První pohled: Greenworks Commercial Lithium Z Industrial Electric Lawnmowers…

První pohled: Greenworks Commercial Lithium Z Industrial Electric Lawnmowers

Použil jsem sestavu Greenworks s 40V tehdy 80V řadou trávníku, abych se staral o můj akr trávy (a příjezdové cesty v zimě) více než 5 let. Převážně byl tento zážitek pozitivní s čistým, tichým, bez vibrací, bez vibrací, které opravdu snižuje výhodu z údržby trávníku. Pokud jste zvyklí na plynové sekačky, udělejte si laskavost a vyzkoušejte elektrickou sekačku. stranou prostředí, je to jako tlačit kolem ventilátoru ve srovnání s hlasitým, vibračním, kouřovým pásem, starožitností.

Když jsme se dozvěděli, že Greenworks zahajuje komerční sestavu sekaček na nulové otočení, aby soutěžily s průměrnými zelenými sekačkami a co je důležitější, konkurují strašným strojům, které společnosti pro péči o trávník používají, museli jsme se podívat.

Greenworks

Značka Greenworks byla zahájena před deseti lety mateřskou společností pro čínskou globální nástroje s velkým menšinovým podílem, který od května 2016 koupil německá STIHL Group. STIHL přináší na stolní odborné znalosti ve vysoce kvalitních produktech poháněných benzínem, i když společnost má vlastní divizi baterií s produkty, které se překrývají s portfoliem Greenworks.

Jak jsem řekl, použil jsem Greenworks ‚Consumer Electric Tools and Seaters a většinou odvedli skvělou práci. Moje největší hrozba je, že se někdy nástroje cítily trochu plastové a ne na tvrdé úkoly. Nejsem si jistý, zda je to kvůli dědictví značky, úspory nákladů na kompenzaci drahých baterií nebo něco, co jsem se během jejich návštěvy naučil: Nemůžete mít kovové pohyblivé díly na elektrických sekačkách kvůli statice, která může zkrátit elektroniku.

Greenworks přešel z původní sestavy 24V na sestavu 80V a 40V sestavu spotřebních produktů. Je zřejmé, že 80V umožňuje více energie a obecně se používá pro produkty vyššího konce. V loňském roce společnost představila třetí 60V úroveň produktů, které jsem zjistil, že je mis-krok, protože nyní zalévá produktové řady do příliš mnoha úrovní. Pokud máte 80V na trávu, můžete si koupit 80V sněhovou skříň, aniž byste museli kupovat jinou baterii, často nejdražší části těchto nástrojů. Nebo pokud si koupíte jiný produkt, jako je řetězová pila s 80V s baterií, můžete tuto baterii přidat k přidání více času na sečení nebo foukání sněhu. Se všemi těmito úrovními bude mít Greenworks příliš mnoho úrovní bez potřebné diferenciace.

Pokud mi zde dovolíte trochu odbočit, bylo by hezké, kdyby průmysl nástrojů pro elektrické nástroje mohl standardizovat na jedné sadě baterií, které spolupracují. Například ego, další skvělá trávník je 56 voltů. Samotný Home Depot uvádí 3 stránky elektrických tlakových sekaček v rozmezí 20-82 voltů a žádná z baterií značek spolupracuje mezi sebou. Greenworks mi řekl, že na této frontě by mohla být nějaká oznámení, ale opravdu cítím, že se odvětví musí konsolidovat zde.

Greenworks Commercial

Ve stejném roce, kdy Stihl přišel na palubu, Greenworks vytvořil novou divizi další řady produktů 82V napětí produktů označených „komerční“. Žádný z nich jsem nezkoušel z první ruky a jsou k dispozici pouze prostřednictvím agentů nákupu třetích stran, kteří vlastní různé geografie USA a prodávají přímo společnostem pro údržbu trávníku, často s ~ 5letými pronájmy. Řekl jsem, že i když baterie v Blofučích listů a lehké výstroj vypadají jako 80V baterie, které vlastním, nejsou kompatibilní, i když 2 volty jsou často jemným rozpětím chyb v elektrických nástrojích.

