Káva Grinder Static: Proč se to stane a jak se vypořádat. Značky mlýnek

Káva Grinder Static: Proč se to stane a jak se vypořádat

Když jsme poprvé dostali náš Baratza Encore (a dodnes), moje největší stížnost je, že jsme se roztroušili malé fazole. Důvod? Statické přilnavosti. Káva Grinder Static je tak otravný potíže s velkými skvrnami kávového prachu.

Káva Grinder Static Cling: Co se děje?

Hlavní příčinou malého kávovarského statického problému je elektřina. Když jsou fazole mletu proti kovovým otřepům (i když si myslím, že by to udělala i keramika), vyzvednou trochu elektrického náboje. Je zřejmé, že malé množství statické elektřiny na této mleté ​​kávě nestačí k šoku nebo ohrožení elektrického zařízení.

Místo toho je to jen dost, aby vás obtěžovalo. Když vytáhnete „pozemní kávovou komoru“ a najdete svůj pult, podlahu atd. Postříkání jemnou mlhou statického prachu. A nebo když jdete vyprázdnit (obvykle) držitele plastových půdy a zanecháte za sebou pevnou 1-2% váhy kávy, když se drží na straně komory.

Některé brusky kávy mají kovovou komoru a slyšel jsem, že to pomáhá. Kov je mnohem efektivnější při provádění elektřiny a méně pravděpodobné, že „izoluje“ kousky země, a tak jim zabrání udržet jejich náboj. Je to vzácné a já jsem je nezažil dost, abych věděl, jak užitečná je kotová komora. Ale vím, že náš plastový koš nepomáhá.

Existuje mlýnek na kávu bez nepořádků?

Možná, jak jsem byl, když jsme poprvé dostali náš Baratza Encore, dokonce přemýšlíte o novém brusiči, abyste se zbavili tohoto problému se statickou kávou. Budu varovat, že se zdá být dostatečně běžný problém napříč brusky, že to není jen o tvém brusky. Tento problém jsem zmínil ve své recenzi Baratza Encore, protože Baratza Encore Static je skutečná.

Jak je uvedeno výše, kovová komora by pravděpodobně pomohla. Nevím mimo ruku žádných brusky dostupných v Severní Americe, které mají kovovou komoru. Jsem si jistý, že jeden existuje. Ten, který vím o Worldwide, je z Wilfa, ale není zde k dispozici a nemluvím o skandinávském jazyce dostatečně dobře, abych navigoval jejich (neanglická) stránky, abych je našel.

Zbavení statického mlýnku na kávu

Touha statická oprava brusky kávy? No, máme dobré zprávy a špatné zprávy. Stručně řečeno, neexistuje jediné řešení pro vaše trápení mlýnek na kávu. Obzvláště dobře po navrhování a postavení brusky. Mnoho věcí by mohlo pomoci.

Za prvé: Obecně je dobře známo, že více vlhké nebo mokré prostředí je méně pravděpodobné, že statické přilnavost (nemluvě o dveřích známých šoků a dalších elektrických hi-jinků) než suché.

Takže byste se mohli přestěhovat na Floridu z polosuchého Colorada nebo Arizony, které voláte domů.

Prakticky můžete počkat. Ve všech prostředích se tento druh statického hromadění přirozeně rozptyluje s časem. To je částečně kvůli druhému zákonu termodynamiky a částečně z více světských důvodů. Dokonce i náš Baratza Encore static v průběhu času.

Existují také návrhy, které můžete najít o zavedení více kovů do vašeho systému broušení kávy. Považuji to za smíšenou tašku. Ale než půjdu daleko, chci udělat tu věc „jeden divný trik“. Takže tady je jeden divný trik, jak se zbavit statické elektřiny, když brouskujete kávu.

Jeden způsob, jak eliminovat statický

Jsem trochu fanatického YouTube. A vlastně to byl jeden z mých oblíbených kávových youtubers, který podnítil tento malý průzkum. Zde je Coffee-Man Extraordinaire James Hoffman:

Než se příliš rozlišuji na tomto statickém přilnavosti k brusky kávy, provedl jsem nějaký výzkum. Existuje několik značek v a okolí vaření a kuchyňských věcí, které ctíme. Cook Illustrated (a jejich přidružené značky americké testovací kuchyně a Cookovy země) je jedním z nich. Takže když jsem našel jejich článek na toto téma, byl jsem zaujatý. Jejich článek je bohužel docela na mnoha internetových řešení. Stručně řečeno, říkají, že žádná z těchto metod boje proti kávě nefunguje:

 • „Několik kapek vody.“.„Dalo by se debatovat, zda je výše uvedená technika totožná s tímto pojmenovaným. Ale říkají, že to nefunguje.
 • Líbící hliníkovou fólii do vašeho plastového ko-sběratele broušení. Říkají, že je to potíže a nedělá nic.
 • „Míchání zemní kávy kovovou vidličkou, aby“ shromáždila „elektřinu před zvednutím víka. Zjistili jsme, že vidlice určitě shromáždila statickou.“
 • Provoz měděného drátu kolem mlýnku. Přeskočili to z pochopitelných důvodů. Nechci vrtat mlýnku.

Jejich závěr o statické elektřině s brusky burr je však zajímavý. (Důraz můj.)

„Nakonec bylo nejlepším řešením nejjednodušší: dejte statický čas na to, abyste se sami rozptýlili. U kávy se středně gridovou (vhodný pro běžný kapající kávovar) rozdrťte kávu, počkejte 5 minut a poté vyjměte komoru z stroje. Rapujte komoru pevně na přepážce před otevřením víka, abyste poslali jakékoli zbloudilé grinds na dno kontejneru s ostatními. Pro jemnější mletí, jako je espresso, přidejte několik minut do čekací doby; Pro hrubší mletí pro francouzský tisk odečte několik minut.“

Minimalizace statického statického v brusky, ilustrovali Cooks

Od mých prvních zkušeností s naším Baratza Encore jsem se pokusil použít techniku ​​času. A ten „rána mlýnek“. Oba rozhodně pomáhají uvolnit důvody, které by se jinak mohly držet na straně komory, nebo v samotném mlýnku. Doporučuji obě techniky.

Moje osobní zkušenost s bojem proti mlýnku na kávu

Navzdory mému znepokojení po skepticismu ohledně metod řízení kávy na vodě jsem právě šel (při psaní tohoto článku) a zkusil jsem techniku ​​„mokré lžíce“ pokus. Také jsem udělal své obvyklé rány a čekal jsem (zmíněno těsně výše). A jsem rád, že mohu nahlásit: to byla nejčistší grind od Baratza Encore, kterou jsem za chvíli měl.

Nyní přiznám, že jeden pokus nebyl přísným vědeckým vyšetřováním. Ale určitě si myslím, že je dost dobré přidat jej do mého seznamu doporučení. Zde je to, co si myslím, že byste měli udělat, pokud budete smutní z množství statického statistiky kávy ve svém životě:

 • Udělejte trik mokré lžíce. (Podrobnosti v očíslovaném seznamu výše)
 • Počkejte poté, co kávu rozdrtíte, minimálně šedesát sekund a až 5-10 minut. (Často na to nemám trpělivost. Když to udělám, zdá se, že to pomůže.)
 • Než odstraníte komoru z mlýnku, klepněte na mlýnku a komoru. Částečně to funguje, protože uvolníte věci, které se prostě nepohybovaly celou cestu, ale také fyzické kohoutky mohou překonat nějaké statické.
 • Podívejte se na techniku ​​kapky Ross? Tuto strategii ještě musíme potvrdit pro její účinnost, ale zdá se, že internet ji miluje. Viz. níže

Které burrové brusky mají statické problémy? Většina z nich.

