Taška na sekačku na trávu. Taška na sekačku na trávu

Trimyxs

Zobrazit originál

Obsah:

Mulching soupravy

Universal Trimmer/Edger přílohy

Přílohy sekačky na trávu jsou zařízení, která můžete přidat do sekačky na trávu, aby se zvýšila její funkčnost. Mezi nimi patří dmychadla, tašky na sekací trávy, přílohy sekačky na trávu. Tyto přílohy usnadňují dokončení práce na dvoře rychleji a efektivnějším způsobem.

Připevnění ke sekačům na trávu je užitečné při čištění listů a trosek z vašeho trávníku. Usnadňuje se dostat do těsných a komplikovaných míst. Navíc silný tok vzduchu vám pomůže přesunout zbytky. Příkladem je listy mokré z ranní rosy nebo ty zaseknuté v rozích a proti zdi a ploty. Mokré a vlhké listy se často pohybují. Důvodem je to, že váha a lepivost výstřižků mokrých tráv může zašpinit vaše lopatky sekačky na trávu. Připevnění dmychadla způsobí, že lehká funguje při čištění listů a trosek z vašeho trávníku.

Vak s ořezáváním trávy vám pomůže snížit nepořádek a zjednodušit vaši zahradnickou rutinu. Výstřižky v tašce nelze ofouknout větrem nebo sledovat do vašeho domova nebo jiných částí zahrady. Budou shromažďovány v tašce, spíše než budou foukány nebo uvězněny v rostlinách nebo květinových záhonech. Vak s taškou trávy ukládá a přepravuje výstřižky z trávy pro snadnou likvidaci. Takže budete mít k dispozici více volného času, abyste si mohli užít svou zahradu místo toho, abyste se vypořádali s kryté krajinou a chaotickými trávníky.

Jsou tašky sekačky na trávu opravdu univerzální?

Jednou z nejběžnějších otázek o pytlích sekačky na trávu je, zda jsou univerzální a mohou se hodit ke všem typům sekaček. Odpověď je ne. Tašky sekačky na trávu nejsou univerzální a je nezbytné zvolit si tašku, která odpovídá značce a modelu vaší sekačky.

Každá značka a model sekačky má specifickou velikost a tvar vypouštěcího skluzu, ke kterému se připojuje taška sekačky na trávu. Použití sáčku, který se nehodí správně.

Před zakoupením tašky sekačky na trávu zkontrolujte specifikace výrobce, abyste se ujistili, že taška se hodí vaší sekačce. Můžete také měřit vypouštěcí skluz vaší sekačky a porovnat ji s rozměry vaku, který chcete zakoupit.

Mulching soupravy také poskytují významné výhody. Mulching souprava může zlepšit zdraví vašeho trávníku. Mulčování pomáhá snižovat odtok vody a udržuje půdu volně a prodyšnou. Umožňuje esenciálním minerálům a živinám sáhnout hluboko do kořenů trávy. Rovněž umožňuje, aby se škodlivá semena plevelů byla uvězněna v mulčování místo toho, aby dosáhla půdy. Takže minimalizuje nový růst plevelů.

Mulching je přátelská praxe. Vytváříte výstřižky trávy do malých kusů. Kusy zůstávají na trávníku, což způsobuje méně odpadu a zdravější trávy. Použitím mulčování sady můžete snížit svou uhlíkovou stopu. Mulčování snižuje vaše používání hnojiv, herbicidů a dalších škodlivých produktů.

Univerzální zastřihovač a příloha Edger je snadno použitelné zařízení. Příkladem takového připoutání jsou Trimyxs. Umožňuje vám rozšířit schopnosti sekačky na trávu. Využití maximum z vaší sekačky nebylo nikdy snazší. Ušetří vám značné množství doby oříznutí. Tato připoutanost je ergonomicky přátelská. Namontováním se sekačkou na trávu, umožňuje méně opotřebení a únavu na vašem těle. Převod zastřihovače trvá několika sekund.

Závěr

Přílohy sekačky na trávu jsou skvělým způsobem, jak zvýšit svůj zážitek ze sečení a ušetřit čas. Se správnými přílohy můžete sekat trávník rychleji, provádět podrobnější práci a získat lepší výsledky. Přílohy mohou učinit sečení příjemnějším zážitkem tím, že zkrátí čas a úsilí, které musíte věnovat. Ať už jste profesionální krajinář nebo víkendový válečník, přílohy sekačky na trávu jsou užitečnou investicí.

Jaké přílohy sekačky na trávu používáte?

Jak připojit chytač trávy ke svému trávníku?

