Jak postavit kutilský stolek za 25 $. Snadno viděné koně

Log Sawhorse plány

Tento projekt DIY Woodworking Sychred je o plánech log sawhorse. Projekt obsahuje pokyny pro stavbu robustní Sawbuck pro řezání protokolů. K dokončení práce potřebujete 1×4 a 2×4. Toto je projekt do 25 let, který staví jen několik hodin. Ujistěte se, že se podíváte na zbytek plánů, abyste viděli alternativy a další projekty pro vaši zahradu.

Při nákupu řeziva byste měli vybrat prkna s velkou péčí a ujistit se, že jsou rovné a bez viditelných nedostatků (praskliny, uzly, zvraty, rozpad). Investice do Cedaru nebo jiného řeziva odolné vůči počasí je dobrý nápad, protože se z dlouhodobého hlediska vyplatí. Před vložením galvanizovaných šroubů použijte úroveň duchovní úrovně a zarovnejte komponenty, jinak nebude mít projekt symetrický vzhled. Pokud máte všechny materiály a nástroje potřebné pro projekt, můžete tuto práci dokončit asi za den. Podívejte se na všechny mé prémiové plány zde.

Log Sawhorse plány

Budování těžkého pilucku

[Tabs Tab1 = ”Materials” Tab2 = ”Tools” Tab3 = ”Time”]

 • A. 6 kusů 2 × 4 řeziva. 41 1/4 ″ dlouhé nohy
 • B. 4 kus 1 × 4 řeziva. 46 1/2 ″ dlouhé rovnátka
 • C. 2 kusy 1 × 4 řeziva. 49 ″ dlouhé diagonální rovnátka
 • D. 5 ft řetězce těžkého vedení
 • 3 kusy 2 × 4 řeziva. 8 ‚
 • 4 kusy 1 × 4 řezivo. 8 ‚
 • 6 kusů 4 ″ kočárkových šroubů
 • 40 kusů 1 5/8 ″ šrouby

Kladivo, pásková míra, rámovací čtverec, úroveň

MITER SAW, Vrtací stroje, šroubovák, bruska

Bezpečnostní rukavice, bezpečnostní brýle

Jednoho dne

Jak postavit těžkopádnou Sawbuck

Prvním krokem projektu je postavení nohou pro log sawhorse. Jak si můžete snadno všimnout v diagramu, musíte udělat několik řezů na 2 × 4 paprsky. Ujistěte se, že jste řezali dno nohou na 60 stupňů, pomocí pokosové pily. Vyhlaďte řezané okraje brusným papírem a odstraňte přebytek vlhkým hadříkem.

Sestavení podpěr ve tvaru X

Dále musíte sestavit podpěry ve tvaru X pro Sawbuck. Zarovnejte komponenty s pozorností pomocí informací z diagramu. Pokud chcete postavit skládací Sawbuck, měli byste vrtat jednu díru podpěrou a přizpůsobit se 4 ″ kočárku. Ujistěte se, že jste zapadali podložku mezi nohama, jinak se snadno nebudou skládat.

Pokud si chcete postavit permanentní Sawbuck, měli byste nainstalovat několik šroubů vozíků nebo jezdit do více 2 1/2 ″ šroubů.

Přizpůsobení boční podpory

Dále musíte do stran podpůrných lamel přizpůsobit 1 × 4 lamely, abyste vytvořili tuhou strukturu. Vrťte pilotní otvory a vložte 1 5/8 ″ šrouby pro zamknutí rovnátka na nohy profesionálním způsobem.

Budování diagonálních rovnátka

Postavte diagonální rovnátka pro Sawbuck z 1 × 4 řeziva. Vyřízněte oba konce rovnátka při 75 stupních pomocí pily.

Přizpůsobení diagonálních rovnátka

Namontujte diagonální rovnátka po boky Sawbuck a ujistěte se, že jsou podpěry dokonale instalatérské. Vyvrtejte pilotní otvory skrz rovnátka a vložte 1 5/8 ″ šrouby do nohou. Je nezbytné instalovat rovnátka na jiném směru po stranách Sawbucku, aby se rámu poskytovala extra rigidita.

