AEG 125 Angular Grinder s kontrolou rychlosti

AEG 125 Angular Grinder s kontrolou rychlosti

Komentář: Na jaře 2018 jsem si koupil v regionu 4500, okamžitě se mi líbila síla. Řídicí systém při zatížení, vibrační rukojeť a matice s rychlým plus nastavitelným pouzdrem. Během této doby jsem ho použil téměř 3 roky používaný v dílně pro řezání a broušení kovu, plus konstrukce plotu a brány. Několikrát vyleštily švy dřevěných obkladu. Všechno je standardní jako vždy pro mé provozní podmínky. Předtím Makita v regionu 900 W (vymazaný model nálepky) roku 2007. Ve kterém se již změnily 3 sady kartáčů a sada ložisek, a současně s AEG koupeným Makita 9565 za stejné úkoly (protože v AEG nebyla žádná zvláštní důvěra). A dnes byl neuvěřitelný pokrytý, obvod frézování zabezpečeného pouzdra byl otřen do převodovky na 2 místech fólie a maziva, reduktorové číslo shromážděné v katalogu (4931428712), ano, ano, nemůžete to koupit Kryt převodovky samostatně. Pochopil bych, kdybych upustil rohovou brusku, nebo bych dutý kladivo, když byl disk pokousán. Ale opatrně připisuji zařízení. Všichni se líbili rohové brusky, ale otravné manželství a dojem jsou rozmazlené. Bohužel ani pro malou dílnu. Hlavním důvodem, proč náhradní díly nejsou k dispozici a celá sestava sestavy se prodává, na druhé straně, pokud si vezmete porážku. Pak z hlediska energie a snadného použití analogů neexistují prakticky ne. Ale už nebudu kupovat AEG

Výhody: Cena. Vibroruchka. Gaika-bastard. Kabel 4 metry. Úpravy revolucí. BKZKKKAVECH.

Nevýhody: Obídka má pro mě omezený počet ustanovení není příliš pohodlné. A trochu se visí do slotů, pokud na pouzdru aplikujete malou sílu rukou. Možná to narazilo na mé.

Komentář: Pro tuto cenu neexistují žádné konkurenty. Bosch Makita Metabo s touto sadou bude stát 10 tun. Jsem potěšen nákupem. Doporučit.

Výhody: Pohodlně leží v ruce ochrana ploché převodovky před přetížením na mírně citlivé hladké startování dobrou hmotnost

Nevýhody: Anti.vibrační rukojeť se vložila až do konce je až na polovinu, ale stále není příjemná. Klimatická bota vodičů je jasné, proč je vodič vyhozen na základně. Rychle.znovuzmorovatelná matice (pračka)

Komentář: Obecně, velmi dobré emoce z používání této rohové brusky, když jsem si vybral, četl jsem, že někdo neměl rád Spindleovu vůli, neviděl jsem vůli, ve srovnání s Makita 5030, stejným způsobem. To, co potěšilo AEG odolat intenzivním zatížení s těžkým vybavením, pracovalo 4-5 hodin, aniž by se vypínalo chlupatý s ocelovým drátem, roztrhané barvy, šálek váží asi 300 gramů, průměr je 110 mm, normálně vypracován, ale ale normálně, ale ale normálně Převodovka se zahřívá, ale ne kriticky, maximální stupně 45. Před odříznutím elektroniky jsem stiskl šálek na obzvláště pohodlných místech, opravdu se mi líbila citlivost na přetížení, protože by to nemělo být víc než o nic méně. Pak jsem leštil její dlažební desky želvy podél žuly podél suché éry 4. Disku pro suchý (nebo přeložený z 200 dlaždic opět po dobu 3-5 hodin bez vypnutí), prach byl banda, leštěná v garáži a kdy bylo nutné odříznout kov, změnil jsem vybavení a dal mu maximum revolucí, nahromaděný prach vyletěl z ventilační díry, ale pracovala a nadále fungovala. Normálně jsem s tímto nástrojem, jen mám názor, že nástroj by pro vás měl fungovat. Za tyto peníze, skvělá volba. Mimochodem, mnozí píšou, že matice s vlastním vytížením je téma, opravdu jsem tomu nerozuměl, někdy se disk pro kov rozsvítí a aby se tento závorku dobře otočil, ne jak to nefunguje.Na páku má stejný průměr pračky a chudých dvou prstů, které se to snaží otočit „Super vynález“ Výsledkem je, že musíte držet tlačítko disku jednou rukou a druhou pro samotný disk inertií t.Na. Zbavení vybavení několika mm musí tuto podložku odšroubovat, obecně možná nerozumím a dělám, co je špatné, ale puk s držákem rozzlobí, také odšroubuji a obyčejná, ale existuje příležitost, ale je tu příležitost Chcete.li vložit alespoň klíč, a pak pokud kruh pouze kobry z Knipix Help Help

