Nejlepší levné robotické trávníky (2023). Nejnižší řezací sekačka na trávu

Průvodce nákupem na trávu: Jak si vybrat nejlepší sekačku na trávu

Svěží, listový zelený trávník je to, o čem mnoho zahradníků snít. A proto potřebujete dobrou trávu.

Ve skutečnosti je trávník často největší oblastí zahrady. Takže mít vysoce kvalitní trávu, která vyhovuje vaší velikosti trávy a zahrady, je životně důležité. Ve skutečnosti si myslím, že je to nejdůležitější zahradní nástroj, který můžete vlastnit.

Nakupování na trávu se však může cítit ohromující. Existuje tolik různých typů a žargon je matoucí. Modely jsou často dražší, ale přidané doplňky je obtížné identifikovat.

Takže jsem sestavil průvodce nákupem na trávu. Je to zcela nezávislé a objektivní. Nekontroluji ani nedoporučuji konkrétní modely nebo značky, ani se vám snažím nic prodat.

Průvodce nákupem je jednoduše zaměřit na vysvětlení různých funkcí a ukázat, který typ trávníku je nejlepší pro různé velikosti zahrady, styly a požadavky na energii.

Typy sekačky na trávu

Válec

Sekačky na trávu válce mají válcové čepele, které se otáčí svisle na přední straně sekačky. Řezali se proti pevné čepeli na dně. Válec by měl mít více lopatek. tři nebo více jsou nejlepší.

Lawnmowers válce jsou nejlepší pro ploché trávníky, které chcete udržovat krátké a dobře upravené. Mohou to být elektrické, benzínové poháněné a tlačné sekačky.

Rotační

Rotační trávníky mají jednu čepel, která se otáčí vodorovně pod sekačkou, jako jsou vrtule letadla.

Rotační sekačky na trávu jsou nejvšestrannějším typem a zvládnou většinu druhů trávy. Jsou lepší než sekačky válce při rozřezání déle a drsnější trávy.

Rotační sekačka může být poháněna síťovou elektrickou, dobíjecí baterií nebo benzínovým motorem.

Vznášet se

Umístěte se na trávu se vznášejí nad zemí, takže je usnadňují tlačení a zběsilé sečení nerovnoměrných povrchů. Jsou dobrou volbou pro neobvyklé trávníky a levnější než jiné typy.

Namířené trávníky však nejsou vždy vhodné pro větší zahrady. Obvykle jsou elektrické a mají rotační čepele.

Možnosti síly na trávu

Elektrické trávníky

Většina trávníků je poháněna síťovou elektřinou. Toto je nejlepší volba pro malé a střední zahrady. Sekačky jsou menší, levnější na nákup a snadno se ukládají.

Zkontrolujte, zda vám kabel umožní sekat na konec vaší zahrady před nákupem.

Měli byste očekávat, že za elektrickou sekačku zaplatíte 100 až 200 GBP. Umístění trávníků jsou levnější, počínaje kolem 50 liber.

Bearless Lawnmowers

Bezdrátové sekačky na trávu s baterií jsou bezproblémová zahradní sekačka. Mají všechny výhody elektrické sekačky, ale nemusíte se starat o kabel.

Kvůli baterii však mohou být dražší než síťové elektrické modely. Moderní lithium-iontové baterie jsou lehčí a vydrží mnohem delší než tradiční verze nikl-kadmium, ale jsou nákladnější.

Měli byste očekávat, že za bezdrátový trávník zaplatíte 300 až 500 GBP.

Benzín Lawnmowers

Sekačky na trávu poháněné benzínem jsou nejlepší volbou pro velké zahrady, kde by byl kabel sítě nevhodný. Jsou o něco dražší, ale mnohem silnější a rychlejší při řezání. Je také snazší manévrovat kolem velkých předmětů.

Mějte však na paměti, že benzínové trávníky budou potřebovat servis jako automobily, a budete muset zkontrolovat a doplnit olej.

Měli byste očekávat, že za benzínový trávník zaplatíte 150 až 500 GBP, v závislosti na vašich požadavcích na energii.

Push Lawnmowers

To jsou obecně malé válcové trávníky, které jednoduše tlačíte spolu se svou svalovou silou. Nejlepší jsou pro malé zahrady a nepoužívají elektřinu ani produkují hluk a emise.

Push Lawnmowers však nejsou vhodní pro větší nebo šikmé zahrady nebo lidi, kteří mají potíže s tlačením.

Měli byste očekávat, že zaplatíte 40 až 100 GBP za trávu.

Sekačky na trávu pro různé velikosti zahrady

Myslete na svůj trávník jako tenisový kurt. Soud v plné velikosti by byl střední trávník, polovina soudu nebo méně by byla malý trávník. Všechno větší je velký trávník.

 • Malý trávník (až 100 m2): Elektrické a bezdrátové sekačky na trávu.
 • Střední trávník (100. 250 m2): Elektrické, bezdrátové a benzínové sekačky.
 • Velký trávník (250 čtverečních mm): Benzínové sekačky na trávu.

Další faktory na trávu, které je třeba zvážit

Samohybné

Někteří elektrické a benzínové trávníky jsou sami prodlužováni. To znamená, že je nemusíte tlačit. jednoduše je nasměrujte správným směrem!

Usnadňuje sečení, zejména s velkými trávníky a těžkými stroji. Některé modely přicházejí s nastavitelnými rychlostmi, takže je můžete nastavit na pohodlné pěší tempo.

Tráva

Obecně se doporučuje sbírat výstřižky trávy spíše než je nechat na trávníku. Většina trávníků shromažďuje výstřižky v krabici vzadu. To je lepší než sekačky, které vás necháte, abyste je potom hráli!

Pokud máte střední nebo velký trávník, hledejte vysokokapacitní trávu. Tím se sníží, jak často musíte přestat sekat a vyprázdnit krabici.

Mulčtí sekačky

Můžete také získat sekačky na trávu, které velmi jemně nasekají výstřižky trávy a zatlačte je zpět do trávníku jako mulč. Někdy se nazývají recyklační sekačky. Mulč přidává živiny zpět do trávníku.

Jemné skartování pomáhá výstřihům rychle se rozkládat. Mulching sekačky jsou drahé, ale dobrá volba, pokud nemáte nikde na likvidaci travních výstřižků.

Šířka řezání

Šíření sekačky sekačky odkazuje na to, jak široký proud může na trávu. Větší šířka řezání zkrátí, kolik času strávíte sečením trávníku.

Zde je praktický průvodce využívající velikosti trávníku shora.

 • Malý trávník: šířka řezání 300 mm.
 • Střední trávník: 350-400 mm šířka řezání.
 • Velký trávník: šířka řezu 400 mm.

Výška řezání

Výška řezání odkazuje na to, jak vysoká bude tráva, když jste ji řezali. Většina trávníků má nastavitelné výšky řezání. jednoduše přesunete čepele nahoru nebo dolů.

To vám pomůže diktovat výšku trávy a nechat ji déle na podzim nebo během suchého období. Rozsahy výšky řezání jsou obvykle 20 mm až 60 mm. viz moje sekce o správné technice sečení níže.

Zadní válec

Pokud chcete, abyste na fotbalových hřištích viděli pruhovaný konec trávníku, potřebujete na trávu se zadním válcem. Čím těžší sekačka a její válec, tím déle vaše pruhy vydrží.

Zadní válce vám také umožňují sekat až k okraji trávníku.

Sekání okrajů

Pokud máte spoustu okrajů trávníku, stojí za to hledat model, který se může rozřezat až na okraj. Obecně jsou v tom lepší čepele válce nebo verze se zadními válci.

Jakákoli sekačka s vloženými předními koly nebo hřebenem pro sběr trávy je také skvělá pro sečení okrajů. není třeba se vracet s strimmerem.

Robotská trávníka

Sekačky na trávu robotů se v těchto dnech stávají běžnějšími. Tato technologie se neustále zlepšuje a nyní mohou rozpoznat překážky a okraje trávníku. A jsou mnohem dostupnější, i když stále nejsou levné.

Robot Lawnmowers jsou pro vás, pokud opravdu, nenávidíte sečení trávníku. Je zde zapojeno nějaké nastavení, protože musíte položit obvodový drát. Pak prostě nechte sekačku, abyste pokračovali s řezem. Některé modely dokonce „vlastní park“ do nabíjecí stanice po sečení.

Správná technika sečení

Nyní máte nejlepší trávu, musíte také roztřídit svou techniku ​​sečení. Velmi vypadající trávník potřebuje pravidelný režim sečení, který povzbuzuje trávy k rozvoji jemných listů. Udržuje také růst svěží a hustý a zastavuje se šíření plevelů a mechů.

nejlepší, levné, robotické, trávníky, 2023

Jedinou největší chybou, kterou většina lidí dělá při řezání trávníku, je snížit příliš nízko. Toto je známé jako „skalpování“ trávy a může ji vážně oslabit.

U normálních trávníků, které se nosí a pěšky, udržujte trávu kolem 5 cm vysoko. Pro okrasné trávníky, které se moc nevyužívají, můžete jít až 2.5cm.

Po sečení a nakrmení trávníku na jaře a na podzim se speciálním hnojivem trávníku vždy odstraňte listy a výstřižky z trávy. Ujistěte se, že si vyberete ten správný. jarní zdroje podporují listový růst a podzimní směsi vytvářejí silnější kořeny.

Nejlepší sekačky na trávu robotů na levné (2023)

Tam není tuna levných robotů sekačky na trávu přesto.

Hlavním důvodem, proč jsou tyto robotické sekačky levnější, je to, že jsou speciálně navrženy pro menší trávníky (-500 m²). A to znamená, jak si dokážete představit, na rozdíl od velkého trávníku vyžaduje menší úsilí, aby tito malí zahradníci s koly zvládli menší a obvykle méně složitý trávník, pokud jde o jejich požadavky na výkon, výpočetní techniku ​​a energii baterie.

