Mohu nabít baterii sekačky na trávu s nabíječkou automobilu. Nabíječka baterie pro sekačku

Mohu nabít baterii sekačky na trávu s nabíječkou automobilu?

Existuje jen několik věcí, které mají společné jezdecké trávníky a standardní vozidla, z nichž jedna je použití baterie pro spuštění a běh. Takže, pokud máte náhodou na trávu s mrtvou baterií a poblíž pouze nabíječka baterie automobilu, můžete ji a pokud ji použijete k nabití? Můžete nabít baterii na trávu s nabíječkou automobilu? Ano, můžete nabít baterii své trávy pomocí nabíječky baterie automobilu; Jednoduše připojte baterii sekačky k nabíječce pomocí kabelů propojky, které jsou již připojeny k nabíječce. Tento proces však funguje pouze na 12-voltových bateriích. Toto je určitě proces, který můžete provádět v rámci hranic svého domova bez potřeby odborné pomoci. Existují však určitá opatření, která musíte učinit, abyste se vyhnuli jakémukoli poškození vaší trávy nebo okolí.

Proč sekačky na trávu došly baterie?

Všechno nakonec dojde z baterie. Mnoho automobilů a trávníků však používá benzín, aby běžel a měl na místě mechanismus, který bude udržovat dobíjení baterie, pokud bude funkční. Proto vás možná přemýšlíte: proč mi došla moje baterie, když jsem ani nepoužíval sekačku? Odpověď na tuto otázku je obvykle chladné počasí. Lawnmowers používají olověné baterie, o nichž je známo, že se pomalu vypouštějí při nízkých teplotách. Proto, pokud čelíte tomuto problému na jaře, bylo to pravděpodobně mrazivé teploty zimy, které tento problém způsobily, a to je zcela normální. Pokud je vaše baterie poškozena nebo víte, že něco kromě baterie je s vaší trávou špatně, neváhejte kontaktovat profesionála; Manipulace s olověnými bateriemi může být nebezpečné.

Prevence drenáže baterie

Jedna věc, kterou byste mohli udělat, abyste se vyhnuli vypouštění baterií během zimy, by bylo uložit vaši trávou někde, kde není teplota během sezóny tak chladná. Také byste to mohli zapnout občas během zimních měsíců tak, aby se baterie nabila. Tento článek však s největší pravděpodobností čtete, protože vaše baterie je již propuštěna a hledáte způsob, jak ji oživit pomocí nabíječky baterie automobilu, takže se do něj dostaneme přímo.

Jak dobít baterii sekačky na trávu pomocí nabíječky baterie

Tato metoda je docela dobrá alternativa pro nabíjení mrtvé trávy, protože je efektivní. Nabíječka baterie má dokonce na místě několik selhání, které vás chrání před nehodou, ke kterým může dojít v důsledku přepsání baterie.

A word of caution: Do not do anything outside of what is mentioned in the steps above and be careful with where you connect the jumper cables. The charger may have multiple fail-safes, but you don’t want to find out how far they will go when it comes to avoiding accidents.

Alternativy nabíjení baterie

Pokud náhodou nemáte k dispozici nabíječku baterií automobilu nebo si nejste schopni si ji koupit, existuje jiná metoda, kterou můžete vyzkoušet: pomocí samotné baterie vozidla sama.

Note that this alternative will not effectively charge your mower’s battery to its full capacity, but should give it enough of a boost to start it up and move it where you need to. In addition, this method will only work on mowers with 12-volt batteries.

Tento proces je docela jednoduchý a přímý a funguje podobně jako s tím, jak byste skočili auto pomocí kabelů propojených připojených k baterii jiného vozidla:

 • Prvním krokem je nalezení baterie sekačky, která se obvykle nachází pod sedadlem.
 • Pak se vaše auto přiblíží k vaší trávníku. Chcete, aby kapuce vozu směřovala k sekačce, aby kabely propojky mohly dosáhnout obou baterií.
 • Ujistěte se, že vypnete auto a založíte brzdu na místo, protože mít motor během celé operace může mít za následek poškození jedné nebo obou baterií.
 • Dále byste měli otevřít bateriový prostor pro trávník pod sedadlem, aby byl vystaven, a odstranit plastové kryty chránící svorky baterie; Totéž proveďte pro kapotu a baterii vašeho automobilu.
 • Pořadí, ve kterém připojujete kabely propojky, je zásadní: Červený kabel jde nejprve na pozitivním terminálu baterie sekačky na trávu, s druhým červeným koncem na pozitivním terminálu baterie automobilu. Poté musí být černý kabel připojen k zápornému terminálu baterie automobilu a druhý černý konec na kusu kovu na rámu trávníku. Ujistěte se, že tam, kde připojíte černý kabel na sekačce, není blízko její palivové nádrže nebo baterie.
 • Nyní, když jsou kabely připojeny, zkuste zahájit trávu, abyste zjistili, zda to fungovalo. Pokud to nefungovalo, pak se nebojte, nechte baterie připojené na několik minut a později to zkuste znovu. Jakmile je sekačka v provozu, odpojte baterie v opačném pořadí, ve kterém jste je připojili.

