutí. Neměli byste se tolik obávat dobíjení baterie častěji, když vám může poskytnout takový výkon.

Pokud chcete pro dlouhé sezení používat zastřihovač živých plotů, potřebujete něco lehkého. Protože váží 6.9 liber, vyniká jako lehký živý zastřihovač.

Časté časté

Jaký je rozdíl mezi systémy baterií DeWalt Max a XR?

Systém XR je běžný u beztastních motorů, které jsou v nové řadě elektrických nástrojů z Dewaltu. Najdete maximální systémy v kartáčovaných motorech, tedy největší rozdíl.

Baterie XR budou trvat asi o 33% déle než při použití systému Max Battery System.

Jsou dewalt hedge zastřihovače za peníze?

Krátká odpověď je ano. Dewalt se zabývá výrobou elektráren po celá desetiletí. Výsledkem je, že značka vám může poskytnout nejlepší energetický nástroj pro peníze.

Existuje také mnoho recenzí, které ukazují, jak mohou elektrické nářadí Dewalt stále vyhovovat vašim potřebám.

Je snadné provést údržbu modelu Black Decker LHT2240CFF?

Ano. Tento zastřihovač živých plotů je navržen tak, aby umožňoval snadnou údržbu sledováním průvodce výrobcem.

Pokud jde o údržbu. Ve srovnání s používáním zastřihovačů živých plotů poháněných plynem je snazší udržovat.

Je snadné získat náhradní části modelu DCHT820B DCHT820B?

Ano. Vzhledem k tomu, že po celém světě existuje mnoho dewaltových prodejců, mělo by být snadné získat většinu částí, které potřebujete.

Zastřihovač živých plotů je také dobře postaven, takže se nebudete muset zabývat příliš mnoha potřebami údržby, jako byste měli s některými jinými modely.

Kde nejlépe můžete použít model Black Decker LHT2240C?

Z jeho vlastností by byl tento živý oříznutí ideální pro oříznutí živých plotů, keřů a keřů s lehkostí díky velikosti čepele.

Také řezací kapacita ¾ palců je dobrá, pokud jde o rychlejší a snadno řezání velkých větví.

Závěr

Dva ořízkové živé ploty přezkoumané nad oběma přicházejí s působivou řeznou kapacitou. Je to proto, že dokážou zvládnout silné větve živých plotů až ¾ palce. Přesto jsou oba lehké, což je činí ideální pro někoho, kdo by je používal po dlouhou dobu.

Black Decker LHT2240CFF vyniká jako lepší hodnota za peníze těchto dvou modelů. Je to levnější a přichází jako kompletní balíček. To je na rozdíl od modelu DeWalt DCH820B, který stojí více, ale postrádá baterii.

Výrobci zahradnických nástrojů se rozhodli pro napájení baterie nad palivem nebo elektrickou osobou a dnešní řetězové zastřihovače jsou příkladem. Tato ekologická zařízení pro údržbu na zahradě jsme testovali, abychom spotřebitelům pomohli provést správný nákup pro svůj majetek.

Autor: Glenda Taylor a Mark Wolfe | Aktualizováno 3. května 2023 10:37

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Šikovní venkovní elektrárny dělají rychlou práci při řešení zarostlých plevelů a trávy, což dává dvůr uklizený pohled a oříznutí živých plotů a keřů. Vložili jsme oříznutí napájecí baterií na několik typů trávy nebo plevelů, abychom viděli, jak dobře běželi a řezali, nakonec dorazili na tento seznam nejlepších zastřihovačů baterií.

Pro zajištění leštěného vzhledu na trávník je nejlepším zastřihovačem smyčce skvělá investice. Tyto nástroje pro péči o dvorek točí řezací hlavu naloženou nylonovým řetězcem (místo pevné čepele), aby čistě ořízly trávu na okraji trávníku nebo sekací polí. Přestože plynové a elektrické modely kdysi dominovaly, nové a vylepšené verze napájené baterií nevyžadují míchání paliva ani skladování benzínu, jako jsou oříznutí plynových řetězců, ani nejsou omezeny délkou prodlužovacího kabelu, jako jsou zastřihovače elektrických šňůr.

Některé zastřihovače baterií jsou vhodnější pro různé velikosti, uživatele a rozpočty. Mohli bychom tedy pomoci spotřebitelům, aby se rozhodli správně, testovali jsme některé z nejpopulárnějších zastřihovačů strun, abychom zjistili, jak fungují za podmínek v reálném světě. Aby se kvalifikoval jako nejlepší výběr, měl by být zastřihovač strun odolný, výkonný a snadno ovladatelný. Řádek strun by měl snadno opustit navij.

Následující zastřihovače řetězců napájených baterií jsou na vrcholu své třídy. Každý, kdo chce investovat do zastřihovače, pravděpodobně najde jeden, aby vyhovoval jejich potřebám krajin.

 • Celkově nejlepší: STIHL FSA 60 R 36V zastřihovač baterie
 • Runner-up: Ego ST1511T Power 15-palcový powerload řetězec Trimmer
 • Nejlepší třesk pro Buck: BlackDecker LST300 LBXR2020-Epe 20V String Trimmer
 • Upgrade Pick: Makita xru15pt1 36V LXT CHRETNOSTH STRESKOVÁ STRIV
 • Nejlepší těžká služba: Dewalt DCST972X1 60V Max 17-palcová sada pro oříznutí
 • Nejlepší lehký: BlackDecker LSTE525 20V Max String Trimmer/Edger
 • Nejlepší pro velké yardy: Echo DSRM-2100 Eforce 56V 16-palcový zastřihovač baterie
 • Nejlepší pro malé yardy: Worx WG163 20V Power Share GT 3.0 String Trimmer
 • Nejlepší duální směr: Husqvarna 320IL 40V String Trimmer
 • Nejlepší Trimmer/Edger Combo: Worx WG170 20V Power Share Revolution String Trimmer
 • Nejvšestrannější: Greenworks Pro 80V 16-palcový bezdrátový řetězec

Jak jsme testovali nejlepší zastřihovače baterií

Abychom skutečně vyzkoušeli tyto oříznutí řetězců napájených baterií, začali jsme sestavením nástrojů a nabíjením baterií. Většina zastřihovačů dorazila s bateriemi asi 25 procent nabitých přímo z krabice, ale plný náboj nám umožnil měřit běh za plnou energii. Ačkoli někteří z ořízků nabízejí nižší nastavení energie, která by mohla prodloužit běh, zjistili jsme, že nižší nastavení je jednoduše způsobila, že je méně schopná, když došlo na hrubé plevele, takže jsme je spustili na plnou energii pro testování.

