Kohler vyniká při výrobě malých plynových motorů. Kohler sekačka na trávu

Spolehlivost v poli začíná kvalitou na montážní lince.

Malé plynové motory jsou záchranným přínosem průmyslu venkovního energetického zařízení. Provozují nejrůznější komerční a spotřebitelská zařízení, od trávníků a generátorů po napájecí podložky a přenosné svářeči.

Kdekoli je tvrdě pracující stroje, který seřící trávu, foukání listů nebo pobíjení zbytků, je pravděpodobné, že je poháněn motorem Kohler. Je to stejný Kohler Co. To je přední výrobce kuchyňských a vanou, jako jsou vany, sprchy, dřezy, toalety a faucety. Společnost také vyrábí dlaždice, skříně a nábytek.

Kohler Engines je divize energetické skupiny Kohler, která produkuje širokou škálu zařízení, včetně generátorů pro komerční, průmyslové, námořní a rezidenční aplikace. Kohlerovy benzín, zemní plyn a propan poháněné motory jsou oblíbené u mnoha předních výrobců venkovního výkonu. Mezi její zákazníky OEM patří Ariens, Craftsman, Cub Cadet, Deere, Exmark, Lincoln Electric, Miller Electric, MTD, Scag, Toro a Walker.

Vlajková loď společnosti je v Kohleru, WI. Nachází se na velkém výrobním areálu, který zahrnuje slévárna a továrny, které produkují nejrůznější vodovodní příslušenství. Zařízení o rozloze 460 000 čtverečních stop se specializuje na vysoce mix a nízkoobjemové motory, jako jsou Command Pro, které se široce používá v komerčním vybavení, jako jsou sekačky s nulovým otočením, sekačky na široké oblasti a sekačky.

Sesterská rostlina v Hattiesburgu, MS, produkuje nízké mix, vysoce objemové motory. Šestnáctileté zařízení sestavuje několik různých modelů motoru, jako je odvaha, populární pracovní kůň nalezený především v sekačkách pro spotřebitele a dva nové modely, řada 7000 a důvěrník. Divize motoru Kohler také provozuje závody v Číně a Indii, zatímco dceřiná společnost v Itálii se specializuje na dieselové motory.

Hrdé dědictví

Kohler co. je jedním z nejstarších a největších amerických soukromých výrobců. Sleduje své kořeny do roku 1873. Tehdy rakouský přistěhovalec jménem John Kohler koupil slévárnu svého tchána. Společnost produkovala zemědělské nářadí, jako je litinový a ocelový pluhy, kromě odlitků a ozdobných kusů pro místní výrobce nábytku.

Jeden den v roce 1883 se Kohler rozhodl přidat nohy do zavlažovacího žlabu zvířat a proměnit jej ve vanu. Během čtyř let představovaly smaltované litinové dřezy a vany 70 procent prodeje společnosti Kohler. Společnost se stala výrobcem plnohodnotných instalatér v roce 1926, kdy otevřela továrnu na masové vyrábění faucetů a dalších mosazných kování.

Kohler je již dlouho průkopníkem v oblasti designu a inovací produktu. Jedním z jeho velkých průlomů byla jednodílná vana s vestavěnou zástěrou v roce 1911. O několik let později si inženýři Kohler vyvinuli způsob, jak produkovat identické pastelové barvy na sklovité Číně i litinové příslušenství, které revolucionizovaly design koupelny a kuchyně.

V roce 1920 vstoupil Kohler na trh Power Systems, když vytvořil první elektrický generátor řízený motorem na světě. Robustní zařízení bylo velkým hitem s farmáři ve dnech před příchodem liniové elektřiny.

Po druhé světové válce se Kohler diverzifikoval do malých plynových motorů, aby uspokojil rostoucí poptávku po venkovním energetickém vybavení. V roce 1963 společnost dodávala motory pro téměř polovinu trávníků a zahradních traktorů postavených ve Spojených státech.

V polovině osmdesátých let vyvinuli inženýři Kohler první stropní vačkový hřídel průmyslu malý motor, který byl tišší, efektivnější palivo a šetrnější k životnímu prostředí než tradiční motory s bočním ventilem. Další vlna malé technologie motoru byla představena v roce 2000 s řadou produktů chlazených kapalinou. Motory nové generace byly založeny na technologii používané ve velkém terénním vybavení.

Kohler je také známý svým jedinečným rodinným přístupem k podnikání. V roce 1913 založila plánovanou komunitu, která byla modelována po evropských zahradních komunitách a amerických firemních městech, jako jsou Hershey, PA a Pullman, IL.

Vesnice Kohler představovala jedno- a dvě rodinné domy, školu, vesnickou halu a kolej pro nesezdané pracovníky. Prominentní firma krajinné architektury byla najata, aby navrhla bukolické prostředí těsně před továrními stěnami. Dnes se komunita nadále daří s klikatým, ulicemi lemovanými stromy, atraktivními domy a četnými parky.

kohler, malých, plynových, motorů

A Kohler se stále pyšní na design a řemeslo svých produktů. Ať už se jedná o luxusní vanu Whirlpool nebo plynový motor o rozloze 25 koní, musí všechny produkty schválit schválení Herberta Kohlera JR., Předseda představenstva a generálního ředitele společnosti, že jeho dědeček začal před 141 lety. Ve skutečnosti Kohler sám navrhl více než 200 nových produktů.

