Jsou všechny klíče od John Deer Lawn sekačky stejné? Plus tipy, jak to udržet v bezpečí. Modely John Deere Push Mower

Jsou všechny klíče od John Deer Lawn sekačky stejné? [Plus tipy, jak to udržet v bezpečí]

John Deere je jedním z nejpopulárnějších výrobců zemědělských zařízení tam venku. Americká společnost je také známá tím, že na trhu vyrábí některé z nejlepších sekaček na trávu.

Mezi tyto modely patří řada S100, S200 a X300. Pokud však přijde na zahájení stroje, jsou všechny klíče na trávu John Deere stejné?

John Deere Lawn Mejeři měli v den jedinečné klíče zapalování zpět. Dnes společnost používá stejný univerzální klíč sekačky pro všechny své modely více než tři desetiletí.

Pokud se chcete dozvědět více o klíčem sekačky John Deere Lawn a o tom, zda jsou skutečně univerzální, přečtěte si tento článek!

Tato stránka obsahuje přidružené odkazy na produkty, které doporučuji. Pokud si z této stránky něco zakoupíte, mohu získat malé procento prodeje bez dalších nákladů.

Jsou John Deere sekačka na trávu univerzální?

Pokud je položka univerzální, znamená to, že ji lze použít ve většině nebo všech podobných položkách v konkrétním výklenku.

Například, pokud jde o Johna Deere, společnost vytvořila v prvních dnech jedinečné klíče pro jejich sekačku na trávu.

Brzy poté přijala univerzální klíčovou strategii, která majitelům usnadňuje použití stejného klíče na různých trávnících a zemědělských zařízeních.

Od té doby model univerzálního klíče zaznamenal jen malé až žádné změny, přičemž současný byl používán v sekačkách John Deere Lawn sekačky od roku 1992.

Nezapomeňte, že tyto univerzální klíče se používají pouze pro modely sekačky na trávu, ale ne pro traktory John Deere.

Jaké jsou značky sekaček na trávu, které používají univerzální klíč?

John Deere není jedinou značkou sekaček na trávu, která přijala univerzální klíčovou strategii. I když ne všechny značky sekaček na trávu budou mít stejný typ univerzálního klíče, většina z nich má univerzální model pro své vlastní modely.

Kromě toho několik značek jezdeckých trávníků stále sdílí podobný klíč, který může začít téměř všechny jejich modely. John Deere však není jednou z těchto značek, mezi něž patří:

 • Řemeslník
 • Coleman
 • Electrolux
 • rys
 • Galion
 • Kohler
 • Baraga
 • Terramite
 • Vlk
 • Delta
 • Cole Hersee
 • JD
 • Hinkel
 • Drott
 • Massey Ferguson
 • Castel
 • Mantis
 • Jlg
 • Skyjack

Posuňte sekačky na trávu také používají univerzální klíč?

Koncept používání univerzálních klíčů je běžný pouze při jízdě sekačům na trávníku, protože jsou obecně velké a těžké, takže je docela obtížné ukrást.

Zatírat sekačky na trávu jsou však lehčí a menší, takže je mnohem snazší ukrást, takže nepoužívají univerzální klíč.

Místo toho budou sekačky na trávu používat jedinečný klíč a pokud chcete získat náhradu za tento klíč, budete muset jít k nejbližšímu prodejci sekačky na trávu, abyste požádali o novou kopii.

Co se stane, když váš klíč John Deere nezačne sekačku na trávu?

Pokud použijete správný klíč k zahájení sekačky na trávu John Deere a stále to nezačne, existuje dobrá šance, že problém je způsoben mrtvou baterií nebo vadným přepínačem zapalování.

Jak skočit spusťte mrtvou baterii

V případě přepínače zapalování si můžete snadno koupit náhradní přepínač zapalování a vyměnit vadný ve vašem počítači.

Nejprve musíte vyzkoušet přepínač a ujistit se, že to nefunguje, což můžete udělat pomocí voltmeru a po krocích v této příručce.

Pokud je spínač zapalování sekačky na trávu, existuje velká šance, že vaše baterie je mrtvá. Naštěstí můžete skočit stejně jako auto, pokud sekačka na trávu používá stejné napětí jako baterie vozu.

Jak vyměnit vadný přepínač

Tento krátký tutoriál ukazuje, jak vyměnit přepínač zapalování v John Deere L100, ale stejný přepínač a kroky zapalování lze použít, aby nahradil přepínač v široké škále sekaček na trávu John Deere.

Jak můžete použít sekačku na trávu John Deere, pokud jste ztratili klíče?

Pokud náhodou ztratíte klíč k vaší sekačce na trávu John Deere a chcete použít svůj stroj, zde jsou některé z nejpopulárnějších metod k vyřešení vašeho problému:

Metoda bez klíče

Pokud je stroj funkční, protože na sobě nemáte klíče, můžete stroj na místě spustit prostřednictvím hotwiringu bez použití klíčů.

Hotwiring je také nouzové řešení, pokud váš přepínač zapalování nefunguje, ale musíte použít sekačku na trávu.

Používání náhradního klíče Johna Deere

Vzhledem k tomu, že klíče John Deere jsou univerzální, můžete snadno použít téměř jakýkoli klíč sekačky na trávu k zahájení vašeho, pokud bude přepínač zapalování fungovat. V takovém případě můžete chytit originální klíč sekačky John Deere na trávu jako náhradní klíč.

Použití sady klíčů z univerzálního sekačky na trávu

Protože mnoho modelů a značek sekačky na trávu používá stejný klíč k zahájení stroje, téměř všechny sekačky na trávu mohou být ovládány hrstkou klíčů.

Naštěstí existuje spousta klíčových sad, které již obsahují mnoho z těchto klíčů, jako je sada klíčů Wah Lin s 10 klíči, které mohou spustit různé značky sekačky na trávu, včetně Johna Deere.

Jak chránit sekačku na trávu John Deere před krádeží

Protože většina sekaček na trávu používá stejný univerzální klíč k zapálení motoru, mnoho majitelů se obává, že stroje jsou náchylné k krádeži.

Sledováním několika jednoduchých bezpečnostních tipů však budete moci chránit svou sekačku na trávu John Deere před krádeží. Zde jsou některé z nejcennějších:

Udržujte svou sekačku na trávu v přístřešku

Udržujte svou sekačku na trávu z dohledu a skryté v bezpečné kůře. To nebude chránit pouze stroj před snadnějším krádeží, ale také budete chránit stroj před prvky počasí a prodloužit jeho roky služby!

Zajistěte sekačku na trávu jedinečným visacím zámkem

Pokud jste frustrovaní z univerzálního klíčového designu, ale přesto chcete udržovat sekačku na trávu venku, můžete vždy použít sadu řetězců a robustní visací zámek s jedinečným klíčem k ochraně sekačky na trávu před krádeží.

Jedinou nevýhodou této metody je, že budete muset pokaždé, když ji budete potřebovat.

Zaregistrujte se a identifikujte sekačku na trávu s kontaktními údaji

Po zakoupení sekačky na trávu se ujistěte, že budete mít papírování sekačky na bezpečném místě, protože obsahuje důležité informace o stroji, jako je jeho sériové číslo.

Můžete také projít další kilometr a označit svůj stroj leptání a kontaktními údaji na stroji.

Nainstalujte do svého počítače sledovač GPS

Udržujte malý GPS sledovač na sekačce na trávníku a další venkovní stroje, abyste jej sledovali, pokud je někdy odcizen. Nezapomeňte skrýt sledovač dovnitř, aby ho zloději mohli detekovat a zahodit.

Vylepšete venkovní bezpečnostní systém kolem vašeho majetku

Nakonec se vždy ujistěte, že vaše venkovní zabezpečení zvyšujete pomocí pohybově aktivovaných světel, kamer a senzorů pohybu s alarmy ve vašem dvoře. Tyto nástroje jsou dokonalými odrazujícími prostředky pro zloděje a zločince!

Závěr

Tady to máš! Krátký průvodce, který vás prochází všemi, co potřebujete vědět o klíčích sekačky John Deere Lawn a zda jsou všechny stejné.

Jak vidíte, nejen John Deere, ale téměř všechny sekačky na trávu, které jsou za posledních 20 let, mají univerzální klíč.

Naštěstí budete po dodržování výše uvedených tipů moci chránit vaše IT před krádeží!

Související články

 • Může sekačka John Deere Zero Turn vytáhnout přívěs?
 • Proč prasknou sedačka John Deere?
 • Můžete stisknout začnou sekačku na trávu?
 • Proč John Deere používá motory Yanmar?

