Elektrická sekačka na trávu nezačíná? Je to jedno z 12 čísel. Sekačka na trávu Ryobi nezačne

Elektrická sekačka na trávu nezačíná? Je to jedno z 12 čísel

No, nevěděli byste to? Nakonec máte čas na útok na trávník, ke kterému jste chtěli dostat se a co se stane? Nic.

Ne kvůli ničemu, co jsi udělal. Ne, plánoval jsi to udělat.

Přesto, bez ohledu na vaše plánování, vaše důvěryhodná elektrická sekačka prostě nezačne.

Dobře, možná je to všechno trochu dramatické. Možná jste si jen mysleli, že to bylo stejně dobré jako každý, kdo zasáhl trávník zaslouženým lemováním. Nebo možná projde bouře a chtěli jste se sekat, než se tráva na několik dní nasycena nasycená.

Bez ohledu na okolnosti je hlavní věc, že ​​vaše sekačka nespolupracuje, takže nedojde k žádnému sečení, dokud nezjistíte, o co jde. To je dramatická část.

Jen si pamatujte, že pokud jde o elektrickou sekačku, která nezačne, ať už se jedná o sekačku s kabelem nebo baterií, bude to pravděpodobně problém s napájecím zdrojem (výstup/jistič nebo nabíječka baterie), přenosem napájení (šňůra nebo baterie), nebo samotná sekačka (jističe, připojení, ovládací spínače motoru atd.).

Než začnete roztrhat cokoli od sebe v zoufalém pokusu o to, aby se sekačka, dobře, sečení, níže jsou některé věci, které je třeba zvážit, a věci, které by mohly problém vyřešit dříve, než budete muset zapojit technik nebo servisní středisko.

Bezpečnost především

Nejprve, pojďme to a dostaneme to z cesty. Vždy si pamatujte nejprve bezpečnost, pokud jde o odstraňování problémů s jakýmkoli druhem vybavení, které může buď odříznout prsty, nebo elektricky vystupovat nebo obojí. To je špatný den, kterému by se mělo za každou cenu vyhnout.

Za druhé, nechte dostupné příručky vašeho výrobce (nebo majitele majitele, podle toho, co upřednostňujete). Pokud nemáte tištěnou kopii, pravděpodobně ji najdete online vyhledáváním Google, které vypadá jako „[Vaše značka] [číslo modelu] Manual PDF.“

Jakmile to budete připraveni, jste připraveni zahájit řešení problémů.

Odstraňování problémů pro sekačku na kabely nebo baterii

Než se dostaneme k konkrétní elektrické sekačce, kterou máte, bude proces odstraňování problémů následovat v podstatě stejnou cestu v tomto obecném pořadí:

 • Prohlédněte si vysílač napájení (šňůra pro sekačku a baterii pro sekačku na baterii).
 • Hmyz napájecí zdroj (vývod a jistič s obvodem pro sekačku a nabíječku baterie pro sekačku na baterii).
 • Prohlédněte si konec přijímací síly na sekačce.
 • V případě potřeby se poraďte s informacemi o záruce a kontaktním střediskem.

Elektrická sekačka

Než zjistíme, jaký může být problém s elektrickou sekačkou, nejprve to pomůže poznat typ elektrické sekačky, kterou máte. V tomto případě předpokládejme, že máte kabelovou sekačku.

Předpokládejme také, že až do této chvíle jste měli sekačkou nulové problémy, pokud jde o spuštění a zastavení nebo cokoli, co souvisí se zdroji moci.

Nyní se potýkáme s problémy.

Zkontrolujte šňůru

Pokud se jedná o elektrickou sekačku, pak první věc, kterou budete chtít udělat, je zkontrolovat váš kabel. Vzhledem k tomu, že většina šňůrkových sekaček nepřichází s kabelem poskytnutým výrobcem, musíte poskytnout vlastní prodlužovací kabel. Měl by to být standardní šňůra o 16 rozchodu a bez jakýchkoli řezů nebo jiných viditelných poškození. Zkontrolujte také hroty na konec mužského pohlaví a na ženský konec. Nakonec zkontrolujte mužský konec samotného sekačky.

Zkontrolujte vývod a jistič

Pokud jste spokojeni, že šňůra je dobrá, zkuste ji připojit k jiné položce ze stejné výstup. Pokud na výstupu není žádná síla, pravděpodobně jste tento problém identifikovali. Může to být volný drát, špatný odtok nebo vypnutý jistič. Zkontrolujte jeden po druhém, dokud nenajdete problém.

Zkontrolujte přepínač jističe a motoru

Pokud na výstupu nebo jističi není problém a šňůra úspěšně poháněla něco jiného než sekačka, pak je problém pravděpodobně u samotné sekačky.

V tomto okamžiku znovu zkontrolujte připojení u sekačky, abyste se ujistili, že je pevně a pevně.

Odtud jděte do jističe na samotné sekačce. Stiskněte resetování a zjistěte, zda má sekačka nyní. Pokud ano, došlo k vašemu problému. Pokud tomu tak není, můžete mít špatný spínač ovládání motoru. V tomto okamžiku, pokud nevíte, jak opravit nebo vyměnit takový přepínač, pravděpodobně budete muset konzultovat servisní středisko nebo opravit technik.

Recenze záruky a šňůra Mowertroushooting

Jedna věc, kterou je třeba zkontrolovat, že není na sekačce, ale vztahuje se na ni, je to, jak starý je, a pokud na něm stále máte záruku, ať už je to výrobce nebo z obchodu, který byl zakoupen na. Pokud máte stále záruku, nedělejte na sekačce žádná další práce a zadejte záruční vydání, abyste ji opravili.

To do značné míry shrnuje pro elektrický motor s kabelem. Pokud to nezačne, zkontrolujte napájecí zdroj na zástrčce a hlavním jističi, přenosu napájení na šňůře a konečně přijetí energie v samotné sekačce. Udělejte to v tomto pořadí. Odtud, pokud nemůžete problém identifikovat, je čas zavolat pomoc.

Elektrická sekačka napájená z baterie

Dobře, teď, pokud nemáte kabelovou elektrickou sekačku, ale model ovládaný baterií, pak je tato sekce pro vás. Stále byste však měli číst sekcí sekačky, protože byste tam mohli vyzvednout něco, co by tam mohlo pomoci někomu, koho znáte po silnici.

Stejně jako šňůra, předpokládejme, že vaše sekačka fungovala normálně až do této chvíle a neočekávaně to prostě nezačíná.

Je zřejmé, že existuje nějaký problém s mocí. Pojďme tedy odstranit problémy.

Zkontrolujte baterii

Při kontrole baterie byste měli hledat jakýkoli druh vizuálních škod nebo úniků. Zkontrolujte také světlo baterie a ujistěte se, že naznačuje nabíjení. Nemusí to být pravda, ale zkontrolujte stejně.

Při kontrole také se ujistěte, že je baterie suchá. Vlhká nebo mokrá baterie může způsobit krátké, vést k přehřátí a způsobit zhroucení. Pokud se domníváte, že se to stalo, neměli byste na baterii vůbec mít solidní nabíjení.

Když už mluvíme o poplatcích, pokud všechno vypadá dobře a máte testera baterií, byl by to ideální čas na jeho testování. Tímto způsobem, pokud to nezobrazuje poplatek, i když se indikátor rozsvítí zeleně, pak víte, že baterie je pravděpodobně špatná a potřebuje výměnu.

Zkontrolujte nabíječku baterie

Pokud je vaše baterie nabita a vy jste ji testovali a jste si jisti, že je, pak by měla být nabíječka baterií správně fungovat. Pokud však po testování nemáte žádný poplatek na baterii, zkontrolujte nabíječku a zjistěte, zda tam je problém.

Jedním ze způsobů, jak otestovat nabíječku, je samozřejmě dát na ni další baterii a zjistit, zda se nabíjí. Ne každý má však další baterie sekačky na trávu. Opravdu, jediné, co zde můžete udělat, je prohlédnout si nabíječku pro poškození, zkontrolovat vývod a zkontrolovat jistič tak, jak byste to udělali s kabelovou sekačkou.

Další věc, kterou můžete udělat, je použít volt měřič. Pozitivní výsledek by naznačoval, že nabíječka je přinejmenším dodává energii, ale baterie pravděpodobně nemůže udržet poplatek dlouho. Negativní výsledek by naznačoval, že samotná nabíječka je špatná.

Uložte sekačku na suchém místě

Další tip, který zní zřejmě, ale ten, který je velmi důležitý, pokud jde o elektrické sekačky. Pamatujte, že voda může vážně poškodit elektrickou sekačku, zejména s baterií.

Po použití uložte šňůru a baterii

Nenechávejte šňůru sekačkou, kde se může poškodit. Uložte jej někde, kam je snadné se dostat, ale nebude ovlivněn věcmi, jako jsou ostré čepele nebo kola. Dostanete to.

U baterií je odstraňte po použití a nabijte je, ale nenechávejte je na nabíječce. Nepoužívejte také baterii po celou dobu úplně mrtvou. Spuštění baterie na oba extrémy může snížit jeho životnost rychleji než obvykle.

Vizuálně zkontrolujte sekačku před použitím

Opět to zní zřejmě, ale je to dobrá rada, zvláště pokud jste se na čepele nezabývali.

Závěr

Když používáte zařízení, které běží na elektřinu nebo plynu, nakonec budete mít problém, který potřebuje nějakou zvláštní řešení problémů. Dobrou zprávou je, že s elektrickými sekačkami netrvá moc času, než zjistíte, jaký by mohl být problém a kdy budete muset zavolat na pomoc.

Nezapomeňte být vždy v bezpečí, projít po schodech a být trpělivý. Elektřina je úžasná věc, ale není to magie. Buďte v bezpečí a nezapomeňte zavolat pomoc, pokud ji potřebujete.

Ahoj! Jsem Craig a jsem zakladatelem analytiků Appliance. Pokud jde o spotřebiče a cokoli elektrického, vždy jsem miloval otevírání věcí, zjistil jsem, jak fungují, a opravuji je a opravuji je. Tento web je místo, kde sdílím rady zdarma od sebe a našich odborníků, abych pomohl našim čtenářům vyřešit jejich problémy s zařízením/HVAC a ušetřit peníze. Přečtěte si více

Ahoj! Jmenuji se Craig a já jsem založil analytiky zařízení v roce 2017.

Mým posláním je pomáhat našim čtenářům řešit problémy související s zařízeními bez placení nosu pro dodavatele nebo zcela nový model. Připojuji se s odborníky z celého HVAC, opravy zařízení, kutilství, abych sdílel bezplatné odborné rady, které vám ušetří čas, stres a peníze.

Ryobi 20 ″ 40-voltová sekačka-Recenze sekačky

Když jsem si koupil svůj první domov. Před několika lety se motor konečně přestal a já jsem se rozhodl jít bez plynu. Rozhodl jsem se pro 20 ”sekačku Scott’s 20” a byl jsem šťastný. Na chvíli. Sekačka navijáku se nikdy nechala správně, ale já jsem mulč. Bylo to tiché, střihovalo trávu opravdu dobře, ale nakonec to nedostalo vysoké věci jako plevel a rychle rostoucí pampelišky, takže bych skončil znovu přes trávník s zastřihovačem. Každý. Singl. Čas.

Zadejte Ryobi 20. 40-V LITHIUM-ION-ION beztaskově bezdrátová Walk-Behend Elektrická sekačka se 2 bateriemi. Ryobi vyrábí kvalitní nástroje s profesionálními funkcemi za cenově dostupnou cenu pro majitele domů všude. Od vrtáků po sekačky na trávu, Ryobi dělá jednu ze všeho a většina z nich je napájena baterie. Takže i s jejich rozsáhlými znalostmi baterií, jak dobrá může být sekačka na trávu s baterií? Byl Ryobi až do výzvy?

Nedávno Ryobi dal Busted Wallet šanci zkontrolovat tento zázrak poháněný baterií a doufal jsem v sílu plynové sekačky s tichem a čistotou mé sekačky navijáku. Nebyl jsem zklamaný. Je to všechno, co se vám líbí na sečení trávníku bez všech věcí, které nenávidíte. Tady je to, co jsme objevili.

Co je v krabici:

 • Sekačka
 • 2 40 V lithium-iontové baterie
 • 40-voltová nabíječka
 • Taška na výstřižky z trávy
 • Mulching plug
 • Pojistka
 • Příručka majitele

Hlavní specifikace:

 • 5letá omezená záruka
 • 3 roky plná záruka (včetně baterií)
 • Nastavitelná výška sečení z přibližně 1.5 in. na 3.75 palců.
 • 90 minutový doba nabíjení za baterii
 • Tašky a mulče
 • 20 ”šířka sečení
 • 47 liber
 • Skládací pro skladování nebo přepravu
 • Ohodnoceno pro velikosti loděnic 1/2 až 1 akr

Design:

Přímo z krabice je tato sekačka připravena jít plně sestavit. Musel jsem jen rozvinout a zpřísnit úlovky stylu rychlého uvolnění na rukojeti. Je to dostatečně postavené a dostatečně lehké, že když je složen, mohu jej snadno vyzvednout a vložit do zadní části dodávky pro přepravu. Baterie přidržuje baterii, která se používá, má slot pro další baterii a je místo, kde dáte „klíč“, což je pojistka, která, když je tažena, zabrání sekačce v zapnutí. Jedná se o skvělou bezpečnostní funkci pro to, když vkládáte nebo vytáhnete zástrčku mulčování, otočí sekačku na boku, aby zkontrolovala/odstranila/znovu se znovu objevilo, nebo ji nechal tam, kde by ho dítě mohlo najít. Neexistuje žádný „stažení tahu“. Stisknete tlačítko, vytáhněte rukojeť dozadu a sekačka prameny k životu.

Nastavení výšky sečení je také snadné. Je to jedna rukojeť, která má 7 pozic mezi 1.5 ″ a 3.75 ″ jedna rukojeť pohybuje seřizovačem na všech čtyřech kolech.

Každý z baterií má 4 měřič světelného napájení a aktualizují se/blikají, protože jsou nabité, což je užitečné, takže je nemusíte kontrolovat. Nabíječka diagnostikuje baterii každý nabití a dává vám vědět, zda je to dobré nebo špatné, a pokud ji může nebo nemůže nabíjet. Nabíječka nebude nabitá baterie, která je příliš horká nebo příliš studená. Důležitá část je, že o tom nemusíte přemýšlet, nabíječka to dělá pro vás. Při všech sekání, které jsem udělal s sekačkou, se baterie nikdy nepodařilo nabíjet poté, co byla úplně vyčerpaná, nezdálo se, že by se s neustálým používáním zahřáli.

Nejlepší část designu? Všechny „nos“. Žádný plyn. Žádný olej. Žádné šňůry. Žádný hlasitý hluk. Vážně. Dokážu sekat trávník a necítím, jako bych sekal trávník. Elektrické sekačky jsou velmi silné, ale šňůry se dostanou do cesty.

Velikost hmotnosti:

Je to 44.7 liber tlačí na váhu a to není tak těžké, jak to zní. MOJE SCOTTOVÁ SEKLOR VYDĚLÁVANÉ NA 25 liber, ale když zatlačíte sekačku navijáku. Zjistil jsem, že to je přibližně stejné nebo menší úsilí než sekačka navijáku. Busted Wallet nedávno přezkoumala Toro 30 ”Timemaster a to váží na 132 liber! Na Richově trávníku Rich a já jsme se střídali s sekačkou a tlačili nahoru a dolů po kopcích. Má plynovou sekačku s vlastním pohonem, takže jsem chtěl jeho názor na chybějící sebepochybnost. Řekl, že to nebylo o nic lepší, ale o nic horšího než jeho samohybné. Že snížení hmotnosti usnadnilo se po jeho trávníku.

