Zastřihovač pro zastavení trávy při vysokých rychlostech důvod pro benzín

Důvody pádu motocyklu. Sekačka na trávu nevyvíjí plnou sílu

Každá osoba, která vlastní zemi nebo pozemek. Nyní přišel na záchranu zastřihovač trávy, který úspěšně nahradil obvyklý cop v této oblasti. Tato jednotka je velmi pohodlná v práci, ale stejně jako jakýkoli mechanismus, také kvůli obtížným pracovním podmínkám nebo nesprávnému provozu, je charakterizována selháním. Situace jsou docela běžné, když zastřihovač pro trávu nezískává dynamiku. Abychom pochopili tento problém, je nutné porozumět některým aspektům souvisejícím s fungováním zařízení.

Všechny ořízkové trávy jsou klasifikovány podle typu energie: benzín nebo elektřina (ze sítě nebo baterie). Je třeba poznamenat, že sekačky benzínu v mnoha ohledech přesahují jejich analogy elektrické a baterie. Navzdory skutečnosti, že všichni vykonávají podobné funkce, je rozdíl ve výkonu, manévrovatelnosti a účinnosti velmi patrný. Obecný princip provozu všech typů manuálních copánků se však téměř neliší- zařízení jsou vybavena motory (dvěma nebo čtyřtaktními led nebo elektrické motory), které řídí řezací jednotku (naviják s rybářskou linkou nebo kovovým disku nebo kovovým diskem ). Všechny prvky jsou stanoveny na linii přímého nebo zakřiveného tvaru, včetně rukojeti pro ovládání zastřihovače, na kterém jsou umístěny hlavní tlačítka.

Protože problém slabých revolucí je charakterističtější pro benzínové oříznutí, bude jim věnována větší pozornost. Takže sekačka na trávu je velmi pohodlná v práci a nenáročná v údržbě. Většina jeho poruch je navíc způsobena nevědomostí uživatelem základních věcí, které jsou psány v pokynech. Proto je před zahájením provozu jednotky nutné pečlivě prostudovat správu výrobce. Zejména za účelem spuštění motoru je nutné provést následující sekvenční akce:

 • Zapněte tlačítko zapalování;
 • Stiskněte silikonové tlačítko pro čerpání benzínu několikrát;
 • Zavřete tlumič vzduchu;
 • Páka plynu je instalována v poloze pro vysokou rychlost;
 • Nejprve vytvořte neleaf se startovací popisem, abyste cítili odpor motoru, a pak prudce trhal.

Pokud se sekačka na trávu spustila, ale zastavila se, musíte dát vzduchový tlumič do střední polohy a opakovat pokus. Když motor funguje, musíte zpomalit plyn a otevřít tlumič vzduchu, protože zastřihovač pro trávu funguje pouze na úniku.

Důležité! Způsob provozu zastřihovače pro trávu závisí na různých vlivech životního prostředí. Za horkého počasí by jednotka měla být dána více času na vychladnutí. Při práci v podmínkách hustých houštin nebo vysoké vegetace se motor také silně přehřívá. Je nutné si udělat pět minut přestávek každých 15-20 minut.

Co by se mohlo zlomit

Poruchy s benzocosou spojenou se skutečností, že toto zařízení není spuštěno, jsou určitým způsobem klasifikovány specialisty služeb. Vyčnívají poruchy s následujícími uzly mechanismu:

 • Motor, ve kterém lze vynořit píst a ložiska nebo nepodaří se rozbít klikovou skříň;
 • Systém zásobování palivem, i když je možné ucpat filtr nebo problémy s karburátorem;
 • Mechanické poškození vodičů, zkumavek, hadic;
 • Zapalovací řetězec.

Chcete.li správně určit uzel, kde došlo k rozpadu, je nutné věnovat pozornost okolnostem zastřihovačů pro trávu.

zastřihovač, zastavení, trávy, důvod, benzín

Co by se mohlo zlomit

Poruchy s benzocosou spojenou se skutečností, že toto zařízení není spuštěno, jsou určitým způsobem klasifikovány specialisty služeb. Vyčnívají poruchy s následujícími uzly mechanismu:

 • Motor, ve kterém lze vynořit píst a ložiska nebo nepodaří se rozbít klikovou skříň;
 • Systém zásobování palivem, i když je možné ucpat filtr nebo problémy s karburátorem;
 • Mechanické poškození vodičů, zkumavek, hadic;
 • Zapalovací řetězec.

