Jak opravit sekačku na trávu s plynem. Přestavění motoru sekačky na trávu

Jak opravit sekačku na trávu s plynem

Čerpání nového života do staré sekačky je snazší, než si myslíte.

Autor: Colin Aylesworth Roy Berendsohn Publikováno: 17. března 2023

Skočit do:

Obnovil jsem desítky sekaček na trávník plynového motoru a byla to moje zkušenost, že je lidé vložili do koše, zatímco stroje v nich zbývají dostatek života. Průměrná sekačka sedící na obrubníku nepotřebně nepotřebuje nic jiného než důkladné čištění, výměnu oleje a některé drobné opravy. Opravdu, v mnoha případech je to vše, co je potřeba k převodu sekačky z hromady sušeného sodu na pevnou řezačku trávy.

Nemusíte být malý mechanik motoru s obchodem plným nástrojů. Nepotřebujete nic víc než několik šroubováků, sada zásuvky, tmelový nůž a některé různé ruční nářadí. Většina sekaček jsou poměrně jednoduché stroje. Ani sekačka na trávu s vlastním pohonem není obtížné opravit.

Abychom ukázali, jak jednoduchý je tento proces a jak málo tyto sekačky opravdu potřebují, jsme se spojili a vytrhli dva nechutné a špatně zanedbané sekačky od někoho, kdo je dává zdarma. Pro oba stroje byla naše práce velmi krátká od úplného přepracování. Naše náklady na díly činily asi 30 za sekačku. Zde vám ukážeme, jak transformovat jeden z těchto sekaček z nevyžádané na drahokamy.

Z populární mechaniky

Proč obnovit sekačku?

Existuje mnoho dobrých důvodů k obnovení sekačky plynového motoru. I když jste si koupili sekačku na baterii, možná zjistíte, že podmínky řezání někdy vyžadují energii, kterou dostanete z plynového stroje, takže má smysl investovat trochu času a úsilí do sekačky plynového motoru jako zálohu.

Existuje spousta důvodů, proč byste mohli chtít opravit starou sekačku na plyn:

 • Někdo daruje unavenou travní řezačku vaší dobrovolnické organizaci, protože ji potřebujete, aby zvládl drsné a namáhavé řezání na rameni stezky, kolem zahrad, v parku, nebo dokonce sekat některé těžké oblasti na hřbitově.
 • Možná vaše dítě chce zahájit sečení trávníku a vy ho chcete naučit hodnotu vložení malého potu, aby postavil na nohy starou sekačku, a pak ho zavede do práce a zapíná zisk.
 • Možná chcete jen udržet svou věrnou řezačku trávy déle. To je dostatečný důvod.
 • Také obnovení sekačky dává smysl, pokud máte někoho, kdo vám dá ruku. uskutečňování vašeho dvora jde mnohem rychleji se dvěma sekačkami než s jedním.
 • Nechcete přepínat na sekačku na baterii, ale není nadšený nižší kvalitou sestavení některých nových plynových sekaček, které jste viděli v místním domácím centru.
 • Nechcete poslat na skládku na skládku, pokud v něm stále má život.

Přehled obnovy

Mezi nejběžnější oblasti zanedbávání sekačky patří otupená nebo poškozená čepel, paluba utance. Věřte tomu nebo ne, většinu času je zapalovací svíčka stále dobrá. vypořádání vás bude stát asi 6 v domácím centru.

Pro dobrý malý tutoriál o čištění a mezerách zapalovací svíčky se podívejte na toto video výrobcem motoru Briggs a Stratton.

Nejsložitější věcí, se kterou byste se mohli setkat, je karburátor, který byl poškozen ethanolovým benzínem nebo ucpaný zbytkem, který se tvoří, když se palivo zhoršuje. Toto téma zacházíme v samostatné části níže.

Související příběhy

Zkušební spusťte sekačku

Zkontrolujte hůlku sekačky, abyste se ujistili, že v klikové skříni je dostatek oleje. Poté nakloňte sekačku a podívejte se na čepel a zkontrolujte, zda je ohnutá nebo vážně poškozena, takže by to poškodilo klikový hřídel motoru. Poškození, které je závažné, je vzácné, ale když se to stane, je sekačka obvykle kandidátem na hromadu šrotu.

Na druhou stranu jsem viděl čepele, které byly docela špatně štípané z několika úderů na skalách a kořenech, a motor byl v pořádku. Zatímco se kontrolujete pod ním, je dobré se hodit na šroub čepele a zásuvku, abyste se ujistili, že je těsný.

Za předpokladu, že na hůlce je dostatek oleje, není pod ní žádné známky závažných poškození, a v nádrži je plyn, stahujte sekačku začněte. Pokud to nezačne, může existovat několik příčin, ale nejčastějšími příčinami jsou staré nebo vodnaté palivo, zbytky z degradovaného paliva ucpávání karburátoru a špinavá zapalovací svíčka.

Pokud spustíte kontrolu paliva (viz kroky níže) a sekačka se stále nezačne nebo spustí erraticky, jednoduchý tester zapalování zapalování vám pomůže zjistit, zda je problém zapalování. Nástroj má malé okno, skrze které můžete zobrazit jiskru vytvořenou motorem. Žádná jiskra ani nevyrovnaná jiskra naznačuje problém zapalování. Podle mých zkušeností jsou problémy jiskry vzácné, ale zde zmiňujeme to z pocitu úplnosti.

Za předpokladu, že sekačka začíná a běží, i když špatně, pohybujte se procesem obnovy.

Seškrábněte palubu

Jedním z nejběžnějších onemocnění zanedbávané sekačky je paluba za ucpanou trávou. Naštěstí je několik minut škrábání a kartáčování nezbytné, aby se to čisté.

Průměrná sekačka dárce má palubu, která je naprosto plná výstřižků na trávu. Začněte obnovení odstraněním boty zapalovací svíčky ze špičky zástrčky. Toto bezpečnostní opatření zajistí, že sekačka nezačne při práci na stroji.

Bezpečnost především. Chcete.li zabránit tomu, aby sekačka začala během procesu čištění, vytáhněte botu zapalovací svíčky ze zátku. Před pokračováním.

Dále seškrábněte palubu čistě s tmelkovým nožem. Pokud zjistíte, že z paluby odlupuje rzi, škrábněte to také. Pokud bude sekačka používána často, pak pravidelné čištění paluby zpomalí tvorbu rzi. Pokud chcete, můžete zasáhnout spodní stranu paluby nějakou sprejovou barvou, ale není to nutné, pokud palubu budete udržovat čistou.

Odstraňte nashromážděné výstřižky trávy pomocí 1 nebo 2-palcového nože. Tyto úzké nože snadno sledují zakřivení paluby, což má za následek čistě šroubový povrch.

Odstraňte zbývající zbytky tuhým štětcem. Nezapomeňte vytáhnout suchý materiál z kolem náprav a štěrbin, kde může zachycená tráva způsobit, že se v palubě vytvoří rezavý díra.

Vyměňte špatná kola

Jednou z nejběžnějších nedostatků na staré sekačce je to, že běhouny se opotřebovaly z kol nebo ozubená kola uvnitř hnacího kola se opotřebovaly. Výměna kola nevyžaduje nic jiného než uvolnění kola a jeho výměnu.

Poplte sekačku na blok dřeva a poté pomocí šroubováku ploché čepele odtáhněte z krytu, který skrývá šroub kola.

Ve většině případů se sekačkami s vlastním pohonem vyžaduje pouze kola hnacích kol. Postup je stejný pro oba. Sekačky pohonu předních kol mají tendenci trpět opotřebovanými koly více než jednotky pohonu zadních kol.

Zatímco máte kolo vypnuto, vyčistěte výstřižky trávy z potahu prachu a namažte body nastavení výšky a výšky kola suchým mazivem. Vyvarujte se používání jakéhokoli maziva, které zůstává mokré a přitahuje prach, nečistoty a výstřižky z trávy.

S nezbytným čištěním a mazáním z cesty jste připraveni přišroubovat nové kolo. Zarovnejte rozstřiky pohonu uvnitř kola s hnacím ozubením a zatlačte kolo na místo.

Zarovnejte spline na vnitřní straně kola s převodem na konci hnací nápravy a zatlačte kolo na sekačku. Před utažením na šroubu kola vyčistěte své závity s výstřelem maziva a naneste nějaké mazivo na jeho přijímací vlákna. Ručně utáhněte šroub a dokončete jej utažením zásuvkovým klíčem.

Vyměňte vzduchový filtr

Když se vzduchový filtr sekačky pravidelně nezmění, je zřejmá špína a špína. Tento vzduchový filtr ukazuje několik let tvrdého používání.

Špinavý vzduchový filtr zhoršuje výkon motoru blokováním toku vzduchu. To narušuje poměr vzduch-palivo, který je nezbytný pro špičkový výkon a snadný start. Naštěstí je to také jeden z nejjednodušších problémů. Nejvýše, jediným nástrojem, který pravděpodobně potřebujete, je šroubovák, který odstraní kryt vzduchového filtru. Vyjměte kryt, oloupejte starý vzduchový filtr a nahraďte jej novým vzduchovým filtrem.

