6 Alternativa k řetězcovému zastřihovači: Užitečné společné možnosti. Plevel jedlík bez řetězce

Plynový plevel jedlík nezačne? Zkuste to

Bez ohledu na to, jak tomu říkáte. Weed Eater, Weed Whacker, String Trimmer. Šance jsou v určitém okamžiku, kdy to nezačne. Jen málo věcí je otravnější, než zničit rameno a pokoušet se začít s ramenem.

Naštěstí jsou motory s plynovými plevely docela jednoduché, takže většina kutilství s několika nástroji a některé základní know-how může řešit tvrdohlavý zastřihovač a běžet jej.

) Zkontrolujte benzín

Benzín se může rozpadat za pouhých 30 dní, zejména dnešní plyn obsahující ethanol.

Majitelé domů někdy ukryjí svůj zastřihovač strun v garáži na konci sezóny bez stabilizace plynu. Kyslík má celou zimu, aby se rozpadlo a zničil benzín, a zanechal vám zastřihovač, který na jaře nezačne.

Pokud váš zastřihovač spadá do této kategorie, vyprázdněte starý plyn z palivové nádrže a nahraďte jej čerstvým palivem.

Pokud váš jedlík plevelů nezačne, pokuste se odstranit vzduchový filtr a stříkat čistič karburátoru do příjmu.

) Vyčistěte karburátor

Jakmile se rozpadne plyn, mohou se uvnitř karburátoru tvořit laky, dásně a další zbytky a ucpávají malé palivové pasáže. To zabrání tomu, aby palivo dosáhlo spalovací komory a zapálilo se, takže vás nechává bojovat se zastřihovačem, který nezačne.

Odstraňte vzduchový filtr a stříkejte čistič karburátoru do příjmu. Nechte to několik minut sedět, aby pomohl uvolnit a rozpustit lak. Vyměňte filtr a zkuste spustit zastřihovač.

Pokud to problém nevyřeší, zvažte demontáž karburátoru, aby byl důkladnější čištění.

Dejte si však pozor-a rozebírat karburátor označuje bod-ne-return, druhů. Pochopení toho, jak jemné těsnění, drobné šrouby a jehly se vracejí zpět dohromady. Fotografujte s telefonem během celého procesu, abyste pomohli opětovné sestavení. Vyčistěte všechny otvory a pasáže čističem karburátoru.

Pokud se zdráháte rozebrat carb, navštivte servisního prodejce.

Vyjměte zapalovací svíčku a použijte lehký brusný papír k čištění usazenin elektrod, abyste pomohli opravit zastřihovač plynu, který nezačne.

) Vyčistěte/vyměňte zapalovací svíčku

Usazeniny oleje a uhlík mohou zapalovací svíčku zabalit do dvoutaktního motoru, pokud se použije olej z nízké kvality. Vklady na elektrodě zabraňují správnému střílení zástrčky, což může snížit výkon nebo zabránit tomu, aby motor úplně běžel.

Zástrčky jsou levné, takže je vyměňte, pokud je faulovaný. Pokud nemáte k dispozici novou zástrčku, vyčistěte usazeniny z elektrody s brusným papírem a zkontrolujte mezeru. Správná velikost mezery se obraťte na manuál vlastníka.

Pokud víte, že zapalovací svíčka je dobrá, ale motor stále nevyrábí jiskru, je pravděpodobné, že se na vině a vyžaduje náhradu.

Přímé stlačené vzduch zevnitř vzduchového filtru směrem ven, aby se odstranily zbytky, které mohou omezovat proudění vzduchu.

) Vyčistěte/vyměňte vzduchový filtr

Ucpaný vzduchový filtr zabraňuje motoru v dostatečném vzduchu, aby správně fungoval.

Před odstraněním vzduchového filtru odtáčejte uvolněné zbytky z kolem krytu filtru a filtru. Klepněte na tuhé filtry na stolním stole nebo na dlani a uvolníte jakékoli nečistoty nebo zbytky. Stlačený vzduch také funguje dobře. Ujistěte se, že nasměrujete vzduch filtrem zevnitř, abyste se vyhnuli hlouběji ubytování ve filtru.

Vyvarujte se promývání papírových filtrů, protože to může zhroutit jejich strukturu mikro jezdné. Pěnové filtry však lze snadno promyt pomocí mírného detergentu a teplé vody.

Stejně jako u zapalovací svíčky je však náhrada často nejlepší praxí, zejména pokud je filtr příliš špinavý.

Obrazovka jisker-arestor ucpaná usazeninami může natolik dusit proudění vzduchu, aby zabránil zastřihovači.

) Vyčistěte obrazovku Spark-Arerestor

Na mnoha ořezávarech zakrývá malá obrazovka výfuková odtok a zabraňuje jiskrám vystoupit z tlumiče a potenciálně zahájit oheň.

Stejně jako u znečištění zástrčky, příliš mnoho oleje v benzínu, dolní olej a pokračující provoz s nízkým ot / RPM mohou propojit obrazovku uhlíkovými uhlíky. To zabraňuje toku plynu plynu, což vede ke ztrátě energie. V extrémních případech, těžkých ložiscích se dusila proudění vzduchu natolik, aby vás nechala s jedlíkem plevelů, který nezačne.

Chcete-li problém vyřešit, vyjměte obrazovku Spark-Arestor a nastříkejte ji těžkým čističem, jako je napájecí pěna Amsoil, aby se zjemnily usazeniny před čištěním obrazovky abrazivní podložkou. Přeinstalujte obrazovku a vyzkoušejte zastřihovač.

