Průvodce kapacitou oleje Briggs a Stratton. Briggs a Stratton Push Mower Oil

Dvůr nástrojů

Jak opravit, udržovat být v bezpečí pomocí motorů, sekačky na trávu, motory pro kutily a soupravy. Možná nějaké pivo.

Jak si vybrat nejlepší olej pro sekačku na trávu

Stejně jako byste měli pravidelně měnit olej v autě nebo nákladním vozidle nebo řetězové pile, mělo by se to udělat pro vaši trávu. Pokud chcete mít na ulici nejlépe vypadající trávníky, budete potřebovat svou trávu, abyste měli ostrou čepel a aby byli naplněni nejlepším olejem, takže když tlačíte zatracenou věc, motor funguje dobře a dává dlouhé dlouhé životnost služby. Mohli byste být v pokušení myslet na svou trávu jako na „jen na trávu“, takže jakýkoli druh automobilového automobilového oleje to udělá, ale to by mohlo znamenat rozdíl mezi prodloužením životnosti sekačky na trávu nebo ji způsobí. Je to zejména tak, pokud se vaše sekačka příliš často nevyužívá. Pokud tedy chcete „dobrý olej“ na to, co vložit do své trávy, přečtěte si dále.

Jaký druh oleje musím použít ve svém trávníku?

Teplota klimatu, ve kterém budete provozovat trávu, bude mít vliv na vaše ropné potřeby.

Odborníci na trávu na trávu Briggs a Stratton radí, že „motory na většině venkovního napájecího vybavení fungují dobře se syntetickým olejem 5W30.

průvodce, kapacitou, oleje, briggs

Pro zařízení provozované v horkých teplotách poskytuje Vanguard 15W50 syntetický olej nejlepší ochranu.“

Co to pro vás jako uživatele oleje znamená, že musíte zkontrolovat, na jaký rozsah bude váš motor běžet. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je zkontrolovat uživatelskou příručku motoru pro doporučení výrobce. Pokud jste ztratili příručku nebo nikdy ji neměli, použijte vyhledávač k nalezení jeho PDF.

Obecným pravidlem je však to, že motory na většině venkovního napájecího zařízení dobře fungují se syntetickým olejem 5W30.

Jakmile jste našli ten správný druh oleje, je nyní čas zvážit, jakou značku oleje chcete použít.

Obvykle doporučujeme, abyste se vyhnuli nejlevnějšímu rozsahu jakéhokoli nástroje nebo bezpečnostního vybavení nebo oleje a určitě to samé uděláte s olejem na trávu. Doporučujeme, abyste použili vyzkoušené a důvěryhodné značky. Protože tyto oleje byly testovány na silnici v mnoha strojích, které tlačily mnoho tisíc kilometrů.

Pokud by to tyto značky nezkrátily, nepřežily by na trhu. Pokud mi nevěříte, přečtěte si tento příběh o tom, jak společnost Slitz změnila kvalitní pivo v vtip a rozběhla svou značku do země. Jedním z nich je třeba mít na paměti, že čím starší je váš motor, je pravděpodobnější, že bude vyhovovat tradičním olejovým rozsahům SAE30.

Doporučený olej: Briggs a Stratton Small Engine 30W

Briggs a Stratton jsou pravděpodobně největším jmenovaným hráčem na trhu s trávníkem (Husqvarna je pravděpodobně druhý). Jejich motory jsou známé tím, že „chodí a chodí“, takže několik dalších „značek s velkým jménem“ jednoduše používá motor Briggs a Stratton na vlastních značkách jako prodejní místo.

Největší název v technologii na trávu bude mít určitě kvalitní ropný produkt pro své stroje a jejich verze 30W pro malé motory je s největší pravděpodobností to, z čeho by váš motor měl prospěch.

„Koupil jsem si zbrusu novou trávu a nechtěli, aby se rozbočovače Vyhoďte to také Protože do něj zapomněl vložit olej.“

Klasika a vždy stojí za to připomenout, že pokud si koupíte novou trávu, musíte přidat olej před použitím nebo zničíte motor.

Mohu použít syntetický olej ve svém trávníku?

Ano, můžete použít syntetický olej v trávníku. Oleje jako Amsoil jsou navrženy pro modernější motory. Syntetický olej je malé mazivo motoru plné chemických sloučenin, které jsou uměle vyráběny pomocí chemicky modifikovaných ropných komponent. Výhodou používání syntetického oleje je tendenci nabízet lepší viskozitu, opotřebení a kontrolu vkladu a tekutost nízké teploty. To znamená, že pokud pravidelně používáte syntetický olej ve své trávníku (z dlouhodobého hlediska), výrazně zvýšíte šance na dlouhou životnost a snížíte potřebu nahradit trávou v 6. roce místo 10. ročníku (omluvte hyperbolu!). Pravidelné používání syntetických olejů v motoru tedy snižuje šance, že to selhává, a tedy v tomto procesu rozšiřuje jeho životnost. Jedinou skutečnou nevýhodou používání tohoto druhu oleje je to, že je obvykle cena výrazně vyšší než standardní oleje. Podívejte se například na tento příklad z Pennzoil, jejich 530-30 plnohodnotných může cen přes 50 babek!