Lithium Z 48-palcový stojan na sekačce a lithium z 60 palcové jízdy na sekačce

Se všemi těmito mimořádnými cesty, Greenworks byl dost pěkný, aby vynesl své nové trávníky „lithium z“ do mého domu. Trochu věděli, že jsem byl na Aljašce měsíc a v té době jsem neřezal trávník. Ještě lepší je, že předtím pršelo.

Zdálo se, že 20palcový vysoký mokrý krabí trasa se nezdálo, jak se setkal, jak je ukázáno níže. Ve skutečnosti se ani nezdá být žádný odpor, protože tiché sekačky procházely přímo trávou, přičemž jediným vedlejším produktem byly shluky oholené mokré trávy.

Jedna věc, která byla obzvláště znepokojující, byl nedostatek hluku, které tyto věci vydaly. Převalují se, jako by byly tlačeny, přesto mohou velmi rychle dosáhnout použitelné rychlosti.

Každý z nich má 5 motorů (2 pro kola a 3 pro lopatky) poháněné 13.Baterie 8kWh, která bude trvat asi 5 hodin řezání. Říká se mi, že je to konzervativní odhad, ale najetých kilometrů se tam bude lišit. To, o co jsem se trochu více obával, byla situace na nabíjení. Greenworks přinesl jejich 110V AC. 82V DC Inverter, který je ve skutečnosti externí pro vozidlo. Řekl jsem, že to nebude fungovat na 240 V a nabíjení je docela pomalé, což je nešťastné. Pokud o tom přemýšlíte, většina prodejen vydala asi 1.5kw, takže se díváte na 10hodinovou dobití. To znamená, že tyto věci budou muset účtovat přes noc a nelze je účtovat například na cestě do práce nebo z práce do práce. Také baterie nejsou odnímatelné, jak jsem viděl.

Nabíjecí rozhraní vypadá hodně jako standardní nabíječka EV J1772, ale je zcela odlišné. J1772 dodává AC do palubního střídače automobilu, zatímco komerční sekačky Greenworks mají přímý proudový poplatek na baterie při 82 V.

Věřím, že budoucí komerční sekačky skočí na stejný standard nabíječek AC J1772 jako auta, která jim umožní používat nabíječky automobilů. Nebo možná přeskočí doprava na CCS, aby umožnily velmi rychlé dobití, aniž by se vrhaly kolem vnitřního střídače.

Všimněte si podobnosti výše uvedené nabíječky DC Greenworks výše s typickou zástrčkou J1772 AC.

Závěr

Stejně jako automobily máme pravdu na začátku narušení elektrické komerční péče o trávník. Je to mnohem menší trh, takže probíhá mnohem méně investic, ale je mi jasné, že první hybatelé budou mít vlastní výhodu, zejména když je zákazníci začnou požadovat. Je snadné pochopit, proč se to stane. Jsou to tiché, čisté a silné a necítíte žádné zbytky ropy na trávníku po jeho řezu.

Z pohledu pracovníků trávníku máte mnohem tišší jízdu s menšími vibracemi, bez benzínu, o které se budete bát a silné řezání a cestování.

Ale stále jsme zde brzy a můžete z prvního úsilí Greenworks říct, že přichází mnoho vylepšení. Nabíjení bude lepší. Produkty budou mít čistší vzhled. Vypadají velmi prototyp-y s ohnutými kovovými exteriéry vs. lisovaná skořápka.

Také nabíjení v současné době není dobře provedeno. Očekával bych, že buď odnímatelné baterie nebo možnosti rychlého nabití, které nakonec přijdou na trh, což umožňuje více než 5 hodin času řezání denně.

Nakonec to monstrum 13.Baterie 8kWh není levná. Po demu jsem byl připraven si vybrat jeden z nich, aby si myslel, že budou v rozsahu 3-4 000. Lol, ne. Ty začínají na více než 20 000 a pokud přemýšlíte o množství baterií a tvrdé povaze produktu, dává to nějaký smysl. Měly by být provozovány každý den, ne jednou týdně nebo 2 týdny.

