Kompaktní mlýnek na pahýl. Kompaktní mlýnek na pahýl

Sosiohumanika: Jurnal Pendidikan Sains Sosial Dan Kemanusiaan (Journal of Humanities and Social Sciences Education). Tento časopis, s ISSN 1979-0112 (tisk) a ISSN 2622-6855 (online), byl poprvé publikován 20. května 2008, v kontextu na památku Národního dne probuzení v Indonésii. Časopis Sosiohumanika byl spravován a organizován přednášejícími Fisip Unsyiah (Fakulta sociálních a politických věd, Syiah Kuala University) v Banda Aceh,; a být publikováni Minda Masagi Suci Foundation a Aspensi (International Association for Historians and History Educators) v Bandungu, Západní Java v Indonésii.

Časopis Sosiohumanika je publikován každý květen a listopad. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se zabývají vzdělávacími studiemi humanitních a sociálních věd, ale také vítají u vědců jihovýchodní Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se související se společenskými vědami, humanitními a vzdělávacími studiemi v Všeobecné.

Časopis Sosiohumanika je věnován, ale nejen, vzdělávání sociálních věd, vzdělávání humanitních věd a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti humanitních a sociálních věd vzdělávání. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) výuku jazyka a literatury; (2) vzdělávání sociálních věd; (3) sportovní a zdraví; (4) ekonomika a obchodní vzdělávání; (5) věda, technologie a společnost ve vzdělávání; (6) politické a sociální inženýrství ve vzdělávání; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design vzdělávání.

Pro indonéské učence je zde důležité poznamenat, že časopis Sosiohumanika byl akreditován Ditjenditi Kemdikbud Ri (generální ředitel vysokoškolského vzdělávání, ministerstvo školství a kultury Indonéské republiky)) 2013 až 2018. Články publikované v časopise Sosiohumanika lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích.

Od začátku roku 2018 se webová stránka Sosiohumanika Journal migrovala na Webside na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/Sosiohumanika. Konvenční adresa e-mailů pro odesílání článků je však stále schopna: sosiohumanika@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Educare

Educare: International Journal for Educational Studies. Tento časopis, s ISSN 1979-7877 (Print) a ISSN 2621-587X (online), byl poprvé publikován 17. srpna 2008 v souvislosti s památkou dne nezávislosti v Indonésii. The Educare Journal byl spravován a organizován přednášejícími FKIP UMP (Fakulta vzdělávání a vzdělávání učitelů, Muhammadiyah University of Purwokerto) ve střední Javě v Indonésii, od vydání z února 2009 do vydání února 2016; a publikoval Minda Masagi Suci; Aspensi (Mezinárodní asociace pro historiky a pedagogy historie) v Bandungu v západní Javě v Indonésii; a Briman (Brunei-Indronésie-Malaysia Academic Network) v Bandar Seri Begawan, Brunei Darussalam, od vydání z února 2018 dosud.

The Educare Journal je publikován každý únor a srpen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se zabývají vzdělávacími studiemi, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se týkající se vzdělávacích studií obecně.

The Educare Journal je věnován, ale nejen, základní vzdělávání, střední vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání, vzdělávání učitelů, speciální vzdělávání, vzdělávání dospělých, neformální vzdělávání a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti vzdělávání. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) výuku jazyka a literatury; (2) vzdělávání v oblasti sociální vědy; (3) sportovní a zdraví; (4) ekonomika a obchodní vzdělávání; (5) matematické a přírodní vědecké vzdělávání; (6) odborné a inženýrské vzdělávání; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design vzdělávání.

Od roku 2018 byla webová stránka Educare Journal migrována z webu na základě programu WP (Word Press) směrem k webu na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/Educare. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: ijes.Educare@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Tawarikh

Tawarikh: Journal of Historical Studies. Tento časopis s tisk-ISSN 2085-0980 a online-ISSN 2685-2284. byl poprvé publikován 28. října 2009, v kontextu na památku dne slibu mládeže v Indonésii. Časopis Tawarikh byl organizován přednášejícími fakulty ADAB a humanitních věd Uin SGD (State Islámská univerzita, Sunan Gunung Djati) v Bandungu v západní Javě v Indonésii, od vydání od dubna 2016 do října 2017; a publikoval Minda Masagi Suci a Aspensi (International Association for Historians and History Educators) v Bandungu v Západní Javě v Indonésii.

Časopis Tawarikh je publikován každý duben a říjen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají historického vzdělávání a historických studií, ale také vítáni u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se související s historickým vzděláváním a historickými studiemi obecně.

Tawarikh Journal je věnován, ale nejen, historické vzdělávání, historické studie a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti historického vzdělávání a historických studií. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) historické vzdělávání a budování národních charakterů; (2) politická, sociální, kulturní a vzdělávací historie; (3) vzdělávání, historie a sociální povědomí; (4) hospodářská historie a sociální stát; (5) věda, technologie a společnost v historických perspektivách; (6) náboženství a filozofie v historických perspektivách; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design v historických perspektivách.

Pro indonéské učence je zde důležité poznamenat, že časopis Tawarikh byl akreditován Ditjenditikti Kemdikbud Ri (generální ředitelství vysokoškolského vzdělávání, ministerstva školství a kultury Indonésie)) do roku 2012 až 2017; a také indexované společností Google Scholar a také Sinta (Science and Technology Indexing) Level 2 ve vlastnictví Kemenristekdikti (Ministerstvo výzkumu, technologie a vysokoškolského vzdělávání Indonéské republiky) v Jakartě.

Od začátku roku 2016 se web Tawarikh Journal migroval na web na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/TAWARIKH. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Tawarikh.Journal2009@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Insita

Insita: Journal of Islámská studia v Indonésii a jihovýchodní Asii. Tento časopis, s E-ISSN 2657-0491 a P-ISSN 2443-2776, byl poprvé publikován 5. února 2016, v kontextu na památku výročí HMI (Himpunan Mahasiswa Islam nebo Association of Islámská vysoká škola) v Indonésii) v Indonésii) v Indonésii) v Indonésii) v Indonésii) v Indonésii). Časopis Insita byl organizován absolventy HMI, kteří pracují jako lektoři na Heis (istitutions vysokoškolského vzdělávání) v Indonésii, od února 2016; a publikoval Minda Masagi Suci, nakladatelství vlastněné Aspensi (Asociace indonéských vědců historie) v Bandungu v Západní Javě v Indonésii.

Články publikované v časopise Insita Journal mohou být psány v angličtině i v indonéských a malajských jazycích. Časopis Insita je publikován každý únor a srpen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají islámských studií, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se týkající se islámských studií obecně.

Islámská studia a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti islámské společnosti je věnován, ale nejen, islámské studie a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti islámské společnosti. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) jazyk a literaturu v islámu; (2) sociální věda a humanitní vědy v islámu; (3) historie a filozofie vzdělávání v islámu; (4) ekonomika a podnikání v islámu; (5) věda, technologie a společnost v islámu; 6) politické, kulturní a sociální inženýrství v islámu; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design v islámu.

Od začátku roku 2016 se web Insita Journal migroval na web na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/INSANCITA. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: insitata.Journal@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Atikan

Atikan: Jurnal Kajian Pendidikan (Journal of Educational Studies). Tento časopis, s E-ISSN 2714-6243 a P-ISSN 2088-1290, byl poprvé publikován 1. června 2011 v souvislosti s památkou narozenin jména Pancasily v Indonésii v Indonésii. Od vydání od června 2012 do prosince 2014 byl Atikan Journal pořádán přednášejícími FKIP, který není (fakulta vzdělávání a školení učitelů, Univerzita Suryakannana) v Cianjuru; a od vydání od prosince 2014 do června 2015 lektoři FPOK UPI (Fakulta sportovního a zdravotnického vzdělávání, Indonéská univerzita vzdělávání) v Bandungu; a publikoval Minda Masagi Suci jako vydavatel ve vlastnictví Aspensi (Asociace indonéských vědců historie) v Bandungu v Západní Javě v Indonésii.

Články publikované v Atikan Journal lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích. Tento časopis je publikován dvakrát ročně i.E. Každý červen a prosinec. Atikan Journal se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají vzdělávacích studií, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se týkající se vzdělávacích studií obecně.

Atikan Journal je věnován, ale nejen, primární vzdělání, střední vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání, vzdělávání učitelů, speciální vzdělávání, vzdělávání dospělých, neformální vzdělávání a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti vzdělávání. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) výuku jazyka a literatury; (2) vzdělávání v oblasti sociální vědy; (3) sportovní a zdraví; (4) ekonomika a obchodní vzdělávání; (5) matematické a přírodní vědecké vzdělávání; (6) odborné a inženýrské vzdělávání; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design vzdělávání.

Od začátku roku 2016 byl web Atikan Journal migrován na web na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/AKIKAN. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Atikan.jurnal@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Susurgalur

Články publikované v Surgurgalur Journal lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích. Časopis Susurgalur je publikován každý březen a září. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají historického vzdělávání a historických studií, ale také vítáni u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se související s historickým vzděláváním a historickými studiemi obecně.

Časopis Susurgalur je věnován, ale nejen, historické vzdělávání, historické studie a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti historického vzdělávání a historických studií. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) historické vzdělávání a budování národních charakterů; (2) politická, sociální, kulturní a vzdělávací historie; (3) vzdělávání, historie a sociální povědomí; (4) hospodářská historie a sociální stát; (5) věda, technologie a společnost v historických perspektivách; (6) náboženství a filozofie v historických perspektivách; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design v historických perspektivách.

Od začátku roku 2016 byl web Surgalur Journal migrován z webu na základě programu WP (Word Press) směrem k webu na základě programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.php/Susurgalur. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Susurgalur.jurnal2013@gmail.com a midamas.časopisy@gmail.com

Sipatahoenan

Sipatahoenan: Jihovýchodní Asie pro mládež, Sports Health Education. Tento časopis, s ISSN 2407-7348, byl poprvé publikován 21. dubna 2015 v kontextu na památku dne Kartini (ženské postavy) v Indonésii. Od vydání z dubna 2015 do října 2015 byl časopis Sipatahoenan organizován Ústřední výkonnou radou Apaksi (Asociace odborníků a odborníků všech indonéských sportu) v Bandungu; a podporoval Kemenpora Ri (Ministerstvo mládeže a sportu Indonéské republiky) v Jakartě. Od dosud vydání z dubna 2016 doposud byl Sipatahoenan Journal spravován a publikován Mindou Masagi Suci, vydavatelstvím ve vlastnictví Aspensi (Asociace indonéských vědců historie) v Bandung, Západní Java, Indonésie.

Články publikované v Sipatahoenan Journal lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích. Časopis Sipatahoenan je publikován každý duben a říjen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají mládeže, sportu, zdraví a vzdělávacích studií, ale také vítají u vědců jihovýchodních asijských zemí a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se s mládeží, sportem, zdravím, zdraví, a vzdělávací studia obecně.

Časopis Sipatahoenan je věnován, ale nejen, vzdělávání mládeže, sportovní vzdělávání, výchova ke zdraví a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti mládeže, sportu a výchovy ke zdraví. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) rozvoj mládeže a národního státu; (2) sportovní a národní postavy; (3) kvalita zdraví a lidských zdrojů; (4) vzdělávání mládeže a národní stát v budoucnu; (5) sportovní vzdělávání a bojový duch národního státu; (6) výchova ke zdraví a houževnatost národního státu; a (7) Mládež, sportovní a Helath vzdělání v souvislosti s rozvojem sociálního zabezpečení.

Od začátku roku 2016 byla webová stránka Sipatahoenan Journal migrována do programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/Sipatahoenan. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Sipatahoenan.Journal@gmail.com a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Honai

The Honai Journal je publikován každý květen a listopad. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají vzdělávacích, sociálních, politických a kulturních studií, ale také vítáni u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se s výše uvedeným tématem obecně.

The Honai Journal je věnován, ale nejen, vzdělávací, sociální, politické a kulturní záležitosti a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti těchto záležitostí. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) vzdělání a budování národních charakterů; (2) politické, sociální a kulturní záležitosti; 3) historie vzdělávacích, sociálních, politických a kulturních záležitostí; (4) vzdělávací, sociální, politický a kulturní rozvoj v souvislosti s národním státem sociální péče; (5) věda, technologie a společnost v souvislosti se vzdělávacím, sociálním, politickým a kulturním rozvojem; a (6) náboženství a filozofie v perspektivách vzdělávacího, sociálního, politického a kulturního kontextu.

Od prvního vydaného, ​​The Honai Journal je založen na programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/HONAI. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: Mindamas.časopisy@gmail.com

Historia

Historia: Jurnal Kajian Sejarah di Nusantara Dan Dunia (Journal of Historical Studies in Indonésian/Malay Advipelago a The World). Tento časopis s Print-ISSN 2621-8011 a online-ISSN 2621-802X bude nejprve zveřejněn 27. prosince 2018. The Historia Journal byl spravován a publikován Mindou Masagi Suci, vydavatelstvím vlastněný Aspensi (Asociace indonéských vědců historie) v Bandungu v Západní Javě v Indonésii.