Bez ohledu na to, existuje docela málo drahokamů na levném i pro větší trávníky. Prostě je museli být nalezeni.

Spolu s tímto průvodcem nákupem sekačky robota (což vám opravdu navrhuji rychle projít), podívejme se blíže na ty levnější, se kterými jsem se setkal. Podívejte se, které máte více fantazie a podívejte se na odpovídající recenzi.

Top 10 ve skutečnosti levné sekačky na trávu robot

Než půjdete dále, buďte si jisti o několika věcech, pokud jde o levné sekačky na trávu robota obecně. Nechtěl byste, abyste se rozhodli špatně.

Trh sekačky na trávníku robotů je stále poněkud nový, a proto je výběr poněkud omezený (a poněkud vysoko) dokonce od roku 2023.

Takzvané „levné“ sekačky na trávu robotů jsou v podstatě jen menší verze dražších modelů, přičemž pouze skutečný rozdíl je v tom, jak velký trávník jsou zapojeni. To znamená, že nákup drahé sekačky na trávu robota může být kontraproduktivní v případě menšího trávníku, kde můžete (a měl by) Místo toho se dostanete pryč s nákupem verze s nižšími náklady! Ale hej, nejsem tvoje máma.

TLDR: Levné není špatné, spíše jsou určeny pro menší velikosti trávníku (500 m²) a obvykle nemá všechny zvonky a píšťalky, jsou všechny.

#0 Husqvarna Autower 435x AWD

Jen proto, abychom se ujistili, že mluvíme levně samozřejmě si můžete získat jeden z nejdražších robotických sekaček, jako je Husqvarna Autower 435x AWD nebo ekvivalent, který zabalí výkonné funkce, jako je schopnost procházet kolem překážek bez kontaktu, stoupat stoupal. (35 °) Sklony s řízením všech kol (AWD) spolu s zvířetem baterie, GPS navigační systém mapuje celý trávník, aby se sekal náhodně a mnohem více, ale počáteční náklady by byly také také hodně za můj měsíční plat. A co kdyby to bylo ukradeno, nebo něco takového, bez toho, abych to poté dokázal.

Something more affordable would be one of the iMOW robot mowers, my personal pick in 2023, or equivalent, but which can still be rather on the heavy side for the wallet compared to these cheap ones here…

Moje zkušenost mi říká, že je mnohem hezčí dostat se do hry sekačky na trávu, aniž byste utratili jmění!

#1 Husqvarna Autower 115H

Velikost trávníku až do 1600 m² (17222 ft²). Max Incline: 17.5 ° (nebo 30%). Baterie: dobíjecí 18 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 60 minut (AVG). Doba nabíjení: 60 minut (AVG). Výška řezání: 50-90 mm (nebo 2 ″ až 3.6 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 22 cm (nebo 8.7 ″). Hladina hluku: Až 60 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#2 Gardena Sileno Minimo 250

Velikost trávníku až asi 250 m² (2700 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 18 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 65 minut (AVG). Doba nabíjení: 60-75 minut (AVG). Výška řezání: 20-45 mm (nebo 0.8 ″ až 1.8 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 57 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#3 Flymo Easilife 500 Go

Velikost trávníku až asi 500 m² (5382 ft²). Maximální sklon: 15 ° (nebo 25%). Baterie: dobíjecí 18 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 70 minut (AVG). Doba nabíjení: 75 minut (AVG). Výška řezání: 20-50 mm (nebo 0.8 ″ až 1.97 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 57 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#4 Worx Landroid M500 WR141E

Velikost trávníku až asi 500 m² (5382 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 20 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 70 minut (AVG). Doba nabíjení: 70 minut (AVG). Výška řezání: 30-60 mm (nebo 1.2 ″ až 2.4 ″). Řezací čepele: Řezejte na okraj 3 břitvy připojené k rotujícímu disku. Šířka řezání: 18 cm (nebo 7.1 ″). Hladina hluku: Až 67 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#5 Lawnmaster L12

Velikost trávníku až asi 800 m² (8611 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 20 V 4.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 120 minut (AVG). Doba nabíjení: 100 minut (AVG). Výška řezání: 20-60 mm (nebo 0.8 ″ až 2.4 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 18 cm (nebo 7.1 ″). Hladina hluku: Až 62 dB. Dálkové ovládání: Ne (pouze ovládací panel manuálního ovládání). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#6 Einhell Freelexo 1200 LCD BT

Velikost trávníku až přibližně 1200 m² (12917 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 18 V 5.2 AH lithium-ion. Provozní doba: 100 minut (AVG). Doba nabíjení: 120 minut (AVG). Výška řezání: 20-60 mm (nebo 0.8 ″ až 2.4 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 18 cm (nebo 7.1 ″). Úroveň hluku: až 59.4 db. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, celulární a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#7 Flymo Easilife 400 Go

Velikost trávníku až přibližně 400 m² (4306 ft²). Maximální sklon: 15 ° (nebo 25%). Baterie: dobíjecí 18 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 70 minut (AVG). Doba nabíjení: 75 minut (AVG). Výška řezání: 20-50 mm (nebo 0.8 ″ až 1.97 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 58 dB. Dálkové ovládání: Ano (Bluetooth, buněčný a manuální ovládací panel). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#8 Lawnmaster L10

Velikost trávníku až přibližně 400 m² (nebo 4306 ft²). Maximální sklon: 20 ° (nebo 35%). Baterie: dobíjecí 20 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 40 minut (AVG). Doba nabíjení: 45 minut (AVG). Výška řezání: 20-60 mm (nebo 0.79 ″ až 2.36 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 18 cm (nebo 7.08 ″). Hladina hluku: Až 62 dB. Dálkové ovládání: Ne (pouze ovládací panel manuálního ovládání). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#9 Landxcape LX796

Velikost trávníku až přibližně 400 m² (4306 ft²). Maximální sklon: 15 ° (nebo 25%). Baterie: dobíjecí 20 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 30-60 minut (AVG). Doba nabíjení: 240 minut (AVG). Výška řezání: 20-50 mm (nebo 0.8 ″ až 1.97 ″). Řezací čepele: 3 čepele podobné břitvě připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 65 dB. Dálkové ovládání: Ne (pouze ovládací panel manuálního ovládání). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

#10 Landxcape LX799

Velikost trávníku až asi 300 m² (nebo 3229 ft²). Maximální sklon: 15 ° (nebo 25%). Baterie: dobíjecí 20 V 2.0 ah lithium-ion. Provozní doba: 30-60 minut (AVG). Doba nabíjení: 240 minut (AVG). Výška řezání: 20-50 mm (nebo 0.79 ″ až 1.97 ″). Řezací čepele: 3 otočné čepele podobné břitvy připevněné k rotujícímu disku. Šířka řezání: 16 cm (nebo 6.3 ″). Hladina hluku: Až 65 dB. Dálkové ovládání: Ne (pouze ovládací panel manuálního ovládání). Balíček obsahuje vše, co potřebujete k jeho nastavení, a sekačka má všechny základní sečení, bezpečnost a bezpečnostní prvky (BE Ware: Další obvodový drát potřebný v případě složitějšího uspořádání na zahradě).

Jít levné. FAQ

Jaký je rozdíl mezi levným a drahým sekačkou na trávu robota?

Za předpokladu, že mluvíme o přinejmenším normální kvalitě robotických sekací z renomovaných značek, ve svém výzkumu jsem zjistil, že sekačky na trávu s robotem nejsou tak odlišné od dražších modelů v tom, jak a co dělají.

Hlavním rozdílem mezi nimi je, jak velký trávník, který jsou navrženi tak, aby pokryli, což znamená. Ty opravdu opravdu levné, které nejsou jen menšími verzemi dražších modelů, však vyříznou rohy v tom, jak složité trávník dokážou zvládnout ve srovnání (hloubka svahů, úzkost o cestách atd.). Navíc a přirozeně, ty opravdu levné mohou mít méně možností nakonfigurovat kvůli tomu. Jako takové by mohlo existovat pouze několik tlačítek, která by vám například umožnila zastavit sekačku, poslat ji na dobití, nastavit heslo a/nebo množství času, který by měl sekat denně. Tvrdil bych, že ve skutečnosti existuje krása v jednoduchosti, protože nakonec jsou robustnější a praktičtější bez triků, které zbytečně zvyšují cenu.

nejlepší, levné, robotické, trávníky, 2023

Jinak jsou to jak levné, tak dražší sekačky na trávu, to vše velmi podobné v tom, že autonomně sekat mulčováním trávy v určené oblasti.

Jak fungují sekačky na trávu s rozpočtem?

Řezali, ahem, mulčují trávu (je tu rozdíl mezi řezáním a mulčováním) autonomně a levnými obvykle v náhodném vzoru… „jo, žádné hovno,“ nepochybně byste o tom neřekli. Pravděpodobně již dostanete podstatu toho, jak fungují (a pokud ne, ověřte se s tímto článkem o tom, jak robotické sekačky fungují), a ne, neudělají vaše jídla.

Nádobí v této analogii by byly některé z okrajů vašeho trávníku, podivné těžko dosažitelné skvrny trávy kvůli úzkým stezkám, druhá strana plotu, pokud jste tam také netahali obvodový drát a ručně přinesli sekačku Prozatím tam, plevel mezi vašimi květinovými záhony, i když by to mohlo udělat číslo na hračkách vašich dětí („učení tvrdě“) a tak dále. Ani ta nej sofistikovanější plemena sekačky na trávu robot by pro vás v tomto dni a věku nedělala veškerou práci. A já bych opravdu nechtěl, aby to všechno udělali, pomyslete si na to (převzetí AI).

