Průvodce nákupem pro nejlepší sekačky na trávu Honda. Sekačka Honda Easy Start

Průvodce nákupem pro nejlepší sekačky na trávu Honda

Honda má skvělou řadu sekaček a také sekačky pro chůze v různých stylech, aby vyhovovala vašim potřebám sečení. Ať už hledáte něco pro svůj trávník nebo smluvní obchod, můžete najít to, co potřebujete v jedné z odolných a snadno použitelných sekaček Honda.

Pro sekačky má Honda lehké stroje, které lze snadno manévrovat. Pokud jde o sekačky, má Honda stroje s různými funkcemi v řadě cen. Procházky společnosti se liší v typu motoru, ovládání přenosu, typu brzdy a schopnosti. Ne každý potřebuje skartování listů nebo funkci elektrického startu, takže byste měli zvážit schopnosti každého počítače, než se rozhodnete pro nákup.

Tento nákupní průvodce vám pomůže najít nejlepší sekačku na trávu Honda pro váš dvůr nebo majetek. Pokud jste připraveni koupit sekačku Honda, podívejte se na naše nejlepší výběry ve výše uvedeném seznamu produktů.

Na rozdíl od sekaček procházek, které vyžadují, abyste tlačili nebo vytáhli sekačku pro nastavení rychlosti, má mnoho sekaček Honda spojku nebo rychlostní číselník, který můžete snadno upravit jednou rukou.

Push sekačky a sekačky pro chůze od Honda

Měli byste jít s tradiční push-sekačkou na plyn nebo o jeden krok nahoru pro snadnost sekačky pro chůzi? Honda má skvělé možnosti v obou směrech, ale než si zakoupíte, měli byste se ujistit, že pochopíte, co přichází s každým typem.

Honda Push Mowers

Honda’s HRS Push Mower Series se skládá z tvrdých strojů na propuštění za nižší cenu než sekačky.

Pokud vám cvičení nevadí, Honda’s Push Powers jsou odolné a lehké, což je usnadňuje použití a přepravu.

Honda Walk-Behind sekačky

Honda’s Walk-Behind sekačky jsou skvělé stroje s jednoduchými ovládacími prvky a řadou funkcí.

Sekačky na procházce fungují podobně jako sekačky Push, takže pokud jste už roky používali sekačku push, bude to snadný přechod. Motor pohání sekačku, často při variabilních rychlostech, aby odpovídala vaší pohodlné rychlosti chůze. Řízení je na vás a zastavení stroje je stejně jednoduché jako uvolnění páky pro ovládání čepele, stejně jako byste s push sekačkou.

Honda’s Walk-Behind sekačky obvykle váží mezi 80 a 100 liber. Mají tendenci být dražší než sekačky společnosti, ale pokud je sekačka s vlastním pohonem, po čem jste, Honda má několik modelů na výběr.

Posoudíme, které sekačky na trávu Honda nabízejí nejlepší umístění rukojeti. HRS sekačky mají úchyty s jednou polohou, sekačky HRR a HRC mají dvě kliky a HRX má tři pozice držadla, čímž poskytuje největší flexibilitu.

Většina sekaček na trávu Honda má brzdu setrvačníku, která po uvolnění zastaví motor a čepel. Modely HRR a HRX Honda však mají systém zastavení rotatoru, který je o krok nad běžnou brzdou setrvačníku. Všimli jsme si sekaček Honda, které mají tuto funkci v našem výzkumu.

Honda Mowers mají jeden ze dvou motorů: GCV160 nebo GCV190. Porovnáme oba motory v našem výzkumu a poznamenáváme, že GCV160 nabízí 4.4 HP a GCV190 nabízí 5.1 HP.

Vzhledem k tomu, že se výška řezání mění mezi každou sérií Honda, všimneme si výšky v našem výzkumu. Modely HRS se sníží mezi 1 a 3.5 palců, HRR modely řezané mezi 1.125 a 4 palce a modely HRX a HRC.75 a 4 palce.

Nejlepší sekačky na trávu Honda mají ředitele klipu, takže si můžete vybrat mezi pytlem, mulčováním, skartováním listů a vybíjení.

Sekačky na trávu Honda jsou vybaveny 1.9-bushel taška (série HRR) nebo 2.5-bushel taška (HRX a HRC sekačky). V našem výzkumu si všimneme kapacity tašky každé sekačky Honda.

Všimli jsme si materiálu paluby každého Honda. Série HRS, HRR a HRC jsou vybaveny ocelové paluby, zatímco řada HRX má nexitovou palubu. Nexite je polymer odolný proti rzi, který je silnější než ocel.

Při zkoumání sekaček na procházce si všimneme, jaký typ kontrolních systémů přenosu má každý model. Existují tři druhy: nastavitelné přenosy inteligentního pohonu, vyberte přenosy jednotky a hydrostatické převody tempomat.

Často zkoumáme sekačky na trávu s motory s elektrickým startem, protože chápeme, že mnoho čtenářů oceňuje, jak snadné je zahájit sekačku s elektrickým startem.

Funkce sekačky Honda

Ne všechny sekačky Honda mají stejné schopnosti. Níže diskutujeme o některých funkcích, které je třeba hledat.

Kapacita sáčku

Mowers vybavené tašky v řadě HRR.9 BUSHEL BAGS, zatímco sekačky HRX a HRC mají 2.Kapacita 5-Bushel. Větší taška však může být těžkopádnější. Ať tak či onak, budete vyprazdňovat tašku několikrát s většinou yardů.

Bezpečnostní systém čepele

Většina sekaček na trávu Honda používá tradiční brzdu setrvačníku, která při uvolnění zastaví motor a čepel. Jeden krok z toho je systém Stop Stop Roto-Stop, který mají některé modely HRR a HRX. Roto-Stop BSS funguje podobně jako brzda setrvačníku, ale uvolnění páky ovládací páky čepele zastaví čepel a přitom udržuje motor v provozu. Tato funkce vám ušetří úsilí restartování motoru, když potřebujete krátce opustit sekačku.

Směr klipu

Některé sekačky Honda mají ředitele klipu, který vám umožní přepnout z pytlů, mulčování, skartování listů nebo vypouštění.

 • HRR sekačky mají ředitele klipu tří v jednom pro mulčování, pytlování nebo vybíjení.
 • HRX sekačky mají ředitele klipu čtyři v jednom pro mulčování, pytlování, vypouštění nebo skartování listů. Můžete mulčovat a taška současně se systémem Versamow, který vám také umožňuje ovládat, kolik trávy je mulčováno a kolik jde v tašce.

Výška řezání

Výška řezání se mezi každou sérií liší. HRS sekačky mají rozsah 1 až 3.5 palců, zatímco sekačky HRR se pohybují od 1.125 až 4 palce. Série HRX i HRC mají řadu.75 až 4 palce, aby vyhovovaly různým trávníkům.

Paluba

Všechny paluby Honda měří průměr 21 palců. Série HRX má paluby Nexite, které jsou vyrobeny z materiálu odolné vůči rezisu, který je odolnější než ocel.

Série HRS, HRR a HRC mají ocelové paluby, které jsou velmi drsné, i když nejsou tak tvrdé jako paluby Nexite.

Elektrický start

Každý, kdo použil sekačku na trávu na trávu (nebo startu), ví, jak nepříjemný a frustrující může být tento úkol. Některé sekačky Honda mají motory s elektrickým startem. S jednoduchým otočením klíče začíná motor při prvním pokusu. A na rozdíl od standardních elektrických startových baterií, které vyžadují nabíjení, jsou elektrické startovací baterie Honda samoobslužné.

Motor

U Honda Mowers jsou k dispozici dva motory: GCV160 a GCV190.

GCV160 nabízí 4.4 HP a GCV190 nabízí 5.1 HP. Oba jsou čtyřtaktní motory s 0.Kapacita palivové nádrže 98-kvartu.

Pozice zpracování

Zatímco sekačky HRS mají úchyty s jednou polohou, sekačky řady HRR a HRC mají dvě kliky a HRX nabízí největší flexibilitu se třemi pozicemi.

Mulčování, pytlování, vypouštění a schopnosti skartovat listy

Série HRS nabízí schopnosti mulčování a vypouštění, zatímco řada HRR může mulčování, vypouštění a tašky. Série HRX to všechno dělá s mulčováním, pytlením, vypouštěním a skartováním listů, zatímco řada HRC může mulč, taška a volitelně vypouštět.

