Odpařovací příslušenství marihuany. Zvedněte inovační mlýnek

B

Ve společnosti Lockheed Martin uplatňujeme naši vášeň pro účelné inovace, abychom lidé udržovali v bezpečí a řešili nejsložitější výzvy na světě.

Inovace zaměřená na poslání: Od leteckého prostoru po vesmír po kybernetický prostor můžete pro naše zákazníky vyřešit nejsložitější výzvy na světě.

Základní hodnoty: Naše kultura excelence výkonnosti, etiky, týmové práce a začlenění je zabudována do všeho, co děláme.

Rozmanité kariérní příležitosti s smysluplnou prací: Rozšiřte svou kariéru a dovednosti pro život. Naše technologické vzdělávací platformy a programy umožňují váš vývoj a obratnost.

Vaše zdraví, vaše bohatství, váš život: naše flexibilní plány, konkurenční platby a komplexní výhody vám umožní žít zdravý, naplňující život v práci i mimo práci.

Zmocněno být vaším nejlepším: Pomocí svých silných stránek se změní v životech navzájem, našich zákazníků, našich komunit a naší planety.

Závazek k udržitelnosti: podporujeme inovace, integritu a zabezpečení zachování životního prostředí, posílení různých komunit a pohání růst.

Zde jsou možnosti nekonečné, protože nabízíme:

 • Flexibilní plány, závislé na roli
 • Úrovně: Student, vstup, střední, senior, management
 • Místa: celostátní pozice Oconus

Kvalifikace

Podívejte se, co to znamená být úspěšným zaměstnancem Lockheed Martin.

Bez představivosti neexistuje žádná inovace. Každý den přinášíte na stůl nové, různé a vzrušující nápady. Jste odhodláni k úspěchu svého týmu.

Schopnost prozkoumat a řídit nové nápady. Myslíte si, že inovativně přijdete s kreativními řešeními složitých výzev.

Od plánování a organizace až po rozhodování přináší cíl orientace. Stanovíte cíle a snažíte se, aby se věci staly rychle a efektivně.

Schopnost předvídat, plánovat a připravovat se na to, co leží před námi. Jednáte spíše než reagujete na potenciální situace.

Citát

„Než jsem přišel do Lockheed Martin, nikdy jsem si nemyslel.“. Dostupné výhody a kultura hodnoty společnosti z něj činí neuvěřitelně podpůrné místo pro práci a jsem vděčný za práci někde, který chce, abych uspěl. Doufám, že zde budu mít dlouhou kariéru, a vím, že budu podporován v tom, že to bude každý krok na cestě.“

Ryan J., Podnikové operace

Výhody

Pracovní povinnosti

ID úlohy: 638071br Datum zveřejněno: мая. 16, 2023 Místa: Stratford, Connecticut Popis:  Nastavit a provozovat polokomplexní, automatizované a neautomované externí, vnitřní povrchové, bezpodmínečné nebo nitkové mleté ​​stroje pro provádění standardních brousných operací na široké škále poloprodukčních a výrobních díly.

 Práce z komplikovaných výkresů, provozních listů, obecných pokynů, standardních postupů a uznávaných metod pro plánování nastavení a provozních postupů a provádění různých drsných a dokončování i.D., Ó.D., poloměr, zúžení, výklenky, drážky, obličej, rameno, vlákno a další standardní broušení.

Použijte všechna dostupná zadržovací zařízení a v případě potřeby proveďte konvenční úpravy držení.

V souladu s poskytnutými doporučeními nebo standardní praxí, šaty a tvarem kola a vyberte správné krmivo a rychlost pro splnění jednotlivých pracovních požadavků.

Udržujte těsné tolerance, čtverečnost, vzájemně propojené rozměry, rovinnost, soustřednost atd., podle potřeby.

Občas provádějte mletí operace v souladu s pravidelnými broušeními na detaily nástroje a příslušenství.

Proveďte další související práce srovnatelné nebo nižší úrovně dovedností, včetně odsuzování, leštění a označení součástí a kontrolu práce jiných operátorů podle potřeby.

Udržujte standardy kvality vizuální kontrolou práce a se základními měřicími nástroji; Zaznamenejte data ručně nebo elektronicky podle potřeby.

Proveďte kontrolní seznam operátora podle potřeby a dodržujte všechny postupy EHS.

Jak je to vyžadováno, oddělený odpadní materiál a sledujte dobré postupy úklidu.

Pomocí s neobvyklými nebo složitými problémy a obtížné operace najdete v pracovním vůdce nebo dohledu.

Může být přiděleno k provádění úkolů, které nejsou konkrétně uvedeny, v rámci rozsahu a dovednosti tohoto popisu práce na podporu cílů oddělení a rozvoji dovedností jednotlivců.Základní kvalifikace: Vyžaduje znalost matematiky a schopnosti obchodovat a číst a interpretovat komplikované výkresy a používat mikrometry, Snap Gages, Compators, Dial otvory atd.

Ekvivalentní 2 roky střední školy plus 2. 3 roky školení.

Zkušenost 1 až 2 roky.Úroveň povolení: žádné jiné důležité informace byste měli vědět. Pokud by byl tento zápas identifikován, můžete být pro toto a budoucí otvory kontaktováni.Schopnost pracovat na dálku: Onsite na plný úvazek: Práce spojená s touto pozicí bude prováděna na místě v určeném zařízení Lockheed Martin.Plány práce: Lockheed Martin podporuje řadu alternativních pracovních plánů, které našim zaměstnancům poskytují další flexibilitu. Plány se pohybují od standardu 40 hodin během pětidenního pracovního týdne, zatímco ostatní mohou být zhuštěny. Tyto zhuštěné plány poskytují zaměstnancům další čas mimo kancelář a jsou kromě našich placených volno.Plán pro tuto pozici: Standardní pondělí až pátek 40 hodin práce WeekLockHeed Martin je zaměstnavatelem rovné příležitosti/afirmativní akce. Všichni kvalifikovaní uchazeči obdrží zvážení zaměstnání bez ohledu na rasu, barvu, náboženství, pohlaví, těhotenství, sexuální orientaci, genderovou identitu, národní původ, věk, status veterána nebo status postižení nebo status postižení.Připojte se k nám na Lockheed Martin, kde je vaše mise naše. Naši zákazníci řeší nejtěžší mise. Ti, kteří vyžadují mimořádné množství odvahy, odolnosti a přesnosti. Jsou nebezpeční. Kritické. Někdy dokonce poskytují příležitost změnit svět a zachránit životy. To jsou mise, na kterých nám záleží.

Jako přední technologická inovační společnost pracuje obrovský tým Lockheed Martin s partnery po celém světě, aby přinesl prověřené výkonnosti nejtěžších výzev našich zákazníků. Lockheed Martin má zaměstnance se sídlem v mnoha státech v celém u.S., a mezinárodně, s obchodními místy v mnoha zemích a územích.Úroveň zkušeností: Hodinová/ne-osvobozená jednotka: RMSRelocation Dostupná: Nocareer Area: Výroba: Full-TimeShift: Druhá

Společně změníme svět k lepšímu.

Od zelené energie po letectví existuje tolik způsobů, jak s námi můžete změnit.

Aplikace v Lockheed Martin

Jsme nadšeni, že máte zájem připojit se k týmu v Lockheed Martin! Vzhledem k tomu, že žádost o práci může být občas trochu záhadou, chtěli jsme vám dát přesně vědět, co lze očekávat během procesu s Lockheed Martin.

Udržitelnost 101

Podporujeme inovace, integritu a bezpečnost, abychom zachovali životní prostředí, posílili rozmanité komunity a poháněli odpovědný růst.

Týmová práce v Lockheed Martin

V Lockheed Martin, naše základní hodnoty v centru všeho, co děláme: dělat to, co je správné, respektujte ostatní a vystupujte s dokonalostí. To je důvod, proč naše týmy jsou schopny řešit těžké výzvy a posouvat hranice technologie.

Lockheed Martin dává komunitám 18 milionů bojujících proti Covid-19

Covid-19 Reakce Lockheed Martin: Přijetí opatření k ochraně toho, na čem záleží nejvíce.

Prozkoumejte oblast

Co byste měli dělat vy a vaše členové týmu po práci? Najděte nejlepší místa, kde se můžete setkat po městě.

Upozornění na práci

Připojte se k naší síti talentů a přijímejte zprávy společnosti a upozornění na zaměstnání do vaší doručené pošty.

Nedávno prohlížel práci

Nezohlednili jste žádné úlohy.

Odpařovací příslušenství marihuany

S odpařovačem budete potřebovat pár věcí. Pojďme se nejprve podívat na Essentials. Na základě minimálně doporučuji mlýnek (odpařovače očekávají mleté ​​plevel) a skladovací kontejnery (potřebujte, aby vaše skrýši čerstvé). Pravidelné brusky a kontejnery to prostě neřeže. věřte mi.

Použijte prosím odkazy na tomto webu k nákupu. Pomůžete udržet tento web aktualizovaný/spuštěn a já odkazuji pouze na nejlepší maloobchodníky, jako je Puffitup.com a Amazon.

Broušení konopí

Broušení rozdrtí konopí pro vaping (a samozřejmě kouření, ale kdo to dělá?). Stejně jako odpařovače jsou některé brusky lepší než jiné. Jsou nezbytné. Pravděpodobně budete potřebovat pouze jednu z nich.

Broušení používají čepele (aka zuby) k rozdrcení konopí na menší kousky. Tyto malé, mleté ​​kousky propadnou otvory do další komory brusky. Otevřete mlýnek, vytáhněte z pozemní byliny ze sběrné komory a zabalte bylinu do vaší vape.

Než popíšu, co hledat v ideální mlýnku, je tu něco, co potřebujete vědět. Broušení jsou obvykle vyrobeny z kovu. hliník ve většině případů. Při broušení je možné produkovat malé hliníkové vločky, které se mísí s bylinkami. Špatný! Je zde nějaká debata o bezpečnosti zahřívání a vdechování hliníku, ale raději bych se mýlil na straně opatrnosti a vyhýbal se potenciálním rizikům. Kovové vločky mohou také poškodit váš odpařovač (ucpávky, elektrické šortky, otěru, atd.).

Druhým největším problémem je pro mě efektivita broušení. Při broušení má plevel tendenci se držet vnitřku brusky. Chci maximalizovat množství vzácného rostlinného materiálu. Nechci ztratit žádný z těch malých bílých chloupků (trichomy), malá oranžová vlákna (pistily) nebo cokoli jiného. Nepřirozená mlýnka má také výhodu snadného čištění.

Zatřetí, a to není priorita pro každého-chci být schopen sbírat Kief (aka pyl nebo krystaly), což je prášková akumulace trichomů, která se často staví z broušení. Kief je silný a může být odpařen správnou technikou. Mnoho brusek má speciální filtrové obrazovky určené k maximalizaci kolekce Kief.

Hej, nebylo by to skvělé, kdyby tam byl nepřilnavý mlýnek, který se vložil a byl skvělý ve sbírání Kief?

Existuje, a proto doporučuji SLX 2.0 brusky.

 • Žádné kovové vločky se nemíchají s mletou bylinou
 • Lékařské nebo potravinářské materiály
 • Efektivní grind (nic pozadu)
 • Načechraný grind (dobrý pro odpařovací proudění vzduchu)
 • Zuby zůstávají časem ostré
 • Snadné čištění
 • Odolné / přežívá kapky
 • Shromažďuje dostatečné množství kief

Když poprvé dostanete mlýnek, vyčistěte ji správně a dejte jí čas na zaschnutí. To odstraní všechny kovové hobliny nebo jiné věci související s výrobou. Viz pokyny k čištění výrobce. Vyčistěte SLX každých pár měsíců a vyjde jako zbrusu nový kvůli nepřilnavému povlaku. Někteří lidé rádi používají 99% isopropylalkohol, sůl a měkký zubní kartáček. Při pravidelném čištění může slušná mlýnka snadno trvat déle než 10 let.

Kontejnery konopí

K dispozici jsou různé velikosti. Doporučuji dvě sklenice na kmen: velikost 1/2 oz pro skladování plné pupeny a 1/8 oz pro skladování pozemních věcí.