Doufám, že se tento článek přiměl cítit se o něco méně sám ve svém boji s bojem o kávu. Postihuje tisíce (ne.li miliony) po celém světě a stále nebylo nalezeno trvalé řešení. Ale některé z těchto technik, aby to bylo méně potíže, opravdu fungují. Hodně štěstí! A pokud máte jiné techniky nebo zážitky, rád bych je slyšel v комментарии и мнения!

Odpovědi na „Statická mlýnka na kávu: Proč se to stane a jak se vypořádat“

Zjistil jsem, že v pravidelných (non-burr) bruscích, když jsou fazole zmrazeny, je významné statické lpění. Nevím proč.

To by mělo smysl. Vlhkost uvnitř fazolí je stále zmrazená a nepomůže rozptýlit statickou. To je důvod, proč je statický tak špatný na místech, kde se dostane a zůstává velmi chladný jako Aljaška a Severní Dakota. veškerá vlhkost ve vzduchu zamrzne a klesá k zemi!

Mám nulovou stat, zdálo se, že na vinylu nikdy nepracuje a nedávno to vyzkoušel s kolektorem plastových košů. Nic.

Mám dva brusce-jeden je těžce ovlivněn statickým, druhý nemá postižený mlýnek kovový násyp (s kovovým plastovým víkem), keramické otřesy a plastové sběratele grinds. Naštěstí se zdá, že metoda „mokré lžíce“ funguje při eliminaci/minimalizaci statického. Můj další mlýnek, který byl vždy statický, má otevřenou plastovou násypku, keramické otřepy a skleněné grinds-sběratel. Udělejte ze všeho, co chcete

Nejlepší úhel mlýnky na dřevo, kov a

Když jsme se rozhodli stanovit nejlepší úhlový mlýnek, nevypadalo to jako strašně obtížný úkol. Když jsme však spojili náš tým, bylo rychle zřejmé, že existuje tolik vynikajících modelů. Úhlové brusky jsou jádrem a téměř každá značka vyrábí více modelů.

I když jsme udělali vše, co je v jejich silách, abychom věci zúžili na základě našich zkušeností, nebyli jsme schopni dát ruce na každý model tam. Takže pokud máte mlýnek, který máte rádi, dejte nám a vašim kolegům vědět, co to vyniká v коментари и мнения.

Jak zvolit mlýnku správného úhlu

Výběr mlýnky na pravém úhlu je hlavně o velikosti a výkonu. Se třemi třídami brusky primárního úhlu (malé, střední a velké) je to všechno o tom, jaké velikosti se hodí do oblasti, kterou potřebujete k broušení, řezu nebo lesku.

Když kola kontaktuje materiál, pak musí dokončit práci. Podceňovaná mlýnek může nakrájet ocelovou desku 1/4 palce nebo broušení, ale vyšší výkonné.

Odtud jde o pohodlí a funkce. Zdaleka nejpohodlnější způsob, jak jít, je snížit kabel a použít napájení baterie. Nejlepší bezdrátové úhlové brusky drží krok s modely s kabely-dokonce až 9 palců modelů! Kompromis je vyšší náklady a omezené runtime. Na druhou stranu, elektronické ovládací prvky dávají bezdrátové brusky některé funkce, které nejsou běžné u kabelových.

Zde je několik dalších funkcí, které je třeba zvážit:

 • Elektronické brzdění
 • Automatické vypnutí zpětného zpětného hlediska
 • Pokročilý systém řízení vibrací
 • Kompatibilní kryty pro práci s betonem/zdivem
 • Beztáčkový motor (na bezdrátových a kabelových modelech)
 • Inteligentní ovládací prvky/sledování
 • Tři bodové body celkové boční rukojeti

Přečtěte si na úhlu použití mlýnek a jak je zde ovlivňuje bezdrátová technologie.

Celkově nejlepší mlýnek na úhel | Náš nejlepší výběr

Dewalt 60V Max Flexvolt 6-palcový úhel Grinder DCG418

Na konci dne je nástroj, který nejvíce vyzvednete. Ten, který vyzvedneme více než kterýkoli jiný v našem obchodě, je Dewaltova druhá generace Flexvolt Angle Grinder. Má výkon (ekvivalent 13-amp, 9000 ot / min) a bezpečnostní prvky, které požadujeme (kontrola zpětného rázu a elektronická brzda) s pohodlím bezdrátového provozu.

Jednou z dalších věcí, která ji odlišuje od vysoce výkonných brusky ve své třídě, je ergonomie jejího designu rukojeti. Je to tenký profil se spouštěčem než pádlem nebo přepínačem.

Cena: 229.00 holé, 319.00 (1 x 3.0ah baterie) a 469.00 (2 x 3.0ah baterie) Možnosti sady

Nejlepší bezdrátový úhel mlýnky

Vzhledem k tomu, že Dewalt celkově vezme nejlepší místo, je tento model také naším výběrem číslo 1 jako nejlepší bezdrátový úhel mlýnek. Zde jsou tři další možnosti, které vřele doporučujeme:

Milwaukee M18 palivo 5palcové úhlové brusky s jedním klíčem 2883/2882

Nejnovější vlajková loď Milwaukee Small Angle Grinder má vynikající sílu s ovládáním brzdy a zpětného rázu, které hledáme. Oba styly, které jsou schopny použít 4 1/2 nebo 5palcová kola, mají nejvyšší rychlost 8500 ot/min.

2883 (Slide Lock) a 2882 (Pázový přepínač) také zahrnují jeden klíč. I když neexistuje žádná nastavení kontroly, nabízí sledování a správu zásob, díky čemuž je skvělá volba pro stavební firmy a obchody, které dávají přednost nástrojům pro sledování pomoci z postýlky.

Cena: 219 holá, 469 kit (2 x 6.0AH Vysoko výstupní baterie)

Bosch Spitfire Unfactor 18V Connected-Ready-Lock 6-palcové úhlové brusky GWX18V-13CN

Bosch se hodně děje s jejich GWX18V-13CN GRINDER. Je schopen používat kola od 5 do 6 palců a pomocí zcela bez nástroje bez X-Lock rozhraní, můžete políbit svůj klíč na klíč! Jako ekvivalent 13-ampéru se bitturbo mzerák brusky točí až 8500 ot / min.

Kromě prvků elektronické brzdy, ovládání zpětného řízení, ovládání drop a restartu je tento model také připraven-připraven-připraven. Stačí přidat modul připojený k Bosch a získejte inteligentní sledování a diagnostickou komunikaci.

Tato mlýnka je také k dispozici bez X-Lock jako GWS18V-13CN.

Cena: 249 holá, 399 kit (1 x 8.0AH Core18V baterie)

Makita 40V Max Xgt AWS schopný 9palcový mlýnek na úhel GAG10

Skupina s velkým úhlem bezdrátového úhlu je ironicky velmi malá. Mezi hlavní značky jsou vaše volby mezi Makita, Metabo a Milwaukee. Žádná z nich není špatná rozhodnutí. Náš výběr pro nejlepší bezdrátový mlýnek s velkým úhlem v Makita’s GAG10.

Použitím jediné baterii 40V Max Xgt místo dvou 18 V baterií pro napájení, je to zpětné a bezpečnostní prvky brzdy a přidává ochranu Restartu spolu s AWS. Bezdrátový systém AutoStart Makita se automaticky zapne na VAC, když stisknete spoušť.

Na straně výkonu očekávejte, že spustí 7 nebo 9palcová kola do 6600 ot / min. Tento nástroj má také izolovanou zadní rukojeť, která pomáhá absorbovat vibrace a snížit únavu v ruce a paži.

