30 projektů DIY Bandsaw, které si můžete užívat kdykoli. Skvělé šablony boxů

DIY Bandsaw Projects, které si můžete užívat kdykoli

Spíše než nechat svou kapelu na Rust doma, bylo by opravdu nejlepší ji dobře využít. Takže ano! Měli jste pravdu hledat projekt pily. Pokud jde o použití pily kapely, byli byste ohromeni tím, jak všestranný je nástroj. Je to nejvšestrannější nástroj pro vytváření řezů, které ostatní pily nemohou dosáhnout.

Například stolní pily mohou vytvářet průřezy a trhliny, ale pokud jde o zakřivené řezy. K vytvoření zakřivených řezů můžete použít přílohy, ale křížení, trhliny a dokonce i dlouhé zakřivené řezy mohou být docela únavné.

Poté, co bylo řečeno, je pila na pásmo ideálním nástrojem pro řezání hustých materiálů, jako je dřevo, pěna, plasty, kovy atd. Kapela SAW dobře doplňuje další nástroje a budete potřebovat střední školy pro další úkoly, jako je broušení. Pokud jde o provádění potřebných řezů, může kapela pila pracovat zázraky.

Související projekty zpracování dřeva:

Projekty na kapelu, které si můžete užít kdykoli

Ať už jste zkušený profesionál nebo začátečník dřevař, existuje několik projektů, které můžete udělat pomocí pily s kapelou, a vždy si můžete vybrat ten, který je snadný a příjemný udělat. Tyto projekty vám představí různé vzory designu, z nichž všechny jsou kapely schopna řešit.

Z tohoto důvodu jsme poskytli 30 projektů s kapelou, které si můžete užít kdykoli doma nebo workshopu.

POZNÁMKA: Pásová pila se obecně používá pro zpracování dřeva. Existuje několik velikostí, ze kterých si můžete vybrat, ale všechny mají ostré čepele určené k řezání různých materiálů. zejména dřeva.

POZNÁMKA: Pásová pila se obecně používá pro zpracování dřeva. Existuje několik velikostí, ze kterých si můžete vybrat, ale všechny mají ostré čepele určené k řezání různých materiálů. zejména dřeva.

Nebuďte tedy překvapeni, pokud mnoho projektů zahrnuje zpracování dřeva a dřeva.

Šperky od fixthisbuildthat

Každý dřevař by rád vytvořil šperkovnicovou krabici; Je to jeden z nejjednodušších projektů. Stejně jako u většiny projektů zpracování dřeva je jeho složitost nebo jednoduchost pro dřevařskou prací věcí potěšení. Pokud jste kreativní typ, vytvoření vynikající šperkovnice pomocí pily by vás potěšilo.

Jelenovi narožka s parohy od Wholmana

Tato poněkud elegantní a hladká práce taxidermie kapely má moderní přitažlivost. Vyrobeno ze dřeva, nebude cítit ani držet můry, a nikoho to nebude plazit. Tento projekt je o jemném dřevěném díle s ničím jiným než kapelou, některými nástroji a vaší kreativitou.

Retro USB od Erin Freuchtel

Technologie každý den se do našich životů stále více vplíží. Ale vždy můžete promíchat nové a staré s retro flash disk. S materiály, jako je dřevo, můžete vytvořit jedinečný kus řemesla. Flash Drive a Dongle Device., který má dřevo jako kryt. A ještě lepší je, že tento projekt je poměrně snadný, bez potřeby dalších nástrojů.

Servery salátu z tvrdého dřeva od Steve Ramsey

Pomocí pásmové pily můžete tyto salátové servery vyrobit pouze s párem šrotu řeziva. Jednoduché, ale moderní vzhled a produkt vaší práce s pacienty, tyto servery salátu určitě vyhovují vašim potřebám. Pokud by vaše žena ráda servírovala saláty, tyto užitečné předměty by pro ni byly perfektním dárkem.

projektů, bandsaw, které, můžete, užívat

Jídelní stůl od SAWHUB

Dřevoručíci milují výrobu stolů na večeři. Je to ještě další vzrušující projekt SAW Band Saw, který můžete udělat jako složitý nebo jednoduchý design. Jídelní stůl určitě zní jako velký dřevěný projekt a ve skutečnosti je složitý. Je však zcela možné vytvořit jednoduchý jídelní stůl rychle vyrobit krásné křivky a podrobné vzory pomocí vaší pily s kapelou.

projektů, bandsaw, které, můžete, užívat

Krabice pro děti pro děti od Stumitch

Tato jednoduchá krabička se zásuvkami by se pro vaše dítě vytvořilo perfektním projektem. Kapela Saw and Project je ideální pro děti kvůli svým jednoduchým krokům a bezpečnému designu. Pro své děti můžete konečně mít něco produktivního a být na to hrdí.