Podívejte se na toto video a podívejte se, jak se to dělá:

Je nezbytné, abyste odpojili trávník od auta co nejdříve, než aby je nechali propojit déle, než je potřeba, protože by to mohlo přehrát baterii a vést k nehodě.

Co dělat, pokud se vaše baterie nenabízí

Pokud zjistíte, že vaše baterie nebude skákat ani nabíjet, je pravděpodobné, že ji stále můžete oživit. Podívejte se na tento web, pokud se chcete dozvědět, jak!

Celkem

Nabíjení baterie vaší sekačky pomocí nabíječky auto baterie je možné, pokud je vaše baterie v dobrém tvaru a je 12-svatos. Nabíječka baterie bude pro vás tento proces mnohem jednodušší a bezpečnější, protože je speciálně navržen pro oživení baterií.

Pokud nemáte po ruce nabíječku baterie automobilu, ale je k dispozici pár propojovacích kabelů, pak existuje alternativní metoda nabíjení, která je stejně efektivní, která používá baterii vašeho automobilu.

Toto řešení však funguje pouze tak, aby vaší sekačce poskytlo dostatek energie na to, aby se spustila a přivedla ji na požadované místo na dvoře. Není určen k tomu, aby vám baterii poskytl plné nabití, a opakovaně by to mohlo způsobit rychlejší opotřebení baterie.

Ahoj! Jsem Peter, majitel backyardgadgetu. Práce kolem domu byla vždy velkou součástí mého života. Vytvořil jsem tento web, abych se podělil o své zkušenosti a pomohl lidem vybrat správné nástroje pro tuto práci. Děkuji za zastavení!

Poslední příspěvky

Jedním z běžných problémů, který často vyvstává, když je na vaší hranici s majetkem vedlejším zajištění, je spor o tom, kdo jej vlastní a kdo je zodpovědný za oříznutí. Obecně.

Udržování vašich živých plotů je nezbytnou součástí udržování příjemného venkovního prostoru. Proces však často vede k tomu, že váš dvůr je posetý výstřižky, které se zdají být rozptýleny.

O nás

Ahoj! Jsem Peter, majitel backyardgadgetu. Práce kolem domu byla vždy velkou součástí mého života. Vytvořil jsem tento web, abych se podělil o své zkušenosti a pomohl lidem vybrat správné nástroje pro tuto práci. Děkuji za zastavení!

Legální informace

Backyardgadget.COM je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Backyardgadget.COM se také účastní affiliate programů s ClickBank, Commisow Junction a dalšími stránkami. Backyardgadget.COM je kompenzováno za doporučení provozu a podnikání těmto společnostem.

Mohu nabít baterii sekačky na trávu s nabíječkou automobilu?

Potřeba baterie pro zahájení a provozování jízdy na trávu je jednou z mála podobností mezi jezdeckými trávníky a běžnými automobily. Můžete proto a měli byste použít nabíječku baterií pro nabití na trávu, když je poblíž k dispozici pouze jedna a má mrtvou baterii?

Může být nabíječka automobilu použita k nabíjení baterie na trávu? Ano, můžete použít nabíječku automobilů k nabití baterie ve vaší trávníku; Stačí použít propojovací dráty, které jsou již připojeny k nabíječce pro připojení baterie sekačky k nabíječce. Tato metoda je však omezena na 12 V baterie.

Tento proces můžete provést v mezích svého vlastního domu bez pomoci profesionála. Abyste zabránili poškození vaší trávy nebo svého okolí, musíte však přijmout několik preventivních opatření.

Proč sekačky na trávu došly baterie?

Životnost baterie nakonec dojde pro všechno. Mnoho automobilů a trávníků však má zaveden systém, který bude udržovat nabíjení baterie, pokud bude fungovat a využívat palivo pro fungování. To vyvolává otázku: Proč moje baterie zemřela, když jsem ani neřídil sekačku?

Typická odpověď na tuto otázku je zimní počasí. Je známo, že olověné baterie, které se používají v sekačkách na trávu. Pokud tedy tento problém zažíváte na jaře, byly to s největší pravděpodobností zimní chladné teploty, které byly na vině, a to je velmi běžné.

Neváhejte zavolat profesionálovi, pokud je vaše baterie poškozena nebo se domníváte, že vaše trávník může mít jiný problém než baterie; Manipulace s olověnými bateriemi může být nebezpečná.

Prevence drenáže baterie

Můžete si dát na trávu někde, kde se během zimy nebude tak chladno, což by pomohlo zabránit vypouštění vaší baterie. Navíc ji někdy můžete zapnout po celou zimu, abyste se baterie naplněné.

Ale protože tuto stránku pravděpodobně čtete, protože vaše baterie již byla propuštěna a chcete vědět, jak ji dobít pomocí své auto baterii, pojďme se na ni přímo.

Nebezpečí používání nabíječky automobilu k nabití baterie sekačky

Zatímco auto může být použito ke spuštění mrtvé baterie sekačky na koni, není to něco, co by se mělo často provádět. Skorpování baterie zahrnuje dodání velkého energie a vyvíjení extra tlaku na její vnitřní části.

Čím častěji to uděláte, tím rychlejší výkon vaší baterie klesne.

Pro sekačku na trávu můžete také použít 12 V, 200 CCA baterii.