Právní

Droop Yard je vlastněna a provozována milovníkem projektu a je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, affiliate reklamní program, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Susan se také účastní affiliate programů s Bluehost, Clickbank, CJ, Shareasale a dalšími stránkami. Susan je kompenzována za doporučení provozu a podnikání těmto společnostem.

O nás

Rád pracuji na dvoře a přicházím s projekty kolem domu. Kromě toho jsem blogger. Rozhodl jsem se spustit tento blog a sdílet věci, které se dozvíme o práci na zahradě, nebo o jakýchkoli projektech, které souvisejí s domácími. V dnešní době blogujem o všem, co se týká všeho, co se týká vnějšího domu. Všechno v tomto blogu by mělo být použito pouze pro vzdělávací účely.

Yardtroop.COM je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Zásady ochrany osobních údajů

Nejlepší American Made Mackak Lawn sekačky (ve skutečnosti vyrobené v USA)

S tolika výrobci sekaček na trávu na světě může být pro majitele domů těžké vybrat si nejlepší značku, kterou můžete koupit. Jedna věc, která by se mohla zohlednit do vašeho rozhodnutí, je to, kde se sekačky na trávu. Dnes odhalím ty nejlepší americké sekačky na trávu.

I když společnost sídlí v cizí zemi, mohla by stále sestavit své sekačky v Americe a dnes se zaměřím na ty nejlepší americké značky sekačky vyrobené.

Lawnchick.com je podporován čtenáře. Pokud provedete nákup po kliknutí na odkaz, mohu vám vydělat provizi bez dalších nákladů.

Nejlepší americké značky sekačky na trávu

Zde je můj seznam skvělých značek, které ve Spojených státech vyrábějí nebo sestavují sekačky na trávu.

 • Honda se sídlem v Tokiu (sídlo v Gruzii, USA)
 • John Deere se sídlem v Americe
 • Troy Bilt, se sídlem v Americe
 • Cub Cadet se sídlem v Americe

Uvědomte si, že ne všechny jejich sekačky jsou vyráběny ve Spojených státech, ale mnoho z nich je. Pokud konkrétně chcete americkou sekačku vyrobenou na trávu, zjistěte, kde se před provedením nákupu vytvoří každý jednotlivý model.

Je také důležité vědět, že i když existuje mnoho sekaček, které jsou sestaveny v USA, některé z nich budou zahrnovat díly vyrobené jinde.

V dnešní globální ekonomice je to docela běžné a nutně neznamená, že mají nižší kvalitu.

Stále můžete být hrdí na to, že vědí, že vaše sekačka byla postavena v Americe, pokud vidíte „Sestaveno v Americe“ na jeho nálepce sériového čísla.

To znamená, že americké ruce dají vaši sekačku dohromady po kousku a že vaše dolary přispívají do americké ekonomiky podporou americké továrny, kde byla sekačka postavena.

Následující článek je podrobnější pohled na každou z výše uvedených značek a na jejich nejoblíbenější sekačky.

Honda. se sídlem v Tokiu, ústředí sekačky v Gruzii

Jedna z nejznámějších automobilových společností na světě, Honda také vyrábí sekačky na trávu.

Honda Power Equipment má sídlo v Alpharetta v Gruzii. Je to místo, kde jsou postaveny téměř všechny 21palcové push a samohybné sekačky Honda Lawn, které zde prodávají ve Spojených státech.

Honda Power Equipment zde staví sekačky v USA od roku 1979.

Jejich sekačky na trávu jsou známé tím, že začínají rychle, trvají po dlouhou dobu a vyžadují velmi malou údržbu, proto jsem hrdým majitelem jednoho.

Jednou z vlastností, která umožňuje tyto výhody, je dvě systémy řezání čepelí jejich sekačky. To pomáhá snižovat opotřebení čepelí a motoru, zvyšuje dlouhověkost a snižuje náklady na údržbu.

Hlavní nevýhodou Honda Mowers je to, že mohou být docela drahé. Jejich procházka za sekačky rozhodně stojí víc než někteří z jejich konkurentů.

To znamená, že jsou vynikající, a pokud si můžete dovolit, je to to, co doporučuji. Vlastním a používám 21 ″ sekačku na Honda, kterou jsem koupil z Home Depot, a to je silné po dobu 9 let bez problémů díky základní údržbě jarní sekačky každý rok a zimující sekačku správně každý podzim.

Také používám plyn bez ethanolu s názvem Trufuel, který si můžete koupit online nebo v obchodě z eso hardwaru, Home Depot nebo online z Amazonu. Je to dražší než běžný plyn, ale udrží váš motor v provozu a nebude se zhoršit, pokud ho necháte sedět ve své sekačce během zimy.

Zde je několik z nejoblíbenějších modelů Honda:

Honda 3-in-1 Variabilní rychlost plyn procházka za trávníkem sekačkou

Nejprodávanější sekačkou Honda je procházka plynem 3-in1 za sekačkou na trávu s vlastním pohonem a většina kupujících má jako cena. Tato procházka za sekačkou má celou řadu funkcí, díky nimž vyniká.

Motor je neuvěřitelně výkonný a má proměnlivé rychlosti, které můžete upravit, takže je velmi efektivní, ale snadno ovládatelný. Umožňuje vám velmi snadno přepínat mezi mulčováním a pytlem s režisérem One Step Clip.

A konečně, změny ropy a plynu jsou jednoduché, protože při nalévání máte pomoc při měření kapalin a máte delší linky plynu/oleje.

Je ideální pro loděnice, které mají velikost o půl akru na jeden akr, protože je to relativně malá, ale stále silná sekačka.

Honda 4-in-1 plyn procházka za samoobsluhou sekačkou na trávu

Tato sekačka je podobná předchozímu, ale umožňuje vám dělat mnohem více a přichází s více funkcemi. Má systém Stop Blade Stop Roto-Stop, stejně jako jednotku s variabilní rychlostí.

Díky svému systému 4-in-1 Versamow s ředitelem CLIP znamená tento stroj, který můžete sekat i skartovat listy, vypouštění, mulč a taška.

John Deere. se sídlem v USA

John Deere je americký domácí veterán ve výrobě sekačky na trávu. Většina sekaček John Deere Tractor je vyrobena.

Shromáždějí se ve Spojených státech, většinou používají americké díly.

První uvolňující sekačky V roce 1963 si vybudovali pověst pro poskytování vysoce kvalitních jezdeckých sekaček, které mohou řešit jakýkoli pracovní problém.

Hlavní věc, kterou si můžete uvědomit s John Deere Mowers, je to, že jsou pravděpodobně nejdražšími sekačkami na tomto seznamu.

Ale určitě získáte své peníze za to, jak odolné jsou a jak rozmanité jsou jejich funkce.

John Deere S120 42-palcová paluba 22 HP Hydro Lawn Tractor

Jedním z nejpopulárnějších produktů Johna Deere je kaluž John Deere S120 42 palců 22 HP Hydro Lawn tractor. Můžete si být jisti, že je postaven v USA.

Ano, jedná se o velkou investici, ale pokud máte obrovskou nemovitost, může být traktor trávníku, co potřebujete.

Tento traktor na trávníku má špičkový výkon 22 hp V-Twin John Deere Brand Engine. Zjistíte, že změny oleje s touto sekačkou trvá jen asi 30 sekund, protože zahrnuje systém jednoduché změny Johna Deer.

Trackovník John Deere S240 s 48palcovou palubou

Další nejprodávanější sekačkou od Johna Deere je trávník S240 s 48palcovou palubou. To vyrobené v sekačce USA má velmi výkonný motor s 48 palcovou palubou, který snadno prořízne trávu a provádí všestranné funkce.

Automatická převodovka s pohonem vám poskytuje více rychlostních možností, takže můžete snadno sekat malé a velké trávníky.

Tato sekačka je nejdražší na tomto seznamu, ale je nesmírně odolná a schopná řešit několik různých pracovních úkolů.

Od řezání trávy, přes mulčování, po odstranění sněhu, tato sekačka nabízí pohodlný nástroj all-in-one pro práci na zahradě.

Troy-Bilt-se sídlem v USA

Troy-Bilt je o něco méně známý výrobce, ale jejich sekačky jsou vysoce kvalitní a schopné provádět více různých pracovních míst.

Tato společnost navrhuje hlavně sekačky na menší yardy a má překvapivě dostupné ceny.

Jedinou nevýhodou je, že sekačky na zachycení Troy nejsou pro velké trávníky nejlepší, protože jsou navrženy pro trávníky, které mají velikost o půl akru na jeden akr.

Ale pokud více lidí pracuje na jednom velkém trávníku, možná zjistíte, že sekačky zabalení Troy jsou skvělou levnou možností.

