DIY viděl koňské plány a nápady (domácí návrhy). Jednoduché pily koně

Log Sawhorse plány

Tento projekt DIY Woodworking Sychred je o plánech log sawhorse. Projekt obsahuje pokyny pro stavbu robustní Sawbuck pro řezání protokolů. K dokončení práce potřebujete 1×4 a 2×4. Toto je projekt do 25 let, který staví jen několik hodin. Ujistěte se, že se podíváte na zbytek plánů, abyste viděli alternativy a další projekty pro vaši zahradu.

Při nákupu řeziva byste měli vybrat prkna s velkou péčí a ujistit se, že jsou rovné a bez viditelných nedostatků (praskliny, uzly, zvraty, rozpad). Investice do Cedaru nebo jiného řeziva odolné vůči počasí je dobrý nápad, protože se z dlouhodobého hlediska vyplatí. Před vložením galvanizovaných šroubů použijte úroveň duchovní úrovně a zarovnejte komponenty, jinak nebude mít projekt symetrický vzhled. Pokud máte všechny materiály a nástroje potřebné pro projekt, můžete tuto práci dokončit asi za den. Podívejte se na všechny mé prémiové plány zde.

Log Sawhorse plány

Budování těžkého pilucku

[Tabs Tab1 = ”Materials” Tab2 = ”Tools” Tab3 = ”Time”]

 • A. 6 kusů 2 × 4 řeziva. 41 1/4 ″ dlouhé nohy
 • B. 4 kus 1 × 4 řeziva. 46 1/2 ″ dlouhé rovnátka
 • C. 2 kusy 1 × 4 řeziva. 49 ″ dlouhé diagonální rovnátka
 • D. 5 ft řetězce těžkého vedení
 • 3 kusy 2 × 4 řeziva. 8 ‚
 • 4 kusy 1 × 4 řezivo. 8 ‚
 • 6 kusů 4 ″ kočárkových šroubů
 • 40 kusů 1 5/8 ″ šrouby

Kladivo, pásková míra, rámovací čtverec, úroveň

MITER SAW, Vrtací stroje, šroubovák, bruska

Bezpečnostní rukavice, bezpečnostní brýle

Jednoho dne

Jak postavit těžkopádnou Sawbuck

Prvním krokem projektu je postavení nohou pro log sawhorse. Jak si můžete snadno všimnout v diagramu, musíte udělat několik řezů na 2 × 4 paprsky. Ujistěte se, že jste řezali dno nohou na 60 stupňů, pomocí pokosové pily. Vyhlaďte řezané okraje brusným papírem a odstraňte přebytek vlhkým hadříkem.

Sestavení podpěr ve tvaru X

Dále musíte sestavit podpěry ve tvaru X pro Sawbuck. Zarovnejte komponenty s pozorností pomocí informací z diagramu. Pokud chcete postavit skládací Sawbuck, měli byste vrtat jednu díru podpěrou a přizpůsobit se 4 ″ kočárku. Ujistěte se, že jste zapadali podložku mezi nohama, jinak se snadno nebudou skládat.

Pokud si chcete postavit permanentní Sawbuck, měli byste nainstalovat několik šroubů vozíků nebo jezdit do více 2 1/2 ″ šroubů.

Přizpůsobení boční podpory

Dále musíte do stran podpůrných lamel přizpůsobit 1 × 4 lamely, abyste vytvořili tuhou strukturu. Vrťte pilotní otvory a vložte 1 5/8 ″ šrouby pro zamknutí rovnátka na nohy profesionálním způsobem.

Budování diagonálních rovnátka

Postavte diagonální rovnátka pro Sawbuck z 1 × 4 řeziva. Vyřízněte oba konce rovnátka při 75 stupních pomocí pily.

Přizpůsobení diagonálních rovnátka

Namontujte diagonální rovnátka po boky Sawbuck a ujistěte se, že jsou podpěry dokonale instalatérské. Vyvrtejte pilotní otvory skrz rovnátka a vložte 1 5/8 ″ šrouby do nohou. Je nezbytné instalovat rovnátka na jiném směru po stranách Sawbucku, aby se rámu poskytovala extra rigidita.

Při řezání protokolů na Sawhorse se musíte ujistit, že se spodní nohy nepohybují z polohy. Proto vyvrtejte pilotní otvory skrz spodní část nohou a pomocí struny vytvořte napětí mezi nohama.

V neposlední řadě byste se měli postarat o dokončovací doteky, abyste mohli pokračovat v procesu se zbytkem kroků. Proto doporučujeme zkontrolovat, zda jsou všechny komponenty nainstalovány správně na místo.

Nejlepší tip: Podívejte se na zbytek projektů Workshopu, kde najdete další inspiraci pro váš dvorek.