Pokud je nadměrně připojena uhlíkem.

Testování výkonu Amsoil

Laboratoř testován a prokázán na silnici.

Podívejte se, jak produkty amsoil fungují v laboratoři a v terénu.

Alternativa k zastřihovači řetězce: Užitečné společné možnosti

Alternativa k zastřihovači řetězců jsou ty, které by fungovaly stejně dobře jako tyto poháněné nástroje. Nezoufejte, když se váš zastřihovač rukou poškodí nebo ztratí; musíte jej použít.

Řezačky trávníku, lemování, trávníky, lopaty atd., jsou jen některé alternativy, které fungují, stejně jako zastřihovač strun. Tyto manuální a automobilové zahradnické nástroje mohou vytáhnout plevele a vytvořit přesné okraje trávníku.

Zde je šest běžných nástrojů, o kterých jste nikdy nevěděli, že by mohly nahradit Stihl Trimmers v péči o trávník.

Seznam různých alternativy k zastřihovači řetězce

Křovinořez

Řezačka štětce je také známá jako pila na štětce, nůžky na trávu nebo clearing pila a je to nejlepší alternativa, pokud je zastřihovač nedostupný nebo jeho hluk vás příliš podráždí.

Na druhou stranu, když investujete do pily štětce, pomůže to odstranit plevele a řezat trávu po celém trávníku. Tento stroj je obzvláště důležitý v temných oblastech, kde se trávníky nemohou dosáhnout. Je to poměrně těžký nástroj a je vhodnější pro velmi vysoké a silné skvrny trávy a křoví. Je dokonce dostatečně silný na to, aby snížil malé stromy a dřevěné protokoly.

Nejen to, ale tento je nástroj napájený baterií s záhadnou podobností s oříznutí řetězců, s výjimkou ostré čepele je na jeho řezací hlavě místo vibrační řetězec. Jsou to efektivní nástroje, které mohou snadno krájet rostlinami a trávou a zároveň dosáhnout míst obvykle nepřístupných pro větší stroje. Kvůli čepeli budou těžší než váš průměrný jedlík plevelů a může snadno nahradit zastřihovač řetězce jeho stálým použitím.

Nůžky na trávu

Typ nástroje Manuální zahradnický nástroj
Použití Manuální sečení trávy a výroba okrajů trávníku
Snadnost použití Snadno použitelné, trvá hodně času
Dostupnost Levný

Nůžky na trávu jsou variantou běžných zahradnických nůžek, kromě toho, že byly vyrobeny zejména pro oříznutí okrajů trávníku. Což znamená, že když používáte tyto lemovací nůžky, můžete trávu velmi úhledně nakrájet podél okrajů trávníku a v podstatě skončíte s čerstvým pěstěným trávníkem. Díky tomu je hodnou alternativou v případě, že váš oříznutí plevelů není k dispozici.

Tento stroj je stroj, který byl charakterizován jeho čepelemi, protože se nů a obvykle pod úhlem 90 stupňů k držadkám. Jsou také těžší než obyčejné zahradní nůžky. Nejlepší je zvolit si čepele vyrobené z uhlíkové oceli, protože nerezimují a trávu efektivně neřezávají. Pokud jsou vaše nůžky, můžete také získat lehké lemování.

Kosa

Typ nástroje Manuální nástroj
Použití Řezání trávy, vybírat plevele, provzdušňování půdy
Snadnost použití Snadné použití
Dostupnost Velmi levné

Je možné obchodovat s starými manuálními nástroji, jako je kosa pro poháněné, jako jsou jedlíci plevelů. Jistě, trvá mnohem déle, než se uříznutí trávy nebo pálení plevelů, ale výsledek je úhledný a vypadá to docela cool.

Předtím, než byly vynalezeny sekačky a jezdecké sekačky, byly Scythes a Sickles použity hlavně pro péči o trávník a to by vám ukázalo, že mohou tuto práci dělat dobře. Můžete snadno sekat trávu se kosou a vytáhnout plevele ze země.

Musíte jej však použít k oříznutí okrajů dvora a pro oříznutí trávy nebo plevelů pod ploty. Sekačky a další elektronické vybavení jsou k ničemu, když je tráva příliš mokrá, ale kosa to také úhledně prořízne.

Scythe je velmi jednoduchý nástroj obsahující dlouhou rukojeť na konci připojeném k zakřivené čepeli. Rukojeť je obvykle vyrobena ze dřeva a má několik úchopů po jeho délce. Klíč k dosažení výsledků z kosy podobné zastřihovači s strunou spočívá v tom, jak ji držíte, a vzhledem k tomu by mělo být použity při svislé poloze, vaše držení těla je velmi důležité. Jinak byste mohli mít opravdu špatný problém.

Srp

Typ nástroje Manuální nástroj
Použití Odstraňování plevelů, řezání trávy, odstranění ornice
Snadnost použití Velmi snadné použití, ale vyžaduje čas a úsilí
Dostupnost Velmi levné

Neexistuje žádný způsob, jak někde nemáte nemocné ležet kolem domu. Tento víceúčelový nástroj byl po staletí používán k provádění úkolů, které byly nyní zařazeny do zastřihovačů bezdrátových strun.

