Nejlepší bezdrátový úhel mlýnek Top 7 pod 200 $. Grinder provozovaného úhlu baterie

Úhlové brusky sledují ve stopách mnoha tradičních elektrických nástrojů při řezání šňůry a přechodu na technologii baterie.

Mnoho uživatelů přijímá svobodu bezdrátových strojů a je schopen pracovat kdekoli bez nutnosti potenciálně nebezpečných a nepříjemných prodlužovacích kabelů.

Zatímco pro některé uživatele jsou výdrž baterie a napájení stále významnými bariérami, technologie baterií se rychle zlepšuje a stroje bezdrátové.

Co je to mlýnek na bezdrátový úhel?

Broušení bezdrátových úhlu jsou ruční baterie provozované nástroje používané v široké škále průmyslových odvětví. Tyto všestranné stroje lze nalézt v velké řadě aplikací, od výroby kovů, instalatérství, obchodu, kutilství a mnoho dalších. Poháněné mezipalovanými a rozbíjenými bateriemi, bezdrátové brusky většinou přicházejí ve velikostech 115 a 125 mm, s maximální rychlostí až 9 000 ot / min.

Proč si vybrat bezdrátovou brusku?

Bezdrátové brusky, které jsou poháněny znovu rozbíjenými bateriemi, dávají uživateli větší svobodu a mobilitu, avšak tyto výhody jsou zváženy proti omezenému výkonu a životu využití. Pokud používáte mlýnek po dlouhou dobu najednou, bezdrátové stroje pro vás pravděpodobně nejsou tou správnou volbou. Pokud však pracujete ve vzdálených oblastech, více místech nebo máte jen rychlou práci; bezdrátový stroj vám nabídne jak svobodu, tak praktičnost.

Jaký je rozdíl mezi bezdrátovým a elektrickým brusky?

V závislosti na vaší abrazivní volbě a aplikaci vám elektrická mlýnka poskytne konzistentní a nepřetržité používání a je zvláště vhodná pro aplikaci pro těžký daň.

Výběr správných abrazivních a kvalitních baterií je zásadní pro to, aby se z vaší bezdrátové mlýnky co nejlépe využila. Použití speciálně doporučených abrazivních produktů pomůže prodloužit výdrž baterie a získat nejlepší výsledky ve vaší aplikaci.

Proč je výběr baterie důležitý

Výběr správné baterie pro váš bezdrátový nástroj a požadavky na použití je zásadní pro to, aby se z vaší investice co nejvíce využila. Technologie baterií rychle postupuje a stává se vhodněji vybavena pro těžké požadavky na úhlu brusky. K dispozici jsou tři typy baterie v závislosti na vašich potřebách:

Nickle Cadmium (NICD)

Jedná se o základní baterie a obecně jsou to nejméně nákladné možnosti. Mají tendenci mít dlouhou životnost cyklu, jsou však také těžké a mají nižší kapacitu než jiné baterie pro bezdrátové nástroje.

Nickle Metal Hydride (NIMH)

Batterie mimh jsou dalším krokem z Nickle Cadmium a nabízejí zvýšenou kapacitu (běží 2. 3krát delší na poplatek). Baterie NIMH jsou však mnohem citlivější na teplotu, což může být problém, protože broušení generuje hodně tepla a mohou poškodit nebo bránit výkonu baterie.

Lithium ion (li-ion)

Toto je nejlepší volba na trhu pro váš bezdrátový stroj-jsou to nejvíce varianta lehké váhy a mají nejvyšší výstupní kapacitu. Zatímco lithium-iontové baterie jsou dražší než jejich alternativy založené na niklu, mají mnohem lepší výkon, výkon a trvanlivost.

Je důležité mít na paměti, že bezdrátový úhel mlýnek bude mít různé požadavky na výkon a baterii na jiné bezdrátové nástroje. Například ve srovnání se standardním bezdrátovým cvičením točivý moment potřebný k otočení abrazivního kola při 9 000 ot / min je mnohem větší než kroucená síla nezbytná k otočení vrtného kousku. Pouze se zavedením lithium.iontových baterií mají bezdrátové brusky opravdu na trh jako vážná alternativa k elektrickým úhtickým brusky.

Které abrazivy bych měl použít?

Klíčem k vytěžit maximum z vašeho nástroje pro provoz baterie je zajistit, abyste si vybrali správnou abrazivu pro práci. Tým v Nortonu s mnohaletými zkušenostmi vybral ty nejlepší produkty, aby co nejlépe využili váš bezdrátový stroj. poskytl vám větší energii, větší rychlost a větší přesnost.

Náš nejnovější průvodce vám pomůže vybrat nejlepší abrazivní produkt pro vaši bezdrátovou brusku, bez ohledu na aplikaci, proces nebo materiál, na kterém pracujete. Pro nejběžnější procesní kroky jsou poskytována užitečná doporučení produktu.

Každý produkt v rozsahu byl vyzkoušen a testován našimi odborníky na aplikaci a tříděni do tří hlavních skupin přínosů. Ať už jste venku celý den a chcete, aby vaše baterie byla naposledy tak dlouho, jak je to možné, nebo musíte tuto práci rychle dokončit, máme pro vás produkt. S praktickým průvodcem piktogramem vám každý produkt v této nové brožuře pomůže vytěžit maximum z každé aplikace:

Šetření baterie

Využijte maximum ze svého náboje, s produkty pečlivě vybranými a testovanými pro prodloužení běhu na mlýnku na pravém úhlu.

Získejte více za své peníze, s výběrem abraziv pro váš bateriový stroj vybraný pro svůj dlouhý život.

Rychlá akce

Práce rychleji není těžší, s našimi vybranými abrazivami, které se ukázalo, že tuto práci dokončí v jakémkoli procesu broušení napájeného z baterie.

Seznamte se s Evropským aplikačním inženýrem Norton Paul Gray

Paul je aplikační inženýr s více než 20letými zkušenostmi a jedním z našich odborníků na abrasivy v Nortonu. S pozadím strojního inženýrství má Paul velké znalosti v abrazivech a jejich každodenní použití.

Když se ve jménu Nortonu nevytváří, přináší své odborné znalosti do zemí po celé Evropě, Paul najdete renovace domů, hraje na basovou kytaru ve své kapele a tráví čas se svou rodinou.

Paul zde odpovídá na některé z nejběžnějších otázek kladených na abraziva a bezdrátové brusky:

Mohu použít disky s mini úhlem na svém standardním bezdrátovém stroji?

Ano můžeš. Pomocí adaptéru upravte standardní mini rychlou změnu zálohovací podložky, aby se vešly. Díky jejich malé velikosti a menšímu napájení potřebného ze stroje se mini disky značně prodlužují o výdrži baterie.

Nahradí mlýnek na šňůru můj nástroj?

To opravdu záleží na vašich požadavcích na použití. pokud pravidelně používáte svůj provazovaný nástroj v těžkých aplikacích, odpověď zní pravděpodobně ne, ale to neznamená, že mlýnek na baterii pro vás nebude mít k dispozici. Nemusí to být váš stroj, ale vždy se to hodí

Jak dlouho bych měl očekávat, že moje mlýnek vydrží mezi poplatky?

Závisí to na typu práce, kterou s tím děláte. pokud neustále broudíte těžký materiál, pak vaše baterie nevydrží velmi dlouho (také v závislosti na velikosti typu baterie), ale pokud jste Dělat lehčí práci, používat doporučené disky a nechat baterii chladit mezi použitím, pak získáte mnohem více života na poplatek.

Mohu použít diskrétní hodnocení na 12 250 ot / min na mlýnku, který běží na 9 000?

Ano. spuštění disku při nižší rychlosti, než je jeho maximální kapacita, je dokonale bezpečné (nikdy nepřekročte maximální hodnocenou RPM na disku). Hledejte produkty s bezdrátou ikonou, abyste zjistili, zda jsou doporučeny pro výkon na mlýnku ovládané baterií.

Proč jsou u některých produktů lepší zrna oxidu hliníku než keramika?

Keramická zrna jsou pro vysoce výkonné stroje vysoce výkonné. Brusky poháněné baterií poháněné pravým úhlem běží při nižších rychlostech a generují méně tepla a síly. Proto potřebujete více drobivější zrno se slabší strukturou vazby, jako je oxid hliníku, aby zůstal ostrý a získal rychlý efektivní výsledek.

Potřebuji více než jednu baterii pro svou bezdrátovou brusku?

V ideálním případě ano-vždy je dobré mít zálohu nabitý a připraven k odchodu, takže vás nezachytí na práci.

Pro více informací o Nortonových abrazivních řešeních pro brusky bezdrátových úhlu se podívejte na průvodce Norton nebo kontaktujte místního zástupce Norton.

Jak používat ne tkané abrasivy

Průvodce k tomu, co jsou produkty ne tkaně a jak se používají pro přípravu a dokončení povrchu.

Ultimate SAW Blade Teeth Guide

Průvodce, proč jsou zuby čepele důležité, a může vám pomoci vybrat správnou čepel pro požadovaný povrch.