Rutina sečení trávníku nejen zahrnuje sečení, ale také zajistit, aby trávník bez viditelných výstřižků na trávu také. Jen sečení je zábava, ale muset projít celý trávník ještě jednou, aby se odstranil nepořádek, vypadá jako potíže. Čištění oblasti po sečení je zvláště hlavním problémem pro lidi s velkými yardy. Použití travního chytače připojeného k vaší sekačce shromáždí všechny výstřižky z trávy při sekání, což vám ušetří potíže s čištěním nepořádku poté. Existují různé typy chytačů trávy, v závislosti na typu a situaci sekačky. Mnozí sedí na trávníku již na zádech pevnou sběrnou tašku, jiní mohou použít odnímatelné řešení na zádech nebo na straně. A existují také řešení, že můžete na zadní straně trávníku města. Ať už je řešení jakéhokoli, můžete snadno připojit chytač trávy k vaší jízdě nebo zatlačit sekačku.

Jak připojit chytač trávy ke svému trávníku:

Připojení travního chytače k ​​trávníku je relativně snadné, ale záleží na typu trávníku a typu chytače trávy.

 • Připojení zadního chytače trávy k jízdní sekačce zahrnuje tři hlavní kroky. Nejprve musíte připojit držák pro držení tašky pro chytač k vaší trávy. Poté položte tašku chytače na držák a zamkněte ji na místo. Nakonec připojte tašku chytače k ​​bočnímu propuštění vaší jezdecké sekačky pomocí trubice.
 • Chcete.li připojit zadní trávu k push sekačce, otevřete zadní vypouštěcí uzávěr. Poté otevřete/zachyťte háčky tašky. Připojte tašku chytače k ​​zadnímu výboji vaší sekačky a zamkněte jej na místo s háčky.
 • Připojení boční trávy k push sekačce je trochu jiné. Nejprve najděte oblast instalace pro boční výtok se všemi jeho háčky a svorky. Poté nainstalujte vypouštěcí skluz a sestavte tašku chytače. Poté nainstalujte tašku chytače, připojte jej k bočnímu výkupu a najděte jej na místo s háčky a svorky.

Připojení travního chytače k ​​jakékoli trávy vám zabere 30 až 45 minut maximální. Po průvodci krok za krokem to pro vás bude mnohem jednodušší. Pojďme tedy projít postupy krok za krokem pro tři výše uvedené kategorie.

 • 1 věci, které je třeba zvážit před zahájením instalace chytače trávy:
 • 2 Připojte zadní trávu chytač k jezdecké sekačce:
 • 2.1 Krok 1: Příprava:
 • 2.2 Krok 2: Nainstalujte držák:
 • 2.3 Krok 3: Nainstalujte přílohu sáčku a tašky:
 • 2.4 Krok 4: Připojte chytač k bočnímu výboji:
 • 3.1 Krok 1: Příprava:
 • 3.2 Krok 2: Najděte oblast instalace:
 • 3.3 Krok 3: Sestavte chytač trávy:
 • 3.4 Krok 4: Nainstalujte chytač trávy:
 • 4.1 Krok 1: Příprava:
 • 4.2 Krok 2: Nainstalujte boční vybíjení:
 • 4.3 Krok 3: Sestavte chytač trávy:
 • 4.4 Krok 4: Nainstalujte chytač trávy:

Věci, které je třeba zvážit před zahájením instalace chytače trávy:

Než začnete instalací chytače trávy, musíte nejprve zvážit některé věci:

 • Kde připojit chytač trávy: Všichni trávník určili oblasti pro připojení nových příloh. Pro různé značky a modely jsou tyto oblasti na různých místech. Chcete.li najít správnou oblast pro správné připojení, obraťte se na příručku výrobce, která přišla s sekačkou nebo přílohou, pokud je to možné.
 • Nejprve bezpečnost: Některé přílohy jsou nainstalovány v blízkosti čepele. Je dobré nosit ochranné rukavice, aby se za těchto okolností zabránilo zranění kvůli ostrým okrajům.
 • Nástroje: Udržujte základní nástroje, jako je nástěnný klíč, šroubovák a dvojice kleště.

Připojení zadního travnatého chytače k ​​vaší jízdní sekačky:

Existuje několik typů chytačů zadní trávy. Některé modely jsou připojeny k zadní části sekačky a používají výboj backendu. Obvykle jsou pevné a součástí sekačky. Pokud vaše sekačka použije boční výtokový port, můžete použít trubici k připojení zadního travnatého chytače s bočním vybíjením. Posledním typem je ten, který je tažen za jízdní sekač nebo traktor trávníku. Tyto jednotky pracují odděleně od sekačky a odstraňují výstřižky a další zbytky z trávy. Pro tuto poslední kategorii není třeba sekat. Stačí jen jízda na trávě určitou rychlostí.

Nyní se podíváme na 2. typ, zadní travní chytač pracující s bočním vypouštěcím portem. Před zahájením instalace se ujistěte, že máte připravené následující věci:

 • Držák pro držení tašky/tašky chytače.
 • Tašky chytače, které chcete nainstalovat.
 • Ořechy nebo šrouby pro držení držáku a tašek na místě.
 • Trubice pro připojení chytače trávy k bočnímu propuštění sekačky.
 • Nástěnný klíč.