Důležité: Robotská sekačka na trávu, jsou navrženy tak, aby často fungovaly. Nejsou jako vaše manuální sekačky, které prosazujete na hodinu a nazýváte to den. Tyto věci fungují po celý den v cyklu sečení a nabíjení, e.G Sekání po dobu 50 minut, nabíjení po dobu 60 minut (liší se na model). Početkrát mnoho lidí vrátilo svou zbrusu novou sekačku robotů a řekla, že po dokončení tohoto prvního cyklu ponechala náplasti trávy. Zde doufáte, že jste nyní natolik informováni, abyste se nestali tímto člověkem. ^^

Jak si mám vybrat sekačku na trávu robota?

Zde vám mohu opravdu poskytnout velmi obecné znějící rady i po vynechání super zřejmé, jako je vaše velikost trávníku nebo úhly svahu, které mají tendenci se přímo odrážet za vyšší cenu. Z tohoto článku můžete získat více poznatků: Průvodce nákupem sekačky Robot trávník (odkaz se otevře na nové kartě).

 • Funkce proti krádeži-Pokud nemáte plot a obávejte se, že se ukradne sekačka na trávu robota, hledejte jeden s konfigurovatelným heslem, alarmem a možná i GPS systém. Zde je bystrý příběh: „Pokud by se někdo pokusil ukrást mou autosalon“ (odkaz se otevře na nové kartě, zdroj: Reddit).
 • Kompatibilní náhradní díly. zkuste zajistit, aby vám nebyly k dispozici pouze na druhé straně oceánu předem (náhradní čepele, extra obvodový drát, baterie atd.).
 • Neomožnost počasí-Pokud ve vaší oblasti neustále prší po celý rok.
 • Snadné použití. Například, kde se nachází ciferník výšky řezu (s některými sekačkami byste měli vynést šroubovák a převrátit věc, aby dokonce zvedli nebo snížili čepele Jiní mají volič přímo vedle ovládacího panelu jako a Jednoduchý knoflík), má ovládací panel obrazovku nebo jen tlačítka, je tam možná možnost dálkového ovládání atd.

Co když je moje velikost trávníku větší než to, co se doporučuje pro danou jednotku?

Nebude to konec světa, ale můžete skončit se skvrnami neřezané trávy, zejména v době rychlejší rostoucí trávy.

Z velké části to bude stále řezáno, přičemž výjimkou je skvrna neřezané trávy, pokud váš trávník nepřekročil doporučenou velikost trávníku o příliš mnoho. V tomto příkladu vím, že velikost trávníku je mnohem větší než to, co levné dokážou zvládnout, ale řekněme, že váš trávník byl zhruba 5000 m² a sekačka byla navržena pro 4000 m², bude to stále většinou řezané (zdroj). Znovu, a alespoň v mém případě by to nebylo rovno konec světa.

Jsou levnější robot sekačky na trávu?

Tady je krátká verze: není bezpečná pro domácí mazlíčky a děti!

Zde jsou některé typické bezpečnostní prvky (i ty levné mají tendenci tyto):

 • Tlačítko STOP. Je to manuální vysoce viditelné červené tlačítko, díky kterému se sekačka zastaví ve své stopě v okamžiku, kdy je tlačen
 • Detekce kolize. sekačka se dostane k zastavení po něčem (i když by to mohlo trvat sekundu, aby se zaregistroval ránu);
 • Senzory zvednutí a naklonění. sekačka se při naklonění nebo zvednutí přibližuje (ale opět by to mohlo zaregistrovat událost);
 • Méně výkonný motor. jsou navrženy hlavně tak, aby řezaly trávu spolu s některými lichými pobočkami nanejvýš (i když to může opatrnosti napříč značkami);
 • Nízká dotaz. prostor mezi sekačkou a zemí je úzký (řekněme, že se vydává po noze, pravděpodobně by spustila zastavení naklonění);
 • Vjezd mezi podvozkem a lopatkami. spojený s druhým, je zde také další prostor mezi okrajem sekačky a čepelemi;
 • Blades plátky spíše než proříznou-když čepele podobné břitvě přicházejí do styku s něčím tvrdým, spíše plátky než řezané;
 • Preventivní plastový štít expozice čepele. plastový štít kolem čepelí, který nechává trávu jen v čepele (ne všechny sekačky to mají).

Pro více informací: Bezpečnost sekačky Robot Lawn Bezpečnost (odkaz otevřený na nové kartě).

Je levná sekačka na trávu roboti?

Bylo by pro mě velmi klišé odpovědět na tuto otázku „ano“. Místo toho řeknu: „Pravděpodobně.“

Myslím, podle mých zkušeností: uložené peníze, načasované uložené.

Celá myšlenka robotické sekačky je, že by vás to zachránilo před manuální prací, správně? Nevýhodou by samozřejmě byly počáteční náklady na nákup jednoho, což je mírně sníženo zakoupením levné, ale pak by opět byly běžící náklady příjemně nízké. A pak bychom zůstali jen s potíží s nastavením plus údržbu (… a znepokojivá myšlenka, že se to ukradne, rozpadne, nebo to přechází přes starý a slepý tygger vašeho souseda). Je zřejmé, že na všechno existují výhody a nevýhody.

A kdo ví, možná jsi jeden z těch lidí, kteří milují ručně sečení svého trávníku, možná si toho prostě prostě neuvědomujete.

A co běžící náklady?

Jak již bylo zmíněno dříve, běžící náklady jsou nízké, průměrují celkově asi 50 za rok (drsné nadhodnocení).

 • Elektřina. se liší od sekačky na sekačku od 2.5 kWh až 34 kWh za měsíc, stát zhruba 2.
 • Náhradní baterie. každé 2 až 6 let by se baterie mohla nosit příliš mnoho, náhradní náklady kolem 100.
 • Náhradní čepele. Obecně se doporučuje vyměnit čepele dvakrát za sezónu sečení a 1 sada čepelí kolem 8.
 • Extra hranice drátu konektorů. cokoli přijde s balíčkem, obvykle nikdy nestačí a mazlíček nebo co byste mohli žvýkat na drátu, který je tam již na vrcholu, takže další platba asi 50 na 100 metrů drátu, zatímco se prodávají konektory Podobně jako čepele, ve velkém a ceny přibližně stejně jako sada čepele.

Ps! Jak je tomu vždy, čísla se velmi liší v závislosti na mnoha věcech. V mém případě sezóna sečení obvykle trvá pouze zhruba 4 měsíce. Sekačka na trávu robotického trávníku obvykle seká po dobu přibližně 10 hodin denně, polovina času se nabíjí při zhruba 80 WH (1000 W = 1 kW). Tímto způsobem používá 12 kWh za měsíc, zatímco náklady na elektřinu 0.13 kWh. To je jen 1.56 za měsíc na elektřinu v mém případě. 4 měsíce sečení činí celkem 6 poplatků za elektřinu. Pokud to není nízké náklady, nevím, co je.

Další informace o nákladech najdete v tomto článku (odkaz se otevře na nové kartě).

Jak dlouho vydrží levná sekačka na trávu?

Vzhledem k počátečním nákladům neznamenají nízké náklady na běh nic, pokud sekačka vyšla kola po pár měsících. Tak bych si myslel.

Podle mých zkušeností mají tito malí zahradníci tendenci vydržet velmi dlouho, pokud se o to správně postará. Mluvím 10 a více let. I když se mezitím může stát cokoli (povodeň, blesk, elektrická porucha, softwarová chyba, krádež, nehoda padající stromy, tornádo, rychlé plavání v rybníku, vážný případ přehřátí, útok na žraloky, čekání, co atd. ) a najednou to, co by bylo deset let, se místo toho stane jen pár let nebo dokonce jen měsíce. Můj zatím chodí na 3. Moji sousedé měli mnohem déle.

Zde je delší pohled na toto téma: Jak dlouho robotní sekačky vydrží (odkaz se otevře na nové kartě).

Je těžké nainstalovat sekačku na trávu robota?

Není to těžké, ale může to být únavné.

Díváte se na instalaci nabíjecí stanice, což je snazší část, kde jediná věc, kterou byste měli předem zkontrolovat. Další věc je instalace hranice (a.k.obvod) drát po celé oblasti, kterou chcete řezat. Čím složitější je rozložení na zahradě, stejně jako u květinových kolíků a podobně, tím více času bude trvat, než si drát kolem těchto věcí, aby sekačka nešla tam, kam by neměla. V procesu bude mnoho pokusů a omylů, pokud jde o obvodový drát, pokud nejsou věci dobře zdokumentovány a pokyny dostatečně jasné (příručka k instalaci je obvykle zahrnuty do balíčku).

Ps! Balíček obvykle nikdy neobsahuje dostatek obvodového drátu, aby zakryl celý trávník, zvláště pokud jste museli vzít malou objížďku, abyste vyloučili květináče nebo podobně z oblasti sečení [psst! V podstatě byste mohli drát napište mnohem levnější zakoupením měděného drátu (ujistěte se, že je to jedinečná linie a přibližně stejná průměr jako původní dráta z balíčku) a pomocí tohoto. Mohli byste také jen připojit DIY drát s originálem a prodloužit jej tak prodlužujte ale to jste ode mě neslyšeli].

Existují 2 způsoby instalace drátu:

 • Pomocí kolíků. drát byste pevně položili na zem a zamkli ho kolíky (v průběhu času se nad ním růst tráva, aby to všechno bylo neviditelné);
 • Pohřbíte drát-nakrájeli byste na V mini příkop ve tvaru písmene V a vložili do něj drát (robotická sekačka ho stále vycítí po zemi).

Ps! V ideálním případě byste nejprve použili kolíky, abyste zjistili, zda všechno vyjde několik dní nebo týdnů. Je snazší provést úpravy instalace tímto způsobem, i když riskujete, že sekačka prořízne drátem. Za předpokladu, že drát nebyl během tohoto zkušebního období přerušen a jste spokojeni s výsledky bez dalších úprav pro rozvržení, možná budete chtít pochovat drát (všimněte si, že není povinné pohřbít drát).

