Dewalt 20V vs 40V Hedge Trimmer (aktualizováno). Dewalt 40V Trimmer

Dewalt 20V vs 40V Hedge Trimmer (aktualizováno)

Dewalt jako značka vyrábí některé z nejlepších ořízků na trhu.

Ořízkové oříznutí značky zvládnou tvrdé aplikace a tlusté větve živých plotů a zůstávají spolehlivé. To by mohl být důvod, proč právě teď přimějete více lidí.

S mnoha zastřihovači živých plotů vycházejících z sestavy značky, někdy může být obtížné spokojit se s tou pravou. Podíváme se tedy na dva modely a podrobně je zkontrolujeme, abychom pomohli získat ten správný pro práci.

Dva dotyčné modely jsou dewalt dcht820b zastřihovač a dewalt dcht860x1 živý oříznutí.

Co hledat

Typy výkonu

První věc, na kterou se musíte podívat, by měl být typ energie, který získáte s oříznutím živé plochy. Je to proto, že určuje, jak efektivní by bylo zvládnout proces ořezávání živých plotů.

Curdiční zastřihovače bezdrátových živých plotů mohou být skvělou volbou pro ty, kteří chtějí něco, co se snadno použije a nepotřebuje mnoho údržby.

Tyto bezdrátové živé oříznutí začnou od asi 90 do 260. Závisí to na několika funkcích, které může uživatel potřebovat při ořezávání živých plotů. Udělejte si čas a podívejte se na různé funkce, než si myslíte.

Druhou možností by byly zastřihovače šňůry. Takové oříznutí jsou nejvhodnější pro lehké aplikace kvůli jejich výkonové kapacitě. Jsou také nejlevnější, protože mohou jít kolem 70.

Pokud můžete mít přístup k zásuvce napájení a musíte zvládnout malé živé ploty, pak jděte na elektrický oříznutí živých plotů.

Na trh také získáte zastřihovač plynu. Jsou dobré pro tvrdé aplikace, protože jsou postaveny tak, aby byly těžké. Také byste je považovali za nejtěžší kvůli velikosti motoru a další hmotnosti paliva.

Výrobce zastřihovač živých plotů

Výrobce může být v některých případech určujícím faktorem. Je to proto, že někteří výrobci je známo, že vyrábějí lepší oříznutí živých plotů než jiní.

Jaké jsou tedy někteří z nejlepších výrobců zastřihovače živých plotů? Mezi značky, které byste měli zvážit, patří Black Decker, Craftsman, Dewalt, Echo, EFCO, Makita, Greenworks, Husqvarna, Kobalt, Ryobi, Remington a Poulan.

Vždy se podívejte na konkrétní model zastřihovače, abyste zjistili, zda je to něco, co byste chtěli.

Pokud jde o čepele, existuje mnoho prvků, které se dostanou do toho, aby to bylo správné pro vaši aplikaci.

První věc, kterou musíte mít na paměti, je řez nebo tloušťka větví, které dokáže zastřihovač živých plotů zvládnout.

Většina modelů by snadno prokrájela různými větvemi živých plotů s tloušťkou ½ palce. Pokud chcete více řezné kapacity, jděte na jednotku, která zvládne tloušťku ¾ palce.

Dalším faktorem pod čepelí je délka čepele. Mít delší čepel vám poskytne dosah, který jste vždy chtěli řešit i o vyšších živých plotech.

Stejně jako mít delší čepel je skvělá, vždy musíte mít na paměti kontrolu a váhu. Delší čepele mohou být robustní a někdy je obtížné je ovládat. Vždy se snažte dosáhnout rovnováhy mezi výkonem a kontrolou.

Hmotnost se hodně liší od jednoho modelu k druhému. Existují některé, které by byly těžké, zatímco jiné jsou lehké.

dewalt, hedge, trimmer, aktualizováno

Je to mozek, že mnoho lidí by chtělo získat lehký model. Je to proto, že by jim to pomohlo pracovat na projektu po delší dobu bez přílišné únavy.

Bylo by skvělé mít model, který je asi 7 liber, aby se ve vašich rukou necítil příliš těžký.

Nikdy se nemůžete pokazit s zastřihovačem s nízkým šumem.

Hladina hluku se bude lišit v závislosti na zdroji energie. Měli byste očekávat, že elektrické zastřihovače živých plotů budou produkovat menší hluk ve srovnání s plynovým oříznutím živé plochy.

Stejně jako tato příručka je o zastřihovačích poháněných bateriími, je dobré se dozvědět více o různých typech zastřihovačů také. Dokonce i pod ozdobami na baterii, existují některé, které by byly tišší.

dewalt, hedge, trimmer, aktualizováno

Vždy se podívejte na specifikační list výrobce, abyste pochopili, jaké množství hluku, který produkuje.

V případě potřeby si nechte ochranu sluchu. Jsou důležité pro to, aby vaše uši chránily pro případ, že musíte oříznout živé ploty celé hodiny.

Komfort je také zásadní, zejména pro ty, kteří potřebují zastřihovače pro komerční použití. Chtěli byste model, který přináší více energie, zatímco současně zůstává v ruce pohodlný.

Pro zlepšení pohodlí by výrobci zvážili použití více ergonomie. To jde do návrhu jednotky, aby byla co nejpohodlnější.

V rámci pohodlí by výrobci použili gumové polstrování ke zvýšení přilnavosti. Také držadla mohou být tvarovány způsobem, který lépe zapadá do vaší ruky.

Takže to jsou některé z funkcí pohodlí, na které byste se měli dívat při nákupu zastřihovače zajišťování.

Záruka, kterou získáte od výrobce, je důležitá. Je to proto, že vám může pomoci pochopit více o kvalitě zastřihovače živého plotu před nákupem.

Pokud jde o záruku, ujistěte se, že jdete na model, který má záruku nejméně dva roky. To vám může poskytnout klid mysli, že kupujete vysoce kvalitní zastřihovač živých plotů.

Pojďme porovnat

Dewalt DCHT820B Hedge Trimmer

Dewalt DCHT820B Hedge Trimmer patří mezi nejvyšší možnosti, které by mnoho lidí zvážilo právě teď. Je to proto, že vyniká pro svou kvalitu budování, snadné použití a mnohem více.

Abychom vám pomohli zjistit, zda by to bylo perfektní pro vaše ořezávací aplikace, musíme jej zkontrolovat dále níže. Podívejme se na to.

Část nástrojů Max 20V

Být součástí systému nástrojů 20V Max je důležitý, abyste vždy mohli získat části, které potřebujete, aby zařízeč živé látky správně fungoval.

S tímto typem systému na místě můžete vždy snadno získat náhradní baterii, aby fungovala v zastřihovači zajišťovače.

Zjistili jsme také, že baterie vám může vydržet relativně déle, než to, co mohou ostatní modely poskytnout. S průměrným během je často dost dobrý na to, aby efektivně prořízl různé živé ploty.

Doporučujeme, abyste mohli získat pár baterií, pokud máte v úmyslu snížit mnohem více živých plotů. To znamená, že můžete mít jednu nabídku baterie, zatímco ten druhý vám dodává sílu.

Kompaktní a lehký design

Rozměry tohoto zastřihovače živého plotu jsou považovány za kompaktní. Je to proto, že jim je 38.66 x 9.42 x 7.87 palců. Výsledkem je, že byste skončili s jednotkou, která se snadno ukládá a přenáší, pokud tak musíte udělat.

Při pohledu na váhu 6.6 liber, vyniká tím, že je lehký. Ti, kteří možná budou muset používat zastřihovač živých plotů déle, zjistí, že je to ideální možnost dostat se hned. Nyní si můžete být jisti, že zastřihovač živých plotů nebude na rukou příliš těžký.

Návrh čepele s nápojním zubem

Tento zastřihovač živých plotů přichází s designem čepele s nápojem. Tento typ designu zubů je o zlepšení účinnosti řezání čepele. Nyní zjistíte, že je snadné rychleji snížit různé větve.

Další věc, která se vám bude líbit, je délka čepele. Je to 22 ”laserová řezací čepel. Pro svou délku je schopen rychle a snadno pokrýt širší oblasti.

Použití takového typu čepele usnadňuje vaše ořezávání živých plotů.

Vysoký výkon

Motor použitý v tomto zastřihovači zajišťuje působivý výkon. Díky tomuto typu síly dokáže snadno zvládnout silné větve živých plotů.

Jeho jmenovitá kapacita je ¾ palce, což by mělo být skvělé pro snižování i zavedených živých plotů.

Pokud jde o rychlost, jednotka poskytuje působivých 2800spm. Tento typ rychlosti je celkově dobrý, aby vám pomohl rychleji proříznout živé ploty.

Tato vysoká rychlost je také dobrá pro to, aby vám pomohla dosáhnout čistých a přesných řezů po celou dobu. Poslední věc, kterou potřebujete, je oříznuté živé ploty, které postrádá čisté hrany.

Snadnost použití

Pokud jste nováčkem používání hedgeových zastřihovačů, měla by to být pro vás ideální volba. Je to proto, že jednotka je celkově snadno použitelná.

Zjistíte, že to přímo z obalu, je připraven se dostat do práce. Výrobce vám také dává všechny pokyny, které potřebujete pro začátek.

Dewalt DCHT860X1 TREZIMER

Je zajímavé sledovat, jak může model ze stejné značky hrát. Proto musíme zvážit dewalt dcht860x1 živý oříznutí. Má větší výkon baterie než to, co získáte s některými modely.

Kromě většího výkonu baterie se také musíme podívat na její funkce. Podívejme se o nich více níže.

Když se podíváme na celkový výkon, zjistíme, že tento model je jedním z nejlepších. Je to kvůli množství energie, kterou jednotka přináší při ořezávání živých plotů.

Tato působivá síla je vše kvůli baterii, která přichází s jednotkou. Baterie je hodnocena 40V, což znamená, že z ní dostanete mnohem více času. Nejlepší je, když máte dvě baterie, které vás mohou doplnit ještě lépe.

Schopnost řezání

Je dobré vědět, že i s vysokým výkonem získáte větší kapacitu snižování.

dewalt, hedge, trimmer, aktualizováno

Kapacita tohoto zastřihovače zajišťování je ¾ palce. To je dostatečná kapacita pro zvládnutí i těch zavedených živých plotů. Není pochyb o tom, že byste si užili práci s tak mocným zastřihovačem, aby byly živé ploty čisté.

Snadnost údržby

Změnitelný případ převodovky ještě zlepšuje celkovou údržbu. To vám umožní vyměnit si čepel rychleji, než když byste to udělali s jinými jednotkami.

Přesto, při údržbě, je zde také odnímatelný horní kryt. Když otevřete horní obálku, získáte snadný přístup k štětcům. Nyní byste zjistili, že jednotka bude snazší provádět jakoukoli údržbu, zatímco doma.

Vzhledem k tomu, že je také napájen na baterii, zjistíte, že má menší potřeby údržby ve srovnání s ostatními modely, které jsou poháněny plynem.

Návrh čepele

Při pohledu na design čepele je to slavný design z Dewalt.

Dewalt v průběhu let vylepšil design čepele svých oříznutí. Výsledkem je, že nyní skončíte s velkým designem, který přinese skvělý výkon než dříve.

Konstrukce zubů znamená, že můžete rychleji proříznout různé větve a zastřihovač živých plotů může pojmout velké větve.

Nízký hluk

Nejlepší část o tomto zastřihovači o živém plochu je, že nevytváří mnoho hluku. To znamená, že to bude snazší na vašich uších. Nikdo nechce být podrážděný tím, že bude neustále vystaven velkému hluku.