Stojan na kabáty od Euromaxx DIY

Jeden z nejjednodušších projektů pro dřevařky je tam stojan na kabáty. Můžete jej vytvořit za několik hodin. V podstatě vše, co potřebujeme, je zadní deska a několik háčků připojených. Zadní deska může být vyrobena ze dřeva, která je podle vašeho prostoru vyříznuta na určitou dimenzi. Nejjednodušší design je obdélníkový a poměrně snadné řezat na pásmové pile.

Srdeční rám obrázku s kruhem

Navrhování a vytváření rámu obrázků a kruhu pásmové pily, jako je tento, by pro vás určitě stimulovalo. Unikátní design rámu je podporován úhlednou a stabilní základnou. Z.

DIY návrhářská židle od Felder Group TV

Vytváření židle pomocí pily na pilu s kapelou pila je snadná práce a ne tak obtížné se může zdát. Můžete si vytvořit židle a přidat je do několika kuchyňských kuchyně nebo jídelny. Pokuste se vyrobit ten, který obsahuje elegantní opěrky s určitým stupněm zakřivení, aby se každý, kdo na ně seděl. Existuje několik nástrojů k lepšímu snížení křivek.

Pádlo pádlo s chmelem ve tvaru výřezů od Rycollier

Tento projekt je kompletní s tipy, jak využít plot přes pásmovou pilu při provádění přímých řezů spolu s pokyny pro výrobu šablon routeru. I když nemáte kapelu nebo router, můžete stále vytvářet pádlová výřezy pomocí jednoduchých metod. Další možností je vystřihnout úhledný tvar Chancy pomocí skládačky.

Znamení dopisu o pásmové pilu výrobou věcí

Stejně jako stojan na kabáty, i znaménko dopisu pro váš domov je jako zadní deska s vašimi oblíbenými slovy připojenými k němu. To je také další projekt pily na East Band, protože to můžete udělat za pouhé několik hodin.

Snadné krabičky pily na pilu od Davida Picciuto

Tyto krabice pro pily pro kutily jsou poměrně snadné vytvářet. Ale jejich vytvoření je taková zábava, může to být návykové. Tyto úhledné předměty mohou ukládat malé drobnosti. Jsou to proto fantastické dárky pro vaše blízké. Můžete vytvořit a vybrat si z různých návrhů pouze s vaší představivostí jako limit.

Třešňový stolek Night Stand od Shanty-2-Chic

Na YouTube je spousta videí pro noční stojan. Noční stojany jsou jednou z nejpopulárnějších předmětů, které dřevařní pracovníci milují výrobu. Je to v podstatě jen menší verze vašeho jídelního stolu. Stačí upravit rozměry a je dobré jít. Opravdu by to vytěžilo maximum z kapely, ale můžete přidat několik křivek na jeho vrchol nohou.

Konvenční rám obrázku od Johna Petersika

Obrázkové rámce patří pravděpodobně mezi nejjednodušší projekty, na které se mohou dřevaři pustit. Pomocí několika nástrojů, včetně ručních nástrojů, může být vytvořen do různých tvarů a vzorů. Tento projekt je použitelný od začátečníků po střední úrovně dovedností.

Zásuvky od Rag ‘n ‚Bone Brown

Vytváření sady zásuvek je podobné výrobě šperkovnice. Měřítko je však tentokrát větší. Vytvořte obrovskou sadu zásuvek pro vaše oblečení, jen sledujte několik obecných rozměrů nebo principů při vytváření nočního stolku nebo stolu. Pokud chcete využít převážně běžné úhly a lineární linie, pak můžete určitě využít stolní pilu.

projektů, bandsaw, které, můžete, užívat

Led Soundwaves Wall Art od Ollaris

Art Wall má několik forem od abstraktního po konvenční postavu a je buď jednoduché nebo složité v designu. Dobré převzetí nástěnné umění je ten, který vytváří negativní obrazy s nepřítomností linií tvořící dřevo. To je to, o čem je umění LED zvukové vlny. To by mohlo být o něco složitější a vyžaduje další nástroje pro prostor.