Doporučuji Herb Preserve Jars:

 • Vzduchotěsné, aby se zabránilo vůni a udržení čerstvosti (zaručují až šest měsíců)
 • Blokuje světlo UVB pro udržení účinnosti
 • Snadno se otevírá, ale náhodou se neotevírá
 • Nenápadné (vypadá trochu jako kosmetická nádoba)
 • K dispozici ve více velikostech
 • Docela odolný, přestože je vyroben ze skla

Doporučuji zakoupit dvě sklenice na kmen (typ konopí): jeden pro skladování pupenů (zkuste 1/2 oz 250 ml) a druhý pro skladování pozemních věcí (zkuste 1/8 oz 50 ml). „Ground Jar“ by měla být pod 3 “na výšku, takže při balení odpařování můžete dostat prsty dovnitř. Jars do 3 „jsou také přenosnější, protože se snadněji zapadají do přenášení případů (více o tom později).

Objednávky z Herb Preserve jsou diskrétní. Krabice jsou označeny „h.Str.J co „, ale můžete požádat o alternativní štítek. Aby vaše sklenice udržely co nejvíce nešťastné, můžete také požádat, aby zadržely nálepky na štítky s logem a egyptskými snímky. Herb Preseve často má dohodu, kde můžete získat slevu nebo bezplatnou nádobu. Jako vedlejší poznámka je nekonečná nádoby stejná společnost zaměřená na spotřebitele mimo bandabis.

Konopí dělá nejlépe s vlhkostí kolem 60%. Pokud si opravdu chcete zachovat plevel, zahoďte do nádoby vlhkost. Pro výše uvedené nádoby bude pro nádoby do 1 oz stačí jeden balíček 8 g. Společnost s názvem Bovita je prodává na 58% a 62%, ale buď druh bude fungovat.

 • Jak již bylo zmíněno dříve, vložte každý kmen konopí do své vlastní nádoby. Zvažte použití dvou sklenic na kmen: větší pro pupeny a menší (pod 3 „na výšku) pro pozemní věci.
 • Pro vaši zemní nádobu, rozdrtejte několik dní v předem. Nezablokujte všechny pupeny najednou.
 • Označte každou nádobu pomocí malířské pásky a Sharpie. Napište zkratku kmene. podívejte se na to na listové.
 • Pokud potřebujete dočasně vyhodit obsah pozemní nádoby, zvažte použití papírové desky. Až budete hotovi, můžete složit papírový desku na polovinu a zvednout úhel, což umožňuje zemnímu konopnému sklouznutí zpět do zemní nádoby. Klepnutím na zadní stranu pozdních a malých kousků by se mělo sklouznout dolů po desce do nádoby. Umyjte a zlikvidujte papírovou desku, abyste skryli vůni.
 • Uložte si sklenice na temném místě, které je pokojová teplota s normální úrovní vlhkosti. Nepoužívejte ledničku nebo mrazák. Udržujte svou skrýš mimo dohled a oslovte domácí mazlíčky, děti a kohokoli jiného znepokojeného.
 • Pokud potřebujete chytit své pupeny, vyvarujte se, pokud je to možné. Místo toho použijte hůlky k zachování trichomů.
 • Vždy si umyjte ruce a cokoli jiného, ​​co přišlo do styku s konopím důkladně. Vyškolení policejní psi mohou detekovat malé stopy.

Konopné krabice cestovní tašky

Doporučuji tašky Skunkguard:

 • Pečlivě testován na zachycení nežádoucích pachů
 • 100% bezpodmínečná záruka na peníze
 • Mnoho možností: batohy, tašky na duffel, malé cestovní tašky ve více barvách

Důvody, proč byste chtěli konopnou tašku:

 • Později se setkáváte s přáteli a chcete sdílet různé kmeny
 • Chystáte se z domova vapeovat a chcete doplnit svůj odpařovač
 • Chcete přístup k více než jednomu kmenu konopí

Co byste měli dát do tašky:

Budete potřebovat případ, který se hodí k několika sklenicím konopí a váš odpařovač. Rozměry každého sáčku by měly být zobrazeny na webových stránkách produktu. Bublinové zabalení sklenic pro zvláštní ochranu. Zajistěte svůj odpařovač pomocí jednoho z kompartmentů nebo popruhů.

Online existuje řada lidí, kteří doporučují případy Pelican. I když tyto a další případy tvrdé skořápky obecně nabízejí velkou ochranu, nedoporučuji je, protože vypadají podobně jako případy zbraně. Ze zřejmých důvodů nepoužívejte případ, který vypadá, že může obsahovat zbraň.

Pokud jste ve stavu, kde je konopí nezákonné, necestujte s konopím. I při nejlepší vůči vůní mohou policejní psi potenciálně upozornit, spustit hledání a objev vaší skrýše.

Vítězové ocenění mohou používat obrázky ocenění (SVG) volně a ve věčnost, včetně webových stránek, balení atd. KAD@PLANTVAPOR MÁM KOUČASÍM KOŽÍR.com.

Jsme účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytnout pro nás prostředky k vydělávání poplatků odkazem na Amazon.com a přidružené stránky.

Výrobky související s konopím a konopí se mají používat na vlastní riziko. Nejsem lékař, ani si nevztahuji žádné lékařské zázemí ani odborné znalosti. Není poskytována žádná lékařská rada, ani by neměl být jako takový interpretován žádný obsah. Před použitím látek souvisejících s konopím nebo konopím se poraďte s lékařem a zjistěte, zda je pro vás konopí pravé. Před držením nebo konzumací konopí nebo konopných předmětů prozkoumejte ve vaší oblasti legalitu konopí ve vaší oblasti. Prohlášení využívající sebevědomí by mělo být považováno za fiktivní. Odkazuji pouze na produkty a služby, o kterých věřím, že jsou skvělé. Přidružené odkazy pomáhají podporovat náklady a čas spojený s provozováním této webové stránky.

US20160100715A1. Systém bylinných brusek. Patenty Google

Publication number US20160100715A1 US20160100715A1 US14/857,447 US201514857447A US2016100715A1 US 20160100715 A1 US20160100715 A1 US 20160100715A1 US 201514857447 ​​A US201514857447 ​​A US 201514857447A US 2016100715 A1 US2016100715 A1 US 2016100715A1 Authority US United States Prior art keywords grinding plate herb grinder grinder system housing member internal bore Prior art date 2014-09-17 Právní status (právní status je předpokladem a není právním závěrem. Google neprovedl právní analýzu a nereprezentace, pokud jde o přesnost uvedeného stavu.) Poskytnuté číslo aplikace US14/857,447 Další verze US10039418B2 (EN vynálezce Mark Staiano Dan Talbot současný nabyvatel (uvedení nabyvatelé mohou být nepřesné. Google neprovedl právní analýzu a neprováděl žádnou zastoupení ani záruku, pokud jde o přesnost seznamu.) Volo Trade Inc Původní nabyvatel Volo Trade Inc Datum priority (datum priority je předpoklad a není právním závěrem. Google neprovedl právní analýzu a nereprezentace, pokud jde o přesnost uvedeného data.) 2014-09-17 Datum podání 2015-09-17 Datum zveřejnění 2016-04-14 Priorita požadovaná od US201462051404P Externí priorita 2015-09-17 Podaná společností Volo Trade Inc podala kritickou Volo Trade Inc 2015-09-17 přednost US14/857,447 Prioritní kritický patent/US10039418B2/EN 2015-09-17 Přiřazeno VOLO Trade, Inc. Opětovné přiřazení Volo Trade, Inc. Přiřazení zájmu přiřazení (podrobnosti viz dokument). Pomocníci: Staiano, Mark, Talbot, DAN 2016-04-14 Zveřejnění US20160100715A1 Publikace Kritický patent/US20160100715A1/EN 2018-08-03 Priorita US16/054,193 PŘEDPOKLADA PROTITY PŘEDPOKLÁDÁNÍ PŘEDPOKLÁDÁNÍ PŘEDPOKLÁDANÝCH PŘEDPISŮ Kritická 2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018.08-07 Publikace US10039418B2 Publikace Kritický patent/US10039418B2/EN Status Aktivní legální status Kritický proud 2036-06-06 Upravené vypršení legálního statusu kritické

Odkazy

 • 239000000463 Materiálové látky 0.000 nároků Abstraktní popis 15
 • 229910003460 Diamond anorganické materiály 0.000 nároků Abstraktní popis 8
 • 239000010432 Diamantové látky 0.000 nároků Abstraktní popis 8
 • 238000003860 Metody úložiště 0.000 Popis nároků Popis 7
 • 239000002245 látky částice 0.000 Popis nároků Popis 4
 • 238000005520 Metody procesu řezání 0.000 Popis nároků 3
 • 235000008216 Herbs Nutrition 0.000 Abstrakt Popis 11
 • 235000002637 Nicotiana Tabacum Nutrition 0.000 Abstrakt Popis 8
 • 238000010276 Metody výstavby 0.000 Abstraktní popis 6
 • 239000000203 látky směsi 0.000 Abstrakt Popis 5
 • 240000000218 Druh konopí sativa 0.000 Abstrakt Popis 4
 • 235000012765 Hemp Nutrition 0.000 Abstrakt Popis 4
 • 235000012766 Výživa marihuany 0.000 Abstrakt Popis 4
 • 240000008962 Druh Nicotiana Tabacum 0.000 Abstrakt 1
 • 241000208125 Druh Nicotiana 0.000 Popis 7
 • 238000004140 Metody čištění 0.000 Popis 2
 • 229910052751 Kovové anorganické materiály 0.000 Popis 2
 • 239000002184 Kovové látky 0.000 Popis 2
 • 239000004033 Plastové látky 0.000 Popis 2
 • 2299920000049 Polymery uhlíku (vlákniny) 0.000 Popis 1
 • 230000004075 Účinky změny 0.000 Popis 1
 • 229910052782 Hliníkové anorganické materiály 0.000 Popis 1
 • Xagfodpzipbffr-uhfffaoysa-n hliníková chemická sloučenina [al] xagfodpzipbffr-uhfffaoysa-n 0.000 Popis 1
 • 230000000712 Efekty montáže 0.000 Popis 1
 • 239000004917 látky z uhlíkových vláken 0.000 Popis 1
 • 230000023298 Konjugace s efekty buněčné fúze 0.000 Popis 1
 • 238000004519 Metody výrobního procesu 0.000 Popis 1
 • 230000013011 Efekty páření 0.000 Popis 1
 • 238000007670 Metody rafinace 0.000 Popis 1
 • 229920005989 Polymery pryskyřice 0.000 Popis 1
 • 239000011347 pryskyřičných látek 0.000 Popis 1
 • 238000000926 Metody separace 0.000 Popis 1
 • 235000013599 Výživa koření 0.000 Popis 1
 • 230000021037 jednosměrné konjugační účinky 0.000 Popis 1
 • 239000002023 látky 0.000 Popis 1

snímky

Klasifikace

 • A. lidské potřeby
 • A47. nábytek; Domácí články nebo spotřebiče; Kávové mlýny; Spice Mills; Obecně sací čisticí prostředky
 • A47J. kuchyňské vybavení; Kávové mlýny; Spice Mills; Přístroje pro výrobu nápojů
 • A47J42/00. kávové mlýny; Koření
 • A47J42/32. kávové mlýny; Kořením s jinými členy broušení nebo rozdrcení
 • A47J42/34. kávové mlýny; Kořenité mlýny s ostatními mletími nebo rozdrcenými členy ručně
 • A. lidské potřeby
 • A47. nábytek; Domácí články nebo spotřebiče; Kávové mlýny; Spice Mills; Obecně sací čisticí prostředky
 • A47J. kuchyňské vybavení; Kávové mlýny; Spice Mills; Přístroje pro výrobu nápojů
 • A47J42/00. kávové mlýny; Koření
 • B. provádění operací; Přeprava
 • B02. drcení, rozdrcení nebo rozpadající se; Přípravné zpracování zrn pro frézování
 • B02C. drcení, rozmělnění nebo rozpadající se obecně; Frézování zrn
 • B02C18/00. Rozpadl nože nebo jinými řezacími nebo trhacími členy, kteří nasekávají materiál na fragmenty
 • B02C18/06. Rozpadl nožemi nebo jinými řezacími nebo roztrhanými členy, kteří nasekávají materiál do fragmentů s rotujícími noži
 • B02C18/08. Rozpadání nožemi nebo jinými řezacími nebo trhacími členy, kteří nasekají materiál na fragmenty s rotujícími noži ve svislých kontejnerech
 • B. provádění operací; Přeprava
 • B02. drcení, rozdrcení nebo rozpadající se; Přípravné zpracování zrn pro frézování
 • B02C. drcení, rozmělnění nebo rozpadající se obecně; Frézování zrn
 • B02C18/00. Rozpadl nože nebo jinými řezacími nebo trhacími členy, kteří nasekávají materiál na fragmenty
 • B02C18/06. Rozpadl nožemi nebo jinými řezacími nebo roztrhanými členy, kteří nasekávají materiál do fragmentů s rotujícími noži
 • B02C18/16. Podrobnosti
 • B02C18/18. Knivy; Jejich montáže
 • B02C18/186. Axiálně prodloužené nože
 • B. provádění operací; Přeprava
 • B02. drcení, rozdrcení nebo rozpadající se; Přípravné zpracování zrn pro frézování
 • B02C. drcení, rozmělnění nebo rozpadající se obecně; Frézování zrn
 • B02C23/00. Pomocné metody nebo pomocná zařízení nebo příslušenství speciálně přizpůsobené pro drcení nebo rozpad, které není zajištěno v předchozích skupinách nebo ne speciálně přizpůsobeno přístroji pokryté jedinou předchozí skupinou
 • B02C23/08. Oddělení nebo třídění materiálu, spojené s drcením nebo rozpadem
 • B02C23/10. Oddělení nebo třídění materiálu, spojené s drcením nebo rozpadem se separátorem uspořádanou v vypouštěcí cestě k drcení nebo rozpadající se zóně