Pokud je kryt vzduchového filtru prasklý nebo rozbitý a je třeba jej vyměnit, je snadné to udělat. Stačí hledat online pomocí čísla modelu vaší sekačky, které by mělo být někde na palubě vytištěno. To by mělo přinést výsledky částí, které jsou kompatibilní s vaší sekačkou. Kryt vzduchového filtru by měl stát někde mezi 9 a 15, v závislosti na velikosti a modelu. Někteří dokonce přicházejí se vzduchovým filtrem.

Mnoho krytů vzduchového filtru má přístup bez nástrojů, několik z nich bude vyžadovat šroubovák.

Některé kryty vzduchového filtru jsou bez nástrojů a vyjdou přesunutím plastové záložky z cesty, ale jiné vyžadují otevření šroubováku. V tomto případě zde zobrazeném odstraňte jeden šroub, který drží kryt na místě.

Jakmile je kryt vypnutý, vyjměte vzduchový filtr a nahraďte jej čerstvým.

Jen málo věcí přispívá k výkonu sekačky jako jednoduše a rychle jako výměna špinavého vzduchového filtru. Zde zobrazený filtr je typ těsnění (gumové těsnění způsobuje vzduchotěsné těsnění kolem obvodu filtru). Bez ohledu na to, zda má filtr kolem něj těsnění nebo ne, odloupněte starý filtr a nahraďte jej čerstvým filmem.

Pokud se výstřižky z prachu a trávy podařilo infiltrovat pouzdro vzduchového filtru, před instalací nového vzduchového filtru otřete povrchy a výměnu krytu a výměnu krytu.

Naostřit čepel

Zanedbávaná sekačka. Zanedbávaná čepel. Oba jsou neoddělitelné. Na rozdíl od jakékoli jiné opravy sekačky přispěje ostření matné čepele přímo ke zdraví trávníku. Tráva, která je stříhána ostrou čepelí, ztrácí menší vlhkost a je méně náchylná k nemoci než tráva skartovaná matným. Začněte procesy postřikem šroubu čepele penetratem.

Zanedbaná sekačka bude mít zanedbanou čepel. A zanedbáním mám na mysli ten, který je rezavý a nudný. Údržba čepele je vícestupňový proces, který nastíníme v níže uvedených krocích.

Po nasycení šroubu čepele penetratem (ukázáno výše), umístěte za čepel blok dřeva, aby se zabránilo otočení a uvolnění šroubu s nástěnným klíčem. Pokud se šroub odmítne pohnout, zastavte se a proveďte druhou aplikaci penetratu. Špatně zanedbaná sekačka může vyžadovat několik aplikací penetratu, než se uvolní šroub.

Sharped a čepel, která je nudná (ne poškozená), pomocí souboru. Pokud čepel vykazuje drobné poškození zasažením malých hornin a kořenů, můžete jej naostřit úhel mlýnky s kalovinou 60 grit.

Upněte matnou trávníku sekačkou vodorovně ve svěráku a zaostřujte řeznou hranu pravým úhlem a disk s chlopní 60 grit. Práce ze středu čepele na špičku. Po provedení několika průchodů na jednom okraji otočte konec čepele pro konec a rozdrťte druhou stranu. Pokuste se odstranit stejné množství kovu z každé hrany, aby čepel při spřádání v sekačce byla vyvážena.

Jakmile naostříte čepel, budete se muset ujistit, že je vyvážený, jinak nemusí sekačka hladce běžet. Existuje několik různých způsobů, jak zkontrolovat rovnováhu čepele. Můžete upínat šroub do svěráku a zavěsit na to čepel. Můžete jet hřebík do čepu a zavěsit čepel na tom. Na pracovní lavici můžete použít kužel vyvážení čepele a horizontálně zkontrolovat rovnováhu. Jen se ujistěte, že vaše lavička je na úrovni před použitím jednoho z těchto kuželů.

Upněte šroub, awl (zde zobrazený) nebo velký hřebík ve svěráku, aby se zavěsila sekačka, aby zkontrolovala jeho rovnováhu. Pokud tipy pro čepel na jednu stranu, víte, že tato strana je těžší a musíte z ní odstranit kov, aby se čepel vyvážila. Ačkoli tato práce vyžaduje určitou trpělivost, když oscilujete mezi broušením kovu a kontrolou úrovně, výsledky stojí za to ve formě ostré čepele a hladké běžecké sekačky.

Poté, co je čepel ostré a vyvážené, je třeba udělat několik dalších věcí.

Naneste do otvoru, který dostává šroub čepele. Na zanedbané sekačce není neobvyklé najít rzi a částice nečistot vytékající z díry, když aplikujete mazivo. Otřete přebytečné mazivo, které vytéká z díry.

Umístěte šroub čepele na kapkový hadřík nebo čistý kus ručníku a propláchněte jeho nití pomocí maziva nebo penetratu. Před instalací čepele otřete šroub.

Obecné čištění a drobné opravy

Ne, že to přispěje k výkonu sekačky, ale nebolí to postřikovat sekačku, kryt motoru a plastové díly pomocí čisticího prostředku na sprej a ručníku.

A když jste u toho, špinavá travní taška není jen hrubá, pokud jsou jeho vzduchové otvory blokovány, sekačka nebude účinně taška. Vyhoďte sáček listovým dmychadlem a potom ji umyjte.

Po vyprázdnění sáčku všech zbytků použijte čistič rozprašováním, jako je odmašťovač, kartáč, hadice a tryska k čištění sáčku dovnitř a ven. Důkladně opláchněte tašku a postavte ji venku na slunci, aby uschla. Pokud máte tlakovou myčku, můžete si napnout pytel pomocí stejného čisticího prostředku, jaký používáte ve vašem domě. Dávejte pozor, abyste tašku nepoškodili tím, že drží stříkací tryska příliš blízko k jejímu povrchu.

opravit, sekačku, trávu, plynem

Další drobné opravy

Jeden z našich sekačů měl pokryt hnacího řemenu. Tuto oblast jsme opravili hliníkovou fólii, kterou jsme namalovali černou, aby odpovídaly zbytku pouzdra.

Opravte opotřebovaný kryt hnacího pásu nanesením nějaké hliníkové fóliové pásky na vnitřek krytu a poté vyřezávejte přebytek s ostrým užitkovým nožem. Pak opravte vnější stranu krytu stejným způsobem. Můžete nastříkat kryt s trochou černé barvy, abyste jej smíchali. Po čištění trávy z celého pásu a otřesení oblasti se znovu nainstalujte kryt hnacího řemenu.

Použijte některé WD-40 k namazání kabelů.

Nastříkejte trochu maziva v přístupovém bodě kabelu a nechte ho běžet z kopce. Když jste u toho, nastříkejte jakoukoli část, která se otáčí nebo se otáčí, jako je mechanismus nastavení výšky kola, nápravy, šrouby a šrouby. V zásadě, pokud je to kov na kovu, namažte jej. Jakmile přidáte nějaké mazivo, přesuňte tyto části do práce v mazivu. Měli byste zjistit, že ovládací páky a otáčení nebo otáčení by se měly začít pohybovat snadněji.

Spusťte sekačku na pár minut, abyste zahřáli olej z klikového pouzdra, poté zastavte motor, odpojte zapalovací svíčku, odstraňte uzávěr oleje, převrhněte sekačku a vypusťte olej do prázdné pánve. Po vylitém kousku špinavého oleje nakloňte sekačku vzpřímeně a doplňte vhodným malým motorem olejem.

Zkontrolujte a vyčistěte zástrčku

I když určitě můžete vyměnit zapalovací svíčku, zjistil jsem, že není nutné, pokud motor jinak běží dobře. Chcete.li udržet střelbu zapalovací svíčky optimálně, můžete jednoduše ponořit veškerá ložiska malým mosazným drátěným štětcem. Pokud ji máte, můžete také zkontrolovat mezeru zapalovací svíčky pomocí nástroje GAP.

Pokud se zdá, že zapalovací svíčka je zvuková (není popraskaná nebo její vlákna nejsou poškozena), pak jemně drhněte uhlík malým mosazným drátům. Pokud zástrčka ukazuje jakýkoli druh poškození, jako je prasklý porcelán, nahraďte jej čerstvou zástrčkou.

Krok dva z renovace zástrčky je nastříkat ji.

Použijte čistič elektrického kontaktu k odstranění zbytků na vláknech jisker nebo jeho elektrody. Umístěte zástrčku přes kapkový hadřík nebo ručník a vystřelte ji čistým proudem čističe. Nechte přebytek odkapávat. Tento čistič nezanechává žádné zbytky.

Zrekonstruovaná zástrčka by měla vypadat téměř stejně dobře jako jeden přímo z krabice.

Zrekonstruovaná zástrčka má jasně čistá nití a čistou (a správně mezeru) elektroda. Tato zástrčka je připravena k instalaci do motoru.

Pokud jste nikdy nainstalovali zapalovací svíčku, podívejte se na tento tutoriál na webových stránkách Spark Plug Champion. Vysvětluje utahování zápletů těsnění a základny s těsněním.

Navštivte vyčištěnou zástrčku do díry, dokud není pevně prst a poté dokončete utáhněte zástrčku s rohatkovým klíčem a zásuvkou zapalovací svíčky.

Zkustejte stroj v trávě

Hodina nebo dvě práce by měla přinést stroj, který začíná snadno, běží dobře, vypadá dobře a řezá trávu prakticky jako nová sekačka. Dva nejdůležitější vyprávění, které chcete hledat, jsou hladké stažení a nedostatek vibrací, když sekačka přijde na rychlost (označuje mechanicky zvukový motor, který otáčí vyváženou čepelí).

