Husqvarna 435x AWD Autower. Husqvarna sekačka na trávu AWD

Recenze Husqvarna LC221A: Funguje tato sekačka s vlastním pohonem?

Tato recenze Husqvarna LC221A vám představí tuto plynovou pohádkovou, procházku, která obsahuje možnost samohybného pohonu. Navíc má kapacitu pohonu 4 kol, když chcete nebo potřebujete další sílu.

V této recenzi se dozvíte vše o funkcích a schopnostech této sekačky, takže se můžete rozhodnout, zda je to pro vás a váš dvůr na trávu.

Ukážeme vám, co kupující, mechanici a další recenzenti říkají po použití tohoto stroje v reálných situacích sečení. Pak skončíme tím, že vám dáme vědět, kdo by si měl koupit tuto sekačku.

Husqvarna LC221A Recenze: Specifikace

V níže uvedené tabulce najdete všechny specifikace Husqvarna LC221A:

Zdroj energie Hmotnost Rozměry Šířka řezání
Plynový motor s funkcí pohonu s vlastním pohonem 75.4 liber. 64 x 22.25 x 39.8 palců 21 palců

Recenze Husqvarna LC221A

Hlavní výhody produktu

 • Automatická síla pohonu všech kol
 • Výkonný motor 162cc Briggs Stratton
 • Lehký rám je snadno tlačit

Obecné vlastnosti

Sekačka na trávu Husqvarna LC221A používá technologii pohonu všech kol, která je nová v designu na trávu. Chodíte za touto sekačkou jako s pravidelným push na trávu.

Když však jde o to, můžete zatlačit držák všech kol s pohonem všech kol a zapojit funkci s vlastním pohonem. Tímto posílá sílu motoru přímo na kola, aby vás urychlila.

Tato funkce s vlastním pohonem, čtyřkolkového pohonu, vám umožní snadno napájet drsná místa a nahoru. Nemusíte dělat nic pro to, abyste sekačku zapojili, abyste tuto funkci zapojili, kromě tlačení na tyč na řídítkách, a to vám dává obrovskou podporu v trakci na jakémkoli terénu.

Husqvarna All Wheel Awer sekačka

Nejzajímavějším designovým funkcí na této sekačce je jedinečná funkce všech kol, samohybná funkce. Nakopne se do akce, jakmile stisknete bar na řídítka. Pak automaticky posune kola z pohonu 2 kol na pohon 4 kol, aniž byste museli dělat cokoli jiného.

Nemusíte stisknout žádná tlačítka ani vytáhnout páku, abyste ji zapojili, s výjimkou použití tyče. Když se funkce všech kol zapojí, musíte být trochu připraveni, protože se stroj pohání sám a sledujete a řídíte jej a řídíte ho.

Husqvarna LC221A Recenze: Motor

Tato sekačka je k dispozici s motorem 163cc Briggs Stratton nebo motorem Honda za dodatečné náklady od některých prodejců.

Pro průměrné rezidenční sečení má motor 163cc Briggs Stratton dostatek energie pro sekačku této velikosti, a to jak v manuálním režimu pohonu 2 kol, tak v režimu s pohonem 4 kol.

Motor vyžaduje běžet na pravidelném benzínu a použití vyššího oktanového plynu může motoru pomoci vydržet déle. Používá také pravidelný motorový olej jako mazivo- ale nepřidává se do plynu, protože se jedná o čtyřtaktní motor. Motor samozřejmě přichází bez plynu a oleje uvnitř, ale výrobce zahrnuje láhev oleje při dodání.

Použití a údržba

Kromě pravidelné kontroly oleje musíte udržovat vzduchový filtr a mazání kol pro nejlepší výkon a provoz.

Motor na tomto modelu nemá žádnou dusitost a při startu se samostatně upravuje, což usnadňuje, aby se to pohybovalo a těžko zaplavilo motor.

Pro optimální výkon si přečtěte a postupujte podle manuálu majitele o údržbě potřebné na tomto motoru. Pokud nemáte kopii příručky pro majitele, podívejte se na webovou stránku výroby, kde najdete příručku pro majitele ke stažení pomocí čísla modelu.

Husqvarna lc221a sekačka na trávu

Řezací paluba je široká 21 palců a vyrobená z 15-měřicí oceli, takže je odolná, ale zároveň lehká v hmotnosti. Řezací čepele jsou vyrobeny z kovu a můžete je nahradit odstraněním centrálního matice velkým klíčem pomocí dřevěného bloku, aby se čepel zabránilo točení, zatímco vytáhnete šroub ven.

Čištění, údržba a pytlování

Na horní části paluby je vestavěný konektor hadice zasahování. Pomocí ji můžete zavěsit zahradní hadici a nastříkat paprsek vody pod palubou, abyste uvolnili výstřižky a nečistoty a po řezání se rychle vyčistili a rychle se vyčistili.

Čištění pod palubou po každém použití udržuje hladce běžící na trávu a zlepšuje životnost stroje. Pomáhá také zabránit tomu, aby se výstřižky z trávy uložily do sekačních pásů vystavených pod palubou v tomto modelu.

