Jak vyrobit hydraulický konektor s elektrickým pohonem

Jak vyrobit hydraulický konektor s elektrickým pohonem

Mnoho motoristů, stejně jako profesionální mechanika, čelí úkolu resetovat a lisování částí. Pro tyto účely se často používá stará osvědčená metoda. kladivo, mandrel a přesné měřené údery. Ale bohužel tímto způsobem můžete neodvolatelně poškodit část.

Je to mnohem lepší, snazší a praktičtější provádět tyto operace se speciálním strojem, stiskněte. Podívejme se, jak můžete udělat elektrickou jednotku z běžného konektoru a motoru z pračky rukama.

Jak si vyrobit auta z vlastních rukou?

Hydraulický konektor pro kutily

Hydraulické zvedáky by měly být věnovány zvláštní pozornosti, protože se liší v největší nosné kapacitě, což je důležité při práci s nákladními vozy nebo SUV. Existuje možnost výroby hydraulických konektorů s různými velikostmi a charakteristikami. Moderní mechanismy se používají nejen na servisní stanici a v automatickém, ale dokonce i v odvětví rafinace ropy. Zařízení může pracovat v horizontální i vertikální rovině.

Hlavní podpůrné prvky zařízení: pouzdro, pracovní tekutina (nejčastěji ve své roli je olej) a zatahovací píst. Případ je krátký a prodloužený. Současně je vyrobena z tvrzené oceli, takže design vydrží nezbytnou úroveň zatížení. Případ nese funkci vodicího válce pro píst a nádrž pro pracovní tekutinu.

Zvedací zařízení a kreslení válec jsou v otvorech pouzdra. Sestup se provádí otočením rukojeti ve tvaru T. Zařízení je vybaveno polyamidovými koly, která poskytují manévrovatelnost. Protáhlý typ je navržen pro těžká vozidla.

Hydraulické zvedací mechanismy jsou nejběžnější a nejpohodlnější, takže začněme s nimi. Výroba hydraulického konektoru je následující. Budete potřebovat svařovací stroj, zámeční návyky, rohový broušený stroj s kovovým disku, ocelový profil pro design.

Hydraulické konektory jsou standardní, válcování, láhev, hybridní, háček a rhomum. Následující podrobně je podrobně popsán proces výroby běžného hydraulického konektoru. V síti je mnoho výkresů, pomocí kterých se tyto mechanismy shromažďují.

 • Nejprve je vytvořena podpůrná platforma pro mechanismus. Vhodné pro ocelovou obdélníkovou velikost profilu 50 x 50 milimetrů. Z profilu je nutné odříznout 4 díly 300 milimetrů dlouhé. Položte tyto boční stěny k sobě a vařte dokovací švy zespodu a shora.
 • Vytvořte stojany a zastávky. Posypte 2 díly z profilované trubky. Délka dílů se počítá vzhledem k velikosti maximálního zdvihu tyče, poté se k tomu přidá výška konektoru a podpůrná platforma. Důraz je kladen na stejný materiál. Jeho délka se rovná šířce podpůrné platformy. Důraz a stojany jsou spojeny svařovaným švem, struktura ve tvaru písmene p je přivařena k základně.
 • Výroba odnímatelné zastávky schopná pohybovat se podél průvodců a sdělit tlak na zpracovanou část. Je vyroben z několika segmentů ocelového proužku tlustého centimetru. Délka částí by měla být menší než vzdálenost vytvořená mezi stojany. Výsledné části jsou připojeny na několika místech svařováním. Během instalace bloku na snímku tisku z hydraulického konektoru je nutné vybrat 2 šrouby s podložkami a maticemi a spojit výsledné desky s blokem tak, aby byly umístěny na obou stranách stojany. V případě potřeby můžete při instalaci mezilehlého čtvercového profilu snížit vzdálenost mezi pohyblivým důrazem a horním paprskem struktury.