Jak často jste byli požádáni, abyste pomohli sekat trávník pro rodiče nebo přítele? MOJE SCOTTS SCOTTS MOURES NENÍ, aby se vešel do mé dodávky, a sama svlékná plynová sekačka není snadný výtah pro 1 osobu při 130 liber. To a plynová sekačka způsobí, že vaše vozidlo voní jako plynová sekačka. Plyn a olej. Jo, a nezapomeňte si přinést svůj špinavý plyn a snažit se nevylévat žádnou těžkou sekačkou.

Záhyby sekačky poháněné baterií Ryobi pro snadné skladování, je to docela snadné výtah (v roce 2012 jsem měl chirurgii zad, takže jsem věnoval pozornost tomuto detailu), když jsem byl složen, a nedovolil mi, aby moje dodávka voněla jako cokoli.

Napájení:

Potřebujete 800 HP, abyste mohli sekat trávník? ani náhodou. Ale přesto jsem nenašel žádnou trávu, kterou jsem nemohl řezat. Nehledal jsem žádné plevele, které jsem nemohl řezat. Bohužel jsem našel několik holí a skal. Provedl jsem několik opravdu vysokých plevelů pomalejším tempem, abych se ujistil, že to všechno zabalí. Když sekačka zasáhne náplast, která je tvrdší, přidává více energie. Ve skutečnosti můžete slyšet motor oživit.

Účinnost:

Několikrát jsem sekal trávník, ale abych dal této sekačce spravedlivý chvění, musel jsem najít trávník, aby sekala jiná než moje vlastní. Našel jsem Lisovu maminský trávník, který je větší než můj, trávník mé švagrů Laury o něco menší než můj, Marshallův trávník, který je o velikosti poštovního známky, a bohatý trávník největší trávník těch, které jsem posekal.

Na trávníku splnil každé očekávání, které jsem měl na sekačce, nejen sekačkou poháněnou baterií. Trvá asi polovinu až ¾ jedné baterie na můj trávník (pytlování nebo mulčování). Použil jsem obě plné baterie k provedení trávníku Lisy a naplnil 2 plné koše s výstřižky. V domě Laury jsem plně naplnil trávník na méně než 1 baterii. Marshallův trávník to trvalo méně než čtvrtletní poplatek (opravdu malý trávník). Variabilní výkon motoru (automaticky se přizpůsobuje těžkosti řezu) udržuje využití baterie co nejnižší a přitom vše stále stříhá.

Před sečením trávníku Lisy:

Po sečení:

Skutečný test se ukázal jako trávník mého kamaráda Richa a tady jsem se opravdu něco dozvěděl o sekačky. Nejen kvůli velikosti, ale kvůli trávě. Nastavili jsme výšku sekačky na trávníku Ryobi do stejné výšky jako Richova plynová sekačka a museli jsme mít dostatek trávy, aby naplnili 6 tašek na trávu (jeho žena je neustále vyprazdňovala a vzala je do nedaleké zahrady). Rostl jen týden, ale oplodněl se a získal dostatek vody.

Rich’s Monster Back Lawn:

Bylo to silné. A nejen silné, byla to tráva, ne plevele. Je to trávník, že doufám, že se můj trávník jednou stane. Přesto, celkem vzato, sekačka fungovala dobře. Používal jak plné baterie, jeden na 23 minut používání (včetně času k zastavení a vyprázdnění tašky), tak druhou baterii pro 32 minut používání. V době, kdy jsme byli hotovi s druhou baterií, měl první v něm asi 7 minut nabití (mají 90 minutový čas nabití). Na konci toho jsme posekali trávník a dokončili většinu stran. Byli jsme na tom asi 62 minut a skončili asi 3/4 práce. Normálně dělá trávník asi za 45-50 minut. Můj trávník, který používal půl baterie, mi trvá 45 minut s jakoukoli sekačkou, kterou používám. To by vám mělo dát představu o tom, o čem mluvím. Není to jen oblast, kterou řezáte, musíte vzít v úvahu to, co řezáte. Svěží trávníky vezmou více energie.

Jeho plynová sekačka je širší a nedochází k moc, protože ji může doplnit plynem. Jeho trávník má takovou velikost, že uvažuje o tom, jak jezdí sekačku na trávu jako jeho soused. Pokud jste se mnou zůstali tak dlouho, chci, abys pochopil, není to trávník, pro který byl tato sekačka určena, ale chtěl jsem to vyzvat.

A přesto se to jeho manželce líbilo, proč? Protože to všechno tiše. Slyšel jsem stejný komentář o tom, jak tiché to bylo od téměř všech, kteří ho použili nebo sledovali, jak ho používají. Rich a já jsme mluvili, zatímco jsme sekali. Nemuseli jsme křičet, nemuseli jsme nosit ochranu sluchu a necítili jsme jako plyn. On a já jsme si mysleli, že pokud máte 4 plně nabité baterie, můžete udělat celý trávník v nejhorší den. To není špatné.

Snadnost použití:

Nejtěžší část používání této sekačky je rozbalení. Jeho skutečné použití je přímo vpřed. Nemusíte varovat jiného uživatele o vtípkách nebo komplikovaných počátečních postupech, protože vaše plynová sekačka je na jeho posledních nohách. Když si zabalíte trávník s plynovou sekačkou, začnete ji každý. Singl. Čas. Přestanete sundat tašku a položit ji zpět. Nechám vás přemýšlet o tom, jak to ovlivňuje vaše záda to si to ve vaší mysli? Teď si představte. Když se s touto sekačkou zabalíte, jednoduše se znovu spustí stisknutím tlačítka a vytáhněte rukojeť. Je to lehká váha usnadňuje manévrování kolem překážek a nahoru a dolů malé kopce.

Taška se skvěle naplní. Nezdá se, že by sekačka blokovala. Polovina vaku je síťová a druhá polovina je pevná. Představuji si, že to pomáhá nasměrovat výstřižky k naplnění tašky. Neměl jsem pocit, že jsem se musel zastavit příliš brzy, abych to vyprázdnil. Při mulčování se dobře šíří výstřižky. Neshromáždili se jako jiné sekačky, které jsem použil.

Odstranění čepele pro ostření je také snadné. Vytáhněte pojistku pro bezpečnost, nakloňte sekačku na bok, poté matici uvolněte a odstraňte čepel. Naostřit a zvrátit proces a znovu jej nainstalovat. Blade jsem naostřil poté, co jsem narazil na několik skal, které jsem neviděl na svém trávníku. Čepel je tenká. Nejprve jsem to chtěl dát do negativů, protože to trochu vypadá jako jeden. Ale zeptejte se sami sebe, jak silná musí být čepel, aby se střihala trávu? Síla musí být v tenkém naostřeném kovovém okraji a na všech takové rotační sekačkách očekávám, že ostrá hrana bude tenká. Představuji si, že omezení hmotnosti čepele šetří sílu. Snadno se naostřilo a drží okraj, ale stejně jako všechny sekačky se vyhýbejte horninám.

Servisní práce:

Nejsem si 100% jistý, kde to mohu vzít, aby se to obsluhovalo, ale ještě se o to nestarám. Má omezenou pětiletou záruku a plnou 3letou záruku na sekačku a baterie pro osobní použití prostřednictvím Ryobi. Další podrobnosti viz strana 13 tohoto PDF.

Negativy/vylepšení:

Skládací rukojeť. Nejprve mi dovolte říci, že se mi líbí skládací rukojeť víc, než ne. Kde to nefunguje dobře, je, když sundáte tašku na trávu a položíte ji zpět. Zdá se, že střední bar je pokaždé na úplně špatném místě.

Baterie nejsou zdarma, pokud by Rich opravdu chtěl udělat svůj trávník bez plynu, museli bychom si koupit další dvě baterie za 99.

Zástrčka pro mulč. Vyjmutí to je snadné. Možná jsem ten trik ještě nenašel, ale jeho uvedení zpět se zdá být trapné. Vypadá to, že to vždy chce ukazovat. Jakmile je to bezpečné, ale musíte si chvíli ujistit.

Opravdu mohli použít dvě držadla zabudovanou do plastového pouzdra nahoře pro usnadnění výtahu jedné osoby. Není špatné to vyzvednout, ale je to trapné. Pokud mi Ryobi chce zavolat, mohu jim říct, kam bych je chtěl dát.

Hodnota:

Na 399 je tato sekačka srovnatelná s plynovými sekačkami. Má sílu plynové sekačky. Vyřízne se stejně dobře jako plynová sekačka (je to stejná čepel o rotačním stylu jako plynová sekačka, takže by měla). Rychlé vyhledávání ukázalo, že sekačky na push plyny váží mezi 60 a 70 liber. Takže to tlačí stejně snadné nebo snadněji než sekačka push plynu. Nebude nahradit jezdeckou sekačku na trávu, ale bude to dělat práci pro většinu městských trávníků a dílčích divizí. Můžete získat plynovou sekačku za méně peněz, ale pak se musíte vypořádat s plynem.

V této recenzi jsem se dostatečně oblékl na „bez plynu“, většina lidí, které znám. Teprve když jsem šel bez plynu, uvědomil jsem si, jak je to hezké. Platíte za to dopředu, ale nemusíte utrácet peníze za plyn nebo olejové výměny nebo zapalovací svíčky nebo vyladit ups. Přes všechno věřím, že to vyváží, takže se nemusíte bát počáteční cenové body. Přidejte to, co utratíte za svou plynovou sekačku za posledních 5 let s náležitou údržbou a měli byste to vidět jako srovnatelný nákup.

 • Baví mě mít trávník zdarma.
 • Baví mě být schopen sekat, aniž bych narušil své sousedy.
 • Baví mě slyšet své děti hrát, protože nemusím nosit ochranu sluchu.
 • Baví mě, že jsem sekačku odložil, když jsem s ní skončil, nemusím čekat, až se plynová sekačka ochladí.

Tato technologie napájená baterií přichází dlouho a myslím si, že s sestavou sekačky baterie Ryobi je konečně zde. To není nějaký dýmkový sen, je to realita. Tyto sekačky se zlepší pouze a myslím si, že se stanou standardem v příštích 10 letech pro domácí a osobní použití.

Aktualizace: Výše ​​uvedený model je nyní k dispozici bez baterií nebo nabíječky. Výměna sekačky, kterou jsme zkontrolovali, je nyní k dispozici a je dodávána s jednou baterií, která má stejnou kapacitu jako dvě baterie v naší recenzi.

Sečteno a podtrženo: Pokud vyměňujete stárnoucí plynovou sekačku nebo se chystáte bez plynu bez plynu, dejte této sekačce vážně vzhled. Máte 90 dní, než to vzít domů a zkusit to a myslím, že poprvé, co na tom budete prodáni.

 • Vložení zástrčky mulčování je složité
 • Zvládněte ve způsobu odstraňování vaku
 • Počáteční náklady mohou lidi vyděsit, ale myslím, že je to hodnota

O autorovi

Jsem rodinný muž a čtvrtá generace, která pracuje v obchodě s tiskem a reklamou mé rodiny. Absolvent Grand Valley State University a Eagle Scout, jsem amatérský fotograf, který rád staví počítače, pracuje s nástroji, tábor a tráví čas s rodinou. Jsem skautmastr jednotky skautského skauta a mám 30 let skautského zážitku. Jsem v práci a doma „Idea Idea“ a vždycky hledám další věc nebo nejnovější technologii, abych zlepšil můj pracovní nebo domácí život.

110 odpovědí

John 26. května 2015 V loňském roce jsem si koupil předchozí model sekačky Ryobi 40V. Miluji to. Nikdy se nevrátím k napájenému plynu. Můj dvůr je něco přes čtvrtinu akru, částečně kopcovaný a veškerá tlustá tráva. Trvá mi asi hodinu asi hodinu. Sekačka vezme asi 3.5 nabíjení baterie pro celou věc. Mám však další 40V nástroje, jako je Trimmer a Hedger. Takže mám dost těst a nabíječek, že jak pracuji, ostatní dva se mohou nabít. Zjistil jsem, že sekačka pracuje stejně dobře jako můj starý plyn. Jakákoli místa moje plynová sekačka měla potíže, moje elektřina také udělala. Takže to není o nic lepší, pokud jde o sílu. Věci, které jste zdůraznili, však je ticho a méně výparů na místě. Mohu mluvit se svou ženou, když jsem sekal. A necítíte jako benzín, když se dostanu dokončit, je skvělé. Navrhoval bych každému, kdo má zvládnutelný dvůr, aby získal tuto sekačku. Odpověď

Heather den Boer 10. května 2019 Měl jsem tuto sekačku po dobu 3 let. Loni na jaře strávil 6 týdnů v servisním centru, jen aby se vrátil domů s novou baterií. Navrhl jsem a navrhl a navrhl a navrhl, aby to nebyla baterie, je to spojení mezi baterií a sekačkou!! Vyřízne se každých 8 ‚. Pokaždé. Ryobi nenahradí sekačku. Nevím, co mám dělat. 400 je hodně peněz na citronu. Nemůžu to ani prodat, protože to nefunguje. Odpověď

Jay 11. července 2019 viz „You Tube“ pro možnou opravu pro vás. Mám stejný problém. A zjevně také mnoho lidí!

Mike ver Duin 10. září 2019 Nemohu odpovědět na Jaye, který to navrhl, ale tady je video na YouTube, které popisuje opravu toho, co by se mohlo stát. https: // www.Youtube.com/hodinky?V = IX3TM6HHF24 Zjevně použijte péči a jste zodpovědní za svou vlastní práci a bezpečnost. Neměl jsem tento problém na mém, stále je to silné.

Logan Škrtić 30. dubna 2020 jsem měl tuto sekačku na chvíli a asi po 18 měsících moje dělá to samé. Jaký pevný můj? Získejte sadu bitů šroubováku Torx, které se vejdou do každého z různých velikostí po celém podvozku. Ujistěte se, že na sekačku utáhněte každý šroub. Zejména ty, které připojují řídítka k zadní části pravé a levé strany sekačky. Existuje snímač tlačítka tlačítka, že když je tlak z něj uvolněn složením řídítek pro skladování, který odřízne sílu, aby zabránila spuštění sekačky. Tam a plastový příčku, který má plastové klipy, které umožňují kolaps řídítek pro skladování, má také senzory, aby se snížily napájení na sekačku. To se začalo odehrávat po dvouletém používání a také prostřednictvím pouštních teplot Phoenix, které houpají 35-40 stupňů někdy za den, což způsobuje, že se plasty na sekačce rozšiřují a stahují se změnami teploty. Přidejte, že k normálnímu použití je dost dobře, že sekačku nemohou obviňovat. Tento nápad jsem dostal z vlastnictví čtyř různých německých vozů v průběhu let. Jejich záruční servisní vyladění z něj činí bod, aby zpřísnil všechny exponované šrouby podvozku podle pravidelného rozvrhu a je s největší pravděpodobností dobrým důvodem, proč vydrží mnohem déle. Když se věci uvolní, nesprávně zarovnává části a z nich je způsobeno poškozením. Takže teď si jen připomínám připomenutí na svém iPhone, abych se sekačka vyladil (nebo zpřísnil) každých 6 měsíců. Problém je vyřešen!

