Jak opravit sekačku na trávu s plynem. Nástroje sekačky na trávu

Jak opravit sekačku na trávu s plynem

Čerpání nového života do staré sekačky je snazší, než si myslíte.

Autor: Colin Aylesworth Roy Berendsohn Publikováno: 17. března 2023

Skočit do:

Obnovil jsem desítky sekaček na trávník plynového motoru a byla to moje zkušenost, že je lidé vložili do koše, zatímco stroje v nich zbývají dostatek života. Průměrná sekačka sedící na obrubníku nepotřebně nepotřebuje nic jiného než důkladné čištění, výměnu oleje a některé drobné opravy. Opravdu, v mnoha případech je to vše, co je potřeba k převodu sekačky z hromady sušeného sodu na pevnou řezačku trávy.

Nemusíte být malý mechanik motoru s obchodem plným nástrojů. Nepotřebujete nic víc než několik šroubováků, sada zásuvky, tmelový nůž a některé různé ruční nářadí. Většina sekaček jsou poměrně jednoduché stroje. Ani sekačka na trávu s vlastním pohonem není obtížné opravit.

Abychom ukázali, jak jednoduchý je tento proces a jak málo tyto sekačky opravdu potřebují, jsme se spojili a vytrhli dva nechutné a špatně zanedbané sekačky od někoho, kdo je dává zdarma. Pro oba stroje byla naše práce velmi krátká od úplného přepracování. Naše náklady na díly činily asi 30 za sekačku. Zde vám ukážeme, jak transformovat jeden z těchto sekaček z nevyžádané na drahokamy.

Z populární mechaniky

Proč obnovit sekačku?

Existuje mnoho dobrých důvodů k obnovení sekačky plynového motoru. I když jste si koupili sekačku na baterii, možná zjistíte, že podmínky řezání někdy vyžadují energii, kterou dostanete z plynového stroje, takže má smysl investovat trochu času a úsilí do sekačky plynového motoru jako zálohu.

Existuje spousta důvodů, proč byste mohli chtít opravit starou sekačku na plyn:

 • Někdo daruje unavenou travní řezačku vaší dobrovolnické organizaci, protože ji potřebujete, aby zvládl drsné a namáhavé řezání na rameni stezky, kolem zahrad, v parku, nebo dokonce sekat některé těžké oblasti na hřbitově.
 • Možná vaše dítě chce zahájit sečení trávníku a vy ho chcete naučit hodnotu vložení malého potu, aby postavil na nohy starou sekačku, a pak ho zavede do práce a zapíná zisk.
 • Možná chcete jen udržet svou věrnou řezačku trávy déle. To je dostatečný důvod.
 • Také obnovení sekačky dává smysl, pokud máte někoho, kdo vám dá ruku. uskutečňování vašeho dvora jde mnohem rychleji se dvěma sekačkami než s jedním.
 • Nechcete přepínat na sekačku na baterii, ale není nadšený nižší kvalitou sestavení některých nových plynových sekaček, které jste viděli v místním domácím centru.
 • Nechcete poslat na skládku na skládku, pokud v něm stále má život.

Přehled obnovy

Mezi nejběžnější oblasti zanedbávání sekačky patří otupená nebo poškozená čepel, paluba utance. Věřte tomu nebo ne, většinu času je zapalovací svíčka stále dobrá. vypořádání vás bude stát asi 6 v domácím centru.

Pro dobrý malý tutoriál o čištění a mezerách zapalovací svíčky se podívejte na toto video výrobcem motoru Briggs a Stratton.

Nejsložitější věcí, se kterou byste se mohli setkat, je karburátor, který byl poškozen ethanolovým benzínem nebo ucpaný zbytkem, který se tvoří, když se palivo zhoršuje. Toto téma zacházíme v samostatné části níže.

Související příběhy

Zkušební spusťte sekačku

Zkontrolujte hůlku sekačky, abyste se ujistili, že v klikové skříni je dostatek oleje. Poté nakloňte sekačku a podívejte se na čepel a zkontrolujte, zda je ohnutá nebo vážně poškozena, takže by to poškodilo klikový hřídel motoru. Poškození, které je závažné, je vzácné, ale když se to stane, je sekačka obvykle kandidátem na hromadu šrotu.

Na druhou stranu jsem viděl čepele, které byly docela špatně štípané z několika úderů na skalách a kořenech, a motor byl v pořádku. Zatímco se kontrolujete pod ním, je dobré se hodit na šroub čepele a zásuvku, abyste se ujistili, že je těsný.

Za předpokladu, že na hůlce je dostatek oleje, není pod ní žádné známky závažných poškození, a v nádrži je plyn, stahujte sekačku začněte. Pokud to nezačne, může existovat několik příčin, ale nejčastějšími příčinami jsou staré nebo vodnaté palivo, zbytky z degradovaného paliva ucpávání karburátoru a špinavá zapalovací svíčka.

Pokud spustíte kontrolu paliva (viz kroky níže) a sekačka se stále nezačne nebo spustí erraticky, jednoduchý tester zapalování zapalování vám pomůže zjistit, zda je problém zapalování. Nástroj má malé okno, skrze které můžete zobrazit jiskru vytvořenou motorem. Žádná jiskra ani nevyrovnaná jiskra naznačuje problém zapalování. Podle mých zkušeností jsou problémy jiskry vzácné, ale zde zmiňujeme to z pocitu úplnosti.

Za předpokladu, že sekačka začíná a běží, i když špatně, pohybujte se procesem obnovy.

Seškrábněte palubu

Jedním z nejběžnějších onemocnění zanedbávané sekačky je paluba za ucpanou trávou. Naštěstí je několik minut škrábání a kartáčování nezbytné, aby se to čisté.

Průměrná sekačka dárce má palubu, která je naprosto plná výstřižků na trávu. Začněte obnovení odstraněním boty zapalovací svíčky ze špičky zástrčky. Toto bezpečnostní opatření zajistí, že sekačka nezačne při práci na stroji.

Bezpečnost především. Chcete.li zabránit tomu, aby sekačka začala během procesu čištění, vytáhněte botu zapalovací svíčky ze zátku. Před pokračováním.

Dále seškrábněte palubu čistě s tmelkovým nožem. Pokud zjistíte, že z paluby odlupuje rzi, škrábněte to také. Pokud bude sekačka používána často, pak pravidelné čištění paluby zpomalí tvorbu rzi. Pokud chcete, můžete zasáhnout spodní stranu paluby nějakou sprejovou barvou, ale není to nutné, pokud palubu budete udržovat čistou.

Odstraňte nashromážděné výstřižky trávy pomocí 1 nebo 2-palcového nože. Tyto úzké nože snadno sledují zakřivení paluby, což má za následek čistě šroubový povrch.

Odstraňte zbývající zbytky tuhým štětcem. Nezapomeňte vytáhnout suchý materiál z kolem náprav a štěrbin, kde může zachycená tráva způsobit, že se v palubě vytvoří rezavý díra.

Vyměňte špatná kola

Jednou z nejběžnějších nedostatků na staré sekačce je to, že běhouny se opotřebovaly z kol nebo ozubená kola uvnitř hnacího kola se opotřebovaly. Výměna kola nevyžaduje nic jiného než uvolnění kola a jeho výměnu.

Poplte sekačku na blok dřeva a poté pomocí šroubováku ploché čepele odtáhněte z krytu, který skrývá šroub kola.

Ve většině případů se sekačkami s vlastním pohonem vyžaduje pouze kola hnacích kol. Postup je stejný pro oba. Sekačky pohonu předních kol mají tendenci trpět opotřebovanými koly více než jednotky pohonu zadních kol.

Zatímco máte kolo vypnuto, vyčistěte výstřižky trávy z potahu prachu a namažte body nastavení výšky a výšky kola suchým mazivem. Vyvarujte se používání jakéhokoli maziva, které zůstává mokré a přitahuje prach, nečistoty a výstřižky z trávy.

S nezbytným čištěním a mazáním z cesty jste připraveni přišroubovat nové kolo. Zarovnejte rozstřiky pohonu uvnitř kola s hnacím ozubením a zatlačte kolo na místo.

Zarovnejte spline na vnitřní straně kola s převodem na konci hnací nápravy a zatlačte kolo na sekačku. Před utažením na šroubu kola vyčistěte své závity s výstřelem maziva a naneste nějaké mazivo na jeho přijímací vlákna. Ručně utáhněte šroub a dokončete jej utažením zásuvkovým klíčem.

Vyměňte vzduchový filtr

Když se vzduchový filtr sekačky pravidelně nezmění, je zřejmá špína a špína. Tento vzduchový filtr ukazuje několik let tvrdého používání.

Špinavý vzduchový filtr zhoršuje výkon motoru blokováním toku vzduchu. To narušuje poměr vzduch-palivo, který je nezbytný pro špičkový výkon a snadný start. Naštěstí je to také jeden z nejjednodušších problémů. Nejvýše, jediným nástrojem, který pravděpodobně potřebujete, je šroubovák, který odstraní kryt vzduchového filtru. Vyjměte kryt, oloupejte starý vzduchový filtr a nahraďte jej novým vzduchovým filtrem.

Pokud je kryt vzduchového filtru prasklý nebo rozbitý a je třeba jej vyměnit, je snadné to udělat. Stačí hledat online pomocí čísla modelu vaší sekačky, které by mělo být někde na palubě vytištěno. To by mělo přinést výsledky částí, které jsou kompatibilní s vaší sekačkou. Kryt vzduchového filtru by měl stát někde mezi 9 a 15, v závislosti na velikosti a modelu. Někteří dokonce přicházejí se vzduchovým filtrem.