To vše říkalo, že pokud jste společností, která nyní kupujete komerční péči o trávník, výhody elektrického hlediska daleko převažují nad krátkodobými cenovými výhodou benzínových poháněných jízdy poháněné benzínem. Vřele doporučuji zkušební jednotku. Najděte místního prodejce zde.

Soutěž: Mean Green Zero Turn Sekačka. postavená v Ohiu.

Další více spotřebních produktů je třeba zvážit, zda je 20K mimo váš rozpočet:

Greenworks Commercial Optimusz Lawn Powers: nula-otočení a pohotovosti

Zvýraznění výstavy Equip Expo (dříve Gie) 2022, komerční řada Greenworks Optimusz s nulovým otočením a stand-on trávníky otočila spoustu hlav. Designový tým se rozhodl vytvořit ty nejlepší sekačky na trávu, období. Přitom se zabývali každým bodem bolesti, na který by mohli myslet.

Toto je vyvíjející se příběh. Jak se dozvíme více, aktualizujeme tento článek, proto se často podívejte na další podrobnosti.

Greenworks Commercial Optimusz Lawn Meghter Zdroj a runtime

Commercial Greenworks se pohybuje od 82V baterií, které používají v ručních nástrojích, do mnohem většího stylu baterie. K dispozici jsou 8kWh, 18kWh a 24kWh baterie banky. Pomocí systému LFP lithium baterie byly tyto balíčky s vysokou hustotou podrobeny vážným testům, včetně testování drop z 30 stop. Celkově katoda lithia/železa/fosfátu vytváří bezpečnější a stabilnější balíček s vysokou hustotou než katodové balení NMC (lithium/manganské/kobalt).

Na začátku fáze návrhu postavil tým produktu baterii přímo pod sedadlo a zbytek sekačky kolem něj postavil. To dává sekačce nižší těžiště než jiné možnosti baterie nebo plynu a pomáhá jí bezpečně sekat svahy až do 25 °. To také způsobuje kompaktnější sekačku s menší délkou vzadu, kde by se motor normálně chodil.

Pro většinu komerčních sekaček s nulovým otočením napájeným z baterií je celodenní běh složitý. To neplatí pro komerční Optimusz Greenworks. Je schopen sekat 8 hodin. to je 8 skutečných hodin sečení. a rozříznout až 21 akrů na poplatku.

Když už mluvíme o nabíjení, s použitím nejnovější technologie baterie a nabíječky, může být sekačka vrácena k plnému nabití za pouhé 3 hodiny.

Greenworks Commercial Optimusz Lawn Meghter Performance

Našívané sekačky na trávu s baterií stále získávají výkon s některými modely, které si nárokují ekvivalenci plynu 25 hp. Optimusz však obálku posune mnohem dále a může se pochlubit ekvivalentem plynového motoru 65 HP (1040cc).

Pomocí elektronicky kontrolovaných bezmatorových motorů s přímým pohonem je rychlost špičky čepele vytočena při 19 000 FPM. Díky působivé technologii baterií a toho, co Greenworks nazývá svůj systém smart swtraq, je sekačka schopna udržovat tuto rychlost čepele, dokonce i v silné trávě, která zpomaluje čepele na plynových motorech. Výsledkem je vysoce kvalitní snížení téměř jakéhokoli stavu.

Greenworks Commercial Optimusz Lawn Metion Models

K dispozici je několik možností nulového otočení. Tady je hubená:

Automatizované modely

Kromě modelů s nulovým otočením jsou také automatizované sekačky na trávu Greenworks Optimusz Zero-Turn pro koncem roku 2023. Spoléhají se na GPS RTK, jsou přesné na 1 palec. Ještě lepší je sekačky 2 v 1, schopné autonomně běžet nebo s lidským operátorem.

