Nejlepší zastřihovač plynového řetězce pro pozoruhodnou službu. Benzín husqvarna plevel jedlík

Poměr palivového mixu palivového paliva Husqvarna (průvodce 360)

Právě jste si koupili nový jedlík Husqvarna Weed? Gratulujeme! Teď vím, že je to docela boj, který poprvé vymýšlí poměr paliva. Nebojte se, dostal jsem všechny informace, které potřebujete vědět.

Palivový poměr palivového paliva Husqvarna závisí na typu motoru. Pokud se jedná o dvoutomok, poměr je poměr 50: 1 oleje k plynu. Ale pokud je motor 4 tah, budete muset snížit poměr na 40: 1. Poměr najdete také v uživatelské příručce.

Nyní jste zmateni, jak vytvořit palivovou směs udržovat tento poměr? Sledujte tento článek a dozvíte se vše o míchání paliva.

Jaký je poměr palivového mixu palivového paliva Husqvarna?

Poměr palivového mixu palivových mixů Husqvarna Weed je 50: 1. To znamená, že pokud používáte jedlík Husqvarna Weed, měli byste použít 50 částí oleje (benzín nebo naftu) a jednu část benzínu (bezolovnaté). Toto je optimální úroveň palivové směsi, která vám pomůže dosáhnout maximálního výstupu.

Poměr však ve skutečnosti závisí na typu motoru používaného v jedlímech plevelů. Například dvoutidežní husqvarna bude potřebovat méně paliva než čtyřtaktní plevel Husqvarna Weed. Pokud je motor čtyřtaktní, musíte použít poměr 40: 1.

Oba motory budou opět vyžadovat samostatné typy oleje. Stejný olej nemůžete použít pro dvoutidežní Husqvarna Weed Eater a 4-tah Husqvarna Weed Eater.

Jaký druh oleje bere dvoutidelný husqvarna plevel jedlík?

Eater pro plevel ve dvoutaktu Husqvarna bere dva-cyklus syntetický motorový olej. Společnost doporučuje míchat olej při poměru 50: 1, vzhledem k tomu, že hladina tekutiny je 2.6 uncí. Poměr zůstává stejný, pokud používáte olej na bázi minerálů pro jedlík Husqvarna Weed.

Nezapomeňte však zkontrolovat, zda olej splňuje standardy kvality mazání pro Jaso-FD, API-TC nebo ISO-EGD. Tyto informace si můžete prohlédnout.

Jaký druh oleje má 4-tah husqvarna plevel jedlík?

Nyní, když už mluvíme o sekačkách pro 4-tah Husqvarna Weed, trvá sekač na 4-cyklus viskozita SAE 30 Viskozita. Poměr motorového oleje této sekačky se liší od dvoutaktního jedlíka plevelů Husqvarna.

V tomto případě musíte použít poměr 40: 1. To znamená, že tento čtyřtaktní Husqvarna Weed Eater trvá přibližně 3.2 unce oleje na galon pravidelného plynu.

Poměr palivového mixu palivového paliva Husqvarna v různých modelech

Přechod na populární modely Hesqvarna Weed Eaters. Husqvarna 128LD, Husqvarna 223L a Husqvarna 122C Weed Eater jsou nejúčinnější sekačky.

Pro tyto modely můžete použít olověný i bezolovnatý benzín. Ale ujistěte se, že se motorový olej smíchá nejméně 2%. A zkontrolujte, zda je motorový olej motorovým olejem o oleji. Nebo jinak směs nebude fungovat pro dvoutidelný jedlík plevelů Husqvarna.

Co je třeba zvážit, aby se udržovala optimální poměr palivového paliva?

Nyní výběr pouze konkrétního poměru oleje k plynu nestačí pro spuštění poměru 40: 1 nebo 50: 1 v plevele Husqvarna. Měli byste se také postarat o další věci související s motorovým olejem. Zde jsou 3 nejdůležitější faktory, které musíte mít na paměti.

Typ motorového oleje

Výběr nesprávného typu motorového oleje bude jen ztrátou vašeho času a peněz. To je, že musíte zkontrolovat, jaký typ motoru máte.

Pokud je motor elektrický, měli byste jít na minerální olej. A pokud je motor provozován na plyn, měli byste si vybrat motor na bázi syntetického olej.

Typ motorového oleje také závisí na odchylkách modelu a na typu terénu, na kterém pracujete.

Množství paliva

Měli byste také zvážit množství paliva v závislosti na oblasti, kterou pokryjete. U větších oblastí by měla být olejová směs více než v menších oblastech. Pokud plánujete pracovat rychleji, budete potřebovat více paliva najednou.