Specifikace

Rohová mlýnka má všechny potřebné funkce a výhody pro produktivní práci:

 • Fixtec Nut. Rychle zvuk upevnění usnadňuje výměnu zařízení bez klíče, což pomáhá ušetřit čas.
 • Zvláštní rotační pouzdro chrání operátora během provozu, může být nainstalován v několika úhlových pozicích ručně, bez šroubováku.
 • Silné pouzdro účinně rozptyluje teplo uvolněné v kuželovém zařízení.
 • Vibrorachka avs. Při dlouhodobé práci bude zátěž na rukou menší, což snižuje riziko syndromu tunelu.
 • Další rukojeť zjednodušuje ovládání nástroje a snižuje úroveň vibrací. Můžete jej nainstalovat vlevo nebo doprava, v závislosti na preferenci operátora.
 • Nastavení rychlosti. Nástroj je upraven na tvrdost materiálu a systém se automaticky podporuje.
 • Hladký start. V době zařazení se disk hladce točí, s výjimkou skoků nástroje a nadměrné opotřebení štětců.
 • Dlouhý kabel (4 metry).
 • Udržování neustálých revolucí při nerovnoměrném zatížení.
 • Možné dlouhodobé práce bez únavy je možné díky pevnému klíči s pevným startem.
 • Dvojitá izolace. chránit před dotykem částí nástroje, který je pod napětím.

AEG 451410 WS13-125XE Corner Grinder v práci. Foto 220 V

Jak nevýhody, uživatelé poznamenávají:

 • Drát střední kvality velikosti, předjíždí, rozbije se na základně;
 • Přítomnost výkonného motoru negativně ovlivňuje hmotnost a úroveň šumu stroje;
 • Při dlouhodobém provozu se pouzdro mírně zahřeje.

AEG 125 Corner Grinder. 519 Zboží.519 Zboží

Broušení úhlového vozu AEG WS 13-125XE je určeno pro řezání, broušení různých povrchů. Další rukojeť zjednodušuje ovládání nástroje a snižuje úroveň vibrací. Můžete jej nainstalovat vlevo nebo doprava, v závislosti na preferenci operátora. Specialista.

Broušení vozíku valine msu-0.95-01 je navrženo pro provádění broušení a řezání práce na kovu a dalších strukturálních a stavebních materiálech bez zásobování vodou v domácích podmínkách. Zpracování křehkých materiálů by mělo být prováděno se zvláštní opatrností, princové.

Corner Grinder Makita 9562 CVH je navržen pro řezání a broušení. Pro rychlou a snadnou změnu zařízení je nástroj vybaven zámkem vřetena. Chcete.li začít bez trhnutí, nástroj zajišťuje hladký start. Udržovat danou částku.

Typ napájení: Ze sítě, Max. Průměr disku: 125 mm, návrhové funkce: Fixace vřetena, blokování tlačítek, další rukojeť, spotřebovaná napájení: 720 W, balení: Box, Max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, hmotnost: 2.30 kg

Úhlový broušený stroj od jednoho z vůdců ve vývoji stavebních nástrojů je kompaktní s kompaktními rozměry s poměrně dobrou kapacitou 720 W. Spolehlivá ochrana kotvy a statoru se speciálním lakem přispívá k jejich dlouhému nepřetržitému provozu v jakémkoli stavu.