Je levná robota sekačka na povětrnostní sekačka?

Všechny komerční sekačky na trávu robotů spolu s jejich nabíjecí stanicí a obvodovým drátem bývají designem odolné proti povětrnostním vlivům (v přiměřené míře).

Sekačka na trávu Robot. vzhledem k tomu, že tyto věci fungují autonomně venku, musí být do jisté míry odolné proti počasí. Všichni mají skořápku, která chrání citlivější vnitřní části před povětrnostními prvky, jako je déšť. Spodní strana sekačky robota je také poměrně dobře pokrytá a ponechává pouze vystavené čepele. Robotická sekačka však není však chráněna před extrémními povětrnostními podmínkami, jako je v některých případech závažný případ vlhkosti, ploché záplavy, přehřátí (hladiny teploty tepla plastové), blesky atd. Ponořte své auto do rybníka a zjistěte, jestli vyjde zbrusu nové bez negativních účinků na linii ty štěstí, ocitl jsi se za svatý voda (už by to byla dokonce „voda“?). Jen připomenutí pro praktikování nějakého zdravého rozumu.

Nabíjecí stanice. toto je vystaveno stejnému počasí. Řekl bych, že povodně a těžký případ přehřátí mohou udělat číslo. Nechal jsem důl na několik zasněžených zimních a funguje to dobře (vodotřínek by se musel dostat na vrchol nabíjecí stanice, kde se dráty spojí, zatímco elektřina běží, aby se rozpadla).

Obvodový drát. Hraniční drát je vystaven korozi hodně stejným způsobem, jak jsou trubky. To znamená, že drát by vás mohl skutečně přežít, pokud ho proříháte náhodou, hlodavec měl na sobě hostinu nebo podobné věci. Je bezpečné nechat drát tam i na zimu.

Ps! To vše předpokládá, že čas od času provádíte údržbu a správně jste nastavili věci, abyste mohli začít (příručka pro pokyny, která přichází s nákupem sekačky robota, má o těchto věcech tendenci mít dostatek informací).

Jak se postarat o levnější sekačku na trávu robota?

Relativně nízká údržba:

 • pravidelně čistit;
 • Vyměňte řezací čepele, pokud je to potřeba;
 • Vyměňte dobíjecí baterii, když se zdá být téměř mrtvá;
 • Nainstalujte nabíjecí stanici do stínované oblasti, abyste chránili sekačku před prvky;
 • Nezapomeňte odpojit napájení připojené k nabíjecí stanici, kterou jste zanechali venku na zimu;
 • Při skladování sekačky robotů se plně nabijte, vypněte, čistěte a umístěte v suchém vnitřním podmínkách a vyvarujte se odchodu v teplotě mrazu.

Pro hlubší poznatky: Údržba péče o sekačka Robot Lawn (odkaz se otevře na nové kartě).

Kolik hluku vydávají levné robotické sekačky na trávu?

Většina sekaček na trávu robotů pracuje na přibližně 60 dB nebo dolním rozsahu (příklad).

60 dB je nejčastěji odkazována na úroveň zvuku. Normální konverzace by generovala z délky metru, která může znít hlasitě v závislosti na tom, kdo si myslíte, že mluví. Jako jeden z těch hračkových vozů, které vydávají zvuk, když pohybujete jejich kolami. Něco takového. Plus vířivý zvuk z čepelí krájející trávu, když se otáčí.

Moje a sekačky mých sousedů, které je neslyšíte od více než několika metrů, když jste je procházeli. Opravdu je musíte vidět, abyste mohli spojit slabý zvuk, který vydávají (víření a krájení trávy). Pokud by na druhé straně byl živý plot a sekačka, mysleli byste si, že uslyšíte něco z dálky, když ve skutečnosti je sekačka vydávající zvuk hned vedle vás. Tak jsou „hlasité“.

Nejlepší sekačka na nulovou zatáčku pod 3000 [Kvalifikovaný mechanik recenze 2023]

Zkontroloval jsem 13 sekaček na nejvyšší hodnotu a našel jsem nejlepší sekačku na nulovou zatáčku pod 3000. Není třeba utrácet spoustu peněz za nejlepší sekačku! Sekačky v této recenzi 2023 mají velkou hodnotu, ale rozhodně existují některé standouty.

Od prvního zveřejnění této recenze v loňském roce prošly sekačky pro nulovou zatáčku střechou. Bohužel je téměř nemožné najít jeden pod 3000!

Náš vítěz, Cub Cadet ZT1 54, je nyní jen plachý 3500. To je stále velká hodnota, nechápejte mě špatně, prostě se nehodí zcela účtu za „pod 3000“.

Husqvarna’s Z254 již není k dispozici a jejich novější modely, Z254F (Aprox 4200) a Z248F (Aprox 4000), jsou mnohem dražší než 3000.

MZ42 Bad Boy je nyní 3299, není to špatná hodnota. za to dostanete spoustu sekačky. Nicméně, dalších asi 250. doporučuji, abyste místo toho šli na mládě.

Navzdory měnícím se cenám jsem nechal technické podrobnosti našich vítězů a proč si myslím, že jsou níže nejlepší levné sekačky.

Pokud nechcete číst přímo prostřednictvím technických specifikací, zde je shrnutí mých doporučení:

 • Naše nejlepší sekačka na nulové otočení pro velké yardy je kadet Cub Zt1 54 Ultima.
 • Nejlepší sekačka na nulovou otočení pod 3000 pro malé yardy je Bad Boy MZ 42, úzce následuje Snapper’s 360Z. Bohužel, 360Z již není k dispozici, takže máme skutečně pouze dva vítěze!

Oba tyto sekačky jsou manévrovatelné a snadno se ukládají, ale zlý chlapec vyšel na vrchol kvůli výjimečné konstrukci paluby.

Zahrnul jsem 13 sekaček na nulové otočení do 3000, něco pro každého! Použijte obsah pro rychlý přehled nebo přejděte dolů za to, co hledat v nejlepší sekačce Zero Turn.

Co je uvnitř:

 • Velikost řezacího balíčku
 • Napájení a motor
 • Hydrostatická převodovka
 • Rychlost sečení
 • Kapacita plynové nádrže
 • Která sekačka na nulu do 3000 má nejlepší záruku
 • 1. Cub Cadet ZT1 54 Ultima Zero Turn Sekačka. 2999
 • 2. Husqvarna Z254 Hydrostatická sekačka na zatáčku
 • 3. Bad Boy MZ 42 ″ ZERO OND MOWER. 2999.99
 • 4. Snapper 360Z 19hp 36 ″ ZERO Turn sekačka
 • 5. Troy-Bilt Mustang Fit 34 ″ Zero Turn sekačka
 • 6. Troy Bilt Mustang Z50 Zero Turn Rider. 2899
 • 7. Husqvarna Z242F 42 ″ 18HP Zero Turn sekačka
 • 8. Cub Cadet ZT1 50 Ultima Zero Turn Sekačka. 2999
 • 9 a 10. Cub Cadet ZT1 46 a ZT1 42 ZERO MOWERS. 2699
 • 11. Husqvarna Z142 42 ″ Zero Turn Riding Meghter
 • 12 a 13 Troy Bilt Mustang Z46 a Z42 Zero Turn Mowers. 2499

Co hledat v nejlepší sekačce Zero Turn [kupujícího průvodce]

Nejlepší sekačky na nulové zatáčky nabízejí vynikající schopnosti manévrování a vysoce kvalitní výkon. Nemusíte utrácet jmění za nákup jednoho, jak jsme viděli ve výše uvedeném seznamu, vše pod 3000.

Velikost řezacího balíčku

Dnes jsem zde uvedl sekačky na nulové otočení s šířkou řezů mezi 34 ″ a 54 ″. Můžete také získat větší, ale díváte se na utrácení více peněz.

Jaká velikost je pro vás ta pravá?

 • Méně než 42 palců. Toto je nejlepší volba pro malé a střední yardy, zejména ty s mnoha překážkami. Vlastnosti do 1 akru.
 • Mezi 42 a 46 palci. Nejlepší pro střední loděnice s překážkami. Tyto sekačky se také obecně zapadají do zadní části vašeho vyzvednutí, takže je můžete přepravit z jedné nemovitosti do druhého nebo kolem farmy. Vlastnosti do 1 akru.
 • Mezi 48 a 50 palci. Tyto sekačky na nulové zatáčky jsou nejlepší pro větší yardy, mezi 1 a 3 akry. Tyto sekačky mají velmi slušnou šířku řezání, takže můžete rychle sekat velké plochy.
 • Více než 50 palců. To je nejlepší pro velké yardy. Náš největší dnes byla 54 ″ šířka řezání, ale můžete se mnohem větší. Tyto sekačky na nulové zatáčky bývají na nerovnoměrném základě širší tak stabilnější. Yardy na 3 akry.

Napájení a motor

Potřebujete sílu, pokud chcete sekat trávník efektivně. Proto by koňská síla motoru měla být úplně první věcí, kterou hledáte.

Čím vyšší je výkol, tím rychlejší může být váš trávník nařezán, prostý a jednoduchý.

Kolik síly potřebujete ve sekaně nulové otočení závisí na několika věcech.

 • Velikost paluby. Čím větší je paluba, tím více energie potřebujete.
 • Tráva. Vysoká, silná tráva potřebuje více energie než pěstěný trávník, který je pravidelně sekán. Pokud každý týden sklouznete trávník, budete potřebovat méně síly. Mokré, vysoká tráva může být bojem o sekačky s nulovými zatáčkami s menšími motory.
 • Velikost vašeho majetku. Na menších vlastnostech s úhlednými trávníky se dostanete pryč s menší silou. Na větší vlastnosti a výměru chcete tolik energie, kolik si můžete dovolit.