S těmito věcmi připravenými spusťte instalační postup:

Krok 1: Příprava:

Zaparkujte sekačku na plochém otevřeném prostoru a vypněte ji. Ujistěte se, že parkovací brzda je zasnoubena, protože nechcete, aby se sekačka při připevňování chytače valila. Ujistěte se, že máte rukavice.

Krok 2: Nainstalujte držák:

Chcete.li nainstalovat držák, musíte nejprve připojit šrouby držáku k zadní části sekačky. Vyhledejte oblast pro připojení těchto šroubů pro váš konkrétní model sekačky. K utažení šroubů použijte zásuvkový klíč. Poté, co jsou šrouby na svém místě těsné, připojte držák k zadní části sekačky se šrouby, které ji drží na místě.

Krok 3: Nainstalujte přílohu sáčku a tašky:

Dalším krokem je připevnění připojení sáčku k držáku a poté do něj vložení. Připevnění pytle je dodáváno s pinterem. Vyjměte špendlík Cotter a umístěte přílohu do středu držáku. Pomocí zásuvkového klíče utáhněte šroub, který zamkne přílohu sáčku na držáku.

Poté vložte kotterský kolík zpět na své předchozí místo. Tím je připojena sestava držící taška. Jediné, co teď musíte udělat, je umístit tašky do připojení k tašce.

Krok 4: Připojte chytač k bočnímu výboji:

Pomocí trubice připojte chytač trávy k bočnímu výkupu tak, aby zbytky trávy z vypouštění přímo do chytače. Trubka má dva konce. Připojte jeden z jeho konce k bočnímu výboji a zamkněte jej na místě.

Vložte svůj druhý konec do otvoru na chytači trávy a zamkněte jej dvěma háčky. S tímto krokem je postup instalace dokončen.

Ujistěte se, že příloha je pevná tím, že na něj ruku naneste blbec. Pokud se kolísá nebo spadne, znamená to, že šrouby nebo matice upevňovací matice v tašce nebyly těsné. Tyto šrouby a ořechy by měly být těsné, aby chytač nespadl kvůli hmotnosti trávníků.

Připojení zadního travnice k push sekačce:

Sledujte průvodce krok za krokem a připojte zadní trávu k push sekačce.

Krok 1: Příprava:

Zaparkujte sekačku na plochém otevřeném prostoru a vypněte ji.

Krok 2: Najděte oblast instalace:

Vyhledejte oblast, kde bude připevněna sestava chytače. Můžete se poradit s příručkou výrobce, abyste našli správnou oblast, ale vizuální kontrola by obvykle stačila. Instalační oblast bude mít háčky, šrouby nebo závěsy, aby držela sestavu. Vyčistěte tuto oblast látkou.

Krok 3: Sestavte chytač trávy:

Travní chytač bude mít dvě hlavní části, tašku a rám pro držení tašky. Musíte sestavit tyto dvě části. Těžká část, i.E., Rám by měl být na dně, držet tašku a držadlo sáčku by mělo být namířeno nahoru, takže jej můžete snadno chytit.

Nejpřesnější a nejjasnější informace o tom, jak sestavit chytač trávy, naleznete v pokynech, které přicházejí s chytačem. Pokud to nemáte, zkuste to najít na internetu.

Krok 4: Nainstalujte chytač trávy:

Ukažte zadní výtok sekačky a připevněte k ní chytač, držte jej na místě s háčky, šrouby nebo svorky.

Ujistěte se, že chytač nespadne, když se na něj použije síla. S otonem pevně na místě je vaše sekačka připravena k akci znovu.

Připojení bočního chytače trávy k push sekačce:

Sledujte průvodce krok za krokem a připojte boční chytač trávy k vaší sekačce:

Krok 1: Příprava:

Zaparkujte svou sekačku na plochý otevřený povrch a vypněte ji.

Krok 2: Nainstalujte boční vybíjení:

Pokud vaše sekačka již nemá boční vybíjení, připojte nový. Za tímto účelem nejprve najděte oblast pro připojení bočního vypouštěcího skluzu, nezasažte oblast bočního propuštění a poté nainstalujte skluz v této oblasti a držte ji na místě s jeho šrouby a háčky.

Ujistěte se, že je skluz pevně připojen.

Krok 3: Sestavte chytač trávy:

Jako zadní chytač má boční chytač dvě části, rám a tašku. Rozdíl je v tom, že pro boční chytač jde rám uvnitř tašky.

Vložte rám do tašky pro chytač. Taška má vinylové vazby pro držení háčků rámu. Tvrdá část chytače by měla být na dně a držadlo by mělo směřovat nahoru a ven, abyste ji mohli snadno chytit.