Silná poptávka

Poptávka po energetickém trávníku a zahradě do značné míry závisí na trhu s bydlením a na počasí. Podle skupiny Freedonia Group Inc., Trh poroste 4 procenta ročně od nynějška do roku 2017 a dosáhne 11 miliard. Poptávka po komerčních sekačkách bude řízena terénními službami a rekreačními aktivitami, jako je golf.

Zařízení s trávníkem a pozemkem zaznamená nejrychlejší tržní zisky během příštích tří let, stimulované především rozšířením počtu a průměrné velikosti terénních firem. Skupina Freedonia předpovídá, že vyšší příjmy z krajináře budou také primárním hnacím motorem pro zvýšení komerčního prodeje energetického trávníku a zahradního vybavení, protože firmy najímají další zaměstnance a investují do nového vybavení, aby vydělávaly na příležitostech k růstu.

Kromě vyžádání alternativního vybavení na trh požadoval komerční sekačky lehčí služby, které si zachovávají těžké motory.

„Došlo k postupnému doplňování vybavení, protože se lidé nadále zotavují z recese,“ říká Kris Kiser, prezident a generální ředitel Institutu Outdoor Power Equipment Institute. „Dnešní stroje jsou mnohem čistší a efektivnější než v minulosti. Obzvláště vidíme rostoucí poptávku po vybavení poháněném propanem na komerční straně.“

To je dobrá zpráva pro sestavovače v motorech Kohler, kteří staví produkty známé pro vysoce výkonný výkon, trvanlivost, spolehlivost a efektivitu. „Konzistentní síla je definující charakteristikou všech našich produktů, u nichž se prokáže, že přecházejí z nuly na plnou zátěž pouze s tržním poklesem v otáčkách za minutu,“ tvrdí Brian Melka, viceprezidentka Kohler Engines Americas.

„Komerční krajiny závisí na jejich sekačkách a motorech pro jejich živobytí,“ dodává Melka. „Čas na prostoje není možnost. Protože podmínky řezání nebudou vždy výhodné, inženýři Kohler se zaměřují na navrhování produktů pomocí optimalizovaného systému guvernéra, který může reagovat s maximálním výkonem, i když konfrontuje silnou, mokrou trávu.“

Zelená technologie

Jednou z největších výzev, kterým v posledních letech čelí průmysl venkovního energetického vybavení, byly stále přísnější požadavky na životní prostředí na výfukové plyny. „Vyžaduje to, abychom dělali věci jinak,“ říká Melka. „Naší výzvou je, jak splnit všechny emisní požadavky nejúčinnějším způsobem. Řešíme to prostřednictvím inovací, jako jsou řídicí systémy elektronického vstřikování paliva (EFI).“

Vlajková loď společnosti Kohler slouží jako centrum excelence pro technologii EFI, kterou společnost propagovala v polovině 90. let. „Náš systém EFI s uzavřenou smyčkou příští generace, který je nejúčinnějším systémem injekce paliva dostupného na malém trhu s motorem, byl představen před čtyřmi lety,“ říká Melka.

EFI EFI Kohler Command Command poskytuje optimální palivovou účinnost a snižuje emise. Motor je oblíbený u výrobců komerčních sekaček, kteří chtějí nabídnout svým zákazníkům rychlejší začátek, plynulejší provoz a větší účinnost.

„To, co dělá tyto motory jedinečným, je kyslíkový senzor, který analyzuje směs vzduchu a paliva v tlumiče,“ vysvětluje Melka. „Pokud hladina kyslíku zabloudí z ideální směsi vzduchu-paliva, senzor spustí úpravy množství paliva vstřikovaného do systému. Pouze motory Kohler EFI uzavírají smyčku mezi příjmem vzduchu a výfukem, aby poskytovaly konstantní proud kritické zpětné vazby, což pomáhá poskytovat optimální palivovou účinnost a další výhody.“

Kvůli zvýšené poptávce po motorech, které běží na alternativních palivech, Kohler nedávno rozšířil svou nabídku EFI tak, aby zahrnovala modely propanu a flex-paliva. Melka věří, že všechny motory pro venkovní napájecí zařízení se nakonec přesunou do systému EFI, vzhledem k výkonu výhod, které technologie poskytuje a zvýšila požadavky na emise.

„Naše operační organizace se musela neustále vyvíjet, aby podporovala tyto nové produkty,“ zdůrazňuje Melka. „Zpátky ve dnech, kdy bylo všechno, co jsme vyrobili, bylo to karburátory, byl to zcela mechanický proces sestavení.“. Nyní jsme představili mnohem více elektrických komponent. To nás vyžadovalo, abychom rekvalifikovali operátory a provedli změny v oblastech, jako je manipulace s materiálem.“

Výzvy shromáždění

Venkovní napájecí zařízení přichází v mnoha tvarech a velikostech, takže Kohler vyrábí motory ve více konfiguracích, aby vyhovovaly různým potřebám zákazníků. Každá z rostlin společnosti je věnována jiné rodině motorů. Sestavovatelé v Kohleru, WI, Plant Build the Command Pro EFI a Command Pro Twin Cylinder, které jsou k dispozici ve velikostech v rozmezí od 19 do 37 hp.