Protože to nevytváří mnoho hluku, bude jednotka než ideální pro vlastnosti citlivé na hluk. Z tohoto důvodu najdete některé společnosti, které to samé používají pro komerční aplikace.

Žádné šňůry

Zahájení tohoto zastřihovače zajišťování je celkově snadné. Prostě musíte stisknout tlačítko a to je vše.

Na rozdíl od zastřihovačů živých plotů poháněných plynem, které by mohly potřebovat tahání šňůr, je tento snáze začít. Dokonce i nováčci by to rádi používali s vědomím, že je přivede k práci rychleji.

Časté časté

Co může operátor použít pro mazání zastřihovače živého plotu?

Je vhodné použít lehký strojový olej k namazání živého zastřihovače. Nejlepší na tom je, že tento olej bude cenově dostupný, takže by nemělo být obtížné udržovat zastřihovač živých plotů.

Lze použít WD40 na živém zastřihovači?

Ne. Není vhodné používat WD40 na zastřihovači o živém plochu. Je to proto, že WD40 je pronikavý olej, takže nemusí poskytnout nejlepší mazání na oříznutí živé ploty.

Jak často byste měli naostřit živé ořízkové čepele?

Doporučuje se, abyste pravidelně zaostřili oříznutí živých ořízků, kdykoli si všimnete, že se neřezává efektivně. Nejlepší na tom je, že to můžete udělat ručně.

Ostření lze provést s plochým souborem, whetstone a dalšími zařízeními. Udělejte si čas, abyste to dokázali správně.

Je těžké změnit živé ořízkové čepel?

Po nějaké době lze opotřebovat živé ořízkové listy. Proces výměny se bude lišit. V některých případech to může být těžké, zatímco jiné jsou snadné.

Při výměně lopatek doporučujeme postupovat podle pokynů výrobce. To má zajistit, že to uděláte správně.

Jaký je model baterie Dewalt DCHT860X1?

Runtime je asi 45 minut. Kvůli takovému běhu se stává skvělým zastřihovačem pro manipulaci s různými velikostmi živých plotů. Někteří operátoři dostanou dvě baterie, aby při práci na více živých plotech měli ještě více běhu.

Kde si můžete koupit nejlepší zastřihovač živých plotů?

Vždy můžete navštívit obchod s místním hardwarem nebo elektrárně a zjistit, jaké modely jsou k dispozici.

Další možností by bylo prohlédnout si online obchody, abyste zjistili, co mohou mít také. Online obchody by pro vás měli dokonce mnohem více modelů než konvenční obchody.

Závěr

Dewalt je nejvyšší značka, takže jsme očekávali, že jeho oříznutí živých plodů by byly také skvělé, jak jste viděli z výše uvedených recenzí. Musí to být důvod, proč zjistíte, že dewalt živé oříznutí mají více pozitivních recenzí, které ukazují, jak dobří dělají svou práci.

Při pohledu na tyto dva modely zjistíme, že Dewalt DCHT860X1 je nejlepší volbou mezi dvěma. Dodává se s více výkonem, dobrým výkonem baterie, snadným použitím a ještě mnohem více. Vždy budete cítit, že za to stálo za to utrácet peníze.

Dewalt 40V Max bezdrátový systém venkovních energetických nástrojů byl přerušen

Jsem zmatený, znepokojený a trochu naštvaný. Zdá se, že Dewalt ukončil téměř každý bezdrátový energetický nástroj pro maximum 40V, který vytvářejí. Na webu Dewalt je každý nástroj a souprava, kterou jsem zkontroloval, s výjimkou jejich sekačky, označen jako ukončení.

I když to pro mě přichází jako úplné překvapení, někteří z vás mohou právem říci: „Viz, řekl jsem vám, že se to stane.“

V комментарии и мнения. Určitě to není pravda, správně? Nejprve jsem tomu nevěřil. Ale pak jsem zkontroloval web Dewalta.

Aktualizace: Je to oficiální, Dewalt skutečně přesahuje celý systém 40V max.

Zde jsou další dva dewalt.com Screen zachycuje další dewalt 40V max bezdrátové elektrické nářadí, které jsou označeny jako ukončení. Myslel jsem, že možná byly soupravy přerušeny, protože vycházejí nové baterie, ale holé nástroje jsou také přerušeny.

Natáhl jsem se na Dewalt a požádal o další informace a očekával jsem, že se brzy uslyším. Prominentní všechny kapitálové „tento produkt byl ukončen“ však obtížně interpretají oznámení.

Navigace na vstupní stránku Dewalt’s Wortless Power Tool Existují shrnutí a odkazy pro všechny jejich současné bezdrátové platformy, dokonce včetně 18V XRP. Odkaz na vstupní stránku sestavy nástroje MAX 40V Max vede k chybě 404 „Stránka nenalezena“.

Možná je to nějaká chyba fluke. S tak velkým webem jako Dewalt’s, chyby nebo rozbité odkazy zde a tam se mohou stát. Opravuji rozbité odkazy zde na Toolguyd tak často, a zejména je najdu ve starších příspěvcích. Je snadné změnit adresu URL stránky, ale je obtížné aktualizovat všechny stávající odkazy. Přesto, odstraněná, zlomená nebo neexistující vstupní stránka 40V max.

V maximální diferenciace. Pro krajinářský systém

Čtenáři vyjádřili obavy o budoucnost dewalt 40V max bezdrátového energetického systému od té doby.

V březnu roku 2017 jsem právě zveřejnil o tehdejším novou 40V max batoh a měl jsem potíže s odpovědí na otázku čtenáře o tom, jak Dewalt je 40V Max a Flexvolt 60V Max Max venkovní elektrické nástroje ve srovnání s sebou proti sobě navzájem. 40V Max a Flexvolt 60V Max Tools měly podobné specifikace, a tak jsem se zeptal Dewalta, jestli by mohli nabídnout slova o tom, jak je ve srovnání s venkovními elektrickými nářadími 40V Max a Flexvolt 60V Max a jak jsou zaměřeny na různé uživatele.

V té době Dewalt vysvětlil rozdíly mezi systémy a také sdílel skvělý graf o jejich různých řetězcových ořízkách.

Dewalt 20V Max Max Wortless String Trimmer nabídl profesionální výkon a byl součástí profesionálního systému nástrojů pro elektřinu. Trammer Flexvolt nabídl výkon plynu a byl součástí většího systému profesionálních energetických nástrojů. Ořízlík Max 40V byl zaměřen na profesionální krajináře a údajně nabídl plynový výkon a běh krajiny a trvanlivost. Bylo řečeno, že maximální maximální maximální maximální výstřižky z 20V a Flexvolt 60V mají denní cyklus používání a Max 40V bylo hodnoceno pro celé denní použití. Trimmery Flexvolt a 40V Max mají 15 ″ řezné řádky a Max 20V má 13 ″.

Zjednodušené, 60V Max Flexvolt bezdrátové venkovní elektrické nářadí byly navrženy pro stavební profesionály nebo jiné uživatele v systému 20V Max nebo 60V Max a nabídli podobný výkon jako nástroj 40V Max a dostatek běhu pro uživatele, kteří nejsou pro krajiny. Sestava MAX 40V obsahovala delší běh a nástroje byly navrženy pro celodenní použití. Dewalt také poukázal na to, že linka MAX 40V zahrnovala více nástrojů a příslušenství zaměřené na krajináře, jako je oříznutí o živém plochu, nabíjecí stanice 6-batohů a dmychadlo batohu.

V té době měl systém 40V Max mnohem větší baterii. 7.5Ah baterie poskytovala 300 watthodiny energie. Dokonce i největší proud flexvolt baterie, 12.0AH, dodává 240 watthodinového moci. V té době tehdy největší baterie, 9.0AH, doručeno 180 watthodin moci.

Náš systém 40V Max Baterie nabízí větší baterie, které nabízejí výkon plynu a delší, nepřetržitější běh. To znamená, že to může trvat těžší zatížení po mnohem delší dobu, což je důležité, protože krajináře mohou používat zastřihovač strun po dobu 2-3 hodin spouštěcího času denně. Znamená to, že baterie Max 60V nenabízejí dlouhé běh a nedokážou zvládnout silné a konzistentní zatížení? Vůbec tomu tak není. Je to jen to, že 40V Max vás právě dostane na další úroveň a napětí ve skutečnosti zasáhne pěkný „sladký spot“ pro Ope.

To vše znamená, že systém nástrojů bezdrátového energetického nástroje 40V má (nebo měl) místo v bezdrátové sestavě společnosti Dewalt.

Nabíječky a baterie nejsou přerušeny, ai když jsou nástroje ukončeny a jsou obtížné je najít, DeWalt pravděpodobně zajistí, že současní uživatelé budou schopni v dohledné budoucnosti získat náhradní baterie a nabíječky. Je třeba zdůraznit, že stále prodávají nové 18V baterie.

Řekl jsem čtenářům, že Dewalt měl v úmyslu udržovat 40V Max bezdrátovou platformu spolu s nabídkou Flexvolt 60V Max, protože to je to, co mi bylo řečeno a vedlo k tomu, abych věřil. Koneckonců, 40V Max byla jejich „profesionální sestava krajináře.„To bylo jejich pevné postavení, že 60V max byly výkonné nástroje, ale že nástroje 40V Max nabízely nejen plynový výkon, ale také plynový runtime.

Například zastřihovač řetězce 40V max.5AH baterie a 40 minut, když je spárována s 6.0AH baterie. Ořizovač flexvoltu byl údajně dodáván 30 minut běhu, když byl spárován s tehdy největším 9.0AH baterie.

Jako připomenutí mají baterie Flexvolt 1/3 zadanou kapacitu náboje v režimu 60V Max. A 9.0AH Flexvolt baterie má 9.Kapacita 0ah nabíjecí kapacita při použití v režimu Max 20V a 3.0AH nabíjecí kapacita, když v režimu 60V Max. Flexvolt baterie se automaticky posune mezi maximálním a 60V.

Stále čekám, až slyším zpět z Dewaltu, zda jsou všechny energetické nářadí bez akumulátoru 40V Max ukončeny, nebo celý systém 40V Max. Možná, že všechny 40V max bezdrátové elektrické nářadí (s výjimkou sekačky) jsou přerušeny, ale 40V Max bezdrátová platforma bude nějak pokračovat? Možná vycházejí všechny nové nástroje? Je tu nějaká naděje, že to čteme špatně, nebo situace je jiná, než to vypadá, ale není toho moc co podporovat.

Co se stane teď?

Předpokládám, že by mohl být dobrý nápad zeptat se, proč jsou nástroje 40V max ukončeny. Proč by Dewalt přerušil platformu MAX 40V (za předpokladu, že se to děje zde)? Nižší prodej? Konsolidujte své zaměření a priority?

Lepší otázkou, kterou je třeba položit. co se stane nyní?

Pro uživatele Dewalt 40V Max bezdrátového energetického nástroje by se mohla nová přání produktu nesplnit, ale mohou i nadále používat své stávající nástroje bez problémů. Zkontroloval jsem několik maloobchodníků a asi asi 40 V maximální nástroje jsou stále na skladě, zatímco ostatní nejsou. Budou vyprodané zásoby doplněny?

Will Dewalt přesouvá své zaměření na jinou značku pro svou profesionální platformu pro venkovní elektrárny krajináře? To se zdá nepravděpodobné, protože neexistuje žádná dobrá odpověď na otázku, která značka?

