Nejlepší zastřihovače baterie testované v roce 2023. Worx Lawn Edger

Výrobci zahradnických nástrojů se rozhodli pro napájení baterie nad palivem nebo elektrickou osobou a dnešní řetězové zastřihovače jsou příkladem. Tato ekologická zařízení pro údržbu na zahradě jsme testovali, abychom spotřebitelům pomohli provést správný nákup pro svůj majetek.

Autor: Glenda Taylor a Mark Wolfe | Aktualizováno 3. května 2023 10:37

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Šikovní venkovní elektrárny dělají rychlou práci při řešení zarostlých plevelů a trávy, což dává dvůr uklizený pohled a oříznutí živých plotů a keřů. Vložili jsme oříznutí napájecí baterií na několik typů trávy nebo plevelů, abychom viděli, jak dobře běželi a řezali, nakonec dorazili na tento seznam nejlepších zastřihovačů baterií.

Pro zajištění leštěného vzhledu na trávník je nejlepším zastřihovačem smyčce skvělá investice. Tyto nástroje pro péči o dvorek točí řezací hlavu naloženou nylonovým řetězcem (místo pevné čepele), aby čistě ořízly trávu na okraji trávníku nebo sekací polí. Přestože plynové a elektrické modely kdysi dominovaly, nové a vylepšené verze napájené baterií nevyžadují míchání paliva ani skladování benzínu, jako jsou oříznutí plynových řetězců, ani nejsou omezeny délkou prodlužovacího kabelu, jako jsou zastřihovače elektrických šňůr.

Některé zastřihovače baterií jsou vhodnější pro různé velikosti, uživatele a rozpočty. Mohli bychom tedy pomoci spotřebitelům, aby se rozhodli správně, testovali jsme některé z nejpopulárnějších zastřihovačů strun, abychom zjistili, jak fungují za podmínek v reálném světě. Aby se kvalifikoval jako nejlepší výběr, měl by být zastřihovač strun odolný, výkonný a snadno ovladatelný. Řádek strun by měl snadno opustit navij.

Následující zastřihovače řetězců napájených baterií jsou na vrcholu své třídy. Každý, kdo chce investovat do zastřihovače, pravděpodobně najde jeden, aby vyhovoval jejich potřebám krajin.

 • Celkově nejlepší: STIHL FSA 60 R 36V zastřihovač baterie
 • Runner-up: Ego ST1511T Power 15-palcový powerload řetězec Trimmer
 • Nejlepší třesk pro Buck: BlackDecker LST300 LBXR2020-Epe 20V String Trimmer
 • Upgrade Pick: Makita xru15pt1 36V LXT CHRETNOSTH STRESKOVÁ STRIV
 • Nejlepší těžká služba: Dewalt DCST972X1 60V Max 17-palcová sada pro oříznutí
 • Nejlepší lehký: BlackDecker LSTE525 20V Max String Trimmer/Edger
 • Nejlepší pro velké yardy: Echo DSRM-2100 Eforce 56V 16-palcový zastřihovač baterie
 • Nejlepší pro malé yardy: Worx WG163 20V Power Share GT 3.0 String Trimmer
 • Nejlepší duální směr: Husqvarna 320IL 40V String Trimmer
 • Nejlepší Trimmer/Edger Combo: Worx WG170 20V Power Share Revolution String Trimmer
 • Nejvšestrannější: Greenworks Pro 80V 16-palcový bezdrátový řetězec

Jak jsme testovali nejlepší zastřihovače baterií

Abychom skutečně vyzkoušeli tyto oříznutí řetězců napájených baterií, začali jsme sestavením nástrojů a nabíjením baterií. Většina zastřihovačů dorazila s bateriemi asi 25 procent nabitých přímo z krabice, ale plný náboj nám umožnil měřit běh za plnou energii. Ačkoli někteří z ořízků nabízejí nižší nastavení energie, která by mohla prodloužit běh, zjistili jsme, že nižší nastavení je jednoduše způsobila, že je méně schopná, když došlo na hrubé plevele, takže jsme je spustili na plnou energii pro testování.

Každý zastřihovač jsme provedli jeho kroky v různých scénářích v reálném světě: „čistá“ trávník, plevele tráva a přírodní oblasti s hrubým, plevejským sazením a vinnou révou. Abychom získali místo v naší sestavě, musely lehké 20-voltové (V) zastřihovače doručit čistý, ostrý řez v čistých i plemenových travních sekcích. Kromě ořezávání travních zón jsme použili modely 36V, 56V a 80V k proříznutí dřevěného růstu v přírodních oblastech viny v přírodních oblastech. Spolu s řezacím výkonem jsme testovali na běh baterie, manévrovatelnost a pohodlí obsluhy a určili jsme nejlepší zastřihovač baterií podle kategorie.

Naše nejlepší tipy

Tyto recenze popisují klíčové vlastnosti každého zastřihovače bezdrátového řetězce a jak modely prováděly v našich dvořech testech.

STIHL FSA 60 R 36V zastřihovač baterie

Dává smysl, že Stihl FSA 60 R by byl v této testovací skupině nejlepším umělcem. Pochází ze značky s dlouhou historií venkovního výkonu venkovního průmyslu. Tento zastřihovač řetězce měří jen přes 66 palců dlouhý, váží méně než 10 liber s nainstalovanou baterií a pracuje asi 25 minut na náboj. 36V 3.9 hodin (AH) Poplatky za baterie za něco déle než 2 hodiny.

Tvrdý polymerní materiál používaný pro kryt motoru a štít od trosek pomáhá udržovat váhu dole. Mezi několik dalších funkcí standout patří spouštěč škrticí klapky s proměnnou rychlostí, spouštěcí blokování, západka baterie, řezací hlava EasySpool, nárazová stráž a zavěšená smyčka. Západka spouštěcího blokování a západky baterie zabraňují náhodnému spuštění. Variabilní spouštěč a hlava EasySpool zlepšuje provozní efektivitu úsporou výdrže baterie a minimalizováním času potřebného k opětovnému načtení, respektive. Náraz chrání citlivé povrchy během ořezávání a smyčka Hang nabízí pohodlný způsob, jak tento nástroj uložit, když se nepoužívá.

Toto je skvělý všestranný výběr pro čtvrt-až půl akru yardy. Relativně krátká běh STIHL FSA 60 R je velmi schopný zastřihovač. V našich testech se snadno a čistě nakrájelo na všechny druhy trávy a plevelů, včetně tvrdých stromových sazenic až do tloušťky asi ¼ palce. Kratší runcii ve skutečnosti záleželo méně, protože zastřihovač tak dobře prořízl a my jsme se pohybovali rychleji než u některých dalších ořízků s delšími časy.

Druhou věcí, kterou jsme si zde zaznamenali, byla úžasná úroveň provozního pohodlí. Zastřihovač byl na začátku poměrně lehký, ale váha byla tak dobře vyvážená. s jen tak váhou před přední držadlem, aby udržel hlavu blízko úrovně země. to vyžadovalo výrazně menší úsilí, než co bylo vyžadováno od některých ostatních zastřihovače, které vážily přibližně stejné. Vibrace byly také minimální, takže po oříznutí jsme měli spoustu energie, abychom mohli pokračovat v práci.

Specifikace produktu

 • Váží méně než 10 liber, ale snadno se síly pomocí tvrdých plevelů
 • 25 minut běhu na poplatek za asi 5 000 lineárních stop ořezávání
 • Vynikající rovnováha, která udržuje hlavu na úrovni země
 • Hlava EasySpool, nárazová stráž, škrticí klapku s proměnnou rychlostí a náhodná ochrana proti startu
 • Smaltish 13.8palcový řezací řádek je na malé straně pro otevřené prostory
 • 2hodinový doba dobití pro baterii je delší než čas některých konkurentů

Získejte zastřihovač baterií STIHL na hardwaru Ace nebo Blain’s Farm Fleet.

