9 nejlepších tlačích trávníků z roku 2023. Northern Tool Lawn Powers

nejlepších tlačích trávníků z roku 2023

Michelle Ullman je odborník na domácí výzdobu a recenzent produktů pro domácí a zahradní výrobky. Píšla o domácí dekoraci více než 10 let pro publikace, jako je Bobvila.com a lepší domácí zahrady, mimo jiné.

Barbara Gillette je mistrovský zahradník, bylinkář, včelař a novinářka. Má 30 let zkušeností s šířením a pěstováním ovoce, zeleniny, bylin a ozdoby.

Rich Scherr je ostřílená technologie a finanční novinář, který strávil téměř dvě desetiletí jako editor Potomac a Bay Area Tech Wire. Rodák z Baltimoru také zakryl technologickou scénu pro localbusiness.com a byl pravidelným přispěvatelem na sportovní stránky Baltimore Sun a Washington Post.

Sekačka na trávu, ať už poháněná plynem, baterií nebo elektrický šňůra, vám umožní udržovat váš trávník pod kontrolou a vypadat co nejlépe. Nejlepší sekačky na trávu jsou dostatečně silné na to, aby zvládli i silnou trávu při výrobě čistých řezů, snadno se tlačí a umožňují vám vybrat, jak zlikvidovat výstřižky trávy.

Noah James, profesionální krajinář a majitel údržby trávníku Liberty, říká: „Silný výkon, snadné použití a přátelskost životního prostředí jsou klíčové úvahy, pokud jde o výběr správného tlaku na trávu. Pro spolehlivé výsledky najděte sekačku s vyváženou řezací čepelí vyrobenou z těžké oceli nebo hliníku. Dobrá sekačka by měla mít také odolné konstrukční a pokročilé funkce, jako jsou ergonomické řídítka, zamyšleně umístěné spínače a pohodlné možnosti skladování.“

Dodává: „V závislosti na velikosti vašeho dvora možná budete chtít hledat sekačku, která nabízí různá nastavení rychlosti. A měli byste být schopni upravit čepele pro různé délky trávy. Kola by měla mít dobrou přilnavost, která v trávě nenechává malé rozvody, zatímco tišší motory vám pomohou vyhnout se rušivým sousedům snížením hluku na absolutní minimum.“

Zkoumali jsme a testovali jsme četné push sekačky, vyhodnotili manévrovatelnost, trvanlivost, bezpečnostní prvky a úroveň hluku.

Nejlepší celkově

Greenworks 12 AMP 20-palcová sekačka na trávu 3 v 1

 • Sedm možností výšky řezání
 • Zvládá dlouhé plevele dobře
 • Can BAG, CHULCH nebo SIDE-DISCURIGHT CHONIPTINGS

Pokud chcete spolehlivou sekačku na trávu, nehledejte nic jiného než elektrický kabelový model Greenworks 3 v 1. Na základě našeho testování se sekačka na trávu Greenworks ukázala jako efektivní a efektivní a získala na tomto seznamu nejlepší místo na tomto seznamu. Navzdory nerovnoměrnému stavu trávy to rozřezalo dlouho, vřelenové plevele. A se sedmi dostupnými výškami snadno použitelnými, v rozmezí od 1.5 palců až 3.75 palců, nalezení perfektního prostředí pro trávu bylo vánek. Mulčování, boční výtok a pytlování fungovaly dobře a během procesu odstraňování vaku uniklo jen několik výstřih.

Používání sekačky se cítilo bezpečně a spolehlivé. Chcete.li zahájit trávu, budete muset stisknout tlačítko. Tato funkce nám poskytla klid, protože to minimalizuje riziko, že ji děti náhodně zahájí. Sekačka se cítila robustní a byla snadné ji ovládat, dokonce i přes Divots. Zatímco sekačka na trávu je docela malá, bylo to trochu objemné. Přesto jsme potřebovali pouze jednu ruku, abychom ji zatlačili, a uvolnili naši druhou ruku, abychom drželi šňůru. Vážíme si funkce držáku šňůry, která jí brání odpojenému při sečení. Myslíme si však, že jeho umístění na vrchol rukojeti by bylo pohodlnější, protože jsme stále museli převrátit šňůru, abychom ji posunuli z cesty. Ocenili jsme, jak se rukojeť pohodlně skládá pro snadné skladování v garáži nebo malé kůlně.

Zatímco sekačka na protlačení nemusí být pro všechny uživatele vhodnou možností, s tímto modelem se nebudete muset starat o mrtvou baterii uprostřed sečení a nebudou existovat žádné nepříjemné plynové výpary ani potřeba Změňte olej. Navíc, s ohledem na funkce a sílu této sekačky, myslíme si, že je to skvělá hodnota. Zjistili jsme také, že tato sekačka na trávu je neuvěřitelně jednoduchá, s pouhými 10 minutami doba montáže a několik potřebných šroubů. Přichází s tříletou zárukou.

Cena v době publikování: 217

Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 52 liber | Zdroj energie: CordEd | Možnosti výstřižků: taška, mulč, boční výtok

Celkově nejlepší, bezdrátový

RYOBI RY401110-Y 20-palcová 40-VOLTHEDHED PUSH TUSK MAWN MOWER

 • Dlouhý běh
 • Technologie zatížení se přizpůsobuje tloušťce trávy
 • LED světlomet
 • Zpracovat záhyby pro skladování

Získáte téměř sílu plynové sekačky, ale s touto sekačkou Ryobi, která je dodávána s 40-voltovou sekačkou, 6.0-ah baterie, která běží až 48 minut na jeden nabití. Řezací paluba je široká 20 palců a od 1 je sedm úrovní řezání v rozmezí.5 palců až 4 palce, takže můžete rychle a čistě sekat trávníky až do 1/2 akru, ať už je váš druh trávníku bez ohledu na trávu. Sekačka snímá tloušťku trávy a automaticky zvyšuje sílu manipulace s hustými skvrnami a poté ji trochu vytočí. S 10palcovými zadními koly a 8palcovými předními koly je poměrně snadné tlačit sekačku přes mírné svahy a nerovný terén.

Tato sekačka přichází s taškou pro chytání výstřižků, ale pokud je to žádoucí, budete si muset koupit boční propuštění samostatně. Můžete také nechat výstřižky zpět do trávníku. Sekačka má LED světlomet, což je velmi užitečné při sečení večer nebo brzy ráno. Teskopická rukojeť může být nastavena na výšku nejpohodlnější pro vás, zatímco sekáte a poté zcela složíte pro pohodlné skladování sekačky v garáži nebo přístřešku.

Spolu s baterií je sekačka přichází s nabíječkou, která trvá asi čtyři hodiny, než se baterie plně dobíje. Pokud si zakoupíte druhou baterii nebo máte po ruce jiné baterie Ryobi, můžete využít kompartmentu úložné baterie sekačky a v případě potřeby vyměnit baterie. Na sekačku je pokryta pětiletou omezenou zárukou a baterie tříletou omezenou zárukou.

Cena v době publikování: 399

Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 56 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti výstřižků: taška, mulč

Nejlepší rozpočet

Sun Joe MJ401E-P2 Elektrická sekačka na trávu

Pokud máte jen malý trávník, který má tendenci a nechcete utrácet hodně za sekačku, pak tato cenově dostupná elektrická sekačka, kterou jsme testovali od Sun Joe. Shromáždění bylo hračkou, s pouze čtyřmi hlavními komponenty, které se daly dohromady. Rychle jsme sestavili sekačku za pouhých 10 minut, než jsme ji vyzkoušeli. Když jsme zapnuli sekačku, byli jsme příjemně překvapeni, jak tiché to bylo. Ve srovnání s alternativami poháněnými benzínem lze tento stisknout tlačítkem a nevytváří žádné škodlivé emise. Mějte na paměti, že budete potřebovat vhodný prodlužovací kabel venkovního hodnocení-buď 50-noha 14-měřidlu nebo 100 stop 12-měřid. Ti s velkými trávníky možná budou muset investovat do delší šňůry.

Byl jsme ohromeni výkonem sekačky, protože bylo snadné se otočit a oříznout trávu rovnoměrně. Sekačka má 14palcovou řezací palubu a tři úpravy výšky od 1.18 až 2.52 palců. Funkce pytlů fungovala dobře, i když to moc nedrželo (10.6 galonů), tak se to rychle naplnilo. Pokud se tráva uvízne do sekačky, automaticky se vypne, což je skvělá bezpečnostní funkce. Restartování sekačky bylo vánek po odstranění trávy zpod ní.

Elektrická sekačka Sun Joe je vynikající volbou pro ty, kteří mají přísnější rozpočet kvůli jeho nízké ceně a vysoké kvalitě. Je to bezpečná, efektivní a jednoduchá sekačka na trávu, kterou může s jistotou použít kdokoli s menším dvorem. Aby bylo úložiště vhodné, může být rukojeť sekačky složena dolů. Navíc je sekačka podpořena dvouletou zárukou.

Cena v době publikování: 99

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 34 liber | Zdroj energie: CordEd | Možnosti výstřižků: taška

Nejlepší plyn

Troy-Bilt TB110 21-palcový 2-1 plynový sekačka na trávu

 • Výkonný motor
 • Přináší čistý, dokonce i řez
 • Snadné začít
 • Velká zadní kola nabízejí zlepšenou manipulaci

Na rozdíl od mnoha plynových sekaček, které vyžadují zdánlivě nekonečné tahy šňůry, aby se stroj zapnul, začíná to díky technologii ReadyStart Troy Bilt. A jakmile začalo, motoru 140cc Briggs Stratton má dostatek energie pro prořezání i hustou trávou, takže trávník úhledně upravený. Tato robustní sekačka má 21palcovou řezací palubu a šest snadno nastavených úrovní řezání od 1.25 palců až 3.75 palců, takže ať už je váš druh trávníku bez ohledu na trávu. Jedna nevýhoda je však taková, že stejně jako mnoho sekaček na plyn musíte olej pravidelně měnit-používat olej 10W-30-a za tím Přidání nového oleje. Není třeba však míchat olej s benzínem.

Díky systému řezání triaukcí Troy-Bilt dává sekačka výjimečně čistým řezem trávě a produkuje velmi jemné výstřižky, které lze buď mulčeny zpět do trávníku, nebo shromážděny v zahrnutém 1.9-bushel taška. Na této sekačce není žádná možnost propuštění. Její 11palcová zadní kola umožňují sekačce snadno se pohybovat přes i drsné terén a nahoru nebo dolů jemné svahy na trávnících až do velikosti 1/4 hektaru. Je plně sestavena a má dvouletou omezenou záruku.

Cena v době publikování: 399

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 66 liber | Zdroj energie: plyn | Možnosti výstřižků: taška, mulč

Nejlepší sekačka navijáku

Americká sekačka na sekačku na sekačku

 • Cenově dostupné
 • Lehká váha
 • Řez trávy až 4 palce
 • Nastavitelná výška čepele

V této sekačce není žádný motor ani baterie; Je to zcela poháněno vaší vlastní námahou při jeho tlačení po trávníku. Ale pokud máte malý, plochý trávník a chcete maximální péči o životní prostředí, pak je těžké porazit tuto sekačku naviják. Na rozdíl od napájených sekaček, které mají jedinou čepel, která se točí na vodorovné ose, má tato sekačka navijáku čtyři čepele, které se točí svisle, úhledně odříznutí trávy nůžkou, která vytváří velmi rovnoměrný řez. A není nutná téměř žádná údržba; Každých několik let budete muset naostřit čepele. A je to. Může se však občas zaseknout na velké tyčinky nebo jiné zbytky trávníku, takže je nejlepší si ujistit se, že na vaší cestě nejsou překážky při sečení.

Sekačka prořezává 14palcový pruh trávy v jednom průchodu. Výšku řezání můžete upravit mezi 1 palec a 1.75 palců, ale sekačka nebude fungovat dobře na trávě, která je vyšší než čtyři palce. Polymerní kola jsou 8.Průměr 5 palců a hladce. Výstřižky budou mulčovat do vašeho trávníku, ale americká sekačka na trávu prodává pro tuto sekačku samostatnou tašku, pokud dáváte přednost tomu, abyste si své výstřižky bavili. I když pomocí této sekačky dostanete trochu tréninku, vytváří velmi jemný řez, nevydává moc hluku a nezabírá moc místa v garáži nebo zahradě. Je to také velmi za rozumnou cenu.

