WORX 20V Max bezdrátová recenze trávy GT3 GRASS. Worx bezdrátový plevel jedlík

WORX 20V Max bezdrátová recenze trávy GT3 GRASS

Pokud chcete cenově dostupný a všestranný strimmer pro hrana, oříznutí a další, budete více než spokojeni s Worx WG163E. S otočnou hlavou se může snadno dostat do každého prostoru, ale jediným kompromisem je trochu hluku

 • Všestranná hlava, která se pohybuje o 90 stupňů skvěle pro hrana a zapínání
 • Dobrá výdrž baterie
 • Ergonomický design vede k snadnému použití
 • Automatické krmení vodiče za méně faff
 • – Docela hlasité
 • – Pokyny by mohly být lepší
 • – Hlava potřebuje trochu síly, aby se otočila při prvních několika použitích

Worx 20V max bezdrátový zastřihovač GT3 Grass je jedním z řady strimmerů od bezdrátových odborníků na nástroj Worx. Tento model se může pochlubit naklápěcí hlavou, což znamená, že ji můžete použít nejen pro únik, ale také hrana.

S dlouhou zahradou bez energetických bodů na dně jsme byli připraveni na pár týdnů projít všemi plevelemi, které se objevily v teplém, ale mokrém počasí, které jsme měli letos v létě. Mám také trávník se složitými hranami, které by dobře využily naklápěcí hlavu. Takže zjistěte, jak jsem se dostal dál. Pak, pokud hledáte další nástroje pro doplnění nového strimmeru, podívejte se na nejlepší sekačky na trávu pro zahrady velké i malé.

První dojmy?

Klíčové specifikace produktu:

Typ napájení: 20V Li-ion baterie Výdrž baterie: 30–40 minut Doba nabíjení: 2–3 hodiny (ačkoli Manuál říká 5) Nejlepší pro: Ořezávání a hrana Šířka řezu: 30 cm Hmotnost: 3.5kg

Když otevřete krabici, setkali jste se s robustním, ale kompaktním strimmerem. Build se cítí odolný a Worxův podpis černé a oranžové barevné schéma vypadá dobře. Baterie může být částečně nabitá a je dodána nabíječka k dokončení úlohy. Worx říká, že to bude trvat dvě až tři hodiny, ale zjistil jsem, že je připraven v necelých dvou.

Začínáme

Jakmile je baterie nabita a připravena, musí strimmer sestavit. To by mělo být poměrně jednoduché a není toho příliš mnoho. stačí připojit květinovou stráž a lemovací kolo se šroubovákem. ale pokyny znamenaly, že to zpočátku trvalo trochu hádání. Jsou to pouze obraz a na místech jsem necítil, že je dostatečně jasné, abych řekl, jakým směrem má být kulaté části. Po rychlém vyhledávání online jsem však našel své odpovědi a potvrdilo to mé intuice s tím, jak se díly musely jít dohromady. Celkově nastavení trvalo asi 20 minut.

Jaký je Worx 20V max bezdrátový zastřihovač GT3 Grass?

Worx 20V max bezdrátový zastřihovač GT3 je velmi snadné používat. Má spuštění dvou tlačítek, aby se zajistilo, že náhodně nezačnete Strimmer. Jeden odemkne a druhý je spouštěcí tlačítko na rukojeti, aby se začalo řezat. Musíte to neustále stisknout v jakémkoli režimu.

S zaříznutém připravený k odjezdu jsem musel dostat držadlo do pohodlné polohy. K dispozici je nejvyšší rukojeť pro ustálení, ale druhá spodní rukojeť se používá pro převzetí většiny hmotnosti. To lze kliknout na několik pozic, aby bylo co nejpohodlnější použití. S posílením hlavy v poloze úrovně a držadlem kolmo k stroji jsem musel stisknout dvoustupňová tlačítka, abych spustil. Zjistil jsem, že je snadné jít a vyčistit plevele kolem mého třešňového stromu v žádném okamžiku. Také to udělalo dobrou práci těžkých skvrn kopřivy a nepoctivé máty v hranicích dále po mé zahradě.

