Jak zahájit úspěšné terénní úpravy od základů. Spuštění podnikání na trávníku

Jak zahájit úspěšné terénní úpravy od základů

Chcete.li nastavit své terénní úpravy pro úspěch, musíte zvětšit konkurenci, najít výklenek, nastavit rozpočet a další.

Pokud uvažujete o zahájení terénního podnikání, pravděpodobně máte zelený palec a lásku venku.

Ale budování úspěšného krajinářství, péče o trávník nebo zavlažování vyžaduje více než jen talent a motivaci. Než skočíte oběma nohama, musíte se zeptat sami sebe:

 • Jaké služby nabízím?
 • Jak budu financovat své podnikání?
 • Jak bude moje firma strukturována?
 • Mám správné vybavení?
 • Kdo jsou moji zákazníci?
 • Jaké licence a certifikace potřebuji?
 • Budu potřebovat kancelář?
 • Jak budu pěstovat své podnikání?

Následující kroky vám mohou pomoci odpovědět na tyto otázky a proměnit vaši vášeň na zisky.

Naučte se svůj trh a vyberte si své služby

Prvním krokem k budování úspěšného podnikání v oblasti terénního úpravy je porozumění místnímu trhu.

Zjistěte, kdo jsou vaši konkurenti, a zjistěte, co zákazníci ve vaší oblasti hledají. Poté použijte tyto znalosti k určení, které služby péče o trávník nabídnete.

Zkoumejte nabídky a ceny vašich konkurentů. Identifikujte jakékoli mezery ze služeb na místním trhu, které byste mohli vyplnit.

Můžete také zkoumat majitele domů a podniků o jejich současných nebo očekávaných potřebách péče o trávník a péči o trávník. Jedním ze způsobů, jak povzbudit odpovědi, je nabídnout slevy na budoucí služby.

Můžete poskytovat mnoho služeb pro terénní a péči o trávník, včetně:

 • Sečení a údržba trávníku
 • Čištění jara a podzimu
 • Zahradnictví, design a architektura
 • Prořezávání a odstranění stromu a keřů
 • Zavlažování
 • Hnojení
 • Hrana
 • Mulčování

Při zúžení nabídky také musíte vědět, komu prodáváte.

Analýza trhu vám může pomoci identifikovat potenciální zákazníky. Chcete se spojit s majiteli domů pro rezidenční terénní úpravy? Nebo hledáte obchodní klienty, jako jsou operátoři kancelářského parku nebo velké podniky s kancelářemi „ve stylu kampusu“?

Zjistěte svůj cílový trh a pak se podívejte na demografii ve vaší oblasti. Například 10 000 baby boomu dosáhne věku odchodu do důchodu každý den. A po celoživotním tvrdé práci jsou často unaveni tažením plevelů nebo sečení trávníků.

Tyto informace vám pomohou zúžit vaše zaměření a rozvíjet vaše okamžité a dlouhodobé marketingové plány.

Zvažte certifikace a vzdělání

V závislosti na nabídkách, které nabízíte, může titul nebo certifikace pomoci přilákat zákazníky.

Například zákazníci obvykle očekávají, že krajinářský architekti budou mít titul v oboru terénní úpravy.

Většina ostatních služeb pro terénní úpravy nebo péče o trávník nemá z akademických pověření prospěch. Ale budete muset ukázat dobré pracovní znalosti o trávě, květinách, rostlinách, keřech a stromech ve vaší oblasti.

Chcete.li se odlišit od konkurence, můžete také získat certifikaci. Národní asociace odborníků na krajinu nabízí možnosti certifikace krajiny pro:

 • Dodavatelé
 • Zahradníky
 • Interiérové ​​/ exteriérové ​​techniky
 • Manažeři péče o trávník
 • Technici péče o trávník
 • Další krajinářské profesionály

Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) poskytuje několik certifikačních programů pro odborníky na zavlažování krajiny, včetně návrhu zavlažovacího systému a instalace a údržby systému.

Jakmile se rozhodnete, které služby poskytnete, relevantní certifikace vám pomůže přilákat nové zákazníky.

Vyberte si svou obchodní strukturu

Když začnete péči o trávníky nebo terénní úpravy, musíte si vybrat strukturu své firmy. Většina malých podniků se rozhodne pro jednu z těchto tří možností:

Jediné vlastnictví

Jediné vlastnictví je podnik ve vlastnictví jediné osoby, která je zodpovědná za všechny dluhy, daně a právní závazky. Je to také nejjednodušší a nejméně dražší typ podnikání. Ale jako každá obchodní struktura přichází s riziky.

S výhradním vlastnictvím se obchodní aktiva a závazky nerozdělily od osobních aktiv a závazků. To znamená, že byste mohli být osobně odpovědní za dluhy a povinnosti vašeho podnikání.

Jediné vlastnictví je však skvělou volbou pro majitele podniků s nízkým rizikem nebo pro ty, kteří chtějí testovat vody před formalizací své obchodní struktury.

Partnerství

Partnerství je nejlepší strukturou pro dva nebo více lidí, kteří se spojují, aby vytvořili firmu. Dva typy partnerství jsou omezená partnerství (LP) a partnerství s ručením omezeným (LLP).

LP mají jednoho generálního partnera s neomezenou odpovědností. Všichni ostatní partneři mají omezenou odpovědnost a omezenou kontrolu nad společností. V LP je generální partner zodpovědný za každodenní řízení. Partneři s ručením omezeným, někdy nazývaní „tichní partneři“, mohou být jednoduše investoři.

LLPS dává každému partnerovi stejnou omezenou odpovědnost. To znamená, že nemohou být odpovědní za jednání druhého partnera nebo partnerů.

Společnost s ručením omezeným (LLC)

Chcete.li využít výhody struktur korporace a partnerství, můžete zvážit společnost s ručením omezeným nebo LLC. LLC poskytuje strukturální jednoduchost výhradního vlastnictví a ochranu odpovědnosti korporace.

Majitelé LLC podají jednoduché daňové přiznání a zaplatí daně za sazbu daně z příjmu osob. Jejich osobní aktiva jsou však obvykle chráněna před riziky obchodní odpovědnosti, jako jsou žaloby nebo bankrot.

Získejte svou obchodní licenci

I když k založení společnosti pro terénní úpravy nepotřebujete speciální průmyslové licence, většina států vyžaduje obchodní licenci. Některá města a kraje mají své vlastní samostatné licence.

Získání obchodní licence na terénní úpravy je obvykle jednoduchý proces. Ale pokud máte trestní rejstřík, můžete být odmítnuti, nezaplatit daně, porušovat zákony o územním plánování nebo nesprávně vyplnit papírování.

Kontaktujte kancelář svého krajského úředníka a zjistěte, které licence potřebujete a případná omezení.

Pokud plánujete přepravu závodů nebo jiné zeleně napříč státními liniemi pro své terénní úpravy, možná budete potřebovat federální licenci nebo povolení. Pokud vaše firma může mít zákazníky ve více státech, zkontrolujte s U.S. Ministerstvo zemědělství o jakýchkoli konkrétních požadavcích.

Otevřete obchodní bankovní účet a kreditní kartu

Zřízení účtu Business Bank je dalším důležitým krokem. I když působíte jako jediný majitel, obchodní bankovní účet je dobrý nápad. Udržuje vaše osobní a obchodní výdaje odděleně a usnadňuje účetnictví a daňové podání.