Hledejte sekačky s nulovým otočením s plně tlakovým olejovým systémem, ty, které skutečně mají olejový filtr. Stará technologie krmeného splash je zastaralá. Twin válce mají tendenci mít více chrochtání než jednotlivé válce.

Motory s OHV jsou nejlepší. Některé motory jsou pod hlavy, což je velmi staromódní. To je to, co měli v autech před 100 lety. Zdá se však, že jsou docela dobré a spolehlivé. Zdá se, že motory jako motory Little Briggs, dokonce i jednoválcové pod hlavové ventily

Dan, kvalifikovaný mechanický specialista na malý motorový

Dan se opravdu líbí Kohlerovy motory. Při porovnávání některých z těchto sekaček na nulové zatáčky udělal dobrý bod. Důl má 22hp motor s 42 ″ palubou. Má spoustu chrochtání, nikdy opravdu bahni.

Některé sekačky v tomto seznamu mají 54 ″ řezací paluby. Opravdu byste nechtěli v těchto sekačkách méně než 24-26 hp, zejména pokud jste na větší nemovitosti.

Hydrostatická převodovka

Být nulovou otočení secí, všechny budou mít hydrostatické převodovky.

Rozdíl mezi standardní sekačkou a sekačkou s nulovou zatáčkou je přenos.

Ve standardní sekačce máte jednu nastavení přenosu, která řídí zadní kola. V nulovém zatáčce máte efektivně dvě přenosy (v jedné jednotce), z nichž každá řídí samostatné kolo.

S tímto nastavením může jedno kolo jít dozadu a druhé dopředu. To je to, co dělá sekačku na nulovou otočení na místě v nulovém prostoru. Kola jsou plně nezávisle kontrolovatelná s volantskými tyčinky.

Pokud náhodou narazíte na „nulovou zatáčku“ bez hydrostatické převodovky, nechoďte tam. Nechcete nic jiného než hydrostatické.

Rychlost sečení

Většina sekaček na nule v tomto seznamu má nejvyšší rychlost 7.5 mph, i když pár byl o něco méně.

To není něco, na co bych se příliš zvážil, pokud nemáte dokonale plochý trávník typu golfového kurzu, který vám umožní „závodit“ přes něj.

Čím pomaleji jdete, tím lépe Dan

Kapacita plynové nádrže

Čím vyšší je palivová kapacita, tím méně budete muset přestat doplnit svůj nádrž. Nejmenší plynová nádrž byla dnes 3 galony, ale většina z nich byla kolem 3.5, takže ne moc rozdílu.

Pokud sekáte na dlouhou vzdálenost, čím větší, tím lepší.

Která sekačka na nulu do 3000 má nejlepší záruku

Čím lepší je záruka na sekačku na nulovou zatáčku, no tím lépe. Neexistuje nic jako záruka, která je příliš dlouhá!

Nejlepší záruky sekačky s nulovou otočením:

 • Husqvarna Zero Turn sekačky: „Nárazník na nárazník“, 3 roky. Pouze vyztužená razítka z oceli-10letá omezená záruka. Vyrobená skořápka paluby a ocelového strážce. omezená doživotní záruka.
 • Cub Cadet Zero Turn Mewers: 3 rok / neomezená hodina záruka. Omezená doživotní záruka na rám a vyrobená skořápka paluby.
 • Troy-Bilt Zero Turn Sekačky: 3leté omezené obytné obytné. Omezená záruka na celoživotní rám.
 • Snapper Zero Turn Mewers: 3leté omezené rezidenční. Záruka na celoživotní rám.
 • Pošta z Bad Boy Zero Turn: Tato záruka je složitější. Opravují nebo nahradí po dobu 2 let nebo 200 hodin, pokud se nepoužívá pro účely komerčních, průmyslových nebo pronájmu. Páče jsou pokryty po dobu 90 dnů, sedadla po dobu 1 roku (s výjimkou sedadel odpružení). Budete muset zaplatit za přepravu sekačky na servisní místo nebo za volání na servis. Neviděl jsem podrobnosti o tom pro ostatní sekačky, takže to může být stejné pro ně. Předpokládám, že špatný chlapec je s tím přinejmenším transparentní Myslím si však, že pokud je něco špatného na vaší zbrusu nové sekačce a je to výrobní chyba, měli by za to nést odpovědnost! Existuje více pravidel, jako je motor. Nezahrnují motor, jsou pokryty jejich příslušnými výrobci. Doporučuji vám před nákupem přečíst celý dokument záruky.

Kterýkoli z těchto sekaček zakoupených prostřednictvím traktorů může také přijít s jejich plánem „Chraňte svůj nákup“. Jednoletý plán služeb stojí 299.99 a 2 roky náklady 389.99. Opraví to, nahradí to nebo ji uhradí.

Podívejme se na naše top 13 podrobně!

Cub Cadet ZT1 54 Ultima Zero Turn Sekačka. 2999

Toto je naše nejlepší sekačka na nulové otočení pod 3000 pro velké yardy.

Funkce

 • 24 HP 725cc Kohler 7000 Series V-Twin Automatický motor OHV
 • 54 ″ řezací paluba
 • Skvělá sekačka pro mírné, válcovací kopce. Vhodné pro loděnice až do 4 akrů s několika překážkami
 • Přenosy s ovládáním lahového baru ovládaného
 • Otevřený rámový design s pantofle/odnímatelnou podlahovou pánví. Poskytuje snadný přístup k palubě a motoru pro údržbu
 • Finance dostupné
 • 3.Kapacita 5 galonové palivové nádrže
 • Hydro-Gear EZT 2200 Přenos

Co se nám líbilo

 • Skvělý motor Kohler
 • Paluba sekačky dobré velikosti
 • Přístup k palubě z horní části paluby
 • Čtvercový rám dělá tuto sekačku pevnou

Co se nám nelíbilo

 • Sbírá na palubě hodně trávy. Kompaktuje uvnitř krytů vřetena, na kladky a napětí napětí. Přichází s připevněním hadice pro čištění paluby.
 • Někteří zákazníci uvedli, že pneumatiky nemají moc trakce, takže je vhodné pouze pro mírné kopce.

Cub Cadet Ultima Series Zero Turn Mowers

Cub Cadet nabízí ve své sérii Ultima několik sekaček na nulové otočení.

Všichni jsou cenově dostupní, ale naším výběrem je sekačka Cub Cadet ZT1 54.

Za cenu nestojí za to si vybrat ostatní, protože získáváte výkonnější motor a větší sekačku.

Husqvarna Z254 Hydrostatická sekačka na zatáčku

Toto je náš finalista pro nejlepší sekačku na nulovou zatáčku pod 3000.

Jedním z nejlepších rozpočtových sekaček na trh je sekačka Husqvarna Z254 ZERO otočení.

Ano, je to něco přes 3000, omlouvám se za to, ale je to jen 100 a stojí to za to. Tato trávník nabízí velmi výkonný motor a široký řezací balíček 54 palců, díky kterému je velmi efektivní řezat velké trávníky.

Funkce

 • 54 ″ řezací paluba
 • 26 HP Kohler Engine
 • Maximální rychlost 6.5 mph
 • Park Brzdový systém, který automaticky aktivuje nebo deaktivuje, když se páky řízení pohybují ven nebo dovnitř
 • Vyztužená ocelová řezací paluba vyrobená z těžké ploché oceli
 • Jaro s podporou paluby
 • Led světla
 • Chrome-rozložené ventily
 • Velký chladicí ventilátor

Co se nám líbilo

 • Spousta točivého momentu dodávaná výkonným motorem 26 HP Kohler
 • Velmi uživatelsky přívětivé
 • Dobré pro těžkopádné použití
 • Kompaktní velikost
 • Celkově velmi efektivní výkon
 • Bez údržby bez údržby

Bad Boy MZ 42 ″ ZERO OND MOWER. 2999.99

Zlačný chlapec MZ 42 ″ Zero Turn Sekačka pod 3000 je v naší recenzi dnes a po rozhovoru s Chad Beldingem a Bad Boy Mowers se zvýšila z 9. pozice do nejlépe do třídy do třídy do třídy ve třídě.

Čad poskytl velmi užitečnou zpětnou vazbu o jeho sekačkách a proč věří, že sekačka z špatného chlapce je „nejlepší sekačkou ve své třídě za nejlepší hodnotu“.

Nyní je můj mechanický manžel hlavním důvodem, proč se tato sekačka přesunula na nejvyšší pozici pro nejlepší sekačku s malou nulovou zatáčkou pod 3000.

Hlavními věcmi, které chcete v sekačce, jsou vyrobená paluba, slušná paluba a tloušťka oceli a velikost šachty vřetena. Nevidíte nikoho, kdo uvádí velikost vřetena, ale další podrobnosti by měly být snadno dostupné. Nejdůležitější součástí sekačky je sečení, takže tvrdý balíček je nutností.

Jakmile je paluba ohnutá, už nikdy nebude sekat rovně. Můžete mít skvělou sekačku, ale pokud je paluba ohnutá, je to zbytečné. Slabá paluba bude potřebovat neustálé opravy, narovnání paluby, nová vřetena. beznadějná.

Dan Meager

Čad nás informoval, že jejich paluba je vyrobená, 7-měřicí ocel.

Ve srovnání s Například ZT1 54 CADET CADET na 11 měřicích, 12-měřidlem Snapper, a Troy-Bilt’s Lauge, je to helluva hodně silnější a tvrdší.

To je pro nás osobní. Máme skvělou sekačku Johna Deere, skvělý motor, spoustu energie. Ale nikdy to není, nikdy se poseká rovně. Hned od začátku je seká hřebeny v trávě. Charatická lisovaná paluba byla ohnutá přímo z obchodu.