Vzhledem k tomu, že je příliš mnoho energie pro správu elektrického systému sekačky, může také způsobit selhání diody. Navíc mějte na paměti, že používání baterie automobilu k dobití baterie sekačky ji vypouští, což znamená!

Výhody nabíječky baterie

Aby se baterie nabila nabíječkami baterie, nabíječka baterie se připojí k cílové baterii. Když úroveň náboje dosáhne konkrétního prahu, vstupní proud se sníží. Tím se zabrání přehřátí a uvolňování chemikálií, které omezují jeho životnost a poškozují bateriové články. Nabíječka baterie také reguluje vstupní proud během prvního objemového náboje, zabrání přebíjení a přehřátí cílové baterie. Když připojíte baterii sekačky pro jízdu na baterii vozidla, ztratíte obě tyto výhody a důsledky mohou být závažné.

Pokud auto udržujete v chodu, zatímco jsou baterie připojeny, zvyšuje se riziko přehřátí a poškození sekačky. Výstup alternátoru automobilu je více než výstup sekačky, proto byste jej měli vypnout. Pokud však necháte auto běžet při nabíjení baterie sekačky, riskujete, že jednoduše vyčerpáte baterii automobilu a možná budete potřebovat přeskočit auto.

Skočte sekačku, pokud nemáte nabíječku

Pokud je baterie jízdní sekačky 12 V, je v pořádku skočit z baterie automobilu na koni sekačku z baterie. Jednoduše udržujte sekačku po spuštění hodinu nebo dvě po spuštění; Alternátor, který slouží jako nabíječka baterie, se postará o zbytek. V ideálním případě byste měli sekačku zahájit brzy před provedením značného množství sečení. Baterie by měla být při dokončení úkolu zhruba nabitá. Zde je návod, jak skočit začněte sekačkou na trávu:

Krok 1:

Umístění auta za sekačkou vás přiblíží k němu, než kdybyste zaparkovali před ním, protože baterie sekačky je obvykle pod sedadlem.

Krok 2:

Otevřete kompartment baterie sekačky a odstraňte jakékoli překážky otevřením oddílu. V obou autech vyjměte plastové kryty z baterie.

Krok 3:

Připojte kabely v tomto pořadí:

 • Červený olovo připojený k kladnému terminálu baterie sekačky.
 • Opačný konec červeného vedení, který se připojuje k kladnému terminálu baterie automobilu.
 • Černý vodič záporného terminálu na baterii automobilu.
 • Druhý konec černého kabelu připojený k kovovému objektu, který byl jasně viditelný na těle sekačky.

Krok 4:

Před tím, než to uděláte, nezačněte auto. Je v pořádku udržovat baterie připojené na minutu nebo dvě, aby částečně oživil mrtvou baterii, pokud sekačka nezačne, zkuste to znovu. Jakmile sekačka spustí, odpojte připojení v opačném směru od toho, jak jste je připojili.

Pomocí přenosného skokového startu

Připojte červený klip k pozitivnímu terminálu sekačky a černý klip k negativnímu terminálu sekačky nebo k kovovému rámu při použití přenosného napájecího zdroje k přechodu stroje. Při připojení připojení se ujistěte, že je napájecí balíček vypnutý. Poté to zapněte a spusťte sekačku. Jakmile sekačka začne, vypněte napájecí zdroj, pak odpojte dráty počínaje černým.

Často kladené otázky

Pokud skok nefunguje, co dělat?

Pokud se na trávu nezačne po vyskočení, zemře krátce poté, co jsou šňůry odpojeny nebo se nezačnou po vypnutí, může být baterie mrtvá. Baterie sekačky na trávu obvykle trvá tři roky, než bude muset být nabitá.

Regulátor napětí nebo alternátor může být vadný, pokud sekačka začne, běží na krátkou dobu a poté se zastaví. Pokud k tomu dojde, musíte zkontrolovat alternátor a veškeré napětí. Musí být zkontrolován specialistou, nebo musíte získat nový.

Jak zabránit umírání baterie sekačky?

Někteří jednotlivci ukládají své trávníky po celou zimu. Baterie se začíná vyčerpávat, pokud se nepoužívá. Ačkoli to není typické, zjistíte, že baterie vaší sekačky musí být nabitá každou sezónu. Někteří jednotlivci odstraňují baterie z jejich trávníku a nechávají je ve svém podnikání. Existuje další, vynikající metoda. Když zůstane samostatně, plovoucí nabíječka udržuje baterii zcela nabitý. Je to nejjednodušší metoda. Baterie musí být spojena se svorkami a musí zůstat spojena celou zimu. Vaše baterie kvůli tomu nedojde.

Existuje nějaký jiný způsob, jak skočit na trávu?

Někteří jednotlivci se obávají používání baterie automobilu k restartování baterie jejich trávníku. Pokud se obáváte také, zkuste nějaké různé přístupy. Pokud máte náhradní automobilovou baterii, můžete ji využít. Jednoduše ji připojte k baterii sekačky výše popsaným způsobem. Pokuste se sekačkou spustit, jakmile byla závislá na. Pokud to funguje, je to skvělé pro vás, ale pokud tak neučiníte, baterie nebude mít poplatek.