Cena: 309 holá, 469 (1 x 4.0ah baterie)

Nejlepší mlýnka na rybář

Abychom získali ovládání zpětného rázu a elektronickou brzdu, o které jsme mluvili, nejlepším způsobem, jak je získat, je s elektronickými ovládacími prvky, které přicházejí s bezkartáčovým motorem. V posledních letech zavedlo několik značek šňůry bez kartáčovače, které nabízejí tyto další bezpečnostní prvky.

To je pro náš tým velký problém a navíc nemáte nahrazení uhlíkových štětců. Pokud pro vás tyto funkce nejsou velkým problémem, možná najdete pro vás nejlepší mlýn.

Metabo HPT AC CHARBSHED 5-palcové úhlové brusky G13BYEQ

Metabo HPT vydělává náš výběr za nejlepší mlýnek s malým úhlem s malou úhlem s 5palcovým střídavým bezmatorovým G13byeqem. Používá 12-amp bez kartáčovače k ​​roztočení kola až do 10 000 ot / min. Pázový přepínač a elektronická brzda zajistí, aby se motor rychle zastavil, pokud vaše ruka z nějakého důvodu vyjde, a má vestavěný ovládací prvek zpětného rázového, který preferujeme na brusky.

Dewalt bezmaskak 6-palcový úhel mlýnek DWE43244n

Pro vaši mlýnek na střední velikosti se nám líbí Dewalt’s 5-palcová/6-palcová DWE43244N. Je to mlýnek na přepínač s pádlem, který využívá bezkartáčového motoru. V rámci linky Dewalt Performance Protect má elektronickou spojku s ovládáním zpětného rázu a elektronickou brzdu.

Pro ty, kteří pracují na výšce, je tu horský šňůra těsně pod tím, kde šňůra vstupuje do pouzdra.

Převrácení na představení, motor provozuje 13 zesilovačů a produkuje solidní 1800 wattů energie s rychlostí až 9000 ot / min.

Metabo 9-palcový úhel mlýnek WEPB 24-230 MVT

Když je čas jít velký, dáváme přednost metabo pro nejlepší uzrnutou mlýnku na velkém úhlu. Zejména se nám líbí WEPB 24-230 MVT z několika důvodů. Tato mlýnek na 15-amp je dobře postavená a zvládne kola až 9 palců s rychlostí až 6600 ot / min. I když se nejedná o bezkartáčový model, má mechanickou diskovou brzdu, která se aktivuje, pokud se vypustí spínač Deadman, pokud se kolo váže, nebo dokonce při neočekávané ztrátě energie.

Označení „MVT“ na tomto brusiči znamená Metabo VibraTech a zahrnuje vnitřní tlumicí systém spolu s boční rukojetí redukce vibrací.

Také se nám také líbí design rukojeti ocasu potkana. Brouky všech velikostí mohou mít docela široké kliky, s nimiž mají malé a střední ruce tvrdší čas. Ocasní rukojeť Metabo potkana nabízí mnohem ergonomičtější přilnavost rukou všech velikostí.

Nejlepší mlýnka na rozpočet

Ryobi 18V One HP bez kartáčovače 4 1/2-palcové úhlové brusky PBLAG01

Ryobi provedl obrovský skok ve výkonu se svou HP beztaskovnou linií bezdrátových nástrojů a mlýnek na úhel pádlového spínače skupiny není výjimkou. Spárovaný s vysoce výkonnou baterií, bezkartáčový motor je schopen 9200 ot/min pomocí 4 1/2-palcových kol.

Toto je jeden z mála brusek s odstraněním kola bez nástrojů. Ryobi’s Fixtec Flange Nut má flip-up sekci, kterou můžete chytit a otočit se uvolnit nebo utahovat prsty. Pokud se matice stane příliš těsná, je zde klíč klíče, který můžete použít jako zálohu.

Přestože je tento model dražší než některé z možností vhodnějšího rozpočtu, jeho výkon z něj činí vynikající hodnotu.

Cena: 129 holá, 179 kit (1 x 4.0ah vysoce výkonná baterie)

Dovednost 8-ampéra 5-palcového šňůra Gord Gorder AG242001

Skil vezme vaše základní mlýnek potřeby do zářezu s jeho Ag242001. Jako naše nejvyšší volba pro nejlepší mlýnek na úhel rozpočtu je tento 5palcový mlýnek na pádlo s pádlem o něco silnější než jeho konkurence s motorem 8-amp, který produkuje působivé 12 000 ot / min.

Je také vybaven třemi pozicemi rukojeti a obchody s klíčovými klíči přímo uvnitř boční rukojeti, kde je mnohem méně pravděpodobné, že ji ztratí.

Značka nejlepšího úhlu

Můžete se zeptat profesionálů, které značka dělá nejlepší úhlu a získáte různé odpovědi. Když se podíváme na brusky neustále dělat nejtěžší práci, žádná značka se neobjeví stejně jako metabo. Kvalita inženýrství a designu Metabo spolu s neuvěřitelně hlubokou linií, která pokrývá celou řadu potřeb mlýnek. Jsou dražší než jiné profesionální značky, ale to je to, co očekáváme na této úrovni.

Možnosti značek, kterým důvěřujeme

Nejlepší mlýn

CRAFTSMAN’s CMCG450 je 4 1/2-palcový model, který má solidní hodnotu při méně než 100 pro holý nástroj. Má výkon primárně splňoval potřeby vážných kutil a má 3-polohovou boční rukojeť se klíčovým klíčem, který v něm pohodlně ukládá.

Nejlepší mlýnek na úhel flex

Přestože Flex byl již dlouho jako značka, jeho 24V bezdrátový systém je jedním z nejnovějších na trhu. Jejich 5palcová mlýnka bez kartáčovače s proměnnou rychlostí však nemá pocit prvního generace. S legitimním výkonem na úrovni a pohodlným designem snižuje ovládání zpětného rázu rizika zranění při vázání, zatímco boční rukojeť absorbuje vibrace. Je to také nejlepší hodnota ve třídě profesionálního malého úhlu.

Tato mlýnka je k dispozici s přepínačem nebo pádlem.

Cena: 179 holá, 199 kit (1 x 5.0ah baterie)

Nejlepší hart nástroje Úhluk mlýnek

Zatímco Ryobi byl naším výběrem pro nejlepší rozpočtovou bezdrátovou mlýn. Jejich beztaskační model se může pochlubit stejným 9200 ot / min jako Ryobi a má třípolodovou boční rukojeť. Nejlepší část je cena. jen 119 jako holý nástroj.

Nevýhodou je, že se neprodává jako sada s baterií a nabíječkou. Budete však chtít víc než jen mlýnek, takže si vezměte kombo bezmastně bezkartáčku a ovladač, aby vám pomohl začít.

Nejlepší mlýnka na kobalt

Kobaltova nejlepší mlýnek je bezdrátová kartáčovače KAG 424B-03 (KAG 1724A-03 pro soupravu). Je to 5palcový model s designem pádla přepínače, který pokrývá všechny základy, které potřebujete s několika bonusy. Má tříkolenku a obchody s klíčem klíče uvnitř rukojeti, takže ji máte, když ji potřebujete.

Největším příběhem pro Kobalt je představení. Bezkartáčový motor a 6-buňka 24 V max baterie spustí kola mlýnek až do 8500 ot / min se spoustou svalu, které jej zálohují.