Ego ST1511T Power 15-palcový výstřižek powerload řetězec

Ego Power si vytvořil jméno v kategorii venkovního výkonu vytvořením dostupné linky nástroje napájenou baterií, která příznivě konkuruje staromódnímu 2-cyklovému plynujícímu zařízení. 15palcový zastřihovač ST1511T se ukázal jako silný, čistý a tichý při testování. 56V 2.5AH LITHIUM-ION BATERIE poskytuje až 45 minut běhu, s dobou nabíjení pouhých 50 minut. Hlava zastřihovače s nárazem je předem načtena 0.Linie zastřihovače 095 palců pro více řezací síly a méně hluku. Vyšší uživatelé ocení design přímého hřídele a jednotka váží něco přes 10 liber.

V našich testech ego zastřihovač vykazoval dostatečnou sílu, aby prořízl vše na své cestě, včetně zarostlé, plevecké trávy; Privet sazenice; a vinná vinná réva. Jeho vyvážený design, s těžkou baterií v zádech Offset dlouhou, rovnou šachtou, byl pohodlný s prací a obratnější než ostatní, které jsme testovali. Naše jediná námitka: Pro sezónní vyčištění na dvoře nebo udržování větší krajiny nemusí být 45minutová maximální běh dost dost.

Specifikace produktu

 • Hlava zastřihovače automatického zatížení snižuje prostoje při práci
 • Nastavitelná teleskopická přímá šachta poskytuje vlastní přizpůsobení různým uživatelům
 • Vynikající hodnota síly a runtime za mírnou cenu
 • Těžší než někteří s menší hmotností, aby udrželi hlavu dolů
 • Baterie je objemnější než ostatní, takže nástroj je únavný k použití po delší dobu

Získejte ego napájecí baterie zastřihovače na Amazon, Ace Hardware nebo Lowe.

BlackDecker LST300 LBXR2020-Epe 20V String Trimmer

Chcete.li dát dvoře leštěný vzhled, aniž byste rozbili banku. Má 12palcový řezací řádek, který zkrátí rohy a vyčistí okraje malých až středních yardů. Automatická cívka s krmivem znamená, že už není nutné zastavit nástroj. Zahrnuty jsou dvě 20V lithium-iontové baterie.

V našich testech tento zastřihovač fungoval velmi dobře v trávě bez plevelů a v plevelických trávnících. S lehkou hmotností pouhých 5.7 liber, tento zastřihovač se snadno manipuluje, aniž by způsobil únavu paží a ramen. Krátký, rovný design šachty je nejpohodlnější pro uživatele do 5 stop 9 palců vysoký. Také se nám líbilo, že s rychlým přizpůsobením hlavy se zastřihovač stává vyranou, aby se uklidnil trávu podél chodníků a příjezdových cest. Celkově jsme našli tento cenově dostupný nástroj solidní výběr pro malé krajiny bez překážek.

Specifikace produktu

 • Balení obsahuje 2 baterie pro více runtime, méně prostojů
 • Automatická cívka krmiva
 • Návrh úspory peněz a prostoru, které oblékají, tak hrany
 • Baterie se dobije za pouhých 45 minut
 • Nejlepší pouze pro trávu; Bojuje s hrubým, dřevěným plevelem
 • Široký strážce trosek se dobře nezapadá do těsných prostor

Získejte BlackDecker Battery String Trimmer na Amazonu (s extra baterií) nebo v Home Depot.

Makita xru15pt1 36v lxt bez kartáčovače řetězec Trimmer

String Trimmer String STRIMSER MAKITA XRU15PT1 je prémiovou možností, jak udržet trávník a zahradu pod kontrolou. Dokáže zvládnout velké yardy s dostatečným výkonem k řešení hustého růstu plevelů. Tento bezdrátový zastřihovač přichází se čtyřmi 18V 5.0ah baterie, takže vám nikdy nedojde energie. Nakupující si mohou tento model zakoupit jako soupravu, která obsahuje nabíječku s dvojitou baterií a dvě sady baterií, nebo jako „pouze nástroj“ pro ty, kteří již mají položky z platformy nástrojů Makita 18V.

S dlouhou, rovnou hřídelí a vysoce výkonnou řezací hlavou, toto 10.Ožín 4 liber se cítí jako nástroj pro kvalitu. Bylo to dobře vyvážené a artikulované při ořezávání kolem keřů a mezi překážkami. Měl dostatek síly proniknout tvrdou vegetací. V našich testech to udělal pěkné čisté řezy a ostré okraje v travnatých oblastech a roztrhala se skrz teedy sazenice Privet a monysuckle vinné révy bez váhání. Je to vynikající kandidát, který nahradí plynové vybavení pro střední až velkou krajinu, i když cena může být pro nakupující zaměřená na rozpočet vysoká.

Specifikace produktu

 • Runtime je delší než doba nabíjení za čerstvé baterie připravené k
 • Zahrnuje druhou sadu baterií pro prodlouženou práci
 • Plyn podobný výkon a výkon pro tvrdé ořezávací úlohy
 • Drahý zastřihovač kvůli vysokým nákladům na baterie
 • Malý strážce zbytků umožňuje nějakému materiálu blízkému operátorovi
 • Tvrdá hlava s nárazem vyžadovala tvrdý úder, aby vypustil čáru

Získejte zastřihovač baterií Makita na Amazon nebo Mowers Direct.

Dewalt DCST972X1 60V Max 17-palcový řetězec Trimmer Kit

Když do kategorie péče o trávník vstoupí zavedený vůdce v oblasti bezdrátových ručních nástrojů, nakupující si budou chtít vzít na vědomí. Ořízmátor baterie Dewalt 60V balík s těžkým kartáčovským motorem poháněným 60V 3ah flexvoltovou lithiovou baterií, která jí umožňuje trhat všemi druhy tvrdých plevelů po dobu nejméně 40 minut na náboj.

Tento zastřihovač schopný nástavce je vybaven rovnou šachtou a rychlým zatížením nastavitelnou cívkou. Používá.Linie zastřihovače 080 palců, aby se rozřezala buď řádek 15 palců nebo 17 palců. Bezpečnostní spínač v rukojeti zabraňuje náhodnému zahájení. Uživatelé si mohou vybrat vysoký nebo nízký výkon, v závislosti na projektu, a ovládat oříznutí otáček za běh s proměnnou rychlostí. Funkce univerzálního připojení umožňuje majitelům nahradit připevnění zastřihovače řadou dalších hlav nástrojů, včetně edgeru, zastřihovače živých plodů, pólu a dalších.

Vystřihovač baterií Dewalt byl jedním z nejtěžších, které jsme testovali, ale také nejsilnější. Se standardem.Linie zastřihovače 080 palců, která byla předem namířena, tento nástroj neměl potíže s odříznutím od trávy po sazenice tenkých stromů a dokonce i tvrdých ostružin. V režimu s nízkým výkonem nabídl více řezací síly než nastavení vysokého výkonu většiny ostatních, které jsme testovali. Ve vysokém dosahu porazil všechny kromě STIHL, což se týkalo rovnoměrného zápasu z hlediska čisté síly. Abych byl upřímný, vysoká moc byla pro mnoho našich aplikací příliš mnoho, takže jsme také důkladně testovali v nízkém dosahu. Běžel asi 40 minut na vysoké úrovni a asi 60 na nízkých.

Kromě těžké váhy je jediným negativním bodem, který musíme nabídnout. Zastřihovač je hlasitý, a když zpočátku spustí nebo spustí spoušť. Přesto je to velmi působivý nástroj za spravedlivou cenu pro sílu a běh a dobrá volba pro velké vlastnosti nebo vyčištění zarostlých oblastí.

Specifikace produktu

 • Typ baterie: 60V 3ah flexvolt lithium ion
 • Runtime: 40 minut
 • Hmotnost: 12.95 liber
 • Vynikající síla pro vyčištění zarostlé plevele a kartáče
 • Pracovat s.080 palců nebo.Linie zastřihovače 095 palců pro normální nebo těžké ořezávání
 • Vynikající runtime až hodinu pro průměrné ořezávání trávy
 • Power Head může spustit další přílohy nástrojů pro terénní úpravy
 • Těžká hmotnost necelých 13 liber, ale žádný ramenní popruh
 • Delší doba nabití baterie za 135 minut
 • Hlučný provoz, zejména při původně spuštění

Získejte zastřihovač baterií Dewalt na Amazonu, Ace Hardware nebo Home Depot.