Použití syntetického oleje Toro s trávníkem

Toro Syntetický olej, navržený tak, aby pracoval v celé řadě extrémních podmínek, bude zvládnout teplo a nachlazení, aby vám pomohl vyříznout trávníky.

Toro je navíc masivní značka po celém světě, která tlačí sekačky na trávu, které vyrábějí golfová auta, jezdící sekačky, stříkací vybavení, diggery, palandy a špičkové komody. Takže znají motory a znají olej, takže si můžete být jisti, že olej je vytvořen a testován tak, aby vyhovoval potřebám svých strojů. To znamená, že díky své kvalitě udělá toro olej většinu sekaček na trávu, pokud jde o výkon motoru. Určitě splňuje požadavky na výkon značek, jako jsou Briggs Stratton, Kohler, Honda, Tecumseh a Craftsman!

Jak často bych měl vyměnit olej na trávu?

Mnoho majitelů automobilů mění olej svého automobilu jednou ročně v rámci ročního vyladění. Prodlužuje životnost motoru, protože jeho části jsou chráněny před opotřebením.

Pro menší motory je srovnání stejné. Mnoho trávníků změní svůj olej jednou ročně na jaře, když tráva začne růst dlouho a sekačka se používá pravidelně.

To je vázáno na použití sekačky. Vaše sekačka může mít různé potřeby v závislosti na hodinách použití. Trávník, který je plísník půl hodiny jednou měsíčně, může potřebovat změnu pouze jednou ročně, ale týdenní sekačka většího trávníku může vyžadovat dvě změny.

Jízda na sekačce pravděpodobně bude s větší pravděpodobností těžit ze změny ve 100 hodinách běhu a každoročně.

Pokud máte pocit, že váš motor nefunguje dobře, může pomoci změna oleje. Jak vždy doporučujeme, vaše příručka pro uživatele by vám mělo být schopno poskytnout vám radu. A bude to také dobrá rada, protože chlápci a dudety, kteří vytvořili motor, jej testovali na zem v laboratoři, takže budou vědět, jak jejich stroj funguje za tolika podmínek.

Jak odstranit starý olej z trávníku

Pokud jde o změnu oleje sekačky na trávu, určitě existuje několik tipů a triků, které můžete udělat, abyste se ujistili, že máte přenos bez oleje. Takže nyní jste pochopili důvody, proč musíte pravidelně měnit olej vašeho motoru, další otázkou by mohla být, jak! Položky, možná budete muset změnit olej:

 • Pánev nebo obdržíte zachycení starého oleje
 • Některé staré hadry nebo látky
 • Klíč s vhodnou velikostí zásuvky pro odtok oleje Nu
 • Motorový olej, který vyhovuje vašim potřebám
 • Trychtýř
 • Systém sifonu nebo oleje, pokud se chystáte spíše do Sifonu než vypouštět

Umístění výměny oleje

První věc, kterou musíte udělat, je zvážit místo, kde vypustíte olej již uvnitř sekačky. Přirozeně se budete chtít vyhnout této operaci na trávníku trávy nebo poblíž vaší zahrady v případě rozlití. Za tímto účelem je ideální konkrétní povrch, jako je příjezdová cesta. Samozřejmě budete chtít stanovit noviny nebo lepenku, abyste zachytili jakékoli kapky oleje, které se mohou sbírat, aby se zabránilo barvení betonu.

Před vypuštění oleje zahřejte motor

Nejlepší je otočit motor na trávu na několik minut, než vypustíte olej. Je to proto, že částice, které shromáždily, se budou vznášet ve starém oleji. Dávejte pozor, aby při vyčerpání oleje, že části motoru nejsou příliš horké. Možná budete muset používat rukavice, pokud na chvíli spustíte motor. Nyní je také čas odpojit zapalovací svíčku, aby se zabránilo jakémukoli náhodnému zapalování motoru.

Najděte zátku odtoku oleje na spodní straně sekačky

Vyčistěte obecnou oblast starým hadříkem, aby se zabránilo spadnutí jakýchkoli vnějších zbytků do klikové skříně. Nakloňte sekačku a poté pod sekačkou položte nějaké noviny a olejovou pánev nebo džbán. Poté si vezměte zásuvkový klíč a spusťte zástrčku proti směru hodinových ručiček. To umožňuje, aby se olej odtočil do vašeho sběrného zařízení. Jakmile olej zcela vyčerpá, zajistěte odtokovou zátku kroucením ve směru hodinových ručiček a jemně utažení klíč. Pokud má vaše sekačka olejový filtr, je vhodný čas na jeho nahrazení.