Dřevěný držák svíčky od Silverline Toolstv

Děláte držáky svíček, které jsou poměrně jednoduché nebo dovedně složité. Ale většinou budete muset využít vrták, abyste drželi svíčku na díře. Určitě to také existuje několik způsobů, jak. Zvětšit držáky svíček, aby mohly obsahovat větší svíčky.

Dřevěné hračkové auto od Shinyshoul

Dřevěná hračka by byla pro vaše děti skvělou útěchou a stimulací. Jejich den můžete rozjasnit překvapení. V závislosti na úrovni vaší dovednosti mohou být hračky, jako jsou auta. Obecně by vyžadovaly další nástroje. Tento projekt by však měl být dostatečně jednoduchý pro vás.

Skládatelný koš od Fabianovy malé dílny

Už jste někdy slyšeli o košíku vyrobeném ze dřeva? Ale dřevěný koš nebude mít mírně svažitý kbelík, který si můžete myslet právě teď. Místo toho bude dřevěný koš obsahovat mnoho vrstev stejného obecného vzoru a tvaru, které jsou nakrájeny na menší.

Skládatelný koš od Fabianovy malé dílny

Zatímco jednoduché hračky, jako jsou auta a vojáci, jsou snadno vyrobitelné, ještě snazší projekt s pilou kapely je houpací kůň. Pokud jste začátečník, pak by houpací kůň sloužil jako vynikající první test s pilou s kapelou. Co je na tom skvělé, je, že kromě pily kapely nebudete vyžadovat žádné nástroje.

Jmenujte plak od reality Daydream

I když je to zcela ozdobná povaha, výroba názvu je možná jedním z těžších projektů pily uvedených v tomto seznamu. Důvodem je do značné míry kvůli skutečnosti, že název plak bude často vyžadovat velmi přesné řezy s mnoha body.

Visící police od Petera Turnera

Obvykle by projekt snadné regály vyžadoval pouze a ? stolní pila ? A ať už je to cokoli, co se chcete upevnit s různými kousky. Pokud chcete být kreativní a přijít s novým přístupem, pila by byla perfektní. Těsné víry a zametací křivky, které pila s organickými policemi, jsou skutečně jedinečné.

Dřevěná káva od Stephena Johnsona

Tento projekt zpracování dřeva není nijak zvlášť tvrdý, ale určitě bude vyžadovat několik dalších kroků a několik nástrojů. Bez ohledu na její všestrannost samotné použití pásmové pily nemůže udělat správný otevření z kusu dřeva určeného k postižení zrna nebo tekutiny.

Stojící soby od Topsaw

Pro naše děti jsme zmínili hračkové automobily. Nyní je čas pustit se do jiné hračky. stojící soby. Indivery, které se staly starou tradicí staletí starou tradicí, sloužily jako hlavní předmět hry pro dětské hry. Tento však může také sloužit jako dekorace.

Mahagonové dveře od Kyle Toth

Pokud se pokoušíte vytvořit standardní design obdélníkových dveří, můžete použít ruční plánovač nebo stolní pilu. Ale pokud si přejete udělat dveře, které vyvolávají jedinečné vzory, zejména pro Windows, s tím vám může pomoci kapela. Současné vzory se vejdou do této formy, zejména návrhy Art Deco.

Planter od LRN2DIY

Různé variace pěstitelů, které můžete vytvořit s pádou kapely, mohou být četné. Pomocí pily s kapelou k vytvoření květináče pravděpodobně budete více kreativní ve srovnání s tím, když děláte jednoduchou kostku. Závěsná květináč má obecně na svislé ose nějaký druh otevření, který poskytuje pásmo.

Konferenční stolek od FPSXGames

Stejně jako mnoho jiných projektů je výroba konferenčního stolku podobná výrobě jídelního stolu. Mnoho majitelů domů používá konferenční stoly jako vrchol, protože mají praktický design a účel. Menší velikost tohoto plavidla se také dobře hodí k pile kapely ve srovnání s jinými vzory stolů.

Dřevěná hádanka dřevozpracující Barcelona

Tento projekt může být pro vás náročný, v závislosti na úrovni vaší dovednosti. Není to tak komplikované, jak si myslíte. Skutečnou výzvou s klasickými hádankami 2D letadla není vzorec, ale test a trpělivost vyžadovaná při provádění požadovaných škrtů.