Stejně jako Weed Wacker můžete použít srp k provedení efektivní eradikace plevelů na trávníku. Identifikujte oblasti, kde plevel roste obzvláště silné, a pak k tomu vezměte srp. Můžete buď úhledně odříznout plevele ze zemí, nebo použít ostrou špičku tohoto nástroje, abyste je vytáhli ze země.

Nezapomeňte však, že vzhledem k tomu, že špička je tak tenká a úzká, budou plevele odstraněny bez poškození povrchu půdy. Po každé sečení můžete také vzít srp na periferie trávníku, abyste získali úhledné hrany.

Na další poznámku se jedná o ruční nástroj s dřevěnou rukojetí a půlměsíční řezací čepelí a daná je klíčovou funkcí, kterou má. Je to jeden z nejjednodušších a přesto nejúčinnějších nástrojů ve světě zahradničení.

Přichází v mnoha velikostech a můžete si vybrat ten, který se hodí k vaší ruce nejlépe a je snadné ji nosit. Nezapomeňte, že se jedná o ruční nástroj a bude pro vás snadné pracovat, pokud je malý a lehký.

Sekačka

Typ nástroje Liší se od typu typu push-typu
Použití Hlavně řezat trávu
Snadnost použití Snadné použití
Dostupnost Mírně cena k drahému

Sekačka nebude schopna vytáhnout plevele jako zastřihovač strun, ale určitě bude schopna stříhat trávu a udržovat úhledný trávník přesto. Jak název napovídá, primárním účelem tohoto stroje je snížit trávu a udržovat ji v určité výšce, a to by to udělalo perfektně dobře, pamatujte si však, že je třeba jej dobře uchovávat nebo ukládat na zimu.

I když máte manuální typ sekačky, bude stále schopen sekat trávník ve velmi krátkém čase. Pro srovnání, manuální nástroje jako rýč nebo lopata vás zabere věky a unavují vás.

Sekačky přicházejí ve všech tvarech a velikostech a je jen na vás, abyste viděli, který z nich se vám líbí. Sekačky typu typu fungují nejlépe pro trávníky malých velikostí, kromě rozmanitosti kvality a ceny, do které byste investovali. U mírných trávníků, které vyžadují dvoutýdenní sečení, musíte myslet na plynové nebo elektrické typy sekačky.

Tímto způsobem během sečení trávníku snížíte tunu manuální práce a času. Můžete získat sekačky na jezdecký typ pro trávníky a pole větší než jeden akr. To je trochu dražší, ale nejpraktičtější možnosti, když je třeba posekat taková velká oblast.

Přes, všechny sekačky mají rotující řezací čepele místo hlav zastřihovač strun, které řezaly trávu ve výšce, kterou chcete. Rovněž nasekají plevele na úroveň země. Na rozdíl od zastřihovačů strun nejsou sekačky tak dobré poblíž rohů a mohou nechat skvrny trávy za sebou.

Lopata

Typ nástroje Manuální zahradnický nástroj
Použití Vyberte a přenesete půdu, vytvořte okraje trávníku
Snadnost použití Vyžaduje fyzickou sílu
Dostupnost levný

Existuje všestrannější zahradnický nástroj než starý starý lopata? K dispozici je tolik lopatů, ale můžete to udělat s běžným náměstí. Stejně jako poháněný plevel. Můžete použít jakoukoli lopatu k vykořisťování plevelů a vytvoření úhledných okrajů trávníku.

Lopatu lze také použít k rozbití semen a rostlinné semena. Můžete z ní vykopat půdu a přenést ji z jednoho místa na další. Na druhé straně si pamatujte, že tento nástroj je jednoduchý nástroj s dlouhou, dřevěnou, rovnou šachtou s rukojetí a čepelí na druhé straně. Čepel je ve většině případů konkávní na jedné straně se zaoblenou špičkou.

Závěr

Nyní víme, co dělat, když zastřihovač strun není k dispozici pro řezání vysoké trávy na okrajích dvora.

 • Jděte přímo pro manuální nástroje, jako je kosa, srp nebo lopata, protože všichni dobře fungují, aby vytáhli plevele, rozbili půdu a řezali trávu.
 • Použijte sekačku a podívejte se, jak snadné a pohodlné se stává vaše údržba trávníku.
 • K vytvoření perfektních okrajů na zahradě lze použít elektrické řezačky nebo okrajové nůžky.

Vyzkoušejte všechny tyto užitečné alternativy, o kterých jsme dnes diskutovali, a pamatujte nám, jak to jde.

Plynové poháněné vs. Bateriové jedlíci plevelů

Udělejte hlasité zvuky ze sousedského trávníku, zničte vaši tichou sobotu? Nebo jste víc, „Dej mi moc za každou cenu?„To jsou věci, které musíte zvážit při výběru mezi plynem vs. bateriové jedlíci plevelů.

Stejnou práci dělají jedlíci na baterii a plyn, takže se můžete divit: „Jaký je rozdíl?„Ve skutečnosti zdroje energie znamenají velké rozdíly ve využívání a výkonu strojů. Než si koupíte jedlík plevelů, chcete vědět, jaký typ stroje bude sloužit vašemu trávníku nejefektivněji a zda vás či ne, nebo ne.

Budeme diskutovat o výhodách a nevýhodách plynu poháněných vs. jedlíci plevelů poháněných baterií, aby vám pomohli rozhodnout se, která je pro váš trávník nejlepší.

 • Proč potřebuji jedlík plevelů?
 • Základní podmínky plevele jedlí
 • Výhody a nevýhody plynových jedlíků plevelů
 • Výhody a nevýhody jedlíků plevelů s baterií
 • Což je pro mě nejlepší jedlík?
 • Časté časté o jedlících plevelů

Proč potřebuji jedlík plevelů?

