Ryobi 20 palce 40 V sekačka na trávu (Hands-On Review). Baterie sekačky Ryobi 40V

Ryobi 20 palce 40 V sekačka na trávu (Hands-On Review)

Nikdy jsem neuvažoval o vlastnictví elektrické bezdrátové sekačky na trávu vždy. Ale po nedávném přesunu do jiného státu jsem hrdý na to, že jsem nyní novým majitelem sekačky na trávu s bezdrátou baterií!

Než jsem se přestěhoval, rozhodl jsem se prodat procházku s plynem za sekanou. Nepoužíval jsem to za více než 7 let a celou dobu seděl doslova v mém nástroji Sběr prachu.

Ale teď, v tomto novém domě, jsem se ocitl s dvorem, který je příliš malý na mou jezdeckou sekačku. Takže místo toho, abych si koupil další procházku s plynem, rozhodl jsem se koupit veškerou elektrickou sekačku na trávu s baterií.

Takže to nebylo tak dávno, když jsem křižoval dolů do Home Depot a koupil se sekačkou na trávu Ryobi 20 palce 40 V. Měl jsem šanci použít je nyní asi měsíc a toto je moje osobní ruce při přezkumu této sekačky na trávu. Doufám, že to ve svém výzkumu považujete za užitečné.

Stojí za to sekačka na trávu Ryobi 40V?

Velikost dvora, který musím sekat, je přibližně 5500 čtverečních stop, nebo.13 akrů. Na tomto dvoře jsem už několikrát použil sekačku Ryobi 40V na trávu a měl jsem šanci důkladně posoudit jeho funkčnost, běh a dokonce řešit několik problémů, které se během té doby objevily.

Zjistil jsem, že sekačka na trávu Ryobi 40V stojí za to? Že to stojí za utracené peníze? Odpověď je ano. Podle mé zkušenosti to naprosto stálo za to.

Sekačka je zábavná, lehká, přináší sílu v případě potřeby a co je nejdůležitější, dělá skvělou práci při řezání trávy dokonce i tráva, která je dlouhá a tlustá. Mluvím o typu trávy, která by zašpinila sekačka na trávu Briggs a Stratton.

Níže je bližší pohled a moje úplná recenze sekačky na trávníku Ryobi 40V.

Když jsem šel vyzvednout tuto sekačku na trávu z Home Depot, nebyl jsem si jistý, co očekávat. Měl jsem to sestavit? Jak těžké by to bylo? Jak přesně to bude zabaleno?

Byl jsem příjemně překvapen, když jsem viděl, že celá sekačka na trávu přišla zcela předem sestavená a úhledně zabalena do velké krabice.

Jakmile jsem otevřel krabici, viděl jsem, že sekačka byla jednoduše složená na polovinu a umístěna do krabice. Balení bylo umístěno v případě potřeby pro bezpečný přepravu sekačky na trávu. Balení odvedl svou práci, protože jsem neviděl žádné poškození sekačky, když jsem poprvé otevřel krabici.

Nabíječka baterie a napájení byly úhledně zastrčeny v hlavní krabici pod blokem polystyrénu.

V samostatné menší krabici byla 40 V Lithium-iontová baterie. Bylo úhledně zabaleno do plastového sáčku a zajištěno uvnitř menší krabice.

Uvnitř bateriového prostoru sekačky na trávu bylo místo, kde jsem lokalizoval veškerou papírování, které byste očekávali, že přijdete s novým nástrojem nebo kusem strojů.

Papír, který byl zahrnut do mé bezdrátové trávy Ryobi, byly:

 • Ryobi 20 palce 40 V. Manuál obsluhy sekačky na trávu (více jazyk)
 • Příručka provozovatele baterie 40V lithium-iontová baterie (více jazyk)
 • Rychlý návod
 • List dílů a příslušenství
 • Formuláře registrace produktu
 • Poukaz za rychlou nabíječku zdarma

Ryobi 20 palce 40 voltových sekaček

Jednou z nejlepších věcí o rozbalení a nastavení této sekačky na trávu je, že pro vás není moc co dělat.

Chcete.li vstávat a běžet, musíte jen několik věcí, které musíte ujistit.

Pro úplný únik na nastavení sekačky Ryobi 20 palce 40V se budete chtít odkazovat na průvodce rychlým startem, který je dodáván s vaší novou sekačkou.

Rozvinout a upravit sestavu rukojeti

Sekačka dorazí s držadly složenými na polovinu přes horní část sekačky. Jednoduše rozložte rukojeť a ujistěte se, že knoflíky plně západku/zapojení do základny držadla.

Dále zatáhněte na horní část sestavy držadla, abyste ji plně prodloužili. Poté otočte nastavovací knoflíky 90 stupňů. To zajistí prodlouženou rukojeť.

POZNÁMKA: Pokud knoflíky nastavení nejsou plně zajištěny, sekačka se nezapne.

Namontujte zadní chytku trávy nebo mulčování

S touto sekačkou na trávu nemůžete použít chytač zadní trávy a mulčující zástrčku současně. Musíte mít najednou pouze jednu nebo druhou.

Ještě jsem nepoužíval chytač zadní trávy, takže nemohu mluvit s jeho funkčností nebo kvalitou.

Použil jsem však mulčování zástrčky. A je to mulčené výstřižky k téměř dokonalosti.

Moje sekačka na trávu přišla s již nainstalovanou mulčkou. Předpokládám, že takto jsou všechny sekačky odesílány od výrobce.

Nainstalujte baterii

Zjistil jsem, že baterie dorazila asi na půl cesty. Dychtivě jsem se snažil vyzkoušet sekačku pro sebe, takže jsem se neobtěžoval nabití první.

Poznámka: Výrobce doporučuje plně nabití baterii před prvním použitím.

Instalace baterie je docela jednoduchá. Jednoduše zvedněte kryt baterie na horní části sekačky a vklouzněte baterii do portu baterie. Ujistěte se, že baterie sedí až dolů, dokud neklikne.

Poté byste měli být připraveni jít. Dále se podíváme na to, jak začít sekačku.

Nastavení výšky

Nastavení výšky na sekačce Ryobi 40V je kus dortu. Pravděpodobně byste to dokonce mohli udělat jednou rukou. Ve skutečnosti jsem se to pokusil udělat jednou rukou. Funguje to, ale je mnohem snazší použít dvě ruce.

Nachází se na boku sekačky, je rukojeť, která se pohybuje nahoru a dolů. Existují zářezy, do které se povída může přesunout. Jak se rukojeť pohybuje nahoru a dolů, sekačka zvedne a snižuje. Jakmile najdete vhodnou výšku, jednoduše vložíte rukojeť do korelačního zářezu.

Na straně sekačky také uvidíte přibližnou výšku, které každý zářez odpovídá.

Jak spustit sekačku na trávu Ryobi 40V

Zahájení sekačky na trávu Ryobi 40V je téměř tak snadné, jak se může dostat.

Po zajištění toho, aby byla baterie nainstalována v portu baterie (na horní části sekačky) a rukojeť je zcela prodloužena a západky jsou zabezpečeny, jednoduše vytáhněte kauci zpět směrem k rukojeti.

Jakmile je kauce zpět proti popisovu, stiskněte tlačítko Start. Uslyšíte spuštění čepelí. Jste připraveni se!

Baterie

Baterie, která je součástí této elektrické sekačky Ryobi Electric Lawn secka, je baterie lithium-iontové baterie 40 V.

Na přední straně baterie se nachází integrovaný palubní palivový měřidlo, které vám řekne, kolik energie zbývá v baterii v daném okamžiku. Jediné, co musíte udělat, je stisknout tlačítko s ikonou baterie a LED měřič se rozsvítí.

Co je na těchto lithium-iontových bateriích hezké, je to, že nezažijete vyblednutí nebo zpomalení sekačky, když se baterie vypouští. Provozuji sekačku Ryobi, dokud se baterie úplně nevytekla a napájení vůbec nekolísalo.

Jakmile baterie zemřela, to bylo ono. Sekačka jednoduše vypnula.

Jak dlouho vydrží baterie Ryobi 40V?

Existuje řada faktorů, které určují, jak dlouho trvá baterie Ryobi 40V, přičemž největším faktorem je délka trávy.

Můj dvůr se skládá z poměrně tlustého st. Augustine rozmanitost trávy a zjistil jsem, že s plným nabití bude baterie Ryobi 40V trvat asi 45 minut.

Mám asi 5500 čtverečních stop yardu na sekání a na konci sečení je baterie docela dobře vyčerpaná.

Jak dlouho trvá nabití baterie Ryobi 40V?

Podle mých zkušeností, při používání nabíječky baterie, která je dodávána s sekačkou, trvá úplné nabití vypuštěné baterie asi 2 hodiny.

Z toho, co jsem četl, Ryobi tvrdí, že baterie se bude nabíjet asi 2000krát, než bude muset být vyměněna.

Takže to, co jsem začal dělat, není nabíjet baterii, dokud není úplně mrtvá. Pokud v baterii stále zbývá nabití, ponechám ji jednotku, až příště budu sekat.

Ryobi 40V Fast nabíječka

Když jsem zaregistroval sekačku Ryobi, bylo mi řečeno, že mi bude zdarma poslána rychlá nabíječka. Nevím, jak rychle to nabije baterii ve srovnání s nabíječkou, která přichází s sekačkou. Ale jakmile to obdržím, hlásím se a vyzkouším to.

Čepele

Čepele, které jsou předinstalovány na sekačce Ryobi 40V, jsou do značné míry to, co byste očekávali. Dělají skvělou práci při řezání trávy a jsou lehké.

Nejsem si jistý, proč jsem byl vzat zpět s tím, jak tenké jsou čepele na sekačce Ryobi, ale dává to smysl. Je provozována baterie. Nechcete utratit veškerou energii baterie a pokusit se otočit těžké čepele.

S tím řekl, že jsem zjistil, že čepele jsou více než dostačující. Jak jsem řekl, můj dvůr je tlustý st. Augustine Grass a vím, že čepele dělají skvělou práci, pokud dokážou proříznout tyto husté věci bez problémů.

Dokážu si jen představit, jak skvělá práce by udělala na mém starém dvoře, což byl většinou žito a fescue.

Mulčování

Nepoužíval jsem zadní bagger a použil jsem pouze schopnost mulčování sekačky. A tyto čepele odvedly skvělou práci při mulčování výstřižků trávy.

Nejprve jsem byl nervózní z mulčování a ne pytlování, ale po mém prvním běhu s touto sekačkou moje obavy zmizely.

Vždy jsem si zabalil své výstřižky z trávy, protože to nenávidím, když se do domu sleduje tráva zejména pes. No, nezjistil jsem, že to dosud není problém. Výřezy trávy musí být rozdrceny mulčující čepelí a pěkně se usadit k zemi.

Odstranění čepele

Ještě jsem neměl nutnost odstranit čepele, ale s rychlou inspekcí se to nezdá, že to bude vůbec problém (viz obrázek čepelí výše).

Když odstraním čepel, takto se k ní přiblížím:

 • Otočte sekačku na boku
 • Podpořte čepel umístěním bloku dřeva pod ním. To zabrání točení čepele.
 • Odstraňte matici čepele a podložku/spacer.

Jak jsem řekl, opravdu to vypadá jako snadný proces odstranění čepele sekačky Ryobi.

Informace o záruce

Všechny lithium-iontové venkovní nástroje Ryobi 40V, včetně 20palcové sekačky, jsou pokryty pětiletou omezenou zárukou.

Všechny lithium-iontové venkovní baterie a nabíječky Ryobi 40V jsou pokryty tříletou omezenou zárukou.

Cena

V září 2021 jsem si koupil sekačku Ryobi 40 Volt v Home Depot a v té době to stálo 249.

Viděl jsem sekačku dostupnou na jiných místech, včetně online, ale nemohu mluvit s cenou těchto, protože se neustále mění. Aktuální cenu na Amazonu můžete zkontrolovat kliknutím na níže uvedený odkaz.

Ryobi 20 ″ 40-voltová sekačka-Recenze sekačky

Když jsem si koupil svůj první domov. Před několika lety se motor konečně přestal a já jsem se rozhodl jít bez plynu. Rozhodl jsem se pro 20 ”sekačku Scott’s 20” a byl jsem šťastný. Na chvíli. Sekačka navijáku se nikdy nechala správně, ale já jsem mulč. Bylo to tiché, střihovalo trávu opravdu dobře, ale nakonec to nedostalo vysoké věci jako plevel a rychle rostoucí pampelišky, takže bych skončil znovu přes trávník s zastřihovačem. Každý. Singl. Čas.

Zadejte Ryobi 20. 40-V LITHIUM-ION-ION beztaskově bezdrátová Walk-Behend Elektrická sekačka se 2 bateriemi. Ryobi vyrábí kvalitní nástroje s profesionálními funkcemi za cenově dostupnou cenu pro majitele domů všude. Od vrtáků po sekačky na trávu, Ryobi dělá jednu ze všeho a většina z nich je napájena baterie. Takže i s jejich rozsáhlými znalostmi baterií, jak dobrá může být sekačka na trávu s baterií? Byl Ryobi až do výzvy?

