Nejlepší American Made Mackak Lawn sekačky (ve skutečnosti vyrobené v USA). Značky sekačky na koni

Nejlepší American Made Mackak Lawn sekačky (ve skutečnosti vyrobené v USA)

S tolika výrobci sekaček na trávu na světě může být pro majitele domů těžké vybrat si nejlepší značku, kterou můžete koupit. Jedna věc, která by se mohla zohlednit do vašeho rozhodnutí, je to, kde se sekačky na trávu. Dnes odhalím ty nejlepší americké sekačky na trávu.

I když společnost sídlí v cizí zemi, mohla by stále sestavit své sekačky v Americe a dnes se zaměřím na ty nejlepší americké značky sekačky vyrobené.

Lawnchick.com je podporován čtenáře. Pokud provedete nákup po kliknutí na odkaz, mohu vám vydělat provizi bez dalších nákladů.

Nejlepší americké značky sekačky na trávu

Zde je můj seznam skvělých značek, které ve Spojených státech vyrábějí nebo sestavují sekačky na trávu.

  • Honda se sídlem v Tokiu (sídlo v Gruzii, USA)
  • John Deere se sídlem v Americe
  • Troy Bilt, se sídlem v Americe
  • Cub Cadet se sídlem v Americe

Uvědomte si, že ne všechny jejich sekačky jsou vyráběny ve Spojených státech, ale mnoho z nich je. Pokud konkrétně chcete americkou sekačku vyrobenou na trávu, zjistěte, kde se před provedením nákupu vytvoří každý jednotlivý model.

Je také důležité vědět, že i když existuje mnoho sekaček, které jsou sestaveny v USA, některé z nich budou zahrnovat díly vyrobené jinde.

V dnešní globální ekonomice je to docela běžné a nutně neznamená, že mají nižší kvalitu.

Stále můžete být hrdí na to, že vědí, že vaše sekačka byla postavena v Americe, pokud vidíte „Sestaveno v Americe“ na jeho nálepce sériového čísla.

To znamená, že americké ruce dají vaši sekačku dohromady po kousku a že vaše dolary přispívají do americké ekonomiky podporou americké továrny, kde byla sekačka postavena.

Následující článek je podrobnější pohled na každou z výše uvedených značek a na jejich nejoblíbenější sekačky.

Honda. se sídlem v Tokiu, ústředí sekačky v Gruzii

Jedna z nejznámějších automobilových společností na světě, Honda také vyrábí sekačky na trávu.

Honda Power Equipment má sídlo v Alpharetta v Gruzii. Je to místo, kde jsou postaveny téměř všechny 21palcové push a samohybné sekačky Honda Lawn, které zde prodávají ve Spojených státech.

Honda Power Equipment zde staví sekačky v USA od roku 1979.

Jejich sekačky na trávu jsou známé tím, že začínají rychle, trvají po dlouhou dobu a vyžadují velmi malou údržbu, proto jsem hrdým majitelem jednoho.

Jednou z vlastností, která umožňuje tyto výhody, je dvě systémy řezání čepelí jejich sekačky. To pomáhá snižovat opotřebení čepelí a motoru, zvyšuje dlouhověkost a snižuje náklady na údržbu.

Hlavní nevýhodou Honda Mowers je to, že mohou být docela drahé. Jejich procházka za sekačky rozhodně stojí víc než někteří z jejich konkurentů.

To znamená, že jsou vynikající, a pokud si můžete dovolit, je to to, co doporučuji. Vlastním a používám 21 ″ sekačku na Honda, kterou jsem koupil z Home Depot, a to je silné po dobu 9 let bez problémů díky základní údržbě jarní sekačky každý rok a zimující sekačku správně každý podzim.

Také používám plyn bez ethanolu s názvem Trufuel, který si můžete koupit online nebo v obchodě z eso hardwaru, Home Depot nebo online z Amazonu. Je to dražší než běžný plyn, ale udrží váš motor v provozu a nebude se zhoršit, pokud ho necháte sedět ve své sekačce během zimy.

Zde je několik z nejoblíbenějších modelů Honda:

Honda 3-in-1 Variabilní rychlost plyn procházka za trávníkem sekačkou

Nejprodávanější sekačkou Honda je procházka plynem 3-in1 za sekačkou na trávu s vlastním pohonem a většina kupujících má jako cena. Tato procházka za sekačkou má celou řadu funkcí, díky nimž vyniká.