Jedčitelé plevelů jsou nepostradatelným energetickým nástrojem v sadě nástrojů pro údržbu trávníku DIY. Tyto praktické stroje pomáhají majitelům domů a trávníkům snižují trávu a plevele v oblastech, které sekačka na trávu prostě nedosáhne.

Pokud máte na trávníku nebo strmém svahu vypouštěcí příkop, bude tráva udržovat dobře vypadající a elegantní a elegantní. Tyto stroje také vytvářejí tento profesionální, dokončený vzhled, když je používáte k vytváření čistých linek kolem okraje trávníku a květinových záhonů.

Věřte tomu nebo ne, stroje poháněné baterií a plynem nejsou jedinými typy jedlíků plevelů na trhu. Uvidíte také elektrické řetězové oříznutí (aka kabelové modely, které vyžadují prodlužovací kabel) a dokonce i propanový plevel jedlíci.

Elektrické modely jsou oblíbené u velmi malých trávníků „poštovní známky“ a modely propanu fungují stejně jako plyn. I když je dobré vědět, že existují i ​​jiné možnosti, v tomto článku se zaměříme na populárnější plynové a bezdrátové modely.

Nejen, že jedlíci Weed plní mnoho úkolů trávníku, ale mají také mnoho jmen:

 • Plevel Whacker (nebo Weed Wacker)
 • Swipper Snipper
 • Zastřihovač plevelů
 • String Trimmer
 • Strimmer
 • Swipper
 • Line Trimmer
 • Travní zastřihovač

Všichni znamenají stejnou věc a dělají stejnou práci. Zde je několik značek, se kterými pravděpodobně znáte:

 • Dewalt
 • Echo
 • Greenworks
 • Husqvarna
 • Milwaukee
 • Ryobi
 • Stihl
 • Worx

Základní podmínky plevele jedlí

Pokud jste nováčkem plevelů, zde je několik podmínek a komponent, které se můžete seznámit s tím, jak provádíte svůj výzkum:

Zdroj energie

Plynové modely se spoléhají na plyn a olej k napájení motoru. Modely napájené z baterií se spoléhají na baterie-obvykle lithium-iontová baterie. Oba typy nabízejí také bezhrubé motory. Beztáčkové motory jsou efektivnější a méně hlučné než kartáčované motory. Pokud se však obáváte o náklady, vězte, že bezkartáčové motory jsou dražší.

Když se podíváte na tyto zdroje energie, plynové modely označí energii motoru v kubických centimetrech (CC) a modely baterií jej označí ve voltech (24V). Čím vyšší je počet, tím více energie nabízejí.

Modely napájené z baterií dobře fungují na trávníku až do akru, v závislosti na úrovni energie. Použijte stroj s 20-40 volty pro až ½ akru nebo od 40-80 voltů pro akr. Pokud je váš trávník přes akr, možná budete chtít zvážit plynový stroj.

Také věnujte pozornost RPM (revoluce za minutu). Někteří budou mít také možnost variabilní rychlosti (3 500 ot / min, 5 300 ot / min, 6 500 ot / min), aby ušetřili energii baterie. Čím vyšší otáčky, tím lepší je čára proříznutá silnějším materiálem.

Line Feed

Existují čtyři typy systémů krmiv: krmivo, automatické krmení, příkazové krmivo a krmivo s pevným linií. Účelem systému krmiva je uvolnit více řádků, když běžíte.

 • Feed Feed: Několikrát klepněte na stroj na zemi, zatímco běží, abyste získali delší řetězec. Tento systém je rychlý a snadný a pokud jste odstranili stráž, dává vám kontrolu nad délkou vaší linie.
 • Automatické krmení: Trimmer používá svůj vlastní „mozek“ k uvolnění více řádků, když je linka příliš krátká. Tento systém je pohodlný, ale dává operátorovi menší kontrolu nad délkou linky.
 • Příkazový zdroj: Když spustíte nízko na lince, jednoduše stiskněte tlačítko nebo otočte ciferník a mechanismus krmiva uvolní více řádků. Je to podobné rázovému krmivu, protože můžete svou linii tak krátkou nebo dlouho, jak si přejete.
 • Systém pevné linie: Kupte si předem měřené segmenty linky, aby se nahrála do mechanismu krmiva, když vaše linka spustí nízko. Tento systém pracuje s hlavami pevné linie pro načtení předem nařezané délky čáry do stroje. Tyto hlavy jsou často ideální pro těžkopádné zastřihovače, které vyžadují silnější řetězec.

Trimmer Line (nebo čepel)

Různé ozdoby přijme různé šířky linie zastřihovače. (Trimmer Line je řetězec, který provádí všechny řezání.) Některé modely napájené baterií přijímají mírně tenčí šířky linie než plynové modely. Někteří oříznutí přicházejí s možností koupit čepele pro tvrdší úlohy.

Rukojeť

Můžete si vybrat ze dvou hlavních typů úchytů: úchyty smyček nebo kola (aka „bullhorn“). Úchyty smyček jsou nejběžnější na obytných jedlících plevelů. Kliky na kole mohou být pohodlnější pro větší, delší úlohy čištění štětce. Vyzkoušejte oba typy a zjistěte, která se pro vás cítí pohodlně.