Další hlavní body

  • První nízkoprofilový rozbočovač pohonných motorů na zadních kolech
  • Systém osvětlení halo umožňuje operátorům vidět a být vidět, dokonce i po setmění
  • Skládání ROPS BAR
  • O 80% méně pohyblivých částí ve srovnání s plynovými modely
  • Může autobusový systém

Greenworks Commercial Optimusz Lawn Meghter Maindence

Optimusz se zabývá údržbou vaší flotily sekačky s pouhými dvěma pravidelnými potřebami: ostření čepelí a mazání předních koleček. Kromě toho neexistují žádné kladky, pásy, filtry nebo jiné obavy. Je to jen 2000 hodin bezproblémového provozu, který se vyhýbá prostojům.

To neznamená, že problémy se nikdy nemohou stát. Je to péče o trávník a stane se věci. Commercial Greenworks vytvořil systém Fleet Connect, který poskytuje diagnostické informace přímo vám a vašemu týmu Greenworks Service. Cílem je, aby identifikovala servisní body aktivně, než se stanou problémy, které vytvářejí prostoje. Pokud jde o věci, jako je větev blokující čepel, můžete vidět v aplikaci, kde je problém, což je rychlejší vypořádat se s ním a vrátit se do práce.

Systém navíc umožňuje ochranu proti krádeži 4G/GPS a upgrady softwaru OTA (volně vzduch).

Greenworks Commercial Optimusz Lawn Meghter Price

Stále čekáme na oficiální ceny na celé řadě. První čísla naznačují, že 60 palcový nulový otočení bude probíhat téměř 26 000.

Každá sekačka je navržena tak, aby zajistila, že ušetříte peníze, obvykle do konce prvního roku. Mějte oči otevřené pro naše podrobné rozpis toho, kolik můžete ušetřit.

Sečteno a podtrženo

Na trhu s nulovým otočením s baterií je více hráčů než kdy jindy, což vytváří vážnou konkurenci, protože průmysl pokračuje ve svém posunu od plynu. Komerční Optimusz Zero-Turn a Stand-on trávníkové sekačky jsou tak dobře rozvinuté, že jsou nejúčinnějším způsobem pro profesionální posádky, aby přecházely od plynu. Dokonce i pevné plynové posádky dluží sobě, aby daly těmto sekačům demo a cítily, co je schopna baterie schopná.

Máte nějaké otázky? Vložte je do комментари и мнения!

Objevte více řešení zaměřených na péči o trávník na webových stránkách Greenworks Commercial.

Greenworks Commercial

Oficiální komerční aplikace Greenworks poskytuje užitečné nástroje pro připojení a komunikaci s komerčními sekačkami na trávu Greenworks Commercial Optimow, sekačky na nulu a baterie. Aplikace je plná užitečných nástrojů a funkcí. Celkově můžete zaregistrovat produkty, získat digitální kopie manuálů svých majitelů a mnoho dalšího.

Popis obchodu s aplikací

Oficiální komerční aplikace Greenworks poskytuje užitečné nástroje pro připojení a komunikaci s komerčními sekačkami na trávu Greenworks Commercial Optimow, sekačky na nulu a baterie. Aplikace je plná užitečných nástrojů a funkcí. Celkově můžete zaregistrovat produkty, získat digitální kopie manuálů svých majitelů a mnoho dalšího.

U robotických sekaček vám aplikace GreenWorks umožňuje:

Zobrazit instalační příručku Najděte užitečné tipy pro zobrazení instalace a upravujte nastavení sekačky, jako je plánování, výchozí body a bezpečnostní funkce Zobrazit stav sekačky, jako je sečení, nabíjení a/nebo chybové zprávy Komunikujte příkazy s sekačkou, jako je pauza, park a životopis GET GET Oznámení o chybách sekačky a bezpečnostních zprávách (na vybraných modelech) Pozice sekačky (na vybraných modelech)

Pro připojené sekačky na nulové otočení vám komerční aplikace Greenworks umožňuje: Zobrazit stav nabíjení baterie a zobrazit stav vozidla a zobrazit, jak se komponenty provádějí v jakékoli dané poloze vozidla pro sledování vozidla