„Toto je naše nejvyšší mix a nejsložitější rostlina, kde máme co nejvíce specifikací produktu,“ poznamenává Melka. „V Kohleru produkujeme několik stovek SKU než v našem závodě Hattiesburg.“. Jsme zaměřeni na vyšší konec, komerční trh, kde je mnohem více přizpůsobení produktu, který vyhovuje potřebám zákazníka. Výsledkem je, že se spoléháme na manuální i automatizované operace na podlaze rostlin.“

„V našich SKU jsou obrovské variace; Většina shromáždění se staví na objednávku, “poznamenává Dave Mauer, viceprezident pro operace. „Vyrábíme vzduchem i vodou chlazené motory, které každý reaguje odlišně od pohledu emisí.“. V rostlině také sestavujeme jak plynné palivové (propan a zemní plyn), tak i benzínové motory.

„Kromě budování různých motorů pro různá tržiště musí naši operátoři bojovat s mnoha architektonickými rozdíly,“ dodává Mauer Mauer. „Například produkujeme motory s vertikálními i horizontálními hnacími hřídely.“

Kohlerovy motory jsou také vybaveny mnoha funkcemi, které přitahují komerční krajiny, jako je těžký cyklonický čistič vzduchu, který zachycuje trávu a další jemné kontaminanty, aby pomohl maximalizovat výkon a životnost motoru. Mezi další možnosti patří zpětný zpětný nebo elektrický předkrmy, různé typy karburátorů a škrticí klapky a filtry s velkými kapacity vzduchu, paliva a oleje.

Většina motorů na montážní lince Kohler vypadá stejně. Ale uvnitř jsou úplně jiné. Vzhledem ke všem variantám, které zákazníci vyžadují, průměruje montážní linka 10 až 12 přechodů na směnu. „Šli jsme tak vysoko jako 25 přechodů, zejména během naší vrcholné sezóny, která se vyskytuje na podzim a v zimě,“ říká Jim Nussberger, manažer výroby pro shromáždění a dokončení.

„Se širokou škálou specifikací v rámci každého reginu je jednou z našich největších výzev Cross Training Naši zaměstnanci, aby rozuměli všem variacím,“ dodává Nussberger Nussberger. „Změny kabelového svazku na některých našich motorech mohou být velmi náročné na práci, zejména když se dostaneme do možností EFI.

„Některá nastavení pro tělesa škrticí klapky jsou náročná na práci, v závislosti na tom, co specifikace budujeme,“ dodává Nussberger Nussberger. „Často musíme lidi přesunout dovnitř a ven z těchto produkčních oblastí.“.“

Některé komponenty, jako jsou odlitky bloků motoru, jsou vyrobeny dodavateli. „Vysoce upravené komponenty a díly, které vyžadují složité kroky, jako jsou bloky motoru, jsou však obrobeny interně; Nakupujeme odlitky od externích dodavatelů, “říká Nicholas Devine, vedoucí produkce pro Wisconsin obrábění. Plastové díly pro externí zahalení jsou také dodávány třetími stranami.

Klíčové komponenty potřebné pro sestavení všech motorů zahrnují vačkové hřídele, klikové karty, spojovací tyče, hlavy válců, setrvačníky, písty a kryty ventilů. K variaci dochází, pokud jde o připojení komponent, jako jsou čističe vzduchu, vzduchové filtry, pouzdra na dmychadlo, potrubí, olejové filtry, předkrmy, škrticí klapky a kabelové svazky.

„Rozložky a systémy palivových železnic jsou několik nejnáročnějších komponent, protože vyžadují mechanické i elektronické komponenty,“ říká Nussberger.

Mechanické upevnění se široce používá na montážní lince. Motory jsou sestaveny s cvočky, šrouby a šrouby, kromě některých lisovacích prostředků. V celém závodě se používá široká škála pneumatických, DC elektrických a bateriových nástrojů.

„Naše strategie upevnění závisí na typu kloubu,“ říká Nussberger. „Pokud se jedná o kritický kloub, používáme DC elektrické nástroje k poskytování zpětné vazby operátorům.“

V rostlině se používá několik robotů k nanesení kapalného lepidla, které pomáhají utěsnit pouzdro a uzavírací desku dohromady. Roboti také připojí hlavy válců a používají se pro některé aplikace pro manipulaci s materiálem v obchodě.

54letý závod Kohler Engines provozuje tři samostatné montážní linky. „Každý z nich je trochu odlišný,“ říká Nussberger „jsou uspořádány specifické pro rodiny s produktem.„Jedna řada je lineární a druhá je stanovena v tradiční konfiguraci závodních tratí.“

Třetí montážní linka je ve tvaru podkovy, s motory ručně tlačené na vozíky. Tento proces je však nahrazen novou montážní linií zřízenou v části rostliny, která dříve sloužila jako zásobní oblast.

Dopravní systém založený na paletě nové linky používá pro sledovatelnost technologii RFID. Další klíčovou funkcí je to, že umožňuje operátorům pracovat na obou stranách linie. Otevřenější rozvržení také pojme pro více úložiště na straně linky a doručení místa.

„Schopnost dodávat materiály do vnitřních a vnějších částí řádku zlepší tok,“ říká Mauer. „Věříme, že některé z našich největších příležitostí ke zlepšení se pohybují vpřed. Naším dlouhodobým cílem je odstranit přepravu vysokozdvižného vozíku v závodě.“

Kohler vs Briggs vs Kawasaki vs Honda Mower Engines. Který motor byste si měli vybrat?

Kohler, Briggs Stratton, Kawasaki a Honda jsou nejznámějšími značkami pro nabídku výjimečné škály sekaček motorů. Ale co když z nich musíte vybrat pouze motor jedné značky?