Každý zastřihovač jsme provedli jeho kroky v různých scénářích v reálném světě: „čistá“ trávník, plevele tráva a přírodní oblasti s hrubým, plevejským sazením a vinnou révou. Abychom získali místo v naší sestavě, musely lehké 20-voltové (V) zastřihovače doručit čistý, ostrý řez v čistých i plemenových travních sekcích. Kromě ořezávání travních zón jsme použili modely 36V, 56V a 80V k proříznutí dřevěného růstu v přírodních oblastech viny v přírodních oblastech. Spolu s řezacím výkonem jsme testovali na běh baterie, manévrovatelnost a pohodlí obsluhy a určili jsme nejlepší zastřihovač baterií podle kategorie.

Naše nejlepší tipy

Tyto recenze popisují klíčové vlastnosti každého zastřihovače bezdrátového řetězce a jak modely prováděly v našich dvořech testech.

STIHL FSA 60 R 36V zastřihovač baterie

Dává smysl, že Stihl FSA 60 R by byl v této testovací skupině nejlepším umělcem. Pochází ze značky s dlouhou historií venkovního výkonu venkovního průmyslu. Tento zastřihovač řetězce měří jen přes 66 palců dlouhý, váží méně než 10 liber s nainstalovanou baterií a pracuje asi 25 minut na náboj. 36V 3.9 hodin (AH) Poplatky za baterie za něco déle než 2 hodiny.

Tvrdý polymerní materiál používaný pro kryt motoru a štít od trosek pomáhá udržovat váhu dole. Mezi několik dalších funkcí standout patří spouštěč škrticí klapky s proměnnou rychlostí, spouštěcí blokování, západka baterie, řezací hlava EasySpool, nárazová stráž a zavěšená smyčka. Západka spouštěcího blokování a západky baterie zabraňují náhodnému spuštění. Variabilní spouštěč a hlava EasySpool zlepšuje provozní efektivitu úsporou výdrže baterie a minimalizováním času potřebného k opětovnému načtení, respektive. Náraz chrání citlivé povrchy během ořezávání a smyčka Hang nabízí pohodlný způsob, jak tento nástroj uložit, když se nepoužívá.

Toto je skvělý všestranný výběr pro čtvrt-až půl akru yardy. Relativně krátká běh STIHL FSA 60 R je velmi schopný zastřihovač. V našich testech se snadno a čistě nakrájelo na všechny druhy trávy a plevelů, včetně tvrdých stromových sazenic až do tloušťky asi ¼ palce. Kratší runcii ve skutečnosti záleželo méně, protože zastřihovač tak dobře prořízl a my jsme se pohybovali rychleji než u některých dalších ořízků s delšími časy.

Druhou věcí, kterou jsme si zde zaznamenali, byla úžasná úroveň provozního pohodlí. Zastřihovač byl na začátku poměrně lehký, ale váha byla tak dobře vyvážená. s jen tak váhou před přední držadlem, aby udržel hlavu blízko úrovně země. to vyžadovalo výrazně menší úsilí, než co bylo vyžadováno od některých ostatních zastřihovače, které vážily přibližně stejné. Vibrace byly také minimální, takže po oříznutí jsme měli spoustu energie, abychom mohli pokračovat v práci.

Specifikace produktu

 • Váží méně než 10 liber, ale snadno se síly pomocí tvrdých plevelů
 • 25 minut běhu na poplatek za asi 5 000 lineárních stop ořezávání
 • Vynikající rovnováha, která udržuje hlavu na úrovni země
 • Hlava EasySpool, nárazová stráž, škrticí klapku s proměnnou rychlostí a náhodná ochrana proti startu
 • Smaltish 13.8palcový řezací řádek je na malé straně pro otevřené prostory
 • 2hodinový doba dobití pro baterii je delší než čas některých konkurentů

Získejte zastřihovač baterií STIHL na hardwaru Ace nebo Blain’s Farm Fleet.

Ego ST1511T Power 15-palcový výstřižek powerload řetězec

Ego Power si vytvořil jméno v kategorii venkovního výkonu vytvořením dostupné linky nástroje napájenou baterií, která příznivě konkuruje staromódnímu 2-cyklovému plynujícímu zařízení. 15palcový zastřihovač ST1511T se ukázal jako silný, čistý a tichý při testování. 56V 2.5AH LITHIUM-ION BATERIE poskytuje až 45 minut běhu, s dobou nabíjení pouhých 50 minut. Hlava zastřihovače s nárazem je předem načtena 0.Linie zastřihovače 095 palců pro více řezací síly a méně hluku. Vyšší uživatelé ocení design přímého hřídele a jednotka váží něco přes 10 liber.

V našich testech ego zastřihovač vykazoval dostatečnou sílu, aby prořízl vše na své cestě, včetně zarostlé, plevecké trávy; Privet sazenice; a vinná vinná réva. Jeho vyvážený design, s těžkou baterií v zádech Offset dlouhou, rovnou šachtou, byl pohodlný s prací a obratnější než ostatní, které jsme testovali. Naše jediná námitka: Pro sezónní vyčištění na dvoře nebo udržování větší krajiny nemusí být 45minutová maximální běh dost dost.