Poměr motorového oleje

Poměr motorového oleje závisí na typu motoru. Pokud je motor starý a čtyřtaktní, budete vyžadovat poměr 40: 1. Ale pro dvoutaktní motory budete potřebovat poměr 50: 1 palivové směsi.

Jak vypočítat poměr paliva pro plevel Husqvarna?

Pro výpočet poměru paliva pro plevel Husqvarna, budu sledovat americký metrický systém. Takže změřím olej v uncích a plynu v galonech.

Nyní je ideální poměr oleje-plynu 50: 1. To znamená, že pokud vezmete 1 gallon benzínu, musíte do směsi přidat 50 dílů olej.

Pro větší vysvětlení jednoduše převeďte galon na unce.

1 galon = 128 fl. Oz.

Pokud tedy potřebujete 50 částí oleje, musíte rozdělit 128 fl.oz o 50.

128 fl.oz/50 = 2.6 fl. Oz olej/galon plynu.

To znamená, že budete muset přidat 2.6 fl.oz. Olej v galonu benzínu, aby se vytvořil perfektní mix paliva (50: 1).

Nyní, v závislosti na velikosti a poměru galonu, se výpočet bude lišit. Snadný způsob, jak toho dosáhnout, je vynásobit 128 fl.oz s velikostí galonu a budete moci převést galony na tekuté unce.

Opět pro převod poměru musíte jednoduše rozdělit velikost galonu podle požadovaného poměru.

Jak smíchat plyn pro plevel Husqvarna?

Míchání plynu pro jedlík plevelů Husqvarna je docela jednoduché. Chcete.li vytvořit perfektní směs paliva plevelů, musíte sledovat pouze 3 kroky. Tyto kroky jsou podrobně vysvětleny níže:

Krok 1: Vypočítejte požadované množství paliva

První věc, kterou musíte udělat, je zkontrolovat uživatelskou příručku Eater Husqvarna Weed Eater. Najdete přesný poměr palivové směsi, kterou musíte použít. Pokud jste zmatení, můžete použít 50: 1 pro 2-tahový motor a poměr 40: 1, pokud je motor 4 tah.

V závislosti na poměru byste měli vypočítat přesné množství ropy a plynu, který potřebujete. Výpočet jsem již ukázal v předchozí části. Můžete to tedy sledovat, aniž byste zdůraznili matematiku.

Krok 2: Změřte olej a odložte stranou

Jak víte, kolik oleje potřebujete, měli byste začít měřením oleje. Nejprve však musíte koupit čerstvou láhev míchacího oleje z automobilového obchodu. Vezměte měřicí pohár a nalijte požadované množství oleje.

Poté nalijte měřený olej do čistého plynu. Ujistěte se, že plechovka není špinavá, jinak se olej kontaminuje a nebude fungovat pro motor.

Krok 3: Smíchejte benzín a olej dohromady

Nyní musíte přidat bezolovnatý benzín do olejové plechovky. Ujistěte se, že podíl benzínu a oleje je přesně částka, kterou jste vypočítali dříve.

Poté správně utěsněte plechovku a zatřepejte ji. Otřesem plechovky se olej a plyn správně promíchají. Měli byste potřást nádobou kruhovým pohybem, abyste se vyhnuli úniku plynu.

Takže tam jdeš! Palivová směs je připravena. Můžete to nalít přímo do tanku.

Časté časté

Jaký plyn používá Husqvarna?

Husqvarna navrhuje použití 89-oktanu E10 benzín pro každé vybavení Husqvarna. Obvykle jakýkoli benzín střední třídy funguje dobře v Husqvarna.

Je vyšší oktanové palivo lepší pro 2 údery?

Ano, vyšší oktanové palivo je lepší pro 2 údery. Oktany jako 92 a 93 fungují skvěle v tomto případě. Dolní oktany mohou vybuchnout, takže byste se jim měli vyhnout. Over, ujistěte se, že oktan je bez ethanolu.

Udělejte 2 tahy spálit palivo?

Ne, 2 tahy nespálí více paliva. Ve skutečnosti 2 údery používají palivo efektivněji než čtyřtaktní motory.

Závěrečná slova

Doufám tedy, že pochopíte, jaký je nyní vhodný poměr palivového mixu paliva Husqvarna.

Nezapomeňte udržovat poměr neporušený podle uživatelské příručky. Pokud smícháte příliš mnoho nebo příliš méně oleje v plynu, směs paliva nebude pro motor správně fungovat. Doufejme, že sledováním tohoto článku budete moci úspěšně vytvořit palivovou směs.

Jmenuji se Jim Boslice a jsem zakladatelem dílny Jimbo Slice Workshop. Pracuji s Power Tools více než 10 let. Mám zkušenosti s používáním elektráren pro různé úkoly, jako je stavba, domácnost, zahradnictví, čištění atd.