Po sečení a zapínání

Dále bylo dostat okraje trávníku úhledný a uklizený. Pokyny ukazují, že musíte držet květinovou stráž v poloze nohou při naklonění pólu, abyste upravili úhel hlavy. Při prvních několika použitích to bylo trochu ztuhlé a obával jsem se. Po několika jít jsem to přesunul a byl šťastný, že k přemístění potřebuje jen trochu síly.

Strimmer má kolo, které usnadní okraj. Na dokonce i půdě to funguje dobře při usazování strimmeru a je to velmi elegantní linie na trávnících a hraničních okrajích. Zjistil jsem, že je trochu složitější zvyknout si na některé nerovnoměrné hrany, ale po několika jdech jsem opravdu viděl výhody používaného kola. Mít možnost okraje určitě činí Strimmer mnohem všestrannější. Můžete také přesunout hlavu tak, aby byla plochá, což je skvělé pro to, abyste se dostali pod živé ploty, pokud jste ochotni naklonit se přímo dolů, abyste tak učinili.

Pokyny doporučují, aby zahradníci nosili ochranu uší. Toto je společný bod v bezpečnostních poznámkách, takže se čeho bát, ale zjistil jsem, že strimmer byl docela hlasitý, přičemž jeden soused komentoval hluk, když jsem ho používal poblíž domů.

Pokud však máte velkou zahradu se spoustou oblastí mimo dosah energetických bodů, tento hluk je spravedlivý kompromis pro schopnost jej používat kdekoli a můžete se při používání na vzdálenějších místech méně starat o objem. Jen bych si všímal, že bych se po delší období zasáhl. zejména v dobrém počasí, kdy by lidé mohli ve svých zahradách v míru relaxovat ve svých zahradách.

Snadnost použití

Celkově je strimmer opravdu snadno použitelný, i když jsou pokyny trochu vágní. Popisy vedené obrázkem jsou skvělé pro přístupnost a střední společnosti nemusí tisknout plné pokyny v každém jazyce, ale byly tam části, kde si myslím, že některé anotace by byly opravdu užitečné.

Má skvělou řeznou sílu a baterie trvala po dobu každého použití. Použil jsem ho pouze pokaždé asi 20 minut, nabíjel jsem mezi nimi, ale indikátor baterie ukázal, že po většině použití měl stále dvě třetiny baterie. Chcete.li si být jisti úplným během, můžete získat strimmer se dvěma bateriemi a udržet jeden plně nabitý, zatímco druhý je u moci. S oběma bateriemi jsem si jistý, že jsem mohl řešit okraje trávníku, všechny plevecké záplaty a stále zbývají trochu šťávy. Je proto skvělé pro jakoukoli velikost zahrady.

Další funkce

Skvělá funkce na Worx 20V Max GT3 Cutelless Grass Trimmer je příkazový zdroj. To automaticky živí více řezacího drátu na vyžádání, což znamená. Stejně jako u všech strimmerů se drát čas od času zlomí, takže se jedná o praktickou funkci pro ušetření času a nabízí lepší úroveň bezpečnosti. Existuje čepel, což znamená, že se drát při restartu strimmeru zkrátí na délku, aniž byste to museli udělat buď.

Kolo je další vlastností, kterou ne všechny strimmery mají. Toto je pouze v režimu okraje, ale dělá velký rozdíl k použití a zatímco zastřihovač není těžký, usnadňuje přenášení a tlačení.

Nakonec se mi líbí, jak Worx přemýšlel o úhlu rukojeti a hlavy, aby nabídl co nejvíce pohodlných pozic pro řezání. Existuje jen málo prostorů, na které nebudete moci dosáhnout, pokud úhelíte strážce květin správným způsobem.

Jak to hodnotí?