Motor je neuvěřitelně výkonný a má proměnlivé rychlosti, které můžete upravit, takže je velmi efektivní, ale snadno ovládatelný. Umožňuje vám velmi snadno přepínat mezi mulčováním a pytlem s režisérem One Step Clip.

A konečně, změny ropy a plynu jsou jednoduché, protože při nalévání máte pomoc při měření kapalin a máte delší linky plynu/oleje.

Je ideální pro loděnice, které mají velikost o půl akru na jeden akr, protože je to relativně malá, ale stále silná sekačka.

Honda 4-in-1 plyn procházka za samoobsluhou sekačkou na trávu

Tato sekačka je podobná předchozímu, ale umožňuje vám dělat mnohem více a přichází s více funkcemi. Má systém Stop Blade Stop Roto-Stop, stejně jako jednotku s variabilní rychlostí.

Díky svému systému 4-in-1 Versamow s ředitelem CLIP znamená tento stroj, který můžete sekat i skartovat listy, vypouštění, mulč a taška.

John Deere. se sídlem v USA

John Deere je americký domácí veterán ve výrobě sekačky na trávu. Většina sekaček John Deere Tractor je vyrobena.

Shromáždějí se ve Spojených státech, většinou používají americké díly.

První uvolňující sekačky V roce 1963 si vybudovali pověst pro poskytování vysoce kvalitních jezdeckých sekaček, které mohou řešit jakýkoli pracovní problém.

Hlavní věc, kterou si můžete uvědomit s John Deere Mowers, je to, že jsou pravděpodobně nejdražšími sekačkami na tomto seznamu.

Ale určitě získáte své peníze za to, jak odolné jsou a jak rozmanité jsou jejich funkce.

John Deere S120 42-palcová paluba 22 HP Hydro Lawn Tractor

Jedním z nejpopulárnějších produktů Johna Deere je kaluž John Deere S120 42 palců 22 HP Hydro Lawn tractor. Můžete si být jisti, že je postaven v USA.

Ano, jedná se o velkou investici, ale pokud máte obrovskou nemovitost, může být traktor trávníku, co potřebujete.

Tento traktor na trávníku má špičkový výkon 22 hp V-Twin John Deere Brand Engine. Zjistíte, že změny oleje s touto sekačkou trvá jen asi 30 sekund, protože zahrnuje systém jednoduché změny Johna Deer.

Trackovník John Deere S240 s 48palcovou palubou

Další nejprodávanější sekačkou od Johna Deere je trávník S240 s 48palcovou palubou. To vyrobené v sekačce USA má velmi výkonný motor s 48 palcovou palubou, který snadno prořízne trávu a provádí všestranné funkce.

Automatická převodovka s pohonem vám poskytuje více rychlostních možností, takže můžete snadno sekat malé a velké trávníky.

Tato sekačka je nejdražší na tomto seznamu, ale je nesmírně odolná a schopná řešit několik různých pracovních úkolů.

Od řezání trávy, přes mulčování, po odstranění sněhu, tato sekačka nabízí pohodlný nástroj all-in-one pro práci na zahradě.

Troy-Bilt-se sídlem v USA

Troy-Bilt je o něco méně známý výrobce, ale jejich sekačky jsou vysoce kvalitní a schopné provádět více různých pracovních míst.

Tato společnost navrhuje hlavně sekačky na menší yardy a má překvapivě dostupné ceny.

Jedinou nevýhodou je, že sekačky na zachycení Troy nejsou pro velké trávníky nejlepší, protože jsou navrženy pro trávníky, které mají velikost o půl akru na jeden akr.

Ale pokud více lidí pracuje na jednom velkém trávníku, možná zjistíte, že sekačky zabalení Troy jsou skvělou levnou možností.

Troy-Bilt 21-palcová 140 cc Briggs Stratton Gas Push sekačka na trávu

Postavená ve Spojených státech z amerických částí, Trójská sekačka na trh s plynem Tróy, používá sekaň na trávu s trojským výřezkem pro snadné a rovnoměrné řezání trávy.

Toto je dostupná možnost sekačky, která je skvělá pro malé vlastnosti. Má 11palcová zadní kola, která usnadňují sekání různých terénů.

S prvotřídním motorem Briggs a Stratton s prvotřídním stažením 140 cc. Vždycky dostanete rovnoměrně řezání trávy, protože tento stroj má systém řezání Triaction Brands.

Troy-Bilt 17 HP Gas Pony 42K Jízda sekačka na trávu

Pokud chcete sekačku traktoru, ale nechcete utratit jmění, zvažte Troy-Bilt 17 HP Gas Pony 42K Jízda na trávu. Je to jeden z nejdostupnějších na trhu.