DIY šroubové konektor

Šroubový konektor se skládá z: základny, dolního a horního ramene, mechanismu zastavení a šroubu. Je odebrána kovová základna (odrůda), která má část sekce 2,63 cm čtverce. 4 skrz otvory jsou vyvrtány, s průměrem podobným průměru špendlíku. Je vhodné připojit základnu k širší odnímatelné platformě. Poté se vyrobí horní a dolní rameno z kovové základny.

Hřídel je vyrobena z kovové tyče. Průměr baru je 12 milimetrů. Z jednoho konce by měla existovat vlákna a od druhého. západka připojená k šachtě s čepem přes otvor. Osa je vyrobena, relativní, ke kterému dochází k rotaci ramen. Osy na obou stranách jsou kolíky s plochými válcovými hlavami, připevněné kódy. V jedné ze zastávek je vyvrtána díra s průměrem 10 milimetrů, ve druhém je provedeno vnitřní vlákno. Západka působí roli upevnění hřídele ze strany rotace a převody točivého momentu do hřídele.

Šroubový konektor může být vyroben ve třech různých variacích: s lichoběžníky, kosočtverec, kosočtverec, šroubová páka.

DIY pneumatický konektor

Je relativně snadné vyrobit konektor letadla vlastními rukama, vzhledem k tomu, že tento typ jednotky je velmi zvědavé zařízení. Pneumatické konektory jsou nezbytné, pokud mluvíme o přesné instalaci. Při práci na nerovném nebo volném povrchu je takový zvedací mechanismus nezbytný. Základem zařízení je gumová šňůra vyztužená tkanina. Shell se zvyšuje, když je dodáván stlačený vzduch. Zařízení je také docela komplikované z hlediska designu.

Pro výrobu mechanismu tedy budou zapotřebí následující materiály: starý polštář z kamionu, šroub, míč, který může hrát roli ložiska, šroub kola, komora a vrták.

Zašroubujte šroub do polštáře. V šroubu před tím musíte vyvrtat díru, která bude obsazena montáží. V šroubu kola z vázy je také nutné vytvořit díru. Bude jako ventil. Prvky jsou připojeny. Míč, který uzavírá průchod vzduchu během provozu, je umístěn do dostupného výstupu. Chcete.li používat zařízení, potřebujete čerpadlo. Jack bude umístěn pod dolním množstvím automobilu. Budete také potřebovat dřevěný blok spočívající na autě.

Do.it.to.siself Electric Jack

Není obtížné vyrobit domácí konektor pro auto s vlastními rukama, pokud mluvíme o mechanických zařízeních pracujících na fyzickém úsilí uživatelů, stlačeném vzduchu a pracovní tekutině. DIY Electric Drive s vlastními rukama je poněkud obtížnější vyrobit.

Zdrojové materiály pro výrobu mohou být různé. Vhodné motory pro okna (jako příklad můžete vzít motor z „desítek“). Pohon a kabely musí být extrahovány a ponechávají pouze motor a převodovku. Budete potřebovat hlavu, ve které je čtyřpodniková strana vybavena tvářími 7 milimetrů. Jako základ může pravidelný spirálový kosočtvercový jack působit jako základ.

Naším úkolem je vytvořit elektrickou jednotku, aby se při používání nevyvíjelo úsilí. Upevňovací prvky jsou vyrobeny z ocelových proužků. MOUNTY MUSÍ být řezány a požadovaná konfigurace je jim dána a poté je připojit k převodovce. Upevnění a hlava na převodovce jsou přivařeny k zařízení. Zařízení lze ovládat pomocí tlačítka z mechanismu zvedání skla.

Manuální náčiní pro zvedání automobilu

Toto zařízení není konektorem v doslovném smyslu slova. Toto je však jedna z odrůd výtahu mechanického typu.

Myšlenka výroby tohoto zařízení patří autorovi kanálu YouTube „Bobka TV“.