Řízení přenosu

Pro sekačky na procházce lze přenos ovládat několika způsoby. Honda má na výběr několik systémů řízení přenosu.

 • Nastavitelné přenosy inteligentního pohonu, jak je vidět v některých sekačkách HRR a HRX, mají pět rychlostních nastavení od nuly do čtyř mil za hodinu. Rychlost je ovládána pádlem na řídítce, která lze snadno zkroutit oběma rukou.
 • Vyberte přenosy jednotky, které vám umožní nastavit maximální rychlost, než začnete sekat. Poté můžete částečně nebo plně zapojit páku, abyste upravili rychlost při sekání.
 • Hydrostatické převody tempomatů nabízejí nejvíce všestrannost, což vám umožňuje zvolit jakoukoli rychlost mezi nulou a čtyři míle za hodinu. K nastavení stabilní rychlosti můžete použít tempomat a páku spojky lze při sekání použít k urychlení nebo zpomalení.
průvodce, nákupem, nejlepší, sekačky, trávu

Ceny sekačky Honda

Sekačky procházky obvykle stojí více než sekačky, ale vyšší cena se obvykle promítá do většího pohodlí a přidaných funkcí.

Většina tlakových sekaček Honda-a některé sekačky Honda-Během-pokles v cenovém rozsahu 375 až 550.

Mezi sekačky střední třídy patří většina sekaček Honda a dokonce i komerční sekačky v rozmezí 600 až 800.

V rozmezí 800 až 1 250 najdete některé ze sekaček Honda HRX a většinu jejich komerčních sérií HRC.

Funkce skartování listů HRX sekaček je neuvěřitelně efektivní a vklady listy do vaku, takže se nemusíte starat o hrabání.

FAQ

Q. Můžete sekat mokrou trávou sekačkou?

A. Vzhledem k nebezpečí sklouznutí a možnosti ucpávání paluby byste měli vždy sekat suchou trávu.

průvodce, nákupem, nejlepší, sekačky, trávu

Q. Jak zastavíte sekačku?

A. Stejně jako sekačka push, jednoduše uvolníte řídicí páku čepele, abyste zastavili motor. Se sekačkami vybavenými BSS Roto-Stop, uvolněte řídicí páku čepele a vraťte páku škrticí klapky do polohy vypnuto, abyste zastavili motor.

Recenze sekačky Honda HRN216VKA: Vyřízněte svůj dvůr rychleji s touto rychlou sekačkou na trávu

Honda chápe, že tlačné sekačky mohou být těžké, pomalé a těžko manévrují, a proto navrhli HRN216VKA. Stejně jako mnoho sekaček na procházce má systém samo prosazování, ale v kombinaci s inteligentní držadlem může dosáhnout rychlosti až 4 mph. Sekání na sklonu a otáčení těsných rohů je neodvolatelně snazší. Pokud to nebylo dost skvělé, má HRN216VKA funkce mulčování, pytlování a vypouštění a sedm různých výšek řezání.

 • Lze uložit na rovinu
 • Mulč, taška a vypouštěcí schopnosti
 • Self-Propel zrychluje až 4 mph
 • Nevyžaduje se žádná sytič motoru
 • Zahrnuje 1.9-bushel zadní sáček
 • Sedm různých výšek řezání

Sekání jakéhokoli dvora může být únavné. zejména s těžkou nebo těžkopádnou sekačkou na trávu. To je důvod, proč mě sekačka na trávu Honda HRN216VKA upoutala.

V minulosti jsem použil sekačky na trávu, ale většina systémů pro sebepoznání vyžadovala trochu tlačení. Když jsem zjistil, že Honda HRN216VKA se chlubil samoprocentním pohonem, který by mohl dosáhnout rychlosti až 4 mph, byl jsem nadšený, abych to vyzkoušel. Usnadnilo by to sečení trávníku? Rychlejší? S polovičním yardem a některými svahy, se kterými se mohu potýkat, jsem tyto odpovědi brzy objevil dostatečně.

Pokračujte ve čtení níže a dozvíte se vše o mých zkušenostech testováním Honda HRN216VKA a zda to dělá řez jako jeden z nejlepších sekaček na trávu.

Honda HRN216VKA sekačka na trávu: Klíčové specifikace

Honda HRN216VKA Self-Projevá sekačka na trávu | MRSP 519 v Hondě s motorem Honda GCV1270 s Autochoke System, ředitelkou klipu 3 v 1 pro mulčování, pytlování a vypouštění a funkci s variabilní rychlostí inteligentního pohonu.

Jaký je sekačka na trávu Honda HRN216VKA?

Honda HRN216VKA dorazila k mému domovu již shromážděným, ale z toho, co jsem četl, je shromáždění jednoduché a může trvat až 10 minut dokončení.

Protože se jedná o plynovou sekačku, naplnil jsem nádrž navrhovaným množstvím plynu (olej již byl do nádrže přidán, když dorazil do mého domu). Potom jsem upravil kola s dvojitými pákami do mé preferované výšky. Nejsem fanoušek plastových kol Honda, ale mohu to přehlédnout. Navíc se mi líbilo, jak snadné bylo upravit výšku řezání s pákami na kolech.

Ořezávání sběru a možnosti mulčování před zahájením sekačky jsem se musel rozhodnout, zda mulčování, tašku nebo vypouštění výstřižků na dvoře. Honda HRN216VKA má ředitele klipu na boku paluby. Stačí, že je klouzání doprava nebo doleva, abyste si vybrali, jakou funkci si přeji, aby sekačka udělala. Honda přichází s 1.9-bushel taška-což je snadné se dostat a vypnout-ale raději jsem používal funkci mulčování většinu času. Na podzim/začátkem zimy jsem testoval sekačku na trávu, takže můj dvůr byl plný listů a chtěl jsem recyklovat listy jako mulč, abych poskytl můj dvůr nějaké živiny.

Pokud jde o možnost vypouštění, je to zadní výboj, což znamená, že je navržen tak, aby plival výstřižky na zadní straně sekačky. přímo na nohou. Vypadá to jako zbytečný (a chaotický!) Funkce pro mě, ale možnost je zabudována do sekačky, pokud je to něco, co dáváte přednost.

Operace pro zahájení sekačky jsem vytáhl páku bezpečnostního systému brzdy setrvačníku směrem k rukojeti a levou rukou ji sevřel, zatímco moje pravá ruka vytáhla lano startovacího lana. Obvykle trvá jeden nebo dva tahy, aby motor začal. Líbí se mi, že to nevyžaduje sytič motoru.

První věc, kterou jsem chtěl vyzkoušet. Lidé v Hondě udělali páku ergonomickou pádlovou páku, kterou lze tlačit dolů pomocí palců nebo dlaní. Používám palce na obou rukou, ale pokud chcete, můžete snadno použít jen jednu ruku. Páka může být upravena na pěti různých pozicích, což znamená, že jsem byl schopen najít pohodlnou polohu pro mé zápěstí.

Varuji vás. Smart Drive Self má kop. Může to okamžitě jít od 0 do 4 mph. Příliš velký tlak a sekačka na trávu se vypálí a zip dopředu. Pokud se nedržíte pevně, mohlo by to uniknout vaší přilnavosti. Pokud však nevyvíjíte dostatečný tlak, v podstatě budete tlačit sekačku na trávu (tlačil jsem sekačku na trávu bez vlastního prosazování, abych viděl, jak těžké to bylo a není to příliš špatné). Mohu potvrdit, že mi trvalo několik pokusů intuitivně získat pocit, jak používat chytrou jednotku Self.

Jakmile jsem se dostal do toho, musel jsem pracovat sekat trávník. Když jsem tlačil Smart Drive Self Propel Páka celou cestu dolů, a tak jsem dosáhl 4 mph, zjistil jsem, že jsem běžel, abych držel krok s sekačkou na trávu. To bylo dobré ve večerních hodinách, když slunce zapadlo brzy, a já jsem chtěl dokončit trávník, než se ztmavl. Samozřejmě jsem vždy nepoužíval nastavení 4 mph, ale dokonce i 2 a 3 mph je svižná procházka.

