Může hacksanka proříznout řetězem. Hacksaw pro řezání kovu

K čemu se používá hacksa? Rychlý průvodce.

Hacksaw je univerzální pila s ostrými zuby a čepelí pod napětím v rámu; Ve většině případů se používá k řezání tvrdých materiálů, jako je dřevo nebo kov.

Je to jeden z nejdůležitějších, ale základních nástrojů, které musí mít každý technický člověk ve své sadě nástrojů, aby hrál a hladce řezal různé typy materiálů.

Pokud jde o pily pro váš projekt, existuje tolik užitečných možností. Každý nástroj má konkrétní účel a funkci, která jej odděluje od ostatních. Prozkoumal jsem internet a sestavil rychlé shrnutí na hackerské pivě.

K čemu se používá hacksa? Hacksaw má ostré zuby a čepel pod napětím v čepeli používané pro řezání různých materiálů, jako je kov, plasty a dřevo.

Pokračujte ve čtení níže, abyste se dozvěděli více o pivě a na co ji lze použít.

V současné době je na trhu několik pily. Pily jsou nejběžnější řezací nástroje, které můžeme mít v naší garáži nebo v obchodech. Poskytuje jedinečnou sadu funkcí, díky níž je fantastický doplněk k Arsenalu jakéhokoli řemeslníka. Primárním účelem všech pil je proříznout určité typy materiálů pro stavbu; Většina z nich se používá ve stavebnictví nebo dřevařském průmyslu.

Co je to hacksa?

Hacksaw je ruční pila, která se používá k proříznutí kovu. Má tenkou, ostrou čepel, která je držena na místě rámem. Rám umožňuje, aby se čepel pohybovala nahoru a dolů, což usnadňuje proříznutí kovu.

Hacksands se často používají k řezání potrubí, výztuže nebo jiných materiálů, které jsou příliš silné na to, aby byly řezány pravidelnou pilou. Mohou být také použity k proříznutí kovových trubek nebo jiných materiálů, které je obtížné řezat pravidelnou pilou.

Hacksands jsou k dispozici v různých velikostech, v závislosti na tloušťce materiálu, který musíte řezat. Nejběžnější velikosti jsou 12palcové a 14palcové hacksa.

Pokud potřebujete proříznout silnější materiál, můžete použít větší hackerskou pilu. Například 24-palcová hacksanáva může být použita k proříznutí výztuže nebo trubek, které mají průměr až čtyři palce.

Hacksaws najdete ve většině hardwarových obchodů nebo online prodejců. Obvykle stojí mezi 20 a 50.

Pokud plánujete hodně řezání kovů, stojí za to investovat do kvalitní hackerské pily. Vyšší kvalita pila vydrží déle a usnadní proříznutí hustých materiálů.

K čemu se používá hacksa?

K prořezávání materiálů, jako je dřevo, plast a kov. Skládá se z čepele se zuby, která je připojena k rukojeti. Čepel je držen na místě rámem.

Chcete.li používat hackerskou pilu, budete muset nejprve vybrat příslušnou čepel pro materiál, který řezáte. Dále upněte čepel na rám a utáhněte ji. Poté umístěte pilu tak, aby čepel směřovala ve směru, který chcete řezat. Nakonec vyvíjejte tlak na rukojeť a vidějte tam a zpět, abyste provedli řez.

Hacksaws jsou univerzální nástroj, který lze použít pro různé projekty po celém domě. S pravou čepelí mohou snadno proříznout dřevo, plast a kov. Pokud potřebujete provést řez, hackerská kresba je skvělým nástrojem, který má po ruce.

Při používání hackerské kresby nezapomeňte dodržovat správná bezpečnostní opatření. Vždy noste rukavice a ochranu očí. A buďte opatrní, abyste při řezání nevyvíjeli příliš velký tlak, protože to může způsobit, že se čepel rozbije.

Hacksaw používá

Kolik typů hackerských pily je tam?