Zahájení účtu v bance z cihel a malty je dobrý nápad, pokud přijímáte hotovost za své služby. Velké banky nabízejí pohodlí mnoha pobočkových míst, zatímco místní banka udržuje vaše peníze v místní ekonomice.

Existuje také řada výhod, pokud si vyberete online bankovnictví. Online banky obvykle mají nižší poplatky a méně papírování.

Obchodní kreditní karta může také pomoci oddělit osobní a obchodní výdaje. Tyto karty obvykle nabízejí lepší podmínky a vyšší limity než osobní karty. A mají další výhodu výhod, jako jsou odměny a nabídky zpětného zády.

Zvažte své současné potřeby a také to, co byste mohli potřebovat v budoucnu. S malým výzkumem najdete nejlepší možnosti kontrolního účtu a kreditní karty pro své podnikání.

Rozpočtujte svůj čas a peníze

Dlouhodobý úspěch vašeho podnikání závisí na solidním finančním řízení. Při nastavování rozpočtu vaší terénní úpravy zvažte několik faktorů:

Náklady na spuštění a ceny

Začněte odhadem počátečních obchodních výdajů. Ty by měly zahrnovat náklady:

 • Pronájem nebo nákup zařízení
 • Inzerujte své služby
 • Najímání zaměstnanců
 • Registrace vaší společnosti

Rozhodněte se, co za své služby účtujete. Mnoho společností pro terénní úpravy a péči o trávník stanovené na čtvereční stopu půdy, které obsluhují, zatímco některé hodinové sazby účtují. Zavolejte na několik konkurenčních služeb pro terénní úpravy a požádejte o odhad, který vám pomůže informovat o vaší strategii cen.

Ale nespadejte do pasti podceňování vašich služeb, protože konkurent jim nabízí nečistoty levně. Majitelé terénních úpravy zařadili konkurenty s nízkým míčkem mezi jejich nejvyšší obavy ve zprávě „State of Industry“ v roce 2019 v roce 2019.

Náklady na údržbu zařízení

Bez fungujícího vybavení budete brzy mimo provoz. Musíte rozpočet na náklady na údržbu, opravu a nákup zařízení.

Zatímco pojištění nástrojů a vybavení dodavatele může pokrýt některé z vašich nákladů, čas od času budete muset vyměnit opotřebované vybavení. A jak rostete, budete potřebovat více vybavení.

Plánujte mimo sezónu

V některých částech země není terénní úpravy a péče o trávník celoroční podnikání.

Pokud je vaše firma nucena uzavřít v zimě, budete muset ušetřit a vyčlenit peníze na vydržení mimo sezónu.

Mnoho krajinářských společností poskytuje během zimních měsíců služby s ploucími a odstranění. Můžete se také pokusit vyzvednout vnitřní terénní úpravy, jako je údržba rostlin v kancelářských budovách nebo bytových komplexech, abyste poskytli konzistentní proud příjmů.

Mimo sezónu je také skvělá příležitost dohnat věci, na které jste během rušné sezóny neměli moc času. Mohli byste zkoumat nové klienty, prozkoumat marketingové možnosti nebo pracovat na profesionální certifikaci.

Daně, pojištění a další výdaje

Nezapomeňte vypočítat roční obchodní výdaje a závazky, včetně daní, obnovy obchodní licence atd.

V závislosti na povaze vaší firmy budete možná potřebovat pojistné smlouvy na terénní úpravy k ochraně vašeho podnikání. Minimálně rozpočet na pojistné na obecné pojištění odpovědnosti. Toto pokrytí platí za škody, pokud zraníte třetí stranu nebo poškodíte majetek někoho jiného.

Můžete také potřebovat komerční pojištění automobilů na pokrytí vozidel vlastněných společností, pojištění odměňování pracovníků, pokud máte zaměstnance, a najali pojištění automobilů (HNOA) pro osobní vozidla řízená pro podnikání.

Čas

Čas jsou peníze, takže to podle toho rozpočtu. Věnujte část svého času udržovat hladké provoz vaší firmy.

Musíte také vyčlenit čas na marketingové úsilí. A nezapomeňte si zohlednit čas, který strávíte plánováním a potvrzením schůzek, cestováním a kontrolou vašich financí.

Pronájem, nákup a pojištění vašeho vybavení

Musíte se brzy rozhodnout, zda si pronajímáte nebo koupíte vybavení nebo kombinaci těchto dvou. Pokud začínáte jako operace jedné osoby, pronájem může být levnější možností. A to vám může pomoci spravovat počáteční náklady.

Ale jak vaše firma roste, nákup zařízení může být levnější. Ujistěte se, že sledujete své náklady na pronájem, abyste viděli, když vlastníte, dává větší finanční smysl.

V závislosti na nabízených službách můžete potřebovat:

 • Nákladní automobily a přívěsy
 • Komerční sekačky na trávu
 • Edgers a plevel-jedlíci
 • Rototillers
 • Specializované nástroje

Zahrňte náklady na údržbu a opravy pro všechny tyto položky. A potřebujete správné pojištění, abyste chránili svá vozidla a vybavení před ztrátou nebo poškozením.

Pojištění vybavení a vozidel

Pojištění nástrojů a vybavení dodavatele chrání vybavení, jako jsou sekačky na trávu, flomarátory listů a ruční nářadí. Toto krytí vám vrátí za ztracené, odcizené nebo poškozené vybavení, které je mladší než pět let. Zahrnuje ochranu předmětů v tranzitu.

Můžete cestovat na pracovní místa ve svém osobním vozidle, zejména když začnete. Vaše osobní pojistka pro auto pojištění však nemusí platit za škody na nehodách, ke kterému dochází při řízení práce. Možná budete muset zvážit najaté a non-ho-ho-Hořící auto pojištění. Ujistěte se, že zkontrolujete své osobní automatické zásady a diskutujte o svém pokrytí se svým agentem.

Jak vaše firma roste, můžete si koupit vozidla s názvem vaší společnosti pro vaše použití a vozidlo vašich zaměstnanců. V takovém případě budete muset nést komerční auto pojištění, abyste pokryli jakékoli ztráty z nehod ve vozidlech vlastněných společností.

Prodávejte své podnikání

Můžete vám pomoci dostat své podnikání ze země s reklamou a marketingem zaměřeným na vaše cílové publikum.

Při hledání nového podnikání budou pravděpodobně chtít smíchat digitální a tradiční marketingové úsilí. Komplexní marketingová strategie zahrnuje:

Online marketing

Mnoho potenciálních klientů najde vaši firmu na internetu, takže je ideální mít alespoň základní web. Pokud nemáte rozpočet na najmutí profesionálního webového vývojáře, můžete si vyzkoušet jeden sami s levnými nástroji jako Wix, Squarespace nebo WordPress.

Obchodní stránky na sociálních médiích a LinkedIn mohou pomoci oslovit potenciální zákazníky a usnadnit vás kontaktovat vás. Můžete také generovat podnikání vytvořením profilů na online tržišti, jako je TaskRabbit.