Tato jezdecká sekačka je vybavena motorem Kohler o 17 hp, takže za náročnějšího počasí získáte vynikající výkon.

Stejně jako ostatní sekačky, které jsem zde uvedl, je tato jezdecká sekačka na trávu. Dalším pohledem je návrh rámečku této sekačky. Dává vám více prostoru nohou.

Cub Cadet. se sídlem v USA

V neposlední řadě kadet Cub. Tato značka může soutěžit i s Johnem Deereem, pokud jde o kvalitu sekačky.

Sekačky kadetů Cub jsou známé tím, že mají dobře navržené systémy řezání, které usnadňují krásný trávník.

Kromě toho některé sekačky kadetů Cub zahrnují funkce, které obvykle nenajdete v jiných značkách. Ovládání tempomat a rychlost, kterou můžete ovládat pomocí pedálu, je několik příkladů.

CUB CADET SC 300 Podpisová sekačka na trávu

Cub Cadet SC 300 Signature Cut Self-Colled Lawn Meghter je jedním z nejmocnějších push sekaček kolem. Je to také cenově dostupná volba.

Tato sekačka má komerční motor o komerčním třídě 173 cm. Jsou zadní kola jsou vysoká 11 palců. To vám pomůže hladce vypořádat se s každým druhem terénu. Klíčem je také pohon předních kol.

Cub Cadet Zt1-46 kh Zero Turn sekačka

Kadet Cub ZT1-46 KH Zero Turn je velká investice. Je však třeba vyrobit, pokud hledáte tento typ sekačky. Vyrobeno v USA, je to skvělá volba pro velkou nemovitost až do dvou akrů.

Tato jezdecká sekačka má 22 hp 725cc Kohler KT7000 Series Twin-Calinder Engine. Pokud máte na svém majetku mírné nebo malé kopce, může se s nimi setka.

Je snadné se dostat na palubu sekačky na koni kadet Cub a můžete snadno přistupovat k motoru. Jsem velkým fanouškem celé řady sekaček Cub Cadet.

Existuje mnoho dobrých amerických sekaček na trávu

Jak jsme zde viděli, každá ze značek, o kterých jsem mluvil výše, nabízí velký výběr sekaček. To je to, co považuji za nejlepší sekačky.

Američtí sekačky na trávu vám dávají klid a hrdost na nákup stroje vyrobeného v USA.

Nyní víte o možnostech fantastické sekačky, které byste měli zvážit. Než však půjdete, dozvíte se také o značkách sekačky na trávu, abyste se za každou cenu vyhnuli.

Trackovník vs Garden Tractor

Pokud jste na trhu s novou jezdeckou sekačkou na trávu, možná nevíte, co hledat. Existují dvě obecné kategorie jezdeckých sekaček. traktory trávníku a zahradní traktory. Jaký je však rozdíl mezi nimi? V této příručce budeme hovořit o čtyřech hlavních rozdílech mezi traktory trávníku a zahradními traktory, včetně funkce, velikosti, síly a nákladů.

Funkce:

Pokud nakupujete jezdeckou sekačku, první věc, kterou je třeba zvážit při porovnání těchto dvou funkcí. Hlavním rozdílem mezi traktory trávníků a zahradními traktory jsou jejich použití.

Zahradní traktory jsou obvykle těžší stroje, díky čemuž jsou kompetentnější při přepravě materiálu a připojení nářadí. Zatímco traktory trávníku se primárně používají pro sečení trávy, zahradní traktory mohou nejen sekat, ale také čiré sněhové, těžké vybavení, až do zahrad, třídních příjezdových cest a téměř jakoukoli práci, kterou byste mohli potřebovat.

Zahradní traktory mají více sestavení těžkých povinností, díky čemuž je všestrannější stroj. Zahradní traktory zvládnou širokou škálu příloh.

?
John Deere X300 Traktor Zahradní traktor John Deere X700

Velikost:

Pokud jde o porovnání velikosti, opravdu jediným viditelným rozdílem je to, že zahradní traktory jsou obvykle větší, je to proto, že obvykle mají větší, výkonnější motory a převodovky, vyžadují větší sestavu pro umístění těžších komponent. Protože zahradní traktory se také často používají pro přepravu a pohybujících se materiálů, mají tendenci vážit více.

Můžete si také všimnout, že zahradní traktory mají větší kola zadního pohonu než traktory trávníku. To je tak, že dokážou lépe zvládnout těžké připojení. Na druhé straně to znamená, že traktory trávníku mají zvýšenou manévrovatelnost a mohou snadno bičovat těsné zatáčky a překážky.