Nejprve připravíme potřebné podrobnosti. K tomu používáme následující materiály: profilové trubky, kovové pruhy a kus kulaté trubky (nakrájeli jsme kulatý trubku na kulaté trubce a použili jsme jednu z výsledných polovin).

Dále pokračujte k výrobě domácího zařízení. Svařujeme kus kulaté trubky k kusu profesionálního potrubí, jak je znázorněno na fotografii níže.

Na opačný konec profilu přivaříme další polotovar od profesionálního triberu. Svařujeme stojan z dlouhého segmentu profilové trubky. bude hrát roli páky. Na horní část stojanu musí být přivařena k držadlu.

Dále nainstalujte osu kola z vláken a svařte ji. Svařujeme kus profilu s koly nábytku do stojanu.

Vyčistěte svary a začněte malovat. Poté nainstalujte podpůrná kola.

Princip provozu domácího zařízení je velmi jednoduchý. Smažíme náčiní ve spodní části automobilu. Pak jsme ji položili na páku vlastní váhou a zvedli auto. Zároveň již není nutné rozdrtit páku.

V autorově videu je zobrazen proces výroby domácího roleta.

Pokud se vám to líbí domácí, můžete opakovat. Ale musíte použít stojany na bezpečnost automobilů.

Funkce designu elektrického konektoru

Před zakoupením elektrické jednotky pro vaše auto se doporučuje seznámit se se všemi stávajícími modely a odrůdami takových struktur. Seznámení se stávajícími výhodami a nevýhodou Jacka Rolling Kraft Hydraulic 3 tuny pomůže vyhnout se nákupu falešné jednotky. Pokud jde o typy výtahů automobilů, jsou rozděleny do takových skupin:

Elektrický jack

Nejjednodušší a nejspolehlivější design je mechanický konektor. Malá nosnost však umožňuje použití mechanických výtahů pouze pro opravu automobilů. Návrh mechanického automobilového zařízení je charakterizován přítomností mechanismu šroubu nebo stojanu.

Práce hydraulické jednotky se provádí v důsledku účinku tlaku speciálního oleje, který několikrát několikrát zvyšuje nosnost a přenos lisového úsilí mechanismu.

Rombický konektor 2 tuny KRAFT KT 800025 je reprezentován nafukovacím polštářem, jehož výroba se používá silný materiál. Vzhledem k tomu, že vzduch působí na kameru ve válci, se postupně začne bobtnat, v důsledku toho se vozidlo zvyšuje. Výhody takových nástrojů zahrnují snadnost provozu a dobrá nosnost, ale i přes to jsou pneumatické konektory velmi vzácné. Tuto skutečnost lze vysvětlit skutečností, že použití takového zařízení je možné pouze pomocí speciálního kompresoru.

I přes skutečnost, že elektřina je nezbytná pro provoz elektrických struktur ve většině případů, je jejich autonomní práce také možná.

vyrobit, hydraulický, konektor, elektrickým, pohonem

Abychom dodali strukturu elektřinou, často stačí připojit konektor pouze k palubnímu sílu ve vozidle. Motor může být ve stavu off. Chcete.li přivést do pracovního stavu elektrokratiky, musíte provést řadu následujících funkcí:

 • Pomocí zapalovače cigaret musíte zařízení připojit k síti.
 • Signál, že jednotka byla připojena, vstupuje do mikroúvěsu přes dráty.
 • Poté mikrokon předává signál do provozního válce konektoru.

Funkce provozu domácího jacku

Osoba, která to udělala, je zodpovědná za práci domácího. Proto bez ohledu na to, jak si jisti, že domácí Jack vydrží váhu, používáme pojištění s dalším Jackem, pokud pracujeme pod autem.

Toto pravidlo se však vztahuje dokonce na zakoupený model, protože je již dlouho známo: bezpečnostní opatření jsou psána na základě chyb. Bohužel často fatální.