The Historia Journal je publikován každý prosinec a červen. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se obávají historických studií, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se související s výše uvedeným tématem obecně.

Historia Journal je věnován, ale nejen, historii vzdělávacích, sociálních, politických a kulturních záležitostí a jakýkoli nový vývoj a pokrok v oblasti těchto záležitostí. Rozsah našeho deníku zahrnuje: (1) historii národního státu a jeho budování postav; (2) historie politických, sociálních a kulturních záležitostí; 3) historie vzdělávacích, sociálních, politických a kulturních záležitostí; (4) historie vzdělávacího, sociálního, politického a kulturního rozvoje v souvislosti s národním státem sociální péče; (5) historie vědy, technologie a společnosti v souvislosti se vzdělávacím, sociálním, politickým a kulturním rozvojem; a (6) Historie náboženství a filozofie v pohledu vzdělávacího, sociálního, politického a kulturního kontextu.

Od prvního vydaného, ​​Historia Journal je založen na programu OJS (Open Journal System) na: www.časopisy.Mindemas.com/index.PHP/HISTORIA. Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je však stále schopna: atriwusidna@gmail.com

Mimbar Pendidikan

Mimbar Pendidikan: Jurnal Indonesia Untuk Kajian Pendidikan (Indonéský časopis pro vzdělávací studia). Tento časopis s Print-ISSN 2527-3868 a online-ISSN 2503-457X byl poprvé vydán 11. března 2016 a byl vydán každý březen a září. The Mimbar Pendidikan je nový časopis z The Old Journal s podobným názvem, který byl publikován od roku 1995 do roku 2005. Tento časopis se věnuje nejen indonéským vědcům, kteří se zabývají vzdělávacími studiemi, ale také vítají u vědců jihovýchodních Asie a po celém světě, kteří se starají a sdílejí se týkající se vzdělávacích studií obecně.

Časopis Mimbar Pendidikan je organizován přednášejícím vývojářského týmu UPI (Indonésie University of Education); a publikoval UPI Press v Bandung, West Java, Indonésie. Články publikované v Mimbar Pendidikan Journal lze psát v angličtině i v indonéských a malajských jazycích.

Journal Mimbar Pendidikan Journal je věnován, ale není omezen na základní vzdělávání, střední vzdělávání, vysokoškolské vzdělávání, vzdělávání učitelů, speciální vzdělávání, vzdělávání dospělých, neformální vzdělávání a jakýkoli nový rozvoj a pokrok v oblasti vzdělávání. Rozsah našeho časopisu zahrnuje: (1) výuku jazyka a literatury; (2) sociální vědy a humanitní vzdělávání; (3) sportovní a zdraví; (4) ekonomika a obchodní vzdělávání; (5) matematické a přírodní vědecké vzdělávání; (6) odborné a inženýrské vzdělávání; a (7) výtvarné umění, tanec, hudba a design vzdělávání.

Konvenční e-mailová adresa pro odesílání článků je: subiandi@UPI.Edu a Mindmamy.časopisy@gmail.com

Mini Skid Steer Stump Grinder Připevnění (průmyslová série)

Naše průmyslová řada série Mini Skid Steer Hydraulic Shump Prinder Připevňování bude vaše lehké práce na vašem pařezu. Tato příloha je vynikající volbou pro vaše obtížné se dostat k pařezům, ať už na dvoře nebo zalesněné oblasti. Existují dvě možnosti hydraulických motorů, z nichž si můžete vybrat, aby byly vhodnější pro vaše stroje Hydraulická out-put kapacita. Vyberte si ze 7 až 14 gpm. Před přidáním této položky do košíku nezapomeňte tuto značku vybrat.

Spartánská průmyslová série Mini Stump Grinder je dodáván s hydraulickými hadicemi a spojkami a pistolí přilnavosti Kontrola soupravy Nastavitelný úhel řezání kola poskytuje optimální řezání pro jakýkoli typ několik dostupných úchytů, které lze snadno změnit tak Výkon z téměř jakéhokoli nakladače 7-14 GPM Hydraulický motor zahrnuje vysokotlaké těsnění pro prodlouženou životnost motoru a výkon hydraulické brzdy začleněné do motoru pro rychlé uzavření řezného kola umožňuje přizpůsobení jednotky pro různé provozní podmínky

Videa skrývají videa zobrazující videa

Spartan Mini Skid Steer Stump Grinder Industrial Series

1 Recenze skrýt recenze Zobrazit recenze

Pásový mlýnek funguje skvěle

Pokud je to nutné manuál, kontaktujte nás

Doručovací podmínky oznámení a dohody

Zvláštní poznámka: Upozorňujeme, že všechny zásilky a dodávky vyžadují následující:

Poplatky za přepravu a manipulaci jsou založeny na celkové hmotnosti objednávky. Nadměrné nebo nadměrně těžké předměty mohou mít další náklady na přepravu. Tento náboj nemusí být vypočítán, dokud se objednávka připraví. Před fakturací a přepravou vás upozorníme, pokud dojde k nárůstu poplatku za přepravu.

Posíláme se prostřednictvím Old Dominion, XPO Logistics, Estes, UPS, FedEx, US Poštovní služby nebo pronájem subdodavatelů makléře v kontinentálních USA. Zásilky na Aljašku, Havaj, Kanadu a v zámoří budou mít použity další náklady na přepravu.

3.Povolte prosím asi 4-30 pracovních dnů na dodání nezadaných objednávaných položek v kontinentálních USA. Poskytněte také další čas na zásilky na Aljašku, Havaj, Kanadu a/nebo jakékoli mezinárodní objednávky.

Celé objednávky budou odeslány dohromady, kdy a pokud je to možné.

Někdo musí být přítomen, aby obdržel doručení a podepsal přijetí zboží.

Je požadováno, aby stroj byl přítomen se správnou kapacitou zdvihu, aby byl poskytován službu výtahové brány, pokud není dohodnuta a zaplacena předem jinak.

Po zadání objednávky nebudou povoleny žádné opětovné opětovné návrhy nebo dodávky na jiná místa nebo adresy, nebudou povoleny a doručovací adresa byla potvrzena. Ve vzácném případě to klient požaduje, budou použity další poplatky a musí být zaplaceny v plné výši před doručením zboží.

Je odpovědností klienta zavolat přepravní společnosti a zajistit čas doručení. Nezaručujeme, že jakékoli předchozí volání nebo upozornění bude poskytnuto po objednávkových lodích.

Jakékoli nekomerční lodi na adresu bude mít další poplatky. Kromě toho jakékoli další speciální žádosti o doručení, jako je služba Lift-Gate, rezidenční adresa, omezený přístup, doručení uvnitř, oznámení o oznámení/volání, zabezpečené přístup, místo nebo staveniště, farmy nebo dodávky vzdálené oblasti vzniknou další poplatky.

Je odpovědností klienta zkontrolovat zboží po jejich příjezdu. Ve vzácném případě obdržení položky, která byla poškozena během tranzitu, je odpovědností klienta zaznamenat jakékoli a veškeré poškození na konosamentu (BOL). Doporučujeme vám fotografovat k dokumentaci jakéhokoli poškození a informovat Spartan vybavení prostřednictvím e.mailu při objednávkách@Spartanequipment.com. Klienti budou také odpovědní za podání žádosti o přepravu u dopravce. Spartanovy vybavení udělá vše, co je v našich silách, aby byl zastávaným za vás a pomůže při vyjednávání s dopravcem, aby situaci napravil.

V stejně vzácném případě ztracené zásilky nás prosím informujte, pokud jste včas neobdrželi objednávku. Naším cílem je skladovat většinu položek, které inzerujeme, abychom okamžitě prodali a uspokojili potřeby našeho klienta. Pokud byla vaše objednávka ztracena při přepravě, budeme spolupracovat s dopravcem, abychom ji našli. Uveďte prosím až dva týdny, abychom informovali dopravce o problému a vyhledali vaši objednávku.

Transakce dodávané ve státě Maryland podléhají dani z obratu Maryland. Položky vyzvednuté v našem zařízení v Marylandu musí být prováděny pouze prostřednictvím jmenování a podléhají také státní dani z obratu.

Mini Stump Grinder

Specifikace produktu produktu se mohou lišit od produktu dostupného k pronájmu.

Související produkty

Power Broom

Pluner, typ typu

Naším posláním je poskytovat nejlepší půjčovnu vybavení v severní Kalifornii, neustále překračující očekávání a zároveň vytvářet náročné obohacující prostředí pro náš tým!

Kontaktujte Cresco

P: (800) 649-6629 E: Kontakt@Crescorent.com

Ústředí společnosti: P: (925) 961-0130 Popří: 8:00 do 17:00

Naše divize

Důležité odkazy

© Copyright 2022 NorCal Rental Group, LLC. Všechna práva vyhrazena.

Správce obchodu XPress

Zprávy na: Struktura platů generálního ředitele: osvobození

Hodinový rozsah odměňování: Rozsah platu: Roční plat začíná na bonusovém programu 65 000 (nebo více závislých na zkušenostech) Počáteční odměna bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Pod vedením generálního ředitele správce obchodu zajišťuje, že obchod je věnován uspokojování pronájmu a potřeb dodávek/zboží/zboží u dodavatelských společností, průmyslových, komerčních společností a majitelů domů. Hlavní odpovědností vedoucího obchodu je nasměrovat dohled nad pobočkou a jejím zaměstnancům, aby zajistil hladký provoz a ziskovost; Při zachování hodnot Cresco.

Minimální požadavky

 • Efektivní vedení a motivační dovednosti
 • Předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem v pronájmu/stavebnictví vybavení a/nebo související pole upřednostňují
 • Prokázat vedení a motivační zkušenost
 • Kladný postoj
 • Profesionální telefonní chování
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální vzhled
 • Vyžaduje se obrazovka DMV léčiva
 • Prokázat porozumění preferovanému nájemnímu vybavení
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Silné organizační a komunikační dovednosti
 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Podle potřeby zvládněte odpovědnosti za odeslání
 • Navrhněte vybavení a zásoby pro uspokojení potřeb zákazníků
 • Může pomáhat při vzdělávání zákazníků o používání vybavení a demonstraci vybavení pro zákazníky
 • Určete vybavení k dispozici pro pronájem
 • Proveďte procesy řízení zásob
 • Načíst a vykládat zařízení, pomáhat s dodávkami a připravit vybavení na pronájem
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva pro účely fakturace
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů a ujistěte se, že zařízení je v dobrém provozním stavu
 • Zpráva o vyvážení hotovosti
 • Postupujte podle správných postupů peněžních účtů
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Schválení časových stran zaměstnanců a žádostí o dovolenou
 • Školit a/nebo pomáhat zaměstnancům při učení základních funkcí práce
 • Plnit jakékoli další povinnosti, jak přiřadil generální ředitel

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Silné zkušenosti s prodejem a zákaznickým servisem
 • Upřednostňovány znalosti a zkušenosti v odvětví půjčovny zařízení
 • Preferované počítačové dovednosti
 • Preferovaný zážitek z pronájmu
 • Je schopen efektivně provádět ve vysoce temperamentním rušném prostředí
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie

Fyzické požadavky a/nebo pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 40 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při doplňování polic, nakládání a vykládání zařízení, zpracování transakcí se zákazníky
 • Schopnost ohýbat se, klečet, chodit a stát na betonu a nerovnoměrné povrchy po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na vybavení
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Asistent manažera

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná: 28 a více závislých na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Pod vedením vedoucího obchodu zajišťuje správce obchodu, aby se obchod věnoval splnění pronájmu vybavení a potřeb dodavatelů/zboží u dodavatelských společností, průmyslových a komerčních společností a majitelů domů a majitelů domů a majitelů domů. Hlavní odpovědností vedoucího obchodu je nasměrovat dohled nad pobočkou v nepřítomnosti manažera obchodu, aby zajistil hladký provoz a ziskovost.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s čítačem/zákaznickým servisem v pronájmu/nebo souvisejícím oboru zařízení a/nebo související pole
 • Prokázat zkušenosti s vedením
 • Kladný postoj
 • Profesionální telefonní chování
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální čistý vzhled
 • Čisté obrazovky DMV léčiva vyžaduje
 • Prokázat porozumění nájemnímu vybavení
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Prokázat schopnost dodržovat provozní postupy
 • Efektivní organizační a komunikační dovednosti
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Podle potřeby zvládněte odpovědnosti za odeslání
 • Navrhněte vybavení a zásoby pro uspokojení potřeb zákazníků
 • Může pomáhat při vzdělávání zákazníků o používání vybavení a demonstraci vybavení pro zákazníky
 • Určete vybavení k dispozici pro pronájem
 • Proveďte procesy řízení zásob
 • Načíst a vykládat zařízení, pomáhat s dodávkami a připravit vybavení na pronájem
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva pro účely fakturace
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů a ujistěte se, že zařízení je v dobrém provozním stavu
 • Postupujte podle správných postupů peněžních účtů
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Silné zkušenosti s prodejem a zákaznickým servisem
 • Upřednostňovány znalosti a zkušenosti v odvětví půjčovny zařízení
 • Počítačové dovednosti, zejména dovednosti Excel
 • Efektivní vedení a motivační dovednosti
 • Silné organizační a komunikační dovednosti
 • Schopnost řídit více priorit a úkolů
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie

Fyzické požadavky a/nebo pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 40 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při doplňování polic, nakládání a vykládání zařízení, zpracování transakcí se zákazníky
 • Schopnost ohýbat se, klečet, chodit a stát na betonu a nerovnoměrné povrchy po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na vybavení
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Sales Associate

Zprávy na: Struktura platebního manažera prodeje: plat/osvobození od čtvrtletního bonusového programu

Hodinový výplatní rozsah: Roční plat: 5k bonusový program (nebo více závislých na zkušenostech) Počáteční odměna bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Sales Associate v oblasti San Francisco Bay Area provedou řadu aktivit na podporu externího prodejního týmu a obchodů. Jejich nejvyšší prioritou bude vyhledávání nových obchodních příležitostí na pracovních stránkách a v kancelářích, osobně a telefonicky, je Paramount. Sales Associates Primární úlohou je rozvíjet nové obchodní příležitosti s vedením externích obchodních zástupců a manažera prodeje. Pomozte udržovat úroveň služby CRESCO s stávajícími účty. Sales Associates se dozví všechny aspekty prodejního modelu CRESCO, zatímco mentoring v rámci našeho vnějšího prodejního týmu. Sales Associates se budou snažit posílit vztahy se zákazníky a zároveň neustále hodnotit potřeby zákazníka.