Abstraktní

Předkládaný vynález zahrnuje systém a metodu pro broušení bylin, tabáku, marihuany a podobně. Systém bylinných brusek v tomto dokumentu zahrnuje zaměnitelné a vyměnitelné destičky s dolním brusky, které jsou zabezpečeny na místě závitem, bajonetovými úchyty nebo podobně. Horní a spodní mlecí desky jsou vybaveny čepelemi, které mají modifikovaný tvar diamantu, který poskytuje extrémně ostré průběžné okraje bez ohledu na to, jakým směrem se sestavení uchopení rotují. Spodní desky jsou také vybaveny změnami velikosti, tvaru a uspořádání velikostí otvorů, skrze které může pozemní materiál procházet. Tato konstrukce poskytuje uživateli schopnost ovládat svou směs velikosti mletí, což může být konzistentní velikosti nebo směs různých velikostí mletí.

Popis

V souladu s 37 c.F.R. 1.76, nárok na prioritu je zahrnut v datovém listu přihlášky souběžně s tímto. V souladu s tím předkládaný vynález požaduje prioritu u.S. Prozatímní patentová přihláška č. 62/051,404, s názvem „Grinder pro tabák, bylinky a podobně“, podané září. 17, 2014; obsah, z níž je výše uvedená aplikace začleněna odkazem.

Obecně jsou tabákové a botanické bylinkové brusky válcové zařízení rozděleny na dvě poloviny s ostrými kolíky nebo zuby zarovnanými tak, že když se poloviny otáčí vzhledem k sobě, je materiál uvnitř skartován. Bylinové brusky jsou vyrobeny ze dřeva, plastu nebo kovu a mohou být manuální nebo elektrické. Obvykle se používají pro rafinaci marihuany nebo tabáku, jakož i v kuchyni pro drcení koření a bylin.

Mlýnka zájmu na pozadí je uvedena v U.S. Pat. Ne. 7 422,170. V tomto zařízení jsou destičky brusky zajištěny třením na otočné poloviny mlýnky, aby se výroba zařízení usnadnila. Avšak tření sekundávání mezi komponenty často umožňuje broušení točit se uvnitř pouzdra, což váže rotaci zařízení, čímž se snižuje objem materiálu a schopnost obsluhy ovládat mletí a velikost mletí a velikost mletí a mletí velikosti. Kromě toho zařízení patentu 170 ‚nedokáže zajistit skladování dalších broušení, obrazovek, bylin nebo podobně.

A konečně, existují ergonomické potřeby, které musí systém bylinných brusek splnit, aby se dosáhlo přijetí koncového uživatele. Systém musí být snadno a rychle sestaven pomocí minimálního hardwaru a vyžadovat minimální počet nástrojů. Kromě toho by systém bylinných brusek by neměl vyžadovat nadměrnou sílu, aby se mosts sestavil nebo zahrnoval těžkopádné a obtížné použít součásti součásti. Systém se musí znovu sestavit tak, aby nedošlo k snižování estetického vzhledu systému bylinné brusky.

Předkládaný vynález tedy poskytuje systém bylinných brusek, který překonává nevýhody zařízení předchozího umění. Systém bylinových brusek předkládaného vynálezu nejenže poskytuje relativní snadnost při sestavování a používání, ale také umožňuje změnu broušeného systému bez nutnosti nést další systémové komponenty odděleně od mlýnku. Předkládaný vynález také poskytuje úložný prostor pro byliny nebo podobně, čímž se eliminuje potřeba přepravy dalších úložných zařízení.

Stručně řečeno, předkládaný vynález zahrnuje systém a metodu pro broušení bylin, tabáku, marihuany a podobně. Systém bylinných brusek v tomto dokumentu zahrnuje zaměnitelné a vyměnitelné destičky s dolním brusky, které jsou zabezpečeny na místě závitem, bajonetovými úchyty nebo podobně. Horní a spodní mlecí desky jsou vybaveny čepelemi, které mají modifikovaný tvar diamantu, který poskytuje extrémně ostré průběžné okraje bez ohledu na to, jakým směrem se sestavení uchopení rotují. Spodní desky jsou také vybaveny změnami velikosti, tvaru a uspořádání velikostí otvorů, skrze které může pozemní materiál procházet. Tato konstrukce poskytuje uživateli schopnost ovládat směs velikosti velikosti mletí, což může být trvale velikosti nebo směs různých velikostí grindů. Horní broušená deska je poskytována jako nedílná část sestavy přilnavosti. Sestava přilnavosti je vybavena pilotním ramenem s prsteny, které spolupracují s vnitřním průměrem krytu brusky, aby lokalizovali horní brusnou desku v pouzdru, což způsobuje správné sladění čepelí. Kryst umístěné mezi prsteny poskytují prostor pro částice, pryskyřice, dásně a podobně, které zabraňují sestavení přilnavosti v pouzdru. Sestava přilnavosti se skládá z dolní části a horní části. Horní část zahrnuje člena víka, který má vnitřní vlákna pro zapojení dolní části. Tímto způsobem, víko funguje pro ukládání dalších spodních broušených talířů i bylin, tabáku nebo podobně. Nižší část pouzdra je také navlécena tak, aby spolupracovala s odnímatelnou a vyměnitelnou obrazovkou, která umožňuje čištění nebo zaměnitelnost s obrazovkami různých oků. Tyto funkce dávají uživateli větší schopnost vybrat a přizpůsobit broušení jejich tabáku a botanických bylin.

Je dalším cílem předkládaného vynálezu poskytovat bylinkový broušený systém, který zahrnuje alespoň jednu odnímatelnou a vyměnitelnou broušenou desku.

Ještě je dalším cílem předkládaného vynálezu poskytnout broušenou desku, která zahrnuje pozitivní zapojení do bydlení brusky.

Dalším cílem okamžitého vynálezu je poskytovat bylinkový broušený systém, který zahrnuje odnímatelnou a vyměnitelnou obrazovku pro oddělení trichomů od pozemních bylin.

Ještě dalším cílem předkládaného vynálezu je poskytnout bylinkový broušený systém, který zajišťuje zapečetěné skladování podzemních bylin a podobně uvnitř horní sestavy mletí.

Další cíle a výhody tohoto vynálezu budou zřejmé z následujícího popisu pořízeného ve spojení s doprovodnými výkresy, kde jsou uvedeny ilustrací a příkladem určitých provedení tohoto vynálezu. Kresby tvoří součást této specifikace a zahrnují příkladná ztělesnění předkládaného vynálezu a ilustrují různé objekty a jeho rysy.

Obr. 4a je izometrický pohled ilustrující horní brusnou desku ztělesnění znázorněné na obr. 1;

Obr. 5a je izometrický pohled ilustrující člen tubulárního bydlení ztělesnění znázorněného na obr. 1;

Obr. 6A je izometrický pohled ilustrující první spodní brusnou desku ztělesnění znázorněné na obr. 1;

Obr. 7a je izometrický pohled ilustrující druhou dolní broušenou desku ztělesnění znázorněné na obr. 1;

Obr. 8a je izometrický pohled ilustrující sítovou část ztělesnění znázorněné na obr. 1;

Obr. 9a je nejlepší izometrický pohled ilustrující rámec obrazovky ztělesnění znázorněného na obr. 1;

Obr. 9b je spodní izometrický pohled ilustrující rámec obrazovky ztělesnění znázorněného na obr. 1;

V tomto popisu odkazuje na „top“, „spodní“, „horní“, „dolní“ a podobně pouze odkazující na relativní pozice prvků a částí brusky na obrázcích a neomezují umístění polohy prvky a části ve skutečném použití.

Zatímco předkládaný vynález je náchylný k ztělesnění v různých formách, ve výkresech je uvedeno a bude dále popsáno v současné době preferované ztělesnění s pochopením, že současné zveřejnění má být považováno za příklad vynálezu a není zamýšleno omezit vynález na ilustrované konkrétní provedení.

S odkazem na obr. 1-11C. Je ilustrován systém 100 herb Grinder System 100. Systém bylinných brusek je užitečný pro mletí bylin, tabáku, marihuany a podobně. Upřednostňované ztělesnění systému bylinné brusky zahrnuje trubkový pouzdro 2, první spodní broušení 4, sestavu horní brusné desky 6 a člen spodního čepice 8. Alespoň jedno alternativní provedení také zahrnuje sítovou část 10.

S odkazem na obr. 1, 2 a 5A-5D. Tubulární pouzdro 2 je obecně trubkovým členem, včetně vnitřního otvoru 12, vnějšího povrchu 14, horního povrchu 16 a spodní povrch 18. Spodní část vnitřního otvoru 12 má vnitřní poutavé struktury, které je zde ilustrováno jako helikální vlákna 22, pro připojení prvního spodního broušení 4, jakož i člena spodního uzávěru 8, nebo alternativně sítová část 10, každá má konjugovaný vnější zapojení struktury. Tato konstrukce umožňuje sestavení více provedení s využitím různých součástí a sestav. Je třeba poznamenat, že i když jsou zde ilustrovány vnitřní poutavé struktury jako vlákna, jiné poutavé struktury, jako jsou bajonetové úchyty, více hlavních vláken, rychlé vydání a podobně, bez odchodu z rozsahu vynálezu. V nejvýhodnějším provedení zahrnuje vnitřní vrtání 12 trubkového člena bydlení 24 v nich 24; Povrch ramen je umístěn nad vnitřními poutavými strukturami, aby poskytoval povrch, proti kterému část horního povrchu 32 první broušené desky 4 při zajišťování uvnitř vnitřního vrtu. Tato konstrukce poskytuje podporu dolnímu broušené desce 4 z vnějšího obvodu povrchu 36, jakož i z horního povrchu 32, aby se zabránilo nežádoucí rotaci spodní broušené desky, a zajišťuje, že brusná deska je kolmo v otvoru. Konstrukce také zabraňuje uvěznění jemně uzemňovacích částic mezi vnějším obvodovým povrchem broušené desky a stěnou vrtání 12. Horní část 26 vnitřního otvoru 12 je s výhodou opatřena hladkým povrchem pro spolupráci s sestavou horní brusné desky 6. Některá provedení mohou zahrnovat deflektory 28 pro odklonění materiálu, který je zemí zpět do střední části brusky.

S odkazem na obr. 1, 2, 6A-6E a 7A-7E. První dolní broušená deska 4 a druhá dolní broušená deska 64 je ilustrována. První a druhá dolní mletí destičky 4, 64 zahrnuje část desky 30 s horním povrchem 32, spodní povrch 34 a vnější obvodový povrch 36. Vnější obvodový povrch 36 má konjugované poutavé struktury, zde ilustrované jako helikální vlákna 22, pro spolupráci s uvedenými vnitřními poutavými strukturami 22, aby se zajistila první nebo druhá spodní deska při podstatě kolmové orientaci s ohledem na vnitřní otvor 12 v poloze níže níže horní povrch 16 členů trubkového bydlení (obr. 5) a zabránit jejich nechtěné rotaci. Horní povrch 32 z první a druhé dolní broušení destiček 4, 64 má pluralitu vzpřímených čepelí 38 integrálně vytvořených na desce. V nejvýhodnějším provedení zahrnuje každá čepel 38 modifikovaný diamantový vzorec při pohledu z horní části, přičemž alespoň dva boční povrchy 40 každého modifikovaného diamantu zahrnují alespoň jeden poloměr konkávní. Konkávní poloměr 41 je umístěn podél bočních povrchů, aby způsobil, že každý distální bod 42 každé čepele je konkávní zkosenou špičkou. Pluralita velikosti clon 44 je umístěna v blízkosti čepelí a protahuje se přes desku pro ovládání velikosti mletí, která může procházet deskou. Nejméně v jednom provedení zahrnují clony více než jednu velikost, aby umožnily projít deskou mletí různých velikostí. V nejvýhodnějším provedení jsou clony ve druhé dolní broušené desce 64 menší než clony v první dolní mleté ​​desce, aby poskytovaly menší podzemní materiál.