Specifikace produktu

 • Hlava zastřihovače automatického zatížení snižuje prostoje při práci
 • Nastavitelná teleskopická přímá šachta poskytuje vlastní přizpůsobení různým uživatelům
 • Vynikající hodnota síly a runtime za mírnou cenu
 • Těžší než někteří s menší hmotností, aby udrželi hlavu dolů
 • Baterie je objemnější než ostatní, takže nástroj je únavný k použití po delší dobu

Získejte ego napájecí baterie zastřihovače na Amazon, Ace Hardware nebo Lowe.

BlackDecker LST300 LBXR2020-Epe 20V String Trimmer

Chcete.li dát dvoře leštěný vzhled, aniž byste rozbili banku. Má 12palcový řezací řádek, který zkrátí rohy a vyčistí okraje malých až středních yardů. Automatická cívka s krmivem znamená, že už není nutné zastavit nástroj. Zahrnuty jsou dvě 20V lithium-iontové baterie.

V našich testech tento zastřihovač fungoval velmi dobře v trávě bez plevelů a v plevelických trávnících. S lehkou hmotností pouhých 5.7 liber, tento zastřihovač se snadno manipuluje, aniž by způsobil únavu paží a ramen. Krátký, rovný design šachty je nejpohodlnější pro uživatele do 5 stop 9 palců vysoký. Také se nám líbilo, že s rychlým přizpůsobením hlavy se zastřihovač stává vyranou, aby se uklidnil trávu podél chodníků a příjezdových cest. Celkově jsme našli tento cenově dostupný nástroj solidní výběr pro malé krajiny bez překážek.

Specifikace produktu

 • Balení obsahuje 2 baterie pro více runtime, méně prostojů
 • Automatická cívka krmiva
 • Návrh úspory peněz a prostoru, které oblékají, tak hrany
 • Baterie se dobije za pouhých 45 minut
 • Nejlepší pouze pro trávu; Bojuje s hrubým, dřevěným plevelem
 • Široký strážce trosek se dobře nezapadá do těsných prostor

Získejte BlackDecker Battery String Trimmer na Amazonu (s extra baterií) nebo v Home Depot.

Makita xru15pt1 36v lxt bez kartáčovače řetězec Trimmer

String Trimmer String STRIMSER MAKITA XRU15PT1 je prémiovou možností, jak udržet trávník a zahradu pod kontrolou. Dokáže zvládnout velké yardy s dostatečným výkonem k řešení hustého růstu plevelů. Tento bezdrátový zastřihovač přichází se čtyřmi 18V 5.0ah baterie, takže vám nikdy nedojde energie. Nakupující si mohou tento model zakoupit jako soupravu, která obsahuje nabíječku s dvojitou baterií a dvě sady baterií, nebo jako „pouze nástroj“ pro ty, kteří již mají položky z platformy nástrojů Makita 18V.

S dlouhou, rovnou hřídelí a vysoce výkonnou řezací hlavou, toto 10.Ožín 4 liber se cítí jako nástroj pro kvalitu. Bylo to dobře vyvážené a artikulované při ořezávání kolem keřů a mezi překážkami. Měl dostatek síly proniknout tvrdou vegetací. V našich testech to udělal pěkné čisté řezy a ostré okraje v travnatých oblastech a roztrhala se skrz teedy sazenice Privet a monysuckle vinné révy bez váhání. Je to vynikající kandidát, který nahradí plynové vybavení pro střední až velkou krajinu, i když cena může být pro nakupující zaměřená na rozpočet vysoká.

Specifikace produktu

 • Runtime je delší než doba nabíjení za čerstvé baterie připravené k
 • Zahrnuje druhou sadu baterií pro prodlouženou práci
 • Plyn podobný výkon a výkon pro tvrdé ořezávací úlohy
 • Drahý zastřihovač kvůli vysokým nákladům na baterie
 • Malý strážce zbytků umožňuje nějakému materiálu blízkému operátorovi
 • Tvrdá hlava s nárazem vyžadovala tvrdý úder, aby vypustil čáru

Získejte zastřihovač baterií Makita na Amazon nebo Mowers Direct.

Dewalt DCST972X1 60V Max 17-palcový řetězec Trimmer Kit

Když do kategorie péče o trávník vstoupí zavedený vůdce v oblasti bezdrátových ručních nástrojů, nakupující si budou chtít vzít na vědomí. Ořízmátor baterie Dewalt 60V balík s těžkým kartáčovským motorem poháněným 60V 3ah flexvoltovou lithiovou baterií, která jí umožňuje trhat všemi druhy tvrdých plevelů po dobu nejméně 40 minut na náboj.

Tento zastřihovač schopný nástavce je vybaven rovnou šachtou a rychlým zatížením nastavitelnou cívkou. Používá.Linie zastřihovače 080 palců, aby se rozřezala buď řádek 15 palců nebo 17 palců. Bezpečnostní spínač v rukojeti zabraňuje náhodnému zahájení. Uživatelé si mohou vybrat vysoký nebo nízký výkon, v závislosti na projektu, a ovládat oříznutí otáček za běh s proměnnou rychlostí. Funkce univerzálního připojení umožňuje majitelům nahradit připevnění zastřihovače řadou dalších hlav nástrojů, včetně edgeru, zastřihovače živých plodů, pólu a dalších.

Vystřihovač baterií Dewalt byl jedním z nejtěžších, které jsme testovali, ale také nejsilnější. Se standardem.Linie zastřihovače 080 palců, která byla předem namířena, tento nástroj neměl potíže s odříznutím od trávy po sazenice tenkých stromů a dokonce i tvrdých ostružin. V režimu s nízkým výkonem nabídl více řezací síly než nastavení vysokého výkonu většiny ostatních, které jsme testovali. Ve vysokém dosahu porazil všechny kromě STIHL, což se týkalo rovnoměrného zápasu z hlediska čisté síly. Abych byl upřímný, vysoká moc byla pro mnoho našich aplikací příliš mnoho, takže jsme také důkladně testovali v nízkém dosahu. Běžel asi 40 minut na vysoké úrovni a asi 60 na nízkých.