Nedávno Ryobi dal Buted Wallet šanci zkontrolovat tento zázrak poháněný baterií a doufal jsem v sílu plynové sekačky s tichem a čistotou mé sekačky navijáku. Nebyl jsem zklamaný. Je to všechno, co se vám líbí na sečení trávníku bez všech věcí, které nenávidíte. Tady je to, co jsme objevili.

Co je v krabici:

 • Sekačka
 • 2 40 V lithium-iontové baterie
 • 40-voltová nabíječka
 • Taška na výstřižky z trávy
 • Mulching plug
 • Pojistka
 • Příručka majitele

Hlavní specifikace:

 • 5letá omezená záruka
 • 3 roky plná záruka (včetně baterií)
 • Nastavitelná výška sečení z přibližně 1.5 in. na 3.75 palců.
 • 90 minutový doba nabíjení za baterii
 • Tašky a mulče
 • 20 ”šířka sečení
 • 47 liber
 • Skládací pro skladování nebo přepravu
 • Ohodnoceno pro velikosti loděnic 1/2 až 1 akr

Design:

Přímo z krabice je tato sekačka připravena jít plně sestavit. Musel jsem jen rozvinout a zpřísnit úlovky stylu rychlého uvolnění na rukojeti. Je to dostatečně postavené a dostatečně lehké, že když je složen, mohu jej snadno vyzvednout a vložit do zadní části dodávky pro přepravu. Baterie přidržuje baterii, která se používá, má slot pro další baterii a je místo, kde dáte „klíč“, což je pojistka, která, když je tažena, zabrání sekačce v zapnutí. Jedná se o skvělou bezpečnostní funkci pro to, když vkládáte nebo vytáhnete zástrčku mulčování, otočí sekačku na boku, aby zkontrolovala/odstranila/znovu se znovu objevilo, nebo ji nechal tam, kde by ho dítě mohlo najít. Neexistuje žádný „stažení tahu“. Stisknete tlačítko, vytáhněte rukojeť dozadu a sekačka prameny k životu.

Nastavení výšky sečení je také snadné. Je to jedna rukojeť, která má 7 pozic mezi 1.5 ″ a 3.75 ″ jedna rukojeť pohybuje seřizovačem na všech čtyřech kolech.

Každý z baterií má 4 měřič světelného napájení a aktualizují se/blikají, protože jsou nabité, což je užitečné, takže je nemusíte kontrolovat. Nabíječka diagnostikuje baterii každý nabití a dává vám vědět, zda je to dobré nebo špatné, a pokud ji může nebo nemůže nabíjet. Nabíječka nebude nabitá baterie, která je příliš horká nebo příliš studená. Důležitá část je, že o tom nemusíte přemýšlet, nabíječka to dělá pro vás. Při všech sekání, které jsem udělal s sekačkou, se baterie nikdy nepodařilo nabíjet poté, co byla úplně vyčerpaná, nezdálo se, že by se s neustálým používáním zahřáli.

Nejlepší část designu? Všechny „nos“. Žádný plyn. Žádný olej. Žádné šňůry. Žádný hlasitý hluk. Vážně. Dokážu sekat trávník a necítím, jako bych sekal trávník. Elektrické sekačky jsou velmi silné, ale šňůry se dostanou do cesty.

Velikost hmotnosti:

Je to 44.7 liber tlačí na váhu a to není tak těžké, jak to zní. MOJE SCOTTOVÁ SEKLOR VYDĚLÁVANÉ NA 25 liber, ale když zatlačíte sekačku navijáku. Zjistil jsem, že to je přibližně stejné nebo menší úsilí než sekačka navijáku. Busted Wallet nedávno přezkoumala Toro 30 ”Timemaster a to váží na 132 liber! Na Richově trávníku Rich a já jsme se střídali s sekačkou a tlačili nahoru a dolů po kopcích. Má plynovou sekačku s vlastním pohonem, takže jsem chtěl jeho názor na chybějící sebepochybnost. Řekl, že to nebylo o nic lepší, ale o nic horšího než jeho samohybné. Že snížení hmotnosti usnadnilo se po jeho trávníku.

Jak často jste byli požádáni, abyste pomohli sekat trávník pro rodiče nebo přítele? MOJE SCOTTS SCOTTS MOURES NENÍ, aby se vešel do mé dodávky, a sama svlékná plynová sekačka není snadný výtah pro 1 osobu při 130 liber. To a plynová sekačka způsobí, že vaše vozidlo voní jako plynová sekačka. Plyn a olej. Jo, a nezapomeňte si přinést svůj špinavý plyn a snažit se nevylévat žádnou těžkou sekačkou.

Záhyby sekačky poháněné baterií Ryobi pro snadné skladování, je to docela snadné výtah (v roce 2012 jsem měl chirurgii zad, takže jsem věnoval pozornost tomuto detailu), když jsem byl složen, a nedovolil mi, aby moje dodávka voněla jako cokoli.

Napájení:

Potřebujete 800 HP, abyste mohli sekat trávník? ani náhodou. Ale přesto jsem nenašel žádnou trávu, kterou jsem nemohl řezat. Nehledal jsem žádné plevele, které jsem nemohl řezat. Bohužel jsem našel několik holí a skal. Provedl jsem několik opravdu vysokých plevelů pomalejším tempem, abych se ujistil, že to všechno zabalí. Když sekačka zasáhne náplast, která je tvrdší, přidává více energie. Ve skutečnosti můžete slyšet motor oživit.

Účinnost:

Několikrát jsem sekal trávník, ale abych dal této sekačce spravedlivý chvění, musel jsem najít trávník, aby sekala jiná než moje vlastní. Našel jsem Lisovu maminský trávník, který je větší než můj, trávník mé švagrů Laury o něco menší než můj, Marshallův trávník, který je o velikosti poštovního známky, a bohatý trávník největší trávník těch, které jsem posekal.

Na trávníku splnil každé očekávání, které jsem měl na sekačce, nejen sekačkou poháněnou baterií. Trvá asi polovinu až ¾ jedné baterie na můj trávník (pytlování nebo mulčování). Použil jsem obě plné baterie k provedení trávníku Lisy a naplnil 2 plné koše s výstřižky. V domě Laury jsem plně naplnil trávník na méně než 1 baterii. Marshallův trávník to trvalo méně než čtvrtletní poplatek (opravdu malý trávník). Variabilní výkon motoru (automaticky se přizpůsobuje těžkosti řezu) udržuje využití baterie co nejnižší a přitom vše stále stříhá.

Před sečením trávníku Lisy:

Po sečení:

Skutečný test se ukázal jako trávník mého kamaráda Richa a tady jsem se opravdu něco dozvěděl o sekačky. Nejen kvůli velikosti, ale kvůli trávě. Nastavili jsme výšku sekačky na trávníku Ryobi do stejné výšky jako Richova plynová sekačka a museli jsme mít dostatek trávy, aby naplnili 6 tašek na trávu (jeho žena je neustále vyprazdňovala a vzala je do nedaleké zahrady). Rostl jen týden, ale oplodněl se a získal dostatek vody.

Rich’s Monster Back Lawn:

Bylo to silné. A nejen silné, byla to tráva, ne plevele. Je to trávník, že doufám, že se můj trávník jednou stane. Přesto, celkem vzato, sekačka fungovala dobře. Používal jak plné baterie, jeden na 23 minut používání (včetně času k zastavení a vyprázdnění tašky), tak druhou baterii pro 32 minut používání. V době, kdy jsme byli hotovi s druhou baterií, měl první v něm asi 7 minut nabití (mají 90 minutový čas nabití). Na konci toho jsme posekali trávník a dokončili většinu stran. Byli jsme na tom asi 62 minut a skončili asi 3/4 práce. Normálně dělá trávník asi za 45-50 minut. Můj trávník, který používal půl baterie, mi trvá 45 minut s jakoukoli sekačkou, kterou používám. To by vám mělo dát představu o tom, o čem mluvím. Není to jen oblast, kterou řezáte, musíte vzít v úvahu to, co řezáte. Svěží trávníky vezmou více energie.

Jeho plynová sekačka je širší a nedochází k moc, protože ji může doplnit plynem. Jeho trávník má takovou velikost, že uvažuje o tom, jak jezdí sekačku na trávu jako jeho soused. Pokud jste se mnou zůstali tak dlouho, chci, abys pochopil, není to trávník, pro který byl tato sekačka určena, ale chtěl jsem to vyzvat.

A přesto se to jeho manželce líbilo, proč? Protože to všechno tiše. Slyšel jsem stejný komentář o tom, jak tiché to bylo od téměř všech, kteří ho použili nebo sledovali, jak ho používají. Rich a já jsme mluvili, zatímco jsme sekali. Nemuseli jsme křičet, nemuseli jsme nosit ochranu sluchu a necítili jsme jako plyn. On a já jsme si mysleli, že pokud máte 4 plně nabité baterie, můžete udělat celý trávník v nejhorší den. To není špatné.

Snadnost použití:

Nejtěžší část používání této sekačky je rozbalení. Jeho skutečné použití je přímo vpřed. Nemusíte varovat jiného uživatele o vtípkách nebo komplikovaných počátečních postupech, protože vaše plynová sekačka je na jeho posledních nohách. Když si zabalíte trávník s plynovou sekačkou, začnete ji každý. Singl. Čas. Přestanete sundat tašku a položit ji zpět. Nechám vás přemýšlet o tom, jak to ovlivňuje vaše záda to si to ve vaší mysli? Teď si představte. Když se s touto sekačkou zabalíte, jednoduše se znovu spustí stisknutím tlačítka a vytáhněte rukojeť. Je to lehká váha usnadňuje manévrování kolem překážek a nahoru a dolů malé kopce.

Taška se skvěle naplní. Nezdá se, že by sekačka blokovala. Polovina vaku je síťová a druhá polovina je pevná. Představuji si, že to pomáhá nasměrovat výstřižky k naplnění tašky. Neměl jsem pocit, že jsem se musel zastavit příliš brzy, abych to vyprázdnil. Při mulčování se dobře šíří výstřižky. Neshromáždili se jako jiné sekačky, které jsem použil.

Odstranění čepele pro ostření je také snadné. Vytáhněte pojistku pro bezpečnost, nakloňte sekačku na bok, poté matici uvolněte a odstraňte čepel. Naostřit a zvrátit proces a znovu jej nainstalovat. Blade jsem naostřil poté, co jsem narazil na několik skal, které jsem neviděl na svém trávníku. Čepel je tenká. Nejprve jsem to chtěl dát do negativů, protože to trochu vypadá jako jeden. Ale zeptejte se sami sebe, jak silná musí být čepel, aby se střihala trávu? Síla musí být v tenkém naostřeném kovovém okraji a na všech takové rotační sekačkách očekávám, že ostrá hrana bude tenká. Představuji si, že omezení hmotnosti čepele šetří sílu. Snadno se naostřilo a drží okraj, ale stejně jako všechny sekačky se vyhýbejte horninám.

Servisní práce:

Nejsem si 100% jistý, kde to mohu vzít, aby se to obsluhovalo, ale ještě se o to nestarám. Má omezenou pětiletou záruku a plnou 3letou záruku na sekačku a baterie pro osobní použití prostřednictvím Ryobi. Další podrobnosti viz strana 13 tohoto PDF.

Negativy/vylepšení:

Skládací rukojeť. Nejprve mi dovolte říci, že se mi líbí skládací rukojeť víc, než ne. Kde to nefunguje dobře, je, když sundáte tašku na trávu a položíte ji zpět. Zdá se, že střední bar je pokaždé na úplně špatném místě.

Baterie nejsou zdarma, pokud by Rich opravdu chtěl udělat svůj trávník bez plynu, museli bychom si koupit další dvě baterie za 99.

Zástrčka pro mulč. Vyjmutí to je snadné. Možná jsem ten trik ještě nenašel, ale jeho uvedení zpět se zdá být trapné. Vypadá to, že to vždy chce ukazovat. Jakmile je to bezpečné, ale musíte si chvíli ujistit.

Opravdu mohli použít dvě držadla zabudovanou do plastového pouzdra nahoře pro usnadnění výtahu jedné osoby. Není špatné to vyzvednout, ale je to trapné. Pokud mi Ryobi chce zavolat, mohu jim říct, kam bych je chtěl dát.

Hodnota:

Na 399 je tato sekačka srovnatelná s plynovými sekačkami. Má sílu plynové sekačky. Vyřízne se stejně dobře jako plynová sekačka (je to stejná čepel o rotačním stylu jako plynová sekačka, takže by měla). Rychlé vyhledávání ukázalo, že sekačky na push plyny váží mezi 60 a 70 liber. Takže to tlačí stejně snadné nebo snadněji než sekačka push plynu. Nebude nahradit jezdeckou sekačku na trávu, ale bude to dělat práci pro většinu městských trávníků a dílčích divizí. Můžete získat plynovou sekačku za méně peněz, ale pak se musíte vypořádat s plynem.