Odstranění motorového oleje pomocí sady Siphon

Pokud máte preferenci sifonu spíše přes vstupní bod oleje než odtok, může být sada Siphon jen lístek. Jakmile máte svůj sifonový sifon, vložte jeden konec své trubice do olejové výplňové díry a ujistěte se, že dosáhl dna nádrže. Druhý konec hadičky musí být umístěn do kontejneru, který během procesu nebude srazit. Zapojte svůj sifonový a snažte se vyprázdnit co nejvíce použitého oleje, jak můžete. Mírné nakládání motoru na boku může pomoci uskutečnit poslední olej a trubici lze manipulovat do polohy pro shromažďování posledního oleje. Tyto soupravy lze také použít k přenosu paliva z vašeho automobilu nebo kontejneru paliva přímo do palivového čerpadla sekačky na trávu. Šikovný způsob, jak provést efektivní přenos! Jakmile dokončíte sifonování, jste připraveni přidat nový olej. A co byste mohli použít?

Průvodce kapacitou oleje Briggs a Stratton

Briggs a Stratton jsou hlavním dodavatelem sekačních motorů kromě toho, že najdete některé z nejlepších jezdeckých sekaček, které najdete. I když si možná nemyslíte, že sekačka vezme hodně zneužívání, která stříhá trávu po dobu jedné nebo dvou hodin najednou, berou spravedlivý podíl na zneužívání.

V rámci rutinní údržby musíte změnit olej, a proto byste museli znát doporučenou kapacitu oleje Briggs a Stratton sekačka pro sekačku, kterou máte.

V našem průvodci se můžete dozvědět, že typ oleje vaše sekačka používá a kolik musíte přidat pro svůj Briggs Stratton malý motor, abyste mohli vystupovat na jeho optimum.

Nakonec se můžete dozvědět, kolik oleje potřebujete a jak provádět výměny oleje, aniž byste museli dále hledat typy motorového oleje.

Mohu použít 10w30 místo SAE 30 v mé trávníkové sekačce?

Není možné použít SAE 10W30 než SAE 10W, protože se liší ve viskozitě nebo tloušťce. Při nižších teplotách má olej tloušťku srovnatelnou s SAE 10W a viskozitou SAE 30 při běhu při vyšších teplotách.

W označuje „zimu“ a při teplotách pod 40 ° F (4 ° C), vedení SAE 30 má za následek tvrdé zahájení sekakových motorů. Doporučuje se používat SAE 30 pro teplejší podnebí 40 ° F a vyšší. (Najděte nejlepší na koni sněhové dmychadlo)

Doporučení pro malé typy motorového oleje

 • Použijte SAE 10W-30 pro teplotní rozsah od 0 do 100 ° F, když se zlepšuje startováním chladného počasí. Může však zvýšit spotřebu oleje při teplotách nad 80 ° F
 • Syntetický olej Briggs, Stratton 5W-30 je nejlepší pro nízké teploty.20 a až 120 ° F. Poskytuje nejlepší ochranu při všech teplotách s lepším startováním a snižováním oleje. Syntetické oleje nemění úroveň služby motoru.
 • Pomohlo by to, kdybyste použili SAE 5W-30 při extrémně nízkých teplotách, které dosáhnou 40 ° F a níže.
 • Pokud máte nějaký stroj v neustálém používání, jako je komerční sečení trávníku, použijte olej Vanguard 15W-50 pro teploty 20 ° F až 130 ° F.

Kolik oleje drží 22 koně Briggs Stratton?

Na tomto motoru sekačky na trávu najdete dva kapacity Briggs a Stratton Oil. Ty se mírně liší v závislosti na motorech sekačky s olejovým filtrem nebo ne.

 • Olejová kapacita 60 fl. oz. (1.8 l) W/O filtr
 • Olejová kapacita 64 fl. oz. (1.9 l) Motor je vybaven olejovým filtrem

Pokud máte motor řady Briggs Stratton 40H700, pak si všimněte, že pro splnění kapacity motorového oleje jsou zapotřebí dvě láhve. Je to také doporučení používat 100% syntetický briggs, Stratton SAE 5W-30. 18 oz. pro klasiku.

Kolik oleje berou 10 hp briggs a stratton?

S menší řadou motoru můžete zjistit, že vaše sekačky potřebují k provozu méně oleje. Na motoru řady Briggs Stratton 204400 budete potřebovat kapacitu oleje 28 fl. oz. Použití správného oleje a získáte ochranu pro delší životnost motoru a snadno přeskočíte zárukou motoru.