Kromě těžké váhy je jediným negativním bodem, který musíme nabídnout. Zastřihovač je hlasitý, a když zpočátku spustí nebo spustí spoušť. Přesto je to velmi působivý nástroj za spravedlivou cenu pro sílu a běh a dobrá volba pro velké vlastnosti nebo vyčištění zarostlých oblastí.

Specifikace produktu

 • Typ baterie: 60V 3ah flexvolt lithium ion
 • Runtime: 40 minut
 • Hmotnost: 12.95 liber
 • Vynikající síla pro vyčištění zarostlé plevele a kartáče
 • Pracovat s.080 palců nebo.Linie zastřihovače 095 palců pro normální nebo těžké ořezávání
 • Vynikající runtime až hodinu pro průměrné ořezávání trávy
 • Power Head může spustit další přílohy nástrojů pro terénní úpravy
 • Těžká hmotnost necelých 13 liber, ale žádný ramenní popruh
 • Delší doba nabití baterie za 135 minut
 • Hlučný provoz, zejména při původně spuštění

Získejte zastřihovač baterií Dewalt na Amazonu, Ace Hardware nebo Home Depot.

BlackDecker LSTE525 20V Max String Trimmer/Edger

Vážení pouhých 8.8 liber, tento zastřihovač strun se snadno přenáší, manévruje a ovládá s nastavitelnou rukojetí a přepínačem bezpečnostního spouště, aby se zabránilo náhodnému startu. Poloměr ořezávání 12 palců je vhodný pro udržení správného udržování trávníku bez poškození oplocení, paluby, stromů nebo jiných společných překážek na zahradě.

Tento zastřihovač bezdrátového řetězce pracuje s 20 V baterií, která může trvat až 20 minut, a je součástí baterie náhradní baterie. Pro okraj jednoduše otočte hlavu a použijte vestavěný kolo k vyvážení, protože řetězec zastřihovače zpracovává úlohu.

Když jsme použili nástroj k oříznutí plemeneckých trávníků trávy a okraje obrubníku a příjezdové cesty, udělalo to pěkné čisté řezy a dobře sledovalo, aby se vytvořily dobré rovné hrany. Hřídel a rukojeť upravené tak, aby pohodlně odpovídalo našemu uživateli 6 stop. Nástroj je úžasně lehký pro množství energie, kterou nabízí, ale váha je většinou vyvážená na přední stranu rukojeti a musí jej ručně vyvažovat, zatímco pracuje unavený náš tester. Ačkoli není postaven pro těžce zamořené loděnice, má dostatek energie a běhu k vyčištění obrubních linií, okrajů příjezdové cesty a jinak udržuje menší krajinu.

Specifikace produktu

 • Velmi lehký a snadno přenášen
 • Popisovač je přizpůsobitelný tak, aby odpovídal velikosti uživatele
 • Trimmer se zdvojnásobí jako Edger s jednoduchým otáčením hlavy
 • Baterie poskytuje omezené runtime, i když je zahrnuta náhradní
 • Nedostatek síly k řešení hrubého, dřevitého plevele
 • Váženo na přední stranu, což může způsobit únavu uživatele

Získejte BlackDecker Max Battery Trimmer/Edger v Home Depot nebo Tractor Supply Co Co.

Echo DSRM-2100 Eforce 56V 16-palcový zastřihovač baterie

Široký řezací řádek, prodloužená runtime a silná schopnost oříznutí činí Echo DSRM-2100 Eforce Battery Trimmer vynikající volbou pro velké yardy. Vystřihovač přímých šachty je poháněn bezkartáčovým motorem a 56 V 2.5AH LITHIMA BATERIE Až 56 minut silného výkonu, která soupeří s tradičními 2-cykly zastřihovače. Snižuje to 16palcový řádek, aby se práce dokončila efektivně.

Tento zastřihovač baterií váží v pohodlném 9.75 liber, což z něj činí relativně lehkou volbu na této úrovni schopnosti. Vyznačuje se nastavením nízkého/vysokého výkonu pro šetření baterie pro různé podmínky řezání, spouštěč s proměnnou rychlostí a polstrovanou rukojeť pro pohodlí. Řezací hlava s rychlostí je předem načtena.095 Trammer Line a rychle se načte bez demontáže.

Echo Eforce Battery Trimmer je vynikající hodnotou pro údržbu velkého smolaře. V našich testech se zdálo, že řezací síla je o něco menší než u oříznutí Dewalt a Stihl, ale stále byla velmi schopná. Ve vysoce výkonném režimu jsme ořízli asi 40 minut. Ale lepší než průměrná síla a širší řádek znamenaly, že za 40 minut s ozvěnou jsme byli schopni dokončit práci, kterou by ostatní zastřihovači potřebovali hodinu k dosažení. Hladina hluku byla dobrá a opětovné načtení bylo rychlé a snadné.

Tento zastřihovač by mohl skórovat vyšší se zlepšenou rovnováhou. I když je to celkově lehký zastřihovač, většina váhy je na pracovním konci. Těžká řezací hlava nutí operátora, aby kompenzoval zvednutím nahoru na přední rukojeti a tlačením dolů na zadní rukojeť při práci. Testovali jsme s 2.5Ah baterie, která je standardní. Práce s dostupnou baterií 5AH (prodáno samostatně) by do určité míry znovu vyvážila zastřihovač při zdvojnásobení běhu a zvyšování celkové váhy.

Specifikace produktu

 • Vynikající cena za tuto kombinaci síly a běhu
 • Široký řezací řádek a výkon s výkonem pro velké vlastnosti
 • Systém rychlého nabíjení nabíjí baterii za méně než 40 minut

Získejte oříznutí baterií Echo v Home Depot nebo ACME Tools.