Mnoho krytů vzduchového filtru má přístup bez nástrojů, několik z nich bude vyžadovat šroubovák.

Některé kryty vzduchového filtru jsou bez nástrojů a vyjdou přesunutím plastové záložky z cesty, ale jiné vyžadují otevření šroubováku. V tomto případě zde zobrazeném odstraňte jeden šroub, který drží kryt na místě.

Jakmile je kryt vypnutý, vyjměte vzduchový filtr a nahraďte jej čerstvým.

Jen málo věcí přispívá k výkonu sekačky jako jednoduše a rychle jako výměna špinavého vzduchového filtru. Zde zobrazený filtr je typ těsnění (gumové těsnění způsobuje vzduchotěsné těsnění kolem obvodu filtru). Bez ohledu na to, zda má filtr kolem něj těsnění nebo ne, odloupněte starý filtr a nahraďte jej čerstvým filmem.

Pokud se výstřižky z prachu a trávy podařilo infiltrovat pouzdro vzduchového filtru, před instalací nového vzduchového filtru otřete povrchy a výměnu krytu a výměnu krytu.

Naostřit čepel

Zanedbávaná sekačka. Zanedbávaná čepel. Oba jsou neoddělitelné. Na rozdíl od jakékoli jiné opravy sekačky přispěje ostření matné čepele přímo ke zdraví trávníku. Tráva, která je stříhána ostrou čepelí, ztrácí menší vlhkost a je méně náchylná k nemoci než tráva skartovaná matným. Začněte procesy postřikem šroubu čepele penetratem.

Zanedbaná sekačka bude mít zanedbanou čepel. A zanedbáním mám na mysli ten, který je rezavý a nudný. Údržba čepele je vícestupňový proces, který nastíníme v níže uvedených krocích.

Po nasycení šroubu čepele penetratem (ukázáno výše), umístěte za čepel blok dřeva, aby se zabránilo otočení a uvolnění šroubu s nástěnným klíčem. Pokud se šroub odmítne pohnout, zastavte se a proveďte druhou aplikaci penetratu. Špatně zanedbaná sekačka může vyžadovat několik aplikací penetratu, než se uvolní šroub.

Sharped a čepel, která je nudná (ne poškozená), pomocí souboru. Pokud čepel vykazuje drobné poškození zasažením malých hornin a kořenů, můžete jej naostřit úhel mlýnky s kalovinou 60 grit.

Upněte matnou trávníku sekačkou vodorovně ve svěráku a zaostřujte řeznou hranu pravým úhlem a disk s chlopní 60 grit. Práce ze středu čepele na špičku. Po provedení několika průchodů na jednom okraji otočte konec čepele pro konec a rozdrťte druhou stranu. Pokuste se odstranit stejné množství kovu z každé hrany, aby čepel při spřádání v sekačce byla vyvážena.

Jakmile naostříte čepel, budete se muset ujistit, že je vyvážený, jinak nemusí sekačka hladce běžet. Existuje několik různých způsobů, jak zkontrolovat rovnováhu čepele. Můžete upínat šroub do svěráku a zavěsit na to čepel. Můžete jet hřebík do čepu a zavěsit čepel na tom. Na pracovní lavici můžete použít kužel vyvážení čepele a horizontálně zkontrolovat rovnováhu. Jen se ujistěte, že vaše lavička je na úrovni před použitím jednoho z těchto kuželů.

Upněte šroub, awl (zde zobrazený) nebo velký hřebík ve svěráku, aby se zavěsila sekačka, aby zkontrolovala jeho rovnováhu. Pokud tipy pro čepel na jednu stranu, víte, že tato strana je těžší a musíte z ní odstranit kov, aby se čepel vyvážila. Ačkoli tato práce vyžaduje určitou trpělivost, když oscilujete mezi broušením kovu a kontrolou úrovně, výsledky stojí za to ve formě ostré čepele a hladké běžecké sekačky.

Poté, co je čepel ostré a vyvážené, je třeba udělat několik dalších věcí.

Naneste do otvoru, který dostává šroub čepele. Na zanedbané sekačce není neobvyklé najít rzi a částice nečistot vytékající z díry, když aplikujete mazivo. Otřete přebytečné mazivo, které vytéká z díry.

Umístěte šroub čepele na kapkový hadřík nebo čistý kus ručníku a propláchněte jeho nití pomocí maziva nebo penetratu. Před instalací čepele otřete šroub.

Obecné čištění a drobné opravy

Ne, že to přispěje k výkonu sekačky, ale neublíží se stříkat po sekačce, krytu motoru a plastových dílů pomocí čisticího prostředku na sprej a ručníku.

A když jste u toho, špinavá travní taška není jen hrubá, pokud jsou jeho vzduchové otvory blokovány, sekačka nebude účinně taška. Vyhoďte sáček listovým dmychadlem a potom ji umyjte.

Po vyprázdnění sáčku všech zbytků použijte čistič spreje těžkých vlivů, jako je odmašťovač, kartáč, hadice a tryska k čištění vaku dovnitř a ven. Důkladně opláchněte tašku a postavte ji venku na slunci, aby uschla. Pokud máte tlakovou myčku, můžete si napnout pytel pomocí stejného čisticího prostředku, jaký používáte ve vašem domě. Dávejte pozor, abyste tašku nepoškodili tím, že drží stříkací tryska příliš blízko k jejímu povrchu.

Další drobné opravy

Jeden z našich sekačů měl pokryt hnacího řemenu. Tuto oblast jsme opravili hliníkovou fólii, kterou jsme namalovali černou, aby odpovídaly zbytku pouzdra.

Opravte opotřebovaný kryt hnacího pásu nanesením nějaké hliníkové fóliové pásky na vnitřek krytu a poté vyřezávejte přebytek s ostrým užitkovým nožem. Pak opravte vnější stranu krytu stejným způsobem. Můžete nastříkat kryt s trochou černé barvy, abyste jej smíchali. Po čištění trávy z celého pásu a otřesení oblasti se znovu nainstalujte kryt hnacího řemenu.

Použijte některé WD-40 k namazání kabelů.

Nastříkejte trochu maziva v přístupovém bodě kabelu a nechte ho běžet z kopce. Když jste u toho, nastříkejte jakoukoli část, která se otáčí nebo se otáčí, jako je mechanismus nastavení výšky kola, nápravy, šrouby a šrouby. V zásadě, pokud je to kov na kovu, namažte jej. Jakmile přidáte nějaké mazivo, přesuňte tyto části do práce v mazivu. Měli byste zjistit, že ovládací páky a otáčení nebo otáčení by se měly začít pohybovat snadněji.

Spusťte sekačku na pár minut, abyste zahřáli olej z kliky, poté zastavte motor, odpojte zapalovací svíčku, odstraňte uzávěr oleje, převrhněte sekačku a vypusťte olej do prázdné pánve. Po vylitém kousku špinavého oleje nakloňte sekačku vzpřímeně a doplňte vhodným malým motorem olejem.

Zkontrolujte a vyčistěte zástrčku

I když určitě můžete vyměnit zapalovací svíčku, zjistil jsem, že není nutné, pokud motor jinak běží dobře. Chcete.li udržet střelbu zapalovací svíčky optimálně, můžete jednoduše ponořit veškerá ložiska malým mosazným drátěným štětcem. Pokud ji máte, můžete také zkontrolovat mezeru zapalovací svíčky pomocí nástroje GAP.

Pokud se zdá, že zapalovací svíčka je zvuková (není popraskaná nebo její vlákna nejsou poškozena), pak jemně drhněte uhlík malým mosazným drátům. Pokud zástrčka ukazuje jakýkoli druh poškození, jako je prasklý porcelán, nahraďte jej čerstvou zástrčkou.

Krok dva z renovace zástrčky je nastříkat ji.

Použijte čistič elektrického kontaktu k odstranění zbytků na vláknech jisker nebo jeho elektrody. Umístěte zástrčku přes kapkový hadřík nebo ručník a vystřelte ji čistým proudem čističe. Nechte přebytek odkapávat. Tento čistič nezanechává žádné zbytky.

Zrekonstruovaná zástrčka by měla vypadat téměř stejně dobře jako jeden přímo z krabice.

Zrekonstruovaná zástrčka má jasně čistá nití a čistou (a správně mezeru) elektroda. Tato zástrčka je připravena k instalaci do motoru.

Pokud jste nikdy nainstalovali zapalovací svíčku, podívejte se na tento tutoriál na webových stránkách Spark Plug Champion. Vysvětluje utahování zápletů těsnění a základny s těsněním.

Navštivte vyčištěnou zástrčku do díry, dokud není pevně prst a poté dokončete utáhněte zástrčku s rohatkovým klíčem a zásuvkou zapalovací svíčky.

Zkustejte stroj v trávě

Hodina nebo dvě práce by měla přinést stroj, který začíná snadno, běží dobře, vypadá dobře a řezá trávu prakticky jako nová sekačka. Dva nejdůležitější vyprávění, které chcete hledat, jsou hladké stažení a nedostatek vibrací, když sekačka přijde na rychlost (označuje mechanicky zvukový motor, který otáčí vyváženou čepelí).

Upravte všechna čtyři kola, aby byla sekačka na úrovni, a pak vejděte stroj do nějaké trávy. Úplný operační test by zahrnoval pytlování a mulčování. Samozřejmě, pokud sekačka má stále boční vypouštěcí skluz, vstupujte pomalu do nějaké vysoké trávy; S řádně ošuntěnou čepelí a výškou paluby upravenou pro vysokou trávu byste měli najít sekačku vyrábět stálý proud výstřižků z bočního skluzu. Stejný test používáme při hodnocení nových sekaček na populární mechanice.