Cena: 129 holý nástroj, 219 kit (1 x 4.0ah baterie)

Nejlepší mlýn

Porter-Cable je zpět a napájení traktoru nese celou řadu! S kabelovými a bezdrátovými možnostmi je naší nejlepší volbou Porter-Cable’s Corded 7.5-ampéra mlýnek. Používá 4 1/2-palcová kola a má 3-polohovou boční rukojeť. Největší dohoda je cena. běží jen 39.99 a má tříletou záruku, což z něj činí jeden z nejlepších brusců úhlu, pokud máte rozpočet.

Nejlepší mlýnek na úhlu Ridgid

Ridgid má několik úhlu brusců, z nichž si můžete vybrat s možnostmi s možností jak na šňůře, tak bezdrátových stranách. Pokud jste na lovu něčeho s větším kolem a větším svalem, který nezlomí banku, podívejte se na R10202. Jeho 15-ampérová síla 7-palcová kola do 8000 ot / min.

Tento model má nejen třístrannou rukojeť 3 polohy, ale má také rotující 3-polohovou konstrukci ocasu ocasu ocasu. Bez ohledu na to, jakým směrem řezáte, můžete získat obě ruce do přirozené a pohodlné polohy, abyste se mohli místo přilnavosti soustředit na řez namísto přilnavosti. Navíc, tento výkonný mlýnek prodává pod 150 značkou.

Nejlepší mlýnek na úhlu pro řezbářství

Většina lidí nemyslí na úhlový mlýn pro povinnosti řezbářství, ale tam jsou příslušenství konkrétně za tímto účelem. Jedním z nejužitečnějších je v podstatě kolo se zuby řetězové pily na okraji. Disky klapky můžete také použít stejně jako pro kov.

Většina kol řezbářů na dřevo je 4 nebo 4 1/2 palce, takže vaše nejlepší sázka je malý úhel a vřele doporučujeme model s ovládáním zpětného rázu. Trik je zde zajistit, aby vaše mlýnka nebyla podceňována, protože to může být velmi agresivní aplikace. Pokud máte náhradní baterie a rychlou nabíječku, může být bezdrátová možnost vhodná možnost. Neomezená runtime běhu kabelové brusky je však naše preference.

Pokud již nemáte na mysli mlýnek, dejte G13Byeq Metabo HPT jako náš výběr pro nejlépe šňůru.

Nejlepší mlýnek na úhlu pro řezání dlaždic

Pokud se chystáte nakrájet dlaždice, žulu nebo jiné zdivo s úhlový mlýnek, musíte použít prachový plášť a připojit prachový extraktor. Sběžný systém zabraňuje, aby se prach dostal do plic a zároveň jej vytáhl z kořisti.

Existuje několik doplňkových plášťů, které si můžete koupit, které nahradí stráž mlýnek. Naším nejlepším doporučením je Dewalt’s DWE46125 řezání krytu pro malé úhlové brusky (84). Pokud hledáte řešení all-in-one, Dewalt’s DWE46123 zahrnuje řezací plášť s bruskou v jednom balíčku pro 219.

Cena: 84 (pouze plášť), 219 (Grinder a Shroud)

Nejlepší úhel mlýnky pro beton

Podobně jako u řezání dlaždic má nejlepší úhel mlýnky na beton spoustu svalu, plášť, který pomáhá sbírat prach, a má neomezenou runtinu kabelové síly.

Podívejte se na Makita PC5010CX1 pro 5palcový mlýnek s betonovým pláštěm jako nástroj All-In-One. Jeho motor 12-ampérů má 1400 wattů svalu a je zde jarní systém tlumící vibrace, který sníží únavu práce.

Pokud jste na honbě za absolutně nejlepší v betonovém řezání a leštění na průmyslové úrovni, podívejte se na to, co nám pily nabízejí. Prachový buggy Mark III je ideální pro čištění kloubů. Pro přípravu na podlahu, stand-up Edger TC-7 vám umožní řešit okraje zavřít stěny, kde váš větší betonový lesk není nejlepší volbou. Mimochodem, oba používají metabo brusky, aby dokončili práci.

Nejlepší mlýnek na úhlu pro řezání kovu

Nejlepší mlýnek na úhel pro řezání kovu může být prakticky kterýkoli z brusců, které jsme doporučili. Je to všechno o vašich očekáváních ohledně výkonu, funkcí a rozpočtu. To, co je zde velký rozdíl, je výběr správného příslušenství pro práci.

Máte dvě hlavní možnosti: abrazivní kola nebo diamantová kola. Abrazivní kola jsou výrazně levnější, zatímco diamantová kola vydrží mnohem, mnohem déle. Pokud provedete analýzu nákladů, diamantová kola skončí lepší hodnotou, pokud vám nevadí počáteční náklady.

Pokud dáváte přednost abrazivnímu řezání kol, líbí se nám výkon a život, který získáme od Makity, a mají k dispozici standardní i X-blokovací kola. Dalším, kdo bude mít oči, je Dewaltova elitní série.

U kol pro řezání diamantů je těžké porazit Diablo pro standardní i X-Lock Arbory. Často také používáme diamantová kola Lenox Metalmax.

Tipy pro bezpečnosti brusky úhlu

Úhlové brusky se mohou otáčet až 10 000 ot / min nebo více. Když se na konci podnikání něco pokazí, může to být katastrofické, posílat šrapnel do tváře a těla, bolí kolemjdoucí nebo poškozující materiál a vybavení kolem vás. Zde je několik tipů pro bezpečnostní brusky úhlu, jak tomu zabránit:

 • Vždy noste ochranu očí. žádné výmluvy!
 • Zvažte na sobě kovoobráběcí zástěru
 • Noste rukavice odolné proti řezu
 • Nikdy nepracujte bez stráže na místě
 • Pokud můžete, použijte mlýnek na brzdění
 • Získejte mlýnek s ovládacím prvkem
 • Místo přepínače zapnutí/vypnutí zvažte pádlo spínač
 • Počkejte, až se kolo přestane pohybovat, než položíte mlýnek

Jak se rozhodujeme

Jak jsme zvažovali desítky kvalitních brusky, bylo několik věcí, které jsme upřednostňovali, abychom nám pomohli vydat naše doporučení.

Výkon

Na konci dne je výkon stále prioritou číslo jedna. Hledáme brusky, které mají dostatek točivého momentu, aby udržely své RPM vysoko a nadále fungují rychle, až bude chod.

Velikost a hmotnost

Když je to možnost, náš tým sáhne za nejlehčí a nejkompaktnější nástroj, který stále dělá práci s důvěrou.

Bezpečnostní funkce

Brzděné brusky s ovládáním zpětného rázu jsou dva z nejlepších bezpečnostních prvků, které hledáme. Jakékoli jiné inovace, které zlepšují bezpečnost, také získávají velké bonusové body.

Další funkce

Po bezpečnostních prvcích, další designové prvky, které usnadňují úlohu, pomáhají zlepšit celkové skóre brusky.

Cena a hodnota

Máme velkou hodnotu. Nejde o zaplacení co nejmenší množství možných peněz, jde o to, jak získat co nejvíce z úhlu mlýnku, který odpovídá rozpočtu, který máte.

Proč můžete důvěřovat recenzím nástrojů pro nástroje

Někdy se podívejte na stránku „recenze“ a nemůžete zjistit, zda skutečně testovali nástroje, nebo zda jen „doporučují“ nejlepší prodejce Amazon? To jsme my. Nebudeme nic doporučit, pokud bychom to sami sami nepoužili a je nám jedno, kdo je primárním prodejcem. Je to všechno o tom, jak vám dát legitimní doporučení a náš čestný názor na každý produkt.