Troy-Bilt 21-palcová 140 cc Briggs Stratton Gas Push sekačka na trávu

Postavená ve Spojených státech z amerických částí, Trójská zabuchnutí 21palcové sekačky na trávník používá tri-akční řezačku k snadno a rovnoměrně řezání trávy.

Toto je dostupná možnost sekačky, která je skvělá pro malé vlastnosti. Má 11palcová zadní kola, která usnadňují sekání různých terénů.

S prvotřídním motorem Briggs a Stratton s prvotřídním stažením 140 cc. Vždycky dostanete rovnoměrně řezání trávy, protože tento stroj má systém řezání Triaction Brands.

Troy-Bilt 17 HP Gas Pony 42K Jízda sekačka na trávu

Pokud chcete sekačku traktoru, ale nechcete utratit jmění, zvažte Troy-Bilt 17 HP Gas Pony 42K Jízda na trávu. Je to jeden z nejdostupnějších na trhu.

Tato jezdecká sekačka je vybavena motorem Kohler o 17 hp, takže za náročnějšího počasí získáte vynikající výkon.

Stejně jako ostatní sekačky, které jsem zde uvedl, je tato jezdecká sekačka na trávu. Dalším pohledem je návrh rámečku této sekačky. Dává vám více prostoru nohou.

Cub Cadet. se sídlem v USA

V neposlední řadě kadet Cub. Tato značka může soutěžit i s Johnem Deereem, pokud jde o kvalitu sekačky.

Sekačky kadetů Cub jsou známé tím, že mají dobře navržené systémy řezání, které usnadňují krásný trávník.

Kromě toho některé sekačky kadetů Cub zahrnují funkce, které obvykle nenajdete v jiných značkách. Ovládání tempomat a rychlost, kterou můžete ovládat pomocí pedálu, je několik příkladů.

CUB CADET SC 300 Podpisová sekačka na trávu

Cub Cadet SC 300 Signature Cut Self-Colled Lawn Meghter je jedním z nejmocnějších push sekaček kolem. Je to také cenově dostupná volba.

Tato sekačka má komerční motor o komerčním třídě 173 cm. Jsou zadní kola jsou vysoká 11 palců. To vám pomůže hladce vypořádat se s každým druhem terénu. Klíčem je také pohon předních kol.

Cub Cadet Zt1-46 kh Zero Turn sekačka

Kadet Cub ZT1-46 KH Zero Turn je velká investice. Je však třeba vyrobit, pokud hledáte tento typ sekačky. Vyrobeno v USA, je to skvělá volba pro velkou nemovitost až do dvou akrů.

jsou, všechny, klíče, john

Tato jezdecká sekačka má 22 hp 725cc Kohler KT7000 Series Twin-Calinder Engine. Pokud máte na svém majetku mírné nebo malé kopce, může se s nimi setka.

Je snadné se dostat na palubu sekačky na koni kadet Cub a můžete snadno přistupovat k motoru. Jsem velkým fanouškem celé řady sekaček Cub Cadet.

Existuje mnoho dobrých amerických sekaček na trávu

Jak jsme zde viděli, každá ze značek, o kterých jsem mluvil výše, nabízí velký výběr sekaček. To je to, co považuji za nejlepší sekačky.

Američtí sekačky na trávu vám dávají klid a hrdost na nákup stroje vyrobeného v USA.

Nyní víte o možnostech fantastické sekačky, které byste měli zvážit. Než však půjdete, dozvíte se také o značkách sekačky na trávu, abyste se za každou cenu vyhnuli.

Honda vs. John Deere Lawn Meghter: Což je lepší?

Použití nesprávné sekačky na trávu může zničit váš den a trávu. Výběr správné sekačky je nezbytný, díky kterému je váš zážitek z řezání příjemnějším.

Pokud hledáte sekačku na trávu, ale nejste si jisti, který model koupit, můžete zvážit Honda vs. John Deere sekačka na trávu.

Jaké jsou rozdíly mezi těmito typy? Což je vhodné pro vaše potřeby? Pojďme se ponořit do tohoto článku a odpovědět na tyto otázky!

Přehled Honda a John Deere Lawn sekačky

Před porovnáním a kontrastem sekačky na trávu Honda a John Deere pojďme na ně přehled.

Honda Mowers jsou jednou z nejpopulárnějších značek na trhu. Můžete je snadno vidět v několika centrech kutilství, zahrad nebo obchodů s domácími zlepšeními.

Tato značka poskytuje mnoho skvělých sekaček na procházce určené ke zkrácení doby řezání a na to, aby se tráva dobře vypadala.

Honda každý rok vyrábí zhruba 500 000 trávníků. Jejich výrobky můžete také vidět v několika zemích po celém světě, jako je Čína, Austrálie nebo Evropa.

Řada Lawnmowers Honda je známá svými prémiovými motory, zejména Honda HRN 166-CC. Je známý svým výkonným motorem, velkým výbojovým sáčkem a rychlým samoprostřelem.

Kromě toho Honda produkuje plynové sekačky s špičkovými pohonnými systémy, plastovými a ocelovými palubami a schopnostmi mulčování.

Sekačky na trávu této slavné značky jsou k dispozici ve čtyřech primárních kategoriích: HRN, HRS, HRC a HRX.

John Deere sekačka na trávu

John Deere poskytuje širokou sérii sekaček od domovů, aby sloužil všem od domovů po profesionály a obchodní zákazníky.

Tato značka má vynikající pověst pro výrobu výjimečných sekaček, přestože je lépe známá pro zemědělské vybavení.

Jejich výrobky sahají od sekaček na trávu s nulovým otočením a modelů obytných jízdy po komerční typy. John Deere sekačky na trávu mají také nejnovější modely s několika funkcemi a možnostmi.

Mezi dvě hlavní kategorie patří procházka a traktorové trávníky. Každý z těchto typů je k dispozici v několika podkategoriích.

Jaké jsou rozdíly mezi sekačkami na trávu Honda a John Deere?

Honda i John Deere sekačky poskytují vynikající funkce a různé modely. Jaké jsou tedy nejvýznamnější rozdíly mezi nimi?

Krátké srovnání se podívejte na níže uvedenou tabulku:

Honda sekačka na trávu John Deere sekačka na trávu
Motor Plynové motory (4.8. 5.6 HP) Motory Briggs Stratton (17.5. 24 HP)
Šířka paluby 21 palců 60 palců
Výška sečení 0.75. 3 palce 1. 4 palce
Kapacita typu paliva Benzín/1.5 litrů Nafta nebo benzín/9 litrů
Kapacita sáčku 2.5 bušlů 6.5 bušlů

Pojďme číst, abychom odhalili!

Motor

Před zakoupením sekačky je nezbytné nejprve zvážit motor. Je pro vás těžké sekat trávu správně bez robustního motoru.

Koňská síla (HP) je jednotka měření pro motory sekačky na trávu. Větší motor znamená výkonnější sekačku.

Zatímco sekačky Honda používají plynové motory (4.8. 5.6 HP), John Deere využívá motory Briggs Stratton (17.5. 24 HP) pro tyto stroje.

Inženýři sekačky Honda jsou dlouhodobější. Proto je nemusíte nahrazovat velmi často.

Stroje John Deere poskytují větší koňskou sílu a vyžadují běh více paliva. Jejich motory proto nejsou odolné a vyžadují pravidelnou náhradu.

Šířka paluby

Velikost paluby sekačky na trávu vám ukáže, jak rychle můžete sekat trávu. Většina sekaček Honda má paluby nexitu (dlouhodobá polymerní látka) 21 palců.

Většina sekačních modelů Johna Deere má velikost 42. 60 palců. Ačkoli modely John Deere přicházejí s rozsáhlejšími palubami, mohou být méně hbití. Můžete tedy najít navigace a řezání malé trávy v květinových záhonech náročné.

jsou, všechny, klíče, john

Výška sečení

Kromě velikostí sekaček musíte zvážit výšku řezání, což je výška trávy po sečení.

Většina sekaček Honda přichází s nastavitelnou výškou sečení. Typický rozsah je od 0.75. 3 palce. Doporučená velikost je však kolem 1. 3 palce, pokud chcete pěkný zelený trávník.

Výška řezání na většině Johna Deere může být také nastavitelná. V závislosti na vašich preferencích můžete upravit výšku trávy od 1. 4 palce.

Stroje John Deere nabízejí širší řez, což znamená, že mohou sekat více trávy v průchodu než Honda.

Kapacita typu paliva

Zatímco několik moderních sekaček běží na baterii, Honda používá stroje poháněné plynem, které mají hlavně 1.5-litrové nádrže.