Očekávání CRESCO pro tohoto kandidáta navíc zahrnují, ale nejen na:

 • Vynikající telefonní dovednosti, počítačové znalosti a pracovní znalost naší databáze CRM
 • Pracovní znalost naší nájemní flotily a cenové struktury
 • Mít znalosti o obchodech CRESCO je prospěšné
 • Pochopení tržních trendů. Ceny trhu s nabídkou a poptávkou
 • Vysoká úroveň energie, pohodlné provádění více úkolů ve svých každodenních činnostech
 • Profesionalita a integrita v souladu s základními hodnotami Cresco spolu s touhou být nejlepší je nezbytné je
 • Schopnost fungovat dobře jako člen týmu
 • Vynalézavé, dobře organizované, vysoce spolehlivé, efektivní a orientované na detaily
 • Rozvíjejte porozumění obchodních modelů konkurentů, sazby pronájmu a služeb
 • Práce na zvýšení nevyužité flotily Cresco
 • Čisté DMV pojistitelné

oblastní manažer

Zprávy na: Struktura platebního manažera prodeje: plat/osvobození

Pod vedením manažera prodeje vnější obchodní zástupce identifikuje nové obchodní příležitosti a podporuje vztahy s účtem v oblasti severní Kalifornie. Hlavní odpovědností externího obchodního zástupce je získat nové zákazníky a současné zákazníky. Hlavním cílem vnějšího obchodního zástupce je aktivně zvyšovat příjmy pro společnost prostřednictvím výjimečného zákaznického servisu a pečlivého dosahu.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s prodejem v pronájmu/nebo související oblasti pro půjčovnu zařízení a/nebo související pole
 • Prokázané zkušenosti s vedením
 • Kladný postoj
 • Profesionální telefonní chování
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální vzhled
 • Čisté obrazovky DMV léčiva vyžaduje.
 • Prokázat porozumění nájemnímu vybavení
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Prokázat schopnost dodržovat provozní postupy
 • Efektivní organizační a komunikační dovednosti
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Získejte nové účty pro pronájem a prodeje prostřednictvím telefonického volání a osobních návštěv na potenciálních stránkách zákazníků
 • Poskytněte celou škálu služeb pro nové a současné zákazníky, včetně posouzení potřeb, distribuce katalogu, citací, přípravy smlouvy, pomoci s autorizací úvěrů, řešení problému a následnému průchodu
 • Koordinovat se všemi odděleními poboček, aby byla zajištěna spokojenost zákazníků; Sdělte všechny problémy v terénu personálu pobočky
 • Vzdělávat zákazníky o vybavení prostřednictvím demonstrací a školení
 • Pokračujte v oblasti vybavení a zásob prostřednictvím pravidelné komunikace s dodavateli a výrobci
 • Určete vybavení k dispozici pro pronájem
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Plnit jakékoli další povinnosti podle požadovaného obchodního manažera nebo jakéhokoli manažera cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Bakalářský titul a/nebo ekvivalentní pracovní zkušenost
 • Osvědčená prodejní schopnost
 • Silné zkušenosti se zákaznickým servisem
 • Upřednostňují se znalosti a zkušenosti v půjčovně vybavení (těžké vybavení)
 • Znalost PC (MS Word/Excel/PowerPoint) Znalost současného obchodního softwaru AS400 Zkušenosti užitečné
 • Efektivní vedení a motivační dovednosti
 • Silné organizační a komunikační/prezentační dovednosti
 • Schopnosti více úkolů
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie
 • F.W. Zpráva Dodge Reportujte a znalost dalších zpráv o konstrukci
 • Silný prodej, plánování, řešení problémů a organizační dovednosti
 • CRM zkušenosti

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 10 liber., Příležitostné zvedání až 25 liber., a občasné zvedání až 50 liber.
 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při doplňování regálů, nakládání a vykládání zařízení a provozního a navijujícího vybavení.
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozu pedálu nohou během demonstrací vybavení.
 • Schopnost příležitostně stoupat přes a do těžkého vybavení během demonstrací vybavení.
 • Příležitostná potřeba pracovat ve výškách nad 10 ft.
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary

Správce obchodu Cresco

Zprávy na: Struktura platů generálního ředitele: osvobození

Hodinový rozsah odměn: Rozsah platu: Roční plat začíná na 95 tiscích bonusových programech (nebo více závislých na zkušenostech) Počáteční odměna bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Pod vedením generálního ředitele správce obchodu zajišťuje, že obchod je věnován uspokojování pronájmu a potřeb dodávek/zboží/zboží u dodavatelských společností, průmyslových, komerčních společností a majitelů domů. Hlavní odpovědností vedoucího obchodu je nasměrovat dohled nad pobočkou a jejím zaměstnancům, aby zajistil hladký provoz a ziskovost; Při zachování hodnot Cresco.

Minimální požadavky

 • Efektivní vedení a motivační dovednosti
 • Předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem v pronájmu/stavebnictví vybavení a/nebo související pole upřednostňují
 • Prokázat vedení a motivační zkušenost
 • Kladný postoj
 • Profesionální telefonní chování
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální vzhled
 • Vyžaduje se obrazovka DMV léčiva
 • Prokázat porozumění preferovanému nájemnímu vybavení
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Silné organizační a komunikační dovednosti
 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Podle potřeby zvládněte odpovědnosti za odeslání
 • Navrhněte vybavení a zásoby pro uspokojení potřeb zákazníků
 • Může pomáhat při vzdělávání zákazníků o používání vybavení a demonstraci vybavení pro zákazníky
 • Určete vybavení k dispozici pro pronájem
 • Proveďte procesy řízení zásob
 • Načíst a vykládat zařízení, pomáhat s dodávkami a připravit vybavení na pronájem
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva pro účely fakturace
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů a ujistěte se, že zařízení je v dobrém provozním stavu
 • Zpráva o vyvážení hotovosti
 • Postupujte podle správných postupů peněžních účtů
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Schválení časových stran zaměstnanců a žádostí o dovolenou
 • Školit a/nebo pomáhat zaměstnancům při učení základních funkcí práce
 • Plnit jakékoli další povinnosti, jak přiřadil generální ředitel

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Silné zkušenosti s prodejem a zákaznickým servisem
 • Upřednostňovány znalosti a zkušenosti v odvětví půjčovny zařízení
 • Preferované počítačové dovednosti
 • Preferovaný zážitek z pronájmu
 • Je schopen efektivně provádět ve vysoce temperamentním rušném prostředí
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie

Fyzické požadavky a/nebo pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 40 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při doplňování polic, nakládání a vykládání zařízení, zpracování transakcí se zákazníky
 • Schopnost ohýbat se, klečet, chodit a stát na betonu a nerovnoměrné povrchy po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na vybavení
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

DOSTUPNÝ DOSTUPTER

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměňování: Začíná na 20 nebo více závislých na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme účastníky kvalifikovaného dvora, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Primární odpovědností obsluhy na zahradě je pomoci uspokojit potřeby zařízení zákazníků udržováním čistého a organizovaného pracovního prostředí a demonstrací provozu půjčovny vybavení.

Hledáme vysoce motivované jednotlivce a dáváme přednost pracovním zkušenostem ve stavebnictví a s průmyslovým vybavením. Upřednostňují se také znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Upřednostňováno předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem
 • Zkušenosti s půjčovnou zařízení nebo stavebnictví a/nebo související pole upřednostňují
 • Kladný postoj
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální a čistý vzhled
 • Čisté obrazovky DMV léčiva vyžaduje
 • Schopen efektivně komunikovat se zákazníky
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Shrnutí práce, základní povinnosti a povinnosti

 • Načítání/vykládání zařízení pro zákazníky a řidiče
 • Po vyložení zařízení zkontrolujte, zda není poškození vybavení
 • Doplňování paliva benzínu nebo nafty, oleje, hladiny vody pro vybavení, tlakové podložky a vysokozdvižné vozíky
 • Čištění a servis malých vzduchových nástrojů, malých elektrických nářadí a hromadných pronájem
 • Testování zařízení, abyste se ujistili, že to funguje správně
 • Příležitostné překreslení zařízení a opětovné zapisování čísel zařízení
 • Pomoc při čištění a údržbě pronájmu pronájmu, sání a dalších hadic
 • Čištění větších nájemních předmětů (válečky, Rammax Compactors atd.) Použití tlakové podložky na mycí podložce
 • Obecné bezpečnostní znalosti a provoz vozíků na prodej a jezdecké vybavení pro přesun stacionárního a tažného zařízení (kompresory, světelné věže, generátory atd.)
 • Použití vysokotlaké podložky pro čištění zařízení
 • Kontrola hodinových měřičů na zařízení
 • Čištění skladů a dvůr zametáním podlah obchodů, přeuspořádáním vybavení pronájmu nebo pomocí tlakové myčky k čištění dvora.
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu, hlavní mechanik obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání a licence

Fyzické požadavky a/nebo pracovní prostředí

 • Při nakládání a vykládku zařízení časté držení a uchopení rukou
 • Časté používání nohou/nohou k provozu pedálu na nohou na vybavení a nákladních vozech
 • Časté zvedání až 50 liber.;; Příležitostné zvedání až 100 liber.
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary.
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

DOSTUPNÝ DOSTUPTER

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná na 18 nebo více závislé na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme účastníky kvalifikovaného dvora, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Primární odpovědností obsluhy na zahradě je pomoci uspokojit potřeby zařízení zákazníků udržováním čistého a organizovaného pracovního prostředí a demonstrací provozu půjčovny vybavení.

Hledáme vysoce motivované jednotlivce a dáváme přednost pracovním zkušenostem ve stavebnictví a s průmyslovým vybavením. Upřednostňují se také znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Upřednostňováno předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem
 • Zkušenosti s půjčovnou zařízení nebo stavebnictví a/nebo související pole upřednostňují
 • Kladný postoj
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální a čistý vzhled
 • Čisté obrazovky DMV léčiva vyžaduje
 • Schopen efektivně komunikovat se zákazníky
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Shrnutí práce, základní povinnosti a povinnosti

 • Načítání/vykládání zařízení pro zákazníky a řidiče
 • Po vyložení zařízení zkontrolujte, zda není poškození vybavení
 • Doplňování paliva benzínu nebo nafty, oleje, hladiny vody pro vybavení, tlakové podložky a vysokozdvižné vozíky
 • Čištění a servis malých vzduchových nástrojů, malých elektrických nářadí a hromadných pronájem
 • Testování zařízení, abyste se ujistili, že to funguje správně
 • Příležitostné překreslení zařízení a opětovné zapisování čísel zařízení
 • Pomoc při čištění a údržbě pronájmu pronájmu, sání a dalších hadic
 • Čištění větších nájemních předmětů (válečky, Rammax Compactors atd.) Použití tlakové podložky na mycí podložce
 • Obecné bezpečnostní znalosti a provoz vozíků na prodej a jezdecké vybavení pro přesun stacionárního a tažného zařízení (kompresory, světelné věže, generátory atd.)
 • Použití vysokotlaké podložky pro čištění zařízení
 • Kontrola hodinových měřičů na zařízení
 • Čištění skladů a dvůr zametáním podlah obchodů, přeuspořádáním vybavení pronájmu nebo pomocí tlakové myčky k čištění dvora.
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu, hlavní mechanik obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání a licence

Fyzické požadavky a/nebo pracovní prostředí

 • Při nakládání a vykládku zařízení časté držení a uchopení rukou
 • Časté používání nohou/nohou k provozu pedálu na nohou na vybavení a nákladních vozech
 • Časté zvedání až 50 liber.;; Příležitostné zvedání až 100 liber.
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary.
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Odesílatel

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná na 26 nebo více závislé na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikované dispečery, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Pozice dispečera je zodpovědná za organizaci denního odeslání zařízení pro pobočku a pracuje v souladu se všemi právními a bezpečnostními požadavky týkajícími se bezpečného přepravy vybavení.