Hřídel

Plevel jedlíci přicházejí se zakřivenými šachtami nebo rovnými šachtami. Zakřivené šachty jsou pro použití světla na obytné nemovitosti a jsou skvělé pro začátečníky. Přímé šachty jsou pro namáhavější komerční práci a někdy přicházejí s možností koupit čepel nebo jiné příslušenství. Rovné oříznutí šachty se také snáze dostane pod keře. Modely zakřiveného hřídele jsou celkově levnější.

Strážce debris/deflektor

Pokud máte ve svém trávníku spoustu štětců nebo skal, věnujte pozornost velikosti svého strážce na zadní straně hlavy. Některé jsou větší než jiné. Pokud jde o vás, budete chtít investovat do modelu s větším deflektorem (nebo si koupit soupravu). Některé modely také přicházejí s ořezávajícím okrajovým strážcem vpředu, který zajišťuje, že se příliš nepřiblížíte ke stromům a jiným rostlinám.

Ovládací prvky operátora

Poté, co jste spustili motor, můžete se divit: „Jak to roztočím?„Nad po popisování často existují dvě ovládací tlačítka. Proč jsou tam dva? Jeden působí jako bezpečnost. Například, pokud omylem stisknete, když držíte stroj, linka nebude spuštěna (a budete méně pravděpodobné, že něco neúmyslně snížíte). Až budete připraveni začít jíst plevel, stisknutím obou ovládacích tlačítek roztočí linku.

Výhody a nevýhody plynových jedlíků plevelů

Trimmery s řetězci poháněné plynem jsou „starým strážcem“ světu zastřihovače strun. Byli mnohem delší než baterie nebo elektrické jedlíci plevelů a mají dobré výsledky spolehlivého výkonu. Zde jsou některé výhody a nevýhody těchto strojů.

✓ Poskytuje komerční, celodenní výkon s použitím dostatečný výkon pro velké vlastnosti nebo mnoho nemovitostí s vysokou trávou a přerůstání s lehkostí lze opravit preferovaný výběr proslulých ✓ Konzistentní výkon v průběhu použití s ​​sebou snadno přenáší benzín s vámi

✗ Plynový motor vyžaduje údržbu✗ Emise výfukových plynů mohou mít nepříznivé účinky na lidi a kvalita vzduchu✗ hluk pro provoz✗ motor může být vydán starým palivem nebo palivem bez řádného stabilizátoru ✗ Pulz Startory mohou být pro některé majitele domů obtížné pro některé majitele domů a olej může být plyn a olej chaotický pracovat s

Výhody a nevýhody jedlíků plevelů s baterií

Baterie-pohánění jedlíci plevelů (aka bezdrátových jedlíků plevelů) jsou (relativně) nové dítě na broušení plevelů, ale na mnoho majitelů domů udělali docela dojem. Mnoho obytných zákazníků si užívá jejich tichý provoz bez emisí a dostatečný čas běhu.

✓ Dělá dostatečnou práci pro malou nemovitost nebo jednu vlastnost, žádný motor, který by udržoval použité baterie, se snadno vyměňují, pokud vám dojde napájení, velmi nízký hluk, žádný plyn nebo olej, který by nahradil snáze snáze spuštěn. žádný pull šňůra ne Pára mohou používat baterie z jiných strojů ze stejné značky žádné emise

✗ Dilema pro baterii. potřebujete dobíjecí stanici, pokud chcete plevel jíst celý den (nebo mít spoustu baterií)

✗ Čas běhu baterie✗ Nabytte baterie Nabytte čas✗ Těžko najít někoho, kdo má být opraven, napájecí se mizí, protože výdrž baterie “dobíjecí baterie a nabíječka nemusí přicházet s jednotkou

Což je pro mě nejlepší jedlík?

Zde je několik otázek, které si můžete položit, abyste vám pomohli rozhodnout se:

Jakou velikosti máte? Menší obytné vlastnosti jsou ideální pro jedlíky plevelů poháněných baterií. Větší vlastnosti mají nejen více místa, ale pravděpodobně budou mít vyšší trávu a kartáč, takže zastřihovače poháněné plynem mohou být lepší fit.

Jak plánujete použít jedlík plevelů? Pokud jste si nevybudovali své podnikání v péči o trávník na tom, abyste byli všeelektrickým poskytovatelem, budete ve svém arzenálu potřebovat alespoň jeden jedlík s plynem plevelů. Pokud bude stroj pro vás pouze jako majitel domu, má model napájený z baterií dostatek energie.

Jakou úroveň péče o motory jste ochotni udělat? Modely poháněné plynem vyžadují, abyste si zašpinili ruce. Budete potřebovat neustálé zásobování plynu a oleje a budete ho muset zimovat, než jej odložíte na mimosezónu. Pokud to nechcete udělat, jděte s modelem napájeným baterií.

Jaké přílohy potřebujete? Než provedete nákup, podívejte se do kterých příloh (pokud existuje) váš nejlepší výběr nabízí. Mezi běžné připoutanosti patří živé oříznutí, pólové pily, Edgers a kultivující. Přílohy šetří prostor a peníze a jsou dobrou investicí pro mnoho zákazníků.

Oříznutí plynových řetězců i zastřihovače bezdrátových strun jsou dodávány s několika modely, které jsou dvojité řezačky/oříznutí štětců. To vám dává mnohem více možností způsobů, jak používat zastřihovač.

Fyzické úvahy: Jak nakupujete, věnujte pozornost hmotnosti stroje. Pokud nechcete dlouho nosit těžké stroje, zvažte to, jak nakupujete. Stroje poháněné plynem jsou obecně o něco těžší než modely napájené na baterii.