Nejlepší zastřihovač plynového řetězce pro pozoruhodnou službu

Žijeme ve věku technologie a modernosti, která se neustále mění alarmující rychlostí, takže svět je lepší místo. Například, a co je nejdůležitější, pokud jde o zahradnictví, byly lopatky a sekanéři nahrazeny zastřihovačem plynového řetězce. Světovače řetězců, které jsou poháněny plynem, se stávají populárními z několika důvodů. Za prvé, ve srovnání s elektrickými řetězci, mají více energie. Za druhé, jsou vhodné pro značné yardy a trávníky. Zatřetí, pokud mají palivo, budou tyto výrobky běžet po dlouhou dobu a vydrží silné použití.

Připravil jsem odborné recenze a operační podrobnosti o nejlepších značkách, které vás povedou k získání stroje, který vám umožní dosáhnout vašeho účelu. Nepochybně je pěstěná zahrada, která je úhledně oříznutá. Nyní si představte, že máte po ruce nejlepší vybavení, co jiného vám může bránit v tom, aby vaše zahrada byla oříznuta, čistá a obyvatelná? Je to jednoduché! Získejte zastřihovač strun, který využívá plyn a obstoste šanci na to, aby se vaše okolní amotodativa stala. Hlavní věcí pro práci s plynovým plevelem je hlava Universal String Trimmer.

Nejlepší oříznutí řetězců, které používají plyn

Níže existuje recenze spolehlivých řetězců, které jsou poháněny plynem. Recenze vám poskytne přehled o tom, proč produkty stojí za to získat v úsilí, aby vaše zahrada byla obyvatelná. Hluboko jsem je analyzoval a naznačil jsem výhody a nevýhody.

Husqvarna 128LD. Nejlepší zastřihovač plynového řetězce

Tento zařízení je univerzální a je určen pro jednání s domácími nebo středními yardy. Jeho předkrmy a stroje začínají bez námahy. Výrobce tohoto zařízení má na paměti úložný prostor. Produkt je tedy navržen s odnímatelnými hřídelemi, které lze skladovat samostatně.

Over je zařízení víceúčelové a nabízí různé operace. Například to přispívá pro obdělávání a hrany, ořezávání a řezání živých plotů, a co je nejdůležitější pro zametání. Má dvojité řetězce, což usnadňuje opětovné načtení, protože vyjde s čepicí.

Stroj přijímá řadu řetězců s různými průměry. The Whacker má různé příslušenství, které pomáhají výkonu různých úkolů. Řezací hlava přispívá k upevnění hlavy nebo čepele, aby odpovídala vašemu účelu. Funguje skrz husté listy, aniž by byla zabalena hlava. Rychlost řezání tedy zůstává konstantní po celou dobu použití bez rušení trávy.

Má širší šířku řezání přibližně 17 palců a běží na motoru 28 ccm, který nikdy nevede operátorovi bolesti hlavy při zapnutí. Je bez stresu zvládnout a nosit se, když je v operačním režimu kvůli své lehké.

Specifikace:

 • Řezací šířka: 17 palců
 • Zdroj energie: benzín
 • Typ motoru: 2-tuk
 • Hmotnost položky: 11 liber (4.95 kg)
 • Záruka: 2 roky omezená

Co je zahrnuto:

Má širší šířku řezání přibližně 17 palců a běží na motoru 28 ccm, který nikdy nevede operátorovi bolesti hlavy při zapnutí. Je bez stresu zvládnout a nosit se, když je v operačním režimu kvůli své lehké.

 • Víceúčelový;
 • Lehká váha;
 • Měření širokého řezání;
 • Odnímatelné hřídele.

Remington RM2510

Zařízení má motor 25 ccm s kvalitní výrobou energie, díky kterému je spolehlivý z hlediska odstranění tvrdohlavé vegetace. Motor je vyroben se začleněním know-how QuickStart na snadnou dobu při jeho zahájení.

A co víc, je navržen se zakřivenými hřídelemi, což operátorovi umožňuje přímý pohled na bod ořezávání. Hřídel je lehká, a proto neznamená objemný stroj. Do stroje nepřidává váhu, a proto můžete dobře navigovat bez namáhání. A co víc, produkt je vyroben z ergonomické křivky, díky čemuž je tento zastřihovač ideální pro domovy a trávníky průměrné velikosti.

Zařízení má široký řezací řádek 16 palců, prvek, díky kterému funguje na malém trávníku během několika minut. Remington je navržen s hlavou duální linie, která spustí široké pokrytí v minimálním čase.

Specifikace:

 • Šířka řezání: 16 palců
 • Zdroj energie: napájený plyn
 • Typ motoru: 2-cykl motoru
 • Hmotnost položky: 13.6 liber
 • Záruka: 2 roky omezená.