U baterií Bluetooth vám aplikace GreenWorks umožňuje:

Zobrazit stav baterie Aktualizace baterie Software Zajistěte baterii pomocí funkce zámku a odemknutí viz poslední známá poloha baterie

Zřeknutí se odpovědnosti: Appadvice tuto aplikaci nevlastní a poskytuje pouze obrázky a odkazy obsažené v rozhraní ITUNES Search API, aby pomohly našim uživatelům najít nejlepší aplikace ke stažení. Pokud jste vývojářem této aplikace a chtěli byste, aby vaše informace byly odstraněny, pošlete žádost o šíření@appadvice.com a vaše informace budou odstraněny.

Nejlepší sekačky s nulovým otočením z roku 2023

Tito dosahují vzácného činu, aby se zábava sečení trávníku.

Autor: Roy Berendsohn: 1. března 2023

Pokud jde o práci na zahradě, sekačky Zero Turn jsou nemožné. Dělají zábavu sečení trávníku. To dosahují tím, že dávají bezprecedentní rychlost, kontrolu a manévrovatelnost k likvidaci osoby sekání trávníku. Takzvaná funkce „nulové turn“ těchto sekaček přeměňuje stroj na trávu na něco podobného jízdě pobavovacím parku. Nasměrujete stroj se dvěma pákami. levá páka ovládá levé kolo, pravý páku pravého kola. S tímto nastavením řízení můžete přiblížit krajinu, která seřící přímky, křivky nebo otočit sekačku do rohu a ven z rohu. Co se nelíbí?

Přečtěte si dále, abyste pochopili, jak tyto agilní trávníky fungují, jak je chodíme na jejich testování, a vidíme některé kandidáty, které jsme nedávno testovali, stejně jako někteří, které jsme neměli, ale že si myslíme, že vypadají zvlášť slibně.

Jak fungují sekačky

Jezdící sekačka s nulovým otočením se skládá z operátorové platformy, rámu a kol, motoru (nebo bateriové banky), přenosu (nebo motorů) a dvojice ovládacích pák běžně známých jako lap tyčinky. V plynových sekačkách motor pohání systém řemenice. Jedna skupina kladků řídí čepele, jiná skupina pohání pár převodů. jeden na každém zadním kolečku. Když přesunete klínovou lištu dopředu nebo zpět, nasměrujete přenos, aby šel rychleji, pomaleji nebo dokonce otočil opačnou cestu. Když se jedno hnací kolo otočí ve směru hodinových ručiček a druhý proti směru hodinových ručiček, sekačka se otáčí. Když se kola otáčí různými rychlostmi, sekačka se otočí v oblouku ve tvaru oblouku. Když jsou bary v neutrální poloze, sekačka se zastaví. Kromě parkovací brzdy neexistuje žádný jiný mechanismus brzdění. Posílení sekačky s nulovým otočením s baterií fungují stejným způsobem, ale mají samostatné motory, které řídí zadní kola a jeden pro každou čepel uvnitř sekačky.

Pokud jde o přenos, většina sekaček má hydrogear EZT-známý a nákladově efektivní transsaxle s reputací pro trvanlivost.

Některé sekačky používají palubu vyraženou z jednoho kusu oceli, jiné používají palubu vyrobenou z více kusů a svařovány dohromady. Vyrobená paluba může být postavena z silnější oceli za nižší cenu, než by bylo možné postavit jinak. Jakmile mluvíte o lisování kovu tak silného jako 10 rozchodů (asi 1–8 palce tlustý), náklady na razítko takové paluby by zvýšily cenu sekačky nad rámec toho, co většina lidí je ochotna zaplatit. Paluby v sekačkách se pohybují od 42 do 52 palců, což je typická velikost v této třídě produktu. Když jsou tyto sekačky poháněny těmito motory a hydrogeary. Všimněte si však, že tento snížení kvality klesá strmě, pokud udržíte tuto rychlost ve velmi silné trávě nebo na nerovném terénu.