Upravte všechna čtyři kola, aby byla sekačka na úrovni, a pak vejděte stroj do nějaké trávy. Úplný operační test by zahrnoval pytlování a mulčování. Samozřejmě, pokud sekačka má stále boční vypouštěcí skluz, vstupujte pomalu do nějaké vysoké trávy; S řádně ošuntěnou čepelí a výškou paluby upravenou pro vysokou trávu byste měli najít sekačku vyrábět stálý proud výstřižků z bočního skluzu. Stejný test používáme při hodnocení nových sekaček na populární mechanice.

Pokud sekačka v nějakém ohledu nevykonává, musíte prozkoumat. Bogging Motor může znamenat problém s dodáváním paliva nebo nedostatek jiskry při zatížení. Vibrace mohou naznačovat, že čepel není tak vyvážená, jak jste si mysleli. Pokud stroj není pytlem, vytáhli jste zástrčku mulčování z zadní části paluby nebo zapomněli na zavěšené mulčující dveře v zadní části sekačky?

Nesmívejte se. Viděl jsem více než jeden majitel sekačky si stěžovat na výkon a zároveň přehlížet zřejmé.

Jak však říkáme výše, ve většině případů špinavá stará sekačka, která zaznamenala určitou základní mechanickou pozornost, bude překvapivě dobře fungovat.

Problémy s karburátorem

Plovoucí mísa na tomto karburátoru ukazuje výsledek dnešního benzínu obsahujícího ethanol. Palivo v misce je sirupy nepořádek a samotná mísa je kontaminována lakem a gunk vlevo z chemicky degradovaného paliva.

V tomto bodě příběhu přepneme sekačky, abychom vám ukázali, jak vypadá faulovaná float miska karburátoru. Murrayská sekačka zobrazená jinde běžela dokonale dobře, což naznačuje, že neexistovaly žádné problémy s karburátorem. Ne tak s řemeslnou sekačkou, která byla zaměřena na další kolo opravy.

Některé pozadí je užitečné. Dnešní standardní benzín obsahuje ethanol, formu alkoholu, který se přidává do benzínu, aby se snížilo znečištění ovzduší (to je stejně teorie). Palivo bohaté na alkohol se však rychle degraduje a zanechává slizké depozity v plynové nádrži, v karburátorové misce a v palivových vedeních. Pokud vaše sekačka sedí několik týdnů nebo déle bez běhu, ethanol v benzínu může začít degradovat a způsobit problémy s motorem.

Pokud vaše sekačka nezačne po zimě, můžete mít velmi dobře problém s přívodem paliva. Chcete.li to otestovat, vyjměte vzduchový filtr a nastříkejte nějaký čistič karburátoru do otvoru karburátoru, kde filtr sedí, pak zkuste spustit sekačku. Pokud to běží na sekundu, ale pak zemře, je to dobrá indikace, že váš karburátor je ucpaný.

Vypněte palivový potrubí párem uzamykacích kleště, umístěte pod karburátor kousek ručníku, aby zachytil rozlité palivo, a pomocí zásuvného klíče a zásuvky odstraňte plovoucí mísu karburátoru.

Jakmile je miska odstraněna, vystřelte ji čistým čističem stříkacího karburátoru.

Držte plovoucí misku nad hadříkem a pomocí prodloužení červené trysky, vystřelte misku čistě několika výstřely čističe karburátoru.

Několik dalších úklidových kroků a jste připraveni znovu připojit misku k karburátoru.

Otřete misku čistě s hadříkem. V misce by neměla být stopa zbytků; Mělo by to být jasné a čisté.

Pomocí prodloužení červené slámy opětovně vyčistěte otvory v šroubu plovákové mísy. Poté položte misku zpět na místo a připevněte ji nově vyčištěným šroubem.

Pokud toto základní čištění nefunguje, je nejlepším sázkou plně odstranit karburátor, aby jej vyčistil nebo jej vyměnil. Podívejte se na tento krátký tutoriál na webových stránkách Briggs a Stratton, aby vám poskytli představu o tom, co se s těmito motory týká. Přestavba karburátoru je poměrně jednoduchá a zahrnuje demontáž a opětovné sestavení s některými šrouby, několika malými částmi a těsněním a těsněním. Kit přestavby bude stát kdekoli od 8 do 30. Pokud se vám práce zdá být příliš pochmurná a nechcete se s ní obtěžovat, vyměňte karburátor. Nové karburátory stojí kdekoli od 20 do 50. Pokud jde o to, co má stará sekačka za to, ve většině případů je souprava pro přestavbu nákladově efektivnější, ale musíte být soudcem toho, co je efektivní z hlediska vašeho času a problémů.

Roy Berendsohn pracoval více než 25 let v populární mechanice, kde psal o tesařství, zdivu, malbě, instalatérství, elektrickém, dřevozpracujícím, kovářském, svařování, péči o trávníku, použití řetězové pily a venkovním napájecím vybavení. Když nepracuje na svém vlastním domě, dobrovolně se s kostelem Sovereign Grace dělá opravu domů pro rodiny ve venkovských, příměstských a městských místech po celém centrálním a jižním New Jersey.

Jak opravit malé motory

Malé plynové motory nám slouží mnoha způsoby. Pohánějí sekačky na trávu, kultivátory, kultivátory, oříznutí, výstřely, sněhové blokátory, řetězové pily, čerpadla, generátory, vzduchové kompresory a další užitečné domácí nástroje. Pohánějí také naši zábavu: přívěsné lodě, sněžné skútry, motocykly, terénní vozidla, ultralehká letadla a další hračky. Aby je udržoval efektivně, měl by majitel těchto nástrojů a hraček vědět o malých motorech: jak fungují a co dělat, když ne.

Malé plynové motory jsou tvořeny jednotlivými systémy, které spolupracují na výrobě energie. Každý systém má mnoho komponent. Motory poháněné benzínem s vnitřním spalováním vyžadují šest systémů: palivo, výfuk, zapalování, spalování, chlazení a mazání. V tomto článku budeme diskutovat o systémech a komponentách, díky nimž pracují malé motory.

Palivo a výfuk

Pro provoz jsou rozhodující palivové a výfukové systémy. Poskytují palivo pro spalování a odstraňují výfukové plyny. Následuje komponenty palivového a výfukového systému.

Benzín: Benzín je hořlavá kapalina, která hoří relativně pomalu. Když však je postříkán jako mlha a smíchán se vzduchem, je to docela výbušné. Vše, co potřebuje, je jiskra. Dvoutaktní motory vyžadují, aby byl olej smíchán s benzínem, aby se namazal vnitřní části. Čtyřtaktní motory používají směs palivového vzduchu.

Palivová nádrž: Palivová nádrž ukládá palivo v přípravě na míchání karburátorem a použití motorem. Některé palivové nádrže jsou pod tlakem vzduchu, které pomáhají dodávat palivo karburátoru. Ostatní nádrže jsou neosobní a závisí na palivovém čerpadle pro dodávání paliva karburátoru.

Palivová vedení: Palivo se přesune z nádrže do čerpadla a/nebo karburátoru přes palivovou linku. Palivové systémy tlaku mají často stisknutí žárovky v palivovém potrubí pro tlak budovy.

Filtr: Karburátor má malý otvor, který se může snadno ucpat. Palivový filtr zachycuje nečistoty a sediment z plynu před doručením karburátoru.

Čerpadlo: Palivové čerpadlo produkuje vakuum, které vytáhne palivo z netlačeného nádrže, poté jej doručí do karburátoru.

Karburátor: Karburátor má jednu práci: smíchat správný podíl benzínu a vzduchu pro motor. Příliš mnoho benzínu ve směsi je bohatým; Příliš málo plynu to dělá štíhlé.

Škrticí klapku: Škrticí klapku řídí množství směsi palivového vzduchu, která vstupuje do motoru z karburátoru. Škrticí klapku tak řídí rychlost motoru.

Primer: Primer vstřikuje do krku karburátoru malé množství benzínu, aby byla počáteční směs paliva bohatá. Primer se používá k zahájení studeného motoru.

Shoke: Některé motory ovládají bohatost směsi palivového vzduchu při spuštění spíše ovládáním vzduchu než paliva. Sytič snižuje množství vzduchu ve směsi palivového vzduchu.

Guvernér: Guvernér je zařízení, které automaticky otevírá škrticí klapku motoru, když je potřeba více napájení, a uzavře jej, když je zatížení světlo.

Tlumič: Malé plynové motory, zejména dvoutaktní motory, jsou při provozu hlučné. Tlumič sníží zvuk výfukových plynů tím, že je předává přepážkami.

Spark Hotrestor: Spark může opustit výfukový přístav malého plynového motoru a potenciálně zahájit oheň na nedalekých spálech. Zatčení jiskry na výfukovém přístavu může snížit šance na takový oheň. Zatčení jiskry jsou obzvláště důležité na řetězových pilách, motocyklech a terénních vozidlech provozovaných v suchých lesích.

Zapalování

Zapalování je primární systém ve všech malých plynových motorech. Vytváří a dodává vysokopěťovou jiskru, která zapálí směs paliva a vzduchu, aby způsobila spalování. Žádná jiskra neznamená žádné spalování, což znamená, že váš motor neběží. Níže jsou uvedeny komponenty nalezené v malých systémech zapalování motoru. Některé systémy budou zahrnovat zapálení bodu jističe, zatímco jiné závisí na zapalování pevného státu.