Pokud sekačka v nějakém ohledu nevykonává, musíte prozkoumat. Bogging Motor může znamenat problém s dodáváním paliva nebo nedostatek jiskry při zatížení. Vibrace mohou naznačovat, že čepel není tak vyvážená, jak jste si mysleli. Pokud stroj není pytlem, vytáhli jste zástrčku mulčování ze zadní části paluby nebo zapomněli na zavěšené mulčování dveří v zadní části sekačky?

Nesmívejte se. Viděl jsem více než jeden majitel sekačky si stěžovat na výkon a zároveň přehlížet zřejmé.

Jak však říkáme výše, ve většině případů špinavá stará sekačka, která zaznamenala určitou základní mechanickou pozornost, bude překvapivě dobře fungovat.

Problémy s karburátorem

Plovoucí mísa na tomto karburátoru ukazuje výsledek dnešního benzínu obsahujícího ethanol. Palivo v misce je sirupy nepořádek a samotná mísa je kontaminována lakem a gunk vlevo z chemicky degradovaného paliva.

V tomto bodě příběhu přepneme sekačky, abychom vám ukázali, jak vypadá faulovaná float miska karburátoru. Murrayská sekačka zobrazená jinde běžela dokonale dobře, což naznačuje, že neexistovaly žádné problémy s karburátorem. Ne tak s řemeslnou sekačkou, která byla zaměřena na další kolo opravy.

Některé pozadí je užitečné. Dnešní standardní benzín obsahuje ethanol, formu alkoholu, který se přidává do benzínu, aby se snížilo znečištění ovzduší (to je stejně teorie). Palivo bohaté na alkohol se však rychle degraduje a zanechává slizké depozity v plynové nádrži, v karburátorové misce a v palivových vedeních. Pokud vaše sekačka sedí několik týdnů nebo déle bez běhu, ethanol v benzínu může začít degradovat a způsobit problémy s motorem.

Pokud vaše sekačka nezačne po zimě, můžete mít velmi dobře problém s přívodem paliva. Chcete.li to otestovat, vyjměte vzduchový filtr a nastříkejte nějaký čistič karburátoru do otvoru karburátoru, kde filtr sedí, pak zkuste spustit sekačku. Pokud to běží na sekundu, ale pak zemře, je to dobrá indikace, že váš karburátor je ucpaný.

Vypněte palivový potrubí párem uzamykacích kleště, umístěte pod karburátor kousek ručníku, aby zachytil rozlité palivo, a pomocí zásuvného klíče a zásuvky odstraňte plovoucí mísu karburátoru.

Jakmile je miska odstraněna, vystřelte ji čistým čističem stříkacího karburátoru.

Držte plovoucí misku nad hadříkem a pomocí prodloužení červené trysky, vystřelte misku čistě několika výstřely čističe karburátoru.

Několik dalších úklidových kroků a jste připraveni znovu připojit misku k karburátoru.

Otřete misku čistě s hadříkem. V misce by neměla být stopa zbytků; Mělo by to být jasné a čisté.

Pomocí prodloužení červené slámy opětovně vyčistěte otvory v šroubu plovákové mísy. Poté položte misku zpět na místo a připevněte ji nově vyčištěným šroubem.

Pokud toto základní čištění nefunguje, je nejlepším sázkou plně odstranit karburátor, aby jej vyčistil nebo jej vyměnil. Podívejte se na tento krátký tutoriál na webových stránkách Briggs a Stratton, aby vám poskytli představu o tom, co se s těmito motory týká. Přestavba karburátoru je poměrně jednoduchá a zahrnuje demontáž a opětovné sestavení s některými šrouby, několika malými částmi a těsněním a těsněním. Kit přestavby bude stát kdekoli od 8 do 30. Pokud se vám práce zdá být příliš pochmurná a nechcete se s ní obtěžovat, vyměňte karburátor. Nové karburátory stojí kdekoli od 20 do 50. Pokud jde o to, co má stará sekačka za to, ve většině případů je souprava pro přestavbu nákladově efektivnější, ale musíte být soudcem toho, co je efektivní z hlediska vašeho času a problémů.

Roy Berendsohn pracoval více než 25 let v populární mechanice, kde psal o tesařství, zdivu, malbě, instalatérství, elektrickém, dřevozpracujícím, kovářském, svařování, péči o trávníku, použití řetězové pily a venkovním napájecím vybavení. Když nepracuje na svém vlastním domě, dobrovolně se s kostelem Sovereign Grace dělá opravu domů pro rodiny ve venkovských, příměstských a městských místech po celém centrálním a jižním New Jersey.

Jak opravit sekačku na trávu s plynem

Čerpání nového života do staré sekačky je snazší, než si myslíte.

Autor: Colin Aylesworth Roy Berendsohn Publikováno: 17. března 2023

Skočit do:

Obnovil jsem desítky sekaček na trávník plynového motoru a byla to moje zkušenost, že je lidé vložili do koše, zatímco stroje v nich zbývají dostatek života. Průměrná sekačka sedící na obrubníku nepotřebně nepotřebuje nic jiného než důkladné čištění, výměnu oleje a některé drobné opravy. Opravdu, v mnoha případech je to vše, co je potřeba k převodu sekačky z hromady sušeného sodu na pevnou řezačku trávy.

Nemusíte být malý mechanik motoru s obchodem plným nástrojů. Nepotřebujete nic víc než několik šroubováků, sada zásuvky, tmelový nůž a některé různé ruční nářadí. Většina sekaček jsou poměrně jednoduché stroje. Ani sekačka na trávu s vlastním pohonem není obtížné opravit.

Abychom ukázali, jak jednoduchý je tento proces a jak málo tyto sekačky opravdu potřebují, jsme se spojili a vytrhli dva nechutné a špatně zanedbané sekačky od někoho, kdo je dává zdarma. Pro oba stroje byla naše práce velmi krátká od úplného přepracování. Naše náklady na díly činily asi 30 za sekačku. Zde vám ukážeme, jak transformovat jeden z těchto sekaček z nevyžádané na drahokamy.

Z populární mechaniky

Proč obnovit sekačku?

Existuje mnoho dobrých důvodů k obnovení sekačky plynového motoru. I když jste si koupili sekačku na baterii, možná zjistíte, že podmínky řezání někdy vyžadují energii, kterou dostanete z plynového stroje, takže má smysl investovat trochu času a úsilí do sekačky plynového motoru jako zálohu.

Existuje spousta důvodů, proč byste mohli chtít opravit starou sekačku na plyn:

 • Někdo daruje unavenou travní řezačku vaší dobrovolnické organizaci, protože ji potřebujete, aby zvládl drsné a namáhavé řezání na rameni stezky, kolem zahrad, v parku, nebo dokonce sekat některé těžké oblasti na hřbitově.
 • Možná vaše dítě chce zahájit sečení trávníku a vy ho chcete naučit hodnotu vložení malého potu, aby postavil na nohy starou sekačku, a pak ho zavede do práce a zapíná zisk.
 • Možná chcete jen udržet svou věrnou řezačku trávy déle. To je dostatečný důvod.
 • Také obnovení sekačky dává smysl, pokud máte někoho, kdo vám dá ruku. uskutečňování vašeho dvora jde mnohem rychleji se dvěma sekačkami než s jedním.
 • Nechcete přepínat na sekačku na baterii, ale není nadšený nižší kvalitou sestavení některých nových plynových sekaček, které jste viděli v místním domácím centru.
 • Nechcete poslat na skládku na skládku, pokud v něm stále má život.

Přehled obnovy

Mezi nejběžnější oblasti zanedbávání sekačky patří otupená nebo poškozená čepel, paluba utance. Věřte tomu nebo ne, většinu času je zapalovací svíčka stále dobrá. vypořádání vás bude stát asi 6 v domácím centru.

Pro dobrý malý tutoriál o čištění a mezerách zapalovací svíčky se podívejte na toto video výrobcem motoru Briggs a Stratton.

Nejsložitější věcí, se kterou byste se mohli setkat, je karburátor, který byl poškozen ethanolovým benzínem nebo ucpaný zbytkem, který se tvoří, když se palivo zhoršuje. Toto téma zacházíme v samostatné části níže.

Související příběhy

Zkušební spusťte sekačku

Zkontrolujte hůlku sekačky, abyste se ujistili, že v klikové skříni je dostatek oleje. Poté nakloňte sekačku a podívejte se na čepel a zkontrolujte, zda je ohnutá nebo vážně poškozena, takže by to poškodilo klikový hřídel motoru. Poškození, které je závažné, je vzácné, ale když se to stane, je sekačka obvykle kandidátem na hromadu šrotu.

Na druhou stranu jsem viděl čepele, které byly docela špatně štípané z několika úderů na skalách a kořenech, a motor byl v pořádku. Zatímco se kontrolujete pod ním, je dobré se hodit na šroub čepele a zásuvku, abyste se ujistili, že je těsný.

Za předpokladu, že na hůlce je dostatek oleje, není pod ní žádné známky závažných poškození, a v nádrži je plyn, stahujte sekačku začněte. Pokud to nezačne, může existovat několik příčin, ale nejčastějšími příčinami jsou staré nebo vodnaté palivo, zbytky z degradovaného paliva ucpávání karburátoru a špinavá zapalovací svíčka.

Pokud spustíte kontrolu paliva (viz kroky níže) a sekačka se stále nezačne nebo spustí erraticky, jednoduchý tester zapalování zapalování vám pomůže zjistit, zda je problém zapalování. Nástroj má malé okno, skrze které můžete zobrazit jiskru vytvořenou motorem. Žádná jiskra ani nevyrovnaná jiskra naznačuje problém zapalování. Podle mých zkušeností jsou problémy jiskry vzácné, ale zde zmiňujeme to z pocitu úplnosti.