Hydraulický konektor: Princip provozu, diagram mechanismu

Hlavním účelem Jacka je vzestup nákladu, který se o něj opírá o malou výšku.

Práce mechanismu je nejvíce indikativní v hydraulických modelech, kde je princip komunikace plavidel založen a je implementován zákon Pascal.

Všechny typy zvedáků kombinuje jednu vlastnost. používejte při práci s pákou v jedné nebo druhé formě.

U hydraulických modelů je to hydraulická páka.

Jack je v podstatě technicky jednoduchý mechanismus.

Liší se od ostatních zvedacích zařízení a je to, že se nachází přímo pod zátěží a během provozu nevyžaduje pomocná zařízení, například řetězy nebo lana.

vyrobit, hydraulický, konektor, elektrickým, pohonem
 • Například ve výstavbě, při zvedání částí struktury, velké bloky.
 • Při opravě automobilů. Je nezbytný při provádění pneumatiky, kde se používá ke zvednutí těla automobilu, což vám umožní uvolnit kolo od hmotnosti vozidla.
 • Jako výtah pro pohyb, instalace celkových dílů a zařízení na podpěry.

Každý z typů konektorů má jedinečný design a vytvořen pro implementaci konkrétních úkolů.

Jak si vybrat vysoce kvalitní jack: srovnání výrobců a modelů

Jak již bylo zmíněno dříve, zamýšlená kabinet založená na automobilu je zvyšovat automobily, která mají velkou vůli.

Vzhledem k tomu, že design takových vozidel se rozlišuje jedinečnými rysy, je jejich výška zachycení mnohem větší než jiné stroje.

Hlavní charakteristiky takových struktur jsou představovány nosností, která může být od 7 do 13 tun, výška zvednutí. ne více než 450 mm a výšku zachycení 200 mm.

Pokud jde o výhody zvedáků lahví, zahrnují vysokou nosnost, která vám umožňuje zvyšovat minibusy, SUV, stejně jako světelné a střední nákladní automobily. Díky kompaktnosti výtahu nebude ve srovnání s válcovací strukturou zabírat mnoho místa v kufru nebo v dílně.

Stejně jako jakékoli jiné zařízení má i vzdálené hydraulické výstřely také některé nevýhody, z nichž jednou je neschopnost používat auto, jehož vůle je menší než 20-25 centimetrů. Většina úprav hydrauliky má nepříjemný sestup a liší se ve velké hmotnosti, která se pohybuje od 7 do 10 kg.

Nejlevnější model hydraulické roviny typu láhve je reprezentován značkou Autoprofi DG-04 a nejpohodlnější je výtah od výrobce Sparta. Na základě recenzí zkušených motoristů dospěli odborníci k závěru, že nejspolehlivější je Bison Jack 43060-12.

Vzhledem k kompaktním rozměrům, nízkým popadnutí a kroku.krok nastavení výšky zvedání vozidla, jsou také populární hydraulické konektory.

Hmotnost takového mechanismu ve shromážděné podobě je 20-25 kg a lze jej použít pouze stacionární, protože se nejedná o mobilní strukturu.

Doporučuje se ukládat háček elektro.hydraulického čerpadla výhradně ve svislé poloze.

Zařízení a vlastnosti

Klasický hydraulický konektor se skládá z následujících prvků:

 • Záložní kontejner se systémem páky, skrz který je pracovní tekutina zraněna do hlavního válce.
 • Pracovní válec s pístem, který stoupá s tokem dostatečného objemu kapaliny.
 • Sběr. horní část pístu navržená tak, aby se zastavila ve zvednutém objektu. Tento prvek je často doplněn pístem pohybujícím se ve výšce vzhledem k pístovému stonku, navrženým pro předběžné zastávky vyzvednutí bez použití hydraulického systému.
 • Podpůrná základna. podrážka případu.