DIY Corbels od Bethany Sy

Corbels jsou jako opěradlo pro povrch visící volně visící. A s zakřivenými řezy pásové pily můžete vytvořit Corbels, jak se vám líbí. Také můžete jít kopírovat gotické vzory pro ty slavné podpůrné vzory. Všimněte si, že jejich výroba není tak těžké, ale míra, do které tyto složité návrhy ztěžujete.

Candy dávkovač od Outdoorgirl

Toto je zdaleka jeden z složitějších a komplikovanějších projektů na našem seznamu, i když jeho drobná velikost může znamenat jinak. Kromě skutečnosti, že tento projekt zahrnuje řadu různých kusů komponent a také pohybující se mechanismus, bude také vyžadovat více nástrojů než většina ostatních projektů na tomto seznamu.

Tipy pro začátečníky

Četné projekty zpracování dřeva potřebují zakřivené řezy v mnoha kusech dřeva, aby vytvořily projekt zpracování dřeva. Zatímco mnoho stavebních dělníků, tesařů a dodavatelů na pracovišti může chytit skládačku, pro vynikající plavidlo v obchodě s dřevem, použití kapely je lepší volbou.

Pila na pásmo využívá napjatě navázanou smyčku kolem dvou hnacích kol-jedna dole a jedna nad stolem pila. Držte čepel na místě přes průvodce čepelí na jedné straně a napětí. Pokud právě začínáte dřevozpracující koníček nebo zaměstnání a přejete si dozvědět se více o základech využití kapely, podívejte se na tyto články pro začátečníky.

Řezání pily s kapelou

Vzhledem k tomu, že kapela může dělat různé řezy, existuje mnoho různých velikostí čepele pásmové pily. Tento článek o řezání s pilou s kapelou, znát a dozvědět se o běžných čepelí.

Najděte také tipy a pokyny pro vytváření lineárních řezů, opětovné natáčení tlustých desek do zvládnutelné tloušťky zásob, řezání dýhy z obrovského bloku dřeva a více načte!

Řezání křivek v silné zásobě

Řešení křivek ve velmi silné zásobě jsou pro některé dřevaře docela náročné. Čepel se může odklonit, když používáte skládačku, což vede k úhlovému hotovému střihu. Použití routeru s skládačkou může způsobit spálený router bit, i když provádíte řezy.

Nejlepší volbou je používat pilu s kapelou, pokud je čepel, kterou budete používat.

Bezpečné pomocí své pily kapely

Sína kapely je možná jedním z bezpečnějších vybavení. ze statistického smyslu. všech dřevozpracujících strojů. Ale přesto to může způsobit velké zranění, pokud se používá špatně. Chcete.li snížit pravděpodobnost tohoto problému, může vám tento článek pomoci dozvědět se více o správném nastavení a použití pásmové pily, bez ohledu na typ řezu, který potřebujete u své pily.

Řezání kruhu na pilu s kapelou

Jakmile plně pochopíte o tom, jak vaše kapela pila funguje a také o tom, jak efektivně a bezpečně udělat několik druhů škrtů, můžete se dozvědět více těchto tipů, jak používat pilu kus skladu nebo jak zastavit popáleniny Blade na dřevě.

Jak změnit Blades Band Saw

Chcete.li snížit těsnou křivku na své pile, budete potřebovat velmi tenkou čepel. Ale tenké čepele se mohou zavřít, pokud je použijete pro vytváření velkých řezů. Toto, větší čepel je pro vás lepší volbou. A v tom případě budete muset vědět, jak změnit Blade s kapelou pila. V tomto článku budete vědět, že změní čepel s pádou.

Bezpečné pracovní postupy

Ještě předtím, než začnete pracovat, si vždy všimněte bezpečnosti. Zajistěte, aby bezpečnostní stráže jsou na místě a jsou upraveny na správnou vzdálenost a výšku, stejně jako plně uzamčené a vypnuté. Stráže, zastávky a spací ploty nejsou pro vás neustále zřejmé, když je vaše povědomí a pozornost na řezání a čepeli.

Udržujte tlačné tyčinky blíže a skutečně je použijte! Také vím, že dřevo může roztřídit. Ruce blíže k čepeli se mohou vrhnout, jakmile zlomené dřevo vezme odpor. Měli byste si být neustále uvědomit, že to mělo 90% nepředvídatelnost.

Výběr pravé pásmové pily

Když se podíváte na řezy přesných křivek dřeva, ve většině případů je pila s kapelou lepším nástrojem než jakékoli jiné vybavení. S tím, co bylo řečeno, bude nejvyšší kvalitní pila s kapelou do značné míry načíst více než jen řezání křivek.