Krok 4: Nainstalujte chytač trávy:

Připojte věšák tašky pro chytač k rukojeti sekačky. Při připojení chytače trávy k sekačce se ujistěte, že jeho otevření se vejde přímo do skluzu s otočným nebo některými háčky nebo svorky, aby jej zamkl na místě.

Ujistěte se, že chytač trávy je pevně připojen a nespadne, když se na něj použije síla. S tímto hotovo je vaše sekačka připravena znovu sekat, aniž by se šířila výstřižky z trávy po celém trávníku.

Výhody používání travního chytače:

Nejviditelnější výhodou použití travnice je to, že vám ušetří potíže s čištěním trávníku po dokončení sečení.

K výrobě kompostu můžete použít výstřižky trávy shromážděné v chytači. Takže chytač trávy vám umožňuje znovu použít trávu trávníku.

Kromě toho může chytač trávy chránit váš trávník před šířením nemoci. Je dobře známo, že výstřižky z trávy mohou způsobit houby a další problémy. Když se výstřižky bezpečně shromažďují v chytači, nemusíte se starat o zdraví trávníku.

Závěrečné poznámky:

Po sečení musí důkladně vyčistit trávník. Chytač trávy připojený k vaší sekačce pomáhá sbírat trávu a má za následek přátelský a čistý trávník. Existuje více možností, v závislosti na typu a situaci na trávu. Připojení travního chytače k ​​vaší sekačce není obtížné. Tento blog pomáhá s některými pokyny, jak připojit chytač pro různé druhy strojů.

Odstraňování problémů se sekačkou trávy trávy

Zastavení každých 5 minut, aby se vyčistila spodní strana sekačky, není moc zábavná! Problémy chytače trávy mohou být tak nepříjemné.

Odstraňování problémů s chytačem trávy sekačky na trávu? Běžné problémy s chytačem trávy, jako je shlukování, ucpávání, nesestříhaná tráva a taška na trávu, které se nenaplní, jsou způsobeny:

V této příručce budu pokrývat všechny nejběžnější problémy chytače trávy a jejich řešení.

Hlavní nebo tupá čepel je velmi často kořenovou příčinou problémů s pytlem. Ostření nebo výměna opotřebované čepele zlepší výkon pytlů.

Pokud potřebujete více nápovědy, podívejte se na video „Blade Sharnistening.“

Ostření video pokrývá bezpečně naostření čepele na sekačce i mimo něj. Zahrnuje také vyvážení čepele a utažení šroubu čepele ke specifikaci.

Co je mulčování?

Žiji v Irsku a hodně prší; Někdy trvá trvale a pokud potřebujete řezat trávu, pak musíte nakrájet mokrou trávu. Ucpávání ucpávání trávy je obvykle způsobeno řezacím podmínkou, ale je také běžně způsobeno opotřebovanou řezací čepelí.

Čepel je obchodní konec a musí být ve stavu špičky.

Chute. ucpaný skluz může samozřejmě příznakem základního problému. Vyčištění skluzu tedy nemusí problém vyřešit. Zkontrolujte poškození nebo staré nahromadění suché trávy.

Čistá. stará tráva na palubě může způsobit problémy. Pravidelné čištění zabrání nahromadění a prodloužení života sekačky.

Ostření. ostrá čepel vyřeší spoustu problémů s řezáním a sběrem.

Mokré trávy. samozřejmě je mnohem těžší než suchá tráva a pracujícím motorem nebude hozena až do travního sáčku/krabice. Také se drží spodní strany sekačky, což způsobuje ucpání a brání se plnění travního chytače. Sekačky neřezávají vlhkou/mokrou trávu velmi dobře, zvláště pokud je vysoká.

Výška. co výška řezání? Může být nastaven příliš nízký. Vím, že to zní zřejmě, ale zkuste zvednout výšku paluby, a pokud chcete přísnější řez. vypusťte palubu a znovu odřízněte. V ideálním případě by vaše sekačka neměla stříhat více než palec trávy; Požádejte to o to, aby udělal více a kvalita snižovala.

Zkuste pravidelně řezat a udržujte svou sekačku čistou a bez suché trávy. Zvažte potažení spodní strany paluby pomocí teflonového nepřilnavého povlaku; Pomáhá snižovat ucpání trávy.

Tallgrass. Tallgrass je tvrdý na sekačce, zvláště pokud ji žádáte, aby nakrájel trávník pevně s jedním řezem. Tallgrass způsobí ucpání sekačky.

 • Možnost 1. Rychlá oprava je stříkat palubu WD40; Pomáhá to, ale nebude to trvat.
 • Možnost 2. SPRARELA SHORE s povlakem DuPont Teflon.
 • Možnost 3. Nastříkejte palubu podložkou postele, moje preferovaná možnost. Pracuje na traktorech, jezdcích a sekačkách.