William von Rentzell 26. května 2015 pro Rich Pokud opravdu chce jezdeckou sekačku, tady je baterie elektrická, která bude dělat práci za polovinu času, kadet Cub 42 ″ Electric Electric Zero Outlace Ridis Riding sekačka. http: // redakce.Cubcadet.com/Newsroom/Článek/New-ArticlePage-42 střídavě za poněkud nižší cenu, je tu tato, která byla o něco déle, má menší 30 ″ řádek a není poloměr nulového zatáčky z dobíjecího sekačky. http: // www.dobírkovnice.com/ odpověď

Bob Miller 26. července 2015 Co pokud existuje rozdíl nebo výhoda. Bezkartáčového elektrického motoru a jak fungují ?? Odpověď

Mike ver Duin 2. září 2015 Omlouvám se za zpoždění, právě jsem to viděl. Tady bylo dobré vysvětlení, které jsem našel na webu: http: // www.dynotik.com/classless%20vs%20brushed.HTM Odpověď

Phil 27. června 2017 Super krátká výdrž baterie Špatný čínský design přinejlepším. Nesnáším tento produktMike mohl být zaplacen za pozitivní hodnocení této zákonnosti

Ryobi 12 „Posunding Mitter Saw. Recenze nástroje | Busted peněženka 2. září 2015 […] vyrábí kvalitní nástroje pro profesionály a domácí workshopy roky. Od vrtácích kousků po trávníky se mohou setkat téměř s každým potřebou nástrojů ve vašem obchodě (a generátory pro práci mimo obchod!). […] Odpověď

Jim 11. září 2015 koupil tuto sekačku, aby nahradil plynovou sekačku, která mi neustále způsobovala potíže kvůli alkoholu v plynu, který jí v gumových těsněních a hadicích. Měl to na pár měsíců a zdálo se, že to funguje dobře. Pro mou velikost trávníku. Ale žiji na Floridě a za vteřinu to může dolů nalévat ze slunečního svitu. Což to udělal. Nemohl jsem dostat jednotku zpět do garáže, než se namočila. Snažil jsem se to začít v garáži a neběžel by to. Obchodované baterie ven a stále by to nezačalo. Otřel jsem si to dolů, položil jsem do něj vysoušeč vlasů, kde se Batt spojí a pojistka jde dovnitř. Stále žádný start. Nechal to několik hodin a vystřelil to, ale když jsem pustil bezpečnostní páku, neustále běžel. Musel jsem pečlivě odstranit Batt, abych ho vypnul. Vložil jsem baterii zpět a nezačalo by to pak nechat ji nastavit na hodinu a zdá se, že začíná. Nejste si jisti, zda to bude fungovat správně nebo ne. Za peníze to není příliš působivé. Přemýšlím o návratu do plynu a zakoupit drahý 100 % plyn žádný alkohol přidán. Tímto způsobem jsem měl plynové sekačky za poslední desetiletí. Odpověď

Mike ver Duin 14. září 2015 Ahoj Jim! Kontaktovali jste Ryobi o problému? Existuje 5letá omezená záruka. To a myslím, že by o tom chtěli vědět. Naštěstí jsem se při používání mého pršelo, ale posekl jsem těsně po dešti (vím, že bych měl počkat, ale muselo to být provedeno). Vypadá to, že to nechat vyschnout je odpověď, doufejme, že nebylo způsobeno trvalé poškození. Čím více používám, tím více to miluji. Můj 8letý starý to může tlačit kvůli tomu, jak je to lehké, což bylo pro mě skvělé. Mohu trávit čas ořezáváním plevelů a stále na něj dávat pozor. Hodně štěstí! Odpověď

Jim 14. září 2015 Kontaktoval jsem Ryobi a bylo mi řečeno, že to byla moje chyba za sečení mokré trávy a chycené v dešti. Řekli, že to zrušilo záruku, pak jsem zavolal Home Depot a bylo mi řečeno, že jsem byl týden pod časem, než mě jen poslali k prodejci. Vzal jsem si to zpět, dostal plnou náhradu a utratil peníze za honda. Budu používat 100 % plyn a vypustit nádrž a carb každou sezónu, abych ji udržel. Myslel jsem, že elektřina může nahradit potíže. Když jsem jim ukázal, jak se jednotka zapnula a nevypnula se, když byla bezpečnostní páka propuštěna, trochu mě nezpochybnily. Myslím, že cítili, že neriskují soudní případ. Plyn se osvědčil po dobu 100 let.

Cynthia 18. března 2020 Mike jsem jen chtěl vědět, jak jsi dostal do krabice dvě baterie, dostal jsem jen jednu a zaplatil jsem stejnou částku jako ty za ty, za to bych se nevrátil k plynové sekačce pro Anyng I Love It I Nechte si jedlík plevelů v živých zastřihnutí

Mike ver Duin 20. dubna 2020 Cynthia, tato recenze je 5 let. Tehdy sekačka přišla s 2 menší kapacitní baterie. Asi o rok nebo dva později se změnili na 1 baterii, která byla větší kapacita. Sekačka také pro mě stále pracuje skvěle a my ji pravděpodobně dnes večer použijeme pro svůj první běh letos na jaře.

Bruce Foster 2. března 2016 Chci koupit elektrickou sekačku 20 ″. Ryobi se hodí k účtu. Na webových stránkách Ryobi se však uvádí, že to, co je v krabici: sekačka 2 (dva) 40-voltová lithium-iontová baterie 40-voltová nabíječka na tašku pro trávy výstřižky mulčování plug pojistky klíče Majitele vlastníka, avšak domácí depot prodá sekačku na seznamu 300.00 s pouze jednou baterií. Existuje další místo k zakoupení této sekačky nebo získat domácí skladiště pro prodej tak, jak je uvedeno na vašem webu? Díky za vaši pomoc. Odpověď

Jim 2. března 2016 nekupujte tento POS, zkusil jsem z nich dva a jsou nezdravé. Ano, zpočátku jsem to miloval. Ale v krátkém pořadí, kdybych byl chycen v nejmenším množství deště, zkrat. Ten druhý, který jsem měl zapnout rukama. Běžel by to, aniž by se toho dotkl. Jeho celkový haraburdí. Když to fungovalo, byla to skvělá věc, lehký ect. Ale prostě by to nevydrželo. Vidím je na prodej na mnoha prodejích garáží a na bleších trzích. To vám něco řekne. Odpověď

Dana 6. května 2016, takže nyní jdete kolem toho, že to jako „POS“? Měl jsem svůj pár let, žiji také na Floridě a ano, několikrát jsem se chytil v dešti, namočil mě (stejně jako sekačku) a neměl jsem žádné problémy, jaké jste měli (začne hned zpátky nahoru, i když je stále mokrý). Je nešťastné, že vaše zkušenost byla drasticky odlišná, ale označit ji jako POS není splaceno.

Jim 9. května 2016, velmi pochybuji váš příspěvek. Zavolal jsem Roybi a bylo mi řečeno, že to není nejistě, aby to nikdy nemohlo namočit. Moje sekačka se jednou zapnula. Byl to velmi nebezpečný POS. Byl bych tvůj idiot tofu olití, který by otočil cokoli, co jsi vnímal ve svém malém mozku jako ekologické přátelské. 40 procent to hodnotilo na Amazonu 2 hvězdičky nebo na nižší. HD je stáhl z police a zatím jsem je neviděl na prodej. Když je vidím na prodej na bleších trzích, nikdo nechce POS. Takže pokračujte v olizování tofu a přemýšlejte o své ukládání planety, ale neprodávejte nám své kecy.

Reynir 3. září 2016 Musím souhlasit s Danou. Mám tuto sekačku a žiji ve FT. Lauderdale na Floridě. Tuto sekačku jsem použil po dobu jednoho roku a měl jsem s ní absolutně nulové problémy. Mám také Edger/Trimmer a Blower tak používaný všechny tři každý týden na svém trávníku. Toto je fenomenální sekačka na trávu ve všech směrech. Kdyby moje zítra zemřela, doslova bych si koupil další den ve stejný den.

Chris 18. května 2017 Toto je opravdu POS, mohu sekat asi 25-30 minut, než je mrtvý, pak 4-5 hodin nabíjení, aby se vrátil zpět do plného rozsahu, při otočení se neustále zastaví. Nesnáším, že se to pokusí vrátit dříve, než bude 90 dnů nahoře

Chytrý jeden 29. července 2017 Proč to bijete? Je zřejmé, že je to nepoužívá ve mokrých deštivých podmínkách a vy jste to udělali. podívej se do zrcadla. Vy viníte ty. ti z nás, kteří jsou dostatečně inteligentní, aby se řídili pokyny. Očividně nejste chytřejší než trávník.

Shannon 27. srpna 2017 Úplně milujeme naše. Měl to jen něco přes rok bez problémů. IDK, pokud možná měl váš interní problém? Ale definoval ne! Víme, jak moc naši sousedé platí za své zahradníky (všichni máme stejnou velikost trávníků), a já bych řekl za 4 měsíce, kdy jsme už začali vidět významné úspory tím. Zatím jsme s naším výběrem spokojeni :))

Eric 21. června 2018 Měl jsem svůj už více než rok a žádné problémy se hlásit. Jednou se namočilo, zavřel jsem to a nechal ho zapnutý, dokud nebyl znovu suchý. Jděte na číslo elektroniky, když je namokne a spusťte je. Vsadím se, že jste stejný typ drogy, který si stěžuje, když se vaše televize uzavře, protože jste se s ním osprchovali. Omlouvám se, že jste měli problémy s tvým, ale moje stále funguje skvěle. A domácí sklad tady v Ky stále em a prodávají je. Pokud bych fakt nemohl najít jeden použitý, když jsem je začal hledat. Zní to mi, jako by se vaše rozbíjení bylo výsledkem špatného úsudku a netrpělivosti, nikoli vadným produktem. Hodně štěstí s vašimi plynovými sekačkami. Vsadil bych se, že máte o některých příběhy také.

DONV 21. června 2018 Měl jsem můj už asi rok bez problémů. Samozřejmě to nikdy nepoužívám v dešti a raději nebudu sekat mokrou trávu.

Shawn 19. června 2019 Možná byste měli zkontrolovat zprávu o počasí před sečením elektrickou sekačkou. Duh.

Mike ver Duin 2. března 2016 Webové stránky Home Depot uvádí, že The One Battery je 5.0 amp hodin, zatímco dva, kteří přišli s námi na testování, byly 94 watthodiny. Konverze je wh = ah x napětí nebo 94 = 2.35 x 40). Jedna baterie je tedy silnější, že dva jsme kombinovali. Naše stále běží skvěle! Používal to celý rok a my to udržujeme v kůlně a z deště, přemýšleli o tom, jak to dostat ven minulý víkend, dokud znovu nesněží. Odpověď

DONV 3. srpna 2017 Můj jediný problém (těžká nepříjemnost) se sekačkou RY40180, kterou jsem měl čtyři dny, je to, že často přestane běžet. Dostatečně snadné restartovat, ale proč to tolik skončí? Odpověď

Jim Young 3. srpna 2017 Don, měl jsem dva. První z nich pršelo asi na asi 3 minuty, než jsem to mohl dostat do garáže a po sušení by se nezačal zpátky. Druhá by se začala s bezpečnostní pákou, která by nebyla držena a běžela by, aniž by se dotkla. Jeho haraburdí.

Donv 3. srpna 2017 OK, díky. Díky tomu je vaše „nevyžádané“ hodnocení mnohem více než prázdné vitriol. Oceňuji informace.

Margery 3. srpna 2017 Zastaví, protože rukojeť je trochu volná. Utáhněte jej po každém používání. Ano, otravné.

Donald Vicarel 28. března 2018 Margery. měl jsem se k vám vrátit minulý rok (omlouvám se). Měl jsi pravdu! Jakmile jsem si zajistil rukojeť, stroj přestal ukončit. dík. –Donv

Patrick 22. března 2020 Souhlasím. Jakmile selím na svahu, žádná sekačka se vypne. Nyní nemůžu vodorovně na kopci. Musím jít nahoru a dolů po nejmenším kopci nebo sekačka vypne.

GREG 23. dubna 2016 Pohánění elektrického poháněného všeho se musí spojit a konkurovat plynu. Mají některé výhody, ale vzhledem k tomu, že všechny jejich části jsou nekompatibilní a skutečnost, že používají irelevantní IR zbytečné specifikace, všichni skoro sát. Příliš mnoho typů baterií; Žádná kompatibilita, dokonce ani pro nabíječky. Palivové nádrže se postupem času zmenšují a jsou nejdražší součástí elektrické. Sekačky mají svůj vlastní zvláštní podvod. Seznamy plynového výkonu šířky; Velikost elektrické. prohlédnutí v palcích. Koupil jsem si 21 palcový elektrický. Měl být roven většině sekaček na plyn, ale Blade byla 19 3/8. Všichni přehnají. Zesilovače kabelového seznamu, ale obvykle je to přeceňováno. Můj 13 amp nakreslil ne více než 9. Napájení baterie je horší. Vypisují volty, jako by to je míra moci, ale není to. Všichni by měli být uvedeni ve Watts, což je výkonový výkon, a používat průmyslové standardy, ale nejprve by museli mít standardy. Nekonkurují. Prostě hodí cenově dostupné a doufáme, že si ji koupíme. Odpověď

Molly 16. června 2016 Mike, naše zbrusu nová sekačka Ryobi právě dorazila a vyzkoušeli jsme to na našem poštovním dvorku, jakmile nabíječky ukázaly, že baterie byly připraveny (byly po příjezdu velmi téměř nabité). Asi po 10-15 minutách však sekačka vypnula. Jedna baterie se cítila docela horká, takže jsme použili starší, kterou jsme vlastnili, a také se horká a sekačka se vypnula, takže si nemyslím, že baterie jsou příčinou. Myslíte si, že sekačka přehřívá baterie. nebo nemohu sekat v horkém 95 stupňovém dni? (Pobřeží Texasu je často tak horké, takže je to problém.) Co myslíš? Odpověď

Mike ver Duin 27. června 2016 Zavolal bych Ryobi nebo kde jste si ji kdy koupili. To mi nezní normálně na základě mého použití. Nyní jsem ve svém druhém ročníku, když jsem ho používal a obvykle se dostanu mezi 30-45 minut na baterii. Odpověď

Molly 27. června 2016 Mike, děkuji za odpověď. Začali jsme to přesně dělat, ale nakonec jsme se rozhodli místo toho objednat 16 ″ 40-voltovou sekačku Ryobi. Hlavně proto, že bylo těžké získat jednu sekačku a zdá se nám, že by je mohli přerušit. Vrátili jsme tu jednu sekačku a baterie a revidovali naši novou 40-voltovou 16 ″ sekačku v pátek. Řezal jsem docela vysokou trávu na SAT a sekačka pracovala bezchybně. 40-volt je silnější než ten, který byl zřejmý při startu-up, a nařízl trávu a žvýkal pár holí bez problémů. Je lehký a snadno použitelný. Přišlo to s 2 bateriemi, ale nevypustil jsme první řezací dvůr, takže to byl bonus. Cena byla 329 a můj manžel neměl příliš nadšení platit cenu „plynové sekačky“ za elektrický začít bez pomoci a že bych mohl snadno zvládnout. Dostal jsem to, co jsem chtěl, a neměl jsem problémy s oříznutím dvora. takže jsem velmi potěšen sekačkou 16 ″ 40 V. Ještě jednou vám děkuji za užitečné příspěvky!

Aktualizace Molly 21. června 2018 Zde je červen 2018 dva roky poté, co jsme si koupili naši opětovnou elektrickou sekačku. Stále to používám jednou týdně a funguje to skvěle. Musím přiznat, že to prošlo časem, kdy by to začalo s dvojitým systémem, jinými slovy jsem nemusel držet rukojeť, abych ji spustil, prostě stisknu tlačítko. Bylo to nervózní, ale nikdy jinak nezpůsobil žádné problémy. Po několika měsících se to vrátilo k normální metodě startu, kterou dělá vždy centy. Opět funguje skvěle. Odpověď

Jim Young 21. června 2018 Existovaly vážné problémy s elektrickými sekačkami před 4 lety. Nyní je na trhu mnoho. Nekoupil bych použité POS sekačky. Podívejte se na recenze a zakupte si ty s nejlepšími nad všemi recenzemi. Jen proto, že jeden nebo dva lidé měli štěstí s jedním, neznamená to, že budete také. Byla to velmi temperamentní nová technika.