Páně pásma jsou ideální pro čenosti a několik menších králíků, pro roztržení malých skladeb a pro opětovné stříhání tenkých proužků z větších kusů dřeva. (náš výběr pro nejlepší kapelu)

Typy pila

Píle kapely mají dva hlavní typy: pily na kabinety a kratší jednotky, které mají být použity pro montáž na lavičce nebo stojanu. Modely skříně jsou často konstruovány pro profesionální použití, zatímco menší jsou postaveny pro domovy.

Ty, které mají skříňku, mají větší motory a více funkcí a často zahrnují silnější rám pro konzistentnější a krásnější řezání. Ale člověk však nemůže získat profesionální výsledek z pily na lavičce.

Hlavní rysy

Při výběru pily na kapelu je třeba zvážit dvě hlavní věci: Hroda krku a hloubky. Hloubka pily je vzdálenost mezi stolem a horní čepelí. Na takové funkci je vyráběno mnoho pásů kapely a informuje potenciálního kupujícího o tloušťce pažby, kterou lze řezat pomocí pásmové pily.

Ale několik z nich viděl, že má jen 6-palcová hloubka řezu, může si koupit stoupačku a prodloužit hloubku od 6 do 12 palců. To umožní některým levnějším pilám snížit silnější zásobu, zejména při opětovném střihu.

Hrk je vzdálenost mezi čepelí a svislým sekcí těla. Tato vzdálenost určí šířku řezu, kterou lze vidět na pásmové pile. Na volně stojící kabinetu pila, hrdlo často jde dále než 14palcové hrdlo menších modelů.

A pokaždé, když uvidíte reklamu na 18palcové pásmové pile, víte, že výrobce odkazuje na měření krku.

Závěr

Bez ohledu na úroveň vaší dovednosti existují projekty pásmové pily, které závisí většinou nebo zcela nejen na nástroji. Ať už používáte šrot dřeva nebo mnohem lepší materiál, všestrannost pily, pokud jde o řezání hladce odlišných tvarů.

Možná nebudete moci používat pro všechny druhy řezu, ale existují některé projekty, které lze provést úhledně, pouze pokud používáte pilu.

Jak vyrobit krabici s pálkou s reproduktorem

V průběhu mé cesty s zpracováním dřeva jsem si vedl rostoucí seznam položek seznamu kbelíků, které bych se rád naučil dělat. Věci, jako je otáčení dřeva, různé techniky truhlářství atd. Box na kapelu je na tomto seznamu už nějakou dobu a já jsem tak rád, že mohu říci, že mohu oficiálně zaškrtnout toto políčko na mém seznamu!

Před několika týdny můj milý přítel Sam z DIY Huntress poslal e.mail na spoustu výrobců, kteří se ptali, zda by někdo měl zájem o zábavnou výzvu. Pravidla bylo jednoduše postavit projekt s použitím nic jiného než to, co již máte po ruce. Šrot dřevo, hardware atd. Říká se tomu výzva #BuilDathome a já jsem se okamžitě zaregistroval! V této výzvě je spousta tvůrců a já se na ně odkazuji níže!

Trochostvou věcí bylo výběr toho, co se stavět. Takže jsem to „zavolal do“ a dal jsem anketu na mé příběhy Instagramu. Stavím velký projekt pomocí mého přebytku uzlů olše a topolů? Nebo postavím menší projekt pomocí svých kousků z tvrdého dřeva? Drtivá většina si vybrala menší projekt s kousky z tvrdého dřeva. To se otočila moje kola a já jsem se rozhodl, že je konečně čas přestat být zastrašován a postavit svou první box na kapelu! Vzhledem k tomu, že existuje tolik různých typů krabic na pásmové pily, věděl jsem, že moje musí mít něco opravdu jiného. Naštěstí jsem náhodou měl kolem ní bezdrátový reproduktorový soupravu, kterou jsem si objednal před rokem! Takže začněme!

Sledujte: Jak postavit krabici s pásma s bezdrátovým reproduktorem

Chcete.li začít, budete chtít snížit dřevo na velikost. Odřízl jsem 9 ″ kus ořechu z šrotu, který jsem měl, a pak jsem vytrhl dva kusy z toho na stole na 4 1/4 ″ široký.