Worx WG163 20V Power Share GT 3.0 String Trimmer

Majitelé malých yardů mohou považovat tento lehký zastřihovač strun za vynikající volbu. Váží jen 5.5 liber a snadno se převádí z ořízlacího na lemovací nástroj; Vestavěné kolo pomáhá vyvážit nástroj při okraji. Systém krmiva pro tlačítko poskytuje schopnost rozšířit řetězec zastřihovačů, aniž by narazil na hlavu ozdoby 12 palců nebo ručně vytáhl další řetězec z oříznutí. Dodává se se dvěma 20V bateriemi a nabíječkou a baterie trvá až 20 minut při plném nabití.

Tento zastřihovač Worx String s lehkostí řešil naše travnaté prostory, jak zóny bez plevelů, tak bez plevelů, ale na drsných oblastech to nebylo tak schopné. Obzvláště nás zapůsobila funkce Edger, kterou jsme zjistili pohodlnou a dobře vyváženou díky schopnosti rotace hřídele 90 stupňů. Nastavitelná hlava zastřihovače a horní rukojeť si přizpůsobíme pracovní úhel, ale proces toho se ukázal jako neohrabaný. Museli jsme sáhnout dolů a otočit poměrně tuhý knoflík na připojovacím bodě mezi hřídelí a řezací hlavou, abychom odemkli a odemkli úhel pro každé nastavení.

Specifikace produktu

 • Trimmer a Edger v jednom nástroji
 • Hladké systém zasílání příkazů k tlaku
 • Nastavitelné naklápění hlavy na 90 stupňů
 • Baterie poskytuje omezené runtime, i když je zahrnuta druhá baterie
 • Nastavení hlavy je poněkud trapné a neohrabané
 • Relativně dlouhá doba nabíjení po dobu 20 minut běhu

Husqvarna 320IL 40V Battery String Trimmer

Jedním omezujícím faktorem většiny ořízků je směr rotace řezné hlavy; záleží na tom více, než by si člověk mohl myslet. Směr rotace určuje, kam výstřižky půjdou, a v některých situacích, jak by měl uživatel uchopit zastřihovač. Vystřihovač baterií Husqvarna 320Il 40V nabízí řešení díky své řezné hlavě s dvojím směrem. Při kontaktu s tlačítkem jsme se mohli změnit z ve směru hodinových ručiček na rotaci a záda proti směru hodinových ručiček, aniž bychom se změnili na úchyty.

Tento zastřihovač přímých šachty je poháněn účinným beztrzoro “a 40 V 4ah baterie, která jezdí asi 45 minut běhu na náboj. Má rychlou řezací hlavu, která je předškolena.080 Trammer Line a vyřízne 16palcový řádek. Technologie s nízkou vibrací zlepšuje pohodlí operátora a stroj váží s baterií přes 10 liber.

Husqvarna 320il se umístil poblíž vrcholu testovací skupiny, pokud jde o pohodlí uživatele a tiché provoz, ale jeho síla byla poněkud ohromující po velkém představení ze Stihl a Dewalt Trimmers. Byli jsme ohromeni funkcí dvojího směru. To nám umožnilo používat zastřihovač vpravo nebo levák a mohli jsme bezpečně oříznout omezovací linie z obou směrů, aniž bychom stáli na ulici. V režimu s vysokou výkonem vyprazdňovač vykonával skvěle zdobenou trávníku, ale v těžkých plevelech a přírodních oblastech nemohl držet krok s silnějšími oříznutími.

Kdokoli, kdo nemá zájem jít z vyšlapané cesty. Jeho rovnováha je bezvadná a pohodlně soupeří s Stihl, i když je to zlomek libry těžší. A pro tichou operaci, tento vezme zlatou medaili. Jedinou skutečnou otázkou týkající se pohodlí a ovládání bylo, proč tolik tlačítek? Jeho čtyři tlačítka ovládaná palcem ovládají/vypnou, vysoká/nízká výkon, rotace ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček.

Specifikace produktu

 • Duální směr zastřihovač hlavy listy výstřižky tam, kde je to žádoucí
 • Vynikající rovnováha pro pohodlné rozšířené použití a menší únavu
 • Mezi nejtištnější z oříznutí, které jsme testovali
 • 4 tlačítka a spoušť se zdají jako příliš mnoho ovládacích prvků
 • Ani vysoký výkon není dostatečný pro ořezávání těžkých

Získejte zastřihovač baterií Husqvarna na Lowe’s.

Worx WG170 20V Power Share Revolution String Trimmer

Zatímco spousta řetězcových ořízků také funguje jako Edgers, zjistili jsme, že tento model má nejlepší design s duální funkcí. Při stisknutí tlačítka se oříznutí hlavy na revoluční oříznutí Worx WG170 převede na Edger, který se snadno valí podél okraje chodníku nebo příjezdové cesty. Hlava se nakloní až do 90 stupňů, takže je snadné dosáhnout plevelů na svazích, zatímco stojí pohodlně.

Trammer je dodáván se dvěma bateriemi plus nabíječkou a třemi navíc cívkami oříznutí. Vystřihovač strun se také může pochlubit praktickým strážcem spaceru, která zabrání narážení do rostlin, a hřídel se přizpůsobí tak, aby vyhovovala vyššímu nebo kratšímu uživatelům. Střílí 12palcový řádek a pracuje na 20V lithium-iontové baterii. Nástroj jsme testovali s baterií 2h, ale také přichází s baterií 4AH u některých maloobchodníků.

Na našem dvoře tento zastřihovač prořízl a vytvořil ostrý hranu na obou plevelech i na plemene trávníku. Opravdu se nám líbila snadná nastavitelná funkce na hlavě zastřihovače: zámek Twist ji drží ve správné poloze až o 90 stupňů pro přizpůsobený pracovní úhel pro uživatele různých výšek. Baterie jsou také zaměnitelné s bateriemi z mnoha jiných bezdrátových nástrojů Worx 20V.