Jak možná víte, Stanley Black Decker nyní vlastní řemeslníka. Nyní také vlastní 20% podíl MTD, výrobce venkovních elektráren, s možností koupit zbývajících 80% od 1. července 2021.

Podle prezentací investorů se Stanley Black Decker zaměřuje na rozšíření svého podnikání v zahradě na trávu na 15-20% podíl na jejich celkovém příjmu do roku 2022. Toto je diskutováno v našem příspěvku: Dewalt, Craftsman, Stanley vs. Milwaukee, Ryobi, Empire: Pohled na Stanley Black Decker a TTI Financials.

Venkovní elektrické nástroje je tedy nyní velkým zaměřením Stanleyho Black Decker. Tvrdě tlačí na řemeslnou stránku věcí, s nástroji plynového motoru a nabídky bezdrátových nástrojů.

Co by mohly Dewalt a Stanley Black Decker plánovat, že by přestali v podstatě všechny své 40v max bezdrátové venkovní elektrické nářadí, ušetřit jednu sekačku Kit SKU? Je něco plánovaného?

Nová sestava Max Dewalt 60V? Zdá se to nepravděpodobné, vzhledem k potenciálu zmást uživatele. Sestava 80V? Nic? Je DeWalt opouštějící profesionální trh s venkovním energetickým nástrojem profesionálního krajináře?

Bude Dewalt spuštěn nový Flexvolt 60V Max Outdoor Power Tools? Pokud ano, jak překlenují mezeru mezi runtime flexvolt a 40V max? Konverzace s Dewaltem objasnily, že viděli 40V Max jako profesionální roztok krajiny a že 60V Max nebylo docela srovnatelné. Nechápu, jak na to mohou ustoupit.

Zeptali jsme se Dewalta, jestli opouštějí trh s bezdrátovým venkovním energetickým nástrojem v oblasti profesionálního krajináře a budeme následovat, jakmile se dozvíme více.

Dewaltova reakce

Krátce po zveřejnění tohoto příspěvku jsme obdrželi oficiální slovo, že DeWalt přesahuje celý svůj 40V max bezdrátový systém nástrojů.

Současní uživatelé budou mít i nadále přístup k náhradním bateriím prostřednictvím online maloobchodníků a servisních středisek DeWalt.

Máte pravdu, Dewalt 40V Max je přerušen. Kompatibilita systému našich linek 20V a 60V z nich z nich dělá oblíbené mezi uživateli. zaměřujeme se na poskytování komplexnějších a inovativních řešení na těchto platformách. Dewalt je i nadále odhodlán poskytovat řešení pro pro terénní úpravy v systému Flexvolt.

Náhradní 40V baterie budou k dispozici prostřednictvím různých online maloobchodníků i prostřednictvím Dewalt Service Centers v příštích několika letech.

100 комментарии и мнения

Nejsem si toho příliš jistý. Jsou majitelé domů platit Dewalt 40V Max Cricing za nástroje Craftsman Ope Tools? K dispozici je platforma Craftsman V60, ale nemyslím si, že jsem dosud viděl nějaký nástroj Flexvolt-Craftsman 60V Max podobnosti. Craftsman V60 a Dewalt Flexvolt 60V Max bezdrátové venkovní elektrické nářadí budou pravděpodobně umístěny v sbohem nejlepšího srovnávacího vztahu.

Myslím, že uvidíme, co se stane. Věděl jsem, že se něco stalo na začátku sezóny, kdy všechny dewalt venkovní/terénní elektrárny již nebyly k dispozici na mých místních Lowe’s. Chtěl jsem nový zastřihovač plevelů Dewalt, ale usadil jsem se na převážně podobném řemeslníkovém zastřihovači. Je to vždy hazard, protože nikdy nevíte, zda budete moci získat díly atd. když to potřebujete.

Nikdy neřeknu, že jsem si jistý, že něco udělá SBD, ale já jsem trochu s Mikem. Dewalt je profesionální značka. Z velké části profesionální kluci na trávníku nepoužívají nástroje pro napájení baterií. Dewalt nezveřejnil žádné plynové poháněné OPE, o kterém vím. Craftsman je značka s dlouhou historií (před 15 lety) skvělou kvalitou, cenově dostupných produktů pro všechny aspekty amerického vlastnictví domu, včetně sekaček a jiných Ope. Přes posledních 10–15 let odpadků si myslím, že tam stále existuje určitý kapitál značky, pokud s tím SBD zachází s ním. SBD také nedávno koupila velký podíl na MTD, o kterém se domnívám, že měla nějakou licenční komponentu, a nyní může mít většinový podíl (v tom si není pravda, že si to není jistý. vím, že měli možnost koupit více později). MTD je domovem Cub Cadet a v menší míře, Troy-zablokování. Myslím, že jejich profesionální věci budou vydány pod těmito značkami. Když SBD vydala své bezdrátové sekačky DeWalt, opravdu neměla žádnou značku se zavedenou venkovní pověstí, mimo možná nějaké staré levné elektrické bd řetězové oříznutí (opět, nikoli druh reputace, kterou se snažíte využít). Takže v té době, pokusit se konkurovat 500 sekačům z Ego, Husqvarna, Stihl, Echo a další, jediná značka, která opravdu dávala smysl uvolnit prémiovou bezdrátovou sekačku, byla DeWalt. Pokud vím, Dewalt Ope nikdy opravdu vzlétl. V tomto okamžiku má mnohem větší smysl dát zdroje za nové venkovní produkty od Craftsmana, Cub Cadet a dalších, než aby se i nadále snažila proměnit Dewalt na společnost venkovního napájecího zařízení.

Souhlasím, že všichni dávají smysl. Zároveň však má Milwaukee zaměření na jedno systémy. Vrtáky, pily, řetězové pily, oříznutí, sekačky vše v M18. Šel jsem Dewalt Flexvolt, protože to vypadalo, že má podobnou sestavu all-in-one. Pokud z toho odejdou a potřebuji další bateriový syatem pro sekačku vs Chop, proč bych si nechal polovinu Dewaltu, když bych mohl jen jít na systém jako M18. IMHO, Dewalt musí být Jackem všech obchodů s pro-úrovními věcmi na Flexvoltu 60V a majitel domu nebo nižší vývoz na 20V.

Dobrá věc, kterou jste před několika lety neinvestovali do M28, byli byste stejně naštvaní v Milwaukee. https: // toolguyd.com/ Milwaukee-M28-Cordless-Power-Tools-2016/ mají opravdu podobné pozadí a osudy, Dewalt’s 40V a Milwaukee M28. Oba vyšli, když byla potřeba výkonnějšího systému, mimo schopnosti standardních 18V balíčků, založené na buňkách 18650. Sestavy byly omezené a zatímco to byly pěkné nástroje, nebyly ohromně lepší než standardní 18V nástroje. Vzhledem k tomu, že se technologie drasticky zlepšila s lepšími buňkami a bezkartáčovými motory, společnosti zjišťují, že mohou získat další šťávu z 18V balíčků (Milwaukee’s Ho M18) nebo je mírně upravit jako 20V/60V (Flexvolt). A stejně jako Milwaukee vytáhl zástrčku na M28, Dewalt vytáhl zástrčku na 40V. Nakonec se zaměřují více na dávání uživatelům mezikompatibilita, což má smysl pro dlouhodobou stabilitu. Je to stěží „návnada a přepínač“. Také jako nestranný uživatel smíšené značky musím říci, že je pro mě trochu zajímavé, že na konci sestavy M28 (viz odkaz výše), ale viděl jsem poměrně pár fanoušků Milwaukee, ale tuto příležitost k tomu, aby se dali poměrně málo fanboys Milwaukee využívat této příležitosti Chcete.li si vzít na Dewalt úder. Je možné použít a stejně jako obě značky.

Je příliš matoucí mít tyto nástroje a systémy vedle sebe. Je tedy možné, zjednodušit se, že se zbavují jedné linie ve středním rozsahu a udržují jejich nižší a nejvyšší řadu nástrojů?

tohle je na hovno. Chtěl jsem dostat ještě několik 40 V, protože jsou super mocní. Již má zastřihovač řetězové pily a živého plotu. Chtěli se jednou pila a rozšiřitelný zastřihovač plus batoh a sekačku.

Určitě interpretuji „… soustředíme se na poskytování komplexnějších a inovativních řešení na těchto platformách [20 60V]“, což znamená, že Dewalt vidí Flexvolta jako náhradu 40V. Vždy to nasává uživatele, když výrobce přeruší linii, ale upřímně se zdá, že to dává smysl. I když bylo 40V výrazně odlišné, nemyslím si, že by to bylo vnímáno takto. Hádal bych, že většina lidí, kteří uvažují o linii 40V, by si myslela: „Chci se zavázat k malé řadě OPE prodávaného směrem k profesionálním krajinářským smazům, nebo bych měl jen dostat flexvolt a měl přístup k téměř stejnému nástrojům stejně jako Zbytek portfolia Dewalta? Myslím, že dlouhověkost linie 40V závisela na tom, že uživatelé pochopili nadřazenost této linky pro jeho zamýšlenou aplikaci (moje vnímání bylo, že rozdíl byl mírný). Navíc jsem si povídal s někým, kdo pravidelně používá elektrické nářadí pro práci, který s jistotou tvrdil, že jeho pistole na mastnotě Dewalt měla trochu více oomph, protože to bylo 20V proti ostatním značkám rozhodně se zdá naivní vnímání větších Napětí Význam více energie přetrvává.

Je tu možnost, že se pro sezónu 2020 plánuje nový systém, ale neslyšel jsem, naučil se ani uhodl nic dost pro nic jiného než vágní teoretizaci. Měl by se pro krajinář zájem o 20V max a flexvoltové bezdrátové systémy? Existují pobídky pro jednotlivé uživatele k nákupu do Flexvolt OPE, ale pro krajináře mají kapacity baterií a doplňky nabíječky dostupné v systému 40V Max System větší smysl. Co když je 40V max ukončena, aby umožnil nový systém založený na li-iontových buňkách velikosti 21700, které nabízejí ještě větší runtime?

Dewalt mě teď dvakrát zašrouboval, jednou, když jsem si koupil jejich 350, lithium-ion 18 V vrtací soupravy, jen abych uvolnil jejich sestavu 20 V o rok později, a teď poté, co jsem loni koupil jejich 40 Voltovou sekačku (Makita ne vydala v té době svou nejnovější sekačku). Ve skutečnosti jsem byl více hořký, když Dewalt řekl, že nemohli vyrobit 20 V adaptér baterie, aby pracoval s jejich 18 voltovými nástroji poté, co jsem provedl významnou investici do sestavy 18-voltů. O čtyři nebo pět let později se Dewalt stal zázrakem tím, že uvolnil stejný typ adaptéru, ale bylo pro mě příliš málo, příliš pozdě, už jsem přešel na Makitu a Milwaukee. Když profesionální investice investuje do platformy pro baterii Power Tool, očekávají, že budou baterie používat pro jiné nástroje, protože tam přichází skutečné náklady. SBD má bezradné řízení, protože zjevně nerozumí finančním důsledkům, když upustí sestavu Power Tool. Poprvé, kdy mě zašroubovali, jsem utratil tisíce dolarů za nástroje Milwaukee a Makita. Jo, a nemluvě o tom, že jsem měl přímý vliv na to, abych svou užitečnost přešel z Dewalt na Milwaukee. Nezapomeňte, že utratí 45 000 v elektrických nářadích ročně. Tato akce má dále jako efekt sněhové koule, protože mnoho lidí, se kterými pracuji. V podstatě, protože mě Dewalt zašrouboval před lety, jsem byl neuvěřitelně úspěšný v přesměrování jejich zákaznické základny na Makita a Milwaukee Tools. Co mohu říci, moje vášeň pro nástroje má přímý dopad na lidi, s nimiž denně interaguji.