Za předpokladu, že sekačka začíná a běží, i když špatně, pohybujte se procesem obnovy.

Seškrábněte palubu

Jedním z nejběžnějších onemocnění zanedbávané sekačky je paluba za ucpanou trávou. Naštěstí je několik minut škrábání a kartáčování nezbytné, aby se to čisté.

Průměrná sekačka dárce má palubu, která je naprosto plná výstřižků na trávu. Začněte obnovení odstraněním boty zapalovací svíčky ze špičky zástrčky. Toto bezpečnostní opatření zajistí, že sekačka nezačne při práci na stroji.

Bezpečnost především. Chcete.li zabránit tomu, aby sekačka začala během procesu čištění, vytáhněte botu zapalovací svíčky ze zátku. Před pokračováním.

Dále seškrábněte palubu čistě s tmelkovým nožem. Pokud zjistíte, že z paluby odlupuje rzi, škrábněte to také. Pokud bude sekačka používána často, pak pravidelné čištění paluby zpomalí tvorbu rzi. Pokud chcete, můžete zasáhnout spodní stranu paluby nějakou sprejovou barvou, ale není to nutné, pokud palubu budete udržovat čistou.

Odstraňte nashromážděné výstřižky trávy pomocí 1 nebo 2-palcového nože. Tyto úzké nože snadno sledují zakřivení paluby, což má za následek čistě šroubový povrch.

Odstraňte zbývající zbytky tuhým štětcem. Nezapomeňte vytáhnout suchý materiál z kolem náprav a štěrbin, kde může zachycená tráva způsobit, že se v palubě vytvoří rezavý díra.

Vyměňte špatná kola

Jednou z nejběžnějších nedostatků na staré sekačce je to, že běhouny se opotřebovaly z kol nebo ozubená kola uvnitř hnacího kola se opotřebovaly. Výměna kola nevyžaduje nic jiného než uvolnění kola a jeho výměnu.

Poplte sekačku na blok dřeva a poté pomocí šroubováku ploché čepele odtáhněte z krytu, který skrývá šroub kola.

Ve většině případů se sekačkami s vlastním pohonem vyžaduje pouze kola hnacích kol. Postup je stejný pro oba. Sekačky pohonu předních kol mají tendenci trpět opotřebovanými koly více než jednotky pohonu zadních kol.

Zatímco máte kolo vypnuto, vyčistěte výstřižky trávy z potahu prachu a namažte body nastavení výšky a výšky kola suchým mazivem. Vyvarujte se používání jakéhokoli maziva, které zůstává mokré a přitahuje prach, nečistoty a výstřižky z trávy.

S nezbytným čištěním a mazáním z cesty jste připraveni přišroubovat nové kolo. Zarovnejte rozstřiky pohonu uvnitř kola s hnacím ozubením a zatlačte kolo na místo.

Zarovnejte spline na vnitřní straně kola s převodem na konci hnací nápravy a zatlačte kolo na sekačku. Před utažením na šroubu kola vyčistěte své závity s výstřelem maziva a naneste nějaké mazivo na jeho přijímací vlákna. Ručně utáhněte šroub a dokončete jej utažením zásuvkovým klíčem.

Vyměňte vzduchový filtr

Když se vzduchový filtr sekačky pravidelně nezmění, je zřejmá špína a špína. Tento vzduchový filtr ukazuje několik let tvrdého používání.

Špinavý vzduchový filtr zhoršuje výkon motoru blokováním toku vzduchu. To narušuje poměr vzduch-palivo, který je nezbytný pro špičkový výkon a snadný start. Naštěstí je to také jeden z nejjednodušších problémů. Nejvýše, jediným nástrojem, který pravděpodobně potřebujete, je šroubovák, který odstraní kryt vzduchového filtru. Vyjměte kryt, oloupejte starý vzduchový filtr a nahraďte jej novým vzduchovým filtrem.

Pokud je kryt vzduchového filtru prasklý nebo rozbitý a je třeba jej vyměnit, je snadné to udělat. Stačí hledat online pomocí čísla modelu vaší sekačky, které by mělo být někde na palubě vytištěno. To by mělo přinést výsledky částí, které jsou kompatibilní s vaší sekačkou. Kryt vzduchového filtru by měl stát někde mezi 9 a 15, v závislosti na velikosti a modelu. Někteří dokonce přicházejí se vzduchovým filtrem.

Mnoho krytů vzduchového filtru má přístup bez nástrojů, několik z nich bude vyžadovat šroubovák.

Některé kryty vzduchového filtru jsou bez nástrojů a vyjdou přesunutím plastové záložky z cesty, ale jiné vyžadují otevření šroubováku. V tomto případě zde zobrazeném odstraňte jeden šroub, který drží kryt na místě.

Jakmile je kryt vypnutý, vyjměte vzduchový filtr a nahraďte jej čerstvým.

Jen málo věcí přispívá k výkonu sekačky jako jednoduše a rychle jako výměna špinavého vzduchového filtru. Zde zobrazený filtr je typ těsnění (gumové těsnění způsobuje vzduchotěsné těsnění kolem obvodu filtru). Bez ohledu na to, zda má filtr kolem něj těsnění nebo ne, odloupněte starý filtr a nahraďte jej čerstvým filmem.

Pokud se výstřižky z prachu a trávy podařilo infiltrovat pouzdro vzduchového filtru, před instalací nového vzduchového filtru otřete povrchy a výměnu krytu a výměnu krytu.

Naostřit čepel

Zanedbávaná sekačka. Zanedbávaná čepel. Oba jsou neoddělitelné. Na rozdíl od jakékoli jiné opravy sekačky přispěje ostření matné čepele přímo ke zdraví trávníku. Tráva, která je stříhána ostrou čepelí, ztrácí menší vlhkost a je méně náchylná k nemoci než tráva skartovaná matným. Začněte procesy postřikem šroubu čepele penetratem.

Zanedbaná sekačka bude mít zanedbanou čepel. A zanedbáním mám na mysli ten, který je rezavý a nudný. Údržba čepele je vícestupňový proces, který nastíníme v níže uvedených krocích.

Po nasycení šroubu čepele penetratem (ukázáno výše), umístěte za čepel blok dřeva, aby se zabránilo otočení a uvolnění šroubu s nástěnným klíčem. Pokud se šroub odmítne pohnout, zastavte se a proveďte druhou aplikaci penetratu. Špatně zanedbaná sekačka může vyžadovat několik aplikací penetratu, než se uvolní šroub.

Sharped a čepel, která je nudná (ne poškozená), pomocí souboru. Pokud čepel vykazuje drobné poškození zasažením malých hornin a kořenů, můžete jej naostřit úhel mlýnky s kalovinou 60 grit.

Upněte matnou trávníku sekačkou vodorovně ve svěráku a zaostřujte řeznou hranu pravým úhlem a disk s chlopní 60 grit. Práce ze středu čepele na špičku. Po provedení několika průchodů na jednom okraji otočte konec čepele pro konec a rozdrťte druhou stranu. Pokuste se odstranit stejné množství kovu z každé hrany, aby čepel při spřádání v sekačce byla vyvážena.

Jakmile naostříte čepel, budete se muset ujistit, že je vyvážený, jinak nemusí sekačka hladce běžet. Existuje několik různých způsobů, jak zkontrolovat rovnováhu čepele. Můžete upínat šroub do svěráku a zavěsit na to čepel. Můžete jet hřebík do čepu a zavěsit čepel na tom. Na pracovní lavici můžete použít kužel vyvážení čepele a horizontálně zkontrolovat rovnováhu. Jen se ujistěte, že vaše lavička je na úrovni před použitím jednoho z těchto kuželů.

Upněte šroub, awl (zde zobrazený) nebo velký hřebík ve svěráku, aby se zavěsila sekačka, aby zkontrolovala jeho rovnováhu. Pokud tipy pro čepel na jednu stranu, víte, že tato strana je těžší a musíte z ní odstranit kov, aby se čepel vyvážila. Ačkoli tato práce vyžaduje určitou trpělivost, když oscilujete mezi broušením kovu a kontrolou úrovně, výsledky stojí za to ve formě ostré čepele a hladké běžecké sekačky.

Poté, co je čepel ostré a vyvážené, je třeba udělat několik dalších věcí.

Naneste do otvoru, který dostává šroub čepele. Na zanedbané sekačce není neobvyklé najít rzi a částice nečistot vytékající z díry, když aplikujete mazivo. Otřete přebytečné mazivo, které vytéká z díry.

Umístěte šroub čepele na kapkový hadřík nebo čistý kus ručníku a propláchněte jeho nití pomocí maziva nebo penetratu. Před instalací čepele otřete šroub.

Obecné čištění a drobné opravy

Ne, že to přispěje k výkonu sekačky, ale neublíží se stříkat po sekačce, krytu motoru a plastových dílů pomocí čisticího prostředku na sprej a ručníku.

A když jste u toho, špinavá travní taška není jen hrubá, pokud jsou jeho vzduchové otvory blokovány, sekačka nebude účinně taška. Vyhoďte sáček listovým dmychadlem a potom ji umyjte.

Po vyprázdnění sáčku všech zbytků použijte čistič spreje těžkých vlivů, jako je odmašťovač, kartáč, hadice a tryska k čištění vaku dovnitř a ven. Důkladně opláchněte tašku a postavte ji venku na slunci, aby uschla. Pokud máte tlakovou myčku, můžete si napnout pytel pomocí stejného čisticího prostředku, jaký používáte ve vašem domě. Dávejte pozor, abyste tašku nepoškodili tím, že drží stříkací tryska příliš blízko k jejímu povrchu.