Všechny recenze pro tento strimmer byly pozitivní, s nejvíce chválením ergonomického designu a možnosti naklonit hlavu pro různé použití. Stejně jako já však ostatní zjistili, že hlava byla trochu ztuhlá a přemístění to trochu zvyklo. Všichni souhlasili, že to byla velká hodnota za peníze a jako to, jak je lze použít s bateriemi Worx Powershare, takže dobrá volba, pokud chcete širokou škálu bezdrátových elektrických nářadí.

Průměrné hodnocení se pohybují mezi čtyřmi a pěti hvězdami, což z něj činí dobře hodnocení proti modelům dvojnásobku ceny.

Worx 56V String Trimmer Review

Ve stále přeplněnějším světě zastřihovačů řetězců poháněných bateriími se Worx odlišuje se svým systémem předem příkazové příkazové linky a vodovodním lemováním. Nicméně 0.080 „řádek a 13“ řezací řádek v kombinaci s 200 cenovkami může nechat profesionály hledat další možnosti.

Jsem jedním z těch šťastných málo v mém sousedství, který si užívá slušného dvůr s minimálním sečením. Mám spoustu terénních úprav, na kterých jsem si v průběhu let rád pracoval a ne mnoho zbytků trávy, o které se obávám. To znamená, že mohu přijmout více evropské myšlení, pokud jde o péči o trávník. S malým řezacím vzorníkem a vynikající manévrovatelností byla sekačka Sunjoe Ion Perfektní pro mé potřeby. Všechno, co krajiná úpravy ponechávají spoustu zakřivení a lemování. Trammer řetězce Worx 56V se nedávno dostal do mých rukou a jsem připraven zjistit, zda je jeho sada funkcí 2 v 1 vhodný pro druh podrobnosti, kterou požaduji. Už jsme zkontrolovali sekačku Worx 56V, takže mělo smysl přidat ji do mixu.

Z jeho názvu, Trammer Worx 56V String zastřihovač zjevně nabízí 56 V síly. To je vlastně více, než většina lidí potřebuje, pokud se nevrátí zpět zanedbané listy. Očekávám, že budu moci prohloubit nižší rychlost než povinnosti ořezávání maximálního oříznutí, abych získal více času běh z baterie. Ohranění je agresivnější aplikace, které budou pravděpodobně nutné dokončit vysokou rychlostí, zejména kolem příjezdové cesty a dalších tvrdých povrchů. Worx má pro uživatele několik inovativních funkcí. Nahrazením systému hrbolku jejich příkazovým krmivem se vedení provádí jednoduchým přepínačem. Také přidali kolo, aby se hrana stala realističtějším úkolem.

Klíčové funkce výrobce Worx 56V String Trimmer

 • Vysoká kapacita 56V Maxlithiová baterie poskytuje prodlouženou dobu podobnou plynu s nulovými emisemi
 • In-line kolové lemování poskytuje čistý a profesionální povrch
 • Inovativní ovládání délky příkazového vedení postupu postupu postupují v případě potřeby s dotykem tlačítka
 • Ovládání škrticí klapky s variabilní rychlostí prodlužuje dobu běhu a poskytuje energii pro různé podmínky trávy
 • 90 ° otočení řezání hlavy, aby se snadno řešil jakýkoli terén
 • Zahrnuje 3letou záruku 90denní záruka vrácení peněz

Zkušenost zastřihovače Worx 56V String

Pokud jste v lithium-iontových řetězech nováčků ze světa plynu, bude rovnováha první věcí, kterou si všimnete, je jiná. Baterie sedí v horní části hřídele, kde by se normálně nacházel motor plynu. Motor je však ve skutečnosti přesunut na vrchol hlavy zastřihovače a posune hmotnost dolů. Trvalo mi několik týdnů, než jsem si na to opravdu zvyknil. Rovnováha je pro mě nyní druhou povahou.