Co je zahrnuto:

Zařízení má široký řezací řádek 16 palců, prvek, díky kterému funguje na malém trávníku během několika minut. Remington je navržen s hlavou duální linie, která spustí široké pokrytí v minimálním čase.

 • Čistí tvrdohlavou vegetaci bezohledně;
 • Dobré pro trávníky střední velikosti;
 • Linka je snadno vyměnitelná;
 • Technologie rychlého startu pro zmírnění startu.

Husqvarna 967055801. nejlepší jedlík plevelů pro komerční použití

Hledáte mocný a spolehlivý jedlík plevelů? Tento model z Husqvarna vám udělá velkou laskavost. Je to mocná jednotka, která se bude zabývat jakýmkoli úkolem řezání trávy nebo plevelů, kterému je uvedete bez ohledu na povahu identity vegetace.

Přístroje je znovu relativně lehký s přibližně 17 liber, a proto vám nedá problém s přenášením při práci na vaší vegetaci. A co víc, jedná se o čtyřtaktní zařízení běžící na plynu s těžkým objem nádrže, které mu umožňuje běžet delší dobu, když je v provozu v provozu. A co víc, palivová nádrž je průsvitná, a proto můžete snadno sledovat hladinu paliva při provozu zařízení.

Přístroj se snadno sestavuje, není vyčerpaný ani přehřátý. Můžete jej tedy použít efektivně v 1-akru, aniž byste zažili technický závěs. Je vestavěn s čištění vzduchu především pro odstranění vzduchu z kritických komor k dosažení hladkého startu. Pro začátek nepotřebujete moc energie, pouze jediný tah a výkony vybavení připravené k akci.

A co víc, je navržen s dlouhým šachtou, která usnadňuje proces používání, protože operátor může hladce navigovat z jednoho bodu do druhého, aniž by se setkal s výzvou. A co víc, i když se uživatel nemusí starat o zranění. Důvodem je, že produkt je postaven s ohraničujícím strážcem, který brání rozřezávání klipů v létání na obličej operátora.

Objem motoru je 25 ccm, pracuje se čtyřtaktním mechanismem a nemá žádné technické prostředky při míchání oleje a paliva. Vyčištění vzduchu chrání motor před přetížením. Jeho zastřihovač je přibližně 70 palců vodorovně, což mu dává vyšší šířku řezu.

Plynový plevel jedlík nezačne? Zkuste to

Bez ohledu na to, jak tomu říkáte. Weed Eater, Weed Whacker, String Trimmer. Šance jsou v určitém okamžiku, kdy to nezačne. Jen málo věcí je otravnější, než zničit rameno a pokoušet se začít s ramenem.

Naštěstí jsou motory s plynovými plevely docela jednoduché, takže většina kutilství s několika nástroji a některé základní know-how může řešit tvrdohlavý zastřihovač a běžet jej.

) Zkontrolujte benzín

Benzín se může rozpadat za pouhých 30 dní, zejména dnešní plyn obsahující ethanol.

Majitelé domů někdy ukryjí svůj zastřihovač strun v garáži na konci sezóny bez stabilizace plynu. Kyslík má celou zimu, aby se rozpadlo a zničil benzín, a zanechal vám zastřihovač, který na jaře nezačne.

Pokud váš zastřihovač spadá do této kategorie, vyprázdněte starý plyn z palivové nádrže a nahraďte jej čerstvým palivem.

Pokud váš jedlík plevelů nezačne, pokuste se odstranit vzduchový filtr a stříkat čistič karburátoru do příjmu.

) Vyčistěte karburátor

Jakmile se rozpadne plyn, mohou se uvnitř karburátoru tvořit laky, dásně a další zbytky a ucpávají malé palivové pasáže. To zabrání tomu, aby palivo dosáhlo spalovací komory a zapálilo se, takže vás nechává bojovat se zastřihovačem, který nezačne.

Odstraňte vzduchový filtr a stříkejte čistič karburátoru do příjmu. Nechte to několik minut sedět, aby pomohl uvolnit a rozpustit lak. Vyměňte filtr a zkuste spustit zastřihovač.

Pokud to problém nevyřeší, zvažte demontáž karburátoru, aby byl důkladnější čištění.

Dejte si však pozor-a rozebírat karburátor označuje bod-ne-return, druhů. Pochopení toho, jak jemné těsnění, drobné šrouby a jehly se vracejí zpět dohromady. Fotografujte s telefonem během celého procesu, abyste pomohli opětovné sestavení. Vyčistěte všechny otvory a pasáže čističem karburátoru.

Pokud se zdráháte rozebrat carb, navštivte servisního prodejce.

Vyjměte zapalovací svíčku a použijte lehký brusný papír k čištění usazenin elektrod, abyste pomohli opravit zastřihovač plynu, který nezačne.