Cena v době publikování: 82

Šířka řezu: 14 palců | Typ napájení: Manuál | Hmotnost: 19 liber | Možnosti výstřižků: mulč

Nejlepší pro silnou trávu

Craftsman M110 140cc 21palcový plyn pro tlak na trávník

 • Výkonný motor
 • Jednostupňový start, není nutný žádný aktivaci
 • Zahrnuje tašku na sběr trávy a soupravu mulč

S motorem Briggs Stratton s Briggsem 140 ccm je tato sekačka z řemeslníka z řemeslníka nejlepší pro menší trávníky, které mají více než 1/4 akr, ale snadno se zachází s tlustou nebo vysokou trávou. Na rozdíl od mnoha jiných plynových sekaček se tento začíná snadno, takže frustrovaně nebudete trhat na šňůře. Střihací paluba 21 palců je dostatečně široká, aby se sečení rychle snížilo a od 1 je šest úrovní výšky řezu v rozmezí 1.25 palců až 3.75 palců. Robustní kola manévrují snadno nad drsným terénem nebo mírnými svahy. Můžete nastavit sekačku na boční výstřižky, shromáždit je do přiloženého zadního sáčku nebo je mulčovat zpět do trávníku.

Na 65 liber to není lehká sekačka na trávu, ale snadno to zvládne. Na druhou stranu tato sekačka vyžaduje periodické výměny oleje a budete muset naklonit sekačku na její stranu, abyste vypustili starý olej před přidáním čerstvého oleje 10 W-30. Obecně platí, že by se olej mělo měnit alespoň jednou ročně. Není však nutné míchat olej s plynem, protože sekačka má čtyřtaktní motor. Sekačka se vztahuje na dvouletá záruka.

Cena v době publikování: 369

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 65 liber | Zdroj energie: plyn | Možnosti výstřižků: taška, mulč, boční propuštění

Nejlepší pro malé yardy

Worx WG779 Sdílet 40-volt 14-palcová bezdrátová procházka za sekanou

 • Lehká váha
 • Snadno vidět, kdy je sběrná taška plná
 • Baterie kompatibilní s jinými nástroji Worx

Tato vynikající sekačka od Worx je dodávána se dvěma 20 V, 4.0-ah baterie, které pohánějí sekačku současně za celkem 40 voltů. To vám umožní sekat až 5 000 čtverečních stop na jeden náboj obou baterií. Řezací paluba je široká pouze 14 palců, takže tato sekačka je nejlepší pro menší yardy, ale budete moci snadno manévrovat sekačku kolem kmenů stromů, květináčů a dalších překážek. Existuje šest úprav výšky od 2.5 palců až 3.5 palců. A sekačka má funkci Intellicut Worx, která vám umožňuje při řešení tvrdé nebo silné trávy, a poté ji znovu vytočte, aby se zachránila výdrž baterie.

Na pouhých 29 liber není těžké tlačit tuto sekačku, a to ani na mírných svazích. Můžete mulčit výstřižky trávy nebo je shromažďovat v zahrnutí 0.85-bushel taška, která má indikátor, který vám dá vědět, kdy je taška plná. Neexistuje žádná možnost propuštění bočního propuštění. Rukojeť sekačky se sklopí pro snadné skladování. Spolu s oběma bateriemi získáte nabíječku s dvojitou baterií, která nabijete obě baterie dohromady. Baterie lze použít s jakýmikoli jinými produkty Worx. Sekačka je pokryta tříletou zárukou a baterie jednoletou zárukou.

Cena v době publikování: 300

Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti výstřižků: taška, mulč

Nejlepší napájení baterie

Ego Power LM2021 20palcová sekačka na trávu

 • Dlouhý běh
 • Rychlé dobití
 • Dobrá síla
 • Tašky, mulče nebo boční rozlití

Není to levné, ale až po 60minutový běh a planoucí 40minutový dobíjení, tato bezdrátová sekačka z ega má jednu z nejlepších běhů jakékoli sekačky na baterii. Ani mu chybí moci; Zahrnutá 56-voltová, 5-ah baterie a vysoce účinná bezkartáčová motor dává této trávníkové sekaně spoustu oomph pro manipulaci s vysokou nebo silnou trávou. Občas se však trochu potýká s mokrou trávou. Řezací paluba je široká 20 palců a od 1 je šest úprav výšky.2 palce až 4 palce. Oceníte také světlé světlomety LED, které usnadňují sekání za soumraku nebo ráno.

Můžete si zabalit výstřižky do přiloženého travnatého chytače, který je velmi snadné zvednout pro vyprazdňování, nechte je propustit na stranu, nebo je mulčit do trávníku. A když skončíte sečení, držadla sekačky se sklopí dolů, takže ji můžete snadno uložit. Sekačka je dodávána s baterií a nabíječkou. Stejně jako všechny ego nástroje je baterie kompatibilní s jakýmkoli jiným produktem ega. Záruka je dobrá po dobu pěti let.

Cena v době publikování: 499

Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 57.5 liber | Zdroj energie: Baterie | Možnosti výstřižků: taška, mulč, boční výtok

Nejlepší mulčování

Toro 21311 Recycler Plyn 21 palcový push meč

 • Vytváří velmi jemné výstřižky pro mulč
 • Výkonný motor
 • Devět výšek řezání
 • Funguje dobře i na mokré trávě

Na rozdíl od mnoha jiných plynových sekaček nikdy nemusíte provést změnu oleje na tomto; Stačí zkontrolovat hladinu oleje a v případě potřeby ji doplňte. A budete milovat sílu této sekačky, která má 140cc Briggs Stratton Engine, který snadno manipuluje s hustou nebo vysokou trávou, i když mokrý. Paluba sečení je široká 21 palců. Od 1 je devět úrovní řezání.25 palců až 3.75 palců; To je jeden z nejširších dostupných rozsahů výšky a umožňuje vám úzce upravit řez tak, aby vyhovoval trávě trávníku. Není těžké začít; Obecně se bude řvát k životu pouze jedním nebo dvěma tahy kabelů.

Tam, kde tato sekačka opravdu svítí, je ve své schopnosti redukovat výstřižky trávy do nejlepšího mulče, které Toro nazývá „Vitamíny trávníku.„Ale pokud raději neopustíte výstřižky na trávníku, pak oceníte zahrnutou vaku se dvěma bushely. Sekačka může také výstřižky z boku propuštění, ale abyste získali bezplatný skluz boční vybírání, budete muset nejprve zaregistrovat sekačku s Toro, který vám pak pošle skluz. Díky trakčním 10palcovým zadním kolům a 8palcovým předních kol. Sekačka přichází s tříletou zárukou.

Cena v době publikování: 369

Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 62 liber | Zdroj energie: plyn | Možnosti výstřižků: taška, mulč, boční výtok

Milujeme 16palcovou elektrickou sekačku Greenworks. Díky svému výkonnému motoru s 12 amph, tato elektrická sekačka na trávu eliminuje potřebu plynu, oleje a potíží mrtvé baterie uprostřed sečení. Pokud máte přísnější rozpočet, ale stále chcete vysoce kvalitní sekačku, doporučujeme elektrickou sekačku Sun Joe. Díky své malé velikosti, lehké hmotnosti a tichému provozu můžete váš trávník vypadat skvěle, aniž byste narušili sousedy.

Co hledat v sekačce na trávu

Typ

Na základě jejich zdrojů energie jsou čtyři základní typy sekaček.

Plynové sekačky jsou poháněny benzínem. To jsou obecně nejsilnější sekačky a pokud má nádrž palivo, sekačka bude běžet bez obav o ztrátu energie. Na druhou stranu jsou tyto sekačky hlučné, vyzařují páchnoucí výpary a znečišťující látky a mohou být těžké začít. Push sekačka řemeslníka M110 je vynikající sekačka na plyn.

Elektrické sekačky na kabely nejsou tak populární jako kdysi, ale jsou stále dobrou volbou pro kupující, kteří mají malé trávníky a hledají výhodnou smlouvu. Tyto sekačky musí být zapojeny do elektrické zásuvky, což znamená, že budete potřebovat dlouhý prodlužovací kabel s venkovním hodnocením pro napájení. Spolu s nízkými náklady patří výhody těchto sekaček, že nevyzařují žádné výpary, nemusíte sledovat výdrž baterie a jsou relativně nízká údržba. Budete však muset starat o to, abyste během sekání nepřekonali prodlužovací kabel. Doporučujeme 20palcovou kabelovou sekačku Greenwork.

Baterie nebo bezdrátové tlačné sekačky jsou poháněny baterií. To znamená, že se nemusíte starat o prodlužovací kabel a nebudete obtěžovat výpary. Přestože technologie baterie stále vylepšuje, stále můžete očekávat pouze 30 minut běhu na jednom nabití, i když některé výkonnější sekačky mohou běžet téměř hodinu, než baterie spustí dolů. Zatímco tam jsou bezdrátové sekačky poháněné 18 V baterií, většina používá 40 voltů nebo více. Náš nejlepší výběr, Ryobi 20palcová sekačka, běží na 40-voltové baterii.

Manuální nebo navijáky se spoléhají na svou vlastní svalovou sílu, aby tlačila sekačku. Tyto staromódní sekačky šetrné k životnímu prostředí nemají žádný motor ani motor. Mohou však vykonávat výjimečnou práci úhledně oříznutí trávy trávníku, pokud tráva není příliš vysoká nebo silná. Ty jsou obecně velmi levné, ale jsou vhodné pouze pro malé trávníky a mohou být únavné k použití. 14palcová sekačka na navijáku z American Lawn Mewer Company je skvělá volba.

Kola

Některé sekačky, zejména starší modely, mají čtyři kola, která jsou všechna stejná velikost, obvykle mezi průměrem 6 až 8 palců. Mnoho sekaček však dnes, zejména modely vyššího konce, má typická 7 nebo 8palcová kola vpředu, ale vyšší kola vzadu. Zadní kola na těchto modelech jsou často označena jako sekačky „vysokého kola“, obvykle mají průměr 10 až 12 palců.

Trójská zabíjení TB110 21palcová sekačka má 11palcová zadní kola, takže se snadno převaluje téměř o jakýkoli trávník. Mít vyšší zadní kola umožňuje sekačce snadněji pohybovat přes drsný terén a usnadňuje tlačení sekačky. Všimněte si, že vyšší kola neznamenají, že paluba sekačky je vyšší; Paluba sekačky by měla stále sedět jen pár centimetrů nad trávníkem.

Bětek kol vaší sekačky je také úvahou. Čím více drážkoval a vzoroval běhoun, tím snazší bude tlačit sekačku přes mokrou trávu, měkkou trávu nebo špínu.

Řezací paluba

Řezací paluba sekačky na trávu je základna, ve které je umístěna spřádací čepel, která prořízne trávu, a velikost řezací paluby určuje šířku řezací cesty, kterou dosáhne jedním průchodem sekačky. Nejběžnější velikost řezací paluby pro sekačku je mezi 20 a 21 palci, ale najdete sekačky s menšími palubami a některými většími. Mějte na paměti, že čím větší je řezací paluba, tím více energie budete muset uplatňovat, abyste tlačili sekačku, a tím obtížnější bude manévrovat kolem kmenů stromů a dalších překážek.

Menší sekačky s palubami, které jsou menší než 18 palců, jsou dobré pro malé trávníky nebo trávníky, které vyžadují značné manévrování mezi stromy, květináči nebo jinými překážkami. Elektrická sekačka Sun Joe Electric Lawn je sekačka na šňůru s 14palcovou palubou, která je ideální pro malé yardy.

Možnosti likvidace trávy

Existují tři základní možnosti pro manipulaci s výstřižky trávy, které se hromadí při sekání. Některé sekačky mají všechny tři možnosti, zatímco jiné mají pouze jeden nebo dva z nich.