Systém zapalování poháněného magneto: Magneto používá magnetismus k zásobování elektřiny při zapalování, kde není baterie. Magneto je otočen klikovým hřídelem, který se otáčí, když je tažen manuální startér zpětného rázu. Tři typy zapalovacích systémů magneto jsou mechanicky breakerem, kondenzátorem a ovládanou tranzistorem.

Systém zapalování na baterii: Pokud váš malý motor obsahuje baterii pro spuštění, zapalovací cívka jej také použije k dodávce jisker do zapalovacích svíček. Baterie ukládá elektrickou energii, dokud není potřeba. Systémy zapalování baterií také používají mechanicky lámač, propuštění kondenzátoru a zapalování ovládané tranzistorem.

Zapalování mechanického rozbití: Vysokopěťová elektřina musí být ve vhodnou dobu zaslána na zapalovací svíčku. V zapalování mechanického rozbití je tato úloha prováděna prostřednictvím kontaktních bodů a kondenzátoru.

Body: Jak se klikový hřídel otáčí, otevírá se a zavírá sadu kontaktních bodů. Tyto body fungují jako přepínač zapnutí/vypnutí: uzavřené je zapnuté a otevřené je vypnuté.

Kondenzátor: Protože jiskra pohybující se přes body může poškodit jejich povrchy, kondenzátorové napětí napětí, aby se snížilo oblouky mezi body.

Zachycení zachycení kondenzátoru (CDI): Kondenzátor je velký kondenzátor. CDI ukládá a dodává napětí do cívky pomocí magnetů, diod a kondenzátoru

Tranzistorově kontrolované zapalování (TCI): Tranzistory jsou elektronické ovladače. TCI používá tranzistory, rezistory a diody k řízení načasování jiskry.

Coil: Zapalovací cívka jsou prostě dvě cívky drátu omotaného kolem železa jádra. Cívka mění nízké napětí (6 nebo 12 voltů) do vysokého napětí (15 000 až 30 000 voltů) potřebné zapalovací svíčkou.

Zapalovací svíčka: Zapalovací svíčka je izolovaná elektroda, která je zašroubována do horní části válce motoru. Vysokopěťová napěťová elektřina z cestování Magneto drátem k zapalovací svíčce. Základna zástrčky má vzduchovou mezeru asi 0.030 palců (30 tisícin palce), které musí proud skočit.

Dráty: Primární vodič od cívky do bodu jističe a sekundární vodič z cívky k zapalovací svíčce doručí elektřinu do zapalovacích komponent.

Distributor: Distributor je zapalovací systém pro motory s více než jedním válcem a zapalovací svíčkou. Distribuuje jiskru do příslušného válce pomocí vodičů rotoru, uzávěru a individuálních vodičů zapalovací svíčky.

Spalování

Spalovací systém malého plynového motoru je místo, kde se práce dokončí. Mezi komponenty spalovacího systému patří blok válce, hlava válce, vačkový hřídel, ventily, píst, ojnice, tyč, klikový hřídel, časovací ozubená kola a setrvačník. Abychom lépe porozuměli malým plynovým motorům, podívejme se, jak tento zásadní systém funguje.

Blok válce: Největší součástí malého plynového motoru je blok válce. Je to kus kovu, ve kterém se otvor válce nudí nebo je umístěn.

Hlava válce: Hlava válce je horní nebo strop válce a je připojena k bloku se šrouby. V závislosti na typu motoru může hlava nebo nemusí zahrnovat ventily.

Píst: Píst je pohyblivá podlaha ve spalovací komoře. Jeho pohyb nahoru komprimuje směs palivového vzduchu. Po spalování se jeho pohyb dolů otáčí klikový hřídel.

Klikový hřídel: Klikový hřídel motoru je kovová hřídel s ofsetovou sekcí, na kterou je připojená tyč připojena. Rotace klikového hřídele posune píst ve válci. Pohyb pístu dolů ve válci a poté otočí klikový hřídel.

Opojovací tyč: Mezi pístem a klikovým hřídelem je spojovací tyč. Na větším konci ojnice je ložisko, které umožňuje otáčení kolem pohyblivého klikového hřídele. Malý konec je připojen k pístovému kolíku.

Ventily: Ventily jednoduše otevírají a zavřou pasáže. Rákosový ventil ve dvoutaktním motoru je aktivován změnami tlaku vzduchu.

Frowwheel: Na konci klikového hřídele je kruhově vážené kolo zvané setrvačník. Flowsheel dodává napájení motoru zařízením (kola, čepele atd.) a pomáhá udržovat hladké otočení klikového hřídele.

Spalování a tření produkují teplo. Teplo a tření.- pokud není ovládáno.- může rychle poškodit komponenty motoru. Malé plynové motory jsou obvykle chlazeny vzduchem. Tření je sníženo pomocí pohyblivých ložisek a maziv.

Ploutve chlazení vzduchu: Pro jednoduchost je většina menších plynových motorů ochlazena vzduchem. Kovové ploutve kolem vnější strany spalovací komory pomáhají rozptýlit vnitřní teplo.

Tření: Tření je odpor, ke kterému dochází, když se jeden povrch otírá o druhého. Tření způsobuje opotřebení. V motoru s mnoha pohyblivými částmi je tření redukováno ložisky a mazivami.

Ložiska: Ložisko je vyměnitelnou součástí, která bere nápor tření. Tření se spoléhá na maziva, aby se minimalizovalo tření. Nepřístné ložisko používá tvrdé ocelové válce nebo koule, aby se zabránilo opotřebení, i když také vyžaduje určité mazání.

Maziva: Maziva, jako je olej a tuk. Maziva ve dvoumokových motorech se aplikují na povrchy smícháním oleje s palivem.

Viskozita: Viskozita oleje je její odolnost vůči toku. Čím silnější je mazací olej nebo mastnota, tím vyšší je jeho viskozita.

Filtry: Tření se stane. Pohybující se díly se opotřebovávají, a to i s nejlepšími mazivami. Výsledný kov i uhlík ze spalovacího procesu musí být vyčištěni z oleje, aby bylo zajištěno dlouhé mazání. Některé malé motory používají olejové filtry k odstranění kontaminantů z oběhového oleje.

Pravidelně servis váš malý motor vám nakonec ušetří peníze a čas. V další části si prohlédneme, jak, kde a kdy obsluhovat tento motor.

Výhody pravidelné údržby malých motorů

Nákup malého implementace řízeného motorem může ve vašem rozpočtu udělat propadnutí. Nástroje a hračky poháněné malými motory mohou stát kdekoli od 100 do 10 000. Proto je dobré investovat do periodického servisu vašeho malého motoru. Výměna motoru každých pár let je nepříjemné a zbytečné výdaje. Níže zkontrolujeme podrobné informace o tom, jak obsluhovat plynové motory se dvěma odtahováními. Podle těchto postupů vám může pomoci vložit do banky více peněz a méně do mechaniků

Výhody pravidelné služby

Pravidelné obsluhy vašeho malého motorového nástroje nebo hračky nabízí mnoho výhod oproti programu údržby čekacího dotaz.

 • Stanovením plánu služeb získáte jistotu, že kdykoli budete potřebovat jednotku, bude připravena k použití.
 • Společným provedením řady služebních funkcí ušetříte čas. Můžete si vyzvednout všechny potřebné díly a maziva na jedné cestě do obchodu dílů. Pak musíte komponentu rozebrat pouze jednou, abyste provedli řadu služebních postupů, než aby ji mnohokrát rozeznali.
 • Pravidelná služba vám dává šanci vizuálně zkontrolovat celý motor a související komponenty pro poškození, opotřebení a další potenciální problémy.

Jak, kde a kdy je vědět, jak sloužit, je stejně důležité jako vědět, kdy. Některé služby služby lze provádět kdekoli uložíte svůj nástroj nebo hračku: v garáži, úložné kůlně nebo přístřešku nástrojů. Pokud je jednotka těžká, můžete postavit rampu až k robustnímu stolu, který je v praktické výšce pro práci. Nebo můžete použít naviják na zvednutí motoru. Jednotky vážící méně než 40 liber mohou být zvednuty do pracovního stolu nebo stolu, pokud zvednete nohy spíše než zády. Získejte pomoc, pokud to potřebujete, a ujistěte se, že jednotka zůstane robustně na svém místě, když ji obsluhujete. Nezapomeňte si vždy dát bezpečnost!Servis malého motoru je snadné, jakmile víte, co dělat a kdy to udělat. Servisní graf vám může pomoci určit běžné požadavky na služby a sledovat, jaká služba byla provedena. Vaše jednotka poháněná motorem může mít servisní tabulku v příručce nebo servisní příručce vlastníka. Mezi typická doporučení patří změna motorového oleje každých 25 hodin používání a vyladění motoru alespoň jednou ročně.Účelem probíhající služby, známé také jako preventivní údržba, je udržovat nástroj nebo hračku řízený motorem v dobrém provozním stavu. Mezi probíhající servisní postupy patří servis čističe vzduchu, službu oddechu z kliky, služba chlazení, služba tlumiče, mazání a vyladění.Mazací služba znamená zajistit, aby všechny pohyblivé díly měly dostatečné mazání (olej a/nebo mastnota), aby se minimalizovalo opotřebení. Mezi postupy mazání patří míchání oleje s palivem v dvoutaktních motorech a mazání dalších pohyblivých částí.Vyladění se skládá z úpravy a/nebo výměny dílů kritických pro hladký a efektivní provoz motoru. Tyto části zahrnují komponenty ve všech motorových systémech: palivo, výfuk, zapalování, spalování, chlazení a mazání. Vyladění zapalování je důležitější pro zapalování mechanical-breaker než pro samostatné zapalování pevného stavu. Pravidelné vyladění udrží váš malý motor v provozu hladce a sníží potřebu oprav.Kromě toho byste měli zkontrolovat další systémy a provést úpravy podle potřeby, abyste je udržovali hladce. To zahrnuje úpravu škrticí klapky, sytiče a propojení guvernéra a čištění zbytků.Nástroje a hračky řízené motorem obvykle přicházejí s příručkou pro majitele. Zatímco příručky některých výrobců jsou úplnější a lépe psané než jiné, většina příruček zahrnuje základní informace o bezpečném provozu a službě. Bohužel jsou příručky produktů často psány tak, aby snížily odpovědnost výrobce za náhodné zneužití spíše než aby pomohly majiteli obsluhovat produkt. Kromě toho manuály pro produkty řízené motorem obvykle ukazují, jak obsluhují komponenty nengine: chytač trávy, úpravy kol, čepele, řetězy a další části. Informace o servisním motoru mohou být minimální nebo neexistující v příručce majitele.