Když zapnete zastřihovač řetězců Worx 56V, okamžitě si všimnete hluku. nebo jeho nedostatek. Ostatní recenzenti PTR to uvedli ve svých hodnoceních a opakuje se. Lithium-ion Ope je mnohem tišší než možnosti poháněné plynem. Jsou také mnohem pohodlnější než elektrické modely, které vyžadují prodlužovací kabel, aby byl lék kolem dvora.

Mám obyčejnou floridu bahiagrass. Po suchu se to dobře vrací a dobře se zabývá středním Floridským teplem. Neroste to tak silné jako St. Augustine nebo Bermuda tráva. Jak se očekávalo, nepotřeboval jsem všech 56 V, abych snadno prořízl tento druh.

Worx 56V String Trimmer Specs

 • Power: 56V max
 • Rychlost bez zatížení: 8300 ot / min
 • Průměr maximálního řezání: 13 palců.
 • Průměr čáry:.080 in.
 • Maximální délka řádku: 20 ft.
 • Doba nabíjení: 90 minut
 • Hmotnost: 8.8 liber
 • Záruka: 3 roky
 • Zahrnuje: Worx 56V bezdrátový zastřihovač, 56V max li-ion 2.5 AH baterie, nabíječka WA3859

Bonus: Worx 56V Wheeled Edger

Schopnost Worx 56V String Trimmer používat jako Edger je díky vynikajícímu designu. Většina zastřihovačů řetězců nutí uživatele k vyvážení jednotky v mírně nepříjemné poloze, zatímco drží ve správné výšce k hraně. To prostě není skvělé řešení a nikdy nezanechává dobrou čistou hranu. Návrhy na kolech jsou pro profesionály a Worx to dodává jejich zastřihovači. To přispívá k procesu významnou rychlost.

Také se mi líbí funkce příkazového zdroje. Ideální převzetí tradičního systému krmiv a přesunutí na jednoduchý tlačítko je ideální. Když zapojíte systém příkazového krmiva, motor se vypne, zatímco se vede linka. Jakmile vypustíte přepínač, vrátí se a jste zpět do práce.

Kritika zpětná vazba

Zjistil jsem, že jsem používal Trimmer Line rychleji než s zastřihovačem plynu. I když to může být způsobeno příkazovým zdrojem nebo jinou funkcí návrhu, je pravděpodobnější kvůli 0.080 ″ linie. Zatímco síla je určitě tam, průměr linky a 13 ″ řezací řádek omezují zastřihovač Worx 56V a podle mého názoru na trávníku 1/3 akr nebo méně.

Závěr

Pro mé potřeby byl zastřihovač řetězce Worx 56V skvělým doplňkem. Rád vstávám a chodím na víkend a moji sousedé opravdu oceňují přechod na lithium-iontové nástroje. Ve stále přeplněnějším světě zastřihovačů řetězců poháněných bateriími se Worx odlišuje se svým systémem předem příkazové příkazové linky a vodovodním lemováním.

Worx gt2.0 20V Maxlithium Trimmer/Edger Review

Už vás unavuje tažení kolem těžkého, páchnoucího zastřihovače plynu? Nebo zakopnout přes šňůru na elektrické? Pak nový, přepracovaný Worx GT2.0 MaxlithIum TM 3-in-1 Trass Trimmer/Edger/sekačka může být pro vás perfektním nástrojem.

Na rozdíl od většiny ořízků je tato baterie napájena.

Nejprve jsem byl skeptický. Četl jsem několik méně než pozitivních recenzí o dřívějším modelu (Worx WG155 20V Max bezdrátový lithium 10-palcový řetězec/Edger)-o špatné životnosti baterie, obtížnosti při úpravě a šířce ořezávání 10 ″. Zdá se však, že Worx tyto problémy vyřešil s redesignem z roku 2013.

Pro mě je snadné použití primárním zájmem. To znamená, že musí fungovat tak, jak má (a nedochází k tomu, aby došel napájení baterie v polovině práce) a musí být pohodlné držet a používat. Nový zastřihovač poháněných baterií na všech frontách.