BlackDecker LSTE525 20V Max String Trimmer/Edger

Vážení pouhých 8.8 liber, tento zastřihovač strun se snadno přenáší, manévruje a ovládá s nastavitelnou rukojetí a přepínačem bezpečnostního spouště, aby se zabránilo náhodnému startu. Poloměr ořezávání 12 palců je vhodný pro udržení správného udržování trávníku bez poškození oplocení, paluby, stromů nebo jiných společných překážek na zahradě.

Tento zastřihovač bezdrátového řetězce pracuje s 20 V baterií, která může trvat až 20 minut, a je součástí baterie náhradní baterie. Pro okraj jednoduše otočte hlavu a použijte vestavěný kolo k vyvážení, protože řetězec zastřihovače zpracovává úlohu.

Když jsme použili nástroj k oříznutí plemeneckých trávníků trávy a okraje obrubníku a příjezdové cesty, udělalo to pěkné čisté řezy a dobře sledovalo, aby se vytvořily dobré rovné hrany. Hřídel a rukojeť upravené tak, aby pohodlně odpovídalo našemu uživateli 6 stop. Nástroj je úžasně lehký pro množství energie, kterou nabízí, ale váha je většinou vyvážená na přední stranu rukojeti a musí jej ručně vyvažovat, zatímco pracuje unavený náš tester. Ačkoli není postaven pro těžce zamořené loděnice, má dostatek energie a běhu k vyčištění obrubních linií, okrajů příjezdové cesty a jinak udržuje menší krajinu.

Specifikace produktu

 • Velmi lehký a snadno přenášen
 • Popisovač je přizpůsobitelný tak, aby odpovídal velikosti uživatele
 • Trimmer se zdvojnásobí jako Edger s jednoduchým otáčením hlavy
 • Baterie poskytuje omezené runtime, i když je zahrnuta náhradní
 • Nedostatek síly k řešení hrubého, dřevitého plevele
 • Váženo na přední stranu, což může způsobit únavu uživatele

Získejte BlackDecker Max Battery Trimmer/Edger v Home Depot nebo Tractor Supply Co Co.

Echo DSRM-2100 Eforce 56V 16-palcový zastřihovač baterie

Široký řezací řádek, prodloužená runtime a silná schopnost oříznutí činí Echo DSRM-2100 Eforce Battery Trimmer vynikající volbou pro velké yardy. Vystřihovač přímých šachty je poháněn bezkartáčovým motorem a 56 V 2.5AH LITHIMA BATERIE Až 56 minut silného výkonu, která soupeří s tradičními 2-cykly zastřihovače. Snižuje to 16palcový řádek, aby se práce dokončila efektivně.

Tento zastřihovač baterií váží v pohodlném 9.75 liber, což z něj činí relativně lehkou volbu na této úrovni schopnosti. Vyznačuje se nastavením nízkého/vysokého výkonu pro šetření baterie pro různé podmínky řezání, spouštěč s proměnnou rychlostí a polstrovanou rukojeť pro pohodlí. Řezací hlava s rychlostí je předem načtena.095 Trammer Line a rychle se načte bez demontáže.

Echo Eforce Battery Trimmer je vynikající hodnotou pro údržbu velkého smolaře. V našich testech se zdálo, že řezací síla je o něco menší než u oříznutí Dewalt a Stihl, ale stále byla velmi schopná. Ve vysoce výkonném režimu jsme ořízli asi 40 minut. Ale lepší než průměrná síla a širší řádek znamenaly, že za 40 minut s ozvěnou jsme byli schopni dokončit práci, kterou by ostatní zastřihovači potřebovali hodinu k dosažení. Hladina hluku byla dobrá a opětovné načtení bylo rychlé a snadné.

Tento zastřihovač by mohl skórovat vyšší se zlepšenou rovnováhou. I když je to celkově lehký zastřihovač, většina váhy je na pracovním konci. Těžká řezací hlava nutí operátora, aby kompenzoval zvednutím nahoru na přední rukojeti a tlačením dolů na zadní rukojeť při práci. Testovali jsme s 2.5Ah baterie, která je standardní. Práce s dostupnou baterií 5AH (prodáno samostatně) by do určité míry znovu vyvážila zastřihovač při zdvojnásobení běhu a zvyšování celkové váhy.

Specifikace produktu

 • Vynikající cena za tuto kombinaci síly a běhu
 • Široký řezací řádek a výkon s výkonem pro velké vlastnosti
 • Systém rychlého nabíjení nabíjí baterii za méně než 40 minut

Získejte oříznutí baterií Echo v Home Depot nebo ACME Tools.

Worx WG163 20V Power Share GT 3.0 String Trimmer

Majitelé malých yardů mohou považovat tento lehký zastřihovač strun za vynikající volbu. Váží jen 5.5 liber a snadno se převádí z ořízlacího na lemovací nástroj; Vestavěné kolo pomáhá vyvážit nástroj při okraji. Systém krmiva pro tlačítko poskytuje schopnost rozšířit řetězec zastřihovačů, aniž by narazil na hlavu ozdoby 12 palců nebo ručně vytáhl další řetězec z oříznutí. Dodává se se dvěma 20V bateriemi a nabíječkou a baterie trvá až 20 minut při plném nabití.

Tento zastřihovač Worx String s lehkostí řešil naše travnaté prostory, jak zóny bez plevelů, tak bez plevelů, ale na drsných oblastech to nebylo tak schopné. Obzvláště nás zapůsobila funkce Edger, kterou jsme zjistili pohodlnou a dobře vyváženou díky schopnosti rotace hřídele 90 stupňů. Nastavitelná hlava zastřihovače a horní rukojeť si přizpůsobíme pracovní úhel, ale proces toho se ukázal jako neohrabaný. Museli jsme sáhnout dolů a otočit poměrně tuhý knoflík na připojovacím bodě mezi hřídelí a řezací hlavou, abychom odemkli a odemkli úhel pro každé nastavení.

Specifikace produktu

 • Trimmer a Edger v jednom nástroji
 • Hladké systém zasílání příkazů k tlaku
 • Nastavitelné naklápění hlavy na 90 stupňů
 • Baterie poskytuje omezené runtime, i když je zahrnuta druhá baterie
 • Nastavení hlavy je poněkud trapné a neohrabané
 • Relativně dlouhá doba nabíjení po dobu 20 minut běhu

Husqvarna 320IL 40V Battery String Trimmer

Jedním omezujícím faktorem většiny ořízků je směr rotace řezné hlavy; záleží na tom více, než by si člověk mohl myslet. Směr rotace určuje, kam výstřižky půjdou, a v některých situacích, jak by měl uživatel uchopit zastřihovač. Vystřihovač baterií Husqvarna 320Il 40V nabízí řešení díky své řezné hlavě s dvojím směrem. Při kontaktu s tlačítkem jsme se mohli změnit z ve směru hodinových ručiček na rotaci a záda proti směru hodinových ručiček, aniž bychom se změnili na úchyty.

Tento zastřihovač přímých šachty je poháněn účinným beztrzoro “a 40 V 4ah baterie, která jezdí asi 45 minut běhu na náboj. Má rychlou řezací hlavu, která je předškolena.080 Trammer Line a vyřízne 16palcový řádek. Technologie s nízkou vibrací zlepšuje pohodlí operátora a stroj váží s baterií přes 10 liber.

Husqvarna 320il se umístil poblíž vrcholu testovací skupiny, pokud jde o pohodlí uživatele a tiché provoz, ale jeho síla byla poněkud ohromující po velkém představení ze Stihl a Dewalt Trimmers. Byli jsme ohromeni funkcí dvojího směru. To nám umožnilo používat zastřihovač vpravo nebo levák a mohli jsme bezpečně oříznout omezovací linie z obou směrů, aniž bychom stáli na ulici. V režimu s vysokou výkonem vyprazdňovač vykonával skvěle zdobenou trávníku, ale v těžkých plevelech a přírodních oblastech nemohl držet krok s silnějšími oříznutími.