Chcete.li správně určit uzel, kde došlo k rozpadu, je nutné věnovat pozornost okolnostem zastřihovačů pro trávu.

Preventivní opatření a provozní pravidla

Aby sekačka na trávu nefungovala a při spuštění se nestane, musí být správně uložena a provozována. Dodržování následujících jednoduchých doporučení zapomene na problémy.

 • Při žebrání trávy musíte sledovat stav chladicího systému. Je také nutné pravidelně čistit kanály v případě a žebra startéru.
 • K vyčištění nástroje byste měli používat petrolej, rozpouštědlo nebo jiné mycí nástroje.
 • Nelze vyčistit horký nástroj. musí se před praním vychladnout.
 • Je důležité pozorovat doporučený pracovní režim. tomu zabrání přehřátí motoru.
 • Pokud se v příštích třiceti dnech nepoužívá cop na trávu, musí být palivo vypuštěno, jinak spadá do těžkých složek, které mohou skóre kanály karburátoru.
 • Po sloučení paliva by zastřihovač trávy měl nějakou dobu pracovat na volnoběhu. To vám umožní úplně zbavit zbytek uvnitř pracovní směsi.

Chcete.li tento nástroj uložit za chladného počasí, potřebujete:

 • Zkontrolujte stav částí a eliminujte všechny vady, které lze opravit;
 • Nalijte požadované množství oleje do převodovky;
 • Vyčistěte vzduchový filtr;
 • Proveďte částečnou demontáž motoru, omyjte všechny pohyblivé části, důkladně vyfukujte a namažte;
 • Chcete.li namazat píst, odšroubujte svíčku a poté zvedněte píst na horní mrtvý bod startérem, nalijte malé množství oleje do díry pro svíčku a několikrát proveďte klikový hřídel.

Důležité! Pokud neexistuje způsob, jak uložit zastřihovač pro trávu v teplém suchém pokoji, musíte nejprve zabalit motor rozpačitým hadrem.

Pouze pozorováním těchto pravidel si můžete být jisti, že sekačka na trávu bude fungovat správně a nebude se zastavit po řadu sezón.

Jak vidíte, zastavení práce zastřihovače pro trávu může být způsobeno mnoha důvody. Většina z nich lze opravit samostatně pomocí pokynů pro uživatele. V případech, kdy nedochází k sebevědomí, je vybavení doporučeno připsat opravám. Je třeba si uvědomit, že nesprávné akce mohou způsobit ještě větší újmu na oříznutí. Výsledkem je, že oprava Motokos bude stát mnohem větší částku, než by to bylo původně, a v nejhorším případě může být nutné koupit novou jednotku.

Benzínový zastřihovač pro trávu začíná a stáje

Proč zastřihovač nezačíná travního benzínu? Důvody a jejich eliminace

Nedávno získal benzínový zastřihovač pro trávu stav jednoho z hlavních nástrojů v arzenálu letních obyvatel. A to není překvapivé, protože motorizovaný cop pro trávu vám umožňuje rychle vložit osobní pozemek do pořádku. Někdy se však stává, že zastřihovač trávy nezačne horký a dokonce ani na chladu. V takových situacích musíte samostatně stanovit příčinu poruchy. Pojďme zjistit, co dělat, pokud zastřihovač nezačne pro trávu. Důvody, které nejčastěji vedou k takovým problémům, budou dále zváženy.

Blok: 6/24 | Letní postavy: 646

Benzínový zastřihovač pro stánky trávy při nečinnosti

Při snižování rychlosti často se motocykly motocyklu zastaví a při opětovném zahájení nepodporují rychlost nečinnosti. Mezi hlavní důvody výskytu takového zhroucení patří znečištění nebo dumping karburátoru a ucpávání vzduchového filtru.

zastřihovač, zastavení, trávy, důvod, benzín

Benzínový zastřihovač pro stánky trávy při nečinnosti

V případě porušení optimálního nastavení karburátoru je nutné jej vyčistit a opakované nastavení. Můžete se vyrovnat s ucpáním vzduchového filtru zastřihovače pro trávu umístěním na několik hodin do roztoku s konvenčním domácím detergentem. Pokud nezávislé čištění nepomohlo vyrovnat se s blokováním, je lepší zakoupit nový prvek filtru v souladu s provozní příručkou.