Paluba je přeměnitelná pro pytlování nebo mulčování výstřižků na trávu, ale nemá možnost propouštění bočního propuštění. Jednotka s pytlem a mulčováním přicházejí standardní sekačkou. Možná budete chtít koupit specializované mulčování čepelí a nainstalovat je pro optimální mulčování výkon.

Paluba se nastavuje na výšku ve čtyřech nastaveních mezi 1 a 4 palci, což vám dává dostatek kontroly nad výškou oříznutého trávníku. Chcete-li změnit nastavení výšky řezání, používáte páky provozované nohou v blízkosti kol.

Husqvarna LC221A Recenze: Příslušenství a funkce

Popisovač na tomto modelu je vyroben z materiálu s měkkým úchopem pro další pohodlí při sečení. Řídítka jednotky se záhybuje ve středu pomocí knoflíku na každé straně kovových trubek.

Jakmile sklopíte řídítka dolů, jednotka snadno ukládá pod pracovním stolem nebo v rohu, zabírá minimální podlahový prostor. Protože se však jedná o sekačku plynového motoru, musíte ji udržet v garáži, kůlně nebo jiném nelidném krytu kvůli výparům.

Tato sekačka je dodávána s jednotkou zadního sáčku a mulčováním.

Má také těžkou gumovou chlopni na zadních kolech, aby se zabránilo foukání řízků zpět směrem k operátorovi.

Husqvarna LC221A Recenze Zpětná vazba kupujícího

Mnoho lidí, kteří si zakoupili tento komentování na trávu k celkové lehké a jak snadné je pohybovat se v režimu pohonu 2 kol.

Pozitivní комментарии и мнения

Většina kupujících zjistila, že tato sekačka odvede přiměřenou práci při sekání svých yardů. Také hlásí, že pomocná asisten. Obzvláště oceňují tuto funkci.

Jeden zákazník řekl, že to byla nejlehčí sekačka, jakou kdy měl. Začíná bez problémů, běží hladce a je efektivní pro spotřebu plynu. Kupující také poznamenali, že jejich záruční problémy s Husqvarna byly vždy vyřešeny. Byli spokojeni se zákaznickým servisem, který obdrželi.

Mnoho kupujících uvádí, že funkce pohonu všech kol a samohybné funkce fungují dobře a spolehlivě. Někteří lidé však poznamenali, že motor není výkonný jako motory Kohler Lawnmower na jiných produktech Husqvarna, které vlastnili.

Podle kupujících je tato trávníka snadno sestavitelná. Po instalaci řídítek a přidání plynu a oleje to začalo přímo na prvním nebo druhém tahu.

Negativní recenze

Několik lidí si stěžovalo, že tahová lišta pro funkci s vlastním pohonem je chatrná a není dobře připojena k řídítům. Tito zákazníci však také uvedli, že to byl jediný problém, který měli. Jinak byli s výkonem této sekačky spokojeni.

Jako vedlejší poznámku jeden kupující také poznamenal, že tento stroj není „štětcem prasečí.„To znamená, že neočekávejte optimální výkon, pokud máte vysoké, tvrdé plevele. Tento stroj je pro oříznutí průměrných obytných trávníků.

Poslední Virdict

Mnoho ověřených kupujících uvedlo, že cítili, že tato sekačka nabídla dobrou hodnotu za cenu. Několik kupujících uvedlo, že po první sezóně měli problémy s motorem Briggs Stratton. Doporučují získat motor Honda za další náklady.

Místní opravné obchody jim řekli, že po skončení záruční doby nemohou opravit motor Briggs. Další problém, který jeden kupující, se týká výstřižků trávy, které se vtáhnou do přenosové jednotky. Když k tomu dojde, mohli se zaseknout kladky, dokud se nepřestali otočit.

Starší modely s pohonem 2 kol sekaček Husqvarna mají kryt, který snadno přichází, aby umožnil čištění a zabránění tomuto problému. Tento zákazník přemýšlel, proč tato sekačka neměla stejnou funkci.

Husqvarna LC221A Recenze: Přehled

Nejvýznamnější výhodou této stránky pro chůzi a na trávu je funkce s vlastním pohonem všech kol s pohonem všech kol. Operátor se může kdykoli zapojit do další síly. Tato sekačka se zdá být nejlepší pro střední a velké, průměrné rezidenční trávníky, nikoli pro velká pole nebo oblasti s tvrdými plevelemi nebo vysokou trávou.

Zatímco většina kupujících řekla, jsou s touto sekačkou spokojeni, několik hlášených problémů s motorem Briggs Stratton po první sezóně použití.

FAQ

Jaký je motor na sekačce Husqvarna LC221A?

Motor na sekačce Husqvarna LC221A je 163cc Briggs Stratton Engine.

Jak často obsluhuji sekačku Husqvarna LC221A?

Doporučuje se obsluhovat sekačku Husqvarna LC221A každých 50 hodin používání nebo alespoň jednou ročně, podle toho, co přijde na prvním místě.

Je sekačka Husqvarna LC221A?

Ano, sekačka Husqvarna LC221A je samohybná.