Při řezání protokolů na Sawhorse se musíte ujistit, že se spodní nohy nepohybují z polohy. Proto vyvrtejte pilotní otvory skrz spodní část nohou a pomocí struny vytvořte napětí mezi nohama.

V neposlední řadě byste se měli postarat o dokončovací doteky, abyste mohli pokračovat v procesu se zbytkem kroků. Proto doporučujeme zkontrolovat, zda jsou všechny komponenty nainstalovány správně na místo.

Nejlepší tip: Podívejte se na zbytek projektů Workshopu, kde najdete další inspiraci pro váš dvorek.

Tento dřevěný projekt byl o plánech log sawhorse. Pokud chcete vidět více venkovních plánů, podívejte se na zbytek našich projektů krok za krokem a postupujte podle pokynů a získejte profesionální výsledek.

Jak postavit kutilský stolek pro 25

Můj nábytek nakupování domácího mazlíčka je, že cenovka jen zřídka odráží kvalitu- častěji odráží cena náklady na odeslání kusu z výrobního závodu v zámoří. Když jsem v loňském roce začal nakupovat stolu Sawhorse, bylo zřejmé, že se netýká kvality. Rychle jsem se rozhodl vytvořit vlastní- a jsem nadšený jedinečným kusem z masivního dřeva, který nyní sídlí v mém studiu.

Následující část může obsahovat přidružené odkazy. Jako spolupracovník Amazon vyděláváme z kvalifikačních nákupů.

Zatímco stůl Sawhorse v podobné velikosti by stál nahoru 300, byl jsem schopen konstruovat a dokončit svůj stůl za celkovou cenu 25. Konzoly Sawhorse stojí asi 4/pár v místním hardwarovém obchodě (nebo si můžete zkontrolovat cenu na Amazonu). Řezivo pro tento stůl pro výšku proti topu přišlo do 15 let.

Tento projekt byl perfektní příležitostí k použití velkých dveří stodoly, které byly ponechány v jednom z stodol Hawk Hill, když jsem koupil nemovitost, ale pokud nemáte po ruce dveře, zkontrolujte místní stanoviště pro obnovení lidstva (toto šetrnost- Drumberyard/Hardware Store Style má vždy po ruce velký výběr dveří, od levných dutých jádrových dveří po pevné starožitné dveře)

Potřebné nástroje:

Krok 1. Malování závorky Sawhorse

Chcete.li vytvořit leštěný povrch na konečném produktu, pozastavte se zde a namalujte závorky Sawhorse. Černý povlak není hrozný, ale pro použití v indoor si myslím, že prémiový povrch přidává kvalitní vzhled. Kabát bronzové sprejové barvy s olejem zvedl tyto základní konzoly v obchodě do něčeho vhodnějšího pro použití interiéru.

Krok 2. Vyřízněte nohy Sawhorse a křížové desky

Dalším krokem k vytvoření stolu pro kutily je snížení 2 × 4, aby se vytvořily nohy a crossbeams.

Upřímně řečeno, matematika pro řezání nohou byla nejtěžší součástí tohoto projektu! Měření a řezání jsem skvělý- ale měření, řezání, výpočet výšky desky nastavené v úhlu a výpočet úhlu spodního povrchu bylo pro tento umělecký mozek více než trochu náročné! Nakonec jsem to s pomocí dlouho zapomenuté geometrie na střední škole přišel. Zde jsou měření, která jsem použil:

Měření a řezání desek:

Aby se vytvořil stolní výšku proti topu, musí být každá ze 4 nohou Sawhorse dlouhá.