S odkazem na obr. 1, 2, 3A-3D a 4A-4D. Ilustrována je sestava horní brusné desky 6. Sestava horní broušení 6 zahrnuje horní broušení 54 a člen víka 66. Horní broušená deska 54 zahrnuje horní povrch 46, spodní povrch 48, povrch vnějšího průměru 50 a pilotní část 52. Pilotní část 52 je velikost a tvarována tak, aby se vešla do vnitřního otce 12 a umožnila rotaci sestavy horní brusné desky 6 s ohledem na člen tubulárního bydlení 2. Spodní povrch 48 sestavy horní brusné desky 6 zahrnuje pluralitu navenek prodloužených čepelí 38 umístěných tak, aby procházely mezi uvedenými čepelemi 38 spodních broušených destiček 4, když se otočí horní broušená deska. V nejvýhodnějším provedení zahrnuje každá čepel 38 modifikovaný diamantový vzorec při pohledu z horní části, přičemž alespoň dva boční povrchy 40 každého modifikovaného diamantu zahrnují alespoň jeden konkávní poloměr 41. Poloměr konkávního je umístěn podél bočních povrchů, což způsobí, že každý distální bod 42 každé čepele je konkávní zkosenou špičkovou hranou. Pilotní část horní broušené desky 54 má válcový tvar a má vnější průměr 56, který je velikostí, aby se vešel do horní části uvedeného vnitřního otce 12 trubkového bydlení 2. V preferovaném provedení povrch vnějšího průměru 56 pilotní části 52 zahrnuje pluralitu hořících prstenů 58 oddělených úlomnými kroužky 60. Trosky zazvoní 60 s menším průměrem než rostoucí prsteny 58. Tímto způsobem je zabráněno jemně mletému materiálu v otáčení horní mletí sestavy. Opařející prsteny 58 poskytují přesné polohování a tlačí trosky do úlomků 60, které lze po dokončení broušení vyčistit. V nejméně jednom provedení zahrnuje horní broušená deska 54 magnet 62 umístěný ve střední části spodního povrchu 48. První spodní mletková deska 4 zahrnuje magnet 62 umístěný v její střední části, takže se magnety přitahují, když je uvedena pilotní část 52 sestavy horní brusné desky 6 je umístěno v horní části vnitřního otvoru 12 trubice. Člen bydlení 2.

Sestava horní brusné desky 6 zahrnuje člena víka 66 postaveného a uspořádaného pro spolupráci s horní část 26 povrchu vnějšího průměru 14 sestavy horní brusné desky 6. Člen víka 66 je ve tvaru poháru, včetně vnitřní stěny 68, vnitřní zeď včetně spirálových nití pro spolupráci s pářeními spirálových vláken na horní části sestavy horní brusné desky sestavy. V nejméně jednom provedení mají vlákna dostatečnou délku pro spolupráci s druhou spodní broušenou deskou 64 pro skladování v rámci víka, zatímco horní povrch 46 uvedené sestavy horní brusné desky je konstruován tak, aby byl konkávní, aby poskytoval ukládání horní broušení destičky oblast uzavřena s členem víka.

S odkazem na obr. 1, 2 a 11A-11C. Ilustrován je člen spodního čepice 8. Člen spodního uzávěru 8 má vnější obvodový povrch 74, horní povrch 76 a spodní povrch 78. Vnější obvodový povrch 74 má konjugované poutavé struktury, ilustrované zde jako vlákna, 22 pro spolupráci s uvedenými vnitřními poutavými strukturami v rámci uvedeného trubkového člena bydlení 2, aby zajistil uvedený člen spodního čepice 8 při podstatně kolmé orientaci s ohledem na uvedenou vnitřní vrtání 12 v a na a Pozice juxtaposed na řečené dolní povrch 18 uvedeného trubkového bydlení člena 2, mající mezeru nebo konkávnost mezi uvedeným horním povrchem 76 uvedeného člena spodního čepice 8 a řekl spodní povrch 34 z uvedené dolní broušené desky 4.

S odkazem na obr. 1, 2, 8A-8d, 9A-9E a 10A-10b. Ilustrována je sítová část 10. Sítová část 10 je vložena mezi spodní povrch 18 členů bydlení 2 a členem spodního čepice 8. Sítová část 10 je postavena a uspořádána tak, aby oddělila předem stanovenou velikost částic podzemního materiálu od zbývajícího podzemního materiálu pomocí obrazovky 80. Sítová část 10 má trubkový tvar s horním povrchem 82, spodní povrch 84, vnitřní povrch 86 a vnější povrch 88. Sestava obrazovky 90 je uklidněna na povrchu vnitřního otvoru. Sestava obrazovky 90 obsahuje obrazovku 80 a rám obrazovky 92; Rám obrazovky 92 rozprostírající se kolem obvodu obrazovky 80 s rámem obrazovky, který si zachovává obrazovku na povrchu vnitřního otvoru. V preferovaném provedení zahrnuje rám 92 obrazovky 92 vlákna na vnějším průměru 94, z nichž povrch vnitřního vrtu 86 síta 10 včetně konjugovaných závitů pro spolupráci s vnějším průměrem uvedeného rámu. Karty 96 jsou poskytovány, aby bylo možné vložit a odstranit rám obrazovky z sekce. Je třeba poznamenat, že současné zařízení může být vyrobeno v různých velikostech, aby se ubytovaly různé objemy materiálu. Rovněž je třeba poznamenat, že preferovaným materiálem pro konstrukci surového systému byliny je kov a výhodněji hliník s temperamentem T6 nebo T7. Jiný materiál včetně plastových, uhlíkových vláken nebo jejich vhodných kombinací však může být použit bez odchodu z rozsahu vynálezu. Mělo by být také zřejmé těm, kteří jsou v umění kvalifikovaní, že obrazovky různých oků mohou být použity k oddělení žádoucí velikosti pozemního materiálu.

Nároky (15)

Člen trubkového bydlení včetně vnitřního otce, vnějšího povrchu, horního povrchu a spodního povrchu, dolní části uvedeného vnitřního otvoru s vnitřními poutavými strukturami pro připojení prvního spodního brusného desky, horní část uvedeného vnitřního otvoru s tím hladký povrch,

řekl nejprve spodní broušená deska včetně části desky s horním povrchem, spodní povrch a vnější obvodový povrch, řekl vnější obvodový povrch, který má konjugované zapojené struktury pro spolupráci s uvedenými vnitřními zapojenými strukturami pro zajištění uvedené nejprve dolní broušené destičky při podstatně kolmé orientaci with respect to said internal bore at a position below said upper surface of said tubular housing member and to prevent unwanted rotation thereof, said upper surface of said first lower grinding plate having a plurality of upstanding blades integrally formed to said plate, said plate portion having Pluralita velikosti clony umístěná v blízkosti k uvedeným čepelům a protahováním uvedenou deskou,

Sestava horní broušené desky, řekla sestava horní brusné desky včetně horního povrchu, spodního povrchu, povrchu vnějšího průměru a pilotní části, uvedla velikost a tvarovaná část, aby se vešla do uvedeného vnitřního otvoru a zároveň umožnila rotaci uvedené sestavy horní brusné desky. S ohledem na uvedený člena trubkového bydlení řekl, že spodní povrch uvedené sestavy horní brusné desky včetně plurality navenek na venkově umístěné umístění mezi uvedenými čepelemi uvedené spodní broušené desky, když se uvedená horní brusná deska otočí,

Člen spodního uzávěru, řekl člen spodního čepice, který měl povrch vnějšího obvodu, horní povrch a spodní povrch, řekl vnější obvodový povrch s konjugovaným zapojeným strukturám pro spolupráci s uvedenými vnitřními zapojenými strukturami v uvedeném členu trubkového bydlení, aby zajistil uvedený člen spodního čepice na v podstatě kolmá orientace s ohledem na uvedenou vnitřní vrtání v poloze, která se postavila na uvedený dolní povrch uvedeného trubkového člena bydlení, který měl mezeru mezi uvedeným horním povrchem uvedeného člena spodního čepice a řekl spodní povrch uvedené dolní brusné desky.

Systém bylinových brusky pro nárok 1, kde každá uvedená čepel obsahuje upravený diamantový vzor při pohledu z horní části, přičemž nejméně dva boční povrchy každého uvedeného upraveného diamantu zahrnují alespoň jeden konkávní poloměr, řekl alespoň jeden poloměr konkávního umístění, který je umístěn na každém příčinu Distální bod každé uvedené čepele je konkávní zkosenou špičkou.

Systém bylinového brusky pro nárok 1, kde uvedená sestava horní brusné desky zahrnuje člena víka postaveného a uspořádaného pro spolupráci s horní částí uvedeného povrchu vnějšího průměru uvedené sestavy horní brusné desky, řekl, že horní povrch sestavy horní brusné desky je konkávní Poskytněte úložiště s horním brusným deskovým úložištěm s uvedeným členem víka.

Systém bylinových brusky pro nárok 3, kde uvedený člen víka je ve tvaru poháru, včetně vnitřní zdi, uvedla, že je vnitřní zeď závitová.

Systém bylinového brusky pro nárok 4, kde uvedená vlákna mají dostatečnou délku pro spolupráci s druhou spodní broušení, včetně druhé části desky, která má horní povrch, spodní povrch a vnější obvodový povrch, řekl vnější obvodový povrch, který má konjugovaný poutavé struktury pro spolupráci s uvedenými vnitřními poutavými strukturami k zajištění uvedené druhé dolní broušené desky při podstatně kolmé orientaci s ohledem na uvedenou vnitřní vrtání v poloze níže uvedené horní povrch uvedeného trubkového bydlení a zabránit jeho nechtěné rotaci, uvedl horní povrch uvedeného druhého nižšího broušení deska, která má jiné uspořádání vzpřímených čepelí integrálně vytvořených na uvedenou desku ve srovnání s uvedenou první nižší broušení,řečená část druhé desky, která má pluralitu velikostních otvorů umístěných v blízkosti uvedených čepelí a prodlužuje se uvedenou deskou.

Herbový mlýnek na základě nároku 4, kde jedna z uvedených nejprve a uvedla, že druhá dolní broušení je uložena v uvedeném členu víka, zatímco druhý řekl, že spodní brusná deska je umístěna v uvedeném vnitřním otvoru s uvedeným členem bydlení.

Systém bylinových brusky pro nárok 1, kde uvedená sestava bylinných brusek zahrnuje sítovou část, uvedla sekce síta vložená mezi uvedený dolní povrch uvedeného člena bydlení a členem spodního čepice, uvedla, že sení sekce je postavena a uspořádána tak, aby oddělila předem stanovená velikost částice země materiál ze zbývajícího pozemního materiálu.

Systém bylinné brusky pro nárok 7, kde uvedený řemen síta má trubkový tvar, má horní povrch, spodní povrch, vnitřní povrch a vnější povrch, sestava obrazovky zbytečně zajištěná na uvedeném povrchu vnitřního otvoru.

Systém bylinových brusek podle nároku 8, kde uvedená sestava obrazovky zahrnuje obrazovku a rám obrazovky, řekl rám obrazovky rozprostírající se kolem obvodu uvedené obrazovky, uvedl zachování rámu obrazovky v uvedeném povrchu vnitřního otvoru.

Systém bylinových brusek podle nároku 8, kde uvedený rám obrazovky zahrnuje nitě na vnějším průměru, uvedl povrch vnitřního vrtu uvedené sítové sekce, včetně konjugovaných závitů pro spolupráci s uvedeným vnějším průměrem uvedeného rámu.