Husqvarna LC221A Recenze: Závěry

Tato plynová sekačka Husqvarna Walk-Behind je navržena pro sečení lehčího. Je tedy ideální pro průměrné rezidenční trávníky až do střední velikosti.

Pokud máte malý a střední trávník s některými vzestupy a pády, může to být perfektní sekačka.

Lidé s většími yardy, tvrdými plevelemi, vysokou trávou a dalšími výzvami mohou chtít najít sekačku s větší silou, než nabízí tato.

Tato trávací prádlo přichází s tříletou úplnou zárukou a Husqvarna nabízí bezplatnou zákaznickou podporu lidem, kteří si kupují své výrobky.

Husqvarna 435x AWD Autower

Sestava Autower Husqvarna se dále rozprostírá s 435x AWD. Může se pochlubit schopností procházet svahy a nerovný terén a dokonce používá nějakou proprietární technologii k dalšímu výkonu výkonu. Díváme se na to, jak Husqvarna 435x AWD Autower vyniká ze zbytku sestavy značky a co přináší ke stolu pro rezidenční nemovitosti.

Poznámka: Chcete.li zobrazit více našich oblíbených tipů, nezapomeňte se podívat na náš seznam pro nejlepší sekačky na trávu!

Husqvarna 435x AWD Autower Performance

Autower Husqvarna 435x používá systém pohonu všech kol k optimalizaci ovládání každého jednotlivého kola. To mu umožňuje procházet drsným terénem a sklonem až 35 °.

Tato sekačka má také řeznou šířku 8.7 palců a doporučuje se pro yardy až 0.Velikost 8 akrů.

Na rozdíl od společnosti Ceora Autower Husqvarna, který používá systém EPOS značky pro navigaci, tento model používá klasičtější přístup k hraničním drátům. To však doplňuje vestavěný systém GPS, který mapuje váš trávník prostřednictvím bodů vodicího drátu.

Husqvarna 435x AWD Autower Design

Tato robotická sekačka je vybavena úpravou elektrické výšky s výškou řezů od 1.2 palce na 2.8 palců. Automaticky také snímá a nachází svou cestu skrz úzké pasáže, dokonce mění svou cestu, aby nedošlo k ponechání nevzhledných stop na trávníku.

Jedním z více jedinečných aspektů 435x AWD Autower je jeho artikulující, otočit se za zadní část těla. Husqvarna využívá tento design ve svých modelech Autower All-Colel-Drive, aby pomohl s manévrovatelností kolem úzkých rohů a v nepříjemných oblastech vašeho dvora.

Husqvarna 435x AWD AUTOWER CENA

Tato automovač prodává za 3999.99 a zahrnuje nabíjecí stanici, nízkonapěťový kabel o rozloze 33 stop, další napájecí jednotku a další sečení čepelí. Husqvarna podporuje váš nákup dvouletou zárukou.

Husqvarna Autower 435x AWD Review: Drahé, ale plné funkcí

Je to mnohem více sekačky, než většina lidí potřebuje, ale pokud máte dvorek. a rozpočet. pro něj, tato zvíře přináší.

Klady

 • Vynikající výsledky v krátké době
 • Vynikající manévrovatelnost
 • Funkce proti krádeži
 • Velmi tichý
 • Navigace GPS

Nevýhody

 • Drahý (méně přírodní modely dostupné pro menší yardy)
 • Funkce „časovač počasí“ není založena na skutečných povětrnostních podmínkách

Náš verdikt

Tato sekačka na trávu všech kol dokáže zvládnout velmi velké yardy s až 35 procentními sklony. Lidé s menšími pozemky by měli zvážit místo toho Husqvarna mnohem méně expeenzivní automovar 315x.

Nejlepší dnes: Husqvarna Autower 435x AWD

Robot Lawnmowers easte už více deset let, i když by vás bylo těžké najít mnoho v divočině-ne proto, že majitelé domů dávají přednost tomu, aby měli tendenci ke svým trávníkům, ale protože náklady zůstávají významnou bariérou pro vstup. Dokonce i modely střední třídy stojí několik tisíc dolarů a high-end autorower 435x AWD Husqvarna není rozhodně výjimkou. Cena za 5 200 let, tato sekačka, kdekoli sekačka stojí více než většina špičkových jezdeckých sekaček, které dokážou dělat víc, než jen řezat trávu.

Dobrou zprávou je, že dostanete to, za co jste zaplatili. Jedná se o vynikající sekačku, jejíž dvoudílný design a pohon všech kol ji obdaří těsným poloměrem otáčení, aby dosáhl každého rohu vašeho dvora. Nechal jsem automower 435x AWD uvolněný na svém dvoře pro tříměsíční test a odešel jsem ohromen. To znamená, že tento model-který je schopen autonomně sekat až devět desetin akru-je nadměrná velikost mého majetku. Kdybych si jeden koupil, s největší pravděpodobností bych zvážil jeden z jednodušších a méně drahých modelů Husqvarna, jako je například Autower 315X.