Pro stabilitu: Pokud máte přístup k pokosové pile, ořízněte jeden konec každé nohy v úhlu 55 °. Úhlová hrana vytváří trochu větší stabilitu a přidává hotový vzhled.

postavit, kutilský, stolek, snadno

Pro bezpečný povrch nakrájejte křížové desky na horní část sawhorse na délku, která se rovná 80-85% měření hloubky vašeho stolního stolu.

Krok 3. Písec a přípravné nohy a křížení

Po odříznutí řeziva, ale před vytvořením pilových koní, písku a poté zbarví nebo namalujte řezané řez.

Začněte broušením jakýchkoli drsných okrajů, řezid-yardů a dings z pilíře. Jakmile je to čistý (5 minut, s palmovým brusky. jedním z mých nejlepších nákupů nástrojů vůbec!). Otřete prach z vlhkého hadříku a poté namalojte nebo zakrývejte dřevo.

Pro zabarvení mých sawhorses jsem použil domácí skvrnu vyrobenou z octa, ocelové vlny a hraběte šedého čaje (Earl Gray Tea, ukázalo. Recept na instruktáž můžete získat).

Lněný olej malovaný na řezivu po sušení skvrny a nastavení (asi 12-24 hodin) může přidat bohatost do obilí, ale protože jsem tento projekt udělal v zimě a byl jsem zoufale připraven přesunout dřevo z mého mrazivého workshop a do domu jsem přeskočil olej a později ho zasáhl nějakým polským nábytkem včelího vosku.

Krok 4. Sestavte sawhorses

Podle pokynů na balíčku závorky sestavte své saworses. Kladivé nehty (poučte se z mé chyby: nehty, ne šrouby! Šrouby sádrokartonu levé hlavy natahující ne zcela splachové) do každé z předběžných otvorů na nehty v držácích.

Pokud nakrájíte nohy šikmým dnem, dvakrát zkontrolujte, že konec úhlu 90% je vložen do držáku před přidáním nehtů. Nejsem hrdý na to, že to přiznám, ale musel jsem odšroubovat šrouby a otočné desky, aby úhly byly splachovány podlahou!

Jakmile jsou vaše sawhorses sestaveny, můžete umístit svůj stolní stop přes vrchol. Ačkoli si někteří lidé mohou vybrat, pokud je stolní deska těžká a kutilské saworse jsou dostatečně široké, aby si trvale nepřipojily stolní stolku k sawhorse Zajistěte, aby se stůl nikdy nepřevrátil a někoho zranil. Tyto rychlé a levné bezpečnostní upgrady jsou snadným způsobem, jak mít klid, že váš domácí koňský stůl bude bezpečným doplňkem vašeho domova.

Toto je zábavný projekt, který může udělat kdokoli! I když nemáte přístup k pile, můžete nechat personál řeziva, který pro snížení 4 nebo 5 2 × 4 do 10 desek potřebných pro tento projekt. (Tip: Některé z velkých obchodů s boxem se nyní nabíjí na řezání desky. Ušetřete peníze tím, že požádáte úředníka na stohovací desky, aby mohli stříhat čtyři nohy jedním řezem.)

Aktualizace ledna 2022: Jsem stále zamilovaný do této tabulky! Miluji mít ve svém ateliéru velmi velký výškový stůl a často ho používám jako stojící stůl. Světlo je perfektní a těžká stolní stolní plus robustní sawhorses má za následek stůl, který lze snadno přesunout v špetku, ale nikdy se nepohybuje ani se mění, když pracuji. Níže uvedená fotografie je pohled z vchodu do mého studia.

Tento stůl Sawhorse je viditelný z mnoha místností domu, takže jej často používám k zobrazení kytic květin (a stále více kytic plevelů a bylin, jako je níže uvedené uspořádání šalvěje/fenyk.)

Vytváření stolu s nohama Sawhorse je snadné kutilství, kterého může téměř kdokoli dosáhnout! Je to skvělý projekt pro nové majitele domů, aby vyzkoušeli vylepšení domácího kutilství, a dokonce pracuje pro majitele pronájmu bytů, kteří nemusí mít přístup k nástrojům nebo prostoru pro velký projekt- Získání nohou sawhorse předběžně usnadňuje tento projekt než sestavení základního nábytku Ikea!