Od roku 2008 jsme v podnikání zahrnují nástroje, psaní recenzí a podávání zpráv o průmyslových zprávách ve výstavbě, automobilovém průmyslu a péči o trávník. Naši pro recenzenti pracují v obchodech a mají dovednosti a zkušenosti, aby věděli, zda nástroje mohou dobře fungovat v terénu.

Každý rok přinášíme a kontrolujeme více než 250 jednotlivých produktů. Náš tým položí naše ruce na stovky dalších nástrojů na mediálních akcích a veletrzích po celý rok.

Konzultujeme s inovátory v technologii a navrhování nástrojů, abychom získali širší pochopení toho, kam se tyto produkty hodí a jak fungují.

Pracujeme s více než dvěma desítkami profesionálních dodavatelů po celých Spojených státech, kteří pro nás kontrolují produkty na reálných pracovních stránkách a konzultují s námi o metodách testování, kategorií a vážení.

Letos poskytneme více než 500 kusů nového obsahu pro naše čtenáře. včetně objektivních hodnocení jednotlivých nástrojů a produktů.

Konečným výsledkem jsou informace, kterým můžete důvěřovat kvůli redakčnímu, vědeckému a skutečnému odborné zkušenosti.

Nejlepší plevele brusky pro každý milovník květin

Pokud jde o nakupování konopných bylinných brusky, existuje tolik možností, že tento proces může být docela skličující. Máte 2dílné brusky, 3dílné brusky, elektrické brusky, a to jsou jen typy.

Pod těmi deštníky máte svět různých materiálů a zubů. nebo žádných zubů, jako jsou bruslařské brusky. a tvary, které mohou úplně ztěžovat lidi pro lidi, kteří jsou v konopí, nebo dokonce ostřílení veteráni, abyste věděli, které brusky by měli Opravdu používejte k rozbití toho dobrého zadku plevele.

Naštěstí vám můžeme pomoci zjistit, jaké vlastnosti hledat v dobře vyrobené brusiči, a několik společností, které ji v této říši absolutně zabíjejí.

Vlastnosti, které vytvářejí dobrý mlýnek

První věc, kterou musíte udělat při nákupu brusky, je zvážit potřeby, které se snažíte splnit. Pokud chcete jen něco rychlého a snadného, ​​které jednoduše oddělí vaši květinu a nebude příliš znepokojen tím, jak mlýnek ovlivňuje květinu nebo váš zážitek z spotřeby, pak každá pravidelná ol ‚mlýnka z jakéhokoli náhodného obchodu s hlavami technicky provede práci.

Ale bude to dělat dobře? Rozhodně ne tak dobře jako brusky vytvořené společnostmi, které se skutečně starají o váš vztah s konopí a jejich výrobky.

Při nákupu vysoce kvalitní mlýnek je třeba zvážit spoustu vlastností. Patří sem materiály, které tvoří mlýnek, tvar jeho zubů, jak se rozdrví, trvanlivost a celkovou snadnost použití.

„Opravdu, je to, jak je to vyrobeno,“ řekl Matt Hansen, spoluzakladatel Santa Cruz Shredder, když jsem se ho zeptal na vlastnosti, které tvoří dobrou mlýnek. „Tam je tisíc bruslí, které na nich mají jen jiné značky; všichni budou levné.“

Co hledat v kvalitní mlýnku:

 • Jak je výroba brusky
 • Materiály použité k vytvoření mlýnku
 • Tvar zubů mlýnku vs. vaše preference
 • Jak to brouší (i.Poté textura vaší květiny)
 • Trvanlivost
 • Snadnost použití

Jak je výroba brusky

Nikdy nebudeme uniknout skutečnosti, že kvalita je vždy rozhodována podle toho, jak je produkt vyroben. „Věc č. 1, která vytváří dobrou mlýnek, je přesnost při výrobě brusky, což znamená tolerance na okrajích čepele, kde jsou čepele, jak jsou vysoké/nízké, a celková struktura stroje, který bude, bude, který bude Řezání vašeho materiálu, “řekl Dave Richmond, hlavní inovační ředitel Banana Bros, výrobci Otto Grinder.

Materiály použité k vytvoření mlýnku

Existuje tolik různých materiálů, které lidé používají k výrobě brusky. Máte plastové, dřevěné, kov a dokonce i brusky konopí. jen abychom jmenovali alespoň některé. Většina brusců v krabicích a cestovních sáčcích lidí je vyrobena z kovů, jako je hliník a titan. Je to proto, že kovové brusky bývají pro spotřebu nejodolnější a nejbezpečnější, i.E. Kousky z nich se nezasáhnou do vaší květiny a nechali jste kouřit kontaminovanou plevel.

Stejně jako všechno na světě, „nejlepší“ volba přichází na osobní preference. Doporučujeme si vybrat čtyřdílnou kovovou mlýnku s kompartmentem Kief od renomované společnosti, pokud jste na trhu vysoce kvalitní mlýnek, ale rozhodnutí je opravdu na vás, vašich potřebách a peněžence.

Jedinou skutečně špatnou odpovědí je nákup plastové mlýnky. nikdy Kupte si plastovou mlýnku. Jsou extrémně levné, křehké a špatně vyrobené. S každým použitím se více kusů plastu odtrhne mlýnky a skončí v plevele (a plících). Nebuď tady kouřit plastový kus og, člověče.

Tvar zubů brusky

Existuje tolik různých typů zubů, jako jsou pyramidové zuby, diamantové zuby a nehtové zuby. Existují také systémy čepele, které odříznou vaši květinu, spolu se systémy broušené broušení, které místo použití zubů k rozbití plevele používají metodu frézování-znovu-zzrňování.

Nakonec rozhodnutí „nejlepší“ přichází na osobní preference, ale stojí za to vědět, že obecně řečeno, kovové brusky s diamantovými zuby jsou nejběžnější.

Jak to rozdrtí vaši květinu

Účinek mlýnky na vaši květinu může být nejdůležitějším aspektem nákupu brusky. Nikdy nechcete mlýnek, který pummeluje vaši květinu do super jemného plevelového prášku, který vám pokaždé sestřelí krk. Tyto typy brusky absolutně ničí trichomy na květu, kde jsou všechny dobré kanabinoidy a terpeny živé.

Také nikdy nechcete mlýnek, který zanechává tak obrovské kousky plevelů, které byste mohli také použít pouze prsty. Tito způsobují, že se vaše klouby váží a hoří divně. Cílem je najít ten, který vytvoří jemné zlomení, které udržuje kvalitu vaší květiny.

Trvanlivost

Broušení jsou jako auta a lidé: dokážou zvládnout jen tolik kilometrů, než se rozpadnou. To vždy přichází na použité materiály. Plastové brusky jsou z nich nejméně odolné. okamžitě po použití se dostanou do super gunked a ještě nežádoucí, jejich kousky se začnou odlupovat, jak se počet použití zvyšuje.

Chcete mlýnek, který může obstát testu času, zejména pokud jste každodenní kuřák. Zdvojnásobte zejména pokud za to dáváte nějaké velké dolary. Kovové brusky jsou tam nejodolnější brusky, ale rozhodně nejsou všechny stvořeny rovnocenné.

Snadnost použití

Snadno použití je prvořadé s dobrým brusky. Chcete, aby se to snadno otočilo, bez ohledu na to, kolik je tam konopí. Některé brusky uvízly, pokud do nich vložíte nějakou super mrazivou nebo lepkavou květinu, což zcela poráží účel nákupu mlýnku na prvním místě. Pak se musíte modřit rukama a snažit se dostat vrchol, abyste osvobodili plevel, který vás stálo 50.

