Střelba bez kartáčovače řetězec! Dewalt, Toro, Stihl, Troy-Bilt. Toro Weed Wacker Gas

Plynový plevel jedlík nezačne? Zkuste to

Bez ohledu na to, jak tomu říkáte. Weed Eater, Weed Whacker, String Trimmer. Šance jsou v určitém okamžiku, kdy to nezačne. Jen málo věcí je otravnější, než zničit rameno a pokoušet se začít s ramenem.

Naštěstí jsou motory s plynovými plevely docela jednoduché, takže většina kutilství s několika nástroji a některé základní know-how může řešit tvrdohlavý zastřihovač a běžet jej.

) Zkontrolujte benzín

Benzín se může rozpadat za pouhých 30 dní, zejména dnešní plyn obsahující ethanol.

Majitelé domů někdy ukryjí svůj zastřihovač strun v garáži na konci sezóny bez stabilizace plynu. Kyslík má celou zimu, aby se rozpadlo a zničil benzín, a zanechal vám zastřihovač, který na jaře nezačne.

Pokud váš zastřihovač spadá do této kategorie, vyprázdněte starý plyn z palivové nádrže a nahraďte jej čerstvým palivem.

Pokud váš jedlík plevelů nezačne, pokuste se odstranit vzduchový filtr a stříkat čistič karburátoru do příjmu.

) Vyčistěte karburátor

Jakmile se rozpadne plyn, mohou se uvnitř karburátoru tvořit laky, dásně a další zbytky a ucpávají malé palivové pasáže. To zabrání tomu, aby palivo dosáhlo spalovací komory a zapálilo se, takže vás nechává bojovat se zastřihovačem, který nezačne.

Odstraňte vzduchový filtr a stříkejte čistič karburátoru do příjmu. Nechte to několik minut sedět, aby pomohl uvolnit a rozpustit lak. Vyměňte filtr a zkuste spustit zastřihovač.

Pokud to problém nevyřeší, zvažte demontáž karburátoru, aby byl důkladnější čištění.

Dejte si však pozor-a rozebírat karburátor označuje bod-ne-return, druhů. Pochopení toho, jak jemné těsnění, drobné šrouby a jehly se vracejí zpět dohromady. Fotografujte s telefonem během celého procesu, abyste pomohli opětovné sestavení. Vyčistěte všechny otvory a pasáže čističem karburátoru.

Pokud se zdráháte rozebrat carb, navštivte servisního prodejce.

Vyjměte zapalovací svíčku a použijte lehký brusný papír k čištění usazenin elektrod, abyste pomohli opravit zastřihovač plynu, který nezačne.

) Vyčistěte/vyměňte zapalovací svíčku

Usazeniny oleje a uhlík mohou zapalovací svíčku zabalit do dvoutaktního motoru, pokud se použije olej z nízké kvality. Vklady na elektrodě zabraňují správnému střílení zástrčky, což může snížit výkon nebo zabránit tomu, aby motor úplně běžel.

Zástrčky jsou levné, takže je vyměňte, pokud je faulovaný. Pokud nemáte k dispozici novou zástrčku, vyčistěte usazeniny z elektrody s brusným papírem a zkontrolujte mezeru. Správná velikost mezery se obraťte na manuál vlastníka.

Pokud víte, že zapalovací svíčka je dobrá, ale motor stále nevyrábí jiskru, je pravděpodobné, že se na vině a vyžaduje náhradu.

Přímé stlačené vzduch zevnitř vzduchového filtru směrem ven, aby se odstranily zbytky, které mohou omezovat proudění vzduchu.

) Vyčistěte/vyměňte vzduchový filtr

Ucpaný vzduchový filtr zabraňuje motoru v dostatečném vzduchu, aby správně fungoval.

Před odstraněním vzduchového filtru odtáčejte uvolněné zbytky z kolem krytu filtru a filtru. Klepněte na tuhé filtry na stolním stole nebo na dlani a uvolníte jakékoli nečistoty nebo zbytky. Stlačený vzduch také funguje dobře. Ujistěte se, že nasměrujete vzduch filtrem zevnitř, abyste se vyhnuli hlouběji ubytování ve filtru.

Vyvarujte se promývání papírových filtrů, protože to může zhroutit jejich strukturu mikro jezdné. Pěnové filtry však lze snadno promyt pomocí mírného detergentu a teplé vody.

Stejně jako u zapalovací svíčky je však náhrada často nejlepší praxí, zejména pokud je filtr příliš špinavý.

Obrazovka jisker-arestor ucpaná usazeninami může natolik dusit proudění vzduchu, aby zabránil zastřihovači.