Zjistěte, zda má jiné ergonomické funkce pro snadné použití nebo pro práci, která bude vyžadovat více než rychlou procházku kolem trávníku. Někdy jsou pro tyto větší úlohy čištění užitečné popruhy a praky. Popruhy a popruhy rozloží hmotnost přes ramena a dávejte ruce a přestávku.

Nakonec zvažte délku hřídele. Přestože některé šachty mají funkci nastavitelnou délku, jiné stroje mají pouze jednu délku, což by mohlo být pro některé kupující problematické. Pokud máte obavy z získání stroje, který funguje dobře pro vaši postavu, jděte do obchodu a držte několik různých strojů, aby měřilo hmotnost, ergonomii a délku.

Extra: Ne všechny modely napájené baterií zahrnují baterii a/nebo nabíječku. Kromě toho si pravděpodobně budete chtít koupit záložní baterii předem, takže můžete mít další baterii ve dnech, kdy chcete zůstat venku na trávníku déle, než to dovolí jedna baterie.

Šířka řezání: Pokud dáváte přednost široké šířce řezání (průměr), zkontrolujte to před zakoupením. Pokud jste například zvyklí na 17palcovou řezací cestu, můžete být zklamaní, pokud se vrátíte domů a zjistíte, že váš má pouze 13palcový dosah.

Záruka: Pokud je to pro vás důležité, zkontrolujte, co je nabízena záruka. S vybavením napájeným baterií mohou být záruky baterií oddělené. Pokud nevidíte samostatnou záruku na baterii, zkontrolujte, zda je to nebo ne.

Časté časté o jedlících plevelů

Což je nejlepší jedlík pro seniory?

Pro seniory nebo pro každého, kdo není tak silný jako Joe Lumberjack, je třeba mít na paměti několik úvah:

—Weight: Podívejte se na hmotnost nástroje. Také zvažte, že k tomu přidá baterie nebo nádrž plynu. —Pull Start vs. Start baterie: S plynovým modelem může být startování pro některé seniory problémem. Musíte položit jedlík plevelů na zem a rychle se vytáhnout na řetězec. START PACL ASSIST ASSIST může usnadnit spuštění stroje, pokud dáváte přednost plynového plevedu. Pokud však uvažujete o modelu napájeném baterií, stiskněte tlačítko, stiskněte spoušť a je dobré jít. —Gergonomie: Možná budete chtít investovat do speciální rukojeti nebo ramenního popruhu. I když tento nástroj může vidět pouze rezidenční použití, mohou tyto komponenty mnohem snazší usnadnit i malou práci. —Cost: Pokud nemáte spoustu peněz navíc, jsou modely zakřiveného hřídele obvykle levnější. Také hledejte renovované modely nebo sezónní prodej. Obchody obecně nabízejí velké i velké výběry na vybavení trávníku na třech letních svátcích (Memorial Day, Den nezávislosti a Den práce). Prodej podzimu začínající v září nabízí skvělé nabídky (na konci sezóny), ale výběr může být omezenější.

Což je nejlepší značka jedlé?

Jakou značku vybavení trávníku jste si užili v minulosti? Nebo, jakou značku váš soused doporučuje? Osobní zkušenost a doporučení přátel jdou dlouhou cestu.

Můžete dokonce požádat pracovníky na trávu ve vašem sousedství, aby zjistili, jaký typ vybavení používají. Pokud někdo pracuje s nástrojem den co den, pravděpodobně má oblíbenou značku, kterou je třeba doporučit.

Tip pro: Pokud jsou sousedé nebo posádky trávníků v nedostatečné zásobování, zavolejte na místní obchod s malými motory. Mají vnitřní kopeček, na kterých značkách nikdy nevidí a které z nich přicházejí po celou dobu na opravy.

Což je nejlepší rezidenční plevel jedlík?

Zde je několik věcí, které je třeba mít na paměti:

Těžká vs. Použití světla: Pokud máte malý trávník o velikosti poštovních značek, nechoďte ven. Jednoduchý, lehký stroj bude dobře. Pokud na druhé straně máte standardní dvůr, velký dvůr nebo dvorek, který vypadá jako džungle, pokud ji necháte jít, možná se budete chtít rozhodnout pro výkonnější model.

Kvalita: Vysoce kvalitní stroje obvykle stojí více. Pokud nemáte zkušenosti s konkrétní značkou nebo modelem, přečtěte si užitečné online průvodce „Best Weed Eater“, promluvte si se sousedy a přečtěte si recenze.

Náklady: Toto je definující faktor pro mnoho majitelů domů. Lehčí použití znamená nižší náklady a naopak. Nakupujte prodej a proveďte výzkum pro model, který udělá to, co potřebujete za cenu, kterou si můžete dovolit.

Pokud konzumace plevelů není vaším oblíbeným způsobem, jak si odpočinout po dlouhém týdnu, nechte naše místní profesionály pro péči o trávník vyjmout hádání z „Kdo se bude sekat trávník?„Naše spolehlivé posádky dávají trávníku pokaždé profesionální řez a hranu.

Hlavní fotografický kredit: Strangeapparition2011 | Wikimedia Commons | CC BY-SA 4.0

Jak omezit šlapač plevelů ve 4 jednoduchých krocích

Použijte tento průvodce krok za krokem k řádnému nahrazení linky na zastřihovači plevelů.