Co můžete dělat s tímto nedostatkem informací? Naštěstí existuje řada vydavatelů servisních příruček pro konkrétní modely malých motorů. Pokud nemáte příručku pro vlastníka, můžete výrobce přímo kontaktovat a zakoupit jeden; Výrobci také prodávají servisní příručky. Většina výrobců vede produktové příručky až 20 let. Pokud mají zbývající pouze jednu původní kopii, můžete často požádat o fotokopii na malý náboj.

Vědět, jak obsluhovat palivový systém, je důležitou součástí péče o malý motor. Naučte se, jak se v další části starat o palivové filtry, karburátory a další hlavní části palivového systému.

Jak opravit palivový systém s malým motorem

Funkcí malého palivového systému motoru je ukládat a dodávat palivo do spalovací komory. Údržba palivového systému zahrnuje servis palivového filtru, čističe vzduchu, palivové nádrže a palivové vedení; nastavení karburátoru; a úprava guvernéra. Samozřejmě ne všechny malé motory mají všechny tyto komponenty.

Servisní palivové filtry

Některé malé motory mají na dně palivové nádrže palivové sítko. Jiní mají na palivovém potrubí odnímatelný palivový sítko. Ještě další malé motory používají jednorázové palivové filtry z plisovaného papíru. Čištění sedimentu z nádrže:

Krok 1: Vypouštění nebo sifony veškeré palivo z nádrže.

Krok 2: S baterkou najděte nejnižší bod v nádrži: nádrž sedimentu. Vyčistěte veškerý sediment z odsazení nádrže.

Krok 3: Otřete sediment z konce filtračního prvku.

Krok 4: Otřete vnitřek nádrže čistým hadrem.

Krok 5: Doplňte palivovou nádrž.

Zde je návod, jak čistit sediment z palivového sítka:

Krok 1: Najděte a zavřete uzavírací ventil na palivovém potrubí.

Krok 2: Povolte zámkovou matici na držáku mísy a vyjměte misku sedimentu.

Krok 3: Vyprázdněte a vyčistěte misku sedimentu. Vyčistěte obrazovku filtru. Naplňte misku sedimentu čerstvým palivem.

Krok 4: Přeinstalujte misku sedimentu a držák mísy a utahujte zámkovou matici.

Krok 5: Otevřete uzavírací ventil.

Zde je návod, jak vyměnit in-line palivový filtr:

Krok 1: Najděte a zavřete uzavírací ventil na palivovém potrubí nebo použijte špendlík k zavření palivového potrubí.

Krok 2: Odpojte palivový filtr od palivového vedení.

Krok 3: Vyměňte in-line palivový filtr přes přesnou náhradní část.

Krok 4: Otevřete uzavírací ventil.

Servis čističů vzduchu

Účelem čističe vzduchu na malém motoru je udržet velké částice ve vzduchu před ucpáním karburátoru. Dva typy čističů vzduchu používaných na malých motorech jsou olejová lázeň a suché. Heres, jak obsluhovat čistič vzduchu:

Krok 1: Odstraňte kryt čističe vzduchu, obvykle odšroubováním matice na horní části čističe.

Krok 2: Pokud je to čistič oleje, vyjměte veškerý olej a kontaminanty z středového kanálu čističe, otřete jej čistě a poté vyměňte olej na uvedenou úroveň. Clean Clearner nelze vyčistit, a proto je třeba jej vyměnit.

Krok 3: Vyměňte kryt čističe vzduchu a ujistěte se, že jsou všechny upevňovací prvky bezpečně utažené.

Servis palivových nádrží a linií

Palivové systémy s čerpadly používají netlačené palivové nádrže. Venkovité motory obvykle používají tlakové nádrže. Palivové vedení jsou obvykle vyrobeny z neoprenu. Zde je návod, jak obsluhovat palivovou nádrž a potrubí:

Krok 1: Odstraňte uzávěr z palivové nádrže.

Krok 2: Pomocí baterky zkontrolujte sediment v palivové nádrži. Pokud je nalezen sediment, vyčistěte nádrž a vyměňte palivo. Po dokončení vyměňte palivový uzávěr.

Krok 3: Zkontrolujte palivový potrubí a žárovku sifonu, pokud je jeden, stisknutím je a kontrolou trhlin. Pokud je poškozen, vyměňte linii nebo žárovku stejného vnitřního průměru. Ujistěte se, že je schválen pro použití s ​​palivem.

Nastavení karburátorů

Karburátor mísí palivo a vzduch ve správném poměru pro použití motorem. Tři typy karburátorů, které se běžně používají v malých motorech. Tato jména popisují směr, kterým vzduch proudí z vstupu do potrubí motoru. Chcete.li udržovat svůj malý motor, budete chtít zajistit, aby byla rychlost a směs karburátoru správně upravena.

Existuje mnoho typů a modelů karburátorů používaných na malých plynových motorech. Někteří mají více dostupných úprav než jiné. V závislosti na designu jsou některé karburátory nastaveny v továrně a nezahrnují nastavovací šrouby. Například karburátor může umožnit nastavení vysoké rychlosti, nečinné rychlosti a nečinné směsi, zatímco další umožňuje pouze nastavení vysoké a nečinnosti rychlosti. Zde je návod, jak upravit typický karburátor tří přizpůsobení:

Krok 1: Se spuštěním motoru otevřete škrticí klapku. Otočte vysokorychlostní nastavovací jehlu dopředu a dozadu, dokud není nalezeno nastavení nejvyšší rychlosti.

Krok 2: Přesuňte škrticí klapku na nejpomalejší běh. Upravte jehlu s rychlostí nečinnosti, dokud nebude nalezena doporučená rychlost volnoběhu.

Krok 3: Jakmile je nastavena rychlost nečinnosti, upravte směs nečinnosti, dokud motor neběží hladce.

Úprava guvernérů

Guvernér je zařízení, které ovládá rychlost motoru, jak se mění zatížení. Jak zatížení zpomaluje motor dolů, guvernér otevře škrticí klapku, aby vrátil motor na nastavenou rychlost. Guvernéři se běžně používají na elektrických generátorech poháněných motorem, kde je důležitá konstantní rychlost. Na malých motorech jsou nainstalovány dva typy guvernérů: mechanický a vzduchový van.

UPOZORNĚNÍ: Nesprávný upravený guvernér může způsobit, že malý motor pracuje při příliš vysokých rychlostech a poškozením nebo ho zničit.

Bohužel neexistuje žádná univerzální sekvence nastavení pro malé guvernéry motorů. Hodně záleží na typu guvernéra, zda je klikový hřídel horizontální nebo vertikální, složitost a otočné body propojení a zamýšlené operační rozsah. Kvůli těmto faktorům naleznete v příručce nebo servisní příručce vlastníka pro váš konkrétní motor a aplikaci pro upravení guvernéra.

V další části se zjistěte, jak je třeba rutinně obsluhovat systém zapalování, aby mohl dodat vysokopěťovou jiskru, aby pomohl spustit malý motor.

Motor Kubota D1105er-Gen Rekonstrual: Grasshopper 428 ZERO MOUND MOUR

Motor d1105er-gen se hodí sekačka na kobylky 428. Tato přestavba motoru byla znovu spravována s částmi OEM Kubota a testována, aby splňovala specifikace Kubota. Volejte prosím dostupnost tohoto motoru. Pro rychlejší službu máte snadno dostupné model dílů motoru a sériové číslo.

dodatečné informace

Tento motor je nakonfigurován tak, aby odpovídal této aplikaci a je pokryt 1 rok/neomezenou hodinovou zárukou plus bezplatná technická podpora. Jádra motoru jsou k dispozici pro opětovné manufakturing, aby se přizpůsobily nakladače Bobcat Skid a další vybavení.

Specifikace modelu:

Požádat o nabídku

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my se vám vrátíme.

Požádat o zpětné volání

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vám zavoláme zpět

 • Stock připraven k odeslání nejvíce náhradních přestavěných motorů.
 • Technická podpora zdarma na jakýkoli motor nebo část, kterou si koupíte skrze nás.
 • Jádra motoru Koupíme jádra motoru Kubota.