V této recenzi jsem se dostatečně oblékl na „bez plynu“, většina lidí, které znám. Teprve když jsem šel bez plynu, uvědomil jsem si, jak je to hezké. Platíte za to dopředu, ale nemusíte utrácet peníze za plyn nebo olejové výměny nebo zapalovací svíčky nebo vyladit ups. Přes všechno věřím, že to vyváží, takže se nemusíte bát počáteční cenové body. Přidejte to, co utratíte za svou plynovou sekačku za posledních 5 let s náležitou údržbou a měli byste to vidět jako srovnatelný nákup.

 • Baví mě mít trávník zdarma.
 • Baví mě být schopen sekat, aniž bych narušil své sousedy.
 • Baví mě slyšet své děti hrát, protože nemusím nosit ochranu sluchu.
 • Baví mě, že jsem sekačku odložil, když jsem s ní skončil, nemusím čekat, až se plynová sekačka ochladí.

Tato technologie napájená baterií přichází dlouho a myslím si, že s sestavou sekačky baterie Ryobi je konečně zde. To není nějaký dýmkový sen, je to realita. Tyto sekačky se zlepší pouze a myslím si, že se stanou standardem v příštích 10 letech pro domácí a osobní použití.

Aktualizace: Výše ​​uvedený model je nyní k dispozici bez baterií nebo nabíječky. Výměna sekačky, kterou jsme zkontrolovali, je nyní k dispozici a je dodávána s jednou baterií, která má stejnou kapacitu jako dvě baterie v naší recenzi.

Sečteno a podtrženo: Pokud vyměňujete stárnoucí plynovou sekačku nebo se chystáte bez plynu bez plynu, dejte této sekačce vážně vzhled. Máte 90 dní, než to vzít domů a zkusit to a myslím, že poprvé, co na tom budete prodáni.

 • Vložení zástrčky mulčování je složité
 • Zvládněte ve způsobu odstraňování vaku
 • Počáteční náklady mohou lidi vyděsit, ale myslím, že je to hodnota

O autorovi

Jsem rodinný muž a čtvrtá generace, která pracuje v obchodě s tiskem a reklamou mé rodiny. Absolvent Grand Valley State University a Eagle Scout, jsem amatérský fotograf, který rád staví počítače, pracuje s nástroji, tábor a tráví čas s rodinou. Jsem skautmastr jednotky skautského skauta a mám 30 let skautského zážitku. Jsem v práci a doma „Idea Idea“ a vždycky hledám další věc nebo nejnovější technologii, abych zlepšil můj pracovní nebo domácí život.

110 odpovědí

John 26. května 2015 V loňském roce jsem si koupil předchozí model sekačky Ryobi 40V. Miluji to. Nikdy se nevrátím k napájenému plynu. Můj dvůr je něco přes čtvrtinu akru, částečně kopcovaný a veškerá tlustá tráva. Trvá mi asi hodinu asi hodinu. Sekačka vezme asi 3.5 nabíjení baterie pro celou věc. Mám však další 40V nástroje, jako je Trimmer a Hedger. Takže mám dost těst a nabíječek, že jak pracuji, ostatní dva se mohou nabít. Zjistil jsem, že sekačka pracuje stejně dobře jako můj starý plyn. Jakákoli místa moje plynová sekačka měla potíže, moje elektřina také udělala. Takže to není o nic lepší, pokud jde o sílu. Věci, které jste zdůraznili, však je ticho a méně výparů na místě. Mohu mluvit se svou ženou, když jsem sekal. A necítíte jako benzín, když se dostanu dokončit, je skvělé. Navrhoval bych každému, kdo má zvládnutelný dvůr, aby získal tuto sekačku. Odpověď

Heather den Boer 10. května 2019 Měl jsem tuto sekačku po dobu 3 let. Loni na jaře strávil 6 týdnů v servisním centru, jen aby se vrátil domů s novou baterií. Navrhl jsem a navrhl a navrhl a navrhl, aby to nebyla baterie, je to spojení mezi baterií a sekačkou!! Vyřízne se každých 8 ‚. Pokaždé. Ryobi nenahradí sekačku. Nevím, co mám dělat. 400 je hodně peněz na citronu. Nemůžu to ani prodat, protože to nefunguje. Odpověď

Jay 11. července 2019 viz „You Tube“ pro možnou opravu pro vás. Mám stejný problém. A zjevně také mnoho lidí!

Mike ver Duin 10. září 2019 Nemohu odpovědět na Jaye, který to navrhl, ale tady je video na YouTube, které popisuje opravu toho, co by se mohlo stát. https: // www.Youtube.com/hodinky?V = IX3TM6HHF24 Zjevně použijte péči a jste zodpovědní za svou vlastní práci a bezpečnost. Neměl jsem tento problém na mém, stále je to silné.

ryobi, palce, sekačka, trávu, hands-on, review

Logan Škrtić 30. dubna 2020 jsem měl tuto sekačku na chvíli a asi po 18 měsících moje dělá to samé. Jaký pevný můj? Získejte sadu bitů šroubováku Torx, které se vejdou do každého z různých velikostí po celém podvozku. Ujistěte se, že na sekačku utáhněte každý šroub. Zejména ty, které připojují řídítka k zadní části pravé a levé strany sekačky. Existuje snímač tlačítka tlačítka, že když je tlak z něj uvolněn složením řídítek pro skladování, který odřízne sílu, aby zabránila spuštění sekačky. Tam a plastový příčku, který má plastové klipy, které umožňují kolaps řídítek pro skladování, má také senzory, aby se snížily napájení na sekačku. To se začalo odehrávat po dvouletém používání a také prostřednictvím pouštních teplot Phoenix, které houpají 35-40 stupňů někdy za den, což způsobuje, že se plasty na sekačce rozšiřují a stahují se změnami teploty. Přidejte, že k normálnímu použití je dost dobře, že sekačku nemohou obviňovat. Tento nápad jsem dostal z vlastnictví čtyř různých německých vozů v průběhu let. Jejich záruční servisní vyladění z něj činí bod, aby zpřísnil všechny exponované šrouby podvozku podle pravidelného rozvrhu a je s největší pravděpodobností dobrým důvodem, proč vydrží mnohem déle. Když se věci uvolní, nesprávně zarovnává části a z nich je způsobeno poškozením. Takže teď si jen připomínám připomenutí na svém iPhone, abych se sekačka vyladil (nebo zpřísnil) každých 6 měsíců. Problém je vyřešen!

William von Rentzell 26. května 2015 pro Rich Pokud opravdu chce jezdeckou sekačku, tady je baterie elektrická, která bude dělat práci za polovinu času, kadet Cub 42 ″ Electric Electric Zero Outlace Ridis Riding sekačka. http: // redakce.Cubcadet.com/Newsroom/Článek/New-ArticlePage-42 střídavě za poněkud nižší cenu, je tu tato, která byla o něco déle, má menší 30 ″ řádek a není poloměr nulového zatáčky z dobíjecího sekačky. http: // www.dobírkovnice.com/ odpověď

Bob Miller 26. července 2015 Co pokud existuje rozdíl nebo výhoda. Bezkartáčového elektrického motoru a jak fungují ?? Odpověď

Mike ver Duin 2. září 2015 Omlouvám se za zpoždění, právě jsem to viděl. Tady bylo dobré vysvětlení, které jsem našel na webu: http: // www.dynotik.com/classless%20vs%20brushed.HTM Odpověď

Phil 27. června 2017 Super krátká výdrž baterie Špatný čínský design přinejlepším. Nesnáším tento produktMike mohl být zaplacen za pozitivní hodnocení této zákonnosti

Ryobi 12 „Posunding Mitter Saw. Recenze nástroje | Busted peněženka 2. září 2015 […] vyrábí kvalitní nástroje pro profesionály a domácí workshopy roky. Od vrtácích kousků po trávníky se mohou setkat téměř s každým potřebou nástrojů ve vašem obchodě (a generátory pro práci mimo obchod!). […] Odpověď

Jim 11. září 2015 koupil tuto sekačku, aby nahradil plynovou sekačku, která mi neustále způsobovala potíže kvůli alkoholu v plynu, který jí v gumových těsněních a hadicích. Měl to na pár měsíců a zdálo se, že to funguje dobře. Pro mou velikost trávníku. Ale žiji na Floridě a za vteřinu to může dolů nalévat ze slunečního svitu. Což to udělal. Nemohl jsem dostat jednotku zpět do garáže, než se namočila. Snažil jsem se to začít v garáži a neběžel by to. Obchodované baterie ven a stále by to nezačalo. Otřel jsem si to dolů, položil jsem do něj vysoušeč vlasů, kde se Batt spojí a pojistka jde dovnitř. Stále žádný start. Nechal to několik hodin a vystřelil to, ale když jsem pustil bezpečnostní páku, neustále běžel. Musel jsem pečlivě odstranit Batt, abych ho vypnul. Vložil jsem baterii zpět a nezačalo by to pak nechat ji nastavit na hodinu a zdá se, že začíná. Nejste si jisti, zda to bude fungovat správně nebo ne. Za peníze to není příliš působivé. Přemýšlím o návratu do plynu a zakoupit drahý 100 % plyn žádný alkohol přidán. Tímto způsobem jsem měl plynové sekačky za poslední desetiletí. Odpověď

Mike ver Duin 14. září 2015 Ahoj Jim! Kontaktovali jste Ryobi o problému? Existuje 5letá omezená záruka. To a myslím, že by o tom chtěli vědět. Naštěstí jsem se při používání mého pršelo, ale posekl jsem těsně po dešti (vím, že bych měl počkat, ale muselo to být provedeno). Vypadá to, že to nechat vyschnout je odpověď, doufejme, že nebylo způsobeno trvalé poškození. Čím více používám, tím více to miluji. Můj 8letý starý to může tlačit kvůli tomu, jak je to lehké, což bylo pro mě skvělé. Mohu trávit čas ořezáváním plevelů a stále na něj dávat pozor. Hodně štěstí! Odpověď

Jim 14. září 2015 Kontaktoval jsem Ryobi a bylo mi řečeno, že to byla moje chyba za sečení mokré trávy a chycené v dešti. Řekli, že to zrušilo záruku, pak jsem zavolal Home Depot a bylo mi řečeno, že jsem byl týden pod časem, než mě jen poslali k prodejci. Vzal jsem si to zpět, dostal plnou náhradu a utratil peníze za honda. Budu používat 100 % plyn a vypustit nádrž a carb každou sezónu, abych ji udržel. Myslel jsem, že elektřina může nahradit potíže. Když jsem jim ukázal, jak se jednotka zapnula a nevypnula se, když byla bezpečnostní páka propuštěna, trochu mě nezpochybnily. Myslím, že cítili, že neriskují soudní případ. Plyn se osvědčil po dobu 100 let.

Cynthia 18. března 2020 Mike jsem jen chtěl vědět, jak jsi dostal do krabice dvě baterie, dostal jsem jen jednu a zaplatil jsem stejnou částku jako ty za ty, za to bych se nevrátil k plynové sekačce pro Anyng I Love It I Nechte si jedlík plevelů v živých zastřihnutí

Mike ver Duin 20. dubna 2020 Cynthia, tato recenze je 5 let. Tehdy sekačka přišla s 2 menší kapacitní baterie. Asi o rok nebo dva později se změnili na 1 baterii, která byla větší kapacita. Sekačka také pro mě stále pracuje skvěle a my ji pravděpodobně dnes večer použijeme pro svůj první běh letos na jaře.

Bruce Foster 2. března 2016 Chci koupit elektrickou sekačku 20 ″. Ryobi se hodí k účtu. Na webových stránkách Ryobi se však uvádí, že to, co je v krabici: sekačka 2 (dva) 40-voltová lithium-iontová baterie 40-voltová nabíječka na tašku pro trávy výstřižky mulčování plug pojistky klíče Majitele vlastníka, avšak domácí depot prodá sekačku na seznamu 300.00 s pouze jednou baterií. Existuje další místo k zakoupení této sekačky nebo získat domácí skladiště pro prodej tak, jak je uvedeno na vašem webu? Díky za vaši pomoc. Odpověď

Jim 2. března 2016 nekupujte tento POS, zkusil jsem z nich dva a jsou nezdravé. Ano, zpočátku jsem to miloval. Ale v krátkém pořadí, kdybych byl chycen v nejmenším množství deště, zkrat. Ten druhý, který jsem měl zapnout rukama. Běžel by to, aniž by se toho dotkl. Jeho celkový haraburdí. Když to fungovalo, byla to skvělá věc, lehký ect. Ale prostě by to nevydrželo. Vidím je na prodej na mnoha prodejích garáží a na bleších trzích. To vám něco řekne. Odpověď

Dana 6. května 2016, takže nyní jdete kolem toho, že to jako „POS“? Měl jsem svůj pár let, žiji také na Floridě a ano, několikrát jsem se chytil v dešti, namočil mě (stejně jako sekačku) a neměl jsem žádné problémy, jaké jste měli (začne hned zpátky nahoru, i když je stále mokrý). Je nešťastné, že vaše zkušenost byla drasticky odlišná, ale označit ji jako POS není splaceno.