Hledáme vysoce motivované a zkušené dispečery se zázemím ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s expedicí a zákaznickým servisem v pronájmu/stavebnictví zařízení a/nebo související pole upřednostňují
 • Kladný postoj
 • Profesionální telefonní chování
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální vzhled
 • Čisté obrazovky DMV léčiva vyžaduje
 • Prokázat porozumění nájemnímu vybavení
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Prokázat schopnost dodržovat provozní postupy
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Efektivní organizační a komunikační dovednosti
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Odpovědný za plánování ovladačů a organizaci denního odeslání veškerého vybavení pro pobočku
 • Koordinovat požadavky na dopravu na potřeby vybavení na normálním a nouzovém základě
 • Proveďte vedení záznamů podle potřeby
 • Udržujte vztahy se zákazníky prostřednictvím telefonu a faxu a provádění doplňků, zrušení a změny týkající se umístění zařízení
 • Zajistěte přesnost informací o smlouvě o pronájmu před odesláním řidiče
 • Navrhněte vybavení a zásoby pro uspokojení potřeb zákazníků
 • Určete vybavení k dispozici pro pronájem
 • Proveďte procesy řízení zásob
 • Načíst a vykládat zařízení, pomáhat s dodávkami a připravit vybavení na pronájem
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva pro účely fakturace
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů a ujistěte se, že zařízení je v dobrém provozním stavu
 • Postupujte podle správných postupů peněžních účtů
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie
 • Znalost pravidel a předpisů o dopravce DOT/Federal
 • Znalost GVW, státní předpisy týkající se maxima výšky a hmotnosti
 • Znalost operací navijáků, preferovaného přepravy hazmat a štítek

Fyzické požadavky a/nebo pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Odesílatel

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná ve 21 nebo více závislé na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikované dispečery, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Pozice dispečera je zodpovědná za organizaci denního odeslání vybavení pro pobočku a pracuje v souladu se všemi právními a bezpečnostními požadavky týkajícími se bezpečného přepravy vybavení.

Hledáme vysoce motivované a zkušené dispečery se zázemím ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s expedicí a zákaznickým servisem v pronájmu/stavebnictví zařízení a/nebo související pole upřednostňují
 • Kladný postoj
 • Profesionální telefonní chování
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální vzhled
 • Čisté obrazovky DMV léčiva vyžaduje
 • Prokázat porozumění nájemnímu vybavení
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Prokázat schopnost dodržovat provozní postupy
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Efektivní organizační a komunikační dovednosti
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Odpovědný za plánování ovladačů a organizaci denního odeslání veškerého vybavení pro pobočku
 • Koordinovat požadavky na dopravu na potřeby vybavení na normálním a nouzovém základě
 • Proveďte vedení záznamů podle potřeby
 • Udržujte vztahy se zákazníky prostřednictvím telefonu a faxu a provádění doplňků, zrušení a změny týkající se umístění zařízení
 • Zajistěte přesnost informací o smlouvě o pronájmu před odesláním řidiče
 • Navrhněte vybavení a zásoby pro uspokojení potřeb zákazníků
 • Určete vybavení k dispozici pro pronájem
 • Proveďte procesy řízení zásob
 • Načíst a vykládat zařízení, pomáhat s dodávkami a připravit vybavení na pronájem
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva pro účely fakturace
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů a ujistěte se, že zařízení je v dobrém provozním stavu
 • Postupujte podle správných postupů peněžních účtů
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie
 • Znalost pravidel a předpisů o dopravce DOT/Federal
 • Znalost GVW, státní předpisy týkající se maxima výšky a hmotnosti
 • Znalost operací navijáků, preferovaného přepravy hazmat a štítek

Fyzické požadavky a/nebo pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Koordinátor pronájmu

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná ve 22 nebo více závislé na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme přátelské lidi, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Koordinátor pronájmu provádí řadu manuálních úkolů na podporu provozu pobočky. Primárním cílem je poskytovat podporu proti a telefonu zákazníkům a jiným místům CRESCO. Tato pozice také poskytuje pracovní pomoc mechanice, obchodnímu personálu a dalšímu personálu pobočky zapojené do plnění potřeb zákazníků, včetně pokladny a demonstrace vybavení.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s čítačem/zákaznickým servisem v pronájmu/stavebnictví zařízení a/nebo související pole upřednostňovaly
 • Kladný postoj
 • Profesionální telefonní chování
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální čistý vzhled
 • Čisté obrazovky DMV léčiva vyžaduje
 • Prokázat porozumění nájemnímu vybavení
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Prokázat schopnost dodržovat provozní postupy
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Efektivní organizační a komunikační dovednosti
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Podle potřeby zvládněte odpovědnosti za odeslání
 • Navrhněte vybavení a zásoby pro uspokojení potřeb zákazníků
 • Může pomáhat při vzdělávání zákazníků o používání vybavení a demonstraci vybavení pro zákazníky
 • Určete vybavení k dispozici pro pronájem
 • Proveďte procesy řízení zásob
 • Načíst a vykládat zařízení, pomáhat s dodávkami a připravit vybavení na pronájem
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva pro účely fakturace
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů a ujistěte se, že zařízení je v dobrém provozním stavu
 • Postupujte podle správných postupů peněžních účtů
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Preferovaný diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Předchozí zkušenosti s prodejem nebo zákaznickým servisem
 • Upřednostňovány znalosti a zkušenosti v odvětví půjčovny zařízení
 • Základní počítačové dovednosti
 • Schopnosti více úkolů
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie

Fyzické požadavky a/nebo pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 40 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber
 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při doplňování polic, nakládání a vykládání zařízení, zpracování transakcí se zákazníky
 • Schopnost ohýbat se, klečet, chodit a stát na betonu a nerovnoměrné povrchy po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na vybavení.
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Koordinátor pronájmu

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná ve 23 nebo více závislé na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme přátelské lidi, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Koordinátor pronájmu provádí řadu manuálních úkolů na podporu provozu pobočky. Primárním cílem je poskytovat podporu proti a telefonu zákazníkům a jiným místům CRESCO. Tato pozice také poskytuje pracovní pomoc mechanice, obchodnímu personálu a dalšímu personálu pobočky zapojené do plnění potřeb zákazníků, včetně pokladny a demonstrace vybavení.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s čítačem/zákaznickým servisem v pronájmu/stavebnictví zařízení a/nebo související pole upřednostňovaly
 • Kladný postoj
 • Profesionální telefonní chování
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální čistý vzhled
 • Čisté obrazovky DMV léčiva vyžaduje
 • Prokázat porozumění nájemnímu vybavení
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Prokázat schopnost dodržovat provozní postupy
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Efektivní organizační a komunikační dovednosti
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Podle potřeby zvládněte odpovědnosti za odeslání
 • Navrhněte vybavení a zásoby pro uspokojení potřeb zákazníků
 • Může pomáhat při vzdělávání zákazníků o používání vybavení a demonstraci vybavení pro zákazníky
 • Určete vybavení k dispozici pro pronájem
 • Proveďte procesy řízení zásob
 • Načíst a vykládat zařízení, pomáhat s dodávkami a připravit vybavení na pronájem
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva pro účely fakturace
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů a ujistěte se, že zařízení je v dobrém provozním stavu
 • Postupujte podle správných postupů peněžních účtů
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Preferovaný diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Předchozí zkušenosti s prodejem nebo zákaznickým servisem
 • Upřednostňovány znalosti a zkušenosti v odvětví půjčovny zařízení
 • Základní počítačové dovednosti
 • Schopnosti více úkolů
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie

Fyzické požadavky a/nebo pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 40 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber
 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při doplňování polic, nakládání a vykládání zařízení, zpracování transakcí se zákazníky
 • Schopnost ohýbat se, klečet, chodit a stát na betonu a nerovnoměrné povrchy po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na vybavení.
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Mechanik nástroje

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná 31 nebo více závislých na zkušenostech (musí poskytnout vlastní nástroje) Počáteční plat bude závislí na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikovanou mechaniku, která má schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Jako mechanik byste byli zodpovědní za údržbu zařízení, které pronajímáme. Hledáme vysoce motivovanou mechaniku se zkušenostmi ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s mechanickými službami v pronájmu/stavebnictví vybavení a/nebo souvisejícího pole upřednostňují
 • Kladný postoj
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopen upřednostňovat více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Udržujte a pronájmujte si pronájem řada stavebních zařízení a nástrojů, abyste zajistili, že jejich bezpečný provoz a připravenost zákazníků na pronájem nebo nákup
 • Proveďte včasné odhlášení/přihlášení
 • Načíst/vykládat zařízení
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva
 • Proveďte vyzvednutí a dodávání zařízení a dílů do az externích dodavatelů a dalších míst Cresco pro nákup a/nebo opravu
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Vyhodnoťte a dokončete opravy vybavení
 • Kompletní objednávka dílů
 • Udržujte inventář dílů
 • Odpovědný za čištění a údržbu obchodu a vybavení
 • Odpovědný za udržování bezpečného pracovního prostředí za všech okolností
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu, hlavní mechanik obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie
 • Minimální 1 rok zkušeností s opravou/údržbou zařízení
 • Trénink průmyslu základního vybavení

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při provádění oprav nebo údržby vybavení pomocí ručních nářadí, elektrických nářadí, vzduchových nástrojů, ořechů, šroubů, elektronických ovládacích prvků a dalších malých částí
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na zařízení k testování provozu
 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost ohýbat, klečet a pracovat s pažemi zvednutými po delší dobu
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Příležitostná práce ve výškách nad 10 ft
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Mechanik nástroje

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná 31 nebo více závislých na zkušenostech (musí poskytnout vlastní nástroje) Počáteční plat bude závislí na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikovanou mechaniku, která má schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Jako mechanik byste byli zodpovědní za údržbu zařízení, které pronajímáme. Hledáme vysoce motivovanou mechaniku se zkušenostmi ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s mechanickými službami v pronájmu/stavebnictví vybavení a/nebo souvisejícího pole upřednostňují
 • Kladný postoj
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopen upřednostňovat více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Udržujte a pronájmujte si pronájem řada stavebních zařízení a nástrojů, abyste zajistili, že jejich bezpečný provoz a připravenost zákazníků na pronájem nebo nákup
 • Proveďte včasné odhlášení/přihlášení
 • Načíst/vykládat zařízení
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva
 • Proveďte vyzvednutí a dodávání zařízení a dílů do az externích dodavatelů a dalších míst Cresco pro nákup a/nebo opravu
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Vyhodnoťte a dokončete opravy vybavení
 • Kompletní objednávka dílů
 • Udržujte inventář dílů
 • Odpovědný za čištění a údržbu obchodu a vybavení
 • Odpovědný za udržování bezpečného pracovního prostředí za všech okolností
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu, hlavní mechanik obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie
 • Minimální 1 rok zkušeností s opravou/údržbou zařízení
 • Trénink průmyslu základního vybavení

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při provádění oprav nebo údržby vybavení pomocí ručních nářadí, elektrických nářadí, vzduchových nástrojů, ořechů, šroubů, elektronických ovládacích prvků a dalších malých částí
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na zařízení k testování provozu
 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost ohýbat, klečet a pracovat s pažemi zvednutými po delší dobu
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Příležitostná práce ve výškách nad 10 ft
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Olověný mechanik

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná na 35 nebo více závislé na zkušenostech (musí poskytnout vlastní nástroje) Počáteční plat bude závislí na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme olovo mechaniku, která má schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste obsluhovali naši klientelu a efektivně vedli tým mechaniky. Vaším cílem je zajistit, aby CRESCO poskytovalo nejlepší nájemní zařízení v severní CA prostřednictvím implementace kontroly kvality a zákaznického servisu.