Jak dlouho by měly být moje nohy Sawhorse?

To záleží na výšce, ve které chcete, aby se vaše saworses postavily. Moje oblíbené pracovní povrchy jsou výška desky. takže na ně mohu pracovat, když stojíte nebo sedím na vysoké stolici. Chcete.li vytvořit stůl Sawhorse, který je výškou čítače, potřebujete čtyři nohy, které jsou dlouhé 32 palců a 2 palce tlustý stůl.

Co používáte pro stolní sadu Sawhorse?

Pro můj stůl Sawhorse jsem použil staré dveře stodoly, které byly vyplaveny a čistěné. Můžete použít cokoli, co je stabilní a ploché, jako je překližka s pěknou dýhou nebo dokonce konstrukční pěnovou jádrovou deskou. Ať už používáte cokoli, nezajistěte se a zajistěte si jej a dvakrát zkontrolujte, zda je stabilita stolu- narážející se z příliš velké váhy nebo vytahování rovnováhy může být katastrofální. Vyberte si stolu, která může být zajištěna na saworses, ujistěte se, že vaše saworse jsou dostatečně široké a umístěny správně, aby plně podpořily stolní plochu, a přidejte podpůrné paprsky na spodní stranu, pokud máte obavy o sílu stolu Top.

Způsobuje nerovný povrch stodoly do dveřního stodolu problém při jeho použití jako pracovní plochy?

Ne. No, většinou ne. Většinou jsem tuto tabulku použil pro fotografii, organizaci a vytváření umění. Pro první dva nebyl nerovný povrch nikdy problém, ale pro malování nebo modelování jsem musel být kreativní. Moje řešení: Lehká, velmi rigidní deska, která by nepoškrábala můj vintage stolní dveřní stůl. Po nějakém brainstormingu jsem nakonec koupil obří polyethylenovou řezací desku, jako byste našli v komerční kuchyni. Je to rigidita nahrazená pro nerovný povrch (pokud jsem jej umístil na jednu z příčkových paprsků) a velká velikost znamenala, že měla dostatečný kontakt se zvednutými porcemi dveří stodoly, aby zůstala stabilní. Jako bonus byla řezací deska nepropustná pro můj nože přesného!

Děkuji za přečtení.

Doufám, že můžete říct, že miluji DIY, zkoumat nejlepší cenově dostupná řešení pro každodenní problémy a dokumentování / sdílení řešení! Hawk-Hill.com je podporován čtenářem.

☕ Hawk-Hill.com je podporován čtenářem. Pokud vám tento článek ušetřil čas nebo peníze, zvažte prosím darování 1, abyste mi pomohli pokrýt náklady na hostování tohoto webu, nebo pokud si tyto informace oceníte a chcete hodit „díky„ Díky!“Moje cesta mi koupím kávu. samozřejmě bych to ocenil.“! :]

Čtenáře otázky a doporučení

Čtenáři, máte nějaké oblíbené témata / příspěvky? O čem byste si v budoucnu chtěli přečíst více? Jak doufám, že z tohoto a dalších článků na mém webu můžete říct, opravdu si užívám kutilství / dobrou výzvu a nebojím se svinout rukávy, abych zjistil skvělé, a doufejme, že jednoduché řešení. Takže prosím neváhejte a dejte mi vědět v комментарии и мнения владелцев níže (nebo oslovení prostřednictvím sociálních médií)!

Dobře. teď se to pokusím zabalit

A konečně, pokud byste se chtěli i nadále dozvědět o zajímavých možnostech pro kutily a také o tom, jak můžete řešit kreativní nové projekty, zvažte odhlášení nejnovějších a nejoblíbenějších článků uvedených na domovské stránce Hawk-Hill. Vždy se snažím užívat si a psát o tvůrčí stránce života, takže prosím, nebuď cizinec. často se vraťte zpět!