Jaký druh oleje bere briggs Stratton Engine?

Použijte Briggs, Stratton SAE 30W olej, když přes 40 ° F pro jakoukoli řadu sekaček, včetně 12.HP Briggs a Stratton Engine.

K udržení optimálního výkonu se po prvních pěti hodinách používání musí olej změnit. Jakmile to uděláte, můžete tak učinit každý rok nebo po 50 hodinách používání na základě toho, které je první. (Přečtěte si naše recenze Briggs a Stratton Snow Blower)

Zde najdete kroky ke změně oleje.

Pravidelně kontrolujte hladinu oleje podle výrobce sekačky na trávu. (Zjistíte, že vzduchem chlazené motory mohou hořet kolem unce oleje v každém válci, každou hodinu provozu)

Splňte pouze svou olejovou kapacitu a vyplňte značku na měrku a ujistěte se.

Změna sekačky na trávu

 • Začněte sekačku, aby motor běžel v teple.
 • Zastavte motor a odpojte kabel zapalovací svíčky a podržte jej od zástrčky.
 • Vyčistěte oblast kolem olejového výplně a vypusťte sekce zástrčky, aby zabránila přístupu nečistot k klikové skříni
 • Pokud má motor, odstraňte měrku

Vypouštění oleje

 • Nakloňte sekačku, takže vzduchový filtr nebo boční obličej zapalovací svíčky vzhůru.
 • Umístěte noviny a olejovou pánev pod sekačkou
 • Použijte 3/8-palcový hnací zásuvka a prodloužení. Otočte zástrčku proti směru hodinových ručiček, takže staré odtoky oleje.
 • Vyměňte vypouštěcí zátku s otočením ve směru hodinových ručiček a poté se utáhněte. (Pokud váš sekačka nemá olejový filtr, přeskočte tento krok)

Olejové filtry

 • U jakéhokoli motoru s olejovým filtrem je vhodné jej vyměnit jednou za sezónu.
 • Vyměňte olejový filtr kroucením proti směru hodinových ručiček filtrem.
 • Zkontrolujte těsnicí plochu na adaptéru olejového filtru a v případě potřeby vyčistěte.
 • Lehce naolejete těsnění filtru pomocí čerstvého motorového oleje. Nainstalujte nový filtr ručně a utáhněte další otočení 1/2 na 3/4.

Přidejte nový olej

Jakmile vyměníte olejový filtr, přidejte do značky přibližně 4 oz. Pokud jsou na obou stranách motoru dvě zástrčky oleje (žluté nebo bílé), lze použít k vyplnění oleje. (Číst dělá zlaté destičky)

Walk-Behind sekačky:

 • Kapacita oleje je obvykle 15oz nebo 18oz.
 • Změňte motorový olej každých 50 hodin provozu nebo jednou ročně, podle toho, co nastane na prvním místě.

Jízdní sekačky:

 • Kapacita oleje je obvykle 48oz 48 fl oz. (1.42 l) nebo 64 oz.
 • Změňte motorový olej každých 100 hodin provozu nebo ročně, podle toho, co nastane na prvním místě.

Nikdy nepřeplňte motor olejem. Účinky přebytečného čisticího oleje ve vašem motoru na trávu by generovaly více tepla než obvykle. Přebytečný olej v motoru na trávu ovlivňuje klikovou skříň a pokud olej utopí klikovou skříň, budete ho muset rychle odstranit. (Číst Briggs a Stratton nezačnou, když jsou horké)

Malé motory používají SG nebo vyšší SG nebo vyšší. Přestože někteří používají oleje s více viscozitami jako 10w-30 nebo 10w-40

Briggs a Stratton Push Mower Oil

Zveřejnil sepw 13. dubna 2015

Žádné další výměny oleje. Vůbec.

To je slib Briggs Stratton s novým motorem EI s Just Check Add /Strong> Technology, která se letos na jaře vyvádí na sekačkách Select Walk-Beh.

Podívejte se na to v akci nyní na Toro 20353 AWD Recycler »

Briggs Stratton Exi Engine s pouze zkontrolovat technologii přidat

Samozřejmě, myslíš: V žádném případě. Nemohu vás obviňovat, je to odvážné prohlášení. Musíte změnit olej, správně.

Briggs si všiml, že zatímco většina lidí chápe důležitost změny oleje. To nutně neznamená, že se to dělá.

Protože většina motorů už nemá odtokovou zátku, změna oleje může být frustrující a chaotická: nakloňte sekačku na trávu. Olej chybí pánev. Někdy může změna oleje udělat více špatné než dobré, když není věnována péče, aby zajistila, že nečistoty a jiné úlomky nevstoupí do motoru.