John Manahan 27. června 2016 Použil jsem elektrickou sekačku Ryobi po dobu 2 let. Byl to však pouze 16 ″ model, který byl v té době k dispozici. Tady je moje zkušenost. První rok vydržely baterie přímo po 45 minutách. V průběhu dvou let některé snížily. Teď dostávám asi 35 minut. Ale dobíjí se tak rychle, že se otočím skrz ně a jsou znovu nabity. Měl bych říci, že mám celou sadu Ryobi Outdoor 40V Tools, takže mám 3 baterie a 2 nabíječky. Mám čtvrt akr hodně, takže mi trvá asi 3 poplatky za baterie, abych sekal celou věc. Pokud potřebuji oříznout nebo používat svůj listový dmychadlo, bude to vyžadovat čtvrtou baterii. Nikdy v dešti, takže nevím, jak dobře to stojí. Ale já seká za 95 stupňů počasí, takže by to neměl být problém. Baterie se velmi horké, takže si myslím, že je to standardní. Pokud seká baterii, dokud nebude prázdná, nabiju ji a znovu seká, nebude se dobít, dokud se nevychladne. Po druhém poplatku se to opravdu zahřeje. Také rozhodně dávám přednost větší baterii, ať už je jakákoli velikost. Trvá to déle, ale dobíjení trvá déle. Celkově bych shrnul své zkušenosti. Miloval jsem s elektrickou sekačkou. Ve srovnání s plynem existují nevýhody. Zapomněl jsem nabít baterii z sečení před týdnem, takže jsem se musel zpozdit, když jsem sekal až později v den. Nemůžete si jen půjčit jeden od souseda. Protože velikost je menší, trvá mi déle, než seká na dvoře. Na opravdu vysoké a silné trávě se zastaví častěji než můj plyn, ale ne ohromující množství. Ale věci, které na tom miluji, převažují nad nevýhodou. Rád mi v tváři nemám vůni plynu. Údržba je téměř nula. Ta věc je opravdu lehká, takže je mnohem snazší sekat můj kopec, než můj plyn byl. Je to tišší, takže nepotřebuji ušní zátky a slyším moji ženu, když mě volá. (I když to může být pro některé lidi nevýhodou. lol) pomyslete na vakuum zapnuté venku. Po vlastnictví tohoto Ryobiho, kdykoli zemře, určitě dostanu další. Ale příště to bude 20 ″. Odpověď

Mike ver Duin 27. června 2016 Jsem ve svém druhém roce s tím a stále to miluji. Očekávám mnoho dalších let z tohoto stroje a pak dostanu další. Necítí jako plyn, nemáte horký motor, nebýt hlasitý? To jsou moje oblíbené věci o této sekačce. Odpověď

Heidi Peterson 26. srpna 2016 Nyní se vám bude líbit sekačka, ale Ryobi má obrovské problémy s jejich nabíjecí jednotkou baterie. Mnoho stížností prostřednictvím Better Business Bureau. Jeden jsem také poslal do agentury pro ochranu spotřebitele. Jakmile vaše baterie zemřou (a brzy), jste sami. Navzdory skutečnosti, že jejich nabíjecí jednotka je to, co způsobuje předčasně zemřít baterie, Ryobi nebude ctít své záruky na tento problém. Tato elektrická trávník je posledním produktem Ryobi, který kdy koupíme. Odpověď

Mike ver Duin 6. září 2016 Toto je „konec“ druhého léta, které jsem použil můj. Neměl jsem problém. To neznamená, že ostatní ne, ale moje funguje podle očekávání. Odpověď

Kathy 3. září 2016 koupila použitou 20 ″ sekačku. Baterie říká, že je plně nabitá, světlo se rozsvítí, když se to pokusím spustit, ale motor nezačne. Jakékoli nápady, co je s tím špatně? Odpověď

Mike ver Duin 6. září 2016 Důl má klíčový/obvodní jistič, resetovali jste to? je v kompartmentu baterie. To je vše, na co mohu myslet. Odpověď

Conly 8. července 2017 to právě koupil z Home Depot před měsícem. Dvakrát jsem posekal svůj drobné dvůr. Teď to nebude začít. Klíč na něm nemá jistič. LED světlomety zapnou, ale motor nebude běžet. Dokonce si koupil novou baterii. Nic. Nějaké nápady? Existuje někde jistič pojistky nebo obvodů, které se nedívám, protože jsem viděl příspěvky na jiných webech, které říkají, že klíč má tlačítko „resetovat“. Můj ne.

Mike ver Duin 11. července 2017 Conly, tato recenze je pro model 2015. Nejsem si 100% jistý modelem 2017. Vypadá to, že má stejný červený klíč „pojistky“, který přišel s mým. Na vrcholu klíče je „bublina“. Vypadá to, že tam je přepínač resetování, ale je to pojistka. Funguje světlo hlavy, když je vytažen klíč pojistky? Pokud ne, pak pochybuji, že je to problém.

DONV 10. července 2018 Conly. pokud máte potíže s tím, že se ujistěte, že je vaše rukojeť vytažena celou cestu a uzamčena na místě s bílými držáky, které jsou uprostřed rukojeti. To je problém, který jsem měl se svým strojem, když jsem to poprvé dostal. Jakmile jsem si zajistil rukojeť, fungovalo to (a nadále funguje) dobře.

Roz 5. září 2016 Dnes byl můj první den s naším zbrusu novým riyobi. (Můj manžel to už jednou použil.) Překvapilo mě, když jsem si přečetl vaši zářící recenzi, protože moje zkušenost s naším poštovní známkou nebyla tak příjemná. Zdá se, že pokud je tráva dokonce mírně mokrá (voda v 6 hodin ráno a já jsem sekal ve 13:00 za velmi horký, slunečný den, žádnou vlhkost), nebo se snažíte snížit více než palec pryč, nebude to, nebude to Jděte více než několik stop, aniž byste se udusili výstřižky a zastavili. Rozhodně jsem to neslyšel „oživit“, abych prošel tvrdšími oblastmi, takže si nejsem jistý. (Existuje pro to zvláštní tlačítko?) Navíc, po něm se musím po něm pořádat, dokonce i ostražitý vyprazdňování tašky, protože se zdá, že nemá schopnost zakládat výstřižky. Nejsem moc naštvaný, jako jsem zmatený. Měli jsme skvělý zážitek s naším Riyobi Edger a menšími spotřebiči. Dělám něco špatně? Baterie byly plně nabité. Odpověď

Jim 6. září 2016 Jsem s vámi na frustraci. Naše zkušenost byla, že to mělo potenciál, ale bylo to tak křehké, že to nemohlo být kolem vody. Myslím, že je možné postavit dobrou elektrickou sekačku a může to být něco, o co bych se zajímal. Ale tato POS není ten. Bydlím na Floridě a pršelo to jen trochu na sekačce, jako tomu je ve FLA a nemohl jsem to dostat dovnitř dostatečně rychle. Sekačka by se objevila a nešla se pryč, když byl uvolněn bezpečnostní lišta. Vzal to zpět na HD a koupil si Honda. Používám pouze 100% plyn a funguje to jako kouzlo. Dokud nedostávají elektrickou perfektní, zůstaňte od nich dál. Odpověď

Jim T 17. září 2016 Ahoj Jim, myslím, že byste měli zveřejnit svůj příběh o sečení v dešti několikrát, protože třikrát prostě nestačí. Váš 100% plyn, 100% přístup k znečišťování je protikladný k tomu, o čem je tato sekačka

Mike Ver Duin 6. září 2016 jsem tento víkend sekal trávník, fungovalo to skvěle. Důl je model z roku 2015 se dvěma bateriemi. Nemohu mluvit za novější model s 1 baterií. Zabalil jsem se s tím a neměl jsem problém. Mulched s tím (jako jsem to udělal tento víkend) a neměl jsem žádný problém. Nebudeme po celou dobu zalévat náš trávník a vím, že byl tento víkend suchý, když jsem ho posekal. Zdůrazňuji, že pokud máte tlustý trávník, zkrátí se čas baterie. Richův trávník je napojený a oplodněn, neudělali jsme to skrz celý trávník s oběma bateriemi. Neexistuje žádné speciální tlačítko, aby se to „rev Up“. Snímá čepel zpomalení a přidává více energie. Určitě to slyším. Součástí toho, co seká každý týden Šířka sekačky, ale musel jsem to udělat také se svou starou (10 let) plynovou sekačkou. Jsem si jistý, že existují sekačky, které by se nezpomaly. Myslím, že jsem zvědavý, co je „pár stop“. Na Richově trávníku bychom mohli jít, řekl bych, že 120 stop (dolů a zpět na 60 ′ pozemku) a vyprázdněte to. Nemohu si přesně vzpomenout, ale věřím, že to byly plné škrty šířky sekačky a jeho trávník byl svěží. Na mém trávníku (což není tak svěží) bych mohl jít mnohem dále, než pokaždé vyprazdím tašku. Opět je však můj model z roku 2015. Je to stále jedna z nejoblíbenějších věcí, které jsem zkontroloval. Stále používám téměř vše, co jsem zkontroloval na Busted Wallet, není to jen věci, na které jsem si přezkoumal. Je mi líto, že máte potíže s tím, co jste zakoupili, možná budete muset o tom mluvit s Ryobi nebo Home Depot. Odpověď

Molly 6. září 2016 Měl jsem nyní sekačku Ryobi 40V Elec po dobu něco přes 2 měsíce. Neměl jsem problémy, které popisujete, Roz. Posekl jsem většinou suchou trávu. Den po dešti jsem sekal dvakrát, takže bych popisoval trávu tak mírně mokrou na dně. Při sečení to způsobuje „silnější“ pocit a naplnil tašku rychleji, aby bylo těžší vyprázdnit, ale nikdy nenechal výstřižky za zapínáním nebo ucpané výstřižky. Nesprávně jsem mulčoval jen jednou, jak se ukázalo, protože jsem zapomněl vložit tuto výbojovou zátku zpět. Tráva nebyla příliš dlouhá a ten den byla suchá. Fungovalo to dobře, přestože nepoužívalo výbojové psí a výstřižky na trávníku nebyly znatelné. Nedokážu si představit, proč vaše nezískává výstřižky. Re pro mě výška trávníku. seká jednou týdně a prošel jsem jen asi 9 dní nejdelší kvůli zpožděním deště. První měsíc jsem nechal výšku sekačky v nejvyšším prostředí a za poslední měsíc jsem ji snížil na druhé nejvyšší nastavení. Zdá se, že je to, že stříhám trávu asi 1.5 až 2 palce každý týden (zde roste rychle na pobřeží Mexického zálivu). Můj se nikdy nevystřídal. Možná jste dostali citron? Jak ukázal můj dřívější příspěvek, náš zbrusu nový 16volt zůstal jen na sekundy, takže jsme ho právě vrátili jako vadný. Pak si objednal 40volt. Zatím to fungovalo dobře, ale jiné příspěvky mě informovaly o tom, že bych mohl mít budoucí problémy. Právě teď jsem s tím velmi spokojený. Odpověď

Peter Harding 19. září 2016 Mám jeden z těchto sekaček na trávu, ale nabíječka baterie se nebude účtovat, aby baterie nechala někoho, kdo má e.mail nebo adresu opravné odpovědi na opravné očkování

Lee M 2. listopadu 2016 Vlastním sekačku 40V 20inch, Weed Eater a Snow Flower. Takže mám 4 baterie a 3 nabíječky. Služba je problém. Ryobi je ve svém 3. servisním středisku v oblasti Kansas City a měli pouze jeden uvedený. Opravdu, jedno servisní středisko v oblasti metra přes 1 m lidí? To je jedno. Moje sekačka fungovala dobře a já ji vyvolávám před 30 dny jedna z označených baterií vadný. Vzal jsem to do servisního centra a oni řekli normálně 7-10 dní. Nyní se dozvědím, že to bude 45 dní. Poslal jsem e-mailem Ryobi a oni řekli, že to byl problém s jejich „distributorem hlavních dílů“. Jakmile jsem vystopoval část č. 130186045, to je to, co Ryobi řekl: „2. listopadu 2016 08:41 Položka # 130186045, je na zpětném odložení protokolu kvůli faktorům výrobního plánu. Objednávky jsou vyplněny v pořadí, které je přijímán distributorem hlavních dílů, protože je přijímán inventář. Pokud vám servisní středisko, které používáte.“Takže bych řekl, že Ryobi má problémy s bateriemi, pokud jim to nahradí 45 dní, než je nahradí jednu.

Jim 7. března 2017 Nejsem si jistý. Nedíval jsem se, ale když jsem vrátil svou elektřinu, řekli, že kvůli problémům přerušili. Možná opravili design kecy. Odpověď

Mike ver Duin 7. března 2017 Home Depot prodává Ryobi. Sekačka, kterou jsme zkontrolovali, byla nahrazena novějším modelem. Podívejte se na aktualizaci ve spodní části naší recenze. Stále prodávají několik sekaček na baterii, včetně nové elektrické sekačky. https: // www.Ryobitools.com/venkovní/produkty/seznam/kategorie/sekačky Odpověď

Molly 9. března 2017 Můj názor na tyto rybi sekačky se změnil k horšímu, obávám se. Náš nákup na konci června „novějších“ 40 V nad naším vráceným 18voltem fungoval skvěle až do minulého měsíce. Nyní se bezpečnostní funkce zmizela. když vložíte do červeného plastového klíče, čepele se začnou otáčet. Jo. zatímco se krčí hned vedle čepelí, právě nahoru a začínají plné výbuch. Stále to stříhá skvěle, ale rukojeť již nezačne a zastavuje sekačku. pouze červená „klíč“ ji může zapnout nebo vypnout. Zpět k tabuli…

Pete Sommers 27. března 2017 Díky tomuto webu si koupím tuto sekačku v Home Depot. Nevadí mi nabídka jedné baterie, protože mám dmychadlo (které miluji) se stejnou baterií. A mohu dokonce koupit zastřihovač řetězců, který také používá stejnou baterii. Navíc je tato sekačka na skladě v Home Depot, což znamená, že mohu použít svou veteránskou slevu (10%). To zaplatí daň a pak některé. Odpověď

Ronny 9. dubna 2017 Právě jsme dostali jeden. Milujte to, ale mulčová zástrčka saje. Těžko zvládnutelné, aniž by poskytovalo dokonalou pečeť. Opravdu si přeji, aby měli dva modely, bagger nebo mulcher. Nahraďte můj model za druhý, když je k dispozici, Ryobi! Odpověď

Bob Polk 17. dubna 2017 jsem koupil model 20 ″ 40 voltů RY40180 před dvěma týdny. Třikrát jsem posekal svůj malý dvůr, motor se zastaví bez zjevného důvodu (úroveň půdy, krátká suchá tráva, plně nabitá baterie). Začíná bez prodlení, když je tlačítko Start stisknuto a je zatažena bezpečnostní páka. Měl někdo jiný tento problém? Odpověď

Jim 18. dubna 2017 Měl jsem z nich dva, poslední by začalo a nešel jsem pryč, když byla propuštěna bezpečnost. Bylo to nezdravé. Pokud to dokážou opravit, aby bylo spolehlivé a není tak nestabilní, mohu se na to znovu podívat. Ale prozatím bych to vzal zpět a zůstal od nich dál. Odpověď