Vzhledem ke zvýšené poptávce v úkolech mají zahradní traktory tendenci být větší, robustnější a těžší než traktory trávníku. Traktory na trávu mají menší kola, což znamená zvýšenou manévrovatelnost. Zahradní traktory váží více, což z nich činí ideální pro kopcovitý terén.

Napájení:

Na první pohled není velký rozdíl mezi zahradním traktorem a traktorem trávníku. Největší rozdíl mezi nimi je skutečně nalezen pod kapotou. Protože zahradní traktory se používají pro širokou škálu funkcí, mají vyšší koňskou sílu. Na druhé straně se traktory trávníku primárně používají k sečení, což vyžaduje méně koňských sil.

Dalším velkým rozdílem mezi zahradními traktory a traktory trávníků je to, že zahradní traktory jsou obvykle vybaveny blokovacím rozdílem. Diferenciální zámky mohou pomoci zajistit trakci při operaci v drsném, skalnatém, měkkém nebo blátivém terénu omezením rychlosti otáčení kola, takže každé kolo se otáčí stejnou rychlostí. Když každé kolo pracuje unisono, můžete umožnit kolům udržovat rovnoměrný kontakt, což vám poskytne větší trakci.

Mnoho zahradních traktorů je obvykle menší koňské síly (15-25 hp), které mají obvykle méně koňských sil (15-25 hp), které mají větší sílu (20-30 koní) Většina zahradních traktorů je vybavena rozdílnými zámky, což jim dává lepší trakci nad drsným terénem.

Náklady:

Pokud jde o rozhodování mezi traktorem trávníku a zahradním traktorem, poslední rozhodující faktor by měl být náklady. Jen mějte na paměti, že protože zahradní traktory jsou větší a těžší, všestranné stroje, zahradní traktory budou obvykle o něco dražší.

Traktor na trávu nebo zahradní traktor?

Pokud máte potíže s rozhodováním, zda by pro vás byl nejlepší traktor trávníku nebo zahradní traktor, je třeba zvážit jen několik věcí:

Síla: Zahradní traktory jsou postaveny tak, aby přijaly jakoukoli práci, kterou na to hodíte. Z tohoto důvodu mají více výkonu a diferenciální zámek pro manipulaci s drsným terénem. Funkce: Pokud se vaše primární potřeba seká, pak traktor trávníku provede práci rychle a dostupně. Pokud se chystáte na obdělávání půdy a přepravy, budete potřebovat další sílu, kterou zahradní traktory mohou nabídnout. Náklady: Kvůli jejich těžkopádné výstavbě mají zahradní traktory tendenci stát více.

V Mutton Power Equipment of Fort Wayne, Indiana, jsme hrdí na to, že nosíme některé z nejlepších trávníků a zahradních traktorů dostupných od nejlepších značek, jako je John Deere, Simplicity a další. Ať už se potřebujete pohybovat sněhem, až do zahrady nebo provzdušnit trávník, máme také širokou škálu příloh traktoru, která vám pomůže dokončit práci v žádném okamžiku

Jízda sekačky na trávu

Funkce HST FOOT PEADAL HAND BEDER OPERÁTOR může použít buď pedál HST, nebo ruční páku pro řízení. Když při jízdě pustíte pedál, stroj se najednou zpomalí. Pedál a páka se podle potřeby používají selektivně. Sekání.

Jezdící sekačka na trávu MG1022X

Šířka řezání: 970 mMengine Power: 14.1 KW

Funkce Run-Through Pedal Sečení dílu stoupá do horní polohy a diferenciální zámek se zapojí, když je nasazen „průběh pedálu“. Usnadňuje provoz stroje na hrbolatém půdě. Při sečení bliká průběžná lampa.

Jezdící sekačka na trávu ME1022X1

Šířka řezání: 970 mMengine Power: 14.1 KW

Má velký průměr Přední pneumatika Vzor koberců brání stroji v smyku, když stroj kruhy. Provoz chodidla nohou je snadná s pedálem nohou. Variabilní ovládání výšky sečení Výška sečení.

Jezdící sekačka na trávu Buffalo 100 bphpx2

Šířka řezání: 100 cMengine Power: 13.5 kW

Jeden den práce.„Charles Hervet, krajinář s jejich 1m řezacími palubami a 20.5 hp dieselových motorů, nové sekačky Buffalo 100 se mohou pochlubit teoretickou účinností 12 000 m²/h, což je poměr bezkonkurenční hmotnosti k výkonu.