Když se tedy rozhodli představit si další vývoj motorů sekačky na trávu, navrhl Briggs Stratton Exi od základů s ohledem na snadnou údržbu.

Přísnější těsnění a údržba bez nástrojů zvyšuje životnost motoru a usnadňuje vaše.

Pro změnu vzduchového filtru nejsou nutné žádné nástroje.

Větší, šikmý palivový krk pro snadnější plnění a méně nepořádek.

Žádné další výměny oleje.

V průměrném motoru sekačky na trávu jsou dva hlavní důvody ke změně oleje:

průvodce, kapacitou, oleje, briggs
 • Nečistoty a zbytky se dostanou do oleje a způsobují opotřebení.
 • Prostřednictvím pravidelného používání teplo mění olej v kalem.

Motor EI využívá chladicí ventilátor optimalizovaný pro proudění vzduchu, který pomůže udržet ho v chladu, a také konstrukci horního ventilu, který minimalizuje teplo skrz hlavu válce a snižuje teplotu oleje asi o 10 stupňů.

Olej, který je tam, vydrží déle. Chladič olej bude trvat déle.

Aby byl olej čistý, Briggs se obrátil na papírový vzduchový filtr ve stylu automobilového průmyslu v těsném prvku stisknutím tlačítka, aby nečistoty zabránily nečistot. Trubice oleje také zahrnuje prodlouženou ret, který pomůže zabránit vstoupit trosky a přidávat olej do motoru.

Briggs Stratton Stačí zkontrolovat přidat technologii znamená:

Sekačka na trávu, která nikdy nepotřebuje změnu oleje.

Pro život motoru vše, co musíte udělat, zkontrolujte hladinu oleje. a přidat podle potřeby. Žádný chaotický proces vypouštění, žádné likvidace oleje. Prostě. Zkontrolujte a přidejte.

Ale co když chcete změnit olej?

Ano, stále můžete olej změnit, pokud chcete.

Na váš průměrný malý motor se doporučuje změnit olej po každých 50 hodinách provozu. Není pochyb o tom, že se na to bude cítit pohodlněji. Zatímco pravidelná plánovaná údržba vašeho motoru EXI odstraní potřebu výměny oleje, Briggs říká, že to nebude bolet, pokud to stejně uděláte.

Nový motor EI, se 7.25 nebo 6.75 Hrubý točivý moment, zahrnuje také další skvělé funkce, které jste očekávali od Briggs Stratton, včetně:

Systém startujícího motoru ReadyStart: Žádný prvotřídní, žádná sytič. Stačí vytáhnout za sílu. Briggs Stratton Starting Promise zaručuje, že začne ve 2 pokusech, nebo to opraví zdarma.

Kromě snadné hlavní hlavní nástroje je EXI také nejlehčím motorem ve své třídě, což usnadňuje manévru. Motory EXI Series se stanou standardem, protože Briggs v příštích několika letech postupně urychlí současné kvantové motory.

Tři způsoby, jak vypustit olej z sekačky Briggs a Stratton.

Briggs a Stratton sekačky jsou jednou z nejspolehlivějších a nejoblíbenějších značek v okolí. Proto tyto motory mají tendenci trvat více než 20 let, pokud jsou správně udržovány.

Jak vypustit olej z Briggs a Stratton Lawn Meghter.

Existují tři způsoby, jak změnit olej ve vašem motoru Briggs a Stratton Lawn sekačkou. Každý z nich má výhody a nevýhody, které projdeme podrobně.

 • Metoda vypouštěcí zátky.
 • Metoda vakuového čerpadla.
 • Naklonění sekačky na trávu, aby vypustila olej z měrky.

Nezapomeňte nejprve zahřát motorový olej provozováním trávníku po dobu 5-15 minut. Tím se smíchá veškeré kontaminanty uhlíku a kalů v oleji a usnadní se vypouštění.

V tomto příspěvku vám ukážeme, jak vypouštět olej z modulu sekačky Briggs a Stratton Lawn jednou ročně nebo každých 50 hodin používání. Tím je zabránit hromadění uhlíku a kalů v motoru.

Umístění odtokového ventilu oleje Briggs a Stratton

Většina briggů a Strattonových malých motorů bude mít odtokovou zátku oleje buď na dně nebo na straně motoru v závislosti na modelu. Většinu času bude pod motorem vypouštěcí zátka oleje sekačky na trávu. Najdete ji nakloněním sekačky na trávu na boku a najděte šroub oleje.

V závislosti na modelu a typu sekačky na trávu budete mít buď 3/8 odtokovou zátku zásuvky, 7/16 čtvereční hlavy, nebo 1/4 hexová hlava Allen Drain Plug Bolt.