Místa, o kterých jste nikdy nevěděli, že byly použity abrazivní body

V tomto článku přezkoumáváme některá z nejasnějších míst, o kterých si nemusíte nutně myslet, že by zahrnovala použití namontovaných bodů.

Nejlepší bezdrátový úhel mlýnek Top 7 [do 200]

Hledáte nejlepší bezdrátový úhel mlýnek pod 200 babek? Máme vás zakryté! Dobrý mlýnek na úhlu ole je jedním z nejvšestrannějších ručních nástrojů, které můžete mít v garáži. Bez jednoho se nemůžu dělat, správně?!

Samozřejmě nechcete utrácet královský výkupné, aby získal mlýnek na úhel, takže náš seznam zahrnuje pouze bezdrátové brusky pod 200 babek. Naše top 3 jsou ve srovnávací tabulce níže. stále používáme mlýnek na Milwaukee o dva roky později. stále to silně!

Nejlepší bezdrátový porovnávací tabulka mlýnek

Naše nejlepší bezdrátový úhel mlýnek Top 7

 • Celkově nejlepší mlýnek na úhel: Milwaukee 2780-20 M18 palivo
 • Nejlepší mlýnka na lehký úhel: Dewalt DCG413B 20V Breatherova beztasární úhel brusky
 • Nejlepší mlýnka na úhel pro rozpočet: Makita XAG04Z 18V úhel brusky
 • Milwaukee 2680-20 M18 18V 4 1/2 ″ bezdrátový úhel brusky
 • KIMO 20V beztaskovcestless bezdrátový úhel mlýnky
 • Bosch GWS-45 18V 4-1/2 ″ úhel mlýnek
 • Skil 20V 4-1/2 ″ úhel brusky

Nejlepší bezdrátový úhel mlýnek hloubkových recenzí

Nejlepší bezdrátový úhel mlýnek celkově: Milwaukee 2780-20 M18 palivo

Tato nejlepší bezdrátový úhel mlýnek klade důraz na sílu a dlouhověkost!

Toto je náš osobní favorit. Používáme jej v těžebním prostředí na obřích cvičeních, diggerech a dalších obrovských zemních zařízeních. Nikdy mu chybí rytmus. Už to není hezké a červené, ale tato věc se jen připojí a dělá práci!

Rozhodně náš nejlepší úhel mlýnky všech!

Má bezkartáčový motor, který poskytuje maximální výkon a může mít 10krát delší životnost motoru než konvenční kabelový mlýnek.

Budete rádi, když víte, že tento úhel mlýnek není obrovský nebo objemný, protože váží pouze 5.8 liber. Měří 2.3 x 12.9 x 7.6 palců.

Tento nástroj obsahuje RedLink Plus, což je pokročilý systém elektroniky bezdrátového energetického nástroje.

Má standardní ochranu spojky a přetížení, takže komunikace mezi nástrojem, baterií a nabíječkou obdrží stejnou zprávu.

Na této nejlepší úhlové brusky je také to, že můžete provést všechny změny příslušenství a úpravy strážců na této brusky bez použití nástrojů, jako je klíč pro pomoc.

Nejlepší mlýnek na lehký úhel: Dewalt DCG413B 20V Max Breatherless Cut Off Tool/Grinder

Nejlepší bezdrátový úhel brusky Dewalt poskytuje bezproblémový výkon, který mnoho dalších brusky nemůže nabídnout. Jeho bezkartáčový motor může dodávat až o 57% více runtime než kartáčovaný motor a není zde žádná rychlost zatížení s touto mlýnem.

Při použití působivých maximálně 9 000 otáček za použití může tato bruska rychle dokončit úkoly.

Velmi lehký ve 3.75 liber, průměr 4 ½ palce uzrnných kol pokrývá velké množství prostoru pro projekt broušení.

Tato mlýna je vybavena pádlovým spínačem, kde se brzda aktivuje po uvolnění tohoto přepínače. To rychle zastaví broušení, což je velké plus.

Tento nejlepší mlýnek na úhel má také dlouhou dvoupolodovou rukojeť, což vám dává další pohodlí a pohodlí.

Nejlepší mlýnka na úhel pro rozpočet: Makita XAG04Z 18V LXT Cut-off/Angle Grinder

To, co okamžitě objevíte z nejlepšího uzdravení Makity, je to, že baterie je nabíjena rychlou optimální nabíječkou LXT, která poskytuje až 3krát rychlejší nabíjení než standardní nabíječka baterie Best Angle Grinder baterie.

Běh na lithium-iontové baterii má až o 50% více času běhu ve srovnání se standardní baterií Makita 18 V.

Bezkartáčový motor, který má tento chlap, může mít až o 50% delší životnost než běžné bezdrátové motory Makita.

Technologie automatické změny rychlosti, kterou má mlýnka Makity, může automaticky upravit rychlost a točivý moment během provozu.

Má boční spínač zamykání, gumovou měkkou přilnavost pro pohodlí a třístupňové LED osvětlení, které vám řekne, kolik nabíjení má baterie.

Bezplatný motor z tohoto nejlepšího úhlu, který poskytuje 8 500 ot / min, určitě vyhovuje vašim potřebám, pokud chcete něco udělat rychle.

Milwaukee 2680-20 M18 18V lithium ion 4 1/2 palce

Zdaleka nejlehčí nejlépe bezdrátový úhel mlýnky na tomto seznamu, tento 3.8-liber zázrak brusky přináší obrovskou sílu a rychlost. Tento úhel mlýnek poskytuje maximálně 10 000 ot / min, dává vám kontrolu, kterou potřebujete k provedení i těch nejsložitějších projektů pro kutily.

Má rukojeť s gumovou texturou a plastovou rukojeť 3 polohy, která vám umožní držet brusku téměř jakýmkoli způsobem, který byste chtěli.

Nastavení strážce kol této brusky úhlu dává tomuto nástroji okraj. S upraveným strážcem kol lze přizpůsobit různé předměty, které vyžadují různé úhly řezání.

Nezapomeňme na přepínač pádlo, který usnadňuje aktivaci Milwaukee’s Best Angle Grinder. I když nosíte silné pracovní rukavice, přepínač pádlo vás detekuje.

Líbí se mi, když se elektrické nástroje chovají chytře, ne?

KIMO 20V beztaskovcestless bezdrátový úhel mlýnky

Pokud máte energetický nástroj, který dokáže fungovat více než jedním způsobem, máte v tomto nástroji strážce. Kimo má pěknou prezentaci v tomto nejlepším akumulátoru úhlu, protože získáte 5 řezacích kol a 5 broušení kol.

Tato mlýnka na úhel je navržena tak, aby řezala a mletí materiálů, jako je ocel, dřevo, kámen a dlaždice. Jeho maximální výkon 9 000 ot / min je pro rychlé broušení relace.

Optimalizovaný chladicí systém považuji za chytrý rys této brusky. Umožňující čerstvým venkovním vzduchem ochladit zařízení, bezkartáčový motor se vyvolává, aby při používání generoval menší tření a zahřívání. To znamená, že získáte lepší výkon a delší běh z tohoto nejlepšího mlýnku na úhlu.

Rychlá nabíječka Kimo pro lithium-iontovou baterii tohoto brusky je úžasná, protože bude nabíjet prázdnou baterii již 60 minut!

Bosch GWS18V-45 18V 4-1/2 in. Úhel mlýnek

Snadno přenosná při hmotnosti 4 libry, nejlepší bezdrátový úhel mlýnek Bosch má vynikající čtyřkruhový design, který uživatelům umožňuje správně plnit své povinnosti a zároveň jim dává manévrovatelnost.

Tato mlýnka přináší při používání maximálně 10 000 ot / min, což vám umožňuje rychle provádět aktivitu, když potřebujete. Toto zařízení obsahuje dvoupolodovou rukojeť na straně vibrací, která snižuje únavu uživatele a zajišťuje hladší zážitek z broušení.

Když si koupíte tento nejlepší mlýnek na úhlu, získáte pouze jeden strážce kol, jeden broušený disk a jednu postranní rukojeť. V závislosti na tom, jak často plánujete používat tuto brusku, to může nebo nemusí být problém.

Jasná stránka je, že má plánovaný plán na ochranu nástrojů a 2letý plán nahrazení baterie zdarma.

Guard kola může být jako kousek skládačky. Je nainstalován dozadu a jakmile bude tlačen celou cestu, bude to otáčet do jakéhokoli úhlu, který si přejete.

Skil 20V 4-1/2 palce

S tímto nejlepším bezdrátovým úhlem mlýnky získáte výkonný mnohostranný nástroj. Řezání dlaždic, broušení kovu, broušení, leštění a ostření jsou všechny úkoly, které lze provést s touto bruskou.

Její baterie PWRCORE 20 lithium je speciálně patentovaná baterie, která má pokročilou technologii, která má každou buňku zabalenou chladicím materiálem.

Z tohoto důvodu může mlýnek pracovat až o 25% delší doby a jeho životnost baterie se zdvojnásobí.

Tato mlýnka má také třídlou pozici v poloze, což vám dává flexibilitu v tom, jak tento nástroj používat. Jeho přepínač s duální funkcí se hodí také, protože zabraňuje tomu, aby se odehrávaly jakékoli náhodné začínající podniky, a zamkne se pro rozsáhlé použití.