Power Hacksaw je stále pod rodinou hackerské pily, ale používá se pro větší úkoly. Musel snížit průměr 10/15 mm může být velmi únavná a namáhavá aktivita s normálními ručními čepelemi na pivě. Proto byla navržena k plnění obtížného a někdy časově náročného úkolu. Dobrá věc na stroji na hackerské pivě je, že je snadné zvládnout a rychlejší než pily na ruce. Hlavním použitím stroje na vodítku Power Hacksaw je zkosený řez nebo přesný čtverec na jakémkoli dílně.

O lopatkách o hackerské pivě

Čepele na pivě jsou odnímatelné, a proto mohou být nahrazeny, když ztratí tvar a ostrost, jsou k dispozici všeobecně za dostupnou cenu, což z nich dělá součást sady nástrojů pro domácí použití pro domácí použití běžného člověka pro domácí použití.

Kolik stojí hackna?

Hacksael může stát kdekoli od pouhých 10 do 30 do 30 let pro pěknou sadu hackerské kresby s více lopatkami a mini srámem. Jsou to cenově dostupná pila pro řezání kovu, PVC a dřeva.

Jak používáte hackerskou pivu krok za krokem?

Použijte ochranu očí a rukavice k ochraně rukou.

Označte svoji řezanou čáru tužkou, značkou nebo kusem pásky a ujistěte se, že je váš obrobku zabezpečený.

Vyberte správnou čepel pro materiál, který řezáte. Méně zubů na palec je nejlepší pro tvrdší materiál a více zubů na palec funguje nejlépe pro měkčí materiál, jako je dřevo. Hacksawová pila se rozřezává na tahu push.

Pomalu spusťte střih, abyste se ujistili, že je seřazen, a pak se potáhněte čepelí sem a tam, abyste se pohybovali materiálem.

Jaké materiály mohou řešit juniorskou pivou?

Juniorská pila je také známá jako Mini Hacksaw a funguje stejně jako normální hacksa. Mohou nakrájet všechny stejné materiály jako tradiční hackerská kresba, jako je kov, plast a dřevo.

Můžete použít hackerskou pilu k řezání skla?

Sklo obvykle není řezané; Skóre se poté, co se rozbije podél skórované linie pro nejčistší brzdu. Skleněná řezačka je nejlepší pro řezání skla. Možná byste mohli získat čáru s hackerskou pivou, ale nebylo by to tak efektivní při řezání skla.

Jaká je nejlepší hacksa?

Nejlepší pila na hackerskou pivu závisí na tom, jaký materiál řezáte. Většina rámců hacksandy je přibližně stejná, ale může se lišit ve tvaru a velikosti. Výběr nejlepší čepele hackerské kresby závisí na materiálu, který je řezán, který pomůže určit, která čepel. Protože čepele se snadno mění, hackerská kresba může být všestrannou cenově dostupnou pilou.

Vyšší zuby na palec jsou nejlepší pro měkčí materiály, jako je plast a dřevo.

K čemu se používá mini hacksa?

Mini Hacksaw funguje stejně jako normální pila, ale má menší rám, aby se vešel. Mohou nakrájet všechny stejné materiály jako tradiční hackerská kresba, jako je kov, plast a dřevo.

Jak udržujete piwa?

Svou hacksanou a hackerskou čepel můžete udržovat porozuměním, které čepele mají řešit, které materiály. Vaše čepel se bude opotřebovat rychleji, pokud si vyberete vyšší zuby na palec, aby se prořízl kusem kovu. Další tipy jsou ujistěte se, že trosky jsou při řezání bez úlomky bez úložiště, ujistěte se, že čepel je při řezání v rámečku hackerské kresby zabezpečená a správně je uložena mimo prvky.

Co mohu použít místo hackerské pily?

Místo použití hackerské kresby k řezání kovu, plastu, dřeva můžete použít foukací pochodně, rotační nástroj, kruhovou pilu, pásovou pilu, pila na pokosi, různé ruční pily, řezačky potrubí, stolní pilu a cokoli, s čím můžete být kreativní.

Jak si mohu vybrat čepel hacksa?

Jemná 18 TPI (zuby na palec) funguje nejlépe pro těžké materiály.