Boční výtok znamená, že sekačka jednoduše vystřelí výstřižky z skluzu na straně sekačky a zpět na trávník. Poté můžete buď pořídit výstřižky nebo je nechat na místě. Mějte na paměti, že ponechání velkých výstřižků na trávníku však může trávu udusit.

Mulčování výstřižků znamená, že čepele sekačky nasekají výstřižky na velmi jemné kousky, než je odhodí zpět na trávník z podložky sekačky. Tyto jemně řezané výstřižky se rozkládají mnohem rychleji než bezpochyby výstřižky, takže nebudou udusit váš trávník a poskytovat cenné živiny do trávy, když se rozkládají.

Zabalené sekačky mají zadní sáček, který chytí výstřižky, když jsou řezané. Poté zvednete sáček z sekačky a vyprázdněte ji, jakmile skončíte.

Ego Power LM2021 20palcová sekačka obsahuje všechny tři možnosti výstřih.

Motor nebo motor push sekačky pouze pohání řezací čepel; není připojen k kolům sekačky. To znamená, že jste povinni dodat tlakovou sílu sami, aby se sekačka pohybovala po trávníku. Sekačka s vlastním pohonem však používá motor nebo motor k napájení čepele a kol, což znamená, že sekačka se pohybuje vpřed na vlastní sílu, takže vás v podstatě jen řídí. Self-Colleged Sekačky se snáze používají, zejména při sekání kopců, ale za tyto sekačky zaplatíte mnohem více. Přesto by to mohlo stát za to, pokud máte velmi velký nebo velmi kopcovitý dvorek.

Pokud se o to správně postará, může vám dobrá sekačka vydržet deset let nebo déle. K dosažení tohoto cíle však musíte provést pravidelnou údržbu, která může zahrnovat změny oleje a změny filtru na plynových sekačkách, periodické ostření čepele, odstranění upečené trávy a bláto z paluby sekačky a skladování sekačky v místo, kde není vystaveno extrémům počasí. Měli byste se také starat o to, abyste sekali po skálech nebo velkých tyčích, které mohou poškodit čepele, palubu nebo motor sekačky. Plynové sekačky zpravidla vydrží déle než sekačky na baterii.

Stejně jako jiné sezónní venkovní výrobky, i na trávníku se v různých ročních obdobích prodávají ve velkých domácích střediscích pro zlepšení domácnosti. Často najdete sekačky v prodeji brzy na jaře, protože střediska pro zlepšení domácnosti se snaží pokoušet kupující, kteří se právě začínají vrátit do svých rutin péče o trávník. Ale často také najdete prodej během pozdního podzimu, kdy trávníky začínají být spící v mnoha částech země a obchody se snaží snížit zásoby, aby jej nemusely ukládat mimo sezónu mimo sezónu. Velké letní prázdniny Den nezávislosti, Den otců a Memorial Day jsou také dobré časy na nákup sekačky, protože většina středisek pro zlepšení domácnosti je v té době bude mít v prodeji v prodeji.

Rotační sekačka má motor nebo motor, který je poháněn plynem, baterií nebo elektrickým kabelem. Tyto poháněné sekačky mají obvykle jednu čepel, která se velmi rychle otáčí na vodorovné rovině uvnitř řezací paluby sekačky. Otočení čepele vytváří mírný výtah v trávě, který je potom řezán čepelí. Navijáky sekačky, také nazývané manuální sekačky, nemají motor ani motor. Jejich jediným zdrojem moci jsou vaše vlastní námahy při jejich tlačení po trávníku. Navijáky mají obvykle tři nebo více čepelí, které se točí svisle kolem centrální osy. Když jsou tlačeni, stříhají trávu nůžkovým pohybem, což na trávník velmi čistý řez dává velmi čistý řez trávníku. Při výběru mezi rotační a naviják budete chtít zvážit velikost svého trávníku, svou vlastní fyzickou sílu a vytrvalost, množství času, který musíte věnovat péči o trávník, svůj rozpočet a vaši touhu být být Ve vašem životním stylu víceméně „zelená“. Rotační sekačky jsou dražší než sekačky navijáků, vyžadují méně úsilí k používání a rychleji se sekání. Navijáky jsou nejlepší pouze pro malé trávníky a mohou být únavné používat, ale jsou relativně levné a jsou nejvíce šetrnější k životnímu prostředí.

Proč důvěřovat smrku?

Tento článek prozkoumal a napsal Michelle Ullman, která je spisovatelkou specializující se na domácí a zahradní výrobky. Od roku 2020 je spisovatelkou pro The Spruce a pokrývá širokou škálu produktů pro zlepšení domácnosti, včetně nářadí napájení a rukou, malířských potřeb, nástrojů pro terénní úpravy a organizátorů nástrojů.

Aby si pro tento článek vybrala nejlepší tlačné sekačky, vyhodnotila desítky sekaček na základě síly, rozsahu výšek řezání, schopnosti sekat nad nerovnoměrným terénem nebo zvládnout silnou trávu, možnosti pro likvidaci trávy a celkovou hodnotu. Také zvažovala zpětnou vazbu od zákazníků, pozitivní i negativní, jakož i recenze produktů na webových stránkách pro zlepšení domácnosti a péči o trávník.

Rovněž obdržela rozsáhlý a užitečný vstup od Noah James, profesionálního krajináře a majitelka údržby trávníku Liberty.

Tento článek aktualizoval Daniela Galvez, redaktorka SPRACE SPRACE Specializující se na domácí zlepšování, zahradnictví a životní styl. Pro toto zaokrouhlení zkontrolovala výsledky testování a vybrala nejlepší modely push, které fungovaly nejlépe.

Jaký je smrk schválen?

Zde ve smrku chceme zajistit, abychom plně stáli za každým produktem, který doporučujeme, a že když řekneme, že něco je nejlepší, máme na mysli to. Možná jste si všimli odznaku schváleného smrku vedle produktů na tomto seznamu. Každý produkt s tímto odznakem byl osobně přísně testován a pečlivě vybrán náš odborný tým laboratorních testerů a editorů. Ve většině případů nakupujeme všechny tyto produkty sami, i když občas dostáváme vzorky poskytované přímo společnostmi. Bez ohledu na to, jak získáváme produkty, všichni procházejí stejnými testy a musí splňovat stejná přísná kritéria, aby udělala to nejlepší řez.

Nejlepší sekačka na trávu pro malé yardy, podle 28 000 recenzí zákazníků

Vítejte v Thomasově průvodci nejlepší sekačkou na trávu pro malé yardy 2023. Thomas spojuje severoamerické průmyslové kupce a dodavatele více než 120 let. Když nakupujete produkty prostřednictvím našich nezávislých doporučení, můžeme získat přidruženou komisi.

Nejlepší sekačky na trávu pro malé yardy se snadno používají, kompaktní a snadno se ukládají, a co je nejdůležitější, mohou dosáhnout oblastí trávníku, i.E., kolem zahradních postelí, které větší, těžší sekačky nemohou. Mnoho sekaček na trhu v dnešní době také zahrnuje potřebné příslušenství, které je pro kupující považováno za zbytečné koupit různé další zahradní nástroje, jako jsou oříznutí. Menší sekačky na trávu mají tendenci mít některé klíčové funkce, díky nimž jsou jedinečné, včetně skládacích držadel a kratší šířky řezání.

Níže uvedený seznam obsahuje výběr malých jednotek s různými velikostmi paluby, včetně jedné sekačky s palubou, která se zcela odděluje a přeměňuje se na zastřihovač a trávník Edger. Předtím vám náš průvodce nákupem pomůže vědět, co hledat při nakupování nejlepší sekačky pro váš menší dvorek, zejména pokud je úložný prostor omezený.

Zde je seznam nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy, následovaný průvodcem nákupem, který vám pomůže vybrat nejlepší sekačku na trávu pro malé yardy.

Thomasovy nejlepší výběry pro nejlepší sekačky na trávu pro malé yardy 2023

Ať už pravidelně nebo jednou za měsíc řezáte trávník, existuje spousta sekaček, z nichž si můžete vybrat pro malé yardy. Manuální sekačka, sekačka ve stylu navijáku nebo modely se slušnou šířkou řezání, zde je seznam nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy.

Nejlepší lehká sekačka pro malý dvůr: Yard stroje 20palcová push sekačka | Kup nyní

Nejlepší praktická sekačka pro malý dvůr: BlackDecker 20V 3-in-1 Kit | Kup nyní

Nejlepší sekačka na trávu pro malý dvůr: Sun Joe Mow Joe 20palcová elektrická sekačka | Kup nyní

Přejděte dolů a přečtěte si více o těchto nejlepších výběrech pro nejlepší sekačky na trávu pro malé yardy, podle mnoha šťastných kupujících.

uvedeno v tomto článku, jak je uvedeno v nás na Amazonu.com (USA), Homedepot.com a Walmart.com, od července 2022

Nejlepší bezdrátová sekačka pro malý dvůr. Makita XML03CM1

Pro bateriovou, bezdrátovou sekačku na trávu s trochou úderu je Makita XML03CM1 silným uchazečem. Jsou čtyři 4.0 baterií součástí jednotky a má 18palcovou ocelovou sekačku, která je snadno složena pro skladování. Snadno se pohybuje kolem trávníku a může tak učinit tiše díky speciálnímu režimu, který udržuje hluk s konstantní rychlostí 2 500 ot / min.

„Dokázal jsem snížit 7 000 čtverečních stop se třemi sadami baterií,“ napsal zákazník. „Použil jsem jeden, vložil druhý a mezitím jsem účtoval první sadu.“. Motor je opravdu silný a nezastaví se na opravdu vysoké trávě a plevelech. Nabíjení 1 sada 4 to trvá přibližně 40 minut.0 ah baterie. Je snadné odstranit trávu z koše a vyčistit sekačku.“

Šířka řezání: 18 palců

Napájení: Pohánění baterie

Hmotnost: 79.8 liber

Nejlepší odolná sekačka na trávu pro malý dvůr-toro recyklovače 21palcová sekačka na trávu

Jedna odolná sekačka na trávu, která produkuje hladkou a spolehlivou sílu, je recyklovač Toro. Zákazníci ocenili tento venkovní energetický nástroj pro dobře manipulaci se trávníky. S plnou nádrží plynu by měla mít asi 90 minut běhu. Sekačka poháněná plynem je lehká, vyrobená z kvalitních materiálů a může být svisle uložena. Je to také pohon zadních kol a k zahájení používá tahový šňůra.

„Toro Recycler 22 v.“. SmartStow je opravdu skvělá na trávu, “napsal jeden recenzent. „Tahová síla, kterou má, je skvělá.“. Teď dělám celý trávník asi za hodinu na jedné tanku, vpředu a vzadu. Líbí se mi ještě lépe [že můžu] jen složit rukojeť dopředu, zvednout a valit se na její místo.“

Šířka řezání: 21 palců

Síla: plynová sekačka

Hmotnost: 67 liber

Nejlepší sekačka na trávu pro malý dvůr-Powersmart DB2194PR 21-palcový

Chválí se za to, že se dostane na těžce přístupná místa a za pracující zázraky na nerovných trávnících, PowerSmart DB2194PR 21palcová sekačka na trávu s plynem 3 v 1. Kompaktní velikost je ideální pro malé yardy, ale její šířka řezání 21 palců umožňuje zasáhnout každou čepel. Taška má schopnosti mulčování a boční vypouštění k nasměrování výstřižků na trávu na jednu stranu.

„Je to docela lehké a snadné manévrovat,“ napsal zákazník. „[To] odvedl skvělou práci při mulčování výstřižků a zatím má ostrý řez.„Jiný uživatel napsal:„ Našel jsem to snadno použitelné a je to velmi účinná sekačka na trávu za slušnou cenu.“

Šířka řezání: 21 palců

Power: Plasová sekačka poháněná plynem

Hmotnost: 63 liber

Nejlepší lehká sekačka na trávu pro malý dvůr-yarkové stroje 20palcové sekačky

Zákazníci byli nadšeni tím, jak lehká a snadná manévrování na dvoře strojích byla 20palcová push sekačka. Ačkoli to nemá start tlačítka, kupující zjistili, že stroj spustil snadno a také ho ocenil za řezání vysokých plevelů bez potíží. Začněte tuto sekačku pomocí tahové šňůry a projděte se za sekačkou, abyste ji zatlačili na trávník.