Skil vytvořil mlýnek na bezdrátový úhel, který probíhá rychle, a dodává maximum 8 500 ot / min v rychlosti motoru, což vám pomůže dokončit úkoly.

Průvodce kupujícím Grinder Best Angle

Úhel mlýnek obvykle není jedním z prvních elektrických nástrojů, na které se obracíte, když potřebujete provést úkol pro účely pro kutily, takže tento průvodce kupujícím je osvěžovanějším kurzem o tom, co očekávat od nejlepšího ubrusu bezdrátového úhlu.

Pro začátek nebudeme odpovídat na žádné hloupé otázky jako „je úhel mlýnky stejně jako řetězová pila?„Protože odpověď na tuto otázku je zřejmá.

Co je to mlýnek na úhel?

Také označovaný jako nástroj pro odříznutí nebo mlýnek na boční nebo disk, úhlový mlýn je energetickým nástrojem, který můžete použít pro mnoho úloh. Broušení, řezání a leštění různých druhů kovových a betonových materiálů tvoří primární funkce úhlové brusky.

Někdy jsou zahrnuty na bruscích úhlu nastavitelných stráží a bočních zavírání pro snadnější provoz. S pomocí speciálního broušeného disku lze jako Sanders použít také některé nejlepší úhlové brusky.

Umístěte to jasně, úhel mlýnek je nezbytným nástrojem, který má v závislosti na projektech pro kutily, které chcete převzít. Pokud máte v garáži ležící listy kovu a chcete z nich vydělat ozdoby na dvoře, pak je čas zavolat nejlepšímu úhlu mlýnky.

Jsou disky mlýnek na úhlu zaměnitelné?

Zde je slovo opatrnosti; Pokud výrobce neznamená konkrétně určitý typ čepele, který lze použít pro její brusku, je pravděpodobné, že bruska tuto čepel nepodporují.

Nyní byste si mohli hrát s bruskou a provést úpravy, abyste šroubovali čepel na místo, ale já bych to nedoporučoval z bezpečnostních důvodů.

Mohu použít 4palcovou čepel na 4.5palcový úhel mlýnky?

Nástroj obou 4 palců i 4.Blades mlýnek na 5 palců není zaměnitelný, alespoň ne v tom smyslu, že to bude užitečné pro vás.

Většina 4.5palcové čepele se nehodí na 4palcovou mlýnku na nejlépe bezdrátový úhel, ai když někteří ano, pravděpodobně to běží příliš rychle a přestane pracovat po dobu. Budete mít lepší čas montáž 4palcových čepelí na 4.5palcové brusky, protože ty často fungují, ale ty čepele jsou příliš malé na to, aby fungovaly tak, jak chcete.

Jak mohu změnit čepel na mém nejlepším uzávěru bezdrátovém úhlu?

Změna čepele na vaší nejlepší bezdrátové úhlové brusky provede jen několik kroků.

 • Prvním krokem je odstranění baterie z mlýnku bez akumulátoru. Nikdy nepřeskočte tento první krok, protože jinak budete vždy riskovat náhodou zapínání brusky a zároveň odstraníte čepel.
 • Druhým krokem je vzít šroubovák a odstranit stráž čepele. Prvním provedením toho budete mít snadnější odstranění čepele samotné. Ne všechny brusci úhlu jsou stejné v designu, takže si vezměte na vědomí, jak jsou všechny části vaší brusky drženy pohromadě.
 • Další krok stiskněte a podržte v tlačítku zámku Blade zámku. Zatímco se toto tlačítko drží, otočte mlýnek vzhůru noha.
 • Pomocí volné ruky otočte kolo. Pokud se kolo otočí, pak je uzamčeno.
 • Pokud se kolo otočí, stiskněte a znovu podržte tlačítko Lock Lock.
 • Kroky čtyři až šest zahrnují vás pomocí klíče k otočení matice pro proti směru hodinových ručiček, pomocí svěráku, aby uvolnil matici Arbor, a nakonec se po odstranění drsné čepele zvednu. Chcete.li to rozbít v jednom smyslu, je to jako opravit rozbité kolo na kole.

Jaké jsou různé typy čepelí pro brusky úhlu?

Jeden typ čepele nemůže provádět každý druh práce, ke kterému chcete při použití úhlové brusky.

V některých smyslech musíte zacházet s mlýnek na úhlu jako nůž švýcarské armády (hej, můžete si přečíst nejlepší nože švýcarské armády, když jste tady!). Když určitý úkol vyžaduje určitý typ čepele, přepnete na tuto čepel.

Broušení čepele

Nejprve máme brusnou čepel. Toto je nejběžnější úhel mlýnek na brusky používané doma, ale používá se minimálně ve stavebních úlohách.

Broušená čepel je jednou z nejsilnějších čepelí a odpovídá tloušťce materiálů, jako je kov. Broušení čepele se často používá pro výrobu kovů a svařování, aby vyhladilo drsné okraje, které vycházejí z svařovacího sezení.

Klapková čepel

Čepel klapky je velmi podobná jako u broušené čepele, přičemž jediným doplňkem této čepele je brusný papír na dně příruby. Pokud jste v tomto způsobu broušení materiálů, je toto připojení brusného papíru ideální.

V případě, že ztratíte brusnou čepel, může čepel klapky fungovat stejně dobře během jakéhokoli postupu broušení.

Řezání čepele

Ve srovnání s broušenou čepelí a čepelí klapky je řezací čepel velmi tenká. Při proříznutí hustých materiálů, jako je kov, používáte řezací čepel kvůli síle a tlaku, který normálně poskytují úhlové brusky.

Kvůli tenké vrstvě řezací čepel zbavuje uživatele v používání velké síly. Pro broušení můžete také použít řezací čepel a může to vyhladit drsné okraje materiálu, pokud ji potřebujete.

Diamantová čepel

Diamantové čepele mají na vnějších okrajích maginé drážky. Diamantová čepel je navržena tak, aby se používala na velmi silném povrchu, jako je kámen, beton a mramorová dlaždice pro zdivo. Drážky jsou navrženy tak, aby zachytily odpor mlýnku na úhlu proti hustým materiálům, které se mohou zdráhat spolupracovat.

Drátěné kolo

V neposlední řadě je to drátěné kolo, které je vyrobeno z nerezové nebo uhlíkové oceli. Používá se k čištění materiálu před zahájením svařovací relace. Kovové povrchy budou vyhlazeny malými dráty, které tvoří tuto čepel.

Může být dřevěná čepel nasazena na úhel mlýnku?

Mnoho úhlu brusců prostě není navrženo tak, aby zvládlo úkoly související s řezáním dřeva.

Pokud si nekoupíte úhlový mlýnek, jako je ten, který Kimo poskytuje, nemůžete jen vynutit mlýnek, aby působil jako nástroj pro řezání dřeva. Čepele úhlu mlýnek mají hlavně řezat a brousit tlusté materiály kvůli intenzitě tlaku.

Přesto však říkáte, že byste mohli mít to štěstí, že byste našli řezací disky pro řezání dřeva, které odpovídá vašemu brusiči! Podívejte se na tyto:

Existují i ​​další elektrické nářadí, které mohou bezpečně a efektivně řezat dřevo. S výjimkou mlýnku na kimo je většina úhlu brusců příliš silná na to, aby správně řezala dřevo.

Jak často bych měl čistit mlýnek?

Je důležité se dobře starat o vaše elektrické nářadí! Jakékoli nástroje, které mohou zašpinit a shromažďovat rzi, jsou nástroje, které se po dlouhé době nespojitelné.

Totéž platí pro nejlepší bezdrátový úhel brusky.

Jak často byste měli vyčistit mlýnek na úhel, závisí na tom, jak často ji plánujete používat. Kolik projektů pro kutily jste seřadili po dobu jednoho týdne, které vyžadují použití mlýnku na úhel?

Obecně byste měli vyčistit mlýnku úhlu hned po jejím použití. Na velké míře byste jej měli vyčistit dvakrát týdně, zejména pokud jej budete často používat po celý týden.

 • Poznámka editora: Toto je zvuková rada ale nikdy nečistíme naše nástroje a pokud získáte kvalitní nástroj, jako je Milwaukee Grinder, nepočítám, že potřebujete. Naše je zakrytá tukem a nejrůznějšími gunk a je to silné, dokonce i po všech těch letech

Jsou bezpečné úhlové brusky?

Úhlové brusky jsou obecně bezpečné elektrické nářadí, ale mohou se stát nebezpečnými, pokud s nimi nebudete opatrní.

Generují jiskry a kdykoli začnete pracovat s jedním, ujistěte se, že vaše pracovní oblast je bez jakýchkoli úlomků a hořlavých materiálů. Oblasti, které mají prach zrna nebo hořlavý akumulace prachu.

Pokud máte v úmyslu nabídnout profesionální službu, která zahrnuje úhlovou brusku, existují bezpečnostní opatření, která budete muset přijmout. Musíte použít správné kolo pro velikost a rychlost brusky.