Existuje však ještě jedna metoda pro skokovou sekačku. V této situaci budete muset svou sekačku tlačit na vhodný sklon. Tato technika využívá spojku. Nastavte parkovací brzdu a jízdu nahoře. Spusťte motor automobilu. Tím, že depresivní spojka je vybrána nejnižší rychlostní stupeň. Uvolněte brzdu a zapojte spojku. Jak uvidíte, sekačka se svrhne. Když dosáhne své maximální rychlosti, uvolní spojku. Sekačka na trávu začne tímto způsobem.

Celkem

Dokud je vaše baterie ve výborném stavu a je 12 voltů, můžete baterii nabít ve sekačce pomocí nabíječky baterie automobilu. Protože je nabíječka baterie vyrobena výslovně pro oživení baterií, bude pro vás postup mnohem jednodušší a bezpečnější.

Použití baterie vašeho vozu je jiná možnost nabíjení, která je stejně efektivní, pokud nemáte po ruce nabíječku baterie automobilu, ale máte sadu propojovacích kabelů.

Sekačka bude mít dostatek energie z této možnosti pro spuštění a přesunutí na požadované místo na dvoře. Není to určeno k plně nabití baterie a pokus o to opakovaně může způsobit, že se vaše baterie zhoršuje rychleji.

Jak dlouho trvá nabití baterie sekačky na trávu?

Jak dlouho trvá nabití baterie sekačky na trávu, je velmi dobrá otázka, kterou vlastníci sekačky běžně kladou.

Může to být potenciálně jen 25 minut a až 240 minut! Může to být složité porozumět době nabíjení baterie sekačky na trávu. Přečtěte si dále a dozvíte se více!

 • Jaká je doba nabíjení baterie vaší sekačky na trávu?
 • Typy sekaček
 • Nabíječka a výstup baterie
 • Jaké jsou rozdíly mezi baterií olověné kyselé a lithium-iontové baterie?
 • – Sledujte bezpečnostní protokoly
 • – Zkontrolujte možné poškození
 • – Hledejte baterii
 • – Připojte kabely
 • – Nechte baterii odpočinout před odpojením
 • – Odpojte nabíječku
 • – Přeinstalovat baterii
 • – Udržujte celkové zdraví baterie sekačky na trávu
 • 1. Můžete spustit sekačku na trávu, když nabíjíte baterii?
 • 2. Jak často byste měli nabíjet baterii sekačky na trávu?

Jaká je doba nabíjení baterie vaší sekačky na trávu?

Doba nabíjení baterie vaší elektrické sekačky na trávu do značné míry závisí na jejích modelových specifikacích. může to být 25 minut až do 240 minut. I když existuje mnoho značek, mají podobnosti, pokud jde o typ baterie sekačky na trávu.

Zatímco samotná sekačka na trávu může být klasifikována jako malý model nebo velký model, doba nabíjení je do značné míry závislá na velikosti a typu použité baterie. Zde je několik příkladů typů sekaček a jejich doby nabíjení pomocí lithium-iontových baterií.

Typy sekaček

Malá tlačná sekačka s lithium-iontovou baterií může trvat 30 minut a nabíjení a provozování přibližně ve stejnou dobu. Malá lehká sekačka se stejným typem baterie bude trvat asi 90 až 120 minut, aby fungovala po dobu 45 minut. Na druhou stranu to trvá 240 minut, než se zapnutí sekačky na 60 minut.

Velké sekačky s vlastním pohonem potřebují 120 minut na nabíjení za 50minutovou dobu provozu. Velká sekačka sit-on však trvá téměř dvakrát za 240 minut, aby fungovala po dobu 90 minut.

Nabíječka a výstup baterie

Je třeba poznamenat, že je vždy nejlepší podívat se na příručku vašeho majitele pro bezpečnostní pokyny, pokud jde o nabíjení baterie sekačky na trávu. Uživatelé by také měli zvážit, že odhadovaná doba nabíjení závisí na nabíječce baterie a jejím výstupu.

Pokud máte sekačku na trávu s dobíjecí zapečetěnou kyselou baterií olově. Doba nabíjení je jiná. Například 135 minut je to, jak dlouho nabíjí baterii sekačky na trávu 2 amp. Předpokládejme, že vaše baterie je 6-volt. Pro 12 V baterie trvá nabíjení při 2 ampérech 1 800 minut.

Nyní je 45 minut, jak dlouho nabíjí baterii sekačky na trávu 6 amp pro 6-voltu, 4.5 ah baterie. Pro 12-voltovou, 35 verzi AH, trvá 345 minut, než se účtuje při 6 amp.

Při 10 ampérech, 6-volt, 4.5 ah baterie potřebuje 25 minut, zatímco jedna při 40 ampérách potřebuje pouze 5 minut. Pro 12-voltovou 35-ah baterii to trvá 210 minut při 10 ampérech a 50 minut při 40 ampérech.

Pokud vás zajímá, jak dlouho nabije baterii sekačky na trávu při 40 ampérech. Trvá to asi 5 minut pro 6-voltovou baterii a přibližně 50 minut pro 12-voltovou. Starší sekačky na trávu, zejména dříve a vedoucí až do 80. let, fungují na 12-voltové baterii. Novější modely jsou obvykle poháněny 12-voltovou baterií.