Faktory, jako je trvanlivost, spolehlivost, výkon, výkon, účinnost, kompatibilita a pohodlí, naznačují skutečný rozdíl mezi nimi.

Pokud se tedy nemůžete rozhodnout mezi značkami motoru Kohler vs Briggs vs Kawasaki vs Honda, pokračujte ve čtení článku a pochopte své rozdíly v podrobnosti.

Rychlé přehledy společnosti

Výměna olejového filtru kompatibilní s ROP Shop pro Briggs Stratton, Kohler, Kawasaki Small Gas Engines Motors (sada 12)

Palivové čerpadlo 2439304S 2439316S 808656 49040-7001 Kompatibilní s Kawasaki 15HP-25HP motoru Kohler 17HP-25HP Briggs Stratton Honda GX610 GX620 GX670 GXV610 GXV620 GXV670

Výměna olejového filtru kompatibilní s ROP Shop pro Briggs Stratton, Kohler, Kawasaki Small Gas Motors Motors (10 balení)

Kohler:

V roce 1873 založil John Michael Kohler II Company Kohler, ale začal výrobu motoru na začátku 20. let.

kohler, malých, plynových, motorů

Kohler začal produkovat a marketing malé motory v roce 1948. Společnost se však v 90. letech diverzifikovala do trávníku a zahradního průmyslu. Pokračujte ve čtení plné časové ose.

Briggs Stratton:

V roce 1908 vynálezce Stephen Foster Briggs a investor Harold m. Stratton se připojil ke své alianci a založil Briggs Stratton Corporation. Společnost však v roce 1920 zahájila výrobní motory pro zemědělské a vojenské aplikace.

První lehký hliníkový motor Briggs byl vyvinut a představen v roce 1953. Další informace o Briggs Stratton.

Kawasaki:

Shozo Kawasaki zpočátku založil loděnici, která prošla řadou fází diverzifikace a stala se dnešní skupinou Kawasaki Heavy Industries Group. Součástí této skupiny Kawasaki jsou také motory Kawasaki. Podívejte se na toto video a dozvíte se více.

Honda:

Honda byla založena v roce 1948 v Japonsku Hamamatsu a otevřela své první u.S. Storefront v roce 1959 v Los Angeles, CA.

Honda začala jako malý podnik s osmi pracovitými zaměstnanci, ale rychle se rozšířil na neuvěřitelné výšky. První sekačka na trávu Honda-Behend byla představena v srpnu 1978. Další informace o Hena Heritage se dozvíte.

Kohler vs Briggs vs Kawasaki vs Honda Engine: Co dělá rozdíl?

Zde je pět primárních rysů, které odlišují čtyři nejoblíbenější značky motoru sekačky na trávu_

Manévrovatelnost startovacího systému:

Kohler: Systém startéru motoru Kohler (KESS) je pokročilý, samostatný startovací systém. Je navržen pro vyhrazený a efektivní počáteční zážitek.Ale mohou být náročné začít v určitých situacích, zejména v chladném nebo zasněženém počasí.

Kohlerovy motory nabízejí lepší manévrovatelnost díky jejich menší velikosti a lehké konstrukci.

Briggs a Stratton: Briggs Stratton Starter System je spolehlivý a snadno použitelný systém. To je navrženo tak, aby začínalo rychle a snadno začít s trávníky.

Většina motorů Briggs je menší a lehčí než motory Kohler, což je usnadňuje manévrování. Snadno se také začínají začít za chladného počasí.

Kawasaki: Motory nabízejí dobrou rovnováhu mezi mocí a obratností. I když jsou jednoduché začít v chladném počasí, nemusí dávat Briggsovi nebo Kohlerovi vynikající mobilitu.

Honda: Motory se také snadno začínají a skvěle pracují na různých terénech. Ale mohou vyžadovat více úsilí za drsných nebo extrémních povětrnostních podmínek.

Motory Kohler a Briggs Stratton jsou známé svými snadnými počátečními schopnostmi.

Spolehlivost trvanlivosti:

Kohler: Navrhuje všechny motory s vysoce kvalitní konstrukcí a odolnými díly, aby se zajistila delší životnost.

Briggs a Stratton: Motory mají prémiové balíčky a poskytují lepší trvanlivost a dlouhověkost.Jako_

  • Systém mazání plného tlaku,
  • Pokročilé nebo cyklonické řízení odpadů,
  • Super-dokončená kliková šachta,
  • Prémiový olej a
  • Filtry paliva.

Dokonce i jejich rukáv z odlitků železné odolává opotřebení a zneužívání pro prodlouženou trvanlivost. Tato funkce také zaručuje zlepšenou kontrolu oleje a zajišťuje méně odpadu.

Kawasaki: Vytvořte motory, které vydrží nejtěžší podmínky a poskytují dlouhodobý výkon. Kawasaki používá prémiové komponenty a pokročilé technologie pro maximální výkon, účinnost a dlouhověkost.

Honda: Motory bývají všestranné, stejně odolné a spolehlivé. Honda má dokonce některé modely, které vydrží déle, než většina špičkových motorů nemůže.

Obecně mají motory Kohler a Briggs tendenci nabízet lepší trvanlivost a spolehlivost než Kawasaki a Honda.