Před použitím mlýnku na úhel musí být zkontrolován z hlediska trhlin, vad a opotřebení. Všechny nošené disky musí být vyměněny.

Nechte mlýnek dosáhnout plné rychlosti a zahřát se, než ji použijete, a nechte ji po dokončení dokončit ho za zastavení. Pohyby zdravého rozumu, jako jsou tyto, jsou uvedeny v dokumentu OSHA o bezpečnosti brusky úhlu.

Záleží na voltech a zesilovači?

Ne, opravdu na tom nezáleží.

Tady je dlouhá odpověď. Množství voltů, které má nástroj, je uvedeno pouze u nástrojů napájených baterií.

AMPS bude znamenat buď více energie (jinými slovy, síla, kterou se dostanete ze zdi, se rovná voltům vynásobenému zesilovači), nebo méně účinný motor (napájení ze zdi, která pouze generuje teplo, není užitečná).

Protože diskutujeme pouze o bezdrátových bruskách, volty a zesilovače jsou opravdu irelevantní.

Grinder s více volty a zesilovači z něj neznamená, že je lepší mlýnek než ostatní.

Měli byste se zaměřit na nákup brusky, která přitahuje nejméně 5 až 9 ampérů, aby zvládla všechny různé typy kol a příslušenství. Měli byste však zvážit, jak rychle funguje mlýnka úhlu a jak je bezpečná, než se soustředí na jeho sílu.

Co je tedy nejlepší mlýnek?

Rozdělení všeho, pokud jste si museli okamžitě vybrat, který nejlepší brusku úhlu k nákupu.

Nejedná se o nejlevnější mlýnek na tomto seznamu, ale je to nejbezpečnější, nejodolnější a nejflexibilnější mlýnek z nich.

Celkově se nemůžete pokazit s žádným z těchto kótovaných brusky, protože jsou všechny v ceně pod 200, což vaši peněženku potěší!

Autor

Steven je vášnivý zahradník, který miluje kopat díry a starat se o rostliny. Pokud potřebujete radu, jak utvářet svou zahradu a co k ní přidat, zavolejte tomuto chlapi. Když se na svém dvorku nezabývá krmením skupiny stodola. Ať už se jedná o sečení trávníků, oříznutí otravných plevelů nebo obdělávání zahradních skvrn, může vám tento chlap říct domácí výhody práce na zahradě doma. Zobrazit všechny příspěvky

Spolehněte se na mlýnek na kvalitu úhlu pro řezání, broušení, řezbu a řadu dalších úkolů.

Autor: Timothy Dale a Tom Scalisi | Aktualizováno 20. května 2022 11:08

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Úhlové brusky jsou všestranné elektrické nářadí, které zvládnou řadu projektů, jako je řezání železné trubky, které nahradí vadný ventil, řezba dřeva do řemeslného nábytku, řezání dlaždic pro backsplash a odstranění spárování z dlaždic.

Výměnné rotující disky. některé vyrobené pro řezání a další s abrazivní hranou pro broušení. mohou být vyměněny na základě aplikace. Pro bezpečnost sedí stráž mezi diskem a popisem pro ochranu operátora.

Pokud jste připraveni přidat tento nástroj do své sbírky, přečtěte si další informace o jeho schopnostech a co hledat v nejlepším úhlu brusky. Každý z nejlepších tipů níže byl vybrán po hloubkovém přezkumu trhu a důkladné prověrky produktu.

 • Nejlepší celkově: Makita XAG04Z 18V LXT bezdrátový mlýn
 • Nejlepší rozpočet: Metabo HPT 4.5-in 6.2-ampérová mlýnka
 • Upgrade výběr: Dewalt 20V max xr bez kartáčovače/mlýnek
 • Nejlepší šňůra: Nástroj Grinder Grinder Porter-Cable, 4-1/2 palce (PC750AG)
 • Nejlepší světelná služba: Nástroj Grinder Grinder Black Decker, 4-1/2 palce (BDEG400)
 • Nejlepší těžká služba: Dewalt Angle Grinder Tool, 4-1/2-inch (DWE402)

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího úhlu brusky

Před kliknutím na „Přidat do košíku“ je několik věcí, které je třeba porozumět. Nejlepší úhlové brusky mohou mít jedinečné rysy, různé zdroje energie a některé by se jednoduše mohly lépe hodit pro podrobnosti. Následující body stojí za zvážení při nakupování kvalitní mlýnek.

Velikost disku

Úhlové brusky přicházejí ve velikostech, označené číslem, které odkazuje na maximální průměr broušení nebo disku, který zvládne. Pro většinu projektů pro kutily, 4-, 4.5- nebo 5palcový disk bude stačit. Ve skutečnosti jsou tyto kompaktní velikosti a hmotnosti ideální pro kutilství, protože větší disky se mohou stát těžkými nebo únavnými.

Větší disky (až 9 palců) se běžně používají v průmyslových situacích odborníky, kteří proříznou silné kousky materiálu. Jak se disk zvětšuje, samotná mlýnka musí být větší, aby zvládla řeznou sílu. To se promítá do těžšího nástroje, který pravděpodobně způsobí únavu rukou dříve, než použití malého mlýnku.

Zdroj energie

Úhlové brusky jsou k dispozici jako kabelové modely (které se připojují k elektrickému zásuvce) a bezdrátové (které používají baterii).

 • Cordované brusky obvykle generují více energie na konzistentní úrovni kvůli přímému připojení k výstupu. Ale kabelové modely omezují uživatele na fyzické umístění a omezují rozsah bez prodlužovacího kabelu. Šňůry mohou být také nebezpečím zakopnutí, a proto je obtěžování při práci na projektu.
 • Obvykle bezdrátové brusky postrádají naprostou sílu jejich protějšků. A funkčnost závisí na kapacitě baterie, takže mrtvá baterie by mohla znamenat prostoje uprostřed projektu. Na druhou stranu, bezdrátové úhlové brusky nabízejí bezproblémovou mobilitu a jsou lepší pro použití v těsných prostorech.

Rychlost

Rychlost brusky úhlu se měří při revolucích za minutu (RPM). Rychlosti se obvykle pohybují mezi 5 000 a 10 000 ot / min, i když některé velmi robustní brusky dosahují až 12 000 ot / min. Mějte však na paměti, že hodnocení RPM je za podmínek „bez zatížení“, což znamená, že disk nic neříká nebo brouší, jen se točí ve vzduchu. Jakmile disk řezá nebo brouší, tato rychlost se výrazně sníží.

Je zřejmé, že čím vyšší je RPM, tím snazší a rychleji může nástroj proříznout cílový materiál. Ale disk se také stává teplejším při vyšších rychlostech a může být zranitelný vůči prasknutí. riziko zranění. Nezapomeňte použít správný disk pro úlohu a poznamenejte si maximální podporovanou rychlost označenou na disku. Například, diskutovaný na 7 500 ot / min, který běží rychleji.

Napětí/proud

Úhlové brusky měří výkon výkonu ve voltech (V) a ampérech (AMPS). Adbedbrezové brusky bezdrátových úhlu používají volty k měření napájení dostupného z jejich baterie, přičemž většina bezdrátových modelů pomocí 18-voltových nebo 20-voltových baterií a odlehlých hodnot v rozmezí od 7.5 voltů na 24 voltů. „Kouzelné číslo“ ve většině bezdrátových elektrických nástrojů je 18 voltů až 20 voltů a nabízí nejlepší kombinaci cenové a funkčnosti.

Odečty napětí na grinderech s kabelovém úhlu označují pouze to, zda je lze použít s vývodem 120 V nebo 220 V. Nakupující mohou posoudit výkonový potenciál kabelových modelů kontrolou amperage, které se pohybuje od 5 amps do 15 ampérů. Větší disky budou vyžadovat větší výstup, takže pro mlýnek na 7 nebo 9 palců očekávejte, že bude mít vyšší výkon výkonnosti.

Strážce rukou

Chránič na úhlové brusky je klíčovým bezpečnostním opatřením, které pokrývá polovinu disku. Jeho účelem je chránit ruce uživatele, zabránit jiskrům a troskám v létání směrem k uživateli a chránit povrchy před poškozením při použití brusky v těsných prostorech.

Některé úhlové brusky mají pohyblivou stráž a jiné mají pevnou stráž. Movivatelná možnost je populárnější, protože umožňuje použití levé nebo pravé ruky a může se přizpůsobit tak, aby lépe chránilo uživatele před létajícími zbytky. Pokud se však ponecháte, může pohyblivý strážce spadnout z jednotky. Pevné stráže jsou robustnější a nehrozí žádné riziko, že by s mlýnkem přicházeli.

Jemný začátek

Protože úhlové brusky jsou rychlé, výkonné nástroje, mohou se trochu popíjet po zapnutí. To platí zejména, pokud je broušení velké a těžké. Voření z motoru může mít za následek skákání brusky úhlu v rukou uživatele, což potenciálně způsobuje vážné zranění.