Mike ver Duin 18. dubna 2017 Zavolal bych Ryobi nebo kde jste si ji kdy koupili. To mi nezní normálně na základě mého použití. Měli byste být schopni získat výměnu nebo opravu. Můj odhad je, že bezpečnostní přepínač na páce je problém nebo jiná elektrická chyba, ale nesnažte se to sami opravit, protože by to mělo být stále v záruce. Toto je začátek mého třetího roku s touto sekačkou a neměl jsem s tím vůbec žádné problémy. Odpověď

Pete Sommers 18. dubna 2017 se mi to stalo několikrát, a uvědomil jsem si, že jsem nechala na baru jen dost, abych přerušila moc. Položil jsem na rukojeť popruh na suchý zip, abych držel tyč na místě. Už žádné zastávky. Odpověď

Margery 8. června 2017 Mám stejný problém. Vyzkoušeli to na nejvyšším prostředí, ale to nezměnilo. Kromě tohoto problému jsem s sekačkou spokojený. Odpověď

Bill 27. května 2018 Mám stejný problém, myslím, že se jedná o designovou vadu. Testoval jsem můj tím, že jsem to zapnul na příjezdové cestě a vypršel přesně 1 minutu a vypne se. Pokud nechám svůj trávník růst vysoký, sekačka funguje skvěle, takže pokud nemáte plyšový trávník, tato sekačka není pro vás. Ale pokud potřebujete nějaké cvičení, musíte spustit rychle přes řídké oblasti, než bude vaše 1 minutové okno nahoře, než se vypne a musíte jej restartovat. Zavolal jsem Ryobi a mluvil se čtyřmi lidmi přes půl hodiny a samozřejmě o tomto problému nikdy neslyšeli. Ale vyzkoušejte to sami, spusťte to přes příjezdovou cestu bez nákladů a zaručena za 1 minuta zaručená. Navrhují cestu k velké redundanci do tohoto produktu. Odpověď

Patrick 22. března 2020 se zdá, že se zastaví, jakmile jdu na nejmenší nerovnoměrnou půdu nebo kopec. Odpověď

Seileng 16. května 2017 Ryobi 20 sekačka na trávu je opravdu pěkná. A také se mi líbí model Greenworks 25142, který má spoustu dobrých funkcí jako Ryobi 20. Mike Ver Duin, co si myslíte o Greenworks 25142 vs Ryobi 20, což je nejlepší? Odpověď

Mike ver Duin 16. května 2017 Rychle googling, Greenworks 25142 je 10 amp, 16 ″ kabelová sekačka. Z mé zkušenosti by vaše omezení byla šňůra a šířka řezu 16 ″. Ryobi 20 ″ pro mě nahradila plynovou sekačku. Nyní s tím vstupuji do svého 3. léta a nechtěl bych něco menšího. S Greenworks 25142 je tu jistá úspora nákladů, je to jen přes náklady na baterii pro Ryobi, ale opět máte šňůru možná v cestě (v závislosti na tom, jak sekáte a kde jsou vaše venkovní prodejny). Síla 10amp by byla určitě hezká, ale Ryobi nenašel plevele, které dosud nemohlo proříznout. Pro trávník mé velikosti? Držel bych se Ryobi, nebo je to aktuální náhrada. Odpověď

Jim T 19. května 2017 Zatím moje sekačka Ryobi byla většinou skvělá. Mám docela malý dvůr a mohu celou věc dělat s jedním nábojem. Jediný problém, který jsem měl dnes, byl, když to najednou přestalo fungovat. Po pohrádnutí jsem zjistil, že šroub spojující pravou stranu rukojeti se uvolnil a vypadl. To je na stejné straně jako malý červený bezpečnostní spínač, který zabrání zapnutí sekačky, když se držadlo nesladí. Protože rukojeť byla volná, nedržela spínač, což snížilo sílu. Jakmile jsem našel šroub a pevně ho zašrouboval, sekačka znovu běžela dobře. Design je docela úhledný. je snadné se skládat a líbí se mi, jak sedí vzpřímeně na nohou kovového rukojeti, takže v mé garáži zabírá minimální prostor. Nelíbí se mi, jak musíte tlačit knoflík pro nastavení výšky zpět dolů do nejnižšího nastavení, než budete moci sklopit rukojeť zpět dolů, ale žádné jiné stížnosti než tohle. Slyšel jsem automatickou akci „zrychlit na řezání vyšší trávy“ a nikdy jsem ji neměl na mokré trávě, ani na mokré trávě. (Což je zde běžné na severozápadě Pacifiku.) Ti z vás, kteří mají problémy s tím, že zastavují nebo dochází energie, mohou mít citronové baterie. (Mám spoustu Ryobi 18V One Plus nástroje a baterie jsou rozhodně slabým odkazem.) Home Depot je docela dobrý při jejich výměně, pokud nečešíte příliš dlouho. Odpověď

Kiri 25. května 2017 Žiji v Kanadě a snažím se najít čepel náhradní sekačky pro tuto sekačku bez kartáčovače 40V, který byl celodenní projekt, který viděl, že Home Depot Canada prodává sekačky, ale zjevně ne skladuje náhradní nositelné předměty, jako je sekačka čepele. Velká ztráta času a mnoho zklamání, které musím zřejmě koupit a odesílat z USA, abych udržel produkt zakoupený v Kanadě…. být docela varován! Odpověď

Cliff 16. září 2017 Jim. děkuji za tip. Můj model Ryobi 40109 by se zastavil, jakmile zasáhne (suchou) trávu, bez ohledu na nastavení výšky. Na základě vašeho tipu jsem se podíval na úchyty. Šrouby tam byly a těsné, ale všiml jsem si červeného tlačítka pod pravou rukojetí. Zdálo se, že rukojeť stiskla červené tlačítko, jak je navrženo, ale rozhodl jsem se, že by to mohlo být potřeba resetovat. Takže jsem uložil upevňovací prvky a složil rukojeť dolů, jako by pro skladování. Poté znovu prodloužte rukojeť a vložte ji zpět do operační pozice a znovu ji uzavírá. Viola! Teď to funguje. Nějak se tlačítko (nebo obvod za ním) zmatený. Problém vyřešil jednoduchý mechanický „resetování rukojeti“. Odpověď

Ann Rice 30. června 2017 koupila Ryobi 20 ″ 40-voltovou bezmasrkovou sekačku v Home Depot květen 2017. O dva týdny později to zamířilo do servisního centra, když se baterie zasekla v sekaně. Servisní středisko zjistilo, že se plast deformoval, když se baterie přehřát. Distributor dílů řekl, že části byly nařízeny zpět. Druhý hovor servisního centra distributorovi dílů nenašel žádné nové informace. E-mail s Ryobi byl zodpovězen s líto, nemůžeme vám pomoci. Několik hodin úsilí servisního střediska konečně přimělo distributora dílů, aby přiznal, že části nebudou k dispozici do konce srpna. Žádné další produkty Ryobi pro mě, kvůli jejich špatnému zákaznickému servisu, ale zlaté hvězdy Sharon v Tipp-Troy Lawn Service za získání jakýchkoli informací, které by mohla!! Odpověď

Eric v 5. července 2017 Moje zkušenost s nejnovější inkarnací této sekačky byla rozhodně smíšená taška. Start tlačítka (místo startovacího šňůry) je skvělý pro moje špatná kolena a nemusíte se starat o plyn, olejové a vzduchové filtry, je definitivní plus plus. Tato věc však má velké potíže s dlouhou trávou. Od doby, kdy se moje poslední trávník zhroutil, je to už nějakou dobu, co jsem sekal a moje tráva je poměrně dlouhá. Protože pracuji odpolední směnu, musím ráno sekat, takže tráva je také trochu vlhká. Za těchto podmínek trvá 5AH baterie pouze 10. 15 minut. To stačí jen na pokrytí malé části mého pozemku o rozloze 19 000 čtverečních stop. Poté, co baterie zasáhne 50% značku, sekačka začne vyřezávat docela často. Pokud uslyším, že se to začne dusit, obvykle to mohu naklonit a čepele se začnou opět točit. Někdy se však neobjeví ani po držení kauce a narazení na tlačítko zapalování. Může to být způsobeno přehřátím, ale baterie se prostě cítí trochu teplá, ne opravdu horká. Budu muset buď získat další baterii, abych mohl použít, zatímco první vychladnutí, nebo si vyměnit Ryobi za výkonnější 60V Greenworks Pro. Bylo by také hezké, kdyby to mělo možnost postranního výboje, která by pravděpodobně lépe zvládla dlouhou trávu. (Ano, měl jsem provést svůj výzkum.) Odpověď

10Techy 24. srpna 2017 Jsem s vámi souhlasil Mike ver Duin. Ryobi 20 ″ 40-voltová sekačka je skvělý stroj, který si můžete koupit pro naši práci na zahradě. Koupil jsem to od minulého měsíce a jsem rád, že ho velmi použiji. Doporučte také pro všechny. Odpověď

John Menendez 28. března 2018 Jsem s vámi souhlasil. Ryobi 20 ″ 40-voltová sekačka je skvělý stroj, který si můžete koupit pro naši práci na zahradě. Díky za článek. Odpověď

Nick 24. května 2018 Rychle jsem se podíval přes recenzi a комментари и мнения. Jaká je trvanlivost sekačky obecně? Mám čtvrtinu akrů s dvouletý trávník, který se stále vyplňuje, takže sečení může být trochu „hrbolaté“. Jak se za těchto podmínek vydrží Ryobi (jakákoli verze)? Odpověď

Jim 21. června 2018 Měl jsem můj asi dva roky a je to stále v dobré kondici a funguje skvěle. Jediným problémem, který jsem měl. a to by se mohlo ukázat, pokud máte hrbolatý trávník. je šroub držící rukojeť sekačkou se uvolnil na boku s přepínačem senzoru, takže sekačka se nezapne. Na to také narazilo několik dalších lidí, ale jednoduše utažení problému oprava šroubu. Odpověď

https: // www.Youtube.com/hodinky?v = wn6kkcpptnk 9. června 2018 i ց o každý den vidím některé webové stránky a stránky, které mají recenze, jak se jedná o webové stránky. Odpověď

Letti 13. června 2018 Já jen zápas NY 40V Ryobi- vypadá to hezky, zní dostatečně ticho, veškerá baterie se nabije, dobře se pohybuje a je připravena jít- co- co- co- co!? Neřezal trávu?? Proč? Všechno chk. Nápověda plz! Odpověď

DONV 21. června 2018 Letti-Možná je neřezaný problém s výškou čepele. Jen myšlenka. Odpověď

Vikki 25. června 2018 koupil důl před rokem. Během prvního měsíce jsem musel vyměnit baterii. Ale sekačka fungovala skvěle první léto. Rychle vpřed do druhého léta. Začal dobře. Začal mít problémy s zastavením. Teď to prostě nezůstane. Začíná to dobře, ale jakmile to spustím, abych ji okamžitě zatlačil. Upravil jsem výšku, vyčistil ji, naostřil čepel a dokonce jsem vyšel a koupil druhou baterii. Tato věc je kus #@! Skončil jsem s elektřinou. Vrátit se do plynu! Odpověď

Philip Bruner 4. července 2018 20in. sekačka funguje skvěle, ale. Baterie trvala jen 13 měsíců. Musel jsem si koupit novou baterii za 150. Druh drahé údržby nedostal bych další. Odpověď

Mike ver Duin 10. července 2018 Aktuální záruka je stejná, jako když jsem testoval sekačku, baterie (nebo baterie v závislosti na modelu) jsou pokryta po dobu 3 let od data nákupu pro rezidenční použití pro původního kupujícího. Současná politika pro rok 2018 je na straně 17 tohoto PDF: https: // manuály.Ttigroupna.com/System/Files/9351/Original/RY40108_107993003_664_TRINGUAL_04.PDF?2018 Stále sekám svůj trávník s touto sekačkou a původními dvěma bateriemi. Odpověď

Blanco, OK Údržba trávníku Nejlepší 9. července 2018 […] Ryobi 20 „40-voltová sekačka-Recenze sekačky | Busted peněženka-Nedávno Buted Wellet dostala šanci vyzkoušet a zkontrolovat Ryobi 20“ 40-voltovou trávník a my doufal v sílu plynové sekačky s tichem a čistotou mé sekačky navijáku. […] Odpověď

Peter 20. září 2018 nepochybně nejhorší nákup, jaký jsem kdy provedl. Když moje plynová sekačka konečně zemřela, moje žena chtěla, abych šel elektrickým způsobem, abychom nemuseli ukládat plyn. To, co mi dříve trvalo 15 minut (přední dvůr), se nyní blíží 30 a vyžaduje změnu baterie. Můj zadní dvorek, který 68 ′ x 48 ‚trvá 90 minut a 4 nabíjení baterie. Téměř třikrát tak dlouho, jak to bývalo. Odpověď

Robotance 22. května 2019 Ahoj Mike, velmi užitečná recenze. Děkuji za sdílení tohoto! Mohu znát aktuální cenu sekačky na trávu? Odpověď

Donald Morrison 6. července 2019 jsem koupil sekačku 20 palců, 40 volt 2 amp amp Ryobi před více než dvěma lety. Můj trávník je asi o půl akru. Sekačka provozovala bezchybně od dne, kdy jsem ji obdržel, příručka pro údržbu však uvádí, že kola jsou mazaná doba života. Poté, co jsem byl uložen na zimu. Po práci každého kola tam a zpět na chvíli vypadají dobře. Noe po několika sečení zjistím, že sekačka je těžké tlačit. Zdá se, že kola nemají žádná ložiska a při převádění se vrčí. Koupil jsem 40 voltových 4 amp baterie, která trvá jen asi o 10 minut déle než 2 ampérní baterie. Kromě problému kola jsem s touto sekačkou neměl žádný problém. Je mi 86 let a používám sekačku k cvičení při sečení trávníku. Odpověď

Justin 7. září 2019 Čepele sekačky válce proříznou trávu nůžkově podobným způsobem, čímž vytvořili čistý a uklizený řez. Ti, kteří používají sekačku, si proto často všimnou lakovaného trávníku vyhlížejícího se. Jednou z nevýhodně sekačky válce je to, že aby udržel trávník vypadající uniformu, musí uživatel pokaždé snížit trávník stejným způsobem stejným způsobem. Odpověď

Mike Ver Duin 10. září 2019 Justin, nejedná se o válec (také nazývaný sekačka navijáku). Je to rotační sekačka. Odpověď

TheTechyboss 7. října 2019 Velmi pěkný příspěvek, souhlasil jsem s vámi, že tento stroj na trávu odvedl skvělou práci a snadno ho zvládl. Ryobi 20 Skvělá tráva a snadno použitelná. Jsem milovník trávníku a snažím se, abych to udržel v čistotě a krásném a tento stroj na trávu hraje velkou roli, aby nakrmil moje vše nezbytný související s účely čištění trávníku. Odpověď

Travis 22. února 2020 Automatičtí trávník se mohou potulovat kolem vašeho dvora ořezávání trávníku, zatímco děláte něco mnohem vzrušujícího, mohlo by to dělat, když spíte, pokud si to přejete! Sekačku můžete naprogramovat tak, aby sekala v konkrétních dnech a v konkrétních dobách, takže se nikdy nemusíte starat o to, abyste si ji zapamatovali. Odpověď

Lawrence 2. května 2020, s manželem a já si koupíme jezdeckou sekačku pro naši 1.25 akrů, a my se snažíme rozhodnout mezi volantem a dvěma pákovým systémem. Odpověď

Ryobi 40V Recenze sekačky na sekačku

Ryobi nabízí velmi dobrý výkon s přesvědčivou cenovou hodnotou pouze s několika bezdrátovými sekačkami, které si můžete vybrat.