Účinnost výkonu:

Kohler: má motory svislé a vodorovné hřídele. Tyto motory se používají v různých aplikacích, od traktorů trávníku po tlakové umyvadla.Kohler používá pokročilý systém správy zbytků nebo efektivní systém přívodu vzduchu. Tyto vlastnosti snižují emise a zvyšují úroveň jejich výkonu.

Briggs a Stratton: Mají také dlouhodobé modely horizontálního hřídele a svislých hřídele. Tyto motory také poskytují více výkonu než ekvivalentní modely od jiných značek.Mají také pokročilý systém správy trosek nebo efektivní systém přívodu vzduchu. Tyto vlastnosti snižují emise a zvyšují úroveň výkonu.Briggsovy motory však mají tendenci konzumovat více paliva než Kohlerovy modely.

Kawasaki: je jedním z nejlepších výrobců motorů s komerčním třídě. Motory Kawasaki mají pokročilé funkce, jako jsou systémy vstřikování paliva, vysoké kompresní poměry. Tyto funkce zaručují jejich zlepšenou účinnost a výkon. Jejich technologie OHV (režijních ventilů) pomáhá zvyšovat efektivitu spalování. Systém zapalování elektronické jiskry také zajišťuje spolehlivé začínající v jakémkoli povětrnostním stavu.

Honda: Motory mají návrhy systémů pokročilého spalovacího systému, které pomáhají snižovat emise. Rovněž poskytuje větší výstupní výkon než motory většiny značek.Motory Honda mají také schopnost elektrického startu nebo automatickou dekompresi. Tyto vlastnosti poskytují vyšší výkon a zlepšenou účinnost.

Honda a Kawasaki jsou známé svým vynikajícím výkonem a palivovou účinností.

Kompatibilita k napájení ostatních značek sekačky:

Kohler: má širokou škálu modelů motorů určených pro většinu sekaček na obytné a komerční třídy.Proto se motory Kohler také používají k napájení jiných značek (Craftsman, John Deere, Poulan, Toro) sekačky.

Briggs a Stratton: Nabízejte také širokou škálu motorových modelů používaných u jiných značek, jako jsou. Craftsman, Husqvarna a Poulan k napájení jejich sekaček.

Kawasaki: Kawasaki motory se používají při napájení několika modelů sekačky Husqvarna Lawn.

Honda: Motory Honda jsou také kompatibilní s několika modely sekačky, ale nemohou vyhrát proti Briggs Kohler.

Kohler a Briggs nabízejí lepší škálu modelů motoru, které jsou kompatibilní s modely sekačky jiných značek top sekaček.

5.Klidné pohodlné:

Klid:Motory Honda a Kawasaki jsou známé tím, že jsou nejtišší. Motory Kohler a Briggs jsou také tolerovatelné a relativně tišší než motory několika jiných značek. Ale ne tolik jako ostatní dvě značky.

Komfortní: Kohler a Briggs Stratton navrhují své motory, aby byly pohodlné během jízdy. Takže zažijete hladký provoz a nízké vibrace pomocí modelů Kohler a Briggs.

Motory Honda a Kawasaki jsou vybaveny technologií snižování hluku nebo vibrací a dalšími dalšími funkcemi, které zaručují hladký a pohodlný provoz. Ale pouze konkrétní modely motorů Honda a Kawasaki mohou poskytnout tak tišší a plynulejší zážitek při každé jízdě.

Kohler vs Briggs vs Kawasaki vs Honda. který motor byste si měli vybrat?

Kohlerovy motory nabízejí snadnější start a lepší mobilitu pro zvládnutí tvrdých úloh sečení.

Kromě trvanlivosti a síly, pokud také potřebujete snadno nastartovatelné a údržby, budou motory Briggs perfektní.

Pro lepší palivovou účinnost a spolehlivost jsou motory Honda skvělou volbou.

Motory Kawasaki mají dostatečnou rychlost a sílu, aby se práce dokončila co nejrychleji.

Pamatujte, že trvanlivost motoru, spolehlivost, výkon, výkon, účinnost, kompatibilita a nabízený pohodlí může být určena jeho konkrétním designem, kvalitou materiálů a dalšími komponenty.

Často kladené otázky (FAQ)

Který motor je lepší Kohler nebo Kawasaki?

Motory Kawasaki sekačky produkují více koňských sil a mají větší nejvyšší rychlost než motory Kohler. Proto, pokud si musíte vybrat mezi motory Kohler a Kawasaki, bude Kawasaki pro komerční aplikace lepší.

Kdo vyrábí nejúčinnější malé motory pro sekačky?

Honda je stále nejlepší pro výrobu nejspolehlivějších malých motorů.

Jsou motory Honda lepší než motory Briggs Stratton Mower?

Komerční a spotřebitelské motory Honda nejsou lepší než komerční modely Briggs Stratton.

Odkud pocházejí motory Kawasaki?

Jsou shromážděny z americké továrny Kawasaki.

Co způsobilo, že se Briggs a Stratton rozhodli pro přerušení?

Finanční potíže, které společnost čelila v důsledku pandemie koronaviru.

S:

Pozdrav! Jsem Anthony Harry, zručný písař se zaměřením na umění sečení trávníku a krásu všech věcí zelené. Mým cílem je předat své znalosti a nadšení pro péči o trávník ostatním a umožnit jim dosáhnout jejich ideálních trávníků.