) Vyčistěte obrazovku Spark-Arerestor

Na mnoha ořezávarech zakrývá malá obrazovka výfuková odtok a zabraňuje jiskrám vystoupit z tlumiče a potenciálně zahájit oheň.

Stejně jako u znečištění zástrčky, příliš mnoho oleje v benzínu, dolní olej a pokračující provoz s nízkým ot / RPM mohou propojit obrazovku uhlíkovými uhlíky. To zabraňuje toku plynu plynu, což vede ke ztrátě energie. V extrémních případech, těžkých ložiscích se dusila proudění vzduchu natolik, aby vás nechala s jedlíkem plevelů, který nezačne.

Chcete-li problém vyřešit, vyjměte obrazovku Spark-Arestor a nastříkejte ji těžkým čističem, jako je napájecí pěna Amsoil, aby se zjemnily usazeniny před čištěním obrazovky abrazivní podložkou. Přeinstalujte obrazovku a vyzkoušejte zastřihovač.

Pokud je nadměrně připojena uhlíkem.

Testování výkonu Amsoil

Laboratoř testován a prokázán na silnici.

Podívejte se, jak produkty amsoil fungují v laboratoři a v terénu.

Střelba bez kartáčovače řetězec! Dewalt, Toro, Stihl, Troy-Bilt

Tento článek je recenzí čtyř z nejlepších bezdrátových strunných ořízků dostupných právě teď. Toro Power Plex, Stihl FSA 90 R, Troy Bilt c.Ó.R.E., Dewalt Flex-Volt. Mluvím také o novém zastřihovači hřídele z uhlíkových vláken Ego.

Přiznávám to. jsem jeden z lidí, kteří by rádi viděli, jak všechny malé trávníkové zahradní plynové motory zmizí. Zejména levné zastřihovače majitelů domů, dmychadla, oříznutí živých plotů a dokonce i řetězové pily. V průběhu let jsem vlastnil cestu k mnoha z nich a vždycky bylo notoricky těžké začít, hlučné a netrvají dlouho. Za posledních 15 let, i když najdete ten, který je lepší než většina ostatních. motory byly regulovány do bodu, kdy nemají moc pro všechny základní úkoly. Z tohoto důvodu jsem strávil posledních pět let sledováním bezdrátového trhu s zastřihovači na baterii. Jako majitelé domů konečně získáváme kvalitní oříznutí, dmychadla, ořízkové živé ploty a další vybavení pro naše normální příměstské trávníky, které tuto práci budou dělat lépe než malé plynové motory. Podle mého názoru je nyní na trhu několik, které se budou zabývat jakýmkoli z vašich úkolů a trvat roky.

Vpravo doleva: Stihl, Toro, Troy-Bilt, Dewalt, Husqvarna Plyn pro srovnání.

Sám jsem si koupil tyto bezkartáčky. Nejsem sponzorován žádnou ze značek, takže mi pomáhá zůstat v mých recenzích zcela objektivní.

Právě teď a po přečtení všech specifikací a recenzí jsem pro tento článek zakoupil 4 modely, které jsem zakoupil 4 modely a po přečtení všech specifikací a recenzí, které jsem si koupil 4 modely a po přečtení všech specifikací a recenzí, které jsem si koupil 4 modely a po přečtení všech specifikací a recenzí. Modely, které jsem si koupil, jsou Toro Power Plex, Stihl FSA 90 R, Troy Bilt c.Ó.R.E., Dewalt Flex-Volt. To vše je navrženo tak, aby nahradilo váš zastřihovač plynu. Všichni používají nejnovější high.tech bezkartáčkové motory, aby vám poskytli co nejvíce energie a baterie. Udržuji tento článek jednoduchý a projdu jen to, co se mi líbí a nelíbí se na těchto zastřihovačích.

Většina odkazů v tomto článku vás zavede do Amazonu. Moji čtenáři a já jsme měli jen to nejlepší štěstí, že kupují bezdrátové zastřihovače strun z Amazonu. Pokud je model k dispozici přímo od Amazonu nebo od renomovaného prodejce na Amazonu, nabídnu vám odkaz na nákup. Amazon je doslova nejlepším místem pro nákup všeho online. Dodávka je rychlá, a pokud dojde k problémům s přepravou nebo položka, Amazon se o něj okamžitě postará. Koupit na Amazonu

Mimochodem, jen předpokládejme, že pokud vás pošlu na web, abych „přečetl více a koupil“, udělám z prodeje malou provizi. (Takto vydělávám peníze na provoz tohoto webu)

Nejlepší linka zastřihovače? Líbí se mi tato linka pro oříznutí pro všechny zastřihovače strun:

Pokud nemáte mnoho zkušeností s používáním řetězců nebo máte slabé zápěstí, doporučujeme si zakoupit kulatý linii. Sám používám kulatý linii.