Jak jsem již zmínil, pokud se tlačíte příliš tvrdě na páku, sekačka na trávu se vypálí ze země, což není skvělé pro plastová kola, když sekačka narazí. To znamená, že páka Honda pro vlastní prosazení poskytla velký výbuch síly, když jsem potřeboval sekat sklo a kolem rohů.

Na druhou stranu, pokud jsem horizontálně sekal na svahu, pokusil jsem se použít nižší rychlost. Když jsem na svahu používal horizontálně sečení s vyšší rychlostí, zdálo se, že sekačka na trávu narážela nahoru a dolů, než se mi líbila a zmeškala čepele trávy. Poslední věc, kterou si všimnu o rychlosti, má co do činění s funkcí mulčování. Zjistil jsem, že listy byly lépe mulčeny nižší rychlostí než vysoká.

Řezací paluba 21 palců je na menším konci standardních sekaček, které se obvykle pohybují mezi 21–36 palců širokými. Nejedná se o hlavní nevýhodu, protože Smart Drive Self Propel nabízí rychlosti, které mi umožňují snížit stejně rychle, jak bych mohl mít s větší řezací palubou.

Inteligentní jednotka pro prosazení na sekačce na trávníku Honda HRN216VKA

Nejpozoruhodnějším rysem sekačky Honda HN216VKA je funkce inteligentního pohonu pro provrh. Většina funkcí pro sebepoznání na sekačkách na trávu je navržena jako páky, které vytáhnete, inženýři Honda však spolupracovali s ergonomickým specialistou na vývoj přenosu ovládacího a kuželového spojky ve formě pákové páky, kterou se přizpůsobíte jednoduchým tlakem palec nebo dlaň. Můžete použít jednu ruku nebo obě ruce a dokonce upravit polohu páky nahoru nebo dolů v pěti různých nastaveních pro pohodlí vašeho zápěstí.

Zatím nejlepší. poskytuje okamžitou rychlost až 4 mph, což je poměrně rychlé. Věřím, že nejrychlejší systémy pro sebeoplání dosáhnou 6 mph. S touto funkcí nemusíte opravdu tlačit sekačku na trávu, řídit ji pouze podél cesty, kterou chcete vzít.

Na sekačce na trávu mulč, taška a vypouštění

Honda usnadnila výběr, co dělat s vaší trávou a výstřižky listů díky jejich systému 3 v 1 s ředitelem CLIP. Na palubě uvidíte najdete zelený klip, který lze sklouznout doleva nebo doprava a zastaví se na třech různých funkcích: mulčování, pytlování nebo vypouštění.

Nemusíte přidávat přílohy k mulčování nebo výboji, ale budete muset přidat zahrnuté 1.9 BUSHEL BAG, pokud si vyberete nastavení „Bagging“. To by nemělo trvat jen minutu.

Jak je to sazba sekačky Honda HRN216VKA?

Na webových stránkách Honda má Honda HRN216VKA 4.2 Hodnocení z 643 recenzí a na webových stránkách Home Depot 82% zákazníků ze 4 640 recenzí doporučuje HRN216VKA.

S takovým hodnocením je spravedlivé říci, že většina zákazníků je spokojena s jejich nákupem. Někteří recenzenti nebyli fanoušci plastových kol a několik problémů poukázalo na funkci pro sebe. Někteří uvedli, že to vyžadovalo křivku učení, zatímco jiní poznamenali, že občas přestal fungovat a potřeboval údržbu podle tříletého záručního plánu.

Jak se sekačka na trávu Honda HRN216VKA ve srovnání s podobnými modely?

Jedinou další sekačkou na trávu, kterou jsem osobně testoval, je sekačka na trávu TB260 XP SpacesAvr sekačka na TB260 XP. Je to dostupnější než sekačka na trávu HRN216VKA a má systém samo prosazování. Ačkoli Troy Bilt neinzeruje rychlost systému samo prosazování sekačky na trávu, mohu s jistotou říci, že Honda je mnohem rychlejší. Tam, kde má Troy-Bilt pohon předních kol, má Honda pohon zadních kol. Hlavní oblastí, kde troy-bilt vyniká nad Honda, je jeho design SpacesAVR, který nabízí možnost vertikálního úložiště. Také to o něco lepší při horizontálním sekání na svahu.

Jedna sekačka na trávu, která je nejvíce srovnatelná s Honda HRN216VKA, je Toro 21382. Je vybaven motorem Honda GCV160, mulčováním, pytlovacím a vypouštěcím systémem a podobným systémem pro prosazení. Rozdíl je v tom, že páka Toro není ergonomicky navržena (jako je Honda), ale toro může dosáhnout rychlosti až 4.8 mph, kde Honda dosáhne pouze 4.0 mph. (Nemyslím si, že to navíc 0.8 mph bude změnit) Další oblasti, kde vyniká Toro, jsou 2.1-bushel taška, pětileté a vysoce kvalitní kola. Možná proto je Toro 699, což je asi o 180 více než Honda.

Pokud byste si koupili sekačku na trávu Honda HRN216VKA?

Honda HRN216VKA je pevná sekačka na trávu. Může vám to několikrát trvat, než zjistíte, jak správně používat páku pro sebe, ale jakmile ji budete mít, budete ohromeni tím, jak snadné se sečení stává. V podstatě nebudete muset tlačit sekačku na trávu, stačí ji provést tam, kam musí jít rychlostí až 4 mph. To je zvláště užitečné pro ty, kteří mají sklon na jejich dvoře.

Ano, sekačka je na drahocenném konci, ale to se týká vysoce kvalitního a vysoce výkonného motoru GCV170 a vynikajícími funkcemi, jako je mulčování, pytlovací a vypouštěcí systém, mikrokut Twin Blades, sedm různých řezných výšek, osmi- palcová kola a pohon zadních kol.

S touto sekačkou na trávu Honda bude sečení vašeho dvora mnohem jednodušší a méně stresující na vašem těle.

Honda HRN216VKA Self-Projevá sekačka na trávu | MRSP 519 v Hondě s motorem Honda GCV1270 s Autochoke System, ředitelkou klipu 3 v 1 pro mulčování, pytlování a vypouštění a funkci s variabilní rychlostí inteligentního pohonu.

O této recenzi a našem recenzenta

Alex Temblador je oceněný autor a spisovatel na volné noze se sídlem v Dallasu, který pokrýval domov, design, architekturu a umění v publikacích jako Real Homes, Gardeningetc, Home Gardens, Dwell, Architectural Digest, Artsy, sousedství.com, kultivační výlet, mimo jiné. Nedávno koupila svůj první domov, Green Sears Roebuck House, který je starší 100 let, sedí na půl akru půdy a má ohromující ovinutou verandu, originální podlahy z tvrdého dřeva, dveře a komorní komoru. Alex miluje testování produktů pro Gardeningetc, skutečné domy a domácí zahrady, které kupují průvodce a recenze, které pomohly rozšířit bohatství svého prvního života majitele domu. Spisovatelka smíšeného Latinxe lze obvykle najít v jejích venkovních prostorech pracující nebo relaxovat.

Stejně jako u všech našich recenzí, Honda HRN216VKA byla testována z první ruky na Alexově dvorku a používal ji stejně jako byste přesně věděli, co kupujete. Produkty nám jsou dány zdarma a my je testujeme co nejdéle, než je odešlete zpět do značky. To znamená, že můžeme i nadále používat produkt, který nám dává příležitost vrátit se k našim recenzím pro aktualizaci, takže můžete udržovat aktuální informace o tom, jak se to podařilo po určitou dobu po určitou dobu.

Honda HRR216VYA MOWER: Jeden z nejjednodušších trávníků na start

Honda HRR216VYA je sekačka na trávu s poháněnou plynem, které se pohánějí.

Tato recenze zkoumá všechna fakta, abyste mohli učinit moudré rozhodnutí o nákupu a získat peníze.

Čtěte dále a zjistěte všechny specifikace. Funkce, recenze, výhody a nevýhody této sekačky spolu s tím, jak dobře zpracovává svahy a drsný terén.