Typ paliva sekačky John Deere je však trochu rozmanitý. Jsou poháněny naftou nebo benzínem. Mají hlavně 9-kořenovou nádrže.

Výsledkem je, že tyto modely mohou nabídnout obrovskou sílu, spustit prodlouženější období s nádrží a nevyžadovat žádné dobití.

Kapacita sáčku

Většina sekaček na trávu Honda používá bagger 2.5 bušlů při zmiňování kapacity tašky. Na druhou stranu mají stroje John Deere dvojité pytle 6.5 bušlů, což znamená, že mohou držet více trávy než jejich protějšky.

Která sekačka na trávu je pro vás nejlepší?

Může být relativně obtížné odpovědět na tuto otázku přímo, protože tyto stroje mají výhody a nevýhody.

Výsledkem je, že konečný verdikt závisí na vašich požadavcích a preferencích.

Například, pokud potřebujete silný motor pro oříznutí vaší velké zahrady, investice do sekaček John Deere s lepší kapacitou tašky a výšku sečení je lepší.

Tato značka poskytuje mnoho strojů s různými verzemi a funkcemi. Proto můžete objevit nejvhodnější pro vaše potřeby a zájmy.

Na druhou stranu se s stroji Honda nemůžete pokazit, pokud plánujete snížit malý dvůr. Jejich motory jsou dlouhodobé.

Také nevyžadují pravidelné zatížení paliva. Kromě toho vám menší paluby umožňují snadno navigovat a oříznout trávu v květináčích.

Časté časté

Je Honda dobrou značkou pro sekačky na trávu?

Krátká odpověď je ano! Níže jsou uvedeny hlavní důvody, proč byste měli investovat do sekačky Honda:

 • Je vybaven systémem dvojčata pro výrobu menších výstřižků, což znamená, že mulčování a pytlování jsou lepší než jiné modely.
 • Jeho motor přináší spolehlivý a palivový výkon.
 • Způsobuje méně nepříjemný hluk.
 • Může se pochlubit systémem Roto-Stop Blade, což znamená, že můžete zastavit jeho čepel, zatímco jeho motor stále funguje, když vypne rukojeť.

Kdo vyrábí nejspolehlivější sekačku na koni?

Je to John Deere! Jezdící sekačky je relativně drahé. Zákazníci tedy vždy chtějí hledat odolné modely.

Podle zpráv pro spotřebitele obdrží John Deere vynikající hodnocení jejich spolehlivosti. Kromě této značky můžete zvážit Husqvarna, Cub Cadet, Simplicity, Troy Bilt a Snapper. Tato velká jména získávají dobré hodnocení spolehlivosti.

Jaký je průměrný život sekačky na trávu John Deere?

Typicky mohou tyto sekačky trvat od 8 do 10 let, což se téměř rovná 5000 hodin. Životnost těchto sekaček můžete prodloužit tím, že jim poskytnete správnou a pravidelnou údržbu.

Sečteno a podtrženo

Tento článek vám ukazuje hlavní rozdíly mezi sekačkami na trávu Honda a John Deere. Pokud máte malý dvůr, je nejlepší se rozhodnout pro stroje Honda. Na druhé straně jsou modely John Deere vhodnější pro rozsáhlejší trávník.

Poslední verdikt je jen na vás!

John Deere sekačky na prodej v Tennessee

Když je čas zkrotit trávník, chcete ty nejlepší dostupné nástroje. Proto by měl být sekačky John Deere na trávu. Nemá smysl pokračovat v otřesení unavené, staré, opotřebované sekačky nahoru a dolů po trávníku na další rok. Zvedněte letos sekačku John Deere Ride-on nebo Zero Turn a podívejte se na rozdíl, nejen v kvalitě řezu, ale v čase ušetřete. Pokud hledáte sekačku na trávu Johna Deere na prodej v Tennessee, přepadněte do místního obchodního zastoupení v Tennessee dnes a pomůžeme vám najít ten správný styl a model pro vás.

Jízda na sekačkách

John Deere Ride-on Mowers, nazývané trávníky, provozují obrovskou škálu modelů, od velmi základní a spolehlivé série E100 po plně možnou a všestrannou řadu X700. Pokud vše, co máte, je malý trávník a chcete jen udržet trávu vypadající hezky, pak se řada E100 pěkně hodí do vašich plánů. Ale pokud tyto plány zahrnují řešení věcí, jako je budování nových záhonů, instalace funkcí krajiny nebo dokonce tažení zatížení mulčování tam a zpět, pak řada X500 nebo X700 a jejich schopnost připojit a spustit nástroje jsou pro vás.

Sekačky s nulovým otočením

Sekačky John Deere Zero-Turns jsou postaveny tak, aby nejen doručily dobrý řez, ale aby tak učinily při vysokých rychlostech. Díky tomu jsou ideální pro majitele domů s většími pozemky nebo pro výrobce, kteří potřebují schopnou sekačku, aby zvládli trávu kolem jejich budov a plotů, kde se traktor nemusí dostatečně blízko. Za tímto účelem najdete nejvyšší rychlosti sečení až 10 mph, s palubami až 60 palců. A pokud se rozhodnete jít na vrchol řady Range Z700, získáte také komerční kvality funkcí, jako je plně nastavitelné sedadlo vzduchového odpružení.

Kompaktní traktory

I když to není přísně na trávu, kompaktní traktory řady John Deere 1 2 mohou poskytnout pozoruhodně dobrý sekání, a to díky jejich 60 palcové sekačské palubě. Pokud vaše terénní úpravy potřebují přesahovat čerstvou řezanou trávu, pak série 1 začne dávat hodně smysl. Protože se jedná o malé traktory, ne velká sekačka, mají všechny schopnosti traktoru. Budete mít schopnost spustit přední nakladač, štěrkotí, poštovní bagr, oje nebo jakýkoli jiný způsob nářadí, abyste svou krajinářský úpravu posunuli na další úroveň.

Pokud jste v Tennessee a potřebujete novou sekačku na trávu John Deere, dnes se otočte od traktoru Tennessee a my vám pomůžeme najít perfektní fit pro váš dokonalý trávník.

Udělejte ze svého dvora závist svých sousedů s jedním z těchto nejlepších sekaček na trávu.

Autor: Tony Carrick a Mark Wolfe a Glenda Taylor | Aktualizováno 18. května 2023 4:59

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Dobrá sekačka na trávu je zásadní pro udržení svěžího, dobře upraveného trávníku. S tolika možnostmi a značkami na výběr může být výběr sekačky, která je vhodná pro váš dvůr. K tomuto úkolu snadnější pro vás jsme dostali ruce na některé z nejoblíbenějších možností a testovali je na vlastních trávnících.

Ať už nahrazujete starou sekačku za svůj současný trávník nebo si ji koupíte, abyste udrželi novou nemovitost, je důležité si vybrat ten, který odpovídá velikosti a terénu nemovitosti. Tato příručka zkoumá funkce a faktory, které je důležité zvážit při nakupování nejlepší sekačky na trávu při kontrole některých z nejlepších modelů na trhu.

Testovali jsme následující sekačky na trávu, abychom zjistili, jak budou fungovat, pokud jde o schopnost řezání, dokončení kvality a pohodlí operátora. Čtěte dále a dozvíte se více o kritériích, které jsme použili k výběru našich tipů. Poté se podívejte na naše recenze sekačky na trávu a zjistěte, proč tyto modely považujeme za některé z nejlepších dostupných sekaček na trávu.

 • Celkově nejlepší: Honda 21-palcová procházka za sekanou
 • Nejlepší třesk pro Buck: Craftsman M220 150-CC 21-palcová sekačka na trávu
 • Best3-in-1: dewalt 2x20v max 21.5palcová sekačka na trávu
 • Nejlepší poháněný baterií: Ego Power 21-palcová sekačka
 • Nejlepší jezdecká sekačka na trávu: John Deere S130 42-palcový trávník
 • Nejlepší sekačka na trávu: Americká sekačka na trávu 14-palcová kabelová sekačka
 • Nejlepší pro velké yardy: Toro 50-palcová sekačka na nulovou zatáčku
 • Nejlepší robotic: Worx Landroid M 20V Robotická sekačka na trávu
 • Nejlepší ekologická přátelská: Makita 36V XML03 Elektrická sekačka na trávu

Jak jsme si vybrali nejlepší sekačky na trávu

Všechny sekačky zahrnuté v našem seznamu překročily standardy kvality stanovené v našich nákupních kritériích a prokázaly se hodné prostřednictvím testování. Každý z výše uvedených sekaček jsme vybrali na základě našich dříve zmíněných nakupovacích úvah. Po získávání sekaček a sestavení sekaček podle pokynů výrobce jsme je testovali na průměrném dvoře, abychom posoudili schopnosti v několika klíčových oblastech. Mezi nejkritičtější aspekty, které jsme pozorovali, patřila obecná kvalita a trvanlivost, sečení síly a kvalita řezu a pohodlí operátora a pohodlí.