Dan je vložen do obrovského množství ztužení, aby držel balíček pohromadě. Nyní je to těžké, ale stále to seká rovně.

To je spíše problém, když jste v drsné zemi. Pokud je váš trávník bowling zelená, dostanete se pryč s tenčí palubou, ale pokud jste na drsnějším venkovském majetku, jako jsme my, paluba je důležitá.

Čad také zmínil, že Bad Boy MZ má litinové vřeteno, ne hliník. Dan říká, že by rád viděl Billet Steel, ale protože to nemůžete získat, litin je rozhodně lepší než hliník. Chad doporučuje tuto sekačku pro vlastnosti až do 1 akru.

Toto je opravdu skvělá sekačka na nulové otočení pro malé yardy. Má 36 ″ řez, který vám udělá vaše trávníky v žádném okamžiku a že jste nulovou otočení, přiblížíte se kolem květinových záhonů a překážek.

Co se mi na této sekačce opravdu líbí, je integrovaná zadní postel nákladu. Je to malá platforma pro přenášení, kde byste mohli uložit pytel hnojiva, aby se rozptýlili při sečení, nebo cokoli jiného, ​​co si s sebou budete chtít vzít.

Jak Snapper říká: „Vytáhněte nečistoty, noste nástroje a květiny a samozřejmě ořízněte trávu sekačkou s nulovou zatáčkou 360Z“

Funkce

 • Plně 12-měřicí svařovaný ocelový rám
 • 19hp Briggs Stratton Engine
 • Integrované zadní lože nákladu s kapacitou 50 lb
 • Přední náprava silná stěna
 • Odolná paluba sekačky
 • 36 ″ šířka řezání a 7 řezacích pozic z 1.5 ″.4.5 ″ výška

Co se nám líbilo

 • Snadné body údržby přístupu
 • 3-ti roky omezená rezidenční záruka
 • Integrované nákladní lůžko se železničním systémem, takže můžete použít příslušenství ATV/UTV třetích stran, jako jsou svorky nástrojů a nákladní sítě
 • Velmi pohodlné, nastavitelné sedadlo

Co se nám nelíbilo

 • Na tomto seznamu je nejmenší plynná nádrž na 3-galon
 • 36 ″ šířka řezání je mnohem menší než horní sekačky na tomto seznamu

Troy-Bilt Mustang Fit 34 ″ Zero Turn sekačka

Troy-Bilt Mustang Fit 34 ″ je nejlevnější sekačkou na můj seznam dnes na mém seznamu. Je to skvělá volba, pokud chcete jít s sekačkou na trávu s nulovým otočením, která je také velmi jednoduchá.

Fit Troy-Bilt Mustang má nejmenší velikost paluby/řezné velikosti všech sekaček na nulové otočení pod 3000 na mém seznamu, na 34 ″, se systémem Twin Blade.

To znamená, že je to jedna z nejjednodušších nulových otáček k manévrování kolem menších yardů a překážek, ale není to nejlepší volba, pokud máte akry a akry sečení dělat.

Když dnes porovnáte 34 ″ řeznou kapacitu této sekačky na top 2 sekačky v seznamu, uvidíte, že s těmito dvěma můžete sekat téměř dvakrát tolik v jednom zametání.

Cub Cadet ZT1 54 a Husqvarna Z254 mají řeznou kapacitu 54 ″.

Z tohoto důvodu je to dnes moje oblíbená sekačka pro malé yardy. Pokud však máte prostor, doporučuji dva větší sekačky v horní části mého seznamu.

Funkce

 • 452 CC Troy-Bilt Engine
 • Duální hydrostatická převodovka
 • Vyztužený těžký rám
 • Nastavení výšky 8 polohy. Upravte výšku řezání z 1.25 ″ až 3.75 ″
 • Omezená záruka na celoživotní rámeček na rám a dvouletá limitovaná/120hodinová záruka na ostatní komponenty

Co se nám líbilo

 • Dostatečně kompaktní, aby se vešly přes většinu standardních bran, a snadno se ukládá do garáže nebo přístřešků
 • Snadné manévrování kolem květinových záhonů a překážek
 • Vynikající záruka

Co se nám nelíbilo

 • Musíte si koupit přílohy jako zadní bagger nebo mulčovací sada samostatně
 • Pneumatiky jsou poměrně malé
 • Dobře, s výjimkou mokré trávy
 • V přísnějších zatáčkách se trochu trhne
 • Odkrytý hnací pás někdy skočí s větvičkami nebo věcmi, jako jsou borovice
 • Obtížné vidět hladinu plynu bez odstranění plynového uzávěru

Funkce

 • 50-in řezací paluba
 • 679cc ccm V-Twin OHV Troy-Bilt Engine
 • Přenos duálního EZT 2200
 • Podpora palubních kol a předního válce pro vyhlazení nárazů
 • Nastavitelné vysoké zadní sedadlo
 • Postaveno v Americe
 • 3.Palivová nádrž 5 galonů
 • Těžký, plná délka, plně svařovaný, 2-in tubulární rám

Co se nám líbilo

 • Pohodlná jízda s nastavitelným vysokým zadním sedadlem
 • Postaveno v Americe
 • Omezená záruka na celoživotní rám
 • Velká 50-in paluba
 • Ovládací prvky řízení pěny
 • Snadno použitelné a manévrujte

Co se nám nelíbilo

 • Strážce sedí poměrně vysoko, což znamená, že řezaná tráva fouká dál. Pokud máte skály, mějte opatrnost. na vašem majetku pro případ, že by vystřelili
 • Těžko vidět, kolik plynu zbývá
 • Může být trochu těžké dostat se z bedny

Troy-Bilt Zero Turn sekačky

Nulové sekačky Troy-Bilt jsou docela podobné Cub Cadet’s, i když možná ne tak populární, jak můžete vidět podle počtu recenzí.

Jejich sekačky jsou však velmi kvalitní, takže je nesledují kvůli nedostatku recenzí. Podívejte se na toto video „Přehnané“ sekačky.

Funkce

 • 23 HP Kawasaki FR691V Série Twin-Calinder Engine
 • 50 ″ řezací paluba
 • Otevřený rámový design s pantofle/odnímatelnou podlahovou pánví. Poskytuje snadný přístup k palubě a motoru pro údržbu
 • Skvělá sekačka pro mírné, válcovací kopce. Vhodné pro loděnice až do 4 akrů s několika překážkami
 • Nastavitelné lapky s měkkými dotykovými ergonomickými rukami
 • 3.Kapacita 5 galonové palivové nádrže
 • Hydro-Gear EZT 2200 Přenos
 • Financování dostupné

Co se nám líbilo

 • Řezy od 1 ″ do 4.5 ″ a je to úroveň, dokonce i střih
 • Jde asi 7 mph vpřed a 3.5 v opačném případě
 • Sedadlo je nastavitelné a pohodlné
 • Světlomety, které mohou v noci vidět a manévrovat
 • Paluba má přílohu hadice, která vám umožní čistit pod palubou

Co se nám nelíbilo

 • Paluba má hodně vibrací a může „skočit“, když ji zapojíte
 • Plynová nádrž by mohla dělat s indikátorem úrovně plnění nějakého druhu. Musíte přetáhnout sedadlo nebo otevřít plynový uzávěr, abyste viděli hladinu paliva
 • Páka sytiče je na trapném místě. Lze zaměnit s PTO, ale místo toho tahat sytič.

9 a 10. Cub Cadet ZT1 46 a ZT1 42 ZERO MOWERS. 2699

Na těchto dvou nejdu dohody do mnoha detailů, hlavně proto, že jsou velmi podobné ZT1 54 a ZT1 50, s různými velikostmi paluby.

Tito dva jsou o něco levnější než ostatní dva, takže volba je na vás. Hodnota moudrá, doporučuji dva sekačky na nulové zatáčky výše. Získáváte více síly a větší šířky řezání za nic víc peněz.

300, které ušetříte s ZT1 42 a ZT1 46, nestojí za to, když se podíváte na další HP, který získáte a větší velikost paluby.

Jediným důvodem, proč zvážit jednu z těchto dvou je kompaktnější velikost kvůli menšímu řezacímu balíčku. Jsou podobné vlastnostem jako ZT1 50 a ZT1 54.

Husqvarna Z142 42 ″ Zero Turn Riding Meghter

Tato sekačka se hlavně nedostala na vrchol, protože není k dispozici nikde, co bych mohl najít, a například Amazon neví, jestli bude znovu na skladě.

Může to být zastaralý model. Ukládám jeho funkce pro účely inkluze stejně pro případ, že by to bylo k dispozici.

Tato sekačka s nulovou otočení nabízí o něco méně energie než několik jiných konkurentů, ale stále má velmi širokou řezací palubu ve 42 palcích.

Funkce

 • 17HP Kohler Engine
 • Přenos nulového otočení bez údržby
 • Vyztužená ocelová řezací paluba
 • Výstřižky mohou být propuštěny, mulčeny nebo zabaleny (mulčování soupravy a přístavby baggeru prodávané samostatně)
 • Přenos ZT-2200
 • Technologie indukce vzduchu, což znamená, že vzduch je nakreslen shora na dno paluby.
 • 3.5 galonní plynná nádrž

Co se nám líbilo

 • Docela slušný motor Kohler. Ne jako 24hp mládě, ale stále není špatné za cenu
 • Vynikající manévrovatelnost pro zaoblené rohy a těsné podmínky
 • 3letá záruka

Co se nám nelíbilo

 • Musíte koupit mulčování sady a přílohy baggerů samostatně
 • Snižujte koňskou sílu motoru než několik konkurentů, ale stále vhodné pro rezidenční použití

12 a 13 Troy Bilt Mustang Z46 a Z42 Zero Turn Mowers. 2499

Mustang Z46 přesně stejně jako Z50, zejména pro velikost paluby. Z46 je 46 ″ a Z50 je 50 ″. Cenový rozdíl je 200, takže se musíte rozhodnout, zda navíc 4 ″ velikosti řezání má hodnotu 200. Z42 má 42 ″ řez.