Fyzická reklama

Letci a brožury jsou již dlouho efektivními marketingovými nástroji pro služby péče o trávník. Fyzická reklama je také relativně levná a může pomoci budovat rozpoznávání jmen, jakmile začnete.

Doporučení zákazníků

Pro jakékoli podnikání je jedním z nejlepších způsobů, jak získat nové zákazníky.

Zeptejte se svých klientů, zda vědí o někoho, kdo potřebuje terénní služby. Povzbuďte stávající zákazníky, aby doporučili vaše firmy tím, že nabídnete zlevněné služby, pokud se doporučení stane klientem.

Rozhodněte se, zda potřebujete kancelář nebo další úložiště

Péče o péči o trávník a terénní úpravy pracují hlavně na místě s klienty a ukládají své vybavení doma. Proto není kancelář vždy nutná.

Ne veškeré vybavení však může být uloženo v garáži nebo přístřešku. Nebo můžete růst dostatečně velký, abyste potřebovali zaměstnance, aby zvládli administrativní, marketing, finance nebo jiné operace.

Pokud si zakoupíte nebo si pronajmete nemovitost pro skladování nebo zaměstnance kanceláře, budete potřebovat pojištění komerčních nemovitostí, abyste chránili před krádeží nebo poškozením majetku. Toto krytí obvykle vyžadují hypoteční věřitelé a pronajímatelé.

Najmout zaměstnance a propagovat kulturu bezpečnosti

Jak vaše firma roste, budete pravděpodobně muset najmout zaměstnance. A majitelé podniků krajinářství uvádějí, že jejich největší výzvou je nedostatek kvalitní práce.

Můžete se pokusit minimalizovat náklady na to, aby museli najít a vyškolit nové zaměstnance tím, že nabízíte konkurenční mzdy a výhody pro zvýšení udržení zaměstnanců.

Odvětví péče o krajiny a péče o trávník také nesou více fyzických rizik než ostatní. Proto musíte propagovat nejlepší bezpečnostní postupy a držet školicí programy, aby se snížila vaše rizika. U.S. Správa bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (OSHA) poskytuje zdroje pro identifikaci rizik krajinného průmyslu a rozvoj bezpečnostních programů.

zahájit, úspěšné, terénní, úpravy, základů, spuštění

Bez ohledu na to, jak bezpečné je vaše terénní úpravy, může dojít k úrazům zaměstnanců v jakékoli práci.

Proto většina států vyžaduje, aby podniky se zaměstnanci přepravovaly pojištění odměňování pracovníků. Toto pokrytí platí lékařské účty a ztracené mzdy pro zaměstnance zraněné při práci. Pojištění pracovníků Comp také pokrývá právní obranu a vypořádání vaší firmy, pokud zraněný zaměstnanec žaluje.

Zahájení vlastního terénního podnikání může přicházet s výzvami, ale je to práce lásky pro většinu majitelů. Správným způsobem od začátku se z dlouhodobého hlediska vyplatí a pomůže udržet vaši společnost prosperující a ziskové.

Kompletní snadná online aplikace Insureon dnes pro porovnání nabídek pro pojištění podnikání od nejlépe hodnoceného u.S. nosiče. Jakmile najdete správnou politiku pro své malé firmy, můžete začít pokrytí za méně než 24 hodin.

Spuštění podnikání na trávníku

Zahájení podnikání na péči o trávník může být vzrušující, ale zároveň skličující. Od registrace vašeho nového podnikání až po získání obchodní licence na péči o trávník, nalezení zákazníků a správa financí je zapojeno mnoho věcí.

Budete však rádi, že založení podnikání v oblasti péče o trávník je lukrativní obchodní nápad. Odhaduje se, že velikost průmyslu Spojených států je 115.6 miliard v roce 2022 a rostla na CAGR 4.2% v letech 2017-2022.

Spotřebitelé tisíciletí se stávají více zdravím a jsou více nakloněni k zahradnictví, terénní úpravě a péči o trávník. To vedlo ke zvýšení poptávky po poskytovatelé sečení trávníku a péče o trávník.

Musíte však porozumět výhodám a nevýhodám zahájení podnikání na péči o trávník.

Výhody a nevýhody zahájení podnikání v péči o trávník

Při zahájení podnikání v oblasti péče o trávník musíte vědět o poptávce a konkurenci trhu. Měli byste také zjistit výhody, které získáte, a výzvy, kterým můžete čelit jako vlastník péče o trávník.

Výhody zahájení podnikání v péči o trávník

Služby péče o trávník jsou ve Spojených státech žádané a tato poptávka bude i nadále růst podle výše uvedené zprávy.

Pokud zahájíte podnikání v oblasti péče o trávník, budete si moci užít řadu výhod, které zahrnují:

 • Konzistentní práce: Mnoho lidí zdůrazňuje důležitost zelených prostorů pro zdravý život a má sklon k zahradnictví a terénní úpravě. Tyto lidi můžete snadno proměnit ve své zákazníky tím. Vaši potenciální zákazníci mohou potřebovat vaše služby sečení trávníku 2-4krát měsíčně, v závislosti na velikosti a typu jejich trávníku.
 • Možnosti vzestupu a křížového prodeje: Můžete začít nabídnout jednu službu, jako je sečení, a pak upsell další relevantní služby péče o trávník. Můžete se zeptat svých stávajících zákazníků, zda by také chtěli udělat zahradničení, ošetření chyby a plevelů a stromy oříznutí.
 • Škálovatelné podnikání: Pokud poskytnete dobré zkušenosti a zákaznický servis svým stávajícím klientům, můžete svou společnost péče o trávník výrazně rozšířit.

Je zřejmé, že zahájení podnikání na péči o trávník není jen životaschopnou možností, ale také lukrativní. Měli byste si však pamatovat, že existují také některé nevýhody pro zahájení podnikání v péči o trávník.

Nevýhody zahájení podnikání v péči o trávník

Každý podnikatelský nápad přichází s vlastním souborem výzev a odvětví krajinářství se neliší.

Při zahájení podnikání v oblasti péče o trávník buďte připraveni čelit níže uvedeným výzvám.

 • Sezónní pokles poptávky: Poptávka po službách péče o trávník vidí během zimní sezóny pokles. Během tohoto období nemusíte dostávat nové obchodní dotazy. Můžete se však zaměřit na generování konzistentních příjmů sečením trávníků pro stávající zákazníky.
 • Zvýšená konkurence: Zahájení nových společností na péči o trávník nevyžaduje žádnou velkou investici, s výjimkou nákladů na nezbytné vybavení. Ačkoli poptávka po službách péče o trávník roste s nárůstem zdravotního vědomí lidí, možná budete muset zažít a bojovat s vysokou konkurencí.
zahájit, úspěšné, terénní, úpravy, základů, spuštění
 • Potřeby školení: Pokud chcete zahájit podnikání v péči o trávník, budete muset trénovat s někým kompetentním, abyste získali základní znalosti o péči o trávník. Může to trvat až tři týdny, než se dozvíte o sečení trávníku, údržbu a provozu vybavení, cenových pracích a udržování standardů kvality.

Zahájení podnikání s péčí o trávu má svůj vlastní soubor výhod a nevýhod, ale výhody jsou dostatečné k převádění nevýhod.

S tím, co je vyčištěno, pochopte, jak jít o zahájení podnikání v péči o trávník.