Pokud se vám tento příspěvek líbil, můžete si také užít také čtení / prohlížení / pohlcení jednoho nebo všech těchto článků!

Jak postavit skládací sawhorse. rychlý a snadný

Pro amatéra nebo profesionálního dřevaře je dobrý pár sawhorses nezbytným prvkem jakéhokoli projektu. Podívejte se na naši úplnou recenzi nejlepšího Sawhorse. Steve Ramsey z Woodworking pro pouhé smrtelníky má jednoduchý úkol udělat si vlastní saworses o krok dále.

Jediným skutečným problémem se základními saworsemi je, že zabírají hodně místa ve vašem obchodě nebo garáži. Tento jednoduchý skládací design Sawhorse od Steve je velmi snadný, rychlý a vyřeší problém s úložištěm základní sawhorses.

Nejlepší část, potřebujete pouze dva 2x4x8, abyste mohli postavit každého SAWHORS (bez police). ​

Co budete potřebovat

 • 2. 2x4x8
 • 1. 1/2 palce 4×4 list překližky
 • 2 1/2 palcové šrouby
 • 2. 3 palcové popruhy (se šrouby)
 • 4. 2 palce x 1/2 palce
 • Bezdrátový vrták
 • MITER SAW nebo TABLE SAW
 • SAW BAND nebo Jigsaw
 • Lepidlo na drevo

Vyřízněte 2x4x8

Jak jsem řekl dříve, potřebujete pouze dva 2x4x8 pro každého sawhorse. Nejlepší způsob, jak začít, je na začátku snížit veškerý základní materiál.

Základna Sawhorse

2x4x8 číslo jedna. rozřezán na 3 stejné délky ve 31.5 palců.

2x4x8 číslo dvě. Vyřízněte jeden kus na 31.5 palců a jeden kus při 48 palcích.

Police

Zbývající část 2x4x8 číslo dvě bude muset být nařezána na čtyři proužky na 3/4 palce široké x 15 palců dlouhé. Nebo, pokud nechcete projít potížemi s rozřezáváním 2×4 na proužky, stačí si zakoupit pás 1×2 a nakrájet na délku.

Police by měla být 1/2 palcová překližka ve 13.5 palců x 27.5 palců. ​

Kliknutím sem zobrazíte seznam řezu a úplné plány pro tento Sawhorse.

Vyřízněte úhly 19 stupňů

Pomocí stolní pily nebo pokosové pily, zkrácejte konce každého 31.5 palcová deska v úhlu 19 stupňů. Úhly by měly být paralelní na každé desce.

Ujistěte se, že neměníte celkovou délku každé desky. ​

Jak je znázorněno na obrázku níže, můžete ušetřit trochu času nastavením pily na 19 stupňů při řezání desek popsaných v prvním kroku.

Vrtací otvory

Vrtací otvory na jednom konci každého 31.5 palcová noha pro připojení nohy na vrchol sawhorse. Jednoduše se ujistěte, že používáte správný bit pro šroub velikosti, který použijete.

Ve stejné poznámce nezapomeňte použít šroub dostatečně dlouho na to, aby pronikl oběma deska.

Za prvé, nepracuji pro KREG, ani mi neplatí, abych podpořil své výrobky. Pokud však nemáte jeden z jejich přípravků Kreg, chybí vám. Pokud potřebujete udělat díru, je to pro vás nástroj.

Podívejte se na toto rychlé video níže a dozvíte se více.​

Před vrtáním a zabezpečením panges popruhů 3 palce

Pomocí rovné hrany nakreslete přímku 4 palce od každé okraje 48 palcové srtézy, kde budou připojeny nohy Sawhorse.

Vystřeďujte nohu na horní desku a pomocí panového závěsu předem vyvrtejte otvory, kde bude závěs připevněn k nohám a spuštěné desce. ​

Připojte závěs k noze a připevněte nohu pomocí šroubů vhodně velikosti (2 1/2 palce) k horní desce.