Návrh navíc poskytuje několik ventilů:

 • Čerpací ventil. je zodpovědný za přesun tekutiny ze záložního nádoby do pracovního válce a blokuje jeho zpětný pohyb.
 • Bezpečnostní ventil. zabraňuje nahrávání jacku. Funguje to jako bypass ventil v hydraulickém systému.

Materiál

Vše záleží na designu a nosnosti Jacku.

Modely přistání pro automobily jsou často hliník, zatímco tvrzená ocel a litina se používají pro hydraulické možnosti nákladu.

Materiál a jeho tloušťka přímo ovlivňují nosnost mechanismu jako celku.

Rozměry, hmotnost a nosnost konektorů

Hlavní charakteristika je nosná kapacita Jacku, která je určena návrhem.

Zpravidla, čím větší je velikost tohoto mechanismu, tím větší je nosnost.

Hydraulický model láhve s nakládací kapacitou 2 tun v nízké nadmořské výšce (v průměru 150. 180 mm) váží 2. 3 kg.

Současně může mít dlouhá možnost určené pro stejnou nosnost výšku až 1 metr nebo více a jeho hmotnost je asi 10. 15 kg.

Všechno spočívá na designu a účelu produktu.

Nejvíce zvednuté mezi zvedáky jsou hydraulické, kde jednotlivé modely mohou zvyšovat a udržovat váhu až 100 tun.

Šroub však má nejmenší nosnost. až 1 tunu.

Tah prutu

Další charakteristika, která se při výběru nezbytně zohledňuje. výška zvedání Jacku.

Je to maximální vzdálenost mezi horním bodem vyzvednutí a podporou produktu.

Je součet následujících charakteristik:

 • Výška okurky je nejmenší vzdálenost mezi horním bodem vyzvednutí a základnou základny. Kreslení rovnoběžky s autem. jeho vůli.
 • Pracovní tah prutu je největší vzdálenost mezi horní a dolní polohou konektoru (svisle).

Jak vyrobit tlapku s nízkým výběrem pro hydraulický konektor

V této recenzi autor ukazuje, jak vyrobit tlapku s nízkým vyzvednutím pro hydraulický konektor láhve. Toto je druh vyměnitelného vybavení, které rozhodně nebude v garáži nebo domácí dílně zbytečné.

Domácí vrták pro automatické otvory je další zvedací zařízení, díky kterému je možné zvednout zboží z minimální výšky, počínaje 2,5 cm (v závislosti na modelu).

Hydraulický konektor s tlapou tedy lze použít během různých instalačních a instalačních prací, včetně zvedání těžkého vybavení, vybavení a strojů, jakož i masivních a celkových kovových struktur.

Doporučujeme také přečíst článek: Jak vytvořit jednoduchý hydraulický lis pomocí konektoru s vlastními rukama. Tento užitečný domácí domácí.

Při používání vybavení se najednou získávají dvě pracovní místa. horní a dolní. Когда нет возможности установить бутылочный домкрат под грузом, кототом ы с т т т л л л с с с т т л л с с с с т т с с.

Toto vybavení můžete vyrobit sami z dostupných improvizovaných materiálů. Například autor k tomu používá zbytečné oříznutí hustého kovu. Takové „dobré“ při přijetí kovu alespoň desetník.

Hlavní fáze práce

Návrh samotného zařízení je poměrně jednoduchý. Bude nutné vytvořit pouze dva podrobnosti: podpůrné místo pro hydraulický konektor a pohyblivá část s vyzvednutím, která se bude pohybovat nahoru a dolů podél stojanu.

Nejprve autor dělá základ pro jack s láhve. Bude nutné svařit stojan, aby se k němu posunula mobilní část. Přirozeně svařte mezery, odolat pravý úhel mezi nimi.

Pak zbývá pouze vytvořit mobilní strukturu struktury. Vyčistěte svary a malovat detaily. Poté začněte sestavení.

Pokud je to žádoucí, můžete navíc nainstalovat dva návratové pružiny, které zrychlí snížení mobilní části, když je bez zatížení.