Další drobné opravy

Jeden z našich sekačů měl pokryt hnacího řemenu. Tuto oblast jsme opravili hliníkovou fólii, kterou jsme namalovali černou, aby odpovídaly zbytku pouzdra.

Opravte opotřebovaný kryt hnacího pásu nanesením nějaké hliníkové fóliové pásky na vnitřek krytu a poté vyřezávejte přebytek s ostrým užitkovým nožem. Pak opravte vnější stranu krytu stejným způsobem. Můžete nastříkat kryt s trochou černé barvy, abyste jej smíchali. Po čištění trávy z celého pásu a otřesení oblasti se znovu nainstalujte kryt hnacího řemenu.

Použijte některé WD-40 k namazání kabelů.

Nastříkejte trochu maziva v přístupovém bodě kabelu a nechte ho běžet z kopce. Když jste u toho, nastříkejte jakoukoli část, která se otáčí nebo se otáčí, jako je mechanismus nastavení výšky kola, nápravy, šrouby a šrouby. V zásadě, pokud je to kov na kovu, namažte jej. Jakmile přidáte nějaké mazivo, přesuňte tyto části do práce v mazivu. Měli byste zjistit, že ovládací páky a otáčení nebo otáčení by se měly začít pohybovat snadněji.

Spusťte sekačku na pár minut, abyste zahřáli olej z kliky, poté zastavte motor, odpojte zapalovací svíčku, odstraňte uzávěr oleje, převrhněte sekačku a vypusťte olej do prázdné pánve. Po vylitém kousku špinavého oleje nakloňte sekačku vzpřímeně a doplňte vhodným malým motorem olejem.

Zkontrolujte a vyčistěte zástrčku

I když určitě můžete vyměnit zapalovací svíčku, zjistil jsem, že není nutné, pokud motor jinak běží dobře. Chcete.li udržet střelbu zapalovací svíčky optimálně, můžete jednoduše ponořit veškerá ložiska malým mosazným drátěným štětcem. Pokud ji máte, můžete také zkontrolovat mezeru zapalovací svíčky pomocí nástroje GAP.

Pokud se zdá, že zapalovací svíčka je zvuková (není popraskaná nebo její vlákna nejsou poškozena), pak jemně drhněte uhlík malým mosazným drátům. Pokud zástrčka ukazuje jakýkoli druh poškození, jako je prasklý porcelán, nahraďte jej čerstvou zástrčkou.

Krok dva z renovace zástrčky je nastříkat ji.

Použijte čistič elektrického kontaktu k odstranění zbytků na vláknech jisker nebo jeho elektrody. Umístěte zástrčku přes kapkový hadřík nebo ručník a vystřelte ji čistým proudem čističe. Nechte přebytek odkapávat. Tento čistič nezanechává žádné zbytky.

Zrekonstruovaná zástrčka by měla vypadat téměř stejně dobře jako jeden přímo z krabice.

Zrekonstruovaná zástrčka má jasně čistá nití a čistou (a správně mezeru) elektroda. Tato zástrčka je připravena k instalaci do motoru.

opravit, sekačku, trávu, plynem

Pokud jste nikdy nainstalovali zapalovací svíčku, podívejte se na tento tutoriál na webových stránkách Spark Plug Champion. Vysvětluje utahování zápletů těsnění a základny s těsněním.

Navštivte vyčištěnou zástrčku do díry, dokud není pevně prst a poté dokončete utáhněte zástrčku s rohatkovým klíčem a zásuvkou zapalovací svíčky.

Zkustejte stroj v trávě

Hodina nebo dvě práce by měla přinést stroj, který začíná snadno, běží dobře, vypadá dobře a řezá trávu prakticky jako nová sekačka. Dva nejdůležitější vyprávění, které chcete hledat, jsou hladké stažení a nedostatek vibrací, když sekačka přijde na rychlost (označuje mechanicky zvukový motor, který otáčí vyváženou čepelí).

Upravte všechna čtyři kola, aby byla sekačka na úrovni, a pak vejděte stroj do nějaké trávy. Úplný operační test by zahrnoval pytlování a mulčování. Samozřejmě, pokud sekačka má stále boční vypouštěcí skluz, vstupujte pomalu do nějaké vysoké trávy; S řádně ošuntěnou čepelí a výškou paluby upravenou pro vysokou trávu byste měli najít sekačku vyrábět stálý proud výstřižků z bočního skluzu. Stejný test používáme při hodnocení nových sekaček na populární mechanice.

Pokud sekačka v nějakém ohledu nevykonává, musíte prozkoumat. Bogging Motor může znamenat problém s dodáváním paliva nebo nedostatek jiskry při zatížení. Vibrace mohou naznačovat, že čepel není tak vyvážená, jak jste si mysleli. Pokud stroj není pytlem, vytáhli jste zástrčku mulčování ze zadní části paluby nebo zapomněli na zavěšené mulčování dveří v zadní části sekačky?

Nesmívejte se. Viděl jsem více než jeden majitel sekačky si stěžovat na výkon a zároveň přehlížet zřejmé.

Jak však říkáme výše, ve většině případů špinavá stará sekačka, která zaznamenala určitou základní mechanickou pozornost, bude překvapivě dobře fungovat.

Problémy s karburátorem

Plovoucí mísa na tomto karburátoru ukazuje výsledek dnešního benzínu obsahujícího ethanol. Palivo v misce je sirupy nepořádek a samotná mísa je kontaminována lakem a gunk vlevo z chemicky degradovaného paliva.

V tomto bodě příběhu přepneme sekačky, abychom vám ukázali, jak vypadá faulovaná float miska karburátoru. Murrayská sekačka zobrazená jinde běžela dokonale dobře, což naznačuje, že neexistovaly žádné problémy s karburátorem. Ne tak s řemeslnou sekačkou, která byla zaměřena na další kolo opravy.

opravit, sekačku, trávu, plynem

Některé pozadí je užitečné. Dnešní standardní benzín obsahuje ethanol, formu alkoholu, který se přidává do benzínu, aby se snížilo znečištění ovzduší (to je stejně teorie). Palivo bohaté na alkohol se však rychle degraduje a zanechává slizké depozity v plynové nádrži, v karburátorové misce a v palivových vedeních. Pokud vaše sekačka sedí několik týdnů nebo déle bez běhu, ethanol v benzínu může začít degradovat a způsobit problémy s motorem.

Pokud vaše sekačka nezačne po zimě, můžete mít velmi dobře problém s přívodem paliva. Chcete.li to otestovat, vyjměte vzduchový filtr a nastříkejte nějaký čistič karburátoru do otvoru karburátoru, kde filtr sedí, pak zkuste spustit sekačku. Pokud to běží na sekundu, ale pak zemře, je to dobrá indikace, že váš karburátor je ucpaný.

Vypněte palivový potrubí párem uzamykacích kleště, umístěte pod karburátor kousek ručníku, aby zachytil rozlité palivo, a pomocí zásuvného klíče a zásuvky odstraňte plovoucí mísu karburátoru.

Jakmile je miska odstraněna, vystřelte ji čistým čističem stříkacího karburátoru.

Držte plovoucí misku nad hadříkem a pomocí prodloužení červené trysky, vystřelte misku čistě několika výstřely čističe karburátoru.

Několik dalších úklidových kroků a jste připraveni znovu připojit misku k karburátoru.

Otřete misku čistě s hadříkem. V misce by neměla být stopa zbytků; Mělo by to být jasné a čisté.

Pomocí prodloužení červené slámy opětovně vyčistěte otvory v šroubu plovákové mísy. Poté položte misku zpět na místo a připevněte ji nově vyčištěným šroubem.

Pokud toto základní čištění nefunguje, je nejlepším sázkou plně odstranit karburátor, aby jej vyčistil nebo jej vyměnil. Podívejte se na tento krátký tutoriál na webových stránkách Briggs a Stratton, aby vám poskytli představu o tom, co se s těmito motory týká. Přestavba karburátoru je poměrně jednoduchá a zahrnuje demontáž a opětovné sestavení s některými šrouby, několika malými částmi a těsněním a těsněním. Kit přestavby bude stát kdekoli od 8 do 30. Pokud se vám práce zdá být příliš pochmurná a nechcete se s ní obtěžovat, vyměňte karburátor. Nové karburátory stojí kdekoli od 20 do 50. Pokud jde o to, co má stará sekačka za to, ve většině případů je souprava pro přestavbu nákladově efektivnější, ale musíte být soudcem toho, co je efektivní z hlediska vašeho času a problémů.

Roy Berendsohn pracoval více než 25 let v populární mechanice, kde psal o tesařství, zdivu, malbě, instalatérství, elektrickém, dřevozpracujícím, kovářském, svařování, péči o trávníku, použití řetězové pily a venkovním napájecím vybavení. Když nepracuje na svém vlastním domě, dobrovolně se s kostelem Sovereign Grace dělá opravu domů pro rodiny ve venkovských, příměstských a městských místech po celém centrálním a jižním New Jersey.

Po několika týdnech a třech řezech jsem prodán na Dewaltově beztrmná, bezkartáčové, bateriové sekačské trávníky.

Autor: Mark Wolfe | Aktualizováno 18. května 2023 13:42

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Kdy Dewalt začal vyrábět sekačky na trávu? Jak výrobci nalévají zdroje do budování nejlepších sekaček na trávu s baterií, nakupující mají spoustu možností a nejen pocházejí z tradičních značek. Kromě časově prověřených společností se moéry trávy, jako je Toro, Snapper a Craftsman, jsme viděli relativně nedávný vzestup nováčků jako Greenworks a Ego. Jednou zajímavou podmnožinou výrobců chovatelů baterií jsou podniky známé pro své bezdrátové ruční nástroje. Najednou vyvrtejte a viděli značky jako Milwaukee, Makita a Dewalt. Ve skutečnosti to má velký smysl.