Linka zastřihovače níže je lemována a řezá nejlépe, ale okraje mohou „chytit“ a způsobit, že váš zastřihovač zabloudí do oblastí, které nechcete oříznout.

Číslo jedna. Toro PowerPlex Breathers String Trimmer Review

KOUPIT ZDE: Toro PowerPlex 51482 beztastorová 40V lithium-ion 14 ″ bezdrátový řetězec, 2.Včetně 5 nabíječky baterie

Ze 4 ořízků jsem si koupil Toro je ten, který nejčastěji chytím.

Toro bylo poměrně pomalé vyjít s konkurenčním zastřihovačem bezdrátového strun. Proč? Protože nikdy neskočili na nejnovější trend, aniž by strávili stovky hodin zkoumáním a testováním jejich prototypů. Můžete si být jisti, že položka, kterou nabízí, je dobrá, spolehlivá a připravená vydržet dlouhou, dlouhou dobu.

Toro 14 palců bez kartáčovství se liší od ostatních. Je navržen pro příměstského majitele domu, který potřebuje dobře postavený, snadno provozovatelný, lehký zastřihovač. Mnoho majitelů domů chce jen dobrého zastřihovače, který je velmi snadno použitelný, je lehký, ořízne jejich trávník dobře a může snížit příležitostné 3-noha plevel, který zmeškali. S baterií je to méně než 9 liber. Nepotřebují ořízvač monster o výšce 14 lb, aby šli do zadní části 40 a srazili akr koňských řas.

Co se mi na Toro opravdu líbí

 • Extrémně efektivní motor bez kartáčovače. Rychlost je ovládána spouštěm stejně jako váš starší plynový zastřihovač, takže se můžete oříznout kolem jemných oblastí. Tento zastřihovač je velmi tichý.
 • Lehčí než všechny ostatní oříznutí, které jsem manipuloval. Rychlá úprava rukojeti umožní tento zastřihovač kdykoli používat krátké i vysoké lidi. Pro rozšířené použití nebudete muset používat popruh. Je velmi dobře vyvážený s dostatečnou hmotností v hlavě, takže je velmi snadné oříznout přesně kolem jemných rostlin a terénních úpravy.
 • Těžká duální hlava pro efektivní řezání. Používá standard.080 řádek a může přijmout zaoblené, zkroucené a lemované odrůdy. Můžete si navíjet vlastní nebo si koupit předstihové cívky.
 • Výborná kvalita. Toro vytvořil každou část tohoto zastřihovače vydržet.
 • Skládací pro přepravu v kufru automobilu. Jediný rovný oříznutí šachty na trhu, který se snadno složí.
 • Nejméně 45 minut doba běhu. Dokážu oříznout celý svůj akr krajinářský dvůr dvakrát na jeden náboj. Zahrnuty nabíjení baterie T90 za hodinu.
 • Tento zastřihovač je součástí systému, který zahrnuje 480 cfm 150 mph listového dmychadla, 24palcový ořízl živý oříznutí, 13palcový oříznutí s jednou linií, 14palcová řetězová pila a dvojitá kapacita T180 baterie.

Slon v místnosti: Torova velikost baterie.

Od Justina: Mám obavy o výdrž baterie, což je moje jediné váhání Toro’s Low Watthodion T90 Battery.

Moje odpověď: Toro je velmi efektivní a mohu získat 40 minut nebo více času z baterie T90. Nezapomeňte, že to nemusíte nechat běžet jako s plynovým modelem, když chodíte z jedné oblasti do dalšího, k oříznutí. Také se velmi dobře ořízne při polovině trottle, takže baterie může vydržet ještě déle.

Pokud vám to trvá déle, než oříznete baterii na nabíječce a máte šálek kávy. Pokaždé, když ji použijete, nemusíte plně nabíjet lithiovou baterii. Navíc, když budete hotovi, můžete nechat baterii na nabíječce. Vůbec to neublíží baterii.

Justin: Víš, nezohlednil jsem, že jednotka neběží vždy. Úplně jste změnili můj názor na to, co ve skutečnosti znamená 40 minut výdrže baterie!

 • Baterie T90 je tedy skvělá pro zastřihovač a živé zastřihovače, ale T180 (5 AH) je lepší volbou pro listový dmychadlo a řetězovou pilu. Chtěl bych vidět možnost nákupu pro dmychadlo a řetězovou pilu s baterií T180.