Jezdící sekačka na trávu Hydro 124DX

Řezací šířka: 124 CMENGINE Power: 17 KW

RIDE-ON COWERS SVĚT ARMAL HYDRO 124DX od Etesie je první sekačka, která kombinuje přímou zadní ejekci, intregrovanou sbírku a vyprazdňování s vysokým výpisem (patentované). Všechny funkce, které z něj dělají jeden.

Jezdící sekačka na trávu Buffalo 100 Bvhpx

Řezací šířka: 100 cMengine Power: 14 KW

Namontováno 100 cm překrývajícím se řezací palubu a 23-konící dvouválcový Vanguard Engine, má vyšší hodinový výstup sečení až 12 000 čtverečních.m. za hodinu a nerovnoměrný poměr hmotnosti k napájení. Především to představuje vynikající hodnotu.

Jezdící sekačka na trávu EF 108 L/16 K

Šířka řezání: 108 cm

Poloměr otáčení 65 cm Technické funkce poloměr otáčení: 65 cm Make Motor/Model: Emak K 1600 AVD Výška řezu: 30-80 mm, 7 pozic Pohon: Hydrostatická rychlost (km/h): od 0 do 8.8 km/h v dopředu. od 0 do 3.8 km/h.

Jezdící sekačka na trávu Tuareg 92 Evo

Šířka řezání: 92 cm

Poloměr otáčení 65 cm Technické funkce Vysunutí: 570 cm3. Poloměr otáčení 708 cm: 65 cm Make Motor/Model: BS Vanguard V-Twin. Emak K 2400 AVD V-Twin Výška řezání: 50-120 mm, 6 pozic Pohon: Hydrostatický, sebezápadnutí.

Jezdící sekačka Tuareg 92 Evo 4×4

Šířka řezání: 92 cm

Posun 627 cm³. 708 cm3 poloměr otáčení 65 cm Technické funkce poloměr otáčení: 65 cm Make Motor/Model: BS Vanguard V-Twin. Emak K 2400 AVD V-Twin Výška řezu: 50-120 mm, 6 pozic Pohon: Hydrostatický 4×4, sebezápadnutí.

Jezdící sekačka Tornado 7108E

Řezací šířka: 108 CMENGINE Power: 3 kW

Jeden dotek k zahájení. Jeden dotek upravte výšku řezání. Poháněno dlouhotrvající integrovanou baterií Stiga Epower pro trávníky až do 7 500sqmsMimple-elektronický řídicí panel pro ovládací prvky s jedním dotykem.Efektivní. nahoru.

Jezdící sekačka na trávu r 112ic

Šířka řezání: 85 cm

Tento jezdec napájený z baterií je víceúčelová sekačka na trávu se širokou škálou nástavců. Husqvarna R 112ic dodává veškerý výkon a pohodlí jezdce, přesto bez hluku motoru. Efektivní.

Jezdící sekačka na trávu RT 4082

Šířka řezání: 80 cMengine Power: 7.6 kW

Tuto sekačku můžete také volitelně vybavit vložkou mulčování. Zde jsou na trávníku ponechány výstřižky trávy jako přírodní hnojivo, které podporuje růst trávníku. Technické specifikace: Hodnota trávníků: nahoru.

Zobraná sekačka na trávu 76602

Řezací šířka: 63 INENGINE Power: 26 Ch

-Velký, špatný a silný. Jeden průchod s tímto strojem je vše, co bude potřebovat, abyste věděli, že nikdy nebudete sekat s ničím jiným budováním jako býk. Spolehněte se na komponenty komerční třídy, jako je paluba Ironforged, 10-měřicí ocel, generování G-Force.

Jezdící sekačka na trávu 1200

Šířka řezání: 1 200 mm

S Avant Collecting Mower 1200 můžete snadno sekat a sbírat výstřižky. Díky svému vynikajícímu sběru sání listů z trávníků je také možné. Mulčující čepele.

série SZ330 sekačka na trávu

Šířka řezání: 152 cm. 183 CMENGINE Power: 32 Ch

Iseki nula.Série sekačky Turn SZ330 s dostatečnou vysoce výkonnou dieselovou motorem poskytuje efektivní výkon pro sečení. Stroj může být ovládán dvěma manévrovatelnými pákami HST a provádí poloměr otáčení 360 stupňů, aby eliminoval.