Nejlepší brusky konopí, které si můžete koupit právě teď

Zde jsou některé z nejlepších brusky, které můžete dnes získat. Ať už se díváte na nejlepší brusky pro Kief, klouby nebo v určitém cenovém rozpětí, tyto značky vás vždy budou zakrývat.

Santa Cruz Shredder 4-dílná mlýnka

Jméno Sharer Shredderovy prsteny HISTORIE BELLY. Pokud se někoho zeptáte, co je to nejlepší mlýnek, tato značka je vždy na seznamu. Je to proto, že jeho patentovaný design zubů mletí květu, ale nezničí trichomy naplněné plevelem, a zároveň vytváří konzistenci květu, která hoří přímo pokaždé, když kouříte.

„Když jsme přišli s naší bruskou, jediná dostupná mlýnka měla design zubu ve tvaru diamantu ve tvaru diamantu. Měli jsme inženýra NASA, který vyšel s tímto obráceným čtvercem s zoubkovanými čepelemi, které nikdo nikdy předtím neviděl. Právě jsme inovovali, nikoho nekopírujeme, “řekl Hansen, spoluzakladatel Santa Cruz Shredder.

Čtyřdílné brusky jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku s patentovaným a uznávaným designem zubů SC Shredder. Přicházejí v široké škále barev, buď s leskem nebo matným povrchem.

The Flower Mill Standard Edition

Květinový mlýn je můj oblíbený mlýnek, který kdy existuje. Místo „broušení“ plevele to „mlýny“ skrz rošt. Tento frézovací systém nejen zachovává trichomy květin, ale umožňuje mnohem vyšší kapacitu květin než tradiční brusky. Umožňuje vám brousit mnohem více plevelů najednou. a rychle.

Navíc, protože stiskne květinu versus kroucení ze strany ze strany na stranu, strany květinového mlýna zřídka tak upečené, že zařízení uvízne. Umožní vám to dlouho, aniž byste museli čistit mlýnek. Jistě, cena květinového mlýna zasáhne vaše S za asi hundo mezi nákupem a přepravou, ale stojí za to, jak úžasné to funguje.

Flower Mill Standard Edition je dodáván se 3 kusy: Horní mlýn, štěstka a spodní komora. Pro ty, kteří to chtějí vylepšit, dodává prémiová edice květináč s přidanou obrazovkou sítě, která transformuje květinovou komoru do Kief Komory.

Banán Bros Otto Go

Pokud chcete něco fantastického, banán Bros Otto Go je skvělá volba. Je to elektronická mlýnka, která používá mlýnský systém k rozpadu pupenů. Richmond mi řekl, že technologie v banánovém Bros Otto jí umožňuje přizpůsobit se jakémukoli stavu konopí, ať už super mokré, suché, vzdušné, husté, cokoli jiného. Také mi řekl, že vzhledem k tomu, že je vnitřek nabitý pružinami, mlýnek nikdy nestiskne a rozdrtí váš pupen do příliš jemné konzistence. „[Weed] není levný, chlape.“. Chceme, abyste si to užili, je to v pořádku v našich životech. Postarejte se o to, když to frézujete, “řekl.

Pokud chcete přidat automatizované schopnosti před rostou, OG Otto přichází se systémem kužele, který vyhodí váš pozemní květ přímo do kuželové trubice. Pro honosné lidi, kteří chtějí zakrývat elektronickou bruskou, kterou všichni poznají, by to mohl být ten ten.

Hoj: Klip

Klip z HOJ je mlýnek s čepelemi, které nakrájejí vaši květinu. Umožňuje nadýchanější konzistenci, která se pěkně kouří a dobře hoří. Má čtyři magnetické kousky: horní, čepele, květinová komora a komora Kief. je také velmi snadné čistit. Stačí vytáhnout všechny kousky od sebe a odhoďte je do alkoholu.

Vím, že se díváte na cenu a přemýšlíš, jestli to 150 stojí za to, a nikdy bych ti tak nenutil ruku. Ale řeknu vám, že tato mlýnka funguje velmi dobře a rozhodně to nutí lidi říkat „wow“, když to vytáhnete.

Pokud chcete skrýt, Klip by to mohl stát za to jen.

Zeus Bolt 2

Pokud pronásledujete Kief, Zeus Bolt 2 je jedním z nejlepších brusky, které si můžete koupit. Je to 4dílná mlýnka se třemi komorami a vzduchotěsným magnetickým vrcholem. Je vyroben z hliníku a mletí zubů ve tvaru diamantu. Ve středu mého jsem hodil mince a jen pár malých koktejlů by absolutně obal dolní komory oprášenými trichomy. Samozřejmě očekáváte, že tento trik bude pracovat s jakoukoli bruskou, ale někdy ani mince nezpůsobí, že váš Kief poklesne skrz tuto síťovou obrazovku lil ‚.

Zeus Bolt 2 nebyl ani inzerován jako velký mlýnek na Kief, ale výsledky tam jsou. Navíc je to docela levné pro vysoce kvalitní mlýnek, který rozhodně bude trvat roky. Měl jsem svůj už více než tři roky a stále to rozbije bud jako ten nejlepší z nich.

K dispozici je také větší možnost zvaná Zeus Bolt XL pro pouhých 10 dalších. Stojí to za investici, pokud budete pohybovat obrovské otupení nebo klouby.

Testovali jsme 13 brusců koření, abychom našli ty nejlepší

Naším nejlepším výběrem je elektrická koření a mlýnek na ořechy Cuisinart.

Sohla El-Waylly je kulinářský tvůrce, video hostitel a absolvent CIA, jehož práci lze nalézt na vážných jídlech, Bon Appetit, New York Times, Food52, YouTube a další.

Přímo k věci

Nejlepší mlýnek na koření je elektrická koření a mlýnek na ořechy Cuisinart. Je to neuvěřitelně rychlé a má odnímatelnou misku, která je bezpečná myčka pro snadné vyčištění. Za asi polovinu ceny se nám také líbí elektrická káva a mlýnek na koření Krups, který má pevný pohár. Stále jsme však zjistili, že Krups snadno čistí.

Čerstvé koření oživilo jídlo na rozdíl od něčeho jiného. Můžete cestovat do Indie přes Garam Masala a být přepravován do Číny v záblesku ohnivou směsí xinjiang. Bohužel, těkavé aromatické látky v koření se rychle rozptylují a ponechávají předzvěstní koriandr ochutnávat méně citrusů a více zatuchlé borovice.

Nejlepší způsob, jak zakoupit koření, je koupit je celé, takže jejich složité vůně a příchutě zůstávají pod zámkem a klíčem, dokud se nerozhodnete uvolnit. S dobrým mlýnkem koření je to tak snadné, jak to zní. Malta a tloučka je užitečná pro malé, letové lžičky fenyklů a palcátu-můžete zde číst o naší oblíbené maltě a tloucích-ale pokud se často ocitnete, když se často ocitnete na velké dávky nebo denní vaření, pak skvělá elektřina, pak skvělá elektřina Grinder koření je nutností.

Přísně jsme testovali prvních 13 modelů, abychom vám našli ty, které rychle smíchaly koření s jemným a konzistentním práškem, přičemž zůstali snadno použitelný, čistili a ukládali.

Nejlepší odnímatelný mlýnek na koření poháru

Cuisinart Electric Spice a Gut Grinder

Využitá mísa a rychlá rychlost broušení s vysokou kapacitou a osvětlení dělá Cuisinart ideální mlýnek na koření pro fanatiku koření. Pohár mlýnek se snadno zamkne na místo s otočným a je bezpečným v myčce pro rychlé čištění. Cord se zastrčí do základny pro uklizené úložiště a bruska se jednoduše aktivována stisknutím dolů na víko.