Instalace zdarma stojí za to

Když tolik zaplatíte za trávu, měl by výrobce zavést červený koberec pro vás. A Husqvarna ano. Kupte si jeden z jeho vyšších modelů (Autower 115h začíná na 1 199) a v rámci dohody získáte profesionální instalaci. Pokud byste to však opravdu raději šli sami, slyšel jsem o některých kupujících, kteří přesvědčili společnost, aby jim jen odeslala instalační sada.

Nedoporučuji jít na trasu pro kutily. Robotické sekačky se velmi liší od vakua robotů. Budete muset zřídit podzemní hraniční drát obklopující oblast, kterou chcete, aby se sekačka potulovala, plus vodicídere, který prochází středem trávníku, aby vedl sekačku zpět k jeho nabíjecímu doku v případě, že se ztratí. Pokud to potřebujete, můžete drátění přes chodník a příjezdovou cestu a můžete jej nasměrovat kolem záhonů, stromů a keřů. Ale pokud v tomto procesu uděláte chybu, sekačka by mohla putovat z vašeho dvora nebo to nemusí vůbec fungovat. Navíc, drát není levný, pokud jej poškodíte a potřebujete jej vyměnit.

Nechte profesionála dělat tuto práci. Dodavatelé Husqvarna mají jedinečný nástroj, který automaticky vykopává a pohřbí hraniční kabel, což usnadňuje tento krok pro profesionála. Měli byste však naplánovat trasu sekačky, než dorazí instalační program; Pro tento krok jsme použili vlajky podílu. S tímto hotovým provedením dokázal náš instalační program dokončit zřízení našeho malého příměstského majetku za méně než hodinu.

Design a funkčnost

Autower 435x AWD je Hulking Beast, měří 36.6 x 21.7 x 11.4 palce (lxwxh) a naklápění stupnic na robustní 38 liber. Elegantní šedé tělo s nadměrnými koly a úzkými LED světlomety dává sekačce rozhodně futuristický vzhled. Vypadá to jako kříženec mezi sportovním vozem a Cylonem z Battlestar Galactica.

Jeho velká velikost také přitahuje tunu pozornosti. I když jsem si jistý, že tento model vyčnívá mnohem méně na majetku s více akry, vypadal na našem dvoře naprosto masivně. Během prvního týdne si myslím, že jsme mluvili s více našimi sousedy, než jsme měli v předchozích pěti letech, kde jsme zde žili.

Můžete si vytvořit připojení Bluetooth s 435x a použít aplikaci Husqvarna Autower Connect na vašem smartphonu pro přizpůsobení jeho nastavení. Sekačka má také navigační systém GPS, který ví, kde jsou nainstalovány obvod a vodicí dráty, a poté automaticky mapuje jeho trasu, takže nebude ztrácet energii baterie opakovaně pokrývající stejnou oblast. Pokud je sekačka zvednuta nebo tipy, automaticky vypne svou řeznou operaci a zní hlasitý poplach. Pokud se s tím zloděj stále snaží vyrazit, bude jeho GPS sledovat polohu sekačky a zasílat oznámení o své poloze do vašeho smartphonu.

Test: Středoatlantické léto

Sekačka dorazila z Husqvarna v červenci, během nejžhavější části roku. Jak byste očekávali, náš dvůr byl spící kvůli horkým teplotám a nedostatku deště. Ale dostali jsme několik vlhkých období, a jak se tráva začala znovu růst, vzhled loděnice se dramaticky zlepšil.

Husqvarna vám doporučuje sekat trávu do nízké výšky před instalací a prvním použitím, což jsem udělal. Protože sekačka se pohybuje náhodně, aby se zajistilo, že se její kola často nepřevádí na stejném místě, bude váš dvůr vypadat hrozně, pokud ji necháte uvolnit na vysoké trávě. Mělo by to být jen odříznutí vrcholů vašich nejvyšších čepelí trávy stejně; To je nejlepší metoda zajištění zdravého trávníku. A co víc, ověsy se rychle rozpadají a vrátí se na Zemi a krmí živou trávu. V průběhu času jsem dospěl k závěru, že pro můj trávník bylo nejlepší nastavení na sekačce na sekačce. Ciferník má devět pozic, aby poskytl rozsah výšky 1.2 až 2.8 palců (v přírůstcích 1/8 palce).

Jak jsem již zmínil, AUTOWER 435X AWD používá svůj palubní GPS k zmapování vašeho dvora, takže se stane efektivnějším pokaždé, když se to může přepsat pomocí vlastního vlastního nastavení, pokud chcete). Postupem času se sekačka usadila na rozdělení našeho trávníku na sekce: dva v přední polovině a další dva vzadu, sečení větších oblastí častěji a menší oblasti méně.

Sekačka neměla problém navigovat jakoukoli část našeho dvora, včetně deprese, kde předchozí majitel odstranil strom před 10 lety. 435x bez námahy se bez námahy nastěhoval dovnitř a ven z této oblasti-může stoupat až na 35 stupňový svah-ale prostě tam neřezal trávník k mé spokojenosti, takže jsme nakonec naplnili potopenou oblast v. Doporučil bych, abyste to udělali totéž pro všechny nedokonalosti na vašem dvoře, abyste zajistili nejlepší možný střih.

