Milwaukee Sawzall Recicating Saw Blades – rychlý průvodce. Nejdelší reciproční pila Blade

Milwaukee Sawzall Recicating Saw Blades. rychlý průvodce

Nakupování pro reciproci čepelí může být v těchto dnech skličujícím úkolem kvůli naprostému počtu různých možností.

Čtenář dnes napsal a požádal o pomoc při pochopení všech různých možností reciproce.

Milwaukee má ve skutečnosti 18 odlišných kategorií reciprokačních listů pily uvedených na jejich webových stránkách, ale výběr se zjednoduší, jakmile pochopíte, co je odlišuje.

Milwaukee Premium Sawzall Blades

K dispozici jsou 3 přírodní jména produktů, které potřebujete vědět. sekera, pochodeň a vrak.

Čepele sekery jsou pro řezání dřeva.

Lopatky pochodně jsou pro řezání kovu.

Vrakem jsou víceúčelové typy čepelí pro řezání dřeva, nehtového dřeva, plastiky a kovu. Je to obecný účelový typ demoliční čepele.

Tyto prémiové čepele mají často speciální vlastnosti a profily zubů, které poskytují rychlejší řezání, delší životnost a větší trvanlivost zubů.

Existují 2 základní styly čepelí-karbid a nearbid, s bi-kovovými nebo ledovými zuby v závislosti na stylu.

Čepele s karbidovými zuby jsou nejdelší (a také nejdražší).

Některé styly jsou samovysvětlující, jako je sekera s karbidovými zuby pro prořezávání čisté dřevěné čepele.

Milwaukee Standard Sawzally Blades

Existují také „standardní“ čepele pily Sawzall.

Standardní kovové čepele

Česty na řezání dřeva

Nehty zakořeněné dřevěné čepele

Standardní multi-materiální čepele

Prořezávání čepelí

Milwaukee led-tvrzený standardní čepele Sawzal

Čepele zdobené ledem nabízejí delší trvanlivost.

Ledové tvrdé kovové čepele

Ice tvrzené multi-materiální čepele

Milwaukee Special Recicating pila čepele

Wolframové karbidové lopatky. pro řezání dlaždic, zdiva, skleněných vláken a dalších abrazivních materiálů.

K dispozici je kategorie Catch-All pro jiné speciální styly čepele:

 • Kovové posouvání
 • Skládání dřeva
 • Omítka
 • Přístup sádrokartonu
 • Potrubí
 • Drsný
 • Splachovací řez
 • Cihla a blok

Jak si vybrat Milwaukee Sawzall Blades

Věci jsou poměrně jednoduché, jakmile třídíte čepele podle toho, co řezáte, jako je dřevo, dřevo s nehty nebo kov.

Jakmile nakupujete podle aplikace, čepele jsou obecně tříděny v „dobrých, lepších, nejlepších“ typech úrovní.

Například, pokud potřebujete prořezávací čepel, máte dvě možnosti. standardní čepel Sawzall prořezávání nebo ořezatel sekery prořezávání. Odtud si vyberete délku. Standardní čepel je k dispozici v délkách 9 ″ a 12 ″ a čepel pro prořezávání sekery je k dispozici v 6 ″, 9 ″ a 12 ″ délkách.

Prémiové specializované čepele mají často funkce, které poskytují větší výkon. Kromě toho vstup na různé úrovně obecně odráží rozdíly v trvanlivosti čepele (a cena).

Například čepel s zuby zdobenými ledem s obvykle vydrží déle než standardní čepele a čepele s karbidovými zuby vydrží nejdelší.

Říká se, že čepele zdobené ledem trvají až o 50% déle než standardní čepele, a tak budete muset udělat matematiku, abyste zjistili, zda stojí za zvýšení ceny. (Osobně, nechám z cesty, abych je koupil.)

Čepele pily na řezání dřeva

Dřevo s nehty

Čisté řezání? Existuje pouze jedna možnost.

Prořezávání? Je tu standardní prořezávací čepel a prémiová akera prořezávání čepele s karbidovými zuby.

Čepele pily na řezání kovu

 • Základní: Standard
 • Vylepšené: kovové čepele zdobené ledem
 • Vylepšeno: Torch
 • Lepší: pochodní led ztuhl
 • Nejlepší: pochodeň s karbidovými zuby

K dispozici je také pochodně Sawzall s nitrusovou karbidovou čepelí, pro řezání litiny a dalších hustých kovů. Tato čepel je popisována jako další generace technologie karbidových zubů, a proto se uvádí na trh jako úroveň z pochodně s karbidovým zuby.

Čepele s kovem vyžadují další třídění, protože TPI (zuby na palec) závisí na řezu materiálu.

Některé čepele jsou vhodné pro jakékoli kovové řezání, ale většina z nich je specifická pro aplikaci, například pro řezání tenkých kovů (E.G. hadičky nebo listy) nebo silné řezání (e.G. potrubí a strukturální části). Někdy uvidíte grafické zobrazení listů nebo trubice z tenké stěny pro tenké kovové čepele a I-paprsek pro silné kovové řezací čepele.

Aplikační tabulky Milwaukee ukazují následující doporučení:

 • 10 TPI: Thread Rod, Schedule 80 potrubí
 • 14 TPI: Úhel železa, naplánující trubka 80
 • 18 TPI: PICID CORDUIT, vzpěra
 • 24 TPI: EMT/TUBKING, DUCT/SHEET MOVE

Čepel pochodně s karbidovými zuby má konstrukci 7 TPI pro řezání tlustého kovu, jako je černá trubka, úhel železa, litina, nerezová ocel a další takové materiály.

Multi-Materiální reciproční čepele pily

 • Základní: Standard
 • Vylepšeno: Ice ztuhne
 • Lepší: The Wrecker
 • Nejlepší: vrak s karbidovými zuby

Multi-materiální čepele jsou skvělé pro demoliční práce nebo pro aplikace, kde budete stříhat více materiálů, aniž byste museli měnit čepele.

Multi-pásové lopatky mají řezací hrany s dvojitým hřištěm a mohou řezat dřevo, dřevo nehty, PVC a podobné plasty, měď, hliník, neželelené kovy, silné kovy.

Standardní čepel má 8/12 TPI a 10/14 možností TPI. Předpokládal bych, že vyšší hřbet může být trochu vhodnější pro řezání tenčích materiálů.

Který Milwaukee Sawzall Recicating Saw Blades dávám přednost?

Pro řezání dřeva popadnu čepel „sekery“, buď standardní čepel, nebo tu s karbidovým zuby. Zřídka jsem řezal dřevo nehty, ale sekera je skvělá volba bez ohledu na to.

Pokud potřebuji čistou řezací čepel, nepoužívám reciprokační pilu.

Pro kov, obecně chodím s čepelí Wrecker, protože mi to dává více najetých kilometrů.

Chtěl bych jít s pochodní čepelí pro úkoly řezání kovů specifické pro aplikaci, ale většina mého kovového řezání má tendenci být náhodné nebo neplánované. Mám kovové řezací čepele, pokud je nebo kdy je potřebuji, ale vrak je spíše sadou nástrojů.