Kdokoli, kdo nemá zájem jít z vyšlapané cesty. Jeho rovnováha je bezvadná a pohodlně soupeří s Stihl, i když je to zlomek libry těžší. A pro tichou operaci, tento vezme zlatou medaili. Jedinou skutečnou otázkou týkající se pohodlí a ovládání bylo, proč tolik tlačítek? Jeho čtyři tlačítka ovládaná palcem ovládají/vypnou, vysoká/nízká výkon, rotace ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček.

Specifikace produktu

 • Duální směr zastřihovač hlavy listy výstřižky tam, kde je to žádoucí
 • Vynikající rovnováha pro pohodlné rozšířené použití a menší únavu
 • Mezi nejtištnější z oříznutí, které jsme testovali
 • 4 tlačítka a spoušť se zdají jako příliš mnoho ovládacích prvků
 • Ani vysoký výkon není dostatečný pro ořezávání těžkých

Získejte zastřihovač baterií Husqvarna na Lowe’s.

Worx WG170 20V Power Share Revolution String Trimmer

Zatímco spousta řetězcových ořízků také funguje jako Edgers, zjistili jsme, že tento model má nejlepší design s duální funkcí. Při stisknutí tlačítka se oříznutí hlavy na revoluční oříznutí Worx WG170 převede na Edger, který se snadno valí podél okraje chodníku nebo příjezdové cesty. Hlava se nakloní až do 90 stupňů, takže je snadné dosáhnout plevelů na svazích, zatímco stojí pohodlně.

Trammer je dodáván se dvěma bateriemi plus nabíječkou a třemi navíc cívkami oříznutí. Vystřihovač strun se také může pochlubit praktickým strážcem spaceru, která zabrání narážení do rostlin, a hřídel se přizpůsobí tak, aby vyhovovala vyššímu nebo kratšímu uživatelům. Střílí 12palcový řádek a pracuje na 20V lithium-iontové baterii. Nástroj jsme testovali s baterií 2h, ale také přichází s baterií 4AH u některých maloobchodníků.

Na našem dvoře tento zastřihovač prořízl a vytvořil ostrý hranu na obou plevelech i na plemene trávníku. Opravdu se nám líbila snadná nastavitelná funkce na hlavě zastřihovače: zámek Twist ji drží ve správné poloze až o 90 stupňů pro přizpůsobený pracovní úhel pro uživatele různých výšek. Baterie jsou také zaměnitelné s bateriemi z mnoha jiných bezdrátových nástrojů Worx 20V.

Specifikace produktu

 • Nastavitelná horní rukojeť pro přizpůsobení uživatelů různých velikostí
 • Hlava zastřihovače převádí na Edger pro použití podél chodníků nebo příjezdových cest
 • Dodává se s 2 bateriemi, které nahradí kratší runtime
 • Vyžaduje relativně dlouhou dobu nabíjení
 • Trimmer se cítí podhodnoceně pro řešení hrubého, těžkého plevele
 • Pouze 20 minut běhu za poplatek

Získejte Worx WG170 GT Battery Trimmer na Amazon nebo Target.

Greenworks Pro 80V 16-palcový bezdrátový řetězec zastřihovač

Trimmer Greenworks Pro 80V je kvalitní nástroj, který se přizpůsobuje řadě dalších funkcí s přílohy, jako je řezačka štětce. (Přílohy se však prodávají samostatně.) 2AH baterie poskytuje až 45 minut běhu a dobití za pouhých 30 minut. Elektrický motor bez kartáčovače je efektivní a tichý a poskytuje spoustu točivého momentu pro proříznutí těžkých plevelů bez hluku a vůně plynové jednotky.

V našich testovacích oblastech byl zastřihovač Greenworks dostatečně silný, aby s lehkostí prořízl nejnáročnější plevele a vinnou révu. Těžká baterie váží stroj dolů dozadu, ale zahrnutý nastavitelný ramenní popruh je pohodlnější. Baterie je kompatibilní s dalšími nástroji Greenworks 80V. Jen se nezískám příliš nadšeným spouštěčem proměnné rychlosti: ačkoli je to určeno k tomu, že umožňuje postupné zvýšení z „vypnutí“ na „vysokou“ rychlost, zjistili jsme, že rozsah pohybu mezi těmito dvěma je nepatrný; Ve skutečnosti je vyříznutí buď „vypnuto“ nebo „zapnuto.“

Specifikace produktu

 • Typ baterie: 80V 2ah lithium ion
 • Runtime: 45 minut
 • Hmotnost: 10.6 liber bez baterie
 • Trimmer má tichý a efektivní bezkartáčový motor
 • Doba dobíjení je pouze 30 minut; Runtime je 45 minut
 • Plyn podobný výkon a výkon bez hluku a vůně
 • Mírná doba zpoždění mezi spuštěním a plnou silou
 • Funkce nastavitelné rychlosti zastřihovače je obtížné použít
 • Hmotnost je vyvážená směrem dozadu, ale ramenní popruh pomáhá

Získejte zastřihovač baterií Greenworks Pro na Amazonu.

Co je třeba zvážit při výběru zastřihovače baterie

Při nakupování pro zastřihovače strun, známé také jako jedlíci plevelů, mějte na paměti velikost dvora, jak často bude nástroj používán a výška a síla primárního uživatele. Následující klíčové úvahy pomohou při výběru.

Šířka oříznutí

Šířka obložení, také nazývaná šířka řádku, naznačuje, jak široká cesta zastřihovač prořízne plevele v jednom průchodu. Mnoho modelů na dnešním trhu má šířku rozměrů 10 až 18 palců. Čím širší šířku, tím více energie musí mít zastřihovač, což často znamená, že nástroj bude těžší, protože bude vyžadovat větší a výkonnější baterii.

Typ baterie

Spuštění řetězcového zastřihovače vyžaduje statnou dávku energie. Ačkoli většina dnešních ořízků běží na dobíjecích lithium-iontů (li-ion) baterie, několik přijímají kadmium niklu (nikad) (nikad). Li-iontové baterie jsou silnější, ale baterie Nicad jsou levnější (průměrně o 70 až 125 méně). Li-iontové baterie jsou také menší, drží poplatek déle a poskytují plnou energii během celého cyklu vypouštění.

Baterie Nicad trpí „paměťovým efektem“, což znamená, že pokud je baterie použita dříve, než se plně nabila. nebo pokud se nabije před jeho vyčerpáním. bude si „pamatovat“ dřívější úroveň náboje a v budoucnu nebude mít delší náboj. Pokud si vyberete zastřihovač, který má baterii Nicad, nechte ji před použitím plně nabitý a před nabíjením úplně vypusťte. Pro většinu uživatelů bude nejlepší volbou zastřihovač řetězců s li-iontovou baterií.

Napětí

Spolu s typem baterie zvažte, kolik provozní energie má baterie, která se měří ve voltech. Dnešní dobíjecí baterie pro oříznutí řetězců průměr z 18 voltů do průměru 60 voltů energie. Výkonné baterie na špičkovém konci jsou často určeny pro komerční použití a mohou stát 200 nebo více za baterii.

Některá oříznutí strun v této kategorii se prodávají bez baterie (nebo nabíječky baterie), kterou musí uživatel zakoupit samostatně. To by mohla být výhoda pro úsporu nákladů pro ty, kteří se přidávají ke sběru bezdrátových nástrojů kompatibilní s baterií a baterií, protože stejná baterie bude napájet více nástrojů. Může však být pohodlnější zakoupit soupravu s více bateriemi, která má na nabíječce, zatímco druhá je používána.

Typ krmiva

„Krmivo“ zastřihovače řetězce označuje, jak hlava zastřihovače uvolňuje další linii oříznutí, když se během použití roztřepe a zlomená. Pohotovostní režim je krmivo, kde uživatel naráží na dno zastřihovače (oblast, kde se cívka připojuje) na zemi, aby uvolnil několik centimetrů čerstvé linie.

Některé novější modely mají senzor automatického krmení, který měří délku strun a v případě potřeby uvolňuje více. Ještě jiní mají tlačítko pro uvolnění více řádku. Pásy automobilů a knoflíků eliminují potřebu narazit na cívku, což může snížit riziko poškození, pokud je příliš tvrdě narazeno, ale mnoho zastřihovačů komerčního typu stále používá krmivo, protože je to rychlé a snadné.