Alex. Váš komentář je fantastický. Zachycuje mentalitu tohoto problému „spálenou Zemi“. To mě nutí myslet na Dewalta jako na bezradný manžel, který přivádí jeho přítelkyni domů, aby žil s ním a jeho manželkou. Pak tvrdí, že jsou překvapeni, že věci nefungovaly. Absurd vím, ale ne nepřiměřené srovnání s americkými věrnými „manželkami“ ?

Řekněte vám, kámo, že kdo „říká“, že po celou dobu používá elektrické nástroje pro práci. Pokud najdete nepochybnou poznámku pod čarou „Where’s Waldo“, řekne vám, že nástroj je pouze 18V. Všechny nástroje 18V mají stejný potenciál pro výkon jako Dewalt 20V, vše v závislosti na tom, jaké buňky se skutečně používají uvnitř. Proto můžete použít 20V baterii žádný problém ve starším 18V nástroji s adaptérem, nikoli převodníkem.

Každý si stěžuje na dewalt marketing 18V jako 20V, přesto to všichni ostatní výrobci dělají na platformách rozdílu napětí a nikdo nic neříká. Nástroje M12 nejsou opravdu 12V, jsou jim 10.8v. To je zřejmé na venkovních platformách s vyšším napětím. Mnoho společností napětí na trhu založené na 4V/buňce. Opravdu nedostanu nenávist na Dewalt za to v prostoru 18/20V. Dělají to, co dělají ostatní.

Dewalt je jedinou značkou Pro Tool, která to dělá v prostoru 18V, a od té doby, co to začaly dělat, začalo to mnoho společností pro spotřebitelské třídy totéž začalo dělat to samé. Je to opovrženíhodné, pokud se mě zeptáte. A tak je to i baterie FV jako 60V nebo 6Ah, když je to opravdu 60V 2ah baterie. Věřte mi, že to je marketingový génius, ale marketing stejný a na trhu bez regulace.

Myslím, že jsi trochu směšný. Pokud nabijete baterii plně a zkontrolujete napětí, je to více než 20 V. Nejsem si jistý, co ještě je třeba říci. Takže je v pořádku, že to Milwaukee dělá na 12V (pro značka), ale není v pořádku, že to Dewalt dělá na 18V? Proč? Jaká je logika zde? Jen proto, že jiné společnosti nesledovaly? Ve venkovním prostoru je to ještě více smíšené. Máte značky, které si nárokují vše od 54-60V. Všechny jsou pravděpodobně stejné konfigurace 15 s. Ryobi má linku 40V, která je jen 36 V. Greenworks a Kobalt mají 80V, což je opravdu jen 72 V. Dokonce i ego na 56 V je trochu divné. Myslím, že je to jen 54V nomiální nebo potenciálně 55.5V? Ať tak či onak, pravděpodobně to není 56V na základě standardu 3.6V/buňka. Chceš nenávidět Dewalta, buď mým hostem. Ale nepředstírejte, že to jsou jediní, kteří to dělají. Souhlasím s tím, že kapacita na fv balíčcích je trochu zavádějící, i když ne nepravda. Je to jen chytrý marketing. Nevidím s tím nic špatného.

Je to jen to, že baterie by měly být hodnoceny na jejich nominálním (průměru nad vypouštěním) napětí, nikoli jejich vrcholem, protože vždycky byly. Dewalt tomu může být odpuštěno. Kde opravdu natahují pravdu, i když je v hodnocení watthodinu. Berou maximální napětí a kapacitu a vynásobí je. Tímto způsobem to nefunguje. Neexistuje způsob, jak z jejich 4 dostat 80 wattů.0 baterie, pokud ve skutečnosti nemá větší než 4.0 buněk uvnitř.

Mám celou krajinu 40 V pro své domácí použití. Jsem dodavatel v důchodu a vážím si těžké výstavby linky. Ve skutečnosti jsem dostal lepší nabídky po oznámení přerušení a vyplnil mezery mé linie. Poté, co jsem to řekl, mám také celou řadu 36 voltů Dewalt, všichni stěží používali bílé slony kvůli jejich obří velikosti. Moje nástroje Dewalt s 18 a 20 volty se nejvíce využívají.

Oni dělali. A to je do značné míry, kde jsem to vždy viděl. Nelze připojit 18voltovou baterii XRP do nástroje 20VOLT Max/XR/Flexvolt a před XRP již měli 18V baterie takže odkud odtud půjdou? V Evropě jsou ano, jsou dostatečně chytří, aby rozpoznali rozdíl baterie, a nezkoušeli to. Severoamerické publikum je však velmi známé tím, že žije v podmínkách, kde jsou vzdělávací standardy na konci seznamu, a to ohrožuje riziko „porozumění zdravému rozumu“ v marketingu nové linie. Ano, jsou to nástroje Max 20 Volt, aka 20 voltů nominální a ano, stejně jako byly XRP ale v Severní Americe je dostatečné riziko (a zjevně se to Severoameričané dostanou jako příklad), které Severní Američané dostanou) Velmi naštvaný, pokud změníte věci a nedělejte naprosto jasné, že nejsou kompatibilní. S tolika dalšími kupujícími v Severní Americe, můžete to riskovat? Ne. Tak málo v Evropě? Jistě, protože to není pravděpodobné, že bude matoucí. Osobně jsem rád, že tomu říkali něco jiného. Usnadnilo se to ukazovat na displej a říci „ten“, když se mi osoba Home Depot pokusila pomoci ho najít mezi obrovské masy krabic Dewalt s liniovými výkresy nástrojů. Ale myslím, že to jsem já. Znáte to, co chcete, být trochu na krátké straně, a nemohu vidět přesný krabice obsahující věc, kterou chci. Pravděpodobně ne zkušenost každého.

Ano, souhlasím, udržovali tam sestavu 18V, zatímco ostatní obvykle přestávají. Takže s velmi populárním 18V, neměli malou volbu.

Také Evropa má mnohem silnější spotřebitelské elektronické zákony upřednostňující spotřebitele, takže Dewalt neměl na výběr pojmenovat 18V jako 20V. Je to stejné se všemi napětími, jako 10.8 je 10.8 a ne 12 stejných s 7.2 Není 9V.

Jako ten, kdo má jak 18V, tak 10V Dewalt, je zde moje rotace. Jistě, nástroje 18V jsou stále zcela použitelné. Ale Dewalt nikdy nezvýšil výstup velikosti 18V velikosti smečky kdekoli poblíž toho, co můžete získat v sérii 20V. Plus balíčky 20V jsou ergonomičtější ve srovnání s 18V balíčky s dlouhým montážním dongem z nich. Pokud jste byli na konci 18 V, můžete získat li-ion balíčky (2.3ah?), ale mohli byste je nabít pouze na novější žluté nabíječky, ne starší černých nabíječek. Plus 18V linka se nikdy nepřevedena na bezkartáčové nástroje, které jsou v mnoha oblastech mnohem lepší. Můj novější bezmastně čistý 20V 899 dopad kopne můj starý 18V 64 dopadů zadek. Takže si myslím, že to není tolik asi 20V, že je to opravdu 18V, je to celý velký obrázek na problému s platformou s tím, že má kartáčky, kompaktní nástroje a uživatelsky přívětivější baterie. Udržuji pytel svých starých 18V nástrojů (brusky, pily, vrtáky a podobně) pro můj tašku na junk yard nástroje, takže pokud ztratím jeden nebo to zemře, nebudu se cítit tak špatně Pro ty, kteří rádi udržují věci navždy, jak dlouho jste měli svůj domácí počítač? Ti mají pro většinu uživatelů asi 3 roky životnost. Mobilní telefon? o tom samém. Jen si představte, že Apple vytvořil linku „i-tool“. Všichni byste kupovali nové nástroje každé 2 roky a stáli byste v řadě!

Američané mají mánii za nahrazení všeho novým. Ve svém životě jsem měl pouze jeden počítač, který jsem použil více než 10 let. Můj domov je samozřejmě 115 let, žil jsem tam přes 40 těch let (koupil jsem ho od druhého majitele, který zde žil od roku 1920 do roku 1980) a řídil stejné auto po dobu 25 let. Jak je uvedeno v jiném příspěvku, moji rodiče koupili kvalitní předměty a používali je celý jejich život. Můj dědeček byl ve 30. letech 20. století mechanik Chevrolet a stále měl všechny své nástroje pro snap-on, dokud nezemřel před několika lety.

Váš přítel musí pochopit, že tento nástroj bude normálně pracovat na 18 V, ale má vrchol 20 voltů, ale nepracuje v rozsahu 20 voltů neustále.

Další zbytečná linka je přerušena, mohou udělat trochu úpravy na 40V nástrojích, aby se z nich staly 60V nástroje Flexvolt, také pokud má Craftsman 7.5Ah 60V baterie Dewalt může mít to samé a bylo by to o 50% lepší běh než 7.5AH 40V Baterie. Gratulujeme!

Mějte na paměti, že prodávané údaje o bateriích Dewalt pro jejich flexvoltové baterie jsou, když je nástroj provozován na 20V… budou 1/3 kapacitou AH, když jsou spuštěny na 60 V. Věřím, že čísla 40V AH jsou pro provoz 40V, protože nemají 20V nástroj, který běží na jejich 40V bateriích. Na základě výše uvedeného prohlášení, pokud jsou tyto hodnoty AH „hodnotami nálepky“, 7.5AH 40V baterie je ve skutečnosti dvojnásobek kapacity 7.5h 60V baterie, ne naopak, jak byste očekávali.

Děkujeme, že jste to přivedli! Již jsem přidal poznámku o specifikacích kapacity baterie Flexvolt v příspěvku, ale nevěřím. Platforma Craftsman’s V60 má 2.5ah, 5.0ah (tady je příklad) a 7.5ah baterie. Věřím, že jeho komentář k Flexvoltu odkazuje na několik Flexvolt 60V Max bezdrátového venkovního elektrického nářadí, které jsou srovnatelné s podobnými 40V max. Nemyslím si, že jeho komentář o Flexvoltu je vázán na jeho komentář k runtime, ale byl smíchán do samostatného komentáře o technice baterie Craftsman V60. Na papíře, řemeslník 60V max 7.5AH baterie by měla 450 watthodinu energie, ve srovnání s 300 watthodiny 40V max 7.5ah baterie. Teoreticky, pokud Dewalt zavede zcela novou 60V max venkovní elektrická linka nástroje, mohli dosáhnout 450 watthodin moci/kapacity, nebo jít ještě výše. Nebo možná máte pravdu a on (omylem) si myslel, že můžete mít flexvoltovou baterii s 60V max x 7.5AH za 450 Watthodiny kapacity. Flexvolt 12.0AH baterie funguje ve 4.0AH nabíjecí kapacita Při použití s ​​nástroji Max 60 V, pro kapacitu 240 W. Pokud by byly stejné buňky použity v nové a větší baterii 40 V max, pak by bylo možné dosáhnout 480 W. Ale bezdrátové elektrické nářadí a baterie 40V jsou založeny na technologii Li-Ion velikosti z roku 18650. Nemyslím si, že by Dewalt nahradil jejich sestavu 40V max s další sestavou 40V max, i když je to možné. Sestava 60V Max Ope může způsobit zmatek s nástroji Flexvolt 60V Max. Jít na vyšší napětí by znamenalo mnohem větší velikosti a hmotnosti baterií. Paralelní adaptér baterie pro existující nástroje Flexvolt, který splňuje nebo překročí běh 40V max. Existuje potenciál pro adaptér napájení baterie baterie, ale nástroje Flexvolt nejsou navrženy kolem hmotnosti baterie, která je mimo provoz. Odbočil jsem; Opravdu nemám dobrý představu o tom, kam odtud odchází Dewalt. Nejsem přesvědčen, že nástroje Flexvolt Ope, jak v současné době existují.