Mulčování

Jak víte, mulčování čepelí naseká trávu velmi jemně a odhoďte ji zpět na trávník, kde pomáhá krmit trávník. Mulčování čepelí jsou navrženy speciálně pro tento úkol, ale mohou způsobit spoustu problémů s ucpáváním, zejména pokud je tráva dlouhá nebo vlhká.

Mulching čepele prostě nepohybují trávu efektivně, protože nejsou navrženy na. Pracují nejlépe, když je tráva řezána, pravidelně a v malém množství.

taška, sekačku, trávu

Mulching lopaty nejsou navrženy tak, aby shromažďovaly.

Mulčování vysoké mokré trávy nebude fungovat; Čepel je navržena tak, aby najednou řezala jen malé množství trávy.

Hybridní mulčování čepele

Jak víte, skutečná sekačka mulčování neshromažďuje; Jeho funkcí je jemně nasekat a upustit odříznutí. Tento typ řezání je pohodlný; Je to mnohem méně práce než vyprázdnění travního sáčku, který dalo výrobcům sekačky nápad.

Hybridní čepel (3 v 1). sekačka, která to všechno dělá, shromažďuje, mulče a vypouští. No, dělá to v pořádku, ale pokud se podmínky stanou náročnými, kvalita trpí, zejména pokud jsou podmínky mokré.

Stížnost, kterou slyším nejvíce s mulčujícími čepelemi 3 v 1-nenaplní travní chytač. Řešení. Odstraňte mulčování čepele a namontujte čepel z výtahu.

Pokud nechcete mulč, změňte čepel pro lopatku výtahu; Eliminujete spoustu ucpávání, shlukování a napůl naplněných travních tašek.

3 v 1. Hybridní mulčování čepele je ve všem trochu v pořádku.

Čepel výtahu je také známá jako 2 v 1, tzv., Protože to tašky a výboje. Výtahová čepel vysává trávu vzpřímeně před řezáním a pohybujícím se výstřižky do tašky.

Jsou určeny pro sběr trávy a jsou k dispozici v nízkém, středním a vysokém výtahu. Čepel s vyšším výtahem bude vyžadovat výkonnější motor. Výtah je vytvořen zakřivením nahoru po koncové hraně čepele. Čím vyšší je výtah, tím lepší je pytel. Pokud máte rádi pytlování. potřebujete výtahovou čepel.

Honda 3 v 1. Honda Hybrid Mulching Blade je nejlepší v oboru. Bohužel to nelze namontovat na jinou sekačku. Důvod, proč je Honda tak dobrý v mulčování a shromažďování. nastavení Twin Cut Blade. Twin naskládané čepele, které pracují společně, umožňují čepele mulče a pohybují výstřižky. Chytrý!

Travní taška se nenaplní

Travní taška/krabička, která se nenaplní, má několik pravděpodobných příčin. Zjevné: jsou ucpané skluz, došková tráva, poškozená nebo opotřebovaná čepel, nedostatečná škrticí klapka a špatný výkon motoru.

Thatched. doškový taška na trávu je běžný problém. Na konci sezóny se často čistí sekačky (dobře, někteří to), ale tašky zřídka dělají. Prozkoumejte svůj taška/krabici jako průvodce; Když jste drženi na světle, měli byste být schopni vidět skrz to. Pokud vzduch nemůže projít taškou, pak se tráva nebude přenášet do vaku.

Tuhý kartáč odstraní starou doškovou trávu, nebo lépe, použijte energetickou podložku. Čištění. Úlohu provádí tuhý kartáč nebo napájecí pračka.

Clugs Clogs. ucpaný skluz může být příznakem základního problému. Vyčištění skluzu tedy nemusí problém vyřešit. Zkontrolujte poškození nebo staré nahromadění suché trávy. Nahromadění trávy nebo poškození spodní strany paluby může způsobit, že tráva chytí a ucpává.

Povlak paluby. spodní strana paluby by měla být hladká tak, aby se tráva volně pohybovala kolem paluby, nahoru po skluzu a do tašky. Dupont dělá teflonový nepřilnavý povlak, který pomáhá snižovat ucpání trávy.

Čištění. přesuňte sekačku na vhodné místo, protože trochu ponechává nepořádek. Stačí připojit a zapnout zahradní hadici. Začněte sekačku a zapojte čepele.

Proč se trávy trávy?

Travní tahy jsou obvykle způsobeny špatně padnoucím nebo poškozeným chytrým trávníkem. Pokud zjistíte, že váš chytač trávy je poškozen, zvažte nákup nového, jsou k dispozici k nákupu s kovovým rámem nebo bez něj.

Zkontrolujte, zda taška/krabice sedí správně proti tělu sekačky. Pokud je uvolněný nebo poškozený, je to proudění vzduchu a trávy do sáčku.

Pokud je vše v pořádku s chytačem trávy, jděte do toho a vyměňte si čepel.​

Taleny jsou opravdu otravné; Zkontrolujte, zda se bagger pohodlně uzavírá.