Baterie: Dewalt Flexvolt, Troy Bilt 40V, Toro Power Plex, Stihl AP300

Konec baterie. pěkný a pevný

Hrytí hliníku motoru

Číslo dvě. STIHL FSA 90 R CHRETNORTS STRESKOVÝ TRAKTR

STIHL vyrábí čtyři bezdrátové řetězové oříznutí s odnímatelnými bateriemi. Kromě toho vytvářejí dvě samostatné řady baterií. Série AK je navržena pro majitele domů. Série AP je navržena pro velké výměry a komerční operátory. FSA 90 R I Choil Pro tento test je špičková komerční verze. Koupil jsem si ji s baterií/nabíječkou AP300.

Proč? Protože jsem potřeboval jeden „standard“, abych posoudil všechny ostatní. Kromě toho jsem už roky používal komerční oříznutí série STIHL série komerčních plynů a myslím si, že hlava zastřihovače, kterou používají, je jednou z nejlepších na trhu.

Co se mi na Stihl opravdu líbí

 • S baterií AP100 váží jen pár uncí více než Toro Powerplex.
 • Má mnoho možností baterie od 100 W pro majitele domů po obrovskou baterii pro batoh pro celodenní komerční použití.
 • Používá stejnou hlavu komerčního zastřihovače, který modely plynového motoru používají. Vydrží život zastřihovače a pak některé.
 • Má na popisování volič omezovače rychlosti. Můžete vytočit nejvyšší rychlost a bude oříznout vaši týdenní práci dobře a baterie vydrží celý den. Většina recenzentů nedostane číselník pro ekonomiku a/nebo kontrolu rychlosti kolem jemných rostlin.
 • Obrovská řezná síla. I když jsem řezal 8-noha prérijní trávy. Dělá také skvělou práci, že při řezání vysoké trávy neomotá kolem hlavy.
 • Tento zastřihovač je součástí systému, který zahrnuje další ozdoby, řetězové pila, dmychadla, živé oříznutí a sekačky.

Hlava zastřihovače

Ne, nejedná se o hlavu „rychlé zatížení“. Budete si muset přečíst pokyny k načtení nového řádku na něm poprvé. Udělejte si čas, abyste se naučili, jak to načíst, a poté to bude snadné. ALE! Vždy to funguje a nikdy se nejedná. Pamatujte, že tato hlava je jejich komerční hlava a dokonce za nejhorších podmínek a zneužívání bude trvat.

Zde je video, které vám ukazuje, jak načíst hlavu. FYI. Nepotřebujete šroubovák pro tlačítko do tlačítek. Tlačítka jsou navržena pro vaše palce.

Co se mi na Stihl nelíbí

 • Nejdražší bezdrátový zastřihovač na trhu.
 • Musíte jít k místnímu prodejci, abyste si mohli koupit.
 • Neexistuje žádné navrhované ceny online, takže nevíte, zda získáváte hodně z místního obchodu. STIHL vám nutí nakupovat různé prodejce, abyste se ujistili, že získáváte spravedlivou cenu.

řezací síla, než očekáváte

Intermission: je pro vás zastřihovač bezkalátového řetězce?

Než diskutuji o zbývajících ořízkách, které chci říct: Nejlepší bezkartáčový řetězový oříznutí právě teď je pro většinu lidí Toro Power Plex a nejlepším zastřihovačem bez kartáčovství na trhu je Stihl FSA 90 R, ale nemusí to být nejlepší zastřihovač pro vy.

Pokud potřebujete jen zastřihovač pro týdenní úlohy sečení, ve skutečnosti navrhuji získat zastřihovač, aby odpovídal vašim bezdrátovým vrtacím baterii. Pro asi 100-150 můžete získat holý nástroj Dewalt 20 V., Ryobi 18 V nebo Milwaukee 18 Volt. To vše jsou kvalitní, bezhrubé zastřihovače motorových řetězců a tuto práci pro vás dobře dělají. Nespadejte na humbuk, že budete muset mít samostatnou vysokopěťovou baterii pro vaše nástroje na dvoře.

Číslo tři. Ego napájecí uhlíkový hřídel hřídele

A co síla ega ? Projdu egem ve videu níže. Ego dal všem na YouTube s tisíci předplatiteli nebo více zdarma za poslední tři roky, takže starší modely byly pokryty k smrti. Pro rok 2018 představili dvě zcela nové řady ořezávačů znovu a právě jsem dokončil toto video o novém oříznutí hřídele ego z uhlíkových vláken.