Pro uživatele, kteří se ptají: „Můžete si nabít baterii sekačky na trávu s nabíječkou 12 V?„Určitě můžete, pokud je vaše baterie také 12-voltová. Nyní, pokud nabijete 6-voltovou baterii s 12 V nabíječkou, riskujete spuštění baterie a vytvoříte nebezpečný problém s vytápěním.

Uživatelé by si měli vždy pamatovat, že se jedná o odhady a nepředstavují stanovenou dobu. Jako vždy je nejlepší konzultovat příručku pro majitele pro vhodnou dobu nabíjení pro váš konkrétní model sekačky na trávu.

Jaké jsou rozdíly mezi baterií olověné kyselé a lithium-iontové baterie?

Rozdíly mezi olověnou kyselou baterií a lithium-iontovými bateriemi leží v jejich životnosti, čas na nabíjení a úroveň bezpečnosti. Lithium-iontové baterie se nabírají rychleji než olověné kyselé. Toto jsou dva typy baterií nalezených v sekačkách na trávu.

Olověné kyselé baterie se nacházejí ve starších modelech, zatímco lithium-iontové baterie jsou obvykle instalovány v novějších sekačkách. Zde jsou nejzákladnější rozdíly mezi těmito dvěma typy baterií.

Baterie olověné kyseliny mají kratší životnost a vyžadují pravidelnou údržbu, ale stojí méně. Tyto typy baterií mohou trvat více času na účtování plné kapacity a mohou způsobit poškození uživatele nebo jednotce emisemi plynu.

Na druhé straně mají lithium-iontové baterie delší životnost a vyšší účinnost, ale mohou stát více. Mohou se rychle nabíjet, pokud není baterie poškozena a nové lithium-iontové baterie zřídka se zahřívají nebo explodují.

Co znamená nabití baterií sekačky na trávu?

Metoda nabití pramínek znamená, že jej můžete nabíjet déle, pokud touto metodou napájíte baterii sekačky na trávu. Tento typ nabíječky poskytuje baterii s nízkým napětím nabíjení, které má zlepšit výdrž baterie a snížit riziko přebíjení.

Jen proto, že jej můžete nechat déle, neznamená, že byste to měli nechat na více, než je to, co se doporučuje. Vlevo bez dozoru a příliš dlouho může tento typ nabíječky vést k přehřátí. To často vede ke dvěma výsledkům. Jeden je mrtvá baterie. a druhým je oheň baterie a explodující.

Jaký je rozdíl mezi normální nabíječkou baterie a nástřikovací nabíječkou?

Rozdíl mezi normální nabíječkou baterie a nástřikovací nabíječkou spočívá v tom, že běžná nabíječka pro baterie je navržena tak, aby poskytovala vysoké konstantní napětí baterii. To umožňuje, aby se baterie nabíjela rychleji. Na druhé straně nabíječky praska.

Obvykle pramínek pracují ve dvou zesilovačích a prodlužují dobu nabíjení na několik hodin déle. Díky tomu je ideální nabíječky, pokud plánujete opustit své baterie sekačky na trávu, které se budou nabíjet po delší dobu.

Trickle Chargers poskytují proud, který působí proti sazbě samoobkouženého baterie, aby se udržel plně nabitý. Nízký výstup zesilovače může udržovat úroveň nabití baterie, ale není nejlepší volbou, jak rychle nabíjet baterii na plnou kapacitu.

Jak nabíjíte baterii sekačky na trávu?

Chcete.li nabít baterii sekačky na trávu, musíte nejprve sledovat bezpečnostní protokoly; Měli byste zkontrolovat možné poškození, hledat baterii ve sekaně, připojit kabely, nechat baterii odpočinout, odpojit nabíječku a znovu nainstalovat baterii, když jste hotovi.

– Sledujte bezpečnostní protokoly

To zahrnuje použití správných nástrojů, vybavení a stroje kromě nošení osobního ochranného oblečení.

Co nejvíce, přečtěte si manuál majitele pro specifika o nabíjení baterií vaší sekačky na trávu.

– Zkontrolujte možné poškození

Prohlédněte si sekačku na trávu, zda nejsou známky poškození, jako jsou volné dráty, úniky a další obavy. To vám pomůže předvídat jakékoli možné problémy.

– Hledejte baterii

Umístění baterie je zcela závislé na značce a modelu sekačky na trávu.

Ačkoli většina má své baterie skryté pod sedadlem. Uživatelská příručka vám pomůže rychle najít baterii. Vyvarujte se nabíjení nadýmaných baterií, protože dokáže zapálit nebo explodovat.

– Připojte kabely

Jakmile je baterie nalezena, nejprve vyhledejte červený nabíjecí kabel a připojte jej k pozitivnímu terminálu baterie. Dále by měl být černý kabel připojen k negativnímu terminálu baterie.

Tím se zahájí proces nabíjení. Nepřepněte pořadí připojení červeného a černého kabelu, abyste zabránili jakékoli poruše.

– Nechte baterii odpočinout před odpojením

Během nabíjení obvykle produkují plyny a tyto plyny mohou poškodit vás nebo vaši sekačku. Jakmile je nabitý, počkejte asi pět minut, než se plyny rozptýlí, a poté odpojte kabely nabíječky.

Pro sekačky na trávu s lithium-iontovými bateriemi lze tento krok ignorovat.