Občas také používám standardní čepele, hlavně proto, že jsem před několika lety koupil pár sortimů a ještě jsem je nepoužil. Standardní čepele fungují skvěle, ale Milwaukee vložil své nejlepší funkce a inženýrství do pojmenovaných Blades (Ax, Wrecker, Torch).

Pokud pracuji s obtížným materiálem nebo v prostoru, kde pravděpodobně rychle otupím nebo poškodím čepel, obětuji standardní čepel, abych dokončil úkol.

Je opravdu rozdíl? Ano. všiml jsem si rozdílů ve výkonu a dlouhověkosti. Stojí více prémiových čepelí za to? Myslím, že ano.

Sortimenty Milwaukee nabízejí skvělé ceny za Blade na standardních lopatkách-zejména během nákupních období s prázdniny, ale pokud kupuji jednotlivé velikosti čepele a 5 balení, jdu na prémiové styly.

42 комментарии и мнения

S MK Morse B-Metal Blades jsme byli vždy docela spokojeni. Stojí za to vyzkoušet, pokud hledáte jinou značku (také vyrobené v USA): https: // mkMorse.com/recept

Téměř výhradně používám MK Morse Blades, zejména jejich čepele karbidu CTR. https: // mkMorse.com/carbidereteppedRecip

Podle mé osobní zkušenosti se zdá, že vydrží déle. Nezkoušel jsem nový Diablo Steel Demon AMPED nebo MILWAUKEE TORCH NITRUS, ale standardní karbidový ocelový démon a pochodeň vypadaly mnohem náchylnější k zlomení zubů než MK Morse. Mohlo by to být, že pro ně mám jen zaujatost, měl jsem opravdu dobré zkušenosti se všemi jejich věcmi (pily, čepele s kovovým obvodem, čepele na pásmové pily atd.) MK Morse je také o něco tvrdší najít, dostanu můj na Menard.

Miluji jejich kopci, ruce dolů moje oblíbená a oni udržovali kvalitu v průběhu let, na rozdíl od většiny ostatních (Starrett je stále dobrý, i když se zjevně více vadami v těchto dnech). Nezkoušeli své recity, i když pokud je proces a materiál jako díry a kapely, musí být skvělé. V poslední době se drží Diablo Receptury ty byly pro mě mnohem lepší než současný Milwaukee nebo Lenox. Mnoho bimetových čepelí tam je nyní stěží dokonce ostré z balíčku.

Díky za rozpis, Stuart. Rozmanitost čepelí, které nabízejí, je zmatená. Zajímalo by mě, jak ostatní lidé zjistí, zda je čepel dobrá hodnota. Pro mě, pokud čepel, která trvá dvakrát tak dlouhé náklady dvakrát tolik, je to vyjednávání, protože opotřebovaná čepel se rozřezává pomalu a zhruba, takže vás méně produkuje. Také zastavení změny čepelí bolí vaši produktivitu, i když jen trochu. A konečně, opotřebovaná čepel vás může zastavit ve vašich stopách, pokud vám dojdou náhradní díly. Byl bych ochoten zaplatit možná a právě teď to vymýšlím, 2 1/2násobek ceny za čepel, která trvá dvakrát tak dlouho. Jak si o tom myslí ostatní lidé? Také to, co je sakra „Nitrus Carbide“? To nedává smysl jako chemický název. To také znamená, že nemůžeme vyhledat čísla tvrdosti nebo houževnatosti a získat lepší smysl, pokud to stojí za prémii.

To je jen hádání, ale možná je zapojen titanový carbo nitride, snad jako povlak? Ticn.

„Unikátní čepel Carbide“. to je vše, co specifikovali, když poprvé vyšel. Beru to jako zakázkový karbid pro silné aplikace pro řezání kovů. Většina značek se nedokáže dostat do úrovně detailů, které potřebuji, a tak se už jen zřídka ptám na proprietární metalurgii.

Opravdu mi říkáš, že vy, ze všech lidí, nemáte na svém pracovním stole plynový chromatograf a SEM? Nikdy jsem neočekával, že ukončím den tak zklamaný, když jsem se dnes ráno probudil.

Nic z toho není rozdíl. Provoz tavenin potřebuje chemické složení pro kontrolu kontaminantů. SEM je univerzitní hračka, která porozumí zásadám. Ale ani jeden vám neřekne tvrdost, otěru, řezání výkonnosti atd. Většina magie je v lití, formování a tepelném zpracování. Například Damašek a japonská ocel mají tak chemii, ale skládací a tepelné zpracování je celý klíč. Navíc, když IR přijde na tepelné zpracování, existuje spousta pokusů a omylů. Navíc je to pohyblivý cíl. A vyladění jedné věci ovlivňuje všechno ostatní. Takže i když vám příští měsíc dali každý detail, je jiný. Karbidy jsou jako diamanty. Je to zcela cizí materiál pro ocel. Jsou víceméně zakompovány fyzicky. Některé chemické vazby lze provést, ale v zásadě kubický krystal a šestihranné atomové mezery nikdy nevadí jsou zásadně nekompatibilní. Plus tepelné vlastnosti jsou odlišné: a stejně jako diamantový caebidea jsou velmi tvrdé, takže drží hranu, ale také křehké. Vyžadují nějaký držák nástrojů, což je ocelová čepel.

Možná, ale SEM by pomohl vysvětlit, proč zuby na jedné viděly Blade by mohly být těžší a odolné k nošení než ty na jiném. Je to snadný způsob, jak analyzovat velikost zrna karbidu, strukturu a složení.

Je to na mém nákupním seznamu. =) Ne, vážně. pokud vyhraju loterii, je to první věc, kterou kupuji. fesem se všemi ověsy a smlouvou. To a pronájem průmyslového prostoru. Vždy si m. Budování znalostí o karbidových zubech různých příslušenství by od základů trvalo nepřiměřené množství času. Před 2-3 lety jsem se podíval do invertovaného optického mikroskopu, který lze použít k analýze leštěných metalurgických vzorků (E.G. Různé slitiny nástroje a příslušenství) a bylo citováno 45K. 55K. Byl jsem citován 11k pro základní model základní úrovně. Takže to také není životaschopná alternativa. A stejně vážně, na stupnici od 1 do 5: 1: Úroveň porozumění průměrné mediální entitě musí mluvit o produktu 1.01: Nejasné jméno slitiny/popis Marketingové nároky 1.1: Úroveň metalurgických poznatků, které lze získat po spoustě tam a zpět se zástupci značky 4: Úroveň detailů bych chtěl mít 5: Max Insights známé značce, pokud existuje velký zájem, nebo to bylo hlavní produktová řada, to by bylo jiné. Ale upřímně žádost o větší nahlédnutí do tvrzení karbidu není produktivní činností. Pokud to však někdo v týmu Milwaukeeho příslušenství čte, možná by mohli dobrovolně nabídnout nějaké informace a možná mikrograf nebo dva porovnávat karbid nitrus a standardní zuby karbidu?