Sekačky na trávu s baterií jsou už několik let (je to opravdu divné to říct!) a technologie stále stéká z plynových modelů. Dalším krokem tedy musela být bezdrátové sekačky. Prostě nepřišli tak rychle. S pouhým párem, z čeho si vyberete, se blíže podívám na sekačku na trávu Ryobi 40V.

Ryobi’s 40V bezkartáčové sekačky na trávu

Ryobi’s 40V bez kartáčovače trávníku má velmi funkční design a všimnete si, že většina stejných funkcí je přítomna na samohybném modelu. To je pozitivní, protože s tímto designem není moc stěžovat.

Bezkartáčový motor

Pokud se chystáte nakrájet něco víc než jen malé město, potřebujete bezkartáčový motor, abyste prodloužili běh v bezdrátovém sekaně na trávu. Pokud jedna baterie potřebuje napájet jednotku a motor, je neelegovatelná. Ryobi zajišťuje, že získáte výhody bezkartáčového motoru.

Self-pohon

Jméno vám řekne, že sekačka na trávu Ryobi 40V má samohlounnou jednotku, ale jak dobře to funguje? Ovládací prvky jsou dostatečně snadné. existuje posuvník, který používáte k určení, jak rychle chcete řezat. Téměř nikdy jsem to nedal více než třetinu cesty vpřed a je tu spousta top-end rychlosti, pokud je vaše tráva na úrovni, která se tímto tempem sníží.

Co se mi nelíbí, je to, že ovládací snímky jsou příliš snadno. Když otočím sekačku kolem vysokých překážek, jako jsou stromy, mám tendenci ji narazit vpřed. Spíše než nekonečný kontrolní snímek bych raději nechal kliknout na polohu, aby nebylo tak snadné vyrazit z místa.

Skládací úložiště

S teleskopickými kliky, které se skládají dopředu, je úložný prostor minimální, protože můžete postavit sekačku na trávu Ryobi 40V v rohu vaší kůlny nebo garáže. Chcete.li sekačku složit nahoru, budete muset upustit výšku sekačky až dolů, abyste se dostali pákou z cesty. Před složením je také chtít odstranit baterie. Pokud na to opravdu pracujete, můžete je dostat ven ve složené poloze, ale nestojí to za potíže.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že kolem sekačky jsou senzory na více místech. Takže pokud jste všichni nastaveni a nezačne to, nejprve zkontrolujte uzamykací klipy v bodech otočného a teleskopického bodu, abyste se ujistili, že jsou plně zapojeni. Pokud nic není zamčené, sekačka neběží.

Ryobi 40V bezkalátová sekačka na trávu má známý problém s mikroprocesorovým přepínačem na rámu. V tomto modelu jsem se s tímto problémem nenarazil.

Jednorázová nastavení výšky

Máte sedm pozic výšky řezu v rozmezí od 1-1/2 ″ do 3-3/4 ″ na jednobodové nastavení páky. Je to docela snadné používat a zajišťuje, že všechna čtyři kola udržují palubu ve stejné výšce. To pomáhá udržovat rovnoměrný řez.

Ukládání baterií

V závislosti na velikosti trávníku a na tom, zda je tráva vlhká, když ji odříznete, možná budete chtít náhradní baterii. K dispozici je úložiště hned vedle hlavního připojení baterie, takže pokud potřebujete přepnout, jedná se o proces 5 sekund.

Nevýhody

Po více než 8 týdnech používání jsem narazil pouze na několik věcí, které bych rád viděl zlepšit. První je výše uvedený posuvník rychlosti pohonu. Druhým je, že neexistuje žádná možnost bočního vypouštění. Můžete mulč nebo tašku, ale žádný boční výboj. To přijde do hry, pokud bude tráva příliš vysoká na mulč a nechcete se bavit.

Výkon

Řezání

Obvykle seká na 3 palce a můj trávník je právě teď docela silný. Na straně řezu kvalita věcí ponechává sekačka na trávu Ryobi 40V s vlastním pohonem, dokonce i střih. To je důležité pro čistý vzhled, ale není tomu tak u některých jiných sekaček, které jsem použil. Bez ohledu na to, jakou sekačku používáte, udržování Blade Sharp je klíčem k udržení čistého řezu.

Raději mulč spíše než taška jednoduše kvůli objemu trávy, kterou jsem řezal každý týden. Ale pokud nechám trávník jít déle než 7 dní, zasáhnu několik oblastí, kde je to boj oříznout jako plné řádky a efektivně mulčit trávu. A pokud je tráva mokrá, vytvoří pěknou vrstvu uvíznutí trávy na spodní straně paluby. To je místo, kde bych rád měl spíše možnost vypouštění bočního vypouštění než jen mulčování nebo pytlování.

Je to také v mírně vyšší nebo mírně mokré trávě, že se začíná objevovat rozdíl mezi napájením baterie a plynovou energií. Plynové sekačky za stejnou cenu se s jistotou sníží mnohem více. Není to tak, že není dostatek energie. Během vegetačního období se musíte jen snížit.

Čas běhu

Jedním z důvodů, proč bezdrátové sekačky na trávu jsou výzvou, je to, že musíte odklonit energii baterie z čepele na kola. Schopnost toho není problém, kapacita baterie je. Pomocí 5.0 AH baterie s Ryobiho bezkartáčkou sekanou na trávu, mohu získat asi 45 minut běhu. Model s vlastním pohonem klesá pouze 5 minut v ideálních podmínkách (suchá tráva na týdenním růstu). Pokud jde o 1/4 akr, můžete dokončit trávník na jednom poplatku, pokud se budete pohybovat.

Mokré trávy však není vaším přítelem. Vzhledem k tomu, že většina z nás ráda ráno seká, když je v trávě ještě nějaká vlhkost, budete chtít mít druhou baterii. Používám 3.0 AH Pack z dmychadla Ryobi’s 40V Jet ventilátoru jako zálohu za posledních 5. 10 minut řezání, které obvykle nedosáhnu.

Ale pokud necháte trávu jít déle než týden (může v létě Florida pěstovat 5. 6 palců týdně), budete potřebovat dvě baterie plus čas na dobití jednoho z nich. Pointa je, že omezení kapacity baterie znamenají, že se musíte držet standardních týdenních údržbářských řezů v suché trávě, pokud očekáváte, že dokončíte na zahrnuté baterii.

Sečteno a podtrženo

Samotorická sekačka Ryobi 40V začíná vynikajícím fyzickým designem, který se snadno upravuje a ukládá. V motoru je dostatek energie pro zpracování týdenních údržbářských škrtů, ale trávníky, které jdou mnohem více než týden. Do té míry, že ji nikdy nenarazíte na polovinu cesty.

Jediné nevýhody jsou pro většinu uživatelů relativně malé. Můžete taška nebo mulč, ale nedochází k žádnému bočnímu výboji. Je také možné narazit na ovládání rychlosti bez velkého úsilí a nakopat se do vyšší rychlosti. Kromě toho jsou omezení skutečně založena na tom, jak vysoká jste nechali růst trávy a jak je mok.

Tento model bude dobrý pro pozemky 1/4 akrů. Můžete realisticky dělat 1/3 akr, ale v tomto bodě budete potřebovat další baterii. Ceny jsou lepší než model Ego na 349.00, ale vzdáte se nějaké kapacity baterie a pravděpodobně hlubší řady nástrojů.

Specifikace sekačky RYOBI 40V

0 nejlepších elektrických sekaček na trávu z roku 2023, testováno a přezkoumáno

Sage McHugh napsal pro Dotdash Meredith od roku 2019. S více než deseti lety zkušeností s obsahem orientovaným na spotřebitele má Sage vášeň pro produkty a jak posilují náš každodenní život.

Barbara Gillette je mistrovský zahradník, bylinkář, včelař a novinářka. Má 30 let zkušeností s šířením a pěstováním ovoce, zeleniny, bylin a ozdoby.

Rich Scherr je ostřílená technologie a finanční novinář, který strávil téměř dvě desetiletí jako editor Potomac a Bay Area Tech Wire. Rodák z Baltimoru také zakryl technologickou scénu pro localbusiness.com a byl pravidelným přispěvatelem na sportovní stránky Baltimore Sun a Washington Post.

Elektrické sekačky na trávu mají oproti plynovým modelům mnoho výhod. Například, elektrické modely neuvolňují výfukové plyny a mohou být výrazně tišší a snadněji se ovládají, což má za následek mnohem příjemnější zážitek sečení všude kolem. „Elektrické sekačky na trávu přicházejí s mnoha funkcemi, které majitelům pomáhají zůstat v bezpečí, pohodlném a produktivním,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Zkoumali jsme mnoho různých typů sekaček na trávu a několik testovali v našich vlastních dvorcích po celé zemi. Poté jsme vyhodnotili produkty na základě jejich nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnoty a vybrali jsme naše oblíbené v celé řadě kategorií pro tento seznam. Během našeho prvního běhu se sekačkou jsme načasovali proces montáže a pečlivé poznámky o tom, jak jasné a jednoduché byly zahrnuté pokyny. Poté jsme při třech samostatných příležitostech využili sekačky, vzali na vědomí délku trávy, celkovou plochu dvora a čas potřebný k dokončení úkolu.

V našem posledním kole testování jsme provedli šest jezdeckých sekaček na jejich tempo na našich osobních dvorech a vybrali jsme ty nejlepší elektrické na základě jeho síly, manévrovatelnosti a úrovně hluku.

Nejlepší celkově

Ego Power Select Cut 56-Volt 21-palcová bezdrátová bezdrátová sekačka na trávu

 • Silný a snadno použitelný
 • Lehký a skládací pro svislé úložiště
 • 60minutové runtime a dobíjení
 • Relativně dostupné

Po testování dalších elektrických sekaček po celé zemi je sekačka Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka naším nejlepším celkovým výběrem, protože je velmi snadné použití, lehké a kompaktní a nabízí další sílu, když ji potřebujete, vše na relativně dostupná cena. Sekačky s vlastním pohonem dělají sečení-zejména nad kopci a drsným terénem-mnohem snazší, protože sekačka se pro vás pohybuje rychlostí, zatímco to jednoduše vedete kolem svého dvora. Tato možnost není výjimkou. Zatímco jsme tuto sekačku testovali, zpočátku jsme to téměř zjistili, že je to příliš silné, zejména proto, že to bylo poprvé pomocí sekačky s vlastním pohonem. Ale jakmile jsme se dostali k závěsu, snadno jsme to vypnuli a zapnuli a v případě potřeby upravili rychlosti pomocí pák na rukojeti. Zjistili jsme, že vlastní propulz je užitečný pro to, aby šel nahoru malé kopce (nejnižší rychlost byla vše, co jsme potřebovali) a vypnuli ho při navigaci kolem překážek.

Ocenili jsme také výdrž baterie a rychlé nabíjení této sekačky nabízí. Přestože je dodáván pouze s jedním ego 56V obloukovou lithiovou baterií, má 60minutový běh a trvá jen přibližně stejnou dobu, než se nabíjejte pomocí zahrnuté rychlé nabíječky. A i když to trvalo jen 50 minut, než se poseká náš trávník, jsme rádi, že nahlásíme, že baterie nedošlo. Pokud máte doma i jiné ego produkty se stejnou baterií, můžete si vždy vyměnit tuto baterii, pokud máte větší trávník a chcete pokračovat v sečení bez velkého přestávky.

Mezi další uživatelsky přívětivé funkce, které milujeme, patří snadno nastavitelná rukojeť: máte dvě možnosti pro výšku a tři možnosti úhlu, takže si můžete vybrat ten, který je pro vás nejpohodlnější. Také jsme zjistili, že nastavení výšky řezání je jednoduchý úkol, se šesti nastaveními, které si můžete vybrat z výšky od 1.5 až 4 palce. A až budete hotovi, držadlo je stejně snadné složit, takže můžete svou sekačku ukládat svisle do garáže nebo přístřešky. Chceme si uvědomit, že i když si myslíme, že tato sekačka odvedla skvělou práci v suchých a vlhkých podmínkách, jednou při sekání nad obzvláště mokrou oblast, rozsvítilo se oranžové světlo a sekačka se zastavila. Jakmile jsme však sekačku přesunuli do suchší oblasti, byli jsme schopni ji snadno spustit. Jediným dalším drobným problémem, který jsme ohlásili, je nasazení tašky na sběr trávy. Zjistili jsme, že by to bylo mnohem snazší u dvou lidí, protože to klipy pevně a je trochu těžké obejít podpůrnou lištu (během tohoto procesu to několikrát vyskočilo). Ale kromě těch malých problémů si myslíme, že se jedná o vynikající elektrickou sekačku pro snadno navigaci v různých typech terénu.

Cena v době publikování: 549

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 93.61 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší rozpočet

Greenworks 12 AMP 20-palcová sekačka na trávu 3 v 1

 • Cenově dostupné, silné a kompaktní
 • Neomezený čas běhu
 • Sedm řezacích pozic
 • Nastavení tašky, mulčování a bočního propuštění

Během posledních několika let jsme několikrát testovali sekačku na elektrické šňůře Greenworks a nadále vyniká jako nejlepší dostupná volba pro malé yardy a těsné prostory, dokonce i ty, které mají poněkud náročný terén. Ve skutečnosti jsme při testování této sekačky v našem posledním kole testování neměli žádné problémy s navigací nad divoty, shluky, hrboly a dalšími částmi našeho trávníku, které byly nerovnoměrné. zjistili jsme, že se tato sekačka poháněla přímo skrze ně. Navíc, 12-amph motor je dostatečně výkonný pro tvrdé řezání a mulčování, včetně vysokých, vřetenových plevelů na našem dvoře. Nehlásili jsme ani žádné problémy sečení po mírně mokré trávě.

20palcová řezací paluba je užší než některé jiné možnosti, ale zjistili jsme, že nám to pomohlo snadno projít těsnými oblastmi našeho dvora. Úprava výšky řezání (sedm různých výšek od 1.5 až 3.75 palců) je také jednoduché a je to opravdu jediné nastavení, o které se musíte starat. Všimli jsme si však, že sekačka nešla dostatečně nízká, aby snížila některé skvrny jetele. Přestože je to přátelský k rozpočtu, máme rádi, že máte tři možnosti pro vaše výstřižky z trávy-bag, mulč nebo boční propuštění-a nemusíte žádnou z těchto funkcí kupovat samostatně (což by přidalo náklady). Taška na sběr trávy se snadno připevnila, i když jsme poprvé rozlili nějaké výstřižky z trávy. Myslíme si však, že to nebude problém, jakmile to dostaneme.

Ačkoli je tento elektrický model šňůru, ocenili jsme neomezený běh a nepovažovali šňůru za těžkopádnou. Zjistili jsme se, že se držíme na šňůře, i když tam byl systém omezení šňůry, který ho udržoval na místě, ale dokázali jsme snadno sekat trávník. It’s important to note that this mower must be used with a 14-gauge 50-foot extension cord or a 12-gauge 100-foot extension cord (not included). Celkově jsme zjistili, že se jedná o opravdu snadnou sekačku na trávu (pro rukojeť je zapotřebí jen několik šroubů), použití a uložení (jen složte rukojeť) a nadále nás zapůsobí na jeho výkon a cenu.