Kohler vs Kawasaki | Výhody a nevýhody každého [2022 aktualizace]

Na trávníku s plynem často používají motory Kohler nebo Kawasaki. Ve skutečnosti některé z nejpopulárnějších modelů dostupných na trhu právě teď používají motor Kawasaki nebo Kohler Engine.

S tolika dostupnými modely a různými sekačkami pomocí těchto motorů může být obtížné zjistit, která značka je lepší.

Podívali jsme se na značky i různé trávníky, kteří používají tyto motory, abychom pomohli jednou provždy v debatě Kohler vs Kawasaki, která je značka lepší.

Kohler 25-707-03-S Trávník zahradní vybavení motoru Spark Sestava modulu (nahrazuje 24-584-52-S, 24-584-64-S, skutečný výrobce původního vybavení (OEM) část

Karburátor Topemai CV730S pro Kohler CV740 CV730 CV740S Motor nahrazuje 24853102-S 24-853-102-S sada Carb Filter Filtr těsnění filtru

Zde je rychlý pohled na to, co jsme našli, a hloubkové shrnutí výhod a nevýhod každé značky.

Hlavní rozdíly mezi motory Kawasaki a Kohler

Tři hlavní rozdíly mezi motory Kawasaki a Kohler jsou jejich síla, palivová účinnost a spolehlivost. Takto jsme cítili každou značku ve srovnání s sebou v následujících kategoriích.

Napájení

Kawasaki Kritické energetické motory jsou certifikovány SAE a dodržují SAE J2723. Tento standard určuje, že motor dodržoval přísné standardy a že motory Kawasaki dodávají alespoň 98% jejich jmenovité koňské síly.

Kohler Motors, na druhé straně, jsou v souladu s SAE J1940. Tento standard je určen pro malé typy motorů, které napájejí trávník, obecné zařízení a další malé motorové aplikace.

SAE J1940 uvádí, že motor má maximálně 1 l zametaného objemového posunu, ale nemá žádné záruky o koňských rozsazích.

Z tohoto důvodu se cítíme pohodlnější s tím, že motory Kawasaki jsou spolehlivější, pokud jde o jejich inzerovanou sílu.

Alternativní paliva

Zatímco se obě značky zaměřují na palivovou účinnost, Kohler nabízí motory s alternativními zdroji paliva.

Můžete si koupit motor Kohler, který běží na propanu nebo zemním plynu, aby se ušetřil na vašem účtu za palivo.

S rostoucími náklady na benzín a naftu začínají mnoho z nich zvažovat alternativní zdroje paliva, ale pouze Kohler má motory, které v současné době mohou spalovat alternativní zdroje paliva.

Spolehlivost

Zatímco obě značky jsou známé svou spolehlivostí, je známo.

Mnoho lidí uvedlo, že jejich motor modelu odvahy trpěl netěsnými těsněními nebo praskáním po pouhých 100 hodinách provozu.

Motory Kawasaki jsou obvykle spolehlivější stroje než kohler motor, jako je model odvahy.

Životnost

Je známo, že jsou motory Kawasaki Lawnmower, které jsou dlouhotrvající a jsou jedny z nejspolehlivějších motorů na trhu.

S tím bylo řečeno, kohler sekačky na trávu jsou také známé jako dlouhodobé. Pokud jde o životnost těchto motorů, není zde žádný jasný vítěz.

Každá značka může snadno vyrobit motor, který trvá tisíc hodin. Bylo hlášeno, že motory Kawasaki Lawnmower vydrží snadno po desetiletí, pokud se o ně postará.

Kohler Engine Pros

Motor Kohler je často mnohem levnější než kawasaki motor, aniž by se mnoho obětoval. Levnější motory zase zlevňují sekačku na trávu.

Kohler je také známý pro svůj výjimečný zákaznický servis. Pokud máte problém, jsou tam, aby pomohli.

V den a věku, kdy je získání dobrého zástupce zákaznického servisu vzácné, je to určitě oceněno.

Kohlerovy motory jsou také běžnější na trhu, pokud jde o vybavení péče o trávník a dokonce i další nástroje, jako jsou vymytí energetiky nebo kultivátory.

To znamená, že mechanika bude více obeznámena s motory Kohler na trávu a na trhu může být širší dostupnost náhradních dílů.

Kohler Engine Cons

Zatímco Kohler je spolehlivý, rádi bychom viděli více od známé značky. Kawasaki motory mají hodnocení SAE, které ukazuje, že mají koňskou sílu, kterou inzerují.

Bylo by hezké, kdyby Kohler inzeroval stejné hodnocení na jejich motorech.

Také si přejeme, aby neměli tolik problémů s jejich nedávným motorem odvahy. Že motor Kohler nemá nejlepší pověst mezi komunitou sečení trávníku.

Pokud jde o záruky v debatě Kohler vs Kawasaki, Kohler nevypadá tak dobře jako Kawasaki. Kohler nabízí menší záruku na své výrobky ve srovnání s Kawasaki.

Kawasaki Engine Pros

Kawasaki motory jsou známé svou spolehlivostí a mocí. S tímto hodnocením SAE, které jsme dříve zmínili výše, Kawasaki prokázal spotřebitelům, že se snaží vést cestu na malém trhu s motorem.

Lawnmowers s motorem Kawasaki určitě budou fungovat lépe než jiné modely na trhu, díky inovaci a tech Kawasaki.

Motory Kawasaki také přicházejí s velkými zárukami. Při zakoupení motoru Kawasaki byste měli získat obecnou tříletou záruku.