Průvodce krok za krokem k zahájení podnikání v oblasti péče o trávník

Zahájení podnikání na péči o trávník není opravdu obtížné, pokud přesně víte, jak to udělat. Proto jsme vytvořili tuto příručku pro zahájení podnikání v oblasti péče o trávník, který vám pomůže.

Uvedli jsme postupný proces, který můžete sledovat pro zahájení vlastního podnikání v oblasti péče o trávník.

Bez dalšího povyku, řekněme vám, co musíte udělat pro zahájení podnikání v péči o trávník. Zde jsou kroky, které musíte následovat:

Krok č. 1: Vyberte si umístění své firmy

Poloha je docela důležitá při zahájení podnikání v oblasti péče o trávník, protože potřebujete dostatek klientů v oblasti, aby vaše firma byla zisková.

Jako takový je podnikání v oblasti péče o trávník místním podnikem, alespoň dokud nebudete postavit silnou značku a expandovat na více míst.

Je tedy důležité si vybrat místo, kde většina domů má tendenci mít zahrady, které potřebují inklinovat po celý rok. To samozřejmě vylučuje přeplněné metropolitní oblasti s mrakodrapy a bytovými komplexy místo řadových domů s zahradami.

Pokud již žijete v takové oblasti, pak je to nejlepší, protože nebudete muset příliš tvrdě pracovat na propagaci vašeho podnikání v oblasti péče o trávník. Over, můžete prakticky provozovat firmu z vašeho domu.

Krok č. 2: Proveďte průzkum trhu

Toto je zásadní krok pro zahájení podnikání v oblasti péče o trávník nebo jakékoli jiné podnikání, protože potřebujete porozumět trhu a jeho klíčovým hráčům.

Získejte na zem a shromažďujte informace o tom, kolik domů na vašem preferovaném místě má zahradu a jak se o ně starají.

Existují nějaké velké společnosti na péči o trávník, které slouží tomuto umístění? Pokud ano, tak jak s nimi můžete konkurovat?

Dělají lidé jen najímají místní poskytovatele služeb nebo jejich sousedské děti, aby jim dali šanci vydělat nějaké peníze výměnou za své služby? V takovém případě se nemusí zajímat o najímání odborníků na péči o trávník.

Posoudit tržní potřebu a velikost a poté se pokuste odhadnout, kolik z tohoto trhu můžete realisticky zachytit. Pokud se myšlenka zdá být proveditelná, přejděte k dalšímu kroku v této příručce k zahájení podnikání v oblasti péče o trávník.

Krok č. 3: Najděte aktuální pro služby péče o trávník

Při provádění průzkumu trhu pro zahájení podnikání v oblasti péče o trávník byste měli také prozkoumat trh, abyste našli různé typy služeb péče o trávník.

To vám pomůže nastavit vaše právo a zůstat konkurenceschopní.

Je obzvláště důležité prozkoumat, zda existují i ​​jiné podniky sloužící umístění a musíte s nimi konkurovat. Můžete se samozřejmě rozhodnout soutěžit tím, že nabídnete lepší služby, ale stále musíte také nastavit konkurenceschopnost.

Získejte hrubý odhad toho, kolik můžete za každou službu účtovat, i když se přesně nerozhodnete, které služby chcete v této fázi nabídnout.

Krok č. 4: Vytvořte obchodní plán pro vaše podnikání v oblasti péče o trávník

Zahájení podnikání v oblasti péče o trávu není drahé a vyžaduje malou počáteční investice, ale takové podniky čelí vysoké konkurenci. Pokud si chcete vybudovat úspěšné podnikání v péči o trávník, měli byste začít s pevným obchodním plánem.

 • Stanovit jasné cíle o tom, čeho chcete dosáhnout, kdy a jak.
 • Identifikujte svůj cílový trh a umístění.
 • Pochopte potřeby vašich potenciálních zákazníků.
 • Proveďte kontrolu svých konkurentů.
 • Vytvořte marketingový plán pro získání zákazníků a dlouhodobých pracovních příležitostí.
 • Kupte si obchodní pojištění za účelem ochrany vašeho podnikání před finančními ztrátami v důsledku poškození majetku nebo zranění.
 • Stanovte standardy pro poskytování vysoce kvalitních služeb a dobrých zkušeností se zákazníky.
 • Zjednodušte operace zákaznických služeb, abyste uspokojili a udrželi své klienty.

Obchodní plán je nutností pro zahájení podnikání v péči o trávník, protože vám dává smysl pro směr a vydává cestu vpřed.

Krok č. 5: Pojmenujte své podnikání v péči o trávník

Dobré obchodní jméno je krátké, svěží a jedinečné. Mělo by to lidem poskytnout jasnou představu o službách, které poskytujete, a pomoci vám vyniknout od vašich konkurentů. Mnoho podniků péče o trávník zahrnuje termín „péče o trávník“ ve svém obchodním jménu, aby je pomohli zákazníkům najít je.

Při pojmenování vašeho podnikání v péči o trávník byste se také měli ujistit, že název je k dispozici jako doména a nebyl ochrannou známkou někoho jiného.

Máte také možnost změnit své jméno později podáním podnikání jako (DBA). Přesto buďte opatrní při výběru svého obchodního jména a poprvé to udělejte.

Krok č. 6: Zaregistrujte své podnikání v péči o trávník

Jedním z nejdůležitějších kroků pro legálně zahájení podnikání v oblasti péče o trávník je registrace vaší firmy u federálních a státních vlád.

Chcete.li začít, měli byste si vybrat obchodní strukturu, která splňuje vlastnictví, zdanění a provozní potřeby vašeho podnikání v oblasti péče o trávník.

Pokud začínáte jako solopreneur, můžete se rozhodnout vytvořit výhradní vlastnictví nebo jednočlennou společnost LLC (společnost s ručením omezeným). Pokud chcete zahájit podnikání v oblasti péče o trávník ve spolupráci s někým jiným, můžete vytvořit partnerství nebo vícečlenný LLC.

Zde je rychlý průvodce výběrem správného podnikatelského subjektu:

 • Začněte výhradní vlastnictví, pokud chcete úplnou kontrolu nad svým podnikem a jsou ochotni riskovat vaše osobní aktiva, pokud podnik selže.
 • Vytvořte partnerskou firmu, pokud chcete sdílet břemeno řízení podniku a jste ochotni rozdělit zisky s několika partnery.
 • Vytvořte LLC ke zmírnění osobní odpovědnosti a zvolit, jak chcete, aby vaše firma byla zdaněna. Je také snazší škálovat vaše podnikání pomocí LLC.
 • Není třeba tvořit korporaci pro zahájení podnikání v péči o trávník a nedoporučuje se to.

Zahájení podnikání na péči o trávu vyžaduje, abyste dokončili státní podání, získali ID EIN/daně a předložili potřebné dokumenty. Dělat to všechno sám může být náročné, ale usnadnili jsme to s našimi jedinečnými balíčky formací obchodních formací. S těmito balíčky zaregistrujeme vaše podnikání v oblasti péče o trávník.

Krok č. 7: Získejte obchodní licence a povolení pro péči o trávník

Požadavky na licencování péče o trávník se liší od státu. Závisí také na typu služeb péče o trávník, které chcete nabídnout.