Jezdící sekačka na trávu ztr 50 Pro

Šířka řezání: 1 270 MMENGINE Power: 20.6 ch

Blue Bird představuje novou řadu trávníků, která umožňuje snadné sečení trávníku rychle a s velkými výsledky. Blue Bird Lawnmowers jsou stroje výhradně pro profesionální použití a vhodné pro řešení.

sekačka na trávu s nulovou otočení

Šířka řezání: 48, 54, 60 INENGINE Power: 22, 24, 27 Ch

-Rychlost sečení až 10 km / h.4yr / 750HR Limited záruka zcela nová přepracovaná 2022 FASTRAK FASTRAK je perfektní sekačkou pro zahájení vašeho podnikání v oblasti trávníku, rozvíjet své podnikání v oblasti trávníku nebo sekat velké výměry.

Jezdící sekačka RM88, RM950

Šířka řezání: 800, 950 mMengine Power: 11.8, 13.2 KW

Výška řezu: 10-70 mm (systém úpravy volného nastavení) Rychlost: vpřed.-0 ~ 10.0 (km/h) dozadu.-0 ~ 4.5 (km/h) (HST přenos) vybavené systémem rozlišení odlišného ozubeného zařízení. Systém řízení typu stojanů a pastorků.

Zt 5110tr/W ZT 5110tr/W

Šířka řezání: 51 CMENGINE Power: 3.6 kW

Specifikace motor. : Model motoru Texas. : Typ motoru TG670V. : 4 tah cc. : Kapacita nádrže 196 cc. : 1 litr síla. : 3,6 kW V. 2800 Rev./min. Úrověn hluku. : 98 dB letiště. : Papír s pěnovým filtrem

Jízda na trávu jako jezdec 799

Šířka řezání: 80 cMengine Power: 6.8, 7.5 kW

As-Motor’s Enture-Level Ride-On Sekačka pro soukromé nemovitosti a Meadow Orchards AS-Motor’s Ride-on Family Family začínají s jezdcem AS 799, vybaveným 344 ccm Briggs Stratton Series 3 Powerbuilt.

ZORČÁRNA NULOROVÁ TRACKA 125V

Šířka řezání: 48, 52, 61 in

Kombinace silného výkonu s kompaktním designem ideálním pro sečení těsných čtvrtí, model 125V je skvělý způsob, jak vstoupit do pohodlí, kvality a trvatosti kobylky.

Jezdící sekačka na trávu S14i

Šířka řezání: 91 cm. 107 CMENGINE Power: 14 CH

Patentovaný Walker GHS dmychadlo s vývodem hřídele a komponenty komerčního stupně činí S14i vážnou komerční sekačkou na základní úrovni navrženou pro obytné nemovitosti.

sekačka na trávu s nulovým otočením Lazer, Quest, Radius, Navigator Series

Hledáte sekačku, kterou navrhl někdo, kdo ví, jaké to je provozovat jednu? Tým v Exmarku s vámi strávil čas v práci. Cítili jsme stejné bolesti a bolesti a dozvěděli jsme se, od čeho jste opravdu chtěli.

Jezdící sekačka GTM, GSM

Šířka řezání: 80, 112 CMENGINE Power: 15.5, 16 CH

Gianni Ferrari GTM Gianni Ferrari GTM je komerční tráva sbírající sekačku, která kombinuje technické funkce a specifikaci s vysokým rozsahem, s maximální šířkou pouze 85 cm. 80 cm řezaný, 280 litrový tráva.

ZORČASKA ZERO OTOČNOST AWYZ4620BS

Řezací šířka: 120 cMengine Power: 15 kW

Sekačka awyz4620bs LPG Zero-Turn navržená pro použití obytnými zákazníky, kteří hledají efektivní stroj na sečení s výjimečnou manévrovatelností a ořezáváním. Na vyžádání může být na trávu vybavena.

Jezdící sekačka na trávníku Alizé

Šířka řezání: 72 cm

Jezdící sekačka na trávu T 23-125.6 HD V2

Šířka řezání: 125 CMENGINE Power: 14.4 KW

silný. Takto se náš traktor sekačky sekačky představuje. Pokud chcete efektivně zpracovat opravdu velké trávníky, doporučujeme sólo trávníku trávníku

Jezdící sekačka na trávu Asso 67

Šířka řezání: 67 CMENGINE Power: 10.5 ch

jezdců. Rám v čtvercové sekci Tubulární ocel svařovaný robotizovaným systémem, 67 cm řezací paluba doporučená pro zahrady a trávníky od 1 000 do 3 000 metrů čtverečních velikostí. Briggs Stratton AVS zahrnuje nový.