Provozování Worx GT2.0 String Trimmer/Edger

Použití zastřihovače Worx je stejně jednoduché jako klouzání v baterii a stisknutím tlačítka „ON“. Žádná plynná nádrž na vyplnění, žádná šňůra k tahu, žádné pokus o nalezení venkovní elektrické zásuvky. Jen stiskněte a jdi. Samozřejmě musíte naplánovat dopředu, abyste zajistili, že baterie bude nabitá do doby, kdy ji potřebujete.

Pomocí řetězového oříznutí

Nástroj lze použít jako běžný zastřihovač řetězců. V této přepracované verzi Worx zvýšil průměr ořezávání na plných 12 “, což vám umožní oříznout pěkný, široký řádek.

Worx doporučuje připojit podpůrná kola pod bezpečnostním strážcem, aby hlava zastřihovače udržovala bezpečnou a konzistentní vzdálenost nad zemí. Kola vás však omezují na velmi nepřirozený pohyb ze strany na stranu a způsobují docela pomalu. Neobtěžujte se používat podpůrná kola. stačí prodloužit strážce květu (aby vám zabránili v sekání cenných petlunií) a používejte ji jako jakýkoli jiný zastřihovač strun. Při práci podél nerovnoměrných stěn nebo kolem skal možná budete chtít tlačit do stráže květu, abyste se mohli přiblížit k objektu.

Pomocí Edger

S jednoduchou přizpůsobením na popisovač a hlavu zastřihovače (viz video pro How-to), Worx GT2.0 3-in-1 Trimmer lze převést na docela dobrý Edger. Připevněním sestavy kola na bok hlavy zastřihovače můžete snadno „řídit“ Edger v přímé linii pouze jednou rukou.

Pomocí sekačky

Worx navrhuje, že můžete zastřihovač použít jako sekačku, abyste se dostali na těžce přístupná místa, kde by se sekačka na trávu nehodila (například mezi nebo pod keři). K tomu doporučují připojit podpůrné kolo pod bezpečnostním strážcem a používat zastřihovač v přímém pohybu dozadu a dopředu. To funguje. druh. Přední část hlavy zastřihovače udržuje potápění nos. Neobtěžujte se s koly. stačí jej použít jako zastřihovač a to bude dokončit.

Pomocí podpůrných kol

Už jsem již několikrát zmínil kola, ale co přesně jsou? Worx GT2.0 3-in-1 Trimmer/Edger přichází s volitelnou sestavou kola, která má poskytnout podporu, když je nástroj používán. Podpůrná kola snadno sklouzla na kovové desky umístěné na několika místech na hlavě zastřihovače nebo bezpečnostní stráž, včetně praktického místa, kde mohou být uloženy na samotném nástroji, pokud se nepoužívají (dobrý nápad pro ty z nás, kteří mají tendenci ztrácet předměty které nejsou uzamčeny!).

Zatímco podpůrná kola jsou užitečná při používání nástroje jako Edger, dostanou se do cesty pouze při ořezávání nebo sečení. Nástroj je dostatečně lehký, že kola nejsou potřeba pro podporu.

Li-ion dobíjecí baterie

Předchozí verze zastřihovače Worx/Edger měly problémy s výdrží baterie. Výrobce říká, že našli nového poskytovatele baterií, který napravil předchozí problémy a že nová baterie Maxlithium TM s vysokou hustotou má téměř dvojnásobek kapacity předchozích baterií. Po používání zastřihovače po celou sezónu mohu říci, že jsem s baterií neměl problémy. Ve skutečnosti jsem byl schopen oříznout svou (sice malou) vlastnost dvakrát na jeden poplatek.

Pro všechny podrobnosti o baterii si přečtěte naši QA o baterii Worx Maxlithium s Brandonem Martinem, produktem Worx (je to v naší recenzi dmychadla Worxair).