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, nastavení frekvence rotace, spotřebovaná napájení: 900 wattů, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: tlačítko blokování, další rukojeť, hmotnost: 1.

angular, grinder, kontrolou, rychlosti

Makita 9565Hz Angular Broušení stroje rychlostí 11000 ot / min spotřebovává pouze 1100 W elektřiny. Zařízení je určeno pro použití s ​​disky s průměrem až 125 mm. K dispozici je kovové pouzdro jako ručitel bezpečného provozu. Hmotnost 2.4 kg.

angular, grinder, kontrolou, rychlosti

Vytvořeno pro použití ve výstavbě, opravách a dokončovacích pracích. Pomocí stroje můžete brousit povrchy, odstranit staré povlaky. Nástroj se snadno vyrovnává s kovem, cihlami, kamenem, dlaždicími a betonem. Má kompaktní rozměry, ale zároveň vybaveno „silné.

Max. Průměr disku: 125 mm, spotřebován napáječ: 720 wattů

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, ochrana přetížení, spotřebovaná napájením: 1500 wattů, balení: pouzdro, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: Tlačítko blokování, další rukojeť.

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, nastavení frekvence rotace, spotřebovaná napájení: 850 wattů, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: tlačítko blokování, další rukojeť, hmotnost: 2.

AEG WS12-125 4935451409 Rohová bruska se používá pro broušení, řezání a čištění různých povrchů. Blokování vřetena poskytuje jednoduchou a bezpečnou změnu v brusky. Kvůli přímému chlazení elektrického motoru se životnost provozu výrazně zvyšuje.

AEG WS13-125SXE Corner Grinder je navržen pro řezání, broušení různých povrchů. Frézování kovových ozubených kovů zvyšuje spolehlivost struktury. Plochý kovový pouzdro převodovky umožňuje pracovat v omezeném prostoru. Zvláštní tah.

Typ napájení: Ze sítě, Max. Průměr disku: 125 mm, Návrh funkce: Fixace vřetena, tlačítko zámek, další rukojeť, spotřebovaná napájení: 1100 wattů, balení: krabice, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, hmotnost: 1.90 kg

Rohový mlýnek Makita GA5034 pomáhá brousit, čistit a řezat materiály z kovu a kamene. Blokování vřetena přispívá k bezpečné změně disku. Pro maximální kontrolu nad nástrojem je poskytnuta další rukojeť s možností jeho instalace.

Broušení rohu Metabo W 650-125 se používá pro různé typy broušení a řezání kovů a dalších materiálů. Pro práci jsou vhodné 125 mm disky s přistávací dírou 22,2 mm. Změna broušení disků se provádí rychle a bezpečně díky bloku.

Typ napájení: Z baterie, Max. Průměr disku: 125 mm, balení: pouzdro, hmotnost: 5.70 kg, napětí baterie: 18 až V, kapacita baterie: 5000 A H

Maximální výkon a vysoká úroveň ochrany uživatelů. Vysoký výkon díky motoru s kapacitou 1300 wattů s funkcí konstantní elektroniky. Dlouhá životnost díky motorům s přímým chlazením, ochranou před přetížením a dluhem.

Brindling Corner Car Bort BWS-Rub je výkonná úhlová mlýnka s průměrem disku 125 mm. Je ideální pro práci v domácí dílně nebo v zemi. Při dostatečně vysoké síle se uchovává nízká hmotnost nástroje a relativně malá velikosti. Existuje rohová mlýnek.

Úhlový stroj slavné japonské značky je navržen pro široké spektra na řezání a broušení široké škály povrchů. S malou hmotností a kompaktními rozměry je stroj vybaven výkonným a spolehlivým motorem s účinným ochranným systémem.

Kompaktní, lehký a efektivní poměr výkonu výkonu vozidla úhlového broušení a systém ochrany proti hmotnosti před oprášením ochranného krytu bez dalšího nástroje pro stabilizaci počtu revolucí ochrany motoru před opakovaným.

Úhlový broušený stroj od jednoho z vůdců ve vývoji stavebních nástrojů je kompaktní s kompaktními rozměry s poměrně dobrou kapacitou 720 W. Spolehlivá ochrana kotvy a statoru se speciálním lakem přispívá k jejich dlouhému nepřetržitému provozu v jakémkoli stavu.

Produktivní nástroj pro řešení většiny základních problémů. Model je vhodný pro řezání, stripování, broušení a kovové výrobky, keramické dlaždice, cihly a kámen. Breasonable zpracování materiálů je dosaženo v důsledku nastavitelné rychlosti rotace.