Vím, že už jsem se pokusil udržet komentář krátký, ale to se zmatku, zdá se, vím, že baterie 12Ah flexvolt bude baterie 4AH, když se používá s nástroji 60V, byl jsem první, kdo začal mluvit o 6ah flexvolt Baterie zde na Toolguyd zmínit, že je to vlastně 2AH baterie s 60V nástroji se Stuartem Odpověď na můj nežádoucí komentář, proč se snažím tuto platformu a baterii dolů :)) Mým cílem nebylo to, že ve skutečnosti je mým cílem tlačit značky značky Abychom jasně inzerovali, způsob, jakým se na začátku inzerovali! Pokud zkontrolujete nástroje Craftsman, uvidíte, že jejich baterie 60V nejsou kompatibilní s jejich 20V nástroji, jako jsou dewalt 60V flexvoltové baterie, takže to znamená řemeslník 60V 7.5ah baterie je skutečná 7.5ah baterie při použití s ​​60V nástroji a pokud byla tato baterie označena jako Dewalt, který je prakticky velmi snadno pro obrovské značky, jako je SBD/Dewalt, pak by Hat Battery byla 22.5Ah baterie s nástroji Max 20 V! Vím, co říkám, jak vidíš

Aha, chápu. Omlouvám se za to! Neuvědomil jsem si, že baterie řemeslníků 60V mají svou kapacitu skutečně hodnoceny na 60V. I (nevědomě) jsem předpokládal, že byly podobné baterii Dewalt.

Stuart, opakujte, že za dva roky od nynějška někoho těžce investují, když náhradní baterie a díly již nejsou k dispozici. Dewalt opět překročil své zákazníky tím, že přerušil populární liko-iontovou platformu.

Ani jen 18 V si mohu koupit 24V a 36V (nebo cokoli) baterie o míli od mě v místním obchodě s nástroji.

Ano, stále existuje určitý prodej 18V XRP Nicd Batteries, ale ještě lepší existuje cesta s adaptérem, že tito lidé mohou používat baterii Lion 20V Max Max. Nikdo by si na to neměl stěžovat. Dewalt v minulosti zrušil další řádky a slyšel jsem majitele nástrojů Milwaukee M28 (také zrušeno). Se to stane překonat.

Děkuji, lol, to bylo vše, co jsem si mohl myslet, četl všechno toto uchopení. Můžete legitimní, stále si koupit 18V STEM BALL AT HOME Depot.

Náhradní díly a baterie pro ukončené předměty mohou být někdy drahé, tady ve Velké Británii jsem viděl Dewalt 36V baterie za obrovské ceny.

No tak, víte, že jeho komentář nebyl jako uživatel 40V Max Tool. Podobné sentimenty vidím hodně, kde nástroje, které se nevztahují na potřeby člověka, jsou „triky“, „zbytečné nevyžádané“ nebo podobné.

Nepoužívám 40V nástroje, jedním z důvodů může být to, že nejsou k dispozici ve Velké Británii, dalším důvodem je to, že se jedná o nástroje pro terénní úpravy, které se nevyhalují mým potřebám, alespoň prozatím, ale jak jsem řekl dříve Nástroje zbytečné, nazval jsem linku 40V k ničemu.

Nezvládl jsem to k ničemu, protože to pro mě nebylo užitečné, existuje spousta nástrojů, které značky dělají, a já je nepoužívám, ale neříkám je k ničemu. Pokud něco dává smysl a je dobře naplánované, vždy jsem ocenil комментари и мнения. Pokud by baterie 40 V max byly flexvolt 40V baterie, které by mohly být použity s 20V nástroji, rozhodně bych to nazval zbytečným, také pokud existuje 60V platforma, která používá kompatibilní baterie s 20V nástroji, co je nutnost udržet naživu 40V naživu?! Mohou jednoduše upgradovat stejné nástroje na 60V platformu se stejnými specifikacemi. Také vím, že 40V nástroje jsou lepší než 60V nástroje, pokud uvažujete o běhu a trvanlivosti a atd. Proto jsem nevolal 40V nástroje k ničemu, volal jsem 40V linka k ničemu, to jsou dvě různé věci!

Pro ty, kteří ještě neinvestovali do linky 40V, je to vlastně dobrá omluva, abyste si vyzvedli několik nástrojů pro mnohem méně. Koupil jsem si sadu řetězové pily DCCS690X1 za 281 v HD (nyní je 293). To je 7.5AH Kit. Samotná baterie téměř stojí za tuto cenu. Už vlastním Flexvolt DCCS670, ale vybavil jsem to s volitelným 18 ″ pruhem a.050 Řetězec pro mírně větší úlohy, takže jsem přirozeně musel dostat 40V, aby byl mým 16 ″ pro více ombinujících typů pracovních míst. Ukončením linky to jen znamená, že nebudou existovat žádné nové nástroje, neznamená to, že současné nástroje jsou v žádném případě nevyžádané. Koupit je hned a prostě je spusťte do země. Do té doby budete chtít další linii genů, ať už to bude cokoli, stejně.

Nikdy jsem nechápal, proč tyto společnosti s nástroji „40“ V (36 skutečných pracovních voltů) odmítly vyrábět adaptéry, aby jejich nástroje mohly být spuštěny na 2 z jejich 18/20V baterií. Vím, že by to bylo mírně neochvějné. Ale v tomto konkrétním případě by to způsobilo, že se jejich stávající zákazníci necítí opuštěni (stejně jako to dělali s jejich starým post stylem 18V bateriové nástroje). Vím, že kdybych byl zakoupen do Dewalt 40V a oni to udělali, nikdy bych si už nekoupil další dewalt bezdrátový nástroj.

Myslím, že je to proto, že by uživatelé stěžovali na výkon a běh, když jsou takové nástroje a adaptéry vybaveny 1.3ah baterie spojené s vrtačkami s cenou cenou nebo některými kombinovanými soupravami.

Adaptéry jsou pěkné, ale nejsou opravdu řešení. dočasného mostu mezi platformami. Nakonec budete muset upgradovat, tak to funguje. Zeptejte se těch z nás s policemi plnými vinylových desek, pásek VHS, atari kazety atd. To vše stále funguje, prostě nemůžu získat nové, což opravdu není velký problém. A není to jen Dewalt, vím, že někteří lidé, kteří stále přicházejí o linii M28 (také přísahali, že už nikdy nekupují Milwaukee, ale mají). Nemyslím si, že je to důvod úplně skočit loď na značku, protože se vyvíjejí směrem k více křížové kompatibilitě.

Koupil jsem si a naštěstí jsem se vrátil, dewalt dopadový klíč před 10 lety. Byla to součást jejich první sestavy nástroje s lithiem ionty, která byla ukončena po pouhých několika letech na trhu. Milwaukee udělal totéž s jejich sestavou V18. Člověče, jsem rád, že jsem tehdy koupil do linky Makity! Na cestě došlo k několika upgrady, které vedly k určitým nekompatibilitě, ale to není nic ve srovnání s přerušením celé platformy baterie.

Kdyby by si to koupilo více lidí, neučinili by to. Je nepřiměřené si myslet, že společnost bude i nadále dělat něco, co se lidem nelíbí.

Makita přerušila 12V systém, který jsem měl a miloval Vlastně ho stále mám, s jednou funkční baterií dvou přestavěných baterií, které jsem si koupil.

Kdo to neviděl přicházet? Určitě je to hlavní značka, ale jsou tyto věci prodávány vůbec? Poté, co zažili RidGid, který přerušil svou platformu 24V a vlastnil několik dalších špičkových produktů, kde se MFR rozhodl změnit faktory baterie; … Přiměl mě, abych seděl na postranní linii pro celý venkovní trh s vyšším napětím. Každý MFR testuje vody s těmito produkty, že nevidím létat z polic. Všichni, koho znám, je stále na plynové energii venku. Jsem první s několika 18V venkovními produkty Ryobi, protože moje žena chtěla, aby ji použily nějaké lehčí hmotnostní produkty. Jakákoli značka, která nepoužívá 18V x1 nebo x2 se standardními produktovými bateriemi, je pro mě přeskočením.

Celá tato věc vypadá jako problém. Je to ukončená linka, která byla v budoucnu míněna jako pokus o něco lepšího. To se stane s produkty první generace bez ohledu na značku. Ve stavebnictví/elektrickém zařízení nahrazuji celou svou bezdrátovou platformu každých 5 let, potřebuji ji nebo ne, protože do té doby se nosí nástroje a baterie a chci něco lepšího. Četl jsem комментарии и мнения. Přijímat věci tak, jak jsou, a ne to, jak byste chtěli, aby byly a život bude lepší. Na zdraví!

Jsem poněkud zklamaný, když vidím, když vlastním téměř každý produkt 40 V a velmi je šťastně používám, a 60V by nebyla dobrá náhrada, ale na druhé straně mám produkty, které potřebuji a chci a jsem s nimi spokojený Použijte je, dokud nejsou mrtví. Za 5 let od nynějška bude něco lepšího.

Myslím, že jsem byl jedním z těch, které jsem ti řekl tak. Z inženýrského hlediska mělo smysl pro 40V Pro Ope nakonec odejít. I když jsou přerušeny, neznamená to, že nejsou podporovány. A to neznamená, že nebude nový Flexvolt Pro Ope. Dává to hodně smyslu. zejména pokud dokážou dokázat, že baterie Flexvolt je dostatečně robustní. a vsadím se, že mnoho stavebních dělníků řekne, že jsou. Zatím je vše dobré. Nyní můžete ušetřit náklady na jednotku baterie na desce produktu. A že 40V řetězový zastřihovač, který vytvořili. což je skvělé zařízení. může být nyní vyrobeno tak, aby běžel 60V flexvolt s potenciálně lepšími bateriemi. Nyní s větším potenciálem na kohoutku můžete motor znovu optimalizovat a možná použít stejné motory z jiných produktů. Opět vydělávání nákladů na měřítko. Nyní jste se podívali na bezdrátovou operaci na úrovni. Nyní, když Echo pomalu zabíjí svůj 58V systém (dávám to další 2 roky). velké hry Stihl a Husquvarna jsou na 36V systému. Ale také vytvářejí baterii batohu. Jo, přečtěte si to znovu. Nyní má Dewalt již adaptér Flexvolt AC. Takže si vezmete tu hlavu adaptéru. a novou šňůru. do baterie flexvoltu batohu. A můžete to také prodat svým pokynům. Pouze skutečná aplikace, kterou vidím, je to něco jako Jackhammer. ale jsem si jistý, že by se to mohlo hodit. A co je důležitější, ten chlap, který kupuje Dewalt Flexvolt Ope. má podporu baterie pro všechny stavební nástroje, které jsou žluté. Stejně tak ten chlap, který má Dewalt Flexvolt nástroje. má podporu baterie pro jakoukoli profesionální OPE, která je žlutá. Mezitím ostatní konkurenti v Pro Ope Going Woingless buď používají bateriové systémy STIHL/Husqvarna 36V (vyrobené společností ?) nebo používají 60 a 82 voltových systémů na trhu Greenworks and Snapper. Jedna věc, která mě držela dál od Dewalt Ope, byla jiná baterie. Kdyby byl Flexvolt Ope hmatatelný, když jsem nakupoval, možná jsem si nekoupil do systému Echo58V. Většinou to bylo skvělé. A Dewalt musí vstát do zastřihovače řetězce se systémem příloh. Všichni ostatní mají jeden. Ano, váš výkonný zastřihovač řetězců se zadním motorem. může snadno otočit hranu nebo jiné nástavce. (Znovu se podívejte na STIHL/GREENWORKS Commercial/Snapper/) Oh a Milwaukee. Nemůžu se dočkat, až si koupíte sekačku na širokou plochu baterie Flexvolt x 2. Nebo oříznutí flexvoltového rozdělení řetězce s přílohou Edger. Následuje tlaková myčka na konec hadice flexvolt. tlaková myčka ala worx.