Jako mechanik byste byli zodpovědní za údržbu zařízení, které pronajímáme. Hledáme vysoce motivovanou mechaniku se zkušenostmi ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s mechanickými službami v půjčovně/stavebnictví zařízení a/nebo související pole vyžaduje
 • Kladný postoj
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální a čistý vzhled
 • Schopen upřednostňovat více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Schopen efektivně vést tým

Základní povinnosti a povinnosti

 • Upřednostňujte a přiřaďte servis a opravy zařízení k mechanice
 • Odpovědný za sledování mechaniky zařízení a mechaniky malých nástrojů, aby bylo zajištěno, že práce v obchodě jsou prováděny podle standardů CRESCO a včas dokončeny
 • Komunikujte se zaměstnanci Store Office, abyste zajistili, že vybavení je servisováno a opravováno rychle a efektivně
 • Zajistěte, aby veškerá údržba zařízení byla v souladu s bezpečnostními standardy a postupy CRESCO
 • Hlásí jakékoli problémy nebo potenciální problémy se zařízením správci obchodu
 • Podle potřeby přiřadí údržbu praní, tlakové podložky, tlakové podložky, tlakovou podložku, recyklační zařízení
 • Organizujte a definujte tři (3) odlišné linie vybavení. Linky by měly zahrnovat „dostupné“ vybavení, vybavení „Wash Rack“ a vybavení „Inside Shop“
 • Zkontrolujte a kontrolujte seznam vrácených zařízení (nosné stojan) denně
 • Zajistěte, aby veškeré vybavení bylo označeno jakýmkoli nezbytným popisem problémů a ve viditelné oblasti pro kontrolu
 • Zajistěte, aby byly všechny pracovní objednávky přesné a úplné
 • Schvalujte všechny objednávky od zaměstnanců obchodu
 • Pomozte manažerovi obchodu s udržováním přesných částí a zásob nástrojů
 • Odeslat díly k záručnímu zvážení do Cresco Central Warehouse
 • Zúčastněte se servisních kurzů nabízených společností a převzetí iniciativy ke zlepšení technických znalostí a dovedností na vybavení pronajaté pronájem zařízení Cresco
 • Udržujte technickou knihovnu, která zahrnuje aktuální pojivo kvality
 • V prvních 5 dnech od pronájmu trénujte nové nájemné a převody v provozních postupech
 • Monitorujte výkon mechaniky služby v terénu
 • Poskytněte vstupy a zpětnou vazbu k recenzi výkonu a pracovních pohovorů
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil manažer obchodu, regionální správce nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz
 • 5 let mechanických zkušeností ve všech oblastech opravy
 • Upřednostňováno 1-2 roky zkušenosti s dohledem

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při provádění oprav nebo údržby vybavení pomocí ručních nářadí, elektrických nářadí, vzduchových nástrojů, ořechů, šroubů, elektronických ovládacích prvků a dalších malých částí
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na zařízení k testování provozu
 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost ohýbat, klečet a pracovat s pažemi zvednutými po delší dobu
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Příležitostná práce ve výškách nad 10 ft
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary

Olověný mechanik

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná na 35 nebo více závislé na zkušenostech (musí poskytnout vlastní nástroje) Počáteční plat bude závislí na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

kompaktní, mlýnek, pahýl

Hledáme olovo mechaniku, která má schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste obsluhovali naši klientelu a efektivně vedli tým mechaniky. Vaším cílem je zajistit, aby CRESCO poskytovalo nejlepší nájemní zařízení v severní CA prostřednictvím implementace kontroly kvality a zákaznického servisu.

Jako mechanik byste byli zodpovědní za údržbu zařízení, které pronajímáme. Hledáme vysoce motivovanou mechaniku se zkušenostmi ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s mechanickými službami v půjčovně/stavebnictví zařízení a/nebo související pole vyžaduje
 • Kladný postoj
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální a čistý vzhled
 • Schopen upřednostňovat více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Schopen efektivně vést tým

Základní povinnosti a povinnosti

 • Upřednostňujte a přiřaďte servis a opravy zařízení k mechanice
 • Odpovědný za sledování mechaniky zařízení a mechaniky malých nástrojů, aby bylo zajištěno, že práce v obchodě jsou prováděny podle standardů CRESCO a včas dokončeny
 • Komunikujte se zaměstnanci Store Office, abyste zajistili, že vybavení je servisováno a opravováno rychle a efektivně
 • Zajistěte, aby veškerá údržba zařízení byla v souladu s bezpečnostními standardy a postupy CRESCO
 • Hlásí jakékoli problémy nebo potenciální problémy se zařízením správci obchodu
 • Podle potřeby přiřadí údržbu praní, tlakové podložky, tlakové podložky, tlakovou podložku, recyklační zařízení
 • Organizujte a definujte tři (3) odlišné linie vybavení. Linky by měly zahrnovat „dostupné“ vybavení, vybavení „Wash Rack“ a vybavení „Inside Shop“
 • Zkontrolujte a kontrolujte seznam vrácených zařízení (nosné stojan) denně
 • Zajistěte, aby veškeré vybavení bylo označeno jakýmkoli nezbytným popisem problémů a ve viditelné oblasti pro kontrolu
 • Zajistěte, aby byly všechny pracovní objednávky přesné a úplné
 • Schvalujte všechny objednávky od zaměstnanců obchodu
 • Pomozte manažerovi obchodu s udržováním přesných částí a zásob nástrojů
 • Odeslat díly k záručnímu zvážení do Cresco Central Warehouse
 • Zúčastněte se servisních kurzů nabízených společností a převzetí iniciativy ke zlepšení technických znalostí a dovedností na vybavení pronajaté pronájem zařízení Cresco
 • Udržujte technickou knihovnu, která zahrnuje aktuální pojivo kvality
 • V prvních 5 dnech od pronájmu trénujte nové nájemné a převody v provozních postupech
 • Monitorujte výkon mechaniky služby v terénu
 • Poskytněte vstupy a zpětnou vazbu k recenzi výkonu a pracovních pohovorů
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil manažer obchodu, regionální správce nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz
 • 5 let mechanických zkušeností ve všech oblastech opravy
 • Upřednostňováno 1-2 roky zkušenosti s dohledem

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při provádění oprav nebo údržby vybavení pomocí ručních nářadí, elektrických nářadí, vzduchových nástrojů, ořechů, šroubů, elektronických ovládacích prvků a dalších malých částí
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na zařízení k testování provozu
 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost ohýbat, klečet a pracovat s pažemi zvednutými po delší dobu
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Příležitostná práce ve výškách nad 10 ft
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary

Polní mechanik

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná na 35 nebo více závislé na zkušenostech (musí poskytnout vlastní nástroje) Počáteční plat bude závislí na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikovanou mechaniku, která má schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Jako mechanik byste byli zodpovědní za údržbu zařízení, které pronajímáme. Hledáme vysoce motivovanou mechaniku se zkušenostmi ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s mechanickými službami v pronájmu/stavebnictví vybavení a/nebo souvisejícího pole upřednostňují
 • Musí mít platný kalifornský řidičský průkaz
 • Musí mít jízdní rekord v dobrém stavu. Aby byl řidič v dobrém stavu, musí předložit aktuální zprávu o výtisku DMV s žádným z níže uvedených porušení:
 • Jakákoli hlavní porušení (DWI, vražda, bezohledná jízda, drogy, opouštějící scénu) během posledních tří let
 • Dva nebo více dalších porušení pohybu a jedno při nehodě za poslední tři roky
 • Tři nebo více dalších porušení pohybu v posledních třech letech
 • Dvě nebo více při zavinění za poslední tři roky bez řidičů porušení pohybu nebudou pro tuto pozici kvalifikovány, pokud v průběhu zaměstnání spadají do některé ze 4 kategorií uvedených
 • Pozitivní přístup s důrazem na empatii
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopen upřednostňovat více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Schopnost dobře pracovat s minimálním přímým dohledem
 • Schopen efektivně číst mapy
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Musí mít vlastní nástroje

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Bezpečně cestovat do a z míst zákazníků včas, bezpečným a zdvořilým způsobem
 • Prokázat použití půjčovny pro zákazníky
 • Rychle a bezpečně vyhodnoťte/odstraňují opravy zařízení na pracovišti
 • Udržujte a pronájmujte si pronájem řada stavebních zařízení a nástrojů, abyste zajistili, že jejich bezpečný provoz a připravenost zákazníků na pronájem nebo nákup
 • Proveďte včasné odhlášení/přihlášení
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva
 • Proveďte vyzvednutí a dodávání zařízení a dílů do az externích dodavatelů a dalších míst Cresco pro nákup a/nebo opravu
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Vyhodnoťte a dokončete opravy vybavení
 • Kompletní objednávka dílů
 • Udržujte inventář dílů
 • Udržujte inventář dílů kamionu
 • Odpovědný za čištění a údržbu obchodu a vybavení
 • Odpovědný za udržování bezpečného pracovního prostředí za všech okolností
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů
 • Udržujte službu a vzhled přiřazeného servisního vozu
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu, hlavní mechanik obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie
 • 1-2 roky zkušeností RE

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při provádění oprav nebo údržby vybavení pomocí ručních nářadí, elektrických nářadí, vzduchových nástrojů, ořechů, šroubů, elektronických ovládacích prvků a dalších malých částí
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na zařízení k testování provozu
 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost ohýbat, klečet a pracovat s pažemi zvednutými po delší dobu
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Příležitostná práce ve výškách nad 10 ft
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Vystavení staveništěm

Polní mechanik

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná na 34 nebo více závislé na zkušenostech (musí poskytnout vlastní nástroje) Počáteční plat bude závislí na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikovanou mechaniku, která má schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Jako mechanik byste byli zodpovědní za údržbu zařízení, které pronajímáme. Hledáme vysoce motivovanou mechaniku se zkušenostmi ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s mechanickými službami v pronájmu/stavebnictví vybavení a/nebo souvisejícího pole upřednostňují
 • Musí mít platný kalifornský řidičský průkaz
 • Musí mít jízdní rekord v dobrém stavu. Aby byl řidič v dobrém stavu, musí předložit aktuální zprávu o výtisku DMV s žádným z níže uvedených porušení:
 • Jakákoli hlavní porušení (DWI, vražda, bezohledná jízda, drogy, opouštějící scénu) během posledních tří let
 • Dva nebo více dalších porušení pohybu a jedno při nehodě za poslední tři roky
 • Tři nebo více dalších porušení pohybu v posledních třech letech
 • Dvě nebo více při zavinění za poslední tři roky bez řidičů porušení pohybu nebudou pro tuto pozici kvalifikovány, pokud v průběhu zaměstnání spadají do některé ze 4 kategorií uvedených
 • Pozitivní přístup s důrazem na empatii
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopen upřednostňovat více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Schopnost dobře pracovat s minimálním přímým dohledem
 • Schopen efektivně číst mapy
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Musí mít vlastní nástroje

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Bezpečně cestovat do a z míst zákazníků včas, bezpečným a zdvořilým způsobem
 • Prokázat použití půjčovny pro zákazníky
 • Rychle a bezpečně vyhodnoťte/odstraňují opravy zařízení na pracovišti
 • Udržujte a pronájmujte si pronájem řada stavebních zařízení a nástrojů, abyste zajistili, že jejich bezpečný provoz a připravenost zákazníků na pronájem nebo nákup
 • Proveďte včasné odhlášení/přihlášení
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva
 • Proveďte vyzvednutí a dodávání zařízení a dílů do az externích dodavatelů a dalších míst Cresco pro nákup a/nebo opravu
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Vyhodnoťte a dokončete opravy vybavení
 • Kompletní objednávka dílů
 • Udržujte inventář dílů
 • Udržujte inventář dílů kamionu
 • Odpovědný za čištění a údržbu obchodu a vybavení
 • Odpovědný za udržování bezpečného pracovního prostředí za všech okolností
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů
 • Udržujte službu a vzhled přiřazeného servisního vozu
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu, hlavní mechanik obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie
 • 1-2 roky zkušeností RE

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při provádění oprav nebo údržby vybavení pomocí ručních nářadí, elektrických nářadí, vzduchových nástrojů, ořechů, šroubů, elektronických ovládacích prvků a dalších malých částí
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na zařízení k testování provozu
 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost ohýbat, klečet a pracovat s pažemi zvednutými po delší dobu
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Příležitostná práce ve výškách nad 10 ft
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Vystavení staveništěm