Profesionální Malaya Two.Armed Angular Broušení stroje s ochranou prachu a nastavením rychlosti. Používá se pro abrazivní řezání kovových výrobků, kámen, pro broušení, stripování svarů.Nalití vinutí statoru a laloky na rotor chránit motor před destruktivním.

Rohová mlýnka nebo tak často nazývaná úhlová bruska, AEG WS10-125 se používá pro broušení, řezání a čištění kovových výrobků a dalších materiálů pomocí abrazivního disku pro řezání nebo leštění určitého typu materiálu. Řezací disky jsou mnohem tenčí.

Rohový mlýnek AEG 125

Úhlový broušený stroj od jednoho z vůdců ve vývoji stavebních nástrojů je kompaktní s kompaktními rozměry s poměrně dobrou kapacitou 720 W. Spolehlivá ochrana kotvy a statoru se speciálním lakem přispívá k jejich dlouhému nepřetržitému provozu v jakémkoli stavu.

Corner Grinder Makita 9562 CVH je navržen pro řezání a broušení. Pro rychlou a snadnou změnu zařízení je nástroj vybaven zámkem vřetena. Chcete.li začít bez trhnutí, nástroj zajišťuje hladký start. Udržovat danou částku.

Broušení vozíku valine msu-0.95-01 je navrženo pro provádění broušení a řezání práce na kovu a dalších strukturálních a stavebních materiálech bez zásobování vodou v domácích podmínkách. Zpracování křehkých materiálů by mělo být prováděno se zvláštní opatrností, princové.

Broušení úhlového vozu AEG WS 13-125XE je určeno pro řezání, broušení různých povrchů. Další rukojeť zjednodušuje ovládání nástroje a snižuje úroveň vibrací. Můžete jej nainstalovat vlevo nebo doprava, v závislosti na preferenci operátora. Specialista.

Typ napájení: Ze sítě, Max. Průměr disku: 125 mm, návrhové funkce: Fixace vřetena, blokování tlačítek, další rukojeť, spotřebovaná napájení: 720 W, balení: Box, Max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, hmotnost: 2.30 kg

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, ochrana přetížení, spotřebovaná napájením: 1500 wattů, balení: pouzdro, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: Tlačítko blokování, další rukojeť.

Rohová mlýnka (úhlová mlýnka) AEG BEWS18-125BLPX-602C, baterie, 125 mm, 11000 ot / min, li-ion, 18V, 6 A H, 2 baterie, 2, 2.6 kg (4935464422)

Typ napájení: Ze sítě, Max. Průměr disku: 125 mm, Návrh funkce: Fixace vřetena, tlačítko zámek, další rukojeť, spotřebovaná napájení: 1100 wattů, balení: krabice, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, hmotnost: 1.90 kg

AEG WS13-125SXE Corner Grinder je navržen pro řezání, broušení různých povrchů. Frézování kovových ozubených kovů zvyšuje spolehlivost struktury. Plochý kovový pouzdro převodovky umožňuje pracovat v omezeném prostoru. Zvláštní tah.

Rohový mlýnek Makita GA5034 pomáhá brousit, čistit a řezat materiály z kovu a kamene. Blokování vřetena přispívá k bezpečné změně disku. Pro maximální kontrolu nad nástrojem je poskytnuta další rukojeť s možností jeho instalace.

Broušení rohu Metabo W 650-125 se používá pro různé typy broušení a řezání kovů a dalších materiálů. Pro práci jsou vhodné 125 mm disky s přistávací dírou 22,2 mm. Změna broušení disků se provádí rychle a bezpečně díky bloku.

Brightless Angular Ground Grinder (rohový mlýnek) AEG BEWS18-115BLLI-502C

Technické charakteristiky: napájení 900 W průměr disku 125 mm. Průměr přistání disku je 22,2 mm vlákno na vřeteno m 14 elektricky. Nastavení střechy Žádný počet rychlostí 10 000/min ochrana motoru Přehřátí bez hmotnosti 2 kg Popis: Angular Grinder AEG WS 9-125.

Energomash Corner Grinder (Angular Grinder) Energomash Angular Grinder-125

angular, grinder, kontrolou, rychlosti

AEG WS12-125 4935451409 Rohová bruska se používá pro broušení, řezání a čištění různých povrchů. Blokování vřetena poskytuje jednoduchou a bezpečnou změnu v brusky. Kvůli přímému chlazení elektrického motoru se životnost provozu výrazně zvyšuje.