Li-iontová baterie musí být plně nabitá před prvním použitím (není nabitá při nákupu), která může trvat až 12 hodin, když ji poprvé nabijete. Poté by nabíjení mělo trvat jen asi 3 hodiny.

A nikdy, nikdy, nikdy se nepokoušejte „vytlačit veškerou šťávu“ z baterie, když přestane fungovat. To je jistý způsob, jak zabít baterii. Stačí ji na nabíječku a dobijte ji (to je místo, kde se hodí druhá baterie!).

Pokud uložíte zastřihovač do zahradní kůlny nebo na jiném vlhkém místě, budete chtít uložit nabíječku baterií někde jinde. voda nikdy není dobrá věc při jednání s elektřinou.

Worx GT2.0 Trimmer/Edger se snadno přizpůsobí kompaktní velikosti, ideální pro skladování.

Lehká váha

Použil jsem spoustu zastřihovačů a jednou z mých největších stížností je váha. Těžký nástroj se dostane, dobře, těžký a díky tomu je oříznutí nebo hrana mnohem obtížnější. Ale Worx GT2.0 je pouze 5.7 liber. Páni. (Všimněte si, že model 32V váží 6.2 liber.)

Super nastavitelný

Funkce se mi líbí nejvíce na Worx GT2.0 je, jak snadno se přizpůsobí téměř každé představitelné poloze. A to vše bez jakýchkoli nástrojů.

Hlava zastřihovače nakloní 90 stupňů pouze dvěma kliknutími knoflíku otočné hlavy (jedno kliknutí odemkne, sekundu jej zamkne). Žádné točivé momenty na to, aby se přesunulo na polohu.

Délka hřídele (nyní o 2 ”delší než předchozí modely) je plně nastavitelná tak, aby vyhovovala vaší výšce a pomocná rukojeť může být přesunuta do široké škály pozic. Mezi nimi můžete nástroj snadno upravit do perfektní výšky a úhlu použití.

Uživatelé s menšími rukama mohou najít hlavní rukojeť (kde je umístěn spínač zapnutí.

Sestavení Worx GT2.0 Trimmer

Před prvním použitím musí být bezpečnostní stráž připevněna k hlavě zastřihovače s poskytnutým šroubem. Pokyny k tomu nejsou nijak zvlášť jasné, tak si udělejte čas a ujistěte se, že to vypadá těsně před tím, než to dohromady.

Když je upraven na nejmenší velikost, Worx GT2.0 Trimmer/Edger se snadno zapadá do nejpřísnějšího úložného prostoru.

Uložení zastřihovače

Protože The Worx GT2.0 Trimmer/Edger je tak nastavitelný, může být uložen v prostorech, kde jiní oříznutí nemohli. Neustále visí na zdi ve své zahradní kůlně (viz fotografie doprava), kde je z cesty, ale přesto snadno dostupný. Pokud máte omezený úložný prostor, budete tuto funkci milovat.

Návod k použití

Při pohledu na příručku pro pokyny je zcela jasné, že tento zastřihovač/edger je zaměřen na ženy. Všechny kresby ukazují ženu (kompletní s ocasem poníka), která provádí různé úpravy a pomocí nástroje. to vše používá pouze jednu ruku, zatímco na druhé straně je na jejím kyčle umístěna vesele. Vzhledem k lehké hmotnosti, jednoduchým úpravám a snadného použití je to dobrý zastřihovač/edger pro menší jednotlivce. Ale vážně, nedělejme, že pokyny vypadají jako vysávání hospodyňky!

Doporučení

Pokud hledáte lehký, nastavitelný a pohodlný zastřihovač strun, vřele doporučuji Worx GT2.0 Maxlithium 3-in-1 Trimmer/Edger.

Aktualizace dubna 2015: Po dvou letech častého používání je to stále silné. Nebyly problémy s bateriemi, cívky řetězec byly snadné vyměnit a já miluji pohodlí, že nemusím plynout nebo připojit.