– Odpojte nabíječku

Bezpečně odpojte nabíječku ze stěny zdi. Nejprve odpojte černý nebo negativní kabel nabíječky. Dále odpojte červený nebo pozitivní nabíječku od baterie.

– Přeinstalovat baterii

Umístěte baterii do přiděleného krytu sekačky na trávu. Nejprve připojte kladný terminál před zápornou.

– Udržujte celkové zdraví baterie sekačky na trávu

Celkové zdraví baterie sekačky na trávu můžete udržovat tím, že je vždy používáte tak, jak je uvedeno, a porovnáváte baterii správnou nabíječku a nikoli je přebíráme. Baterie nalezené ve vaší sekačce na trávu se mohou lišit, zejména když porovnáte staré versus nové.

Zde je několik tipů, které byste měli zvážit.

 • Pokud jde o napětí, většina moderních sekaček na trávu zahrnuje utěsněné 12-voltové olověné baterie.
 • Starší modely někdy používají 6-voltové baterie, takže vždy zkontrolujte baterii.
 • Přiřaďte typ baterie příslušné nabíječce.
 • Obecně je 10 AMPS maximálního výkonu pro většinu nabíječek sekačky na trávu.
 • Hledejte nabíječky baterií s dalšími funkcemi, jako je prodloužení životnosti baterie nebo zlepšení nabíjecího pohodlí a bezpečnosti.
 • Další funkcí, kterou je třeba hledat, je nastavení Jumpstartu, které může přinést nový život do mrtvé baterie.
 • Chcete-li plně nabíjet baterie, vyhledejte nabíječku s automatickým vypnutím nabíjení.
 • Navíc zkuste hledat nabíječky, které nabízejí připojení selhání, proměnlivé sazby zesilovačů a vestavěné časovače nabíjení.

Často kladené otázky

Můžete spustit sekačku na trávu, když nabíjíte baterii?

Ano, můžete založit sekačku na trávu při nabíjení baterie. Jednoduše připojte pozitivní kabely nabíječky k terminálu pro provoz sekačky se správným množstvím energie. To však není vhodné a za tohoto stavu byste měli vždy praktikovat bezpečnostní opatření.

Jak často byste měli nabíjet baterii sekačky na trávu?

Jak často byste měli nabít baterii sekačky na trávu závisí na několika věcech. ale norma je alespoň jednou měsíčně. záleží do značné míry na modelu, který máte, a doporučení výrobce. Instrukce pro frekvenci nabíjení by mělo být zahrnuto do příručky pro vlastníka.

Letní měsíce mohou vyžadovat více poplatků kvůli frekvenci použití. Pro zimní měsíce je obecné doporučení nejméně jednou týdně.

Závěr

Někdy se divíme, jak dlouho trvá nabití baterie sekačky na trávu, kterou můžeme být ochromeni nedostatkem informací. Na základě toho, co víme, je časy nabíjení snadněji odhadnout a předvídat. Pojďme shrnout všechno:

 • Doba nabíjení baterie do značné míry závisí na typu baterie, jejím napětím a proudu nabíječek.
 • K načtení baterie můžete použít nářečí nabíječky, i když byste se měli zdržet přebíjení.
 • Při nabíjení baterií vždy postupujte podle pokynů pro vlastníky majitele a správné bezpečnostní protokoly.

Se všemi těmito informacemi ve vašich rukou je nabíjení baterie sekačky na trávu stejně snadné jako řezání trávy!

Jak nabít, udržovat baterie sekačky na trávu

Ekologické vědomí a pokroky ve výkonu elektrické sekačky přesvědčují více Američanů, aby si koupili elektrické sekačky na trávu, aby nahradili jejich plynové. S touto volbou však přichází odpovědnost za učení, jak nabíjet a udržovat baterie sekačky na trávu.

Od nejnovějších 100 000 Tesly po skromný golfový vozík na místním hřišti, baterie, které je pohánějí, prošly dlouhou cestou, a to jak u moci.

Typy elektrických sekaček na trávu

Poznámka: V tomto článku budeme hovořit výhradně o elektrických sekačkách na trávu.

Elektrické sekačky, které tvoří asi 80% trhu s elektrickou sekací, používají jako zdroj energie dobíjecí baterii. Chcete.li dobít baterii, odstraňte ji z sekačky a použijte příslušnou nabíječku baterií.

Elektrické sekačky na koni používají větší baterie (jako jsou baterie automobilů). Například Ryobi RY48110 používá čtyři 12-voltové, olověné kyselé baterie připojené v sérii. Chcete-li je nabíjet, potřebujete konkrétní nabíječky nebo nabíječky, které se připojují do zdi na jedné straně a do sekačky na druhé straně prostřednictvím vestavěného nabíjecího portů v samotném sekačce.

Jak budu vědět, až se moje baterie začne opotřebovat?

„Když se to začne opotřebovat, největší věc, kterou uvidíte, je, že to nebude trvat tak dlouho,“ říká Gary Koenig, docent v chemickém inženýrství na University of Virginia.

Starší baterie se stávají více odporem interně a musí tvrději pracovat na dokončení stejného množství výstupu, říká. Baterie mají také určité množství sebevědomí, někdy nazývané „únikový proud“ nebo „parazitický proud“, říká Koenig.