Obecně řečeno, získáváte divoce odlišné ocelové krystaly pomocí tekutého dusíku smíchaného s tradičním tepelným zpracováním. Můžete získat oceli nástroje tak tvrdě, že se rozbijí jako sklo i když to trvá příliš daleko. Krystaly mají obrovskou a tvrdost jde na úkor tažnosti. Možná ne tak užitečné jako SEM, ale s leptáním kyselinou je užitečný konvenční optic 40-109x a stonky jsou velikost krabice na oběd a docela výkonné. Mnoho metalurgických laboratoří je v pohodě s rozumným optickým mikroskopem „hobby“ a jiskrou oblouku pro The Melt Shop. Konečným elektronovým mikroskopií je TEM, ale není to samo o sobě špatně ceny, ale lednice, vakuum a laboratoř Prep Lab, které přicházejí s ní, což vede cenu do milionů. Jedna věc o metalurgii (držím v ní MS vím, o čem mluvím) je to „měkká věda“. Příliš mnoho proměnných. Existuje spousta experimentování a upřímně řečeno, opravdu nerozumíme mechanismům některých věcí. Příklad Google „Turnile Iron“. Bylo to objeveno čistě náhodou. Existují 4 teorie o tom, jak to funguje, všechny vyvrácené. Nikdo neví, jak se to vlastně tvoří, ale obecní vodní trubka, železniční kola a dieselové motory se tento pokročilý materiál rozsáhle využívají. Ošetření tepla kecy jsou podobné a pokud vidíte „nitro“ nebo „svinstvo“, o čem mluví. Přečtěte si o tepelném zpracování tekutého dusíku a to, co najdete, jsou Mad Scientist Stuff, které nějak funguje, ale opět nevíme přesně proč.

TEMS jsem příliš často nepoužíval. jeden byl velmi starý, ale relativně snadno použitelný a druhý byl špičkový, ale neuvěřitelně komplikovaný a nestálý. Oba stroje byly často dole. Špičkový stroj vytvořil skvělá data, ale vyžadoval hodně tréninku a praxe, abych zvládl a já jsem nebyl nikde blízko k tomu. Nikdy jsem nepoužil stonek. Trénoval jsem a použil pár různých SEM, od starého Hitachiho po moderní Zeiss. Provozování Zeiss Fesem bylo zdaleka moje oblíbená část vyšetřovací laboratorní práce. „Na co se dívám a proč to vypadá takto.“?„Poskytněte nejzábavnější. Kryo tepelné zpracování bylo na mém seznamu „Ooh, musím si to přečíst na seznamu“. Ve skutečnosti existuje spousta polí, kde můžeme něco vidět, ale mechanismy zůstávají nejasné. Asi před 15 lety jsem byl překvapen, když jsem se dozvěděl, že nedošlo k žádnému konsensu, jak fluorid pracuje na ochraně zubů před rozkladem. Možná se to od té doby změnilo, ale předpokládal jsem, že to byla zavedená věda a nebyla to.

Byl jsem zvědavý, ale už se moc nebudou prozradit. Předpokládalo se, že se jednalo o nitrocarburizující ošetření, což je v podstatě jiný druh techniky kalení pouzdra, která může na povrchu skutečně tvořit železné karbidy. Zdálo se, že to bylo hodně zájmu před půl lety asi tak, ale to bylo všechno s ocelí, pokud vím. Pokud by to bylo to, co by mělo Milwaukee na tom, bylo by zajímavé zjistit, jak to funguje s karbidovými výrobky, jak se zdá, že naznačují zuby na jejich nožech.

Hm, to je zajímavá myšlenka. Další možností je, že hrají s pořadačem a/nebo velikostí částic karbidu. Vím, že „karbid“ je ve skutečnosti složený z karbidu wolframu nebo titanového karbidu částic v pojiva, obvykle kobaltová slitina. (Nevím o jiných karbidech.) Vzpomínám si před několika lety, výrobce tvrdil, že zlepšil houževnatost karbidových zubů na jejich pilech, zjevně hraním s velikostí částic a možná složením pojiva. Vylepšená houževnatost by znamenala, že čepel trvá déle, i když nový „karbid“ není o moc těžší.

Možná tak, ale nevím, co v této oblasti zbývá všechno. Už mnoho let jsme měli mikrograinové karbidy a také zdokonalení v oblasti. Některé z nich jsou poměrně drahé a podle mých znalostí jsou omezeny na přístroje pro stroje a specializované těžké průmyslové aplikace, kde náklady mohou být vyrovnány zvýšenou životností nástroje/zkrácením prostojů ve výrobě (nebo v době naostření/nákladů na službu). Způsob, jakým Milwaukee a většina ostatních odešli s marketingem BS, bych nebyl překvapen, kdyby jen dali slovní rotaci na něco normálního, ale kdo ví, ale kdo ví. Myslím, že to mohl být Freud, který přinesl mikrograin masám v polovině 90. let, a to nebylo dlouho poté, co to Dewalt představil do jejich čepelí a Delta to také udělala pak se vplížila do routerových bitů. To vše bylo za křivkou, pokud jde o vývoj a to, co bylo k dispozici na úrovni spotřebitelů/maloobchodu. Zlepšení v sezení/pájení následovalo stejným tempem a z velké části, které se dnes zdá docela skvělé. Možná Milwaukee nechá některé z těchto úniků nebo někdo to může odtrhnout od dobrého zástupce nebo služby.

Měl bych dodat, že některé z těchto technologií nemusí být nutně prospěšné pro typické používání nástroje. Myslím, že to platí zejména u receptovaných pily a také kruhových pily. Všechny karbidy jsou stále drobivé, i ty nejlepší v dnešní době, a když nástroj nebo práce nelze napravit s určitým stupněm kontroly nebo rigidity, která se blíží k situaci v obchodě (nebo horší… ani není dobře zajištěna), pak snížený výkon a Zrychlené opotřebení okraje (nebo rozbití) je běžnější. Zvyšování technologie tedy v takových situacích zvyšuje cenu a/nebo frustrace možná bez přidání skutečných výhod.

Mám sklon se ptát „co, jak, proč?,„A to obvykle přechází do proprietárního území„ Nemůžeme o tom mluvit “.

Myslím, že jedna věc, kterou stojí za to poukázat na čepele karbidu, alespoň podle mých zkušeností, je to, že i když obecně vydrží déle, jsou také méně tolerantní ke zneužívání. Pokud se pokusíte použít příliš hrubou čepel karbidu pro velikost své práce, můžete očekávat.

Nedávno jsem použil litinu na řezání litiny na pochodně. Bylo to dobré pravděpodobně za další náklady. Ale s upřímností jsem také vyzkoušel lipalské litiny Diablo Special; Byli lepší! Pro tento konkrétní účel ponechám jednu čepel Diablo v sadě nástrojů.

Použil jsem 1 pochodní karbidovou ozubenou čepel a udělal značné množství řezání na 8 10 palcích „i“ paprsků a silné zděné trubky. Snadno to snížilo a byl jsem velmi ohromen, používal jsem také Milwaukeeho „super“ Sawzals, který neměl absolutně žádné problémy s řešením velkého úkolu. Čepel byla zastřelena, když jsem skončil, ale udělal to značné množství práce, takže se mi opravdu líbil výkon.