POZNÁMKA: Připojujete pouze nohu, abyste mohli přesně označit otvory k závěsu na druhé noze.

Pravděpodobně si myslíte: „Jak mám zapadnout do tužky mezi deskami, aby se vyznačila díry?„No, vše, co musíte udělat, je snížit tužku na asi 2 palce a tam jdeš. Je také dobrý nápad mít za tímto účelem několik tvrdohlavých tužek.

Odšroubujte nohy z desky horní ortézy. Poté předilte vyvrtávejte otvory, které jste označili, a připojte závěs.

Označte čáru na půli cesty po každé noze

Nyní byste měli mít nohy připravené k úpravě pro polici. Pomocí přímé hrany označte čáru na půli cesty po nohou sawhorse. To je místo, kde vyvrhnete díry pro hmoždinky, které drží držáky polic.

postavit, kutilský, stolek, snadno

Poznámka: Pokud nepotřebujete polici, přeskočte do kroku 8.​

Vrtací otvory pro hmoždinky

Vyvrtejte otvor 1/2 palce ve středu každé linie na nohou. Jen si pamatujte, pokud používáte jinou velikost hmoždinky, musíte upravit velikost díry. Například, pokud používám 3/4 palcové hmoždinky, musím vyvrtat díru 3/4 palce.

Poznámka: Steve Ramsey má pěkný vrták, který vám pomohl s tímto krokem, ale můžete vyvrtat díry také bezdrátovým vrtákem.

Připevněte vážnice

Jako vždy přidejte do každé díry velkorysé množství lepidla na dřevo.

Umístěte dowel tyče do každé díry a lehce klepněte, dokud nejsou všechny hmoždinky přibližně stejnou délku. Otřete jakékoli přebytečné lepidlo.

Zabezpečte nohy na horní roubu Sawhorse

Pravděpodobně už máte pocit, že jste to udělali, a máte pravdu. Nyní jen opakujte kroky a připojte nohy k horní ortéze.

Tento Sawhorse je v tomto bodě dostatečně robustní, ale přidání police pouze zvyšuje sílu a robusnost.

Vrtací otvory, zářez a připevněte držáky polic

Pomocí nohou sawhorse jako průvodce držte 15 palcové proužky proti středové linii na nohou a označte, kde budete vyvrtat každou díru, abyste se připojili na pruty dowelů.

Vrťte otvory pro pruty hmoždinek.

Na jedné z otvorů na každé desce zářez díru, takže může být zvednuta z hmoždinky.

postavit, kutilský, stolek, snadno

POZNÁMKA: Steve používá kapelou pilu, aby si vytvořil svůj zářez, ale skládačka nebo většina ostatních pily bude fungovat, pokud budete opatrní.​

Zabezpečená police překližky

Zajistěte svého 13.5 palců x 27.5 palcová překližka na držáky. Ujistěte se, že se do prutů hmoždic nepřišroubujete, nebo se vaše police nebude moci složit tak, jak je zamýšleno.

Vše hotovo!

Je čas sedět, relaxovat a užít si všechny další místnosti, kterou jste právě vytvořili s novými skládacími saworsemi.

postavit, kutilský, stolek, snadno

Podívejte se na celý tutoriál o zpracování dřeva pro pouhé smrtelníky níže.

Jak postavit rychlý a snadný sawhorse

Před několika měsíci mě řemeslník odletěl do Chicaga, abych navštívil svůj řemeslný zážitek na Shop na bloggerové summitu. (Pokud jste někdy v Chicagu, rozhodně doporučuji zastavit zážitek z řemeslníků a kontrolovat to. Je to zdarma a otevřené pro veřejnost.) Strávil jsem den hraním s nástroji a učením, jak stavět různé projekty pod vedením několika bloggerů pro kutily. Jeden projekt, který se mi opravdu líbil a zjistil, že je docela užitečný, byl od Timothy Dahl, majitel blogu pro kutily Charles a Hudson.