 • Honda HRR216VYA VYSOUKA A CONS
 • Hlavní body produktu
 • – Honda HRR216VYA Recenze
 • – Ovládací prvky operátora
 • – Shromáždění
 • – Problémy s zadními koly
průvodce, nákupem, nejlepší, sekačky, trávu
 • – Motor
 • – Řezací balíček
 • – Velikost a hmotnost
 • Záruka
 • Proč má sekačka Honda HRR216VYA 2 čepele?
 • Mám spustit sekačku Honda HRR216VYA z plynu na zimu?
 • Je sekačka Honda HRR216VYA skvělá pro malý dvůr?

Hlavní body produktu

Tato trávník Honda má zaslouženou pověst, že je snadné začít a produkovat jemně pěstěný trávník v mulčování režimu kvůli inovativnímu systému řezání čepele. Tento model se také rychle přeměňuje z mulčování do režimu pytlů tím.

 • Mikrokutové řezací čepele
 • 21palcová šířka řezání
 • 160cc GCV Honda Engine
 • Funkční sáčky 3-in1, boční výboje a mulčky
 • Snadná sestava bez nástroje

Honda HRR216VYA Recenze

Pokud hledáte sekačku na trávu s plynem s motorem Honda, který je robustní a pevně postavený, s snadno použitelným jednotkou pro sebe prodloužení skrz práce se sečením trávníku, může být tento model Honda moudrou volbou. Nabízí možnosti 3-in-1 pro pytlování, vypouštění vzadu, mulčování ověřování a jejich ponechání na trávníku jako hnojivo.

Jednou z nejvýznamnějších výhod této sekačky oproti podobným modelům je mikrokutový the-lopatkový řez, který používá dvě čepele pro sekání travních řezů jemněji než většina ostatních sekaček.

Pokud jste perfekcionista o tom, jak se váš trávník stará o sekání, tento stroj nabízí mimořádně pěstěný hotový trávník v mulčování režimu.

Zatímco tento stroj je vynikající pro získání profesionálně vypadajícího oříznutí. Má čtyři kola o průměru 8 palců, která nefungují tak dobře pro sečení na strmém terénu. Pokud je váš dvůr většinou plochý. Tato sekačka má co nabídnout.

Pokud však máte značné množství nerovnoměrného půdy nebo svahů, možná se budete chtít podívat do jiné sekačky, jako je například část postavená Husqvarna s velkými zadními koly postavenými pro drsnou půdu.

Dalším důležitým bodem této sekačky je, že má pohon zadních kol a ne pohon všech kol. Pohon zadních kol je vynikající pro samosprávu sekačky na většinou rovnou půdu, ale nemá tolik energie pro vstávání strmých kopců nebo nad kluzkým terénem.

– Ovládací prvky operátora

Jednou z cenných rysů této sekačky, kterou na většině ostatních modelů nenajdete, je snadno provozovatelná páka pro přechod z pytlů na mulčování. Tato páka se nachází na horní části paluby a otočením se sekačka rychle změní z režimu mulčování na pytlovací nebo zadní vypouštění.

Nemusíte nainstalovat přepážku ani koupit na tomto stroji samostatnou mulchingovou soupravu. Sběrná taška přichází s jednotkou a snadno zaskočí na zadní část stroje bez nutnosti jakýchkoli nástrojů.

Funkce operátora na řídítce se snadno používají a zahrnují funkce inteligentního pohonu a rototoru, které vám pohodlně umožňují zapojit jednotku pro sebe sama tažením páky nebo zastavení.

Roto Stop je obzvláště cenná pro lidi s velkými oblastmi trávníku, kteří potřebují sběrné sáček vyprázdnit několikrát při sečení, protože nemusíte zastavit a restartovat motor pokaždé, když vyprázdníte vaku.

– Shromáždění

Tato sekačka je připravena k použití přímo z krabice. Vše, co musíte udělat, je rozvinout řídítek a upravit je ve správné výšce pomocí knoflíků s rychlým uvolňováním na každé straně.

Poté vložte pravidelný plyn do nádrže a naplňte olejový nádrž lahví oleje, která je dodávána s jednotkou, a jste připraveni jej začít s tahem startovacího kabelu. Většina kupujících hlásí tuto sekačku počínaje prvním tahem hned po shromáždění a pokaždé, když ji použijí.

– Problémy s zadními koly

Někteří kupující uvádějí, že jeden problém, který má tato sekačka, je na svých zadních kolech. Kola mají tendenci se chopit, když uvolníte funkci pro sebe a pokusit se pohybovat sekačkou ručně opačně.

Je to proto, že samo procházka funguje pouze vpřed na této sekačce. Honda se zabývá tímto problémem tím, že nabízí bezplatná náhradní kola lepšího designu, takže nápověda je k dispozici, pokud se tento problém objeví na vaší jednotce.

Kola jsou také o průměru 8 palců o průměru 8 palců s běhounem, který není příliš hluboký, což jim dává menší trakci než na jiných modelech a značkách. Návrh kola je však dostatečný, pokud sekáte primárně na plochý terén a necestujete přes kluzké, mokré listy.

Vlastnosti produktu

– Motor

Motor Honda GCV160 na této sekačce je jednou z nejspolehlivějších dostupných na sekačce a zahrnuje několik funkcí v automobilovém průmyslu. Například režijní karafický a automobilový karburátor jsou dobře známý pro jejich trvanlivost. Kromě toho je plynový uzávěr také kvalitní automobilové kvality, pevně kliknutím na uzavření.

Automatická sytička nepotřebuje žádné úpravy při spuštění sekačky nebo po zahřátí. To vše se děje pro vás uvnitř vysoce kvalitního karburátoru. Tato funkce může být významnou výhodou pro průměrného majitele domu, který se nechce pohrávat s nastavením páky sytiče a čerpání žárovky primeru pokaždé, když seká trávník.

Rychlost tří setkání škrticí klapky na řídnici vám umožní vybrat si z vysokého, středního a nízkého energie v závislosti na tom, co řezáte. Nízké nastavení je ideální pro plochou, krátkou trávu a vyšší nastavení poskytují motoru další plyn, když se řezání na vysokých plevelech a zarostlé trávě tvrdí.

Motor je konstrukce 4-cyklů, který nepotřebuje do plynu přidán olej. Tento typ motoru má spoustu točivého momentu a je také palivově úspornější a čistší běh než 2-cyklové motory. Olejová měrka je výhodně umístěna na boku motoru a hladina oleje by měla být zkontrolována před každým použitím a zakončena, když je nízká.

– Údržba motoru

Podle pokynů v příručce vlastníka musíte změnit olej na tomto modelu alespoň jednou za sezónu. Motor navíc potřebuje další základní údržbu a výměnu dalších dílů Honda HRR216VYA, jako je vzduchový filtr a občas nahrazení zapalovací svíčky.

Motor nemá olejový filtr. Je také důležité vypustit plynovou nádrž při skladování jednotky déle než jeden měsíc; Neudělejte to k korozi v karburátoru.

– Řezací balíček

Řezací paluba těžkých kolísání seká swath trávy až do 21 palců široký, což je průměr pro většinu trávníků tohoto typu. Výšku řezání můžete upravit v šesti pozicích od 1 ⅛ palce na 4 palce přesunutím malé páky na každém kolečku.

Systém řezání mikrokutů je obzvláště cenný pro jemné mulčování travních výstřižků, přičemž ponechává výjimečně pěstěný hotový trávník. Tento systém řezání čepele také vede k o 50 procent více řezání před sběrnou taškou: zřetelná výhoda pro každého s velkým trávníkem.

Paluba je vyrobena z těžké oceli o rozměru 16, která se dobře drží od sezóny do sezóny. Další výhodou je, že zadní výbojový skluz není snadno ucpán. Tato jednotka však nemá na horní části paluby vymývací port.

Chcete.li čistit pod palubou, budete muset naklonit sekačku na bok. Tento bod může být pro některé kupující nevýhodou, protože tento stroj je trochu těžký. Pokud chcete sekačku s vymývacím portem, podívejte se na některé z modelů trávníku Husqvarna, které mají tuto funkci.

– Velikost a hmotnost

Jednotka váží 93 liber. Umístěte to na těžší stranu pro sekačky. Extra hmotnost je však způsobena vysoce kvalitním motorem a drsnou konstrukcí ocelové paluby, díky čemuž je tato sekačka odolnější a dlouhodobější než ostatní.

Tato sekačka je 60.5 palců dlouhých, 23 palců široký a 40 palců vysoký, když je řídítka prodloužena. Nemusíte se bát, protože řídítek se snadno sklopí, takže je kompaktnější pro skladování.