Pro boj proti zpětnému ránu, technologie soft-start snižuje výstup na motor nejprve a pomalu se zvyšuje, dokud se mlýnek na úhlu nedotkne na rychlost. Tato škrticí kontrola nad výkonem zabraňuje vzpamatování úhlu při spuštění, zvyšuje bezpečnost a zároveň snižuje náraz na ruce a zápěstí uživatele.

Tipy pro nákup a použití úhlové mlýnky

Při výběru a použití úhlové brusky mějte na paměti tyto tipy.

 • Nejběžnější projekty pro kutily, ve kterých se bude používat mlýnek na úhel. jako je řezání dlaždic nebo potrubí, kovo, nebo odstranění spárovacích hmot a malty. zřídka vyžaduje více než 4.5palcová bruska.
 • Probíhající vibrace úhlové brusky mohou způsobit to, co se nazývá syndrom vibrací ručního ramene (HAVS), se symptomy včetně bolesti a pocitů nachlazení v prstech uživatele, ztrátu síly přilnavosti a ztrátu pocitu v prstech a rukou. Úhel mlýnky s polstrovaným nebo vibracem absorpčním materiálem na rukojeti může chránit ruce před pokračujícími vibracemi.
 • Při broušení vždy noste osobní ochranné zařízení (OOP) včetně bezpečnostních brýlí/brýlí, ochrany sluchu a ochrany respirací.
 • Před použitím zkontrolujte mlýn. Disky a stráže se mohou mezi použití uvolnit. Utáhněte je před připojením napájecího mlýnku na úhel.

Naše nejlepší tipy

Zatímco všechny tyto informace o nejlepších úhlové brusky by měly být užitečné při nakupování, ve skutečnosti není náhrada za praktické testování. Tom měl to potěšení, že během nedávného projektu zpracování kovů osobně provedl všechny následující úhlové brusky.

Každý z recenzovaných modelů složil naše testy a splnil naše standardy (viz „Jak jsme testovali“, níže), ačkoli Tom našel některé modely lépe pro konkrétní úkoly než jiné. Všimněte si, že všechny následující modely mají pohyblivé stráže a rukojeti šroubování.

Makita XAG04Z 18V LXT bezdrátová mlýn

Makita XAG04Z stojí za to zkontrolovat kdokoli, kdo hledá nejlepší výkon bezdrátového úhlu. Tato horní mlýnka s nejvyšším hodnocením má nejvyšší rychlost 8 500 ot / min díky jeho bezkartáčovému motoru a 18-voltové lithium-iontové baterii. Zvládne to 4.Disky 5- a 5 palců.

Zjistili jsme, že XAG04Z je vynikající pro práci. I když se to nebude chlubit nejvyšší rychlostí, automatické nastavení rychlosti jí umožnilo udržovat rychlost během tvrdých řezů a mletí. Všimli jsme si velmi málo vibrací díky gumové nadměrné přilnavosti a rukojeti a přepínač se ukázal jako obrovský plus.

Jediné nevýhody, které vidím: Sestavení dvoudílného podávání bylo trochu trapné a bylo by hezké, kdyby nástroj přišel s baterií a nabíječkou.

Specifikace produktu

 • Automaticky nastaví nastavení rychlosti a točivého momentu
 • Pomalý start brání skákání nástroje
 • Přepínač uzamčení
 • Velmi málo znatelných vibrací

Získejte mlýnku Makita Angle na Amazonu, Walmart, Home Depot a Ace Hardware.

Metabo HPT 4.5-in 6.2-ampérová mlýnka

Pokud jde o projekty a rozpočty pro kutily, ne každý si může pokaždé dovolit špičkové nástroje. Takže ti, kteří doufají, že ušetří hotovost a stále dostanou kvalitní brusku. Používá 4.5palcové disky, má 6.2-amp motor a točí se při až 10 000 ot / min.

Toto je jeden z nejlepších 4.Možnosti mlýnku na 5 palců pro peníze a užitečnost Metabo HPT byla poněkud překvapením. Líbilo se mi, jak kompaktní a lehké to bylo v mé ruce. Umístění spínače napájení je velmi pohodlné, zejména během řezání.

Funkce uzamčení mi umožnila nakopat a nechat ji dál-velmi užitečné v mém projektu. Moje jediná stížnost je, že Metabo HPT postrádá sílu jiných modelů a 6.Zdálo se, že motor 2-amp se zdálo, že by se mohl během celodenního používání přehřát.

Specifikace produktu

 • Přepínač uzamčení pro dlouhé použití
 • Lehký úhel mlýnky (pouze 4 libry)
 • Nejkompaktnější ze všech testovaných brusky
 • Trochu chybí moci ve srovnání s jinými modely
 • 6.Motor 2-amp není ideální pro celodenní použití

Získejte mlýnek na úhlu metabo na Amazonu a na Lowe’s.

Dewalt 20V Max XR bez kartáčovače/mlýnek

Dewalt’s 20V max xr bez kartáčovače/mlýnek na mlýnek na mlýnek. Tento bezdrátový model využívá sestavu Max XR značky a jeho bezkalátová motor se točí 4.5palcové disky až 9 000 ot / min.

Moje zkušenost s tímto modelem Dewalt byla přesně tak, jak jsem očekával: skvělá přenositelnost a skutečně vynikající síla. Udělal to krátkou práci řezání a broušení, bez šňůry, aby se dostal do cesty. Přilnavost a rukojeť má silnou gumu, udržuje vibrace a únavu na minimum.

Bezpečnostní prvky jsou určitě plus: elektronická brzda zastavila disk do 2 sekund (jiné modely mohou trvat až 10 sekund) a jednoduše vědí, že dojde k důvěře v brzd.

Specifikace produktu

 • Bezpečnost zahrnuje dvoustupňovou spoušť, elektronickou brzdu a brzdu
 • Vynikající ergonomie a anti-vibrace
 • Spousta energie

Získejte dewalt úhlový mlýnek na Amazon, Walmart a Lowe’s. Zkontrolujte zrekonstruovaný dewalt na Amazonu.

Nástroj Grinder Grinder Porter-Cable, 4-1/2 palce (PC750AG)

Tento produkt Porter-Cable je jednou z nejvyšších možností brusky úhlu pro spolehlivý výkon. Tento model má těžkopád 7.Motor 5-amp, který točí A 4.5palcový disk při rychlostech až 10 000 ot / min, což poskytuje spoustu rychlosti a energie pro použití dílny.

Porter-Cable Grinder se cítil opravdu ve svém prvku na mém kovoobráběcím projektu, manipulaci se střihy a pěkně mletí. I když to nemá nejvíce moc ve srovnání s ostatními na našem seznamu, je to docela blízko. Je to také jeden z jediných brusky, které mají tradiční spouštěcí přepínač, který jsem cítil, že je snadno použitelný a intuitivnější než většina. Také se mi opravdu líbila nejvyšší pozice pro připevnění držadla, protože to může být řezání mnohem zvládnutelné.

Jedinou negativním, který stojí za zmínku, je, že kontrola vibrací není špičková, takže ačkoli to může trvat celodenní použití, ruce a zápěstí uživatele by mohly unavit.

Specifikace produktu

 • Pozice rukojeti s nejvyšším namontovanou
 • Pohodlný přepínač spouště
 • 7.Motor 5-amp má dostatek energie

Získejte Porter-Cable Angle Grinder na Amazon, Walmart a Lowe’s.

Nástroj Grinder Angle Black Decker, 4-1/2 palce

Pokud hledáte nejlepší mlýnek na úhlu pro řezbu dřeva, broušení, odstraňování spáry a další projekty lehkého agentury, může být nástroj Black Decker’s Angle Grinder nástroj. Tento cenově dostupný model je vybaven 6-ampérem, který produkuje až 10 000 ot / min rychlosti a je kompatibilní se 4.5palcová broušení a řezání kol.

Black Decker prodává tento model na uživatelích Light-Duty, a tam vyniká. Tento velmi cenově dostupný model je snadno použitelný, částečně díky svému spouštěči. Systém montážního systému tří pozic funguje pro spoustu scénářů, jako je řezání a broušení v neobvyklých úhlech. Jen neočekávejte, že černý decker bude zpracovávat těžkopádné úlohy, jako jsou projekty velkého kovu po dlouhou dobu, protože má pouze 6-ampisový motor.

Specifikace produktu

 • Spousta schopností za cenu
 • Tříhopoziční rukojeť, včetně horního hor
 • Spouštěcí zámky do pozice

Získejte mlýnek na úhlu Black Decker na Amazon, Walmart, Home Depot, Lowe’s a Ace Hardware. Zkontrolujte zrekonstruovaný černý decker na Amazonu.

Nástroj Grinder Angle Dewalt, 4-1/2-palcový (DWE402)

Projekty s těžkými lidmi, jako je svařování výroby a řezání. Tento statný stroj má 11-amp motor a otočí se 4.5palcová broušení a řezání kol při rychlostech až 11 000 ot / min.

Zjistil jsem, že DWE402 je ideální mlýnka pro mou práci, i když ne každý bude potřebovat její schopnosti a vysokorychlostní schopnosti. Prořízl úhel železa rychleji než kterýkoli jiný mlýnek a udělal krátkou práci mých velkých, hrudkových, amatérských stupňů (i když je to určitě nástroj pro třídy a tlačítko pro zvyšování rychlosti na základně rukojeti hodně pomohlo).