Ego není moje první volba pro většinu majitelů domů, ale pokud chcete kompletní systém-procházka, zastřihovač, dmychadlo, řetězová pila, edger atd., Stojí za srovnání s ostatními modely v tomto článku. Ego Power v Home Depot

Číslo čtyři-Dewalt Flex-Volt-Bretaless String Trimmer Review

Dewalt v současné době dělá 3 řetězové oříznutí. A 20-V max, 40 V komerční a 60 voltů. Použil jsem všechny tři a rozhodl jsem se, že 60 voltů flex-volt je ten, který bych si měl koupit pro tento test.

Co se mi na flex-voltu Dewalt opravdu líbí

 • Líbí se mi, že používá stejné baterie jako nástroje Flexvolt. Pokud již máte baterie, můžete ušetřit 100 a stačí si koupit holý nástroj.
 • Má nejvíce síly ze tří ořízků Dewalt String. síla než Toro PowerPlex a o něco menší síla než STIHL FSA 90 R. Má dostatek energie pro snížení vysokých plevelů.
 • Konvenční. duální hlava linky.
 • Je to dobře vyvážené. Je to asi o 4 liber těžší než Toro Powerplex, ale pro většinu lidí můžete oříznout celý trávník, aniž by to bylo příliš únavné na použití.
 • Hlava přijímá oba.080 a.095
 • Tento zastřihovač je součástí systému, který používá stejnou baterii ohybu. V tuto chvíli nezahrnuje sekačku.

Co se mi nelíbí na flex-voltu Dewalt

 • Je to hlučné. Dewalt se rozhodl používat bezkartáčový motor a redukční zařízení. Ozubená kola jsou hlučná ve srovnání s ostatními bezkartáčovými zastřihovači, které jsem zde testoval.
 • Hlava zastřihovače funguje velmi dobře, ale navíjející se nová linie provádí praxi. Tlačení čáry skrz otvory v pouzdru může být bolest. Přál bych si, aby měl pokles ve slotech, jako je Stihl.
 • Všechny ostatní značky používají zapečetěný hliníkový kryt pro motor na hlavě zastřihovače. Hliník během používání rozptyluje teplo, konstrukce hliníku je velmi robustní a můžete jej použít za jakýchkoli podmínek. Z nějakého neznámého důvodu se Dewalt rozhodl použít ocelový kryt a použít vzduchové otvory k ochlazení motoru. Ano, takto vyrábějí všechny své ruční nástroje, ale to, co je přimělo myslet si, že to byl dobrý nápad na zastřihovači strun! Co. Vím, že Dewalt používá otvory a fanoušky na všech svých ručních nástrojích k ochlazení motoru. Ale to opravdu nedává smysl na zastřihovači strun. Pokaždé, když ji používáte, musíte na hlavě zastřihovače čistit vzduchové otvory a Dewalt také uvádí, že „Nenechte si hlavu mokrou!“

Číslo pět-Troy-Bilt c.Ó.R.E bez kartáčovače recenze Trimmer

Jsem velkým fanouškem elektromotoru Core Technology, takže když společnost MTD zakoupila společnost před několika lety.

C.Ó.R.E. je skutečná technologie, nejen nějaké reklamní žargon, který zní dobře.

Co mám rád:

 • Životnost baterie je fenomenální. Jádro používá elektroniku snímací zátěž, aby udržel zastřihovač v provozu optimální rychlostí. Když oříznete týdenní růst, využívá velmi málo energie, ale dostane se do vysokých plevelů a automaticky snímá další zatížení a dodává do motoru více proudu do motoru.
 • Je těžší než Toro Powerplex nebo Stihl Fas 90 R, ale přichází s vestavěným snap kroužkem pro postroj.
 • Hlava zastřihovače je postavena velmi silná. Hádal bych, že je to nejtěžší rezidenční hlava na trhu. Je to snadná hlava načtení (více o tom později)
 • Tento zastřihovač je součástí systému, který zahrnuje sekačku na ocelovou palubu, dmychadlo a živé plošiny.