Zakřivený vs. Rovná šachta

Některá oříznutí strun jsou vybaveny přímým šachtou, která vede od držadla k řezací hlavě, zatímco jiné modely mají zřetelnou křivku ve spodní šachtě asi dvě třetiny cesty dolů. Někteří uživatelé najdou zastřihovače zakřivených šachty, které mají být snazší ovládat, protože konec cívky již spočívá v praktickém úhlu pro pálení plevelů.

Ořizovače rovných hřídelů často pojmou zaměnitelné nástroje, jako je hlava zastřihovače stromů, které lze vyměnit v závislosti na úkolu po ruce. Obecně platí, že ozdoba rovných hřídelů fungují lépe pro uživatele nejméně 6 stop vysokých, zatímco kratší uživatelé ocení zastřihovače zakřivených šachty.

Hluk

Trimmers řetězce napájených baterií mají zřetelnou výhodu oproti zastřihovačům poháněným plynem, pokud jde o znečištění hluku. Trimmery poháněné plynem jsou mírně hlasité a vyzařují v průměru 90 decibelů (asi tak hlasité jako motocykl kolem 25 stop daleko). Naproti tomu zastřihovač bezdrátového smyčce vydává přibližně 77 decibelů, což je srovnatelné s neformální konverzací.

Časté časté

Ti, kteří si stále nejsou jisti, jak používat zastřihovač řetězec baterií, mohou najít následující odpovědi na běžné otázky týkající se těchto nástrojů.

Q. Může řetězec řetězce řezat plevele?

Křezání a kontrolu růstu plevelů kolem domova a zahrady se používá zastřihovač strun. Světelné ozdoby však mohou mít problémy s velmi hustým růstem plevelů.

Q. Můžete použít zastřihovač strun pro řezání trávy?

K řezání trávy lze použít zastřihovač řetězců, i když musíte být opatrní, abyste se neřezali trávu příliš krátkou. Není to nejjednodušší způsob, jak rozřezat trávu, ale je to možné.

Q. Můžete okraje s oříznutím řetězce?

Ano, zastřihovač strun lze použít pro hranování zahrady, příjezdové cesty, chodníku nebo chodníku. Pokud máte velký dvůr, může být lepší investovat do samostatného nástroje.

Q. Kolik voltů by mělo být v zastřihovači?

Průměrně řetězové ořízkové baterie z 18 voltů až do 80 voltů. Obvykle čím vyšší je napětí, tím delší je výdrž baterie.

Q. Jak hrajete trávník pomocí zastřihovače strun?

Držte zastřihovač strun kolmo na trávník, aby byl řez vyrovnán. Umístěte hlavu asi 4 palce od půdy, aby měl řetězec prostor pro otáčení. Řetězec by se měl otáčet a proříznout trávou a špínou. Když se pohybujete podél požadovaných hranic, udržujte hlavu vyváženou a dokonce. Vyčistěte řezanou trávu a špínu, abyste dokončili práci.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.

Seznamte se s testerem

Mark Wolfe je spisovatel a produktový tester se zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Po více než 20 let poseká, lemoval, vysadil, prořekl, kultivoval, zavlažoval a zrekonstruoval krásnou krajinu. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějším venkovním energetickém vybavení, ručních nářadích, produktech péče o trávník a dalším venkovním žijícím zboží.

Další výzkum poskytnutý Glenda Taylor.

Worx WG184 40V Power Share Shareless Trimmer and Edger Review

Potřebujete pomoc s plevelem a hraním trávníku, ale nejste připraveni pracovat s robustním plynovým vybavením trávníku?

Lehký, bezdrátový Worx WG184 Power Share 2-in-1 40V Trimmer/Edger by mohl vyřešit vaše problémy.

Tento model je ovládán baterií, váží 8.6 liber a bude běžet 20 až 30 minut, než to budete muset dobít.

Má variabilní škrticí klapku, kterou může průměrný dospělý pracovat jednou rukou na spouště a inovativním systémem podávání cívky velení, takže je snadné nakrmit více linie stisknutím tlačítka.

Je snadné se používat a nákladově efektivní, pokud se držíte typu úkolů, které tento kus zařízení Worx Power Share Equipment byl navržen tak.

Jak to všechno mohu říci? Prováděl jsem pokus o tento bezdrátový elektrický model na svém majetku.

Odkazujeme na prodejce, aby vám pomohli najít relevantní produkty. Pokud si koupíte z jednoho z našich odkazů, můžeme si vydělat provizi.

A i když jsem ženatý s chlapem s profesionálním péčí o trávník a položil jsem ho desítky otázek týkajících se ovače plevelů, použil jsem tento konkrétní zastřihovač/Edger sám.

Podařilo se mi to sestavit bez hodně ADO, používat pouze šroubovák hlavy Philips, nabijte baterie s přiloženou nabíječkou, vložte je a do práce.

Tento model jsem použil k dokončení úkolů, jako je oříznutí plevelů pod naším trnním růžovým keřem a lemování neuspořádané trávy podél chodníku na našem bočním dvoře.

Nemohl jsem být více spokojen s nezávislostí, kterou jsem získal prostřednictvím tohoto nástroje ovládaného baterií.

Těším se na sdílení více výhod Worx WG184, které jsou k dispozici na Amazonu, spolu s několika potenciálními nevýhodami, které budete také chtít zvážit, než se usadíte na modelu pro svou vlastní domácnost.

Výhody vysoce výkonného zastřihovače a Edger

Začnu tím, že vám řeknu, proč obecně upřednostňuji bezdrátový elektrický zastřihovač/Edgers, a pak se pohybuji, abych dal své názory na Worx WG184 konkrétně.

Lidem, kteří se snaží dokončit konkrétní typ práce na trávníku ovládaném plevelem ovládaným baterií. Pokud chcete jen krájet plevele, které zasahují do okrajů vašeho trávníku nebo chodníků, je tento typ vybavení vhodnou volbou.

Eliminuje potřebu dlouhých prodlužovacích kabelů, které jsou vyžadovány pro modely plug-in, a můžete se také vydávat s hlukem a výpary spojenými s oříznutími poháněnými plynem, také.

Existují však určité situace, kdy Trimmer/Edgers opravdu nepřekročí váš pokrok vůbec, i když jsou poháněny benzínem nebo připojeny k šňůrám. Takže než půjdeme dále, chci vysvětlit pár věcí o jedlících plevelů.

Jsou to oříznutí, ne křoví. Záměrem je použít je pro opakující se nebo těžko dosažitelné práce s plevelem.

Mezi několik příkladů toho, čeho může WG184 dosáhnout Jaro, když hrozí, že převezme celý dvorek.

Je mi líto, jestli to vaše bubliny praskne, ale to je vše, lidi. Rychle zničíte zastřihovače tím, že se pokusíte použít ho pro tvrdé práce, jako je čištění štětce z grulley nebo řezání peelingu z čtvrt akru, který už roky nebyl plen.

Neměli byste také používat tyto typy nástrojů k řezání trnitých hůlek, větví suchých stromů, celé trávníky, které jsou na konci sezóny.

Jak mi můj manžel předal na základě desetiletí zkušeností, mohl by nástroj jako WG184 přežít jednu z těchto úloh, ale nátlak by prošel nabití baterie opravdu rychle a využil cívku po cívce linky Weed Eater Line.

Trimmer/Edgers jsou postaveni pro udržení okrajů trávníku uklizeného a plevelských prostor, kde byste trávili hodiny na rukou a kolenou a vrátili se, abyste to udělali příští týden, pokud jste nepoužívali jedlík plevelů.

Nejsou pro vyčištění pozemků. vaše nebo váš soused.

Nyní, když je to mimo cestu, pojďme mluvit o klíčových funkcích, které tento model odlišují od konkurence.

Klíčové funkce

Chci začít tím, že zmíním, že Worx má dobrou věc s linií power sdílení.

Tuto sbírku více než 75 modelů trávníku a elektrického nářadí může být napájeno stejnými bateriemi Worx, ať už 20, 40- nebo 80-volt.