Timothy nám ukázal, jak udělat jednoduchý, ale robustní sawhorse, že i praktický noob, jako jsem já.

Proč chci postavit sawhorse?

Dobrá otázka. Sawhorses se hodí v různých situacích. První a nejviditelnější situace, kdy je užitečný Sawhorse, je, když musíte něco vidět. Duh. Sawhorse dává desce, že jste řekli podporu a výšku, kterou potřebujete k čistému řezu.

Pár sawhorses lze také použít k vytvoření provizorního pracovního stolu nebo lešení. Stačí použít dva sawhorses jako nohy a položte na něj list překližky. Když jsem jednoho léta na střední škole pracoval jako malíř, můj šéf použil pár saworses a staré dveře, které našel na straně silnice, aby si vytvořil svůj pracovní stůl. Provizorní stoly od Sawhorses se obzvláště hodí, když se připravujete na prodej v garáži.

Uvidíme. Další důvody, proč byste měli postavit sawhorse co takhle provizorní SeeSaw? Nebo co použití jako Fulcrum pro domácí obranu katapultu? Jen to Spitballin.

A i když si určitě můžete koupit připravené saworses v místním obchodě s hardwarem Big Box, chybí vám zábava a spokojenost s budováním vybavení, které vám bude sloužit pro nadcházející roky.

Materiály

Zde jsou materiály, které Tim doporučuje pro jeho sawhorses. Stačí si udělat pár.

 • Šest 32½ palce 2x4s (pro I-paprsky)
 • Osm 30 palců 2×4 (pro nohy)
 • Dvanáct 3palcových dřevěných šroubů
 • Třicet dva galvanizované nehty

Jak postavit Sawhorse

Budování sawhorse je super snadné. To přispívá k skvělému startovacímu projektu pro muže, který s nástroji nikdy opravdu nepracoval, ale chce se stát širší po celém domě.

Poznámka: Toto je jeden způsob, jak vybudovat sawhorse. Vím, že existuje spousta dalších způsobů, jak to udělat. Tento plán je skvělý pro každodenní použití v typické příměstské garáži. Pokud plánujete používat své saworses pro těžkou práci, můžete vyzkoušet jiný design.

Změřte a ořízněte dřevo

2x4s, které jsem si koupil, přišly v délkách šestnácti stop, takže jsem je musel snížit na potřebné velikosti. Zde měří a stříhám kousky 32½ palce pro i-paprsky a 30palcové kousky pro nohy. Nezapomeňte měřit dvakrát a jednou řezat!

Zde používám přenosnou pokosovou pilu pro řezání dřeva. Můžete použít ruční kruhovou pilu nebo dokonce ve staré škole rukou.

Připraven být přeměněn na sawhorse

Postavit i-paprsky

Vezměte tři ze svých 32½ palců 2×4 a přišroubujte je dohromady ve formaci „I“.

Před odjezdem šroubů mi připadalo užitečné vyvrtat pilotní díru.

Řídit tři dřevěné šrouby přímo dolů uprostřed nahoře a dole i-paprsku. Umístěte dva šrouby poblíž každého konce a říďte druhý přímo uprostřed i-paprsku.

Nabíjejte nohy do i-paprsku

Zadek na konci 30 ″ 2x4s do horní části i-paprsku jako tak. Kladivo dva nehty na vrcholu nohy tak, aby šly do středního i-paprsku.

Nail další dva nehty do vaší nohy, aby procházely dolním i-paprskem.

Pokud jste udělali věci správně, měli byste s nehty vytvořit krabicový vzor. Všimněte si mého kladiva v dřevě. potřebuji cvičit.

Dokončený Sawhorse

Můj hotový Sawhorse. Opláchněte, umyjte a opakujte, aby se váš druhý Sawhorse pro pár. Chcete.li tyto špatné chlapce uložit, stačí je naskládat.