Mediální 24 TPI (zuby na palec) čepel funguje nejlépe pro materiály střední síly.

Čepel 32 TPI (zuby na palec) funguje nejlépe nejlépe pro lehké materiály.

Lopatky na hackerské kresby přicházejí ve 3 typech zubních sad. Sada Rakera je lepší pro silnější materiály a zuby jsou lemovány v sadách po třech. Vzorová sada je nastavena ve vlnovém vzoru, který vytváří jemný řez. Pravidelná sada funguje dobře pro měkčí materiály

Jak dlouho vydrží lopatky hacker?

V závislosti na tom, jak často a jaký typ materiálu vaše řezání s vaší čepelí na hackerskou pivu, může trvat několik měsíců až rok s pravidelným používáním. Snadno se mění a velmi cenově dostupné, takže není třeba trávit čas narovnání nebo ostření.

Jak mohu získat rovný řez s pilou?

Abyste se rozřezali rovně s pivou, budete chtít začít na pravé noze tím, že vytvoříte malou drážku podél řezu, můžete dokonce použít kus pásky jako značkovací linku, abyste mohli svůj řez zkontrolovat během celého procesu. Jakmile budete mít svůj řez, který se seřadí s tímto výchozím bodem, pomalu začněte tlačit pilu tam a zpět a mějte na paměti, že se rozřezává na tahu push. Udržujte řezy pomalé a stabilní, dokud se necítíte pohodlně zrychlit váš pohyb. Stejně jako u všeho praxe je perfektní, takže čím častěji snížíte, tím lépe se stanete.

Z čeho jsou vyrobeny čepele?

Čepele na pivě jsou nyní vyrobeny z temperovaných vysoce kvalitních nástrojových ocelí známé jako All-Hard Blades. Předtím byly vyrobeny z „nízké slitiny“ z uhlíkové oceli, která byla měkčí a flexibilnější, což je netrvalo tak dlouho. Zuby čepele se během výroby ve skutečnosti zahřívají, aby se oceli ztuhly.

Proč se tomu říká hacksa?

Termín „hack“ se používá k vyjádření působení řezání vytváření drsného nerovnoměrného řezu. Hacksael může ve skutečnosti nakrájet velmi jemnou čistou linii, ale někdy může nechat kovové otřepy po střihu, které lze snadno odstranit.

Jak vyčistíte čepel hacksa?

Náhrady čepele na pivě jsou velmi cenově dostupné a snadno se mění, takže nemusí být nutné strávit spoustu času čištěním, pokud se stane extrémně špinavým. Pokud se rozhodnete vyčistit, lze to provést pomocí škrabky čepele a brusného papíru, abyste odšourali jakoukoli rez. Sandper funguje nejlépe, pokud naneste na čepel tenčí tenčí barvu. Poté naneste nějaký pastový vosk na čepel, aby nechal uschnout a otřete se jednou zaschnou.

Nezapomeňte také nosit ochranné vybavení, jako jsou rukavice a maska.

Jak naostřit čepel hacksa.

Vždy budu mít ve svém srdci zvláštní místo pro zpracování dřeva. Mám o víkendech v garáži takové vzpomínky na projekty s rodiči. Postavili jsme stoly, police, bouda na dvoře, 10 ‚základnu pro vodní sklouznutí do bazénu, 2 příběhové pevnosti s ohništěm a ještě mnohem více. Tento dřevozpracující blog mi umožňuje psát užitečné články, aby si ostatní mohli užívat zpracování dřeva stejně jako my.

Poslední příspěvky

Pokud jde o výrobu silného manželství Super-Duper na vašich dřevěných kusech pomocí těchto králíků, je tu jen jeden malý problém-mohou být někdy stejně slabí jako čaj! Není to ironické? Věř mi.

Hej, spoluobčané, kteří pracují na dřevo! Dnes musíme mluvit o jedné věci, která vám může zachránit prsty před katastrofou. tlačit tyčinky. Musíte přiznat, že nejsou nejsmyslnějším nástrojem v.