Tato přidaná hodnota vám může poskytnout větší rozsah pro používání libovolného počtu nástrojů delší před návratem do domu k dobití. Rovněž vám umožňuje koupit tento nebo jiné modely bez pramene pro nové baterie, pokud je již používáte k napájení jiného vybavení.

Stejně jako většina lithium.iontových baterií můžete očekávat, že dva, kteří přicházejí s WG184.

Náhradní baterie si můžete koupit přímo od výrobce nebo přes Amazon.

Další užitečnou funkcí je duální nabíječka, kterou můžete při nákupu nebo zakoupit samostatně.

Má funkci k dispozici pro nabíjení jedné baterie, ale je nejlepší nabitý najednou, protože napájení vypne, pokud se sběží buď buď. působí společně jako jednotka v tomto zastřihovači.

Pokud plánujete nabíjet baterie venku, všimněte si, že tato nabíječka pracuje pouze při teplotách mezi 32 a 110 ° F. Okamžitě se zastaví a po tomto rozsahu překročí nebo klesne teplota červeně.

Indikátory Světla na nabíječce Flash Green při nabíjení probíhá, odpočívejte na zelené, když baterie dosáhnou 100 procent, nebo červené blesky, což naznačuje, že jedna nebo obě baterie jsou vadné.

Vzhledem k tomu, že dvě 20 V baterie, které pracují v tandemu, aby dodávaly 40 voltů energie, je tento konkrétní plevel ve srovnání s jinými menšími elektrickými bezdrátovými verzemi, které jsou dnes dostupné, v některých případech dvakrát tolik tolik.

To se promítá do delších sezení mezi dobíjením a také zvýšeným výkonem ve větších oblastech nebo při řešení vyšších plevelů.

WG184 běží po dobu 20 až 30 minut na jeden náboj, který výrobce považuje.

Je docela snadné být také v bezpečí s tímto modelem.

Je vybaven dvoustupňovým startem, takže tlačítko „uzamknout“ zabrání spuštění nástroje, pokud nejprve stisknete tlačítko uzamčení a poté spustíte spoušť, který spustí akci.

13palcový bezpečnostní stráž se spojuje poblíž obchodního konce zastřihovače a zabraňuje odletu trosek na zranění operátora. Zakrývá také čepel, která udržuje řetězec plevelů do určité délky.

Pokud to bude příliš dlouho, čepel odřízne konec před začátkem linky.

Další praktická funkce je zahrnutá cívka kopolymerní nylonové pryskyřice a syntetického řetězce plevelů a je považována.

Cívka je již navinutá a po otevření komory jednoduše kliknete na místo.

Tvar cívky je navržen tak, aby minimalizoval tah, aby WG184 mohl efektivněji provést řezy, což také podporuje delší životnost baterie během provozu.

Náhradní cívky si můžete zakoupit s 20 stopami linky v Home Depot nebo se dvěma baleními cívek celkem 40 stop linky od Amazonu.

Systém příkazové cívky s tlačítkem pro tlačítko je další inovativní kousek technologie, kterou uvidíte na WG184. Tato vlastnictví je jednou z oblíbených mého manžela.

Umožňuje vám nakrmit více řádků pouze stisknutím tlačítka.

Děláte to, když stroj běží, dokud neslyšíte vinlivý zvuk, který označuje, že se linka vyřízne na správnou délku.

WG184 bezpečně zastaví sekačku, když je krmivo zapojeno, a poté se restartuje, jakmile je linka nakrájena na místo pro další oříznutí nebo hrana.

Při sestavení a plně naloženém bateriemi váží WG184 8.6 liber a je 65.77 palců dlouhý o 13.75 palců široký a 9 palců vysoký v krytu.

I když to není tak lehké jako některé z ostatních energetických elektrických nástrojů vyráběných společností Worx, většina uživatelů to bude schopna snadno zvednout. Zjistil jsem, že jsem začal být unavený tím, že jsem držel zastřihovač pouze ke konci své první 20minutové plevele a já jsem nemohl zvednout více než 40 liber na cestách.

Popisovač D-Grip je další ergonomický rys tohoto modelu. Můžete jej použít k umístění zastřihovače, abyste jej mohli držet dostatečně dlouho na dokončení úkolu po ruce.

Hlava otočné hlavy vám umožňuje oříznout a okraje na nerovném terénu, jako byste mohli najít vedle určitých příjezdových cest. Chcete.li změnit úhel hlavy, položili jste nohu na strážce bezpečnosti a vytáhli nahoru nebo dolů na hřídel, abyste položili hlavu do požadovaného úhlu.

WG184 také zahrnuje sadu odnímatelných kol Edger. Snadno se přikrátí na hlavní tyč zastřihovače, což umožňuje stát vzpřímeně a rozřezat rovnou hranu, zatímco zastřihnete pevným povrchem vedle vegetace, kterou ořízneš.

Za poslední jsem nechal nejzábavnější funkci. Tento Edger obsahuje škrticí klapku s proměnnou rychlostí.

Stisknutím spoušť můžete zvýšit rychlost, když jste čelili drsnější záplatě, a poté ji uvolnit po kousku, aby zpomalil a zachoval napájení baterie.

To je zábavná aktivita a možná se ocitnete v tom, že se oddáváte zbytečným otáčením prvních párkrát, kdy používáte WG184. Vím, že jsem to udělal!

Výhody a nevýhody

Mezi mé peníze patří hlavní výhody WG184 jeho ergonomické vlastnosti, relativně dlouhodobé baterie, jeho bezpečnostní prvky a technologie, která vám umožňuje krmit více řádků pomocí pouze tlačítka.

Rovněž si vážím bezpečnostních prvků, včetně dvoustupňového startéru a bezpečnostního strážce. A oceňuji dvouletou záruku, kterou lze prodloužit na tři roky registrací online do 30 dnů od nákupu.

Jediné dvě potenciální nevýhody, které jsem našel, nejsou velký problém. První se týká toho, kde je motor umístěn.

Mít jej nainstalován na konci zastřihovače, který dosáhne vegetace, místo poblíž rukojeti, je jen o něco těžší ovládat pohyb, který používáte k přejetí zastřihovače sem a tam.

Kdyby to byl velký, těžký, plynový zastřihovač a Edger, bylo by nemožné manévrovat, kdyby byl motor tak blízko k zemi. Ale protože tento model váží méně než devět liber, není to problém.

Také tento rozsáhlý 13palcový bezpečnostní strážce zvyšuje dosah WG184, což mu umožňuje snížit kruh 13 palců, aniž by do vzduchu hodil zbytky.

Ale to také může ztěžovat vidět, co se snažíte snížit, protože pokrývá tolik oblasti.

Opět jsem ochoten žít s zakrývaným pohledem pro bezpečnost, ale může to být nevýhoda, pokud si nepamatujete nejprve pečlivě zjistit, kde stříháte a kolik síly budete potřebovat z toho báječného škrticí klapky dopředu aktivace nástroje.

brejle

Než dosáhnete závěrů o WG184, potřebujete rekapitulaci? Zde je shrnutí specifikací pro tento produkt:

 • Rozměry: 65.77 palců (l) o 13.Sestaveno 75 palců (W) o 9 palců (H) plus bezpečnostní stráž o průměru 13 palců
 • Zahrnuty příslušenství: cívka 20 stop plevelů Eater Line, Edger Wheels, 2 20V Maxlithium Powershare Batteries (volitelné), nabíječka (volitelné)
 • Bezpečnostní funkce: 13palcový bezpečnostní stráž, 2-stupňový start
 • Trammer/Edger Hmotnost s nainstalovanými bateriemi: 8.6 liber
 • Celková hmotnost produktu s nabíječkou baterie: 10.7 liber
 • Typ napájení baterie: lithium ion
 • Hodiny zesilovače baterie: 2.0 ah
 • Životnost baterie: 20-30 minut, v závislosti na použití
 • Doba dobít: asi hodinu
 • Typ motoru: Elektrický motor
 • Úroveň energie: 40V
 • Záruka výrobce: 3 roky s online registrací do 30 dnů
 • Průměr řezání: 13 palců
 • Průměr čáry: 0.08 palců
 • Typ hřídele: Opraven
 • Typ hlavy pro terén: Otočení 90 stupňů
 • Schopnost lemování: Otočná hřídel s volitelným průvodcem kola
 • Typ napájení: bezdrátový
 • Typ startu: Elektrika
 • Rychlost: Variabilní škrticí klapku

Extra oomph z baterie napájeného zastřihovače/edger

Jako někdo, kdo si důkladně rád pomáhá s yardovou prací, ale který nedokáže zvedat těžké vybavení nebo bojovat s plynovými výpary, opravdu si vážím toho, že tento WG184 používám malé úlohy bez velkého potíže.