Nedávno jsem si koupil několik Diablo a Milwaukee Carbide-zub reciprokační pily, oba pro „tlustý kov“. Mám kus železniční trati, kterou jsem se chystal utvářet do malé kovadliny a byl jsem zvědavý, zda reciproční pila by na ní mohla udělat jakýkoli pokrok. Uvědomuji si, že to není úkol typu reciproce, ale přemýšlel jsem o tom videu zveřejněném zde od toho, který prořízl Tri-Ball Trailer Hitch. Překvapilo mě, když jsem četl, že „tlustý kov“ znamená pouze až 1/2 ″. Vzhledem k tomu, že čepele Diablo jsou dlouhé 9 palců, předpokládal jsem, že by mohli snížit něco silnějšího než tohle. Zatím žádná čepel nebyla velmi dobrá. Dal bych kývnutí Milwaukee, ale to neznamená, že je to správný nástroj pro práci. Pila určitě není rychlejší než mezní disk a je snadné zničit zuby. Tento komentář je druh aproposu ničeho. kromě toho, že jsem nedávno používal recepty karbidu. Existuje důvod, proč mají čepele karbidu větší, rozšířenější zuby než tradiční kovové řezací čepele? Okamžitě jsem si toho všiml. Skoro vypadají jako čepele řezání dřeva.

Dobrota Track je několik těžkých věcí!! Obecně to dělají se speciálním střihem, ale v poli někdy používají velmi specializované abrazivní čepele (drahé a velké). Použitá trať je mnohem horší než nová skladba. Mám podezření, že mezery na karbidových zubech mohou mít více společného s stroji/omezeními výroby, ale je možné, že udržování trvanlivé geometrie zubu potřebuje trochu více místa (plus čipová vůle). Všiml jsem si, že Diablo’s 20t karbidová čepel je stripovaná do značné míry, jak je bi-metal myslel si, že to bylo zajímavé, a pak jsem si uvědomil, jak obtížné by bylo pokusit se svařit karbid tak malý a tak omezený takhle.

Bylo to těžké slogaling! Druh hloupého projektu pro mě. prostě nejsem vybaven, abych se vypořádal s kovem tak tlustým. Jsem si jistý, že nejlepším přístupem je jen to mlýn. Rychle jsem opustil svůj pokus proříznout horní vodorovně, abych to vyrovnal (co je to, stejně jako 4 ″ oceli?). Řezání z každé strany pomocí disku 7 ″ funguje dobře. Nemám však žádné vysoce kvalitní mletky s velkým úhlem, takže to zaboší. Jakmile je uprostřed jen asi 1 ″ pásek, může ji reciproční pila ve skutečnosti snížit. Stále pomalý a musím přidat olej, abych věci udržel v pohodě. ale funguje to.

Pokud již ne, zkuste udržet rychlost pomaleji s receptem při řezání silnějšího kovu. Zní to jako práce pro pásmovou pilu nebo řezání pochodeň. Upřímně řečeno, i když jsem to měl snížit ID, vezměte to do obchodu se stroji, na kterém jsem pracoval.

Tady je zábavný nuget, který se trochu ukazuje. Pokud hledáte na YouTube pro „Milling Railroad Track“ nebo „Railroad Anvil“, můžete vidět spoustu věcí, které se neobtěžují zkoušet a problémy, které většina lidí trpí. Ha. https: // www.Youtube.com/hodinky?v = Q-puu509lme Pokud je strojový obchod ochoten to vzít. Bandsaws by byla mnohem lepší než cokoli, co se opírá o vrácení akcí, ale abraziva jsou pravděpodobně tam, kde je pro největší pohodlí. Abych to vyrovnal, vyzvedl bych několik dobrých keramických kol. V tomto případě stojí 3 m a Norton za cenu možná Pearl, pokud je máte v okolí. USA značky, které mají keramiku, budou dobrými věcmi Obecně jsou Čínské abrasivy mnohem horší hodnotou navzdory nižších nákladů a některé z jejich „keramiky“ jsou, řekněme, podezřelé. Používejte je se středně tlakem a stabilním dlouhým tahem (udržujte horké místo v pohybu). Poslední vyhlazení a leštění bude fuškou trpělivosti. Nejsem si jistý, že bych na to plýtval žádné disky skotchbrite, ale mohly by fungovat.

Nejsem si jistý, co jsem právě sledoval, ale kousek kolejnice, se kterým pracuje. Jsem v Kanadě, takže jsem si jistý, že moje je také z CN. Je to značný kus kolejnice. Kus, který mám, je také docela dlouhý. Hádám, že nejsem sám v boji o to s tím.

Když pomyslím na to, že se snižuji velkou sekční ocel-přemýšlím o jedné z do-all pásů, které jsme měli v obchodě. Měli jsme také velkou piluli Marvel Plate. ale to by bylo nadměrné. Pro snížení velkého kusu do zvládnutelné velikosti. možná byste mohli začít s pochodní a poté se přesuňte na abrazivní řezání a broušení úhlu. Existují videa na YouTube na výrobě kovadel z kusu stopy.

Miluji starší doall pásma, mám dva ve svém obchodě. Jedním z nich je poměrně normální model krku 36 ″ 3hp, na kterém obvykle držím dřevěnou čepel, druhý je velmi zvláštní zvíře: je to jen 24 ″ krk, ale má neuvěřitelných 7.Motor 5HP pro čepel a samostatný 2hp motor pro hydraulický náklon na náklon. Bude také probíhat až přes 10 000 stop za minutu rychlost čepele pro řezání tření. Dříve to bylo vlastnictví amerického letectva. Tabulka má t-sloty jako ty na frézovacím stroji, takže obrobek může být připevněn ke stolu, když se živí do čepele. Používám to výhradně pro kov, ale má velmi elegantní „vytáčecí“ funkci, která vám řekne, jakou rychlost čepele použije pro jaký materiál, z nichž mnohé jsou poměrně zajímavé. Má nastavení pro řezání Babbitt, Azbestové desky, brnění, mezi více světskými věcmi. Hlavní věc, kterou na těchto pilách miluji, je to, že mají mechanický přenos s převodovkou stejně jako v automobilu. Když je tedy spustíte při nízké rychlosti, generují značný točivý moment. Mnoho z novějších pilů s variabilními frekvenčními jednotkami je vhodné k použití, ale postrádají energii při nízkých rychlostech čepele. To je v pořádku, pokud jen řezáte dřevo, ale tlusté kousky plastu nebo kovu mohou snadno zašpinit takové pilyNení případ s doALL v nízkém dosahu.

V těchto dnech existuje spousta možností pro řezání kovu. ale když jsme získali obchod s výrobou potrubí a kovů. obchod přišel s mnoha starými stroji. někteří se datují zpět do druhé světové války. Stará zvířata tvoří Armstrong Blum (Marvel), Doall, Bridgeport, Baileigh, Walker-Turner a další vyžadovali nějakou TLC-ale byly to staré školy těžké kovové stroje postavené tak, aby vydržely několik životů. Mám podezření, že některé z novějších strojů, které jsme si koupili. mohou být v důchodu/vyměněny dříve než staré. Během druhé světové války však nebyly řezání laserových, plazmatických a vodních paprsků „věci“ a počítače (primitivní, jak byly) byly věnovány akademickým a vojenským úkolům, které nebíraly CNC stroje.