Jeden zákazník napsal: „Použil jsem to asi tři hodiny běhu a bylo neustále snadné začít; Zdá se, že po stejnou dobu řezání používá méně plynu a je docela lehký.„Jiný kupující komentoval:„ Bylo neuvěřitelně snadné nastavit, začíná pokaždé na prvním tahu a síly vysokou a/nebo mokrou trávou.“

Šířka řezání: 20 palců

Power: Plasová sekačka poháněná plynem

Hmotnost: 50 liber

Nejlepší elektrická sekačka na trávu pro malý dvůr-litheli bezdrátový 13 palců

Na elektrické sekačce LITHELI je pět úprav výšky. Jedná se o sekačku postavenou zejména pro uživatele, kteří chtějí klidný stroj, který se snadno pohybuje, kompaktní a vhodné pro malé yardy. Pro přidanou ochranu má stroj dva přepínače bezpečnostního napájení. jeden na rukojeti a jednu uvnitř kompartmentu baterie.

„Splňuje všechna moje očekávání,“ napsal zákazník. „Dorazilo to dříve, než se očekávalo.“. Přichází většinou sestavený a je lehký, ale také dělá skvělou práci sečení trávníku. Životnost baterie trvala asi 40 minut na plné nabití.“

Šířka řezání: 13 palců

Síla: bezdrátová elektrická

Hmotnost: 27.3 libry

Nejlepší sekačka na navijáku pro malý dvůr. sekačka na trávu z REMINGTON

Sekačky na plyn mohou být boční pro elektrické možnosti nižší údržby, jako je například Remington RM3000 16-palcový nátěr Power Power Tool. Má devět různých nastavení výšky a nalezení paliva není nutné, aby jeho ostré čepele fungovaly. Když je v akci v akci, běží tiše, aby pomohl s řezáním během časných ranních nebo pozdních večerů, aniž by se cítil provinile za rušení sousedů.

„Tato sekačka je tak snadno použitelná a má velmi ostré čepele,“ napsal zákazník. „Perfektní pro náš menší dvorek.“. Láska, že to nemusím naplňovat plynem, nebo si pohrávat s motorem. Ne. jen chybte a jdi. Sekání dvora trvá jen několik minut!“

Šířka řezání: 16 palců

Napájení: Elektrická

Hmotnost: 28 liber

Nejlepší bezdrátová elektrická sekačka na trávu pro malý dvůr-sekačka na baterie s baterií poháněná 40 V

Aby se zákazníci pomohli svlékat trávu.0AH Elektrická sekačka na trávu. Má mechanismus samoprocelců, který přináší tlak na páku a zvyšuje kvalitu řezu na sílu tvrdou trávou. Baterie se snadno objeví dovnitř a ven z nabíječky a držadla se sklopí dolů, aby usnadnila skladování.

„Je to skvělá sekačka pro oříznutí kolem domu nebo uklízení po větší sekačce,“ napsal nakupující. „Je úzký, lehký, může být upraven výšku za běhu a může se dostat k místům, která by těžší sekačka potřebovala značnou sílu a výdrž [k tlačení], s minimálním úsilím.“

Šířka řezání: 16 palců

Napájení: Elektrická, baterie

Hmotnost: 37.5 liber

Nejlepší praktická sekačka na trávu pro malý dvůr-BlackDecker 20V 3-in-1 sada

Existuje několik důvodů, proč se zastřihovač BlackDecker 3-in-1 smyčcová, trávník a souprava sekačky na trávu stojí za to pro majitele malých trávníků. Toto je powerhouse sady a zákazníci byli ohromeni touto sadou do-it-all. Jakmile je paluba z kola odstraněna, převádí se to na dva další nástroje. zastřihovač a Edger. Sekačka je lehká a zkrátí šířku 12 palců, zatímco zastřihovač a Edger jsou kapesní nástroje a stejně efektivní ve svých rolích.

Má výšku řezání 1.6 až 2.4 palce a je nejvhodnější pro malé yardy. Může také řešit sklony. Jednotka je dodávána se dvěma bateriemi a její malá velikost usnadňuje zabalení. „Lehký a já nezlomím paži, jako je moje plynová sekačka,“ napsal jeden zákazník. „Přepíná se z sekačky na plevel a zastřihovač okrajů s klepnutím na nohu.„Další osoba, která žije na dvou akrovém kopci.“

Šířka řezání: 12 palců

Napájení: Dvě 2 ah baterie a nabíječka

Hmotnost: 14.95

Nejlepší sekačka na trávu pro malý dvůr-Elektrická sekačka na šňůru s 13 palci

Tato elektrická sekačka na trávu z Ryobiho zapůsobila na zákazníky s jeho výkonem. Společnost produkuje řadu kvalitních elektrických nástrojů a tento se neliší. Je to praktická malá sekačka s dlouhým prodlužovacím kabelem, která je ideální pro malé yardy jako hladké, aby se tlačilo a vyzařovalo nízkou hladinu hluku. Díky svému rámu 23 liber a šířce řezání 13 palců se může přiblížit předměty a udržet zarostlou trávu a plevele na uzdě.

Mnoho spokojených zákazníků také komentovalo, jak snadné bylo zlikvidovat obsah ořezového sáčku, jakmile je naplněn. „Tento malý Ryobi odvedl úžasnou práci,“ začal jeden zákazník. „Super snadné manévrují pod větvemi stromů, růžové keře, kolem pařezů a na rocích.“. Nebylo nutné mnoho shromáždění. Zamknete popisovače popisy do odpovídajících děr po stranách sekačky a tlačí dolů silou, abyste se zamkli na místo. Velmi spokojený s mým nákupem!“

Šířka řezání: 13 palců

Napájení: Elektrická

Hmotnost: 23 liber

Nejlepší sekačka na trávu pro malé yardy s vysokou trávou-SUN Joe Mow Joe 20palcová šňůra elektrická sekačka

Push sekačky, jako je Sun Joe Mow Joe 20-palcový elektrický stroj, jsou oblíbenou volbou, protože se snadno používají a ekologické. Je lehký, má sedm úprav manuální výšky a může dobře proříznout vysokou trávu. Tato elektrická sekačka Sun Joe pro malé yardy je odolná a vyžaduje malou údržbu méně než 15 minut, a vyžaduje malou údržbu a vyžaduje malou údržbu. Má ocelovou čepel a je poháněn 12-amphovým motorem.

Mezi další funkce patří skládací rukojeť, taška na likvidaci mulčování a paluba odolná vůči rzi. „Tato šňůra elektrická sekačka funguje skvěle to se listy dostává docela dobře, zatímco tráva neroste tak rychle, protože výstřižky jsou většinou listy,“ napsal jeden šťastný zákazník. „Jen jsem vyhodil nasekané listy z chytače v mých zalesněných oblastech a květinových záhonech, abych udržel plevel dolů.“. Velká kola se snadno převalují přes hrbolaté části dvora a mohou se otočit těsné rohy.“

Šířka řezání: 20 palců

Napájení: elektrická sekačka

Hmotnost: 51.8 liber

Nejlepší sekačka na trávu pro malý dvůr. součinec

Jedna bezdrátová sekačka, která zapůsobila na zákazníky svými silnými schopnostmi řezat trávu, je Makita XML03CM1 (US395.99, Amazon). Tato sekačka je napájena na baterii a má 18palcovou ocelovou sekačku. Je skvělé pro udržení hladiny hluku a snadno se sklopíte.

Po zakoupení soupravy BlackDecker 3-in-1 (US138 jen sotva potřeboval používat jiný nástroj nebo příslušenství pro zahradu nebo příslušenství.02, Home Depot). Sada obsahuje sekačku na trávu, zastřihovač strun a trávník Edger. Je působivě vhodně dělat veškerou svou práci a je dostatečně lehký, aby dosáhl těžko přístupných oblastí, jako jsou kolem keřů a stromů.

Ačkoli se to nedostalo do tohoto seznamu, sekačka na čémavistné navijáku z Americké sekačky na trávu (US94.99, Amazon) je další dobrá volba pro každého s složitými trávníky s věcmi, jako jsou exponované pařezy a odkryté kořeny. To je lehčí než plynová sekačka a snadno se může obejít kolem tvrdých skvrn.

Výběr nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy. průvodce

Abychom pomohli snížit trávník, se cítí příjemnější a méně jako fuška, je nejlepší trvat nějakou dobu, než se rozhodne, jaký typ sekačky trávu co nejrychleji a nejefektivněji nařízne. K dispozici je asi 15 typů obecných sekaček na trávu. Zákazníci si často vybírají elektrické a navijáky pro malé zahrady, ale existuje několik dalších možností, které jsou vhodné pro menší yardy.

Šířka řezání

Paluba sekačky na trávu je jednou z nejdůležitějších funkcí tohoto energetického nástroje. Paluba nejen chrání uživatele před řezacím čepelí a troskami, které se pohybují nahoru, ale paluby jsou často k dispozici v menších rozměrech, aby nejlépe navigovaly kolem malého dvora. Tato část je obvykle nastavitelná výška pro řešení různých výšek trávy a je obvykle vyrobena z koroze a kovového odolného kovotu.

Před řezáním trávy je moudré přemýšlet o tom, co je nutná šířka řezání. Sekačka na trávu s velkou řezanou šířkou bude obtížnější manévrovat kolem malých yardů. Na druhou stranu, pokud se použije sekačka na trávu s příliš malou šířkou řezání, může úkol trvat déle, než je potřeba. Nadcházející výběr funkce řezání se pohybuje mezi 12 až 21 palci, aby nabídl různé možnosti pro malé yardy. Šíření 16 palců je dobrá pro boxy nebo pravoúhlé yardy, zatímco dvůr s více překážkami je vhodnější pro 14palcovou sekačku.

Další úvahy

Jakmile je rozhodnuto, na kterém sekačka na trávu snadno prořízne trávu dotyčného malého dvora, je třeba zvážit několik dalších funkcí.

 • Kapacita chytače trávy: Zkontrolujte velikost sáčku, který shromažďuje výstřižky trávy. Větší taška znamená méně výletů na hromadu kompostu, i když může sekačka těžší.
 • Sekačky na vlastní pohody: Ze seznamu nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy níže je několik elektrických modelů, které jsou samohybné. To je skvělá funkce, kterou má v sekaně, protože to znamená, že sekačka nemusí být tlačena. Proveďte sekačku a to dělá práci automaticky. To usnadňuje sečení a některé sekačky mají nastavitelné rychlosti, které pomáhají podle potřeby.
 • Mulčtí sekačky: Mulčující sekačka je místo, kde čepel a sečení paluby nasekají trávu několikrát, než vyplivnou trávu zpět na trávník. Boční výbojové sekačky mohou nasměrovat tuto řezanou trávu na stranu a obvykle lze nainstalovat taška, aby přímé výstřižky, když vypadly.
 • Shromáždění: Některé sekačky vyžadují montáž. Většina bude potřebovat rukojeť na místo a někteří přijdou předem sestaveni. Před zakoupením, jak složitý nebo chmurný je model sestavit, zkontrolujte.
 • Popisovač: V závislosti na tom, jak vysoký nebo krátký je uživatel, stojí za to zkontrolovat, zda sekačka má nastavitelnou rukojeť výšky. Některé držadla lze také složit tak, aby byly snadno zastrčeny pro skladování, což je obzvláště užitečné, pokud často sekáte.
 • Výšky řezání: V závislosti na délce trávy může být výška sekačky významným detailem pro kupující, kteří si koupí novou sekačku. Většina výrobců bude uvést, jak vysoká tráva sekačka sníží.
 • Start: Ačkoli mnoho sekaček, obvykle plynových sekaček, má tahovou šňůru, mnoho novějších sekaček má spuštění tlačítka, které mnoho zákazníků považuje za snadnější a výhodnější.

Doufáme, že naše recenze nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy byla užitečná. Pro více dodavatelů souvisejících produktů, včetně sekaček na trávu, traktorů sekačky na trávu, tašek sekačky na trávu, čepele sekačky na trávu a držadla sekačky na trávu, poraďte.