Kawasaki Engine Cons

V závislosti na motoru Kawasaki to může být dražší než jiné srovnatelné motory na trhu. Pokud je cena faktorem, možná se budete chtít podívat na alternativy před provedením konečného nákupu.

Pokud jde o palivovou účinnost, Kawasaki nevede balíček přesně. Zatímco jejich motory sekačky Kawasaki jsou silné, jiné motory z Kohleru mají lepší palivovou účinnost.

Nejlepší sekačky pomocí motorů Kohler

Pokud jde o motory Kohler a Kawasaki, na trhu je k dispozici více trávníků pomocí motoru Kohler.

Na trhu je řada velkých trávníků, kteří v nich mají motor Kohler. Brans jako Husqvarna, Cub Cadet a Craftsman mají populární modely používající Kohler Motors.

Najdete tlačné sekačky, jezdecké sekačky a dokonce i sekačky s nulovým otočením s motorem Kohler sekačka.

Husqvarna Z254F je vybaven motorem Kohler s 26 koňskými silami a je oblíbeným ventilátorem pro větší obytné nemovitosti.

Protože má v sobě motor Kohler, můžete si vyzvednout tuto nulovou otočení za skvělou cenu ve srovnání s jinými modely.

Nejlepší sekačky pomocí motorů Kawasaki

Stejně jako Kohler existuje několik sekaček používajících motory Kawasaki na trávu.

Neuvěřitelně populární značka vážně používá motory Kawasaki na mnoha svých modelech, od nulového otočení po sekačky.

Hravě pro-turn 600 je fantastický nulový otočení, který používají majitelé domů a pro komerční použití.

Hlavní problémy hlášené s každým motorem

Kohler

Zatímco většina motorů Kohler LawnMower je spolehlivá, nový model odvahy má několik problémů, které zákazníci hlásili.

Byly zprávy o praskání pouzdra motoru, úniku oleje a další. Kohler musí tento problém ještě plně řešit, a přestože nemáte problém, pokud si zakoupíte odvahu Kohler sekačka na trávu, měli byste znovu zvážit, pokud jsou k dispozici jiné možnosti.

Kawasaki

Benzínové motory Kawasaki nejsou úplně bez problémů, ale problémy, které mají.

Motory sekačky na trávu budou nakonec potřebovat opravu, je to fakt života. Myšlenka, zda je motor spolehlivý, je, jak dlouho to bude trvat, než bude potřebovat hlavní opravu.

Naštěstí může sekačka Kawasaki vydržet déle než většina předtím, než bude mít netěsné těsnění, únik paliva a další problémy.

Úvahy o údržbě

Existuje kontrolní seznam, který byste měli sledovat, abyste provedli menší údržbu z dlouhodobého hlediska a udržet si motor sekačky na trávu déle.

Stejně jako auto byste měli pravidelně měnit filtr motorového oleje a oleje, pokud je to možné. Měli byste také použít stabilizátor paliva a odstranit palivo, pokud nebudete používat sekačku na trávu po dlouhou dobu.

Mnoho majitelů přehlíží jednoduché věci, jako je kontrola a výměna zapalovací svíčky nebo vzduchového filtru. Většina trávníků má vzduchem chlazené motory a udržování čistého vzduchového filtru bude zabránit přehřátí motoru.

Nakonec byste se měli starat o čepele na sekačce. Ujistěte se, že zůstanou ostré a nejsou ohnuty. Ostré, rovné čepele dá vašemu trávníku lepší řez a zabrání vám paluby, aby se ucpali výstřižky.

Další věci, které je třeba zvážit

Pokud se díváte na benzínové motory Kawasaki a Kohler, měli byste také zvážit sekačku na trávu, na které jsou nainstalovány.

Zatímco samotný motor je skvělým důvodem k nákupu sekačky na trávu, měli byste se ujistit, že samotná sekačka na trávu je skvělá vhodná pro vaše potřeby.

Kohler a Kawasaki dělají vynikající motory, s některými jemnými rozdíly mezi nimi.

I když bychom osobně dávali přednost motoru Kawasaki, kdybychom našli velkou sekačku s nulovým otočením, která kontrolovala všechny naše krabice, nepředávali bychom to jen proto.

Všechny značky vše v jejich všem vytvořily některé skvělé motory a existuje důvod, proč nejvyšší značky na trhu používají své motory ve svých produktech.

Vítěz mezi Kohlerem vs Kawasaki

Bylo těžké vybrat jasného vítěze, máme pocit, že Kawasaki je ve srovnání s Kohlerem lepší.

Zatímco Kohler má lepší zákaznický servis a je levnější než kawasaki sekačky, jednoduše neporazí Kawasakiho sílu a spolehlivost.

Obě značky jsou spolehlivé, ale Kawasaki má rozhodně lepší výsledky. zejména po Kohlerově odvaze.

Kritické energetické motory Kawasaki se také setkávají s tím, že standard SAE J2723 ukazuje, že se drží hodnocení koňských sil, které inzerují. Je důležité vědět, že při nákupu motoru 23 koňských sil, že vydá 23 koňských sil.

I když bychom nepředali Kohler jen proto, že je to kohler, kdyby existoval na trávu s výběrem motoru Kawasaki nebo Kohler, vzali bychom kawasaki.

Často kladené otázky (FAQ):

Jsou motory Kohler spolehlivé?