V dnešní době existuje mnohem více možností, ale mám pocit, že je těžké říci, že jeden je „lepší“ než jiný. Pokud musím zaznamenat rámeček nákladního vozidla pro úpravy 4 × 4, ve kterém se vsadím, že vezmu řezačku v plazmě, zpracovává křivky a podivné úhly, žádný problém, a poměrně drsný povrch, který ponechává, je, protože na to budu svařování tak jako tak. Na druhou stranu, pokud musím vystřihnout mezeru před provedením jakéhokoli obrábění, chci se vyhnout něčemu, co do části dává nadměrné teplo (laser, pochodeň nebo plazma), protože drsný povrch plamene je neuvěřitelně těžký na nástroje, takže Něco jako pásová pila, rotační „studená pila“ nebo velká řezačka na horizontálním mlýně dává mnohem větší smysl. Moderní stroje CNC mohou dělat úžasné věci, ale zároveň jsou podle mých zkušeností slabší libry za libru. Zpátky, když jsem měl svůj obráběcí podnik, měli jsme více CNC mlýnů, ale žádný z nich nemohl odpovídat čiré rychlosti odstranění kovů starého série řady Kearney Trecker TF svislý mlýn, přestože jsme zhruba stejná hmotnost. Důvodem, stejně jako u výše uvedené doalla, byly staré stroje, které měly vážné snížení zařízení a mohly poslat mnohem více točivého momentu do řezačky. Byli také postaveni. Například moje mlýny CNC měly šrouby míče asi palec a čtvrtinu v průměru poháněné servomotory; že Kearney Trecker měl na každé osy 2 ″ šrouby acme s dvojitou kontra-rotací 2 ″ acme, se 7.Motor krmiva 5HP připojený k manuální převodovce pro ovládání rychlosti. Měli jsme také Cincinnati Mill (ex-Boeing), který byl postaven podle podobných standardů. Je to jako porovnání buldozeru s Corvette, zcela odlišné nástroje pro úplně jiné úlohy. Použili jsme manuální stroje pro odstranění hromadného kovu, takže pro CNC bylo méně práce.

Koupil bych si levnou přenosnou kapelu „Deep Cut“ s dobrými čepelemi. Kapacita 5 ″ x 5 ″. Budete ohromeni lehkostí a bezpečností, s nimiž můžete nakrájet tlustou ocel, vaše železniční trať by měla trvat méně než 5 drama bez minut pro úplný řez. Většina lidí také vytváří jednoduchý stojan/ držák k použití jako vertikální pásmo. Velmi pohodlné. Používám jednoduché háčky k zavěšení nástroje po rukojeti s rozpěrkami, abych udržel úroveň nástroje. Bandsaw. Harbor Freight a Wen mají modely, které jsou často ceny pod 100USD. Já osobně mám 3 použité a zneužívané modely přístavu a měl jsem nulové problémy, nemůžu mluvit za Wen, ale recenze se zdají velmi pozitivní. Blades. Líbí se mi značka Bauer v Harbor Freight, je to USA vyrobeno (já velmi velmi podezřelý Morse), Lennox je další skvělá možnost. Milwaukee Blades, i když stále dobré, klesnou těsně pod výše uvedené značky podle mých zkušeností.

Zjistil jsem, že obecně čepele karbidu vydrží dost déle, než aby ospravedlnily dodatečné náklady. Vždy však nechávám po ruce některé standardní čepele, pro situace, které by mohly ohýbat čepel nebo jinak ji poškodit. Mnohem raději bych použil levnou čepel v obětní situaci.

Líbilo se mi starší Milwaukee Blades docela dobře, ale nebyl jsem tak potěšen tím, co měli v posledních několika letech. Jejich karbid sekery je dobrý a ty čepele Wrecker se rychle roztrhnou, ale čepele Diablo se ukázaly jako rychlejší i čistší řezání a zdá se, že pro mě trvají déle v plastech a kovech (obvykle používající bi-kov….o čemž předpokládám, že je to výše uvedené jako „standard“). Jediné karbidové, které pro mě stojí za to, jsou ty pro řezání dřevaVětšinou špatné výsledky s karbidem řezání kovů s výjimkou jednoho 20t karbidového modelu z Diablo, který se velmi pěkně dělal v litinové trubce a zdálo se, že je horší pro opotřebení po osmi řezech. Pro většinu ozubených řezání jsem přitahoval k Morse a Diablo, protože upřímně řečeno, kvalita všech velkých značek trpěla hodně. Mám jednu receptovou čepel Bosch (široká 10/14 nebo něco takového), ale ještě jsem to nepoužil. Všichni dostávají práci z velké části. Po výše uvedeném komentáři Freda si myslím, že příště budu muset vyzvednout nějaké balíčky Morse Blades Stále tu mám pár dodavatelů, kteří zde skladují pouze ty a Lenox.

Po celá léta byly čepele „sekera“ a „pochodně“ moje go-tos, ale souhlasím s tím, že nový Diablos jsou lepší lepší. Stále mám spoustu Milwaukee a Dewalt Blades rozptýlené sem a tam, stále je používám, ale do budoucna budou Diablos moje volba.

Mohl bych vyzkoušet čepel pro prořezávání sekery, ale pokud jde o karbid na receptovaných lopatkách, nevidím jiný než nadměrné náklady. Nyní mohu také používat své recepty jinak než většina ostatních. Ale většinou to vychází pouze pro demo pravost, což vede k flexům čepele. karbidové čepele se to nelíbí. A z dlouhodobého hlediska pro mě také nepracují. Dávejte jiným způsobem, kdybych použil 2 základní čepele ve stejném úkolu, jako bych pracoval na jedné karbidové čepeli, stále jsem vyšel peníze dopředu. A změna čepelí není únavný úkol. Viděl jsem případ, kdy kdybys každý den dělal tvrdou dýmku nebo výztuž. silná zadní karbidová čepel by mohla žít až do humbuku, ale moc to nedělám. Takže když znovu nařezím potrubí, je to obvykle obecná kovová čepel

Dobrý článek. Přál bych si, aby výrobce měli v oblastech nástrojů zveřejněni průvodce, aby informovali spotřebitele, které Blade dělá co. Naučil jsem se prostřednictvím pokusu a omylů, ale také jsem použil průvodce pro počet zubů na čepeli a řezáním, jaký typ materiálu. Právě když si myslíte, že jste dobře vzdělaní o čepelích, které používají společnosti jako Milwaukee, vycházejí s novou sestavou, která poskytuje zmatek. Je to spotřební materiál, takže z marketingového hlediska „nový“ vždy udržuje nohu ve dveřích, takže je těžké za to vinit společnosti. Stále občas bojuji s lopatkami skládačky, zejména proto.