O nás

Všichni milujeme zpracování dřeva! Každý z nás na nejvyšší dřevozpracující radě je nadšenec práce na dřevo. Od tvrdého dřeva k měkkému dřevu, od skříní po kávovary, máme zakryté zpracování dřeva!

LEGÁLNÍ INFORMACE

Tento web je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu navrženého tak, aby poskytoval prostředky pro weby, aby získal reklamní poplatky reklamou a odkazem na Amazon.com. Jsme kompenzováni za doporučení provozu a podnikání Amazonu a dalším společnostem spojeným na tomto webu. Nahlásit tuto reklamu

 • O nás
 • O Kevinovi Nelsonovi
 • Instagram
 • Tik tak
 • Youtube
 • LinkedIn
 • Kontaktní informace. Knelson@topwoodworkingAdvice.com-863-296-8424
 • Sitemap

Může hacksanka proříznout řetězem

Hacksaw je nástroj, který se obvykle používá k proříznutí kovu. Může však hackerská pila proříznout řetězem? Odpověď zní ano, ale záleží na typu řetězu a velikosti čepele hackerské kresby.

Pokud je řetězec vyroben z měkčích kovů, jako je hliník, bude mít hackerská klouza. Pokud je však řetězec vyroben z tvrdších kovů, jako je ocel, bude mít hackna.

Řezací řetězec s pilou

Pokud jste se někdy pokusili proříznout řetězec pomocí hackerské kresby, víte, že to není snadný úkol. Zuby na hackerské pivě jsou určeny pro řezání kovu, ale nejsou dostatečně silné, aby prořízly tvrzenou ocel řetězu. Co tedy můžete dělat, pokud potřebujete prořezat řetězem?

Existuje několik různých možností. Mohli byste použít energetický nástroj, jako je úhlový mlýnek nebo mezní pila, což bude rychlou práci v práci. Nebo byste mohli použít soubor k pomalému rozdrcení v řetězci, dokud nebude přerušen.

Ať už si vyberete jakoukoli metodu, nezapomeňte nosit bezpečnostní vybavení a dávejte pozor, abyste nepoškodili okolí.

Jak snížit tvrdý ocelový řetězec

Pokud chcete snížit tvrdý ocelový řetězec, musíte vzít v úvahu několik věcí. Za prvé, tvrzená ocel je mnohem těžší než běžná ocel, takže budete potřebovat pilu s karbidovými zuby nebo disky.

Jak řezat řetězec bez řezačů šroubů

Pokud nemáte po ruce řezačku šroubů, stále existují způsoby, jak proříznout řetězec. S trochou trpělivosti a správných nástrojů můžete proříznout i ten nejsilnější řetězec. Nejprve začněte pomocí hackerské kresby k provedení řezu uprostřed jednoho z odkazů.

Poté použijte kladivo a sekáč, abyste odkazovali na odkaz, dokud není dostatečně oslaben, aby se zachytil. Tento proces opakujte na tolika odkazech, kolik je nutné, dokud nebude řetěz přerušen. Pro silnější řetězy budete možná muset místo hackerské pily použít úhel mlýnku nebo napájecí pilu.

Při používání elektrických nářadí poblíž řetězce buďte opatrní, protože jej mohou snadno poškodit. Pokud je to možné, upněte řetězec, než začnete řezat. S trochou úsilí můžete snadno proříznout i ty nejtěžší řetězy, aniž byste se uchýlili k řezačům šroubů.

Buďte trpěliví a udělejte si čas, abyste nepoškodili ani své nástroje ani samotný řetězec.

Jak řezat kovový řetězec bez řezaček šroubů

Pokud jste v špetce a potřebujete odříznout kovový řetězec bez řezaček šroubů, můžete vyzkoušet několik metod. Nejprve se podívejte, jestli najdete něco ostrého jako provizorní řezačku, jako je čepel na hackerskou pilu nebo starý nůž. Pokud to nefunguje, můžete zkusit použít dvojici kleště, abyste řetězovali od sebe.