Jim 9. května 2016, velmi pochybuji váš příspěvek. Zavolal jsem Roybi a bylo mi řečeno, že to není nejistě, aby to nikdy nemohlo namočit. Moje sekačka se jednou zapnula. Byl to velmi nebezpečný POS. Byl bych tvůj idiot tofu olití, který by otočil cokoli, co jsi vnímal ve svém malém mozku jako ekologické přátelské. 40 procent to hodnotilo na Amazonu 2 hvězdičky nebo na nižší. HD je stáhl z police a zatím jsem je neviděl na prodej. Když je vidím na prodej na bleších trzích, nikdo nechce POS. Takže pokračujte v olizování tofu a přemýšlejte o své ukládání planety, ale neprodávejte nám své kecy.

Reynir 3. září 2016 Musím souhlasit s Danou. Mám tuto sekačku a žiji ve FT. Lauderdale na Floridě. Tuto sekačku jsem použil po dobu jednoho roku a měl jsem s ní absolutně nulové problémy. Mám také Edger/Trimmer a Blower tak používaný všechny tři každý týden na svém trávníku. Toto je fenomenální sekačka na trávu ve všech směrech. Kdyby moje zítra zemřela, doslova bych si koupil další den ve stejný den.

Chris 18. května 2017 Toto je opravdu POS, mohu sekat asi 25-30 minut, než je mrtvý, pak 4-5 hodin nabíjení, aby se vrátil zpět do plného rozsahu, při otočení se neustále zastaví. Nesnáším, že se to pokusí vrátit dříve, než bude 90 dnů nahoře

Chytrý jeden 29. července 2017 Proč to bijete? Je zřejmé, že je to nepoužívá ve mokrých deštivých podmínkách a vy jste to udělali. podívej se do zrcadla. Vy viníte ty. ti z nás, kteří jsou dostatečně inteligentní, aby se řídili pokyny. Očividně nejste chytřejší než trávník.

Shannon 27. srpna 2017 Úplně milujeme naše. Měl to jen něco přes rok bez problémů. IDK, pokud možná měl váš interní problém? Ale definoval ne! Víme, jak moc naši sousedé platí za své zahradníky (všichni máme stejnou velikost trávníků), a já bych řekl za 4 měsíce, kdy jsme už začali vidět významné úspory tím. Zatím jsme s naším výběrem spokojeni :))

Eric 21. června 2018 Měl jsem svůj už více než rok a žádné problémy se hlásit. Jednou se namočilo, zavřel jsem to a nechal ho zapnutý, dokud nebyl znovu suchý. Jděte na číslo elektroniky, když je namokne a spusťte je. Vsadím se, že jste stejný typ drogy, který si stěžuje, když se vaše televize uzavře, protože jste se s ním osprchovali. Omlouvám se, že jste měli problémy s tvým, ale moje stále funguje skvěle. A domácí sklad tady v Ky stále em a prodávají je. Pokud bych fakt nemohl najít jeden použitý, když jsem je začal hledat. Zní to mi, jako by se vaše rozbíjení bylo výsledkem špatného úsudku a netrpělivosti, nikoli vadným produktem. Hodně štěstí s vašimi plynovými sekačkami. Vsadil bych se, že máte o některých příběhy také.

DONV 21. června 2018 Měl jsem můj už asi rok bez problémů. Samozřejmě to nikdy nepoužívám v dešti a raději nebudu sekat mokrou trávu.

Shawn 19. června 2019 Možná byste měli zkontrolovat zprávu o počasí před sečením elektrickou sekačkou. Duh.

Mike ver Duin 2. března 2016 Webové stránky Home Depot uvádí, že The One Battery je 5.0 amp hodin, zatímco dva, kteří přišli s námi na testování, byly 94 watthodiny. Konverze je wh = ah x napětí nebo 94 = 2.35 x 40). Jedna baterie je tedy silnější, že dva jsme kombinovali. Naše stále běží skvěle! Používal to celý rok a my to udržujeme v kůlně a z deště, přemýšleli o tom, jak to dostat ven minulý víkend, dokud znovu nesněží. Odpověď

DONV 3. srpna 2017 Můj jediný problém (těžká nepříjemnost) se sekačkou RY40180, kterou jsem měl čtyři dny, je to, že často přestane běžet. Dostatečně snadné restartovat, ale proč to tolik skončí? Odpověď

Jim Young 3. srpna 2017 Don, měl jsem dva. První z nich pršelo asi na asi 3 minuty, než jsem to mohl dostat do garáže a po sušení by se nezačal zpátky. Druhá by se začala s bezpečnostní pákou, která by nebyla držena a běžela by, aniž by se dotkla. Jeho haraburdí.

Donv 3. srpna 2017 OK, díky. Díky tomu je vaše „nevyžádané“ hodnocení mnohem více než prázdné vitriol. Oceňuji informace.

Margery 3. srpna 2017 Zastaví, protože rukojeť je trochu volná. Utáhněte jej po každém používání. Ano, otravné.

Donald Vicarel 28. března 2018 Margery. měl jsem se k vám vrátit minulý rok (omlouvám se). Měl jsi pravdu! Jakmile jsem si zajistil rukojeť, stroj přestal ukončit. dík. –Donv

Patrick 22. března 2020 Souhlasím. Jakmile selím na svahu, žádná sekačka se vypne. Nyní nemůžu vodorovně na kopci. Musím jít nahoru a dolů po nejmenším kopci nebo sekačka vypne.

GREG 23. dubna 2016 Pohánění elektrického poháněného všeho se musí spojit a konkurovat plynu. Mají některé výhody, ale vzhledem k tomu, že všechny jejich části jsou nekompatibilní a skutečnost, že používají irelevantní IR zbytečné specifikace, všichni skoro sát. Příliš mnoho typů baterií; Žádná kompatibilita, dokonce ani pro nabíječky. Palivové nádrže se postupem času zmenšují a jsou nejdražší součástí elektrické. Sekačky mají svůj vlastní zvláštní podvod. Seznamy plynového výkonu šířky; Velikost elektrické. prohlédnutí v palcích. Koupil jsem si 21 palcový elektrický. Měl být roven většině sekaček na plyn, ale Blade byla 19 3/8. Všichni přehnají. Zesilovače kabelového seznamu, ale obvykle je to přeceňováno. Můj 13 amp nakreslil ne více než 9. Napájení baterie je horší. Vypisují volty, jako by to je míra moci, ale není to. Všichni by měli být uvedeni ve Watts, což je výkonový výkon, a používat průmyslové standardy, ale nejprve by museli mít standardy. Nekonkurují. Prostě hodí cenově dostupné a doufáme, že si ji koupíme. Odpověď

Molly 16. června 2016 Mike, naše zbrusu nová sekačka Ryobi právě dorazila a vyzkoušeli jsme to na našem poštovním dvorku, jakmile nabíječky ukázaly, že baterie byly připraveny (byly po příjezdu velmi téměř nabité). Asi po 10-15 minutách však sekačka vypnula. Jedna baterie se cítila docela horká, takže jsme použili starší, kterou jsme vlastnili, a také se horká a sekačka se vypnula, takže si nemyslím, že baterie jsou příčinou. Myslíte si, že sekačka přehřívá baterie. nebo nemohu sekat v horkém 95 stupňovém dni? (Pobřeží Texasu je často tak horké, takže je to problém.) Co myslíš? Odpověď

Mike ver Duin 27. června 2016 Zavolal bych Ryobi nebo kde jste si ji kdy koupili. To mi nezní normálně na základě mého použití. Nyní jsem ve svém druhém ročníku, když jsem ho používal a obvykle se dostanu mezi 30-45 minut na baterii. Odpověď

Molly 27. června 2016 Mike, děkuji za odpověď. Začali jsme to přesně dělat, ale nakonec jsme se rozhodli místo toho objednat 16 ″ 40-voltovou sekačku Ryobi. Hlavně proto, že bylo těžké získat jednu sekačku a zdá se nám, že by je mohli přerušit. Vrátili jsme tu jednu sekačku a baterie a revidovali naši novou 40-voltovou 16 ″ sekačku v pátek. Řezal jsem docela vysokou trávu na SAT a sekačka pracovala bezchybně. 40-volt je silnější než ten, který byl zřejmý při startu-up, a nařízl trávu a žvýkal pár holí bez problémů. Je lehký a snadno použitelný. Přišlo to s 2 bateriemi, ale nevypustil jsme první řezací dvůr, takže to byl bonus. Cena byla 329 a můj manžel neměl příliš nadšení platit cenu „plynové sekačky“ za elektrický začít bez pomoci a že bych mohl snadno zvládnout. Dostal jsem to, co jsem chtěl, a neměl jsem problémy s oříznutím dvora. takže jsem velmi potěšen sekačkou 16 ″ 40 V. Ještě jednou vám děkuji za užitečné příspěvky!

Aktualizace Molly 21. června 2018 Zde je červen 2018 dva roky poté, co jsme si koupili naši opětovnou elektrickou sekačku. Stále to používám jednou týdně a funguje to skvěle. Musím přiznat, že to prošlo časem, kdy by to začalo s dvojitým systémem, jinými slovy jsem nemusel držet rukojeť, abych ji spustil, prostě stisknu tlačítko. Bylo to nervózní, ale nikdy jinak nezpůsobil žádné problémy. Po několika měsících se to vrátilo k normální metodě startu, kterou dělá vždy centy. Opět funguje skvěle. Odpověď

Jim Young 21. června 2018 Existovaly vážné problémy s elektrickými sekačkami před 4 lety. Nyní je na trhu mnoho. Nekoupil bych použité POS sekačky. Podívejte se na recenze a zakupte si ty s nejlepšími nad všemi recenzemi. Jen proto, že jeden nebo dva lidé měli štěstí s jedním, neznamená to, že budete také. Byla to velmi temperamentní nová technika.

John Manahan 27. června 2016 Použil jsem elektrickou sekačku Ryobi po dobu 2 let. Byl to však pouze 16 ″ model, který byl v té době k dispozici. Tady je moje zkušenost. První rok vydržely baterie přímo po 45 minutách. V průběhu dvou let některé snížily. Teď dostávám asi 35 minut. Ale dobíjí se tak rychle, že se otočím skrz ně a jsou znovu nabity. Měl bych říci, že mám celou sadu Ryobi Outdoor 40V Tools, takže mám 3 baterie a 2 nabíječky. Mám čtvrt akr hodně, takže mi trvá asi 3 poplatky za baterie, abych sekal celou věc. Pokud potřebuji oříznout nebo používat svůj listový dmychadlo, bude to vyžadovat čtvrtou baterii. Nikdy v dešti, takže nevím, jak dobře to stojí. Ale já seká za 95 stupňů počasí, takže by to neměl být problém. Baterie se velmi horké, takže si myslím, že je to standardní. Pokud seká baterii, dokud nebude prázdná, nabiju ji a znovu seká, nebude se dobít, dokud se nevychladne. Po druhém poplatku se to opravdu zahřeje. Také rozhodně dávám přednost větší baterii, ať už je jakákoli velikost. Trvá to déle, ale dobíjení trvá déle. Celkově bych shrnul své zkušenosti. Miloval jsem s elektrickou sekačkou. Ve srovnání s plynem existují nevýhody. Zapomněl jsem nabít baterii z sečení před týdnem, takže jsem se musel zpozdit, když jsem sekal až později v den. Nemůžete si jen půjčit jeden od souseda. Protože velikost je menší, trvá mi déle, než seká na dvoře. Na opravdu vysoké a silné trávě se zastaví častěji než můj plyn, ale ne ohromující množství. Ale věci, které na tom miluji, převažují nad nevýhodou. Rád mi v tváři nemám vůni plynu. Údržba je téměř nula. Ta věc je opravdu lehká, takže je mnohem snazší sekat můj kopec, než můj plyn byl. Je to tišší, takže nepotřebuji ušní zátky a slyším moji ženu, když mě volá. (I když to může být pro některé lidi nevýhodou. lol) pomyslete na vakuum zapnuté venku. Po vlastnictví tohoto Ryobiho, kdykoli zemře, určitě dostanu další. Ale příště to bude 20 ″. Odpověď

Mike ver Duin 27. června 2016 Jsem ve svém druhém roce s tím a stále to miluji. Očekávám mnoho dalších let z tohoto stroje a pak dostanu další. Necítí jako plyn, nemáte horký motor, nebýt hlasitý? To jsou moje oblíbené věci o této sekačce. Odpověď

Heidi Peterson 26. srpna 2016 Nyní se vám bude líbit sekačka, ale Ryobi má obrovské problémy s jejich nabíjecí jednotkou baterie. Mnoho stížností prostřednictvím Better Business Bureau. Jeden jsem také poslal do agentury pro ochranu spotřebitele. Jakmile vaše baterie zemřou (a brzy), jste sami. Navzdory skutečnosti, že jejich nabíjecí jednotka je to, co způsobuje předčasně zemřít baterie, Ryobi nebude ctít své záruky na tento problém. Tato elektrická trávník je posledním produktem Ryobi, který kdy koupíme. Odpověď

Mike ver Duin 6. září 2016 Toto je „konec“ druhého léta, které jsem použil můj. Neměl jsem problém. To neznamená, že ostatní ne, ale moje funguje podle očekávání. Odpověď

Kathy 3. září 2016 koupila použitou 20 ″ sekačku. Baterie říká, že je plně nabitá, světlo se rozsvítí, když se to pokusím spustit, ale motor nezačne. Jakékoli nápady, co je s tím špatně? Odpověď

Mike ver Duin 6. září 2016 Důl má klíčový/obvodní jistič, resetovali jste to? je v kompartmentu baterie. To je vše, na co mohu myslet. Odpověď

Conly 8. července 2017 to právě koupil z Home Depot před měsícem. Dvakrát jsem posekal svůj drobné dvůr. Teď to nebude začít. Klíč na něm nemá jistič. LED světlomety zapnou, ale motor nebude běžet. Dokonce si koupil novou baterii. Nic. Nějaké nápady? Existuje někde jistič pojistky nebo obvodů, které se nedívám, protože jsem viděl příspěvky na jiných webech, které říkají, že klíč má tlačítko „resetovat“. Můj ne.