Podrobně můžete sledovat, jak udělat nízkou chválu za hydraulický konektor hydraulického konektoru ve videu na našem webu. Napište svůj názor na tento domácí v x.

Do.it.to.siself Electric Drive

Jack je populární nástroj, který téměř každý motorista používá. Jednotka vám umožní vyrovnat se s téměř jakoukoli, dokonce i s nejvíce nepředvídanou situací, a pomáhá rychle opravit rozklad. Jack by měl být v autě pro případ, že bude potřeba oprava, a poblíž nebude jediná dohoda nebo automobilová služba.

Není vždy možné koupit vysoce kvalitní jack. V případě potřeby to lze provést vlastními rukama. Při výrobě je důležité zajistit požadovanou úroveň bezpečnosti budoucího zařízení. Stojí za to zvážit podrobněji, jak vytvořit jack.

Přístroj

Hlavním úkolem Jacku je zvednout kola vozidla pro jejich následnou náhradu. Nástroj se používá jak pro profesionální opravy, tak pro domácí kola s vlastními rukama. Provoz Jacku se také provádějí opravy v určitých oddílech pod vozem, což zajišťuje vzestup stroje.

Je pozoruhodné, že Jack je populární nejen v automobilové sféře. Používá se k instalaci různých návrhů a během stavebních prací nebo opravy různých zařízení. Rozlišují se následující typy konektorů:

 • Mechanický. Vzestup se provádí stisknutím páky na rukojeti. Nepoužívají se tak často, ale jsou kompaktní a nedostatek fyzického úsilí.
 • Hydraulické. Výrazný rys nástroje je princip jeho práce. Rostoucí kola jsou poskytována na úkor příchozího tlaku vytvořeného pracovní tekutinou. Takové zvedáky jsou populární.
 • Pneumatický. Za provoz zařízení jsou zodpovědné komprimované plyny. Kamera se zvyšuje vytvořeným tlakem, což vám umožní zvednout auto.

Pokud je to žádoucí, můžete vyrobit některý z těchto zvedáků pomocí vhodných nástrojů a materiálů. Domácí konektory jsou také populární.

Výběr materiálu

Hlavní věc, kterou je třeba poskytnout v domácí struktuře, je dosáhnout své síly. Proto pro výrobu rámce takové materiály, jako jsou:

 • Ocelové kanály;
 • Profily trubice PVC;
 • Kovové tyče vyrobené z profilové oceli;
 • Kola zajišťující pohyb objektu;
 • Gumová část pro misku;
 • Upevňovací prvky.

Potřebné nástroje

Budou vyžadovány hlavní nástroje a materiály:

Měla by také existovat ruleta, pravítko a další měřicí nástroje v okolí. Navíc se doporučuje připravit značku, abyste mohli označit měření.

Jak to udělat

Pokud chcete, pak bude možné vyrobit téměř jakýkoli jack rukama. Proto se vyplatí zvážit, co je nutné vytvořit určitý model.

Hydraulické

Nejběžnější typ zvedacích nástrojů. Vyznačuje se vysokým výkonem, takže se často používá při opravě nákladních vozidel nebo SUV.

Návrh zařízení obsahuje:

Případ zařízení má různé tvary a délky. Nejlepší možností pro výrobu jednotky by bylo použít tvrzenou ocel, která poskytne potřebnou sílu.

V bydlení je několik děr. Poskytují:

Existuje také rukojeť ve formě písmene T, která poskytuje sestup prvků. Pohyb zařízení usnadňuje polyamidová kola, která poskytují skvělé příležitosti pro manévry.