Specifikace produktu

 • Nastavitelná horní rukojeť pro přizpůsobení uživatelů různých velikostí
 • Hlava zastřihovače převádí na Edger pro použití podél chodníků nebo příjezdových cest
 • Dodává se s 2 bateriemi, které nahradí kratší runtime
 • Vyžaduje relativně dlouhou dobu nabíjení
 • Trimmer se cítí podhodnoceně pro řešení hrubého, těžkého plevele
 • Pouze 20 minut běhu za poplatek

Získejte Worx WG170 GT Battery Trimmer na Amazon nebo Target.

Greenworks Pro 80V 16-palcový bezdrátový řetězec zastřihovač

Trimmer Greenworks Pro 80V je kvalitní nástroj, který se přizpůsobuje řadě dalších funkcí s přílohy, jako je řezačka štětce. (Přílohy se však prodávají samostatně.) 2AH baterie poskytuje až 45 minut běhu a dobití za pouhých 30 minut. Elektrický motor bez kartáčovače je efektivní a tichý a poskytuje spoustu točivého momentu pro proříznutí těžkých plevelů bez hluku a vůně plynové jednotky.

V našich testovacích oblastech byl zastřihovač Greenworks dostatečně silný, aby s lehkostí prořízl nejnáročnější plevele a vinnou révu. Těžká baterie váží stroj dolů dozadu, ale zahrnutý nastavitelný ramenní popruh je pohodlnější. Baterie je kompatibilní s dalšími nástroji Greenworks 80V. Jen se nezískám příliš nadšeným spouštěčem proměnné rychlosti: ačkoli je to určeno k tomu, že umožňuje postupné zvýšení z „vypnutí“ na „vysokou“ rychlost, zjistili jsme, že rozsah pohybu mezi těmito dvěma je nepatrný; Ve skutečnosti je vyříznutí buď „vypnuto“ nebo „zapnuto.“

Specifikace produktu

 • Typ baterie: 80V 2ah lithium ion
 • Runtime: 45 minut
 • Hmotnost: 10.6 liber bez baterie
 • Trimmer má tichý a efektivní bezkartáčový motor
 • Doba dobíjení je pouze 30 minut; Runtime je 45 minut
 • Plyn podobný výkon a výkon bez hluku a vůně
 • Mírná doba zpoždění mezi spuštěním a plnou silou
 • Funkce nastavitelné rychlosti zastřihovače je obtížné použít
 • Hmotnost je vyvážená směrem dozadu, ale ramenní popruh pomáhá

Získejte zastřihovač baterií Greenworks Pro na Amazonu.

Co je třeba zvážit při výběru zastřihovače baterie

Při nakupování pro zastřihovače strun, známé také jako jedlíci plevelů, mějte na paměti velikost dvora, jak často bude nástroj používán a výška a síla primárního uživatele. Následující klíčové úvahy pomohou při výběru.

Šířka oříznutí

Šířka obložení, také nazývaná šířka řádku, naznačuje, jak široká cesta zastřihovač prořízne plevele v jednom průchodu. Mnoho modelů na dnešním trhu má šířku rozměrů 10 až 18 palců. Čím širší šířku, tím více energie musí mít zastřihovač, což často znamená, že nástroj bude těžší, protože bude vyžadovat větší a výkonnější baterii.

Typ baterie

Spuštění řetězcového zastřihovače vyžaduje statnou dávku energie. Ačkoli většina dnešních ořízků běží na dobíjecích lithium-iontů (li-ion) baterie, několik přijímají kadmium niklu (nikad) (nikad). Li-iontové baterie jsou silnější, ale baterie Nicad jsou levnější (průměrně o 70 až 125 méně). Li-iontové baterie jsou také menší, drží poplatek déle a poskytují plnou energii během celého cyklu vypouštění.

Baterie Nicad trpí „paměťovým efektem“, což znamená, že pokud je baterie použita dříve, než se plně nabila. nebo pokud se nabije před jeho vyčerpáním. bude si „pamatovat“ dřívější úroveň náboje a v budoucnu nebude mít delší náboj. Pokud si vyberete zastřihovač, který má baterii Nicad, nechte ji před použitím plně nabitý a před nabíjením úplně vypusťte. Pro většinu uživatelů bude nejlepší volbou zastřihovač řetězců s li-iontovou baterií.

Napětí

Spolu s typem baterie zvažte, kolik provozní energie má baterie, která se měří ve voltech. Dnešní dobíjecí baterie pro oříznutí řetězců průměr z 18 voltů do průměru 60 voltů energie. Výkonné baterie na špičkovém konci jsou často určeny pro komerční použití a mohou stát 200 nebo více za baterii.

Některá oříznutí strun v této kategorii se prodávají bez baterie (nebo nabíječky baterie), kterou musí uživatel zakoupit samostatně. To by mohla být výhoda pro úsporu nákladů pro ty, kteří se přidávají ke sběru bezdrátových nástrojů kompatibilní s baterií a baterií, protože stejná baterie bude napájet více nástrojů. Může však být pohodlnější zakoupit soupravu s více bateriemi, která má na nabíječce, zatímco druhá je používána.

Typ krmiva

„Krmivo“ zastřihovače řetězce označuje, jak hlava zastřihovače uvolňuje další linii oříznutí, když se během použití roztřepe a zlomená. Pohotovostní režim je krmivo, kde uživatel naráží na dno zastřihovače (oblast, kde se cívka připojuje) na zemi, aby uvolnil několik centimetrů čerstvé linie.

Některé novější modely mají senzor automatického krmení, který měří délku strun a v případě potřeby uvolňuje více. Ještě jiní mají tlačítko pro uvolnění více řádku. Pásy automobilů a knoflíků eliminují potřebu narazit na cívku, což může snížit riziko poškození, pokud je příliš tvrdě narazeno, ale mnoho zastřihovačů komerčního typu stále používá krmivo, protože je to rychlé a snadné.

Zakřivený vs. Rovná šachta

Některá oříznutí strun jsou vybaveny přímým šachtou, která vede od držadla k řezací hlavě, zatímco jiné modely mají zřetelnou křivku ve spodní šachtě asi dvě třetiny cesty dolů. Někteří uživatelé najdou zastřihovače zakřivených šachty, které mají být snazší ovládat, protože konec cívky již spočívá v praktickém úhlu pro pálení plevelů.