Řidič třídy A

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná na 28 nebo více závislé na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikované řidiče, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu. Hlavní odpovědností řidiče je pomoci uspokojit potřeby zákazníků vybavením a vyzvedáváním zařízení včas, bezpečným a zdvořilým způsobem a provozovat různé stavební půjčovny. Řidič má povoleno provozovat těžké vybavení, jako jsou polomodelníky a přívěsy („Low Boys“). Hledáme vysoce motivované a zkušené řidiče s pozadím ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Musí mít platný kalifornský komerční řidičský průkaz komerční třídy
 • Musí mít jízdní rekord v dobrém stavu. Aby byl řidič v dobrém stavu, musí předložit aktuální zprávu o výtisku DMV s žádným z níže uvedených porušení:
 • Jakákoli hlavní porušení (DWI, vražda, bezohledná jízda, drogy, opouštějící scénu) během posledních tří let
 • Dva nebo více dalších porušení pohybu a jedno při nehodě za poslední tři roky
 • Tři nebo více dalších porušení pohybu v posledních třech letech
 • Dvě nebo více při zavinění za poslední tři roky bez řidičů porušení pohybu nebudou pro tuto pozici kvalifikovány, pokud v průběhu zaměstnání spadají do některé ze 4 kategorií uvedených
 • Předchozí zážitek z jízdy CDL
 • Kladný postoj
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopnost efektivně navigovat
 • Schopen více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Schopen efektivně komunikovat se zákazníky a spolupracovníky
 • Schopen fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost k detailům
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Bezpečně přepravovat zařízení na místa zákazníka včas, bezpečně a zdvořile
 • Určete schopnost každého zákazníka používat zařízení bezpečným způsobem
 • Prokázat použití půjčovny pro zákazníky
 • Udržujte protokoly řidiče a dokončete kontroly před výlety
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO
 • Dodržujte všechny bezpečnostní požadavky zejména na zařízení, včetně federálních bezpečnostních předpisů pro automobily
 • Udržujte vybavení kamionu/inventář
 • Udržujte službu a vzhled nákladního automobilu
 • Postupujte podle pokynů pro doručení/vyzvednutí od dispečera a manažera
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Preferovaný diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platná třída řidičského průkazu Kalifornie
 • Přijatelná historie testů DOT
 • Znalost státních předpisů týkajících se maxima výšky a hmotnosti a operací navijáků
 • OSHA známost/školení

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Při nakládání a vykládce zařízení a řetězu a řetězení vybavení a uchopení rukou rukama a uchopení rukou
 • Časté používání nohou/nohou k provozu pedálu na nohou na vybavení a nákladních vozech
 • Časté zvedání až 50 liber.;; Příležitostné zvedání až 90 liber
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Mechanik vybavení

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná 31 nebo více závislých na zkušenostech (musí poskytnout vlastní nástroje) Počáteční plat bude závislí na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme mechaniku kvalifikovaného vybavení, která má schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Jako mechanik byste byli zodpovědní za údržbu zařízení, které pronajímáme. Hledáme vysoce motivovanou mechaniku se zkušenostmi ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Je vyžadována znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s mechanickými službami v pronájmu/stavebnictví vybavení a/nebo souvisejícího pole upřednostňují
 • Kladný postoj
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopen upřednostňovat více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Udržujte a pronájmujte si pronájem řada stavebních zařízení a nástrojů, abyste zajistili, že jejich bezpečný provoz a připravenost zákazníků na pronájem nebo nákup
 • Proveďte včasné odhlášení/přihlášení
 • Načíst/vykládat zařízení
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva
 • Proveďte vyzvednutí a dodávání zařízení a dílů do az externích dodavatelů a dalších míst Cresco pro nákup a/nebo opravu
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Vyhodnoťte a dokončete opravy vybavení
 • Kompletní objednávka dílů
 • Udržujte inventář dílů
 • Odpovědný za čištění a údržbu obchodu a vybavení
 • Odpovědný za udržování bezpečného pracovního prostředí za všech okolností
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu, hlavní mechanik obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie
 • 1-2 roky zkušeností s opravou/údržbou vybavení
 • Trénink průmyslu základního vybavení

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při provádění oprav nebo údržby vybavení pomocí ručních nářadí, elektrických nářadí, vzduchových nástrojů, ořechů, šroubů, elektronických ovládacích prvků a dalších malých částí
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na zařízení k testování provozu
 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost ohýbat, klečet a pracovat s pažemi zvednutými po delší dobu
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Příležitostná práce ve výškách nad 10 ft
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary

Mechanik vybavení

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná 31 nebo více závislých na zkušenostech (musí poskytnout vlastní nástroje) Počáteční plat bude závislí na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme mechaniku kvalifikovaného vybavení, která má schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Jako mechanik byste byli zodpovědní za údržbu zařízení, které pronajímáme. Hledáme vysoce motivovanou mechaniku se zkušenostmi ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Je vyžadována znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Předchozí zkušenosti s mechanickými službami v pronájmu/stavebnictví vybavení a/nebo souvisejícího pole upřednostňují
 • Kladný postoj
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopen upřednostňovat více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Prokázat porozumění pronájmu softwaru
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu

Základní povinnosti a povinnosti

 • Pozdravte zákazníky a pomáhejte s dotazy zákazníků
 • Udržujte a pronájmujte si pronájem řada stavebních zařízení a nástrojů, abyste zajistili, že jejich bezpečný provoz a připravenost zákazníků na pronájem nebo nákup
 • Proveďte včasné odhlášení/přihlášení
 • Načíst/vykládat zařízení
 • Zkontrolujte, zda je vybavení pro poškození, použité hodiny, najetých kilometrů a hladiny paliva
 • Proveďte vyzvednutí a dodávání zařízení a dílů do az externích dodavatelů a dalších míst Cresco pro nákup a/nebo opravu
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a QC standardy
 • Vyhodnoťte a dokončete opravy vybavení
 • Kompletní objednávka dílů
 • Udržujte inventář dílů
 • Odpovědný za čištění a údržbu obchodu a vybavení
 • Odpovědný za udržování bezpečného pracovního prostředí za všech okolností
 • Prohlédněte si vybavení a nákladní automobily pro bezpečnostní nálepky a dodržování předpisů
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu, hlavní mechanik obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný řidičský průkaz Kalifornie
 • 1-2 roky zkušeností s opravou/údržbou vybavení
 • Trénink průmyslu základního vybavení

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama při provádění oprav nebo údržby vybavení pomocí ručních nářadí, elektrických nářadí, vzduchových nástrojů, ořechů, šroubů, elektronických ovládacích prvků a dalších malých částí
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na zařízení k testování provozu
 • Časté zvedání až 25 liber., Příležitostné zvedání až 50 liber., a občasné zvedání až 75 liber.
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních a nerovných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost ohýbat, klečet a pracovat s pažemi zvednutými po delší dobu
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Příležitostná práce ve výškách nad 10 ft
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary

Řidič třídy C

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná ve 23 nebo více závislé na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikované řidiče, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Hlavní odpovědností řidiče je pomoci uspokojit potřeby zákazníků vybavením a vyzvedáváním zařízení včas, bezpečným a zdvořilým způsobem a provozovat různé stavební půjčovny. (Rollback třídy C)

Hledáme vysoce motivované a zkušené řidiče se zázemím ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Musí mít platný kalifornský řidičský průkaz
 • Musí mít jízdní rekord v dobrém stavu. Aby byl řidič v dobrém stavu, musí předložit aktuální zprávu o výtisku DMV s žádným z níže uvedených porušení:
 • Jakákoli hlavní porušení (DWI, vražda, bezohledná jízda, drogy, opouštějící scénu) během posledních tří let
 • Dva nebo více dalších porušení pohybu a jedno při nehodě za poslední tři roky
 • Tři nebo více dalších porušení pohybu v posledních třech letech
 • Dvě nebo více při zavinění za poslední tři roky bez řidičů porušení pohybu nebudou pro tuto pozici kvalifikovány, pokud v průběhu zaměstnání spadají do některé ze 4 kategorií uvedených
 • Kladný postoj
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopnost efektivně navigovat
 • Schopen více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Schopen efektivně komunikovat se zákazníky a spolupracovníky
 • Schopen fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost k detailům
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Bezpečně přepravovat zařízení na místa zákazníka včas, bezpečně a zdvořile
 • Určete schopnost každého zákazníka používat zařízení bezpečným způsobem
 • Prokázat použití půjčovny pro zákazníky
 • Udržujte protokoly ovladače podle potřeby a úplné kontroly před výletem
 • Dodržujte všechny bezpečnostní požadavky zejména na zařízení, včetně federálních bezpečnostních předpisů pro automobily
 • Udržujte vybavení kamionu/inventář
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO
 • Udržujte službu a vzhled přiřazeného kamionu
 • Postupujte podle pokynů pro doručení/vyzvednutí od dispečera a manažera
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Při nakládání a vykládce zařízení a řetězu a řetězení vybavení a uchopení rukou rukama a uchopení rukou
 • Časté používání nohou/nohou k provozu pedálu na nohou na vybavení a nákladních vozech
 • Časté zvedání až 50 liber.;; Příležitostné zvedání až 90 liber
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Řidič třídy C

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměňování: Začíná na 20 nebo více závislých na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikované řidiče, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Hlavní odpovědností řidiče je pomoci uspokojit potřeby zákazníků vybavením a vyzvedáváním zařízení včas, bezpečným a zdvořilým způsobem a provozovat různé stavební půjčovny. (Rollback třídy C)

Hledáme vysoce motivované a zkušené řidiče se zázemím ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Musí mít platný kalifornský řidičský průkaz
 • Musí mít jízdní rekord v dobrém stavu. Aby byl řidič v dobrém stavu, musí předložit aktuální zprávu o výtisku DMV s žádným z níže uvedených porušení:
 • Jakákoli hlavní porušení (DWI, vražda, bezohledná jízda, drogy, opouštějící scénu) během posledních tří let
 • Dva nebo více dalších porušení pohybu a jedno při nehodě za poslední tři roky
 • Tři nebo více dalších porušení pohybu v posledních třech letech
 • Dvě nebo více při zavinění za poslední tři roky bez řidičů porušení pohybu nebudou pro tuto pozici kvalifikovány, pokud v průběhu zaměstnání spadají do některé ze 4 kategorií uvedených
 • Kladný postoj
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopnost efektivně navigovat
 • Schopen více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Schopen efektivně komunikovat se zákazníky a spolupracovníky
 • Schopen fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost k detailům
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Bezpečně přepravovat zařízení na místa zákazníka včas, bezpečně a zdvořile
 • Určete schopnost každého zákazníka používat zařízení bezpečným způsobem
 • Prokázat použití půjčovny pro zákazníky
 • Udržujte protokoly ovladače podle potřeby a úplné kontroly před výletem
 • Dodržujte všechny bezpečnostní požadavky zejména na zařízení, včetně federálních bezpečnostních předpisů pro automobily
 • Udržujte vybavení kamionu/inventář
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO
 • Udržujte službu a vzhled přiřazeného kamionu
 • Postupujte podle pokynů pro doručení/vyzvednutí od dispečera a manažera
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Při nakládání a vykládce zařízení a řetězu a řetězení vybavení a uchopení rukou rukama a uchopení rukou
 • Časté používání nohou/nohou k provozu pedálu na nohou na vybavení a nákladních vozech
 • Časté zvedání až 50 liber.;; Příležitostné zvedání až 90 liber
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Řidič třídy B

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná na 25 nebo více závislé na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikované řidiče, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Hlavní odpovědností řidiče je pomoci uspokojit potřeby zákazníků vybavením a vyzvedáváním zařízení včas, bezpečným a zdvořilým způsobem a provozovat různé stavební půjčovny. Řidič má povoleno provozovat těžké vybavení, jako jsou rypadlo a asfaltové válečky.

Hledáme vysoce motivované a zkušené řidiče se zázemím ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Musí mít platný kalifornský komerční řidičský průkaz třídy B
 • Musí mít jízdní rekord v dobrém stavu. Aby byl řidič v dobrém stavu, musí předložit aktuální zprávu o výtisku DMV s žádným z níže uvedených porušení:
 • Jakákoli hlavní porušení (DWI, vražda, bezohledná jízda, drogy, opouštějící scénu) během posledních tří let
 • Dva nebo více dalších porušení pohybu a jedno při nehodě za poslední tři roky
 • Tři nebo více dalších porušení pohybu v posledních třech letech
 • Dvě nebo více při zavinění za poslední tři roky bez řidičů porušení pohybu nebudou pro tuto pozici kvalifikovány, pokud v průběhu zaměstnání spadají do některé ze 4 kategorií uvedených
 • Předchozí zážitek z jízdy CDL
 • Kladný postoj
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopnost efektivně navigovat
 • Schopen více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Schopen efektivně komunikovat se zákazníky a spolupracovníky
 • Schopen fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost k detailům
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Bezpečně přepravovat zařízení na místa zákazníka včas, bezpečně a zdvořile
 • Určete schopnost každého zákazníka používat zařízení bezpečným způsobem
 • Prokázat použití půjčovny pro zákazníky
 • Udržujte protokoly řidiče a dokončete kontroly před výlety
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO
 • Dodržujte všechny bezpečnostní požadavky zejména na zařízení, včetně federálních bezpečnostních předpisů pro automobily
 • Udržujte vybavení kamionu/inventář
 • Udržujte službu a vzhled nákladního automobilu
 • Postupujte podle pokynů pro doručení/vyzvednutí od dispečera a manažera
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný kalifornský řidičský průkaz třídy B nebo a
 • Přijatelná historie testů DOT
 • Znalost státních předpisů týkajících se maxima výšky a hmotnosti a operací navijáků
 • OSHA známost/školení

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Při nakládání a vykládce zařízení a řetězu a řetězení vybavení a uchopení rukou rukama a uchopení rukou
 • Časté používání nohou/nohou k provozu pedálu na nohou na vybavení a nákladních vozech
 • Časté zvedání až 50 liber.;; Příležitostné zvedání až 90 liber
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Řidič třídy B

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměňování: Začíná ve 30 nebo více závislém na zkušenostech, které začínají odměnu, bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikované řidiče, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Hlavní odpovědností řidiče je pomoci uspokojit potřeby zákazníků vybavením a vyzvedáváním zařízení včas, bezpečným a zdvořilým způsobem a provozovat různé stavební půjčovny. Řidič má povoleno provozovat těžké vybavení, jako jsou rypadlo a asfaltové válečky.