Hydraulickou buňku můžete sestavit za pár hodin. Chcete.li vytvořit zařízení, musíte se připravit:

Sestava ručního zařízení se provádí v několika fázích:

 • Nejprve musíte vytvořit podpůrnou platformu. Bude mít mechanismus jednotky. Pro vytvoření platformy je nutné snížit 4 díly 300 mm dlouhé z obdélníkového profilu, jehož průřez je 50×50 mm. Podrobnosti musí být položeny se stěnami navzájem a vařit, aby se zajistila jejich fixace.
 • Následující v řádku. zastávky a stojany. Pro jejich výrobu bude také nutné odříznout 3 díly z ocelového profilu. V tomto případě byste měli nejprve vypočítat délku a délka stojanu by neměla překročit šířku podpůrné platformy. Spojení prvků poskytuje svařování.
 • Poslední fází je výroba pohodlného odnímatelného zastávky, která poskytuje přenos tlaku na jiné prvky. Pro vytvoření části je vyžadováno několik segmentů ocelového proužku, jehož tloušťka by neměla překročit 3-5 mm. Délka každé zastávky by se měla rovná vzdálenosti, která tvoří mezi návrhy. Instalace a fixace zastávek se provádí pomocí svařování a upevňovacích prvků.

V případě potřeby lze snížit vzdálenost mezi důrazem a paprskem.

Nosič

Před vytvořením takového nástroje se doporučuje věnovat zvláštní pozornost indikátorům síly, protože stabilita budoucího Jacku závisí na nich. Proto je důležité sestavit zařízení tak, aby následně nikde nespadlo a během provozu neopouští.

Self.manufakture takového Jacka nebude vyžadovat velké úsilí. Postup nebude trvat moc času.

vyrobit, hydraulický, konektor, elektrickým, pohonem

Pro výrobu je nutné svařit dvě ocelové kolejnice k sobě v takovém úhlu, že tvoří pyramidu se zkráceným koncem. lichoběžníkem. Bude to podpora designu.

Pak musíte vytvořit dvě základny mechanismu. nahoře a pod. Pro výrobu je ocelový list vhodný až do tloušťky 5 mm.

Třetí fází je poskytnout základům děry navržené pro svařování ořechů. Díra se také vyrábí na spodním základě, kde je nutné instalovat mechanickou lištu, která poskytuje rotaci. Navíc musíte udělat dort.

Mechanismus se doporučuje vyrobit z detailů oceli s ukazateli vysoké pevnosti. Další připojení kovového kabelu s konektorem stojanu pomůže nahradit naviják.

DIY Jack. nejlepší způsoby, jak vytvořit spolehlivé jack, konstruktivní nápady a příklady na fotografii v recenzi!

Jack je jedním z nejvíce nezbytných zařízení na každé cestě automobilu. V případě nehody v řídce osídlené oblasti a odlehlosti automobilové služby může nepřítomnost konektoru vést k velkým problémům.

Každá osoba, která má potřebné zkušenosti, bude schopna pochopit, jak si vyrobit jack vlastními rukama

Featters of the Jack

Jack se nejčastěji používá ke zvednutí automobilu při výměně propíchnutého kola. Jack je také nezbytný v případě opravy komponent automobilu, k němuž je přístupný pouze přes jeho dolní část.

Kromě provozování vozu se Jack používá při instalaci struktur, ve výstavbě, ve skladech a workshopech ke zvýšení těžkých detailů.

Technické vlastnosti Jacku

Zvedací kapacita. Každé zvedací zařízení má mezní hmotnost, pro kterou je navrženo. S nezávislou výrobou konektoru, především, by se měla brát v úvahu hmotnost vozu s plným zatížením, která bude zvýšena, která bude zvýšena.

Maximální výška zvedání. Tato charakteristika hraje zvláštní roli s malou vůli, protože v každém případě bude auto v každém případě zvýšit do výšky, která je pro práci nezbytná.

Výška vyzvednutí. Toto je minimální výška, ze které je jack schopen zvýšit zatížení. Tento parametr je vybrán na základě velikosti vůle.

Odrůdy jednotky

Mechanický. Pro zvedání se používá pohyb rukojeti. Tento typ zvedáků vyžaduje fyzické náklady, ale jejich design je kompaktní. Doporučeno v případě, kdy je potřeba použití vzácné.