Zkontrolujte poškození čepele. vadná čepel může způsobit vibrace, nerovnoměrné řezání a špatný sběr trávy. Prohlédněte si čepel, kontrolu na poškození, nesprávné vyrovnání nebo ohnuté nebo zlomené koncové/přední okraje.

Ostření

Čepele je třeba udržovat ostré. Doporučuji asi dvakrát za sezónu nebo více, v závislosti na terénu. Je zřejmé, že pokud je vaše čepel nudná, může to způsobit nejrůznější problémy, včetně blokovaných problémů s Chute a Grass Catcher. Podívejte se na nástroje pro údržbu čepele zde; usnadňují proces ostření tuny.

taška, sekačku, trávu

A pokud potřebujete video o procesu, pokrývá ho zde, ostření čepele na sekačce i mimo něj.

Impact. Když Blades zasáhne něco tvrdého, dobře, víte! Poškození způsobuje vibrace a nejrůznější problémy s řezem.

Bent. ohnuté lopatky nelze opravit; jen jděte do toho a vyměňte je.

Co je PTO Slip?

Spojka čepele nebo PTO (vzlet napájení) nebudou namontovány na všechny traktory na trávu, ale je snadné je najít; žije přímo pod motorem. Systém spojky není běžný na sekačkách, ale Honda a Toro je nabízejí na modelech vyššího konce.

Může to být manuální nebo elektrické; Ať tak či onak, jeho úkolem je zamknout klikový hřídel motoru na kladku čepele, když zapojíte čepele na tlačítko nebo páku. Spojka, jako spojka v autě, se bude opotřebovat, a když to tak je, způsobí to, že spojení mezi motorem a palubou sklouzne.

Mezi příznaky patří špatná sběr trávy, neřezaná tráva a někdy hořící vůně.

PTO. Zkontrolujte systém PTO. Manuální verze je zapojena kabelem. Žije na klikovém hřídeli, přímo pod motorem. Zkontrolujte, zda kabel tahne páku PTO celou cestu.

Montáž. výměna PTO není obtížné, ale letecké nástroje by to opravdu usnadnily.

Zkontrolujte stav pásu paluby

Opotřebení pásu je také běžným důvodem pro ucpání skluzu; Zkontrolujte poškození a trháním obecného opotřebení opakovaného pásu. Nový pás přeneste více napájení motoru na řezací čepele a zlepší výkon řezání a plnění vaku.

Typy a délky pásů budou specifické. Některé značky budou fungovat pouze pomocí pásů OEM (výrobce původního vybavení); Podívejte se na „Výměna pásu sekačky.“

Pokud potřebujete procházku nebo jízdu sekačky, ložiska, nástroje pro ostření atd., Podívejte se na Amazon.odkaz com níže.

Nosí. řezací paluba, která sklouzne, bude při sběru méně efektivní.

Zkontrolujte pás, zda není napětí, praskání, zasklení nebo kontaminaci.

Poškozené. poškozené pásy způsobí vibrace a špatný obecný výkon.

Typický pás paluby může trvat 4. 5 let.

Zkontrolujte výkon motoru

Rovněž stojí za zvážení, je správně sada škrticí klapky? Při řezání by mělo být nastaveno tak, aby se rychle/spustilo. Běží motor tak, jak by měl? Pokud je napájení motoru sníženo, sekačka může stále dobře prořezat, ale při sběru bude méně efektivní.

Na začátku každé sezóny by měla mít sekačku s malým motorem nebo sekačkou procházky.

Typy a délky pásů budou specifické. Některé značky budou fungovat pouze pomocí pásů OEM (výrobce původního vybavení); Podívejte se na „Výměna pásu sekačky.“

Špatný plyn

Staré palivo je číslo jedna příčinou špatného výkonu motoru, použijte stabilizátor plynu v zimě, aby pomohl chránit karburátor sekačky na trávu; Podívejte se na „Odstraňování problémů s karburátorem.“

Vyladění-sekačky jako vyladění alespoň jednou za sezónu.

Související otázky

Jak funguje chytač trávy? Travní chytač pracuje tím, že sbírá trávu, která je hozena do tašky silou křídel sekačky. Travní chytač funguje nejlépe, když jsou stěny vaku/krabice čisté, aby ho mohl rychle projít nucený vzduch z čepele.

Hej, jsem John, a jsem kvalifikovaný servisní technik s červenou pečetí s více než dvaceti pěti lety.

Pracoval jsem na všech typech mechanického vybavení, od automobilů po travní stroje, a tento web je místo, kde sdílím hacky, tipy a zasvěcené know-how.

A nejlepší část. je to zdarma!

Sekačka na trávu, která nezískává trávu? Vyzkoušejte těchto 9 snadných oprav

Jednou z velkých věcí na sekačkách na trávu jsou zbytky výstřižků na trávu.