Cena v době publikování: 227

Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 56 liber | Zdroj energie: CordEd | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší samoprocelý

Ryobi 40V HP bez kartáčovače 21palcové sekačky s dvojitou lonou

 • Silný výkon
 • 70 minut runtime
 • Rychlé, 60minutové nabíjení
 • Lehké a záhyby pro skladování

Ačkoli je to o něco více roztříštěná ve srovnání s jinými možnostmi, které jsme testovali, sekačka Ryobi 40V HP beztaskovkou bezdrátová samohybná sekačka vyniká pro svůj silný výkon (srovnatelný s některými plynovými modely) a dlouhý, 70 minutový běh. Tuto sekačku jsme testovali na první trávě sezóny a byli jsme rychle ohromeni jeho snadným používáním a tichým výkonem (mysleli jsme si, že to téměř znělo jako bílý šum), zejména ve srovnání s plynovými modely, které jsme použili v minulosti. Díky technologii s vlastním pohonem to byl vánek sekat přes nerovný terén, dokonce nad kopci, s malým úsilím z naší strany. Vybrat správnou výšku pro náš nerovný trávník trvalo trochu času, než jsme se upravili, ale jakmile jsme upravili výšku, byli jsme ohromeni řezaným výkonem. Naštěstí tato sekačka nabízí sedm nastavitelných výšek řezu (1.5 až 4 palce), takže si můžete snadno vybrat ten, který potřebujete. Chceme také zmínit, že stejně jako naše nejlepší celková sekačka, Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka s vlastním pohonem, samo-projížděná funkce trvá nějakou dobu, než si zvykne, a můžete se cítit, že sekačka uteče dál nejprve, dokud nezjistíte, jaké nastavení potřebujete pro každou část svého dvora.

Tento model je dodáván se dvěma 40 V baterie a rychlou nabíječkou. Vzhledem k tomu, že je potřeba pouze jedna baterie, budete mít vždy jednu připravenou jít, pokud ji budete potřebovat. Náš trávník trval pokaždé jen 45 minut až hodinu, a my jsme nikdy nemuseli zastavit a dobít, abychom dokončili práci. Museli jsme však zastavit poprvé, když jsme sekali, abychom vyprázdnili tašku na sběr trávy, který jsme zjistili, že je překvapivě malý. Naplnil se po sečení asi 25-30 stop vysoké trávy. Další dvakrát nebyl tolik problémem, protože tráva nebyla tak zarostlá. Bylo velmi jednoduché odstranit plnou tašku, ale zjistili jsme, že se to snadno rozlilo a několik čepelí se dokonce rozlilo, když se sekačka používala (ať už byla nebo nebyla vyplněna nebo ne.) Těchto několik otázek stranou, ocenili jsme tašku, mulčování a možnosti bočního propouštění celkově pro výstřižky z trávy, i když stojí za zmínku, že to velmi dobře nerozbije starší listy.

Stejně jako většina sekaček na tomto seznamu, se sekačka Ryobi 40V HP beztaskovaná 21 palců snadno složí a svisle ukládá, aby se ušetřil prostor. Byli jsme stejně ohromeni všemi bezpečnostními prvky. Přestože má jednoduchý start, tlačítko, sekačka má klíč, který můžete ukládat samostatně, takže nikdo nemůže náhodně zahájit sekačku. Až je připraven k použití, musí být klíč vložen za klapku. Navíc sekačka funguje pouze tehdy, když upouštíte páku. LED světlomety poskytují další světlo, které by mohlo být užitečné při sečení kolem soumraku nebo úsvitu. Ačkoli je tato sekačka o něco dražší než naše nejlepší celkově (což je také model pro sebepodléhání baterií), myslíme si, že to stojí za dodatečné náklady na napájení, dlouhou dobu a baterii navíc.

Cena v době publikování: 799

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 75 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší tlak

Sun Joe MJ401E-P2 Elektrická sekačka na trávu

 • Lehký a snadno zvládnutelný
 • Přátelský rozpočet
 • Relativně tiché
 • Záhyby pro kompaktní úložiště

Při testování jsme zjistili, že elektrická sekačka Sun Joe MJ401E-P2 byla stejně snadno použitelná jako vakuová šňůra. Při pod 30 liber je tato sekačka velmi snadná, i když se nejedná o model s vlastním pohonem. Je propuštěn, takže budete pravděpodobně muset použít prodlužovací kabel. Nebudete se však muset starat o to, že baterie dojde, zastavíte se na dobití baterie nebo výparů z plynového modelu. Byli jsme také ohromeni tím, jak tichá byla tato sekačka, zejména ve srovnání s plynovými sekačkami, které jsme použili v minulosti. Tato sekačka byla snadno nastavena. museli jsme jen připojit tašku a dvě části pro rukojeť.

Díky 14palcové řezací palubě jsme zjistili, že se jedná o skvělou sekačku pro navigaci kolem těsných rohů a prostorů. Chceme však poukázat na několik problémů, se kterými jsme se při testování setkali. Zjistili jsme, že taška na sběr trávy se rychle naplnila (po sečení asi 20-30 stop). A když jsme sekali bez tašky, všimli jsme si, že se tráva uvízne pod čepele. Jako skvělá bezpečnostní funkce by se sekačka okamžitě vypnula. Tráva se však snadno odstranila a my jsme se mohli rychle vrátit k sekání. Rovněž stojí za zmínku, že tato sekačka má pouze tři nastavení pro výšku řezání, v rozmezí od 1.12 až 2.52 palců. I když se nedostanete jako přesný řez jako jiné modely, a možná budete muset přestat vyprázdnit tašku nebo odstranit trávu ze sekačky při řešení dlouhé trávy, myslíme si, že je to skvělá sekačka vhodná pro rozpočet, která je perfektní pro malé trávníky.

Cena v době publikování: 99

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29 liber | Zdroj energie: Corded Electric | Možnosti řezání: taška, boční propuštění

Nejlepší jízda

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Bateriový elektrický bezdrátový jezdecký traktor trávníku

 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • 13 výšek řezání
 • Mnoho dalších funkcí

Pokud máte větší dvůr na sekání, jezdící sekačka na trávu vám může ušetřit čas a energii s jeho rychlostí a účinností. Při testování Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku na koni na koni na koni na koni na koni na koni s jeho výjimečným výkonem řezání, dlouhým během baterie a manévrovatelností. Elektrická sekačka má čtyři ocelové čepele, které poskytují 13 různých poloh výšky řezání, v rozmezí od 1.5 až 4.5 palců, pro velmi přesný řez. Zjistili jsme, že sekačka dokázala snadno zvládnout různé trosky, účinně sekat tyčinky, listy, výstřižky z trávy a dokonce i krátké pampeliony, které by bylo normálně obtížné řezat. Výška řezání může být upravena pomocí ruční páky na pravé straně sekačky. Zjistili jsme však, že páka byla překvapivě blízko vaší nohy, což může vést k neúmyslnému změně výšky řezání, i když jsme tento problém nezažili sami.

Zatímco po deštivém ránu jsme tuto sekačku napájenou baterií testovali, zjistili jsme, že to nemá potíže s mokrou trávou a rovnoměrně ji řezá. I když byla tráva vlhká, sekačka na trávu účinně propustila výstřižky trávy. I když máme rádi, že tato sekačka vám dává tři možnosti pro výstřižky z trávy-bag, boční propuštění nebo mulč-s vědomím, že si budete muset kupovat sadu baggeru a mulčování samostatně. Byli jsme také ohromeni tichem sekačky na koni navzdory jeho velikosti. Když se řezací čepele nepohybovaly, zvuk sekačky na koni se podobal zvuku auta s jízdou na baterii pro děti. A když se čepele točily, hladina hluku byla ve srovnání s tradičními plynovými sekačkami velmi nízká.

Sekačka má palubní LCD obrazovku, která vám umožní zkontrolovat stav runtime a nabíjení a ovládat LED světlomety, pohon a čepel. Procento baterie se také objeví v nabídce digitálního zobrazení. Během přestávky můžete dokonce sledovat stav nabíjení, pomocí aplikace Ryobi Riding Mower. Zjistili jsme, že nabíjení sekačky je jednoduchý proces. Baterie dorazila s pouhými 23 procenty nabití a plně se natočila jen asi hodinu. Pro každou sečení, které jsme provedli, bylo použito pouze asi 10 procent baterie. I když bychom upřednostňovali fyzickou regulační páku, zjistili jsme, že je zvládnutelné přepínat při řízení. Sekačka má pedál urychlovače, který umožňuje pomalé a přesné manévrování kolem překážek a přitom poskytuje okamžitou rychlost v případě potřeby. Sekačka je také vybavena záložním pípajícím hlukem, který je určen jako bezpečnostní funkce.

Celkově vzato, Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42palcového jezdeckého trávníku je skvělá sekačka, která nabízí tichý a efektivní zážitek ze sečení, který eliminuje potíže s plynem a olejem. I když to není nejlepší volba pro malé yardy, pokud chcete udržet váš velký dvůr vypadat skvěle bez velkého úsilí, je to vynikající volba se spoustou doplňků.

Cena v době publikování: 4 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 557 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší nulové otočení

Ryobi 80V HP Clashless 42 in. Baterie Elektrická bezdrátová sekačka na zatáčku

 • 12 Nastavení výšky
 • Silný výkon
 • LCD obrazovka a aplikace pro sledování výdrže baterie
 • Joystick řízení

Sekačky s nulovým otočením jsou postaveny tak, aby byly rychlé a snadno navigační překážky, a sekačka na elektrickou bezdrátovou bezdrátovou sekačku Ryobi Elektrická beztvářka je to jen to, že to dělá. Jezdící sekačku jsme provedli jejím tempem a zjistili jsme, že je to vysoce intuitivní a snadno provozovatelný stroj. Místo volantu má tato sekačka na koni joystick, kterou lze provozovat pouze jednou rukou, pro lepší manévrovatelnost při otáčení. Joystick nám dal úplnou kontrolu nad směrem a rychlostí sekačky, od úplné zastávky po maximální rychlost. S jeho působivými schopnostmi otáčení jsme byli bez námahy schopni sekat kolem stromů v jednom průchodu, což by předtím vyžadovalo asi čtyři průchody s jinou sekačkou.

Nastavení výšky řezání bylo stejně jednoduché díky pohodlně umístěné páce, která nabídla dvanáct nastavení výšky od 1.5 až 4.5 palců. Sekačka dokonce přichází s klíčem pro zastavení výšky, která nám umožnila rychle přizpůsobit sečení do naší požadované výšky řezání. Celkově sekačka odvedla fenomenální práci při rovnoměrném stříhání trávy. Setkali jsme se s některými silnějšími travními plochami na dvoře, ale zjistili jsme, že zpomalení rychlosti sekačky jí umožnilo napájení bez problémů. S touto sekačkou jsme byli schopni posekat náš půl akr. Dokončení úkolu nám ve skutečnosti trvalo o 40 procent méně času. Je také mnohem tišší než sekačka na plyn a nemusíte se vypořádat s hořlavými plynovými nebo olejovými změnami.

Ryobi 80V HP bez kartáčovských jezdeckých sekaček je vybavena dvěma 80-voltovými bateriemi, 10-ampérovou hodinu a dvěma 40-voltovými bateriemi, které poskytují dostatek energie pro prodloužené sezení sezení. Během našeho testování jsme ocenili schopnost instalovat až tři 80 V a čtyři 40 V baterie, což nám umožňuje prodloužit běh sekačky ještě dále. Nabíjení baterií bylo vánek. Jednoduše jsme museli připojit nabíjecí kabel do zadní části sekačky, abychom současně nabili všechny palubní baterie. Byli jsme také potěšeni, když jsme zjistili, že 40 voltové baterie lze použít s různými bezdrátovými ryby nástrojů, jako jsou oříznutí a dmychadla, a rozšiřující rozsah naší sbírky venkovního napájecího zařízení.

A i když má mnoho stejných funkcí jako Ryobi 80V HP bez kartáčovače 42. Podle výrobce má tato možnost výkonový ekvivalent plynového motoru s výkonem 31-koňských sil, která jezdí na trávníku na koni. Nabízí také aplikaci pro monitorování stavu baterie a má na palubě obrazovku LCD, abyste mohli ovládat LED světlometů, lopatku a rychlost pohonu a také monitorovat stav baterie, běhu a stav nabíjení. Jedná se o drahou sekačku, ale myslíme si, že je to vynikající možnost nulového otočení, díky níž bude váš trávník vypadat skvěle a efektivně.

Cena v době publikování: 5 999

Řezací šířka: 42 palců | Hmotnost: 700 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší těžká služba

Toro 22 „60V Max Elektrická baterie SmartStow Personal Tempo High Wheel Sekačka

 • Automaticky se přizpůsobí tempa chůzi
 • Devět řezacích pozic
 • Technologie víru má za následek jemnější výstřižky z trávy
 • Rychlé připojení pytlů a mulčování

Díky 22palcové palubě a třífázovým bezhrubým motorem, který optimalizuje RPM a točivý moment, tato bezdrátová sekačka z Toro přináší silný výkon. Nabízí řadu pokročilých funkcí pro bezproblémové sečení, což jistě ospravedlňuje jeho poměrně strmou cenovou značku. Devět řezacích pozic, v rozmezí od 1 do 4 palců, zajistí přesný řez, dokonce i v těsných prostorech. Navíc, patentovanou technologii Vortex Toro umožňuje více vzduchu do řezací komory, což má za následek jemnější výstřižky z trávy a zdravější trávník.

Tato sekačka obsahuje jednu baterii, která může běžet až 40 minut, což vám umožní rozřezat na 0.33 akru na jediný náboj. (Přečetli jsme však některé stížnosti, že v té době dochází šťáva). Její 10palcová zadní kola poskytují vynikající trakci na tvrdém terénu, aniž by trhaly trávník. Mezi další působivé funkce patří přenos s vlastním pohonem, který se automaticky přizpůsobuje vašemu tempa chůzi. Díky systému s rychlým připojením můžete snadno přepnout z mulčování na pytlování. Navzdory své silné váze je recyklovač Toro za sekačkou snadno manévruje a kompaktně se skládá, aby minimalizoval jeho skladovací stopu.

Cena v době publikování: 729

Řezací šířka: 22 palců | Hmotnost: 95 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: mulč, taška nebo boční propuštění

Nejlepší pro malé yardy

Worx WG779 Sdílet 40-volt 14-palcová bezdrátová procházka za sekanou

 • Lehký a snadno manévrovaný
 • Dvojitý nabíjecí port pro baterie
 • Indikátor nabití baterie
 • Baterie kompatibilní s jinými nástroji Worx

Walk-Share Walk-Behend sekačka Worx Power Share má 14palcovou řezací palubu, která může nakrájet na 0.12 hektarů na náboj, což z něj činí ideální volbu pro menší yardy. Při 29 liber je to dost lehké, aby téměř každý uživatel zvládl. Tato jednotka je vybavena dvěma bateriemi a s dvojím nabíjením, aby se maximalizoval dobíjení. Pro větší pohodlí existuje indikátor nabíjení baterie na palubě, který vám umožní vědět, kdy vám dochází šťáva. Další skvělá věc na těchto bateriích je, že jsou kompatibilní s řadou dalších nástrojů Worx.

Tato sekačka má šest úprav výšky a můžete snadno přidat další točivý moment s přeložením knoflíku. Má také schopnost mulčování nebo taška na výstřižky trávy, a můžete snadno posoudit, když je taška plná, díky průhlednému plastovému topu. Mějte na paměti, že tento kompaktní model je nejvhodnější pro menší pracovní místa, takže pokud jde o výkon, budete muset omezit svá očekávání. Podle některých zpráv, které čteme, má potíže s napájením tvrdou trávou a někdy se zastaví na rtech a okrajích.