Co se mi nelíbí:

 • Osobně jsem se nevyšel s hlavou zastřihovače. Je to rychlá hlava, ale z nějakého důvodu jsem ji nemohl správně narazit a vždycky jsem skončil s ptačí hnízdo. Nevidím však žádné recenze se stejným problémem. možná jsem to jen já.
 • S velkou silou. přichází větší váha. Tento zastřihovač byl nejtěžší z parta, ale má také nejdelší časy a baterie může také napájet samohybnou procházkou. Není třeba kupovat další baterie s vyšší kapacitou pro sekačku.
 • Je to vyvážené jako zastřihovač plynu. Na zadní straně je větší váha než na hlavě. Takže když jdete z jedné postele krajiny na druhou pomocí jedné ruky, hlava se objeví. I když je to jako váš zastřihovač plynu, není to tak efektivní, protože musíte zatlačit hlavu dolů, když ji začnete používat. Je to opravdu problém? Možná jsem to jen já

Hlava zastřihovače a já jsme vždy nevycházeli

Jádrové hlavy Dewalt a Troy-Bilt

Panel pro snímání načtení pomocí tlačítka Boost

Data základní baterie zabíjení troye

souhrn

Jak se očekávalo, celý bezdrátový trh zastřihovače je nepořádek a plný reklamních humbuků a dezinformací. Mnoho z recenzentů nerozumí terminologii bateriových technologií, takže omylem používají maximální napětí nebo zesilovače jako svůj rozhodující faktor, ve kterých modely propagují. Není to volty nebo zesilovače-jsou to watthodiny.

Ostatní recenzenti jsou sponzorováni značkou nebo získáváním bezplatných věcí, a to je zkosení výsledků. Zde jsou dva články, které vysvětlují, co je důležité vědět o bateriích.

Plynový plevel jedlík nezačne? Zkuste to

Bez ohledu na to, jak tomu říkáte. Weed Eater, Weed Whacker, String Trimmer. Šance jsou v určitém okamžiku, kdy to nezačne. Jen málo věcí je otravnější, než zničit rameno a pokoušet se začít s ramenem.

Naštěstí jsou motory s plynovými plevely docela jednoduché, takže většina kutilství s několika nástroji a některé základní know-how může řešit tvrdohlavý zastřihovač a běžet jej.

) Zkontrolujte benzín

Benzín se může rozpadat za pouhých 30 dní, zejména dnešní plyn obsahující ethanol.

Majitelé domů někdy ukryjí svůj zastřihovač strun v garáži na konci sezóny bez stabilizace plynu. Kyslík má celou zimu, aby se rozpadlo a zničil benzín, a zanechal vám zastřihovač, který na jaře nezačne.

Pokud váš zastřihovač spadá do této kategorie, vyprázdněte starý plyn z palivové nádrže a nahraďte jej čerstvým palivem.

Pokud váš jedlík plevelů nezačne, pokuste se odstranit vzduchový filtr a stříkat čistič karburátoru do příjmu.

) Vyčistěte karburátor

Jakmile se rozpadne plyn, mohou se uvnitř karburátoru tvořit laky, dásně a další zbytky a ucpávají malé palivové pasáže. To zabrání tomu, aby palivo dosáhlo spalovací komory a zapálilo se, takže vás nechává bojovat se zastřihovačem, který nezačne.

Odstraňte vzduchový filtr a stříkejte čistič karburátoru do příjmu. Nechte to několik minut sedět, aby pomohl uvolnit a rozpustit lak. Vyměňte filtr a zkuste spustit zastřihovač.

Pokud to problém nevyřeší, zvažte demontáž karburátoru, aby byl důkladnější čištění.

Dejte si však pozor-a rozebírat karburátor označuje bod-ne-return, druhů. Pochopení toho, jak jemné těsnění, drobné šrouby a jehly se vracejí zpět dohromady. Fotografujte s telefonem během celého procesu, abyste pomohli opětovné sestavení. Vyčistěte všechny otvory a pasáže čističem karburátoru.

Pokud se zdráháte rozebrat carb, navštivte servisního prodejce.

Vyjměte zapalovací svíčku a použijte lehký brusný papír k čištění usazenin elektrod, abyste pomohli opravit zastřihovač plynu, který nezačne.

) Vyčistěte/vyměňte zapalovací svíčku

Usazeniny oleje a uhlík mohou zapalovací svíčku zabalit do dvoutaktního motoru, pokud se použije olej z nízké kvality. Vklady na elektrodě zabraňují správnému střílení zástrčky, což může snížit výkon nebo zabránit tomu, aby motor úplně běžel.

Zástrčky jsou levné, takže je vyměňte, pokud je faulovaný. Pokud nemáte k dispozici novou zástrčku, vyčistěte usazeniny z elektrody s brusným papírem a zkontrolujte mezeru. Správná velikost mezery se obraťte na manuál vlastníka.

Pokud víte, že zapalovací svíčka je dobrá, ale motor stále nevyrábí jiskru, je pravděpodobné, že se na vině a vyžaduje náhradu.

Přímé stlačené vzduch zevnitř vzduchového filtru směrem ven, aby se odstranily zbytky, které mohou omezovat proudění vzduchu.