Mají stejný motor, takže můžete zjistit, že Z46 má o něco menší potíže ve vysoké, mokré trávě, protože má méně tlačit. Nebyli však zmíněni žádný z50 majitelé.

To je naše top 13 nejlepších sekaček na nulové zatáčky pod 3000

Celkově vzato, můj nejlepší výběr sekačky na nulovou otočení na nebo pod 3000 je ZT1 54 ultima Cub Cadet.

Tato tráva s nulovým otočením nabízí spoustu chročení, velkou řezací balíček, velkou záruku. nemohl požádat o další.

Velmi těsnou sekačkou na druhé zatáčce pro velké yardy je sekačka Husqvarna Z254.

Pro malé yardy jsou našimi vítězi Troy-Bilt’s Mustang Fit a Snapper’s 360Z. Oba jsou manévrovatelné, mají dobré motory a snadno se provozují.

Snapper vyšel na vrchol kvůli své inovativní platformě přenášení na zádech schopnost používat s ním příslušenství ATV třetích stran.

Upřímně řečeno, některá z nulových sekaček, které jsem zde dnes zakryl, představuje solidní volbu, každá má své vlastní zásluhy, výhody a nevýhody.

Doufejme, že můj seznam funkcí pro každou z nich vám pomůže učinit informované rozhodnutí a skončíte s nejlepší sekačkou s nulovou zatáčkou pod 3000!

Máte sekačku s nulovou otočením? Přemýšlení o upgradu? Dejte mi vědět, co si myslíte v комментари и мнения! Upgraduji svůj John Deere na nulovou otočení v blízké budoucnosti, a proto můj další článek bude nulový tah po 5000.

Jsem na 10 akrech, takže chci porovnat sekačky pod 3000 se sekačkami pod 5000, aby bylo možné nejlepší volbu. Jakákoli doporučení jsou velmi oceněna!

Čtení na sekačkách:

Autor

Elle je zakladatelkou a vizionářem Outdoor se stane. Zbožňuje divoké zahrady. Dává smysl, vzhledem k tomu, že nikdy nebyla velmi dobrá v tom, aby se mohla zacházet do krabic, držet se úhledných řádků nebo dodržovat pravidla. Elle je kvalifikovaná učitelka permacultury s diplomem v zahradnictví a naturopatii. Žije na farmě s krávy, ovcemi, koňmi, kuřaty a spoustou koní. Passice zahrnují bylinství, fermentace, vaření, příroda, zvířata a čtení. Zobrazit všechny příspěvky

Je vaše sekačka na trávu? Tady je důvod

Už jste někdy strávili slušné množství času v den sečení trávníku, dívali jste se na něj, až budete hotovi, a přemýšlejte, jestli jste vlastně vůbec sekali?

Ano, je to něco, co by se nikdy nemělo stát, ale jednou a chvíli se to děje. Ale jedna věc, o které jste si jisti, že sekačka funguje. Má sílu. Netlačili jste sekačku kolem trávníku tiše a mysleli jste si, že jste vlastně sekali.

Předpokládejme, že jste to všechno vyloučili jako možnost.

Proč tedy tráva vypadá, že je jen o něco kratší, ne.li stejná přesná výška?

Naštěstí pro vás máme níže několik důvodů, které mohou vysvětlit problém s vaší výškou sečení a jak jej můžete snížit níže.

Je vaše tráva mokrá?

Počkej chvíli. To není otázka, na kterou jste chtěli odpověď. Chtěli jste vědět, proč vaše sekačka neříká dostatečně nízká.

Abychom odpověděli na tuto otázku, pojďme se nejprve podívat na skutečnou podmínku trávy. První podmínkou, kterou je třeba prozkoumat, je, zda je mokrý nebo suchý?

Je to dobrá otázka položit, protože tráva se bude rozřezat mnohem jinak, když bude mokrá ve srovnání s tím, kdy je suchá. Pokud o tom pochybujete, pomyslete na mokré vlasy. Je vždy snazší česat, když je mokré, správně? Ale pokud tam nevložíte nějaký produkt, co se má s vlasy, když vyschne?

To je pravda, nezůstane na stejném místě, jako když bylo mokré. Není to tak těžké, protože to už neabsorbuje vlhkost. A jak to vyschne, má tendenci se držet, možná se stát nafouknutím, v závislosti na vaší genetice.

Totéž platí pro trávník. Tráva, která je mokrá a možná vyšší než obvykle, se bude snadněji položit, protože se převalí sekačkou.

V podstatě tlačíte trávu dolů při sekání, spíše než řezáte, jak očekáváte. Poté, když tráva vyschne, drží se zpět a přemýšlíte, jestli jste někdy sekali vůbec.

Takže, tip číslo jedna je sekačka, když je tráva mokrá. Počkejte, až zaschne a uvidíte, jak se výška trávy stará o pár průchodů sekačkou.

Upravte kola své sekačky

Možná si myslíte, že by to měl být první tip. Protože však mokré podmínky jsou také velkým bezpečnostním problémem, zdálo se to jako nejlepší dělat.

Ještě jednou nesekejte mokrou trávu.

Jednou z nejjednodušších věcí je samozřejmě řešit, pokud jde o to, jak nízký je řezající se sekačku, je upravit výšku kola. Zní to dost jednoduše a skvělá je, že je to.

Každá z kol vaší sekačky by měla mít svůj vlastní nezávislý nastavovač výšky, pokud je napájen z plynu. Pokud se jedná o elektrickou sekačku, na zadní straně sekačky je obvykle jeden seřizovač výšky. To upravuje zadní kola a zároveň upravuje úhel sekačky současně.

Vedlejší poznámka: Mnoho elektrických sekaček má tendenci mít sekačku, která je vždy nakloněna více na přední straně, aby umožnila během provozu menší proudění a zbytky vzduchu pod sekanou během provozu. Pamatujte, že elektrické sekačky nemusí nutně mít robustní sílu plynové sekačky, pokud jde o bití.

Podívejte se na kola a ujistěte se, že jsou všechny nastaveny do stejné výšky, aby se vyhnul tzvalu jako série travních teras.

Pokud to není vzhled, pro který se chystáte.

Než držíte ruce vzhůru a řeknete, že nikdy neupravujete výšku kol, podívejte se na ně stejně. Možná jste nikdy neupravili jejich výšky, ale nedávno jste nechali někoho jiného sekat nebo si půjčit vaši sekačku? Máte ve své garáži gremlins, které na vás rádi hrají žerty?

Ve vší vážnosti nebude bolet zkontrolovat výšky kol a upravit je níže, pokud můžete. Problém vyřešen, správně?

Pokud již nejsou nastaveny nízko a stále nezískáte nízko střihovou trávu. V takovém případě je čas.

Zkontrolujte čepel a palubu sekačky

Ano, přišlo to k tomu. Je čas prohlédnout čepel sekačky a palubu pro poškození. Věřte tomu nebo ne, nezpůsobí mnoho škod, aby ovlivnilo to, jak dobře vaše sekačka provádí.

V tomto případě může poškození ovlivnit více než výška trávy. Poškození může dělat nejrůznější zajímavé věci k kvalitě vašeho řezání. Může to nerovnoměrně řezat, nechat na trávníku liché vzory, nebo dokonce vyjmout velké kousky trávníku.

Pokud při kontrole čepelí a sekačky nevidíte žádné poškození, zkontrolujte, zda jsou oba pevné a zajištěny tak, jak výrobce doporučuje. Také hledejte cokoli kolem čepelí, které by mohly bránit nebo ovlivnit jeho navrženou rotaci. Mohou to být věci jako shluky trávy nebo jiné trosky.

Hlavní věcí je hledat cokoli, co by ovlivnilo celkovou účinnost sečení vašeho vybavení, což zahrnuje neříkání ve výšce, kterou by měla být.

Pokud najdete poškození, vyměňte poškozené položky. Pokud najdete trosky, vyčistěte je. Jakmile budete hotovi s jedním nebo oběma, proveďte operační kontrolu a zjistěte, jak je nyní řezací výška sekačky.

Používáte stejný vzor sečení?

Může to znít jako zvláštní otázka, ale jste stvořením zvyku, který dává přednost pokaždému posekání dvůr? Jinými slovy, chodíte stejným směrem přes trávník pokaždé, když posekáte?

Pokud ano, povzbuzujete trávu, aby po každém sekaně rostla ve stejných úhlech. To může vést k tomu, že se tráva také ohýbá sekačkou, pokud chcete, pokaždé, když sekáte.

Jinými slovy, pokud se oholíte s obilí, nikdy neodstraníte tolik vlasů, jako byste se oholili o zrno.

Takže pro váš trávník zkuste změnit směr, který seká alespoň pokaždé. Pokud jdete jednou cestou, obráťte to a příště jděte na druhou. To skutečně zlepší kvalitu růstu a zajistíte, že získáte výšku, kterou hledáte.

Je vaše tráva opravdu vysoká?

Vaše tráva nemusí být zakázána džungle vysoká. než o několik palců vyšší než to, co byste mohli považovat za normální, je dost.

Pokud je vysoký, jak je popsáno, měli jste sekačku nastavenou v krátké výšce a pokusili se orat do trávy, doufat, že to všechno sníží v jedné relaci?

Toto je postup, který se nedoporučuje. Proč?

Je to druh důvodu, že je to špatný nápad sekat mokrou trávu. S vysokou trávou se snažíte přimět svou sekačku, aby snížila větší objem stejnou rychlostí, jakou by to bylo s kratší trávou. Zvýšením objemu trávy, s nimiž se čepele musí potýkat, můžete přetížit sekačku, způsobit nekvalitní řezy a úplně vyrazit sekačku.