Další nejlepší články o produktu

 • Nejlepší komerční kuřáci pro restaurace
 • Nejlepší komerční myčka nádobí
 • Nejlepší komerční dehydratátor
 • Nejlepší plechové výstřižky
 • Nejlepší brusci úhlu
 • Nejlepší řezačka trubek PVC
 • Nejlepší sada klenotního prstenu
 • Nejlepší mrtvý úder kladivo
 • Nejlepší kousky zdiva vrtačky
 • Nejlepší nástroj Crimper Wire Crimper
 • Nejlepší komerční zmrzlinový stroj z komerční měkké podávání
 • Nejlepší klouzavé kloubní kleště
 • Nejlepší indikátory vytáčení
 • Nejlepší mlýnka na noži
 • Nejlepší osy kávy
 • Nejlepší sekačky na trávu pro kopce
 • Nejlepší titanové kladivo
 • Nejlepší exteriér těsnění pro cihlu
 • Nejlepší povídací díra/šnek
 • Nejlepší kovářské kladivo
 • Nejlepší háčky a příslušenství pro pegboardu
 • Nejlepší zvedáky pro jeep hardtop
 • Nejlepší pracovní stoly pro garáž
 • Nejlepší kombo
 • Nejlepší odmašťovač pro těžké vybavení
 • Nejlepší nástroj pro řezání sádrokartonu
 • Nejlepší ochrana sluchu s Bluetooth

Nejlepší sekačka na trávu pro malé yardy, podle 28 000 recenzí zákazníků

Vítejte v Thomasově průvodci nejlepší sekačkou na trávu pro malé yardy 2023. Thomas spojuje severoamerické průmyslové kupce a dodavatele více než 120 let. Když nakupujete produkty prostřednictvím našich nezávislých doporučení, můžeme získat přidruženou komisi.

Nejlepší sekačky na trávu pro malé yardy se snadno používají, kompaktní a snadno se ukládají, a co je nejdůležitější, mohou dosáhnout oblastí trávníku, i.E., kolem zahradních postelí, které větší, těžší sekačky nemohou. Mnoho sekaček na trhu v dnešní době také zahrnuje potřebné příslušenství, které je pro kupující považováno za zbytečné koupit různé další zahradní nástroje, jako jsou oříznutí. Menší sekačky na trávu mají tendenci mít některé klíčové funkce, díky nimž jsou jedinečné, včetně skládacích držadel a kratší šířky řezání.

Níže uvedený seznam obsahuje výběr malých jednotek s různými velikostmi paluby, včetně jedné sekačky s palubou, která se zcela odděluje a přeměňuje se na zastřihovač a trávník Edger. Předtím vám náš průvodce nákupem pomůže vědět, co hledat při nakupování nejlepší sekačky pro váš menší dvorek, zejména pokud je úložný prostor omezený.

Zde je seznam nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy, následovaný průvodcem nákupem, který vám pomůže vybrat nejlepší sekačku na trávu pro malé yardy.

Thomasovy nejlepší výběry pro nejlepší sekačky na trávu pro malé yardy 2023

Ať už pravidelně nebo jednou za měsíc řezáte trávník, existuje spousta sekaček, z nichž si můžete vybrat pro malé yardy. Manuální sekačka, sekačka ve stylu navijáku nebo modely se slušnou šířkou řezání, zde je seznam nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy.

Nejlepší lehká sekačka pro malý dvůr: Yard stroje 20palcová push sekačka | Kup nyní

Nejlepší praktická sekačka pro malý dvůr: BlackDecker 20V 3-in-1 Kit | Kup nyní

Nejlepší sekačka na trávu pro malý dvůr: Sun Joe Mow Joe 20palcová elektrická sekačka | Kup nyní

Přejděte dolů a přečtěte si více o těchto nejlepších výběrech pro nejlepší sekačky na trávu pro malé yardy, podle mnoha šťastných kupujících.

uvedeno v tomto článku, jak je uvedeno v nás na Amazonu.com (USA), Homedepot.com a Walmart.com, od července 2022

Nejlepší bezdrátová sekačka pro malý dvůr. Makita XML03CM1

Pro bateriovou, bezdrátovou sekačku na trávu s trochou úderu je Makita XML03CM1 silným uchazečem. Jsou čtyři 4.0 baterií součástí jednotky a má 18palcovou ocelovou sekačku, která je snadno složena pro skladování. Snadno se pohybuje kolem trávníku a může tak učinit tiše díky speciálnímu režimu, který udržuje hluk s konstantní rychlostí 2 500 ot / min.

„Dokázal jsem snížit 7 000 čtverečních stop se třemi sadami baterií,“ napsal zákazník. „Použil jsem jeden, vložil druhý a mezitím jsem účtoval první sadu.“. Motor je opravdu silný a nezastaví se na opravdu vysoké trávě a plevelech. Nabíjení 1 sada 4 to trvá přibližně 40 minut.0 ah baterie. Je snadné odstranit trávu z koše a vyčistit sekačku.“

Šířka řezání: 18 palců

Napájení: Pohánění baterie

Hmotnost: 79.8 liber

Nejlepší odolná sekačka na trávu pro malý dvůr-toro recyklovače 21palcová sekačka na trávu

Jedna odolná sekačka na trávu, která produkuje hladkou a spolehlivou sílu, je recyklovač Toro. Zákazníci ocenili tento venkovní energetický nástroj pro dobře manipulaci se trávníky. S plnou nádrží plynu by měla mít asi 90 minut běhu. Sekačka poháněná plynem je lehká, vyrobená z kvalitních materiálů a může být svisle uložena. Je to také pohon zadních kol a k zahájení používá tahový šňůra.

„Toro Recycler 22 v.“. SmartStow je opravdu skvělá na trávu, “napsal jeden recenzent. „Tahová síla, kterou má, je skvělá.“. Teď dělám celý trávník asi za hodinu na jedné tanku, vpředu a vzadu. Líbí se mi ještě lépe [že můžu] jen složit rukojeť dopředu, zvednout a valit se na její místo.“

Šířka řezání: 21 palců

Síla: plynová sekačka

Hmotnost: 67 liber

Nejlepší sekačka na trávu pro malý dvůr-Powersmart DB2194PR 21-palcový

Chválí se za to, že se dostane na těžce přístupná místa a za pracující zázraky na nerovných trávnících, PowerSmart DB2194PR 21palcová sekačka na trávu s plynem 3 v 1. Kompaktní velikost je ideální pro malé yardy, ale její šířka řezání 21 palců umožňuje zasáhnout každou čepel. Taška má schopnosti mulčování a boční vypouštění k nasměrování výstřižků na trávu na jednu stranu.

„Je to docela lehké a snadné manévrovat,“ napsal zákazník. „[To] odvedl skvělou práci při mulčování výstřižků a zatím má ostrý řez.„Jiný uživatel napsal:„ Našel jsem to snadno použitelné a je to velmi účinná sekačka na trávu za slušnou cenu.“

Šířka řezání: 21 palců

Power: Plasová sekačka poháněná plynem

Hmotnost: 63 liber

Nejlepší lehká sekačka na trávu pro malý dvůr-yarkové stroje 20palcové sekačky

Zákazníci byli nadšeni tím, jak lehká a snadná manévrování na dvoře strojích byla 20palcová push sekačka. Ačkoli to nemá start tlačítka, kupující zjistili, že stroj spustil snadno a také ho ocenil za řezání vysokých plevelů bez potíží. Začněte tuto sekačku pomocí tahové šňůry a projděte se za sekačkou, abyste ji zatlačili na trávník.

Jeden zákazník napsal: „Použil jsem to asi tři hodiny běhu a bylo neustále snadné začít; Zdá se, že po stejnou dobu řezání používá méně plynu a je docela lehký.„Jiný kupující komentoval:„ Bylo neuvěřitelně snadné nastavit, začíná pokaždé na prvním tahu a síly vysokou a/nebo mokrou trávou.“

Šířka řezání: 20 palců

Power: Plasová sekačka poháněná plynem

Hmotnost: 50 liber

Nejlepší elektrická sekačka na trávu pro malý dvůr-litheli bezdrátový 13 palců

Na elektrické sekačce LITHELI je pět úprav výšky. Jedná se o sekačku postavenou zejména pro uživatele, kteří chtějí klidný stroj, který se snadno pohybuje, kompaktní a vhodné pro malé yardy. Pro přidanou ochranu má stroj dva přepínače bezpečnostního napájení. jeden na rukojeti a jednu uvnitř kompartmentu baterie.

„Splňuje všechna moje očekávání,“ napsal zákazník. „Dorazilo to dříve, než se očekávalo.“. Přichází většinou sestavený a je lehký, ale také dělá skvělou práci sečení trávníku. Životnost baterie trvala asi 40 minut na plné nabití.“

Šířka řezání: 13 palců

nejlepších, tlačích, trávníků, roku, 2023, northern

Síla: bezdrátová elektrická

Hmotnost: 27.3 libry

Nejlepší sekačka na navijáku pro malý dvůr. sekačka na trávu z REMINGTON

Sekačky na plyn mohou být boční pro elektrické možnosti nižší údržby, jako je například Remington RM3000 16-palcový nátěr Power Power Tool. Má devět různých nastavení výšky a nalezení paliva není nutné, aby jeho ostré čepele fungovaly. Když je v akci v akci, běží tiše, aby pomohl s řezáním během časných ranních nebo pozdních večerů, aniž by se cítil provinile za rušení sousedů.

„Tato sekačka je tak snadno použitelná a má velmi ostré čepele,“ napsal zákazník. „Perfektní pro náš menší dvorek.“. Láska, že to nemusím naplňovat plynem, nebo si pohrávat s motorem. Ne. jen chybte a jdi. Sekání dvora trvá jen několik minut!“

Šířka řezání: 16 palců

Napájení: Elektrická

Hmotnost: 28 liber

Nejlepší bezdrátová elektrická sekačka na trávu pro malý dvůr-sekačka na baterie s baterií poháněná 40 V

Aby se zákazníci pomohli svlékat trávu.0AH Elektrická sekačka na trávu. Má mechanismus samoprocelců, který přináší tlak na páku a zvyšuje kvalitu řezu na sílu tvrdou trávou. Baterie se snadno objeví dovnitř a ven z nabíječky a držadla se sklopí dolů, aby usnadnila skladování.

„Je to skvělá sekačka pro oříznutí kolem domu nebo uklízení po větší sekačce,“ napsal nakupující. „Je úzký, lehký, může být upraven výšku za běhu a může se dostat k místům, která by těžší sekačka potřebovala značnou sílu a výdrž [k tlačení], s minimálním úsilím.“

Šířka řezání: 16 palců

Napájení: Elektrická, baterie

Hmotnost: 37.5 liber

Nejlepší praktická sekačka na trávu pro malý dvůr-BlackDecker 20V 3-in-1 sada

Existuje několik důvodů, proč se zastřihovač BlackDecker 3-in-1 smyčcová, trávník a souprava sekačky na trávu stojí za to pro majitele malých trávníků. Toto je powerhouse sady a zákazníci byli ohromeni touto sadou do-it-all. Jakmile je paluba z kola odstraněna, převádí se to na dva další nástroje. zastřihovač a Edger. Sekačka je lehká a zkrátí šířku 12 palců, zatímco zastřihovač a Edger jsou kapesní nástroje a stejně efektivní ve svých rolích.

Má výšku řezání 1.6 až 2.4 palce a je nejvhodnější pro malé yardy. Může také řešit sklony. Jednotka je dodávána se dvěma bateriemi a její malá velikost usnadňuje zabalení. „Lehký a já nezlomím paži, jako je moje plynová sekačka,“ napsal jeden zákazník. „Přepíná se z sekačky na plevel a zastřihovač okrajů s klepnutím na nohu.„Další osoba, která žije na dvou akrovém kopci.“

Šířka řezání: 12 palců

Napájení: Dvě 2 ah baterie a nabíječka

Hmotnost: 14.95

Nejlepší sekačka na trávu pro malý dvůr-Elektrická sekačka na šňůru s 13 palci

Tato elektrická sekačka na trávu z Ryobiho zapůsobila na zákazníky s jeho výkonem. Společnost produkuje řadu kvalitních elektrických nástrojů a tento se neliší. Je to praktická malá sekačka s dlouhým prodlužovacím kabelem, která je ideální pro malé yardy jako hladké, aby se tlačilo a vyzařovalo nízkou hladinu hluku. Díky svému rámu 23 liber a šířce řezání 13 palců se může přiblížit předměty a udržet zarostlou trávu a plevele na uzdě.