Autower 435x AWD může fungovat po dobu asi 100 minut na poplatek a na dobití vyžaduje jen 30 minut (v případě potřeby se automaticky vrátí na svou nabíjecí základnu). Ale s šířkou řezání pouhých 8.4 palce-asi jedna třetina konvenční sekačky pro chůze-víte, že to bude trvat déle, než byste mohli očekávat, že celý dvůr sníží. Je to však velmi tiché. Husqvarna to hodnotí na pouhých 62 dB a my jsme sotva slyšeli, jak funguje nad okolním hlukem v našem sousedství.

Autower 435x AWD byl pro mě většinou bezproblémový zážitek. Sekačka se nikdy nevyrušila mimo obvod, i když potřebovala hraniční dráty, aby zůstaly mimo rysy na dvoře. Stejně jako u každé sekačky budete muset provést pravidelnou údržbu, včetně čištění trávy od spodní strany její paluby.

Trávník vypadal po prvním týdnu trochu drsně a všimli jsme si, že nějaká tráva a plevele začaly růst vodorovně, pokud byla výška řezání příliš vysoká. Ale náš trávník se nakonec objevil na koberci. A postupem času jsme si také všimli, o kolik lépe vypadal zbytek dvora. protože nás nemusíte sekat osvobozené k dosažení jiných zahradnických prací. V dnešní době máme pravděpodobně nejlépe vypadající dvůr na bloku.

Chytrý domov připraven

Aplikace Autower Connect Husqvarna je velmi snadno použitelná. Sekačku můžete ovládat vzdáleně a odesílat příkazy Start, Stop a Park; Podívejte se, kde je na vašem majetku a kde to bylo; upravit různá nastavení; a vytvořit plán sečení; Vše v několika kohoutcích.

Husqvarna také podporuje Amazon Alexa a Assistant Google a můžete použít applety IFTTT k připojení k jiným inteligentním domovským zařízením. I když má funkci „časovače počasí“ navrženou tak, aby kalibrace pracovní doby sekačky s podmínkami pro růst trávy. při počasí se při rostoucí trávě méně nepomáhalo. úpravy ve skutečnosti nevyvolávají počasí. Místo toho sekačka měří odpor proti jeho řeznému povrchu. Jeho ovládání na základě skutečných povětrnostních podmínek vyžaduje applet IFTTT.

Sečteno a podtrženo

Miluji Autower 435x AWD. Ušetřilo nám to oodles času a náš trávník nikdy nevypadal lépe. Jak jsem však řekl dříve, je to mnohem více trávníku, než potřebuji pro svůj dvůr. V mém případě by Autower 315x Husqvarna naplnil mé potřeby za méně než polovinu ceny (2 499 na Amazonu). Je to vhodné pouze pro yardy až 0.4 akry a není to tak manévrovatelné, její baterie poskytuje 70 minut provozního času na 60minutový náboj a jeho pohon dvou kol jej omezuje na sklon až 22 stupňů. Má však stejný GPS, používá stejnou aplikaci, poskytuje všechny stejné funkce inteligentního domácího připojení a stejná profesionální instalace je zahrnuta do ceny.

Ale pokud žijete na větší zásilce a cenovka 5 200 není překážkou, vykopáváte to, co může automower 435x AWD udělat. Je to absolutní pracovní kůň.

Husqvarna HU675AWD. Recenze na trávu

Nový Husqvarna Hu675awd trávník byl vytvořen s trakcí všech kol a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným duálním převodem a jedinečným dvojím převodem, který se snadno říká, že se snadno říkal „The Worm“, který se snadno říká, že se s trakcí všech kol a jedinečný duální přenos odborně provádí více než strýc Leon, odborně provedlo, že se na vaší svatební hostině provedl „The Worm“. Zvládněte kopce, hustou trávu a tvrdý terén. To, co skutečně odlišuje tuto sekačku od všech ostatních sekaček na trhu, je její technologie AWD, která poskytuje současnou energii všem 4 kolům, což dává operátorovi maximální kontrolu a manévrovatelnosti. Husqvarna HU675AWD, vyrobená z těžkopádné oceli a výkonného motoru 149cc kohler, má také velkorysou 22 ″ řeznou šířku, popisovač komfortu a systém sběru měkkých 2 bushel-vše za rozpočet přátelský k 299 cenovce 299 299 299 299.

Proto, když nám byla nabídnuta příležitost otestovat a zkontrolovat nejnovější AWD na trávu Husqvarna letos na jaře, nemysleli jsme si dvakrát a rádi jsme tuto výzvu přijali! Nyní, pro bližší pohled na jedinečný systém AWD Drive Husqvarna a jak funguje, podívejte se na vložené video níže, které ve skutečnosti obsahuje sekačku HU800AWD, ale technologie je úplně stejná.

I když je to nepochybně jedna z nejlepších funkcí, pohon všech kol není vše, co HU675AWD je balení. Ve skutečnosti Husqvarna vybavil tuto sekačku několika docela působivými funkcemi.