A konečně, pokud všechno ostatní selže, můžete zkusit vytápění řetězu foukací pochodní, dokud není dost horké, aby se rozpadl. Ať už si vyberete jakoukoli metodu, ujistěte se, že mějte opatrnost a udělejte si čas, abyste se vyhnuli zranění.

Závěr

Pokud jste v vazbě a potřebujete proříznout řetězec, může praktika dělat hackerskou pilu. Není to ideální nástroj pro tento úkol, ale bude to fungovat v špetce. Nezapomeňte použít spoustu maziv, abyste zabránili poškození nebo uvíznutí čepele.

Zanechte komentář Zrušit odpověď

John nosí

Ahoj, já jsem Johne, já, jsem trávil čas pomáháním lidem úspěšně provádět své kutilové projekty.Jsem odborník na profesionální pilu více než 10 let. Pracuji s každým typem pily a vždy se snažím zjistit, co je pro můj projekt nejlepší. Podívejte se na další zprávu o této reklamě

Jak řezat kov pomocí hackerské kresby. kompletní průvodce

Řezání kovu pomocí hackerské kresby se může zdát zastrašující, ale nemusí to být. Se správnými nástroji a malým know-how se může kdokoli naučit, jak kov nakrájet pomocí hackerské kresby v několika jednoduchých krocích. Přečtěte si dále pro našeho průvodce začátečníky o použití hackerské kresby k rozřezání kovu.

Shromážděte své nástroje a materiály

Než začnete řezat kov, ujistěte se, že máte všechny potřebné nástroje a materiály. Budete potřebovat vhodný rámeček pro hacknu, alespoň jednu čepel pro vaši pilu, bezpečnostní brýle nebo brýle, rukavice pro ochranu a svorky, abyste pevně zajistili kov. Je také dobrý nápad mít po ruce nějaké maskovací pásky. uvidíte, proč později!

Připravte svůj pracovní prostor

Bezpečnost je vždy důležitá při práci s nástroji a materiály, takže nejprve musíte připravit pracovní prostor. Ujistěte se, že v okolí nejsou žádné hořlavé materiály, protože během procesu řezání mohou dojít jiskry; Vyčistěte jakýkoli nepořádek, který by se mohl dostat do cesty; Nastavte jakékoli svorky nebo jiná zařízení potřebná k udržení vašeho materiálu při práci při práci; a zajistěte, aby byl váš pracovní prostor dobře větraný. Jakmile jste připravili svou pracovní oblast, noste bezpečnostní brýle a rukavice.

Řezání kovu pomocí pily

Nyní je čas na skutečné řezání! Umístěte kov mezi dvě svorka. Umístěte čepel vaší hackerské kresby na kov tak, aby byla vyrovnána rovnoběžně s tím, kde chcete, aby byl střih proveden. to pomůže zajistit rovnoměrný řez. Poté začněte řešit pomalu a zpět. Pokud je to možné, použijte maskovací pásku kolem místa, kde chcete střih: To poskytuje zvláštní ochranu před létajícími jiskry a pomáhá udržovat věci čisté tím, že chytíte malé kousky hoblin generovaných během řezání.

Závěr:

S ohledem na tyto kroky. a se spoustou praxe. byste měli být brzy schopni zvládnout řezání kovu s hacksanou jako profesionál! Jen si pamatujte:

 • Při práci s jakýmkoli nástrojem vždy noste správné ochranné vybavení.
 • Nikdy se nesnažte spěchat skrz řezy.
 • Použijte svorky nebo jiná zařízení, kdykoli je to možné, aby se při pilu držel materiál.
 • Pokud je to možné, použijte maskovací pásku kolem každé řezané linie (a čistota)

Pipingmart je portál B2B, který se specializuje na kovové, průmyslové a potrubní předměty. Kromě toho sdílíme nejnovější informace a informace o materiálech, produktech a různých typech stupňů, abychom pomohli podnikům, které jsou zapojeny do tohoto podnikání.

Řezání kovů

Barové zásoby, tyče, zkumavky, železné byty, kovové listy atd. jsou vždy vyžadovány v požadovaných délkách v vhodném obchodě. Hacksaw je běžný nástroj, který se používá v obchodním obchodě k snížení práce v požadované nebo požadované délce.