Na začátku 90. let byl Dewalt první společností, která uvedla celou řadu bezdrátových ručních nástrojů na třídě. Nabídka byla obrovským úspěchem a vydělala společnost věrnou zákaznickou základnu, která stále roste. Klíčem je pokračující inovace, protože to byla jedna z prvních společností, která upgradovala z niklu na vysoce účinné lithium-iontové baterie, a neustále zavádí nové funkce pro zlepšení ergonomie a celkový výkon. S interními znalostmi společnosti Dewalt s baterií a motorem, spolu se silnou kulturou inovací, má smysl, aby se společnost snadno přesunula do vybavení trávníku poháněné baterií. Letos na jaře jsem konečně dostal šanci vyzkoušet jednomu ze svých sekaček.

Nedávno jsem testoval Dewalt 2x20V Max 21.5palcová sekačka na trávu na pár týdnů na mém vlastním trávníku. Po vyzkoušení desítky sekaček na trávu pro předchozí články jsem se přiblížil k projektu Dewalt s určitými očekáváními ohledně celkového výkonu sečení, běhu baterie, pohodlí uživatele a pohodlí. Stručně řečeno, tato sekačka pro mě odvedla skvělou práci a překonávala mnoho mých očekávání. Přečtěte si dále a dozvíte se více o dewalt bezdrátové sekačky na trávu a proč ji doporučuji jako nejlepší výběr pro každého, kdo by právě teď mohl nakupovat bezdrátou sekačku.

Dewalt 2x20V max 21.5palcová sekačka na trávu: Na první pohled

Hodnocení: 8.3/10

KLADY

 • Header-Duty Steel Mower Deck s třícestným řízením trávy
 • Systém samo Provrhu s pohonem předních kol podporuje bezpečný provoz a hladké zatáčky
 • Poháněno 2 dobíjecí dewalt xr 20-volty (V) lithium-iontové baterie
 • Dvoustupňová kartáčovače motor zachovává výdrž baterie a automaticky zvyšuje napájení pro tvrdší podmínky sečení
 • Ergonomická polstrovaná ruka ruky snižuje únavu operátora

NEVÝHODY

 • Těžký a těžkopádné manévrované ručně bez zapojené funkce samo Prodluhu
 • Batteries trvá dlouho, než nabíjete baterie DCB107
 • Bateriový prostor sekačky má nepříjemný design

Získejte sekačku na trávu Dewalt na:

Co je to Dewalt 2x20V max 21.5palcová sekačka na trávu?

Dewalt DCMWSP244U2 je bezdrátová elektrárna 3 v 1 s 21.5palcová, 15-měřicí paluba na oceli a vysoce výkonný motor. Je vybaven startem tlačítka, polstrovanou rukojeť a ergonomické ovládací prvky. Sekačka je poháněna dvěma 20 V 10 amphodinovými (AH) lithium-iontovými bateriemi pro celkem 40 voltů energie a 400 watthodiny a přichází se dvěma nabíječkami baterií.

Motor je vybaven technologií automatického snímání, která plynule zvyšuje točivý moment při setkání s tvrdšími podmínkami sečení. Vyjímatelný výbojový skluz, chytač trávy a integrovaná zástrčka pro mulč. Nastavitelné samoprostoj s pohonem předních kol (FWD) eliminuje polovinu práce sečení, umožňuje vám vybrat si vlastní tempo a pracuje na všech druzích terénu. Paluba může být upravena na šest různých výšek řezání z 1.5 až 4 palce. S až 60 minuty běhu na poplatek je tato sekačka ideální pro vlastnosti až půl akru.

Jak snadné je sekačka na sekačku Dewalt?

Po jeho příjezdu bylo prvním obchodem sestavit sekačku a nabíjet baterie. Při těsně pod 80 liber v krabici (asi 65 liber je plně sestaveno, bez nainstalovaných baterií), bylo trochu těžkopádné, že se do dílny vklouzne, ale samotná sestava byla cinch.

Zvedl jsem spodní část držadla do operační polohy, připojil jsem horní rukojeť ke spodní rukojeti dvěma velkými palcovými šrouby a připnul napájecí kabel do slotu pro držadlo. To bylo ono. Čepel byla v továrně předinstalována. Dále jsem připojil nabíječky a naložil baterie, aby se nabíjel přes noc. Celkový čas rozbalení a doba montáže byla asi 5 minut a doba nabíjení byla asi 8 hodin.

Jak snadná je sekačka na trávu Dewalt?

Tato sekačka běží na dvou bateriích současně. Když jsem naložil baterie do sekačky, došlo k jednomu okamžiku škrábání hlavy. Kompart baterie je orientován vodorovně s nasedničkou baterie pod horní částí. Ve skutečnosti jsem nemohl vidět kontakty vzadu. To nebyl velký problém, jen trapné pro zarovnání baterií do slotů. Ale protože funkce „Fuel“.Gage na baterii XR je na konci kontaktního konce, je při instalaci skrytá uvnitř pouzdra sekačky. Abych zkontroloval úroveň baterie, musel bych odstranit baterii. Jediná věc, která se mi nelíbila, byl systém pomalého nabíjení, ale upgrade na rychlou nabíječku DCB118 DeWalt by mohl zkrátit 8hodinovou dobu dobíjení na pouhou 1 hodinu.

Zahájení a ovládání bezdrátové sekačky Dewalt bylo podobné procesu pro jiné sekačky, které jsem testoval. Zabezpečovací klíč, vložený pod tlačítkem startu na držadlo, odemkl sekačku tak, aby se spustila. Stiskl jsem a držel tlačítko Start a pak jsem stiskl drátěnou páku dolů k polstrované ruce. To zahájilo motor a čepel. Abych zahájil systém samo Prodlužování, mohl jsem vytlačit jednu nebo obě páky, které se naklonily dolů z rukojeti.

Jak dobře funguje sekačka na trávu?

Postavil jsem testovací oblast na svém dvoře, s asi 10 000 čtverečních stop trávníku, který zahrnoval některé krátké, ale strmé svahy, plevelské skvrny a hustou trávu. Třikrát jsem sekal testovacího pozemku s bezdrátou sekačkou Dewalt a pokaždé vyžadoval něco přes dva poplatky za plné baterie. Při upravení na 2 seká asi 5 000 čtverečních stop.5 palců vysoký s chytačem trávy na místě. Na 3.5 palců, které se rozšířily na asi 8 000 čtverečních stop. Odstraněním sáčku jsem dostal dalších několik set čtverečních stop za poplatek a pomocí možností bočního propuštění a mulčování.

Elektrická sekačka Dewalt je skvělou volbou pro malé a střední yardy. Inzerovaný 60minutový běh za poplatek by mohl za určitých okolností vydržet-viz výtisky výrobce-ale dostal jsem více než 40 minut, což, jak bylo uvedeno, bylo dobré až asi 8 000 čtverečních stop trávníku prostoru. To by mělo být spousta pro kohokoli, kdo má čtvrt akr a většinu polovičních akrů, když jsou dům, příjezdová cesta, krajinářské postele a další netrázové oblasti odstraněny z rovnice.

Je sekačka na trávu Dewalt v dobré kvalitě?

Kromě těžkopádné ocelové paluby se několik klíčových prvků poukazovalo na vyšší než průměrnou kvalitu a promyšlený design. Pro jednu věc, integrovaná zástrčka pro mulč, která je zabudována do poklopu Bagger, jednoduše a efektivně eliminuje potřebu sledovat snadno ztracenou část. Pro další konfigurace pro sebeoplánování FWD je docela dobře napříč všemi druhy terénu a usnadňuje otáčení než s pohonem zadních kol. Navíc, přidaná dopředná hmotnost této konfigurace vyvažuje hmotnost tašky, i když je plná.

Na ovládacích prvcích bylo všechno dobře stanoveno pro snadný provoz a polstrovaná rukojeť se cítila pohodlně, když jsem sekání. Tato sekačka je také spořič prostoru. S jeho popisovatelem a schopností vertikálního skladování potřebuje pouze asi 2.5 čtverečních stop úložného podlahového prostoru.

Je Dewalt 2x20V 21.5palcová bezdrátová sekačka na trávu za peníze stojí za peníze?

Asi 600, elektrická sekačka Dewalt stojí asi dvakrát tolik než nejlevnější plynové sekačky s vlastním pohonem. Ale je to přibližně stejná cena jako sekačky na plyny kvalitnější a srovnatelně vybavené sekačky na baterii. Takže je to alespoň reálná hodnota, pokud se tam zastavíme.

V mých testech jiných sekaček baterií za podobné ceny mohu říci, že tento nabízí kombinaci funkcí, které ostatní ne. Dewalt dostane všechny základy správně: sečení síly, provozní pohodlí, výdrž baterie a celková funkce jsou přinejmenším stejně dobré jako cokoli jiného venku. Ocelová paluba je stejně tvrdá jako jakákoli, co jsem testoval, a lepší než většina ostatních. Systém pro sebepoznání FWD je vzácností mezi sekačkami z baterií a je to pěkný dotek. Celkově je základní kvalita a promyšlené funkce z něj nákup hodnot v rozsahu 600.

Je dewalt 2x20v max 21.5palcová sekačka na trávu?