Souhlasil, Nathan. Tlakoměrová myčka typu Flexvolt/Worx s volitelným nádrží na vodu, kapesní počítač a kola. Chtěl jsem výstřel, ale já jsem na platformu Dewalt, také chci také můj MTD připoutání plevele také. Dobrá práce na novém axiálním dmychadle 60V. Slyšíš nás Dewalt.

Mám přátele s 3D tiskárnami a tvrdě přemýšlím o výrobě adaptéru baterie Worx na dewalt baterii. Intheory by to mělo být snadné.

Chvíli jsem udělal profesionální terénní úpravy. Na naší posádce nebo kdekoli jinde. Nedokážu si představit, že by žádná posádka, která by udělala cokoli o jakékoli skutečné velikosti, by se v tomto případě rozhodla pro baterii přes plyn. Byl bych zvědavý, jak se tyto prodávaly. To přichází od někoho, kdo pomalu přechází mé osobní vybavení pro můj malý dvorek na baterii.

Nástroje ego mají novou řadu 56V „komerčního“ vybavení s velkými batoh baterie. Zdá se, že se to daří dobře v pokusech s dodavateli.

Viděl jsem, jak moje první komerční posádka provozuje na začátku tohoto roku na trávníku sousedů bezdrátový stihl. Poté začátkem tohoto měsíce prodejce profesionálního energetického vybavení poblíž mého domu začal reklamu a skladování Green Works Pro a Stihl bezdrátových nástrojů, takže předpokládám, že existuje určitá poptávka.

Spravedlivý bod. Předpokládám, že ti posádky dělají většinou rezidenční. Komerční trávníky, které samy trvají 4-8 hodin, by pravděpodobně měly problém s bateriemi.

U velkých komerčních trávníků bych si představoval, že jízda na sekačce by v podstatě musela být Tesla Model 3 nebo takový s připevněním sekačky. Lol.

Trochu očekávám kapku 40 voltových linie, ale také si nejasně pamatuji 60 voltovou linii, která byla její… „sourozenec“… druhů? Viděl jsem na nich obrovské baterie. Váha musela být pro tyto nástroje šílená. Představoval bych si, že plynové motory na nástrojích, které se snažili vyměnit, nebyly ani piknik, ale přesto pokud chtějí konkurovat krajinářským obchodním standardům, určitě potřebují lehčí systémy s větší silou. Fyzické rozměry baterie by mohly zůstat stejné, dokonce se nazývají „flexvolt“ něco nebo jiného. Ale naprostá hmotnost baterií, které používali před tím, než vyšel Flexvolt, nebyla přijatelná, zejména pro ty, kteří si koupili nástroje 40 V. Už vyšli s bateriemi odolnými vůči oleji pro nástroje Flexvolt a já si představuji, že kapka 40 voltového systému je předehra k upgradované sestavě. Co? Už ani nemůžu hádat. Vše, co mohu udělat, je nabídnout nadějné „Vítejte v rodině Max“ pro 40 V a 60 V. Uživatelé, kteří jsou právě SOL, právě teď. Možná vaše nástroje získají nový nájem na život, pomocí nějaké bezprostřední upgrade Dewalt sestoupil dolů po trubce? Nevím a posílám vám své sympatie. Dělat věci, které toto najednou není v pořádku, a abych neuznal, že by to z mě udělalo hroznou osobu. I když Dewalt má bezprostřední propuštění, to, co udělali, bylo naprosto opovrženíhodné.

Nemůžu porazit ego pro venkovní nástroje, takže na mě opravdu nezáleží. Nenechte se zasáhnout dveře, jak říkají.

Možná pro vás, ale Dewalt rozhodně porazil kalhoty z ega na mém dvoře. Runtime a naprostou sílu nelze srovnávat se systémem ega. Mám akr a půl a budu hořet celou 40V baterií v liniové zastřihovači každý víkend v červenci/srpnu, pak obvykle další v sekačce, která se stará o okraje trávníku, než jsem narazil na hlavní trávník s JD traktor a oba mají podobný výkon jako benzínové. Blofuky a řetězové pily jsou na dortu jen polevu.

Říkáte, že nástroje Dewalt 40V mají více výkonu/běhu než ego nástroje? To prostě nedává smysl.

Zdálo by se, že Stanley BD je opět na svých starých trikech. Toto je hlavní příklad, proč kupuji pouze nářadí Stanleyho rukou a nechávám elektrické nástroje společnosti, které mají jasný pohled na potřeby a přání jejich zákazníků.

Přinejmenším oficiálně říkají, že náhradní baterie 40V budou k dispozici v příštích několika letech. Netuší, zda to znamená, že budou jen dodávat stávající zásoby, které mají ve skladu, dokud nebude pryč, nebo budou produkovat nové, dokud jim nedojde stávající materiály. To je určitě jedna z nevýhod, že existuje průmysl, jako je SBD. mohou neustále vyjít s novou linií nástrojů a poté jej krátce nato přerušit, bez velkého znepokojení společnosti nebo spotřebitelů, kteří si kupují své výrobky.

Zdá se mi, že by se nyní zaměřilo na 60V nástroje x 2 nebo dokonce x4 baterií. Makita se o to rozhodla i když to dělá ruční nástroj mnohem méně ergonomický. Nyní se zdá, že Dewalt je pozice na větších nástrojích, kde to dává větší smysl. Snow Flower. Na sekačce to už dobře funguje a navíc jsme letos na cestě na 15 ampér je na cestě.

Nyní, když je to usazeno; Flexvolt je třeba tlačit za to, co je v současné době. SBD se drží zpět a snaží se vyrovnat mnoho značek, které získali. Je hezké, že si nyní uvědomili, co vytvořili s 20/60, ale ještě musím cítit potřebu jít do sestavy 60V. Mám baterie, ale nepotřebuji duplikáty nástrojů, které již mám v linii 20V. Protože stále mluví o runtime; Proč prostě nešli s balíčky 15Ahr? Proč to netlačit na balíčky 18-21Ahr? Dokonce i původní šedá baterie 60V/6HR potřebuje aktualizaci. Pokud mohou nabídnout sílu plynu, proč ne také část hmotnosti plynu? Co se stalo s 120 V? Bude to omezeno pouze na jeden nástroj? Prostě se vrátili do linie 12V. Je to stejně jako roztřesené (flaky)? Myslím, že to jsou duplikáty nástrojů, které již mají lidé. Jmenovitě cvičení, dopad, multitool. Lidé opravdu říkají „yay“ přes šroubovák? Ani mnoho nebude potřebovat laserovou úroveň. SBD musí dát lidem platné důvody, aby přešli do tří řádků. Jeden by byl způsoby, jak pochválit druhého. 20/60 je začátek. Už mají nabíječky, které dokážou udělat 12/20 (a v rozsahu 60). Další je jako 12V Universal Hammer VAC, který připojený k vrtákům SDS nebo HAMLIAD. (Gee Zajímalo by mě, kde jsem to předtím viděl) Dokonce i pěkné jasné světlo. (Dokonce to zní povědomě)

souhlasím. Dewalt si uvědomuje, že větší a větší hračky potřebují uživatele, aby již měl nějaké velké netopýry a když je uvolněn velký nástroj s netopýry nebo holý Uživatel má profesionální úroveň netopýrů, aby udržel pracovní místo v chodu. Flexvolt pak může odpovídat pracovnímu cyklu 40 V.

Nemá to nic společného se vzděláváním nebo zpravodajskou úrovní mas v Severní Americe. Je to jednoduché: Evropa má více přesahující protekcionistické regulace. Můj názor: Nemyslí si nebo nechtějí, aby si spotřebitel myslel na sebe. Tam tam výrobci nemohou legálně volat 10.8V baterie A 12V jako Milwaukee dělá zde nebo 18V A 20V jako Dewalt zde. V reality, koho to zajímá? Podle mého názoru má naše vláda dost na to, aby se jako řešení opioidní krize, imigrační krize, čisté nutrality, více absorpční koupelnové tkáně, netoxická šelak zabránili zabránění zvlhčování mléka, vložili problém xxx atd. Bez regulace toho, co třída napětí napětí Říkáme baterie. A opravdu je nepotřebujeme. Rychlé vyhledávání brýlí vám ukáže, jak vypočítat hypotetické maximální watt/h vs medián nebo dokonce očekávané „reálného světa“ watt/h. Nebo dokonce, že baterie 18V a 20V Dewalt jsou různé typy připojení. Pokud je člověk dostatečně kompetentní na to, aby provozoval kruhovou pilu? A opravdu by neměl ten chlap nebo gal v obchodě s velkým boxem tlačit správným směrem, pokud potřebujete pomoc? Lepší, ale přečíst Toolguyd a být daleko před křivkou. Všechno, co bylo řečeno, se cítím špatně pro lidi, kteří silně investovali do 40V. Ale soudě podle dostupnosti 18V baterie, 40V baterie budou mít k dispozici pro příštích 10-15 let. Doufám, že uvidím 60V baterie schopné stejné nebo více watt/h hodnocení jako 40V balíčky. Nyní, když jsou 40 let pryč, viděl jsem, že je to jednoznačná možnost.

Milwaukee se rozhodl natáhnout M18 až do svých větších nástrojů a venkovního napájecího vybavení, nyní to zní, jako by to Dewalt chce udělat s Flexvoltem. Myslím, že je to hloupé rozhodnutí, protože požadavky na moc se prostě šíleně liší mezi nářadí. Bylo by to, jako by Tesla měl držák baterie AA, který byste mohli nasadit baterii AA a řídit další 7 palců nebo tak něco. Baterie ovladače ovladače možná 18V 2AH (36 W). Moje sekačka ozvěna drží 2 56V 4ah baterie celkem 448 wh (10krát větší) a dokonce to vypadá jako holé minimum. Pros by pravděpodobně chtěl více kapacity. Takže mám na mysli, že pravděpodobně nikdy nebudete chtít dát na vrták venkovní napájecí baterii, i když můžete, protože to pravděpodobně zdvojnásobí nebo ztrojnásobí hmotnost a velikost vašeho vrtačku. Má smysl mít samostatný vyšší systém napětí s vyšší kapacitou baterií. Ego, Echo atd. Jsou na správné cestě.