Záruka

Tato sekačka je dodávána s tříletou zárukou spotřebitelů na motor a 90denní zárukou motoru pro komerční kupce.

FAQ

Proč má sekačka Honda HRR216VYA 2 čepele?

Sekačka Honda HRR216VYA má 2 čepele, které zvyšují účinnost řezu a poskytují rovnoměrnější a přesnější řez. Duální čepele spolupracují na vytvoření silné řezné akce, což má za následek čistší a hezčí vzhled trávníku. Navíc, mít 2 čepele pomáhá distribuovat pracovní zátěž, snižovat namáhání na každé čepeli a zlepšit celkový výkon a trvanlivost.

Mám spustit sekačku Honda HRR216VYA z plynu na zimu?

Doporučuje se spustit sekačku Honda HRR216VYA z plynu, než ji uloží na zimu, aby se zabránilo problémům s palivem.

Je sekačka Honda HRR216VYA skvělá pro malý dvůr?

Sekačka Honda HRR216VYA je vynikající pro malé yardy kvůli jeho kompaktní velikosti a manévrovatelnosti.

Závěr

Tato trávník Honda HRR216VYA je oblíbená z dobrého důvodu:

 • Spolehlivě to začíná.
 • Je postaven pro dlouhé a náročné řezné situace.
 • Má spoustu funkcí operátora, což je snadné a pohodlné používat.

Je ideální pro majitele domů a komerční uživatele se spoustou plochých trávníků na sekání, ale dokáže také zvládnout mírné svahy a mírně hrbolaté pozemky. Každý, kdo potřebuje super spolehlivou sekačku s pohonem pro prosazování a motorem, který může nečinný, zatímco vy vyprázdňujete sběrnou vaku, bude touto sekačkou potěšen.

Jak založit sekačku na trávu Honda?

V roce 1830 vynalezl Edwin Beard Purding první manuální tlak za rotační trávou. Stroj neměl motor a čepele byly poháněny ozubenými koly připevněnými k kolům. V roce 1893 James Sumner z Lancashire patentoval první parní poháněnou trávu a nakonec v roce 1921 přidali Knud a Oscar Jacobsen plynový motor poháněný plyn.

Zahájení trávníku Honda je jednoduché.

 • Zkontrolujte plyn a olej.
 • Zapněte plynový klepnutí.
 • Brzda čepele a pohonního systému.
 • Nastavte sytič.
 • Stiskněte tlačítko Starter nebo vytáhněte startovací lano.
 • Zapojte lopatky a pohonní systém.
 • Nastavte škrticí klapku na spuštění a posekejte trávník. (Opravte kabel škrticí klapky)

Staré časy neustálého trhávání na vzpamatovaném trávníku již neexistují akordu.

Pokud není motor vadný, měl by Honda Lawnmower začít velmi rychle, pokud budete postupovat podle níže uvedených kroků.

Kroky, které je třeba následovat pro zahájení trávníku Honda

Honda sekačky na trávu se prodávají se dvěma různými startovními systémy.

Mohou existovat rozdíly mezi vaší trávou Honda a níže uvedenými postupy.

Různé modely věku mají různé kontroly, stejně jako jiné modely v současných rozsazích.

Nejběžnější rozdíly jsou.

Ovládání sytiče

Existují tři možné ovládací prvky sytiče.

Automatické ovládání sytiče

Mnoho z nejnovějších modelů Honda Lawnmowers má automatický sytič ovládaný na karburátoru.

Manuální ovládání sytiče

Na starší motory Honda může být namontována samostatná ruční páka.

V tomto případě musí operátor nastavit sytič, aby spustil motor, když je studený.

Kontrola sytiče začleněná do škrticí klapky

Nejběžnější manuální ovládání sytiče je začleněno do nastavení škrticí klapky.

Škrticí klapka je nastavena na „sytič“ nebo „začněte“, aby zapojila sytič a obohatil směs.

Honda LawnMower Blade Brang System

Honda sekačky na trávu se prodávají se dvěma různými listy (rotorovými) brzdovými systémy.

Funkce Honda Roto-Stop

Honda Lawnmowers vybavené systémem Roto-Stop má na páce balíku prominentní žluté tlačítko.

Stisknutím tohoto tlačítka zabrání lopatkám v pohybu a udržuje motor v provozu.

Je to cenná vlastnost, protože vám umožňuje překročit příjezdovou cestu, květinový záhon nebo jiné překážky bez pohybu čepelí.

Když je dosaženo opačné strany, přestaňte stisknout tlačítko a čepele se začnou znovu otáčet.

Pokud je vaše trávník Honda vybaven tímto systémem, motor se během počátečního postupu automaticky uvolní čepele. Z tohoto důvodu ignorujte krok s názvem „Odpojte na trávu Honda The Cutting Blades.“

Honda Lawnmowers vybavené samostatnou čepelí a řízení pohonu

Na Honda LawnMowers vybavené systémem pohonu s vlastním pohonem jsou povolány dvě páky.

Je třeba deaktivovat, aby se zahájila na trávu.

Honda Lawnmowers vybavené jedinou balíčkovou pákou

Páka balíku pracuje stejným způsobem jako přepínač „Dead Man“ na železničních motorech.

Pokud je to propuštěno, motor na trávu Honda se okamžitě zastaví.

Chcete.li tedy spustit stroje s tímto zařízením, musíte nahradit krok níže jednoduše tahem páky balíku, aby se motor mohl začít a pokračovat v běhu.

Příprava na výrobu před zahájením všech motorů na trávu Honda

Před spuštěním motoru zkontrolujte.

Plynová nádrž je plná

Otevřete čepici plynové nádrže a zkontrolujte hladinu plynu.

Počínaje plnou nádrží ušetří spoustu potíží a doplnění T uprostřed sečení sezení.

Pokud začnete na trávu poprvé po zimě, je dobré vyprázdnit staré palivo a nahradit jej novým. Jako palivové stárnutí, stává se gumovým a může potenciálně blokovat trysky karburátoru.

Nahrazení OD čerstvým palivem to zabrání tomu.

V nádrži je dostatek oleje.

Kontrola hladiny oleje je dobrým zvykem rozvíjet se, a zatímco se na trávu spustí, pokud nekontrolujete olej, pokud dojde k problému, zabrání tomu možné katastrofické poškození.

Jak používat automatický počáteční systém?

Postupujte podle níže uvedených kroků a spusťte jej bezpečně.

Krok 1. Odpojte na trávu Honda a řezací čepele

Musíte zabránit tomu, aby se řezací čepele roztočila při spuštění trávníku Honda.

 • Přesunutí páky „ovládání čepele“ do polohy „uvolnění“.
 • Přesunutí páky „spojky“ do polohy „uvolnění“.

Krok 2. zapněte klepnutí na plyn

Plynový kohoutek se nachází na levé straně (když směřujete od řídítek dopředu) na trávu Honda.

Je nainstalován pod uzávěrem plynového plniva vedle krytu filtru Black Square Air.

Otočte proti směru proti směru hodinových ručiček a vyberte polohu „ON“ a opačný způsob pro polohu „OFF“.

Krok 2. Nastavte škrticí klapku na trávu

Musíte přesunout polohu škrticí klapky do nastavení sytiče, abyste zajistili, že karburátor upraví směs na bohaté nastavení.

Přesuňte páku škrticí klapky do nastavení „sytiče“.

Po zahájení přesuňte škrticí klapku zpět do nastavení běhu.

Krok 3. Zapojte startovací motor Honda

Stiskněte ovládací prvek startéru. To je dosaženo držením spínače motoru v počáteční poloze, dokud nezačne běžet.

Motor by měl začít velmi rychle.

Pokud to nezačne okamžitě, počkejte deset až patnáct sekund, než to zkusíte znovu. Umožňuje mírně ochladit startovací motor a zabraňuje opotřebení.

Krok 4. Zahřejte motor na trávu Honda

Než začnete používat trávu, nechte to několik minut, aby se všechny komponenty dostaly na optimální provozní teplotu.

Pomůže to s dlouhodobou trvanlivost na trávu.