Hledáme vysoce motivované a zkušené řidiče se zázemím ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Musí mít platný kalifornský komerční řidičský průkaz třídy B
 • Musí mít jízdní rekord v dobrém stavu. Aby byl řidič v dobrém stavu, musí předložit aktuální zprávu o výtisku DMV s žádným z níže uvedených porušení:
 • Jakákoli hlavní porušení (DWI, vražda, bezohledná jízda, drogy, opouštějící scénu) během posledních tří let
 • Dva nebo více dalších porušení pohybu a jedno při nehodě za poslední tři roky
 • Tři nebo více dalších porušení pohybu v posledních třech letech
 • Dvě nebo více při zavinění za poslední tři roky bez řidičů porušení pohybu nebudou pro tuto pozici kvalifikovány, pokud v průběhu zaměstnání spadají do některé ze 4 kategorií uvedených
 • Předchozí zážitek z jízdy CDL
 • Kladný postoj
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopnost efektivně navigovat
 • Schopen více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Schopen efektivně komunikovat se zákazníky a spolupracovníky
 • Schopen fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost k detailům
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Bezpečně přepravovat zařízení na místa zákazníka včas, bezpečně a zdvořile
 • Určete schopnost každého zákazníka používat zařízení bezpečným způsobem
 • Prokázat použití půjčovny pro zákazníky
 • Udržujte protokoly řidiče a dokončete kontroly před výlety
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO
 • Dodržujte všechny bezpečnostní požadavky zejména na zařízení, včetně federálních bezpečnostních předpisů pro automobily
 • Udržujte vybavení kamionu/inventář
 • Udržujte službu a vzhled nákladního automobilu
 • Postupujte podle pokynů pro doručení/vyzvednutí od dispečera a manažera
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platný kalifornský řidičský průkaz třídy B nebo a
 • Přijatelná historie testů DOT
 • Znalost státních předpisů týkajících se maxima výšky a hmotnosti a operací navijáků
 • OSHA známost/školení

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Při nakládání a vykládce zařízení a řetězu a řetězení vybavení a uchopení rukou rukama a uchopení rukou
 • Časté používání nohou/nohou k provozu pedálu na nohou na vybavení a nákladních vozech
 • Časté zvedání až 50 liber.;; Příležitostné zvedání až 90 liber
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Řidič třídy A

Zprávy na: Struktura platebního manažera obchodu: Hodinová/ne-osvobozená

Hodinový rozsah odměn: Začíná na 32 nebo více závislé na začátku zkušeností bude záviset na znalostech, dovednostech, schopnostech a městě, že tato otevřená pozice je umístěna

Hledáme kvalifikované řidiče, kteří mají schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu. Hlavní odpovědností řidiče je pomoci uspokojit potřeby zákazníků vybavením a vyzvedáváním zařízení včas, bezpečným a zdvořilým způsobem a provozovat různé stavební půjčovny. Řidič má povoleno provozovat těžké vybavení, jako jsou polomodelníky a přívěsy („Low Boys“). Hledáme vysoce motivované a zkušené řidiče se zázemím ve stavebnictví a průmyslovém vybavení. Upřednostňují se znalost hydrauliky, elektroniky, plynu a nafty.

Minimální požadavky

 • Musí mít platný kalifornský komerční řidičský průkaz komerční třídy
 • Musí mít jízdní rekord v dobrém stavu. Aby byl řidič v dobrém stavu, musí předložit aktuální zprávu o výtisku DMV s žádným z níže uvedených porušení:
 • Jakákoli hlavní porušení (DWI, vražda, bezohledná jízda, drogy, opouštějící scénu) během posledních tří let
 • Dva nebo více dalších porušení pohybu a jedno při nehodě za poslední tři roky
 • Tři nebo více dalších porušení pohybu v posledních třech letech
 • Dvě nebo více při zavinění za poslední tři roky bez řidičů porušení pohybu nebudou pro tuto pozici kvalifikovány, pokud v průběhu zaměstnání spadají do některé ze 4 kategorií uvedených
 • Předchozí zážitek z jízdy CDL
 • Kladný postoj
 • Profesionální čistý vzhled
 • Schopnost efektivně navigovat
 • Schopen více úkolů a pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Silná orientace na zákaznický servis
 • Schopen efektivně komunikovat se zákazníky a spolupracovníky
 • Schopen fungovat dobře jako součást týmu
 • Pečlivá pozornost k detailům
 • Pečlivá pozornost na bezpečnost

Základní povinnosti a povinnosti

 • Bezpečně přepravovat zařízení na místa zákazníka včas, bezpečně a zdvořile
 • Určete schopnost každého zákazníka používat zařízení bezpečným způsobem
 • Prokázat použití půjčovny pro zákazníky
 • Udržujte protokoly řidiče a dokončete kontroly před výlety
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO
 • Dodržujte všechny bezpečnostní požadavky zejména na zařízení, včetně federálních bezpečnostních předpisů pro automobily
 • Udržujte vybavení kamionu/inventář
 • Udržujte službu a vzhled nákladního automobilu
 • Postupujte podle pokynů pro doručení/vyzvednutí od dispečera a manažera
 • Plnit jakékoli další povinnosti, které přiřadil správce obchodu nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Preferovaný diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • Platná třída řidičského průkazu Kalifornie
 • Přijatelná historie testů DOT
 • Znalost státních předpisů týkajících se maxima výšky a hmotnosti a operací navijáků
 • OSHA známost/školení

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Při nakládání a vykládce zařízení a řetězu a řetězení vybavení a uchopení rukou rukama a uchopení rukou
 • Časté používání nohou/nohou k provozu pedálu na nohou na vybavení a nákladních vozech
 • Časté zvedání až 50 liber.;; Příležitostné zvedání až 90 liber
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Další povinnosti přiřazené podle potřeby

Ředitel školení

Zprávy na: Oddělení ředitele vztahů se zaměstnanci: Pracovní rozvrh vztahů zaměstnanců: 7:00-17:00

Ideální kandidát má vysokou integritu a odhodlání a má hodnoty, které podporují základní hodnoty týmové práce, služby a zábavy CRESCO. Tato role je náročná a osoba bude muset pracovat rychlým a přesným tempem, má silné sledování dovedností a výjimečnou pozornost k detailům, aby byla v této pozici úspěšná. Budete mít příležitost propojit se všemi úrovněmi organizace a s externími zákazníky.

Vaše primární odpovědnost je řídit činnosti spojené s návrhem, přípravou, doručováním a potřebou posouzení programů školení a rozvoje pro zaměstnance společnosti prostřednictvím naší univerzity Cresco University. K určení účinnosti navrhovaných vzdělávacích programů použijte nástroje pro hodnocení potřeb. Podle potřeby interaguje a pomáhá správě podniků, aby vyvinula specifikace obsahu konkrétních kurzů. Provádí sledování a určí použitelnost materiálu kurzu. Navíc udržujte a poskytujte externí školení podle potřeby.

Minimální požadavky

 • Pojistitelný řidičský průkaz třídy C
 • Vysokoškolské vzdělání v souvisejícím polním oboru
 • Upřednostňovány znalostní zkušenosti s odvětvím půjčovny
 • Požadované předchozí zkušenosti s tréninkem
 • Musí mít vynikající osobní a komunikační dovednosti
 • Musí mít dobré počítačové a organizační dovednosti
 • Musí být schopen prokázat úspěch práce s malým směrem
 • Musí mít schopnost efektivně řídit čas
 • Musí podporovat a propagovat základní hodnoty CRESCO a prohlášení o poslání
 • Musí podporovat a propagovat prohlášení o účelu oddělení zaměstnanců
 • Musí být ochoten cestovat podle potřeby. Jakmile se obchodní potřeby určují, je nutné cestovat přes noc a pracovat o víkendech
 • Znalost AS400, Microsoft Excel/Word/PowerPoint a Outlook
 • Plnit jakoukoli jinou povinnost, jak je přiděleno.

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 10 liber, příležitostné zvedání až 25 liber a občasné zvedání až 50 liber
 • Časté činnosti vyžadující manipulaci a uchopení rukama / prsty
 • Schopnost ohýbat se, klečet, chodit a stát na betonu/nerovnoměrných površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Příležitostné používání nohou/nohou k provozování pedálu nohou na vybavení.
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost několikrát denně stoupat a do těžkého vybavení do těžkého vybavení
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary

Trenér řidiče

Zprávy na: Oddělení ředitele vztahů zaměstnanců: Úrok pro vztahy se zaměstnanci Pracovní rozvrh: Minimálně 8 hodin/den, pondělí-pátek, s podle potřeby přesčas

Vaše primární odpovědnost je spravovat školení pro všechny nově najaté a současné řidiče CRESCO v následujících oblastech, ale neomezeno:

 • Zkontrolujte správné načítání/vykládání provozu zařízení
 • Zkontrolujte správné postupy papírování
 • Zkontrolujte pravidla bezpečnosti silničního provozu
 • Zkontrolujte techniku ​​zákaznického servisu se zaměřením na „The Cresco Way“
 • Podle potřeby proveďte hodnocení předběžného pronájmu a jízdu
 • Poskytněte podporu a pokyny podle potřeby u současných ovladačů cresco
 • Dokončete individuální školení s nově najatými řidiči, minimálně 3-10 dní.
 • Dokončete 60denní sledování s nově najatými řidiči

Navíc s vedením našeho manažera bezpečnosti budete odpovědní za to, že CRESCO je v souladu v oblastech souvisejících s udržováním flotily dodávkových vozů (i.E. Povolení nákladního automobilu, obecní předpisy, elektronické deníkové knihy, trénink dot atd.) a poskytovat roční tečkářské školení.

 • Nejistitelný komerční řidičský průkaz třídy A a neexpilovanou lékařskou kartu DOT
 • Znalostní zkušenosti s odvětvím půjčovny
 • Minimálně dva roky zkušeností s a znalostmi flotily dodávek Cresco
 • Musí mít vynikající osobní a komunikační dovednosti
 • Musí mít dobré dovednosti vstupu počítače
 • Musí mít dobré organizační dovednosti
 • Musí být schopen prokázat úspěch práce s malým směrem
 • Musí mít zájem být trenérem a mentorem řidičů Cresco
 • Musí podporovat a propagovat základní hodnoty CRESCO a prohlášení o poslání
 • Musí podporovat a propagovat prohlášení o účelu oddělení zaměstnanců

Základní dovednosti a znalosti

 • Efektivně spravovat čas
 • Schopnost žonglovat s více priority
 • Musí mít smysl pro humor a trpělivost
 • Musí být ochotný a schopen cestovat do jiného místa obchodu Cresco podle potřeby. Jak je to obchodní potřeby, je nutné cestování přes noc.
 • Známý s právem FMCAS
 • Známý s širokým povolením na zatížení města/kraj/stát

Správce kreditu

Zprávy na: Struktura platby prezidenta: osvobození. Plat doe

Hledáme kvalifikovaného úvěrového manažera, který má schopnost fungovat dobře jako vůdce týmu. Úspěšný kandidát musí být pozitivní a přístupný, efektivně pracovat s různými osobnostmi a být schopen spolupracovat. Musí také mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, aby efektivně obsluhovali naši klientelu.