Řekl bych, že Bosch dělá slušnou práci s jejich čepelí. Kupodivu jsem nikdy nepovažoval Bosch pro recepturu.

Reciprokační čepele pily

Bimetal jedinečné čepele poskytují komplexní sadu řešení řezání profesionálních obchodů lidí a do-it-yourselfers. Linie Starrett zahrnuje rovné a zužující se.

Vysokorychlostní ocelová pila Blade Gleason, Heidenreich, Harbeck

Typ: Gleason Heidenreich und Harbeck Popis Typ Fetureren °.Codematerial Spare Blades pro reciprokační řezačky pohybových zařízení Gleason, Minganti, Heidenreich und Harbeck pro hrubé nebo.

Jig viděl Blade 532300

Šířka čepele: 8 cmblade délka: 19 cmblade tloušťka: 4 mm. 30 mm

Řezání tvrdého dřeva, měkkého dřeva, překližky, plastových materiálů „Přímý řez 5-Blade Blister Pack Materials Tvrdé dřevo, měkké dřevo, překližka, plastové materiály

Saber Saw Blade 22 2965 Série

Šířka čepele: Tloušťka 27 mmblade: 1.6, 2 mm

Vytáhněte řezání nahoru nebo dolů měkké oceli, ocelové profily Plastics Chipboard Charakteristika: Hack pily vyrobené z vysoce efektivních vysokorychlostních ocelí, ztuhnuté a temperované, aby bylo možné dokonalé.

Jig viděl Blade 588400

JIGSAW BLADES SET Verze: JIGSAW BLADES pro kov. Pro montáž na stopku.

Jig viděl Blade HM 75/4,5

Funkce karbid, křížově nastavené zuby pro abrazivní materiály Hlavní aplikace s karbidem pro nejdelší životnost i s abrazivními materiály stavebními materiály abrazivními materiály. Pro sádrovou a cementovou vazbu.

Jig viděl Blade Bch

Bloky kompozitního materiálu lze nakrájet na desky s různými tloušťkami nebo na čtvercové bloky pomocí čepelí pily Diamond Gang. Inženýři Tyrolit radí zákazníkům o správné instalaci.

Jig viděl Blade 91-W

Flexibilita uhlíkové oceli Sawblades jsou odolné proti proříznutí všech typů materiálu 5 lopatků zabalených na informativní kartě

řezací pila Blade Arix

Průměr čepele s kruhovou pilou: 115, 125, 150, 180, 230 mmblade Šířka: 2 mm

Arix Blue Sabre Blades Tento hybrid úspěšné Blue Sabre Blade má nyní nový segment stylu Arix, který dává rychlou řeznou akci Togthers s prodlouženou životností. Suché řezání žuly a vytvořené.

Reciprokační pila Blade DT13

Čepel pro řezání měkkých cihel, lehkých betonových bloků, provzdušňovaného betonu a sádry). Konstrukce zubů: válcové zuby karbidu wolframu. Hřiště zubů:.

Jig viděl Blade 2315

Velmi vhodné. Tvrdé dřevo, terasové dřevo, dřevěná jádro, kuchyňská pracovní deska, plastová verze stopky. Materiál T-Shank. Tvary zubů HSS. kónicky mleté ​​rozestupy zubů. 2.Hloubka řezání 5 mm. 5. 30 mm pracovní délky.

Jig Saw Blade 7202 série

Tloušťka čepele: 1.1 mm

Xtreme reciprokační čepele pily bi-kov s kobaltovou demolicí pila čepele jsou extra silné pro těžký řez a dlouhý život.

Jig viděl Blade L000M

Šířka čepele: 8 mmblade tloušťka: 1 mm

Funkce frézované a vlnité sestavy zubů. Flexibilní čepel. Ocelové listy, ocelové profily, nerezová ocel (1,2-2 mm). List materiálů, ocel, tvarovaná, trubice

Sabre Saw Blade Gold /H3>

Šířka čepele: 11, 19, 25, 22 mmblade tloušťka: 1.3, 0.9, 1.07, 1.6 mm

Prodloužení života čepelí. Lenox Gold Power Arc zakřivené čepele jsou k dispozici pro širokou škálu aplikací. Lenox Gold Power Arc zakřivený dřevo Reciprocating pila.

Jig viděl Blade JT119BO

Tloušťka čepele: 2 mm. 15 mm

Křivka vyřízla na měkkém dřevu z 2 mm na 15 mm (5/64 „~ 19/32“), překližka, OSB.

Saber viděl čepel

Tloušťka čepele: 1.7 mm

REMS Special Saw Blade. pro řezání pravého úhlu a pro rychlé demontáž ocelových trubek s podporou přenosu energie. Speciální čepele pily.

Saber Saw Blade Real McRipper

Recepty receptury McRipper Blades další originál Morse. Speciálně navržené pro nejtěžší demoliční práce. Řezy veškerého dřeva, nehtového dřeva a kovů. Extra široké, extra silné čepele pro.

Hack Saw Blade

Pneumatické a elektrické stroje pro řezání ocelových profilů, plastů a chipboardů. Specifikace typ šavle Hacksaw Blade Blade Type One-Sided Materiál HSS zuby na palec 8,10,14,16 kusů.

Reciprokační série Blade 33189

Délka čepele: 152 mm. Tloušťka 305 mmblade: 1, 0.9, 1.6 mm

Výška 18.0 mm čistá hmotnost 0.28 kg technických dat. nepotažený typ zubu. zkřížené a frézované

Jig Saw Blade 32188 série

Tloušťka čepele: 0.6 mm

Výška 12.7 mm čistá hmotnost 0.026 kg Povlak technických dat. Černý povrch

Jig Saw Blade 32 Series

Délka čepele: 100, 117, 132 mmblade tloušťka: 1.3, 1, 1.5 mm

Výška 6.4 mm čistá hmotnost 0.032 kg Povlak technických dat. nepotažený materiál. Typ zubu HCS. přízemní

Oslovte své klienty na jednom místě, po celý rok

Vaše návrhy na zlepšení:

Filtry: Najděte správné produkty rychleji. Terminologie: Použijte nejběžnější termíny průmyslu. Značky: širší výběr. Produkty: Zlepšení relevance sbírky. jiný

Dostávejte aktualizace v této sekci každé dva týdny.

Podrobnosti o tom, jak zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

S DirectIndustry můžete: najít produkt, subdodavatel nebo poskytovatel služeb, který potřebujete | Najděte nedalekého distributora nebo prodejce | Kontaktujte výrobce a získejte nabídku nebo cenu | Prozkoumejte charakteristiky produktu a technické specifikace pro hlavní značky | Zobrazit katalogy PDF a další online dokumentaci

jsou před zdaněním. Vylučují poplatky za doručení a celní povinnosti a nezahrnují další poplatky za možnosti instalace nebo aktivace. jsou pouze indikativní a mohou se lišit podle země, se změnami nákladů na suroviny a směnné kurzy.

Reciprokační pila prořezávání Blade. Jak si vybrat nejvhodnější

Nezáleží na tom, zda jste ostřílený profesionál nebo lowkey diyer.