Jízda na trávu horolezec 7.13

Šířka řezání: 850 mMengine Power: 10 CH

Horolezec 713 je hydrostatický stroj na trávu/hrubý řez. Je to ideální při řezání dlouhé trávy, malých sazenic, bracken atd. Na svazích nebo zvlněné půdě

Jezdící sekačka na trávu Rex300

Šířka řezání: 84 cm

ručně zapojené, jedna čepel 84 cm hi vac sekačka, kterou lze převést z mulčování na boční výtok jednoduše a rychle. Jezdec zadního motoru REX, spolu s jeho slavným sekačkou HI VAC HI VAC WAC.

Jezdec sekačky na trávu Mistral 12,5 kh

Šířka řezání: 72 cm

Oslovte své klienty na jednom místě, po celý rok

Vaše návrhy na zlepšení:

Filtry: Najděte správné produkty rychleji. Terminologie: Použijte nejběžnější termíny průmyslu. Značky: širší výběr. Produkty: Zlepšení relevance sbírky. jiný

Dostávejte aktualizace v této sekci každé dva týdny.

Podrobnosti o tom, jak Agriexpo zpracovává vaše osobní údaje.

S Agriexpo můžete: Najít nedaleký distributor nebo prodejce | Kontaktujte výrobce a získejte nabídku nebo cenu | Prozkoumejte charakteristiky produktu a technické specifikace pro hlavní značky | Zobrazit katalogy PDF a další online dokumentaci

jsou před zdaněním. Vylučují poplatky za doručení a celní povinnosti a nezahrnují další poplatky za možnosti instalace nebo aktivace. jsou pouze indikativní a mohou se lišit podle země, se změnami nákladů na suroviny a směnné kurzy.

Nejlepší sekačky s nulovým otočením z roku 2023

Tito dosahují vzácného činu, aby se zábava sečení trávníku.

Autor: Roy Berendsohn: 1. března 2023

Pokud jde o práci na zahradě, sekačky Zero Turn jsou nemožné. Dělají zábavu sečení trávníku. To dosahují tím, že dávají bezprecedentní rychlost, kontrolu a manévrovatelnost k likvidaci osoby sekání trávníku. Takzvaná funkce „nulové turn“ těchto sekaček přeměňuje stroj na trávu na něco podobného jízdě pobavovacím parku. Nasměrujete stroj se dvěma pákami. levá páka ovládá levé kolo, pravý páku pravého kola. S tímto nastavením řízení můžete přiblížit krajinu, která seřící přímky, křivky nebo otočit sekačku do rohu a ven z rohu. Co se nelíbí?

Přečtěte si dále, abyste pochopili, jak tyto agilní trávníky fungují, jak je chodíme na jejich testování, a vidíme některé kandidáty, které jsme nedávno testovali, stejně jako někteří, které jsme neměli, ale že si myslíme, že vypadají zvlášť slibně.

Jak fungují sekačky

Jezdící sekačka s nulovým otočením se skládá z operátorové platformy, rámu a kol, motoru (nebo bateriové banky), přenosu (nebo motorů) a dvojice ovládacích pák běžně známých jako lap tyčinky. V plynových sekačkách motor pohání systém řemenice. Jedna skupina kladků řídí čepele, jiná skupina pohání pár převodů. jeden na každém zadním kolečku. Když přesunete klínovou lištu dopředu nebo zpět, nasměrujete přenos, aby šel rychleji, pomaleji nebo dokonce otočil opačnou cestu. Když se jedno hnací kolo otočí ve směru hodinových ručiček a druhý proti směru hodinových ručiček, sekačka se otáčí. Když se kola otáčí různými rychlostmi, sekačka se otočí v oblouku ve tvaru oblouku. Když jsou bary v neutrální poloze, sekačka se zastaví. Kromě parkovací brzdy neexistuje žádný jiný mechanismus brzdění. Posílení sekačky s nulovým otočením s baterií fungují stejným způsobem, ale mají samostatné motory, které řídí zadní kola a jeden pro každou čepel uvnitř sekačky.

Pokud jde o přenos, většina sekaček má hydrogear EZT-známý a nákladově efektivní transsaxle s reputací pro trvanlivost.