Ořizovače rovných hřídelů často pojmou zaměnitelné nástroje, jako je hlava zastřihovače stromů, které lze vyměnit v závislosti na úkolu po ruce. Obecně platí, že ozdoba rovných hřídelů fungují lépe pro uživatele nejméně 6 stop vysokých, zatímco kratší uživatelé ocení zastřihovače zakřivených šachty.

Hluk

Trimmers řetězce napájených baterií mají zřetelnou výhodu oproti zastřihovačům poháněným plynem, pokud jde o znečištění hluku. Trimmery poháněné plynem jsou mírně hlasité a vyzařují v průměru 90 decibelů (asi tak hlasité jako motocykl kolem 25 stop daleko). Naproti tomu zastřihovač bezdrátového smyčce vydává přibližně 77 decibelů, což je srovnatelné s neformální konverzací.

Časté časté

Ti, kteří si stále nejsou jisti, jak používat zastřihovač řetězec baterií, mohou najít následující odpovědi na běžné otázky týkající se těchto nástrojů.

Q. Může řetězec řetězce řezat plevele?

Křezání a kontrolu růstu plevelů kolem domova a zahrady se používá zastřihovač strun. Světelné ozdoby však mohou mít problémy s velmi hustým růstem plevelů.

Q. Můžete použít zastřihovač strun pro řezání trávy?

K řezání trávy lze použít zastřihovač řetězců, i když musíte být opatrní, abyste se neřezali trávu příliš krátkou. Není to nejjednodušší způsob, jak rozřezat trávu, ale je to možné.

Q. Můžete okraje s oříznutím řetězce?

Ano, zastřihovač strun lze použít pro hranování zahrady, příjezdové cesty, chodníku nebo chodníku. Pokud máte velký dvůr, může být lepší investovat do samostatného nástroje.

Q. Kolik voltů by mělo být v zastřihovači?

Průměrně řetězové ořízkové baterie z 18 voltů až do 80 voltů. Obvykle čím vyšší je napětí, tím delší je výdrž baterie.

Q. Jak hrajete trávník pomocí zastřihovače strun?

Držte zastřihovač strun kolmo na trávník, aby byl řez vyrovnán. Umístěte hlavu asi 4 palce od půdy, aby měl řetězec prostor pro otáčení. Řetězec by se měl otáčet a proříznout trávou a špínou. Když se pohybujete podél požadovaných hranic, udržujte hlavu vyváženou a dokonce. Vyčistěte řezanou trávu a špínu, abyste dokončili práci.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.

Seznamte se s testerem

Mark Wolfe je spisovatel a produktový tester se zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Po více než 20 let poseká, lemoval, vysadil, prořekl, kultivoval, zavlažoval a zrekonstruoval krásnou krajinu. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějším venkovním energetickém vybavení, ručních nářadích, produktech péče o trávník a dalším venkovním žijícím zboží.

Další výzkum poskytnutý Glenda Taylor.

Nejlepší dewalt bezdrátové živé živé oříznutí

Dewalt je důvěryhodná výrobní společnost, která od roku 1924 vyrábí produkty s tvrdým obdobím a jejich výrazné černé a žluté nástroje lze vidět v profesionálních pracovních prostorech po celém světě. Dostanete to, za co platíte, a ačkoli nástroje Dewalt jsou dražší než průměr, vydrží vám celý život.

Jejich kolekce zastřihovače pro živé ploty je malá, ale vyvrtali se (zamýšlenou slovní hříčku), aby vytvořili sadu nástrojů, které dosáhnou vašich cílů zahradničení s odborností. Jednou z hlavních věcí, které se mi na sadě DeWalt líbí, je to, že odešli plně napájeni z baterií a jejich řada baterií 20VMax je zaměnitelná prakticky všemi jejich nástroji, takže pokud se zavážete k Dewaltu, můžete nasekat a změnit mezi Vaše nástroje s důvěrou.

Dříve jsme mluvili o zastřihovačích bezdrátových živých plotů a o výkonu mezi kabelovými a bezdrátovými elektrickými nástroji je v těchto dnech poměrně malý, takže tyto dewaltové tipy vás neopustí, že budete chtít více. Vybral jsem si dva standardní oříznutí a jeden zastřihovač pólů, protože vykonávají nejlepší práci a není žádný přínos při zředění kontroly s více nástroji, které mají pouze malé variace.

 • Nejlepší All Rounder: Dewalt DCM563P2 18V
 • Nejlepší kartáčovače: dewalt dcmht563pb
 • Nejlepší oříznutí: Dewalt DCMPH566N-XJ

Také se podívám na baterie Dewalt a zmíním se také o jejich listovém bloku!

Zveřejnění: Níže uvedené položky zastřihovače zajišťovače jsou moje nejvyšší oblíbené, protože mají skvělou kombinaci kvality a funkcí. Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikovaných nákupů provedených prostřednictvím odkazů jako způsob podpory tohoto webu. Pokud si koupíte kvalifikační produkt, nemáte nic navíc, ale dostanu malou provizi, která vám pomůže zaplatit za mé výdaje. Doufám, že vám bude moje rada užitečná a objevte nejlepší ořezávací zařízení pro vaše potřeby na tomto seznamu.

Dewalt-DCM563P2 18V bezdrátový šťavnatý živý oříznutí

DCM563P2 je do značné míry vše, o co byste mohli požádat o zastřihovač. V rámci systému XR je baterie kompatibilní s většinou nástrojů DeWalt a pokud používáte 5.0AH Batteries Získáte 75 minut energie v jednom náboji.

(Produkt, na který odkazuji, je svazek obsahující nabíječku a dvě baterie, což znamená 2.5 hodin energie od začátku!)