Mike ver Duin 11. července 2017 Conly, tato recenze je pro model 2015. Nejsem si 100% jistý modelem 2017. Vypadá to, že má stejný červený klíč „pojistky“, který přišel s mým. Na vrcholu klíče je „bublina“. Vypadá to, že tam je přepínač resetování, ale je to pojistka. Funguje světlo hlavy, když je vytažen klíč pojistky? Pokud ne, pak pochybuji, že je to problém.

DONV 10. července 2018 Conly. pokud máte potíže s tím, že se ujistěte, že je vaše rukojeť vytažena celou cestu a uzamčena na místě s bílými držáky, které jsou uprostřed rukojeti. To je problém, který jsem měl se svým strojem, když jsem to poprvé dostal. Jakmile jsem si zajistil rukojeť, fungovalo to (a nadále funguje) dobře.

Roz 5. září 2016 Dnes byl můj první den s naším zbrusu novým riyobi. (Můj manžel to už jednou použil.) Překvapilo mě, když jsem si přečetl vaši zářící recenzi, protože moje zkušenost s naším poštovní známkou nebyla tak příjemná. Zdá se, že pokud je tráva dokonce mírně mokrá (voda v 6 hodin ráno a já jsem sekal ve 13:00 za velmi horký, slunečný den, žádnou vlhkost), nebo se snažíte snížit více než palec pryč, nebude to, nebude to Jděte více než několik stop, aniž byste se udusili výstřižky a zastavili. Rozhodně jsem to neslyšel „oživit“, abych prošel tvrdšími oblastmi, takže si nejsem jistý. (Existuje pro to zvláštní tlačítko?) Navíc, po něm se musím po něm pořádat, dokonce i ostražitý vyprazdňování tašky, protože se zdá, že nemá schopnost zakládat výstřižky. Nejsem moc naštvaný, jako jsem zmatený. Měli jsme skvělý zážitek s naším Riyobi Edger a menšími spotřebiči. Dělám něco špatně? Baterie byly plně nabité. Odpověď

Jim 6. září 2016 Jsem s vámi na frustraci. Naše zkušenost byla, že to mělo potenciál, ale bylo to tak křehké, že to nemohlo být kolem vody. Myslím, že je možné postavit dobrou elektrickou sekačku a může to být něco, o co bych se zajímal. Ale tato POS není ten. Bydlím na Floridě a pršelo to jen trochu na sekačce, jako tomu je ve FLA a nemohl jsem to dostat dovnitř dostatečně rychle. Sekačka by se objevila a nešla se pryč, když byl uvolněn bezpečnostní lišta. Vzal to zpět na HD a koupil si Honda. Používám pouze 100% plyn a funguje to jako kouzlo. Dokud nedostávají elektrickou perfektní, zůstaňte od nich dál. Odpověď

Jim T 17. září 2016 Ahoj Jim, myslím, že byste měli zveřejnit svůj příběh o sečení v dešti několikrát, protože třikrát prostě nestačí. Váš 100% plyn, 100% přístup k znečišťování je protikladný k tomu, o čem je tato sekačka

Mike Ver Duin 6. září 2016 jsem tento víkend sekal trávník, fungovalo to skvěle. Důl je model z roku 2015 se dvěma bateriemi. Nemohu mluvit za novější model s 1 baterií. Zabalil jsem se s tím a neměl jsem problém. Mulched s tím (jako jsem to udělal tento víkend) a neměl jsem žádný problém. Nebudeme po celou dobu zalévat náš trávník a vím, že byl tento víkend suchý, když jsem ho posekal. Zdůrazňuji, že pokud máte tlustý trávník, zkrátí se čas baterie. Richův trávník je napojený a oplodněn, neudělali jsme to skrz celý trávník s oběma bateriemi. Neexistuje žádné speciální tlačítko, aby se to „rev Up“. Snímá čepel zpomalení a přidává více energie. Určitě to slyším. Součástí toho, co seká každý týden Šířka sekačky, ale musel jsem to udělat také se svou starou (10 let) plynovou sekačkou. Jsem si jistý, že existují sekačky, které by se nezpomaly. Myslím, že jsem zvědavý, co je „pár stop“. Na Richově trávníku bychom mohli jít, řekl bych, že 120 stop (dolů a zpět na 60 ′ pozemku) a vyprázdněte to. Nemohu si přesně vzpomenout, ale věřím, že to byly plné škrty šířky sekačky a jeho trávník byl svěží. Na mém trávníku (což není tak svěží) bych mohl jít mnohem dále, než pokaždé vyprazdím tašku. Opět je však můj model z roku 2015. Je to stále jedna z nejoblíbenějších věcí, které jsem zkontroloval. Stále používám téměř vše, co jsem zkontroloval na Busted Wallet, není to jen věci, na které jsem si přezkoumal. Je mi líto, že máte potíže s tím, co jste zakoupili, možná budete muset o tom mluvit s Ryobi nebo Home Depot. Odpověď

Molly 6. září 2016 Měl jsem nyní sekačku Ryobi 40V Elec po dobu něco přes 2 měsíce. Neměl jsem problémy, které popisujete, Roz. Posekl jsem většinou suchou trávu. Den po dešti jsem sekal dvakrát, takže bych popisoval trávu tak mírně mokrou na dně. Při sečení to způsobuje „silnější“ pocit a naplnil tašku rychleji, aby bylo těžší vyprázdnit, ale nikdy nenechal výstřižky za zapínáním nebo ucpané výstřižky. Nesprávně jsem mulčoval jen jednou, jak se ukázalo, protože jsem zapomněl vložit tuto výbojovou zátku zpět. Tráva nebyla příliš dlouhá a ten den byla suchá. Fungovalo to dobře, přestože nepoužívalo výbojové psí a výstřižky na trávníku nebyly znatelné. Nedokážu si představit, proč vaše nezískává výstřižky. Re pro mě výška trávníku. seká jednou týdně a prošel jsem jen asi 9 dní nejdelší kvůli zpožděním deště. První měsíc jsem nechal výšku sekačky v nejvyšším prostředí a za poslední měsíc jsem ji snížil na druhé nejvyšší nastavení. Zdá se, že je to, že stříhám trávu asi 1.5 až 2 palce každý týden (zde roste rychle na pobřeží Mexického zálivu). Můj se nikdy nevystřídal. Možná jste dostali citron? Jak ukázal můj dřívější příspěvek, náš zbrusu nový 16volt zůstal jen na sekundy, takže jsme ho právě vrátili jako vadný. Pak si objednal 40volt. Zatím to fungovalo dobře, ale jiné příspěvky mě informovaly o tom, že bych mohl mít budoucí problémy. Právě teď jsem s tím velmi spokojený. Odpověď

Peter Harding 19. září 2016 Mám jeden z těchto sekaček na trávu, ale nabíječka baterie se nebude účtovat, aby baterie nechala někoho, kdo má e.mail nebo adresu opravné odpovědi na opravné očkování

Lee M 2. listopadu 2016 Vlastním sekačku 40V 20inch, Weed Eater a Snow Flower. Takže mám 4 baterie a 3 nabíječky. Služba je problém. Ryobi je ve svém 3. servisním středisku v oblasti Kansas City a měli pouze jeden uvedený. Opravdu, jedno servisní středisko v oblasti metra přes 1 m lidí? To je jedno. Moje sekačka fungovala dobře a já ji vyvolávám před 30 dny jedna z označených baterií vadný. Vzal jsem to do servisního centra a oni řekli normálně 7-10 dní. Nyní se dozvědím, že to bude 45 dní. Poslal jsem e-mailem Ryobi a oni řekli, že to byl problém s jejich „distributorem hlavních dílů“. Jakmile jsem vystopoval část č. 130186045, to je to, co Ryobi řekl: „2. listopadu 2016 08:41 Položka # 130186045, je na zpětném odložení protokolu kvůli faktorům výrobního plánu. Objednávky jsou vyplněny v pořadí, které je přijímán distributorem hlavních dílů, protože je přijímán inventář. Pokud vám servisní středisko, které používáte.“Takže bych řekl, že Ryobi má problémy s bateriemi, pokud jim to nahradí 45 dní, než je nahradí jednu.

Jim 7. března 2017 Nejsem si jistý. Nedíval jsem se, ale když jsem vrátil svou elektřinu, řekli, že kvůli problémům přerušili. Možná opravili design kecy. Odpověď

Mike ver Duin 7. března 2017 Home Depot prodává Ryobi. Sekačka, kterou jsme zkontrolovali, byla nahrazena novějším modelem. Podívejte se na aktualizaci ve spodní části naší recenze. Stále prodávají několik sekaček na baterii, včetně nové elektrické sekačky. https: // www.Ryobitools.com/venkovní/produkty/seznam/kategorie/sekačky Odpověď

Molly 9. března 2017 Můj názor na tyto rybi sekačky se změnil k horšímu, obávám se. Náš nákup na konci června „novějších“ 40 V nad naším vráceným 18voltem fungoval skvěle až do minulého měsíce. Nyní se bezpečnostní funkce zmizela. když vložíte do červeného plastového klíče, čepele se začnou otáčet. Jo. zatímco se krčí hned vedle čepelí, právě nahoru a začínají plné výbuch. Stále to stříhá skvěle, ale rukojeť již nezačne a zastavuje sekačku. pouze červená „klíč“ ji může zapnout nebo vypnout. Zpět k tabuli…

Pete Sommers 27. března 2017 Díky tomuto webu si koupím tuto sekačku v Home Depot. Nevadí mi nabídka jedné baterie, protože mám dmychadlo (které miluji) se stejnou baterií. A mohu dokonce koupit zastřihovač řetězců, který také používá stejnou baterii. Navíc je tato sekačka na skladě v Home Depot, což znamená, že mohu použít svou veteránskou slevu (10%). To zaplatí daň a pak některé. Odpověď

Ronny 9. dubna 2017 Právě jsme dostali jeden. Milujte to, ale mulčová zástrčka saje. Těžko zvládnutelné, aniž by poskytovalo dokonalou pečeť. Opravdu si přeji, aby měli dva modely, bagger nebo mulcher. Nahraďte můj model za druhý, když je k dispozici, Ryobi! Odpověď

Bob Polk 17. dubna 2017 jsem koupil model 20 ″ 40 voltů RY40180 před dvěma týdny. Třikrát jsem posekal svůj malý dvůr, motor se zastaví bez zjevného důvodu (úroveň půdy, krátká suchá tráva, plně nabitá baterie). Začíná bez prodlení, když je tlačítko Start stisknuto a je zatažena bezpečnostní páka. Měl někdo jiný tento problém? Odpověď

Jim 18. dubna 2017 Měl jsem z nich dva, poslední by začalo a nešel jsem pryč, když byla propuštěna bezpečnost. Bylo to nezdravé. Pokud to dokážou opravit, aby bylo spolehlivé a není tak nestabilní, mohu se na to znovu podívat. Ale prozatím bych to vzal zpět a zůstal od nich dál. Odpověď

Mike ver Duin 18. dubna 2017 Zavolal bych Ryobi nebo kde jste si ji kdy koupili. To mi nezní normálně na základě mého použití. Měli byste být schopni získat výměnu nebo opravu. Můj odhad je, že bezpečnostní přepínač na páce je problém nebo jiná elektrická chyba, ale nesnažte se to sami opravit, protože by to mělo být stále v záruce. Toto je začátek mého třetího roku s touto sekačkou a neměl jsem s tím vůbec žádné problémy. Odpověď