Pokračujte a zahřejte sekačku na trávu na několik minut. Zavřete sekačku na trávu a pro bezpečnost odstraňte vedení zapalovací svíčky.

Nakloňte sekačku na trávu na jednu stranu a vyjměte odtokovou zátku. Umístěte olejovou pánev pod trávu a nakloňte ji zpět dolů, aby olej odtékal. Rád zvednu každé kolo s několika cihly, aby se olejová vypouštěcí pánev zapadla pod trávu.

Jakmile je veškerý olej vypuštěn, vyměňte odtokovou zátku a utáhněte ji. Nová pračka nebo O-kroužek pomůže zabránit únikům.

Jak změnit olej v sekaně na trávníku bez odtokového zátky

Pokud váš Briggs a Stratton nemá žádnou olejovou odtokovou zátku jako moje trávník, budete muset použít vakuové olejové čerpadlo k vytáhnutí oleje z trubice měrky.

Olej bude protékat lépe, pokud se zahřeje.

Používám toto čerpadlo na výměnu oleje s malou trubicí k vypuštění motorového oleje na trávu. Jakmile je veškerý olej vypuštěn, můžete jej doplnit novým motorovým olejem 10 W-40 nebo 10W-30.

Miluji své vakuové čerpadlo odtoku oleje, protože se často používá ke změně motorového oleje v mém tryskovém lyžích i v autech, aniž bych odstranil odtokovou zátku. Stojí za investici.

Jak vidíte z výše uvedeného obrázku, olej byl extrémně černý, to bylo po 1 roce používání sekačky na trávu jednou týdně. Při těžkém používání byste měli olej měnit každých 6 měsíců. Používám Syntetický motorový olej z Castrol MagnaTec. Pokud je to dobré pro mé auto, je to dobré pro můj čtyřlakký trávník. Vypadá to, že začnu měnit olej každých 6 měsíců.

Pokud jste velmi pochmurný, můžete použít plně syntetický motorový olej. Ale přiznejme si to, že většina trávníků nemá vysoce výkonné motory.

Kdy jste naposledy změnili olej v sekaně na trávu?

Kapacita oleje Briggs a Stratton Lawn sekačka

Briggs a Stratton mají obrovskou škálu motorů sekačky na trávu. Takže pro standardní velikost 375 sekačka na malé trávníky motoru je olejová kapacita 0.65 US Quarts nebo 0.6l, takže nákup 1l/litry oleje bude dělat tuto práci pěkně.

Nezapomeňte zkontrolovat úroveň na měrce a získat skutečnou a přesnou hladinu oleje.

Naklonění sekačky na trávu, aby vypustila olej

Obecně se nedoporučuje naklonit sekačku na trávu, aby vypustil motorový olej, ale lze to udělat. Je to proto, že po spuštění bude trávník kouřit několik minut, zatímco spálí rozlitý olej.

Ve čtyřtaktních motorech se tento motorový olej používá k mazání pístu, kroužků, ložisek, ventilů, pružin, vačkových hřídelí, pushrodů a těsnění. Když nakloníte trávník nad olejem, může být uvězněn na různých místech. To může způsobit tvrdé počáteční a foukání kouře, když na chvíli běžíte.

Chcete-li změnit olej zahřát motor po dobu 5-15 minut a vypnout jej. Vytáhněte vedení zapalovací svíčky pro bezpečnost.

Vyjměte uzávěr oleje a nakloňte trávník, abyste vypustili olej do vypouštěcí pánve. Ujistěte se, že je trubice odtoku oleje na spodní straně a tlumič výfuku je na vysoké straně. Buďte opatrní, protože motor může být horký. Bude to snadné, pokud tam budete mít někoho jiného, ​​aby vám pomohl.

Jakmile je veškerý motorový olej vypuštěn, můžete nalít do asi 10-40 4-tahového motorového oleje. Nezapomeňte přeplnit pouzdro kliky a zkontrolovat na měrce na správnou úroveň.

Briggs a Stratton fouká olej z karburátoru

Existují dva hlavní důvody, proč váš Briggs a Stratton vyfukuje olej z karburátoru. Buď máte na sobě pístové prsteny, které tlačí na klikovou skříň, což způsobuje, že motorový olej prochází a skrz karburátor. Nebo jste přeplnili klikovou skříň motoru olejem kolem vysoké úrovně na měrce.

Pokud jste nosili pístové prsteny, pravděpodobně budete mít těžko zahájení sekačky na trávu a bude to foukat kouř.

S přeplněnou klikou s olejem může být snadná oprava pouhého vypuštění motorového oleje pomocí vakuového čerpadla nebo odstranění malé vypouštěcí zátky motoru.