Minimální požadavky

 • Minimálně tři (3) roky předchozí zkušenosti vyžadují
 • Zkušenosti s půjčovnou vybavení nebo stavebnictví a/nebo související pole Preferované předchozí předchozí zkušenosti preferované s využitím počítače (včetně internetu, výhledu, slovu, excelu atd.)
 • Zkušený s použitím mobilního chytrého telefonu
 • Zaměřené a efektivní v prostředí s vysokým tempem
 • Vynikající verbální písemná komunikace Profesionální a čistý vzhled Čistý DMV DROG obrazovka. Schopnost fungovat dobře jako součást týmu

Základní povinnosti a povinnosti

 • Spravujte denní provoz pohledávek na pohledávky prostřednictvím implementace, údržby a koordinace všech činností sběru A/R
 • Spravujte analýzu úvěru k odhadu rizika při rozšíření úvěru zákazníkům
 • Spravujte schválení zpracovaných úvěrových aplikací
 • Spravujte osvědčení o pojištění, abyste zajistili splnění požadavků
 • Spravujte úvěrové limity zákazníka
 • Spravujte vyjednávání o stavu a podmínkách prodeje zařízení
 • Analýza účtů zákazníků, historie plateb a nákupní činnosti
 • Analýza záznamů zákazníků, pokusů o shromažďování a historii plateb a vydejte doporučení k nápravě
 • Kontaktujte a navazujte s minulými zákazníky
 • Odpovězte na problémy a dotazy na fakturaci zákazníků a vyřešte se u zákazníků a/nebo jiných oddělení/míst
 • Podle potřeby revidujte a přizpůsobujte strategie sběru
 • Spravujte zveřejnění plateb a hotovosti

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Požadovaný diplom na střední škole nebo ekvivalent a bakalářský titul upřednostňoval
 • Platný kalifornský řidičský průkaz a pojistitelný požadovaný
 • Ostatní související profesionální tituly nebo požadované certifikáty

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Časté zvedání až 10 liber., Příležitostné zvedání až 20 liber., a občasné zvedání až 30 liber.
 • Činnosti vyžadující manipulaci a uchopení prsty a rukama při doplňování polic, nošení krabic, zpracování transakcí se zákazníky, práce na počítačové klávesnici atd.
 • Schopnost ohýbat, klečet, chodit na betonu a nerovnoměrné povrchy po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost sedět po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Schopnost stoupat přes a do těžkého vybavení; Několikrát za rok
 • Expozice jasným světelům, extrémní teploty; protože podnikání potřebuje diktovat

Mobilní IT technik

Zprávy do: Struktura platby řadiče: Pravidelný hodinový/nevysvobozený rozsah odměn: 24.50. 29.00 hodin

Hledáme mobilního IT technika, aby se připojil k našemu firemnímu týmu, a budeme hlásit kontroléru. Tato pozice je založena v Livermore v Kalifornii a služby všech našich míst Cresco. K cestování mezi místy bude poskytováno firemní vozidlo.

Minimální požadavky

 • Pozitivní a profesní postoj
 • Vynikající komunikační dovednosti, slovní a psané
 • Silné dovednosti zákaznického servisu
 • Silná technická schopnost
 • Sebemotivované
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu v rychle se rozvíjejícím prostředí
 • Ukazuje pocit naléhavosti
 • Silná pozornost k detailům
 • Ochota učit se a následovat pokyny
 • Schopnost pracovat s minimálním dohledem

Základní povinnosti a povinnosti

 • Poskytněte podporu všem koncovým uživatelům s problémy s hardwarem, softwarem a aplikacími řešením problémů a řešení problémů
 • Diagnóza a vyřešení problémů hlášených uživatelem
 • Proveďte nastavení PC, instalace, konfigurace, upgrady a preventivní údržba
 • Správa aplikací CRESCO
 • Instalace elektronických zařízení, kabeláže, televizorů, kamer
 • Systém prodejního místa pronájmu, formulář
 • Plnit jakékoli další povinnosti, jak je přiřazen ovladačem nebo jakýkoli manažer cresco

Vzdělávání, zkušenosti a požadované dovednosti, včetně certifikátů, licencí a registrací

 • Diplom na střední škole nebo ekvivalent
 • 1 roky to pomáhá zážitku
 • 1 roky je to řešení problémů a zákaznický servis
 • 1 roky odstraňování problémů s hardwarem PC a síťového hardwaru, včetně bezdrátového AP
 • 1 roky zkušeností s Windows 10 (aktuální základní využití porozumění stolním počítačům)
 • Základní znalosti sítě včetně VPN
 • Silné znalosti a zkušenosti s Microsoft Office (Excel, Word, Outlook), Office 365
 • Základní znalosti produktu Apple
 • Třída řidičského průkazu, C (musí být pojistitelná)

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

 • Práce prováděné v kanceláři nebo skladu, které vyžadují použití vozíků, ručního kamionu, paletového konektoru a vysokozdvižných vozíků
 • Příležitostné zvedání 25-90 liber
 • Schopnost chodit a stát na konkrétních površích po dobu nejméně 4 hodin denně
 • Vystavení jasným světel, extrémní teploty, hlasitý hluk, prach, plyn a/nebo výpary
 • Podle potřeby cestujte do jiných obchodů CRESCO

Asistent HR Generalist

Zprávy na: Struktura platebních vztahů zaměstnanců: Hodinová/ne-osvobozená poloha: Livermore, Kalifornie Pozice Hodiny: Pondělí-pátek, 7:30-16:30 (1 hodinová přestávka na jídlo)

Půjčovna zařízení CRESCO má otevření pro na plný úvazek, který není osvobozen od lidských zdrojů, generalistický asistent s důrazem na personální obsazení. Ideální kandidát má vysokou integritu a odhodlání a má hodnoty, které podporují základní hodnoty týmové práce, služby a zábavy CRESCO. Tato role je náročná a osoba bude muset pracovat rychlým a přesným tempem, mít silné sledování dovedností a výjimečnou pozornost k detailům, aby byla v této pozici úspěšná. Budete mít příležitost propojit se všemi úrovněmi organizace a zároveň poskytnout podporu přímé správy řediteli vztahů zaměstnanců.

Pracovní povinnosti zahrnují, ale nejsou omezeny na:

 • Spravujte proces personálu a pohovoru pro osvobození a zaměstnance bez osvobození
 • Pomozte řediteli vztahů zaměstnanců v následujících oblastech:
 • Správa mezd
 • Správa výhod
 • Zaměstnanecké vztahy
 • Komunikace zaměstnanců společnosti
 • Kompenzace pracovníků
 • FMLA, postižení a další listy nepřítomnosti
 • Orientace, rozvoj a školení zaměstnanců

Obecné požadavky

 • Obecná znalost zákonů a praktik zaměstnanosti.​
 • Požadované zkušenosti s správou náborového/personálního programu
 • Vynikající počítačové dovednosti v prostředí Microsoft Windows. Musí zahrnovat Excel a prokázané dovednosti v oblasti správy databází a vedení záznamů.
 • Efektivní ústní a písemná komunikace.
 • Vynikající mezilidské a koučovací dovednosti.
 • Důkaz o praxi vysoké úrovně důvěrnosti.
 • Vynikající organizační dovednosti.
 • Zkušenosti s požadovaným Paychexem
 • Zkušenosti s Paychex Stratustime preferované
 • Dvojjazyčné požadované
 • Přijatelný rekord DMV. vyžaduje příležitostné cestování do jiných míst obchodů v oblasti Greater Bay
kompaktní, mlýnek, pahýl

Vzdělání a zkušenosti

 • Minimálně dva roky progresivních zkušeností v pozicích v oblasti lidských zdrojů.
 • Preferované školení v oblasti právního najímání/náboru
 • Školení v oblasti pracovního práva, preferovaných vztahů zaměstnanců a výplatní listiny

Fyzické požadavky a pracovní prostředí

Tyto fyzické požadavky jsou reprezentativní pro fyzické požadavky nezbytné pro to, aby zaměstnanec úspěšně vykonával základní funkce práce generalisty lidských zdrojů.

Přiměřené ubytování lze vytvořit tak, aby umožnilo lidem se zdravotním postižením vykonávat popsané základní funkce práce obecného lidského zdroje.

Při plnění povinností práce generalisty lidských zdrojů je zaměstnanec povinen mluvit a slyšet. Zaměstnanec je často povinen sedět a používat ruce a prsty, manipulovat nebo cítit a manipulovat s klíči na klávesnici. Zaměstnanec je často požadován stát, chodit, sáhnout rukama a rukama, stoupat po schodech nebo rovnováhou a sklonit se, klečet, krčit se nebo se plazit. Schopnosti vidění vyžadované touto prací zahrnují blízké vidění.

Specialista na pohledávky

Zprávy na: Účty pohledávky Manager Pay Structure: Hoding/Nezdané

Hledáme zkušeného specialisty na pohledávky, který má schopnost fungovat dobře jako součást týmu. Musíte mít velmi efektivní organizační a komunikační dovednosti, abyste efektivně obsluhovali naši klientelu.

Minimální požadavky

 • Minimálně tři (3) roky předchozí zkušenosti vyžadují
 • Zkušenosti s půjčovnou zařízení nebo stavebnictví a/nebo související pole upřednostňují
 • Předchozí předchozí zkušenost preferovala
 • Kladný postoj
 • Vynikající verbální komunikace
 • Profesionální a čistý vzhled
 • Čisté obrazovky DMV léčiva vyžaduje
 • Schopen efektivně komunikovat se zákazníky
 • Schopnost fungovat dobře jako součást týmu
 • Preferován platný kalifornský řidičský průkaz

Základní povinnosti a povinnosti

 • Telefonní hovory. včetně sběrných hovorů
 • Zpracování před zajištěními
 • Vydání zástavního práva
 • A/R Posílání
 • Podávání denních faktur
 • Zpracování úvěrových aplikací
 • Zpracování prohlášení. měsíčně
 • Zpracování faktur. denně
 • Zpracování kreditních karet
 • Skenovací dokumenty
 • Sledujte všechny operační postupy CRESCO a zásady společnosti
 • Plnit jakékoli další povinnosti, jak je přiděleno

Malý mlýnek na pahýl

Austter je profesionální výrobce broušení stromů v Číně. Produkujeme hlavně 6.5HP, 13HP, 13.5HP a 15HP přenosné broušení pařezu. Všechny stroje prošly německým testem TUV. Vítejte v OEM ODM

Získejte bezplatnou nabídku

.5hp plynový motor Malý mlýnek na pahýl. SGR650

Síla: 6.5HP plynový motor, Rekoil Start Brzda: Bubnové brzdové pásy: 2 ks V-Belt spojka: Centrifugální spojková čepel: 8 ks čepele s hloubkou řezání wolframu: 8 “/20cm Výška řezu: 15 “ Povrchová povrchová úprava: Zálohová na povrchové úpravě Power Coat Bezpečnostní zařízení: Bezpečnostní zastávka Dimenze: 14756751250 mm Metoda balení: Překližka Hmotnost: 105 kg Dimenze: 1077061cm

hp plynový motor Malý mlýnek na pahýl. SGR1550

Napájení: 15hp plynového motoru, zpětný zákop Brzda: Bršní brzdové pásy: 2 ks V-Belt spojka: Centrifugální spojková čepel: 8 ks čepelí s hloubkou řezání wolframu: 13 „/33 cm Výška řezu: 22″/56 cm laserová řezaná konstrukce oceli: Ano Povrchová povrchová úprava: Zálohová na povrchové úpravě prášku Bezpečnostní zařízení: Bezpečnostní zastávka Dimenze: 18008001150 mm Metoda balení: Překližka Hmotnost: 125 kg Dimenze: 1077563 cm

Části benzínu Austter benzín

Výběr aspektů materiálu a designu může výrazně ovlivnit nejen výkon benzínu benzínu, ale také spolehlivost. Austter si vybral materiály nejvyšší kvality, aby zajistil spolehlivou a efektivní provoz a dlouhověkost vybavení.

Získejte bezplatnou nabídku

Centrifugální spojka

Velikost, tloušťka, tloušťka skořepiny a velikost brzdového bloku našich spojků jsou větší než ostatní výrobci.

Ložisko

Ložisko UCF205 a UCF206 zajišťují rotaci 6800 za minutu, čímž zajistí rychlejší pohyb.

Kevlar V-Belt

Pro delší použití a běh využívá Austter odolný a tepelně odolný Kevlar V-Belt.

Výrobce mlýnek na pařezy, na který se můžete spolehnout

Úvod kompaktního pařezu

Jedním z důvodů, proč nám naši klienti důvěřují, je kompaktní a výkonný mlýnek na jímku, který vyrábíme pod naším deštníkem. Tento stroj, navržený s přesností, může s lehkostí pomoci při odstraňování pařezu zanechávat vyčištěnou půdu.

Stroj na odstraňování pařezů je jedním z nejbezpečnějších způsobů, jak vyčistit půdu překážek. Dodává se s hydraulicky ovládaným ramenem a ocelovým kotoučem s devítidílnými čepelemi s wolframem.

Ocelové kolo se točí velmi vysokou rychlostí, což umožňuje stroji bez námahy pařez. Malé brusky vyráběné společností Austter jsou poháněny benzínovými motory a jsou známé pro efektivní výkon, dlouhověkost a kvalitu.

Nejlepší komerční mlýnek na pařez

Naše desetiletou zkušenost s výrobou minizovaného písku nás nutí tvrdit, že jsme dodali kvalitní produkty.Přenosný mlýnek na pařezy doprovázený návrhem odborníků je tento stroj perfektní pro zúčtování pařezů v komerčním měřítku a může být také dobrou volbou pro ty, kteří mají velké zahrady.

Od roku 2003 se zaměřujeme na design, vývoj a výrobu komerčního graduálního pařezu. Naše tvrdá práce a odhodlání optimalizovat struktury stroje a výroba nám pomohla rozvíjet se jako konkurenční a spolehlivý dodavatel broušení pařezu.

Zahradní stroje Austter

Za posledních 17 let jsou navrženy a vyrobeny a vyrobeny s úplnou kontrolou nad každým krokem, všechny štěpkovací dřevěné dřevěné, pařezy, mini trpír. Všechny zahradní stroje obstály čas času na nejvyšší úroveň výkonu, kvality, bezpečnosti a inovací.