Potichu poháněné sekačky poháněné baterií, udržujte čistič vzduchu a eliminujte potřebu transportu a ukládání benzínu. Během posledních několika desetiletí se technologie baterií a efektivita elektrického motoru postupovala a pro mnoho zákazníků se dostaly na přístupnou úroveň. Dewalt využil své postavení jako vůdce a inovátor bezdrátových nástrojů k představení této elektrické sekačky na trávu.

Tato sekačka je snadná a pohodlná pracovat na všech druzích terénu, eliminuje všechny nevýhody udržování plynového motoru a dodává pěkný, dokonce i řez. Cena je v souladu s konkurencí a kvalita se zdá být lepší než většina ostatních. Celkově bych řekl, že je to solidní volba pro každého, kdo udržuje až asi 5 000 čtverečních stop trávníku, nebo zhruba čtvrt až půl akru pozemek.

Kde koupit Dewalt 2x20V Max 21.5palcová sekačka na trávu

Získejte sekačku na trávu Dewalt na:

Seznamte se s testerem

Mark Wolfe je spisovatel a produktový tester s rozsáhlým zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Po více než 20 let seká, hrana, vysazena, ořezávána, kultivovaná, zavlažovaná a zrekonstruovaná krásná krajina pro majitele domova a podniků. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějším venkovním energetickém vybavení, ručních nářadích, produktech péče o trávník a dalším venkovním žijícím zboží.

Po několika týdnech a třech řezech jsem prodán na Dewaltově beztrmná, bezkartáčové, bateriové sekačské trávníky.

Autor: Mark Wolfe | Aktualizováno 18. května 2023 13:42

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Kdy Dewalt začal vyrábět sekačky na trávu? Jak výrobci nalévají zdroje do budování nejlepších sekaček na trávu s baterií, nakupující mají spoustu možností a nejen pocházejí z tradičních značek. Kromě časově prověřených společností se moéry trávy, jako je Toro, Snapper a Craftsman, jsme viděli relativně nedávný vzestup nováčků jako Greenworks a Ego. Jednou zajímavou podmnožinou výrobců chovatelů baterií jsou podniky známé pro své bezdrátové ruční nástroje. Najednou vyvrtejte a viděli značky jako Milwaukee, Makita a Dewalt. Ve skutečnosti to má velký smysl.

Na začátku 90. let byl Dewalt první společností, která uvedla celou řadu bezdrátových ručních nástrojů na třídě. Nabídka byla obrovským úspěchem a vydělala společnost věrnou zákaznickou základnu, která stále roste. Klíčem je pokračující inovace, protože to byla jedna z prvních společností, která upgradovala z niklu na vysoce účinné lithium-iontové baterie, a neustále zavádí nové funkce pro zlepšení ergonomie a celkový výkon. S interními znalostmi společnosti Dewalt s baterií a motorem, spolu se silnou kulturou inovací, má smysl, aby se společnost snadno přesunula do vybavení trávníku poháněné baterií. Letos na jaře jsem konečně dostal šanci vyzkoušet jednomu ze svých sekaček.

Nedávno jsem testoval Dewalt 2x20V Max 21.5palcová sekačka na trávu na pár týdnů na mém vlastním trávníku. Po vyzkoušení desítky sekaček na trávu pro předchozí články jsem se přiblížil k projektu Dewalt s určitými očekáváními ohledně celkového výkonu sečení, běhu baterie, pohodlí uživatele a pohodlí. Stručně řečeno, tato sekačka pro mě odvedla skvělou práci a překonávala mnoho mých očekávání. Přečtěte si dále a dozvíte se více o dewalt bezdrátové sekačky na trávu a proč ji doporučuji jako nejlepší výběr pro každého, kdo by právě teď mohl nakupovat bezdrátou sekačku.

Dewalt 2x20V max 21.5palcová sekačka na trávu: Na první pohled

Hodnocení: 8.3/10

opravit, sekačku, trávu, plynem

KLADY

 • Header-Duty Steel Mower Deck s třícestným řízením trávy
 • Systém samo Provrhu s pohonem předních kol podporuje bezpečný provoz a hladké zatáčky
 • Poháněno 2 dobíjecí dewalt xr 20-volty (V) lithium-iontové baterie
 • Dvoustupňová kartáčovače motor zachovává výdrž baterie a automaticky zvyšuje napájení pro tvrdší podmínky sečení
 • Ergonomická polstrovaná ruka ruky snižuje únavu operátora

NEVÝHODY

 • Těžký a těžkopádné manévrované ručně bez zapojené funkce samo Prodluhu
 • Batteries trvá dlouho, než nabíjete baterie DCB107
 • Bateriový prostor sekačky má nepříjemný design

Získejte sekačku na trávu Dewalt na:

Co je to Dewalt 2x20V max 21.5palcová sekačka na trávu?

Dewalt DCMWSP244U2 je bezdrátová elektrárna 3 v 1 s 21.5palcová, 15-měřicí paluba na oceli a vysoce výkonný motor. Je vybaven startem tlačítka, polstrovanou rukojeť a ergonomické ovládací prvky. Sekačka je poháněna dvěma 20 V 10 amphodinovými (AH) lithium-iontovými bateriemi pro celkem 40 voltů energie a 400 watthodiny a přichází se dvěma nabíječkami baterií.

Motor je vybaven technologií automatického snímání, která plynule zvyšuje točivý moment při setkání s tvrdšími podmínkami sečení. Vyjímatelný výbojový skluz, chytač trávy a integrovaná zástrčka pro mulč. Nastavitelné samoprostoj s pohonem předních kol (FWD) eliminuje polovinu práce sečení, umožňuje vám vybrat si vlastní tempo a pracuje na všech druzích terénu. Paluba může být upravena na šest různých výšek řezání z 1.5 až 4 palce. S až 60 minuty běhu na poplatek je tato sekačka ideální pro vlastnosti až půl akru.

Jak snadné je sekačka na sekačku Dewalt?

Po jeho příjezdu bylo prvním obchodem sestavit sekačku a nabíjet baterie. Při těsně pod 80 liber v krabici (asi 65 liber je plně sestaveno, bez nainstalovaných baterií), bylo trochu těžkopádné, že se do dílny vklouzne, ale samotná sestava byla cinch.

Zvedl jsem spodní část držadla do operační polohy, připojil jsem horní rukojeť ke spodní rukojeti dvěma velkými palcovými šrouby a připnul napájecí kabel do slotu pro držadlo. To bylo ono. Čepel byla v továrně předinstalována. Dále jsem připojil nabíječky a naložil baterie, aby se nabíjel přes noc. Celkový čas rozbalení a doba montáže byla asi 5 minut a doba nabíjení byla asi 8 hodin.

Jak snadné je sekačka na trávu Dewalt?

Tato sekačka běží na dvou bateriích současně. Když jsem naložil baterie do sekačky, došlo k jednomu okamžiku škrábání hlavy. Kompart baterie je orientován vodorovně s nasedničkou baterie pod horní částí. Ve skutečnosti jsem nemohl vidět kontakty vzadu. To nebyl velký problém, jen trapné pro zarovnání baterií do slotů. Ale protože funkce „Fuel“.Gage na baterii XR je na konci kontaktního konce, je při instalaci skrytá uvnitř pouzdra sekačky. Abych zkontroloval úroveň baterie, musel bych odstranit baterii. Jediná věc, která se mi nelíbila, byl systém pomalého nabíjení, ale upgrade na rychlou nabíječku DCB118 DeWalt by mohl zkrátit 8hodinovou dobu dobíjení na pouhou 1 hodinu.

Zahájení a ovládání bezdrátové sekačky Dewalt bylo podobné procesu pro jiné sekačky, které jsem testoval. Zabezpečovací klíč, vložený pod tlačítkem startu na držadlo, odemkl sekačku tak, aby se spustila. Stiskl jsem a držel tlačítko Start a pak jsem stiskl drátěnou páku dolů k polstrované ruce. To zahájilo motor a čepel. Abych zahájil systém samo Prodlužování, mohl jsem vytlačit jednu nebo obě páky, které se naklonily dolů z rukojeti.

Jak dobře funguje sekačka na trávu?

Postavil jsem testovací oblast na svém dvoře, s asi 10 000 čtverečních stop trávníku, který zahrnoval některé krátké, ale strmé svahy, plevelské skvrny a hustou trávu. Třikrát jsem sekal testovacího pozemku s bezdrátou sekačkou Dewalt a pokaždé vyžadoval něco přes dva poplatky za plné baterie. Při upravení na 2 seká asi 5 000 čtverečních stop.5 palců vysoký s chytačem trávy na místě. Na 3.5 palců, které se rozšířily na asi 8 000 čtverečních stop. Odstraněním sáčku jsem dostal dalších několik set čtverečních stop za poplatek a pomocí možností bočního propuštění a mulčování.

Elektrická sekačka Dewalt je skvělou volbou pro malé a střední yardy. Inzerovaný 60minutový běh za poplatek by mohl za určitých okolností vydržet-viz výtisky výrobce-ale dostal jsem více než 40 minut, což, jak bylo uvedeno, bylo dobré až asi 8 000 čtverečních stop trávníku prostoru. To by mělo být spousta pro kohokoli, kdo má čtvrt akr a většinu polovičních akrů, když jsou dům, příjezdová cesta, krajinářské postele a další netrázové oblasti odstraněny z rovnice.

Je sekačka na trávu Dewalt v dobré kvalitě?