Některé sekačky používají palubu vyraženou z jednoho kusu oceli, jiné používají palubu vyrobenou z více kusů a svařovány dohromady. Vyrobená paluba může být postavena z silnější oceli za nižší cenu, než by bylo možné postavit jinak. Jakmile mluvíte o lisování kovu tak silného jako 10 rozchodů (asi 1–8 palce tlustý), náklady na razítko takové paluby by zvýšily cenu sekačky nad rámec toho, co většina lidí je ochotna zaplatit. Paluby v sekačkách se pohybují od 42 do 52 palců, což je typická velikost v této třídě produktu. Když jsou tyto sekačky poháněny těmito motory a hydrogeary. Všimněte si však, že tento snížení kvality klesá strmě, pokud udržíte tuto rychlost ve velmi silné trávě nebo na nerovném terénu.

Pokud jde o elektrické sekačky, představují přední hranu technologie v této kategorii. Jedná se o pozoruhodné a drahé sekačky poháněné velkými napěťovými lithium-iontovými bateriemi. Pokud máte zájem o snížení hluku sečení a zjednodušení rutiny údržby odstraněním plynu a oleje, stojí za to se podívat.

Výběr sekačky s nulovým otočením

Každý by si chtěl vybrat největší možnou sekačku s nulovým otočení. Realita se obvykle připojuje, protože tyto stroje jsou drahé a široká škála možností, které jsou dnes dostupné, rychle zvyšují náklady. Zhruba řečeno, začnete někde v rozsahu sekačky s 42palcovou palubou v blízkosti 3200 až 3500 a pohybujte se v přírůstcích 1000 až 1500, dokud nedosáhnete základního komerčního vybavení, které stojí 7000 až 8000.

Opět, když mluvíme o aproximaci, sekačka s 42palcovou palubou sníží o dvou akrových šarží (která bere v úvahu, že dům, příjezdová cesta, přístavby a různé funkce krajiny zabírají část tohoto prostoru). Použijte sekačku s větším palubou, abyste nakrájeli cokoli na dva akry. Ale tady je námitka. Tato sekačka ZTR na základní úrovni (řekněme 3200, řekněme) s 42palcovou palubou se bude opotřebovat rychleji a bude potřebovat více údržby než sekačka s 50palcovou palubou, těžším rámem, větším motorem a vyšší kvalitou a tlustší palubou s robustnější vřetena čepele, stojí 4500.

V nejjednodušších možných podmínkách můžete snížit menší oblast s větší sekačkou a očekávat větší dlouhověkost ze stroje (nemluvě o hezčím zážitku sečení) nebo můžete snížit větší oblast s menším strojem a setkat se s větší údržbou a a Zkušenosti se sečením, které bude, můžeme říci, trochu robustnější.

Při výběru sekačky je však ještě další faktory, které je třeba zvážit. Větší sekačky zabírají více místa v garáži nebo přístavbě. A sekačka s palubou 50 palců nebo dokonce 60 palců, jak by to mohlo být při provádění práce rychleji, nemusí se hodit skrz bránu plotu a může být obtížnější manévrovat na těsných místech bez tvorby Skalp značky na trávníku z mnoha otáčení z těsné čtvrtiny.

Při nakupování sekačky pečlivě zvažte všechny tyto faktory: váš rozpočet, údržba a to, zda tuto práci provedete sami, rychlost a čas sečení, manévrovatelnost a oříznutí v těsných oblastech, což je důležitost, kterou kladete na své pohodlí při sekání, snížení kvality, dlouhověkost, skladování a přístup k krajině.

Jak vybíráme a testujeme

Existuje jen jeden způsob, jak vyzkoušet sekačku, a to je oříznout trávu. Ale také děláme víc než sekat.

Zvedneme a snižujeme palubu a upravíme sedadlo. Podíváme se na přístup servisního bodu (vzduchový filtr, zapalovací svíčka a olejový filtr) a jak snadné je odstranit palubu. S každou sekačkou sekáme přibližně akr, zvažujeme kvalitu řezu a mulčování při běhu do kopce, přes umyvadlo a podél po bok. (Na postranních kopcích budeme sekat povrchy, které se objeví až přibližně 20 stupňů; výrobci obecně doporučují, aby nebyli strmější než 10 stupňů, ale rádi jsme důkladně.) Vyhodnocujeme výkon a rychlost ve srovnání s kvalitou snížení. zkoumáme, zda sekačka dodává slušnou sečení při plné rychlosti. Při sečení ve vlhkých podmínkách se podíváme na to, zda pneumatiky sekačky hromadí trávu a jak účinně vypouští vlhké výstřižky. Nakonec testujeme manévrovatelnost (tyto stroje jsou obecně velmi hbité) a jak snadno se zastaví, když ustoupíte z ovládacích pák.