Systém bylinových brusek podle nároku 1, kde uvedená část pilotní části uvedené sestavy horní brusné desky má válcový tvar, má povrch vnějšího průměru, který je velikostí, aby se vešel do uvedené horní části uvedeného vnitřního vrtu uvedeného trubkového bydlení.

Systém bylinné brusky pro nárok 11, kde uvedený povrch vnějšího průměru uvedené válcové části zahrnuje pluralitu hořících kroužků oddělených prsteny úlomky, uvedl prsteny mající menší průměr než řečené pláštějící prsteny.

Systém bylinového brusky pro nárok 1, kde uvedený sestava horní brusné desky zahrnuje magnet umístěný v centrální části uvedeného spodního povrchu, řekl nejprve spodní brusná deska včetně magnetu umístěného v jeho centrální části, takže uvedené magnety se navzájem přitahují, když se řekli Pilotní část uvedené sestavy horní brusné desky je umístěna v uvedené horní části uvedené vnitřní vrtání uvedeného trubkového člena bydlení.

Systém bylinových brusek podle nároku 13, kde uvedený druhý spodní broušení zahrnuje magnet umístěný v jeho centrální části.

Systém bylinového brusky pro nárok 1, kde uvedený vnitřní vrtání uvedeného trubkového bydlení zahrnuje rameno v něm, řekl rameno umístěné výše uvedené vnitřní poutavé struktury, které poskytují povrch, proti které část uvedená horní povrch uvedla první broušení, když je zabezpečena uvnitř řekl vnitřní otvor.

Prioritní aplikace (2)

Název datum podání žádosti o prioritu
US14/857,447 US10039418B2 (EN) 2014-09-17 2015-09-17 Systém bylinných brusek
US16/054,193 US10617259B2 (EN) 2014-09-17 2018-08-03 Systém bylinných brusek

Žádosti o prioritu (2)

Název datum podání žádosti o prioritu
US201462051404P 2014-09-17 2014-09-17
US14/857,447 US10039418B2 (EN) 2014-09-17 2015-09-17 Systém bylinných brusek

Související dětské aplikace (1)

Datum podávání priority názvu žádosti Název
US16/054,193 Pokračování US10617259B2 (EN) 2014-09-17 2018-08-03 Systém bylinných brusek

Rodinné aplikace (2)

Datum podávání priority názvu žádosti Název
US14/857,447 Aktivní 2036-06-06 US10039418B2 (EN) 2014-09-17 2015-09-17 Systém bylinných brusek
US16/054,193 Aktivní US10617259B2 (EN) 2014-09-17 2018-08-03 Systém bylinných brusek

Rodinné aplikace po (1)

Datum podávání priority názvu žádosti Název
US16/054,193 Aktivní US10617259B2 (EN) 2014-09-17 2018-08-03 Systém bylinných brusek

Citováno (31)

Citováno zkoušejícím, † citováno třetí stranou

Publikace Number Priorita Datum Datum datum datum nabyvatele názvu
US20170112324A1 (EN) 2015-10-26 2017-04-27 Alpaca LLC Systémy pro broušení a výdej
US20170135524A1 (EN) 2015-11-13 2017-05-18 Lift Innovations Inc. Grinder organických materiálů
GR20150100511A (EN) 2015-11-26 2017-08-04 Κωνσταντινος περικλη καλδης Grinder pro koření a aromatické rostlinné výrobky
USD804093S1 (EN) 2015-07-27 2017-11-28 Shenzhen Smiss Technology Co., Ltd Mlýnek na cigaretu
US9943104B1 (EN) 2017-04-27 2018-04-17 FD Industries, Inc. Přenosný úložný kontejner
CN108262122A (EN) 2018-03-23 2018-07-10 兰纬 Používá se k přípravě sekacího frézovacího aparátu čínské medicíny
USD833673S1 (EN) 2017-03-03 2018-11-13 Wolf Grinders vč. Kombinovaná bylina, trubka a lehčí držák
USD842537S1 (EN) 2017-06-06 2019-03-05 Wolf Grinders vč. Kombinovaná bylinková mlýnka a trubka
DE202019001056U1 (EN) 2019-03-07 2019-07-12 Florian Sebastian Auer Systém modulárního mlýnku s nastavitelným stupněm broušení
USD862537S1 (EN) 2018-03-02 2019-10-08 10660469 Kanada vč. Mlýnek
USD877411S1S1 (EN) 2018-09-05 2020-03-03 Ian Lanier Extraktor konopí trichomu
WO2020123618A1 (EN) 2018-12-12 2020-06-18 Jason Ashton Herbový procesor
USD900530S1 (EN) 2018-07-18 2020-11-03 LG Electronics Inc. Elektrická kávová mlýnka nádoba
USD905769S1 (EN) 2018-09-12 2020-12-22 Keith Findlisli Mlýnek
USD908421S1 (EN) 2019-08-07 2021-01-26 Frontier Distribution LLC Kontejnerová kontejner
USD909809S1 (EN) 2019-05-20 2021-02-09 Kei Tawara Kruhové sendvičové řezačky
USD913094S1 (EN) 2019-09-24 2021-03-16 Katayama USA LLC Víčko
USD919384S1 (EN) 2019-07-23 2021-05-18 Høj Life Limited Bylinkový mlýnek
USD920031S1 (EN) 2020-10-16 2021-05-25 Bin Wei Bylinkový mlýnek
USD929785S1 (EN) 2019-05-10 2021-09-07 LG Electronics Inc. Krmení lahví teplejší
US11207695B2 (EN) 2018-08-23 2021-12-28 Superior Precision Engineering LLC Bylinový mlýnek a čepele pro bylinkový mlýnek
USD945226S1 (EN) 2021-04-11 2022-03-08 Guangzhou Jin Zhong Wang Luo Ji shu you xian gong si Bylinkový mlýnek
USD945227S1 (EN) 2021-04-11 2022-03-08 Guangzhou Jin Zhong Wang Luo Ji shu you xian gong si Bylinkový mlýnek
USD952415S1 (EN) 2019-11-06 2022-05-24 Alvin Nicolas Grinder koření
USD952939S1 (EN) 2019-10-07 2022-05-24 Zes Products, LLC Kombinované zařízení pro broušení, třídění a načítání tabáku
USD955158S1 (EN) 2019-02-07 2022-06-21 Lekue, s.L. Neelektrické sekací zařízení pro domácnost
DE202022000671U1 (EN) 2022-03-17 2022-10-07 Ronald Perera Grinder koření, bylinková bruska, bylinková bruska, mlýnek na koření, mlýnek na kávu
USD969571S1 (EN) 2019-07-23 2022-11-15 Høj Life Limited Řezání komory pro bylinkovou mlýnku
WO2022250764A1 (EN) 2021-05-28 2022-12-01 Bubly Blaster, LLC Systém a proces broušení a manipulace s sušenými organickými materiály
US11517149B2 (EN) 2020-02-25 2022-12-06 Flower Mill LLC Sestava květu
DE202023100989U1 (EN) 2023-03-02 2023-03-14 Lars Uwe Lindenfelser ruční bylinková bruska

Rodiny citující tuto rodinu (18)

Citováno zkoušejícím, † citováno třetí stranou

Publikace Number Priorita Datum Datum datum datum nabyvatele názvu
US9427020B2 (EN) 2013-03-15 2016-08-30 Ewhan Ruzycky Grinder organický materiál a cigaretový plnivo
US10966571B1 (EN) 2016-12-20 2021-04-06 Skladové zboží, LLC. Hand držená bylina nebo mlýnek na tabák
US10820753B2 (EN) 2017-10-18 2020-11-03 Erick Sanchez Přírodní materiál broušení a řezací zařízení
US11246306B2 (EN) 2018-08-22 2022-02-15 Saltshot, LLC Zařízení pro eradikaci hmyzu
US20210330127A1 (EN) 2018-10-08 2021-10-28 Corey Sangiacomo Shredder adaptér pro zednářskou nádobu
US10912419b2 (EN) 2019-02-26 2021-02-09 Tri Innovations LLC Manuální mlýnek
US10455984B1 (EN) 2019-02-26 2019-10-29 Tri Innovations LLC Kontejner
USD918673S1 (EN) 2019-04-23 2021-05-11 B.PROTI. Čokoládová štěrbina
USD924018S1 (EN) 2019-07-22 2021-07-06 Cloud99 vč. Bylinkový mlýnek
US11203021B2 (EN) 2019-07-22 2021-12-21 Cloud99 vč. Bylinkový mlýnek
US11224311B2 (EN) 2019-10-01 2022-01-18 David Aryanpanah Bezpečnostní čepice mlýnek
US11484152B2 (EN) 2019-10-10 2022-11-01 Merrilee Kick Kontejnerové aparát
US11523633B2 (EN) 2020-04-23 2022-12-13 David Aliko Konfigurovatelná bylinková bruska
US11617389B2 (EN) 2020-05-13 2023-04-04 BBK Tobacco Foods, LLP Broušení a načítání tabáku/byliny a metody tohoto
CN111744636A (EN) 2020-06-29 2020-10-09 南阳 理工 学院 Drsné medicínské zařízení pro tradiční čínské lékařské vědy léčivé materiály
USD944606S1 (EN) 2020-09-07 2022-03-01 Sc Shredder IPP, LLC Bylinkový mlýnek
USD923870S1 (EN) 2020-12-03 2021-06-29 Kent Charles Wang Mlýnek
US11571021B2 (EN) 2021-04-30 2023-02-07 Trippy Kit LLC Obslužný kontejner pro bylinné výrobky

Citace (16)

Citováno zkoušejícím, † citováno třetí stranou

Publikace Number Priorita Datum Datum datum datum nabyvatele názvu
US4081145A (EN) 1977-04-18 1978-03-28 Diker-Moe Associates Stroj na řezání potravin
US4280666A (EN) 1979-11-13 1981-07-28 Jones Robert h Ruční granulátor
US4856718A (EN) 1987-12-04 1989-08-15 Better Mousetraps Inc. Zařízení pro řezání potravin a jídla
US6082648A (EN) 1996-09-20 2000-07-04 Moulinex s.A. Elektrická domácnost pro zpracování potravin obsahující zařízení pro skladování kuchyňského vybavení
US7367519B2 (EN) 2006-05-12 2008-05-06 Dart Industries Inc. Nástroj pro zpracování pro potraviny
US7422170B2 (EN) 2007-02-09 2008-09-09 Fan Bao Listy a semena ruční mlýnek
US20090212142A1 (EN) 2008-01-24 2009-08-27 Ulrich Greiner Strápku za zplněné potravinářské výrobky
US8083167B1 (EN) 2010-04-23 2011-12-27 Nojan Namakian Přenosné zařízení pro broušení listů
US20120097774A1 (EN) 2010-10-25 2012-04-26 Mark Hainbach Kombinovaná bylina skladování, mlýnek a lití nádoby
US20130193246A1 (EN) 2012-01-12 2013-08-01 Daniel James Roberts, JR. Kořenitý mlýn s zaměnitelnými kontejnery koření
US20130263716A1 (EN) 2010-10-07 2013-10-10 Seb s.A. Skladovací mechanismus pro nástroje pro řezání hnízda a elektrické zařízení pro domácnost obsahující takový mechanismus
US8677895B2 (EN) 2008-12-19 2014-03-25 Whirlpool Corporation Kuchyňský robot s prvkem
US8733679B2 (EN) 2012-02-22 2014-05-27 Joshua Camitta Metoda skartovače a skartování pro vegetativní materiál
US20140217213A1 (EN) 2012-06-11 2014-08-07 Santa Cruz Shredder, Inc. Bylinkový mlýnek
US9427020B2 (EN) 2013-03-15 2016-08-30 Ewhan Ruzycky Grinder organický materiál a cigaretový plnivo
US9510709B2 (EN) 2013-11-22 2016-12-06 McCormick Company, Incorporated Herb Chopper

Patentové citace (16)