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, nastavení frekvence rotace, spotřebovaná napájení: 850 wattů, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: tlačítko blokování, další rukojeť, hmotnost: 2.

Makita 9565Hz Angular Broušení stroje rychlostí 11000 ot / min spotřebovává pouze 1100 W elektřiny. Zařízení je určeno pro použití s ​​disky s průměrem až 125 mm. K dispozici je kovové pouzdro jako ručitel bezpečného provozu. Hmotnost 2.4 kg.

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, nastavení frekvence rotace, spotřebovaná napájení: 900 wattů, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: tlačítko blokování, další rukojeť, hmotnost: 1.

Makita GA50303030X5 720W 11000 RID/MIN CRO.Roztočit.: M14 D = 125 mm

Úhlový broušený stroj od jednoho z vůdců ve vývoji stavebních nástrojů je kompaktní s kompaktními rozměry s poměrně dobrou kapacitou 720 W. Spolehlivá ochrana kotvy a statoru se speciálním lakem přispívá k jejich dlouhému nepřetržitému provozu v jakémkoli stavu.

Úhlový stroj slavné japonské značky je navržen pro široké spektra na řezání a broušení široké škály povrchů. S malou hmotností a kompaktními rozměry je stroj vybaven výkonným a spolehlivým motorem s účinným ochranným systémem.

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, nastavení frekvence rotace, ochrana přetížení, hladký start, spotřebované napájením: 1500 wattů, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: Zámek tlačítka zámku.

Typ napájení: Z baterie, Max. Průměr disku: 125 mm, balení: pouzdro, hmotnost: 5.70 kg, napětí baterie: 18 až V, kapacita baterie: 5000 A H

Úhlový broušení baterie (rohový broušení), 125 mm, 18V, Case Mighty Seven DG-585502

Brindling Corner Car Bort BWS-Rub je výkonná úhlová mlýnka s průměrem disku 125 mm. Je ideální pro práci v domácí dílně nebo v zemi. Při dostatečně vysoké síle se uchovává nízká hmotnost nástroje a relativně malá velikosti. Existuje rohová mlýnek.

AEG 125 Corner Grinder v Petrohradě

Broušení úhlového vozu AEG WS 13-125XE je určeno pro řezání, broušení různých povrchů. Další rukojeť zjednodušuje ovládání nástroje a snižuje úroveň vibrací. Můžete jej nainstalovat vlevo nebo doprava, v závislosti na preferenci operátora. Specialista.

Broušení vozíku valine msu-0.95-01 je navrženo pro provádění broušení a řezání práce na kovu a dalších strukturálních a stavebních materiálech bez zásobování vodou v domácích podmínkách. Zpracování křehkých materiálů by mělo být prováděno se zvláštní opatrností, princové.

Corner Grinder Makita 9562 CVH je navržen pro řezání a broušení. Pro rychlou a snadnou změnu zařízení je nástroj vybaven zámkem vřetena. Chcete.li začít bez trhnutí, nástroj zajišťuje hladký start. Udržovat danou částku.

Typ napájení: Ze sítě, Max. Průměr disku: 125 mm, návrhové funkce: Fixace vřetena, blokování tlačítek, další rukojeť, spotřebovaná napájení: 720 W, balení: Box, Max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, hmotnost: 2.30 kg

Úhlový broušený stroj od jednoho z vůdců ve vývoji stavebních nástrojů je kompaktní s kompaktními rozměry s poměrně dobrou kapacitou 720 W. Spolehlivá ochrana kotvy a statoru se speciálním lakem přispívá k jejich dlouhému nepřetržitému provozu v jakémkoli stavu.

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, nastavení frekvence rotace, spotřebovaná napájení: 900 wattů, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: tlačítko blokování, další rukojeť, hmotnost: 1.

Makita 9565Hz Angular Broušení stroje rychlostí 11000 ot / min spotřebovává pouze 1100 W elektřiny. Zařízení je určeno pro použití s ​​disky s průměrem až 125 mm. K dispozici je kovové pouzdro jako ručitel bezpečného provozu. Hmotnost 2.4 kg.