Po opatřeních se uživatel nesetkal s situací po dlouhou dobu, kdy se zastřihovač pro trávu zastaví a funguje pouze v případě dodávek plynu.

Zastřihovač pro stánky trávy. jak problém eliminovat

Benzínový zastřihovač pro trávu je užitečným nástrojem pro čištění z zbytečné trávy území domácností a trávníků velké plochy. Návrh této techniky je proto docela komplikovaný, pokud se zařízení rozbije, může existovat několik důvodů. Nejpravděpodobnější faktory, které zachytily zhroucení, jsou obvykle popsány v uživatelské příručce. Vědět, proč zastřihovač pro stánky trávy, můžete se pokusit samostatně eliminovat vadu. Nejběžnější poruchy vyvolávající zastávky motocyklu a schopnost je opravit vlastními rukama je v materiálu dále.

Pokud jste se zastavili po dodávce plynu

Majitelé benzínových copánků často zmiňují, že sekačka na trávu se zastaví, když stisknete plyn. K takovému zhroucení obvykle dochází v důsledku problémů v karburátoru. Selhání v jeho práci může nastat v důsledku dlouhodobého skladování, použití v obtížných podmínkách, významné přetížení motoru. Příznakem takového rozpadu budou během provozu vibrační pohyby zařízení.

Na poznámku! Uživatelé, kteří jsou obeznámeni s opravou karburátoru automobilu. Jinak bude správným rozhodnutím vyhledat pomoc od zástupců servisního střediska.

Někdy zastřihovač pro stánky trávy, když dáváte plyn, protože palivový ventil je ucpaný. To narušuje dodávku benzínu. Aby se problém odstranil, stačí uvolnit ventil. Proto bude obnoveno normální dodávka paliva karburátoru.

Přečtěte si Snoiller z tramvadla pro trávu pomocí vlastních rukou

Dalším možným důvodem, proč se sekačka na trávu, když je dodáván plyn, je znečištění Soundress (Check Valve). Tento detail zabraňuje vzhledu vakua v benzínové nádrži. Pokud je ucpaný, vzduch neprotéká, což znamená, že palivo nejde do karburátoru. Pro odstranění problému je nutné tento prvek vyčistit.

Proč je stánek Stihl 180, když stisknete plyn nebo na volnoběh, v plném proudu

Jakýkoli nástroj je schopen zlomit a řetězová pila STIHL MS 180 není výjimkou. Dnes se pokusíme porozumět takovým problémům, jako jsou: proč se řetězová pila zastaví s rostoucí rychlostí, stejně jako v nečinnosti a v plné výši. Zvažte možnosti diagnostiky a eliminace chyb spojených s tímto chováním řetězové pily STIHL 180.

Zkušený elektrikář unikl do sítě tajemství, jak zaplatit za elektřinu polovinu, legální způsob Přečíst více

Proč je stánek řetězové pily, když stisknete plyn

Předpokládejme, že je řetězová pila normálně na volnoběhu, ale s ostrým stisknutím na stánky s plynem. Co by mohl být důvod? Je okamžitě jasné, že záležitost není v zapalování (nedostatek jiskry), t. Na. S poruchou zapálení a nedostatkem jiskry by se nástroj jednoduše nezačal. Takže palivový systém zůstává.

Existuje mnoho poruch palivového systému a určit přesný důvod, proč se řetězová pila STIHL 180 při lisování plynu provádí, je nutné provést svou plnou diagnózu. Doporučujeme číst o běžných poruchách řetězové pily STIHL 180 a jejich eliminaci.

Kontrola filtru

První věc, kterou musíte zkontrolovat, je palivový filtr.

V některých případech, filtru ucpaný se nečistotami, není schopen projít směsí paliva v dostatečném množství.

V souladu s tím se v systému vyskytuje nedostatek paliva, což vede k skutečnosti, že při stisknutí plynu je palivo spálí a nový stále nemá čas jednat v důsledku toho, že řetězová pila STIHL se zastaví.

Také s ucpaným palivovým filtrem může dojít k znatelnému poklesu síly řetězové pily při maximální rychlosti, ale to je s mírnou kontaminací.