Pomáhá mi být jistě nezávislejší, ale je také potěšitelné sledovat, jak to dělá čistý řez podél otrhaných okrajů poblíž našich procházek a příjezdové cesty nebo pod knock.out keři, kde sekačka nemůže dosáhnout.

A nemusím čekat na pomoc s menšími hranami a ořezáváním prací, což eliminuje společný zdroj frustrace.

Moje oblíbená funkce je snadnost, s jakou původně sestavíte Edger pouze pomocí svých rukou a šroubováku Phillips Head. Jeden šroub? Mám to!

Rovněž si vážím snadného zapojení automatického krmiva na systém cívky.

Můj manžel bude ve svém podnikání v péči o trávník stále používat větší plynové modely, ale také miluje, že tento lehčí, ekologičtější plevel, který je třeba použít pro menší pracovní místa v našem domě.

A překvapil mě tím, že jsem si všiml, jak krásné je oříznout okraje trávníku bez obvyklého rozruchu z plynového motoru. „Můžeme dokonce konverzovat, když pracujeme,“ dodal.

Hum elektrického motoru zní jako jeden z našich ohřívačů prostoru a dokonce i whinging řetězce, když to víří o krájení vegetace, je přijatelná.

A když jsem zmínil tento model na volání zoomu s mými šesti dospělými sourozenci, všichni jsme se shodli, že zaměnitelné baterie sdílení výkonu byly jen praktickým dotykem, který může skromná rodina, jako je ta naše.

Pokud byste chtěli získat uklizené výsledky na okrajích trávníku, chodníků nebo zahrad, bez těžkých zvedacích nebo plynových výparů, určitě bych doporučil Worx WG184 pro průměrného dospělého, který vykonává svou vlastní práci na zahradě.

Tento model si můžete zakoupit přes Amazon a s dopravou zdarma od Walmartu.

Vyberte si z nástroje pouze nebo se dvěma 20 V baterie a nabíječkou.

Pokud uvažujete o investování do jiných nářadí a vybavení pro ruce trávníku a zahrady, nebo si jen chcete prohlédnout možnosti, může zahradní cesta poskytnout odborné rady, aby se vaše rozhodnutí řídila.

Máme informace o spotřebitele a recenze ručních nástrojů a vybavení, které řídí rozsah od mimořádného pobytu po kvalitu dodavatele-a možnosti pokrytí, které jsou ovládány baterií nebo plynem, nebo které utíkají elektrické šňůry nebo staré staré lidské svaly Napájení.

Chcete.li se dozvědět více o našich oblíbených položkách, podívejte se na tyto zahradnické vybavení a recenze dále:

Fotografie Rose Kennedy © Zeptejte se odborníků, LLC. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. Další podrobnosti naleznete v našich TOS. Fotografie produktu prostřednictvím Home Depot a Worx. Uncredited Photos: Shutterstock. Testovací model poskytovaný výrobcem.

WORX WG896 12 AMP 2-IN-1 TRACNEN EDGER/TRENCHER PŘÍRUČKA

Domů »Worx» Worx WG896 12 AMP 2-IN-1 TRAGNES EDGER/TRENCHER INstruation Manual

WORX WG896 12 AMP 2-IN-1 TRACNEN EDGER/TRENCHER PŘÍRUČKA

Přehled produktu

 • Pomocná rukojeť
 • ON/OFF Switch
 • Udržovač prodlužovacího kabelu
 • Knoflík pro nastavení kliky
 • Uzamykací knoflík
 • Horní hřídel
 • Spodní hřídel
 • ZADNÍ KOLO
 • Stráž
 • ČEPEL
 • PŘEDNÍ KOLO
 • Knoflík okrajů
 • Knoflík pro řezání hloubky

PŘÍSLUŠENSTVÍ

7-1/2 ”čepel (WA0034)

Doporučujeme, abyste si zakoupili příslušenství ze stejného obchodu, který vám tento nástroj prodal.Použijte kvalitní příslušenství označené známou značkou. Vyberte typ podle práce, kterou chcete provést. Další podrobnosti naleznete v příslušenství. Personál obchodu vám může pomoci a nabídnout radu.

Důležité bezpečnostní pokyny

 • Vedení z barev na základě olova;
 • Krystalický oxid křemičitý z cihel a cementu a jiných zděných produktů
 • Arsen a chrom z chemicky ošetřeného řeziva

Vaše riziko z těchto expozic se liší v závislosti na tom, jak často tento typ práce děláte. Chcete.li snížit expozici těmto chemikálii: Pracujte v dobře větrané oblasti a pracujte se schváleným bezpečnostním zařízením, jako jsou masky prachu, které jsou speciálně navrženy pro odfiltrování mikroskopických částic.

 • Vyvarujte se nebezpečného prostředí. nepoužívejte spotřebiče ve vlhkých nebo mokrých místech.
 • Nepoužívejte v dešti.
 • Udržujte děti pryč. všichni návštěvníci by měli být drženi na dálku od pracovní oblasti.
 • Správné šaty. Nenoste volné oblečení nebo šperky. Mohou být chyceni v pohyblivých částech. Při práci venku se doporučuje použití gumových rukavic a podstatné obuvi.Noste ochranné vlasy, které obsahují dlouhé vlasy.
 • Použijte bezpečnostní brýle. vždy používejte obličejovou nebo prachovou masku, pokud je operace zaprášená.
 • Použijte správné zařízení. Nepoužívejte zařízení pro žádnou práci, kromě toho, pro které je určen.
 • Ochrana proti pozemnímu zlomu (GFCI) by měla být poskytována na obvodu (obvodů) nebo vývodech, které mají být použity pro zahradnické zařízení. K dispozici jsou nádoby s vestavěnou ochranou GFCI a mohou být použity pro tuto míru bezpečnosti.
 • VAROVÁNÍ.Chcete-li snížit riziko elektrického šoku, použijte pouze prodlužovací kabel určený pro použití venkovní. Sjtw-a. nebo sjtow-a.
 • Prodlužovací kabel. ujistěte se, že je váš prodlužovací kabel v dobrém stavu.Při použití prodlužovacího kabelu se ujistěte, že použijte dostatečně těžký pro přepravu proudu, který váš produkt nakreslí. Poddimenzovaný prodlužovací kabel způsobí pokles napětí line, což má za následek ztrátu energie a přehřátí. Tabulka 1 ukazuje správnou velikost, která se má použít v závislosti na hodnocení délky šňůry a štítku ampere. Pokud máte pochybnosti, použijte další těžší Gage. Čím menší je číslo měřiče, tím těžší je šňůra. Snížit riziko odpojení kabelu zařízení od prodlužovacího kabelu během provozu:
 • Vytvořte uzel, jak je znázorněno na obrázku 1; nebo
 • Použijte jeden z opěrných popruhů nebo konektorů popsaných v této příručce.
 • Vyvarujte se neúmyslného spuštění-Nenoste zásuvný zařízení s prstem na přepínači. Při připojení je vypnutý přepínač.
 • Nezneužívejte šňůru. nikdy nenechte zařízení kabelem nebo ho vytrhněte, abyste se odpojili od nádoby. Udržujte šňůru před teplem, olejem a ostrými hranami.
 • Při zvednutí nebo držení spotřebiče nepochopíte odkryté řezací čepele nebo řezání hranců.
 • Nenuťte zařízení. bude to dělat lépe a s menší pravděpodobností rizika zranění v míře, pro kterou byla navržena.
 • Nepřesahujte. udržujte správné postavení a rovnováhu.
 • Zůstaňte v pohotovosti. sledujte, co děláte.Používat zdravý rozum. Neovládejte zařízení, když jste unavení.
 • Odpojte zařízení. odpojte zařízení od napájení, pokud se nepoužívá, před servisem, při změně příslušenství, jako jsou čepele, a podobně.
 • Ukládejte nečinné spotřebiče uvnitř-pokud se nepoužívají, by měla být spotřebiče uložena uvnitř v suchém a vysokém nebo uzamčeném místě-mimo dosah dětí.
 • Udržujte spotřebič s péčí. udržujte špičku ostré a čisté pro nejlepší výkon a snižujte riziko zranění. Postupujte podle pokynů pro mazání a měnící se příslušenství. Pravidelně kontrolujte šňůru zařízení a pokud je poškozen, nechte jej opravit autorizovaným servisním zařízením. Pravidelně kontrolují šňůry a nahrazujte, pokud jsou poškozeny. Udržujte držadla suché, čisté a bez oleje a mastnoty.
 • Zkontrolujte poškozené díly. Před dalším použitím spotřebiče by měl být opatrně zkontrolován stráž nebo jiná část, která je poškozena. Zkontrolujte zarovnání pohyblivých částí, vazby pohyblivých částí, rozbití částí, montáž a jakékoli jiné podmínky, které mohou ovlivnit jeho provoz.Strážce nebo jiná část, která je poškozena, by měla být řádně opravena nebo nahrazena autorizovaným servisním střediskem, pokud není uvedeno jinde v této příručce.