I když se jedná o jeden z nejlepších brousů s proměnným úhlem rychlosti, ani ovládání vibrací DWE402, ani jeho přilnavost nevěda.

Specifikace produktu

 • Schopnost pro-stupeň
 • Velmi rychlý a silný
 • Vysoce aperage motor pro těžkopádné práce

Získejte dewalt úhlový mlýnek na Amazon, Walmart a Lowe’s.

Náš verdikt

S ohledem na přenositelnost a sílu je Makita XAG04Z skvělou volbou pro téměř jakýkoli domácí díl. A pro ty, kteří potřebují nejlepší úhel mlýnky pro řezání kovu a dalších těžkých svarových materiálů, má Dewalt DWE402 výkon a rychlost, aby odpovídala.

Jak jsme testovali nejlepší brusky úhlu

Někdy mám nejlepší práci na světě. Už několik měsíců jsem měl na svém talíři projekt (stavět svařovací vozík), a tak se to stal ideálním projektem pro testování těchto horních úhlu brusců. Pro každý model jsem použil stejnou sadu řezných a broušení.

Použil jsem každou mlýnek k proříznutí úhlu železa a přepínání brusky mezi každým řezem, dokud jsem se necítil pohodlně se silnými a slabými stránkami každého modelu. Zaznamenal jsem, že řezáte všechny kousky pro svařovací vozík, abych zjistil, jak dlouho trvalo každý střih a jak snadné to bylo použít. Po odříznutí všech kusů jsem svařoval vozík dohromady (poněkud těžce rukou přiznávám, protože je to už několik let, co jsem naposledy svařoval).

S těmi velkými, statnými svary, které jsem mohl oslovit, jsem použil každou mlýnek, abych je srazil, aby se splatil. Opět jsem si všiml snadného použití a manipulace. Nakonec jsem měl vše, co jsem potřeboval pro tyto recenze poctivé mlýnky na úhlu. stejně jako vozík pro mého nového svářeče.

Nakupování použitého nebo zrekonstruovaného úhtního brusky

Historicky by většina lidí zvážila myšlenku utrácet dobré peníze za použitý nebo z druhé ruky, ale dnešní zrekonstruované modely nejsou pochybným vybavením nalezeným při prodeji sousedního dvora. Renomovaní výrobci a maloobchodníci již nějakou dobu nabízejí renomovaní nebo obnovené produkty, jako jsou úhlové brusky vedle nových modelů.

Myšlenka je taková, že když je možná komerčně životaschopná oprava, sníží se na odpad. což je vždy dobrá věc. Může také nabídnout kupujícím příležitost získat produkty, které by jinak mohly být mimo jejich rozpočet.

Neměly by to být nástroje, které byly poraženy k smrti po dobu 364 dnů a vráceny v den, kdy záruka vyprší. Je pravda, že často byli vyzkoušeni jiným kupujícím, ale budou vráceni v relativně krátkém zpátečním okně. Jindy by to mohly být nástroje poškozené při tranzitu nebo ve skladu.

Stejně tak jsou zrekonstruované brusky úhlu dobré? Podle našeho názoru ano. Existuje každá šance, že by mohli představovat skutečnou smlouvu. Na Amazonu a Walmartu jsou mimo jiné některé zajímavé nabídky na zrekonstruovaných nebo obnovených úhel. Je však zapotřebí péče a zdravého rozumu.

 • Určete typ mlýnku na úhlu, který chcete jako první. Podívejte se na nové modely. Pak se podívejte, co můžete získat na renovovaném trhu, který se blíží těmto specifikacím.
 • Udržujte pevnou opěrku svého rozpočtu. Je snadné se unést. Myšlenka je zde ušetřit peníze nebo získat lepší hodnotu.
 • Měli byste hledat značné snížení nákladů. Pokud úspora ušetří pouze 10 procent nebo 15 procent, může být lepší koupit nové. Ujistěte se, že přesně víte, co je zahrnuto. Bezdrátové nástroje často nezahrnují například baterii ani nabíječku.
 • Než si objednáte, nezapomeňte zkontrolovat záruku a vrácení. Nedělejte předpoklady, i když jste již dříve koupili od maloobchodníka.

I když jsou zrekonstruovány, rekonstruované nebo obnovené nástroje často vynikající, vždy existuje šance, že by to mohlo být chláp. Koupit z renomovaného zdroje. Jakmile dorazí, zkontrolujte mlýnek na úhel, takže pokud máte problém, můžete získat peníze zpět.

Časté časté

I s dostatečným pozadím na nejlepších úhlu bruscích můžete mít několik dalších otázek. Zde odpovídáme na některé z nejběžnějších dotazů o brusky úhlu, takže zkontrolujte níže uvedené informace, které potřebujete.

Otázka: K jakým druhu úkolů mohu použít úhel mlýnku?

Nejběžnější využití úhlových brusky je kovová broušení a řezání, jako je ocel pro svařování nebo kovové potrubí. Jsou však také užitečné pro řezbářství, refinischovu a další projekty. Někteří faréři je dokonce používají k oříznutí kopyta.

Otázka: Jak funguje mlýnek na úhel?

Po připojení správného disku pro úlohu podržte úhlový mlýnek ve dvou rukou pro bezpečnost a zabezpečení (počáteční točivý moment nástroje způsobí, že skočí). Stiskněte spoušť dolů nebo stiskněte spínač napájení a disk začne otáčet. Přesuňte mlýnku, dokud rotující disk nekontaktuje materiál, který chcete řezat.

Po dokončení uvolněte spoušť nebo vypněte tlačítko napájení a počkejte, až se disk přestane úplně otáčet před umístěním na bezpečné místo, a mějte na paměti, že disk je stále horký kvůli tření způsobenému během operace. Odpojte napájecí kabel nebo odpojte baterii a nechte nástroj vychladnout.

Otázka: Kolik stojí mlýnek na úhel?

Úhel mlýnek se může pohybovat v ceně od pouhých 30 do 200, i když je běžnější, že tyto nástroje stojí asi 80 až 100.

Otázka: Jak naříznete kov s mlýnkem úhlu?

Použijte kovový řezací disk na úhlové brusky pro proříznutí olova, železa, mědi a dalších kovů bez problému. Otočné plátky čepele snadno přes kov, ale je důležité nosit bezpečnostní brýle a rukavice, protože během procesu broušení se vyrábí značné množství jisker.

Otázka: Jak narazíte dlaždice s dlažkou úhlu?

Úhel mlýnky vybavené zděnými disky lze použít k proříznutí dlažebních kamenů bez velkých potíží. Změřte a označte, kde chcete snížit finišer, poté jej umístit na pracovní stůl. Zapněte mlýnku a začněte pomalu nakrájet na dlažbu. Jakmile jste spustili řez, bude snazší přesně dokončit proříznutí skrz dlažbu.

Otázka: Jak se mění disky na úhlové brusky?

Nejprve odpojte mlýnek nebo odstraňte baterii. Poté vyjměte matici, která drží disk na místě, pomocí továrního klíče zahrnutého s mlýnkem úhlu. Vyměňte disk a utáhněte šroub ořechů pomocí továrního klíče.

Otázka: Jak mohu odstranit disk pomocí Vise Grips?

Disky brusky jsou zajištěny specializovanou maticí, která je obvykle zpřísněna nebo odstraněna přiloženým klíčem. Pokud však ztratíte klíč, matice může být stále odstraněna sadou svěráků. Jednoduše utáhněte zlozrak.

Otázka: Jak správně recyklujete mlýnku na starý úhel?

Místo toho, abyste hodili svůj starý úhel mlýnky do koše, vezměte ji na lokální místo pro recyklaci elektroniky. Obvykle bude mít obec nebo město program pro recyklaci elektronických nástrojů a dalších zařízení, i když některé obchody s vylepšením domů, jako je Home Depot, také nabízejí programy recyklace nástrojů.

Nedovolte, aby prodlužovací šňůra přivázala vaše brusné úlohy na jedno místo, když jsou nejlepší bezdrátové úhlové brusky na úkol.

Tom Scalisi | Aktualizováno 27. dubna 2022 15:37

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Ať už je to pro pohodlí pracovního prostoru bez šňůry nebo proto, že na dokladu je můstka mimo síť, jsou bezdrátové úhlové brusky. Tyto nástroje obsahují těžkopádné baterie, které napájí vysokorychlostní motory, roztočila se broušená kola nebo nařízli kovové zásoby na délku. Broušení je však tvrdá práce a pouze ty nejlepší bezdrátové úhlové brusky dokážou dokončit práci.

Pokračujte ve čtení a dozvíte se více o brusky úhlu a úvahách, které je třeba mít na paměti při výběru nejlepšího modelu.