Měli byste se zkontrolovat se státem, abyste zjistili, zda budete potřebovat obchodní licenci k provozování svého podnikání v oblasti péče o trávník. V případě potřeby byste měli odeslat požadované dokumenty a získat licenci.

Při zahájení podnikání v oblasti péče o trávník byste museli používat herbicidy a pesticidy, pro které byste potřebovali schválení Agentury pro ochranu životního prostředí.

Krok č. 8: Rozhodněte se o typech služeb, které chcete nabídnout

Podniky péče o trávník nabízejí mnoho služeb. Měli byste se rozhodnout o typech služeb, které chcete poskytovat svým zákazníkům při zahájení podnikání v oblasti péče o trávník.

Některé služby, které si můžete vybrat, zahrnují:

 • Sekání trávy
 • Hrana
 • Ořezávání
 • Oplodnění
 • Zavlažování
 • Léčba plevelů
 • Léčba chyb
 • Výsadba
 • Terénní úpravy
 • Čištění

Bez ohledu na služby, které si vyberete, měli byste se ujistit, že víte, jak je udělat správným způsobem. Nebo si můžete najmout zaměstnance, kteří jsou odborníky v konkrétní oblasti služeb.

Jakmile se rozhodnete o typech služeb, které chcete nabídnout, nastavte právo na základě výzkumu, který jste provedli na začátku tohoto procesu pro zahájení podnikání v oblasti péče o trávník. Ujistěte se, že jste konkurenceschopní a lidé jsou ochotni tolik zaplatit za vaše služby.

Krok č. 9: Kupte si správné vybavení pro péči o trávník

Při zahájení podnikání v oblasti péče o trávníky byste neměli kupovat příliš mnoho vybavení příliš brzy. Měli byste začít malý a nejprve si koupit základní. Jak vaše firma roste, můžete do svého arzenálu přidat další vybavení.

Zde je seznam vybavení, které budete potřebovat pro zahájení podnikání na péči o trávník:

 • Servisní vozík
 • Komerční sekačka na trávu
 • Zařízení pro péči o trávník, jako je zastřihovač, Edger a listový dmychadlo
 • Rozmetače a postřikovače
 • Bezpečnostní vybavení, jako jsou masky na obličej, oční brýle a rukavice
 • Terénní vybavení pro kopání, řezání, třídění

Při zahájení podnikání v oblasti péče o trávník si nejprve kupte pouze základní vybavení a poté si zakupte více, když rozvíjíte své podnikání.

Krok č. 10: Prodávejte své podnikání v oblasti péče o trávník a najdete klienty

Možná je pro vás náročné přimět lidi, aby během prvního roku důvěřovali svému podnikání a službám. Měli byste začít tím, že nabízíte služby přátelům a rodině, kteří vám pak mohou pomoci najít více klientů prostřednictvím marketingu slov o ústním.

Chcete.li propagovat společnost péče o trávník, měli byste:

 • Vytvořte obchodní web pro vaši společnost péče o trávník.
 • Uveďte své podnikání na sečení trávníku na google mé firmě. Spravujte své podnikání a kontaktní informace, jako je název vaší firmy, e.mailová adresa, provozní hodiny a kontaktní číslo.
 • Vytvářejte profily na servisních webech a místních kanálech, jako jsou Yelp, ThumbTack a
 • Vytvořte profily sociálních médií pro své podnikání a publikujte obsah související s odvětvím péče o trávník.
 • Představte své služby potenciálním klientům pomocí placených reklam.
 • Požádejte své současné klienty, rodinu a přátele o propagaci vašeho nového podnikání v oblasti péče o trávník pomocí ústního slova.
 • Opouštějte letáky a vizitky s potenciálními zákazníky, za propagaci vaší společnosti pro péči o trávník.
 • Požádejte své zákazníky, aby zkontrolovali a ohodnotili své služby na Googlu, aby přilákali více klientů ze seznamu GMB pro vaše podnikání v oblasti péče o trávník.

Časté časté

Jak zahájit obchod s péčí o trávník?

Postupujte podle těchto kroků snadno zahájit obchod s péčí o trávník:

 • Vyberte místo pro své podnikání v péči o trávník.
 • Proveďte průzkum trhu před zahájením podnikání na péči o trávník.
 • Vyberte si jméno pro své terénní úpravy.
 • Rozhodněte se o obchodní struktuře. zda chcete pracovat jako jediný majitel nebo vytvořit partnerství s ostatními lidmi.
 • Zaregistrujte své podnikání, získejte licence, které potřebujete k práci, a kupte si pojištění podnikání.
 • Určete službu, kterou nabídnete. sečení trávníku, ošetření hmyzu a plevelů, terénní úpravy, oříznutí stromů atd.
 • Kupte si potřebné vybavení, které budete muset pracovat.
 • Najměte zaměstnance, kteří jsou odborníky na konkrétní službu.
 • Nastavte si cenový plán a hledejte příležitost k rozlišení nebo křížovému prodeji své služby stávajícím klientům.
 • Nastavit způsob platby. PayPal, kreditní karta, hotovost atd.
 • Vytvářejte přítomnost na webu a sociálních médiích, abyste získali více klientů.

Jak zahájit podnikání v péči o trávník bez peněz?

Zajímá vás, kolik počátečních nákladů budete muset zahájit podnikání v péči o trávník? Ne moc.

Měli byste začít malý a rozvíjet své malé firmy postupně. Při zahájení se stačí se starat o registrační poplatky za své podnikání a náklady na základní vybavení.

Můžete propagovat své podnikání na sociálních médiích bez jakýchkoli dodatečných nákladů na přilákání prvních několika klientů. Jakmile začnete vydělávat peníze, investujte část příjmů do modernizace zařízení, vytvoření webových stránek a najímání zaměstnanců.

Kolik stojí zahájení podnikání v oblasti péče o trávník?

Chcete.li začít podnikat od nuly, budete potřebovat nejméně 500 k nákupu zařízení na sečení trávníku (sekačka na trávu, zastřihovač, listový dmychadlo).

Také budete muset zaregistrovat své podnikání. Pokud chcete vytvořit výhradní vlastnictví nebo partnerství, bude to stát 195 za státní a federální poplatky za podání. Vytvoření společnosti s ručením omezeným (LLC) vás však v několika státech bude stát 345 nebo dokonce vyšší.

Tento odhad nákladů je pro majitele podniků, kteří se chtějí na začátku pracovat a zahájit podnikání s jednou osobou. Pokud chcete najmout jiné lidi, aby pro vás pracovali, náklady se zvýší v závislosti na jejich mzdách.

Je péče o trávník ziskovou firmou?

Za sečení trávníku můžete účtovat 30/hodinu až 120/hodinu. Ve skutečnosti můžete účtovat až 220/hodinu za sečení velkých trávníkových oblastí, zejména těch, kteří mají sklonnou krajinu.

Se zvýšením popularity zelených prostorů se také zvýšila příležitost a poptávka po poskytovatelích péče o trávník. Pokud svým klientům poskytnete dobré služby a zkušenosti, můžete ji v tomto odvětví určitě udělat velkým.

Úspěch závisí pouze na vaší kvalitě služeb, tvrdé práci a obětavosti.

Jaké licence jsou potřebné pro zahájení podnikání v oblasti péče o trávník?