Krok 5. Začněte sekat s trávou Honda

Zapojte „ovládání čepele“ a „ovládání pohonu.“

Přesuňte páku škrticí klapky na polohu rychlé (symbol zajíce) a pokud zněl motor v pořádku, můžete začít sekat.

Přesuňte škrticí klapku zpět do polohy nečinnosti, když si chcete udělat krátkou přestávku nebo přesunout překážku z cesty.

Jak používat manuální postup spuštění manuálního trávníku Honda?

Pokud Honda na trávu není vybavena automatickým startovacím systémem nebo je baterie nedostatečně nabitá, můžete použít manuální počáteční postup.

Krok 1. Odpojte na řezání trávníků Honda

Stejně jako u automatizovaného startovního systému je důležité zastavit řezací čepele, zatímco začnete s trávou Honda.

Opět toho dosáhne;

 • Přesuňte páku „ovládání čepele“ do polohy „uvolnění“.
 • Přesuňte páku „spojky“ do polohy „uvolnění“.

Pokud trávník Honda nemá automatickou ovládání sytiče, nastavte páku škrticí klapky na nastavení „sytič“ (kruh s čárou uprostřed).

Krok 2. Začněte na trávu Honda

Umístěte nohu na palubu sekačky a jemně vytáhněte startovací šňůru krátkou cestu ven, dokud necítíte nějaký odpor.

Energicky vytáhněte šňůru ven a spusťte motor na trávu Honda.

Pokud se na trávu nezačne první tah, zkuste to ještě několikrát. Pokud stále není žádná radost, budete se muset pokusit diagnostikovat problém.

Krok 3. Zahřejte motor na trávu Honda

Pokud motor začne, nechte ho zahřát tři minuty, což umožňuje komponentám dosáhnout optimální provozní teploty.

Pomůže to s dlouhodobou trvanlivost na trávu.

Krok 4. Začněte sekat s trávou Honda

Zapojte „ovládání čepele“ a „ovládání pohonu.“

Přesuňte páku škrticí klapky na polohu rychlé (symbol Hare) a začněte sekat trávník.

Závěr

Mnoho různých modelů na trávu Honda má jednu společnou věc: všechny jsou navrženy s ohledem na snadné použití. Rozkládání kroků potřebných ke spuštění trávníku Honda se může zdát příliš komplikované, ale není to tak.

S modely Honda Lawnmowers dostupné s funkcemi leží rotato-stop, automatický pohon pohon a automatické ucpávky, Honda zajišťuje, že jakmile jsou pozdější modely, budou ještě snazší provozovat.

Autor

Jason je odborný spisovatel a je vášnivý pro inteligentní domovy a domácí vylepšení, stejně jako životní styl a péče o trávník. Posledních dvanáct let strávil životem na Havaji, kde úzce spolupracoval s plánovači událostí a majiteli letovisek, aby zdokonalil své znalosti luxusních produktů a estetiky. Objevil svou vášeň pro kutily a zlepšení domova tam. V současné době žije ve Washingtonu D.C se svou rodinou a 2 domácími mazlíčky. Zobrazit všechny příspěvky

Honda vyrábí celou řadu sekaček na trávu. Který model se nejlépe hodí pro vaše potřeby řezání trávy?

Autor: Glenda Taylor | Publikováno 20. června 2022 12:13

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Nic neříká léto jako zvuk sekaček na trávu. Dlouhodobý rituál udržování trávníků úhledně oříznuté a pěstěné je snazší s kvalitní sekačkou a schopnost předat ostrý a čistý řez na trávě je tajemstvím celkového zdraví trávníku trávníku. Za tímto účelem je sekačky Honda Lawn seznamy mnoha domácích krajin.

Honda Power Equipment vyrábí celou řadu špičkových sekaček na trávu-to vše navrženo tak, aby minimalizovalo čas sečení a nechala trávník vypadat skvěle. Dopředu se dozvíte, co si pamatovat při nakupování nejlepší sekačky na trávu Honda a zjistěte, proč jsou následující modely dobře vhodné pro různé potřeby ozdoby trávníku.

 • Nejlepší celkově: Honda 21 v. Variabilní rychlost nexitu 4-v-1 procházka
 • Nejlepší třesk pro Buck: Honda 21-in. Procházka plynu 3 v 1 proměnná rychlost
 • Nejpohodlnější: Honda s proměnlivou rychlostí plynu procházka s automatickou syticí
 • Nejlepší s tempomatem: Honda 21-in. Hydrostatické tempomat nexitu
 • Nejlepší elektrický start: Honda HRX217VLA 21-in 4-in-1 Versamow samoprotel
 • Zvažte také: Honda Power HRC216PDA sekačka na trávu

Co je třeba zvážit při výběru nejlepší sekačky Honda

Mezi dnešními populárnějšími značkami sekačky najdete sekačky na trávu Honda v mnoha obchodech s zlepšením domácí. Honda’s Walk-Behind sekačky jsou postaveny tak, aby vydržely, a zatímco všechny jeho modely jsou relativně jednoduché stroje, uživatelé mají několik faktorů, které je třeba zvážit.

Push vs. Samohybné

Většina, ale ne všechny sekačky na trávu Honda jsou samohybné, což znamená, že jejich zadní kola se otočí dopředu, což pomáhá tlačit sekačku. Tato funkce je požehnáním pro sečení na svazích a skrz hlubokou nebo silnou trávu-sítí, které jsou skutečně náročné s modely, které nejsou samohybné. Ale nemýšlejte Honda Push Mowers se staromódními push modely, které obsahovaly čepele typu navijáku a bylo 100 % poháněno uživatelem. Všechny sekačky Honda mají motory, které pohánějí čepele.

Funkce samoprocesu na sekačkách Honda se primárně zapojuje dvěma různými způsoby: prostřednictvím tenkého kovového pruhu uživatel zatáhne a potom drží podél rukojeti sekačky nebo tlačením páky umístěné ve středu držadla. Posledně jmenovaná metoda se nachází na sekačkách Honda, které přicházejí s schopností inteligentního pohonu, a pěkná věc na inteligentní jednotce je, že uživatelé mohou snadno upravit rychlost pohonu tak, aby odpovídala jejich potřebám.

Nejlepší sekačka Honda Push však má stále své místo. Velká část energie motoru směřuje směrem k pohonu zadních kol; Sekačky pouze pro tlaky mohou využít veškerou energii k napájení řezacích čepelí. Navíc někteří uživatelé dávají přednost sekačce pouze pro tlačení, protože existuje méně mechanických částí, které by mohly mít problémy.

Plyn vs. baterie

Přestože jsou některé moderní sekačky ovládány, Honda v současné době vyrábí sekačky na trávu s plynem. Jak se lithium-iontové baterie stávají silnějšími, mohou se to změnit, ale od nynějška musí ti, kteří chtějí oomph modelu Honda.

Když už mluvíme o motorech poháněných plynem, stojí za zmínku, že zatímco všechny sekačky Honda mají motory Honda, jiné značky někdy používají plynové motory Honda ve svých sekačkách také. Nakupující na trhu pro skutečnou sekačku na trávu Honda by měli pečlivě prozkoumat podrobnosti stroje. Další výrobci mohou zahrnovat název „Honda“ do názvu sekačky, ale jedinou součástí Honda na modelu může být jeho plynový motor.

Snížení výšky a šířky

Honda vyrábí sekačky na trávu, které prořízly 21palcové řády trávníkem. Někteří výrobci nabízejí širší škrty a jiné nabízejí užší ty, ale Honda se drží na šířce jediného řezu 21 palců. Jedná se o průměr pro sekačku na chodu a je vhodná pro většinu obytných trávníků. Zatímco širší řez odstraňuje více trávy v jednom průchodu, vyžaduje také více energie motoru a-pokud se nejedná o sekačku s vlastním pohonem-fyzickou sílu.

Stejně jako jiné sekačky pro chůze, modely Honda umožňují uživatelům upravit výšku řezání tak, aby vyhovovala typu trávy. Uživatelé se mohou rozhodnout snížit trávník až 0.75 palců nebo vysokých 4 palců. Většina chladných sezonních tráv, jako je vysoká fólie nebo bluegrass, jsou udržovány ve 2.Vysoký 5 až 4 palce. Trávy v teplé sezóně, včetně Bermudy a Zoysia Grass, jsou dobře, když jsou udržovány na vysoké úrovni 1 až 3 palce. Pokud existují pochybnosti, rychlé volání do místního okresního prodlužovacího úřadu obvykle vyřeší nejlepší výšku pro různé typy a regiony trávy.