Po hodinách

Pro rychlejší odpověď vyplňte náš kontaktní formulář.

Jako autorizované díly a servisní středisko Kubota jsou naše speciality přestavěné motory. Skladujeme přestavěné motory pro zařízení pro značky Kubota a pro motory, které již nejsou k dispozici. Dokonce skladujeme celou řadu dílů motoru, takže pokud nemáme váš motor, jeden z našich certifikovaných techniků Kubota může pro vás znovu vybudovat motor.

Zůstat v kontaktu

Copyright 2023 Country Sales Service, LLC. Všechna práva vyhrazena.

Zřeknutí se odpovědnosti

Jakékoli odkazy na čísla dílů OEM nebo čísla modelu jsou pouze pro informaci.

Na všech částech a motorech nebo ušetřit 8% na všech částečných objednávkách nad 500.

Doprava zdarma na všech částečných objednávkách nad 500.

Pouze prodejci Kubota

Pravidla a podmínky

Přístupem na tento web nebo zadáním objednávky s prodejem a servisními zeměmi, LLC (v tomto dokumentu označované jako „CountrysaleSandService.com ”nebo„ web “) prostřednictvím jakýchkoli prostředků přijímáte tyto podmínky použití. Před příjezdem na tento web si prosím pečlivě přečtěte tuto dohodu. Přístupem na web nebo zadáním objednávky jakýmkoli způsobem souhlasíte s tím, že budete vázáni níže uvedenými podmínkami. Pokud si nepřejete být vázáni těmito smluvními podmínkami, nemusíte tento web přistupovat nebo používat nebo zadávat objednávku jakýmkoli způsobem.

Oznámení na této stránce se mohou bez předchozího upozornění změnit. Tuto stránku musíte často znovu přepracovat, abyste se dozvěděli o změnách

Vaše používání tohoto webu nebo zadáváte objednávku prostřednictvím jakéhokoli prostředku, jak po jakékoli takové změně představuje vaši dohodu, která bude následovat a být vázána podmínkami použití, jak se změní.

Veškerý obsah na tomto webu je Copyright 2017 Prodej a služby země, LLC. Všechna práva vyhrazena.

Omezení používání webových stránek

Můžete získat přístup a zobrazit obsah, který se objevuje na tomto webu, pouze pro osobní, nekomerční použití! Můžete si stáhnout a/nebo kopírovat části obsahu pouze pro osobní, nekomerční použití, pokud a) zachovávejte veškerá autorská práva, ochranná známka nebo jiná vlastnická oznámení obsažená na obsahu, b) žádným způsobem neupravují ani nezmění obsah a c) Nepři zpřístupňujte obsah žádné třetí straně. CountrysalesandService.com.com si vyhrazuje úplný titul a plná práva duševního vlastnictví v jakémkoli obsahu, který si stáhnete z tohoto webu.

Souhlasíte s použitím tohoto webu pouze pro zákonné účely. V přísně zakázaných jednáních jsou zahrnuty následující, ale nejen omezené: i) zkreslení identity uživatele; ii) jakýmkoli způsobem manipulace s tímto webem; a iii) provádění jakéhokoli typu podvodné činnosti.

Odkazy na stránky třetích stran

Pochopte prosím, že když přistupujete k jiné webové stránce prostřednictvím tohoto webu.com nemůže přijmout žádnou odpovědnost za vaše zkušenosti s webem. Odkazy na jiné weby jsou poskytovány pouze pro pohodlí. Musíte se rozhodovat o svých interakcích nebo komunikacích s jakýmkoli jiným webem.

Komunikace s CountrySalesandService.com

Vítáme vaše комментарии и мнения. Nicméně, комментарии и мнения.com bude považován za nevědomé a nepružé. Veškerá komunikace s venkovskou službou.com se stává exkluzivním majetkem CountrysalesandService.com a souhlasíte s tím, že přenesením jakékoli komunikace se vzdáte všech práv a zájmů. CountrysalesandService.com může být volně reprodukovat, používat, zveřejňovat a distribuovat tyto komunikaci třetím stranám bez omezení. CountrysalesandService.com může být volný k použití jakýchkoli nápadů, konceptů, know-how nebo technik obsažených v takových informacích pro jakýkoli účel, včetně, ale nejen, že vývoj, výroba a marketingové produkty zahrnující takové informace. Proto je venkovská služba.com vás odrazuje od přenosu informací, které si nepřejete přiřadit CountrySalesandService.com, včetně důvěrných informací nebo kreativních nápadů. Kromě toho přebíráte veškerou odpovědnost za obsah vaší komunikace a zaručuje, že neporušuje žádný zákon, statut, nařízení nebo nařízení nebo práva duševního vlastnictví třetích stran. Souhlasíte s tím, že venkovská služba.com může zkopírovat celou nebo část vaší komunikace v jakékoli odpovědi, kterou vám dává.

Všechna názvy produktů, loga, ochranné známky, stejně jako další známky a obchodní jména na tomto webu jsou vlastnosti venkovské služby.com nebo jejich příslušní majitelé. Nesmíte používat, reprodukovat, kopírovat nebo manipulovat s takovými logami jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu vlastníka.

Celý obsah tohoto webu, včetně, ale nejen na text, obrázky, hudbu, zvuk, fotografie, video, ilustrace, ikony, grafiku, záhlaví, data, informace a software (společně „obsah“), podléhají autorským právům. Ochranná známka nebo jiná vlastnická práva nebo licence držená v CountrySalesandService.com nebo krajina.affiliate nebo třetími stranami, které licencovaly svá práva na CountrySalesandService.com. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy jako kolektivní dílo pod U.S. a mezinárodní zákony o autorských právech a venkovská služba.com vlastní v plném rozsahu povoleném takovým zákonem, autorským právem v dohodě, koordinaci, vylepšení a výběru takového obsahu nebo tohoto webu. S výjimkou případů, kdy je uvedeno v této dohodě, nemusíte distribuovat, publikovat, přenášet, znovu použít, repost, „a rámovat“ obsah jakýmkoli způsobem nebo prodat nebo pokusit se prodat obsah.

CountrysalesandService.com tvrdě pracuje na zajištění toho, aby informace poskytované na venkovské službě.místo com nebo v jakékoli venkovské službě.Katalog nebo reklama COM je přesný a aktuální, ale vzhledem k riziku, že informace mohou být ohroženy softwarem nebo procedurálními chybami, venkovským servisním servisem.com nezaručuje přesnost nebo úplnost informací poskytnutých na tomto webu nebo v jakékoli venkovské službě.COM katalog nebo reklama. CountrysalesandService.COM si vyhrazuje právo opravit jakékoli chyby, nepřesnosti nebo opomenutí a kdykoli změnit nebo aktualizovat informace bez předchozího upozornění (včetně po odeslání objednávky). Vezměte prosím na vědomí, že takové chyby, nepřesnosti nebo opomenutí se mohou vztahovat k popisu produktu, stanovení cen a dostupnosti. Fotografie se mohou lišit. Ceny a přepravu manipulace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které vám to může způsobit.

CountrysalesandService.com nezaručuje přesnost, integritu nebo úplnost obsahu poskytnutého na tomto webu nebo v jakékoli venkovské službě.COM katalog nebo reklama, včetně jakékoli rady nebo jiných podobných informací, které od nás získala, i když tento web nebo v jakékoli krajině.COM katalog nebo reklama. CountrysalesandService.com nepředstavuje, že obsah poskytnutý na tomto webu nebo v jakémkoli venkovském servisu.Katalog nebo reklama COM je použitelný nebo vhodný pro použití na místech mimo Spojené státy.

Žádné záruky; Omezení odpovědnosti za webové stránky, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.com reklama

V žádném případě nebude venkovská služba.com, jeho ředitelé, důstojníci, zaměstnanci, přidružené subjekty, nástupci nebo postoupení nebo jiní zástupci jsou odpovědní, ať už ve smlouvě, záruce, deliktu (včetně nedbalosti-ať už aktivní, pasivní nebo imputované), odpovědnost za produkt, přísná odpovědnost nebo jiná teorie, Pro vás nebo jakoukoli jinou osobu nebo subjekt za jakékoli škody (včetně, bez omezení, jakékoli přímé, nepřímé, náhodné, zvláštní, příkladné, represivní nebo následné škody) vyplývající z nebo v souvislosti s jakýmkoli použitím, neschopnosti používat nebo nebo výsledky používání tohoto webu, CountrySalesandService.com nebo jakýkoli typ krajiny a služby.com reklama nebo jakýkoli obsah na tomto webu, CountrySaleSandService.com nebo jakýkoli typ krajiny a služby.com reklama, i když venkovská služba.com nebo jeho zástupce byl informován o možnosti takového poškození. Pokud jste s tímto webem nespokojeni.com nebo jakýkoli typ krajiny a služby.com Reklama a obsah obsažený v něm nebo v těchto smluvních podmínkách, váš jediný a exkluzivní lék je ukončit použití tohoto webu nebo jakýkoli typ krajin.com reklama. Pokud je shledáno, že jakákoli část tohoto omezení je z jakéhokoli důvodu neplatná nebo nevymahatelná, pak je venkovská služba.COM je celková odpovědnost vůči vám v žádném případě nepřesahující sto amerických dolarů (US100.00). Některé státy neumožňují vyloučení a omezení náhodných nebo následných škod, takže výše uvedené omezení nebo vyloučení se na vás nemusí vztahovat.