Ano, čtete to správně. Zbylé výstřižky jsou skvělé. Nyní mohou být mírnou bolestí k čištění, zejména když se drží na vašich nohou a botách po péči o trávník v hezký den. Ale to jsou základní náklady na podnikání.

To, co nemůžete popřít, je jejich užitečnost. Výstřižky lze použít jako mulč pro květinové záhony nebo v kompostování zásobníků. Mohou také být ponecháni tam, kde jste sekali rozložit a stát se přirozeným hnojivem pro váš trávník.

Pokud si to myslíte, je to jedna z výhod mít tašku na travnici pro vaši sekačku. Nemusí tam být, aby chytil trávu, abyste mohli tyto výstřižky vyhodit. Může to pomoci přepravit vaše výstřižky na vaše květinové záhony nebo kompostovací koše. Tašky pro chytače trávy se stávají vaším snadným a efektivním transportérem výstřižků.

To znamená, pokud sekačka na trávu nezachytí trávu, jak je navržena.

Pokud vaše sekačka nezvedne trávu tak, jak má, nebojte se. Níže najdete devět snadných oprav, které si můžete vyzkoušet na sekačce, a doufejme, že napravíte cokoli.

Pojďme se tedy napravit, aby se vaše sekačka mohla vrátit zpět ke sběru nahoru trávu, jako by byla navržena!

Vyzkoušejte těchto 9 oprav

Taška na trávu je již plná

Možná jste právě začali sekat nebo jste se neseli natolik, aby byla taška plná. To neznamená, že taška nestojí za to se odhlásit a ujistit se, že je skutečně prázdná.

Zatím si netřást hlavou. Přemýšlejte o tom. Když jste se naposledy posekali, vzpomněli jste si, že jste tašku vyprázdnili, když jste to skončili? Možná jste byli ve spěchu a jen odložili sekačku a zapomněli jste sundat tašku a vyprázdnit ji.

Byly učiněny horší chyby. Také to neubližuje, aby se to vyloučilo jako možný problém. Pokud je to plné, dobře, identifikovali jste problém. Nyní to musíte vyprázdnit a jít dál.

Taška na travnici je nainstalována nesprávně

Pokud je to problém, bude vám to trvat asi pět sekund. Začněte sekat a podívejte se na tašku. Vidíte, jak ořezán trávou fouká z sekce mezi sekačkou a taškou?

Pokud je odpověď ano, pak víte, že taška je nainstalována nesprávně, zejména na místě, kde výstřižky foukají místo dovnitř.

To by měla být snadná oprava.

Taška chytače trávy je poškozena

Pokud před použitím provádíte vizuální kontrolu sekačky, měli byste se vyzvednout jakékoli poškození tašky na chytač v rámci předběžného rituálu. Taška Catcher je však také položkou, kterou se snadno přehlédne, protože nemá nic společného s zahájením a zastavením samotného sekačky.

Je to také taška a je náchylná k roztržení. Nebo to může být starší a roky používání a přirozené zhoršení se toho dohnalo. Není divu, že jednou a chvíli naleznete poškození, které může způsobit, že tráva bude taška úplně chybět.

Pokud najdete poškození, pravděpodobně budete muset vyměnit tašku. Minimálně budete muset provést dočasnou opravu. Ať tak či onak, problém jste našli.

Tráv je ucpan

Zde je dobrý důvod k čištění po každém sekaně. Je to také jedna z oblastí, která často po sekaně chyběla.

Ano, zametl jsi. Otřela sekačku. Vyprázdnil tašku. Udělal jsi všechno, co jsi měl.

Možná jste zapomněli zajistit, aby byl natáčení trávy vyčištěno. Víte, malý prostor, který odděluje spodní stranu sekačky od tašky Catcher? Je to jedno z nejjednodušších míst pro výběry, a pokud je vlhká, otřesete se a ucpávejte cestu.

taška, sekačku, trávu

Pokud v ní má stránku tráva, pokračujte a vyčistěte ji a zjistěte, zda to pomůže opravit váš problém.

Když už mluvíme o čepelích sekačky

Když kontrolujete svou trávu, podívejte se na čepele sekačky. Jsou poškozeny? Jsou nainstalovány správně?

Poškozené čepele budou fungovat neefektivně, což znamená, že vaše tráva bude sekána neefektivně. To neznamená jen špatně řezaný trávník, může to znamenat téměř žádné řezání. To by vysvětlovalo, proč máte stěží na nulové výstřižky. Vaše čepele prostě neřezávají ani neřezávají natolik, aby se zvedly.

Pokud jsou čepele nainstalovány nesprávně nebo vzhůru nohama, vaše sekačka nevytvoří efektivní vakuum pod palubou sekačky. To zabrání nasávání výstřižků do vaku. Nejjednodušší způsob, jak zkontrolovat instalaci, je vizuálně zkontrolovat polohu plachty (část čepele, která se křivky).