Ať už je vaše zahrada úhledná a uklizená nebo trochu na divoké straně, ořízkové plevele mohou být velmi užitečnými nástroji, když se vegetace zarostla nebo se objeví tam, kde ji nechcete. Většina modelů bude potřebovat linku nahrazenou jednou za čas, takže je klíčové vědět, jak správně a efektivně omezit váš šlehač plevelů. Nový zastřihovač plevelů bude pravděpodobně předem navýšen s provázkem a je připraven jít. Pokud však přijde bez řetězce, můžete za to zakoupit předem navázané cívky. (Je také dobrý nápad mít připraven navíc předběžnou cívku pro použití v případě, že vám dojde řetězec uprostřed projektu terénního úpravy.)

Co tedy děláte, když váš zastřihovač plevelů přijde bez řetězce nebo vám během práce došel řetězec? Jak přesně to omezíte? Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a vraťte se zpět k bičování dvůr do tvaru.

Krok 1: Odstraňte stávající cívku

Ať už začínáte s předem navázanou cívkou, nebo se chystáte omezit stávající cívku, nejprve ji budete muset odstranit z krytu motoru. Existuje několik způsobů, jak může mít váš model zastřihovače připevněnou hlavu nebo cívku zastřihovače, ale většina z nich bude mít dvě karty, které lze tlačit současně. Některé komerční modely však budou mít šrouby, které je třeba odstranit šroubovákem.

Krok 2: Vystřihněte řetězec na velikost

Před omezením nové linky na cívku budete muset určit správnou délku řetězce a kolik kusů je třeba řezat. Potřebná částka se bude lišit v závislosti na modelu plevele, který máte. Menší jednotky budou vyžadovat méně, zatímco větší jednotky budou častěji vyžadovat více. Množství řetězce může běžet kdekoli od 8 stop do 25 stop, takže je nejlepší vědět předem. Některé ořízkové plevele budou mít jeden řetězec, zatímco jiné budou mít dva.

Krok 3: Omotejte čáru kolem cívky

S odstraněním cívky a řetězcem řetězce na velikost je dalším krokem začít zabalit řetězec na cívku. Cívka bude mít jeden nebo dva otvory, ve kterých bude vložit konec řetězce nebo řetězců a držet ji na místě. Cívka bude naznačovat, jakým způsobem začít zabalit řetězec. obvykle šipka. Ve uvedeném směru začněte pevně zabalit strunu kolem cívky. Pokud má váš zastřihovač dva řetězce, zabalte oba současně a dávejte pozor, aby každý ve svém individuálním údolí zůstal bez překročení. Úhledné zabalení struny do cívky zajistí, že se snadno provedou správným mechanismem. Některé cívky budou mít další zářezy, které drží řetězec na místě, dokud nepřipevní k oříznutí plevelů.

Krok 4: Připojte cívku k zastřihovači

Nakonec zabezpečte cívku zpět na hlavu zastřihovače a proklouzněte řetězem průvodcemi v jednotce. Můžete povolit, aby se protáhla asi 5 palců řetězce, ale počáteční délka není zvlášť důležitá, protože se upraví, když je zastřihovač zapnutý a poklepe na zemi. Jakákoli přebytečná linka bude přerušena.

Mezi značkami a modely zastřihovačů plevelů nevyhnutelně dojde k určitým variacím. Proto je velmi důležité přečíst si uživatelskou příručku před provozováním nového vybavení. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho typů zastřihovačů plevelů, existuje také mnoho typů řetězců, z nichž si můžete vybrat. Výběr správného rozchodu umožní zastřihovači správně a prodlouží nejen život linie, ale také zastřihovač. Stejně jako u jakéhokoli zahradního nástroje nebo strojů.

Worx bezdrátové oříznutí řetězec

Naše bezdrátové zastřihovače strun vytvářejí uživatelský zážitek v oboru. Od ořezávání po hrana, Worx Grass a Trevel Trimmers mají všestrannost, aby to zvládli všechno.

Design inovace s ohledem na majitele domu

Všechny naše trávy a plevele poháněné baterií poskytují kombinaci všestrannosti, trvanlivosti, ergonomického designu, snadného použití a vylepšeného výkonu, který není na druhém místě. Pokud jste někdy byli frustrovaní z manuální akrobacie, je třeba přidat do svého starého zastřihovače nový řádek, pak oceníte naši patentovanou technologii příkazového zdroje uvedeného na některých našich modelech zastřihovačů, která podle potřeby automaticky rozšiřuje linii zastřihovače podle potřeby.

Každý model má indikátor úrovně nabití baterie na palubě, takže vždy víte, kolik šťávy máte vlevo. Plynové zastřihovače řetězců jsou hlučné, znečišťují životní prostředí a může být obtížné je udržovat. Naše zastřihovače bezdrátových strun Worx jsou tiché, snadno použitelné a udržovatelné a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Worx bezdrátový zastřihovač pro každého majitele domu

Každý majitel domu má různé potřeby na základě vlastností svého dvora a zahrad. Proto jsme vytvořili širší výstřih z různých bezdrátových trávy a plevelů. Vyberte ten níže, který zní jako správný zápas pro vaše potřeby:

 • 20V Power Share 12 „Wirebless String Trimmer Edger. Náš základní model 2 v 1 snadno převádí z řetězce zastřihovače na Edger a zpět bez potřeby nástrojů. Zahrnuje nastavitelnou rukojeť a šachtu, tlačítko Easy Line Feed a hlavu, která otočí 90 ° pro zvládnutí různých terénů.
 • 20V Power Share GT Revolution 12 „String Trimmer. Náš model revoluce 3 v 1 GT je plná inovativních designových funkcí. Funkčnost 3 v 1 vám umožňuje přechod z vyříznutí na výkonný kol na Edger na agilní mini sekaň podle potřeby a bez použití nástrojů. Revoluce GT je lehká pro snadnou ruční linii (pouze 5.5 liber), teleskopická šachta pro přizpůsobení se výšky a držení těla, 7-polohovou rukojeť, 6 poloh hlavy, průměr řezání 12 palců, příkazový zdroj pro linii na vyžádání a držák na palubu cívky.
 • 20V Power Share GT Revolution 12 „4.0AH String Trimmer. Všechny skvělé rysy našeho základního modelu GT Revolution, ale posílily se s dlouhodobějším 4.0AH 20V baterie až 2x doba běhu naší standardní 2ah baterie.
 • 40V Power Share bezdrátová 13 „String Trimmer. Pokud nepotřebujete Edger Wheeled, je to pro vás model. Navrženo tak, aby vyhovovalo dvěma bateriím pro sdílení energie pro větší a delší časy, má také nastavitelnou pomocnou rukojeť pro pohodlí a řezací hlavu s dvojitou exteritou pro větší efektivitu ořezávání trávy.
 • 40V Power Share 13 „Wireless String Trimmer Wheeled Edger (2x20V). Mezi velké funkce přidané do tohoto modelu patří nastavitelná rukojeť D-Grip na hřídeli pro hladké přejetí, okamžité krmivo s dotykem tlačítka, ovládání variabilní rychlosti škrticí klapky a řezací hlava otočné, aby se přizpůsobila jakémukoli šikmému terénu.
 • NITRO 40V Power Share bezdrátová příloha schopná driveshare 15 „řetězec zastřihovač. Náš špičkový model vám dává veškerou sílu a výkon potřebný pro údržbu na úrovni profesionální úrovně a zahrady. Je vybaven 15palcovou řezací hlavou s dvojitým exity, proměnnou rychlostí s ekodovým režimem pro konečnou kontrolu a maximalizaci runtime, návrh rozštěpeného hřídele, aby vyhovoval různým přístavům pro jiné úkoly, jako je oříznutí živých plotů, řezání kartáčů a další. Možná nejlepší ze všeho je bezkartáčový motor, který běží o 50% déle, je o 25% silnější a má o 10% delší životnost než kartáčované motory.

A protože tolik zákazníků, kteří chtějí zastřihovače bezdrátových strun, také chtějí bezdrátový dmychadlo, nabízíme spoustu kombo souprav, takže můžete získat dva nástroje, které potřebujete, za jednu velkou nízkou cenu. ve stejné krabici, které jsou ve stejné krabici:

 • 40V Power Share Grass Trimmer and Blower Combo Kit. Náš výkonový sdílení Worx 40V Sdílet 13 ”Trimmer/Edger v kombinaci s naším 40V listovým dmychadlem (tři rychlosti, objem vzduchu 430 cfm a bezkartáčovým motorem).
 • 20V Power Share GT Revolution String Trimmer/Edge/Mini-Mower Turbine Blower Combo Kit. Náš 20V 3-in-1 řetězový zastřihovač/Edger/Mini-secesa v kombinaci s naším 20V turbínovým listovým dmychadlem (dvě rychlosti, 360 cfm objem vzduchu).
 • 20V Power Share GT Revolution 4.0AH String Trimmer/Edge/Mini-Mower Turbine Blower Combo Kit. Naše 20V 4.0Ah 3-in-1 String Trimmer kombinovaný s naším 20V turbínovým listovým dmychadlem (dvě rychlosti, objem vzduchu 360 cfm).

Poháněno platformou Power Share Platform, aby vám ušetřila peníze

Každý zastřihovač Worx bezdrátového řetězce je poháněn bateriemi sdílení výkonu, což znamená. To vám umožní ušetřit peníze s menším počtem baterií a maximalizovat váš běh díky schopnosti sdílet baterie mezi nástroji.

Naše platforma pro sdílení výkonu měnící hru je jediným systémem, který poháněl produkty 75 20V, 40V a 80V se stejnými bateriemi od vybavení trávníku a zahrady až po výrobky pro životní styl k životním stylu. Podívejte se na všechny dostupné baterie a nabíječky Worx.

Udělejte s Worx bezdrátou trávou a řetězci plevelů

Jednoduše řečeno, Worx baterie poháněné řetězci poháněné baterií dělají více než konkurence. Udržování trávníků a zahrad v nedotčeném stavu během jara, léta a podzimních měsíců nebylo nikdy jednodušší s prvotřídními inovacemi Worx začleněné do každého modelu. Nakupujte všechny své trávníkové a zahradní vybavení a elektrické nářadí z pohodlí vašeho domova zde na Worx.com, není nutná žádná návštěva obchodu.

Pokud se rozhodnete pro naše aktualizace SMS textu, můžete se také dozvědět o speciálních nabídkách a nabídkách. Je to stejně snadné jako SMS VIP na 28266. Pokud byste raději obdrželi aktualizace e.mailem, jednoduše přejděte na spodní část této stránky a zaregistrujte se do zpravodaje Worx zadáním vaší e.mailové adresy do pole předplatného.

Udělej si sám. Udělej to lépe. Udělejte to s Worxem.