Mulčování, pytlování a boční výtok

Honda vyrábí sekačky, které vypouštějí výstřižky na stranu nebo dozadu a některé modely také přicházejí s funkcí mulčování. Různé možnosti mohou ovlivnit způsob, jakým uživatelé seká a zdraví trávníku.

 • Boční výboj: S touto možností jsou výstřižky trávy vyloučeny ze strany sekačky na trávník. Boční skluz může být blokován se sklopným strážcem, pokud se používají zadní výboj nebo mulčování.
 • Zadní výboj: Tato funkce má být použita ve spojení s vaku se zadní sběr. Když je taška na místě, drží otevřený zadní skluz, který umožňuje foukání výstřižků do vaku. Když je taška odstraněna, skluz se zavře a tráva buď vystřelí boční skluz nebo kapky pod sekačkou.
 • Mulching: Funkce mulčování na Honda Mowers nasměruje výstřižky dolů na trávník. Toto je ekologická možnost, protože výstřižky biodegradují a působí jako mírné hnojivo. Honda sekačky zahrnují rozřezaný systém s dvojitou čepelí (nazývaný Microcut), který rozřezává výstřižky na malé kousky, takže se rychle rozkládají.

Honda Series

Honda dělá sortiment sekaček ve čtyřech kategoriích: HRS, HRN, HRX a HRC. Ne všechny modely se prodávají na všech místech, ale lze je zakoupit u prodejce Honda.

 • HRS: Série Honda HRS obsahuje sekačky na trávu s postranním výkupem s 21palcovými řezy a velká 8palcová kola pro manévrovatelnost. Kupující si mohou vybrat z modelů typu typu nebo samohybnutí.
 • HRN: Tato série obsahuje některé z nejpopulárnějších obytných sekaček Honda a přicházejí s výkonnými motory Honda, snadným startovým rekologickým šňůrám a systémem Twin-Blade Microcut Honda, který produkuje jemnější výstřižky z trávy. K dispozici v modelech push nebo s vlastním pohonem.
 • HRX: Toto je špičková série sekačky Honda. Sekačky v řadě HRX patří mezi nejlepší možnosti sekačky Honda. a nejkrásnější. Modely v této sérii jsou samohybné a mají možnosti, jako je režim skartování listů, ovládání rychlosti s proměnnou a na některých tempotechnických řízeních.
 • HRC: Sekačky v sérii HRC jsou navrženy pro velké nebo časté používání odborníky na komerční terén. Jedná se o komerční stroje s palubami z nerezové oceli a vyztuženými strážemi a nárazníky. Kupující si mohou vybrat z modelů s push nebo s vlastním pohonem.

Kromě písmen série Honda, pokud číslo modelu končí v PDA nebo PKA, znamená to, že sekačka je model push, není s vlastním pohonem.

Další funkce

Vysoce kvalitní sekačky Honda jsou určeny pro trvanlivost a pro zajištění optimálního zážitku z řezání trávy. V rámci čtyř sérií modelů najdete několik dalších funkcí.

 • Elektrický start: Není třeba vytáhnout kabel zpětného rázu, když je k dispozici elektrický start. Většina modelů Honda však nepřichází s elektrickým startem. V současné době pouze několik modelů v řadě HRX má elektrický start schopnost, která zahrnuje použití klíče (stejně jako v autě) pro spuštění motoru sekačky.
 • Nastavitelná poloha rukojeti: Úchyty na mnoha sekačkách Honda jsou nastavitelné na délku, aby vyhovovaly potřebám jednotlivých uživatelů.
 • Rychlá Blade Stop: Volaná Roto-Stop na Honda sekačkách umožňuje tato funkce uživatelům uvolnit čepele, aniž by sekačku vypnuly. Toto pohodlí umožňuje uživatelům zastavit a vykládat výstřižky bez restartování stroje.
 • Hydrostatická převodovka: To znamená přenos naplněný tekutinou, která je obecně tišší pro provoz a vede k menšímu poškození tření pohyblivých částí. Pouze několik modelů Honda s vlastním pohonem v řadě HRX v současné době má hydrostatickou převodovku.
 • Paluba Nexite: Kdo nemusel převrátit sekačku a odtrhnout se při ztužených, přilepených travních výstřižkách? S podlahovým projektem Honda Nexite-potaženým underdeckem se tráva nelepí a paluby Nexitu jsou také navrženy tak, aby odolávaly rezavě a korozi.

Naše nejlepší tipy

Honda sekačky patří mezi nejlepší možnosti v průmyslu sekačky na trávu a následující modely obsahují řadu možností, které jsou dobře vhodné pro různé potřeby sečení. Vybrán pro vysoký výkon a schopnost zkrátit dobu sečení, kterýkoli z výběrů v této sestavě je vrcholnými v jejich kategoriích.

Honda 21 in. Variabilní rychlost nexitu 4-v-1 procházka

Lidé se mohou ve skutečnosti těšit na péči o trávník s trávníkem Honda HRX217VKA sekačkou. Náš nejlepší celkový výběr pochází z horní řady sekaček Honda HRX a je navržen tak, aby rozřezával trávu rychlé a efektivní.

Stejně jako všechny sekačky Honda Walk-Behind, HRX217VKA má šířku řezu 21 palců. Tento model se také může pochlubit ošetřeným podnožním nexitem, který zabrání lepení trávy, takže není třeba převrátit sekačku a odtrhnout se při zatvrzených ložiscích.

Sekačka s vlastním pohonem přichází s plynovým motorem Honda GCV200 (5.6 hp) To pohání rovnoměrnou hustou, vysokou trávu. Je vybaven snadným šňůrou pro zpětný ráz, nastavitelnou výšku řezání a možnosti pytlů a mulčování. Má také možnost skartování listů, která mění suché podzimní listy na malé kousky vhodné pro mulčování jako alternativa k hrabáním padlých listů.

Specifikace produktu

 • Motor: 5.Plynový motor 6 HP GCV200
 • Výška řezání: 0.75 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Není nutné tlačit
 • Easy Start Engine
 • Velká 9palcová kola pro manévrovatelnost
 • Dvojčata pro jemné výstřižky

Získejte sekačku na trávu Honda HRX217VKA v Home Depot nebo od místního prodejce Honda.

Honda 21-in. Procházka plynu 3 v 1 proměnná rychlost

Sekačky Honda jsou vysoce kvalitní stroje, takže modely špinavých letáků nejsou k dispozici-ale lidé stále mohou vlastnit sekačku Honda bez rozbití banky. Sekačka na trávu Honda HRN216VKA přichází s motorem Honda GCV170 (4.8 hp) To je dostatečně silné, aby pohánělo sekačku při řezání, takže všichni uživatelé to je řídit.

Výška řezání trávy může být upravena z 1 do 4 palců tak, aby vyhovovala většině typů trávníku, a sekačka je dodávána s snadno tajným kabelem zpětného rázu. Tento model také umožňuje uživatelům regulovat rychlost pohonu. Honda’s Microcut Twin Blades nakrájejí trávu na jemné výstřižky, které jsou dobře vhodné pro pytlování nebo mulčování. To vše může být pro poměrně atraktivní cenu.

Specifikace produktu

 • Motor: 4.Plynový motor 8 HP GCV170
 • Výška řezání: 1 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Sekačka se pohání sama
 • Levnější než jiné modely Honda
 • Nastavitelná výška řezání
 • Nastavitelná rychlost pohonu

Získejte sekačku na trávu Honda HRN216VKA v Home Depot nebo od místního prodejce Honda.

Honda Variabilní rychlost plyn chodí s automatickou syticí

Sekačka na trávu Honda HRN216VYA je v provozu podobná našemu nejlepšímu třesku pro vybírání Buck. Jedním z primárních rozdílů je jeho systém Roto-Stop Blade, který umožňuje uživateli uvolnit čepele a ponechat motor běh. Díky tomu je užitečné vyhodit výstřižky nebo něco přesunout z cesty sekačky, aniž byste museli stroj vypnout a znovu ho spustit.