Pete Sommers 18. dubna 2017 se mi to stalo několikrát, a uvědomil jsem si, že jsem nechala na baru jen dost, abych přerušila moc. Položil jsem na rukojeť popruh na suchý zip, abych držel tyč na místě. Už žádné zastávky. Odpověď

Margery 8. června 2017 Mám stejný problém. Vyzkoušeli to na nejvyšším prostředí, ale to nezměnilo. Kromě tohoto problému jsem s sekačkou spokojený. Odpověď

Bill 27. května 2018 Mám stejný problém, myslím, že se jedná o designovou vadu. Testoval jsem můj tím, že jsem to zapnul na příjezdové cestě a vypršel přesně 1 minutu a vypne se. Pokud nechám svůj trávník růst vysoký, sekačka funguje skvěle, takže pokud nemáte plyšový trávník, tato sekačka není pro vás. Ale pokud potřebujete nějaké cvičení, musíte spustit rychle přes řídké oblasti, než bude vaše 1 minutové okno nahoře, než se vypne a musíte jej restartovat. Zavolal jsem Ryobi a mluvil se čtyřmi lidmi přes půl hodiny a samozřejmě o tomto problému nikdy neslyšeli. Ale vyzkoušejte to sami, spusťte to přes příjezdovou cestu bez nákladů a zaručena za 1 minuta zaručená. Navrhují cestu k velké redundanci do tohoto produktu. Odpověď

Patrick 22. března 2020 se zdá, že se zastaví, jakmile jdu na nejmenší nerovnoměrnou půdu nebo kopec. Odpověď

Seileng 16. května 2017 Ryobi 20 sekačka na trávu je opravdu pěkná. A také se mi líbí model Greenworks 25142, který má spoustu dobrých funkcí jako Ryobi 20. Mike Ver Duin, co si myslíte o Greenworks 25142 vs Ryobi 20, což je nejlepší? Odpověď

Mike ver Duin 16. května 2017 Rychle googling, Greenworks 25142 je 10 amp, 16 ″ kabelová sekačka. Z mé zkušenosti by vaše omezení byla šňůra a šířka řezu 16 ″. Ryobi 20 ″ pro mě nahradila plynovou sekačku. Nyní s tím vstupuji do svého 3. léta a nechtěl bych něco menšího. S Greenworks 25142 je tu jistá úspora nákladů, je to jen přes náklady na baterii pro Ryobi, ale opět máte šňůru možná v cestě (v závislosti na tom, jak sekáte a kde jsou vaše venkovní prodejny). Síla 10amp by byla určitě hezká, ale Ryobi nenašel plevele, které dosud nemohlo proříznout. Pro trávník mé velikosti? Držel bych se Ryobi, nebo je to aktuální náhrada. Odpověď

Jim T 19. května 2017 Zatím moje sekačka Ryobi byla většinou skvělá. Mám docela malý dvůr a mohu celou věc dělat s jedním nábojem. Jediný problém, který jsem měl dnes, byl, když to najednou přestalo fungovat. Po pohrádnutí jsem zjistil, že šroub spojující pravou stranu rukojeti se uvolnil a vypadl. To je na stejné straně jako malý červený bezpečnostní spínač, který zabrání zapnutí sekačky, když se držadlo nesladí. Protože rukojeť byla volná, nedržela spínač, což snížilo sílu. Jakmile jsem našel šroub a pevně ho zašrouboval, sekačka znovu běžela dobře. Design je docela úhledný. je snadné se skládat a líbí se mi, jak sedí vzpřímeně na nohou kovového rukojeti, takže v mé garáži zabírá minimální prostor. Nelíbí se mi, jak musíte tlačit knoflík pro nastavení výšky zpět dolů do nejnižšího nastavení, než budete moci sklopit rukojeť zpět dolů, ale žádné jiné stížnosti než tohle. Slyšel jsem automatickou akci „zrychlit na řezání vyšší trávy“ a nikdy jsem ji neměl na mokré trávě, ani na mokré trávě. (Což je zde běžné na severozápadě Pacifiku.) Ti z vás, kteří mají problémy s tím, že zastavují nebo dochází energie, mohou mít citronové baterie. (Mám spoustu Ryobi 18V One Plus nástroje a baterie jsou rozhodně slabým odkazem.) Home Depot je docela dobrý při jejich výměně, pokud nečešíte příliš dlouho. Odpověď

Kiri 25. května 2017 Žiji v Kanadě a snažím se najít čepel náhradní sekačky pro tuto sekačku bez kartáčovače 40V, který byl celodenní projekt, který viděl, že Home Depot Canada prodává sekačky, ale zjevně ne skladuje náhradní nositelné předměty, jako je sekačka čepele. Velká ztráta času a mnoho zklamání, které musím zřejmě koupit a odesílat z USA, abych udržel produkt zakoupený v Kanadě…. být docela varován! Odpověď

Cliff 16. září 2017 Jim. děkuji za tip. Můj model Ryobi 40109 by se zastavil, jakmile zasáhne (suchou) trávu, bez ohledu na nastavení výšky. Na základě vašeho tipu jsem se podíval na úchyty. Šrouby tam byly a těsné, ale všiml jsem si červeného tlačítka pod pravou rukojetí. Zdálo se, že rukojeť stiskla červené tlačítko, jak je navrženo, ale rozhodl jsem se, že by to mohlo být potřeba resetovat. Takže jsem uložil upevňovací prvky a složil rukojeť dolů, jako by pro skladování. Poté znovu prodloužte rukojeť a vložte ji zpět do operační pozice a znovu ji uzavírá. Viola! Teď to funguje. Nějak se tlačítko (nebo obvod za ním) zmatený. Problém vyřešil jednoduchý mechanický „resetování rukojeti“. Odpověď

Ann Rice 30. června 2017 koupila Ryobi 20 ″ 40-voltovou bezmasrkovou sekačku v Home Depot květen 2017. O dva týdny později to zamířilo do servisního centra, když se baterie zasekla v sekaně. Servisní středisko zjistilo, že se plast deformoval, když se baterie přehřát. Distributor dílů řekl, že části byly nařízeny zpět. Druhý hovor servisního centra distributorovi dílů nenašel žádné nové informace. E-mail s Ryobi byl zodpovězen s líto, nemůžeme vám pomoci. Několik hodin úsilí servisního střediska konečně přimělo distributora dílů, aby přiznal, že části nebudou k dispozici do konce srpna. Žádné další produkty Ryobi pro mě, kvůli jejich špatnému zákaznickému servisu, ale zlaté hvězdy Sharon v Tipp-Troy Lawn Service za získání jakýchkoli informací, které by mohla!! Odpověď

Eric v 5. července 2017 Moje zkušenost s nejnovější inkarnací této sekačky byla rozhodně smíšená taška. Start tlačítka (místo startovacího šňůry) je skvělý pro moje špatná kolena a nemusíte se starat o plyn, olejové a vzduchové filtry, je definitivní plus plus. Tato věc však má velké potíže s dlouhou trávou. Od doby, kdy se moje poslední trávník zhroutil, je to už nějakou dobu, co jsem sekal a moje tráva je poměrně dlouhá. Protože pracuji odpolední směnu, musím ráno sekat, takže tráva je také trochu vlhká. Za těchto podmínek trvá 5AH baterie pouze 10. 15 minut. To stačí jen na pokrytí malé části mého pozemku o rozloze 19 000 čtverečních stop. Poté, co baterie zasáhne 50% značku, sekačka začne vyřezávat docela často. Pokud uslyším, že se to začne dusit, obvykle to mohu naklonit a čepele se začnou opět točit. Někdy se však neobjeví ani po držení kauce a narazení na tlačítko zapalování. Může to být způsobeno přehřátím, ale baterie se prostě cítí trochu teplá, ne opravdu horká. Budu muset buď získat další baterii, abych mohl použít, zatímco první vychladnutí, nebo si vyměnit Ryobi za výkonnější 60V Greenworks Pro. Bylo by také hezké, kdyby to mělo možnost postranního výboje, která by pravděpodobně lépe zvládla dlouhou trávu. (Ano, měl jsem provést svůj výzkum.) Odpověď

10Techy 24. srpna 2017 Jsem s vámi souhlasil Mike ver Duin. Ryobi 20 ″ 40-voltová sekačka je skvělý stroj, který si můžete koupit pro naši práci na zahradě. Koupil jsem to od minulého měsíce a jsem rád, že ho velmi použiji. Doporučte také pro všechny. Odpověď

John Menendez 28. března 2018 Jsem s vámi souhlasil. Ryobi 20 ″ 40-voltová sekačka je skvělý stroj, který si můžete koupit pro naši práci na zahradě. Díky za článek. Odpověď

Nick 24. května 2018 Rychle jsem se podíval přes recenzi a комментари и мнения. Jaká je trvanlivost sekačky obecně? Mám čtvrtinu akrů s dvouletý trávník, který se stále vyplňuje, takže sečení může být trochu „hrbolaté“. Jak se za těchto podmínek vydrží Ryobi (jakákoli verze)? Odpověď

Jim 21. června 2018 Měl jsem můj asi dva roky a je to stále v dobré kondici a funguje skvěle. Jediným problémem, který jsem měl. a to by se mohlo ukázat, pokud máte hrbolatý trávník. je šroub držící rukojeť sekačkou se uvolnil na boku s přepínačem senzoru, takže sekačka se nezapne. Na to také narazilo několik dalších lidí, ale jednoduše utažení problému oprava šroubu. Odpověď

https: // www.Youtube.com/hodinky?v = wn6kkcpptnk 9. června 2018 i ց o každý den vidím některé webové stránky a stránky, které mají recenze, jak se jedná o webové stránky. Odpověď

Letti 13. června 2018 Já jen zápas NY 40V Ryobi- vypadá to hezky, zní dostatečně ticho, veškerá baterie se nabije, dobře se pohybuje a je připravena jít- co- co- co- co!? Neřezal trávu?? Proč? Všechno chk. Nápověda plz! Odpověď

DONV 21. června 2018 Letti-Možná je neřezaný problém s výškou čepele. Jen myšlenka. Odpověď

Vikki 25. června 2018 koupil důl před rokem. Během prvního měsíce jsem musel vyměnit baterii. Ale sekačka fungovala skvěle první léto. Rychle vpřed do druhého léta. Začal dobře. Začal mít problémy s zastavením. Teď to prostě nezůstane. Začíná to dobře, ale jakmile to spustím, abych ji okamžitě zatlačil. Upravil jsem výšku, vyčistil ji, naostřil čepel a dokonce jsem vyšel a koupil druhou baterii. Tato věc je kus #@! Skončil jsem s elektřinou. Vrátit se do plynu! Odpověď

Philip Bruner 4. července 2018 20in. sekačka funguje skvěle, ale. Baterie trvala jen 13 měsíců. Musel jsem si koupit novou baterii za 150. Druh drahé údržby nedostal bych další. Odpověď

Mike ver Duin 10. července 2018 Aktuální záruka je stejná, jako když jsem testoval sekačku, baterie (nebo baterie v závislosti na modelu) jsou pokryta po dobu 3 let od data nákupu pro rezidenční použití pro původního kupujícího. Současná politika pro rok 2018 je na straně 17 tohoto PDF: https: // manuály.Ttigroupna.com/System/Files/9351/Original/RY40108_107993003_664_TRINGUAL_04.PDF?2018 Stále sekám svůj trávník s touto sekačkou a původními dvěma bateriemi. Odpověď

Blanco, OK Údržba trávníku Nejlepší 9. července 2018 […] Ryobi 20 „40-voltová sekačka-Recenze sekačky | Busted peněženka-Nedávno Buted Wellet dostala šanci vyzkoušet a zkontrolovat Ryobi 20“ 40-voltovou trávník a my doufal v sílu plynové sekačky s tichem a čistotou mé sekačky navijáku. […] Odpověď

Peter 20. září 2018 nepochybně nejhorší nákup, jaký jsem kdy provedl. Když moje plynová sekačka konečně zemřela, moje žena chtěla, abych šel elektrickým způsobem, abychom nemuseli ukládat plyn. To, co mi dříve trvalo 15 minut (přední dvůr), se nyní blíží 30 a vyžaduje změnu baterie. Můj zadní dvorek, který 68 ′ x 48 ‚trvá 90 minut a 4 nabíjení baterie. Téměř třikrát tak dlouho, jak to bývalo. Odpověď

Robotance 22. května 2019 Ahoj Mike, velmi užitečná recenze. Děkuji za sdílení tohoto! Mohu znát aktuální cenu sekačky na trávu? Odpověď