Briggs a Stratton fouká výfuk

K tomu může dojít, pokud jste naklonili trávou na jeho straně, abyste odstranili olej z otvoru výplně měrky. Spusťte to několik minut a mělo by se to vyčistit.

Pokud váš briggs a Stratton vyfukují olej z výfukového plynu po každém použití, pak zkontrolujte, zda je vrcholný na správnou úroveň. Mohli byste také mít na sobě pístové prsteny.

Závěr

Doufejme, že výše uvedené tipy a triky vám pomohou vypustit olej z sekačky Briggs a Stratton Lawn. Je to opravdu snadné a ušetříte si 100 před tím, než se vezmete do střediska služeb na trávu. Opravdu můžete dělat vlastní čtyřtaktní službu na trávu, je to snadné a zábavné. Nic tvrdého na tom.

Zjistil jsem, že nejjednodušší WASY je použití vakuového čerpadla oleje. Je čistší a rychlejší.

Nezapomeňte si nejprve zahřát sekačku na trávu, abyste pomohli při extrakci a zamíchat všechny vložky do oleje. Pokud se postaráte o svou trávu, vydrží vám to více než 20 let.

Jsem za posledních 20 let kvalifikovaným průmyslovým elektrikářem a rád sdílím své znalosti o práci v oblasti opravy domů.

Miluji rychlé hračky jako motocykly, auta, Jetskis a lodě, takže psaní o nich je snadné. Abychom udrželi náklady dolů, dělám všechny své vlastní mody, opravy a servis. Tyto dovednosti, které chci sdílet se všemi. DIY je dovednost, kterou se může každý naučit.

Typ oleje Troy Bilt sekačka. jaký typ je bezpečný používat?

Výběr perfektního motorového oleje zvýší účinnost motoru. Na trhu je k dispozici mnoho typů motorového oleje. Ale jaký typ motorového oleje je nejlepší pro vaši sekačku na zabalení?

V závislosti na motoru sekačky na trávu a klimatu vašeho regionu je syntetický motorový olej SAE-5W30 bezpečný a funguje hladce nižší než nižší než.40 stupňů a vyšší než 120 stupňů Fahrenheit.

Přestože pro Troy Bilt neexistuje žádná oficiální značka oleje a na svých webových stránkách prodávají motorový olej druhého. Ale můj první názor je před výběrem motorového oleje, vždy si přečtěte příručku sekačky.

Místo obav, protože výslovně neříkají, aby si koupili olej na sekačku na trávu. Ale v závislosti na teplotě, SAE (Society of Automotive Engineers) doporučuje různé typy oleje v závislosti na vašem typickém teplotním rozsahu. Proto doporučujeme olej SAE-5W30. Tento olej funguje dobře v široké škále teplot, od.40 stupňů až 120 ° stupňů Fahrenheita.

průvodce, kapacitou, oleje, briggs

Existují tři typy motorů, které používají Troy-Bilt používající k výrobě jejich sekačky na trávu.

Také víme, že Troy-Bilt vyrábí dva typy sekačky

Obě typ motoru sekačky je jiný. Pokud si vyberete teplotu motorového oleje a typ motoru, zvýší to účinnost sekačky na trávu. V této části budu pokrývat všechny typy oleje, které nejlépe pro motor zabíjení.

Pojďme tedy kopat do článku.

Trójský sekačka na trávník typu motorového oleje

Zde zmiňuji různé typy olejové základny sekačky na trávu na jejich typu motoru.

Briggs Stratton Engines Oil

Briggs a Stratton vytvářejí nejkvalitnější motor, který poskytuje pokaždé efektivní střih. Doporučili několik typů oleje pro své motory, které jsou založeny na teplotě.

 • Je to nejběžnější malý motorový olej, který je nejlepší pro teploty 40 °-100 ° F
 • Nejlepší pro všechny vzduchem chlazené 4-cyklové motory
 • Stupeň motorového oleje zřízený Společností automobilových inženýrů (SAE)
 • Nejlepší pro zimu
 • Teplotní rozsah. 20 ° až 100 ° F
 • Pomáhá udržovat palivovou účinnost
 • Pro teplotu nikdy nevyžaduje účinnost oleje
 • Teplotní rozsah. 40 ° až 120 ° F
 • Minimalizujte tření a přidejte vysoký ochranný povlak pro komponenty motoru.
 • Zvyšuje spotřebu paliva a podporuje lepší výkon a výkonnost.
 • Snižte vklady motoru a emise výfukových plynů.
 • Syntetický olej a nejlepší pro komerční vybavení
 • Navrhují tento olej pro teploty okolních mezi 20 ° F (-7 ° C) až 130 ° F (54 ° C)

Kohlerovy motory

Pro tento motor, pokud je teplota vaší oblasti průměrná, můžete použít SAE 10W-30, ale pokud jsou teploty pod 0 stupňů, měli byste se rychle otočit směrem k našemu oblíbenému SAE5W-30.