Každý jsme také testovali podle svých nárokovaných schopností. Jezdecké sekačky byly použity pro větší a někdy drsnější oblasti a byly hodnoceny na energii, rychlost a pohodlí. Walk-Behind a Push Powers byly většinou omezeny na testování na zavedených a dobře udržovaných prostorech trávníku a pečlivě monitorovány z hlediska kvality a pohodlí uživatele. Vlastně jsme předem uspokojili trávu před testováním robotické sekačky, protože je určena k tomu, aby byla spíše udržována než snížila výšku trávy.

Naše nejlepší tipy

Testovali jsme sekačky, které sahají od šňůrných sekaček na malé yardy až po silné sekačky na trávu s vlastním pohonem pro střední velikosti až po jezdecké sekačky, které zvládnou 3 akry nebo více. Čtěte dále a dozvíte se více o těchto sekačkách, o tom, jak prováděli během našich testů na trávu a proč si myslíme, že jsou jedny z nejlepších.

Honda 21-palcová procházka za sekačkou

Ať už se jedná o auto, generátor nebo sekačka na trávu, je těžké porazit spolehlivost a trvanlivost motorů Honda-a takový je případ této sekačky na trávu s vlastním pohonem. Jeho výkonné síly motoru GCV170 nejen jednu, ale dvě čepele, což mu dává čistší a přesnější řez nad většinou ostatních plynových sekaček, které mají jen jednu čepel.

Díky pohonu zadních kol je tato sekačka ideální pro boj s yardy, které mají svahy a více spuštěné terén. Jeho motor je impozantní, stejně jako jeho funkce. Snadno použitelný systém klipu usnadňuje přepínání mezi třemi možnostmi oříznutí trávy-mulčováním, bočním vypouštěním a pytlem-a dobře navržené ovládací prvky rychlosti zvyšují kvalitu této prémiové sekačky na procházku a sekačkou procházky.

V našich testech se vysoce kvalitní komponenty a promyšlený design této sekačky tohoto Honda opravdu vynikla. Rozložení motoru a nadměrná mezera plynu způsobila palivo a přidávaly olej snadné a mohou zjednodušit změny oleje a filtru. Po rychlé 5minutové sestavě rukojeti a baggeru a přidání paliva a oleje začala sekačka na prvním tahu. Motor běžel hladce a překvapivě tiše.

Řadič s proměnnou rychlostí se nejprve cítil trapně, dokud jsme si neuvědomili, že úhel můžeme upravit na kterékoli z pěti pozic. Sekačka měla dostatek energie pro sečení a řízení kol, dokonce i v husté, vysoké trávě a na strmých svazích. Pokud je cílem najít sekačku na nejvyšší kvalitě, která se snadno používá a zanechává skvěle vypadající povrch, bylo by to skvěle volba.

Specifikace produktu

 • Zdroj energie: plynový motor Honda GCV170
 • Velikost paluby: 21 palců
 • Typ: Self-pohon procházka
 • Systém sečení dvojčat pro jemnější mulčování
 • Automatické sytič pro rychlé a snadné startu
 • Variabilní rychlost, 0 až 4 mil za hodinu
 • Systém klipu usnadňuje měnící se režimy řezání

Získejte sekačku na trávu Honda v Amazonu nebo Lowe.

Craftsman M220 150-CC 21palcová sekačka na trávu

Craftsman je dobře zavedená, respektovaná značka ve světě sekaček na trávu a tento plynový model není výjimkou. Může se může pochlubit výkonným motorem 140 cc a dostatečným 21 palcovým sečením, takže je ideální pro yardy až ¾ akru.

Velká 8palcová zadní kola s těžkým běhounem usnadňuje tlačení této sekačky, zatímco šest výšek řezání nabízí všestrannost. Sekačka také nabízí tři nastavení likvidace: mulč, boční výtok a taška. A zatímco této sekačům může postrádat energetickou asistenci jiných sekaček na procházce, je to výrazně levnější, což z něj dělá dobrou volbu pro ty s rovnými yardy, kteří nemusí potřebovat sekačku s vlastním pohonem.

Líbilo se nám dostupnost a jednoduchost sekačky řemeslníka. Vyžadovalo to pouze asi 20 minut snadné montáže. Dokončená konfigurace rukojeti byla o něco méně zdokonalená vzhled, oblast přilnavosti je nepodvázený kov a kabely pro ovládání čepele a pohonu jsou na držadle zachovány těžkými kabelovými vazbami.

Po přidání oleje a plynu začala sekačka snadno při prvním tahu. Měl dobrou sílu pro řezání průměrné trávy trávy a tahání do kopce, ale ve vysoké, zarostlé trávě se to tak nepatrně zapadlo. Funkce pohonu předních kol usnadnila se otáčení, ale plně naložený pytel mohl zavést zadní část a způsobit, že ztratí trakci (nezažili jsme to). Velikost palivové nádrže je dostatečná k sekání asi půl akru na vyplnění. To by mohlo být vynikající hodnotou pro nakupujícího zaměřeného na rozpočet, který hledá odolnou sekačku s vlastním pohonem.

Specifikace produktu

 • Zdroj energie: 150 cc Briggs Stratton Gas Engine
 • Velikost paluby: 21 palců
 • Typ: Walk-Behind
 • Hand kola pomáhá uživateli při sečení; zabraňuje napětí při používání
 • Snadné zahájení, není nutná žádná aktivace ani sytič
 • Po sečení boční vybírání, mulč nebo taška pro snadné čištění
 • Funkce s vlastním pohonem není nastavitelná; nemusí být vhodné pro preference některých uživatelů
 • Uchopená přilnavost by mohla vést k únavě rukou s prodlouženým používáním

Získejte řemeslnou sekačku na hardware Ace, Lowe’s nebo Blain’s Farm Fleet.

Dewalt 2x20V max 21.5palcová sekačka na trávu

Díky schopnostem mulčování, pytlů a bočního propuštění má maximální bezdrátová sekačka na maximum 2x20V maximální sekačka na sekačku s lepší než průměrnou kvalitou sestavení a promyšlený design. Jeho těžký 21.5palcová, 15-měřicí paluba na palubu upravuje na šest různých výšek řezu od 1.5 až 4 palce. Tato sekačka, která běží na dvou bateriích a nabízí až 60 minut běhu na nabíjení.

Na našem dvoře jsme zřídili testovací oblast pro sekačku Dewalt, s asi 10 000 čtverečních stop trávníku, který zahrnoval některé krátké, ale strmé svahy, plevejské skvrny a hustou trávu. Zkušební graf jsme sekali třikrát a pokaždé jsme vyžadovali více než dva plné nabíjení baterie. Dewalt pokryl asi 5 000 čtverečních stop za poplatek, když byl upraven na 2.5 palců vysoký s chytačem trávy na místě. Na 3.5 palců, které se rozšířilo na asi 8 000 čtverečních stop a 40 minut běhu. Ovládací prvky byly dobře stanoveny pro snadný provoz a polstrovaná rukojeť se cítila pohodlně, zatímco jsme sekali. Tato sekačka je také spořič prostoru. S jeho popisovatelem a schopností vertikálního skladování potřebuje pouze asi 2.5 čtverečních stop úložného podlahového prostoru.

Sekačka na trávu Dewalt 3-in-1 je vybavena tlačítkem s podporou zabezpečení. Jeho nastavitelná vlastní propulze s pohonem písma na kola eliminuje polovinu práce sečení, umožňuje vám vybrat si vlastní tempo a pracuje na všech druzích terénu. Motor je vybaven technologií automatického snímání, která plynule zvyšuje točivý moment při setkání s tvrdšími podmínkami sečení. V našich testech bylo snazší se otočit než sekačky pohonu zadních kol. Vyjímatelný výbojový skluz, chytač trávy a integrovaná zástrčka pro mulč. Celkově je kvalita sekačky Dewalt 3-in-1 lepší než většina ostatních a je to solidní volba pro pozemky čtvrt až půl akru.