Kvalita sestavení z Dewalt Tools je vždy dobrá a s hmotností 3.4 kg, čepel 55 cm je dobře vyvážená, takže můžete s důvěrou oříznout a zároveň důvěřovat síle stroje, aby se zabýval většinou vašich strašlivých keřů. Pohodlí bezdrátového přichází do popředí s DCM563P2 a nemáte pocit, že používáte nástroj, který je výrazně méně silný než benzín nebo kabelové alternativy.

Jedinými nedostatky tohoto zařízení jsou jeho velikost, což znamená, že pokud řešíte opravdu velké oblasti, možná budete potřebovat něco s delší čepelí nebo potenciálně zastřihovač pólů (více o tom později!) Ale pro 90% všech ořezávacích úloh vám tento stroj bude sloužit velmi dobře!

Tip pro tip: Naučte se, jak brzy vyčistit zastřihovač a budete velmi šťastní zahradnička!

Dewalt DCM563PB bezdrátový zastřihovač živých plotů

Dewalt DCM563PB-GB 18 V XR Hedge Trimmer

Chystám se s tebou narovnat. Hlavním důvodem, proč je to zahrnut do mixu, je to, že odkaz je na produkt holé jednotky, takže pokud již jste v bratrství Dewalt, pak stiskněte odkaz níže a můžete si ho vyzvednout a přidat do svého arzenálu.

dewalt, black, decker, hedge, trimmer

Hlavní rozdíl mezi tímto a DCM563P2 je to, že má bezkartáčový motor, který poskytuje více energie, ale přichází za cenu navíc na váhu. Z mého hlediska další síla nepřeváží nad zvýšením hmotnosti, a tak 563p2 je můj doporučený výběr, ale pokud zvládnete sílu a další ergonomický napětí, pak by to mohlo stát za to se podívat!

Dewalt DCMPH566N-XJ bezdrátový oříznutí

Pokud máte vysoké zajištění, pak by bezdrátový zastřihovač jako DCMPH566N mohl být opravdu chytrá volba, protože vám dává velkou flexibilitu při řešení keřů, ať už jsou velké nebo malé.

Jsem vysoký šest stop a s tímto bezdrátovým zastřihovačem jsem byl schopen dosáhnout výšek živých plotů 13 stop bez přílišného úsilí. DMCPH566N váží 4.4kg a je pěkně vyvážený; Má sedm pozic pro směr hlavy řezací čepele, přes rotaci 180 stupňů, takže s tímto strojem nemůžete dosáhnout jen velmi málo. Tvrzené ocelové čepele mají 25mm řezací prostor, což znamená, že projdou poměrně značnými větvemi, a to je užitečné, když nevidíte vždy, co řezáte.

Produkt, se kterým jsem spojil, je holá jednotka, a pokud potřebujete získat baterie, budu na ně odkazovat na konci příspěvku pro jednoduchost.

Dewalt B DCB184 5.0AH 18V XR LITHIUM ION BATTERY TWIN SALL DCB115 nabíječka

Tato sada baterie je podložena řada nástrojů Entre DeWalt XR a nákupem máte sílu zakoupit jejich další nástroje jako základní jednotky. Vzhledem k tomu, že řada XR zahrnuje všechny druhy bezdrátových nástrojů, od vrtáků až po tesařské nástroje až po strimmery, pokud se rozhodnete zavázat k Dewaltu jako značku (ne špatný nápad!) Tento systém vám dává obrovské množství flexibility.

5.0ah baterie se nabijí přibližně za 50 minut a s dvojitým balením můžete vždy udržet jednu přelivni. Jak jsem se zmínil s DCM563P2, dvě baterie by vám měly dát více než 2 hodiny řezání, což je pro většinu pracovních míst dobré množství.

Jednou z pěkných věcí na této nabíječce je to, že může být namontována na zeď, takže moje je postavena na zdi v mé garáži, poblíž zásuvky, aniž by zabíral jakýkoli prostor pro polici!

Dewalt DCM562P1-GB 18 V XR CHRETNORTS

Dobře, uvědomím si, že to není zastřihovač živého plotu, ale když jste celý den strávili získáváním svých hranic v dobrém stavu, budete rádi za takovýto dmychadlo, které stádo všechny ty řízky dohromady dohromady.

Tento bezdrátový dmychadlo může produkovat vzduch při 90 mph s relativně tichým šumem a opravdu pomáhá urychlit proces uklizení. Doba běhu je jen 18 minut na plné nabití, ale je to nepřetržitá postava a je nepravděpodobné, že budete používat plnou baterii, pokud nemáte obrovský majetek!

(Mimochodem, pokud vás zajímá, co dělat s oříznutím živých plotů, mohu pomoci!)

Takže to máte. Jak jsem řekl na začátku, DeWalt vytvořil fantastický rozsah nástrojů, který je kompatibilní s baterií a zaměřili se na jeden nebo dva produkty, které tuto práci dobře vykonávají, takže doporučení jsou snadná.

Kvalita výstavby Dewalt Tools je něco, na co se můžete spolehnout, jak naznačuje jejich popularita s profesionály, a proto můžete tyto nástroje považovat za užitečnou investici do svého zahradnictví.

Jsem Jamie a začal jsem TrimHedge, abych se dozvěděl o ořezávání živých plodů a topiary a sdílet s vámi své zjištění. Baví mě pohled na dobře vytvořené listy a užívám si pomoci vám udržet vaše živé ploty v dobré kondici a vaše hranice v pořádku. Chcete.li se o mně dozvědět více, navštivte moji stránku.

Poslední příspěvky

Zde je výběr Trimhedge deseti nejlepších sekané za méně než 25 GBP: DARLAC DP1030A Expert BYPASS CECATEURS; Spear a Jackson Heavy Duty Bypass Secateur; Gonicc 8 „profesionální sekané; Kent a.

Byl jsem ohromen mocí Husqvarna 122HD60, což je jeden z nejsilnějších benzínových ořízků, které jsem testoval. Také se mi líbilo, jak to bylo lehké a snadné použití. Díky ergonomickému.