Pokud se to zakřiví směrem k palubě, je nainstalována správně.

Pokud se však zakřivuje, pak se čepel stříhá, ale přirozeně klepe na ořezání zpět na zem místo nahoru a do tašky.

Nerovnoměrná půda

Sekáš na nerovnoměrné půdě?

Sekáte jakoukoli oblast mimo oblast, kterou byste normálně sekali? Jinými slovy, byla vaše sekačka, která zvedla trávu v pohodě, kdykoli jste sekali pěkný, plochý trávník, ale dnes jste se rozhodli sekat kopec nebo příkop a nyní má vaše sekačka problémy s vyzvednutím trávy?

Pokud sekáte nerovnoměrnou půdu a nyní máte problémy s chytání trávy, je to pravděpodobně proto, že sekáváte nerovnoměrnou půdu a sekačka dělá to, co je navrženo k tomu.

Přemýšlejte o tom tímto způsobem. Pokud například sekáte úzký příkop a kola na levé straně sekačky jsou na boku příkopu, která se svažuje po jedné cestě a kola na pravé straně sekačky jsou na boku Ditch, který se svažuje opačným způsobem, kolik místa máte pod sekačkou?

Prostor než váš běžný trávník.

Pokud si to dokážete představit, máte pod sekačkou mnohem více místa, než by vaše čepele normálně řezaly. Prostor pod sekačkou znamená méně vakua pod sekačkou. To vede k dalšímu výstřihům na zemi a méně v tašce.

Totéž platí pro jakýkoli terén, který způsobuje, že část sekačky je vyšší než jiná část. Pokud tráva pod čepele není ani hezká, budete mít neefektivní vyzvednutí trávy.

Výška sekačky

Tentokrát jste však nedovolili, aby se tráva stala tak vysoko nebo silnou, ale od minulosti jste spustili kola zpět dolů?

Je to další z těch věcí, které se snadno přehlédne, ale výška kola může mít stejný účinek jako sečení nerovného terénu. Pokud jsou kola vyšší a tráva je kratší, vaše sekačka bude mít více místa pod čepele. místnost znamená více výstřih na zemi a méně v tašce.

Mokré trávy

Pokud je tráva mokrá, pravděpodobně už víte. Sekačky a mokré trávy nejsou přátelé a vlhká tráva se neradi zvedla.

Ne, vlhká tráva ráda podloží se a shlukuje a shromažďuje na povrchové ploše pod palubou sekačky a na čepelích a v trávě.

Mokré trávy se skoro ráda sbírá všude, ale v tašce chytače.

Počkejte, až tráva vyschne a zkuste to znovu. Budete více než pravděpodobné, že vyzvednete trávu s malými až žádnými problémy.

Rychlost

Dobře, vaše sekačka běží a stříhá. Zabývali jste se dalšími dosud uvedenými problémy a všechno se zdá být v pořádku, ale vaše sekačka stále nezískává výstřižky trávy.

Pokud je tomu tak? Když tlačíte a sekájete, zní to stejně nebo slabší? Existují období, kdy se cítí, jako by se čepele mohly otáčet rychleji, pak pomalejší a pak rychleji? Nebo má pocit, že je to jen pomalejší, i když je vaše napájení dobré jít?

Pokud tomu tak je, můžete mít problémy s motorem nebo motorem (v závislosti na typu sekačky, kterou máte) nebo dokonce problém s pohonným systémem. V tomto okamžiku byste se měli poradit s příručkou vašeho výrobce, kde najdete problémy s řešením problémů s RPM sekací sekací a ovládacími prvky pohonů.

Závěr

Když máte sekačku, která je navržena tak, aby vyzvedla trávu a nedělá to, je snadné frustrovat.

Pokud však projdete devíti možnými problémy výše, zjistíte, že řešení je jednoduché a snadno řešit, aniž byste se frustrace dostali k lepšímu z vás.

Ahoj! Jsem Craig a jsem zakladatelem analytiků Appliance. Pokud jde o spotřebiče a cokoli elektrického, vždy jsem miloval otevírání věcí, zjistil jsem, jak fungují, a opravuji je a opravuji je. Tento web je místo, kde sdílím rady zdarma od sebe a našich odborníků, abych pomohl našim čtenářům vyřešit jejich problémy s zařízením/HVAC a ušetřit peníze. Přečtěte si více

Ahoj! Jmenuji se Craig a já jsem založil analytiky zařízení v roce 2017.

Mým posláním je pomáhat našim čtenářům řešit problémy související s zařízeními bez placení nosu pro dodavatele nebo zcela nový model. Připojuji se s odborníky z celého HVAC, opravy zařízení, kutilství, abych sdílel bezplatné odborné rady, které vám ušetří čas, stres a peníze.