Citováno zkoušejícím, † citováno třetí stranou

Publikace Number Priorita Datum Datum datum datum nabyvatele názvu
US4081145A (EN) 1977-04-18 1978-03-28 Diker-Moe Associates Stroj na řezání potravin
US4280666A (EN) 1979-11-13 1981-07-28 Jones Robert h Ruční granulátor
US4856718A (EN) 1987-12-04 1989-08-15 Better Mousetraps Inc. Zařízení pro řezání potravin a jídla
US6082648A (EN) 1996-09-20 2000-07-04 Moulinex s.A. Elektrická domácnost pro zpracování potravin obsahující zařízení pro skladování kuchyňského vybavení
US7367519B2 (EN) 2006-05-12 2008-05-06 Dart Industries Inc. Nástroj pro zpracování pro potraviny
US7422170B2 (EN) 2007-02-09 2008-09-09 Fan Bao Listy a semena ruční mlýnek
US20090212142A1 (EN) 2008-01-24 2009-08-27 Ulrich Greiner Strápku za zplněné potravinářské výrobky
US8677895B2 (EN) 2008-12-19 2014-03-25 Whirlpool Corporation Kuchyňský robot s prvkem
US8083167B1 (EN) 2010-04-23 2011-12-27 Nojan Namakian Přenosné zařízení pro broušení listů
US20130263716A1 (EN) 2010-10-07 2013-10-10 Seb s.A. Skladovací mechanismus pro nástroje pro řezání hnízda a elektrické zařízení pro domácnost obsahující takový mechanismus
US20120097774A1 (EN) 2010-10-25 2012-04-26 Mark Hainbach Kombinovaná bylina skladování, mlýnek a lití nádoby
US20130193246A1 (EN) 2012-01-12 2013-08-01 Daniel James Roberts, JR. Kořenitý mlýn s zaměnitelnými kontejnery koření
US8733679B2 (EN) 2012-02-22 2014-05-27 Joshua Camitta Metoda skartovače a skartování pro vegetativní materiál
US20140217213A1 (EN) 2012-06-11 2014-08-07 Santa Cruz Shredder, Inc. Bylinkový mlýnek
US9427020B2 (EN) 2013-03-15 2016-08-30 Ewhan Ruzycky Grinder organický materiál a cigaretový plnivo
US9510709B2 (EN) 2013-11-22 2016-12-06 McCormick Company, Incorporated Herb Chopper

Citováno (32)

Citováno zkoušejícím, † citováno třetí stranou

Publikace Number Priorita Datum Datum datum datum nabyvatele názvu
USD804093S1 (EN) 2015-07-27 2017-11-28 Shenzhen Smiss Technology Co., Ltd Mlýnek na cigaretu
US20170112324A1 (EN) 2015-10-26 2017-04-27 Alpaca LLC Systémy pro broušení a výdej
US10617258B2 (EN) 2015-11-13 2020-04-14 Lift Innovations Inc. Grinder organických materiálů
US20170135524A1 (EN) 2015-11-13 2017-05-18 Lift Innovations Inc. Grinder organických materiálů
GR20150100511A (EN) 2015-11-26 2017-08-04 Κωνσταντινος περικλη καλδης Grinder pro koření a aromatické rostlinné výrobky
USD833673S1 (EN) 2017-03-03 2018-11-13 Wolf Grinders vč. Kombinovaná bylina, trubka a lehčí držák
US9943104B1 (EN) 2017-04-27 2018-04-17 FD Industries, Inc. Přenosný úložný kontejner
USD842537S1 (EN) 2017-06-06 2019-03-05 Wolf Grinders vč. Kombinovaná bylinková mlýnka a trubka
USD862537S1 (EN) 2018-03-02 2019-10-08 10660469 Kanada vč. Mlýnek
CN108262122A (EN) 2018-03-23 2018-07-10 兰纬 Používá se k přípravě sekacího frézovacího aparátu čínské medicíny
USD900530S1 (EN) 2018-07-18 2020-11-03 LG Electronics Inc. Elektrická kávová mlýnka nádoba
US11207695B2 (EN) 2018-08-23 2021-12-28 Superior Precision Engineering LLC Bylinový mlýnek a čepele pro bylinkový mlýnek
USD877411S1S1 (EN) 2018-09-05 2020-03-03 Ian Lanier Extraktor konopí trichomu
USD905769S1 (EN) 2018-09-12 2020-12-22 Keith Findlisli Mlýnek
WO2020123618A1 (EN) 2018-12-12 2020-06-18 Jason Ashton Herbový procesor
USD955158S1 (EN) 2019-02-07 2022-06-21 Lekue, s.L. Neelektrické sekací zařízení pro domácnost
DE202019001056U1 (EN) 2019-03-07 2019-07-12 Florian Sebastian Auer Systém modulárního mlýnku s nastavitelným stupněm broušení
USD929785S1 (EN) 2019-05-10 2021-09-07 LG Electronics Inc. Krmení lahví teplejší
USD909809S1 (EN) 2019-05-20 2021-02-09 Kei Tawara Kruhové sendvičové řezačky
USD919384S1 (EN) 2019-07-23 2021-05-18 Høj Life Limited Bylinkový mlýnek
USD969571S1 (EN) 2019-07-23 2022-11-15 Høj Life Limited Řezání komory pro bylinkovou mlýnku
USD908421S1 (EN) 2019-08-07 2021-01-26 Frontier Distribution LLC Kontejnerová kontejner
USD913094S1 (EN) 2019-09-24 2021-03-16 Katayama USA LLC Víčko
USD952939S1 (EN) 2019-10-07 2022-05-24 Zes Products, LLC Kombinované zařízení pro broušení, třídění a načítání tabáku
USD952415S1 (EN) 2019-11-06 2022-05-24 Alvin Nicolas Grinder koření
US11517149B2 (EN) 2020-02-25 2022-12-06 Flower Mill LLC Sestava květu
USD920031S1 (EN) 2020-10-16 2021-05-25 Bin Wei Bylinkový mlýnek
USD945227S1 (EN) 2021-04-11 2022-03-08 Guangzhou Jin Zhong Wang Luo Ji shu you xian gong si Bylinkový mlýnek
USD945226S1 (EN) 2021-04-11 2022-03-08 Guangzhou Jin Zhong Wang Luo Ji shu you xian gong si Bylinkový mlýnek
WO2022250764A1 (EN) 2021-05-28 2022-12-01 Bubly Blaster, LLC Systém a proces broušení a manipulace s sušenými organickými materiály
DE202022000671U1 (EN) 2022-03-17 2022-10-07 Ronald Perera Grinder koření, bylinková bruska, bylinková bruska, mlýnek na koření, mlýnek na kávu
DE202023100989U1 (EN) 2023-03-02 2023-03-14 Lars Uwe Lindenfelser ruční bylinková bruska

Také publikováno jako

Datum zveřejnění publikace
US20180338642A1 (EN) 2018-11-29
CA2904961A1 (EN) 2016-03-17
US10039418B2 (EN) 2018-08-07
CN105772195A (EN) 2016-07-20
CA2904961C (EN) 2021-06-29
CN105772195B (EN) 2019-09-13
US10617259B2 (EN) 2020-04-14

Podobné dokumenty

Název publikace publikace
US10617259B2 (EN) 2020-04-14 Systém bylinných brusek
US20180206675A1 (EN) 2018-07-26 Bezzoký systém bylinných mlýnek
US9737092B2 (EN) 2017-08-22 Bylinná mlýnka a nádrž
US20190150666A1 (EN) 2019-05-23 Bylinkový mlýnek
US10349780B2 (EN) 2019-07-16 Herb Broušení zařízení
US7722443B2 (EN) 2010-05-25 Přístroje pro čepel nože
US20180126386A1 (EN) 2018-05-10 Multi-Section Herb Grinder
US11207695B2 (EN) 2021-12-28 Bylinový mlýnek a čepele pro bylinkový mlýnek
EP2875762B1 (EN) 2016-03-02 Míchání kontejneru pro kuchyňský spotřebič
US10618053B2 (EN) 2020-04-14 Sestava mletí zeleniny
KR20170091122A (EN) 2017-08-08 Zhutnění zeleniny
US20160368116A1 (EN) 2016-12-22 Brousek na nože
US20170020342A1 (EN) 2017-01-26 Struhadlo
US8267749B2 (EN) 2012-09-18 Abrazivní ořezávátko s čtvercovými abrazivními pruty
US9266631B2 (EN) 2016-02-23 Cut-off Structure of backer
EP3307500B1 (EN) 2020-08-05 Řezací systém pro řezání ovoce nebo zeleniny v girlandch ve tvaru spirály
CN211333316U (EN) 2020-08-25 Nože s vestavěným kamenem nože
US8267752B2 (EN) 2012-09-18 Zařízení ostření nože kruhového nože
CA2955455A1 (EN) 2018-07-20 Bezzoký systém bylinných mlýnek
US20230077839A1 (EN) 2023-03-16 Sestava květu
US20220313020A1 (EN) 2022-10-06 Bylinkový mlýnek
CN109689301A (EN) 2019-04-26 Řezačka s řezačkami
US20220378085A1 (EN) 2022-12-01 Systém a proces broušení a manipulace s sušenými organickými materiály
US2126982A (EN) 1938-08-16 Flour Sifter
CA3044163A1 (EN) 2020-11-16 Přístroje a metoda broušení

Právní události

Jméno vlastníka: Volo Trade, Inc., Gruzie

Text formátu zdarma: Přiřazení zájmů přiřadatelů; přiřazovatelé: Staiano, Mark; Talbot, Dan; Data podpisu od roku 20150916 do roku 20150917; naviják/rámec: 036594/0269

Text formátu zdarma: Patentovaný případ

Text formátu zdarma: platba poplatku za údržbu, 4. rok, malá entita (původní kód události: M2551); Stav subjektu majitele patentu: Malá entita

Rok platby poplatků: 4

Jaký je nejlepší mlýnek na plevel?

Bez ohledu na to, jak se rozhodneme konzumovat konopí, téměř vždy uděláme to samé nejprve: Rozbijte bylinu dolů! Někteří dávají přednost prstům, jiní používají nůžky a jiné dokonce strčí.

Bez ohledu na to, jak se rozhodneme konzumovat konopí, téměř vždy uděláme to samé nejprve: Rozbijte bylinu dolů! Někteří dávají přednost prstům, jiní používají nůžky a jiné dokonce strčí hrstky pupenu, stonku a všech, do mlýnku na kávu. Ale co je nejlepší způsob?

Neexistuje žádný špatný způsob, jak to udělat (dobře, nejsme velcí při broušení stonků), ale různé metody mohou mít velký rozdíl ve vašem celkovém zážitku. Stejně jako milujeme všestrannost ručního rozbití, lepkavá bylina může nechat prsty příliš lepkavé na to, aby se spojil kloub, a nůžky se rychle uvízly a vyžadují úklid a vyžadují čištění. Použití správného mlýnku na plevel provede práci způsobem, který říká „je čas na podnikání“.

Problém je v tom, že existuje milion možností a není mnoho způsobů, jak je od sebe oddělit. Proč jsou některé brusky tak drahé? Stojí za to? Jako obvykle, co je důležité, závisí hodně na potřebách a preferencích, ale je třeba zvážit několik klíčových věcí.

Za prvé, jak jemné nebo hrubé pupeny se rozpadly. Fanoušci Rolling Up budou chtít hrubou texturu, zejména s otupělými, a Vapes mají tendenci dělat lépe s jemnou grind, ještě více s vysoce efektivním vedením vape.

Jak již bylo řečeno, mnoho špičkových brusek nabízí více „velikostí“ ai když ne, mnoho lidí se rozhodne otočit mlýnek vzhůru nohama, aby získal jemnější grind. Které se mohou zaměřit na další vlastnosti, jako například:

Kapacita: Kolik byliny se do mlýnku najednou vejde? Kolik to může držet před přetékáním?

Síla: Snadno se rozdrtí nebo vyžaduje tuk na lokety? Je to někdy zaseknutí?

Materiály a konstrukce: Jak dlouho to vydrží? Jsou kovové hobliny nebo hliníkové povlaky do mých pupenů?

Snadno čištění: Lze jej snadno vyčistit?

Kusy: Má obrazovku Kief? Jak v pořádku je obrazovka?

Zeptali jsme se po městě a procházeli jsme všechny rohy internetu i mimo něj, abychom zjistili, o čem lidé mluví, a vybrali jsme několik nejzajímavějších možností, které s vámi sdílejí. Zde je seznam našich kola nahoru:

Brilantní mlýnek na řezání (75)

Náš výzkum ukázal, že brilantní mlýnek je jednou z nejpopulárnějších možností. Může se může pochlubit „bezprostřední“ a bezprostřední konstrukcí rychlého připojení z kvalitní slitiny hliníku. Není to levné, ale ještě cenově dostupnější než možnosti z nerezové oceli, které jsme zkontrolovali. Proveďte vlastnosti jeho zubů a destiček, což způsobuje menší tření a rychlejší broušení?