Krok 2:

Střed krabice pásma je vyroben z lepených vrstev překližky Baltské břízy. Posunul jsem kousky ořechu kolem překližky lepidlem a sevřel jsem ji dohromady, abych zaschl přes noc.

Jakmile byl blok suchý, vyřízl jsem šablonu a připojil ji ke dřevu lepidlem.

Krok 3:

Vzal jsem dřevěný blok do své pásmové pily, vybavený 1/4 ″ čepelí a vystřihnul se kolem šablony.

Jakmile jsem měl vyříznutí tvaru, převzal jsem ho k pásmu a brousil jsem ho, abych vyhladil tvar.

Krok 4:

Vzal jsem dřevo zpět k pásmové pivě a postavil svůj plot, abych odřízl 1/2 ″ ze zadní části bloku dřeva. Tím se vytvoří pevná zadní část krabice.

Poté jsem seřadil šablonu na čepel a začal vystřihnout vnitřní část krabice, která tvoří zásuvku.

S vystřiženou vnitřní krabicí jsem nalepil řez, který jsem udělal do dřeva, sevřel ho a nechal ho uschnout.

Vzal jsem blok, který jsem odřízl, a hladce jsem ho zabrousil.

Krok 5:

Jakmile byl blok hladký, musel jsem odříznout přední a zadní části. Odřízl jsem 1/4 ″ ze zadní části bloku, abych vytvořil zásuvku zásuvky. Odřízl jsem 1/2 ″ z přední strany, abych se vytvořil přední část zásuvky.

Odložil jsem kousky stranou a pak vytáhl čáru, kterou bych odřízl, abych vypustil zásuvku. Udělal jsem to s rukou, ale ujistil jsem se, že nechám trochu přes 1/4 ″ tloušťku pro stěny zásuvky.

Nastavil jsem svou kapelu zpět a vyhnul zásuvku.

Krok 6:

Brouval jsem všechny kousky zásuvky hladce na mé brusce opasku, abych odstranil všechny pilové značky, pak rozložil tenkou vrstvu lepidla na přední a zadní končí zásuvky. Nastavil jsem přední a dozadu zásuvku a pak je sevřel.

Zatímco to bylo sušení, také jsem brousil hlavní boky a také tam, kde jsem odřízl záda, spolu se zadním dílem. To opět zajišťuje těsný lepicí kloub. Složil jsem kousky dohromady, sevřel je a odložil je stranou.

Krok 7:

Když lepidlo vyschlo na zásuvce, naposledy jsem ho zabrousil na brusku na pás, abych odstranil všechna nerovnoměrná místa a vystrčila se. Vzal jsem to zpět do svého pracovního stolu a brousil jsem ho hladkou s 220 gritským brusným papírem.

Krok 8:

Jakmile bylo lepidlo suché na hlavní krabici, vzal jsem ho do svého vrtacího lisu a vyvrtal otvor o 1 7/8 ″ do přední části krabice, přibližně 2 ″ hluboko, abych držel reproduktor. Otočil jsem to, označil 2 ″ dovnitř a poté vyvrtal díru do zadní strany přibližně 1 ″ hluboko, abych zadržel záda reproduktoru.

Vzal jsem krabici do svého pracovního stolu a vyvrtal otvor 7/16 ″ přes větší otvory, abych prošel dráty reproduktoru skrz.

Vzal jsem to zpět k pásmu brusky pro konečné drsné broušení, pak jsem ho dokončil ručně s 220 štěrkovým brusným papírem.

Krok 9:

Vyrobil jsem malý knoflík z ořechu pro zásuvku a připojil jsem ho ca lepidlem a sprejem aktivátoru. Nastříkal jsem tři vrstvy polyuretanového spreje přes krabici a zásuvku, abych je utěsnil, a nechal jsem polyuretan osušit několik hodin mezi.

Jakmile byl polyuretan suchý, nainstaloval jsem soupravu reproduktoru a podle pokynů, které byly dodávány se soupravou.

Build Home Challenge

Tato výzva byla z tolika důvodů mimo zábavu. Pro začátek mi to pomohlo konečně naučit se novou dovednost a přinutilo mě to, abych trochu přemýšlel mimo krabici (žádná zamýšlená hříčka), když došlo k tomu, aby doma došlo k získávání zásob. Ale v této výzvě nejsem jen já. Existuje tolik dalších výrobců, kteří dokončili neuvěřitelné projekty! Níže jsem se s nimi spojil a doufám, že se podíváte na veškerou jejich práci!