Honda motory

Honda vyrábí mnoho typů motorů, jako jsou motory GX120 GX200 a GX160, a jsou to čtyřtaktní motory. Tyto motory by měly být v ideálním případě krmeny olejem SAE 10W-30 a jeho teplotním rozsahem 0-100 stupňů Fahrenheit. Ale pokud hledáte olej, který je vhodný pouze na léto a když jsou teploty nad 50-60 stupňů Fahrenheita, měli byste jít na SAE 30. Zvyšuje účinnost běžeckých dílů motoru.

POZNÁMKA: Podle oficiálních webových stránek Honda jsou motory Honda vyvíjeny, testovány a certifikovány s motorovými oleji na bázi ropy. Tyto motory jsou ideální pro mazivo, ale můžete také použít syntetický olej. Ale vyžaduje to, aby si první přečetli svou motorovou příručku a poté zvolili motorový olej.

Proč je motorový olej důležitý?

Motorový olej poskytuje mazání, které umožňuje volně pohybovat části motoru. Bez maziva bude mezi částmi existovat tření a je to nebezpečné pro vaši sekačku na trávu.

A také odborníci doporučují, musí být sekačka na trávu se sekačkou pro chůzi a 100 hodin pro jízdní sekačku změněno každých 50 hodin používání.

Kolik oleje má sekačka Troy Bilt Push / Riding sekačka?

Úplně záleží na kapacitě motoru sekačky na trávu. Troy Bilt Pony Riding Lawn Meghter 17.Model motoru 5 HP BIGGS a Stratton má téměř 44-uncí olej. A pokud má sekačka olejový filtr, pak snadno vezme 48-uncový olej.

Na druhou stranu, sekačka Troy Bilt zabírá až do 32 oz oleje.

Jak zkontrolovat hladinu oleje sekačky?

Zkontrolujte hladinu oleje sekačky na trávu; Je to součást údržby sekačky. Před zahájením motoru sekačky si prosím zvykněte zkontrolovat hladinu oleje. Velmi často musíme změnit náš motorový olej každé 1 nebo 2 sezóny. Existuje několik jednoduchých kroků ke kontrole hladin sekačky:

 • Ujistěte se, že je sekačka na rovném povrchu a motor sekačky je zastaven. Poté zjistěte měrku. Většina barvy měrky je žlutá nebo černá a horní část čepice měrky je ukazatel reliéfního oleje.
 • Odstraňte čepici měrky, vyviňte určitý tlak, otočte jej proti směru hodinových ručiček a vyčistěte suchým hadříkem, takže čtení bude přesné.
 • Pro opětovné instalaci a otočení ve směru hodinových ručiček je opět a podívejte se na hladinu oleje. Olejové páky můžete snadno pozorovat po měrce směrem k spodnímu konci čepele měrky.
 • Hladiny oleje by měly být mezi vyššími a dolními značkami. Vyšší značky ukazují, že olej je plný a nižší značky naznačují, že hladina oleje je příliš nízká.
 • Pokud je hladina oleje nízká, přidejte olej a vyhněte se náplní indikátoru. A také umožňuje dostatek času na urovnání oleje před opětovnou kontrolou úrovní.
 • Přeinstalujte a utáhněte měrku.

Kapacita oleje na sekačku na zabupování na trávu

Olejová kapacita sekačky na trávu se liší v závislosti na konkrétním modelu a velikosti motoru. Je nezbytné zkontrolovat příručku pro majitele sekačky nebo webové stránky výrobce a nalezení přesné kapacity oleje pro vaši konkrétní sekačku na trávu Troy-Bawn. A tady tým Mowerslab uvedl všechny modely typů oleje na sekačku na trávu a jejich olejovou kapacitu.

POZNÁMKA: Zkoumáme přes internet a najdeme pro vás nejlepší olej.Troy-Bilt Lawn Meghter. Před použitím těchto olejů si prosím přečtěte příručku sekačky.

Závěr

Perfektní olej sekačky na trávu zvyšuje účinnost motoru. A syntetický SAE-5W30 je nejlepší motorový olej pro jeho širokou teplotu.

průvodce, kapacitou, oleje, briggs

Teď chci vědět, odkud jste?

A v závislosti na vašem regionu, které oleje si vyberete?

A pokud jste zmatení při výběru motorového oleje, ponechte komentář níže. Pomůžeme ti.

Nejlepší olej pro sekačku na trávu Troy Bilt

Poznámka: Před výběrem nejlepšího oleje sekačky na trávu si vždy přečtěte doporučení výrobce sekačky.