Kde to koupit

Je k dispozici u místních maloobchodníků, na webových stránkách Worx a na Amazonu (jako WG160) za méně než 115. Je k dispozici také ve výkonnějším modelu 32V (WG175) a s rychlejší nabíječkou o 1/2 hodiny pro 149.85.

Všimněte si, že 10palcový 18V model (WG150 nebo WG155) již není k dispozici.

Poslední aktualizace na 2023-06-01 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Užil si tuto recenzi?

Pokud se vám tato recenze líbila, zaregistrujte se prosím na naše e-mailové aktualizace pomocí recenzí, článků s návodem a zahradnictví!

Zřeknutí se odpovědnosti. Gpreview by rád poděkoval Worxovi za to, že nám poskytl bezplatný vzorek k přezkoumání. Očekávalo se, že by to byla pozitivní přehled a my jsme nedostali žádnou kompenzaci za jeho psaní. Všechny názory vyjádřené jsou názory autora založené na osobní zkušenosti s použitím produktu.

Vezměte prosím na vědomí, že odkazy Amazonu (a pouze odkazy na Amazon) jsou přidružené odkazy. Pokud se rozhodnete zakoupit produkty prostřednictvím těchto odkazů, Gpreview vytvoří malou provizi (bez dodatečných nákladů na vás), která pomůže podporovat tento web a naše zahradnické recenze produktů. Děkuji!

O autorovi

Monica je zakladatelkou a editorem Gardening Products Review. Měla celoživotní milostnou aféru se zahradnictví a fascinace zahradnickými nástroji. Bylo známo, že rozebírá nástroje, aby viděla, jak fungují, a má tendenci rozbít nástroje při jejich testování v zahradě.

Worx bezdrátový oříznutí plevelů WG154 Recenze: To dodržuje obchodní značku Worx?

Pokud máte menší dvůr a chcete lehký, bezdrátový zastřihovač Worx Wortless Weed Trimmer je perfektní.

Moje hodnocení: 92%

Poznámka editora

Doufám, že se vám líbí produkty, které zde doporučuji! Jen tak víte, pracuji s Amazonem a dalšími přidruženými partnery a mohu být kompenzován z níže uvedených odkazů.

O Worx bezdrátovém zastřihovači plevelů

Worx bezdrátový zastřihovač plevelů používá baterii Maxlithium 20V, která má dobu nabíjení pět hodin a 30 minut doby běhu.

Má nastavitelnou šířku řezání. buď 12 palců nebo 10 palců. Použití nastavení 10 palců také prodlužuje dobu běhu.

Kopat trochu hlouběji:

Je vybaven automatickým jediným řádkem pomocí 0.Krmivo 065 palců a má skládací strážce prostoru, který můžete při oříznutí plevelů zachytit a chránit své květiny.

Lze jej změnit z zastřihovače na Edger při švihnutí spínače a váží ve 4.2lbs. Dodává se s tříletou zárukou a 30denní zárukou zpětného zájmu.

Dobrý

Do návrhu Worx WG154 bylo uvedeno mnoho myšlenek. Ergonomicky je opravdu příjemné použít. Rukojeť může být snadno upravena tak, aby byla pohodlnější a je to přirozené používat, téměř jako by to bylo prodloužení vaší paže!

Slibuji, že je to pravda!

Funkce jako The Flower Guard, které lze vyrazit nahoru a dolů pro ochranu rostlin, funkce, která se změní od oříznutí na Edgera a úpravu šířky řezání, jsou neuvěřitelně snadné a intuitivní použít.

První věc, kterou si o tom všimnete! Váží 4.2 libry a je to asi polovina tak těžká jako vaše normální oříznutí.

Je to tak lehké znamená, že je velmi snadné zvládnout a perfektní, pokud jste starší nebo možná máte méně fyzické síly. Dokonce i jeho použití po delší dobu vám nenechá s malou až žádnou únavou.