Kohlerovy motory jsou dnes na trhu stejně spolehlivé jako jiné značky motorů. Spousta zákazníků si užívá svých motorů Kohler a nemá s nimi žádné problémy.

Kohlerovy motory jsou známé svou odolností, spolehlivostí a výkonem.

Jsou motory Kohler vyrobené v Číně?

Části Kohler jsou vyráběny v Číně, ale motory Kohler se vyrábějí v závodě v Hattiesburgu ve Wisconsinu.

Jsou kawasaki motory vyrobené v Číně?

Části motoru Kawasaki mohou být vyrobeny v Číně, ale každý kawasaki motor je sestaven v Maryville, Missouri ve Spojených státech amerických.

24 584 45-S Ignition Coil compatible with MIA11292 Kohler CH18 CH20 CH22 CH23 CH25 CV18 CV19 CV20 CV22 CV22S CV23 CV25 Replace 24-584-01S

Kohler vs. Motory sekačky Briggs

Pokud chcete koupit novou šanci sekačky na trávu, že jste narazili na Briggs a Stratton a Kohler, kteří jsou dva z předních výrobců motorů v USA.

V tomto článku prozkoumáme rozdíly mezi těmito dvěma značkami, které vám pomohou rozhodnout, které z nich je pro vaše potřeby pravé.

Jaký je rozdíl mezi Kohlerem a Briggsem?

Kohler a Briggs jsou dva z předních výrobců motorů používaných v sekačkách na trávu. Zatímco obě značky nabízejí spolehlivé, odolné motory, mezi nimi jsou určité rozdíly:

aplikace

Motory Kohler jsou určeny pro těžkopádné použití v komerčních sekačkách na trávu, zatímco Briggs Stratton navrhuje své motory hlavně pro použití v domácnosti.

Trvanlivost

Kohlerovy motory mají delší délku života než Briggs Stratton Engines kvůli jejich kvalitnějším materiálům používaným při konstrukci a lepšímu inženýrskému designu.

Výkon výkonnosti

Motory Kohler produkují více výkonu, točivého momentu a běhu tišší než motory Briggs Stratton. Mají také lepší palivovou účinnost, čistší emise a snadnější počáteční schopnosti.

kohler, malých, plynových, motorů

Záruka

Kohler i Briggs Stratton nabízejí záruku na své výrobky; Délka pokrytí se však liší. Záruky Kohler se pohybují od 2 do 3 let v závislosti na modelu, zatímco Briggs Stratton nabízí záruky až 2 roky.

Cena

Kohlerovy motory jsou obvykle dražší než Briggs Stratton, kvůli jejich vynikající kvalitě a výkonu. Díky tomu je skvělá volba pro ty, kteří denně používají sekačku na trávu nebo potřebují další sílu, kterou Kohler nabízí. Většina odborníků proto vybere Kohlera nad Briggsem Strattonem.

Kdo vyrábí motory Kohler?

Kohlerovy motory Kohler Engines, divize globální výrobní společnosti Kohler Co vyrábějí motory Kohler Lawn Mower. Společnost se sídlem ve Wisconsinu v USA má mnoho zkušeností s navrhováním a výrobou prvotřídních trávníkových sekaček pro komerční a obytné zákazníky po celém světě.

Kdo vyrábí motory Briggs a Stratton?

Briggs a Stratton Engines vyrábí Briggs Stratton se sídlem ve Wauwatosa ve Wisconsinu. Jsou široce uznávány jako důvěryhodné jméno, pokud jde o motory sekačky na trávu.

Briggs Stratton existuje již od roku 1909, takže když si koupíte sekačku na trávu s motorem Briggs Stratton, můžete si být jisti, že pro něj budou k dispozici náhradní díly. Něco, co není vždy případ některých novějších značek, které se vyrábějí v Číně.

Jaké značky používají Kohler?

Motory Kohler se používají v různých značkách sekačky na trávu, včetně Toro, Poulan, Craftsman a John Deere. Pokud hledáte motor, který nabízí spolehlivý výkon a dlouhodobou trvanlivost, pak je Kohler vynikající volbou.

Jaké značky používají Briggs Stratton?

by Briggs Stratton se většinou používají v sekačkách na trávu, ale lze je také nalézt v některých modelech středního rozsahu od značek, jako jsou Husqvarna, Ferris a Craftsman. Motory Briggs Stratton poskytují dobrou rovnováhu s výkonem a hodnotou za peníze, což z nich činí skvělou volbou pro majitele domů.

Je Briggs Stratton populární než Kohler?

Briggs Stratton je populárnější než Kohler, protože nabízejí širokou škálu motorů určených pro použití a jsou obecně dostupnější.

Pokud však jde o komerční sekačky na trávu, je Kohler preferovaným motorem kvůli jeho výkonu a trvanlivosti.

Závěr

Výběr správného motoru pro sekačku na trávu může mít velký dopad na jeho výkon a životnost. Zatímco jak Kohler, tak Briggs Stratton nabízejí skvělé motory, jsou navrženy tak, aby sloužily různým účelům. Pokud hledáte spolehlivý motor, který poskytne dlouhodobou trvanlivost, pak je Kohler vynikající volbou.

Ale pokud hledáte motor, který je cenově dostupnější a vhodnější pro základní úkoly sečení trávníku, pak je Briggs Stratton skvělá volba.

Eric West je zakladatelem Improvingelawn.com a bloguje od roku 2009. Jeho posláním je usnadnit péči o trávník a terénní úpravy pro každého.