 • Nejlepší celkově: Makita XAG04Z 18V LXT LITHIUM-ION CHREBREBLESS
 • Nejlepší třesk pro Buck: Ryobi 18 One 18V bezdrátový 4-1/2 in. Kit mlýnek
 • Upgrade výběr: Dewalt 20V Max Angle Grinder Tool Kit
 • Nejlepší těžká služba: Milwaukee M18 palivo s 18 V akumulátorem
 • Nejlepší lehká služba: Craftsman V20 Angle Grinder, malá, 4-1/2-palcová
 • Nejlepší sada: Kimo 20V bezdrátová bruska
 • Nejlepší nejvyšší rychlost: Ridgid 18-voltový oktanový bezdrátový. Úhel mlýnek
 • Nejlepší lehká váha: Metabo HPT Angle Grinder | 4-1/2 palce

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího ubrusu bezdrátového úhlu

Před výběrem brusky je nejlepší se dozvědět o charakteristikách nejlepšího bezdrátového úhlu. Následující oddíly zahrnují některé z nejlepších „potřebných vítězů“ při výběru nejlepšího uzlu bezdrátového úhlu pro workshop, konkrétní projekt nebo řadu dalších použití. Při porovnávání modelů mějte na paměti tyto vlastnosti.

Motor

V bezdrátovém úhlu brusky. a všechny elektrické nářadí. manipulaci produkují dva typy motorů: kartáčovaný a bezmastně. Kartáčované motory byly asi déle, zatímco bezkartáčové motory jsou víceméně novou školou elektrických motorů.

Kartáčové motory vyžadují více údržby než bezkartáčové motory a kvůli jejich designu jsou obecně méně energeticky účinné. Jsou však také levnější než bezkartáčové motory, takže mnoho lidí je preferuje.

Beztáčkové motory vyžadují menší údržbu a mají složité na palubě elektronických ovládacích prvků, aby modulovaly jejich výstup. Tyto motory nabízejí více energie a zlepšenou energetickou účinnost, ale stojí více než kartáčované varianty.

S jakým motorem jít závisí na uživateli. Pro ty, kterým nevadí, výměnu štětců každých pár let a raději ušetří peníze, jsou kartáčované motory dobrou volbou. DIYers, kteří chtějí co nejvíce síly a efektivitu, kterou mohou získat.

Síla a rychlost

K dokončení úlohy musí mít mlýnky bez akumulátoru a rychlosti. Napájení je obvykle určeno výstupem baterie. Modely, které používají 18-voltové nebo 20-voltové baterie, nabízejí více energie než ty, které používají 9-voltové nebo 12-voltové baterie, což jim umožňuje zvládnout těžší úkoly, jako je řezání kovů nebo broušení svarů.

Rychlost je také faktorem. Úhlové brusky, které nabízejí 8 500 až 10 000 ot / min, jsou nejvšestrannější. Rychlosti v tomto rozsahu umožňují uživateli rychle proříznout kov a brousit svary. Některé modely mají dokonce variabilní rychlosti, což umožňuje uživateli modulovat využití baterie a přitom udržovat kovový a broušený diskový chladič.

baterie

Broušení bezdrátových úhlu využívají hodně energie, takže musí mít baterie, které mohou vyhovovat jejich potřebám. Baterie, které mohou poskytnout 4.0-ampérová hodina, 5.0-ampodnictví, nebo dokonce 8.0 amp-hodinové je často nejlepší, protože mohou brusič pohánět dlouho předtím, než si vyžadují dobití. Některé soupravy přicházejí se dvěma bateriemi, což umožňuje uživateli vyměnit mezi ně, když zemře baterie.

DIYers investované do značky konkrétního bezdrátového energetického nástroje již mohou mít spoustu baterií. Možná budou chtít koupit „holý nástroj“ úhlový mlýnek, který používá stejné baterie. Tyto brusky, které jsou k dispozici za nižší cenu.

Hmotnost a ergonomický design

Některé bezdrátové úhlové brusky váží méně než 5 liber (bez baterie), což znamená, že je uživatel pohodlně drží a manipuluje s nimi po delší dobu.

Broušení úhlu někdy mají nadměrně měsíce gumové rukojeti, aby se snížilo množství vibrací, které uživatel cítí. Vícepolojové úchyty dávají uživateli schopnost držet brusku v nejpohodlnější a nejbezpečnější poloze pro každý úkol.

Velikost disku

Broušení bezdrátových úhlu obvykle přicházejí se 4.5palcové disky, které jsou pro většinu úkolů všestranné a zároveň jsou dostatečně malé, aby se mlýnek rychle otáčel. Mohou nakrájet kovové zásoby, úhel železa a plechový kov, stejně jako zploštělé svary a písečné barvy.

Některé modely zvládnou větší disky v rozsahu 5 palců. Tyto modely jsou obvykle bezhrubé a mají pokročilé elektronické systémy, které modulují rychlost a výkon. Jsou však často dražší než 4.5palcové modely disků.

Úpravy bez nástrojů

Broušení často vyžaduje měnící se úhly, rukojeti a dokonce i rychlosti, takže schopnost provádět rychlé úpravy pomáhá produkční rychlosti. Z tohoto důvodu nabízí mnoho bezdrátových úhlu úhlu úpravy bez nástrojů.

Při změně úhlu brusky je často nutné upravit štít tak, aby se dostal z cesty a chránil uživatele. Mnoho modelů má malé karty, které může uživatel otevřen pro usnadnění tohoto nastavení.

Mnoho nástrojů umožňuje uživatelům upravit rychlost pomocí ciferníku nebo tlačítka, což jim umožňuje pečlivě pracovat a vyhnout se přehřátí kovu. To také způsobuje, že broušení a řezání kol vydrží déle.

Další funkce a příslušenství

Zatímco tyto oddíly se zabývají většinou důležitých funkcí, které je třeba zvážit, několik dalších charakteristik a příslušenství, které je třeba zvážit, zahrnují:

 • Bezpečnostní prvky, jako jsou dvoustupňové spouštěče, elektronické brzdy a brzdy zpětného rázu, pomáhají udržet uživatele v bezpečí.
 • Soupravy příslušenství přicházejí s určitými bezdrátovými úhlovými brusky, které zahrnují broušení a řezání kol, stejně jako broušení a dokonce i drátěná kola.
 • K dispozici jsou také tašky a pouzdra, což uživatelům umožňuje bezpečně ukládat jejich bezdrátové úhlové brusky, když se nepoužívají, a přepravujte je do projektu.

Naše nejlepší tipy

Abychom usnadnili nakupování, následující seznam obsahuje některé z nejlepších modelů na trhu v jejich příslušných kategoriích. Při porovnávání mletků bezdrátových úhel mějte na paměti tyto nejvyšší úvahy.

Makita XAG04Z 18V LXT LITHIUM-ION CHREBREBLESS

DIYers a profesionálové, kteří hledají všestrannou vysoce kvalitní bezdrátový úhel mlýnek. Vysoká rychlost 8 500 ot / min z tohoto bezhrubku znamená, že může rychle řezat a brousit. I když to nepřichází s baterií nebo nabíječkou, snížená cena může učinit dobrou volbou pro ty, kteří již vlastní některé z 18-voltových bateriových nástrojů značky.

Tato mlýnka s variabilním úhlem rychlosti je vybavena nastavitelným strážcem bez tok a také spouštěcí spoušť aktivovaný palcem, který se kombinuje, aby pomohl uživatelům rychle a bezpečně pracovat v různých úhlech. Tento model obsahuje elektronický systém zpětné vazby, který pomáhá smysluplným a regulaci rychlostí, stejně jako přehnanou gumovou rukojetí a rukojeť s více polohami.

Specifikace produktu

 • Elektronický systém zpětné vazby
 • Nastavení strážce toolless
 • Dvoustupňový spoušť
 • Bezkartáčový motor

Získejte mlýn bezdrátového úhlu Makita na Amazonu nebo Home Depot.

Ryobi 18 One 18V bezdrátový 4-1/2 in. Kit mlýnek

Nadějné kovové pracovníci, kteří raději nevyfukují celý svůj rozpočet na mlýnek na úhlu. Tato mlýnka bez akumulátoru 18V používá populární linii baterie značky, a přestože přichází s relativně malým 1.5-amph-hodinovou baterii, přijímá mnohem větší baterie.

Tento model obsahuje bezstarostnou strážce čepele a také dvoustupňový spoušť pro bezpečnost. Dodává se s rukojetí tří polohy, která umožňuje pohodlné manipulaci a gumovou přilnavost ke snížení vibrací a zlepšení kontroly. Má nejvyšší rychlost 6 500 ot / min a je dodáván s vícepoloženým rukojetí za dostupnou cenu.

Specifikace produktu

Získejte soupravu Grinder Grinder Ryobi bezdrátové.

Dewalt 20V Max Angle Grinder Tool Tool Kit

Ti, kteří hledají špičkový, výkonný mlýnek se všemi zvonky a píšťalky, se mohou chtít podívat na Dewalt’s 20V Max Angle Grinder Tool Tool Kit. Tento model obsahuje bezkartáčový motor s rychlostmi, které upravují až 9 000 ot / min. Přichází s nabíječkou a dvěma 6.0-ampodnikové baterie pro spoustu běhu a také dvoupoziční rukojeť.