Tento dřevěný projekt byl o plánech log sawhorse. Pokud chcete vidět více venkovních plánů, podívejte se na zbytek našich projektů krok za krokem a postupujte podle pokynů a získejte profesionální výsledek.

DIY viděl koňské plány a nápady (domácí návrhy)

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Sawhorse je šikovná struktura pro podporu projektů a hmotnosti předmětů v dílně. Vzhledem k tomu, jak nákladné a objemné jsou některé z nich, je nejlepší postavit jeden s dobrým plánem pro kutily. Bohužel, některé plány jsou pro začátečníky složité.

Tento příspěvek obsahuje různé plány pro kutily Sawhorse doporučené našimi profesionálními pracovníky, aby vytvořili robustní strukturu.

Levné plány Sawhorse

Jak název napovídá, tyto plány pily minimalizují náklady na budování spolehlivého pilového koně bez kompromisu. Obsahují omezený počet materiálů pro design s odnímatelnými nohama.

S odnímatelnými nohama je nejen úložiště snazší, ale také ušetří prostor ve vaší dílně. Návrh můžete úhledně složit a zavěsit jej na zeď, když se nepoužíváte. Pokyny jsou také jednoduché. Proto nikdo nezjistí, že je komplikované stavět s plány.

Levné, vylepšené sawhorses

Sawhorses pomáhají udržovat vaše nástroje a materiály mimo zemi. Převážná většina je však drahá a chabá. Levné, vylepšené sawhorses vám pomůže postavit odolnou strukturu bez utrácení jmění. Vše, co potřebujete provést tuto konstrukci, je nějaké šrotové dřevo a šrouby.

Dobrou věcí na tomto plánu je snadné nastavit a pracovat s ním. Jakmile budete mít všechny nástroje a materiály, můžete rychle postavit Sawhorse.

Plány začátečníků Sawhorse

Plány začátečníků Sawhorse jsou některé z nejlepších domácích plánů, které mají být pro začátečníky. Design je pochopitelný, což umožňuje, aby dřevaři mohli řezat, měřit a stavět. Na rozdíl od levných plánů pro kutily není struktura po stavbě skládací.

Výhodou je, že tuha může podporovat těžší předměty než většina skládacích vzorů. Over, Sawhorse bude mít police pro další úložiště. Tyto plány budou perfektní, pokud se nestaráte o úsporu prostoru ve vaší dílně.

Plány SAWHORSE pro těžkopádné

Tyto plány vytvoří pár těžkých saworů, dostatečně odolný, aby nesli hmotnost objemných předmětů. Plány SAWHORSE pro těžkopádné úpravy umožňují vytvářet odpovídající drážky rybiny podél obvodů sawhorse.

Plány SAWHORSE mají jednoduchá rozvržení a několik instruktážních videí, která jsou srozumitelná. Ukazují, jak řezat a konstruovat konkrétní části struktury, aby dosáhli dokonalosti.

(Ale pokud chcete svůj projekt rozvrhnout, zde je kompletní průvodce Jak nakreslit plány zpracování dřeva Aby byl konečný produkt co nejvíce dobrý a přesný.)

Jak postavit skládací sawhorse. rychlý a snadný

Pro amatéra nebo profesionálního dřevaře je dobrý pár sawhorses nezbytným prvkem jakéhokoli projektu. Podívejte se na naši úplnou recenzi nejlepšího Sawhorse. Steve Ramsey z Woodworking pro pouhé smrtelníky má jednoduchý úkol udělat si vlastní saworses o krok dále.

Jediným skutečným problémem se základními saworsemi je, že zabírají hodně místa ve vašem obchodě nebo garáži. Tento jednoduchý skládací design Sawhorse od Steve je velmi snadný, rychlý a vyřeší problém s úložištěm základní sawhorses.

Nejlepší část, potřebujete pouze dva 2x4x8, abyste mohli postavit každého SAWHORS (bez police). ​

Co budete potřebovat

 • 2. 2x4x8
 • 1. 1/2 palce 4×4 list překližky
 • 2 1/2 palcové šrouby
 • 2. 3 palcové popruhy (se šrouby)
 • 4. 2 palce x 1/2 palce
 • Bezdrátový vrták
 • MITER SAW nebo TABLE SAW
 • SAW BAND nebo Jigsaw
 • Lepidlo na drevo

Vyřízněte 2x4x8

Jak jsem řekl dříve, potřebujete pouze dva 2x4x8 pro každého sawhorse. Nejlepší způsob, jak začít, je na začátku snížit veškerý základní materiál.

Základna Sawhorse

2x4x8 číslo jedna. rozřezán na 3 stejné délky ve 31.5 palců.

2x4x8 číslo dvě. Vyřízněte jeden kus na 31.5 palců a jeden kus při 48 palcích.