Měli dobrý běh, ale teď je čas jít dál. Důvod, proč je proto, že chtěli a to je pro mě dost dobré. Nedělejte chybu, tyto nástroje nepoužívají profesionální krajináře navzdory marketingovým požadavkům na srovnání bateriové a plynové energie, která inzeruje mnoho výrobců OPE na baterii. I když se jednalo o srovnatelné krajiny, nebudou investovat do nástrojů pro pohánění baterií, protože je levnější vyplnit plynový plechovku, než je udržovat nákup baterií, aby vyhovovaly požadavkům vybavení. Takže si sami neudělujme a předstírejme, že profesionální terénní úpravy používají nic jiného než plynové komerční nástroje, které samozřejmě nejsou. Zatím nelze pohánět plynné poháněné. Dewalt provedl správné volání a má dokonalý smysl pro zákazníky, kteří vlastní elektrické nářadí 20V a 60V DeWalt. Platforma 40V byla lichým mužem a tím, že vše, co dělají, je buď 12V, 20V nebo 60V, brání zákazníkům v tom, aby museli investovat do jiné platformy baterie pod stejnou značkou, což je dobrá věc. Kdo chce utratit více peněz za něco, co vyrobilo stejnou značku, ale není kompatibilní s 99% produktů, které vyrábějí? A proč byla platforma 40V k dispozici pouze pro Ope? Udržujte to jednoduché a pohodlné. Před chvíli jsem koupil zastřihovač a dmychadlo a kdyby to nebylo 20V nebo 60V, nekoupil bych je. Koupil bych plynové vybavení, kdyby byly k dispozici pouze pod platformou 40V. Nyní, pokud jde o řemeslníka nahrazující Dewalt Ope, to pravděpodobně není případ, protože SBD nevyrábí plynové nástroje s výjimkou tlakové pračky a generátoru dewalt. Sears Craftsman udělal nějaké slušné Ope, ale byl to všechno poháněno plynem. Sears nevytvořil Ope baterii poháněný. A pochybuji, že SBD bude mít stejný přístup k rozšíření řemeslníka nebo kterékoli z jejich značek tak, jak to udělal Sears s řemeslníkem.

SBD koupila podíl ve výrobě/ dodavateli plynového OPE pro značku Craftsman OPE s možností koupit zbytek společnosti v roce 2021 nebo 2022. Předpovídám, že společnost SBD koupí společnost a jakmile se tato transakce zavře, uvidíte Ope DW Gas.

Měl jsem kolekci Dewalt 18V, a když šli na 20, 40, Flexvolt a další jsem si koupil Milwaulkee. Nikdy jsem docela důvěřoval Dewaltu poté, co měli tolik systémů. Myslím, že moje střevní reakce byla správná.

Mám vaši frustraci a dávám přednost Milwaukee před Dewaltem, ale to není úplně spravedlivé. Milwaukee přepnul ze staré 18V platformy Nicad na M18 lithium iontu v roce 2008, pokud si správně vzpomínám. Stejně jako Dewalt, nové baterie nebyly kompatibilní se starými nástroji. Vaše načasování bylo špatné, což sát, ale každý výrobce pro-tool musel udělat něco takového, aby přešel na li-ion. Makita udělal totéž. Ryobi je jediná značka, o které znám, zachovanou kompatibilitu mezi jejich platformami NicAd a Lithium ion baterie. Moje střeva říká, že to bylo možné, protože když přecházeli na li-ion, jejich nástroje pro majitele domu existující v té době nevyžadovaly stejné množství proudu, jaké byly věci z Milwaukee a Dewalt. Pokud se podíváte na nové věci Ryobi bez kartáčovače, mají baterie, které jsou speciálně navázány s dalšími kontakty, které umožňují tyto nástroje pracovat na plné kapacitě.

Skvělé zprávy de walt fanoušci, stále inzerují nabíjecí stanici 40V Max 6, ne, nebude to účtovat vaše šest balení nápojů. Můžete to získat pouze za 501.99 Seznam na tomto dítěti je 678.28. Tell’Em Steey poslal cha https: // www.Dewalt.com/produkty/příslušenství/baterie a nabíječky/nabíječky/40V-max-6pack-nabíjení/DCB116

Očekávám, že půjdou na 80V byt, aby silnější soutěžili s dalšími značkami jako Greenworks, Ego a Kobalt. Každý, koho znám, je většinou do flexvoltu, což je moje oblíbená. Milujte můj nový Dewalt 60V Axial Bower, je to ploché pohyby trávníku Rychle, lepší než poslední plynový dmychadlo, které jsem vlastnil. Čekám na nový jedlík plevelů Flexvolt, ten, který používá přílohy MTD a řetězovou pilu Flexvolt více jako Milwaukee. Plus si přáli, aby udělali flexvoltovou energetickou pračku, abychom jmenovali alespoň některé.

Pravděpodobně není náhoda, že DeWalt (SBD) nadále „mění“ své platformy baterií, protože udržuje jejich věrné zákazníky vracet se, aby si koupili nové vybavení, které není kompatibilní se starými věcmi. I když vidím výhodu pro firemní spodní řádek, nevidím užitečnost nebo výhodu pro spotřebitele. Protože Dewalt je skvělá značka s vynikajícími nástroji a loajálním následováním, zdá se, že spotřebitelé tolerují tuto neustále se měnící návnadu a přepínač, ale pokud by to měli vyzkoušet s méně populární značkou, vymřel by, protože průměrný spotřebitel by nebyl ochotný Chcete-li neustále investovat každých 4-5 let. Nyní o květinových prohlášeních Dewalt přispívá ve snaze porovnat svůj mrtvý 40V systém s novějším flexvoltem, podle vlastního standardu zabíjejí svůj top Ope systém a nabízejí to, co považují za menší produktovou řadu, spíše ve jménu kompatibility než na nabídku než nabídku Nejlepší produkt pro spotřebitele, zdá se to trochu divné, od místa, kde sedím, ale znovu jsem neinvestoval do Dewaltu, takže na mě nemá žádný dopad, ale nemůžu si pomoct, ale přemýšlím, jak to může ovlivnit budoucí rozhodnutí o kupujících investovat nebo ne do systému Dewalt, který bude pravděpodobně zastaralý za několik krátkých let.

Rád bych, kdyby Dewalt partner s kýmkoli Stihl/Husquvarna/Echo používá pro připevnění. Malý kvalitnější produkt než „Trimmer Plus/MTD přílohy. Samozřejmě MTD by také mohla učinit i ostatní. AL SAFTS. lepší ložiska. lepší díly. Tj. Porovnejte Echo/STIHL Edger k modelu Trimmer Plus. Kovový kryd. větší kolo. Pohon ozubeného kola. mazivá. a silnější varianta čepele s větším trnem. Ano, je to příloha Edger o 130 dolarů vs. 80. Bylo by to více v souladu s marketingem Pro. OPE. Mezitím stále přemýšlím, jestli si představují nastavení baterie batohu batohu. Nyní ano pro zastřihovač a další Ope. skvělý nápad. Ale musel jsem si myslet, co ostatní nástroje Flexvolt. Dobře, tak pokosová pila. běží na 2 bateriích nebo na střídavém adaptéru. Teď nevím, jestli na normální staveništi, pokud 2 baterie spustí jeden pro celodenní práci. možná ano. Ale co kdybys mohl zaparkovat batoh vedle něj. Jack In. a nemusíte se starat o sílu webu? Totéž pro stolní pilu nebo HEPA VAC a vaše rotační kladivo SDS. Co když tato baterie batohu má z toho 2 žihače, aby se přizpůsobily nástrojům X2. Mimochodem, pokud něco takového vyjde, očekávám nějaké licenční poplatky.

Stuart, možná to budete chtít prozkoumat z právního hlediska. Nedíval jsem se na to příliš mnoho, ale vím, že Milwaukee vyhrál téměř 28 milionů žaloby proti Snap-on před méně než 2 lety za porušení jejich patentů na jejich lithium-iontovou baterii. Vím, že jdou i po jiných výrobcích, možná to souvisí?

Nemyslel bych si, že to souvisí, ale pokusím se na to podívat. Značky nástrojů Pro Power mají tendenci se navzájem pěkně umístit a já bych také předpokládal, že pokud by došlo k problému zákonnosti, přišlo by to dříve. Sestava MAX 40V existuje již od začátku roku 2015, takže před 4-1/2 lety. Dokážu vymyslet 2 možnosti pro tento krok-1) nízký prodej ve srovnání s nářadí. Řekl bych, že technologie baterie 40V maxe využívá téměř maximální potenciál buněk 18650. Buňky 20700 nebo 21700 používaných ve vyšší kapacitě Dewalt 20V Max a Flexvolt Batteries by poskytly nové bezdrátové ope platformě mnohem více prostoru pro růst.

Outdoorová čára 40V max neměla smysl, zejména pro profesionály v oblasti terénního úpravy. údajného cílového trhu. Jediným pozitivním bylo, že sekačka Dewalt byla super silná, zejména pro bezdrátovou sekačku, ale v důsledku toho byl běh mizerný. Typické runtime, které jsem viděl v recenzích, byly méně než 30 minut, dokonce i pro největší baterii. Doba dobití baterií byla 1.5 až 2 hodiny, v závislosti na kapacitě. To jen vyžaduje příliš velkou banku baterie/nabíječky, aby byla možné opakovaně používat po celý den práce. Myslím, že „pro krajinář“ cílení v reklamních kampaních bylo spíše marketingovým nástrojem, který měl jít po trhu Prosumer, protože jsem nikdy neviděl profesionální krajinář, jehož pravidelná sada nástrojů zahrnovala sekačku 20 palců push. Pro chlapa domácího prosumeru však linka 2x20V dávala mnohem větší smysl, protože s ním mohl použít svůj stávající výběr baterie Dewalt Power Tool Battery. Bude zajímavé vidět, co Dewalt/SBD tady dělá. Moje sázka je, že do 2 let jsou všechny věci SBD Ope značkové řemeslníky (stejně jako některé značky MTD, které si koupily (Troybilt, Bolens, Cub Cadet atd.) primárně pro věci plynu a dodržovat jejich exkluzivitu), protože jsou mnohem více zavedeny na trhu s yardy.

Pokud jste již do linky investovali, pravděpodobně budete moci získat některé ze starých nástrojů a možná baterie za snížené ceny. Nejste si jisti, jak dlouho budou podporovat linii, není to jako XRP, kde to bylo všude, takže podpora bude pravděpodobně ve srovnání minimální minimální. BTW, údajně to někteří opakování říkají od února/března tohoto roku. Možná bude k dispozici adaptér pro Flexvolt, ale víme, že to bude trvat roky, než se to někdy stane ale pak bude HD Flexvolt dohoda stále na místě nebo bude adaptér imunní vůči dohodě a mohl by být prodán na Loweově? Opět bych vážně nedoporučoval nikoho, kdo by koupil do jakéhokoli systému energetických nástrojů od SBD, který není 20V Dewalt (nebo BD) nebo Flexvolt právě teď. I s novým 12V vrtáním a dopadem potřebují mnohem více nástrojů, aby byla tato značka životaschopná a aby prokázala, že to s touto linií myslí vážně.

Chtěl bych vidět, jak Dewalt dělá více věcí. Jsou to způsob, jak zpomalit s příchodem s novými nástroji a vybavením. Ale já osobně nemám rád dewalts 12V baterie. Líbí se mi 12V hůl v baterii, kterou všichni ostatní používají, a šel jsem s Milwaukee M12. Zůstanu s Dewalt 20V a Flexvolt, pokud je budou dělat, nadějně dlouhodobě dlouhodobě.

Tento druh mě překvapí, protože to byly Dewalts jít na Ope Line. Mám zastřihovač s řetězcem a teleskopický zastřihovač pólů a oba už několik let bezchybně pracovali bezchybně. V linii opravdu není nic jiného, ​​co jsem zvažoval, dokud těchto pár nástrojů vydrží další 4-5 let, což je se mnou v pořádku. Budu je prostě používat, dokud nezemřou.