Pokud tomu tak je, pak ano, nebudete s očekávanou účinností dostatečně snížit, jak chcete.

Lepším přístupem k sekání vysoké trávy je to udělat po několik dní se sekačkou nastavenou v různých výškách. První den začněte s vyšším nastavením čepele, seká trávník a pak jej nechte odpočívat. Vraťte se o den nebo dva později, trochu spusťte nastavení čepele a znovu sečte. Opakujte další den nebo dva později s nižší výškou.

Tímto způsobem je to jako holič, který pomalu stříhá vaše dlouhé vlasy, než aby vás zasáhl břitvou z get-go. To také podporuje zdravější řez pro váš trávník, což umožňuje, aby se tráva lépe zotavila. Zabraňuje také předčasnému vysušení ve srovnání s tím, že jste hned příliš krátce.

Závěr

Sekačky na trávu by se měly snížit ve výšce, o které se očekává, že se na základě jejich designu a konstrukčních funkcí, se kterými jsou postaveny. Existuje však několik věcí, které mohou ovlivnit skutečnou výšku, na které vaše tráva skončí.

Naštěstí existují také způsoby, jak tyto věci napravit, takže získáte výšku, kterou chcete bez přílišných potíží.

Ahoj! Jsem Craig a jsem zakladatelem analytiků Appliance. Pokud jde o spotřebiče a cokoli elektrického, vždy jsem miloval otevírání věcí, zjistil jsem, jak fungují, a opravuji je a opravuji je. Tento web je místo, kde sdílím rady zdarma od sebe a našich odborníků, abych pomohl našim čtenářům vyřešit jejich problémy s zařízením/HVAC a ušetřit peníze. Přečtěte si více

Ahoj! Jmenuji se Craig a já jsem založil analytiky zařízení v roce 2017.

Mým posláním je pomáhat našim čtenářům řešit problémy související s zařízeními bez placení nosu pro dodavatele nebo zcela nový model. Připojuji se s odborníky z celého HVAC, opravy zařízení, kutilství, abych sdílel bezplatné odborné rady, které vám ušetří čas, stres a peníze.

Sekačka na trávu neříká dostatečně nízká (možná způsobuje řešení)

Můžete narazit na situaci, kdy se sekačka na trávu příliš vysoko, nebo byste mohli říci, že vaše sekačka na trávu není dostatečně nízká. Ať už to chcete popsat jakýmkoli způsobem, dochází ke stejnému problému. Čepel se nepřibližuje dostatečně blízko k vašemu trávníku. Co tedy můžete udělat pro vyřešení tohoto problému? Pojďme to zjistit.

Sekačka na trávu neříká dostatečně nízká (krátké vysvětlení)

Jediným bezpečným a praktickým způsobem, jak upravit výšku sekačky sekačky, je použití systému nastavení výšky sekačky. V závislosti na designu sekačky můžete použít páku výšky výšky paluby nebo upravit výšku kola/válce. Tyto metody zajišťují, že vaše sekačka na trávu zůstane v přijatelných bezpečnostních parametrech navržených výrobci sekačky na trávu.

Možný důvod, proč je řez vaší trávníku příliš vysoký

Existuje jen jeden důvod, proč se sekačka na trávu stříhá příliš vysoko: mechanismus nastavení je nastaven příliš vysoko. Téměř všichni sekačky na trávu mají nějaký způsob, jak upravit výšku sekačky na trávu, takže operátor může vybrat požadovanou výšku řezu. Zde je několik příkladů.

 • Páka ke snížení a zvednutí řezací paluby.
 • Páka na kolech, která snižuje a zvedněte řezací palubu.
 • Možnost nastavení na hlavním válci pro upravení výšky řezání.
 • Rozpěrky mezi vřeteny čepele a výškou čepele.

Jedna věc, kterou mají všechny tyto možnosti společné, je to, že každá funkce pracuje s konkrétním designem sekačky na trávu. Pojďme se tedy podívat na to, jak můžete upravit výšku řezání, pokud se sekačka na trávu neříká dostatečně nízká.

Nastavení řezání paluby

Pokud máte větší sekačku na trávu, jako je jízdní sekačka nebo sekačka na traktor, najdete páku nastavení výšky nebo rotační rukojeť, která vám umožní snížit a zvednout řezací palubu v závislosti na požadované výšce řezu.

Nastavení výšky kola

Sekačky na trávu, jako jsou sekačky, běžně používají nastavovací páku, která vám umožní přemístit kola. Takže zvýšením nebo snížením polohy kola upravíte výšku řezu. Například můžete nastavit sekačku na trávu na nejnižší řeznou polohu zvednutím kol na jejich nejvyšší polohu, což znamená, že mezi řezací palubou a trávníkem je méně místa.

Nastavení válce

Navijáky sekačky na trávu mají úpravy, které vám umožní přemístit válečkové nebo kola. Obvykle to vyžaduje, abyste použili klíč k odstranění válečků/kol, vyberte polohu a poté nastavte válcové/kola zpět na polohu. I když tento proces může být trochu časově náročný, umožní vám nastavit sekačku na trávu na nejnižší nastavení.

Nastavení spaceru

Nakonec někteří sekačky na trávu používají k úpravě výšky řezu sekačky listy. Sekačky jako Flymo a některé větší sekačky vám umožňují vložit výběr různých rozpěr tloušťky mezi čepel a čepel. Tyto rozpěrky snižují čepel uvnitř řezací paluby a čepel přiblíží/spodní k trávníku.

Co dělat s sekačkou na trávu, která nebude dostatečně nízká

Pokud jste nastavili sekačku na trávu na nejnižší možnou výšku řezání a její sekačka stále není dostatečně nízká, pak bohužel je vaším posledním možností koupit novou sekačku. Bez ohledu na to, co zkusíte, vaše sekačka na trávu není navržena tak, aby byla použita nižší.

V průběhu let jsem vlastnil několik sekaček na trávu a tento problém jsem se několikrát narazil na tento problém. Obvykle mají větší jezdecké sekačky na trávu s vysokou paluby, které se dostatečně nízké, aby získaly pěkný nízký střih. Pokud tedy hledáte nižší řez, musíte před zakoupením zkontrolovat specifikace sekačky sekačky na trávu.

Co nedělat s trávníkem sekačkou, která se nedostane dostatečně nízko

Pokud jste zkoumali nápady na opravu sekačky na trávu, která se neříká dostatečně nízká, pravděpodobně jste našli několik zajímavých řešení. Dovolte mi vysvětlit, proč si nemyslím, že by žádný z těchto nápadů stojí za to vyzkoušet.

Vypusťte pneumatiky

Pokud vypustíte pneumatiky na sekačce na trávníku, pak ano, dostanete nižší střih, ale také se setkáte s několika problémy. Prvním problémem je, že poškodíte zdi pneumatik a brzy budete hledat náhrady.

Také ztratíte hodně odpružení vašich pneumatik poskytujte vás i vaši sekačku na trávu. A konečně, protože vaše pneumatiky již nebudou moci správně udržet svůj tvar, začnete při sekání nerovnoměrný řez a pravděpodobně skončíte skalpováním trávníku.

Použijte menší kola

Menší kola určitě sníží vaši sekačku na trávu a dá vám nižší řez, ale také snižujete tělo sekačky na trávu. Problém, který to způsobuje, je, že váš balíček bude mnohem nižší, když jej umístíte do pozice skladování. Jsou chvíle, kdy musím zvednout palubu, abych rozřezal trávu déle. Navíc, někdy potřebuji svůj balíček tak vysoko, jak to půjde, abych se dostal přes překážky, jako je kořen stromu na mém dvoře nebo naložil sekačku na přívěs.

Takže vyměnění kol za menší verzi není něco, co bych chtěl zkusit.

Natáhněte úchyty paluby

Další myšlenkou, na kterou jsem narazil. Teoreticky by to fungovalo. Tato metoda však neumožňuje další napětí/protažení umístěné na opasku, kladky a hnací hřídel.

Nakonec, pokud je řezací paluba nižší, než je navržena, je dále od hnacího hřídele a systému řemenice. Dokonce i další palec může dát pás pod větší stres, než byl navržen tak, aby zvládl. Bohužel je to další špatný nápad.

Používání dílů bez OEM

Co jsou tedy části mimo Oem? Jakákoli část, která nebyla vyrobena ani schválena výrobcem vaší konkrétní sekačky na trávu. Například jsem viděl lidi přizpůsobit vzory z jedné sekačky na trávu na jiný model. Příklad je podložka mezery čepele.

nejlepší, levné, robotické, trávníky, 2023

Takže, jen proto, že jedna sekačka na trávu zahrnuje metodu pro snížení čepele do řezací paluby pomocí rozpěrky neznamená, že byste měli použít na sekačce. Jistě, pokud se vaše sekačka na trávu příliš vysoko, pak by tato metoda fungovala.

Ale potenciálně snižujete čepel pod sukní řezacího balíčku. Pokud by čepel během operace vypadla, nebylo by nic, co by zabránilo tomu, aby čepel vyšel z paluby a způsobil potenciálně smrtelné zranění buď sebe nebo někoho blízko.

O Tom Greene

Vždycky jsem měl nadšený zájem o péči o trávník, pokud si pamatuji. Přátelé mi říkali „trávník sekačkou“ (odtud název webu), ale jsem něco jiného než. Jen si užívám řezání trávníku a trávení času venku. Poté také miluji zasloužené koblihy a kávu!

Zanechte odpověď Zrušit odpověď

Copyright © 2010. 2022 Lawnmowerguru.com, všechna práva vyhrazena.

Zveřejnění affiliate: Jako spolupracovník Amazonu můžeme vydělat provize z kvalifikačních nákupů od Amazonu.com. O tom se můžete dozvědět více tady.