Uložte tyto pokyny

Poznámka: Je třeba zahrnout pouze příslušné části tabulky. Například produkt 120 V nemusí zahrnovat nadpis 240 V.

Obrázek 1 method zabezpečení prodlužovacího kabelu

Pro všechny dvojité izolované spotřebiče

 • Náhradní partyswhen servisní použití pouze identických náhradních dílů.
 • Polarizované zařízení ConnectionSto Snižte riziko elektrického šoku, tento zařízení má polarizovanou zástrčku (jedna čepel je širší než druhá) a bude vyžadovat použití polarizovaného prodlužovacího kabelu. Zástrčka zařízení se vejde do polarizovaného prodlužovacího kabelu pouze jedním způsobem.Pokud se zástrčka plně nezapadá do prodlužovacího kabelu, obráťte zástrčku. Pokud se zástrčka stále nehodí, získejte správný polarizovaný prodlužovací kabel. Polarizovaný prodlužovací kabel bude vyžadovat použití polarizované nástěnné zásuvky. Tato zástrčka se vejde do polarizované nástěnné zásuvky pouze jedním způsobem.Pokud se zástrčka plně nezapadá do výstupu zdi, obráťte zástrčku. Pokud se zástrčka stále nehodí, kontaktujte kvalifikovanou elektriku a nainstalujte správnou zásuvku. Neměňte zástrčku zařízení, nádobu na prodlužovací šňůra ani prodlužovací šňůra.

Uložte tyto pokyny

Další bezpečnostní pravidla pro Edger-Trimmers

 • Udržujte stráže na místě a v provozním stavu
 • Udržujte čepele ostré.
 • Udržujte ruce a nohy daleko od řezacího prostoru.

Symboly

Aby se snížilo riziko zranění, musí si uživatel přečíst výstražba příručky pro příručku s dvojitou izolací Pozice Pozice polohy před jakoukoli prací na samotném stroji, vytáhněte napájecí zástrčku z outletové čepele po vypnutí stroje. Počkejte, až se všechny komponenty strojů úplně nezastaví, než se jich dotknete, udržujte kolemjdoucí

Provozní instrukce

Poznámka: Edger je hlavní zařízení a neměl by být provozován současně s jinými hlavními spotřebiči na stejném obvodu domácnosti.

 • Před spuštěním Edger sestavte nástroj, aby průvodce okrajem spočíval na okraji zpevněného povrchu. Obě zadní kola by měla být při lemování na zpevněném povrchu. (Viz obr. D2)
 • Abyste se vyhnuli zpětnému odkupu Edgera, nakloňte rukojeť dolů, takže čepel je nad zemí (viz obr. D3).
 • Zapněte zapněte a nechte Blade točit bez přesunu.
 • Pomalu zvedněte rukojeť, abyste snížili čepel, najděte okraj zpevněného povrchu a začněte lemování. Poté pomalu přesuňte nástroj vpřed podél okraje zpevněného povrchu a udržujte vodítku okraje lehce přitlačeného k okraji chodníku. Pro první hrana každou sezónu je nejlepší postupovat vpřed pomalu, protože tráva je tehdy nejsilnější. Následující lemování bude B dokončeno rychleji. Pokud se nástroj zpomalí, zálohujte jej o palec nebo dva, dokud se čepel nedostane k normální rychlosti. Během okraje mohou být některé jiskry vygenerovány z bití kamenů. To je normální. Nepokoušejte se ohradit, když je tráva nebo půda mokré nebo vlhké. pro elektrickou bezpečnost a zabránění ucpávání komory čepele. Pokud musíte okraje za podmínek, které způsobují, že se komora čepele ucpává, uvolněte spoušť, počkejte, až se Blade dokončí! Odpojte otevřené dveře nástroje a odstraňte ucpaný materiál s holí. Chcete.li tento nástroj pokračovat v provozu v ucpaném stavu, motor vážně přetíží.

UPOZORNĚNÍ: Nepokoušejte se uvolnit komoru čepele spadnutím nebo klepnutím na nástroj na zemi. To může poškodit jednotku. Při čištění udržujte ruce bez průvodce a čepel.

Provoz příkopu a terénní úpravy

Edger lze také použít k zákopu. Čepel opustí malý příkop pro umístění podzemí.Vzhledem ke směru rotace čepele může Edger propracovat směrem k operátorovi, pokud zasáhne překážku, jako je silná, matová tráva. Udržujte pevně uchopení rukojeti, zejména při příkopu v silném, matném materiálu.Edger lze použít v terénních aplikacích, včetně řezání podél okrajů květinových a křovných lůžek, kolem stromů a řezání v přípravě na odstranění sodu.Před příkopem zkontrolujte a ujistěte se, že neexistují žádné exponované nebo pohřbené kabely, trubky nebo jiné předměty, které mohou způsobit nebezpečí nebo zasahovat do provozu Edger.Nastavte hloubku pouze na to, co je nutné pro práci.

Odstranění a připojení čepele

Čepel, dva rozpěrky a matice hex hlavy s kónickou pračkou by měly být připojeny k vašemu redgeru v zobrazeném pořadí. Před použitím Edger zkontrolujte, zda byla čepel správně namontována.Edger Blade má dva ukazatele opotřebení, které ukazují, kdy je třeba vyměnit původní čepel. Když se čepel nosí do malých otvorů, měla by být vyměněna.(Viz obr. G1 G2)

ÚLOŽNÝ PROSTOR

VAROVÁNÍ! Ujistěte se, že je nástroj odpojen.

Před skladem odstraňte a vyčistěte veškeré zbytky z vnějšku Edger a uvnitř stráže. Viz část údržby.V případě potřeby může být Edger uložen zavěšením na háku u rukojeti.

UPOZORNĚNÍ: Nezavísejte Edger na spuštěném přepínači nebo na napájecím kabelu!

Poznámka: Nezkladujte nástroj na hnojivě nebo sousedství s hnojivy nebo chemikáliemi. Takové skladování může způsobit rychlou korozi.

ÚDRŽBA

K vyčištění nástroje použijte pouze mírné mýdlo a vlhký hadřík. Nikdy nedovolte, aby se do nástroje dostala žádná kapalina; Nikdy neponořte žádnou část nástroje do kapaliny.

Důležité: Zajistit bezpečnost a spolehlivost produktu, opravy, údržbu a úpravu by měly být prováděny autorizovanými servisními středisky nebo jinými kvalifikovanými servisními organizacemi. Používejte pouze identické náhradní díly. Prohlédněte si a důkladně vyčistěte svůj Edger na začátku každé sezóny ohrady pro delší životnost a lepší výkon.