Nejlepší mlýnek na koření s pevným šálkem

Krups Fast Touch Electric Coffee and Spice Grinder

Elegantní a minimalistický design Krups se snadno drží, zachovává a ukládá. perfektní pro kohokoli pevně na vesmíru. Dokonce i bez odnímatelné mísy je čištění cinch, protože koření se nikdy nechytí pod čepelí a nejsou zbytečné hřebeny ani zářezy, které by ucpaly kořením. Tlačítko s jedním dotykem usnadňuje provoz a rychle přináší jemnou a konzistentní grind s velkým i tvrdým kořením, jako je skořice a menší semena.

Kritéria: Co hledáme ve velké mlýn

Většina dostupných kořenících Blade Spice je také prodávána jako brusky kávy (někdy výhradně tak). Zatímco tato zařízení lze použít k broušení kávy, realitou je, že jste pravděpodobně lepší s otřepenským brusky pro kávu. Burr Groundders vám umožňují důsledněji ovládat velikost vaší kávy-grind, což vede k lepším vařením výsledků.

Místo toho si myslíme, že tyto brusky by měly být použity pro to, na čem vynikají. grinding koření. bez ohledu na to, jak jsou prodávány a prodávány. (Ve vzácném posunu se Cuisinart zlomil se svými konkurenty a rozhodl se prodat svou mlýnek výhradně pro koření a ořechy, ne na kávu.) Pokud však dáváte přednost použití mlýnky na kávu. To vám pomůže zabránit nešťastnému křížovému kontaminaci-káva zbarvená na komisi pro mě nezní jako „nejlepší část probuzení“.

Bředlo čepele jsou k dispozici ve dvou hlavních stylech. pohár a odnímatelný pohár. Modely s pevným šálkem mohou být těžší čistit, ale není tolik rizika, že se koření dostane do krytu motoru. U modelů odnímatelných pohárů existuje určité riziko, že se pozemní koření v průběhu času dostávají do motorového bydlení, což by mohlo zkrátit životnost brusky. Na druhou stranu je samotný pohár mlýnek snazší čistit a omezující křížovou kontaminaci příchutí.

Za posledních několik týdnů jsme na lovu velkého mlýnku na koření. ten, který rychle rozdrví tvrdé koření na prášek dostatečně pokutu, aby se zamíchal do polévek a kari, aniž by je nechal odvážným. Pokud jde o koření, tím jemnější je grind, tím lepší. Klíčová je také konzistence. Grinder koření, který je schopen blitzing skořice do nejkvalitnějšího prášku, je zbytečný, pokud v mixu zůstanou nějaké zubaté střepy.

Rychlost je důležitá nejen proto, aby vám ušetřila čas v kuchyni, ale také k zajištění toho, aby se koření během delší doby broušení zahřívaly. Teplo uvolňuje mnoho aromatických sloučenin, což je něco, co se chcete při vaření stát, ne při přípravě svých ingrediencí. Pokud jednotka zabere několik minut, než je koření, a zahřívá je v procesu, už jste ztratili hodně chuti.

Protože se vaše potřeby koření se mohou lišit, chtěli jsme také najít brusky, které fungují stejně dobře s menším a větším množstvím koření. Míchání pouhých čajových lžiček může být pro elektrickou brusku náročnou, ale dobrá jednotka, která zvládne menší množství, vás může zachránit před tím, než budete potřebovat vybavit vaši kuchyň manuální mlýnek nebo malou maltou a tloučkem.

Snadné čištění je nezbytné, zejména pro krok, který by se mohl zdát nadměrný. Označili jsme jednotky otravnými hřebeny nebo zákoutí, které se po opakovaném použití upevnily. Hledali jsme také kořenící brusky navržené způsobem, který zabránil příliš mnoha granulem uvěznit pod čepelemi, a ty, které během použití nevylily práškové koření.

Testování

Test 1: Broušení velkých koření: skořice

Skořice je tvrdé koření, zvláště pokud chcete ten dokonalý, jemný prášek, který je v obchodě předložen. Je to určitě výzva pro maltu a tlouček a ukázalo se, že je to tvrdé na několika elektrických bruskách. jedna značka dokonce varovala před pokusem o to vůbec.

Pro první skořicový test se rozpadneme deset gramů skořicových tyčinek rozbitých na jednopalcové kusy po dobu deseti sekund. Po broušení po dobu deseti sekund jsme prošli skořicí skrz střední a jemné líbové sieves, abychom zjistili, které jednotky fungovaly nejlépe při původně prasknutí tyčinek a jak důsledně to dokázali tak učinit. Nejhorší jednotky zanechaly téměř všech deset gramů skořice neschopné projít obou síto.

Pro druhý skořicový test zemřeme 20 gramů skořicových tyčinek rozbitých na jednopalcové kusy, dokud nebylo viditelně plně mleté ​​a po prosévání našem nejlepším sítem nezůstalo více než pět gramů. Skořice uzemňujeme v desetisekundových výbuchtech po jedné minutě, aby se motory umožnily vychladnout, podle pokynů výrobců. Také jsme si všimli jakýchkoli jednotek, které zahřívaly skořici do doby, kdy byly plně na zemi. Ve výsledcích druhého testu byl poměrně široký rozsah, přičemž nejhorší umělci trvali až 110 sekund a nejlepší dokončení úkolu za pouhých 45 sekund.

Test 2: Broušení malých koření: kmín

Kmín je menší a snadněji broušený než skořice, ale má vlastní výzvy. Při ručním broušení kmínu často zůstávají tvrdá vlákna. Drobná semena se také mohou snadno uložit pod čepele elektrického mlýnku.

Stejně jako u skořice jsme provedli dva testy kmínu. Pro první test zemřeme deset gramů kmínu po dobu deseti sekund, než proseme středním a jemnou laboratorním polštářem. Vítězné kořenící brusky nezanechaly téměř žádný kmín po pouhých deseti sekundách, zatímco nejhorší umělci nedokázali rozbít všechna semena.

Pro druhý test kmínu zemřeme 20 gramů kmínu až do úplného uzemnění, opět dodržujeme doporučení výrobce. Všechny brusky dokázaly plně rozdrtit kmín na dostatečně jemný prášek, aby prošli nejlepším sítem, ale nejvyšší umělci splnili úkol mezi 20 až 40 sekundami, zatímco nejhorší jednotka trvala 70 sekund.

Poté, co jsme se zúžili na šest finalistů skrz testy skořice a kmínu, provedli jsme zbývajících šest uchazečů prostřednictvím více testů koření o koření. Kromě opakování dřívějších testů jsme testovali schopnost každé jednotky zvládnout extrémy, naplnit brusky na maximální kapacitu a také je naplnit malým množstvím těsně pod čepelemi a opět jsme kontrolovali konzistenci procházením Sieves.

Uživatelská zkušenost

Některé z jednotek představovaly jednoduchou operaci jednoho dotyku, zatímco jiné požadovaly vytočení v nastavení. Dokonce i mezi kořeními s operacemi s jedním dotykem, několik z nich mělo tlačítka, která byla nepohodlná, aby se držela, zejména při delších broušeních.

Broušení s odnímatelnými miskami vám umožňují běžet pod vodou nebo je vložit do myčky nádobí pro rychlé čištění, ale v těch případech jsme chtěli, aby miska, která byla cinch, zachytila ​​a odešla na broušení těla. Některé z kořenících brusky s odnímatelnými miskami také ponechaly příliš mnoho prostoru mezi mísou a základnou, což vedlo k tomu, že koření bylo uvězněno pod miskou, a proto vyžadovalo další čištění.