Nahoře: Worx WG154 je opravdu pohodlný a ergonomicky navržen

To má dobrý dvojitý zastřihovač šroubovice, který, i když to není tak silné jako některé, je odolný a je třeba ji méně změnit a produkuje pěkný řez trávy.

Automatická linka se krmí celého funguje opravdu dobře (i když existuje několik drobných otázek uvedených níže). a Worx skutečné dokazované cívky na celý život, pokud poskytnete důkaz, že vlastníte produkt Worx. Jediné, co musíte udělat, je platit za dopravu a manipulaci.

Docela dobře správně?

To je překvapivě silné vzhledem k tomu, že je to tak lehké. Nejedná se o náhradu za jedlík s plevelem plynu, ale pokud nechcete, aby se výpary/mastnotu a problémy s tím začaly, je to skvělá volba.

Díky zdroji linky a skutečnosti, že je snadné vás zvládnout, nebude mít problém s tímto dvorem projít většinou plevelů.

Boom. budete to milovat!

Nahoře: Hlava automatického krmení funguje opravdu dobře

To je hezké:

Má nastavitelnou možnost řezání. Stačí uvolnit šroub, otočte řezačku linky a znovu proveďte šroub a můžete změnit šířku řezu z 10 palců na 12 palců nebo naopak.

Mít to v nastavení 10 palců usnadňuje dostat se do těchto složitých míst a celkově vás nechává s lepším řezem a hezčímu trávníku. Mějte na paměti, že řezání šířky 12 palců využívá více energie než šířka 10 palců.

Nakonec to zkontrolujte:

Toto přepínají mezi zastřihovačem a Edgerem opravdu snadno, jen to vezme převrácení spínače a Edger funguje opravdu dobře, dostanete pěknou čistou hranu a je snadné udržet pěknou přímku.

A přichází za opravdu rozumnou cenu!

Není to tak dobré

Celkově to funguje opravdu dobře, ale můj hlavní problém je kolem baterie.

Problém je:

Za prvé, čas běhu není tak dlouhý. asi 30 minut by to nebyl tolik problémem, kdyby to nebylo pro to, že se trvá dlouho nabití. asi pět hodin.

To znamená, že musíte buď oříznout trávník po částech, čekat na dobití baterie, nebo musíte jít na náklady na nákup druhé baterie, takže ji můžete použít, i když na druhé poplatky.

Baterie je velmi špatná ve srovnání s něčím, jako je Ego Power String Trimmer.

Bohužel:

Na rozdíl od některých jeho konkurentů nemá teleskopickou šachtu. Délka hřídele nebude vhodná pro všechny a zejména pokud jste vysoká, ocitnete se nad ní hodně a dostanete se do zad a bolavé kolena z ohýbání dolů.

Funkce automatického krmiva funguje dobře, ale jedna malá chyba je, že pokaždé, když se zastavíte a spustíte zastřihovač automaticky krmí linii obložení a odřízne řetězec, i když to může být správná délka.

To je frustrující.

Cívky, které dostanete, jsou poměrně malé a předem navinuté, takže nemusí nutně trvat tak dlouho a to sloučí.

Čepice cívky je také velmi špatná kvalita a praskliny a velmi snadno se rozbije. ne obrovský problém, ale přesto dráždí.

Nahoře: Worx WG154 nemá teleskopický hřídel.

Na první pohled

Klady

 • Dobře navržený
 • Lehká váha
 • Line Feed funguje opravdu dobře
 • Dobrá zastřihovač
 • Silný
 • Nastavitelná možnost řezání
 • Snadné přepnutí funkčnosti
 • Dobrý Edger
 • Skvělá cena

✘ Nevýhody

 • Špatná výdrž baterie
 • Nabíjení baterie trvá chvilku
 • Žádná teleskopická šachta
 • Automatické krmivo uvolňuje příliš mnoho řádků
 • Špatná čepice cívky