Specifikace produktu

 • Zdroj energie: Dvě 20-voltové, 10-ah lithium-ion dobíjecí baterie
 • Velikost paluby: 21.5 palců
 • Typ: Self-pohon procházka
 • Header-Duty Steel Mower Deck s třícestným řízením trávy
 • Systém samo Provrhu s pohonem předních kol podporuje bezpečný provoz a hladké zatáčky
 • Poháněno 2 dobíjecí dewalt xr 20-volty (V) lithium-iontové baterie
 • Dvoustupňová kartáčovače motor zachovává výdrž baterie a automaticky zvyšuje napájení pro tvrdší podmínky sečení
 • Ergonomická polstrovaná ruka je pohodlná pro použití a snižování únavy operátora
 • Těžký a těžkopádné manévrované ručně bez zapojené funkce samo Prodluhu
 • Batteries trvá dlouho, než nabíjete baterie DCB107
 • Bateriový prostor sekačky má nepříjemný design

Získejte bezdrátou sekačku Dewalt na hardwaru Ace Home Depot (s 3 bateriemi), Tractor Supply Co Co., nebo nástroje ACME.

Ego Power 21-palcová sekačka

Ego napájení je připraveno k sekání, včetně baterie a rychlé nabíječky. Ego Egnancements Ego vytvořilo se svou sekačkou napájenou baterií na vrcholu bezdrátových modelů. Může se pochlubit 45 minutami běhu, díky svému bezkartáčovému motoru a velkým 56-volt, 5-ah baterii. S jeho 21palcovou palubou je ego vhodné pro yardy až do půl akru. Ego Power také zahrnuje další funkce, díky nimž je atraktivní nákup, včetně ovládacích prvků rychlosti, které uživatel pracuje s intuitivním číselníkem a pytlem, mulčováním nebo schopností bočního propuštění.

Celkově byla v našich testech snadná a pohodlná sekačka na napájení ego. Přednastavené tempo s vlastním pohonem se cítilo pohodlně mírně, ale ne klidně. Sekačka neměla potíže s rozřezáváním normální trávy a v silné, vysoké trávě znatelně nezachytila. Kvalita dokončení byla dobrá až vynikající.

Všimli jsme si, že sečení v režimu „Push“ (bez běhu motoru s vlastním pohonem) prodloužila výdrž baterie asi o 20 minut až 65 minut na náboj. Nákup druhé baterie pro prodlouženou běh nebo jako záloha pro tvrdší sečení může být moudrá investice. Tato sekačka by byla dobrou volbou pro malé a středně velké trávníky až do asi poloviny akru a pro majitele, kteří chtějí snížit hluk, výfuk a manipulaci s palivem.

Specifikace produktu

 • Zdroj energie: 56-volt, 5-ah lithium-ion dobíjecí baterie
 • Velikost paluby: 21 palců
 • Typ: Self-pohon procházka
 • 45 minut runtime za poplatek; vhodné pro malé až velké yardy
 • Nabíjení baterie za méně než hodinu; vhodné pro více použití nebo yardů
 • Baterie pracuje s mnoha dalšími elektrickými nářadími
 • Vydává sílu podobnou benzínové sekačce
 • Vyšší náklady než plynová sekačka s podobnou energií
 • Špatná trakce na svazích; nemusí být ideální pro kopcovité yardy
 • Hlučný systém pohonu; nemusí být ideální pro noční sečení

Získejte sekačku na trávník na Amazon, hardware Ace nebo Lowe.

John Deere S130 42-palcový trávník

Větší yardy od ½ do 2 akrů volají po větší sečení stroje. John Deere S130 s motorem V-Twin s 22 koňskými silami a 42palcovým palubou nabízí vynikající schopnosti sečení plus výkonnost a pohodlí, které rozšiřují jeho rozsah použití. Zadní pneumatiky a široký postoj 20 až 10-8 poskytují vynikající stabilitu a pomáhají polstrovat jízdu. Má hydrostatický provoz, škrticí klapku s jednou pákou s syticí pružina, ergonomickou pákou pro nastavení výšky paluby, digitální měřicí palivo namontovanou na pomlčku, LED světlomety a John Deere Easy Change 30sekundová výměna oleje oleje. Zahrnuté tažné závěsy a pto kapky a PTO je kompatibilní s širokou škálou nástrojů pro značkové a neznačkové desky, jako jsou užitkové vozíky, rozmetače, zametače, sněhové dmychadla a další.

V našem rozsáhlém testu se traktor trávníku S130 ukázal jako pohodlná, schopná jízdní sekačka s dobrou manévrovatelností v široké škále podmínek. Snadno se zacházelo s travnatými svahy až do 13 stupňů (4.5 svislých nohou na 20 lineárních nohou), což je limit doporučený výrobcem. Naměřeno proti předních konkurentům, nabídl pevnější poloměr otáčení skutečného života díky vynikající rovnováze hmotnosti a základnu sedadla, která je o 3 palce vyšší, aby poskytla lepší výhodu operátora.

Vysoké, otevřené sedadlo bylo dobře polstrované a podpůrné a umožňovalo vynikající větrání. Výška paluby, zapojení čepele a ovládání škrticí klapky byly dobře umístěny pro pohodlí a bezpečný provoz. I s mírně zvýšenou cenovkou nabízí tato sekačka tuny hodnoty, což z ní činí vynikající volbu pro většinu větších yardů.

Specifikace produktu

 • Zdroj energie: 22-koňský výkol V-Twin Gas Engine
 • Velikost paluby: 42 palců
 • Typ: trávník traktor
 • Vysoký výhodný bod pro optimální prohlížení dvora a stroje při sečení
 • Pevný poloměr otáčení umožňuje čisté a dokonce i řezné cesty
 • Pohodlné sedadlo a ovládací prvky usnadňují uživateli sekat trávník
 • By nemělo vyžadovat mnoho údržby, aby bylo možné běžet po celá léta

Získejte John Deere Riding Lawn Meghter u Lowe’s nebo místního dealera John Deere.

Americká sekačka na trávu 14 palců 120V probojovaná sekačka

Sekačky na trávu na trávu dělají snadnou a cenově dostupnou volbu pro menší yardy, kde by sekačka poháněná plynem byla potíže. Tato sekačka z americké sekačky na trávu může udržet dvůr vypadající skvěle na nízkou cenu, aniž by se obával nepořádku nebo nákladů na benzín nebo baterie.

Jeho 14palcová paluba vyhovuje menších yardů a menších úložných prostorách. Přibližně 20 liber se tato sekačka snadno manévruje pro ty, kteří by mohli bojovat s těžším modelem. Má také překvapivou škálu možností, což umožňuje tažení nebo mulčování výstřižky (i když podivně nemá žádnou možnost propouštění)). Nabízí také pohodlnou jednotlivou páku pro kontrolu výšky a eliminuje potřebu provést úpravy výšky pro každé kolo jednotlivě.

V našich testech tento model přinesl výkon s rockem. Shromáždění, která zahrnovala instalaci držáků rukojeti a šňůry, trvalo dokončení asi 10 minut. Dobře se posedilo, dokonce i v husté, plevelické trávě a bagger dobře pracoval. Malá velikost a lehká sestavení omezují praktičnost této sekačky více než jeho kabelový motor.

jsou, všechny, klíče, john

Tím, že jsme začali v blízkosti elektrické zásuvky a postupně sečení dál, snadno minimalizovali riziko poškození nebo zapletení. Jako cenově dostupná sekačka pro malé yardy, s pravděpodobně nejmenším dopadem na životní prostředí, by tento tichý, schopný elektrický model mohl být nejlepší volbou.

Specifikace produktu

 • Odolný, bezúdržbový elektrický motor; Ekologické ve srovnání s podobnými možnostmi
 • Lehký a snadno použitelný; Nabízí vynikající manévrovatelnost
 • Nabízí možnosti pytlování a mulčování pro snadné čištění po sečení
 • Není ideální pro velké yardy; vhodné pouze pro nejmenší yardy
 • Žádná možnost bočního propuštění; nemusí být ideální pro potřeby některých uživatelů

Získejte americkou sekačku na trávu na trávu v Amazonu, Lowe’s nebo Walmart.

Toro 50palcová sekačka na nulové otočení

Pokud trávení celého odpoledne sečení trávníku není problém, ti s yardy, kteří by mohli ubytovat pár fotbalových polí, vyžadují sečení, která může vyrovnat velké množství zelené v jednom průchodu. S jeho masivním 50palcovým balíčkem je příhodně pojmenovaný TimeCutter z Tora připraven na velkou práci. Tato velká sekačka, která se může pochlubit 24.Engine s výkonem 5 koňských sil, může dosáhnout rychlosti až 7 mil za hodinu, takže je schopen manipulovat s yardy 3 akrů nebo více.

Toro také zajišťuje, že operátor bude pohodlný a zároveň zakrývá veškerou půdu svým nastavitelným systémem zavěšení myride, který absorbuje hrboly v trávníku a vibrace z motoru. Plyšové sezení poskytuje podporu a pohodlí pro delší sezení sezení. Toro také zahrnuje další užitečné funkce, včetně úpravy výšky paluby s výškou nohou, systém pro změnu oleje a držák poháru.