To znamená, že plně nabitá baterie se pomalu vypouští, zatímco je mimo nabíječku. Vypouštění však probíhá pomalu. Může to uniknout jen několik procentních bodů za měsíc. Pokud jste tedy nechali plně nabitý baterii v garáži přes zimu, nezdržuje to, pokud to trvá jen 50 minut na prvním řezu, přijde jaro. Není potřeba žádná nabíječka. Stačí poplat baterii zpět na nabíječku, dokud není plně nabitý za první řez sezóny.

Nabijte elektrickou jízdu na trávníku sekačky

Zde je průvodce krok za krokem k nabíjení baterie elektrické jezdecké sekačky na trávu

 • Zůstat v bezpečí. Nasaďte ochranné oblečení, včetně rukavic a bezpečnostních brýlí.
 • Odpojte nabíječku. Odpojte nabíječku z elektrické zásuvky.
 • Vyhledejte baterii. Pokud používáte jezdeckou sekačku, baterie se nachází pod sedadlem. Nejlepší způsob, jak najít baterii, je konzultovat manuál majitele.
 • Shodujte napětí mezi sekačkou a nabíječkou. Napětí vaší baterie je označeno hodnocením AMP (Amprere). Čím vyšší je hodnocení zesilovače, tím větší je jeho proud, což znamená, že skrz něj může protékat silnější elektrický proud. Přepněte napětí nabíječky tak, aby odpovídalo napětí baterie vaší sekačky.
 • Připojte nabíječku. Ujistěte se, že kabel je bezpečně připojen k vaší baterii a nedotýká se žádných kovových částí uvnitř nebo vně sekačky na trávu. Pokud připojíte kabel nesprávně, mohl by to poškodit vaši baterii a/nebo nabíječku.

Kdy nabíjet baterii sekačky na trávu

Většina výrobců doporučuje nabíjet baterii sekačky na trávu alespoň jednou měsíčně během letních měsíců a alespoň jednou týdně během zimních měsíců.

Níže jsou uvedeny některé z nejběžnějších časů, kdy byste měli baterii připojit k nabíječce.

 • Po zakoupení nové sekačky na trávu. Před použitím nabijte baterii sekačky na trávu. To poskytne vašemu stroji dobrý počáteční start.
mohu, nabít, baterii, sekačky, trávu
 • Pokud se zdá, že vaše sekačka na trávu selže. Pokud se zdá, že vaše trávník nefunguje, zkontrolujte její baterii. Obvykle vše, co musíte udělat, je nabít baterii, aby se vaše trávník vrátil do tvaru.
 • Po dokončení sečení trávníku. Po řezání trávy nechte trávu odpojenou, aby se baterie mohla spočívat a znovu nakrýt. Pokud má sekačka na trávu vestavěný alternátor, vaše baterie zůstane nabitá kvůli šíření energie přes sekačku na trávu.

Dos a Don’ts o nabíjení baterie sekačky na trávu

Dělat:

✓ Vyberte baterie a nabíječky od původního výrobce, navržený tak, aby pracoval nejlépe s odpovídajícím nástrojem.

✓ Přepravujte a skladujte baterie od kovových předmětů, jako jsou klíče, mince, šrouby a nehty. Totéž platí pro kapaliny. Ty mohou spojit kladný terminál a záporný terminál a zkratka baterie.

✓ Odstraňte baterii při ukládání nástroje.

✓ Udržujte baterii suchou, čistou a bez oleje a mastnoty.

✓ Sledujte výkon baterie. Přestaňte používat, pokud je baterie přehřátá, poškozena nebo upravena.

✓ Chraňte terminály baterie. Barry říká, že terminály jsou slabým místem baterie, kde se vstoupí voda, prach a nečistoty. Skladujte baterie, kde lze chránit terminály.

Ne:

✗ Hodit baterii do koše. Vždy sledujte místní předpisy a recyklujte baterii v místním recyklačním centru.

✗ Nabijte baterii v příliš horkých nebo nízkých teplotách, které Koenig říká, že může také snížit životnost baterie. Různí výrobci a výrobky stanoví různé teplotní limity, které jsou uvedeny v příručkách jejich vlastníka.

✗ Umístěte baterie poblíž ohně nebo tepla, včetně pilotního světla, což zvyšuje šanci na explozi.

✗ Nabijte baterii na vlhkém nebo mokrém místě.

mohu, nabít, baterii, sekačky, trávu

✗ Pokuste se obejít jakoukoli bezpečnost nebo ovládací zařízení a změnit rychlost napětí, při které se nabíjí baterie, říká Koenig.

Užitečné rady pro nabíjení baterií

Spousta rad. některé z nich jsou protichůdné. cirkuluje o tom, zda ponechat baterii na nabíječce po celou dobu a zda nechat baterie úplně vypustit před dobíjením.

U lithium-iontových baterií může přehrát a úplné vypouštění celkový životnost baterie, říká Koenig.

Je „obecně lepší to nevypouštět celou cestu,“ říká. „Neběží to velmi nízko.“.“

To znamená udržet úroveň nabíjení baterie na 20 procent nebo lepší. Vypouštění níže, které zrychlí vyblednutí nebo pomalou degradaci baterie.

A když se dobije, odpojte, když dosáhne 100 procent.