I když je tento model silný, je také docela bezpečný. Je vybaven dvoustupňovým spouštěčem, který zabraňuje náhodné aktivaci a také strážce bez čepele. Má bažinu, která uzavře mlýnek, pokud kopne nebo sevře, spolu s elektrickou brzdou, aby zastavila čepel, když se spoušť uvolní. Přilnavost je formována guma, pomáhá snižovat vibrace a poskytovat větší kontrolu. Je to však docela drahé.

Specifikace produktu

 • Variabilní urychluje až 9 000 ot / min
 • Strážce čepele
 • Brzda a elektrická brzda
 • 2 těžké baterie

Získejte dewalt bezdrátový úhel mlýnky na Amazonu nebo Home Depot (s další baterií).

Milwaukee M18 palivo s 18 V akumulátorovou bruskou

Tento bezdrátový úhel mlýnky z Milwaukee má kartáčovaný motor, může se pochlubit maximální rychlostí 8 500 ot / min a má technologii Relink pro monitorování výstupu a přehřátí značky pro monitorování výstupu a přehřátí.

Tato bezdrátový úhel mlýnky z Milwaukee obsahuje strážce bez čepele, kterou si uživatelé mohou postavit, aby se chránili. Pro ergonomii model nabízí třípoziční rukojeť. Je také vybaven ochranou přetížení, která zastaví disk, aby se zabránilo typům poškození, které může využívat těžké využití. Ve srovnání s mnoha dalšími modely je to však drahé, které by mohly odradit některé nakupující.

Specifikace produktu

 • Technologie redlink
 • Těžká baterie
 • 3-polohová rukojeť a strážce čepele

Získejte Milwaukee bezdrátovou brusku úhlu v Home Depot.

Craftsman V20 Angle Grinder, malá, 4-1/2-palcová

Pro lehké mleté ​​úlohy podívejte se na mlýnek Craftsman V20 bezdrátového úhlu. Tento model má pohodlnou přilnavost s chráněnou rukojetí typu D pro bezpečnost. Má kartáčovaný motor, který se točí 4.5palcové disky až 8 500 ot / min, což je dostatečný výkon pro většinu světelných aplikací. Mlýnka na úhel řemeslníků má bezpečnostní spínač aktivovaný palcem a velký řadič pádlo pro pohodlí a bezpečnost.

Tato bezdrátová mlýnek na úhlu nepřichází s baterií, ale využívá řadu baterií V20 Craftsman, což umožňuje majitelům nástrojů řemeslníků využívat své současné baterie a ušetřit peníze.

Specifikace produktu

Získejte na Amazonu mlýnku Craftsmana bezdrátového úhlu.

Kimo 20V bezdrátový úhel mlýnky

DIYers nová v broušení může chtít začít se soupravou naplněnou příslušenstvím schopnou manipulovat s jakoukoli úlohou. Tento model z Kimo obsahuje téměř vše potřebné, včetně brusného papíru, kovových kol, broušených kol, dřevěného kola a háčku a smyčce. Kit je dodáván s 4.0-amph-hodinovou baterii a kompaktní nabíječka, z nichž všechny se svalujte do nosné soupravy.

Grinder má bezkartáčový motor, který se točí 4.5palcová kola při 9 000 ot / min. Má bezpodmínečnou stráž čepele a rukojeť dvou polohy, díky čemuž je tento model bezpečný a pohodlný pro použití v různých pozicích. Mějte však na paměti, že Kimo má tlačítko aktivované palcem bez spouštěče, na které si může zvyknout.

Specifikace produktu

 • Kompletní sada pro začátečníky
 • 9 000 RPM bezkartáčový motor
 • Strážce a rukojeť dvou polohy

Získejte na Amazonu mlýnku na Kimo bezdrátu.

Ridgid 18-V o oktanu bezdrátového. Úhel mlýnek

DIYers, Pros a Metalworkers, kteří hledají brusku se spoustou rychlosti. Používá 18-voltové baterie značky k napájení svého bezkartáčového motoru, který se točí 4.5palcové disky při až 10 000 ot / min pro vysokorychlostní řezání a broušení. I když se jedná o nákup pouze pro nástroj, ti, kteří investovali do řádku, mohou ušetřit peníze na soupravě.

Tato vysokorychlostní mlýnka nabízí bezpečnost a pohodlí. Má bezpodmínečnou strážce čepele a také třídní rukojeť. Rušná přilnavost pomáhá snižovat vibrace (důležité v takovém vysokorychlostním nástroji). Je také vybaven bezpečností zablokování, která zabraňuje aktivaci nástroje, pokud je přepínač v poloze „ON“, když je vložena baterie.

Specifikace produktu

Získejte mlýnek na drsné bezdrátové sítě v Home Depot nebo na Amazonu.

Metabo Hpt Angle Grinder | 4-1/2 palce

Celodenní mleté ​​úlohy mohou být fuškou, ale mlýnek na úhel HPT Metabo pomáhá usnadnit práci. Váží jen 4 libry (bez baterie), je snadné manévrovat, přenášet, zvedat a manipulovat po celý den. Dodává se s rukojetí dvou polohy a také s strážcem čepele, kterou může uživatel upravit pro řezání a broušení v různých úhlech.

Tato bezdrátová mlýnka z metabo HPT nepřichází s baterií nebo nabíječkou; Může však ušetřit nějaké peníze, protože funguje s 18-voltovým bateriovým systémem značky. S nainstalovanou baterií produkuje jeho bezkartáčový motor až 9 000 ot / min rychlosti pro její 4.5palcová broušení a řezání kol.

Specifikace produktu

Získejte na Amazonu mlýnku Metabo bezdrátového úhlu.

Náš verdikt

Ti, kteří hledají všestranný mlýnek na bezdrátový úhel se všemi potřebnými funkcemi, mohou chtít prohlédnout mlýnek na bezdrátu Makita pro jeho nejvyšší rychlost a elektronický systém zpětné vazby 8 500 RPM a elektronický systém zpětné vazby. Pro úplnou soupravu zvažte mlýnek bezdrátové úhlu Kimo pro její zahrnutá broušení kol, broušení kol a dalších příloh.

Jak jsme si vybrali nejlepší bezdrátový úhel brusky

Shromažďování seznamu nejlepších akumulátorových brusek vyžaduje hodně úsilí. Nejprve jsme čerpali z vlastní zkušenosti s kovoobráběním, broušením a řezáním kovu, abychom si mohli vybrat funkce, které považujeme za nejdůležitější. To nám dalo základní modely.

Dále jsme provedli rozsáhlý výzkum produktů a shromáždili informace o modelech nabízených nejlepšími značkami v oboru. Porovnali jsme modely na základě jejich funkcí, abychom značně zúžili pole.

Nakonec jsme zvažovali sílu, ergonomii a příslušenství. Poté jsme je rozdělili do různých kategorií, přiřadili jsme ocenění na základě jejich silných stránek a vytvořili jsme tento seznam nejlepších bezdrátových úhlu brusců.

Časté časté

Pokud se vaše hlava otáčí jako broušení, nedělejte si starosti. Je těžké pochopit tolik informací najednou. Níže jsou uvedeny některé z nejčastěji kladených otázek týkajících se nejlepších bezdrátových úhlu brusců, proto zkontrolujte odpověď na vaši otázku uvedenou níže.

Q. Jsou bezdrátové úhlové brusky stejně dobré jako šňůry?

Pro práci na obchodě je těžké porazit konstantní sílu poskytovanou mlýnem na úhlu. Mnoho z nejlepších akumulátorových brusky však může soutěžit a jejich přenositelnost je obvykle tlačí na vrchol.

Q. Jak dlouho trvají bezdrátové úhlové brusky?

S tolika bezhrubskými motory na trhu není neobvyklé vidět elektrické nářadí trvat 10 nebo více let. S pouhým čištěním světla a správným použitím může bezdrátové úhlové brusky tak dlouho trvat tak dlouho.

Q. Jaká je výdrž baterie bezdrátové mlýnky?

Odpověď na tuto otázku závisí na brusky, velikosti baterie a probíhající práci. Většina 5.Během dne jsou dostatečné pro zpracování a řezání baterií 0-amph-hodinových baterií.

Q. Jak dlouho trvají nabití baterií bezdrátových úhlu?

Závisí to také na velikosti baterie a nabíječky baterie, ale většina moderních baterií se může nabíjet za hodinu.

Q. Co může proříznout mlýnek bez akumulátoru?

Bezdrátové úhlové brusky mohou proříznout kov jako ocel, železo, hliník a další. Mohou také proříznout dřevo, když jsou přizpůsobeny příslušné čepeli, stejně jako písku nebo buffy jiných povrchů.

Q. Mohu brousit beton s akumulátorovou bruskou?

Ano, ale vyžaduje to diamantový disk. Broušení betonu vytváří hodně prachu, takže možná budete muset důkladně vyčistit mlýnek. Nejlepší mlýnek na úhlu pro beton má často velkou konstrukci baterie a těžkoprávy.

Q. Jaké je největší kolo, které mohu nainstalovat na mlýn?

Většina bezdrátových úhlu brusců přijímá kola pouze tak velká jako 5 palců. Pro větší kola se podívejte na modely s kabely.