Vaše znalosti sahá od výběru, provozu a jejich údržby. Pokud jde o vrácení čepelí pro prořezávání pily, nejde jen o prořezávání květin nebo krajiny správně? No, určitě je to víc než to. Různé typy, které si můžete vybrat z rozsahů, závisí na jejich aplikacích. Ať už je to dřevo, kovy, potrubí PVC a keře. Vždy existuje specializovaná čepel.

Takže vědět vše, co existuje o vaší reciprokační pile, prořezávání čepele je klíčem k tomu, aby z toho co nejlépe využila.

Kapitola 1: Co je to reciproční pila prořezávání čepele a jejího typu?

Máte reciproční pilu. Je to nezbytný nástroj, protože to prochází cokoli, někdy se to nazývá „demoliční pila“, protože prochází jakýmkoli materiálem, tvrdým a tvrdým.

S rozsahy věcí, kterými se může proříznout, to nemůžete udělat bez čepele. Bez ohledu na to, jak drahá je reciproxovací pila, neexistuje žádná dobrá čepel a je to zbytečné. Jeho čepele jsou reciprocecí čepele pily. Čepel oříznutí pily může mít také gumovou rukojeť. A může být oříznuto bez vrácení pily.

Obecně existují dva typy recipročních čepelí: ozubené čepele a abrazivní čepele. Oba slouží různým funkcím. Ozubené čepele mohou proříznout měkké materiály, jako je dřevo a plast, což z něj dělá ideální čepel pro prořezávání, zatímco. Abrazivní čepele se rozdrtí tvrdými materiály, jako jsou kameny, beton.

Nalezení nejlepších čepelí pro prořezávání stromů však nekončí pouze výběrem zubní čepele, která se opěraje na prořezávání pily. Zahrnuje také provedení porovnání atributů Blades. Tyto atributy zahrnují velikost, povlak a další.

Takže při výběru reciproční čepele pily si vyberte speciální čepel, která má hluboké gullety a s konfigurací zubu, která jí umožňuje řezat jak na tlaky, tak tahy. Tato vlastnost umožňuje prořezávání čepele ponechat čistý řez v Greenwoodu.

Výběr však není něco, co zvládnete za den. Stanete se v tom jen tím, že to neustále děláte.

KAPITOLA 3: Proč reciproce viděl prořezávání čepele nejvhodnější pro oříznutí?

Prořezávání nebo řezání stromů je o něco snazší než řezání kovů nebo jiných materiálů. Existují různé další nástroje pro prořezávání, se kterými můžete pracovat, ale žádný z nich nabízí nejvyšší úroveň kvality reciprokační pily prořezávání čepele.

Někdy to není vždy o vás, jen najdete nějaké nástroje prořezávání. Je to o tom, že získáte ten správný, který plní vaše úkoly s kvalitou, kterou jste si přáli.

Proto potřebujete reciprokační pilovou prořezávání čepele. To vám umožní proříznout silnější větve stromů s velmi malým úsilím, na rozdíl od jiných ořezávajících čepelí.

Existuje další faktor, který způsobuje, že reciprokační pila prořezává čepel ideální. Mělo by vám to umožnit snížit jak tlačení, tak i tahat. Mělo by být docela efektivní, že jiné nástroje prořezávání a umožní vám dokončit práci v kratším čase.

Pro čisté řezání dřeva by váš výběr reciprokační pily prořezávání Blade měl mít nejagresivnější TPI. Mohlo by to být až tři zuby na palec. Dodává se s agresivní geometrií zubů, která vám umožní procházet dřevem rychleji než kterákoli jiná čepel.

Také je velmi užitečné při ořezávání keřů. Při práci na nehtovém dřevě však zajistěte, aby čepel oříznutí pily má 5-7 TPI. Zajišťuje, že hřebík nevstoupí do drážky, která dokáže roztrhat zuby čepele.

Dalším ideálním faktorem, který způsobuje, že reciproace pila prořezávání dobré pro prořezávání je jeho délka. Dlouhé čepele mohou oříznout stromy nebo řezat dřevo pro snadnější terénní úpravy.

Kapitola 5: Proč byste od nás měli koupit?

Jsme průkopníky v průmyslu Saw Blades. A poskytnout řadu recipročních listů pro prořezávání pily, z nichž každá vám umožňuje prořezávat stromy, oříznout keře a keře.

Naše reciproční čepele pro prořezávání pily jsou speciálně navrženy a nakonfigurovány pro konkrétní účely prořezávání. Poskytuje větší flexibilitu, trvanlivost a výkon než mnoho jiných prořezávacích nástrojů. Tyto rušivé reciprocey pily prořezávání čepele způsobují, že ostřílený Pro dosáhne produktivnějších výsledků a neagnorují žádoucí výsledky.

Žádný z vašich prořezávacích úkolů není příliš velký, vše, co potřebujete. Over, můžete získat vysoce kvalitní reciprokační pily prořezávání čepelí od nás.

S naší kompetencí můžeme poskytnout náročný trh s vysoce výkonnou reciprocí čepele, které jsou mnohem produktivnější a lepší než mnoho dalších.

Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám vědět, jak si vybrat ten správný produkt pro vás.

Souhrn :

Nyní byste měli být opatrní ohledně různých nástrojů dostupných pro prořezávání úkolů.

Pokud si chcete vybrat reciproční čepel pro prořezávání pily, která je odolná, flexibilní a efektivní, musíte zvážit faktory, jako je čepelí materiál.

Při nakupování pro ořezávání prořezávání čepele si udělejte čas a dobře si vyberte.

Abychom však získali kvalitní reciprokační čepele, které vám umožňují co nejlépe a jsou cenově dostupné, kontaktujte nás.Splníme vaše prořezávací sny.

Zanechte komentář Zrušit odpověď

Musíte být přihlášeni k zveřejnění komentáře.

Buzz nástrojů

Procházejte všechny značky »

Procházejte všechny kategorie »

Domů »Nejnovější recenze nástrojů» Příslušenství pro nástroje »Milwaukee Ax Carbide Sawzall Blade

Milwaukee Ax Reciprocating Blade

Reciprokační pila, používaná ve stavebnictví a demoliční práci, dosahuje své řezné akce pomocí pohybu čepele („reciprokační“). Tento typ pily je také známý jako receptovaná pila nebo Sawzal.

Před 65 lety Milwaukee vynalezl reciprokační pilu a od té doby je Sawzalle jméno, které bylo synonymem pro vrácení pily. Jméno to vlastně říká všechno. „Sawz-all“

Nástroj a čepel, který měl všechno snížit!

Podle mého přítele Scotta, nástroje jako pila na recidivu, je jen drahý „držitel příslušenství.„Vážně však existuje pravda v tom, že energetický nástroj je jen tak dobrý jako příslušenství, které používáte!

Reciprokační čepele pily

To mě přivádí k tématu Sawzally Blades. Čepel na receptované pily nemusí tak tvrdě pracovat v nové konstrukci, ale na remodelačním místě podléhá testu mučení v reálném životě, řezání zastřešení, dřevo zamlčené nehty, štuky, omítky, skleněné nástěnné sklon a cokoli jiného to je třeba odstranit nebo řezat.