Pokud jste zvědaví, jaký typ sekačky na trávu je pro vás nejlepší, podívejte se na náš průvodce nejlepšími elektrickými sekačkami pro majitele domů.

Tipy pro údržbu baterie sekačky na trávu

Správná údržba baterií pomůže vaší sekačce na trávu nejlépe a žít déle. Zde je několik tipů, jak pomoci prodloužit výdrž baterie sekačky na trávníku.

 • V zimě vaše baterie ztratí život kvůli nedostatku použití. Chcete-li to nabité během sezóny, odpojte ji od sekačky na trávu a uložte ji na chladném a suchém místě. Použijte navíječku k pramínku, aby byla nabitá během těchto chladných zimních měsíců.
 • Neprovozujte sekačku na trávu s mrtvou baterií.
 • Když vezmete sekačku na trávu uvnitř, vypněte ji, abyste se vyhnuli poškození baterie.
mohu, nabít, baterii, sekačky, trávu
 • Nenechávejte baterii na trávníku celý den. To způsobí přehřátí sekačky na trávu, zkrátí výdrž baterie a poškodí sekačku na trávu.
 • Baterii vždy nabijte alespoň jednou za měsíc.
 • Nikdy nepoužívejte baterii sekačky na trávu, abyste spustili auto. Pokud tak učiníte, poškodí vaši sekačku na trávu a na rozdíl od automobilových baterií se záruka sekačky na trávu nepokrývá vaše baterie.
 • Když dosáhne plného náboje, vždy odstraňte baterii sekačky na trávu.

Na konci dne se doporučuje nechat majitele majitele mít konečné slovo.

Časté časté

Jak dlouho trvá, než se sekačka na trávu plně nabije?

Typy nabíjení pro elektrické sekačky závisí na typu baterie i nabíječky. Některé sekačky na trávu se účtují do 100 minut a běží po dobu 1 až 2 hodin. Větší sekačky na trávu se mohou účtovat po dobu 3 až 4 hodin a běžet za 1.5 hodin.

Typ sekačky na trávu také hraje roli v době nabíjení. Například bezdrátové sekačky BlackDecker používají dvoustupňový nabíjecí systém, kde se první fáze účtuje na 75%, zatímco druhá fáze přidává zbývajících 25%.

Malé sekačky na trávu

Sekačka Typ baterie Doba nabíjení/doba řezání
Snapper Push Mower Lithium-ion 30 minut/25-30 minut
Sluneční sekačka Sun Joe Lithium-ion 1.5. 2 hodiny/45 minut
Cub Cadet menší sedí na sekačce Lithium-ion 4 hodiny/1 hodina

Velké sekačky na trávu

Sekačka Typ baterie Doba nabíjení/doba řezání
Komerční sekačka s vlastním pohonem Leo Lithium-ion 2 hodiny/50 minut
Cub Cadet Big Sedět na sekačce Lithium-ion 4 hodiny/1.5 hodin
Weibang velký sedět na sekačce Lithium-ion 12 hodin/2.5 hodin

Zdroj: zahradní gadgety

Kolik stojí výměna baterie mrtvé sekačky?

Bohužel, baterie jsou nejdražší součástí bezdrátových push sekaček. Například 20-palcová sekačka Ryobi stojí asi 400 v Home Depot asi 400. Náhradní baterie pro stejný model je asi 200 v Home Depot. 465 ego 21-palcová 56-voltová sekačka Amazon nabízí běhy na 260 baterii.

Nahrazení jezdeckých baterií sekačky na trávu nebo baterií trávníků je levnější, ale možná budete muset koupit více z nich. Pro Ryobi RY48110, který stojí kolem 2 500 nových, vás bude stát asi 66. To znamená, že nákup čtyř na Amazonu by stál 264.

Jaká je životnost baterie sekačky na trávu?

Při správné péči by měla baterie sekačky na trávu s olověným trávníkem trvat asi 3 až 4 roky. Většina motorů napájených z baterií má lithium-iontové baterie, které mohou trvat až 5 let.

Několik faktorů, které ovlivňují životnost baterie, jsou přepsání baterií, extrémní teploty (horké nebo studené) a zajištění čisté a suché baterie. Udržování sečení paluby čisté může pomoci motoru běžet efektivněji a baterie vydrží déle.

Zavolejte profesionála

Pokud máte dostatek potíží s udržením baterie mobilního telefonu nabité, nechte se místního trávníku prosazovat o sečení a údržbu ve vašem trávníku.

Hlavní obrázek kreditu: Drake McLemore / Istockphoto

Derek Lacey

Dříve se v U-U objevily spisovatele zemědělství pro Hendersonville Times-News.S. News World Report, Charlotte Observer, News Observer a stát. Získal 15 cen od Asociace Press Association a Gatehouse v Severní Karolíně, od novinek od novinek a vyšetřovacích zpráv po fotografie a multimediální projekty.

Dvůr pracuje kliknutím na tlačítko.

Jak je vidět ve Forbes, CNBC a USA Today, Lawnstarter usnadňuje naplánování služeb s místním profesionálem na péči o trávník.

Užijte si svůj krásný trávník.

Chceš krásný trávník?

Získejte snadno srozumitelné, akční tipy na dvoře, které vám poskytnou nejzelenější trávu na bloku.