) Vyčistěte/vyměňte zapalovací svíčku

Usazeniny oleje a uhlík mohou zapalovací svíčku zabalit do dvoutaktního motoru, pokud se použije olej z nízké kvality. Vklady na elektrodě zabraňují správnému střílení zástrčky, což může snížit výkon nebo zabránit tomu, aby motor úplně běžel.

Zástrčky jsou levné, takže je vyměňte, pokud je faulovaný. Pokud nemáte k dispozici novou zástrčku, vyčistěte usazeniny z elektrody s brusným papírem a zkontrolujte mezeru. Správná velikost mezery se obraťte na manuál vlastníka.

Pokud víte, že zapalovací svíčka je dobrá, ale motor stále nevyrábí jiskru, je pravděpodobné, že se na vině a vyžaduje náhradu.

Přímé stlačené vzduch zevnitř vzduchového filtru směrem ven, aby se odstranily zbytky, které mohou omezovat proudění vzduchu.

) Vyčistěte/vyměňte vzduchový filtr

Ucpaný vzduchový filtr zabraňuje motoru v dostatečném vzduchu, aby správně fungoval.

Před odstraněním vzduchového filtru odtáčejte uvolněné zbytky z kolem krytu filtru a filtru. Klepněte na tuhé filtry na stolním stole nebo na dlani a uvolníte jakékoli nečistoty nebo zbytky. Stlačený vzduch také funguje dobře. Ujistěte se, že nasměrujete vzduch filtrem zevnitř, abyste se vyhnuli hlouběji ubytování ve filtru.

Vyvarujte se promývání papírových filtrů, protože to může zhroutit jejich strukturu mikro jezdné. Pěnové filtry však lze snadno promyt pomocí mírného detergentu a teplé vody.

Stejně jako u zapalovací svíčky je však náhrada často nejlepší praxí, zejména pokud je filtr příliš špinavý.

Obrazovka jisker-arestor ucpaná usazeninami může natolik dusit proudění vzduchu, aby zabránil zastřihovači.

) Vyčistěte obrazovku Spark-Arerestor

Na mnoha ořezávarech zakrývá malá obrazovka výfuková odtok a zabraňuje jiskrám vystoupit z tlumiče a potenciálně zahájit oheň.

Stejně jako u znečištění zástrčky, příliš mnoho oleje v benzínu, dolní olej a pokračující provoz s nízkým ot / RPM mohou propojit obrazovku uhlíkovými uhlíky. To zabraňuje toku plynu plynu, což vede ke ztrátě energie. V extrémních případech, těžkých ložiscích se dusila proudění vzduchu natolik, aby vás nechala s jedlíkem plevelů, který nezačne.

Chcete-li problém vyřešit, vyjměte obrazovku Spark-Arestor a nastříkejte ji těžkým čističem, jako je napájecí pěna Amsoil, aby se zjemnily usazeniny před čištěním obrazovky abrazivní podložkou. Přeinstalujte obrazovku a vyzkoušejte zastřihovač.

Pokud je nadměrně připojena uhlíkem.

Zaregistrujte se jako preferovaný zákazník k získání:

Snížené ceny až 25% na každé objednávce.

Doprava zdarma na objednávky 100 (130 Kanady) nebo více.

Narozeninový dárek 5 kupónu, který vám pomůže oslavit váš den.

5 zpět s každým 100, které utratíte.

Exkluzivní nabídky po celý rok.

Obnovení členství zdarma, když utratíte 500 nebo více.

Stihl vs Husqvarna Trimmer: Jaký je základní rozdíl?

Který nemá rád dobře udržovaný trávník? Všichni to děláme.

Husqvarna vs Stihl Trimmer. Porovnejte obě značky a zjistěte, který z nich je pro vás pravý.

Udržování trávníku však není nikdy snadné, zejména pokud se spoléháte na trávu. Přestože jsou sekačky efektivní, existují rohy, které nemohou dosáhnout. Tak co děláš? Jednoduchý; Použijte zastřihovač, který dosáhne všech rohů, které trávník nemůže dosáhnout.

Husqvarna 330lk plynový řetězec, 28-cc 2-cyklus, 20palcový rovný plynový plynový plevel s rychlým vyměňováním hlavy pro bezproblémové načtení řetězec

Husqvarna 220IL bezdrátový zastřihovač s baterií a nabíječkou, 16palcový elektrický plevel s přímým hřídelem s duálním směrem hlavy pro změnu směru řezu řezání

Pravděpodobně se ptáte sami sebe: „Co je to zastřihovač?“,„ Kde mohu najít jeden?“A„ Což je nejlepší zastřihovač?„Méně starosti! V tomto informativním článku se dozvíte o dvou z nejlepších ořízků a odtud si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud jde o komerční a domácí napájecí stroje a nástroje, Husqvarna a Stihl vedou jako nejdůvěryhodnější značky pro kvalitní produkty, známé svou špičkou kvalitní řetězovou pilou a spolehlivostí a jejich oříznutí řady přesahují očekávání. Husqvarna i Stihl získali různé modely zastřihovače pro rekreační a profesionální domácí použití.