Boomers nerezová ocel (129)

Pro opravdu možnost bez nesmyslů jsme narazili na tuto nabídku od Wacky Willys, která také vyrábí nejrůznější hashovací vybavení a další vybavení. Je vyrobena z nerezové oceli a přichází ve dvou robustních kusech, které určitě nechcete spadnout na nohou. Bez zvonů a píšťalů, o kterých se má mluvit, stále je to na vrcholu ceníku. Co to nakonec stojí za to?

Androck Vintage Nut Grinder (přibližně 20)

Víme, co si myslíte. Co to sakra je mlýnek na ořechy? Zjevně byli běžní v kuchyních ve 40. letech 20. století a někde podél linie šli do skříní a hledali lepší způsoby, jak hodit pěknou mastnou. Na fórech plevelů je pro tyto věci překvapivý počet nadšených recenzí, zejména o tom, jak dobře jsou robustní výsledky pomalu v papíru hoří pomalu. Jsou na eBay docela levné a snadno se nacházejí a připouštíme, že je to zábavný nápad, ale bude to opravdu fungovat?

Cali Crusher (90)

Tato lehká mlýnka na hliníku je hračkou k otevření a zavírání (nazývají to technologií Quicklock) a má spoustu možností přizpůsobit jeho vzhled. Kromě sortimentu barev si můžete vybrat, zda budete vyleptat vlastní logem nebo designem. Má široce rozmístěné zuby a jumbo velikosti vhodné pro těžké využití, ale jak bude jeho konstrukce hliníku ve srovnání s možnostmi z nerezové oceli?

Lift Innovations (95-125)

Místo použití „zubů“ k roztržení pupenu má mlýnek na inovace výtahu vířící čepel, která vaše bylina rozdrtí do nadýchané konzistence- alespoň to je to, co říkají. Vyrábí se z kombinace hliníku a nerezové oceli a poskytuje výhody nerezové bez veškeré extra hmotnosti a nákladů.

Herb Ripper (99-129)

Byli jsme rozhodně skeptičtí ohledně takové kompaktní mlýnky za vysokou cenu. Ale je vyrobena z nerezové oceli a to znamená, že by to mělo trvat věčně. Navíc se nebudete muset starat o kovové úlomky nebo hliníkové povlaky přicházející do vašich pupenů. Jak bude jeho menší velikost ve srovnání s našimi dalšími možnostmi?

Herb Mill (20)

Bylinkový mlýn je více zaměřen na mletí skutečných bylin a odvádí skvělou práci skartováním koriandru bez nutnosti nože a řezací desky. Stejně jako mlýnek na ořechy Androck má velkou kapacitu a teoreticky má nastavitelný „stupeň“ založenou na množství tlaku aplikovaného s broušením. Chyběli jsme tím, že nepoužívali náš mlýnek na plevel v kuchyni, nebo je to nejlepší, co zůstalo ve skříni, od kterého pocházel?

Brilantní řezaný mlýnek

Brilantní mlýnek na řezání přichází široce doporučovaný pro jeho hladké akce a designové funkce bez džemu. Je vyrobena ze 7075 slitiny hliníku a má robustní, odolný pocit, aniž by se cítil příliš neohrabaný. Kousky bez vlákny jsou magnetizovány a zachytí se společně s útulným přizpůsobením, které drží pevně, i když spadl na linoleum podlahu.

Předtím, než to naloží, mají kousky saténovou hladkou spřádací akci, ale vypadá to, že je to částečně kvůli prstenci, který se hodí mezi rotujícími kousky (který se cítí jako teflon), a nejen design „centrování válce“. V zásadě zuby obklopující středovou poštu udržují věci na místě, což brání boční stěně v broušení během broušení, což výrazně snižuje množství povrchové plochy, do které se pupeny mohou vrhnout.

Brilantní střih má prostřední desku navrženou tak, aby více z jeho otvorů bylo na vnějších okrajích místo uprostřed, a zdá se, že to umožňuje poměrně konzistentní grind, ale s některými hustými pupeny zbývá poměrně několik chutných kusů. Celkově střední deska produkuje mírně jemnější konzistenci než ostatní. Otočení vzhůru nohama pro jemnější grind se nedoporučuje kvůli tomu, jak se horní část vejde do středního kusu (místo toho a okolí). Dělá to obrovský nepořádek a začne plivat pupeny nebo je kvírat na prsten mezi dvěma kusy. To ve skutečnosti usnadňuje vidět, jak design zabraňuje rušení na bočních stěnách, ale to znamená, že byste měli lépe koupit více talířů, pokud chcete získat různé konzistence Bud konzistence.

Jednou z funkcí, která zde chybí, je obrazovka Kief, která by pro některé mohla být jističem, ale zdá se, že design zabrání tomu, aby se hodně Kief stal „hash mlýn Místo toho, aby uvízl ve štěrbinách.

Doporučil bych tuto brusku pro uživatele na cestách kvůli jeho robustnímu, ale lehkému designu. Lidé, kteří hledají jemnou konzistenci pro vaping, mohou najít nejlepší výsledky z brilantní mlýnek na řezání, ale měli by mít na paměti, že mletí vzhůru nohama není dobrá volba.

Kapacita: Střední

Síla: vyžaduje více úsilí než možnosti z nerezové oceli, ale nezakládá se tak rychle

Materiály a konstrukce: Konstrukce studie, eloxovaný hliník se může časem nosit

Snadnost čištění: Poměrně snadné čištění a hromadění méně zbytků než ostatní

Kusy: Žádná obrazovka Kief

Mlýnek z nerezové oceli boomu

Pokud jste fanouškem mantry „méně je více“, nelze porazit mlýnek z nerezové oceli Boomers. Jeho robustní kousky z nerezové oceli mají překvapivě elegantní povrch, s pěkně leptaným logem a křížovým křížením na jeho okrajích. Je to stálý design, který se obvykle vyskytuje u akrylových brusky, které bychom dnes nedoporučovali, ale svým způsobem nám to dává pěkný fuzzy nostalgický pocit bez strachu z plastového zbytku.

Neexistuje žádná obrazovka Kief, žádné magnety, žádné desky s různými velikosti otvory. Jen dva kuchyně kovu s ostrými zuby, které se ponoří do velkých nů a snadno je roztrhnou. Tato věc by pravděpodobně mohla decitovat pytel nehtů, pokud byste ji chtěli, což nás nechává přemýšlet o jiných způsobech, jak tuto věc použít. Jen pro zábavu jsem hodil do některých mandlí a kešu a byl jsem si jistý, během několika sekund jsem byl připraven na doplnění salátu nebo nudlí misky.

Grinder Boomers není nejlepší volbou pro přenositelnost. Pro jednoho je to super těžké, ale také nemá žádná vlákna ani magnety, které by to udržovaly pohromadě, zatímco se pohybovaly kolem. Bez sbírkové komory je těžké předzvěst plevel pro show nebo událost.

Jedinou věcí, která se mi na dvoudílném designu líbí, je flexibilita pro získání správné konzistence. Čím více se točíte, tím jemnější je. Další funkcí je, že to můžete doslova vložit do myčky nádobí. To platí poněkud o jakémkoli mlýnku z nerezové oceli, ale většina z nich má některé části, které by mohly potenciálně zachytit mýdlo a vodu. Tato věc nemá žádné ořechy, šrouby, prsteny nebo těsnění, o které se budete bát, a proto nevyžaduje žádnou jemnost nebo další čas sušení, aby se umyl nebo namočil.

Nakonec je mlýnek z nerezové oceli Boomer nejvhodnější pro všudypřítomné používání doma. Pokud se vám to nepodaří ztratit, tato věc bude trvat věčně s velmi malou údržbou.

Kapacita: Střední (hodí se asi dva gramy bez kvílení nebo přetečení)

Síla: Snadno slzy skrz bylinu

Materiály a konstrukce: tvrdší než terminátor

Snadno čištění: hromadí některé zbytky, ale snadno seškrábé nebo nasáklé

Kusy: Žádná obrazovka nebo komora sběru

Androck Vintage Nut Grinder

Po prohledání seznamů na eBay jsem zjistil, že mnoho z těchto zařízení je, dobře, v každém smyslu slova. Vybledlé, rezavé a úplně přitažlivé. Trochu rzi ve vašem salátu jablečného ořechu vás nezabije (doplněk železa zdarma!), ale zároveň lékaři na počátku 20. století předepsali věci, jako je arsen a rtuť pro léčbu syfilis, erektilní dysfunkce a dokonce i běžné nachlazení, takže je bezpečné předpokládat, že se tak nezajímají o kontaminaci kovů u spotřebitele produkty. A mimochodem, doktore, tentokrát budeme kouřit náš salát. Zní to dobře, správně?

Rád jsem se ujistil, že moje pupeny jsou co nejčistší, takže jsem se musel ujistit. Nakonec jsem byl spokojen s celkovou podmínkou mého výběru, který stálo něco přes 20 s přepravou, a dychtivě jsem očekával, že příjezd do pošty. Když se to ukázalo a začal jsem to rozbalit, byl jsem okouzlen její roztomilý skleněnou nádobou a klikou, ale stejně skeptický jako vždy o tom, jak dobře to může fungovat. I když stav byl pěkný, našel jsem trochu překvapení uvnitř kovových zubů.

Ukázalo se, že to bylo jen rozdrcené ořechy, které se tam dostaly. Byl jsem rád, že jsem věděl, že moje zařízení bylo bez rezilu, ale nebylo to snadné škrábat zbytky ořechů z kovových zubů (. co je tak legrační?) a nakonec jsem se spokojil s „dostatečně blízko“. Nyní na zábavnou část!

Jak vidíte, mlýnek na ořechy Androck snadno drží 1.5 gramů, které jsem použil k testování každé mlýnky a mohl by se hodit, mnohem více. Nádoba dole je ještě větší, což znamená. Když ji naložíte a kliťte držadlo, je těžké neprasknout úsměv, když sledujete, jak se ploché kovové zuby roztrhnou a roztrhnou plevel a odhoďte je do kontejneru pod ní. Klik po rukojeti velkými kousky plevelů není bez námahy, ale vzhledem k tomu, že nemá žádné ostré nebo špičaté okraje, je to snazší, než si myslíte. Pokud rozumím správně, má to vydat jemnější grind, pokud to otočíte jedním směrem a nahrubte druhou, ale měl jsem to příliš mnoho zábavy, abych si to všiml, abych si toho všiml velkého rozdílu.

S výjimkou mlýnku na kávu ve velikosti jumbo, na trhu není žádná jiná mlýnka, díky kterému je snadné se připravit na párty, festival nebo jakýkoli jiný vážný kouř ven. Pokud jste se někdy pokusili o použití brusky na kávu, pravděpodobně jste byli zklamáni směsí prachu plevelů a velkých kousků- ale tam opravdu září mlýnek na ořechy Androck.

U tupých a kloubních kuřáků je smíšená konzistence středních a větších kusů nejbližší věc, kterou jsem viděl používat vlastní prsty. Není to ani triviální záležitost- větší kousky snižují množství vzduchu zavedeného do Ember, což znamená nižší, bezpečnější a chutnější teploty. S dostatečným množstvím malých kousků na vyplnění všech mezer byste měli mít perfektní, pomalu hořící tupé nebo kloub s minimálním množstvím sevření pro některé z největších kusů.

Konzistence: Velká konzistence pupenu Skvělá pro role

Kapacita: obrovská kapacita (broušení a shromažďuje unci nebo více za pár minut)

Síla: Poměrně silná

Materiály/konstrukce: dobře postavené, ale neznámé materiály

Čištění: Trochu snadno čistitelné, ale pravděpodobně nemyté

Kousky/Kief Screen: Žádná obrazovka Kief

Grinder ořechů Androck se doporučuje pro těžké kuřáky, kteří výhradně kouří klouby, otupení nebo tukové misky s robustními nugy. Nedoporučuje se pro lehké uživatele, vaper nebo jedlé tvůrce.

Cali Crusher

Další je Cali Crusher, který přichází s některými přizpůsobitelnými možnostmi, ale může být jediný, který nabízí vlastní leptání. Ne příliš ošuntělý! Bohužel to je místo, kde končí moje chválu. Ve srovnání s jinými možnostmi se jeho lehká konstrukce zpočátku cítila pěkně, ale po nějakém použití se prostě cítí levně vyrobená, a když se blíže podíváte, to je přesně to, co to je.