Cena v době publikování: 300

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29.1 libry | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč

Nejlepší bezdrátové

Makita 36-voltová lithium-ion push sekačka

 • Výkonný motor
 • Odolná konstrukce
 • 10 výšek řezání
 • Volitelný tichý režim
 • Zahrnuje další sadu baterií

Pokud hledáte bezdrátovou, bateriovou možnost, tato sekačka z Makita nezklame. Beztáčkový motor je neuvěřitelně silný a dodává až 3 300 ot / min. Tento nástroj je napájen dvěma 18 V baterie, ale jsou zahrnuty čtyři baterie, takže je můžete vyměnit po delší dobu běhu. Batterie dohromady dodávají až 43 minut běhu. Řídítka má pogumované přilnavosti pro pohodlí uživatele a úchyty složí pro kompaktní úložiště.

Makita Push sekačka má 18palcovou komerční ocelovou palubu pro optimální trvanlivost. Je vybaven širokou škálou výšin řezání. 10 nastavení od 0.81 až 3 palce. Ačkoli to funguje dobře na většině typů trávníku, tato sekačka může trochu bojovat v zarostlé trávě. Má schopnost tašky, mulčky nebo výstřižky dozadu. Existuje dokonce klidný režim, takže můžete sekat trávník, aniž byste narušili své sousedy.

Cena v době publikování: 399

Řezací šířka: 18 palců | Hmotnost: 60.46 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: taška, mulč, propuštění zadní

Nejlepší robot

Worx Landroid robotická sekačka

 • Plně automatizované
 • Přizpůsobte si plány sečení pomocí aplikace
 • Naviguje svahy 20 stupňů
 • Detekuje déšť a vyhýbá se překážkám

Unavený ze sečení trávníku? Tato plně automatizovaná, robotická sekačka pro vás dělá veškerou práci. Může sekat střední trávníky do velikosti 1/4 hektaru. Chcete.li to nastavit, musíte kolem svého dvora položit hraniční drát a připojit sekačku k aplikaci. Můžete spustit nebo zastavit stroj, nastavit plán sečení a zkontrolovat pokrok sečení pomocí aplikace. Landroid je vybaven 8palcovou řezací šířkou, jejíž výšku lze upravit mezi 1.9 a 3.5 palců. Dva motory bez kartáčovače mu dávají dostatek trakce pro navigaci 20 stupňů.

Pokud sekačka narazí na překážku, jednoduše ustoupí. Pro přesnější detekci je k dispozici další kolize za dodatečné náklady. Lze jej také naprogramovat tak, aby se zabránilo určitým oblastem vašeho dvora. Když Landroid detekuje déšť nebo baterie trvá nízko, vrátí se k dokování, aby se nabila nebo počká, až bude trávník suchý. Se všemi těmito funkcemi je robotická sekačka Landroid určitě hodná své strmé cenovky. Jedna věc, kterou stojí za zmínku, je, že i když se tato robotická možnost přiblíží k okrajům dvora, budete pravděpodobně potřebovat zastřihovač pro dotyky tak často.

Cena v době publikování: 1 159

Řezací šířka: 8 palců | Hmotnost: 48.5 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti řezání: Žádné

Porovnat

Po testování této sekačky na našem vlastním dvorku si Ego LM2102SP Power 21-palcová bezdrátová sekačka vydělává na našem nejlepším místě. Tato výkonná sekačka nabízí až hodinu nepřetržitého běhu a díky technologii s vlastním pohonem se snadno používá. Také milujeme nastavitelnou a skládací rukojeť pro kompaktní úložiště. Pokud hledáte cenově dostupnější možnost pro váš malý dvůr, zjistili jsme, že elektrická sekačka na trávu Greenworks je kompaktní a lehká, aby se snadno navigovala kolem překážek, a nabízí neomezené runtime, pokud to nevadí šňůra.

Jak jsme testovali elektrické sekačky na trávu

Testovali jsme osm sekaček na trávu, včetně plynu, elektrických kabelů a bezdrátových modelů napájených baterií v našich vlastních dvorech po celé zemi. Poté, co jsme je testovali na naše vlastní trávníky. od malých po velké. jsme je vyhodnotili při nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnotě. Pro první použití jsme načasovali nastavení sekačky na trávu a poznamenali jsme, jaké shromáždění bylo vyžadováno, a pokud byly pokyny podrobné a snadno sledovatelné. Také jsme zaznamenali doba nabíjení baterie, pokud se jednalo o bezdrátový model. Poté jsme použili sekačky při třech samostatných příležitostech, když počasí a růstové podmínky povolily a zaznamenaly délku střihu trávy, povrchová plocha dvora se posekala a čas potřebný k plnění úkolu. Všimli jsme si, jak snadné (nebo ne) to bylo zahájit sekačku, upravit rukojeť, upravit rychlost (pokud je samoproceňována) a změnit výšky řezání. Rovněž jsme vyhodnotili různé funkce, včetně pytlů, mulčování a možností bočního propuštění (pokud je zahrnuto) pro výstřižky z trávy. Kromě hodnocení nastavení a funkcí každé sekačky jsme si po použití všimli, jak snadné bylo navigovat překážky, svahy a další náročné oblasti včetně nerovnoměrné nebo vysoké trávy. Poté jsme se podívali na vzhled trávníku a poznamenali jsme, že pokud to vypadá rovnoměrně řezané. Také jsme zaznamenali všechny bezpečnostní prvky a všechny další funkce, jako jsou LED světlomety, skládací držadla pro skladování, systémy správy kabelů a další. Po testování byly do tohoto seznamu přidány nejlepší elektrické sekačky. V našem posledním kole testování jsme v našich dvorech testovali šest sekaček na trávu a vyhodnotili je podle stejných kritérií výše uvedených výše uvedených. Provedli jsme důkladné testování a porovnali jsme výsledky s našimi předchozími doporučeními produktu, abychom poskytli nejlepší možné návrhy. Provedli jsme úpravy kategorií na základě výkonu standout, buď výměnou nebo přidáním nových možností.

Co hledat v elektrické sekačce na trávu

Typ sekačky

Elektrické sekačky spadají do čtyř hlavních kategorií: push, samohybná, jízda a robota sekačky. Výběr správného modelu závisí na velikosti vašeho trávníku, rozpočtu a na tom, kolik práce jste ochotni vložit. Posuvné sekačky vyžadují, abyste za nimi chodili a ručně je poháněli. Protože jim chybí mnoho funkcí, které najdete na pokročilejších elektrických sekačkách, tah má tendenci stát výrazně méně. Posuvné sekačky také vyžadují největší množství práce, což z nich činí ideální volbu pro malé a střední yardy s relativně plochým terénem. Líbí se nám sekačka na trávníku Greenworks Electric Cord, protože je velmi snadné navigovat kolem vašeho dvora a přichází za velmi rozpočtovou cenu. Sekačky s vlastním pohonem jsou vybaveny technologií, která pohání kola při sekání. Tyto sekačky jsou často výrazně dražší než sekačky, ale vyžadují mnohem menší úsilí ze strany uživatele. Sekačka s vlastním pohonem, jako je Ryobi 40V HP beztaskovná 21 palcová bezdrátová sekačka, je skvělá volba pro střední velikosti na velké trávníky se šikmým nebo nerovnoměrným terénem. Nejsilnější volbou je sekačka na elektrickou jízdu. a také nejdražší. Uživatelé musí buď sedět nebo stát na stroji, aby jej mohli ovládat. S velmi širokým řezacím řádkem a schopností navigovat obtížný terén je jízdní sekačka vhodný pro velké dvory se strmějšími svahy. Milujeme elektrickou bezdrátovou jetkovou trávníku Ryobi Battery, protože na jednom náboji může nakrájet na dva akry a nabízí spoustu skvělých funkcí. Sekačky na trávu robotů jsou obvykle naprogramovány prostřednictvím aplikace, což jim umožňuje autonomně s malým nebo žádným úsilím. Je vyžadováno určité počáteční nastavení, ale sekačku robotů může být naprogramována tak, aby sekala trávník automaticky, vyhýbala se kolizám a nepříznivému počasí a dalšímu. Přestože jsou neuvěřitelně pohodlné, robotické modely mají také kratší runcii a menší rozřezaný šířku, omezující jejich použití na menší yardy. Naše nejlepší volba v této kategorii, robotická sekačka Worx WR147, je téměř 100 % autonomní, jakmile je nastavena.

Zdroj energie

Na dobíjecí lithium-iontové baterie běží sekačky bezdrátových elektrických trávníků. Bezdrátový model vám dává větší flexibilitu a přenositelnost, protože neomezuje váš pohyb. Budete však muset mít na paměti výdrž baterie, která obvykle schází mezi 30 a 60 minutami. Některé bezdrátové elektrické sekačky přicházejí s dalšími bateriemi, které lze vyměnit za prodloužení jejich runtime. Můžete si také zakoupit druhou baterii pro zkrácení provozního času. Tímto způsobem se nemusíte starat o to, že dojde šťáva z džusu. Naše nejlepší volba pro bezdrátový model, Makita 18-volt x2 lxt lithium-ion push sekačka, zahrnuje další sadu baterií, takže uživatelé mohou sekat déle, aniž by se museli dobít. Největší výhodou pro sekačku na elektrickou trávu je to, že poskytuje neomezený výkon. Cordované modely obvykle stojí méně než jejich protějšky provozované baterií. Váš pohyb je však omezen na délku šňůry. Sekačka musí být použita s těžkým prodlužovacím kabelem, která se často prodává samostatně. Většina výrobců doporučuje 12-měřicí nebo 14-měřicí šňůru, ale měli byste se vždy odkazovat na příručku pro majitele, abyste zajistili bezpečný provoz.

Velikost paluby

Velikost paluby odkazuje na šířku sekačky a určuje, jak široká cesta může řezat. Širší velikost paluby má za následek širší řezací řádek, což vám umožní pokrýt větší oblast v jednom průchodu. Standardní velikost paluby na sekačkách s push i samohybnou se obvykle pohybuje od 13 do 22 palců. Robotické sekačky mají obvykle mnohem menší řezací balíček mezi 5 a 10 palci. Na druhé straně jezdecké sekačky mohou mít velikost paluby až 54 palců. Jezdící sekačka je nejvhodnější pro velké trávníky, které obvykle trvá hodně času na sekání. Náš nejlepší výběr pro nulovou otočení, elektrická bezdrátová sekačka Ryobi Battery Elektrická bezdrátová sekačka má 42palcovou palubu a 12 výšek řezání, aby se krátká práce z velké práce, s lehkostí navigovala kolem překážek.

Motorská síla a typ

Bezretové elektrické sekačky, které běží na bateriích, produkují kdekoli od 18 do 20 voltů energie. Čím vyšší je napětí, tím déle bude motor běžet na jednom náboji. Podobně vám sekačka s vyšším napětím umožní pokrýt více půdy v jednom průchodu. Vyšší napětí je obvykle nutné k sekání velkých trávníků a generování dostatečného točivého momentu pro proříznutí vysokou, hustou trávou. Hodnocení zesilovačů je také důležité při určování toho, jak mocná je elektrická sekačka na trávu. Například elektrická sekačka s 12 amph může napájet tvrdou trávou, zatímco 6-ampy by bojoval. Sekačka na trávu s kabelem obvykle čerpá mezi 6 a 13 zesilovačů ze standardního výstupu. Baterie na většině bezdrátových modelů přináší asi 18 ampérů za hodinu.

Bez kartáčovače vs. Kartáčovaný motor

Kartáčové motory jsou efektivnější, protože neztrácí mnoho energie třením a teplem, které by mohly potenciálně poškodit motor. Navíc se nemusíte starat o výměnu štětců, když se nosí. Všechny tyto faktory přispívají k spolehlivějšímu výkonu a menšímu údržbě. Na druhé straně kartáčované motory generují více tepla, což vysvětluje jejich tendenci se zastavit a přehřát. Přestože jsou kartáčované motory předem dostupnější, můžete z dlouhodobého hlediska platit více za údržbu. Podle potřeby budete také muset vyměnit opotřebované kartáče, což je další výdaj.

Standout funkce

Chytač tašky na trávu

Chytač travního sáčku se připojuje ke straně nebo zadní části sekačky na trávu a sbírá výstřižky trávy. Zatímco je tráva řezána, výstřižky se automaticky přenášejí do tašky. Toto je pohodlná funkce, protože vám to zachrání v tom, abyste si sami zabalili nebo vyčistili výstřižky. S taškou na trávu bude váš trávník po sečení vypadat elegantně a dobře udržovaný.

Mulcher

Elektrická sekačka se schopnostmi mulčování se naseká jemně naseká a odhodí výstřižky zpět na trávník. Jak se výstřižky rozkládají, uvolňují živiny, jako je dusík, fosfor a draslík, do půdy. Protože mulčování přirozeně zlepšuje zdraví trávníku, může to vyžadovat méně ošetření hnojiv.

Nastavitelná výška řezání

Většina elektrických sekaček na trávu má nastavitelnou výšku řezání v rozmezí 1 až 4 palců, což uživatelům umožňuje řezat různé trávy a řešit vysoké, zarostlé trávníky. Obecně platí, že ideální výška pro trávu v chladné sezóně je asi 2 1/2 palce. Při sekání byste měli odstranit pouze asi první třetinu travních lopatků.

„Životnost elektrické sekačky na trávu se liší v závislosti na praktikách péče o model, model a spotřebitele,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI). „Stejně jako jiné venkovní vybavení, se správnou údržbou, nabíjení a postupy skladování baterií, může elektrická sekačka snadno splnit očekávání uživatele.“

 • Pravidelně kontrolujte šňůry pro přezdívky a roztřepy, stejně jako baterie pro jakékoli poškození nebo deformace.
 • Potvrďte, že všechny průduchy jsou bez trosek.
 • Nezapomeňte používat pouze baterie a nabíječky ve spojení s doporučeními výrobce.

V případě elektrických sekaček na trávu přichází pohodlí s náklady. Push sekačky jsou na spodním konci cenové stupnice, ale také vyžadují největší množství manuální práce. Sekačky s vlastním pohonem obvykle stojí o několik set dolarů více než tlačné sekačky, ale snižují množství manuální práce, která je potřeba. Pokročilé modely, jako jsou robotické a jízdní sekačky, mohou být docela drahé, ale v podstatě pro vás dělají veškerou práci. Je jen na vás, abyste se rozhodli, zda chcete dát práci nebo zaplatit více za usnadnění vašeho života.

Proč důvěřovat smrku?

Tento článek napsal Sage McHugh, spisovatel domů a životního stylu, který do smrku přispívá od roku 2019. Pro výběr nejlepších elektrických sekaček na trávu pro tento kulatý zaokrouhlení zvažovala desítky produktů, pečlivě vyhodnotila jejich typ motoru, zdroj energie, šířku řezu, speciální funkce a celkový výkon. McHugh konzultoval stovky recenzí zákazníků a zápisy z webových stránek třetích stran. Pro další přehled, ona rozhovor s Kris Kiser, prezident a generální ředitel Outdoor Power Equipment Institute (OPEI).

Jenica Currie, editor obchodu pro smrk aktualizoval tento seznam s informacemi shromážděnými z testování různých elektrických sekaček na našich vlastních dvorcích po celé zemi. Také přidala další tipy a hlášení.

Jaký je smrk schválen?

Zde ve smrku chceme zajistit, abychom plně stáli za každým produktem, který doporučujeme, a že když řekneme, že něco je nejlepší, máme na mysli to. Možná jste si všimli odznaku schváleného smrku vedle produktů na tomto seznamu. Každý produkt s tímto odznakem byl osobně přísně testován a pečlivě vybrán náš odborný tým laboratorních testerů a editorů. Ve většině případů nakupujeme všechny tyto produkty sami, i když občas dostáváme vzorky poskytované přímo společnostmi. Bez ohledu na to, jak získáváme produkty, všichni procházejí stejnými testy a musí splňovat stejná přísná kritéria, aby udělala to nejlepší řez.