Vzduchový filtr

Na stránkách World Wide Web najdete informace, že řetězová pila STIHL 180 se může zastavit kvůli závažnému znečištění vzduchového filtru.

Chtěl bych to vyvrátit ne zcela správné informace a oznámit, že karburátor STIHL MS 180 je vybaven kompenzátorem, který je navržen a nainstalován za účelem vytvoření vzduchu řetězové pily STIHL 180 a obchází kontaminovaný vzduchový filtr.

Síla s ucpaným vzduchovým filtrem samozřejmě trochu padne, ale rozhodně se to nestane. Další kapacita může klesnout kvůli opotřebení pístu, zde bude oprava pístové řetězové pily STIHL MS 180 již vyžadováno.

Karburátor

Jedním z důvodů, proč řetězová pila nevyvíjí dynamiku při lisování plynu, ale naopak stání, jedná se o poruchy karburátoru. Předpokládejme, že SIHL 180 Saw fungoval správně, a pak to bylo dáno dlouho a nepoužil ji.

Poté, co byl vychován a funguje to dobře na nečinnosti a když stisknete plyn, může se zastavit. Proč stánky? Důvod pro nalepovací ventily karburátoru. To samozřejmě není 100%, ale pravděpodobnost takové poruchy je vysoká.

Doporučujeme přečíst článek o zařízení a opravě karburátoru STIHL 180.

Chcete.li zkontrolovat trysku, musíte odstranit karburátor a rozebrat jej Dále musíte na sebe trochu zatáhnout karburátor a odpojit hadici přívodu paliva.

Po odstranění karburátoru je třeba ho vyfouknout a vyčistit nečistoty, teprve poté lze propagovat karburátor.

Je nutné propagovat obal hlavní kamery karburátoru, to je ten, na kterém je kompenzátor nainstalován nahoře. Dále s šroubem o 8 mm a délkou nejméně 50 mm. Vyrazíme ventil.

Po odstranění trysky ji můžete vyhodit kompresorem. Ventil musí projít vzduchem pouze jedním směrem, pokud dokážete volně vyhodit ventil v obou směrech, je to vadné a je nutné jej nahradit novým. Sestavte řetězovou pilu po opravě ventilu, je nutné v souladu s reverzní sekvencí demontáže.

Podívejte se jasně, jak je oprava karburátoru opravena, nebo spíše jak opravit záznam ventilu z pouzdra karburátoru, můžete sledovat video.

Další častý důvod, proč se pila může zastavit se zvýšením revolucí, úniky vzduchu do karburátoru.

Je možné to zkontrolovat pouze tím, že máte speciální nástroj, ale stojí za zmínku, že pokud preventivní práce s karburátorem nebyla prováděna po dlouhou dobu, můžete nainstalovat novou sadu těsnění v karburátoru. V některých případech to pomáhá vyřešit problém s jeho depresizací.

Demontáž karburátoru, aby vyměnil těsnění, musíte pečlivě zkontrolovat jeho jehlou ventil, stisknout kolébku a ovládat jeho zvednutí.

Někdy, zejména poté, co řetězová pila STIHL stála dlouhou dobu s palivem v karburátoru, může jehla hořet do těla karburátoru a nevykonávat jeho funkce.

Jednoduše řečeno, jehlový ventil neprodává palivovou směs. V tomto případě nebude pila fungovat.

Proč zastaví nečinné

První a nejčastější příčinou této poruchy je nesprávné nastavení karburátoru. Můžete upravit rychlost nečinnosti sami, proto musíte mít šroubovák nastavení STIHL, který je dodáván s jednotkou. Nastavovací díra je umístěna na pravé straně pily STIHL 180 na rukojeti a je označena symboly „-“ a „“.

Pokud řetězová pila STIHL nedrží zatáčky a zastavení při nečinnosti, můžete si téměř 90% jisti, že má porušení systému palivového čerpadla, je to zpravidla, jedná se o únik vzduchu do klikové skříně podšívkou palety, Nebo mnohem častěji, skrz klikový hřídel pečetí. Únik vzduchu snižuje nebo dokonce zcela zastaví impuls, který je dodáván prostřednictvím speciálních kanálů do palivového čerpadla řetězové pily. V důsledku toho řetězová pila STIHL 180 neobdrží požadované množství paliva a stání při nečinnosti.

Diagnostikujte, můžete použít speciální zařízení zvané vakuummetr.