Licence, kterou potřebujete pro zahájení podnikání v oblasti péče o trávník, se bude lišit od státu. Pokud chcete získat správné licence, měli byste se u státu zkontrolovat, zda budete potřebovat obchodní licenci a jak ji získat. Při zahájení podnikání v oblasti péče o trávník byste také potřebovali schválení od EPA pro použití pesticidů.

Jste připraveni zahájit podnikání v péči o trávník?

Zahrnuli jsme základy zahájení podnikání v oblasti péče o trávník a plán krok za krokem, který vám může pomoci začít. Nyní je řada na vás, abyste na tom pracovali a zahájili svůj obchod s péčí o trávník od nuly.

Nezapomeňte provést důkladné průzkum trhu a kontrolu proveditelnosti před zahájením podnikání v oblasti péče o trávník. Použijte toto k vytvoření solidního obchodního plánu, který vám pomůže s zahájením úspěšného podnikání v oblasti péče o trávník.

I když to může být hodně práce, je důležité založit své podnikání legálně a nastavit jej na dlouhodobý úspěch. Pokud chcete pomoci registrovat vaši firmu, neváhejte nás kontaktovat.

zahájit, úspěšné, terénní, úpravy, základů, spuštění

Máte dotazy ohledně zahájení podnikání v péči o trávník? Nechte je v комментари и мнения.

Brett Shapiro: Od prodeje květin od dveří ke dveřím v kadeřnictví, když mu bylo 16, až po zahájení vlastního automatického detailu, má Brett Shapiro podnikatelského ducha od doby, kdy byl mladý. Poté, co získal bakalářský titul v oboru globálních a mezinárodních studií z University of California, Santa Barbara a roky cestování světovým plánováním a prováděním marketingových akcí příčin se rozhodl vyzkoušet své podnikatelské kotlety s vlastní distribuční společností pro lékařskou nabídku. Během založení tohoto podnikání udělal Brett hrst jednoduchých a vyhýbajících se chyb kvůli nedostatku zkušeností a vedení. Tehdy si Brett uvědomil, že existuje skutečná, konzistentní potřeba, aby společnost podporovala podniky, když začínají, staví a rostou. Nasadil zaměření na vytvoření snadného podání doc. čestné, transparentní a jednoduché centrum zdrojů, které se stará o světskou, přesto kritickou dokumentaci o formaci. Brett pokračuje v vedení snadného podání DOC při vývoji služeb a partnerství, která podporují a podporují podnikání ve všech průmyslových odvětvích.

Výhody a nevýhody zahájení podnikání v péči o trávník

Kdykoli začne nové podnikání, existuje rizika a odměny. V odvětví péče o trávník je spousta obou. Otázka pak stojí za to, že stojí za to zahájit podnikání v péči o trávník v této ekonomice?

V tomto článku se podíváme podrobněji na některé výhody a nevýhody podnikání v péči o trávník. Naučíte se také největší riziko, s nimiž se odborníci na péči o trávník setkávají a jak ji překonat.

Vaši zákazníci ocení vaše znalosti a schválení produktů, které vaše firma používá a doporučuje. To zvyšuje úroveň odborných znalostí, kterou poskytujete, a přidává hlubší úroveň angažovanosti, což je pravděpodobnější, že zákazníci nebudou v pokušení používat jiné podnikání v péči o trávník. Navíc by to mohlo vést k extrémně pozitivním, 5hvězdičkovým recenzím na interaktivních stránkách, jako je Google nebo Yelp. Vždy pamatujte, že spokojený zákazník je vaše nejlepší reklama!

Kroky na cestě k úspěchu

Stanovte svou strukturu cen. cena za služby trávníku obecně závisí na velikosti trávníku, který má být semín, nasazen, oplodněn nebo o ně nějakým způsobem starán. Kromě vaší hodinové sazby práce nezapomeňte zvážit režijní náklady na údržbu zařízení, plyn na cestu k klientovi a náklady na další potřebné zásoby (osivo trávy, hnojivo atd.).

Vytvořte stabilní zákaznickou základnu. většina Američanů je velmi hrdá na vlastnictví domů sečením L

markýzy nebo práce ve svých zahradách. Když nemají čas na údržbu trávníku, budou hledat online nebo požádat přátele o doporučení na péči o trávník. Povzbuďte své přátele a rodinu, aby doporučili své podnikání a byli přítomni na platformách sociálních médií, aby vás potenciální zákazníci mohli najít online.

Nabídněte bezplatné odhady. Při rozhovoru s potenciálním zákazníkem nabídněte bezplatný odhad služeb péče o trávník, které potřebují. Zeptejte se na velikost trávníku a získejte podrobnosti o ozdobě/květinových závodech/stromech, o kterých musíte pracovat. Poté, co je provedeno, faktorujte náklady na svůj čas a vybavení. Může to trvat několikrát, než se vaše odhadovací schopnosti stane, ale budete

Naučte se nové dovednosti. Při prvním zahájení pravděpodobně nebudete potřebovat žádné technické vzdělání. Podnikání péče o trávník vyžaduje základní dovednost pro správu vybavení, zvedání těžkých předmětů a práce dlouhé hodiny. Jak však vaše firma roste, možná budete potřebovat speciální školení v takových oblastech, jako je terénní úpravy nebo stromová péče. Mnoho tutoriálů je k dispozici online na YouTube bez nákladů, proto využijte bezplatné videa a webináře ke zvýšení sady dovedností a přidejte hodnotu podnikání. Ačkoli další školení a certifikace jsou obecně volitelné, mohou pomoci propagovat a získat důvěru potenciálních klientů.

Síť s ostatními v souvisejících oborech. Využijte výhody veletrhu zahradnictví a venkovních výstav na setkání s dalšími profesionály v oblasti péče o trávník a krajiny. Můžete se dozvědět o technice úspory nákladů nebo tipů pro generování potenciálních zákazníků pro vaše podnikání. Přineste vizitky a nechte se stydět o jejich předání.

Získejte pojištění. je důležité chránit sebe a své podnikání s pojištěním. Promluvte si s pojišťovacím zástupcem svého majitele domu a zeptejte se na přidání vaší firmy do pojistky, nebo vyhledejte online poskytovatele místního pojištění, který může pomoci s nakreslením základní politiky.

Zaregistrujte se pro profil obchodního profilu Google. Google moje firma je skvělý způsob, jak zmocnit kontrolu nad prvním dojmem vaší společnosti, a nejlépe ze všeho můžete profil snadno spravovat poté, co byl vytvořen. Správný optimalizovaný obchodní profil by měl být na vrcholu vašeho seznamu priorit, který musel-do.

Investujte do softwaru Arborgold. jako váš důvěryhodný partner v tomto vysoce konkurenčním odvětví se Arborgold zavázal pomáhat vaší firmě jako nejprofesionálnější a nejoznávanější firma pro produkty a služby, které nabízíte. Zaregistrujte se zde a vyžádejte si video přehled produktu nebo nám zavolejte na číslo 812-269-8402.

Nevýhody vlastnictví podnikání v péči o trávník

Existuje mnoho profesionálů, kteří vlastní obchod s péčí. V této části nastíníme ty nejdůležitější, abyste mohli učinit informované rozhodnutí o tom, zda je pro vás zahájení podnikání v péči o trávník to pravé.