Tyto zastřihovače Husqvarna a STIHL jsou obvykle dostatečně lehké, aby manévrovaly kolem a uživatelsky přívětivé. Trimmer Husqvarna, který váží asi 11.11lbs, je o něco těžší, na rozdíl od svých protějšků Stihl Trimmers, vážící asi 10.6 liber bez těchto řezacích příloh. Byli umístěny své ovládací prvky ve svých úchytech tak, že můžete snadno spravovat zastřihovač, pokud je to nutné.

STIHL má obvykle mírnou hranu ve srovnání s zastřihovačem Husqvarna. Proto při zvažování držadly mají funkce STIHL přední popisovač 360 stupňů pro nastavení.

Pokud jde o velikost, Husqvarna vyhraje, i když s malým okrajem od kapacity palivové nádrže a šířky řezání je o něco rozsáhlejší než kapacita Stihl.

Vystřihovač pro řeznou šířku Husqvarna je sedmnáct palců, zatímco šířka Stihl je šestnáct palců.

I když tento rozdíl může vypadat nevýznamný, rozdíl přichází, když skutečná práce řezání trávy a plevelů začíná ve větších oblastech. Počáteční mechanismy těchto dvou jsou téměř bez námahy a jsou jednoduché.

Pro inteligentní hvězdu Husqvarna to trvá dva až tři tahy, zatímco pro Stihl snadno spustí ohnivý systém, aby vystřelil. Poté budou běžet bezchybně.

Profil společnosti Husqvarna a Stihl

Skupina Husqvarna a společnost STIHL jsou dvě globální společnosti, které můžeme v jejich výklenku klasifikovat jako obry. Tyto značky produkují širokou škálu nástrojů a produktů, které najdete v mnoha zemích a regionech po celém světě.

Vzhledem k vysoce kvalitním výrobním výrobkům ovládají obrovské následování a většina jejich jednorázových zákazníků se stane životností zákazníků.

Obě společnosti inspirovaly velké následky, jako jsou loggery a majitelé domů, protože jakmile od nich koupíte jednu položku, stanete se jejich celoživotními zákazníky automaticky.

Skupina Husqvarna zahájila své činnosti v roce 1689 ve Švédsku. Zpočátku se Husqvarna zaměřila na výrobu vojenských zbraní, ale později se přesunula do výrobního venkovního energetického vybavení a elektrického nářadí. Společnost se řadí jako největší výrobce venkovních elektráren a vybavení na světě. V současné době najdete produkty Husqvarna ve více než 100 regionech a zemích.

Na druhé straně Stihl začal působit v roce 1926 ve Stuttgartu v Německu. Ačkoli to působí hlavně v Evropě, Stihl má také zavedené centrátor se sídlem ve Virginii. Toto centrální sídlo má více než 1 900 zaměstnanců od výroby, výzkumu a vývoje až po marketing.

Naučili jste se krátkou historii obou společností. Dále vám pomůžeme rozlišovat mezi Husqvarna 128LD a

V tomto článku bude rozlišovat dva trimery ze dvou globálních společností. Jsou tam Stihl FS RC-E a Husqvarna 128lb.

Dva oříznutí jsou poháněny plynem, a proto jsou nejvhodnější pro lidi, kteří potřebují pokrýt velkou oblast, zejména terénní společnosti. Pokud chcete pracovat na rozsáhlém dvoře nebo na terénním úpravě, měli by být tito prioritou. Menší elektrický zastřihovač však může mít také prospěch pro mnoho yardů.

Pokud hledáte model plynového motoru, tyto dvě společnosti nabízejí dlouhé běh a lehká řešení. Navzdory tomu, že zastřihovač, aby se zajistilo, že se o hran s travními hranami dobře postaráte, existuje značný rozdíl mezi těmito produkty.

Trammer Husqvarna 128ld

Tento zastřihovač je lehký, má rovnou šachtu, a proto může provádět různé domácí operace. Má odnímatelnou hlavu, díky níž je přenosná a všestranná. Je tedy vybaven 28 ccengine a šířkou řezání 17 palců.

Jakmile si koupíte tento dokonalý zastřihovač, získáte pětiletou záruku, což vám dává jistotu, že společnost bude připravena provést opravy v případě rozpadu.