Donald Morrison 6. července 2019 jsem koupil sekačku 20 palců, 40 volt 2 amp amp Ryobi před více než dvěma lety. Můj trávník je asi o půl akru. Sekačka provozovala bezchybně od dne, kdy jsem ji obdržel, příručka pro údržbu však uvádí, že kola jsou mazaná doba života. Poté, co jsem byl uložen na zimu. Po práci každého kola tam a zpět na chvíli vypadají dobře. Noe po několika sečení zjistím, že sekačka je těžké tlačit. Zdá se, že kola nemají žádná ložiska a při převádění se vrčí. Koupil jsem 40 voltových 4 amp baterie, která trvá jen asi o 10 minut déle než 2 ampérní baterie. Kromě problému kola jsem s touto sekačkou neměl žádný problém. Je mi 86 let a používám sekačku k cvičení při sečení trávníku. Odpověď

Justin 7. září 2019 Čepele sekačky válce proříznou trávu nůžkově podobným způsobem, čímž vytvořili čistý a uklizený řez. Ti, kteří používají sekačku, si proto často všimnou lakovaného trávníku vyhlížejícího se. Jednou z nevýhodně sekačky válce je to, že aby udržel trávník vypadající uniformu, musí uživatel pokaždé snížit trávník stejným způsobem stejným způsobem. Odpověď

Mike Ver Duin 10. září 2019 Justin, nejedná se o válec (také nazývaný sekačka navijáku). Je to rotační sekačka. Odpověď

TheTechyboss 7. října 2019 Velmi pěkný příspěvek, souhlasil jsem s vámi, že tento stroj na trávu odvedl skvělou práci a snadno ho zvládl. Ryobi 20 Skvělá tráva a snadno použitelná. Jsem milovník trávníku a snažím se, abych to udržel v čistotě a krásném a tento stroj na trávu hraje velkou roli, aby nakrmil moje vše nezbytný související s účely čištění trávníku. Odpověď

Travis 22. února 2020 Automatičtí trávník se mohou potulovat kolem vašeho dvora ořezávání trávníku, zatímco děláte něco mnohem vzrušujícího, mohlo by to dělat, když spíte, pokud si to přejete! Sekačku můžete naprogramovat tak, aby sekala v konkrétních dnech a v konkrétních dobách, takže se nikdy nemusíte starat o to, abyste si ji zapamatovali. Odpověď

Lawrence 2. května 2020, s manželem a já si koupíme jezdeckou sekačku pro naši 1.25 akrů, a my se snažíme rozhodnout mezi volantem a dvěma pákovým systémem. Odpověď

Ryobi 21 palce 40V bezdrátová sekačka: 2023

Sekačka na trávu Ryobi 40V je elektrická sekačka, která je jednou z nejpopulárnějších na trhu. Budu první, kdo připustí, vždy jsem byl plynový člověk. Jak již bylo řečeno, jsem otevřený změnám a zkouším nové věci.

Já osobně jsem vlastnil a užil jsem si nástroj Ryobi 3 v 1 yardu, který zahrnuje zastřihovač, Edger a Blower. Můžete říct, že je napájena na baterii a cítí se o něco slabší než každý z těchto nástrojů jednotlivě, ale je to hotovo.

Dnes se chystáme zkontrolovat následující:

Proč kontrolujeme nástroje trávníku

Důvod, proč jsme tento web založili na prvním místě, byl ten, že jsme měli tolik problémů pokusu najít rozumné, pochopitelné a čestné recenze pro vybavení trávníku. A není to levné! Po hodinách a hodinách výzkumu, zkoušení produktů a jejich návratu a pokazování našich dvorů. zahájili jsme tento web.

Jako lidé, kteří se museli učit tvrdě, chceme, abyste přesně věděli, na co se přihlásíte, než si zakoupíte kus vybavení. Proto jsme odhodláni poskytovat čestné a snadno pochopitelné recenze, které něco znamenají.

Proč bych dostal sekačku na trávu Ryobi 40V?

Získání elektrické sekačky má několik výhod. Pro začátek jsem ranní stoupač a často jsem rozhněval své sousedy sečením trávníku a před 9:00. Sekačka na trávu Ryobi 40V je tichá. Překvapivě ticho.

Ryobi zdokonalil klidný prostor pro nástroje, když vytvořili dmychadlo listů Whisper Series Ryobi 40V. Rychle upravili většinu svých nástrojů, aby byli zticha.

To umožnilo mým dětem znovu podvádět nebo léčbu v sousedství a minimalizovat psí hovno v mém dvoře.

Elektrické sekačky na trávu mají také další zřejmou výhodu. nevyžadují benzín. Nejenže to uvolní nějaký prostor v garáži, ale způsobuje, že bolest z rozlití plynu všude zmizí. Další výhodou pro to, že je elektrická, je požadovaná minimální údržba. I když může být otravné sedět a čekat na účtování sekačky na trávu, nemusíte se obávat změn ropy nebo jiných nepořádek.

Další výhodou, že má sekačku na elektrickou trávu, je nedostatek znečištění ovzduší. Zatímco sekačky na trávu nefungují černý kouř, jako je váš dieselový vůz, stále vydávají výpary. Moje žena někdy zmírní stres sečením trávníku, ale musela se přestat těhotná kvůli výparům. Menší výhoda, ale stále pozoruhodná.

Vyžaduje sekačka Ryobi 40V náhradní baterii?

Sekačka Ryobi 40V přichází s 40V lithium.iontovou baterií, která určitě vydrží pro malé a střední úlohy. Na konci dne je to napájeno baterií a vyžaduje nabíjení stejně jako jakýkoli jiný nástroj v naší garáži.

Něco, co je užitečné rozpoznat, je to, že Ryobi vybudoval určitou kompatibilitu s některými jejich produkty a tuto sekačku. Pokud máte další nástroj Ryobi s baterií 40 V, můžete je vyměnit, až bude vaše hlavní baterie suché.

Úvahy o životnosti baterie pro sekačku na trávu Ryobi 40V

S normální baterií Ryobi 40V a baterií zálohy můžete úspěšně dokončit jakoukoli úlohu. Některé úvahy o životnosti baterie zahrnují následující:

Velikost dvora pro elektrickou sekačku

To je zřejmé. Pokud máte obrovský dvůr, pravděpodobně vám dojde baterie kvůli čirému objemu trávy, kterou je třeba řezat.

Pokud máte menší dvůr, zjistíte, že pravděpodobně můžete dokončit více než jednu sečení na jednom poplatku. Můj soused má tuto přesnou trávu a účtuje ji pouze asi jednou za tři týdny během vrcholné sezóny.

Délka trávy

Silnější, delší nebo mokrý tráva vyčerpá vaši baterii Ryobi 40V rychleji. Tlačení čepele přes silnou nebo mokrou trávu vyžaduje hodně energie. Pro ty z nás, kteří mají jako obložení stylu golfového hřiště, můžete rychle projít baterií, když stříháte trávu dolů na tuto úroveň z vyšší úrovně.

Funkce samoproteléra na sekačce Ryobi 40V

Sekačka na trávu Ryobi 40V má samohlou možnost, která se bude plazit sekačkou na trávu vpřed a pomůže při jejím prosazení přes váš dvůr. Použití této možnosti přirozeně sníží výdrž baterie a vyžaduje, abyste se častěji nabíjeli. Pokud máte velký dvůr, možná budete chtít zvážit vypnutí a ušetřit baterii. V opačném případě pomůže nákup druhé baterie pomůže dokončit práci na jedné cestě.

Sekačka na trávu Ryobi 40V (21 palců vs 20 palců)

Při hledání elektrické sekačky Ryobi máte dvě hlavní možnosti. Ryobi 40V 21 palců nebo 20 palců. Podívejme se na hlavní rozdíly mezi dvěma elektrickými sekačkami na trávu:

Design

Design modelu 21 palců pro mě vypadá mírně chladněji. Paluba je ocel, podobná tradiční sekačům s plynem, místo plastu. Oba mají neonově zelený a černý design, který odpovídá normálnímu profilu Ryobi. Model 21 palců má o něco výraznější světlo pro ty, kteří sekají za soumraku.

Celkově design křičí: „Používám elektrickou sekačku, podívej se na mě!“. Ticho sekačky však nahradí. I když jsem tradicionalista, pokud jde o design, ostatní by se mohli líbit futuristické vzhled obou těchto sekaček.

Funkce

Je zřejmé, že 21 palcový Ryobi 40V je o něco větší. 21 a 20 palcové sekačky mají schopnost push-start a stejnou baterii. Životnost baterie trvá o něco déle (o 5 minut déle) na modelu 20 palců než u modelu 21 palců. Dlouhověkost baterie se pravděpodobně spoléhá na hmotnost sekačky a mírně delší čepel.

Úložný prostor

Zatímco oba tyto sekačky se snadno překládají v garáži, sekačka 20 palců vezme dort na schopnost skladování. Jako lehčí a štíhlejší model může být sekačka 20 palců snadno složena a dokonce zavěšená na zdi. Model 21 palců má těžší ocelovou palubu a větší tělo, což ztěžuje skladování. Zvažte, že obě bude snazší ukládat než tradiční sekačka na plyn. a ani neuniší žádný plyn ani tekutina!

Hodnota

Vzhledem k tomu, že jak 21 palců, tak 20 palců Ryobi 40V používají stejnou baterii, podobné čepele, a jsou téměř identické. sekačka 20 palců je nejlepší hodnota. Když se dívám na několik online nákupních míst, sekačka 21 palců je trvale o více než 100 více než 20 palcová sekačka.

Kdybych to byl já (a jsem levný), šel bych s 20 palcovou sekačkou a byl jsem v pořádku, když jsem si udělal legraci od mých chlapů.

Kritika Ryobi 40V 20 palců a 21palcové sekačky na trávu

Elektrické sekačky jsou noví účastníky do dlouhodobého tradičního trhu zavedených subjektů. Proto dostanou svůj spravedlivý podíl kritiky. To, co z těch, kteří mají problém s těmito sekačkami, je nejvíce z těch, kteří mají problém, je doba běhu.

RYOBI 40V TRACKOVÁ SEKLA ČAS

20palcová sekačka Ryobi se může pochlubit 40minutovou dobou běhu, zatímco sekačka 21 palců má 35minutovou dobu běhu.

Opět existuje několik faktorů, které ovlivní dobu běhu. Délka a hustota trávy bude jíst přes baterii a také funkci s vlastním pohonem. Pokud máte dvě baterie, neměli byste mít problém s dokončením práce.

Jak již bylo řečeno, doba nabití baterie je asi čtyři hodiny pro každé z těchto 35-40 minut. Pokud máte velmi velký dvůr, může to trvat dlouho, než se rozřezává.

Získání náhradní baterie

Můžete si objednat jednotlivé baterie, abyste vyměnili baterii na Ryobi 40V. Nikdy jsem neměl problém se svou baterií Ryobi 40V pro jakékoli jiné z mých spotřebičů, ale obecně je nespustím, pokud budu sekačka.

Pro ty, kteří mají jiné produkty Ryobi 40V, které mají kompatibilní baterii, můžete je použít v obou nástrojích. Takto vás Ryobi přiměje být loajální k jejich produktům!

Kde koupit sekačku na trávu Ryobi

Můžete si to vzít a spoustu dalších sekaček Ryobi z Home Depot, kde je Ryobi téměř výhradně prodán.

Oficiální přehled sekačky na trávu Ryobi 40V 21 palců

Abych shrnul naši recenzi, sekačka na trávu Ryobi 40V 21 palců je skvělou sekačkou pro malé yardy. Ideální majitelem elektrické sekačky bude někdo s omezeným úložným prostorem pro větší sekačku, menší dvůr, nerad tlačí a namáhá příliš tvrdě při sečení, je ekologicky vědomé a těší se tichém sekaně.

Ryobi 20palcová sekačka na trávu bez kartáčovače je lehká a manévrovatelná a je pro životní prostředí lepší než sekačka na trávu s plynem, která uvolňuje škodlivé emise.

Verdikt nejlepších deset recenzí

Sekačka na trávníku Ryobi je všestranný stroj, který dokáže manipulovat s vysokou trávou a jeho baterie lze použít k napájení jiného vybavení trávníku Ryobi.

Klady

 • Jeho dobíjecí lithium-iontová baterie lze použít k napájení vašeho dalšího kompatibilního vybavení bezdrátového trávníku Ryobi
 • Baterie trvá až 40 minut

Nevýhody

Proč můžete důvěřovat top deseti recenzím

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Ryobi 20palcová sekačka na trávu bez kartáčovače je lehká a manévrovatelná a je pro životní prostředí lepší než sekačka na trávu s plynem, která uvolňuje škodlivé emise. Kromě sečení musíte s největší pravděpodobností nahradit trávu, oříznout keře a řezat větve stromů.

Pro další modely, které jsme zkontrolovali, podívejte se na naše úplné kolo všech Nejlepší sekačky na elektrické trávníky, nebo pokud nechcete elektrický model, vydejte se do Nejlepší sekačky na trávu s plynem.