) Vyčistěte/vyměňte vzduchový filtr

Ucpaný vzduchový filtr zabraňuje motoru v dostatečném vzduchu, aby správně fungoval.

Před odstraněním vzduchového filtru odtáčejte uvolněné zbytky z kolem krytu filtru a filtru. Klepněte na tuhé filtry na stolním stole nebo na dlani a uvolníte jakékoli nečistoty nebo zbytky. Stlačený vzduch také funguje dobře. Ujistěte se, že nasměrujete vzduch filtrem zevnitř, abyste se vyhnuli hlouběji ubytování ve filtru.

Vyvarujte se promývání papírových filtrů, protože to může zhroutit jejich strukturu mikro jezdné. Pěnové filtry však lze snadno promyt pomocí mírného detergentu a teplé vody.

Stejně jako u zapalovací svíčky je však náhrada často nejlepší praxí, zejména pokud je filtr příliš špinavý.

Obrazovka jisker-arestor ucpaná usazeninami může natolik dusit proudění vzduchu, aby zabránil zastřihovači.

) Vyčistěte obrazovku Spark-Arerestor

Na mnoha ořezávarech zakrývá malá obrazovka výfuková odtok a zabraňuje jiskrám vystoupit z tlumiče a potenciálně zahájit oheň.

Stejně jako u znečištění zástrčky, příliš mnoho oleje v benzínu, dolní olej a pokračující provoz s nízkým ot / RPM mohou propojit obrazovku uhlíkovými uhlíky. To zabraňuje toku plynu plynu, což vede ke ztrátě energie. V extrémních případech, těžkých ložiscích se dusila proudění vzduchu natolik, aby vás nechala s jedlíkem plevelů, který nezačne.

Chcete-li problém vyřešit, vyjměte obrazovku Spark-Arestor a nastříkejte ji těžkým čističem, jako je napájecí pěna Amsoil, aby se zjemnily usazeniny před čištěním obrazovky abrazivní podložkou. Přeinstalujte obrazovku a vyzkoušejte zastřihovač.

Pokud je nadměrně připojena uhlíkem.

Testování výkonu Amsoil

Laboratoř testován a prokázán na silnici.

Podívejte se, jak produkty amsoil fungují v laboratoři a v terénu.

Recenze Trammer Trimmer Toro Batter String | 60 V bez kartáčovače

Správa trávníku Zoysia 1/4 akr se nemusí zdát jako hodně, ale záleží mi na podrobnostech. Přepnutí z plynu na 60V Trammer String Battery String Crimmer. Jak se ukázalo, tento nástroj se přibližuje velmi blízko. přinejmenším při použití pro údržbu obytných. Mezi hlavní body patří lehký design a snadno restrikovatelná klikatá hlava. Nevýhody mohou zahrnovat nízkou rychlost, která nepřinesla stejně dobře, jak bych doufal. U malých nebo dokonce středně velkých yardů by tento 60 V zastřihovač poháněných baterií měl snadno vyměnit váš plynový plevel, aniž by chyběl rytmus.

Klíčové s sebou

 • Síla zastřihovače s plynem
 • Dvě rychlosti a variabilní spouštěč usnadňují ovládání RPMS
 • Snadná klikatá hlava usnadňuje omezení
 • Lehký a ergonomický
 • Cena: 139 (holý nástroj), 199 (souprava w/2.Nabíječka baterie 5h)

Funkce Trimerova zastřihovače Toro

Doposud nás dokázal dojem řady Toro 60V z outdoorových nástrojů. Obzvláště, samoprojednává tráva Toro 60V prokázala dostatečný čas běhu na dvoře. Měl také velkou kvalitu a dostatek síly pro zvládnutí pytlů i mulčování. Zatímco kvalita řezu se nezohledňuje na řetězcové oříznutí, určitě to činí.

Montáž a základy

Ořízmátor řetězec baterií 60 V toro je složen na polovinu v krabici. Stačí na něj kliknout na místo a pomocí Allenského klíče (za předpokladu) připevněte jeden šroub k konektoru hřídele. Poté připojíte plastovou přední rukojeť pomocí čtyř šroubů hlavy zásuvky, připevněte stráž dalšími dvěma šrouby a jděte.

Hlava zastřihovače na hrbol

Tento zastřihovač, stejně jako mnoho bezdrátových modelů, používá hlavu na krmení. Toro’s funguje opravdu dobře a používá stupňovou cívku nylonu, která na mě nezavěsila. Než začnete, rozhodněte se, zda chcete řezací řádek o 14 nebo 16 palcích. Chcete odpovídajícím způsobem převrátit řezačku řetězců na stráži.