„Na základě pozitivní zpětné vazby, kterou jsme obdrželi po spuštění původní sekačky AWD, jsme chtěli zpřístupnit inovativní technologii za různé cenové body, se třemi novými možnostmi cen a řadou funkcí, bude schopna širší škála uživatelů schopna Chcete-li si užít výhody technologie sečení kol se spuštěním nové linky.“-Nick Schomer, produktový manažer, Husqvarna

Design:

Nemůžeme dost říci o tom, jak hezká je tato trávník. Vážně to zahanbuje většinu ostatních tlakových sekaček. Chci říct, jen se na to podívej! Jeho drsný postoj a hovězí kola přinášejí skvělý vzhled, který bude vaše sousedy závidět. Ale kromě toho, že je ohýbající postavu svalu, Hu675AWD ve skutečnosti nabízí některé opravdu pěkné designové funkce, které jsou přísně funkční. Stejně jako snadno nastavitelná výška paluby, přepínání z pytlů na mulčování a působivé automatické sytič 149cc Kohler Engine, který nevyžaduje žádné aktivaci (více o tom za trochu). Byli jsme také rádi, když jsme viděli připojení hadice pro snadné a bezpoznak pod mytím paluby. Stejně jako kauce přilnavosti a vícestupňové AWD (což se později projdeme podrobněji).

Celkově není moc zmeškaných. Nemusí to být špičková sekačka, kterou můžete najít, ale je dokonale schopná řešit většinu trávníků. Za cenu, opravdu není nic jiného, ​​co byste mohli očekávat.

Nastavení spuštění:

S tímto sekačem je nastavení sekačky absolutní vánek, a protože HU675AWD je vybaven čtyřtaktním motorem, není třeba míchat olej a plyn. Stačí přidat do nádrže přiložené láhev oleje do olejové nádrže a plynu (87 oktanu) a tato sekačka je připravena k houpacímu!

A pokud jde o zahájení, nemohlo by to být snazší. Motor Kohler Huquvarna vybavil HU675AWD IS IS AUTO SHOKE VERS. Po přidání oleje a plynu jsme zahájili HU675AWD při prvním tahu a běžel jako šampion! Osobně si nemůžu vzpomenout, že jsem po přidání plynu při prvním tahu zahájil studenou trávu. Od dnešního dne, po testování HU675AWD déle než měsíc musíme ještě více než jednou vytáhnout, abychom to začali. Prostě vynikající!

Úkon:

Spuštění HU675AWD je velmi intuitivní a jednoduché na to, aby se zavěsila. Pokud provádíte přechod z sekačky, která není propuštěna na jednotku, jako je tato jednotka, křivka učení je o něco větší, ale není to nic, co by se nelze naučit v několika průchodech po dvoře. Upřímně řečeno, vše, co potřebujete vědět, je, jak daleko se vytáhnout na AWD Drive a vytočit rychlost, s níž se osobně vyhovuje. Čím těžší vytáhnete kauci na pohonu, tím větší rychlost získáte a naopak.

Tato sekačka navíc může řezat trávu! Kdo by to měl správně?! Během testování jsme byli velmi ohromeni konzistentním řezem této sekačky. Systém pytlů není obrovský, ale je dost snadné připojit/odpojit, zatímco mulčování se ukázalo jako rychlý způsob, jak tuto práci dokončit.

Praktické obrázky:

Manévrovatelnost:

Zatímco AWD Drive je zapojena, manévrovatelnost HU675AWD je nejlepší. manipulace s hrboly, hrboly, kopce a rohy bez problémů. Teprve když pustíte kauci AWD, když se věci stanou o něco méně zvládnutelné. Například, pokud jste v těsném prostoru, kde musíte několikrát jít vpřed a vrátit se, HU675AWD půjde s AWD Drive velmi snadno, ale když musíte sekačku zatáhnout zpět, může to být trochu a Boj. téměř jako systém pohonu se plně nevypojil. To není zcela neobvyklé pro většinu sekaček s vlastním pohonem, ve skutečnosti je to jedna z největších stížností, které slyšíte, pokud jde o samohybné jednotky. I když je to upřímně nic příliš obtížného zvládnout, doporučujeme, aby sekačka postupovala vpřed co nejvíce pro nejlepší manévrovatelnost.

AWD:

Pokud má váš trávník strmé kopce, příkopy nebo jakýkoli typ třídy této sekačky s tím, že ji jedl bez problémů. a protože kola mají agresivní běhoun, nebudou sklouznout kolem trhajícího dvora. Během testování jsme nenašli kopec nebo terén, který Hu675AWD nedokázal zvládnout. I ve mokrých podmínkách tato sekačka udělala práci.

husqvarna, 435x, autower, sekačka

Naší jedinou stížností na systém AWD bylo umístění kauce pohonu (pod plynovou kaucí), což není nejvíce ergonomičtí, jaké jsme kdy použili. Není to hrozné, ale rozhodně jsme se lépe využili.

husqvarna, 435x, autower, sekačka

Hodnota:

Za cenu je tato sekačka velkou hodnotou z toho, co jsme byli schopni testovat. Začíná to jako šampion na první tah pokaždé a zabije trávu na jakékoli třídě nebo terénu. Nemluvě o tom, že je to také s 3letou zárukou a je podporována značkou, která je synonymem pro kvalitní venkovní vybavení.