Popis produktu Husqvarna

Mnoho odborníků se postupem času obrátilo na tento zastřihovač kvůli svým výkonným motorům, které usnadňují jejich práci. S 128L je tato síla k dispozici také pro spotřebitele. 128L Come Switch, výkonný motor 27cc s profesionální kvalitou, se také snadno používá zaostřené. Zastřihovač se také snadno spustí díky svému inteligentnímu startu, intuitivním ovládacím prvkům a automatickému přepínači návratu. Jedná se o funkci, která se automaticky resetuje na polohu ON pro bezproblémové zahájení. Navíc tento 128l přichází s rovným šachtou pro lepší dosah, například pod keři.

Stihl FS 56 RC-E Trimmer

Stejně jako zastřihovač Husqvarna 128LD je tento zastřihovač STIHL lehký a má rovnou šachtu. Dále má 27.2 cc motor s 16.Šířka řezání 5 palců. Stroj je obvykle nízký výfuk a Stihl jej definuje jako čistší nebo nízké emise výfukových plynů než požadovaný emisní standard EPA. Produkce se provádí v USA a společnost nabízí dvouletou záruku na své nástroje a produkty.

Stihl versus Husqvarna Trimmers: rozdíly mezi Husqvarna 128lb a Stihl FS 56 RC-E Trimmer

Napájení a motor

Posun motoru Husqvarna 128 LD přichází, když je o něco vyšší než STIHL FS 56RC-E Trimmers.

Trimmery Husqvarna a Stihl mají podobné motory a jejich úroveň výkonu je téměř stejná.

Husqvarna 128LD má dvoudobý motor s 28cc, zatímco STIHL Trimmer má dvoudobý motor s 27.2 cc. Výstupní výkon je téměř podobný, a proto se v této kategorii stává házením mezi Stihl a The Husqvarna Trimmers.

Přestože mají tyto výkonné motory, tyto dva oříznutí nebrují agresivně, takže je relativně rychlejší než zbytek oříznutí ve své třídě.

Je dobré si uvědomit, že jejich zastřihovače poháněné plynem jsou obvykle vybaveny dostatečně silnými motory a liší se, pokud jde o sílu, což model opět určuje.

Stojí za zmínku, že uživatelé zastřihovače Husqvarna již dříve uvedli, že nejprve upravili karburátorové šrouby. Ne každý s tím má zkušenosti, ale v případě, že s tím přijdete, bude rychlé nastavení šroubu karburátoru velkou pomocí a následně způsobí, že váš Husqvarna běží hladce.

Pokud jde o palivové nádrže, Husqvarna přichází s velkou palivovou nádrží, což umožňuje použití bez zastavení paliva. Je také průsvitný, což vám umožní sledovat hladinu paliva při efektivně. To proto přiměje vážit více než STIHL.

Použitelnost

Ozdoba jsou intuitivní, pokud jde o použití. Návrh však hraje obrovskou roli, když je zábavný a pohodlný.

Nakonec budete potřebovat produkt, který způsobí menší napětí těla a zároveň výborně vykonává.

Oba zastřihovače jsou lehké, ale Husqvarna má přibližně 11 liber, včetně řezacího zařízení. Naproti tomu Stihl má asi 10.6 liber. Měli byste si uvědomit, že řezací zařízení přidává těmto ořezávarům větší váhu. Bez ohledu na to si můžete být jisti, že oříznutí můžete používat po delší dobu.

Každý z těchto strojů je navržen tak, aby mohl udělat počáteční vánek.

S pomocí proprietární technologie označované jako inteligentní start je Husqvarna přístupnější. Oba stroje mají nějaké čištění vzduchu, které odstraňují vzduch z karburátoru a palivového systému, což usnadňuje zapnutí stroje.

Ovládací prvky STIHL Trimmers byly umístěny v pohodlné rukojeti, což usnadňuje přístup.

Trimmers Husqvarna a Stihl se dobře starali o pohodlí, což nakonec ovlivňuje bezpečnost. Obě továrny zajistily, že stanovily opatření ke snížení vibrací a hluku, který vyvolávají zastřihovače.

Pokud však přijde na pohodlí, Stihl vyhrává kvůli jeho nastavitelnému designu rukojeti. Je flexibilní a může se také otáčet až do 360 stupňů. Také má ramenní popruhy a další podpůrný popruh, a proto usnadňuje přenášení zastřihovače po delší dobu.

Další funkce

Je snadné nastavit zastřihovač Husqvarna 128LD pomocí příloh, které jsou kompatibilní s Husqvarna.

Pokud máte omezený prostor a potřebujete jej osvobodit v garáži, bude výběr tohoto zastřihovače vaší nejlepší volbou. Můžete snadno odstranit hlavu z šachty a nahradit ji dalšími kompatibilními přílohy, takže je všestrannější než Stihl FS56RC-E.