Když jsme testovali 50palcový timeCutter Toro, načasovali jsme jeho výkon na 1 akrové oblasti starého pole převedeného na trávník. Systém zavěšení Myride vyhladil koleje a nárazy pro pohodlnou jízdu téměř nejvyšší rychlostí. Posekal akr za 20 minut, puchýře 3-akres za hodinu. Kvalita dokončení byla vynikající a použila méně než 3 litry benzínu. Jako srovnání, 22-hp, 46palcový traktor trávníku, který byl použit k sekání stejné oblasti trvá téměř hodinu a používá více než 1.25 galonů plynu.

Ještě před faktoringem v úžasně pohodlné jízdě jsme ocenili vyhlídky na sečení v jedné třetině času a snížení výdajů na palivo a údržbu na polovinu na tomto velkém pozemku. Pro velké travnaté oblasti je těžké porazit efektivitu sekačky na nulo.

Specifikace produktu

 • Obrovská sečka je tento model ideální pro střední až velké yardy
 • Integrovaný systém zavěšení proti šoku; může řešit tvrdé úlohy, aniž by uživateli způsobil napětí
 • Velký motor je schopen řezat silnější odrůdy trávy

Získejte sekačku na trávu Toro TimeCutter v Home Depot nebo místního prodejce Toro.

Worx Landroid M 20V Robotická sekačka na trávu

Posunutí technologie okraje sekačky na trávu dále je tato robotická sekačka na trávu z Worx. Funguje podobně jako vysavač robotů sečením přednastavené oblasti až do čtvrt akru. Provozovatel nastavuje zákony na dráty, které sekačka na trávu nepřekročí, a zajišťuje, aby byla pouze sekána v sadě. Má laserové oko, které ho vede kolem jakýchkoli překážek, které by mohly být na dvoře. Jeden přední kolečko a dvě velká kola zadního pohonu ho přenášejí přes dvorek a zároveň mu umožňují zapnout desetník.

Landroid m Worx se také může připojit k inteligentnímu zařízení, skrze které může uživatel programovat denní plány nebo nasměrovat sekačku, aby zastavila nebo spustila. Spustí stejnou 20-voltovou baterii Worx, která poháněla další nástroje společnosti a automaticky se vrátí do své nabíjecí stanice, až se baterie sníží.

Testování Landroid M vyžadovalo podrobný proces nastavení, ale operace byla téměř úplně hands-off. Po instalaci mobilní aplikace Landroid, základní stanice, hraniční dráty a vytvoření Wi-Fi sekačky naprogramovali jsme robota pro denní plán sečení. Nastavení a programování byly přímé s snadno sledovatelnými pokyny a výukovými videy v aplikaci Landroid. Celý proces trval asi 2.5 hodin, včetně času potřebného k sledování videí. Krytá oblast zahrnovala šikmé sekci, úzkou chodbu, širokou sousední oblast a mimo limity krajinu.

Landroid pokaždé se posekal včas a zůstal příchozí bez problému. Večer, kdy se během cyklu sečení nastěhoval déšť, ho zvedl senzor Landroidu a poslal jednotku zpět do své základní stanice, aby ji počkala. Jedinou výzvou, se kterou jsme se setkali, bylo to, že sekačka zpočátku po sečení nebyla správně zakotvena, protože základní stanice nebyla na úrovni sezení. Po vyřešení tohoto problému to prostě fungovalo.

Týden poté, co jsme nainstalovali landroid, tráva, kterou střih, stále vypadala čerstvě poseká s výjimkou okrajů, zatímco sousední trávník mimo Landroid je třeba řezat. Ti, kteří chtějí naplnit výhody robotiky, by do své rutiny péče o trávník, aby zvážili Landroid výhody robotiky pro palivo, a práce na palivo a práci.

Specifikace produktu

 • Snadno
 • Lze ovládat pomocí aplikace prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth
 • Beztáčkový motor prodlužuje výdrž baterie; vhodné pro malé až velké yardy
 • Senzor deště na palubě chrání sekačku před možným poškozením

Získejte robotickou sekačku Worx Robotic na Amazonu.

Makita 36V XML03 Elektrická sekačka na trávu

Makita XML03, 18palcová sekačka na trávu s baterií, je dodávána se čtyřmi zahrnutými bateriemi a tvrzení, že seká na jedno nabití až 1/3 akru, takže jsme tento nárok testovali. Na našem trávníku jsme vyznačili oblast 1/3 akrů a sekali jsme s Makita XML03 šestkrát během tří týdnů.

Během testování dokončila sekačka Makita veškerou sečení kromě jednoho sečení bez vyčerpání baterie. zbývajícím malým nabití baterie. Když jsme však testovali sekačku na vlhké trávě, vyčerpali jsme všechny čtyři baterie, než jsme mohli dokončit relaci. Mějte na paměti, že sekačka Makita není samohybná, takže v konečném důsledku bude oblast sečení záviset na rychlosti uživatele a tloušťce trávy.

Její čepel, která působí na 3 300 ot / min, odpovídá rychlosti plynových sekaček, ale hustá odpor trávy může bránit rychlosti točení. Trik k překonání tohoto problému je sekat častěji. zatímco výška trávy je dostatečně nízká, neodstraníte více než 1/3 travního listu.

Nastavení výšky (jedna páka na zadní straně pravého kola) je vhodná; Dosah výšky paluby sekačky od 13/16 palce až 3 palce se mohl zlepšit. Toto omezení může mít dopad na ty se specifickými typy trávy nebo požadované výšky řezání. Ačkoli typický rozsah 2-1/2 až 3 palce pokrývá mnoho travních odrůd, druhy, jako je vysoká fúcha.

Odnímatelný taška Makity je odnímatelný taška na trávu.7 bušlů (16 galonů), které je na malé straně, a my jsme museli vyprázdnit výstřižky. Celkově však Makita XML03 splňuje své nároky na sečení se spolehlivým výkonem baterie. Začíná to stisknutím tlačítka a je mnohem tišší než sekačky na plyn, takže pokud se posekáte brzy v sobotu ráno, nebudete narušit sousedy.

 • Zdroj energie: Dvě 18-voltové, 4-ah lithium-ion dobíjecí baterie
 • Velikost paluby: 18 palců
 • Typ: Walk-Behind
 • Napájení baterie šetrné k životnímu prostředí eliminuje nutnost plynu a ropy emitujícího uhlík
 • Produkuje menší hluk než sekačky poháněné plynem a zajišťuje klidné ranní sečení bez rušení sousedů
 • Dodává se se 4 bateriemi po zakoupení, což umožňuje pohodlné výměny nabitých sad, když 1 sada dojde
 • Jednoduchý start tlačítka eliminuje potřebu tahacího šňůr nebo primingových čerpadel
 • Relativně úzká šířka řádků 18 palců může vést k tomu, že se sečení pro větší yardy zbývá
 • Makita XML03 postrádá samoproběh, takže je náročné tlačit na sklon
 • Vak pro sestavování trávy má malou kapacitu, takže může být nutné časté vyprazdňování

Získejte sekačku Makita na trávu v Amazonu, Ace Hardware, Home Depot nebo ACME Tools.

Co je třeba zvážit při výběru sekačky na trávu

Kromě typu sekačky je nezbytné zvážit další faktory, jako je velikost paluby a požadavky na palivo při nakupování sekačky na trávu. Dopředu se dozvíte více o těchto a dalších důležitých charakteristikách sekaček na trávu.

Typy sekaček na trávu

Prvním krokem k výběru pravé sekačky je rozhodnout, který typ sekačky nejlépe vyhovuje dvůr.

Walk-Behind

Sekačky procházky se skládají ze dvou různých druhů sekačky: push a samohybné. Sekačky s vlastním pohonem mají napájecí kola, která sekačku přitahují dopředu. Některé sekačky s vlastním pohonem mají funkci úpravy pro zvýšení nebo snížení rychlosti cestování pro zlepšení pohodlí a pohodlí operátora. Manuální sekačky nemají žádná kola s podporou výkonu a musí je uživatel tlačit ručně.

Jezdectví

Jezdící sekačky zahrnují sekačky s nulovým otočení. Sekačky s nulovým obratem, nejdražší sekačky na trhu, mají motor, který sedí za operátorem a jsou ovládáni pomocí dvou pák. Sekačky získají své jméno z jejich schopnosti otočit 360 stupňů na místě. Sekačky s nulovým otočením mají také velmi široké paluby sečení. Jejich velikost a manévrovatelnost je činí ideální pro řezání velkých trávníků s překážkami, které musí uživatel řídit kolem.