Kromě toho, že je kompatibilní s jinými strojními stroji, trvá lithium-iontová baterie této sekačky až 40 minut na úplné nabití. Pokud je váš trávník dobře udržovaný, dává vám to dostatek času na sekání vašeho dvora, než budete potřebovat dobití baterii. Sekačka může ubytovat až dvě baterie. To vám umožní sekat po delší dobu, zejména pokud máte větší trávník. Když sekáte dlouhou nebo silnou trávou, možná najdete baterie rychleji. Naštěstí se baterie Ryobi dobíjí rychleji než ostatní. baterii můžete nabít na plnou kapacitu za 90 minut.

RYOBI 40-V STRESSSESS RY40180: Co potřebujete vědět

Sekačka Ryobi 40 V se sekačkou je nejlepší pro trávníky, které mají o půl akru nebo méně. Sekačka má 20palcovou řezací cestu a sedm pozic výšky řezu, v rozmezí od 1.5 až 3.75 palců. Výšku můžete snadno upravit pomocí páky umístěné na levé straně sekačky.

Když dokončíte sečení, držadla se sklopí dolů, což usnadňuje ukládání sekačky. To je velmi užitečné, pokud máte v garáži nebo přístřešku omezený prostor.

Ryobi 40-volty bez kartáčovače RY40180: Funkce představení

Na rozdíl od plynových sekaček se 40-volt Ryobi začíná okamžitě stisknutím tlačítka a běží tiše, aniž by rušil vaše sousedy nebo vyzařoval škodlivé výpary. Není to však samohybné, takže musíte dát nějakou práci do pohybu kolem.

To je dobrá elektrická sekačka na trávu, pokud má být váš cíl být šetrný k životnímu prostředí. Dodává se s možností mulčování, která rozdrví výstřižky trávy, takže je můžete znovu použít pro zahradničení místo toho, abyste je odhodili pryč. Také vás osvobodí z roční údržby a paliva a oleje, které tradiční sekačky vyžadují.

Tato sekačka váží pouhých 55 liber s nainstalovanou baterií. Protože je to lehké, je to o něco jednodušší na zádech a kolenou. Přesto může být pro některé obtížné manévrovat na kopcích nebo strmých známkách, protože to není samohybné. Tento rybi také nemá boční výboj. Dodává se se zadní sáčkem, který shromažďuje výstřižky trávy při sekání.

Nákupní průvodce

Ryobi 40-volt bezkartáčová recenze sekačky

Linnea Covington je spisovatelkou a recenzentkou produktu pro Spruce. Má více než 10 let psaní zkušeností, přispívá k Westwordu, Village Voice a další. Často přezkoumává povlečení, dětské výrobky a další náležitosti domácí výzdoby.

Ryobi 40-voltová bezkartáčová sekačka

Ryobi 40-voltová sekačka bez kartáčovače je překvapivě mocný stroj, který vyžaduje malé tlačení.

Ryobi 40-voltová bezkartáčová sekačka

Koupili jsme Ryobiho 40-voltovou sekačku bez kartáčovače, aby ji náš spisovatel mohl vyzkoušet na svém vlastním dvoře. Čtěte pro naši úplnou recenzi produktů.

Jen málo lidí si užívá sečení svého trávníku, ale je to práce, která musí udělat. Zatímco sekačky na plyn jsou již dlouho stavem quo, elektrické možnosti se nyní objevují na trhu a slibují uživatelům stejně moc a žádný plyn nebo olej se mění. Zatímco jsme zpočátku váhali s přechodem, rozhodli jsme se vyzkoušet sekačku s vlastním smyslením Ryobi 40-V. Přečtěte si dále a zjistěte, jak to zvládlo náš dvůr.

Proces nastavení: Super jednoduchý

Sekačka Ryobi 40-volty přichází s hustou instruktážní příručkou, ale většina lidí by neměla potíže se spojit kusy dohromady zrakem na samotě. Sekačka lodí se téměř úplně sestavila, ale stále budete chtít zkontrolovat seznam balení, abyste se ujistili, že máte vše, co potřebujete. Sekačka je dodávána s lithium-iontovou nabíječkou a nabíječkou baterie 40V, startovací klíč, tašku a rám trávy, mulčováním a příručkou pro majitele.

Abychom dokončili montáž, museli jsme jen vytáhnout sekačku z krabice, rozvinout nastavitelné rukojeti, připojit travní chytač, nastavit výšku čepele do naší požadované výšky, vložte baterii dovnitř a poté vložte startovací klíč. Celý proces je super snadný a protože není zapojen žádný plyn nebo olej, je bezpoznak.

Design: Neon Green s světlomety

Smasová sekačka bez kartáčovače má odolné černé plastové tělo a silnou a robustní rukojeť, která vypadá jako pracovní kůň. Jedna věc, která předvádí oddanou přírodu této sekačky, je funkce s vlastním pohonem, nastavení založené na kontrole plavby, které umožňuje zařízení a stříhá trávu, aniž byste ji tlačili. Funguje to, pouze pokud jsou vaše ruce na rukojeti a vytahují páku nahoru, takže se nemusíte starat o to, že sekačka bez vás uteče.

Pokud jde o fyzický design, tato sekačka vypadá jako jakákoli jiná trávník provozovaná na baterii, i když černé tělo má neonově zelené zvýraznění, které způsobují, že se objeví ne tak pevným způsobem (pokud samozřejmě neonově zelená není vaše oblíbená barva). Alespoň když se pohybuje kolem dvora, zelená se mísí do skvrn slunečního světla, což pomáhá učinit vizuálně přitažlivější, zejména když sledujete z hranic proutěné židle, zatímco někdo jiný dělá veškerou práci.

Bez ohledu na to, kdo tlačí sekačku, upraví se rukojeť tak, aby se přizpůsobila vaší výšce a zámku na místo. Tato funkce pomáhá jednomu manévrovat stroj, zejména když je v režimu s vlastním pohonem. Můžete také upravit délku trávy, podobně jako zastřihovače vlasů. Pokud hledáte vojenský bzučení nebo si přejete udržet to déle, je to všechno na vašich preferencích.

Jedna funkce, která způsobuje, že tato sekačka vyniká, i když nejsme zcela přesvědčeni, že je to nutné, jsou LED světlomety. Když sekačka jde, tato světla s očima se osvětlí, ale pokud se nespíte ve tmě nebo za soumraku, nevidíme pro ně moc důvodu. Také si neumíme představit, že mnoho lidí cítí potřebu oříznout trávu, když je měsíc venku, ale alespoň pokud chcete udělat nějakou noční péči o trávník, máte tuto možnost, protože paprsky se rozsvítí kolem nohy mimo sekačku.

Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že tato sekačka je provozována baterie. To znamená, že je to lepší pro životní prostředí, protože baterie je dobíjecí, a stroj nespaluje palivo a olej. Musíte se ujistit, že je baterie nabitá, než se dostanete, což může být nevýhodou pro ty, kteří nemají rádi plánování. Ale protože to také znamená, že sečení trávníku voní lépe, spíše jako čerstvě řezaná tráva než malý návěs, domníváme se.

Ryobi také snižuje znečištění hluku. Tolik, když jsme to naposledy vytáhli, soused se všemi nástroji byl ohromen tím, jak tichý je ve srovnání s jinými trávníky.

Výkon: sekačka, která se řídí

Když jsme nikdy předtím nesmívali trávník, rozhodli jsme se dát tomuto monstruonu, jen abychom to převzali kontrolu nad pohon a rychle se pohybovali po dvoře každou cestou. Ano, funkce s vlastním pohonem dokazuje, že je mocná. Nastavení tlačítkem pro ovládání tempomat pomohlo přizpůsobit se našim schopnostem a nabídl více kontroly, aby se rovnoměrně prořízl po celém dvoře. Pomáhá to, že pokud se pustíte z rukojeti, vypne se, takže i když se cítil příliš silný, nebyl strach z toho.

Druhý pokus, snadno jsme šli po dvoře v řadách a ořízli jsme pozdní trávu po pozdní léčbě bez rozbití potu. Nemusíte zapojit funkci s vlastním pohonem; To je aktivní pouze tehdy, když páky vytáhnete k rukojeti. Jinak můžete použít sílu těla k tlačení stroje.

Nejtěžší část o používání sekačky přichází při řezání rohů, doslova. Je opravdu těžké se otočit a musíte stroj zvednout a posunout ho, aby se to rozběhlo opačným směrem. Naštěstí je to lehké, tak to, i když je trochu trapné, se ukáže zcela proveditelné. Jakmile se vám podaří, očekávejte trávník oříznut do kterékoli výšky, kterou si přejete, existuje sedm možností od blízkého potoku po dlouhou a lehce divokou. Bez ohledu na to, jakou délku trávy si vyberete, nebudou existovat žádné odlišné linie trávníku, kde jste sekačku otočili kolem.

Pokud jde o to, jak to ořízne trávu, dobře, to se prořezává, ale stonky vypadaly více žvýkaně než úhledně nakrájené. Chyťte potuťové čepele ve velkém travnici a nechte je létat v malých, dvojitých bitách díky zátce mulčování. Má pohodlnou možnost mulčování a pytlů 2 v 1, takže je na vás, abyste se rozhodli, co chcete dělat s výřezy. Je hezké mít na výběr a zjistili jsme, že další řezání trávy, které zůstalo na konci sezóny, pomohlo izolovat trávník pro zeleň příštího roku.

Životnost baterie: Dost dlouho pro skromný dvůr

Základní sekačka s vlastním pohonem Ryobi přichází s jednou 40-voltovou lithium-iontovou baterií, ale má dvě místa, která ji vloží. Tímto způsobem, pokud máte velkou nemovitost k oříznutí, získáte zdvojnásobení síly. Použili jsme sekačku k krajině přibližně o 3 500 čtverečních stop trávníku a o 30 minut později se baterie ponořila na těsně pod poloviční plnou, což znamená, že trvala déle než promítané 35minutové časové rámec nárokovaných informací o produktu. Úroveň výkonu může být zkontrolována vestavěným napájecím panelem při vložení baterie do nabíječky, která je dodávána se sekačkou.

Sekačka má pěkný kryt baterie, který chrání zdroj energie před vlhkostí a létajícími zbytky. Je to také skvělé místo pro udržení další baterie pro případ, že chcete zálohu. Můžete si také udržet lithium.iontovou baterii na nabíječce, když se nepoužívá, a pokud ji potřebujete šťáva, trvá to asi 3.5 hodin, abyste se dostali zcela zesílení.

Péče a skladování: Zpracování složení pro snadné uložení

Chcete-li sekačku uložit, složte rukojeť dolů a přes tělo, abyste vytvořili úhledný obdélník přibližně 12 palců o 30 palců. Pak je snadné ukládat pod pracovním stolem, v rohu, nebo kdekoli je vhodné se strčit až do příště, až budete muset ostříhat trávu. Jen se ujistěte, že je na suchém, čistém místě a mimo dosah dětí a buď ve svislé nebo vodorovné poloze s bateriovou komorou nahoře.

Ale než to odložíte, ujistěte se, že sundejte chytač trávy zvednutím rukojeti a vyprázdněním jakékoli zeleně z ní. Je dobré také oprášit mulčování zástrčky, pokud jste ji použili, takže uvnitř nejsou žádné stopy uvnitř. Poté vyměňte sáček před skládáním a uložením.

Při otírání tohoto stroje nepoužívejte žádná rozpouštědla. Protože je vyroben z plastu, i když těžkých plastů, mnoho komerčních čisticích prostředků může poškodit tělo. Místo toho si vezměte čistý, suchý hadřík a otřete veškeré nečistoty, tuk nebo prach. Zkontrolujte také šrouby, abyste se ujistili, že je vše těsné a připravené na další dobrodružství sečení.

Cena: Cena správně

Ve 400 by se to mohlo zdát drahé, ale při porovnání sekačky s vlastním pohonem Ryobi s jinými moderními sekačkami napájenými na baterii zůstává náklady podobné. Stojí to za to pro tichý, lehký, snadno použitelný a spolehlivý stroj. V tomto cenovém rozpětí nebudete mnohem lepší, ani nepotřebujete mnohem víc, pokud chcete oříznout skromný dvůr.

Ryobi 40-voltová bezkartáčová sekačka vs. Ego 56-V LITHIUM-ION bez kartáčovače

Při porovnání bok po boku s ego 56-voltovou lithium-iontovou bezkartáčkou je obě cena stejná. Ryobi je však outgunend. Ego je silnější s 56 voltovým motorem a nabíjí se rychleji. Dvě hlavní věci, které má Ryobi nad egem, je to, že má lehčí hmotnost a má rozpoznávání značky. Do jejího názvu bychom nedali příliš mnoho akcií, protože Ego podporuje svůj produkt pětiletou zárukou. Ryobi jde jen tak daleko, aby nabídl tříletou záruku na své sekačky.

Získejte to pro efektivitu s vlastním pohonem.

40-voltová sekačka Ryobi 40-volty bez kartáčovače má cenu za vysoce výkonný pracovní kůň, který tuto práci vykonává s účinností, skvělými dalšími funkcemi a dobíjecí baterií, která vydrží dostatečně dlouho pro dokončení úlohy.