Police

Zbývající část 2x4x8 číslo dvě bude muset být nařezána na čtyři proužky na 3/4 palce široké x 15 palců dlouhé. Nebo, pokud nechcete projít potížemi s rozřezáváním 2×4 na proužky, stačí si zakoupit pás 1×2 a nakrájet na délku.

Police by měla být 1/2 palcová překližka ve 13.5 palců x 27.5 palců. ​

Kliknutím sem zobrazíte seznam řezu a úplné plány pro tento Sawhorse.

Vyřízněte úhly 19 stupňů

Pomocí stolní pily nebo pokosové pily, zkrácejte konce každého 31.5 palcová deska v úhlu 19 stupňů. Úhly by měly být paralelní na každé desce.

Ujistěte se, že neměníte celkovou délku každé desky. ​

Jak je znázorněno na obrázku níže, můžete ušetřit trochu času nastavením pily na 19 stupňů při řezání desek popsaných v prvním kroku.

Vrtací otvory

Vrtací otvory na jednom konci každého 31.5 palcová noha pro připojení nohy na vrchol sawhorse. Jednoduše se ujistěte, že používáte správný bit pro šroub velikosti, který použijete.

Ve stejné poznámce nezapomeňte použít šroub dostatečně dlouho na to, aby pronikl oběma deska.

Za prvé, nepracuji pro KREG, ani mi neplatí, abych podpořil své výrobky. Pokud však nemáte jeden z jejich přípravků Kreg, chybí vám. Pokud potřebujete udělat díru, je to pro vás nástroj.

Podívejte se na toto rychlé video níže a dozvíte se více.​

Před vrtáním a zabezpečením panges popruhů 3 palce

Pomocí rovné hrany nakreslete přímku 4 palce od každé okraje 48 palcové srtézy, kde budou připojeny nohy Sawhorse.

Vystřeďujte nohu na horní desku a pomocí panového závěsu předem vyvrtejte otvory, kde bude závěs připevněn k nohám a spuštěné desce. ​

Připojte závěs k noze a připevněte nohu pomocí šroubů vhodně velikosti (2 1/2 palce) k horní desce.

POZNÁMKA: Připojujete pouze nohu, abyste mohli přesně označit otvory k závěsu na druhé noze.

Pravděpodobně si myslíte: „Jak mám zapadnout do tužky mezi deskami, aby se vyznačila díry?„No, vše, co musíte udělat, je snížit tužku na asi 2 palce a tam jdeš. Je také dobrý nápad mít za tímto účelem několik tvrdohlavých tužek.

Odšroubujte nohy z desky horní ortézy. Poté předilte vyvrtávejte otvory, které jste označili, a připojte závěs.

Označte čáru na půli cesty po každé noze

Nyní byste měli mít nohy připravené k úpravě pro polici. Pomocí přímé hrany označte čáru na půli cesty po nohou sawhorse. To je místo, kde vyvrhnete díry pro hmoždinky, které drží držáky polic.

Poznámka: Pokud nepotřebujete polici, přeskočte do kroku 8.​

Vrtací otvory pro hmoždinky

Vyvrtejte otvor 1/2 palce ve středu každé linie na nohou. Jen si pamatujte, pokud používáte jinou velikost hmoždinky, musíte upravit velikost díry. Například, pokud používám 3/4 palcové hmoždinky, musím vyvrtat díru 3/4 palce.

Poznámka: Steve Ramsey má pěkný vrták, který vám pomohl s tímto krokem, ale můžete vyvrtat díry také bezdrátovým vrtákem.

Připevněte vážnice

Jako vždy přidejte do každé díry velkorysé množství lepidla na dřevo.

Umístěte dowel tyče do každé díry a lehce klepněte, dokud nejsou všechny hmoždinky přibližně stejnou délku. Otřete jakékoli přebytečné lepidlo.

Zabezpečte nohy na horní roubu Sawhorse

Pravděpodobně už máte pocit, že jste to udělali, a máte pravdu. Nyní jen opakujte kroky a připojte nohy k horní ortéze.

Tento Sawhorse je v tomto bodě dostatečně robustní, ale přidání police pouze zvyšuje sílu a robusnost.

Vrtací otvory, zářez a připevněte držáky polic

Pomocí nohou sawhorse jako průvodce držte 15 palcové proužky proti středové linii na nohou a označte, kde budete vyvrtat každou díru, abyste se připojili na pruty dowelů.

Vrťte otvory pro pruty hmoždinek.

Na jedné z otvorů na každé desce zářez díru, takže může být zvednuta z hmoždinky.

POZNÁMKA: Steve používá kapelou pilu, aby si vytvořil svůj zářez, ale skládačka nebo většina ostatních pily bude fungovat, pokud budete opatrní.​

Zabezpečená police překližky

Zajistěte svého 13.5 palců x 27.5 palcová překližka na držáky. Ujistěte se, že se do prutů hmoždic nepřišroubujete, nebo se vaše police nebude moci složit tak, jak je zamýšleno.