Kromě těžkopádné ocelové paluby se několik klíčových prvků poukazovalo na vyšší než průměrnou kvalitu a promyšlený design. Pro jednu věc, integrovaná zástrčka pro mulč, která je zabudována do poklopu Bagger, jednoduše a efektivně eliminuje potřebu sledovat snadno ztracenou část. Pro další konfigurace pro sebeoplánování FWD je docela dobře napříč všemi druhy terénu a usnadňuje otáčení než s pohonem zadních kol. Navíc, přidaná dopředná hmotnost této konfigurace vyvažuje hmotnost tašky, i když je plná.

Na ovládacích prvcích bylo všechno dobře stanoveno pro snadný provoz a polstrovaná rukojeť se cítila pohodlně, když jsem sekání. Tato sekačka je také spořič prostoru. S jeho popisovatelem a schopností vertikálního skladování potřebuje pouze asi 2.5 čtverečních stop úložného podlahového prostoru.

Je Dewalt 2x20V 21.5palcová bezdrátová sekačka na trávu za peníze stojí za peníze?

Asi 600, elektrická sekačka Dewalt stojí asi dvakrát tolik než nejlevnější plynové sekačky s vlastním pohonem. Ale je to přibližně stejná cena jako sekačky na plyny kvalitnější a srovnatelně vybavené sekačky na baterii. Takže je to alespoň reálná hodnota, pokud se tam zastavíme.

V mých testech jiných sekaček baterií za podobné ceny mohu říci, že tento nabízí kombinaci funkcí, které ostatní ne. Dewalt dostane všechny základy správně: sečení síly, provozní pohodlí, výdrž baterie a celková funkce jsou přinejmenším stejně dobré jako cokoli jiného venku. Ocelová paluba je stejně tvrdá jako jakákoli, co jsem testoval, a lepší než většina ostatních. Systém pro sebepoznání FWD je vzácností mezi sekačkami z baterií a je to pěkný dotek. Celkově je základní kvalita a promyšlené funkce z něj nákup hodnot v rozsahu 600.

Je dewalt 2x20v max 21.5palcová sekačka na trávu?

Potichu poháněné sekačky poháněné baterií, udržujte čistič vzduchu a eliminujte potřebu transportu a ukládání benzínu. Během posledních několika desetiletí se technologie baterií a efektivita elektrického motoru postupovala a pro mnoho zákazníků se dostaly na přístupnou úroveň. Dewalt využil své postavení jako vůdce a inovátor bezdrátových nástrojů k představení této elektrické sekačky na trávu.

Tato sekačka je snadná a pohodlná pracovat na všech druzích terénu, eliminuje všechny nevýhody udržování plynového motoru a dodává pěkný, dokonce i řez. Cena je v souladu s konkurencí a kvalita se zdá být lepší než většina ostatních. Celkově bych řekl, že je to solidní volba pro každého, kdo udržuje až asi 5 000 čtverečních stop trávníku, nebo zhruba čtvrt až půl akru pozemek.

Kde koupit Dewalt 2x20V Max 21.5palcová sekačka na trávu

Získejte sekačku na trávu Dewalt na:

Seznamte se s testerem

Mark Wolfe je spisovatel a produktový tester s rozsáhlým zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Po více než 20 let seká, hrana, vysazena, ořezávána, kultivovaná, zavlažovaná a zrekonstruovaná krásná krajina pro majitele domova a podniků. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějším venkovním energetickém vybavení, ručních nářadích, produktech péče o trávník a dalším venkovním žijícím zboží.

Sekačky na trávu

Pokud máte profesionální podnikání v oblasti terénního nebo trávníku nebo máte dvorek, aby se sekal kolem vašeho domu, určitě potřebujete trávu! Před dny trávníků nebylo neobvyklé, že lidé, kteří se nalepili na jejich trávníky. I když to bylo určitě energeticky účinné a mnohem lepší než nechat trávu růst hlavy vysoko, měl nevýhody, jako je všechny organické hnojivo, které zbylo pastvou zvířata. V těchto dnech můžete nakupovat na nástrojích.com a kupte si vysoce kvalitní sekačku na trávu nebo 4 mrtvice sekačka za podstatné úspory, které vás z dlouhodobého hlediska nestojí víc než péče, krmení a údržba ovcí nebo koz. Nástroje.com má pěknou sestavu kvalitních sekaček na trávu od Bosch a Makita-něco, aby vyhovovaly vašim potřebám! Nakupujte s nástroji.com nyní a uložte velké peníze na sekačkách na trávu!

Stát se nástroji.com VIP

Nejnovější zprávy, vydání produktu a exkluzivní nabídky

Copyright © 2023 Nástroje.com Pty Ltd ABN: 98 602 925 315

Všeobecné obchodní podmínky

Vítejte v nástrojích.com, pokud budete pokračovat v procházení a používání tohoto webu, souhlasíte s tím, že dodržujete a budete vázáni následujícími podmínkami použití, které spolu s našimi zásadami ochrany osobních údajů řídí nástroje.Vztah COM s vámi ve vztahu k této webové stránce. Pokud nesouhlasíte s jakoukoli částí těchto smluvních podmínek, nepoužívejte náš web.

Termín ‘nástroje.com ‚nebo „nás“ nebo „my“ odkazuje na majitele webové stránky, jehož registrovaná kancelář je 134 Wellingon PDE, East Melbourne. Naše ABN je 98 602 925 315. Termín „vy“ odkazuje na uživatele nebo diváka našeho webu.

Použití této webové stránky podléhají následujícím podmínkám použití:

 • Obsah stránek této webové stránky je pouze pro vaše obecné informace a používání pouze. Je předmětem změny bez předchozího upozornění.
 • Ani my ani žádné třetí strany neposkytují žádnou záruku ani záruku ohledně přesnosti, včasnosti, výkonu, úplnosti nebo vhodnosti informací a materiálů nalezených nebo nabízených na tomto webu pro jakýkoli konkrétní účel. Berete na vědomí, že takové informace a materiály mohou obsahovat nepřesnosti nebo chyby a výslovně vylučujeme odpovědnost za jakékoli takové nepřesnosti nebo chyby v plném rozsahu povoleném zákonem.
 • Vaše použití jakýchkoli informací nebo materiálů na této webové stránce je zcela na vaše vlastní riziko, za které nebudeme odpovědní. Je vaší vlastní odpovědností zajistit, aby jakékoli produkty, služby nebo informace dostupné na tomto webu splnily vaše specifické požadavky.
 • Tento web obsahuje materiál, který je ve vlastnictví nebo licencován nám. Tento materiál zahrnuje, ale není omezen na design, rozvržení, vzhled, vzhled a grafika. Reprodukce je zakázána jiná než v souladu s oznámením o autorských právech, která je součástí těchto podmínek.
 • Všechny ochranné známky reprodukované na tomto webu, které nejsou vlastnictvím nebo licencovány operátorovi, jsou na webových stránkách uznány.
 • Neoprávněné použití této webové stránky může vyvolat nárok na škody a/nebo být trestním trestným činem.
 • Čas od času může tento web také obsahovat odkazy na jiné webové stránky. Tyto odkazy jsou poskytovány pro vaše pohodlí a poskytují další informace. Neznamenají, že webové stránky podporujeme. Nemáme žádnou odpovědnost za obsah propojených webových stránek.
 • Vaše použití této webové stránky a jakýkoli spor vyplývající z takového použití webové stránky podléhají zákonům Austrálie.

Zásady ochrany osobních údajů

nástroje.com se zavazuje dodržovat osvědčené postupy při ochraně vašeho osobního soukromí. Doufáme, že následující prohlášení jasně nastiňuje, jak shromažďujeme, používáme a chráníme osobní údaje, které nám poskytujete.

Shromažďování vašich informací

Shromažďujeme pouze informace o vás s vaším souhlasem. Když procházíte náš web, uděláte to anonymně. Bez vašeho souhlasu neshromažďujeme informace o vás nebo vaší e.mailové adrese. Nepoužíváme cookies ke shromažďování informací o tom, jak používáte náš web.

Informace shromážděné pro statistické účely

Když se podíváte na nástroje.com Web, můžeme zaznamenat následující informace pro statistické účely:. Vaše adresa ISP. Název domény nejvyšší úrovně (například.com.Gov.AU.UK atd.). Stránky, ke kterým přistupovalo, a stahovaly se dokumenty. Předchozí web, který jste navštívili. typ prohlížeče, který používáte

Používání vašich osobních údajů

Pokud není nutné udělat jinak zákonem, shromažďujeme vaše informace pouze proto, abychom vám poskytli informace a služby, které požadujete. Další informace vám v budoucnu zašleme pouze v případě, že je výslovně požadováno. Poskytneme vám příležitost odhlásit se z jakékoli budoucí elektronické komunikace.

Zveřejnění osobních údajů

Nebudeme zveřejňovat vaše osobní údaje žádnému jednotlivci, společnosti nebo organizaci (s výjimkou zákona, pokud je to vyžadováno zákonem). Nesdílíme informace o e.mailu ani se nezabýváme jinými podniky nebo organizacemi.

Přístup k vašim osobním údajům

Věříme, že máte právo vědět o tom, jaké informační organizace o vás mají. Pokud si přejete získat přístup ke kopii osobních údajů o tom, že jste drželi nástroje.com, prosím, kontaktujte nás na contact@Tools.com

nástroje.com poskytuje odkazy na webové stránky mimo tento web. Tyto propojené weby nejsou pod kontrolou nástrojů.com, a nejsme zodpovědní za chování společností nebo organizací propojených s naším webem. Před zveřejněním osobních údajů na jakémkoli jiném webu vám doporučujeme prozkoumat podmínky těchto webových stránek.

Pokud máte nějaké konkrétní, neobvyklé nebo citlivé dotazy týkající se záležitostí ochrany osobních údajů, pošlete e.mail našemu úředníkovi ochrany osobních údajů na Contact@Tools.com