Načítání řetězce nemohlo být ani jednodušší. Zarovnáte šipky na hlavě nárazu, naložíte řetězec a otočte nárazový knoflík. Pokud jde o řetězec, Trammer Toro 60V řetězec bere buď.080 ″ nebo.095 ″ linie. Všimněte si však, že částka, kterou můžete načíst na základě použitého průměru:

 • Pro 0.Řetězec 080 palců, můžete načíst 16 stop do hlavy
 • Pro 0.Řetězec 095 palců, naložte do hlavy jen délku 10 stop

Pomocí zastřihovače řetězce poháněného baterií 60V

Breathers DC motor na tomto zastřihovači řetězce mi rozhodně dal dostatek běhu na řešení dvora. Zatímco spouštěcí rychlost variabilní rychlosti mi umožnilo prohloubit rychlost podle potřeby. V tomto režimu to připadalo hodně jako zastřihovač plynu s bytovým plynem. Nízká rychlost prostě neznamenala, že se cítím, jako by měl dost oomph.

Baterie a runtime

Runtime na mě zapůsobil. Dostal jsem téměř 45 minut a vyřešil jsem docela dost tvrdého materiálu. Možná zjistíte, že se dostanete o něco méně, pokud použijete 0.095 ″ linie a/nebo řešení tlustších trav. Sečteno a podtrženo: Musel jsem doplňovat zastřihovače plynu zhruba ve stejném čase.

Baterie Flex-Force 60V L135 přináší 135 watthodin. Vědět, že to je 2.5ah baterie, která odhaluje nominální napětí systému jako 54V (60V max). Doba nabíjení je asi hodinu za vyčerpaný balíček.

Ořezávání trávníku Zoysia 1/4-Acre

Použil jsem toro 60V String Trimmer na mém 1/4 akru Zoysia Lawn. Rychle se postarala o základní hrany po obvodu, ale chtěl jsem zjistit, jestli by to mohlo udělat víc.

Nastavil jsem to tak, aby pracoval na nějaké zarostlé sladké bramborové révě, zjistil jsem, že toro zastřihovač to ani neváhal. Na vysoké úrovni stačila rychlost, aby se rychle porazila silné stonky tohoto pozemního krytu. Dokonce i po trvalém ořezávání jsem se cítil, jako by tento nástroj mohl pokračovat v této práci po celou dobu trvání. Naštěstí jsem měl jen malou opravu.

Také jsem ořízl trávu proti linii plotu. Zjistil jsem, že ergonomie zastřihovače snadno vyváží a manipuluje. vyvolávám mi pěknou čistou linii. Přestože Toro umístil bezkartáčový motor na obchodní konec nástroje, nikdy se necítil příliš heavy. Rovnováha zůstává i při použití.

60V toro baterie String Trimmer Specs

 • Model: 51830
 • Engine: beztastní DC
 • Baterie: 60V L135 (6.0 ah, 135 WH)
 • Doba nabíjení: 60 minut
 • Šířka řezání: 14. nebo 16 palců.
 • Narazit hlava s načítáním snadného větru
 • Čára:.080 nebo.095 in.
 • Rychlosti: nízká/vysoká
 • Záruka: 3letá plná záruka (nástroj); 3letá plná záruka (baterie)

Cena

Můžete si koupit TORO 51830 60V String Trimmer jako holý nástroj pro 139 nebo jako souprava s baterií a nabíječkou pro 199. Ve skutečnosti to představuje jednu z lepších hodnot vzhledem k jeho výkonu, ceně a záruce.

Více prodejců přenáší nástroje Toro 60V baterie, včetně Home Depot, ACE Hardware a ACME Tools.

Poslední myšlenky

Trammer toro 60V řetězec se opravdu cítí jako hladký přechod z plynu. ale bez hluku a vibrací. Hmotnost plynu téměř vyrovnává hmotnost baterie. výroba nástrojů velmi podobné. Odhadujeme, že mezi nimi je rozdíl méně než libra. Jako platforma na nás Tor zapůsobila. Tříletá záruka na nástroj a baterie odpovídá některým z nejlepších tam. Řádek také zahrnuje potřebné komponenty. zabalení, zastřihovač živých plotů a sekačka. takže můžete sestavit pěkný systém.

Nakonec prostě miluji způsob, jakým tento nástroj funguje-a používal jsem desítky venkovních nástrojů napájených z plynu a baterií. Pro středně až malé yardy je to působivá a přesvědčivá náhrada za váš stárnoucí plynový zastřihovač.