Pokud jde o elektrické sekačky, představují přední hranu technologie v této kategorii. Jedná se o pozoruhodné a drahé sekačky poháněné velkými napěťovými lithium-iontovými bateriemi. Pokud máte zájem o snížení hluku sečení a zjednodušení rutiny údržby odstraněním plynu a oleje, stojí za to se podívat.

Výběr sekačky s nulovým otočením

Každý by si chtěl vybrat největší možnou sekačku s nulovým otočení. Realita se obvykle připojuje, protože tyto stroje jsou drahé a široká škála možností, které jsou dnes dostupné, rychle zvyšují náklady. Zhruba řečeno, začnete někde v rozsahu sekačky s 42palcovou palubou v blízkosti 3200 až 3500 a pohybujte se v přírůstcích 1000 až 1500, dokud nedosáhnete základního komerčního vybavení, které stojí 7000 až 8000.

Opět, když mluvíme o aproximaci, sekačka s 42palcovou palubou sníží o dvou akrových šarží (která bere v úvahu, že dům, příjezdová cesta, přístavby a různé funkce krajiny zabírají část tohoto prostoru). Použijte sekačku s větším palubou, abyste nakrájeli cokoli na dva akry. Ale tady je námitka. Tato sekačka ZTR na základní úrovni (řekněme 3200, řekněme) s 42palcovou palubou se bude opotřebovat rychleji a bude potřebovat více údržby než sekačka s 50palcovou palubou, těžším rámem, větším motorem a vyšší kvalitou a tlustší palubou s robustnější vřetena čepele, stojí 4500.

V nejjednodušších možných podmínkách můžete snížit menší oblast s větší sekačkou a očekávat větší dlouhověkost ze stroje (nemluvě o hezčím zážitku sečení) nebo můžete snížit větší oblast s menším strojem a setkat se s větší údržbou a a Zkušenosti se sečením, které bude, můžeme říci, trochu robustnější.

Při výběru sekačky je však ještě další faktory, které je třeba zvážit. Větší sekačky zabírají více místa v garáži nebo přístavbě. A sekačka s palubou 50 palců nebo dokonce 60 palců, jak by to mohlo být při provádění práce rychleji, nemusí se hodit skrz bránu plotu a může být obtížnější manévrovat na těsných místech bez tvorby Skalp značky na trávníku z mnoha otáčení z těsné čtvrtiny.

Při nakupování sekačky pečlivě zvažte všechny tyto faktory: váš rozpočet, údržba a to, zda tuto práci provedete sami, rychlost a čas sečení, manévrovatelnost a oříznutí v těsných oblastech, což je důležitost, kterou kladete na své pohodlí při sekání, snížení kvality, dlouhověkost, skladování a přístup k krajině.

Jak vybíráme a testujeme

Existuje jen jeden způsob, jak vyzkoušet sekačku, a to je oříznout trávu. Ale také děláme víc než sekat.

Zvedneme a snižujeme palubu a upravíme sedadlo. Podíváme se na přístup servisního bodu (vzduchový filtr, zapalovací svíčka a olejový filtr) a jak snadné je odstranit palubu. S každou sekačkou sekáme přibližně akr, zvažujeme kvalitu řezu a mulčování při běhu do kopce, přes umyvadlo a podél po bok. (Na postranních kopcích budeme sekat povrchy, které se objeví až přibližně 20 stupňů; výrobci obecně doporučují, aby nebyli strmější než 10 stupňů, ale rádi jsme důkladně.) Vyhodnocujeme výkon a rychlost ve srovnání s kvalitou snížení. zkoumáme, zda sekačka dodává slušnou sečení při plné rychlosti. Při sečení ve vlhkých podmínkách se podíváme na to, zda pneumatiky sekačky hromadí trávu a jak účinně vypouští vlhké výstřižky. Nakonec testujeme manévrovatelnost (tyto stroje jsou obecně velmi hbité) a jak snadno se zastaví, když ustoupíte z ovládacích pák.