Abych byl upřímný, jsem rád, že jsem investován do Milwaukee do linky M12, Dewalt pouze pro několik nástrojů Flexvolt, které usnadnily můj život (horní část linky 12 ″ duální zkosení, pila Použití pro čištění vzduchu a stolní vidění, které používám pro příležitostné použití, které zavádí normální místo na práci, bude pita) a Makita pro všechno ostatní včetně Ope. Byl jsem na plotě o Ope od Stihl / Echo, protože vědí něco o Ope, Dewalt 40V Max nebo Makita 36V. Usadil jsem se na Makitě, protože byly zasvěceny baterii 18V pro cestu déle než kdokoli jiný a rozhodl se, že dva jsou lepší než jeden pro více energie. Plus s jejich nákupem Dolmara také vědí něco nebo dva o Ope nyní.

Vlastním filmové divadlo a používám Blowers listů k vyčištění popcornu a trosek. Můj dmychadlo Dewalt Leaf má vadné připojení baterie a musí být potrubí nalepeno dolů do práce. Mám čtyři baterie DCB 406. Existuje nějaký jiný výrobce foukačů listů, který je použije, že mohu získat své stávající baterie? Dostal jsem nový z Dewaltu a slot je polovina velikosti. Děkuji za radu.

Zkontrolovali jste s Dewaltem o jeho opravě? Možná existuje část, kterou si můžete objednat pro rychlou opravu na místě?

Ano, udělal jsem to. Vzal jsem každý šroub na zařízení a stále by se nerozpadl, abych mohl vyměnit ovládací modul.

Nejste spokojeni s Dewaltem, mít 40 voltových řetězec, dmychadlo a řetězová pila s největší pravděpodobností nekoupí Dewalt Tools v budoucnu.

Představujeme naši novou řadu Max 40V Max of Outdoor Power Tools. Slyšejte, co řečeno, a přidejte svůj комментарии и мнения.

Dewalt 40V Max Outdoor Power Equipment. Slyšte, co říkají profesionálové

Outdoorové vybavení napájecí baterii na baterii Dewalt 40V MAX LITHIUM ION umožňuje konstrukčním profesionálům dosáhnout více rozšířením svého systému 40V Max

Můj ozdoba 40 Volt Dewalt je monstrum plevelů. Blower je také působivý. Právě jsem přidal řetězovou pilu k koleji. Pila na pole by byla úžasná. A co malý 40voltový kompresor. Koupil bych si elektrické horské kolo Dewalt, poháněný mými 40 voltovými bateriemi.

Chci baterii Dewalt 40V Proč větší kapacita a běh, chci 40V řetězový pila a myslím na to, že chcete batoh a zastřihovač trávy

Dewalt

Žlutá a černá je vždy připravena na pracovní místo.

Obrázek @Custom_Home_expert

Děkujeme za váš kontakt. Omlouváme se za jakékoli potíže nebo nepříjemnosti s produktem. Oslovte nás prosím s podrobnou přímou zprávou, abychom mohli spolupracovat, abychom tento problém vyřešili pro vás. Děkujeme vám za vaši spolupráci v této věci.

Mít 60 voltů, dostatek energie, ale musíte na nich posílit základní desku. Způsob flexibilní, pouze stížnost!

Dewalt

Osvětlete pracovní oblasti se slabým osvětlením s novou dobíjecí svítivou LED a světlem úkolu. Oba jsou vybaveni silným magnetem pro použití hands-free.

Ne. Chceme, aby byla lucerna 20V s visícím háčkem nahoře, vrhá světlo o 360 stupňů, může být použita na stole, může být použita pro práci nebo kempování a není tak masivní nebo drahá jako DCL074. Něco jako Milwaukee 2363-20.

Nabijte své vape pero, abych mohl zůstat ukamenovaný a nemyslet na to, jak pracuji za tištěné peníze ahh ano, pracuji na monopolních penězích The Govt Prints Anywho zpět na pero Dewalt VAP

Dewalt

Grind se nikdy nezastaví a nemělo by to ani vaše příslušenství. Dewalt Elite Series Brindling Wheels trvají až o 50% déle než Norton

Na základě Dewalt DWA8908F, DW8909FH, DW8927FH VS. Norton 66253370794, 66253370800 broušení 1/2 „A36 Steel Plate. Norton je registrovaná ochranná známka společnosti Saint-Gobain Abrasives, Inc., který toto srovnání neschválil ani neschválil.

Dewalt Weed Eater / Wacker / String Trimmer (20-40-60V baterie)

Ačkoli společnost Dewalt zní jako velká korporace, která produkuje všechny typy elektrického nářadí plynu, byli byste překvapeni, když slyšíte, že jejich nástroje jsou většinou elektrické a poháněné baterie. Jsou založeny v roce 1922 a jejich prvním produktem byl dřevořizovací stroj. Od té doby vyvinuli dlouhou řadu elektrických nástrojů pro stavbu, mechaniku a pravděpodobně každé odvětví, které můžete vymyslet.

Ano, jejich kvalita je úžasná a jsou hrdí na každý model, který vytvořili, včetně celé série Dewalt Weed Eater. Modely ozdoby Dewalt jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, odolných, výkonných a budou udržovat váš dvůr v nejlepším stavu. Každý dewalt wacker na trhu je v současné době napájen z baterie, takže se nemusíte starat o emise, které oříznutí plynu produkují.

Najdete mnoho různých modelů Dewalt baterií poháněné plevelem s různými vzory baterií, pevností a všeho to znamená, že můžete zcela upravit zastřihovač bezdrátového řetězce na vaše potřeby a touhy.

Jsem ohromen kvalitou bezdrátových plevelů Dewalt bezdrátového plevele, a proto vás chci představit jejich produktům, protože jsem si jist, že budete také ohromeni.

Modely ozdoby řetězce dewalt

Dewalt DCST990M1, DCST990H1 DCST990B String Trimmer

První zastřihovač plevelů Dewalt, který vám chci ukázat, přichází ve 3 verzích, které závisí na síle baterie. Nejslabší možností je zastřihovač plevelů Dewalt, který přichází pouze jako nástroj, což znamená, že nedostanete baterii ani nabíječku. DCST990B. Základní zastřihovač řetězců Dewalt je Dewalt DCST990M1 a je dodáván s Dewalt 40V 4.0ah baterie a nabíječka pro baterii. Nejsilnější verzí je model DCST990H1, který přichází s Dewalt 40V 6.0AH baterie. Kromě toho je všechno ostatní na tomto zastřihovači Dewalt 40V řetězec stejné. Dodává se s rovnou šachtou, která se snadno ovládá, a nemusíte být silní, abyste mohli používat tento zastřihovač, protože je to velmi lehká a velmi vyvážená jednotka. 15 „Řezací linie ořízne dvůr rychle a tiše, protože z tohoto dewalt 40V zastřihovače nevychází téměř žádný hluk.

Je to lehké a snadno použitelné pro majitele domů.

U zastřihovače si můžete vybrat požadovanou baterii.

Není to tak silné, takže bych to doporučil pro majitele domů, ne profesionálové.

Dewalt DCST990X1 String Trimmer

Tento zastřihovač řetězec Dewalt 40V je v jiné kategorii, protože přichází s ještě silnější baterií, která je 7.5Ah, takže můžete očekávat působivý čas běhu. Je také vybaven rovnou šachtou, jako téměř každý zastřihovač trávy Dewalt na trhu. Líbí se mi tento zastřihovač, protože je lehký, snadno použitelný a určitě to udělá práci se svou 15 „řezací linií a vysoce účinnou beztasárním motorem. Stejně jako ostatní modely plevelů na baterii poháněné baterií, tento ovládá rychlost, takže ji můžete přizpůsobit svým potřebám a stavu vašeho dvora. Pokud jste na 6 nebyli ohromeni.0ah baterie, budete se 7.5 Ah.

Je lehký a snadno použitelný.

Přichází s působivým 7.5ah baterie.

Není to tak silné, takže bych to doporučil pro majitele domů.

Dewalt DCST920P1 DCST920B String Trimmer

Další baterie Dewalt baterie Eater také přichází ve dvou verzích, ale tento je celkově slabší než ostatní modely dewalt bezdrátového oříznutí plevelů. Je to zastřihovač 20V Dewalt, zatímco ostatní jsou 40V nebo dokonce 60 V. Přichází ve dvou možnostech, s baterií a bez baterie, takže si ujistěte, že jste si vědomi toho, který z nich kupujete. Pokud si objednáte DCST920P1, získáte 20V Max 5.0ah lithium iontová baterie s nabíječkou, zatímco model DCST920B vám nabízí pouze nástroj. Je to Dewalt 20V Weed Eater s rovnou šachtou a 13 „řezací linií, která je více než dost, aby udržovala váš dvůr. Zastřihovač je velmi lehký a malý, takže jej můžete použít, pokud jste také začátečník. Nejlepší na tom je, že můžete upravit rychlost, takže pokud si nejste jisti, co děláte, můžete začít s nízkou rychlostí a poté ji zrychlit. Jak jsem již zmínil, nemusí to být nejsilnější zastřihovač na trhu, ale je to skvělé pro údržbu dvorek, pokud nežijete v džungli.

Je lehký a velmi snadný použití.

Rychlost zastřihovače DeWalt 20V můžete upravit. To je běžný rys téměř každého jedlíčku plevelů Dewalt.

Není to tak silné, takže jej použijte pro oříznutí světla.

Dewalt DCST970X1 DCST970B String Trimmer

Tento zastřihovač 60V řetězec Dewalt je v současné době nejsilnějším zastřihovačem v jejich nabídce a přichází ve dvou verzích, s baterií a nabíječkou a bez ní a bez ní a bez něj. Ořízmátor Dewalt 60V se ujistí, že všechny ty plevele, které nemůžete, snižujete světelnými oříznutími, jako je oříznutí řetězce Dewalt 20V Max, protože je mnohem silnější. Je také vybaven rovnou šachtou a funkcí nastavení rychlosti, takže jej můžete snadno ovládat bez ohledu na to, jak vypadá váš dvůr a kolik je tam plevelů. Řezací linka na tomto zastřihovači je 15 „, což je více než dost pro to, abyste si udrželi svůj dvůr v perfektním tvaru. Nemusí to být nejlepší volba pro lidi, kteří předtím nedrželi zastřihovač, ale je to dobrá volba pro lidi, kteří vědí, co to znamená udržovat dvůr.

Je silnější než jiné modely plevelů Dewalt.

Používá se a je to světlo.

DEWALT PLEED JEDRADNÍ Části

Nejoblíbenější součástí pro každého zastřihovače, nejen zastřihovač řetězce Dewalt je linka oříznutí. Proto produkují jako náhradní díly, které vyrábějí linky pro oříznutí plevelů DeWalt. Není tak těžké najít řetězec Dewalt Weed Eater, protože ho najdete na Amazonu, Walmartu a téměř na každém obchodě s vylepšením domova.

Dobrá věc na modelech Wacker Weed z Dewalt je, že většina z nich přichází s 3letou zárukou a to znamená, že můžete snadno vybavit zaříznutí, když je pod zárukou. Pokud záruka vyprší, nemusíte se o to obávat, protože existují linky zastřihovače Dewalt a jejich náhrada není tak těžké udělat. Není to snadné nebo rychlé, ale zjistíte, jak to udělat.