Mnoho spokojených zákazníků také komentovalo, jak snadné bylo zlikvidovat obsah ořezového sáčku, jakmile je naplněn. „Tento malý Ryobi odvedl úžasnou práci,“ začal jeden zákazník. „Super snadné manévrují pod větvemi stromů, růžové keře, kolem pařezů a na rocích.“. Nebylo nutné mnoho shromáždění. Zamknete popisovače popisy do odpovídajících děr po stranách sekačky a tlačí dolů silou, abyste se zamkli na místo. Velmi spokojený s mým nákupem!“

Šířka řezání: 13 palců

Napájení: Elektrická

Hmotnost: 23 liber

Nejlepší sekačka na trávu pro malé yardy s vysokou trávou-SUN Joe Mow Joe 20palcová šňůra elektrická sekačka

Push sekačky, jako je Sun Joe Mow Joe 20-palcový elektrický stroj, jsou oblíbenou volbou, protože se snadno používají a ekologické. Je lehký, má sedm úprav manuální výšky a může dobře proříznout vysokou trávu. Tato elektrická sekačka Sun Joe pro malé yardy je odolná a vyžaduje malou údržbu méně než 15 minut, a vyžaduje malou údržbu a vyžaduje malou údržbu. Má ocelovou čepel a je poháněn 12-amphovým motorem.

Mezi další funkce patří skládací rukojeť, taška na likvidaci mulčování a paluba odolná vůči rzi. „Tato šňůra elektrická sekačka funguje skvěle to se listy dostává docela dobře, zatímco tráva neroste tak rychle, protože výstřižky jsou většinou listy,“ napsal jeden šťastný zákazník. „Jen jsem vyhodil nasekané listy z chytače v mých zalesněných oblastech a květinových záhonech, abych udržel plevel dolů.“. Velká kola se snadno převalují přes hrbolaté části dvora a mohou se otočit těsné rohy.“

Šířka řezání: 20 palců

Napájení: elektrická sekačka

Hmotnost: 51.8 liber

Nejlepší sekačka na trávu pro malý dvůr. součinec

Jedna bezdrátová sekačka, která zapůsobila na zákazníky svými silnými schopnostmi řezat trávu, je Makita XML03CM1 (US395.99, Amazon). Tato sekačka je napájena na baterii a má 18palcovou ocelovou sekačku. Je skvělé pro udržení hladiny hluku a snadno se sklopíte.

Po zakoupení soupravy BlackDecker 3-in-1 (US138 jen sotva potřeboval používat jiný nástroj nebo příslušenství pro zahradu nebo příslušenství.02, Home Depot). Sada obsahuje sekačku na trávu, zastřihovač strun a trávník Edger. Je působivě vhodně dělat veškerou svou práci a je dostatečně lehký, aby dosáhl těžko přístupných oblastí, jako jsou kolem keřů a stromů.

Ačkoli se to nedostalo do tohoto seznamu, sekačka na čémavistné navijáku z Americké sekačky na trávu (US94.99, Amazon) je další dobrá volba pro každého s složitými trávníky s věcmi, jako jsou exponované pařezy a odkryté kořeny. To je lehčí než plynová sekačka a snadno se může obejít kolem tvrdých skvrn.

Výběr nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy. průvodce

Abychom pomohli snížit trávník, se cítí příjemnější a méně jako fuška, je nejlepší trvat nějakou dobu, než se rozhodne, jaký typ sekačky trávu co nejrychleji a nejefektivněji nařízne. K dispozici je asi 15 typů obecných sekaček na trávu. Zákazníci si často vybírají elektrické a navijáky pro malé zahrady, ale existuje několik dalších možností, které jsou vhodné pro menší yardy.

Šířka řezání

Paluba sekačky na trávu je jednou z nejdůležitějších funkcí tohoto energetického nástroje. Paluba nejen chrání uživatele před řezacím čepelí a troskami, které se pohybují nahoru, ale paluby jsou často k dispozici v menších rozměrech, aby nejlépe navigovaly kolem malého dvora. Tato část je obvykle nastavitelná výška pro řešení různých výšek trávy a je obvykle vyrobena z koroze a kovového odolného kovotu.

Před řezáním trávy je moudré přemýšlet o tom, co je nutná šířka řezání. Sekačka na trávu s velkou řezanou šířkou bude obtížnější manévrovat kolem malých yardů. Na druhou stranu, pokud se použije sekačka na trávu s příliš malou šířkou řezání, může úkol trvat déle, než je potřeba. Nadcházející výběr funkce řezání se pohybuje mezi 12 až 21 palci, aby nabídl různé možnosti pro malé yardy. Šíření 16 palců je dobrá pro boxy nebo pravoúhlé yardy, zatímco dvůr s více překážkami je vhodnější pro 14palcovou sekačku.

Další úvahy

Jakmile je rozhodnuto, na kterém sekačka na trávu snadno prořízne trávu dotyčného malého dvora, je třeba zvážit několik dalších funkcí.

 • Kapacita chytače trávy: Zkontrolujte velikost sáčku, který shromažďuje výstřižky trávy. Větší taška znamená méně výletů na hromadu kompostu, i když může sekačka těžší.
 • Sekačky na vlastní pohody: Ze seznamu nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy níže je několik elektrických modelů, které jsou samohybné. To je skvělá funkce, kterou má v sekaně, protože to znamená, že sekačka nemusí být tlačena. Proveďte sekačku a to dělá práci automaticky. To usnadňuje sečení a některé sekačky mají nastavitelné rychlosti, které pomáhají podle potřeby.
 • Mulčtí sekačky: Mulčující sekačka je místo, kde čepel a sečení paluby nasekají trávu několikrát, než vyplivnou trávu zpět na trávník. Boční výbojové sekačky mohou nasměrovat tuto řezanou trávu na stranu a obvykle lze nainstalovat taška, aby přímé výstřižky, když vypadly.
 • Shromáždění: Některé sekačky vyžadují montáž. Většina bude potřebovat rukojeť na místo a někteří přijdou předem sestaveni. Před zakoupením, jak složitý nebo chmurný je model sestavit, zkontrolujte.
 • Popisovač: V závislosti na tom, jak vysoký nebo krátký je uživatel, stojí za to zkontrolovat, zda sekačka má nastavitelnou rukojeť výšky. Některé držadla lze také složit tak, aby byly snadno zastrčeny pro skladování, což je obzvláště užitečné, pokud často sekáte.
 • Výšky řezání: V závislosti na délce trávy může být výška sekačky významným detailem pro kupující, kteří si koupí novou sekačku. Většina výrobců bude uvést, jak vysoká tráva sekačka sníží.
 • Start: Ačkoli mnoho sekaček, obvykle plynových sekaček, má tahovou šňůru, mnoho novějších sekaček má spuštění tlačítka, které mnoho zákazníků považuje za snadnější a výhodnější.

Doufáme, že naše recenze nejlepších sekaček na trávu pro malé yardy byla užitečná. Pro více dodavatelů souvisejících produktů, včetně sekaček na trávu, traktorů sekačky na trávu, tašek sekačky na trávu, čepele sekačky na trávu a držadla sekačky na trávu, poraďte.

Další nejlepší články o produktu

 • Nejlepší komerční kuřáci pro restaurace
 • Nejlepší komerční myčka nádobí
 • Nejlepší komerční dehydratátor
 • Nejlepší plechové výstřižky
 • Nejlepší brusci úhlu
 • Nejlepší řezačka trubek PVC
 • Nejlepší sada klenotního prstenu
 • Nejlepší mrtvý úder kladivo
 • Nejlepší kousky zdiva vrtačky
 • Nejlepší nástroj Crimper Wire Crimper
 • Nejlepší komerční zmrzlinový stroj z komerční měkké podávání
 • Nejlepší klouzavé kloubní kleště
 • Nejlepší indikátory vytáčení
 • Nejlepší mlýnka na noži
 • Nejlepší osy kávy
 • Nejlepší sekačky na trávu pro kopce
 • Nejlepší titanové kladivo
 • Nejlepší exteriér těsnění pro cihlu
 • Nejlepší povídací díra/šnek
 • Nejlepší kovářské kladivo
 • Nejlepší háčky a příslušenství pro pegboardu
 • Nejlepší zvedáky pro jeep hardtop
 • Nejlepší pracovní stoly pro garáž
 • Nejlepší kombo
 • Nejlepší odmašťovač pro těžké vybavení
 • Nejlepší nástroj pro řezání sádrokartonu
 • Nejlepší ochrana sluchu s Bluetooth

Technologie sekačky na trávu postupovala v posledních několika desetiletích, ale stále existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro sekačku. Přečtěte si nejvyšší doporučení a tipy na navigaci tohoto trhu se sekačkou.

Autor: Glenda Taylor a Mark Wolfe | Aktualizováno 20. dubna 2023 12:27

nejlepších, tlačích, trávníků, roku, 2023, northern

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Ticho v provozu, jednoduché údržba a do značné míry cenově dostupné, mohou být sekačky navijáku chytrými možnostmi údržby na zahradě. Zabírají asi třetinu skladovací místnosti potřebné tradiční sekačkou, jsou to snadné chovatelé.

Navijáky mohou být také lepší pro zdraví trávníku než standardní sekačky. Dělají ostrý řez podél vrcholu travní čepele, podobně jako nůžky. Tradiční rotační sekačky mají čepele s tendencí roztrhnout trávu, což způsobuje otrhané hnědé špičky a zvyšuje riziko onemocnění.

Zatímco všechny sekačky navijáků fungují podobně, mezi možnostmi existují rozdíly. Testovali jsme následující modely, abychom zjistili, jak šířka čepele, výška sečení, design rukojeti a další detaily ovlivňují výkon v různých nastaveních. Pokračujte ve čtení a zjistěte, co hledat při nakupování sekačky navijáku, a zjistěte, proč jsou následující modely mezi nejlepšími dostupnými možnostmi sekačky navijáku.

 • Nejlepší celkově: Skvělé státy 18palcové sekačky na trávu s 5-Bladeem navijáku
 • Nejlepší třesk pro Buck: Skvělé státy 16-palcové sekačky na trávu s 5-Blade
 • Upgrade Pick: Fiskars StaySharp 18palcová sekačka Max Reel
 • Nejlepší pro malé trávníky: Skvělé státy 14-palcové sekačky na trávu s 5-Blade
 • Nejlepší pro tvrdou trávu: Earthwise 16-palcová sekačka na trávu se 7-Blade
 • Nejlepší lehká: Americká sekačka na sekačku na trávu 14 palců
 • Nejlepší s chytačem trávy: Greenworks RM1400 14palcová sekačka na trávu
 • Zvažte také: Greenworks 16-palcová sekačka navijáku

Jak jsme testovali ty nejlepší sekačky

Tyto sekačky jsme testovali na dvorku Gruzie uprostřed zimy. To znamenalo kombinaci spícího teplého období trávy (nějaká bermudská tráva a nějaká stonorová tráva) spolu s několika oblastmi zamořenými plevelemi v chladném období, jako jsou každoroční bluegrass, chickweed, henbit, pampeliška a cibule. Testovací oblasti zahrnovaly kombinaci plochého, šikmého a nerovného trávníku.

nejlepších, tlačích, trávníků, roku, 2023, northern

Rozdělili jsme trávník na testovací pozemky tak, aby každá sekačka měla šanci prokázat svou schopnost za různých podmínek. Pro zařazení do tohoto článku musela každá sekačka efektivně vykonávat základní funkci, pro kterou byla postavena: sečení ke snížení výšky trávy přibližně o jednu třetinu. Poté, nad rámec základní sečení trávníku bez plevelů, jsme také testovali každou sekačku za přísnějších podmínek zarostlé a trávy zamořené plevelem. Všechny sekačky zahrnuté v této příručce snadno prošly testem základních funkcí a získaly bonusové body řešením jedné nebo více nepříznivých podmínek, zaznamenané v recenzích.