Vytvořeno pro použití ve výstavbě, opravách a dokončovacích pracích. Pomocí stroje můžete brousit povrchy, odstranit staré povlaky. Nástroj se snadno vyrovnává s kovem, cihlami, kamenem, dlaždicími a betonem. Má kompaktní rozměry, ale zároveň vybaveno „silné.

Makita GA50303030X5 720W 11000 RID/MIN CRO.Roztočit.: M14 D = 125 mm

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, ochrana přetížení, spotřebovaná napájením: 1500 wattů, balení: pouzdro, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: Tlačítko blokování, další rukojeť.

Typ napájení: Síť, max. Průměr disku: 125 mm, funkce: fixace vřetena, nastavení frekvence rotace, spotřebovaná napájení: 850 wattů, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, návrhové funkce: tlačítko blokování, další rukojeť, hmotnost: 2.

Brightless Angular Ground Grinder (rohový mlýnek) AEG BEWS18-115BLLI-502C

Technické charakteristiky: napájení 900 W průměr disku 125 mm. Průměr přistání disku je 22,2 mm vlákno na vřeteno m 14 elektricky. Nastavení střechy Žádný počet rychlostí 10 000/min ochrana motoru Přehřátí bez hmotnosti 2 kg Popis: Angular Grinder AEG WS 9-125.

Energomash Corner Grinder (Angular Grinder) Energomash Angular Grinder-125

AEG WS12-125 4935451409 Rohová bruska se používá pro broušení, řezání a čištění různých povrchů. Blokování vřetena poskytuje jednoduchou a bezpečnou změnu v brusky. Kvůli přímému chlazení elektrického motoru se životnost provozu výrazně zvyšuje.

AEG WS13-125SXE Corner Grinder je navržen pro řezání, broušení různých povrchů. Frézování kovových ozubených kovů zvyšuje spolehlivost struktury. Plochý kovový pouzdro převodovky umožňuje pracovat v omezeném prostoru. Zvláštní tah.

Typ napájení: Ze sítě, Max. Průměr disku: 125 mm, Návrh funkce: Fixace vřetena, tlačítko zámek, další rukojeť, spotřebovaná napájení: 1100 wattů, balení: krabice, max. Frekvence rotace disku: 11000 ot / min, hmotnost: 1.90 kg

Rohový mlýnek Makita GA5034 pomáhá brousit, čistit a řezat materiály z kovu a kamene. Blokování vřetena přispívá k bezpečné změně disku. Pro maximální kontrolu nad nástrojem je poskytnuta další rukojeť s možností jeho instalace.

Broušení rohu Metabo W 650-125 se používá pro různé typy broušení a řezání kovů a dalších materiálů. Pro práci jsou vhodné 125 mm disky s přistávací dírou 22,2 mm. Změna broušení disků se provádí rychle a bezpečně díky bloku.

Typ napájení: Z baterie, Max. Průměr disku: 125 mm, balení: pouzdro, hmotnost: 5.70 kg, napětí baterie: 18 až V, kapacita baterie: 5000 A H

Úhlový broušení baterie (rohový broušení), 125 mm, 18V, Case Mighty Seven DG-585502

Maximální výkon a vysoká úroveň ochrany uživatelů. Vysoký výkon díky motoru s kapacitou 1300 wattů s funkcí konstantní elektroniky. Dlouhá životnost díky motorům s přímým chlazením, ochranou před přetížením a dluhem.

Brindling Corner Car Bort BWS-Rub je výkonná úhlová mlýnka s průměrem disku 125 mm. Je ideální pro práci v domácí dílně nebo v zemi. Při dostatečně vysoké síle se uchovává nízká hmotnost nástroje a relativně malá velikosti. Existuje rohová mlýnek.

Úhlový stroj slavné japonské značky je navržen pro široké spektra na řezání a broušení široké škály povrchů. S malou hmotností a kompaktními rozměry je stroj vybaven výkonným a spolehlivým motorem s účinným ochranným systémem.

Kompaktní, lehký a efektivní poměr výkonu výkonu vozidla úhlového broušení a systém ochrany proti hmotnosti před oprášením ochranného krytu bez dalšího nástroje pro stabilizaci počtu revolucí ochrany motoru před opakovaným.