Hydraulické. K vzestupu dochází pomocí tlaku pracovní tekutiny. Má podobnost s předchozím typem, ale fyzické náklady jsou mnohem menší. Doporučuje se, pokud se předpokládá časté použití.

Pneumatický. Vzestup se provádí pomocí stlačené energie plynu. Plyn z válců s vysokým tlakem je dodáván do speciální kamery, kde se rozšiřuje, zvyšuje auto.

Výhodou tohoto typu je absence jakýchkoli fyzických nákladů na zvedání.

Provozní princip

Jsou známy šroub, typ stojanu, pneumatické a hydraulické konektory.

Jacky jsou také rozděleny na mobilní, stacionární typ a přenosné. Je nejjednodušší udělat si konektor sám v obrazové verzi, kvůli své malé váze.

Pro lepší rozlišení problému výběru typu a designu se doporučuje seznámit se na internetu s fotografií do.it.samostatně Jack.

Self.manufakture of aut jack

Po určení požadovaného typu byste měli najít nebo si udělat kresbu jacku, který musíte udělat svými vlastními rukama.

Produkce „Rolling“ Jacka

Jméno „Rolling“ Jack byl získán kvůli vnější podobnosti s tělem. Navzdory jednoduchosti designu se používá ke zvýšení nákladních vozidel.

Je nejjednodušší vyrobit konektor s vlastními rukama zavedením mechanismu typu láhve, který je založen na výšce vyzvednutí, je 23 cm. Pro práci budete potřebovat kanál 10 a 12 mm. Od 12 mm se vyrábí stojan a od 10 mm základna a páka pro zvedání.

Během provozu Jacku se používá několik pracovních prutů. Hlavním detailem jednotky je píst. Úkol zvednutí nákladu provádí hydraulický válec, který působí na páku.

Vpředu jsou namontována videa použitá v pračce pro domácnost. Během montážního procesu se používá šátek koberců 20 mm.

Princip provozu vallingového konektoru je podobný úzkému proudu, ale na rozdíl od druhého je pracovní válec umístěn do horizontální roviny.

Když mechanismus funguje, píst se nepřipojí přímo k vyzvednutí, ale při zvedání páky se pohybuje pod autem.

Jednotka je poháněna pohybem páky a je spuštěna, když se otočí šroub ventilu. Ke snížení nákladu je rukojeť nasazena na šroub ventilu a když se otáčí, sníží se tlak ve válci.

Stiskněte výrobu doma

Před pokračováním s návrhem a výrobou tisku z Jacku je nutné rozhodnout, co přesně bude provedeno pomocí tohoto tisku.

Lisy vyrobené doma nemohou mít technické schopnosti lisů vyrobených v továrně. Úsilí 10-20 tun, vyvinuté domácím tiskem, stačí k vyřešení většiny úkolů směřujících k domácímu mistrovi.

Stačí jednoduše udělat tisk na vlastní pěst, který je založen na jack s láhve. Takový konektor je atraktivní v tom, že manuální čerpadlo je již namontováno v designu.

Nezávislé opravy Jacku

Pokud existují zásoby a náhradní díly, není obtížné opravit konektor vlastními rukama. Oprava je komplikovaná v případě koroze a rzi. Speciální kapalina pro odstranění oxidů a koroze pomůže vyřešit tento problém.

 • Po demontáži mechanismu byste měli vyčistit vnitřní dutinu a zbavit se cizích inkluzí;
 • Vyměňte pracovní tekutinu (olej);
 • Odstraňte těsnicí prvky. Při sestavení by měla být pozorována sekvence instalace těsnicích prvků. Jinak bude tlaková hodnota nedostatečná.

Křivka tyče a defekty povrchu zrcadla nelze vyloučit doma. Významné opotřebení detailů zvedacího mechanismu bude vyžadovat výměnu komponenty nebo celého uzlu.