Spoléhá se na to, že je agresivní a rychle řezání. Všichni víme, že pokud jde o extrémní řezací aplikace a všestrannost v široké škále materiálů, čepele karbidu vydrží déle.

Milwaukee Axear Carbide Recepty Blade

Podle mého názoru je podle mého názoru definována výkon v receptuře Blade. Nová Blade Ax Blade Milwaukee je „Leading the Pack“ špička technika.

Milwaukee vytvořil zcela odlišný proces, materiál a technologii pro dodávání čepele, která by mohla splnit velmi náročné požadavky Sawzal.

Blades Axe Carbide zuby Sawzall jsou navrženy tak, aby byly nejdelší a nejrychlejší řezací recepty na špičce na trhu.

Milwaukee nehty

Čepele mají design zubu na nehty, které zabrání nehtům ve zlomení zubů čepele po nárazu a agresivním designem 5 TPI, který poskytuje rychlé řezy. Čepele s nízkým TPI dodávají rychlejší řezy s drsnými hranami a jsou ideální pro řezání dřeva.

TIP MILWAUKEE FANG

Tento design špičky tesáku kousne do dřeva při prvním kontaktu, aby se střih. Dvojice jedinečných zubů podobných tesákům a mimořádně velkým gulletem poskytuje rychlý ponor.

Kombinace těchto funkcí vám umožňuje proříznout širokou škálu materiálů, aniž byste obětovali životnost čepele as menšími změnami čepele.

Jiné čepele řezání dřeva musely obětovat rychlost pro trvanlivost nebo trvanlivost pro rychlost. Milwaukee našel způsob, jak je dodat, aniž by musel dělat kompromis.

Testování Milwaukee Ax Blade

Chtěl jsem vám být schopen ukázat vám dlouhodobé a rychlé řezací schopnosti této čepele.

Zároveň jsem chtěl vyzvat čepel s realistickým testem, který by zpochybnil každou čepel, ne ji mučil.

Rozhodl jsem se nepoužívat nerezové oceli, tvrdé upevňovací prvky nebo cementovou desku, protože tyto materiály nejsou během přestavby a demoliční práce často řezány.

Zde je klíčové dřevo zakořeněné nehty a to, co jsme nejvíce řezali. Postavil jsem dvě realistické zkušební desky:

Na okraji jsem se vložil dva 2×6, přilepil se s vrstvou překližky mezi nimi a omezený vnější vrstvou každou sádrokartonu a překližku. To mělo simulovat konstrukci rezidenční stěny / okna.

Tato zkušební deska obsahovala řady nehtů, položených end-to-end v SAW Kerfs nařezaný do 2x6s: Vložil jsem 16d Commons, 10 d Commons a 8d Common Nails. Nalezením nehtů podél obou stran překližky středového kusu jsem byl schopen soustředit opotřebení na omezený počet zubů čepele. Abych simuloval detail rezidenční zdi, přidal jsem vrstvu překližky CDX 1/2 palce a 1/2 palce sádrokartonu.

 • 2 × 6 #1 měly 4 řady po 16 D hřebících a 4 řady 8 d hřebíků
 • 2 × 6 #2 měly 4 řady nehtů 16D, 2 řady 8 d hřebíků a 2 řady 10 d hřebíků.

str.s Příště mi někdo připomene, že sádrokarton dělá prach. Můj obchod byl nepořádek!

Protože řezání otvorů pro světlíky a otvory je běžným úkolem přestavby, navrhl jsem test, který napodobuje tuto operaci na třívrstvé střeše. Test se skládá ze šesti asfaltových šindelů mezi dvěma 6palcovými trhlinami ½ ”-inch mdo překližky. Druhou vrstvou MDO bylo držet šindele na místě.

Milwaukee Ax viděl výsledky testu Blade

Výsledky hovoří samy za sebe. Nejprve jsem byl ohromen dlouhověkostí, houževnatostí a rozmanitostí materiálu, který může tato čepel řezat. Kdybych si mohl koupit pouze jednu čepel, toto dítě je dítě, které by mohlo pokrýt většinu mých potřeb.

Všimnu si, že tam byl bod, kde jsem test ukončil. Čepel pokračoval v řezání a řezaný, ale bylo mi zřejmé, že se to otupilo a zpomalovalo. Pokud sledujete můj web ConcordCarpenter, víte, že jsem velký na efektivitu. Ukončil jsem testy, kde jsem to udělal, protože to byl bod, kde bych změnil čepel.

Tam je metrická tuna kluků, která by se s touto čepelí i nadále stříhala! Jen mnohem, mnohem pomalejší.

Jak jsem tedy udělal jen s jednou sekerou Blade?

Na simulované záhlaví / stěně jsme provedli 45 řezů, než se čepel začala zpomalovat. Také jsem si všiml 2 rozbitých zubů.

 • 90 2 × 6 řez
 • 45 překližka
 • 45 Sádrokartonovou zkroucení
 • Cut 360. 16d nehty
 • 90. 10d nehty
 • 270. 8d nehty
 • 30 řezů přes 6 vrstev 3-tab šindele
 • 30. 3/8 ″ Rear Cuts

Na simulovaném řezání střechy jsme provedli 30 řezů a čepel pokračoval v bez námahy, bez známky zpomalení. Takže jsme se přesunuli na něco trochu těžšího. Vytáhli jsme nějaký šrot 3/8 ”výztuž pokračovalo k 30 řezům. V tomto okamžiku jsem kvůli bolavání rukou a ramene ukončil test. čepel byla výrazně pomalejší, ale stále řezala.

Kontrola čepele v tomto bodě naznačila 2 až 3 další zlomené zuby. Kdybych byl na poli, teď bych nahradil čepel. ale pamatujte, že někteří kluci ne!

Milwaukee Ax Saw Blade. celkový dojem

Pojďme na pronásledování, tyto reciproční pily poskytují rychlé a agresivní řezání na různých materiálech!

Milwaukee tvrdí, že tato čepel může provést více než 1500 řezů v dřevěném nehtu, a já tomu naprosto věřím, poté, co jsem ji provedl skrz mou hlavičku/hlavičku/řezání nehtů.

Nejen to, že také tvrdí, že tato čepel, která je určena pro řezání dřeva, je také schopna proříznout širokou škálu dalších materiálů v případě potřeby, jako je výztuž, tvrzené upevňovací prvky a ocel. Věřím to také, protože jsem provedl 30 řezů na výztuži s matnou čepelí.

Opravdu se mi líbí, že Milwaukee nadále vyvíjí inovativní nápady a vzory s bezkonkurenční spolehlivostí výkonu. určitě to dělá obrovský rozdíl v tom, co dělám.

Co by to mohlo znamenat?

Pointa je, že tyto čepele sekery karbidových zubů vám umožní být produktivnější, rychleji a chytřejší s řezacími aplikacemi.

Někdy jsou to malé detaily, které mají velký rozdíl, a to znamená, že váš Sawzal bude lépe vybaven.!