Naše nejlepší tipy

Použití sekačky navijáku je ekologicky šetrný způsob, jak sekat trávník a získat trochu čerstvého vzduchu a zároveň cvičit. Tyto manuální modely jsme testovali na našem trávníku, abychom zjistili, které by byly nejlepší navijáky pro různé uživatele a okolnosti. Zjistěte o podrobnostech o výkonu v recenzích.

Skvělé státy 18palcový 5-Blade Push Reel Lawn Meghter

Ti, kteří chtějí široký řádek na sekačce navijáku, možná budou chtít zvážit velkou sekačku s pěti čepicími stavy. Tato sekačka navijáku má jednoduché design a umožňuje úpravu výšky sečení od pouhých 0.5 palců až 2.75 palců. Dodává se s 10palcovými kompozitními koly a válci stability zad.

Čepele jsou vyrobeny ze slitiny ošetřené teplem, aby si udržely jejich ostrost déle, a rukojeť přichází s odpružením nezlomeného, ​​aby pomohla snížit puchýře a zlepšit přilnavost. Rukojeť ve stylu smyčky se sklopí pro snadné skladování a sekačka váží 27 ​​liber.

V našem testu na zahradě tato sekačka pracovala rychle, tiše a snadno. Bylo docela snadné tlačit do všech kromě nejsilnější trávy, ale náhle se zastavila větvičky nebo úlomky silnější než tužka (stejně jako zbytek těchto sekaček). Líbila se nám polstrovaná rukojeť široko smyčky, která jí dala známý pocit konvenční plynové sekačky. Ostření čepelí. úkol, který by většina uživatelů vyžadovala jednou nebo dvakrát ročně. se pro přístup k mechanismu pohonu čepele vyžaduje demontáž jednoho kola. Proces je typický pro tyto sekačky a byl jen mírně komplikovaný.

Specifikace produktu

 • Široký swath zkrátí čas na sečení; Skvělé pro větší yardy
 • Rukojeť smyčky zvyšuje pohodlí a ovládání uživatele
 • 10palcová kola snadno se valí přes nerovný terén
 • Ocelové čepele z lehkých slitin zůstávají ostré déle; Menší údržba je nutná
 • 3.5 palců od hrany čepele k vnějšímu okraji kol znamená více ořezávání okrajů
 • Ostření v případě potřeby vyžaduje demontáž hnacího kola
 • Tvrdá plastová držák čepele vypadá, že se může předčasně opotřebovat

Získejte velké státy sekačku na navijáku 18 palců na Amazon nebo Home Depot.

Skvělé státy 16palcová sekačka na trávu s 5-Blade

Pro dostupnost a snadnost sečení je tato sekačka na pěti čepely hodnou možností. Je vybaven hladkou řeznou operací a polstrovanou T-rutinou, která usnadňuje manévrování kolem rohů. Její 16palcová šířka řádku způsobuje, že sekačka je relativně jednoduchá, a má zpět válce pro přidanou stabilitu.

Pět lopatek z lehké slitiny této navijáky odolávají tupě a výška čepele je nastavitelná od 1 palec do 2.5 palců, díky čemuž je optimální pro sečení druhů krátkých trávy, jako je Buffalo nebo Zoysia. Za necelých 25 liber je také snadné manévrovat.

Zjistili jsme, že tato 16palcová sekačka je dobrá možnost „Střední silnice“: dostatečně úzká, aby se pohybovala dobře skrz hustou trávu, ale stále dostatečně široké, aby se práce rychle dokončila. Jeho rukojeť ve stylu T ve stylu T dalo mu „artikulovanější“ pocit, který byl pohodlný a snadno manévrem. 16palcová čepel se pohybovala o něco jednodušší skrz hustou trávu než 18palcový model, ale stále nakrájel velkorysý řád.

Specifikace produktu

 • Nižší profil pro snadné skladování; Skvělé pro zaneprázdněné zahradníky se spoustou nástrojů pro skladování
 • Pohodlné rukojeti ve stylu řídítek; Ideální pro dlouhodobé použití
 • Snadno použitelné nastavení výšky ve stylu šroubového knoflíku
 • Křezy jsou příliš nízké na vyšší trávy, jako je fascue
 • Tyčinky, žaludy a borovice náhle zastaví čepele
 • Neřeší na okraj; Možná bude potřebovat nástroj pro oříznutí

Získejte skvělé stavy 16palcové sekačky navijáku v Amazonu nebo Home Depot.

Fiskars Staysharp 18palcová sekačka Max Reel

Říká se „dostanete to, co zaplatíte“, prsteny platí s touto sekačkou na navijáku z Fiskars. Tento model se může pochlubit vysoce kvalitními čepelemi StaySharp, které snižují potřebu reharpeningu. Je také vybaven inertiadrive, design, který umožňuje sekaně napájet tlustší trávy.

Při přibližně dvojnásobku ceny ostatních, které jsme testovali, zůstala Fiskars ostrá sekačka Max, která byla vydána, aby ji ospravedlnila. Vážení na stavebních 52 liber, sestavení cítí těžko a funguje hladce a efektivně. Ergonomická rukojeť byla nesmírně pohodlná a stroj se téměř bez námahy pohyboval přes nejdrsnější půdu. Jediná kritika, kterou jsme měli, bylo, že 8.5palcová hnací kola se cítila poněkud poddimenzovaná. Na rozdíl od jiných sekaček navijáků jsou kola kompenzována způsobem, který jim brání v zploštění trávy před jejím sečením a umožňuje sekačce snížit do palec od hrany spíše než 3.5 palců od okraje jako ostatní navijáky. Nastavení výšky páky bez ruky, během několika sekund fungovalo. Bylo mi potěšením sekat s tímto nástrojem a dokončený řez byl čistý a dokonce.

Výška řezání je nastavitelná od 1 do 4 palců a je zde nastavitelný skluz, takže výstřižky mohou být nasměrovány, aby padly před sekačku nebo za ní. Sekačka Fiskars prořízne velkorysý 18palcový řádek, takže je dobře vhodná pro sečení malých a středních yardů. Volitelný chytač trávy lze zakoupit samostatně.

Specifikace produktu

 • Výstavba těžkoprávy může trvat několik let
 • Ergonomický design se cítí pohodlně používat
 • Snadno se upravují a manévrují s nadměrnými koly
 • Řezy nejblíže k okrajům, aby uživatelé mohli přeskočit oříznutí
 • Dvakrát cena ostatních navijáků
 • než dvojnásobek hmotnosti jiných sekaček navijáků
 • Objemný design zabírá o něco více úložného prostoru

Získejte sekačku Fiskars Staysharp Reel v Amazonu nebo Home Depot.

Skvělé státy 14palcová sekačka na trávu 5-Blade

S pouhými 14palcovými šířkami řádků a navijákem s míčem je tato malá sekačka právě pro malý trávník a více drobných uživatelů. Tato užší sekačka než nejvíce navijáků se snadno manévruje kolem stromů a rohů a přichází se zadní válec pro přidanou stabilitu. Čepele jsou vyrobeny ze slitiny ošetřené tepelně ošetřené, aby se snížilo otupění, a dodává se s nízkou nastavitelnou výškou řezu z 1 na 1.75 palců, což je nejlépe vhodné pro krátké druhy trávy.

Úzká celková šířka těla pouhých 20 palců, 8.5palcové gumové pneumatiky a tradiční řídítka s polstrovanými rukojeti usnadňují manévru této sekačky v těsných prostorech a zabírá minimální úložný prostor. Za necelých 20 liber je dokonce dost lehké na to, aby visel na nástěnném háku. Jedná se v podstatě o zmenšenou verzi našeho 16palcového nejlepšího třesku pro vybírání Buck, s podobnou výškou a úpravou čepele. Tento menší model bohužel vyžaduje klíč, aby nastavil výšku místo použití šroubových knobů. Úzké tělo však bylo ještě snazší tlačit v husté trávě, ale trvalo téměř dvakrát tak dlouho, než se posedily stejné množství prostoru. To by mohl být dobrý výběr pro sečení malé travní náplasti kolem městského domu nebo bytu.

Specifikace produktu

 • Kompaktní velikost to usnadňuje manévru v malých prostorech
 • Lehký a nízký profil pro snadné skladování
 • Žádný nástroj pro zahradnictví odol
 • Neřezává blízko okrajů (3.5 palců od hrany čepele po vnější kolo)
 • Příliš lehký pro sečení šikmých oblastí
 • Nastavení výšky vyžaduje klíč

Získejte velké státy sekačku na navijáku 14 palců v Amazonu, Home Depot nebo Northern Tool Equipment.

EarthWise 16-palcová sekačka na trávu s 7-Bladeem navijáku

Sekačka na trávu navijáku Země přichází se sedmi čepelemi. dvěma více než většina sekaček navijáků. vyrábí ji navíc oomph pro napájení husté trávy. Sekačka na Zemi snižuje 16palcový řádek s jeho ocelovou slitinovou čepelí, které jsou navrženy tak, aby zůstaly ostré déle. Výška řezání trávy je nastavitelná od 0.5 až 2.5 palců, vhodné pro řadu tráv, včetně ST. Augustine, Buffalo a Bermuda.

Tato sekačka na vážení při vážení 26 liber přichází s T-Handle, která usnadňuje manévrování kolem rohů domů a stromů a rukojeti mají odpružení nezničení, aby se snížila únava a puchýře.

V našich testech tato sekačka se sedmi čepy poskytla nejčistší a nejkonzistentnější řez. Použili jsme to dokonce k pokožce sekce spící stonožky. Bohužel, další čepele nabízely větší odpor, což ztěžovalo tlačit modely než pět čepelí. Protože má úpravy výšky od 0.5 až 2.5 palců, dobrou strategií by bylo pravidelně sekat na 1 nebo 1.5 palců a nechte trochu prostoru, abyste se pohybovali výš, pokud se tráva dostane před vás.

Specifikace produktu

 • 7 Ocelové čepele z slitin jsou skvělé pro sečení hrubých tráv
 • Snadno použitelné šroubové úpravy výšky
 • Čistě udržujte husté trávy v nízké výšce
 • Těžší tlačit než 5-Blade modely
 • Nefunguje také, pokud tráva mezi řezy roste mimořádně dlouhá
 • Není vhodné pro vyšší trávy, jako je fascue

Získejte sekačku EarthWise Reel na Amazon.

Americká sekačka na sekačku na sekačku 14 palců 4-Blade

S celkovou hmotností pouhých 20 liber je tato 14palcová americká sekačka na trávu nejlehčí navijákem v sestavě. Je vybaven čtyřmi řezacími lopatkami vyrobenými z tepelně ošetřené ocelové slitiny, aby se snížil otupění a má 8.5palcová polymerní kola a zadní válečky pro zvýšení stability.

Tato menší americká sekačka na trávu je vhodná pro sečení malého trávníku a jeho nízká hmotnost je jednodušší pro více drobných uživatelů provozovat. Dodává se s T-Handle a polštáři nelipové úchopy pro pohodlné sečení. Rukojeť této lehké sekačky s nízkým údržbou navijáku se sklopí pro skladování a je dostatečně lehká, aby byla zavěšena na stěnách v garáži, pokud je to žádoucí. Výška řezání je nastavitelná od 0.5 až 1.5 palců.

Tato sekačka s pouhými čtyřmi 14palcovými lopatkami, které se krájejí proti ložisko. Méně čepelí však znamenalo méně konzistentní povrch v husté nebo zarostlé trávě. Celkově se sekačka na čepice ALMC 14 palců cítila silná a odolná a byla snadno použitelná, ale vyžadovalo to, aby se druhý průchod vyčistil některé z obtížnějších oblastí. Je to pravděpodobně dobrá volba pro udržení kroku s cesty ve vegetariánské zahradě nebo jiných sekundárních travnatých oblastech.