Zobrazit článek

Rohový mlýnek s regulátorem má mnohem větší všestrannost a funkčnost. Schopnost samostatně nastavit rychlost rotace pro konkrétní typ materiálu umožňuje používat zařízení pro širší spektra.

Řídicí rozsah různých typů úhlových mlýnek se liší. Lineární rychlost periferní části disku se přímo zvyšuje s růstem poloměru. Je však omezen na asi 80 m/s (při větší rychlosti se disk může kolaps). Proto rohová mlýnek s malými průměry (115 mm, 125 mm) má velké rychlosti (asi 12 000 ot / min). Nízká síla (do 1200 W) rohové brusky pro domácnost mají takovou dimenzi. Proto má zařízení pro změnu rychlosti rotace takových Bulharů největší rozsah regulace. Tato zařízení však nejsou přizpůsobena pro intenzivní provoz. Přestávky by měly být provedeny po 5-7 minutách práce, aby se nepřehřál motor úhlového mlýnku.

Pro velikost 150 mm. Nastavení rozsahu rotace klesá na 2300–9000. A při provozu kruhu 180 mm. Maximální rychlost nepřesáhne 8 tisíc. Revoluce. Pro větší průměr bude rychlost rotace ještě menší. Takové velikosti kruhů se používají v profesionálním nástroji, který lze provozovat až 6 hodin nepřetržitého používání. Síla těchto zařízení může dosáhnout 3 kW.

Rohový mlýnek (Angular Grinder) Makita GA4540C s revolucemi, průměr disku. 115 mm. Foto 220 V

V závislosti na specifikách provedené práce se obvykle používají následující hodnoty rychlostního čísla za minutu:

Dostupnost nastavení rychlosti úhlové brusky automaticky přenáší toto zařízení do části univerzálních zařízení určených pro různé typy práce. S pomocí takových Bulharů můžete řezat, brousit, naostřit, polsko různé typy materiálů:

Proto s profesionálním použitím tohoto nástroje potřeba používat jiná zařízení zcela zmizí, pokud se změní zpracovaný povrch nebo tloušťka obrobku změny. Šetří čas a prostředky. Není třeba mít sadu různých úhlových brusky pro každý konkrétní případ. Stačí přeskupit disk a změnit rychlost.

Rohový mlýnek Makita 9565cv s revolucemi. Foto 220 V

Počet revolucí je obvykle regulován při provádění následujících úkolů:

 • Při řezání kovu s různými tloušťkami se používají různé rychlosti rotace. Tím tenčí materiál, tím pomalejší disk by se měl otočit. Jinak nebude řezání prováděno kvalitativně: s rychlou rotací může disk odebrat stranou a řezací cesta je nerovnoměrná. Při práci s tlustšími tloušťkami kovů chybí deformace řezu a je možné použít režimy s vysokou rychlostí pohonu disků úhlová bruska.
 • Řezání jednoho typu kamene vysokou rychlostí může vést k výmolům a hrbolům v místě řezu. Současně, pro zpracování jiného typu horniny, je nutné použít vysoké rychlosti. Režim rotace je proto vybírán jednotlivě pro každý případ.
 • Broušení a leštění zpočátku znamená schopnost upravit hybnost. Nesprávné vybrané režim rychlosti může způsobit poškození povrchu, například při leštění těla vozu.
 • Povrch diamantových kruhů při přehřátí rychle selže. Při jejich používání by proto měla být snížena rychlost rotace.

Důležité! Při výrobě různých typů práce vždy vyberte průměr disku a rychlost jeho rotace jednotlivě pro každý konkrétní úkol.

Samozřejmě, pokud jste neustále zapojeni do stejného typu aktivity, například nakrájejte rohy tyčemi nebo vyleštěte povrch, pak být zmateni nákupem úhlové brusky s úpravou, pravděpodobně nestojí za to. Koneckonců, taková auta jsou mnohem dražší než obvykle.

Na druhou stranu, při změně nebo rozšiřování přední části práce může být zapotřebí další funkce. A úspory, oprávněné dříve, se přeměňují na náklady dnešní ve formě nákupu dodatečného vybavení.

Další užitečné funkce

Kromě nastavení rychlosti jsou taková zařízení vybavena dalšími možnostmi, díky nimž je jejich provoz pohodlný a bezpečný.