Důležitá je dostatečná délka šňůry, protože usnadňuje manévrování kolem kuchyně, takže jsme změřili délku každého šňůry. Vestavěné úložiště kabelů může být skvělým bonusem, pokud je dobře navrženo. Několik jednotek má návrhy, které vám umožňují rychle se zvlhčit nebo zastrčit šňůru, ale většina se těžko použila.

Zatímco většina kořenících brusky odvedla dobrou práci při udržování prachu koření obsaženého při míchání, několik z nich mělo krátké víka nebo mělké mísy, které se rozlily při otevření, dokonce s pouhými deseti gramůmi koření. Upřednostňovali jsme jednotky s vyššími víky, která se po otevření nerozlila, i když broušením velkého množství.

Jak jsme si vybrali naše vítěze

Naše vítězné kořenící brusky vystřelily skořicí a kmínem a poskytovaly jemné a dokonce i broušení bez přehřátí. Oba se snadno čistí, pomocí jednoduchých hladkých vzorů, které se rychle otřete. Tyto jednotky jsme zjistili, že je nejpohodlnější, s intuitivními a uživatelsky přívětivými návrhy.

Nejlepší odnímatelný mlýnek na koření poháru

Cuisinart Electric Spice a Gut Grinder

Co se nám líbilo: Cuisinart nabídl nejvyšší kapacitu s maximálním objemem 120 mililitrů a brousil stejně dobře s jeho objemem, jak to dělá s pouhým čajovým lžičkou. Byl to jeden z nejrychlejších brusců, rozmělňoval se skořicový hole na prášek za 70 sekund a kmín pouze v 40.

Toto je jediná jednotka, která nevyžadovala, abyste se mísili v desetisekundových praskáních, ani to nevyžadovalo, abyste se po jedné minutě přestal míchat. Místo toho může být spuštěn mlýnek na koření Cuisinart, dokud se necítí teplo, které jsme zjistili během našeho testování, aby trvalo nejméně dvě minuty. Odnímatelná mísa se zapíná a vypíná jedním rychlým pohybem a je vhodná myčka nádobí spolu s průhledným víkem.

Co se nám nelíbilo: za dvě libry a čtyři unce je to jedna z hefernějších jednotek. Po otevření víka byl emitován nějaký koření. Některé z pozemních koření mohou během míchání skončit na vnitřním okraji, které pak mohou najít cestu pod odnímatelnou miskou.

Cena v době publikování: 40.

Klíčové specifikace

 • Rozměry: 5 x 6 x 9 palců
 • Materiál: nerezová ocel
 • Hmotnost: 1 libra
 • Kapacita: 90 gramů
 • Motor: 200 wattů
 • Odnímatelný pohár: Ano
 • Pokyny pro péči: Odnímatelný pohár pro mytí myčky

Nejlepší mlýnek na koření s pevným šálkem

Krups Fast Touch Electric Coffee and Spice Grinder

To, co se nám líbilo: Krups je jeden z nejmenších a nejlehčích modelů, které jsme testovali, za něco přes šest palců a jednu libru a pět uncí, a ukradl téměř polovinu ceny Cuisinart. Menší velikost neznamená menší kapacitu: tato jednotka může rozdrtit až 85 mililitrů koření najednou. Slim, oválný design byl snadno zvládnutelný a mísa brusky se na jednom konci zužuje.

Byl to jeden z našich nejrychlejších a nejkonzistentnějších brusky, rozdrtil skořici na jemný prášek za 60 sekund a kmín v 40. Pevný pohár neztrácí ztížit čištění, protože je dostatečně široký, aby vám umožnil dosáhnout dovnitř a důkladně ho otře. Navíc, žádné pozemní koření nebylo nikdy uvězněno pod čepele. Oceňujeme také štědrý dva a půl dlouhý šňůra.

Co se nám nelíbilo: kdyby jen Krups měl ukládání kabelů, může to být konečný mlýnek na koření.

Cena v době publikování: 19.

Klíčové specifikace

 • Rozměry: 4 x 3 x 7 palců
 • Materiál: Plast
 • Hmotnost: 1.72 liber
 • Kapacita: 85 gramů
 • Motor: 150 wattů
 • Odnímatelný pohár: Ne
 • Pokyny k péči: Otřete čistě vlhkým hadříkem

Časté časté

Jaký je nejlepší způsob čištění mlýnku na koření?

Pokud je vaše koření mlýnka vybavena odnímatelnou mísou, zkontrolujte manuál a zjistěte, zda je to v domečkách. V opačném případě je oplachování misky teplou vodou a otřesení čistým hadříkem snadné a práci. Pokud vaše mlýnka nemá odnímatelnou misku nebo pokud broušíte něco zvláště štiplavého a zůstanete s tvrdým zápachem i po čištění, nebojte se. Jednoduše vložte obyčejnou, syrovou, bílou rýži (asi 1/4 šálku to udělá) do mlýnku a míchejte, dokud se podobá jemnému prášku. Odstraňte prášek a dejte mlýnku rychle otřete vlhkým papírovým ručníkem nebo čistým hadříkem. Pokud vůně stále přetrvává, zkuste si otřete misku trochu bílého destilovaného octa a nechte ji přes noc vysílat (bez víka).

Můžete brousit koření v mixéru nebo kuchyňském robotu?

Procesory potravin nejsou skvělé při broušení koření. Jsou navrženy tak, aby nasekaly, mleté, pyré, hnětení a puls. ale ne jemně brousit malé množství ingrediencí. Pokud jste se pokusili brousit několik polévkových lžic koření v potravinovém procesu, koření by nakonec otočilo kolem misky kuchyňského robotu, ale ne mleté. Blenders, na druhé straně, jsou navrženy tak, aby trénovaly jídlo dolů směrem k čepeli a rozdrtí koření. Blendery však mají požadavek na minimální objem, který se pohybuje od 1/4 do 1/2 šálku, v závislosti na modelu. Blender prostě nebude schopen jemně brousit polévkovou lžíci nebo dvě koření. Takže pro úplné rozdrcení velkého množství celého koření může mixér udělat trik. V opačném případě se držte mlýnky na koření pro jemně pozemní koření čas od času.

Můžete vyrobit ořechové máslo v mlýnku na koření?

Nedoporučovali bychom pokusit se vyrobit ořechové máslo v mlýnku na koření. Za prvé, kořenící brusky mají malou kapacitu. příliš malé pro značné množství ořechů potřebných k výrobě ořechového másla. Za druhé, kořenící brusky nejsou navrženy tak, aby napájely silnou konzistencí ořechového másla (některé kuchyňské procesory a mixéry nejsou ani na úkolu). Pokud tedy chcete vytvořit vlastní ořechové másla, doporučujeme investovat do velkého kuchyňského robota nebo vysoce výkonného mixéru.

Můžete použít mlýnek na kávu pro koření?

Nedoporučujeme používat otřepovou brusku pro koření, což je náš preferovaný mlýnek na kávu. Březy Blade (ty v recenzi výše) mohou být použity pro kávu, ale nevytvářejí se tak konzistentní a jsou velmi náchylné k chybám uživatele. Pokud tedy máte mlýnek na čepel, kterou používáte pro broušení kávy, a chtěli byste s ní brousit koření, vyčistěte ho a udělejte to a udělejte to. Pak zvažte, že se získáte mlýn.

Proč používat mlýnek na koření?

Celá koření si udržují své oleje a aromatické látky lépe než uzemnění, takže mletí čerstvého může do jídla přidat více živých příchutí. Jakmile je koření rozemlet, jejich aromatické látky se stanou volatilními a mohou se rozptýlit do vzduchu, takže nejlepším praxí je brousit malé množství těsně před vařením.