Tato sekačka byla radost testovat a systém AWD není vtip! Pokud jste na trhu s cenově dostupnou sekačkou v této sezoně. Pokud jste něco jako my, budete se nejprve zamilovat do jeho drsného exteriéru a pak být ohromen schopností stoupat a manévrovat všechny typy terénu.

 • Velmi snadné začít
 • Awd vás vezme na jakýkoli kopec
 • Snadné čištění pod palubou s připojením hadice

O autorovi

Specialista na testování a kontrolu rezidentů Busted Wallet, Josh má horlivé oko pro všechny věci Tech, Booze a Sports Coverese. Po úzké spolupráci se značkami jako Nike, North Face, EA Sports, Burton, HP, Oakley, Sony, Cannondale, Taylormade Golf a mnoho dalších za poslední desetiletí se stal jedním z nejspolehlivějších recenzentů v podnikání.

9 odpovědí

Gear of the Year: 2014 | Busted peněženka 29. prosince 2014 […] pro majitele domů s rozpočtem a trávníky, které kopagují více než strýc Leon odborně provádějící „červ“ na vaší svatební recepci, byl nový trávník Husqvarna Hu675AWD vytvořen s hnacím pohonem a a a a Unikátní dvojí převodovka, o které se říká, že snadno manipuluje s kopci, hustou trávou a tvrdým terénem. To, co skutečně odlišuje tuto sekačku od všech ostatních sekaček na trhu, je její technologie AWD, která poskytuje současnou energii všem 4 kolům, což dává operátorovi maximální kontrolu a manévrovatelnosti. Husqvarna HU675AWD, vyrobená z těžkopádné oceli a výkonného motoru 149cc kohler, má také velkorysou 22 ″ řeznou šířku, popisovač komfortu a systém sběru měkkých 2 bushel-vše za rozpočet přátelský k 299 cenovce 299 299 299 299. Přečtěte si více… […] Odpověď

David 15. března 2017 Tato sekačka je absolutní kus odpadu. Je to neuvěřitelně těžké a těžké manévrovat, ale použil jsem to bez dalších problémů pro příležitostné rezidenční sečení na jednu sezónu. Během zimy jsem to uložil se stabilizátorem paliva. Příští sezónu by to nezačalo a Husqvarna nebude ctít záruku. Absolutně hrozný produkt. Odpověď

Dave 27. května 2018 souhlasil, že nahradíme zapalovací svíčku, napravovali ji a začalo to, ale nefungovalo by spuštěnou automatickou syticí je zastřeleno.Po 1 sezóně, kus nevyžádané, nekupujte

Samantha Witomski 3. září 2015 Jste blázniví, abyste tento hybatel zveřejnili jako cokoli jiného než celková cena sraček. Přál bych si, abych mohl dát tomuto kusu svinstva 0 hvězd, to je to, jak moc ho nenávidím! Celkový plýtvání 300 dolarů! Koupil jsem si to před 2 měsíci a neřezává trávu, bez ohledu na to, jak je krátká nebo suchá. Odpověď

L.V pořádku 16. srpna 2016 se zdá být spolehlivá a dobře se stříhá. Nemění to trávník v zelenou zelenou, ale zdá se, že funguje dobře. Po sekačce je to sen. slušný třesk za babku. V předchozím přehledu by mohlo být něco špatného na sekačce. 3 roky záruka by měla pomoci. Použil jsem to jen několikrát, takže možná budu muset znovu zkontrolovat. Zdá se, že můj model byl nahrazen jiným modelem. Odpověď

husqvarna, 435x, autower, sekačka

Ron 21. srpna 2016 naprosto hrozný produkt. Koupil sekač na trávu Husqvarna a popisovač pro potok všech kol, ve druhém použití. Vrátil a koupil další model. Tento má kohlerový motor, je to prostě hrozné po 1. roce je třeba jej obsluhovat. To stojí téměř 100 dalších dolarů.Druhý rok by se nezačal znovu, tentokrát jsem přestavěl karburátor, protože to nestojí za to utratit dalších 100, ten den fungoval dobře. Další použití muselo znovu sundat karburátor b/c. Dnes to začalo, ale brzy mělo únik plynu a vím, že jsem dostatečně dobře zpřísnil odtokovou zátku. Nyní běží po dobu 5 sekund a stání. Absolutní odpadky, už nikdy nebude koupit další produkt Husqvarna, ani nic s malým motorem Kohler. Kousky —- Odpovědět

Andrew J 30. dubna 2017 Tento produkt Husqvarna je dobrý během jeho tříletého využití záruky. Nyní jsem ve 4. roce pomocí této sekačky a nyní se objevují problémy. Plynová nádrž úniku z čepice z důvodů, které nemohu vysvětlit, a zapalovací svíčka ztěžuje odstranění, protože je na těsném místě. Jak jsem řekl, první 3 roky byla tato sekačka vynikající. Potom? Problémy. Odpověď