Tento upgradovaný model je dodáván s motorem Honda GCV170 (4.8 hp) a uživatelé mohou upravit výšku řezu na 7 pozic v rozmezí od minimálně 1.8 palců na maximálně 4 palce. HRN216VYA také obsahuje dvojčata, které produkují malé výstřižky z trávy, které jsou dobře vhodné pro pytlování nebo mulčování.

Specifikace produktu

 • Motor: 4.Plynový motor 8 HP GCV170
 • Výška řezání: 1.8 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Schopnost uvolnit čepele bez vypnutí sekačky
 • Snadnoho nastartovatelný motor
 • Produkuje jemné výstřižky z trávy

Získejte sekačku na trávu Honda HRN216VYA v Home Depot nebo od místního prodejce Honda.

Honda 21-in. Hydrostatické tempomat nexitu

Ze série HRX s nejvyšší řadou výrobce přichází sekačka Honda HRX217HYA, model navržený pro konečný výkon a uživatelsky přívětivý zážitek. Je vybaven výkonným plynový motor Honda GCV200 (5.6 hp) Poskytnout dostatek energie pro sečení i hustou trávou bez závěsu. Tento model zahrnuje startér pro snadné pulcové zpětné kabely a poddobení nexitu, který odolává rzi a zabrání tomu.

HRX217HYA se může pochlubit tempomatem, takže uživatelé si mohou vybrat přesnou rychlost pohonu, která jim nejlépe vyhovuje. (Ostatní sekačky Honda mají přednastavené rychlosti, což může být příliš rychlé nebo příliš pomalé pro uživatele uživatele.) Mezi další výhody patří lopatky Roto-Stop, které mohou být uvolněny bez vypnutí sekačky a nastavitelnosti výšky s řezáním trávy z 0.75 až 4 palce. Uživatelé mohou sbalit výstřižky nebo používat funkci mulčování. K dispozici je možnost shreddingu listů.

Specifikace produktu

 • Motor: 5.Plynový motor 6 HP GCV200
 • Výška řezání: 0.75 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Cruise Control pro zamknutí preference rychlosti
 • Velká 9palcová kola pro manévrovatelnost
 • Funkce shreddingu listů
 • Easy Start Recoil Cord

Získejte sekačku na trávu Honda HRX217Hya v Home Depot nebo od místního prodejce Honda.

Honda HRX217VLA 21-in 4-in-1 Versamow se samohybná

Ti, kteří hledají sekačku na procházce, která opravdu jde na další kilometr, aby zjednodušila práci na dvoře. Přichází s mocným 5.Motor 6-HP GCV200, samoproběť, schopnost tažení nebo mulčování výstřižků na trávu a podnožku nexitu, aby se zabránilo hromadění trávy. Dalším prodejním bodem tohoto modelu Honda je jeho klíčový elektrický start, který eliminuje potřebu vytáhnout kabel zpětného rázu (v případě ztracení klíče je zahrnuta záložní rekopník).

S výjimkou bonusu za elektrický start je tento model podobný ostatním sekačkám Honda v řadě HRX: Uživatelé mohou upravit výšku řezu z 0.75 až 4 palce, vyberte si z různých úrovní rychlosti a v případě potřeby použijte funkci shredu listů. Kupodivu, tento dobře nabitý model HRX nemá listy Roto-Stop. Honda, ahoj?!

Specifikace produktu

 • Motor: 5.Plynový motor 6 HP GCV200
 • Výška řezání: 0.75 až 4 palce
 • Tlačení nebo samohybné: samohybné
 • Elektrický start
 • Nastavitelná výška řezání
 • Nastavitelná rukojeť
 • Dvojčata pro jemnější výstřižky z trávy

Získejte sekačku na trávu Honda HRX217VLA na Maxtoolu nebo od místního prodejce Honda.

Honda Power HRC216PDA sekačka na trávu

Honda HRC216PDA vyžaduje, aby fungovala jediná sekačka typu tlačení v naší sestavě. Přesto jeho drsná paluba a konstrukce těla vydrží časté používání profesionálních krajin. Přichází s Honda GCV160 (4.4 hp) plynový motor, který dodává dostatek energie, aby prošel vysokou a hustou trávou. Mějte na paměti, že zatímco tento motor je méně výkonný než některé modely, není vynakládána žádná síla při pohánění sekačky, takže veškerá energie jde do řezání trávy.

HRC216PDA má nastavitelné výšky řezu mezi 0.75 palců a 4 palce, aby vyhovovaly většině druhů trávníků trávníku. Má základní startér pro zpětné zákony, ale na této sekačce je posíleno prakticky všechno ostatní, včetně těžké ocelové paluby a nárazníku přední oceli. Dokonce i rukojeť přichází s větším průměrem pro pohodlnější uchopení. A má Honda standardní možnosti sekačky, mulčování nebo tašky, stejně jako dvojče pro jemnější výstřižky.

Specifikace produktu

 • Motor: 4.Plynový motor 4 HP GCV160
 • Výška řezání: 0.75 až 4 palce
 • Push nebo samohybné: Push

Získejte sekačku na trávu Honda HRC216PDA v Brothers Powersports nebo od místního prodejce Honda.

Náš verdikt

Honda sekačky na trávu jsou postaveny tak, aby vydržely, a kterýkoli z výběrů v této sestavě je nejlepší možnosti řezání trávy. Náš nejlepší celkový výběr, Honda Nexite Variable Speed ​​4-in-1 Plyn procházka za sebou, zaškrtne všechny krabice: je to samohybné, přichází s nastavitelnou výškou a má nepřekonanou palubu spodní stranu. Náš nejlepší třesk pro vybírání buck, Honda 21-in. Procházka plynu 3 v 1 proměnná rychlost má mnoho standardních funkcí Honda za atraktivní cenu.

Jak jsme si vybrali nejlepší sekačky na trávu Honda

Nákup sekačky na trávu je investice do péče a údržby vašeho trávníku, takže je užitečné trvat nějakou dobu a zvážit, která sekačka nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Honda Mowers patří mezi nejlepší možnosti na trhu dnes. bez dobrého důvodu. Mají výkonné motory a mají řadu uživatelsky přívětivých funkcí. Při výběru modelů v této sestavě jsme se zaměřili na představení různých modelů z různých série Honda Mower. Vybrali jsme pouze jeden model typu push, protože mnoho lidí oceňuje funkci samoprostředního sekačky. Profesionální krajináře však mohou upřednostňovat jednoduchost modelu typu push, věří, že tito základní pracovní koně mají méně pravděpodobné, že budou mít funkční frailties.

Nakonec jsme skončili s více modely ze série HRZ, protože nabízejí více uživatelsky přívětivějších možností. Přesto Honda ve všech svých modelech používá stejnou péči a spolehlivý motor, takže si uživatelé měli vybrat na základě svých individuálních potřeb.

Časté časté

Nákup nové sekačky na trávu je investice. Několik otázek je pravděpodobné pro ty, kteří hledají nejlepší sekačku s vlastním pohonem Honda nebo dokonce model typu push.

Q. Jsou sekačky na trávu Honda?

Ano, považujeme je za kvalitní sekačky-a nejsme sami. Ve zprávě spotřebitelské zprávy mezi Honda a Torem Honda vzala Honda na první místo.

Q. Jak dlouho vydrží sekačky na trávu Honda?

Vše záleží na tom, jak často jsou používány a jak dobře jsou udržovány. Sekačka Honda, která je pravidelně obsluhována (zkontrolujte pokyny majitele) a správně uložená může trvat 10 až 20 let nebo déle.

Q. Může Honda sekačka na trávu?

Většina sekaček Honda přichází s funkcí mulčování, což znamená, že výstřižky mohou být na trávníku ponechány na biodegradu.

Q. Jaký je rozdíl mezi sekačkou na trávu Honda a samohybnou sekačkou?

Push sekačka musí být fyzicky tlačena ručně. Zadní kola na sekačce s vlastním pohonem se otočí a pohánějí sekačku dopředu.

Q. Jak zastavím sekačku?

Chcete.li zastavit většinu sekaček na trávu Honda, jednoduše uvolněte sekundární řídítka, kterou držíte proti primární rukojeti při sečení, a sekačka se vypne.

Q. Záleží na tom, jakým směrem sekat?

Pro nejlépe vypadající trávník a nejmodernější výsledky zkuste střídat pokaždé, když sečtete.