Žádné záruky; Omezení odpovědnosti za zboží

Veškeré zboží uvedené na tomto webu, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.Reklama COM je „tak, jak je“ (v rozsahu povoleném zákonem) a, pokud není uvedeno jinak, nejsou bez záruk jakéhokoli typu, výslovného nebo předpokládaného. CountrysalesandService.com se zříká všech záruk, včetně, ale nejen, předpokládané záruky obchodovatelnosti a předpokládané záruky fitness, za určitý účel.

CountrysalesandService.com se zříká jakékoli odpovědnosti za nároky na vady produktu, která jsou způsobena zneužitím produktu, nesprávným výběrem a/nebo nesprávným použitím a jakýmkoli popisem, obrázkem nebo jinými informacemi nevyjadřuje ani neznamená záruku, že výrobky jsou obchodovatelné nebo vhodné pro určitý účel. Jakákoli odpovědnost za následné, náhodné, zvláštní, příkladné nebo represivní náhradu škody je výslovně zříceno. CountrysalesandService.Odpovědnost COM ve všech událostech je omezena na a nesmí překročit, kupní cena zaplacená za produkt, která vede k jakékoli odpovědnosti.

Pokud používáte tento web, jste zodpovědní za zachování důvěrnosti svého účtu a hesla a za omezení přístupu k počítači a souhlasíte s přijetím odpovědnosti za všechny činnosti, které se vyskytují pod vaším účtem nebo heslem.

Všechny položky zakoupené z CountrySalesandService.com se vyrábí podle smlouvy o přepravě. To znamená, že riziko ztráty a titulu pro tyto předměty vám předáme po doručení dopravci. CountrysalesandService.com neodpovídá ani neodpovídá za žádné škody vyplývající z přepravy.

CountrysalesandService.com si zachovává exkluzivní a jediné právo na to, zda může být položka vrácena, vyměněna nebo zrušena objednávka. CountrysalesandService.com tedy povzbuzuje zákazníky, aby při zadávání objednávky měli opatrnost, jakmile je zadána objednávka, nelze zrušit ani položku, která je vrácena nebo vyměněna, pokud se CountrySaleSandService.com výslovně souhlasí.

Aby bylo možné získat náhradu nebo výměnu, musí být předchozí schválení poskytnuto na venkovském.com. Zavolejte prosím 330-870-2885 (8:00-17:00, EST, od pondělí do pátku).

Obecně, venkovská služba.com zváží výnosy do třiceti (30) dnů od nákupu. Náhrady jsou pouze za náklady na produkt; Poplatky za přepravu a manipulaci se nezaplatí.

CountrysalesandService.com nemůže přijmout výnosy položek „Drop Spravované“ přímo z továrny.

V Countrysalesandservice.com je výhradní diskrétnost, venkovská služba.com může uložit patnáct procent (15%) poplatků za doplnění za vrácených položek. Vrácení položek „odeslání továrny“ bude předmětem poplatku za doplnění 15%.

Kliknutím sem navštivte naši stránku zásad ochrany osobních údajů.

Smluvní podmínky představují celou dohodu mezi vámi a venkovskou službou.com s ohledem na tento web, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.com reklama. Smluvní podmínky převyšují všechny předchozí nebo současné komunikace a návrhy, ať už elektronické, ústní nebo psané mezi vámi a venkovskou službou.com s ohledem na tento web, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.com reklama. Žádná úprava podmínek nesmí být účinná, pokud není písemně povolena podroben.com. Pokud je zjištěno, že jakékoli ustanovení podmínek je v rozporu se zákonem, pak bude takové ustanovení (odstavy) konstruováno způsobem, který bude co nejvíce odrážet záměry stran, přičemž ostatní ustanovení zůstanou v plné výši Síla a účinek Pokud bude některá z těchto podmínek považována za neplatné, neplatné nebo z jakéhokoli důvodu nevynutitelné, bude tato podmínka považována.

Použitím této webové stránky, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.com reklama, souhlasíte s tím, že zákony státu Ohio, bez ohledu na zásady konfliktů zákonů, se budou řídit těmito podmínkami a jakýmkoli sporem jakéhokoli druhu, který by mohl nastat mezi vámi a venkovskou službou.com nebo jeho přidružené subjekty.

Motor Kubota D640 Rekonstruoval. sekačka na trávu Kubota G6200

Přestavěný motor Kubota D640 se hodí k následujícímu vybavení: sekačka na trávu Kubota G6200 se stejným motorem z továrny. Volejte prosím dostupnost tohoto motoru. Pro rychlejší službu máte snadno dostupné model dílů motoru a sériové číslo.

Požádat o nabídku

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my se vám vrátíme.

Požádat o zpětné volání

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a my vám zavoláme zpět

 • Stock připraven k odeslání nejvíce náhradních přestavěných motorů.
 • Technická podpora zdarma na jakýkoli motor nebo část, kterou si koupíte skrze nás.
 • Jádra motoru Koupíme jádra motoru Kubota.

Po hodinách

Pro rychlejší odpověď vyplňte náš kontaktní formulář.

Jako autorizované díly a servisní středisko Kubota jsou naše speciality přestavěné motory. Skladujeme přestavěné motory pro zařízení pro značky Kubota a pro motory, které již nejsou k dispozici. Dokonce skladujeme celou řadu dílů motoru, takže pokud nemáme váš motor, jeden z našich certifikovaných techniků Kubota může pro vás znovu vybudovat motor.

Zůstat v kontaktu

Copyright 2023 Country Sales Service, LLC. Všechna práva vyhrazena.

Zřeknutí se odpovědnosti

Jakékoli odkazy na čísla dílů OEM nebo čísla modelu jsou pouze pro informaci.

Na všech částech a motorech nebo ušetřit 8% na všech částečných objednávkách nad 500.

Doprava zdarma na všech částečných objednávkách nad 500.

Pouze prodejci Kubota

Pravidla a podmínky

Přístupem na tento web nebo zadáním objednávky s prodejem a servisními zeměmi, LLC (v tomto dokumentu označované jako „CountrysaleSandService.com ”nebo„ web “) prostřednictvím jakýchkoli prostředků přijímáte tyto podmínky použití. Před příjezdem na tento web si prosím pečlivě přečtěte tuto dohodu. Přístupem na web nebo zadáním objednávky jakýmkoli způsobem souhlasíte s tím, že budete vázáni níže uvedenými podmínkami. Pokud si nepřejete být vázáni těmito smluvními podmínkami, nemusíte tento web přistupovat nebo používat nebo zadávat objednávku jakýmkoli způsobem.

Oznámení na této stránce se mohou bez předchozího upozornění změnit. Tuto stránku musíte často znovu přepracovat, abyste se dozvěděli o změnách

Vaše používání tohoto webu nebo zadáváte objednávku prostřednictvím jakéhokoli prostředku, jak po jakékoli takové změně představuje vaši dohodu, která bude následovat a být vázána podmínkami použití, jak se změní.

Veškerý obsah na tomto webu je Copyright 2017 Prodej a služby země, LLC. Všechna práva vyhrazena.

Omezení používání webových stránek

Můžete získat přístup a zobrazit obsah, který se objevuje na tomto webu, pouze pro osobní, nekomerční použití! Můžete si stáhnout a/nebo kopírovat části obsahu pouze pro osobní, nekomerční použití, pokud a) zachovávejte veškerá autorská práva, ochranná známka nebo jiná vlastnická oznámení obsažená na obsahu, b) žádným způsobem neupravují ani nezmění obsah a c) Nepři zpřístupňujte obsah žádné třetí straně. CountrysalesandService.com.com si vyhrazuje úplný titul a plná práva duševního vlastnictví v jakémkoli obsahu, který si stáhnete z tohoto webu.

Souhlasíte s použitím tohoto webu pouze pro zákonné účely. V přísně zakázaných jednáních jsou zahrnuty následující, ale nejen omezené: i) zkreslení identity uživatele; ii) jakýmkoli způsobem manipulace s tímto webem; a iii) provádění jakéhokoli typu podvodné činnosti.

Odkazy na stránky třetích stran

Pochopte prosím, že když přistupujete k jiné webové stránce prostřednictvím tohoto webu.com nemůže přijmout žádnou odpovědnost za vaše zkušenosti s webem. Odkazy na jiné weby jsou poskytovány pouze pro pohodlí. Musíte se rozhodovat o svých interakcích nebo komunikacích s jakýmkoli jiným webem.

Komunikace s CountrySalesandService.com

Vítáme vaše комментарии и мнения. Nicméně, комментарии и мнения.com bude považován za nevědomé a nepružé. Veškerá komunikace s venkovskou službou.com se stává exkluzivním majetkem CountrysalesandService.com a souhlasíte s tím, že přenesením jakékoli komunikace se vzdáte všech práv a zájmů. CountrysalesandService.com může být volně reprodukovat, používat, zveřejňovat a distribuovat tyto komunikaci třetím stranám bez omezení. CountrysalesandService.com může být volný k použití jakýchkoli nápadů, konceptů, know-how nebo technik obsažených v takových informacích pro jakýkoli účel, včetně, ale nejen, že vývoj, výroba a marketingové produkty zahrnující takové informace. Proto je venkovská služba.com vás odrazuje od přenosu informací, které si nepřejete přiřadit CountrySalesandService.com, včetně důvěrných informací nebo kreativních nápadů. Kromě toho přebíráte veškerou odpovědnost za obsah vaší komunikace a zaručuje, že neporušuje žádný zákon, statut, nařízení nebo nařízení nebo práva duševního vlastnictví třetích stran. Souhlasíte s tím, že venkovská služba.com může zkopírovat celou nebo část vaší komunikace v jakékoli odpovědi, kterou vám dává.