Brad 17. září 2018 Co jste udělali s úniky z plynového uzávěru? Mám stejné problémy. Jsem tak frustrovaný odpovědí

cosplay kostýmy 5. března 2018 Naučil jsem se zde několik správných věcí. Určitě cenové záložky pro revizi. Překvapuji, jak se toho hodně pokusíte vytvořit jeden z těchto fantastických informativních webových stránek. Odpověď

Husqvarna HU800AWDH TAWN MOWER REVIEW

Procházka Husqvarna HU800AWDH za sekačku na trávu je vážným uchazečem v sekačkách s nejvyšším plynem, které jsou dnes k dispozici. Kombinace výkonného motoru Honda, kvality sestavení těla a úžasně silné funkce 4WD s vlastním pohonem z něj dělá nutností, než se rozhodnete, než se rozhodnete, kterou sekačku koupit.

Co ještě dělá tuto sekačku Husqvarna tak užitečné? Podívejme se!

Zveřejnění: Je důležité, abyste pochopili, že při kliknutí na naše odkazy a nákupu můžeme přijímat provize. To však nemá dopad na naše recenze a srovnání. Všechny názory jsou naše vlastní, jsme hrdí na to, že udržují naše články spravedlivé a vyvážené. Další informace naleznete v našem prohlášení o zveřejnění.

 • Spousta energie
 • Začíná velmi snadno
 • AWD Self poháněno
 • Mulcher funguje skvěle
 • Připevnění hadice pro snadné čištění
 • Sekání paluby je trochu chatrné a ohýbá se snadněji, než někteří mohou rádi
 • Může být těžké vytáhnout dozadu z obtížných míst

Podrobná recenze HU800AWDH

Snadnost použití

Pravděpodobně nejlepší věc na Husqvarna hu800awdh je, jak snadné je používat.

Spuštění sekačky

Zahájení této sekačky na trávu je vánek, i po sezení měsíců, aniž by byl použit přes zimu. To je samozřejmě díky motoru Honda GCV.

Pohojeno

Pokud máte kopcovitý dvorek, budete pravděpodobně vděční za funkci s pohonem všech kol s pohonem všech kol. Opravdu to způsobuje, že tahá z těchto kopců hračkou, bude to obzvláště oceněno starší uživatelem, který nemá sílu tlačit sekačku do kopců.

Není tu moc na co si stěžovat, ale jeden problém, který jsme s tím měli, protože jsme občas ztratili trakci, když byla tráva trochu mokrá. ne tolik, že to bylo nebezpečné, ale jen natolik, aby bylo otravné.

Dalším problémem, který jsme si všimli, bylo, že pokud se dostanete na tvrdé místo, z něhož je třeba ustoupit, můžete mít těžký čas tahat sekačku dozadu. Neřekl bych to jističem dohody a problém lze zmírnit tím.

Připevnění hadice

Většina lidí si vzpomíná na změnu oleje na sekačce na trávníku, ale mnoho lidí zapomíná vyčistit řezací palubu! Čištění řezací paluby zastaví předčasné rezaní a udržuje vaše čepele ve stavu špičky.

Husqvarna HU800AWDH má vestavěnou připevnění hadice, která velmi usnadňuje čištění řezací paluby.

Kvalita řezu

Kvalita řezu Husqvarna Hu800AWDH je špičková, nechává vaši trávu krásnou a dokonce s neblázdným dlouhým čepelí, kterou je vidět! Řezací balíček 22 ″ je skvělá velikost a nabízí úpravu výšky čtyřbodové řezání.Řezací systém „3 v 1“ je také skvělý, to znamená, že přichází se vším, co potřebujete k zabalení výstřižků, znovu mulčí trávu nebo boční vypuštění výstřižků.

Mulčování funguje tak, jak by měl, a poté, co provedla svou práci.

Motorská síla

Jako obvykle Husqvarna odešla na motor Honda k napájení tohoto stroje. Vysoce kvalitní motor Honda GCV 190cc Čtyř zdvihu poskytuje tony točivého momentu a motor může napájet téměř vše, co na něj můžete hodit. Ve skutečnosti jsme vlastně nemohli najít nic, s čím by tato sekačka bojovala!

Budovat kvalita

Kvalita sestavení je z velké části skvělá. Jediným problémem, se kterým jsme se setkali. Tato šílenství umožnila trochu flex v řezací palubě, což může být problém v některých situacích. Vlastně jsem četl jednu recenzi, kde se balíček uživatelů dostatečně ohýbal, aby způsobil, že to čepele zasáhnou!

Cena

Cena sekačky Husqvarna HU800AWDH je o něco vyšší než mnoho jejích konkurentů, ale cítíme, že je to s dobrým důvodem. Snadnost použití a síly, kterou tato sekačka poskytuje, způsobí, že stojí za peníze, a pokud by se pokusili o něco levnější, konečný produkt by byl podřadný.

HU800AWDH Shrnutí a skóre

Husqvarna HU800AWDH může stát o něco více než některé jiné značky, ale to je z dobrého důvodu. Snadno použití a síla k sekání téměř cokoli z toho musí vidět, než si koupíte cokoli jiného.