Druhou výhodou používání Husqvarna je to, že čas, který ušetříte na penězích, protože nebude nutné, abyste si koupili různé stroje, protože přílohy to mohou pohodlně dosáhnout

Některé z příloh, které jsou kompatibilní s Husqvarna 128LD17 ″, zahrnují;

Připevnění kultivátora je nejlépe známé pro obkládání květinových záhonů a jakékoli jiné podobné oblasti.

Edger na trávu je pro vytváření záhonů a okrajů trávníku, které jsou dobře definovány.

Trimmer pila a připevnění tyčky je pro oříznutí oblastí těžko dosažitelné kvůli jejich výšce.

Všestrannost

Pokud potřebujete trimer, který vykonává více funkcí, Husqvarna vyhraje kvůli jeho odnímatelnému zastřihovači. Může být také snadno nahrazeno některými dalšími přílohy. Je to proto, že základna zastřihovače je jen motor, který byl připojen k dlouhému pólu. Mnoho potenciálních využití může být užitečné pro jiné než zajištění toho, aby byla tráva uklizena.

Důvod, proč se doporučuje, je kvůli jeho schopnosti transformovat vaši sadu nástrojů, kterou byste mohli mít. Ušetří vám to od nákupu jiných nástrojů, jakmile probíhají a pomáhá vytvářet více volného prostoru, protože nebudete potřebovat více strojů. To je proto lepší než zastřihovač STIHL

Uzavírání našeho srovnání Stihl vs Husqvarna Trimmer

Jak vidíte, dva oříznutí mají čtyřtaktní plynový řetězec pro čtyřtaktní motor. Modely Trimmer STIHL mají dostatečnou sílu pro procházení sekcí trávníku plné nějaké těžké sklo. Pak motor začíná okamžitě a jeho celková robustní stavba se zdá být robustní.

Kromě modelů poháněných plynem nabízí Husqvarna kombinaci oříznutí. Pouze vy musíte udělat, je vybrat 11 vysoce kvalitních příloh, jako je zastřihovač živých plotů, který se také může proměnit v prořezávač stromu, pól, Edger, Hedge Trimmer, Sweeper.

V případě jakéhokoli problému může majitel použít dvouletou záruku. Problémy, jako je Stihl, se cítí těžce, a hlava kopírování akcí obvykle není tak působivá.

Pokud jde o reklamu na produkty Amazon, najdete zastřihovač Husqvarna se čtyřtaktním motorovým systémem. Díky tomu je silnější než obvyklý dvoumokský systém motoru.

Přesto, že husqvarna rovný zastřihovač plynových řetězec s rovným hřídelem nemůže pomoci, ale při řezání šestnácti palců trávy zpomaluje, ale zpomaluje. Proto to neznamená, že je to tak úsporné paliva, jak se očekávalo.

Jak je uvedeno, jak Husqvarna, tak Stihl Trimmers získali výhody i nevýhody. Je to na vás jako nákup vědět, který z nich bude pro vás nejlépe fungovat.

Nejdůležitější věc je, že oba oříznutí mají méně vibrací a jsou méně hlučné než obvyklý zastřihovač s plynem.

Závěrečné myšlenky: Stihl nebo Husqvarna Trimmer?

S nejdostupnějšími kvalitními výrobky se nikdy nebudete pokazit jak s Trimmers Husqvarna, tak Stihl; Husqvarna 128LD vám však nabídne všestrannost a lepší hodnotu.

Bez ohledu na to, s jakým zastřihovačem se spokojíte, protože to vše se zužuje na osobní preference, můžete si být jisti palivově efektivním a spolehlivým zastřihovačem, který poskytne vynikající výkony a pomůže vám udržet plevel ve vašich dvorech a květinovém záhonu na uzdě.

Oba oříznutí přicházejí s podobným výkonem motoru, ergonomickým designem, celkovými vzory a startovními vzory. Dále mají oba stejnou tržní cenu.

To znamená, že Husqvarna 128LD je větší kapacita palivové nádrže, všestrannost a významnější přemístění motoru, proto mu dává značnější hranu ve srovnání s Trimmerem STIHL FS 56RC-E.

Příručky pro péči o nástroje

Jsme malý tým vášnivých inženýrů, strojníků a řemeslníků, kteří vždy milovali nástroje. Ať už to bylo horolezectví, nebo skalní honičky, vždy jsme měli nástroj, který jsem si vážil. Láska k nástrojům nás vedla ke sběru různých typů kladiv, šroubováků, kleští a ještě nedávno jsme se ocitli pokoušet sbírat co nejvíce různých typů bohů. Pokud si nejste jisti, jak se starat o své nástroje nebo kde se můžete podívat na informace o tomto tématu, pokračujte ve čtení našeho blogu pro péči o nástroje