Hladké spuštění. Jednou z těchto funkcí je hladké spuštění. Během začátku práce dosahuje počáteční proud násobku hodnoty jmenovitého proudu. Takové vysoké hodnoty mají škodlivý účinek, především na trvanlivost vinutí motoru. Kromě toho mohou velké úhlové mletí, které mají inerciální hmotu, když se startují, vymanit se z rukou obsluhy, což zvyšuje riziko zranění.

Rohový mlýnek (Angular Grinder) Makita GA6040C s revolucemi a hladkým startem. Foto 220 V

Aby se zabránilo této situaci, použije se možnost hladkého spuštění. Jeho mechanismem je elektronická jednotka, která je zabudována do rohové brusky a je navržena tak, aby omezila počáteční proud. Díky této možnosti je možné se vyhnout výše uvedeným negativním důsledkům a zvýšit životnost nástroje.

Pozornost! Při práci s rohovou bruskou je nutné pozorovat techniku ​​bezpečnosti. Jinak existuje riziko zranění.

Ochrana proti náhodnému zařazení je další funkcí navržená tak, aby zajistila zabezpečení operátora. Chcete.li spustit rohovou brusku, musíte kliknout na dvě tlačítka. Jeden, zpravidla, se vyrábí ve formě spoušť ze spodní části rukojeti. Druhý je na straně. Spuštění je možné pouze pomocí současných tlačítek.

Možnost změny obsazení (M-Quick). Tato funkce je nezbytná, pokud často musíte přeuspořádat kruhy. Po stisknutí tlačítka bude možné odšroubovat matici, která opraví disk bez použití klíče. První vývojáři M-Quick byli specialisté na metabo. Později to začalo používat jiní výrobci.

Ochrana před rušením. Během provozu často existují případy kousání disku. Může to existovat několik důvodů:

Rozsah strojů na úhlu AEG

Poskytněte efektivní řezání, broušení a čištění částí kovových slitin a kamene. Rohový mlýnek se používá během stavebních prací, také pro úkoly z kovového zpracování. Náš internetový obchod nabízí širokou škálu modelů, které se již dokázaly důstojně prokázat v praxi.

Další hodnocení v kategorii „Rohové brusky“:

Výhody: dlouhá šňůra, síla, spolehlivost.

Komentář: Way Time 8 měsíců. Byl zakoupen na oplátku Hilti. Pouze pozitivní dojmy. Zastřelil jsem recenzi videa. https: // youtu.BE/JWFKTKYSPP0

Výhody: Skvělé zboží za své peníze

Výhody: Vybral jsem si dlouho, vypadal podle recenzí a odhadů. S nákupem jsem byl spokojen. Pohodlná změna disků v důsledku matice s jazykem nemusíte používat klíč. Stejně jako ochranné pouzdro, které může být také bez použití klíčů, vloženo do správné polohy. Rohová mlýnka je velmi výkonná, vyrobená západka v betonové zdi pod kabelem. Křezy jako olej z horkého nože!

Nevýhody: Není příliš výhodné udržovat, tlusté tělo těla.

Výhody: Spaloval všechno, neřeší to prachem

Výhody: výkonný a nezničitelný stroj.

Výhody: Vibrorachka, rychlé.removabilní pouzdro, hladký start. Skotská zařízení v převodovce není osvětlena. Ložisko a ne rukáv na převodovém šachtě. Vyprovokoval reverzní ránu, disk na disku, nedošlo k žádnému zásahu, zjevně kvůli hmotnosti 5,4 kg, nepřítomnosti vibrací a přítomnosti vibrací. Obrněná kotva a stator. Z prachu a abraziva. Dlouhý 4 metry tlustý a flexibilní šňůra pro profesionální použití. Neexistuje žádná podpora pro revoluce při zatížení, ale obrat se nezakládá.

Komentář: Velmi pohodlné přístroje. Futuristický design těla. Německé inženýrské a německé vlastnosti. Zaregistrováno na webových stránkách AEG, obdržela další 1 rok záruky celkem 3.

Výhody: Úžasný nástroj.

Komentář: Na staveništi padl ze čtvrtého patra do betonu. Myslel jsem kapety. Šel dolů, našel, zapnul. Funguje!