Části Hacksaw

Skládá se z kovového rámu vybaveného dřevěnou rukojetí. Čepel se hodí na dva kolíky, které se projektují z kolíků, které se posouvají na koncích rámu. Křídlová matice na přední straně k rámu je pro napínání čepele.

Typy rámců:

Rám hackerské kresby může být buď pevný typ, který může vždy pojmout stejnou délku čepelí, nebo může být nastavitelným typem, který je schopen pojmout různé délky čepelí.

Typy čepelí:

Hlavní součást je čepel na piwa. Jsou vyrobeny ve dvou různých kategoriích, všechny tvrdé a flexibilní. Všechny tvrdé čepele jsou všudypřítomné, zatímco flexibilní čepele jsou tvrzeny pouze podél zubů a zbývající část je zmírněna, aby byla tvrdá a poměrně měkčí.

PUSH TYPE BLADES:

Čepele typu tlačení jsou ty, které se řezu pouze vpřed. V nich zuby vždy ukazují od operátora.

Vytáhněte čepele typu:

Páll typu čepele jsou ty, které řezaly pouze dozadu. V nich zuby vždy směřují k operátorovi. Čepele jsou specifikovány podle jeho délky a rozteče. Délka čepele je vzdálenost mezi vnějšími okraji otvorů, které se hodí přes kolíky. Nejběžnější čepel pro ruční práce je dlouhá 250 mm a 12.5 mm široký. Rozteč se měří počtem zubů na délku 25 mm.

Body zubů jsou ohnuty, aby řezaly širokou drážku a zabraňují tělu formy čepele, které se třese nebo ruší v řezu pily. Toto ohýbání zubů po stranách se nazývá nastavení zubů. Obvykle jsou alternativní zuby nastaveny doprava a doleva, každý třetí nebo pátý zub doleva rovnou, aby rozbily žetony a pomohly zubům vyčistit se. Jemné ozubené čepele pro řezání tenkého kovu se někdy vyrábějí zvlněnou sadou minimalizovat stripování zubů z čepele.

Volba čepele pro jakoukoli konkrétní třídu práce závisí na roztečí zubů a nejméně dva nebo tři zuby by měly být v kontaktu s řezaným povrchem. Pokud toho není dosaženo, zuby budou odstraněny z čepele a příliš prudce na roh bude také vyústit v odtržení zubů.

Blady v běžném používání jsou obecně 0.7 m tlustý, 12.7 mm široký a 20 až 30 cm dlouhý. Hrubé skupiny a 8 až 12 zubů na cm tvoří jemnou skupinu zubů asi 5 až 7 zubů na cm.

Aplikace:

Pro obecné řezání ve většině kovů, jako je ocel, litina, hliník, babbitt kov a všechny ostatní obecné řezné práce

Pro střední části kovových listů, potrubí a kovů mají rádi mosaz a měď atd.

Pro tenké části kovů listů, trubek a potrubí atd.

Co je to hacksa?

Hacksaw je kapesní nástroj používaný k proříznutí materiálů, jako jsou plastové hadičky a kovové trubky. Jeho řezací mechanismus je poskytován odnímatelnými čepelemi, které mají ostré zuby podél jejich vnějšího okraje. Před použitím hackerské kresby je důležité pochopit, jak tento nástroj funguje, protože selhání může vést k rozbitému lopatkám, promarněným materiálům a dokonce zranění.

Ve většině případů se hacksanáva skládá z kovového rámu, který se podobá u uhřby. Rukojeť plastu, dřeva nebo kovu je obvykle připevněna na jeden konec rámu. Konce rámu mají nastavitelné kolíky, které lze utahovat, aby se zajistila čepel na místě, a uvolněny, aby se odstranila.

Čepele na pivě jsou dlouhé, tenké proužky tvrzené oceli, které mají řadu zubů podél jejich špičky. Každý konec čepele je děrován malou dírou, která se vejde na kolíky pily. Většina čepelí se pohybuje v délce od deseti do 12 palců (25.4 až 30.48 cm), i když šest palců (15.24 cm) Čepele lze zakoupit tak, aby se vešly.