Odpovědnost

Vlastnit vlastní firmu znamená, že zavoláte výstřely. To také znamená, že jste zodpovědní, pokud se některá z těchto rozhodnutí zhoršuje. Je zodpovědný za společnost je složitý. Nejsou to jen vaše vlastní akce, pro které podnikáte pád, ale také akci vašich zaměstnanců, produktů a vybavení. Před zahájením práce je nezbytné mít veškeré vaše pojištění. To zahrnuje spojovací zaměstnance a mít obchodní licenci.

Jednorázová kapela před růstem

Podniky péče o trávník přicházejí v mnoha velikostech, ale všechny začínají stejně. Než získáte hybnost k růstu svého personálu, mohlo by to být jen děláte špinavou práci. To znamená dlouhé hodiny, malé výplaty a spoustu dalších úkolů, s nimiž se nikdo deleguje. Nakonec se veškerá ta tvrdá práce vyplatí, ale mezitím je menší prostoje s rodinou a přáteli a další stres.

Správa marketingu, prodeje, správy zaměstnání a fakturace. ouch!

Péče o trávník je o víkendech více než sečení trávy. Ve skutečnosti, když provozujete podnikání na plný úvazek, je zde marketing, prodej, správa zaměstnanců, fakturaci a další zvážit. Zatímco některé z nich jsou delegovány do týmu, každý zaměstnanec, kterého si najmete, vezme kus koláče, který jste vytvořili. Natažení příliš tenké, zejména v prvním roce, je vážná možnost.

Péče o trávník může být sezónní

Pokud nežijete v oblasti, kde jsou po celý rok potřebné služby péče o trávníku, vaše práce a příjmy pravděpodobně skončí někdy na konci října a začátkem listopadu. Pokud žijete v oblastech, kde jsou zimní měsíce chladné a trávníky jsou spící, je možné poskytovat další služby, jako je odstraňování sněhu, svátky nebo doručování palivového dříví, které vám pomohou naplnit kalendář prací během těchto pomalejších měsíců. Pokud tyto služby nebudete nabídnout, budete muset jinak zohlednit ztrátu příjmů.

Riziko vlastnictví podnikání v péči o trávník

Spolu s výjimy a nevýhody založení společnosti pro péči o trávu existují rizika zvážit. I když s péčí o trávník jsou spojena některá fyzická nebezpečí, většina rizik je finanční.

Finanční úvahy

Jak je uvedeno výše v tomto článku, náklady na spuštění pro podnikání v oblasti péče o trávník jsou obecně nižší u jiných typů malých podniků. Ale nemůžete něco začít z ničeho a péče o trávník se neliší.

Když začnete podnikat na péči o trávník, musíte dát malé semocí peníze (promiňte hříčku), aby se věci rozběhly. Počáteční náklady jsou nevyhnutelné riziko pro jakékoli podnikání. Vkládáte investici do společnosti, která by mohla potenciálně selhat. Finanční riziko je největší, se kterým se setkáte během jakéhokoli nového obchodního podniku, a může to být děsivé.

Nejlepší způsob, jak minimalizovat toto riziko, je provádět veškerý váš výzkum, znát váš trh a mít ušetřené počáteční peníze a připravené k investování. Použití hotovosti za počáteční náklady je stále riskantní, ale pokud selžete, nezůstanete splácet půjčky.

Být úspěšný v péči o trávník

Pokud uvažujete o zahájení podnikání v péči o trávník, nechoďte sami. Dokonce i ti nejúspěšnější majitelé podniků začali na dně a měli pomoc. Software pro správu podnikání na trávníku vás dostane tam, kde musíte být, abyste uspěli.

Nejlepší vybavení pro zahájení podnikání v péči o trávník

Většina z nás je docela zběsilá v péči o náš trávník, což vedlo mnoho lidí k tomu, aby zvážili zahájení péče o trávník. Je však třeba zvážit několik věcí, než budete moci založit společnost. Registrace podnikání a získávání příslušných licencí atd. je zjevně součástí toho. Mnoho lidí však přehlíží některé klíčové vybavení, které nakonec budou potřebovat.

Potřebujete nástroje

To by přirozeně mohlo znamenat, že můžete ztratit na značném množství projektů, protože nebudete schopni provést práci, která se od vás požaduje. Existuje několik kusů vybavení, které budou pro vaši společnost nezbytné, když začnete, přičemž mnoho z nich je pro všechny poněkud zřejmé. Může však být několik z nich, na které jste možná původně nemysleli, navzdory tomu, jak by to mohly být.

Existuje také několik různých nástrojů, které usnadňují vaši práci, když začnete pracovat s klienty. To znamená, že mohou být vysoce doporučeny pro jakoukoli společnost péče o trávník, bez ohledu na to, jak velké nebo malé jsou. Tím, že zajistíte, že máte několik klíčových kusů profesionálních nástrojů a vybavení pro terénní úpravy, budete v nejlepší pozici k zahájení úspěšné společnosti pro péči o trávník.

Potřeby

Většina potenciálních majitelů podniků bude chtít vědět, co je nutné pro zahájení podnikání a začít přitahovat klienty, než se přesune k některé z méně mandační vybavení. Stojí za to se podívat na základní operace společnosti na péči o trávník, než se investujete do odvětví.

Kamion

Vhodné vozidlo je možná nejviditelnějším vybavením, které bude hledat mnoho odborníků, mimo trávník. To však neznamená, že každý bude vědět, co je „vhodné“ vozidlo. Většina odborníků na péči o trávník doporučuje vozík nebo dodávku, která byla hodnocena tak, aby držela jednu tun váhy. To se může zdát nadměrné, ale hmotnost zařízení, které budete muset pravidelně přepravovat. A pokud potřebujete přepravit velké množství ornice nebo hertiziler, budete rádi, že máte těžší vozidlo. Tím, že budete schopni nést co nejvíce váhy bez poškození kamionu, budete moci zkrátit čas na přepravu.

Upoutávka

To je také místo, kde se do hry vstupuje na přívěs. To neznamená, že byste si měli vybrat jakýkoli přívěs, protože při nákupu jednoho musíte zvážit několik faktorů. Ujistěte se, že přívěs má rampu, která vám umožní přesunout trávu dovnitř a ven z přívěsu bez nehody nebo zranění. Přívěs by měl také nabídnout ochranu před počasím. Bez něj se vaše vybavení může rychle poškodit deštěm.

Zajištění zátěže

A konečně, musíte se ujistit, že jste schopni zamknout každé z vašich zařízení na místo, když jdete do projektu az projektu. Vybavení péče o trávníky na trávníku může způsobit poškození vašeho nákladního vozidla a dalších vozidel, pokud by se při jízdě uvolnilo. Tomu je něco, čemu se dá zabránit nákupem zámkových vázacích a dalších nástrojů, které jsou navrženy tak, aby udržovaly trávníky a jiné vybavení na místě.

Měli byste také zvážit přidání značky vaší společnosti do všech vašich vozidel, což pomůže s vaším marketingem. I když to není povinná součást založení vaší firmy, je to něco, co může v průběhu času vést k značnému množství podnikání.