Specifikace produktu

 • Velmi přátelský k rozpočtu ve srovnání s podobnými možnostmi
 • Snadné tlačení, dokonce i v zarostlé nebo husté trávě
 • Odolná konstrukce, přesto stále lehký a manévrovatelný design
 • Méně čepelí produkuje méně důkladný řez
 • Vyžaduje klíč pro úpravy výšky
 • 8.5palcová kola se také netočí nad drsnou zemí

Získejte navijáku American Lawn Mower Company v Amazonu nebo Home Depot.

Greenworks RM1400 14palcová sekačka na trávu

Vytváření trávy v pytli je cinch s sekačkou navijáku Greenworks. Sekačka prořezává 14palcový řádek a výška sečení se přizpůsobí od 1.06 až 2 palce, což je dobře vhodné pro většinu nízko rostoucího druhu trávníku trávníku. Dodává se s T-Handle, která usnadňuje sekání kolem kmenů stromů, a má nelip polstrované polštáře pro pohodlí. Rukojeť se skládá dolů pro pohodlné úložiště.

Sekačka Greenworks je dodávána s praktickým travnatým chytačem, který se připojuje k zadní části sekačky pro sběr výstřižků na trávu a sečení má pět tepelně ošetřených ocelových slitinových čepelí navržených tak, aby zůstaly ostré déle. Sekačka váží 24 liber.

V našich pokusech byl Greenworks RM1400 snadné tlačit a manévrovat, díky lehkému rámu, úzké základně kol a řídnici ve stylu T. Výška sečení se snadno přizpůsobuje jarními kolíky, ale liší se pouze v úzkém rozsahu 1 palce. Proces ostření je podobný ostatním sekačkám navijáku, s výjimkou montážního systému Bedknife. Tam, kde většina výrobců používá páry nastavených šroubů na obou koncích k úpravě a držení úhlu, Greenworks používá na koncích jednotlivé pružinové šrouby. Systém se zdá být méně komplikovaný, ale mohl by nabídnout menší odolnost. pouze čas a rozšířené použití.

Specifikace produktu

nejlepších, tlačích, trávníků, roku, 2023, northern
 • Včetně chytače trávy; Po použití nezůstal žádný nepořádek
 • Lehký a snadno tlačit; Skvělé pro větší yardy
 • Poskytuje čistý a konzistentní povrch
 • Full Grass Catcher ztěžuje manévrování sekačky
 • Komponenty se cítí méně trvanlivé než jiné modely
 • Sestava kola je obtížnější rozebírat pro ostření

Získejte 14palcovou sekačku Greenworks na Amazonu nebo Greenworks.

Greenworks 16palcová sekačka navijáku

S mírně širším řádkem než ostatní sekačkou Greenworks v sestavě si tato 16palcová sekačka zaslouží pohled. Širší řádek znamená méně průchodů při sečení a 10palcová přední kola usnadňují tlačení sekačky. Tento model GreenWorks také přichází se dvěma zadními koly pro stabilitu a má odnímatelný chytač trávy pro sběr výstřižků, když je to žádoucí.

Tato sekačka navijáku Greenworks nabízí nastavitelnou výšku sekačky od 1.125 až 2.25 palců a přichází s polstrovanou rukojetí ergonomické smyčky, která se složí, aby zabírala méně úložného prostoru. Sekačka váží 26 liber.

Tato sekačka na navijáku Greenworks, postavená na stejné platformě jako její 14palcový sourozenec. V našich testech byla rukojeť smyčky mnohem snazší tlačit a manévrovat sekačku, zejména když se naplnil travní chytač. Velikost řádku a konfigurace pěti Blade zasáhla sladké místo a vyrovnávala schopnost sekat vysokou a hustou trávu, aniž by způsobila únavu uživatele. Několik funkcí designu se však jeví méně odolné, včetně lehkých plastových válců a dvoubodového systému pro lůžko. Tenhle by si udělal dobrý výběr pro pravidelné použití na jinak dobře udržovaném trávníku.

Specifikace produktu

 • Zacházejte s složeními dolů pro kompaktní úložiště
 • Snadno použitelné nastavení výšky pružiny
 • Pohodlná ergonomická rukojeť je ideální pro dlouhodobé použití
 • Lehký systém úpravy postele
 • Chytač trávy může být poněkud poddimenzovaný
 • Konstrukce se cítí méně odolná než konkurence

Získejte 16palcovou sekačku Greenworks na Amazonu.

Co je třeba zvážit při výběru sekačky navijáku

Pro jakýkoli domov s trávníkem je sečení faktem života, která je vyžadována ve většině čtvrtí. K kultivaci svěží zelené rozlohy je nezbytné pravidelné sečení. Když se sečení provádí správně-dostatečně přesně k odstranění ne více než třetiny výšky trávy-podporuje hustý a jednotný růst.

Manuál vs. Poháněno

Na rozdíl od standardních sekaček je většina sekaček navijáků manuální, ačkoli spotřebitelé mohou najít hrst modelů poháněných plynem a baterií.

 • Manuál: Všechno staré je opět nové-nebo se zdá, že s více z těchto staromódních sekaček objevujících se v centrech pro zlepšení domácnosti a online obchodech. Jedním z řidičů oživení manuální sekačky je jeho ekologická přátelství. Žádné palivo pro skladování, žádné výpary a žádný tah kabel, který může způsobit boj. Nevýhodou sečení s manuální sekačkou na trávu je téměř nemožností řezat trávu, pokud je povoleno růst příliš vysoký před sečením, zejména pokud je trávník hustý. Tloušťka a hrubost trávy pomáhá diktovat, pokud je příliš vysoká, ale pokud je tráva dvakrát tak vysoká jako její doporučená výška řezání, obvykle může představovat problém pro manuální sekačku naviják. Pro nejlepší výsledky s manuálním sekačkou navijáku častěji rozřízněte trávu během rychlého růstu, například na začátku jara a období dešťů.
 • Napájeno: Stejně jako tradiční rotační sekačky mohou být sekačky navijáků poháněny plynem nebo baterií, což usnadňuje sekání husté nebo vysoké trávy nesmírně snazší sekat hustou nebo vysokou trávu. Některé sekačky na plynové a elektrické navijáky zahrnují také samoprostřední, což prakticky eliminuje potřebu tlačit sekačku-uživatel ji potřebuje pouze pro to, aby ji vedl. Zatímco sekačky na navijáky s plynem jsou stejně hlučné jako jejich tradiční protějšky, elektrické sekačky nejsou tak hlučné jako plynové sekačky. Stále však mají motor a budou produkovat více hluku než sekačka na manuální naviják. Rozhodnutí pro manuální nebo poháněnou sekačku navijáku je většinou otázkou osobní volby. Pro ty s velkými trávníky by mohla mít sekačka na naviják na cívka.

Čepele a výška řezání

Navijáky se mají mezi čtyřmi a sedmi ocelovými čepele. Na některých modelech jsou čepele ošetřeny nepřilnavým povlakem pro snadnější sečení. čepele vedou k čističi řezu, protože tráva se neohýbá tak daleko předtím. Pro většinu trávníků fungují sekačky se čtyřmi nebo pěti čepelí. Několik sekaček navijáků má šest nebo sedm čepelí, což z nich činí ideální pro získání jednotného řezu na husté trávě. Navijáky jsou také vhodné pro pruhování trávníku, techniku ​​sečení, která zanechává v trávě atraktivní střídavý vzorec.

Výška řezání čepele je přednastavena na několika sekačkách navijáků, často kolem 1.5 až 2 palce, což je dobře vhodné pro krátké trávy, ale ne vysokých odrůd, jako je Fescue. Jiné modely nabízejí nastavitelné výšky řezání. Zvažte svůj typ trávy a jeho optimální rostoucí výšku. Pokud je vaše vysoká rozmanitost trávy, rozhodněte se pro sekačku navijáku, která se přizpůsobí nejlepší výšce sečení trávy.

Šířka a typ trávy

Severoamerické trávníky mají množství odrůd trávy. Mezi snadno řezané typy trávy patří trvalé žito, Kentucky Bluegrass a Fescue, a ty jsou vhodné pro řezání s širšími sekačkami. Na druhou stranu, husté trávy, jako je Bermuda, ST. Augustine a Zoysia jsou vhodnější k sekání v užších řezacích šířkách (řádky). V obou případech, sečení často usnadní použití manuální sekačky.

Šířka sekačky navijáku a typ trávy, kterou dvorek obsahuje, ovlivňuje použitelnost. Standardní šířky řádků na sekačkách navijáků se pohybují od 14 do 20 palců. Zatímco širší řádek znamená, že nebudete muset sekat tolik průchodů, také je sekačka náročnější tlačit, protože více trávy znamená větší odpor.

Další funkce

Navijáky nepřicházejí s mnoha zvonky a píšťalky, ale několik přidaných funkcí může zvýšit zážitek sečení.

 • Chytač trávy: Někteří dávají přednost tomu, aby se výstřižky trávy usadily na trávnících. Výstřižky fungují jako mulč, který biodegraduje a nabízí organické živiny do půdy. Pro ty, kteří dávají přednost pytlení trávy, hledejte modely, které mají chytač trávy v zadní části.
 • Polstrované držadla: Nonslip, polstrované pěnové rukojeti usnadňují uchopení sekaček a snížení rizika puchýřů.
 • Válečky: Mowers navijáků mají dvě značná přední kola, ale některé přicházejí s dalšími zadními válci nebo předními válci, které do sekačky přidávají stabilitu a pomáhají uživateli manévrovat sekačku poblíž hranic a okrajů pro čisté řezání.

Výhody použití sekačky navijáku

Navijáky jsou téměř vždy napájeny ručně. Fyzické tlačení sekačky otočí válce čepele, který zase rozřezává trávu. Vzhledem k tomu, že jsou poháněny, navijáky se sekačky vynikají při řezání jemných, přímých rostoucích tráv. Níže jsou uvedeny některé z výhod používání sekačky navijáku.

 • Vyhnout se nemocem. Čistý střih pomáhá trávě vyhnout se nemocem, jako je „hnědá náplast“, která může nechat trávník pockmarked s oblastmi mrtvé trávy.
 • Cenově dostupné sekačky. Zatímco ceny se liší v závislosti na kvalitě a designu, očekávejte, že zaplatí asi polovinu nákladů na poháněnou sekačku.
 • Nízké požadavky na údržbu. Manuální sekačky navijáků vyžadují pouze příležitostné čištění a ostření čepele. Sekačka na naviják plynu vyžaduje přidání oleje, vyčerpání paliva přes zimu a další úkoly údržby.
 • Relativně kompaktní a lehký. Mnoho sekaček navijáků váží asi 20 až 30 liber a často mají sklopné úchyty pro snadné skladování.
 • Bez výfukových a výparů. Dýchejte aroma čerstvě řezané trávy spíše než toxické výfukové plyny.

Časté časté

Bez toxických výparů, bez nutnosti skladovat palivo nebo nabíjecí baterie a tiché provoz se sekačka navijáku přichází. Tato sekačka přátelská k ekologickému šetření sníží vaši uhlíkovou stopu a zároveň nabídne fyzické cvičení. Pro ty, kteří přemýšlejí o investování do sekačky na navijáku, lze očekávat několik otázek.

Q. Je těžké tlačit sekačku navijáku?

Manuální sekačky navijáků se snadno tlačí v tenké řídké trávě, ale je třeba více k pohybu přes vysokou, hustou nebo hrubou trávu.

Q. Můžete sekat mokrou trávou sekačkou?

Přestože manuální sekačka navijáku může snadno proříznout mokrou trávou, není to často vhodné. Stejně jako u jiných sekaček se výstřižky shlukují a vypadají nevzhledně. Mokré výstřižky, které se drží sekačky.

Q. Jak často byste měli sekat sekačkou?

Sekání tak často, jak je nutné, aby nedošlo k odstranění více než třetiny trávy. To může znamenat sečení dvakrát nebo vícekrát týdně během rychle rostoucí sezóny trávy.

Q. Kdy bych měl naostřit sekačku navijáku?

Obecně je dobrý nápad naostřit čepele na sekačce na navijáku po 20 až 25 hodinách používání. Pro některé uživatele to může být jednou ročně; Jiní možná budou muset zaostřit lopatky dvakrát nebo vícekrát v sezóně.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.