Počet zubů na čepeli se může také lišit. Tento obrázek je vyjádřen jako zuby na palec (TPI). Většina lopatků na hacksaně má distribuci zubů, které se pohybuje od 14 do 32 TPI. Odborníci na nástroje doporučují, aby při řezání by měly být v kontaktu s řezaným materiálem vždy alespoň dva zuby. Čepele s vyšším TPI jsou tedy nejvhodnější pro malé, tenké materiály, zatímco ty s nízkým TPI jsou užitečné pro velké nebo silné materiály.

Při řezání pomocí pily by měl uživatel nejprve vybrat příslušnou čepel a pomocí kolíček čepele ji připevněte na rám pily. Objekt, který má být řezán. Pro začátek řezání by měl uživatel vystřelit zuby nástroje na řezném cíli. Poté by měl s pilou dlouhé tahy tam a zpět, pokud je to nutné, aby bylo možné dosáhnout mírného tlaku, dokud nebude dosaženo požadovaného řezu.

Aby se zabránilo zlomeným nástrojům, promarněným materiálům a zraněním, měli by uživatelé pily dodržovat několik základních provozních principů. Za prvé, všechny části těla by měly být při používání drženy dál od čepele pily. Dále by měla být nalezená položka pevně připevněna na místo, aby se zabránilo jejímu sklouznutí a potenciálně zasažení nebo řezání uživatele. Nakonec, aby se zabránilo zlomení, měly by být čepele před použitím naolejovány a poté důkladně vyčištěny.

Mohlo by se Vám také líbit

Jak je uvedeno na:

Jak je uvedeno na:

Diskuse комментарии и мнения

@Zeak4hands. Mám jen mini hackerskou pilu, ale používám ji pro kov a plast. Dělám hodně 3D uměleckých děl, takže s hackerskou pivou způsobuje, že vyříznutí komplikované tvary.

Pokud stříháte menší potrubí, můžete dělat to, co dělám. Připojím ji na plochou desku.- jako 2×4.- s lepicí páskou nebo pásem tak těsným, jak jen můžu. Drží to stále a já na tom nemusím sedět. Ve své práci používám hodně hmoždinky a vždy ji lepičuji, abych ji odřízl.

Snad to pomůže! Calvin77 15. července 2011

@Zeak4hands. Můžete zkusit použít skutečnou řezačku potrubí. Nejsou tak všestranní jako hacksa. Řezačky potrubí pracují pro kovový i plast.

Tam je nastavitelná trubková svorka od HM. Je to trochu drahé, ale pokud uděláte hodně řezání potrubí.- může to stát za cenu.

Můžete také zkusit změnit čepel vaší pily. Sklouznutí může být jen proto, že čepel je příliš nudná. AMSDEN2000 15. července 2011

@Zeak4hands. Zkoušel jsem také techniku ​​sezení! Neřezávám potrubí s macksanou, ale spousta desek. C-klampy jsou dobré pro držení všeho, co stále stříháte.- Ale nevím, jestli by to fungovalo na potrubí, protože je to zaoblené.

Můžete vyzkoušet svorku Bessey H potrubí. Nejsou příliš drahé, ale musíte získat různé pro každou velikost potrubí. Nejsou nastavitelné. Je to lepší, než nechat čepel proklouznout a dává vám plochý okraj, jak se s ním vypořádat. Zeak4hands 14. července 2011

Pokud někdo jiný použije svou hackerskou pivu k řezání kovového potrubí, ujistěte se, že ji správně držíte. Protože potrubí je kulaté, nechal jsem čepel sklouznout. I když stříhám plastové potrubí.- Čepel může stále proklouznout všude.

Jak hloupě to zní, obvykle sedím na jedné straně potrubí, abych ji držel. Udržuje to na místě a já mohu stále tlačit tak tvrdě, jak to musím. Je to bolest v zadku.- obrazně a doslova.- Ale funguje to.