Bezpečnostní vybavení

Bezpečnostní vybavení je nezbytností pro každý typ práce, i když který druh nástrojů budete potřebovat, liší se od průmyslu k průmyslu. Jedním z důležitějších aspektů ochrany sebe sama krajiny a zahradnictví je vaše sluch, protože trávníky hlasitě fungují. Při sečení vlastního trávníku se to nemusí zdát moc. Hluk však může způsobit dlouhodobou ztrátu sluchu pro odborníky na péči o trávník, kteří jsou každý den vystaveni nadměrnému hluku. To znamená, že budete muset investovat do vysoce kvalitní ochrany uší, jako jsou uší.

Totéž lze také říci o ochraně očí, protože trosky mohou střílet v různých směrech. I když to bude obvykle tráva a další neohrožující věci, mohou to způsobit určité poškození vašich očí. Investujte do některých bezpečnostních brýlí, když jste v práci. To zabrání tomu, aby vás cokoli zasáhlo do očí.

Budete také potřebovat bezpečnostní boty a rukavice z ocelových špiček (které jsou v některých státech povinné). Ty udržují vaše nohy a ruce v bezpečí při práci.

Na co jste možná nepřemýšleli

I když se každý z výše uvedených může zdát zcela zřejmý, může existovat celá řada dalších nástrojů, o kterých jste možná nepřemýšleli při zahájení podnikání v oblasti terénního úpravy. I když někteří nemusí být nezbytní pro okamžitě nákup, doporučujeme se každého podnikatele, který chce pokračovat v růstu své společnosti. Je to proto, že zákazníci budou očekávat určitou úroveň služeb, což znamená, že budete možná potřebovat konkrétní vybavení, abyste splnili a překročili jejich očekávání.

Rozmetačky

Většina prospektivních odborníků na péči o trávník ví, že použijí trávu k řezání trávy. Ale značný počet klientů bude skutečně chtít, abyste jim pomohli růst jejich trávy. Chtějí, aby jejich trávník oplodněn. Hnojení může opravit nerovnoměrný a nerovný růst trávy a poškozené části trávníku. Proto může být prospěšné, aby každá společnost péče o trávník nebo terénní úpravy nabízela službu a je považována za základní službu.

Zatímco hodně z toho lze udělat ručně, není to nejúčinnější způsob, jak toho dosáhnout, protože šíření hnojiv může být často nerovnoměrné a časově náročné. To znamená, že možná budete muset investovat do rozmetadla, který rovnoměrně šíří hnojivo. Existují různé typy rozmetadel. Mohou se výrazně pohybovat v ceně, i když nejběžnějším typem pro profesionály je to, co se nazývá vysílací granulární rozmetadlo, které obvykle stojí méně než 50, v závislosti na značce.

Měli byste také investovat do postřikovače. Na rozdíl od rozmetadla se postřizovač používá k zbavení plevelů, které mohou růst kolem zahrady. Mnoho z těchto plevelů je v příjezdových cestách a podél chodníků. Tyto plevele budou potřebovat cílenější přístup než rozmetadlo, které obvykle posílá hnojivo na velké ploše.

Postřikovače

Zde se používá postřikovač. Postřikovač umožňuje omezit, kde je herbicid umístěn. Využívá mnohem větší tlak než mnoho jiných nástrojů. Tento tlak nutí zabijáka plevelů hlouběji do země, přímo na kořeny plevele. Na výběr jsou různé velikosti postřikovače. Doporučuje se zakoupit jeden kolem čtyř galonu nebo méně značky. Obvykle byste neměli používat více než to na normálním projektu.

Ty by také neměly vážit příliš mnoho, což znamená, že je budete moci relativně snadno přenést kolem zahrady. Pokud se zaměřujete na více komerčních zákazníků, možná budete muset investovat do většího postřikovače.

Zastřihovač trávníku

Pokud jde o péči o trávník, všichni budou vědět, že budou mít na trávu, protože je to zjevný předpoklad pro práci. Možná však budete muset mít značný počet dalších nástrojů k efektivnímu provedení práce požadované na projektu. Prvním z nich je zastřihovač, který vám umožní nakrájet se a kolem míst, na kterých nemusí být vaše trávník schopna dosáhnout; Příklady toho zahrnují kolem poštovní schránky, stromů a několika dalších oblastí.

Edger

Spolu s tím budete také potřebovat Edger, který téměř přesně to zní; Stříká kolem okrajů trávníku a zároveň je efektivní podél příjezdových cest a jiných hranic. Využitím jednoho budete moci efektivně řezat kolem těchto okrajů, aniž byste poškodili trávník nebo některou z netrázových oblastí, které mohou sousedit se zahradou. Používáním Edger i zastřihovače budete moci rychle a úhledně uklidit trávník, aniž byste to museli trávit příliš mnoho času tím.

Plotostřih

Pokud plánujete krajinářství, možná budete také potřebovat zastřihovač živých plotů; I když se to může zdát podobné typickému modelu trávníku, mohou existovat rozdíly mezi nimi, z nichž většina ovlivňuje jejich výkon.

Blower

Blower je také něco, do čeho byste měli investovat co nejdříve, protože vám umožní rychle a snadno vyčistit jakékoli ověsy. Existuje celá řada společností, které mohou čištění nechat svým zákazníkům. Měli byste se tomu vyhnout co nejvíce, protože úklid po projektu vám může pomoci zanechat pozitivní dojem na zákazníka a možná vést k dalšímu podnikání v budoucnu.

Další nástroje

Mimo výše uvedené může existovat několik menších nástrojů, o kterých jste možná při založení společnosti možná nepřemýšleli, i když mohou nakonec prokázat projekt životně důležité. Hlavní mezi nimi jsou:

 • Rýč
 • Lopata
 • Výběr
 • Krumpáč
 • Prunery
 • Měření a značení nástrojů

I když se to nemusí zdát nezbytné, mohou vaši práci výrazně usnadnit. Zvláště pokud jde o přísnější úkoly, které vyžadují, abyste kopali a odstranili určité aspekty trávníku. To platí zejména pro jakoukoli terénní práci, kde možná budete muset odstranit kmeny stromů a další velké předměty. I když to lze často provádět ručně, může to být obtížné a časově náročné. Proto může být lepší investovat do těchto nástrojů na začátku vašich operací péče o trávník.

Poslední myšlenky

Tyto profesionální nástroje a vybavení pro terénní úpravy vás mohou stát značné množství peněz. Mohou však dlouhodobě sklízet dividendy s objemem práce, kterou můžete udělat. Ale také budete muset dát značné množství času do pěstování společnosti a vytvoření pozitivní značky. Toto je jedna z nejtěžších částí rozvoje podnikání. Umístěním určitého úsilí do vašeho marketingu a co je důležitější, vaše zákaznický servis by se pak měla začít přicházet přirozeně.

V průběhu času začne vaše pověst pracovat ve váš prospěch, protože vás lidé začnou doporučovat svým přátelům a rodině. K tomu může dojít, pouze pokud necháváte spokojené zákazníky. Což znamená, že budete potřebovat veškeré potřebné vybavení a trochu více. Žádný zákazník nebude doporučit firmu, která byla schopna vykonávat pouze polovinu práce. Tím, že budete mít každý z výše uvedených, budete moci splnit a možná dokonce překročit jejich standardy. To bude lépe postavit vás a vaši společnost pro budoucí úspěch.