Přestože má jednu z největších kapacit standardních brusců plevelů, trvalo to více úsilí než jakýkoli jiný mlýnek, aby se žvýkal 1.5 gramů poměrně hustých pupenů. „Technologie QuickLock Technology “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ “ Tech! Což znamená, že se pravděpodobně může stále ucpat a ztěžovat otevřít a zavřít mlýnek.

Neexistují žádné O-kroužky, které by udržely čerstvost a vůni utěsněné uvnitř a magnety nejsou dostatečně silné, aby se cítilo, jako bych mohl hodit Cali Crusher do sáčku nebo batohu bez obav, že by se rozbil a vyhodil obsah pod turbulencí.

A obrazovka Kief? Jsem si docela jistý, že do této věci právě přišroubovali obrazovku okna! Je to v podstatě nadměrná obrazovka potrubí, která je tak chabý, že ji mohu ohnout z místa téměř bez úsilí. Nemluvě o tom, že výsledný „Kief“ skončí většinou kousky listů a rostlin. Správná obrazovka z nerezové oceli je velmi nákladná ve srovnání s tím, co zde používají, ale za cenu 90 je to jako pobuřující kompromis.

Konzistence: Konzistence střední jemné je pro většinu využití přiměřeně dobře

Kapacita: Střední velká (broušení 2.5 gramů)

Síla: Nevýrazné ve srovnání s prémiovými možnostmi

Materiály/konstrukce: Špatná za cenu

Čištění: Široký vesmírný zuby usnadňují to čištění

Kousky/obrazovka: Čtyři kusový mlýnek s velmi nízkou kvalitou obrazovky lze použít jako 3 kusy

Pokud není přizpůsobené logo jediné, na čem záleží, Cali Crusher je příliš drahý pro svou část a kvalitu budování a nemůžeme ho nikomu doporučit.

Bylinkový rozšiřka

Zde máme bylinkový roztrhač, malý, ale zvědavě silný a dobře postavený mlýnek. Je to drahé, ale je vyrobeno výhradně z nerezové oceli. Pokud se mě zeptáte, je to nejlépe vypadající mlýnka, kterou jsem zkontroloval. Má elegantní eleganci s žádnou z pochůdkosti, kterou často najdeme v „špičkových“ konopných produktech. Bylinkový rozšiřka by se necítila na místě v limuzíně, která sedí vedle láhve ledového šampaňského.

Mým hlavním zájmem o bylina Rippera byla jeho velikost. může dokonce zvládnout 2.5 gramů, s nimiž tyto brusky nacpávám?

Podívejte se, co tím myslím, žádný způsob, jak se nezasáhnout, správně? Byl jsem příjemně překvapen, když jsem zjistil, že tento malý válec oceli neměl problém trhat všemi plevelem. Ve skutečnosti to bylo téměř bez námahy. I když to bylo přeplněné pro svou velikost, bylinkový rozpadek šťastně se otočil kolem jako máslo v pánvi. Bylo to vlastně plynulejší a snadněji se zkroutit než většina větších brusky, které jsem použil.

A co víc, střední kompartment pro držení pupenu je ve skutečnosti docela obrovský a kompartment Kief má také dostatek místa. Magnet je zdaleka nejsilnější z našich recenzovaných produktů a má gumové O-kroužky na horní a dolní části. Je to opravdu, opravdu těžké, takže pokud plánujete nacpat bylinkový ripper ve vašem. Nezapomeňte nosit pás, nebo byste mohli skončit s měsícem všech v dohledu.

Jo, a skoro jsem zapomněl, bylinkový ripper přichází s nerezovou kuličkou pro otřesení Kief z vašich pupenů a vlastní kytarový výběr vyrobený pro škrábání Kief je také docela sladký, také docela sladký, také!

Konzistence: Standardní deska má středně jemnou konzistenci, hrubé a jemné třídy jsou možnosti při pokladně

Kapacita: Střední nízká (mletí až 1.5 gramů, ale má velkou sběrnou komoru)

Síla: Vyrovnává nízkou kapacitu s super silným, bez námahy broušení

Materiály/konstrukce: Krásná leštěná ocel a kvalita sestavení

Čištění: Malé zuby by to měly usnadnit čištění

Kousky/obrazovka: Funguje jako 3 nebo 4 kusy s vysoce kvalitní obrazovkou Kief

Bylinka Ripper se doporučuje pro vynikající materiály a kvalitu budování plus elegantní vzhled.

Zvedněte inovace

Grinder plevelů z výtahu je nadšený. Mnoho lidí opakuje sentiment: „Pokud se to nezlomí, neopravujte to“, ale kdybychom to nechali na ně. Co tedy přinášejí inovace plevelů na stůl? Místo použití zubů k roztržení byliny to „skartuje“ produkt s velkou, průměrně vypadající sadou čepelí, která víří kolem a jemně rozdrví plevel místo toho, aby ji nejprve spojil. Je to určitě nový koncept pro plevelky, ale v mnoha ohledech je to podobné kuchyňskému robotu nebo mlýnku na kávu.

Načítání této věci je trochu jiné, protože má tři kompartmenty, které se vyskytují namísto standardního uspořádání „desky“. Myslel jsem, že by mi to bránilo dostat se do plného 2.5 gramů, ale ve skutečnosti se hodí s trochou prostoru. Broušení věcí vyžadovalo velmi malé úsilí a rychle se snažilo poskytnout mi pěknou nadýchanou konzistenci středně velkých kusů. Všiml jsem si, že některé kousky a kousky pupenu se připojí k vířící čepeli a nepropadnou bez nějakého energického točení nebo přidání více plevelů, což není opravdu problém, pokud nejste na poslední špetku. Když se plevel uvízl, je těžší jej okamžitě uvolnit než standardní mlýnek, ale nedostává se do štěrbin jako běžné brusky. Dokud máte popelník popelnice (viz níže), je to vánek rozebrat a vyčistit!

Miluji pocit mlýnku na inovace výtahu a i když se zdá, že produkuje pěkné nadýchané skarty pupenu, na první pohled to není všechno odlišné od ostatních brusky, ale je to mnohem zábavnější používat. Pokud dostaneme šanci prozkoumat rozdíly pod mikroskopem, dáme vám vědět! Je také dodáván s popelníkem (není na obrázku), který je stylizovaný a barevný tak, aby odpovídal brusky, což z něj dělá skvělý příslušenství pro váš stůl „káva“.

Aktualizace: Zahrnutá popelník (není na obrázku) také nástroj, který rozebírá brusku! To je opravdu důležité pro čištění a také umožňuje výměnu dílů, které prodávají na svých webových stránkách. Další informace naleznete v jejich videu na předmětu na YouTube.

Konzistence: Středně velká konzistence je načechraná a poskytuje mírně více povrchové plochy pro vaping/vaření než konvenční mlýnek

Kapacita: Střední (hodí se asi 2 gramy)

Síla: Snadno skartuje hustý materiál

Materiály/konstrukce: dobře vytvořené, odolné materiály, lehké pro jeho robusnost

Čištění: Snadno se rozebírá pro čištění

Kusy/obrazovka: Funguje jako 3 nebo 4 kusy s vysoce kvalitní obrazovkou Kief

Inovace výtahu se doporučují pro možnost všude kolem za 100 cen, ale může být v tuto chvíli obtížné sledovat jeden dolů a stále jsme obavy z minulých zpráv o špatné komunikaci a zákaznickém servisu (i když se zdá, že mají byl vyřešen).

Bylinkový mlýn

Pro cenově dostupnou možnost, která se může zdvojnásobit jako kuchyňský nástroj, jsme narazili na návrhy pro bylinkový mlýn z mikroplane. Je to šikovný gadget pro přípravu koriandru v úterý Taco, ale stejně jako mlýnek na ořechy Androck má obrovskou kapacitu a schopnost rozbít unci plevelů rychle. Je to relativně levně, ale je to také zlomek ceny prémiových možností, takže to v tomto případě není porucha dohody. Když mu před vyplněním dávám testovací víru, mým jediným problémem je, jak dlouho vydrží hliníkové „zuby“, když se skutečně dají pracovat na hustých bylin.

Jediná věc, kterou tato mlýnka vyžaduje, aby ostatní nebyli značným tlakem. Když se otočíte, musíte také zatlačit na „píst“, abyste zasunuli ingredience do čepelí. Toto je nevýhoda sama o sobě, ale umožňuje to jednu věc, kterou ostatní brusky ne: za mouky od pokuty po hrubé třídění nebo naopak. Pokud použijete lehký tlak, získáte velmi jemnou konzistenci, ale s větším tlakem budete tlačit větší kousky přes čepel, než se nakrájí.

Upřímně řečeno, není to tak zábavné jako mlýnek na ořechy Androck a ovládání není tak přesné (takže získáte kombinaci konzistence bez ohledu na to, jak opatrní jste), ale neexistuje žádná jiná mlýnka, která by způsobila super jemnou konzistenci pro vedení vapingu za tak málo času. Existuje však velký problém. Pro zemní bylinu neexistuje žádná nádoba, takže máte tu věc nad sklenicí nebo kontejnerem, protože to mlýn. Možná to není obrovský obchod, ale je to určitě nepříjemnost, když většina brusky také působí jako kontejner.

Chci říci, že bylinkový mlýn opravdu není tak užitečný, ale není to ani úplně zbytečné, ani. Hlavními důvody, proč proti němu doporučit, je potřeba samostatného kontejneru a trvanlivosti. Je těžké si představit, že se čepele nebudou zaseknout, pokud tuto věc vyčistíte pokaždé a buďme upřímní, nikdo to nechce dělat. All-in-all, je to zábavný způsob, jak zajistit, aby kouření plevelů cítilo jako vaření, ale při provádění poživdel nebo vodivosti vapingových hovorů pro super jemné broušení bych si místo toho pravděpodobně rozhodl pro mlýnek na kávu.

Konzistence: Nastavitelné- schopné velmi jemného broušení

Kapacita: Obrovská

Síla: vyžaduje nějaké úsilí

Materiály/konstrukce: Poměrně levná, ale také cenovka

Čištění: Po opakovaném použití nebude zábava, ale měla by být nasákla

Kousky/obrazovka: Žádná obrazovka Kief nebo kontejner pro pozemek

Bylinná mlýna je levná možnost zálohování, která může rychle rozdělit velkou hromadu pupenu do různých konzistencí, ale očekáváme, že čepele se poměrně rychle otupí a bude obtížné ji čistit a udržovat.

Plevel Grinder zaokrouhlujte závěrečné myšlenky

Upřímně řečeno, mnoho z těchto brusky je hezčí než to, co jsme si v minulosti koupili. Ale teď, když jsme je použili, je těžké si nevšimnout prémiového odvolání. Výsledek se drasticky nemění, ale přicházejí se zlepšeným stylem, pocitem, snadným použitím, trvanlivostí a možnostem konzistence. Zde jsou naše doporučení pro nejlepší použití:

Nejvíce přenosná mlýnka

Vítěz: Brilantní mlýnek na řezání je robustní a kompaktní s dobrou kapacitou. Je to možnost s nízkou údržbou, která obětuje obrazovku Kief pro snadné použití.

Runner Up: Herb Ripper je robustní, ale kompaktní možnost, která je dostatečně robustní, aby se ho hodila a stále drží pohromadě.

Budování kvality a designu

Vítěz: The Lift Innovations Grinder má jedinečný design, který umožňuje jeho rozebrání pro čištění a údržbu, což je skvělé pro typy pohrávání. Nemluvě o tom, že se na jiném mlýnku nenajdete čepele, které nenajdete.

Runner Up: Bylinka Ripper má prvotřídní materiály a kvalitu sestavení s klasičtějším stylem, který stále kontroluje všechny krabice.

Nejodolnější

Vítěz: Grinder z nerezové oceli Boomers je v podstatě nezničitelný a nikdy nepotřebuje náhradní díly bez ohledu na to, co s tím děláte.

Běžec Up: Herb Ripper’s Solid Steel Construction je postavena tak, aby vydržela bez znatelného opotřebení.

Nejlepší vzhled a pocit

Vítěz: Milujeme, jak vypadá bylinkový rozšiřovač a hladká ocelová povrchová úprava má výjimečnou eleganci.

Běžci nahoru: Brilantní řez, zvednutí inovací a Boomers mají svůj vlastní styl a kvalitní pocit.

Přidejte svou značku do gentlemanského tokeru

Chcete mít vaši značku vystupování na tokeru Gentleman? Kontaktujte nás zde.

Copyright © 2023 Gentleman Toker All Cannabis byl získán legálně ve Washingtonu, DC.