Traktor trávníku vypadá podobně jako zemědělský traktor s motorem v přední části sekačky. Uživatel provozuje traktor ze sedadla řidiče pomocí volantu. Traktory na trávu mají široké sečení paluby, ale nemají malý poloměr otáčení traktoru s nulovým otočením. Vzhledem k jejich rovnováze a trakci jsou traktory trávníku vhodní pro sečení kopcovitého terénu a mohou být použity pro další úkoly správy nemovitostí, jako je tažení užitkového vozíku nebo orba sněhu.

Sekačky na trávu zadního motoru jsou podobné traktorům trávníku, ale mají motory vzadu. Traktory trávníku zadního motoru mají obvykle menší paluby, i když umožňují pro operátora větší viditelnost a manipulaci s nimi.

Robotické

Nejnovější typ sekačky na trávu, robotické sekačky vypadají podobně jako robotické vysavače, pouze oni jsou větší a mají větší kola, která jim umožňují pohybovat se trávou. Robotické sekačky na trávu mohou automaticky sekat dvůr při kontrole pomocí inteligentního zařízení.

Tyto sekačky na trávu jsou poháněny dobíjecí baterií a mohou být naprogramovány tak, aby sekaly trávník v naprogramovaných časech a intervalech. Robotické sekačky vyžadují, aby uživatel nastavil dráty na dvoře, které vytvářejí hranice sekačky. Používají také technologii laserových očí, která spatří překážky na dvoře, aby se je mohla vyhnout.

Řídit

Sekačky s vlastním pohonem přicházejí v různých možnostech hnacího kola, včetně předního kola, zadního kola a pohonu všech kol.

 • Sekačky pohonu předních kol se snadněji otočí tím, že operátorovi umožňují zvednout přední kola a použít zadní kola k otočení.
 • Pohon pohonu zadních kol umístí většinu hmotnosti sekačky na hnací kola a vytváří lepší trakci pro lezení a svahy.
 • Sekačky všech kol jsou dobře vhodné pro yardy s extrémnějšími svahy a drsným terénem.

Šířka řezání a velikost dvora

Velikost paluby sekačky určuje šířku přírůstku trávy. Širší paluba také způsobí, že sekačka je méně hbitá, což může být nepříjemné sekat malé trávníky s květinovými záhony, stromy a zahradami navigace.

Sekačka procházky s palubou až 22 palců je obvykle dobrá velikost pro menší dvůr až asi půl akru. Jízda sekačky s palubami, které se pohybují mezi 30 a 46 palci, jsou pro trávníky dobrou volbou až do 1 akru. Nulové sekačky a traktory trávníku s palubami 48 až 60 palců mohou být efektivní volbou pro větší vlastnosti.

Typ paliva

Sekačky na trávu mohou používat tři typy zdrojů paliva: elektřina, plyn a dobíjecí lithium-iontové baterie.

Elektrické sekačky dodávají konstantní zdroj energie; Jsou však omezeny šňůrou, která se připojuje ke standardnímu výstupu zdi. Díky tomu jsou sekačky na trávu poněkud trapné. Jsou však nesmírně odolné, nemají baterie k dobití nebo nahrazení a jsou téměř zcela bez údržby.

Sekačky na trávu poháněné plynem poskytují největší množství energie, běží dlouho na jednom tanku a nemají čas na dobití, aby se obávali. Plynové sekačky jsou však hlasité, vyžadují větší údržbu, aby udržovaly v nejvyšším stavu než elektrické sekačky, a produkují výfukové plyny.

Sekačky poháněné baterií běží na lithium-iontových bateriích. Je snazší začít než sekačky na trávu poháněné plynem a nevytvářejí žádné výfukové plyny; Jsou však méně silné a jsou omezeny na asi 45 minut běhu za poplatek. Nakupovat sekačky na baterii jsou také výrazně dražší než sekačky na plyn a baterie je obvykle třeba vyměnit každých 5 let.

Typ čepele

Sekačky přicházejí ve dvou typech čepele: běžnější rotační a válcová čepel. Rotační čepele jsou typem čepele na většině obytných sekaček na trávu. Skládají se z čepele nebo čepelí, které se točí na vodorovné rovině a křížové stříhání travních čepelí je ořízne do požadované výšky.

Čepele válců, které mohou trávu nakrájet do velmi nízké výšky, aniž by ji poškodily, byly historicky omezeny tak, aby se používaly na sportovních polích a golfových hřištích. Skládají se z rotujícího válce, který je vybaven lopatkami, které se obtěžují kolem válce ve spirálovém vzoru. Čepele proříznou trávu pomocí stříhání, který vytváří čistší řez než rotační čepele, které mohou trhat trávu a zanechat otrhanou hranu.

Zatímco sekačky válců (také známé jako sekačky navijáků) vytvářejí přesnější řezy, nejsou schopny prořezávat vyšší trávu. Ve skutečnosti se jejich řezací schopnost pohybuje od výšky asi 1/16 palce do 1 palce. To omezuje tento typ sekačky na odrůdy trávy, která může přežít, aby byl přerušen do nízké výšky, jako je bermuda tráva.

Možnosti likvidace

Sekačky nabízejí různé možnosti trávy, včetně bočního výboje, mulčování a pytlů. Boční výboj vysune výstřižky trávy ze strany sekačky na trávník. Mulching udržuje výstřižky trávy pod palubou, což umožňuje, aby je čepel několikrát ořízl a vytvořil jemný mulč, který rychle začleňuje do půdy. Sekačky, které podporují baggery, shromažďují výstřižky v tašce v zadní části sekačky.

Další funkce

Sekačky přicházejí s dalšími funkcemi, které jim usnadňují provoz a údržbu. Nastavení výšky paluby umožňuje uživateli zvýšit nebo snížit výšku sečení pro optimální zdraví trávníku. Mezi tyto užitečné doplňky patří sečení paluby s vestavěnými vyplavenými porty, které usnadňují čištění, přepínače, které usnadňují změnu mezi možnostmi řezání a snadno ovladatelné ovládací prvky s proměnnou rychlostí pro samohybné sekačky.

Mnoho jezdeckých sekaček má LED světlomety pro noční sečení, držáky nápojů, nastavitelné plyšové ergonomické sezení a mnoho dalších pohodlných funkcí.

Časté časté

Pro ty, kteří mají obavy z údržby sekačky na trávu nebo přemýšlejí, jak velký motor, který sekačka potřebuje, si přečtěte odpovědi na tyto a další běžné otázky.

Q. Jak dlouho by měla sekačka na trávu trvat?

Většina sekaček může trvat asi 10 let, v závislosti na tom, jak často se používá a jak dobře je udržován.

Q. Jak mocná sekačka na trávu potřebuji?

Velikosti motoru pro sekačky pro chůze se pohybují od 140 cc do 190 cc. Pro tvrdý terén s hustou trávou je větší motor obvykle lepší volbou.

Q. Mohu vyměnit šňůru na sekačku na trávu?

Ano. Ve skutečnosti je nahrazení tahové šňůry na sekačce poměrně jednoduchou opravou, která vyžaduje pouze šroubovák a klíč.

Q. Jak dlouho trvá baterie sekačky na trávu?

Obecně platí, že baterie jezdecké sekačky může trvat asi 4 roky. Dobíjecí baterie na elektrické sekačce může trvat asi 5 let.

Q. Jak vyčistím svou sekačku na trávu?

Chcete.li sekačku vyčistit, převrhněte sekačku a získejte přístup na palubu. Odstraňte veškeré výstřižky nebo zbytky trávy, které mohou být omotany kolem čepele nebo přilepené ke dnu paluby. Namočte palubu zahradní hadicí a poté nastříkejte spodní stranu všestranným čisticím prostředkem. Vydrhněte palubu štětcem a poté důkladně opláchněte. Otočte sekačku vzpřímeně a použijte vlhký hadr nebo papírový ručník k otřesení krytu.

Q. Jak často potřebuji změnit zapalovací svíčky v mé trávníkové sekaně?

Změňte zapalovací svíčky na jaře na začátku sezóny sečení nebo po 100 hodinách použití.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.

Seznamte se s testerem

Mark Wolfe je spisovatel a produktový tester se zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Po více než 20 let poseká, lemoval, vysadil, prořekl, kultivoval, zavlažoval a zrekonstruoval krásnou krajinu. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějším venkovním energetickém vybavení, ručních nářadích, produktech péče o trávník a dalším venkovním žijícím zboží.

Další výzkum poskytnutý Tony Carrick a Glenda Taylor.