Všechna názvy produktů, loga, ochranné známky, stejně jako další známky a obchodní jména na tomto webu jsou vlastnosti venkovské služby.com nebo jejich příslušní majitelé. Nesmíte používat, reprodukovat, kopírovat nebo manipulovat s takovými logami jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu vlastníka.

Celý obsah tohoto webu, včetně, ale nejen na text, obrázky, hudbu, zvuk, fotografie, video, ilustrace, ikony, grafiku, záhlaví, data, informace a software (společně „obsah“), podléhají autorským právům. Ochranná známka nebo jiná vlastnická práva nebo licence držená v CountrySalesandService.com nebo krajina.affiliate nebo třetími stranami, které licencovaly svá práva na CountrySalesandService.com. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy jako kolektivní dílo pod U.S. a mezinárodní zákony o autorských právech a venkovská služba.com vlastní v plném rozsahu povoleném takovým zákonem, autorským právem v dohodě, koordinaci, vylepšení a výběru takového obsahu nebo tohoto webu. S výjimkou případů, kdy je uvedeno v této dohodě, nemusíte distribuovat, publikovat, přenášet, znovu použít, repost, „a rámovat“ obsah jakýmkoli způsobem nebo prodat nebo pokusit se prodat obsah.

CountrysalesandService.com tvrdě pracuje na zajištění toho, aby informace poskytované na venkovské službě.místo com nebo v jakékoli venkovské službě.Katalog nebo reklama COM je přesný a aktuální, ale vzhledem k riziku, že informace mohou být ohroženy softwarem nebo procedurálními chybami, venkovským servisním servisem.com nezaručuje přesnost nebo úplnost informací poskytnutých na tomto webu nebo v jakékoli venkovské službě.COM katalog nebo reklama. CountrysalesandService.COM si vyhrazuje právo opravit jakékoli chyby, nepřesnosti nebo opomenutí a kdykoli změnit nebo aktualizovat informace bez předchozího upozornění (včetně po odeslání objednávky). Vezměte prosím na vědomí, že takové chyby, nepřesnosti nebo opomenutí se mohou vztahovat k popisu produktu, stanovení cen a dostupnosti. Fotografie se mohou lišit. Ceny a přepravu manipulace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které vám to může způsobit.

CountrysalesandService.com nezaručuje přesnost, integritu nebo úplnost obsahu poskytnutého na tomto webu nebo v jakékoli venkovské službě.COM katalog nebo reklama, včetně jakékoli rady nebo jiných podobných informací, které od nás získala, i když tento web nebo v jakékoli krajině.COM katalog nebo reklama. CountrysalesandService.com nepředstavuje, že obsah poskytnutý na tomto webu nebo v jakémkoli venkovském servisu.Katalog nebo reklama COM je použitelný nebo vhodný pro použití na místech mimo Spojené státy.

Žádné záruky; Omezení odpovědnosti za webové stránky, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.com reklama

V žádném případě nebude venkovská služba.com, jeho ředitelé, důstojníci, zaměstnanci, přidružené subjekty, nástupci nebo postoupení nebo jiní zástupci jsou odpovědní, ať už ve smlouvě, záruce, deliktu (včetně nedbalosti-ať už aktivní, pasivní nebo imputované), odpovědnost za produkt, přísná odpovědnost nebo jiná teorie, Pro vás nebo jakoukoli jinou osobu nebo subjekt za jakékoli škody (včetně, bez omezení, jakékoli přímé, nepřímé, náhodné, zvláštní, příkladné, represivní nebo následné škody) vyplývající z nebo v souvislosti s jakýmkoli použitím, neschopnosti používat nebo nebo výsledky používání tohoto webu, CountrySalesandService.com nebo jakýkoli typ krajiny a služby.com reklama nebo jakýkoli obsah na tomto webu, CountrySaleSandService.com nebo jakýkoli typ krajiny a služby.com reklama, i když venkovská služba.com nebo jeho zástupce byl informován o možnosti takového poškození. Pokud jste s tímto webem nespokojeni.com nebo jakýkoli typ krajiny a služby.com Reklama a obsah obsažený v něm nebo v těchto smluvních podmínkách, váš jediný a exkluzivní lék je ukončit použití tohoto webu nebo jakýkoli typ krajin.com reklama. Pokud je shledáno, že jakákoli část tohoto omezení je z jakéhokoli důvodu neplatná nebo nevymahatelná, pak je venkovská služba.COM je celková odpovědnost vůči vám v žádném případě nepřesahující sto amerických dolarů (US100.00). Některé státy neumožňují vyloučení a omezení náhodných nebo následných škod, takže výše uvedené omezení nebo vyloučení se na vás nemusí vztahovat.

Žádné záruky; Omezení odpovědnosti za zboží

Veškeré zboží uvedené na tomto webu, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.Reklama COM je „tak, jak je“ (v rozsahu povoleném zákonem) a, pokud není uvedeno jinak, nejsou bez záruk jakéhokoli typu, výslovného nebo předpokládaného. CountrysalesandService.com se zříká všech záruk, včetně, ale nejen, předpokládané záruky obchodovatelnosti a předpokládané záruky fitness, za určitý účel.

CountrysalesandService.com se zříká jakékoli odpovědnosti za nároky na vady produktu, která jsou způsobena zneužitím produktu, nesprávným výběrem a/nebo nesprávným použitím a jakýmkoli popisem, obrázkem nebo jinými informacemi nevyjadřuje ani neznamená záruku, že výrobky jsou obchodovatelné nebo vhodné pro určitý účel. Jakákoli odpovědnost za následné, náhodné, zvláštní, příkladné nebo represivní náhradu škody je výslovně zříceno. CountrysalesandService.Odpovědnost COM ve všech událostech je omezena na a nesmí překročit, kupní cena zaplacená za produkt, která vede k jakékoli odpovědnosti.

Pokud používáte tento web, jste zodpovědní za zachování důvěrnosti svého účtu a hesla a za omezení přístupu k počítači a souhlasíte s přijetím odpovědnosti za všechny činnosti, které se vyskytují pod vaším účtem nebo heslem.

Všechny položky zakoupené z CountrySalesandService.com se vyrábí podle smlouvy o přepravě. To znamená, že riziko ztráty a titulu pro tyto předměty vám předáme po doručení dopravci. CountrysalesandService.com neodpovídá ani neodpovídá za žádné škody vyplývající z přepravy.

CountrysalesandService.com si zachovává exkluzivní a jediné právo na to, zda může být položka vrácena, vyměněna nebo zrušena objednávka. CountrysalesandService.com tedy povzbuzuje zákazníky, aby při zadávání objednávky měli opatrnost, jakmile je zadána objednávka, nelze zrušit ani položku, která je vrácena nebo vyměněna, pokud se CountrySaleSandService.com výslovně souhlasí.

Aby bylo možné získat náhradu nebo výměnu, musí být předchozí schválení poskytnuto na venkovském.com. Zavolejte prosím 330-870-2885 (8:00-17:00, EST, od pondělí do pátku).

Obecně, venkovská služba.com zváží výnosy do třiceti (30) dnů od nákupu. Náhrady jsou pouze za náklady na produkt; Poplatky za přepravu a manipulaci se nezaplatí.

CountrysalesandService.com nemůže přijmout výnosy položek „Drop Spravované“ přímo z továrny.

V Countrysalesandservice.com je výhradní diskrétnost, venkovská služba.com může uložit patnáct procent (15%) poplatků za doplnění za vrácených položek. Vrácení položek „odeslání továrny“ bude předmětem poplatku za doplnění 15%.

Kliknutím sem navštivte naši stránku zásad ochrany osobních údajů.

Smluvní podmínky představují celou dohodu mezi vámi a venkovskou službou.com s ohledem na tento web, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.com reklama. Smluvní podmínky převyšují všechny předchozí nebo současné komunikace a návrhy, ať už elektronické, ústní nebo psané mezi vámi a venkovskou službou.com s ohledem na tento web, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.com reklama. Žádná úprava podmínek nesmí být účinná, pokud není písemně povolena podroben.com. Pokud je zjištěno, že jakékoli ustanovení podmínek je v rozporu se zákonem, pak bude takové ustanovení (odstavy) konstruováno způsobem, který bude co nejvíce odrážet záměry stran, přičemž ostatní ustanovení zůstanou v plné výši Síla a účinek Pokud bude některá z těchto podmínek považována za neplatné, neplatné nebo z jakéhokoli důvodu nevynutitelné, bude tato podmínka považována.

Použitím této webové stránky, CountrySalesandService.COM katalog nebo jakýkoli typ krajiny.com reklama, souhlasíte s tím, že zákony státu Ohio, bez ohledu na zásady konfliktů zákonů, se budou řídit těmito podmínkami a jakýmkoli sporem jakéhokoli druhu, který by mohl nastat mezi vámi a venkovskou službou.com nebo jeho přidružené subjekty.