Vše hotovo!

Je čas sedět, relaxovat a užít si všechny další místnosti, kterou jste právě vytvořili s novými skládacími saworsemi.

Podívejte se na celý tutoriál o zpracování dřeva pro pouhé smrtelníky níže.

Jak postavit rychlý a snadný sawhorse

Před několika měsíci mě řemeslník odletěl do Chicaga, abych navštívil svůj řemeslný zážitek na Shop na bloggerové summitu. (Pokud jste někdy v Chicagu, rozhodně doporučuji zastavit zážitek z řemeslníků a kontrolovat to. Je to zdarma a otevřené pro veřejnost.) Strávil jsem den hraním s nástroji a učením, jak stavět různé projekty pod vedením několika bloggerů pro kutily. Jeden projekt, který se mi opravdu líbil a zjistil, že je docela užitečný, byl od Timothy Dahl, majitel blogu pro kutily Charles a Hudson.

Timothy nám ukázal, jak udělat jednoduchý, ale robustní sawhorse, že i praktický noob, jako jsem já.

Proč chci postavit sawhorse?

Dobrá otázka. Sawhorses se hodí v různých situacích. První a nejviditelnější situace, kdy je užitečný Sawhorse, je, když musíte něco vidět. Duh. Sawhorse dává desce, že jste řekli podporu a výšku, kterou potřebujete k čistému řezu.

Pár sawhorses lze také použít k vytvoření provizorního pracovního stolu nebo lešení. Stačí použít dva sawhorses jako nohy a položte na něj list překližky. Když jsem jednoho léta na střední škole pracoval jako malíř, můj šéf použil pár saworses a staré dveře, které našel na straně silnice, aby si vytvořil svůj pracovní stůl. Provizorní stoly od Sawhorses se obzvláště hodí, když se připravujete na prodej v garáži.

Uvidíme. Další důvody, proč byste měli postavit sawhorse co takhle provizorní SeeSaw? Nebo co použití jako Fulcrum pro domácí obranu katapultu? Jen to Spitballin.

A i když si určitě můžete koupit připravené saworses v místním obchodě s hardwarem Big Box, chybí vám zábava a spokojenost s budováním vybavení, které vám bude sloužit pro nadcházející roky.

Materiály

Zde jsou materiály, které Tim doporučuje pro jeho sawhorses. Stačí si udělat pár.

 • Šest 32½ palce 2x4s (pro I-paprsky)
 • Osm 30 palců 2×4 (pro nohy)
 • Dvanáct 3palcových dřevěných šroubů
 • Třicet dva galvanizované nehty

Jak postavit Sawhorse

Budování sawhorse je super snadné. To přispívá k skvělému startovacímu projektu pro muže, který s nástroji nikdy opravdu nepracoval, ale chce se stát širší po celém domě.

Poznámka: Toto je jeden způsob, jak vybudovat sawhorse. Vím, že existuje spousta dalších způsobů, jak to udělat. Tento plán je skvělý pro každodenní použití v typické příměstské garáži. Pokud plánujete používat své saworses pro těžkou práci, můžete vyzkoušet jiný design.

Změřte a ořízněte dřevo

2x4s, které jsem si koupil, přišly v délkách šestnácti stop, takže jsem je musel snížit na potřebné velikosti. Zde měří a stříhám kousky 32½ palce pro i-paprsky a 30palcové kousky pro nohy. Nezapomeňte měřit dvakrát a jednou řezat!

Zde používám přenosnou pokosovou pilu pro řezání dřeva. Můžete použít ruční kruhovou pilu nebo dokonce ve staré škole rukou.

Připraven být přeměněn na sawhorse

Postavit i-paprsky

Vezměte tři ze svých 32½ palců 2×4 a přišroubujte je dohromady ve formaci „I“.

Před odjezdem šroubů mi připadalo užitečné vyvrtat pilotní díru.

Řídit tři dřevěné šrouby přímo dolů uprostřed nahoře a dole i-paprsku. Umístěte dva šrouby poblíž každého konce a říďte druhý přímo uprostřed i-paprsku.

Nabíjejte nohy do i-paprsku

Zadek na konci 30 ″ 2x4s do horní části i-paprsku jako tak. Kladivo dva nehty na vrcholu nohy tak, aby šly do středního i-paprsku.

Nail další dva nehty do vaší nohy, aby procházely dolním i-paprskem.

Pokud jste udělali věci správně, měli byste s nehty vytvořit krabicový vzor. Všimněte si mého kladiva v dřevě. potřebuji cvičit.

Dokončený Sawhorse

Můj hotový Sawhorse. Opláchněte, umyjte a opakujte, aby se váš druhý Sawhorse pro pár. Chcete.li tyto špatné chlapce uložit, stačí je naskládat.